Alle på topp: Hurtig Fin  2006 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
oppdatert 08. mai 2007
Besteresultat Norsk rekord: 596 Pål Hembre (849 skyttere)
  krets (All)      
  kl. (All)      
  hoved (All)      
  år 2006      
  Program Hurtig Fin      
           
  Max of sum        
pl Navn, Klubb Total Dato Sted Arr.
1 Pål Hembre, Oslo PK 592 6.okt Ekeberg Oslo Sk. krets
2 Kjetil Bromark, Modum PK 589 6.feb Ringerikshallen Ringerike PK
2 Tor Jonassen, Sandnes PK 589 8.nov Skiljaberghallen Stavanger PK
4 Ole Opsahlseter, Namnå PK 588 19.aug Smidholen Namnå PK
5 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 585 10.des Buran Tronhjems PK
6 Erik Bækkevold, Brumunddal PK 584 8.jan Bangsberghallen Brumunddal PK
7 Terje Storholt (V50), Oslo PK 583 11.mai Maridalen OKTS
7 Arvid Simonsen, Alta SSK 583 7.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
9 Asmund Broks (V60), Hedrum SS 582 1.okt Bommestadhallen Hedrum SS/Larvik SS
10 Gro-Lisbeth Nilsen (Kv), Aron SK Drammen 581 17.jul NM Sankthansholet Ørland PK
11 Hans H. Schjelderup (V60), Kristiansand PK 580 28.jan Fevikhallen Grimstad SS
11 Trond Bergsveen, Lena SS 580 22.jan Totenhallen Lena SS
11 Hjalmar Joleik, Florø PK 580 30.apr Kråkenesmarka Førde PK
11 Jakob Kråkevik (V50), Odda PK 580 19.mar Ragdehallen Odda PK
11 Johnny Jenssen, Mo PK 580 16.sep Milan Sandnessjøen PK
11 Frode Knutsen, Trondhjems PK 580 23.jun Myråsen Selbu PK
17 Thorfinn Larsos, Sandnessjøen PK 579 28.jun Milan Sandnessjøen PK
17 Petter Kleiven, Oslo PK 579 17.jul NM Sankthansholet Ørland PK
17 Petter Schaug-Pettersen, Oslo PK 579 22.jun Maridalen OKTS
17 Marianne Ullvassveen (Kv), Ull SS 579 26.aug Seiersten Oscarsborg PK
17 Arild Lysfjord, Sandnessjøen PK 579 28.jun Milan Sandnessjøen PK
22 Bjørn Jakobsen (V60), Trondhjems PK 578 11.feb Brekstad Ørland PK
22 Rune Kanstad, Finnsnes PK 578 17.jul NM Sankthansholet Ørland PK
24 Per Rune Magnussen, Sola PK 577 25.jan Skiljaberghallen Sola PK
24 Åge Lier (V50), Stjørdal PK 577 11.feb Brekstad Ørland PK
24 Tom Rune Skogstad, Dokka PK 577 19.nov Fåberg Skytehall Lillehammer PK
24 Øivind Maanum, Brumunddal PK 577 18.jun Terningmoen Hamar IL-Pgr
24 Anders Maurdalen, Brumunddal PK 577 5.nov Bangsberghallen Brumunddal PK
24 Rune Nilsen, Trondhjems PK 577 19.mar Buran Trondhjems PK
24 Knut Mosand, Rauland PK 577 14.jan Svadde Rjukan PK
31 Johnny Nilsen (V50), Aron SK Drammen 576 17.jul NM Sankthansholet Ørland PK
32 Hallgeir Vågenes, Åsane PK 575 5.aug Jonahola Åsane PK
32 Roar Haugan, Melhus PK 575 27.aug Jonsvannet Trondhjems PK
32 Hans Petter Helland, Sandnes PK 575 7.nov Skiljaberghallen Stavanger PK
32 Geir Stensby, Hamar IL-Pgr 575 17.jul NM Sankthansholet Ørland PK
32 Roar Skeisvoll, Kopervik PK 575 16.okt Karmøyhallen Kopervik PK
32 Ronnie Arne Bjørgo, Grimstad SS 575 30.nov Otrahallen Evje PK
38 Edgar Alendal, NOP/Haakonsvern 574 5.aug Jonahola Åsane PK
38 Arild Inge Wollan, Trondhjems PK 574 10.des Buran Tronhjems PK
38 Aina E. Flørli (Kv), Sandnes PK 574 26.jan Skiljaberghallen Sola PK
41 Magne Berntsen, Aron SK Drammen 573 24.jun Aronsløkka Aron SK Drammen
41 Thor Terje Jacobsen (V50), Hedrum SS 573 25.jun Haugane Larvik SS/Hedrum SS
41 Per Jacob Jacobsen (V60), Oslo PK 573 17.jul NM Sankthansholet Ørland PK
41 Ingar Woll, OKTS 573 17.jul NM Sankthansholet Ørland PK
41 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK 573 27.jan Skiljaberghallen Sola PK
41 Henning Kihle, Grenland PK 573 4.mar Svadde Rjukan PK
47 Esten Murbreck, Hamar IL-Pgr 572 17.jul NM Sankthansholet Ørland PK
47 Ole Henning Fjeld, Namnå PK 572 17.jul NM Sankthansholet Ørland PK
47 Axel Sjøberg, Ringerike PK 572 24.jun Aronsløkka Aron SK Drammen
50 Leif Inge Oen, OKTS 571 5.apr Ekeberg OKTS
50 Hans Johansen (V60), Trondhjems PK 571 19.mar Buran Trondhjems PK
50 Roger Leite, Oslo PK 571 5.apr Ekeberg OKTS
50 Jon Morten Hansen, Askim PK 571 22.jun Maridalen OKTS
50 Viggo Olden, Trondhjems PK 571 19.mar Buran Trondhjems PK
50 Magnus Strømdal, Trondhjems PK 571 28.mai Skatval Stjørdal PK
50 Kenneth Friberg, Lardal R & PK 571 6.feb Ekeberg Oslo Skytterkrets
57 Sjur Authen, Oscarsborg PK 570 26.aug Seiersten Oscarsborg PK
57 Egil Gerhardsen, Oslo PK 570 2.apr Skedsmohallen Lillestrøm OP
57 Livar Andrè Lura (Menn U16), Sandnes PK 570 25.jan Skiljaberghallen Sola PK
57 Per Ivar Bruvik, Vaksdal SSK 570 9.aug Ardalen Vaksdal SSK
57 Roger Solvang, Mosjøen PK 570 19.nov Brønnøyhallen Brønnøysund PK
57 Trond Gjellum, Oslo PK 570 7.mar Ekeberg Oslo Skytterkrets
57 Bjørn Harald Vik, Ørland PK 570 17.jul NM Sankthansholet Ørland PK
57 Onar Torbjørnsen, Kopervik PK 570 3.apr Karmøyhallen Kopervik PK
65 Roger Sæther, Moss PK 569 18.jun Korterudmyra Mysen PL
65 Gøran Gjetmundsen, Lena SS 569 22.jan Totenhallen Lena SS
65 Jørgen D Olsen, Trondhjems PK 569 19.mar Buran Trondhjems PK
65 Linda Marie Skalde (Kv), Oslo PK 569 17.jul NM Sankthansholet Ørland PK
65 Eirik Lygre, Bergen PK 569 13.mai Laksevåg Bergen PK
70 Arne Jordal (V50), Odda PK 568 26.nov Ragdehallen Odda PK
70 Geir Marthinussen (V50), Bergen PK 568 31.jan Sjøkrigsskolen NOP/Haakonsvern
70 Rune Hammer (V50), Aron SK Drammen 568 26.feb Bommestadhallen Hedrum SS/Larvik SS
70 Petter Bratli, Gardermoen FS 568 17.jul NM Sankthansholet Ørland PK
70 Lars Korneliussen, Ringerike PK 568 10.mai Bråtan Modum PK
70 Victor Kvassheim, Sola PK 568 27.jan Skiljaberghallen Sola PK
76 Ståle Tollefsen, Oslo FS 567 17.jul NM Sankthansholet Ørland PK
76 Bjørge Jansen (V50), Fredrikstad SS 567 29.apr Regimentsmyra Fredrikstad SS
76 Stig Østvang, Ringerike PK 567 6.feb Ringerikshallen Ringerike PK
76 Roar Jørgensen, Sandnessjøen PK 567 28.jun Milan Sandnessjøen PK
76 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK 567 25.mai Grovane Vennesla PK
76 Tor Ingvaldsen, Hamar IL-Pgr 567 5.nov Bangsberghallen Brumunddal PK
76 Tore Saur, Stryn PK 567 1.okt Ønadalen Flintlåsen PK
76 Stian Kristoffersen, Modum PK 567 1.okt Bommestadhallen Hedrum SS/Larvik SS
76 Morten Støen, Bærum PK 567 21.jun Løvenskiold Bærum PK
85 Jan-Erik Skår, Flintlåsen PK 566 30.apr Kråkenesmarka Førde PK
85 Ove Dahl (V60), Bærum PK 566 18.jun Korterudmyra Mysen PL
85 Kristian Baumann (V50), Oslo PK 566 19.feb Haugar Tønsberg O. PK
85 Leif Birger Bø (V50), Sola PK 566 27.jan Skiljaberghallen Sola PK
89 Tore Myrvold, Brumunddal PK 565 5.nov Bangsberghallen Brumunddal PK
89 Sjur I. Børve, Odda PK 565 5.aug Jonahola Åsane PK
89 Odd Hellevik, Vestnes PK 565 1.apr Verpingsvika Ålesund PK
89 Svein Åge Olsen, Oslo PK 565 23.apr Ekeberg OKTS
93 Ivar Wangen, Oscarsborg PK 564 26.aug Seiersten Oscarsborg PK
93 Bjørn Tormod Moen (V50), Eide & Fræna PK 564 5.nov Skytterhallen Molde PK
93 Harald Nilsen (V70), Stavanger PK 564 7.nov Skiljaberghallen Stavanger PK
93 Roy Strøm, Sitter IL PK 564 9.jul Sitter Grendehus Sitter IL PK
93 Reidar Øgreid, Sandnes PK 564 26.jan Skiljaberghallen Sola PK
98 Thorleif Schultzen, OKTS 563 14.mai Løvenskiold Oslo PK
98 Harald Anholt, Tønsberg O. PK 563 19.nov Haugar Tønsberg OP
98 Alf Gunnar Raaen, Modum PK 563 4.jun Bråtan Modum PK
