Alle på topp: Fri  2006 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
oppdatert 15. januar 2007
Besteresultat Norsk rekord: 571 John Rødseth (124 skyttere)
  krets (All)      
  kl. (All)      
  hoved (All)      
  år 2006      
  Program Fri      
           
  Max of sum        
pl Navn, Klubb Total Dato Sted Arr.
1 Ståle Waagbø, Stavanger PK 555 15.mai NC 1 Gjesdal Stavanger PK
2 Pål Hembre, Oslo PK 554 10.jun NC 4 Laksevåg Bergen PK
3 Anders Svegård, Steinkjer PK 537 10.jun NC 4 Laksevåg Bergen PK
4 Marianne Ullvassveen (Kv), Ull SS 535 23.jun NC 5 Myråsen Selbu PK
5 Tor Ingvaldsen, Hamar IL-Pgr 534 27.mai NC 2 Maridalen OKTS
6 Tor Jonassen, Sandnes PK 530 15.mai NC 1 Gjesdal Stavanger PK
7 Bernt Johannessen, Oslo PK 529 10.jun NC 4 Laksevåg Bergen PK
8 Leif Øverland (V50), Stavanger PK 524 15.mai NC 1 Gjesdal Stavanger PK
9 Kenneth Friberg, Lardal R & PK 523 10.jun NC 4 Laksevåg Bergen PK
9 Ole Opsahlseter, Namnå PK 523 13.jul NM Sankthansholet Ørland PK
11 Morten Schjoldager (V50), Oslo PK 522 15.mai NC 1 Gjesdal Stavanger PK
12 Geir Stensby, Hamar IL-Pgr 521 27.mai NC 2 Maridalen OKTS
13 Sjur I. Børve, Odda PK 520 23.jun NC 5 Myråsen Selbu PK
14 Edgar Alendal, NOP/Haakonsvern 519 9.jun Laksevåg Bergen PK
15 Per Jacob Jacobsen (V60), Oslo PK 517 27.mai NC 2 Maridalen OKTS
15 Magnus Strømdal, Trondhjems PK 517 10.jun NC 4 Laksevåg Bergen PK
17 Peder Sperstad, Bærum PK 516 13.jul NM Sankthansholet Ørland PK
18 Arild Inge Wollan, Trondhjems PK 515 10.jun NC 4 Laksevåg Bergen PK
18 Ingeborg Gran (Kv), Steinkjer PK 515 10.jun NC 4 Laksevåg Bergen PK
20 Frode Knutsen, Trondhjems PK 514 13.jul NM Sankthansholet Ørland PK
21 Lars Korneliussen, Ringerike PK 511 1.jul NC 6 Maridalen OKTS
22 Eirik Lygre, Bergen PK 507 29.apr Jonahola Åsane PK
23 John Olav Sundal (V50), Tysnes SSK 506 17.jun Blikshavn Kopervik PK
23 Ingar Woll, OKTS 506 27.mai NC 2 Maridalen OKTS
25 Harald Knoop, Stavanger PK 505 24.apr Gjesdal Skytesenter Stavanger PK
25 Linn Iren Flaate (Kv Jr), Trondhjems PK 505 15.mai NC 1 Gjesdal Stavanger PK
27 Arild Kraft, Trondhjems PK 504 20.jun Jonsvannet Trondhjems PK
28 Rune Kanstad, Finnsnes PK 503 13.jul NM Sankthansholet Ørland PK
29 Bjørn Gjerstad, Hokksund PK 502 20.aug Lillegårdseter Porsgrunn PK
30 Andreas Øyangen (Menn Jr), Trondhjems PK 500 9.sep Nordisk Junior Dansk Sk. Union
31 Leif Inge Oen, OKTS 499 24.jun Maridalen OKTS
32 Arvid Simonsen, Alta SSK 497 13.jul NM Sankthansholet Ørland PK
32 Petter Gulliksen (Menn U16), Porsgrunn PK 497 20.aug Lillegårdseter Porsgrunn PK
32 Ole Henning Fjeld, Namnå PK 497 13.jul NM Sankthansholet Ørland PK
35 Kjell Johansen (V50), Trondhjems PK 495 20.jun Jonsvannet Trondhjems PK
35 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK 495 1.jul NC 6 Maridalen OKTS
35 Håvard Hoff, Ørland PK 495 4.jun NC 3 Sankthansholet Ørland PK
38 Martin Øyhus, Dokka PK 494 13.jul NM Sankthansholet Ørland PK
38 Aina E. Flørli (Kv), Sandnes PK 494 17.jun Blikshavn Kopervik PK
40 Axel Sjøberg, Ringerike PK 493 13.jul NM Sankthansholet Ørland PK