98 Arild Foros, Trondhjems PK 563 27.aug Jonsvannet Trondhjems PK
102 Alf Johnsen, Greipstad SL-Pgr 562 12.nov Fevikhallen Aron SK Drammen
102 Terje Langørgen, Stord PK 562 29.okt Prestegardskogen Stord PK
102 Bjørn Gjerstad, Hokksund PK 562 11.mai Myrespiten Hokksund PK
102 Rune Berven-Hanssen (Menn Jr), Sola PK 562 9.nov Skiljaberghallen Stavanger PK
102 Anders Egil Lund, Sarpsborg PK 562 17.jul NM Sankthansholet Ørland PK
102 Klaus Lie, Bergen PK 562 13.mai Laksevåg Bergen PK
102 Terje Standal, Bremnes PK 562 12.nov Bømlohallen Bremnes PK
102 Jørgen Myrvang, Brønnøysund PK 562 19.nov Brønnøyhallen Brønnøysund PK
102 Trygve Lerum, Luster SSL 562 5.mar Fjordstova Luster SSL
111 John Olav Sundal (V50), Tysnes SSK 561 5.aug Jonahola Åsane PK
111 Reidar Teigstad (V60), NOP/Haakonsvern 561 5.aug Jonahola Åsane PK
111 Asgaut Røssland (V50), Egersund PK 561 24.jan Skiljaberghallen Sola PK
111 Arnt Inge Sandvik, Tromsø PK 561 6.aug Brosebanen LPK/FPK
111 Gunrid Kjellmark (Kv), Trondhjems PK 561 27.jun Mil. VM Rena Forsvaret
111 Tom Lauritzen (V50), Bodø SSK 561 17.jul NM Sankthansholet Ørland PK
111 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK 561 9.jul Sitter Grendehus Sitter IL PK
111 Atle Eikrem, Ørsta/Volda PK 561 1.apr Verpingsvika Ålesund PK
119 Ricard Hille, Marnar PL 560 11.nov Gimlehallen Kristiansand PK
119 Dag Kristiansen (V50), Aron SK Drammen 560 10.mai Bråtan Modum PK
119 Jan Kjetil Nordrum, Lena SS 560 22.jan Totenhallen Lena SS
119 Ole Hammerhaug (V60), Stjørdal PK 560 28.mai Skatval Stjørdal PK
119 Svein Ove Nielsen (V50), Sola PK 560 27.jan Skiljaberghallen Sola PK
119 Holger H Vilter (V50), Bodø SSK 560 7.sep Hunstad Bodø SSK
119 Gunn Heidi Sønsterud (Kv), Aron SK Drammen 560 17.jul NM Sankthansholet Ørland PK
119 Kjetil Eikrem, Ørsta/Volda PK 560 1.apr Verpingsvika Ålesund PK
127 Kjell Ryen, Oslo FS 559 17.jul NM Sankthansholet Ørland PK
127 Pål Vevang, Tromsø PK 559 10.jun Tromsdalen Tromsø PK
127 Torger Larsen (V60), Hedrum SS 559 1.okt Bommestadhallen Hedrum SS/Larvik SS
127 Wemunn Aabø, Oslo PK 559 21.jun Løvenskiold Bærum PK
127 Bjørn Østby (V50), Aron SK Drammen 559 21.jun Bråtan Modum PK
127 Bernhard Kvale, Haugesund PK 559 16.okt Karmøyhallen Kopervik PK
127 Kåre Angvik (V50), Svalbard Turn Pgr 559 5.apr Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
127 Gunnar Langø (V60), Tromsø PK 559 6.aug Brosebanen LPK/FPK
127 Jens Chr. Jepsen, Kristiansand PK 559 18.mar Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
127 Olaf Åvitsland, Evje PK 559 30.nov Otrahallen Evje PK
127 Reidun Ann Støle (Kv), Kopervik PK 559 1.mar Karmøyhallen Skudenes PK
138 Åge Ånensen, Stord PK 558 26.feb Prestegardskogen Stord PK
138 Øystein Wiersdalen, OKTS 558 7.mar Ekeberg Oslo Skytterkrets
138 Arne Gujord, Bæverdalen PK 558 15.jan Rindalshuset Rindal PK
138 Martin Øyhus, Dokka PK 558 5.mar Fåberg Skytehall Lillehammer PK
138 Geir Kristiansen, Lillehammer PK 558 17.jul NM Sankthansholet Ørland PK
138 Jan Tore Øyhus, Dokka PK 558 22.jan Totenhallen Lena SS
144 Lars Kanedal, Oslo PK 557 11.jun Løvenskiold OPK/OSS/NOP/BPK
144 Petter Gulliksen (Menn U16), Porsgrunn PK 557 1.okt Bommestadhallen Hedrum SS/Larvik SS
144 Svein Magne Vassdal, Vaksdal SSK 557 17.jun Haakonsvern NOP/Haakonsvern
144 Kjetil Sørheim, Stavanger PK 557 8.nov Skiljaberghallen Stavanger PK
148 Kjell Torsvik (V50), Hedrum SS 556 11.jun Lillegårdseter Porsgrunn PK
148 Ole Johan Elvestad (V60), Lillehammer PK 556 22.jan Totenhallen Lena SS
148 Malvin Molvik (V50), Syvde SSL 556 17.jul NM Sankthansholet Ørland PK
148 Thoralf Moen, Trondhjems PK 556 17.jul NM Sankthansholet Ørland PK
148 Geir Småvik, Trondhjems PK 556 8.nov Rindalshuset Rindal PK
148 Norman Hetland, Sandnes PK 556 18.mar Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
148 Terje Johansen, Evje PK 556 3.jun Y2 Evje PK
148 Hugo Haug, OKTS 556 5.apr Ekeberg OKTS
148 Oddvar Raunholm, Stord PK 556 27.apr Prestegardskogen Stord PK
148 Aron Amundsen (Menn Jr), Vaksdal SSK 556 9.aug Ardalen Vaksdal SSK
148 Tom Roger Ulleland, Eide & Fræna PK 556 22.okt Bollitun Eide & Fræna PK
148 Målfrid Vannebo (Kv), Aron SK Drammen 556 24.jun Aronsløkka Aron SK Drammen
148 Finn Olsen, Vestnes PK 556 29.jan Molde Fannefjord PK
148 Kjell Kvalen, Luster SSL 556 12.aug Røti Årdal PK
162 Bernt Johannessen, Oslo PK 555 23.apr Ekeberg OKTS
162 Morten Kråbøl, Lillehammer PK 555 5.mar Fåberg Skytehall Lillehammer PK
162 Geir Hole, Vestnes PK 555 1.apr Verpingsvika Ålesund PK
162 Marius Aarre (Menn Jr), Trondhjems PK 555 17.jul NM Sankthansholet Ørland PK
162 Knut Narve Skogland, Trondhjems PK 555 19.mar Buran Trondhjems PK
162 Per Furset, Stord PK 555 27.apr Prestegardskogen Stord PK
162 Rune Berg, Ringerike PK 555 24.jun Aronsløkka Aron SK Drammen
169 Jon Arne Mastad, Eidskog SS 554 19.aug Smidholen Namnå PK
169 Dag Liestøl, Greipstad SL-Pgr 554 25.mai Grovane Vennesla PK
169 Kjell J. Tveit, Vennesla PK 554 25.mai Grovane Vennesla PK
169 Edvin Hagen (V50), Aukra PK 554 22.okt Bollitun Eide & Fræna PK
169 Rolf Toven (V50), Nesset PK 554 5.nov Skytterhallen Molde PK
169 Per Inge Jacobsen, Aron SK Drammen 554 4.jun Bråtan Modum PK
169 Asgeir Jordahl, Kristiansund PK 554 23.jan Bjørnehaugen Kristiansund PK
169 Lars Moe Løset, Rindal PK 554 15.jan Rindalshuset Rindal PK
169 Ingeborg Gran (Kv), Steinkjer PK 554 9.jul Sitter Grendehus Sitter IL PK
178 Wenche Solbakken (Kv), Aron SK Drammen 553 21.jun Bråtan Modum PK
178 Asbjørn Solheim (V50), Bremnes PK 553 20.jan Prestegardskogen Stord PK
178 Asbjørn Olsen, Arendal PK 553 25.apr Gimlehallen Kristiansand PK
178 Jan Kenneth Lund, Kvinesdal PK 553 25.mai Grovane Vennesla PK
178 Morten Lien, Ørsta/Volda PK 553 22.okt Bollitun Eide & Fræna PK
183 Ludvig Chr. Laheld, Aron SK Drammen 552 17.jul NM Sankthansholet Ørland PK
183 Harald Johansen (V50), Haugesund PK 552 20.jan Karmøyhallen Kopervik PK
183 Kjell M. Haarr (V60), Sola PK 552 8.nov Skiljaberghallen Stavanger PK
183 Alf Robert Kåsner, Melhus PK 552 17.jul NM Sankthansholet Ørland PK
183 Einar B Dahl, Lillehammer PK 552 19.nov Fåberg Skytehall Lillehammer PK
183 Fred Andersen (V70), Fredrikstad SS 552 3.sep Kurud Oppegård SL
183 Roy Wittenberg (V60), Sola PK 552 27.jan Skiljaberghallen Sola PK
183 Toralf Hetlevik, Vaksdal SSK 552 17.jun Haakonsvern NOP/Haakonsvern
183 Ole Jacob Bolstad, Brumunddal PK 552 5.mar Fåberg Skytehall Lillehammer PK
192 Ole-Petter Pettersen, Sarpsborg PK 551 14.mai Bjørndalen Sarpsborg PK
192 John Tellef Håbesland (V60), Birkenes & Lillesand SSL 551 2.apr Fevikhallen Grimstad SS
192 Roar Holden, Trondhjems PK 551 11.feb Brekstad Ørland PK
192 Runar Magnussen (Menn U16), Sola PK 551 27.jan Skiljaberghallen Sola PK
192 Rolf Lødding (V60), Oslo SS 551 14.mai Løvenskiold Oslo PK
192 Rune Marcussen, Stord PK 551 27.apr Prestegardskogen Stord PK
192 Jon Arne Brekken (V50), Sunndal PK 551 17.jul NM Sankthansholet Ørland PK
192 Tom K Nerbø, Aukra PK 551 20.aug Aukra Skytest. Aukra PK
192 Arne Christensen, Tønsberg O. PK 551 19.feb Haugar Tønsberg O. PK
201 Ronny Ståle Pedersen, Mo PK 550 26.nov Selfors Mo PK
201 Magnus Løvhaug (V60), Dokka PK 550 17.sep Dokka Dokka PK
201 Jan G. Gabrielsen, Farsund PK 550 18.mar Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
201 Sture Schölin (V50), Bodø SSK 550 23.mar Hunstad Bodø SSK
201 Steinar Solheim, Stord PK 550 12.nov Bømlohallen Bremnes PK
201 Ronny Lavik, Lindesnes PK 550 11.nov Gimlehallen Kristiansand PK
201 Lars Rønningstad Bråthen, Elverum PK 550 5.nov Bangsberghallen Brumunddal PK
208 Åsbjørn Idland (V60), NOP/Vatne 549 5.apr Bråstein Sandnes PK
208 Liv Janne Jacobsen Fehn (Kv), Oslo PK 549 6.okt Ekeberg Oslo Sk. krets
208 Ingar Fossum (V50), Fredrikstad SS 549 29.apr Regimentsmyra Fredrikstad SS
208 Eirik Jensen, Tromsø PK 549 6.aug Brosebanen LPK/FPK
208 Bart Felten, Farsund PK 549 18.mar Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
208 Bjørn Gunnar Pedersen, Skudenes PK 549 1.mar Karmøyhallen Skudenes PK
208 Geir A Øverås, Vestnes PK 549 1.apr Verpingsvika Ålesund PK
215 Jan-Petter Dørmænen (V50), Kirkenes PK 548 7.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
215 Rune Finstad, OKTS 548 10.mai Løvenskiold Bærum PK
215 Gunnar Eide Røstad, Ørland PK 548 27.aug Jonsvannet Trondhjems PK
215 Gunnar Solheim, Stord PK 548 20.jan Prestegardskogen Stord PK
215 Stein Arne Jensen, Lillehammer PK 548 5.mar Fåberg Skytehall Lillehammer PK
215 Hallgeir Hemstad, Brumunddal PK 548 17.sep Dokka Dokka PK
221 Sissil Magnussen (Kv), Sola PK 547 27.jan Skiljaberghallen Sola PK
221 Eivind Arne Tonning, Stryn PK 547 12.aug Røti Årdal PK
221 Ketil Laxå, Mosjøen PK 547 16.aug Sagforsen Mosjøen PK
221 Øystein Nirisen (V50), Porsgrunn PK 547 13.mai Lillegårdseter Porsgrunn PK
221 Lars Peter Wilson, Bærum PK 547 6.feb Ekeberg Oslo Skytterkrets
221 Stein Hjort Endresen, Sola PK 547 23.jan Skiljaberghallen Sola PK
221 Jon Andersen, Aron SK Drammen 547 4.jun Bråtan Modum PK
221 Geir Jonassen, Sola PK 547 27.jan Skiljaberghallen Sola PK
221 Pål Otto Sørensen, OKTS 547 21.jun Løvenskiold Bærum PK
221 Reidar Solstad, Eide & Fræna PK 547 22.okt Bollitun Eide & Fræna PK
231 John Arne Friskilæ, Lillestrøm OP 546 2.apr Skedsmohallen Lillestrøm OP
231 Finn Mikalsen, Mo PK 546 26.nov Selfors Mo PK
231 Bjørn R. Bekken (V60), Ringerike PK 546 28.mai Vågård Ringerike PK
231 Paul Kviteberg (V50), Lyngsalpene PK 546 10.jun Tromsdalen Tromsø PK
231 Viktor Rønningen, Gjerdrum PK 546 21.jun Løvenskiold Bærum PK
231 Inge Jostein Kulseth (V50), Selbu PK 546 28.mai Skatval Stjørdal PK
231 Kjetil Bøe, Porsgrunn PK 546 4.mar Svadde Rjukan PK
231 Stian Krekling, Beiarn SL PK 546 7.sep Hunstad Bodø SSK
231 Finn Robert Lund, Oslo PK 546 1.jun Geiteryggen Grenland PK
240 Vidar Fosseli, Svolvær PK 545 9.nov Våganhallen Svolvær PK
240 Jan-Erik Brandbu (V60), Sarpsborg PK 545 26.aug Seiersten Oscarsborg PK
240 Per Oskar Bøe, Mysen PL 545 29.apr Regimentsmyra Fredrikstad SS
240 Knut I. Skotterud (V50), NOP/Dal 545 19.feb Bangsberghallen Brumunddal PK
240 Arne Lidwin, OKTS 545 6.okt Ekeberg Oslo Sk. krets
240 Oddbjørn Dubland (V60), Sola PK 545 26.jan Skiljaberghallen Sola PK
240 Arne Sagerud, Namnå PK 545 17.jul NM Sankthansholet Ørland PK
240 Asmund Kristiansen, Lillehammer PK 545 22.jan Totenhallen Lena SS
240 Per Ivar Robertsen, Bodø SSK 545 7.sep Hunstad Bodø SSK
240 Line Faksnes (Kv), Trondhjems PK 545 23.jun Myråsen Selbu PK
250 Gudbørg Elva (Kv), Vennesla PK 544 25.mai Grovane Vennesla PK
250 Trygve Haldorsen (V50), Bremnes PK 544 8.jan Bømlohallen Bremnes PK
250 Tor Hoff (V60), Ørland PK 544 17.nov Brekstad Ørland PK
250 Bernt Johansen, Mo PK 544 26.nov Selfors Mo PK
254 Per Arild Årebråt, Stavanger PK 543 24.jan Skiljaberghallen Sola PK
254 Jørn A. Pettersen, Grimstad SS 543 2.apr Fevikhallen Grimstad SS
254 Frank Roy Haugland (V50), Oppegård SL 543 3.sep Kurud Oppegård SL
254 Odd Willy Aas (V50), Sarpsborg PK 543 14.mai Bjørndalen Sarpsborg PK
254 Erik Christensen, Bodø SSK 543 23.mar Hunstad Bodø SSK
254 Alfred Skår-Hansen, Kopervik PK 543 15.sep Karmøyhallen Kopervik PK
254 Øystein Hjorthol Opedal (Menn Jr), Ørsta/Volda PK 543 26.nov Ragdehallen Odda PK
254 Martin Meltzer, Arendal PK 543 10.mar Stueneshallen Arendal PK
254 Børge Svardal, Bremnes PK 543 20.jan Prestegardskogen Stord PK
254 Frank Kristensen, PI 54 Lunde 543 1.jun Geiteryggen Grenland PK
254 Audun Strøm, Brønnøysund PK 543 19.nov Brønnøyhallen Brønnøysund PK
254 Gunnar Eide, Bergen PK 543 13.mai Laksevåg Bergen PK
254 Arild Zakariassen, Evje PK 543 3.jun Y2 Evje PK
254 Svein Krakeli, Eide & Fræna PK 543 5.nov Skytterhallen Molde PK
268 Bjørn-Sture Nilsen (V60), Kirkenes PK 542 7.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
268 Steinar Myhre, Mo PK 542 26.nov Selfors Mo PK
268 Morten Gylland, Trondhjems PK 542 19.mar Buran Trondhjems PK
268 Roger Hovden, Ørsta/Volda PK 542 22.okt Bollitun Eide & Fræna PK
268 Øyvind Steinsholt (V50), Hedrum SS 542 24.sep Brevik Porsgrunn PK
268 Bjørnar Osnes, Ørsta/Volda PK 542 22.okt Bollitun Eide & Fræna PK
268 Morten Andresen, Trondhjems PK 542 19.mar Buran Trondhjems PK
268 Ove Horgen (V50), Bærum PK 542 21.jun Løvenskiold Bærum PK
268 Tore Berberg, Porsgrunn PK 542 12.feb Brevik Porsgrunn PK
268 Linn Iren Flaate (Kv Jr), Trondhjems PK 542 17.jul NM Sankthansholet Ørland PK
278 Olav J. Bjørkås (V50), Sitter IL PK 541 11.feb Brekstad Ørland PK
278 Kenneth Frammarsvik, Florø PK 541 20.mai Florø Florø PK
278 Willy Klette (V60), Oppegård SL 541 17.jul NM Sankthansholet Ørland PK
278 Lennart Holter, NOP/Dal 541 19.feb Bangsberghallen Brumunddal PK
278 Per Sørensen, Rauland PK 541 2.des Svadde Rjukan PK
278 Ole Thune (V60), NOP/Haakonsvern 541 17.jun Haakonsvern NOP/Haakonsvern
278 Kjetil Skogshagen, Larvik SS 541 1.okt Bommestadhallen Hedrum SS/Larvik SS
278 Helge Olden (V50), Ørland PK 541 17.jul NM Sankthansholet Ørland PK
278 Oddvin Blindheim, Vigra & Valderøy PK 541 26.nov Vestnes Vestnes PK
278 Lasse Pevik (Menn U16), Porsgrunn PK 541 11.jun Lillegårdseter Porsgrunn PK
288 Steinar Djønne (V50), Odda PK 540 26.nov Ragdehallen Odda PK
288 Trond Borgen (V50), Bergen PK 540 13.mai Laksevåg Bergen PK
288 Kai Svestad, OKTS 540 5.apr Ekeberg OKTS
288 Olaf Isaksen, Kristiansund PK 540 23.jan Bjørnehaugen Kristiansund PK
288 Edvin Heggland, Haugesund PK 540 20.jan Prestegardskogen Stord PK
293 Pål Kristiansen, Sitter IL PK 539 9.jul Sitter Grendehus Sitter IL PK
293 Tom Asle Kvile, Sandane PK 539 20.mai Florø Florø PK
293 Tore Vinkenes, Larvik SS 539 25.jun Haugane Larvik SS/Hedrum SS
293 Roar Bjerke (V70), Oppegård SL 539 26.aug Seiersten Oscarsborg PK
293 Geir Inge Tufte, Årdal PK 539 23.mai Mjøen Årdal PK
293 Egil Havre (V70), Bergen PK 539 13.mai Laksevåg Bergen PK
293 Per Helge Thoresen, Kristiansund PK 539 23.jan Bjørnehaugen Kristiansund PK
293 Jan Helge Tofte, Stord PK 539 27.apr Prestegardskogen Stord PK
293 Rolf Susegg (V60), Steinkjer PK 539 17.jul NM Sankthansholet Ørland PK
302 Jens Ragnar Nygaard, Moss PK 538 14.mai Bjørndalen Sarpsborg PK
302 Bjørnar-Åge Pettersen, Tromsø PK 538 10.jun Tromsdalen Tromsø PK
302 John Selvåg, Mosjøen PK 538 16.aug Sagforsen Mosjøen PK