40 Jakob Kråkevik (V50), Odda PK 493 13.jul NM Sankthansholet Ørland PK
42 Terje Andersen (V50), Fredrikstad SS 492 4.des Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
43 Reidar Teigstad (V60), NOP/Haakonsvern 489 2.sep Jonahola Åsane PK
44 Åsbjørn Idland (V60), NOP/Vatne 488 15.mai NC 1 Gjesdal Stavanger PK
44 Anders Egil Lund, Sarpsborg PK 488 4.des Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
46 Henning Kihle, Grenland PK 486 13.jul NM Sankthansholet Ørland PK
47 Roar Skeisvoll, Kopervik PK 484 17.jun Blikshavn Kopervik PK
48 Geir Åge Sinnes, Stavanger PK 483 24.apr Gjesdal Skytesenter Stavanger PK
49 Harald Nilsen (V70), Stavanger PK 482 24.apr Gjesdal Skytesenter Stavanger PK
50 Helge Olden (V50), Ørland PK 481 13.jul NM Sankthansholet Ørland PK
51 Per Ivar Bruvik, Vaksdal SSK 479 10.jun NC 4 Laksevåg Bergen PK
52 Thor Inge Jacobsen (V50), Stavanger PK 478 24.apr Gjesdal Skytesenter Stavanger PK
53 Fred Andersen (V70), Fredrikstad SS 477 4.des Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
54 Viggo Olden, Trondhjems PK 476 20.jun Jonsvannet Trondhjems PK
55 Rune Hammer (V50), Aron SK Drammen 475 13.jul NM Sankthansholet Ørland PK
55 Marius Aarre (Menn Jr), Trondhjems PK 475 13.jul NM Sankthansholet Ørland PK
57 Rolf Lødding (V60), Oslo SS 474 27.mai NC 2 Maridalen OKTS
58 Johnny Nilsen (V50), Aron SK Drammen 473 13.jul NM Sankthansholet Ørland PK
58 Hans H. Schjelderup (V60), Kristiansand PK 473 13.jul NM Sankthansholet Ørland PK
60 Gunn Heidi Sønsterud (Kv), Aron SK Drammen 471 13.jul NM Sankthansholet Ørland PK
60 Bjørn Jakobsen (V60), Trondhjems PK 471 13.jul NM Sankthansholet Ørland PK
62 Asmund Broks (V60), Hedrum SS 470 13.jul NM Sankthansholet Ørland PK
62 Kjell Kalland, Førde PK 470 30.jul Kråkenesmarka Førde PK
64 Terje Storholt (V50), Oslo PK 469 13.jul NM Sankthansholet Ørland PK
64 Britt Elena Aas (Kv), Ørland PK 469 8.sep Sankthansholet Ørland PK
66 Olaf Åvitsland, Evje PK 467 28.mai Y2 Evje PK
66 Odd Røst (V70), Stjørdal PK 467 25.feb Lånkehallen Stjørdal PK
68 Roar Bjerke (V70), Oppegård SL 466 1.jul NC 6 Maridalen OKTS
68 Roger Leite, Oslo PK 466 23.sep NIH Megalink / NSF
68 Målfrid Vannebo (Kv), Aron SK Drammen 466 13.jul NM Sankthansholet Ørland PK
68 Aslak Dueskar (Menn Jr), Ørland PK 466 13.jul NM Sankthansholet Ørland PK
68 Per Inge Jacobsen, Aron SK Drammen 466 13.jul NM Sankthansholet Ørland PK
73 Tor-Henning Langøen, Bergen PK 464 9.jun Laksevåg Bergen PK
73 Hallgeir Vågenes, Åsane PK 464 2.sep Jonahola Åsane PK
75 Hugo Haug, OKTS 463 23.sep NIH Megalink / NSF
76 Rune Johan Soleide, Førde PK 461 30.jul Kråkenesmarka Førde PK
76 Rolf Toven (V50), Nesset PK 461 1.okt Skytterhallen Molde PK
78 Harald Nilsen Lid (Menn Jr), Stavanger PK 460 23.jun NC 5 Myråsen Selbu PK
78 Ole Thune (V60), NOP/Haakonsvern 460 29.apr Jonahola Åsane PK
80 Jan Vidar Edvartsen, Aron SK Drammen 459 20.aug Lillegårdseter Porsgrunn PK
81 Kjetil Bromark, Modum PK 458 13.jul NM Sankthansholet Ørland PK
81 Tom Lauritzen (V50), Bodø SSK 458 13.jul NM Sankthansholet Ørland PK