302 Håkon Mathiesen, Bærum PK 538 21.jun Løvenskiold Bærum PK
302 Anita L. Hansen (Kv), Svolvær PK 538 29.jan Hunstad Bodø SSK
302 Eirik Olsen, Mo PK 538 1.apr Selfors Mo PK
302 Øyvind Johansen, Mysen PL 538 18.jun Korterudmyra Mysen PL
302 John Arvid Kleppe, Tysnes SSK 538 29.jun Vevatnet Tysnes SSK
302 Eivind Solstad, Molde PK 538 5.nov Skytterhallen Molde PK
302 Johan Adamson, Kopervik PK 538 16.okt Karmøyhallen Kopervik PK
302 Jan Teilgård, Kristiansund PK 538 23.jan Bjørnehaugen Kristiansund PK
302 Morten Antonsen, Ørland PK 538 17.jul NM Sankthansholet Ørland PK
302 Edvin Habbestad, NOP/Vatne 538 29.aug Svartemyr NOP/Vatne
315 Eirik Kvalen (V50), Luster SSL 537 12.aug Røti Årdal PK
315 Tom Inge Repstad, Grimstad SS 537 2.apr Fevikhallen Grimstad SS
315 Rune Johansen, Askim PK 537 18.jun Korterudmyra Mysen PL
315 Olga Pavlova (Kv), Molde PK 537 5.nov Skytterhallen Molde PK
315 Britt Elena Aas (Kv), Ørland PK 537 17.jul NM Sankthansholet Ørland PK
315 Jann Skogstad (V60), Birkenes & Lillesand SSL 537 2.apr Fevikhallen Grimstad SS
315 Hilda Oddbjørg Nortun (Kv V60), Aukra PK 537 1.apr Verpingsvika Ålesund PK
315 Geir Åge Follesø, Åsane PK 537 5.aug Jonahola Åsane PK
315 Torstein Vrålid, Rjukan PK 537 2.des Svadde Rjukan PK
324 Walter Einar Larsen, Alta SSK 536 7.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
324 Gisle Ekeberg, Elverum PK 536 4.mar Ankerskogen Hamar IL-Pgr
326 Morten Haaheim, Lillehammer PK 535 19.nov Fåberg Skytehall Lillehammer PK
326 Oddvar H. Bakkejord (V50), Svolvær PK 535 29.jan Hunstad Bodø SSK
326 Ole R. Paulsen (V60), Oslo PK 535 23.apr Ekeberg OKTS
326 Alf Jostein Dale, Kopervik PK 535 15.sep Karmøyhallen Kopervik PK
326 Hans Knigge, Aron SK Drammen 535 17.jul NM Sankthansholet Ørland PK
326 Geir Nordrum, Lena SS 535 8.jan Bangsberghallen Brumunddal PK
326 Knut Ove Lund, Svalbard Turn Pgr 535 25.okt Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
326 Bjørn Flore, Sitter IL PK 535 10.des Buran Tronhjems PK
334 Finn Kaare (V60), Bærum PK 534 10.mai Løvenskiold Bærum PK
334 Bjørn Hervard (V60), Bærum PK 534 11.jun Løvenskiold OPK/OSS/NOP/BPK
334 Steinar Staurset, Fannefjord PK 534 29.jan Molde Fannefjord PK
334 Rune Ims, Time PK 534 5.apr Bråstein Sandnes PK
334 Leif Inge Storhaug, Farsund PK 534 18.mar Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
334 Ola Frigaard, Stjørdal PK 534 11.feb Brekstad Ørland PK
334 Arild Havik, Farsund PK 534 18.mar Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
334 Kristin Schaug-Pettersen (Kv), Oslo PK 534 2.apr Skedsmohallen Lillestrøm OP
334 Geir Roar Vee, Årdal PK 534 5.apr Røti Årdal PK
334 Rune Broks, Hedrum SS 534 1.okt Bommestadhallen Hedrum SS/Larvik SS
334 Erik Borgen, Oslo PK 534 7.sep Ekeberg Oslo Sk. krets
334 Kjell Eknes (V60), Årdal PK 534 12.aug Røti Årdal PK
346 Rune Helle, NOP/Haakonsvern 533 17.jun Haakonsvern NOP/Haakonsvern
346 Reidar Fjellengen (V60), Mysen PL 533 18.jun Korterudmyra Mysen PL
346 Geir Fredrikstuen, Oslo PK 533 2.apr Skedsmohallen Lillestrøm OP
346 Mona Gjelstad (Kv), Hedrum SS 533 24.sep Brevik Porsgrunn PK
346 Jan Ove Humlevåg, Florø PK 533 20.mai Florø Florø PK
346 Rune Johan Soleide, Førde PK 533 30.apr Kråkenesmarka Førde PK
346 Arild Bækkevold, Brumunddal PK 533 5.nov Bangsberghallen Brumunddal PK
346 Leif Erik S. Jacobsen, Hedrum SS 533 25.jun Haugane Larvik SS/Hedrum SS
346 Magne Bårnes, Lardal R & PK 533 26.feb Bommestadhallen Hedrum SS/Larvik SS
346 Åse Sundal (Kv U16), Tysnes SSK 533 16.jun Blikshavn Kopervik PK
346 Ivar Gundersen, Namnå PK 533 5.feb Solør Skytterhall Namnå PK
357 Robert Bjørkås, Sitter IL PK 532 9.jul Sitter Grendehus Sitter IL PK
357 Gerhard Osvoll, Skånland PK 532 6.aug Brosebanen LPK/FPK
357 Arild Hårklau (V50), Bergen PK 532 13.mai Laksevåg Bergen PK
357 Asbjørn Taraldsen (V60), Oppegård SL 532 18.jun Korterudmyra Mysen PL
357 Dag Pettersen, Mysen PL 532 18.jun Korterudmyra Mysen PL
357 Hermann Stakseng, Kopervik PK 532 1.mar Karmøyhallen Skudenes PK
357 Stian Paulsen (Menn U16), Ørland PK 532 17.jul NM Sankthansholet Ørland PK
364 Sjur Kleiven, Lillehammer PK 531 19.nov Fåberg Skytehall Lillehammer PK
364 Gunnar Aske, Trondhjems PK 531 27.aug Jonsvannet Trondhjems PK
364 Stig Terje Svestad, Åndalsnes PK 531 5.nov Skytterhallen Molde PK
364 Daniel Engan, Fauske & Sørfold PK 531 29.jan Hunstad Bodø SSK
364 Kjell Skjolden, Luster SSL 531 19.mar Fjordstova Luster SSL
369 Michael Linnebjerg, Svalbard Turn Pgr 530 20.jan Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
369 Dan Kristian Beiermann, Kopervik PK 530 20.jan Karmøyhallen Kopervik PK
369 Svanhild Blix (Kv), Mosjøen PK 530 16.aug Sagforsen Mosjøen PK
372 Olav Melkild, Sunndal PK 529 20.mai Dalaråa Sunndal PK
372 Knut Kalliainen, Kirkenes PK 529 7.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
372 Ville Ola Aarseth, Bærum PK 529 10.mai Løvenskiold Bærum PK
372 Anne Gundersen (Kv V50), Bærum PK 529 10.mai Løvenskiold Bærum PK
372 Eirik Hammer, OKTS 529 11.jun Løvenskiold OPK/OSS/NOP/BPK
372 Roald Hervik, Kopervik PK 529 16.okt Karmøyhallen Kopervik PK
372 Roy Blokhus, Mo PK 529 1.apr Selfors Mo PK
372 Hans Olav Bjelvin, Mo PK 529 26.nov Selfors Mo PK
372 Hein Arild Gustavsen, Kopervik PK 529 20.jan Karmøyhallen Kopervik PK
372 Roy Hansen, Svalbard Turn Pgr 529 20.jan Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
382 Christian Bringsli, Trondhjems PK 528 9.des Buran Tronhjems PK
382 Frank Høgmo (V50), Flintlåsen PK 528 1.okt Ønadalen Flintlåsen PK
382 Frode Bærøe, Oslo SS 528 7.mar Ekeberg Oslo Skytterkrets
382 Tore Ukkelberg, Eide & Fræna PK 528 1.apr Verpingsvika Ålesund PK
382 Jan Marthinsen (V60), Fredrikstad SS 528 18.jun Korterudmyra Mysen PL
387 Terje Elveos, Svolvær PK 527 24.jun Kjeldbergtinden Svolvær PK
387 Jon-Tore Gran (V60), Hamar IL-Pgr 527 17.jul NM Sankthansholet Ørland PK
387 Sten Solli (V60), Porsgrunn PK 527 11.jun Lillegårdseter Porsgrunn PK
387 Rolf Dillevik (V60), Mysen PL 527 18.jun Korterudmyra Mysen PL
387 Jarle Solheim (V50), Ørsta/Volda PK 527 1.apr Verpingsvika Ålesund PK
387 Tore M. Nøss, Lillehammer PK 527 22.jan Totenhallen Lena SS
387 Gisle Huge (V50), Bodø SSK 527 9.nov Våganhallen Svolvær PK
387 Runar Staveli, Bærum PK 527 21.jun Løvenskiold Bærum PK
395 Søren Robstad, Vennesla PK 526 25.mai Grovane Vennesla PK
395 Roger Vinsjevik, Stord PK 526 26.feb Prestegardskogen Stord PK
395 Børre Andreas Haugen, Sigdal og Eggedal PK 526 24.jun Aronsløkka Aron SK Drammen
395 Tor Inge Sæther, Trondhjems PK 526 19.mar Buran Trondhjems PK
395 Marit Johansen (Kv), Trondhjems PK 526 11.feb Brekstad Ørland PK
395 Jan Ove Takvam, Sola PK 526 6.sep Bråstein Sandnes PK
401 Trygve Grøsland (V70), Kristiansand PK 525 25.mai Grovane Vennesla PK
401 Oddvar Hillestad (V50), Fredrikstad SS 525 29.apr Regimentsmyra Fredrikstad SS
403 Anders Fallang, Lunner SL 524 3.sep Lygna Hadeland SS
403 Lars Brandsmo, Sitter IL PK 524 9.jul Sitter Grendehus Sitter IL PK
403 Hans Kallevig (V50), Haugesund PK 524 3.apr Karmøyhallen Kopervik PK
403 Bård Liabø, Oslo PK 524 21.jun Løvenskiold Bærum PK
403 Trygve Kilen (V60), Årdal PK 524 19.apr Røti Årdal PK
403 Rune Grønn (V50), OKTS 524 5.apr Ekeberg OKTS
403 Thomas Heia Østborg (Menn Jr), Namdal SSL 524 17.jul NM Sankthansholet Ørland PK
403 Magnus Kvitne, Finnsnes PK 524 6.aug Brosebanen LPK/FPK
403 Andreas Øyangen (Menn Jr), Trondhjems PK 524 17.jul NM Sankthansholet Ørland PK
403 Vidar Holm, Oslo PK 524 10.mai Løvenskiold Bærum PK
403 Atle Turøy, Stord PK 524 26.feb Prestegardskogen Stord PK
414 Fredrik Pettersen Førli (V60), Sola PK 523 8.nov Skiljaberghallen Stavanger PK
414 Reidar Foss Andersen, Åsane PK 523 5.aug Jonahola Åsane PK
414 Martin Elton, Dokka PK 523 17.sep Dokka Dokka PK
414 Andre Grawinkel, Porsgrunn PK 523 4.mar Svadde Rjukan PK
414 Andrew Walls, Mo PK 523 1.apr Selfors Mo PK
414 Knut Rimstad, Bærum PK 523 11.jun Løvenskiold OPK/OSS/NOP/BPK
414 Terje Andersen (V50), Fredrikstad SS 523 29.apr Regimentsmyra Fredrikstad SS
414 Jostein Sander, Lillestrøm OP 523 2.apr Skedsmohallen Lillestrøm OP
422 Bjørnar Vestnes, Finnsnes PK 522 26.nov Falken Skytesenter Finnsnes PK
422 Are Skotnes, Fannefjord PK 522 5.nov Skytterhallen Molde PK
422 Kjell Johansen (V50), Trondhjems PK 522 28.mai Skatval Stjørdal PK
422 Asbjørn Fuglestad, NOP/Vatne 522 27.jun Svartemyr NOP/Vatne
422 Brenda Castillo (Kv), Oslo FS 522 17.jul NM Sankthansholet Ørland PK
422 Dan Frode Mortensen, Zero PK 522 10.mai Løvenskiold Bærum PK
422 Johan Fagerheim, Åndalsnes PK 522 26.nov Vestnes Vestnes PK
422 Odd Tore Brustad, Eidskog SS 522 19.aug Smidholen Namnå PK
422 Per Gunnar Wærheim (V60), PI 54 Lunde 522 1.jun Geiteryggen Grenland PK
422 Eirik Johnsen, Årdal PK 522 23.mai Mjøen Årdal PK
422 Tommy Mosti, Fauske & Sørfold PK 522 29.jan Hunstad Bodø SSK
433 Knut Magne Torgrimsen, Sola PK 521 23.jan Skiljaberghallen Sola PK
433 Marianne Søraa (Kv), Sitter IL PK 521 11.feb Brekstad Ørland PK
433 Frank Hansen, Bodø SSK 521 7.sep Hunstad Bodø SSK
433 Trond Vegard Johansen, Svalbard Turn Pgr 521 20.jan Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
433 Glenn-Aage Brennelien, Zero PK 521 6.feb Ekeberg Oslo Skytterkrets
433 Erik Rodesjø, Svalbard Turn Pgr 521 5.apr Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
433 Knut Ring, Zero PK 521 18.jun Korterudmyra Mysen PL
440 Kjell Thorsen (V60), Porsgrunn PK 520 13.mai Lillegårdseter Porsgrunn PK
440 Harald Schjelderup, Kristiansand PK 520 25.apr Gimlehallen Kristiansand PK
442 Atle Schrøder, Oppegård SL 519 26.aug Seiersten Oscarsborg PK
442 Olav Høines, Åsane PK 519 5.aug Jonahola Åsane PK
442 Esko Sointu, Stavanger PK 519 26.jan Skiljaberghallen Sola PK
442 Roger Mathisen, Lillehammer PK 519 5.mar Fåberg Skytehall Lillehammer PK
442 Dagfinn Breimo, Leirfjord SSK 519 17.jul NM Sankthansholet Ørland PK
442 Svein Tore Rabben, Åsane PK 519 5.aug Jonahola Åsane PK
442 Roger Kristiansen, Bodø SSK 519 23.mar Hunstad Bodø SSK
449 Jon Skrondal, Rindal PK 518 8.nov Rindalshuset Rindal PK
449 Arne Kvam, Bærum PK 518 17.jul NM Sankthansholet Ørland PK
449 Per Anders Brobakk, Stjørdal PK 518 10.des Buran Tronhjems PK
449 Cato Denné (V50), Modum PK 518 21.jun Bråtan Modum PK
449 Tom Taraldsrud, Porsgrunn PK 518 13.mai Lillegårdseter Porsgrunn PK
449 Tom Erik Askautrud, Oscarsborg PK 518 26.aug Seiersten Oscarsborg PK
449 Arnfinn Johnsen, Beiarn SL PK 518 9.nov Våganhallen Svolvær PK
449 Elisabeth Wiel (Kv), Oslo PK 518 23.apr Ekeberg OKTS
457 Tor Amundsen, OKTS 517 17.jul NM Sankthansholet Ørland PK
457 Mia Jenssen Breimo (Kv U16), Leirfjord SSK 517 16.aug Sagforsen Mosjøen PK
457 Kurt Iversen, Kirkenes PK 517 7.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
457 Reidar Owe (V60), Skudenes PK 517 16.okt Karmøyhallen Kopervik PK
457 Bjørnar Haug, Finnsnes PK 517 26.nov Falken Skytesenter Finnsnes PK
457 Inge Flåten, Stord PK 517 26.feb Prestegardskogen Stord PK
457 Lars Erik Smevold, Rjukan PK 517 2.des Svadde Rjukan PK
457 Tom Strøm, Zero PK 517 6.feb Ekeberg Oslo Skytterkrets
457 Frode Krøvel, Ørsta/Volda PK 517 5.nov Skytterhallen Molde PK
457 Henning Kvam, Vaksdal SSK 517 9.aug Ardalen Vaksdal SSK
457 Ola Eirik Bolme, Rindal PK 517 15.jan Rindalshuset Rindal PK
457 Stein Erik Roksvåg, Molde PK 517 2.apr Skytterhallen Molde PK
469 Hans Kristian Bendixby (V50), Zero PK 516 6.okt Ekeberg Oslo Sk. krets
469 Kurt Fjermeros, Vennesla PK 516 25.mai Grovane Vennesla PK
469 Pertti Torpakko (V50), Skånland PK 516 6.aug Brosebanen LPK/FPK
469 Terje Nielsen, Sola PK 516 25.jan Skiljaberghallen Sola PK
469 Morten N. Løvlien, Hamar IL-Pgr 516 4.mar Ankerskogen Hamar IL-Pgr
469 Sally Rennan (Kv), Sitter IL PK 516 9.jul Sitter Grendehus Sitter IL PK
469 Anne Brit Ødegård (Kv), Bremnes PK 516 29.jun Vevatnet Tysnes SSK
469 Tor Alstad, Hemne PK 516 15.jan Rindalshuset Rindal PK
469 Aud Fjellvang (Kv), Bærum PK 516 17.jul NM Sankthansholet Ørland PK
478 Svein Olav Haarberg (V50), Bodø SSK 515 9.nov Våganhallen Svolvær PK
478 Jack Westbø, Ringerike PK 515 28.mai Vågård Ringerike PK
478 Leif Johnny Rød, Meløy PK 515 20.mai Dalaråa Sunndal PK
478 Werner Jørgensen, Svalbard Turn Pgr 515 5.apr Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
478 Eirik Bøhm, Hokksund PK 515 11.mai Myrespiten Hokksund PK
478 Robert Hansen, Modum PK 515 21.jun Bråtan Modum PK
478 Gudmund Koran (V50), Trondhjems PK 515 19.mar Buran Trondhjems PK
478 Eirik Kuven, Bergen PK 515 11.mar Sjøkrigsskolen NOP/Haakonsvern
478 Jan Snorre Sandstedt, Zero PK 515 21.jun Løvenskiold Bærum PK
487 Erik Lian, Oslo SS 514 6.feb Ekeberg Oslo Skytterkrets
487 Jørn Sagstuen, Oslo PK 514 7.mar Ekeberg Oslo Skytterkrets
487 Eystein Eliassen, Salangen PK 514 6.aug Brosebanen LPK/FPK
487 Odd Røst (V70), Stjørdal PK 514 17.jul NM Sankthansholet Ørland PK
487 Paul Notto Mikkelsen (V60), Grimstad SS 514 2.apr Fevikhallen Grimstad SS
492 Jan Haglund, Grimstad SS 513 2.apr Fevikhallen Grimstad SS
492 Stig Antonsen, Hamar IL-Pgr 513 18.jun Terningmoen Hamar IL-Pgr
492 Tommy Mikkelsen, Porsgrunn PK 513 13.mai Lillegårdseter Porsgrunn PK
492 Bjørn Elle, Farsund PK 513 18.mar Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
492 Terje Strand, Brumunddal PK 513 19.feb Bangsberghallen Brumunddal PK
497 Bjørn Arild Gården, Trondhjems PK 512 10.des Buran Tronhjems PK
497 Camilla Ødegård (Kv), Oslo PK 512 6.feb Ekeberg Oslo Skytterkrets
497 Johnny Bergholt (V50), Bodø SSK 512 29.jan Hunstad Bodø SSK
497 Magnar Kristiansen (V60), Stjørdal PK 512 11.feb Brekstad Ørland PK
497 Hans B. Nyhus (V50), Lyngsalpene PK 512 7.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
497 Emile De Bruyn (Menn Jr), Porsgrunn PK 512 17.jul NM Sankthansholet Ørland PK
503 Turid Skotterud (Kv V50), NOP/Dal 511 17.jul NM Sankthansholet Ørland PK
503 Harald Nilsen Lid (Menn Jr), Stavanger PK 511 17.jul NM Sankthansholet Ørland PK
503 Øystein hansen (V60), Fredrikstad SS 511 29.apr Regimentsmyra Fredrikstad SS
503 Torodd Solvang, Kopervik PK 511 3.apr Karmøyhallen Kopervik PK
503 Stian S. Øyvann (Menn U16), Trondhjems PK 511 10.des Buran Tronhjems PK
508 Agathe Haglund (Kv), Grimstad SS 510 2.apr Fevikhallen Grimstad SS