83 Lars Kanedal, Oslo PK 456 1.jul NC 6 Maridalen OKTS
84 Reidar Foss Andersen, Åsane PK 455 29.apr Jonahola Åsane PK
85 Harald Setsaas (V50), Selbu PK 454 10.jun NC 4 Laksevåg Bergen PK
86 Frank Roy Haugland (V50), Oppegård SL 452 10.sep Kurud Oppegård SL
87 Wenche Solbakken (Kv), Aron SK Drammen 445 13.jul NM Sankthansholet Ørland PK
88 Asbjørn Taraldsen (V60), Oppegård SL 443 1.jul NC 6 Maridalen OKTS
88 Reidun Ann Støle (Kv), Kopervik PK 443 17.jun Blikshavn Kopervik PK
90 Jan-Erik Skår, Flintlåsen PK 440 7.mai Kråkenesmarka Førde PK
90 Martin Meltzer, Arendal PK 440 13.aug Flakke Loner Birkenes & Lillesand SSL
92 Svein Krakeli, Eide & Fræna PK 439 2.apr Skytterhallen Molde PK
93 Thomas Heia Østborg (Menn Jr), Namdal SSL 438 9.sep Nordisk Junior Dansk Sk. Union
94 Arne Lidwin, OKTS 432 23.jun NC 5 Myråsen Selbu PK
95 Hans Martin Skjølberg (V60), Trondhjems PK 427 20.jun Jonsvannet Trondhjems PK
95 Rune Finstad, OKTS 427 4.jun NC 3 Sankthansholet Ørland PK
95 Tore Saur, Stryn PK 427 7.mai Kråkenesmarka Førde PK
98 Frank Høgmo (V50), Flintlåsen PK 426 2.sep Jonahola Åsane PK
98 Bernhard Kvale, Haugesund PK 426 13.jul NM Sankthansholet Ørland PK
100 Willy Klette (V60), Oppegård SL 423 14.mai Kurud Oppegård SL
101 Bjørn Morten Hagen (SH 1), Stjørdal PK 422 25.feb Lånkehallen Stjørdal PK
102 Eivind Arne Tonning, Stryn PK 419 30.jul Kråkenesmarka Førde PK
103 Pål Otto Sørensen, OKTS 417 27.mai NC 2 Maridalen OKTS
104 Thorolf Bergmann (V50), Fredrikstad SS 414 4.des Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
105 Terje Johansen, Evje PK 413 28.mai Y2 Evje PK
106 Oddvar Hillestad (V50), Fredrikstad SS 411 4.des Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
107 Stian Paulsen (Menn U16), Ørland PK 403 8.sep Sankthansholet Ørland PK
108 Arild Zakariassen, Evje PK 400 28.mai Y2 Evje PK
108 Jarle Bjølverud (V50), Molde PK 400 1.okt Skytterhallen Molde PK
110 Øystein hansen (V60), Fredrikstad SS 393 4.des Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
111 Lasse Pevik (Menn U16), Porsgrunn PK 390 20.aug Lillegårdseter Porsgrunn PK
112 Morten Antonsen, Ørland PK 389 13.jul NM Sankthansholet Ørland PK
113 Jann Skogstad (V60), Birkenes & Lillesand SSL 366 13.aug Flakke Loner Birkenes & Lillesand SSL
114 Mona Sølvi Gjertsen (Kv), Flintlåsen PK 356 30.jul Kråkenesmarka Førde PK
115 Tom Roger Ulleland, Eide & Fræna PK 339 2.apr Skytterhallen Molde PK
116 Cato Strandos, Flintlåsen PK 334 7.mai Kråkenesmarka Førde PK
116 Reidar Owe (V60), Skudenes PK 334 17.jun Blikshavn Kopervik PK
118 Livar Andrè Lura (Menn U16), Sandnes PK 333 13.jul NM Sankthansholet Ørland PK
119 Sten Solli (V60), Porsgrunn PK 331 20.aug Lillegårdseter Porsgrunn PK
120 Øyvind Træet, Haugesund PK 329 17.jun Blikshavn Kopervik PK
120 Kjetil Hestdalen, OKTS 329 27.mai NC 2 Maridalen OKTS
122 Jon Inge Barseth (Menn U16), Ørland PK 326 4.jun NC 3 Sankthansholet Ørland PK
123 Viggo Hansen, Birkenes & Lillesand SSL 321 13.aug Flakke Loner Birkenes & Lillesand SSL
124 Asbjørn Olsen, Arendal PK 307 13.aug Flakke Loner Birkenes & Lillesand SSL