508 Roger Jostein Landsverk, Syvde SSL 510 26.nov Vestnes Vestnes PK
508 Jan Ståle Hellandsjø, Hemne PK 510 15.jan Rindalshuset Rindal PK
508 Jarle Bjølverud (V50), Molde PK 510 5.nov Skytterhallen Molde PK
508 Jan Willy Haug, Grimstad SS 510 25.apr Gimlehallen Kristiansand PK
508 Per Inge Larsen, Stord PK 510 27.apr Prestegardskogen Stord PK
514 Øivind Grydeland, Bærum PK 509 21.jun Løvenskiold Bærum PK
514 Espen Strøm (Menn U14), Zero PK 509 6.feb Ekeberg Oslo Skytterkrets
514 Stefano Ciccarelli, Oslo PK 509 10.mai Løvenskiold Bærum PK
514 Kristoffer Frøysa, Stryn PK 509 13.mai Laksevåg Bergen PK
514 Jan Erik Kjønsvik, Hemne PK 509 15.jan Rindalshuset Rindal PK
514 Kjell Steinar Pedersen, Salangen PK 509 6.aug Brosebanen LPK/FPK
520 Toivo Laakso, Lillehammer PK 508 5.mar Fåberg Skytehall Lillehammer PK
520 Tor Pedersen, Lillestrøm OP 508 2.apr Skedsmohallen Lillestrøm OP
520 Tor Gunnar Hodne, Vennesla PK 508 25.mai Grovane Vennesla PK
520 Leif Kvitne (V50), Finnsnes PK 508 26.nov Falken Skytesenter Finnsnes PK
520 Otto Søilen (V70), NOP/Haakonsvern 508 5.aug Jonahola Åsane PK
520 Bjørn Holmestrand, NOP/Dal 508 10.jun Bangsberghallen Brumunddal PK
526 Bente Wollum (Kv), Trondhjems PK 507 10.des Buran Tronhjems PK
526 Geir Nergård, Finnsnes PK 507 6.aug Brosebanen LPK/FPK
526 Bjørn Ivar Pettersen, Hedrum SS 507 25.jun Haugane Larvik SS/Hedrum SS
526 Helge Vevang, Eide & Fræna PK 507 1.apr Verpingsvika Ålesund PK
526 Nils Sølvhaug, Lillestrøm OP 507 2.apr Skedsmohallen Lillestrøm OP
526 Hans Bakken, Levanger SSL 507 17.jul NM Sankthansholet Ørland PK
532 Øyvind Mathisen (V60), Fredrikstad SS 506 18.jun Korterudmyra Mysen PL
532 Øyvind Børre Johansen, NOP/Dal 506 19.feb Bangsberghallen Brumunddal PK
532 Jon Frithjof Nilsen, OKTS 506 6.okt Ekeberg Oslo Sk. krets
532 Marianne Mysen (Kv V60), Mysen PL 506 17.jul NM Sankthansholet Ørland PK
532 Tore Presthaug, Stord PK 506 26.feb Prestegardskogen Stord PK
532 Terje Tessem, Stavanger PK 506 25.jan Skiljaberghallen Sola PK
538 Erik Johansson, OKTS 505 7.mar Ekeberg Oslo Skytterkrets
538 Eivind Kråkevik, Svalbard Turn Pgr 505 5.apr Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
538 Svein Ulrik Olsen, Kristiansund PK 505 23.jan Bjørnehaugen Kristiansund PK
538 Arne Østborg (V50), Namdal SSL 505 17.jul NM Sankthansholet Ørland PK
538 Svein Erik Hansen (V60), Larvik SS 505 25.jun Haugane Larvik SS/Hedrum SS
538 Ola Todal (V50), Trondhjems PK 505 19.mar Buran Trondhjems PK
538 Leif Odvar Aarhus (V60), Tønsberg O. PK 505 19.feb Haugar Tønsberg O. PK
545 Roger Jensen, Kristiansund PK 504 23.jan Bjørnehaugen Kristiansund PK
545 Stian Grotle, Førde PK 504 6.sep Kråkenesmarka Førde PK
545 Eivind Nicolaysen, Mo PK 504 1.jul Åenget Mo PK
545 Harald Rune Aam, Ørsta/Volda PK 504 1.apr Verpingsvika Ålesund PK
545 Tore Nielsen, Åsane PK 504 5.aug Jonahola Åsane PK
545 Kenneth Skorstad, Arendal PK 504 10.mar Stueneshallen Arendal PK
545 Frank Sannes, Fannefjord PK 504 2.apr Skytterhallen Molde PK
552 Alf Åge Øien, Mosjøen PK 503 21.jun Sagforsen Mosjøen PK
552 Morten Paulsen, Lillehammer PK 503 5.mar Fåberg Skytehall Lillehammer PK
554 Fredrik Holmin, Mo PK 502 26.nov Selfors Mo PK
554 Larry Sløbraaten (V60), Oscarsborg PK 502 26.aug Seiersten Oscarsborg PK
554 Magnar Strand, Bæverdalen PK 502 15.jan Rindalshuset Rindal PK
554 Espen Brynhildsen, Bergen PK 502 13.mai Laksevåg Bergen PK
554 Kjell Peder Gyldenskog, Åndalsnes PK 502 1.apr Verpingsvika Ålesund PK
554 Terje Jonassen (V60), Sandnes PK 502 7.nov Skiljaberghallen Stavanger PK
554 Kim Strømøy, Mo PK 502 1.apr Selfors Mo PK
561 Nils Kalliainen (V60), Kirkenes PK 501 7.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
561 Bjørn Teigseth, Trondhjems PK 501 19.mar Buran Trondhjems PK
563 Hans Torbjørn Hellås, Kvinesdal PK 500 11.nov Gimlehallen Kristiansand PK
563 Arild Rognsøy, Florø PK 500 20.mai Florø Florø PK
563 Finn Næss, NOP/Dal 500 17.jul NM Sankthansholet Ørland PK
566 Harald M. Storaker, Marnar PL 499 11.nov Gimlehallen Kristiansand PK
566 Arvid Joreid, Kristiansand PK 499 25.mai Grovane Vennesla PK
566 Oddvar Olsen, Kirkenes PK 499 7.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
566 Knut Langlo, Førde PK 499 30.apr Kråkenesmarka Førde PK
566 Odd Darbakk, Sarpsborg PK 499 18.jun Korterudmyra Mysen PL
571 Kristian Hausken, Kopervik PK 498 3.apr Karmøyhallen Kopervik PK
571 Trond Remi Nilsen, Vennesla PK 498 25.mai Grovane Vennesla PK
571 Marit Knutsen (Kv), Oslo PK 498 14.mai Løvenskiold Oslo PK
574 Hilmar Granmo, Mo PK 497 9.nov Våganhallen Svolvær PK
574 Anders Martinsen, Oslo PK 497 7.mar Ekeberg Oslo Skytterkrets
574 Lillian Larsen (Kv), Lyngsalpene PK 497 10.jun Tromsdalen Tromsø PK
574 Kjetil Thorsen, Oslo PK 497 23.apr Ekeberg OKTS
578 Wenche Ervik (Kv), Leirfjord SSK 496 1.apr Selfors Mo PK
578 Jarle Larsen, Stord PK 496 29.okt Prestegardskogen Stord PK
578 Kurt B. Solbakken, Luster SSL 496 5.mar Fjordstova Luster SSL
578 Vetle Tollefsen, Porsgrunn PK 496 13.mai Lillegårdseter Porsgrunn PK
578 Kjell Roger Arnesen, Tromsø PK 496 10.jun Tromsdalen Tromsø PK
583 Torbjørn Hellås, Kvinesdal PK 495 18.mar Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
583 Thore Karoliussen, OKTS 495 21.jun Løvenskiold Bærum PK
583 Tor Ståle Sørli, Sandnessjøen PK 495 16.sep Milan Sandnessjøen PK
583 Tore Nørbech, Kristiansund PK 495 23.jan Bjørnehaugen Kristiansund PK
587 Peder Sperstad, Bærum PK 494 17.jul NM Sankthansholet Ørland PK
587 Magnar Foss, Trondhjems PK 494 9.jul Sitter Grendehus Sitter IL PK
587 Arne Stenland, Kopervik PK 494 15.sep Karmøyhallen Kopervik PK
590 John Trygve Helle, Vaksdal SSK 493 9.aug Ardalen Vaksdal SSK
590 Torodd Stangeland, Time PK 493 6.sep Bråstein Sandnes PK
592 Lene Nymoen (Kv), Rjukan PK 492 4.mar Svadde Rjukan PK
592 Frode Ingebregtsen, NOP/Haakonsvern 492 17.jun Haakonsvern NOP/Haakonsvern
592 Gunnar Nyhus, Årdal PK 492 8.mar Røti Årdal PK
592 Øyvind Thøgersen (V60), Sarpsborg PK 492 14.mai Bjørndalen Sarpsborg PK
596 Jostein Engesmo, Støren PK 491 17.jul NM Sankthansholet Ørland PK
596 Ulrik H. Bjørklund (Menn U16), Oslo FS 491 17.jul NM Sankthansholet Ørland PK
596 Mona Sølvi Gjertsen (Kv), Flintlåsen PK 491 5.aug Jonahola Åsane PK
599 Erik Nordahl, Lillehammer PK 490 5.mar Fåberg Skytehall Lillehammer PK
599 Bahige Tabbara (V50), Ålesund PK 490 26.nov Vestnes Vestnes PK
599 Pål Haugsbakken, Hadeland SS 490 3.sep Lygna Hadeland SS
599 Oskar Olsen, Kvam JFF 490 23.jan Bjørnehaugen Kristiansund PK
603 Roger Welle, Ørsta/Volda PK 489 5.nov Skytterhallen Molde PK
603 Erik S. Nordby, OKTS 489 23.apr Ekeberg OKTS
605 Benny Einarsen, Mo PK 488 26.nov Selfors Mo PK
605 Hans Eng, Oslo FS 488 17.jul NM Sankthansholet Ørland PK
605 Lars Arve Mittet, Fannefjord PK 488 2.apr Skytterhallen Molde PK
605 Reinert Gustavsen, Farsund PK 488 18.mar Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
609 Arne Frogner, Zero PK 487 7.sep Ekeberg Oslo Sk. krets
609 Stig Jarle Hansen, Finnsnes PK 487 26.nov Falken Skytesenter Finnsnes PK
609 Øyvind Kvalen, Luster SSL 487 19.mar Fjordstova Luster SSL
609 Morten Røed, Oslo PK 487 5.apr Ekeberg OKTS
609 Jon Garvik, Svalbard Turn Pgr 487 20.jan Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
609 Arne Alexander Tofte (Menn U16), Stord PK 487 20.jan Prestegardskogen Stord PK
615 Benny Hausland, Kristiansand PK 486 25.mai Grovane Vennesla PK
615 Gunnar Buettner (V60), Hedrum SS 486 17.jul NM Sankthansholet Ørland PK
615 Jon Inge Barseth (Menn U16), Ørland PK 486 17.jul NM Sankthansholet Ørland PK
615 Gerhard Vågen (V60), Bergen PK 486 13.mai Laksevåg Bergen PK
619 Espen Quastein, Vennesla PK 485 25.mai Grovane Vennesla PK
619 Thomas Mæhre, Trondhjems PK 485 19.mar Buran Trondhjems PK
619 Olav Vedvik (V50), Sitter IL PK 485 10.des Buran Tronhjems PK
619 Asbjørn Nordnes, Leirfjord SSK 485 1.apr Selfors Mo PK
619 Thor Strand, Kristiansand PK 485 25.apr Gimlehallen Kristiansand PK
624 Einar Bolstad, OKTS 484 6.okt Ekeberg Oslo Sk. krets
624 Terje Løge, Zero PK 484 7.mar Ekeberg Oslo Skytterkrets
624 Øystein Stamland, Kristiansand PK 484 25.mai Grovane Vennesla PK
624 Henry Nordvi (V60), Elverum PK 484 18.jun Terningmoen Hamar IL-Pgr
628 Eystein Myking, OKTS 483 6.feb Ekeberg Oslo Skytterkrets
628 Ole Vidar Bøe, Mysen PL 483 29.apr Regimentsmyra Fredrikstad SS
630 Martin Paulsen (V50), Mysen PL 482 18.jun Korterudmyra Mysen PL
631 John Ulvøy, Sandnessjøen PK 481 16.sep Milan Sandnessjøen PK
631 Helge Jonassen (V60), Sandnes PK 481 27.jun Svartemyr NOP/Vatne
631 Jens Didrik Kjelsås, NOP/Haakonsvern 481 9.des Sjøkrigsskolen NOP/Haakonsvern
634 Gosia Slubowska (Kv), Svalbard Turn Pgr 480 20.jan Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
634 Steinar Ekeberg (V60), Elverum PK 480 18.jun Terningmoen Hamar IL-Pgr
634 Erling Hardeland, Haugesund PK 480 16.jun Blikshavn Kopervik PK
634 Kjell Åge Rosenborg, Lardal R & PK 480 26.feb Bommestadhallen Hedrum SS/Larvik SS
638 Gjermund Larsen, Sandnes PK 479 5.apr Bråstein Sandnes PK
638 Morten Johannessen, Zero PK 479 14.mai Løvenskiold Oslo PK
640 Svein Tore Verstad, Ørsta/Volda PK 478 1.apr Verpingsvika Ålesund PK
640 Tommy Ellefsen (V60), Porsgrunn PK 478 12.feb Brevik Porsgrunn PK
640 Ali Syed Mohammed, Bærum PK 478 11.jun Løvenskiold OPK/OSS/NOP/BPK
643 Karl Johan Trones, Trondhjems PK 477 19.mar Buran Trondhjems PK
644 Per Christian Alvsåker, Vestnes PK 476 26.nov Vestnes Vestnes PK
644 Viggo Hansen, Birkenes & Lillesand SSL 476 12.aug Flakke Loner Birkenes & Lillesand SSL
644 Tore Reksterberg (V50), Ørland Pk 476 17.jul NM Sankthansholet Ørland PK
644 Knut Gundersen, Sarpsborg PK 476 14.mai Bjørndalen Sarpsborg PK
648 Olav Haugstad, Mosjøen PK 475 21.jun Sagforsen Mosjøen PK
648 Rune Amundsen (V50), Askim PK 475 18.jun Korterudmyra Mysen PL
648 Ronny Olsen Skomsøy (Menn U16), Ørland PK 475 17.jul NM Sankthansholet Ørland PK
651 Jørn Hansen, Svalbard Turn Pgr 474 5.apr Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
651 Eiliv Haakonsen, Zero PK 474 6.okt Ekeberg Oslo Sk. krets
653 Geir Sørlie, Eidskog SS 473 20.mai Revlemoen Eidskog PK
653 Wenche Hansen (Kv V50), Lyngsalpene PK 473 6.aug Brosebanen LPK/FPK
653 Terje Simonsen Tangen (Menn U14), Kopervik PK 473 16.jun Blikshavn Kopervik PK
656 Roar Larsen, Narvik PK 472 5.nov Bangsberghallen Brumunddal PK
657 Berit Breirem (SH 1), Oslo Sporveiers SL 471 14.mai Løvenskiold Oslo PK
657 Terje Justnes, Zero PK 471 6.okt Ekeberg Oslo Sk. krets
659 Torodd Solberg, Grimstad SS 470 2.apr Fevikhallen Grimstad SS
659 Anders Tautra, Zero PK 470 7.mar Ekeberg Oslo Skytterkrets
659 Rune Sijtsema, Stord PK 470 29.okt Prestegardskogen Stord PK
662 Ronald Jacobsen, Svalbard Turn Pgr 469 20.jan Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
662 Pål Pedersen, Eidskog SS 469 20.mai Revlemoen Eidskog PK
662 Tore Kjernli, Oslo PK 469 14.mai Løvenskiold Oslo PK
662 Sølve Storevik, Florø PK 469 20.mai Florø Florø PK
662 Trond Fiskaa (V50), Syvde SSL 469 17.jul NM Sankthansholet Ørland PK
662 Christian Iversen, Trondhjems PK 469 19.mar Buran Trondhjems PK
662 Frank Kallevik, Haugesund PK 469 16.jun Blikshavn Kopervik PK
669 Tormod Sjøbakk, Trondhjems PK 468 9.des Buran Tronhjems PK
669 Per Ole Myhre (V50), Oslo PK 468 6.feb Ekeberg Oslo Skytterkrets
671 Per Mauseth, Molde PK 467 5.nov Skytterhallen Molde PK
672 Jørn Rutlin, Årdal PK 466 19.apr Røti Årdal PK
672 Nicolas Poulsson, Porsgrunn PK 466 13.mai Lillegårdseter Porsgrunn PK
672 Ole Nilsen (V60), Modum PK 466 4.jun Bråtan Modum PK
675 Eirin Horn (Kv), Svalbard Turn Pgr 465 5.apr Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
675 Mauri Inkinen (V50), Stord PK 465 16.jun Blikshavn Kopervik PK
675 Marianne Grønvold (Kv), Zero PK 465 6.okt Ekeberg Oslo Sk. krets
675 Ole-Morten Ringmo, Tromsø PK 465 10.jun Tromsdalen Tromsø PK
679 Ola Dokk, OKTS 464 5.apr Ekeberg OKTS
679 Steinar Solhaug, Trondhjems PK 464 19.mar Buran Trondhjems PK
679 Knut Wahlseng (V70), NOP 464 18.jun Korterudmyra Mysen PL
679 Bjarne Themsen, Zero PK 464 21.jun Løvenskiold Bærum PK
683 Flemming Paulsen, Sola PK 463 6.sep Bråstein Sandnes PK
683 Torbjørn Nerland, Fannefjord PK 463 29.jan Molde Fannefjord PK
685 Torjus Friberg (Menn U14), Lardal R & PK 462 26.feb Bommestadhallen Hedrum SS/Larvik SS
685 Kristian Hermansen, Stord PK 462 27.apr Prestegardskogen Stord PK
685 Harry Hauge, Vaksdal SSK 462 9.aug Ardalen Vaksdal SSK
688 Jan Terje Jørgensen, Hemne PK 461 15.jan Rindalshuset Rindal PK
688 Magne Eggen (V70), Kristiansand PK 461 12.nov Fevikhallen Aron SK Drammen
688 John Bjarne Weløy (V60), Bergen PK 461 13.mai Laksevåg Bergen PK
691 Rolf Wroldsen (V70), Oslo SS 460 21.jun Løvenskiold Bærum PK
692 Hans Ole Leithe, Svalbard Turn Pgr 459 20.jan Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
692 Erik Mascussen, Larvik SS 459 1.okt Bommestadhallen Hedrum SS/Larvik SS
692 Anne Grethe Rendalsvik (Kv), Mysen PL 459 29.apr Regimentsmyra Fredrikstad SS
692 Knut Mysen (V60), Mysen PL 459 29.apr Regimentsmyra Fredrikstad SS
696 Lena Ytterdahl (Kv), Oslo FS 458 17.jul NM Sankthansholet Ørland PK
697 Kristoffer Klingenberg (Menn U14), Årdal PK 457 12.aug Røti Årdal PK
697 Magne Uleberg (V50), Zero PK 457 7.mar Ekeberg Oslo Skytterkrets
699 Ronny Andersen, Zero PK 456 7.mar Ekeberg Oslo Skytterkrets
699 Kai Moberg, Oslo FS 456 17.jul NM Sankthansholet Ørland PK
701 Øyvind Jenssen, Kristiansund PK 455 26.nov Vestnes Vestnes PK
701 Ove Kristian Solvang, Mo PK 455 1.jul Åenget Mo PK
701 Håvard Olsen, Svalbard Turn Pgr 455 20.jan Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
701 Pia S. Øyvann (Kv U16), Trondhjems PK 455 10.des Buran Tronhjems PK
705 Daniel Vogedes, Svalbard Turn Pgr 454 20.jan Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
705 Kim Snorre Bergheim Pedersen (Menn U14), Salangen PK 454 6.aug Brosebanen LPK/FPK
705 Elisabeth Nordblom (Kv), Oslo PK 454 5.apr Ekeberg OKTS
708 Andrè Larsen (Menn U14), Stord PK 453 27.apr Prestegardskogen Stord PK
708 Espen Uleberg, Zero PK 453 6.okt Ekeberg Oslo Sk. krets
708 Olaf Hesle, OKTS 453 7.mar Ekeberg Oslo Skytterkrets
711 Bjørn Wilmann (V60), Trondhjems PK 452 9.des Buran Tronhjems PK
711 Lars Andreas Alfsvåg, Bremnes PK 452 8.jan Bømlohallen Bremnes PK
713 Daniel Andersen (V60), Bergen PK 451 13.mai Laksevåg Bergen PK
714 Rune Pedersen, Brønnøysund PK 450 19.nov Brønnøyhallen Brønnøysund PK
715 Jan Olav Antonsen, Rjukan PK 449 2.des Svadde Rjukan PK
715 Andrew Valeri, Bærum PK 449 10.mai Løvenskiold Bærum PK
715 Jørn Nickolaisen, Zero PK 449 6.okt Ekeberg Oslo Sk. krets
715 Magnar Anton Støyva, Sandane PK 449 30.apr Kråkenesmarka Førde PK
715 Svein Fjeld, NOP/Vatne 449 29.aug Svartemyr NOP/Vatne
715 Jon Richard Andersen, Ørland PK 449 17.nov Brekstad Ørland PK
721 Jan Myre, Arendal PK 448 10.mar Stueneshallen Arendal PK
721 Per Arve Heggset, Sunndal PK 448 20.mai Dalaråa Sunndal PK
721 Paal Aardal Larsen, Svalbard Turn Pgr 448 5.apr Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
724 Stig Anton Garelven, OKTS 446 6.okt Ekeberg Oslo Sk. krets
724 Linn Berven-Hanssen (Kv U16), Sola PK 446 9.nov Skiljaberghallen Stavanger PK
726 Marius Rustad, Oslo PK 445 11.jun Løvenskiold OPK/OSS/NOP/BPK
726 Svein-Terje Ditlevsen, Fannefjord PK 445 2.apr Skytterhallen Molde PK
728 Harald Ulriksen, NOP/Haakonsvern 444 11.mar Sjøkrigsskolen NOP/Haakonsvern
729 Erik Egerdahl, Zero PK 443 6.okt Ekeberg Oslo Sk. krets
729 Roy Lund, Porsgrunn PK 443 24.sep Brevik Porsgrunn PK
729 Svein Lilledal, Stavanger PK 443 27.jun Svartemyr NOP/Vatne
732 Espen Magnussen (Menn U12), Sola PK 442 9.nov Skiljaberghallen Stavanger PK
732 John Tore Simonsen (Menn U14), Kopervik PK 442 15.sep Karmøyhallen Kopervik PK
732 Knut Fjellstad (V50), Sarpsborg PK 442 14.mai Bjørndalen Sarpsborg PK
735 Ronny Vedå, Ålesund PK 441 1.apr Verpingsvika Ålesund PK
735 Roald Bruvik (V70), Vaksdal SSK 441 9.aug Ardalen Vaksdal SSK
735 Kjetil Hestdalen, OKTS 441 7.mar Ekeberg Oslo Skytterkrets
738 Dagfinn Mikkelsen, Lyngsalpene PK 440 10.jun Tromsdalen Tromsø PK
738 Louis Schadenberg, Bergen PK 440 13.mai Laksevåg Bergen PK
738 Lars Bjarne Oddan, Hemne PK 440 15.jan Rindalshuset Rindal PK
738 Linda Ranmark (Kv), Oslo PK 440 6.feb Ekeberg Oslo Skytterkrets
742 Finn-Erik Kristensen Hole, PI 54 Lunde 439 1.jun Geiteryggen Grenland PK
742 Ingun Strand (Kv), Lillestrøm OP 439 2.apr Skedsmohallen Lillestrøm OP
744 Haldor Hinna (V70), Stavanger PK 437 17.jul NM Sankthansholet Ørland PK
745 Martin Gjeitanger, Tønsberg O. PK 435 19.feb Haugar Tønsberg O. PK
745 Einar Mathisen, Tønsberg O. PK 435 19.feb Haugar Tønsberg O. PK
745 Per Asle Hærum, Luster SSL 435 19.mar Fjordstova Luster SSL
748 Kjell Rønningen (V60), Ringerike PK 434 9.feb Ringerikshallen Ringerike PK
749 Tore Løvhaug, Hadeland SS 433 3.sep Lygna Hadeland SS
750 Magne Holt, Brumunddal PK 432 5.nov Bangsberghallen Brumunddal PK
751 Morten Gudmundsen (Menn U16), Kopervik PK 429 16.jun Blikshavn Kopervik PK
752 Lars Woxen, Oslo PK 428 6.feb Ekeberg Oslo Skytterkrets
752 Fredrik Solstad (Menn U12), Molde PK 428 29.jan Molde Fannefjord PK
754 Martin Ottesen, Florø PK 426 20.mai Florø Florø PK
755 Andrew Bolseth, OKTS 424 6.okt Ekeberg Oslo Sk. krets
755 Arild Berg, Ørsta/Volda PK 424 1.apr Verpingsvika Ålesund PK
757 Helmer Karlsen, Oslo SS 423 5.apr Ekeberg OKTS
758 Janne Olden (Kv), Trondhjems PK 418 19.mar Buran Trondhjems PK
758 Martin Ruud, Oslo PK 418 6.okt Ekeberg Oslo Sk. krets
758 Reidar G Henrichs, Zero PK 418 6.okt Ekeberg Oslo Sk. krets
761 Oddvar Rønningen, Dokka PK 417 17.sep Dokka Dokka PK
761 Kjersti Dramstad (Kv), Mysen PL 417 18.jun Korterudmyra Mysen PL
763 Per Arne Rosseland, Lillestrøm OP 416 2.apr Skedsmohallen Lillestrøm OP
763 Rolf K. Nilsen, Porsgrunn PK 416 24.sep Brevik Porsgrunn PK
763 Joakim Larsen (Menn U14), Sandnes PK 416 27.jun Svartemyr NOP/Vatne
766 Lars Berge, Zero PK 415 7.mar Ekeberg Oslo Skytterkrets
766 Jarl Eirik Haldorsen (Menn U16), Bremnes PK 415 8.jan Bømlohallen Bremnes PK
766 Kristoffer Stavik (Menn U12), Molde PK 415 5.nov Skytterhallen Molde PK
766 Kristoffer Stenersen (Menn U14), Kopervik PK 415 16.jun Blikshavn Kopervik PK
770 Stian Hammeren, Zero PK 414 7.mar Ekeberg Oslo Skytterkrets
770 Thor Henrik Nordvik, OKTS 414 6.feb Ekeberg Oslo Skytterkrets
770 Endre Kristoffersen, Ringerike PK 414 9.feb Ringerikshallen Ringerike PK
773 Kristine Themsen (Kv), Zero PK 413 5.apr Ekeberg OKTS
773 Yngvar Kjønigsen, OKTS 413 6.feb Ekeberg Oslo Skytterkrets
775 Jostein Lillevik, Molde PK 412 2.apr Skytterhallen Molde PK
775 Kjell Ove Rinnan, Svalbard Turn Pgr 412 5.apr Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
777 Arnfinn P Nesje (V60), Trondhjems PK 411 19.mar Buran Trondhjems PK
778 Rolf Willy Hansen, Arendal PK 410 10.mar Stueneshallen Arendal PK
779 Bård Tveranger, Florø PK 409 20.mai Florø Florø PK
779 Daniel Larsen, Førde PK 409 6.sep Kråkenesmarka Førde PK
781 Robert Størkersen (Menn U16), Kopervik PK 407 3.apr Karmøyhallen Kopervik PK
782 Bjørn J. Flakstad, Oslo PK 406 7.sep Ekeberg Oslo Sk. krets
783 Trond Lie, Aron SK Drammen 405 11.mai Myrespiten Hokksund PK
784 Andreas Haugen, Oslo PK 401 7.mar Ekeberg Oslo Skytterkrets
784 Henning Mathisen, Tønsberg O. PK 401 19.feb Haugar Tønsberg O. PK
786 Anne Lise Dimmestøl (Kv), Haugesund PK 399 16.jun Blikshavn Kopervik PK
787 Ola Bøe (V50), Stord PK 398 27.apr Prestegardskogen Stord PK
788 Dan Høslom, Time PK 397 6.sep Bråstein Sandnes PK
789 Kåre Karlsen, Haugesund PK 393 3.apr Karmøyhallen Kopervik PK
790 Stig Atle Pettersen, Ringerike PK 392 9.feb Ringerikshallen Ringerike PK
790 Steve D. Torgersen, Svalbard Turn Pgr 392 5.apr Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
792 Arne Madsen (V70), Oscarsborg PK 384 26.aug Seiersten Oscarsborg PK
792 Siriluk Suvanrom (Kv), Ringerike PK 384 28.mai Vågård Ringerike PK
794 Roe Tverrå, Kopervik PK 381 15.sep Karmøyhallen Kopervik PK
795 Astrid Landsverk (Kv), Porsgrunn PK 378 12.feb Brevik Porsgrunn PK
795 Eirik Herdlevær, NOP/Haakonsvern 378 11.mar Sjøkrigsskolen NOP/Haakonsvern
797 Lotte Sørlie (Kv), Eidskog SS 374 5.feb Solør Skytterhall Namnå PK
798 Eirik Johansen, Arendal PK 373 28.jan Fevikhallen Grimstad SS
798 Stig Egil Bruseth, Kristiansund PK 373 23.jan Bjørnehaugen Kristiansund PK
798 Frode Domaas, Vestnes PK 373 5.nov Skytterhallen Molde PK
801 Arnt Magne Ugelstad, Eide & Fræna PK 372 1.apr Verpingsvika Ålesund PK
802 Palmar Nesje, Aukra PK 369 20.aug Aukra Skytest. Aukra PK
803 Bård Solberg Våge, Førde PK 368 6.sep Kråkenesmarka Førde PK
804 Jan Arne Torgnes, Brønnøysund PK 367 19.nov Brønnøyhallen Brønnøysund PK
804 Jan Andre Pettersen, OKTS 367 6.feb Ekeberg Oslo Skytterkrets
804 Per Westbø (V70), Ringerike PK 367 28.mai Vågård Ringerike PK
807 Bjørn Eriksen, Sola PK 366 26.jan Skiljaberghallen Sola PK
807 Roy Veiesund, Førde PK 366 6.sep Kråkenesmarka Førde PK
809 Bjørn Watle (V60), OKTS 363 5.apr Ekeberg OKTS
809 Arne S. Hoset, Trondhjems PK 363 19.mar Buran Trondhjems PK
809 Stine Bendixby (Kv), Zero PK 363 7.mar Ekeberg Oslo Skytterkrets
812 Mats Felten, Farsund PK 361 18.mar Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
813 Svein Nesje, Oslo PK 360 6.okt Ekeberg Oslo Sk. krets
814 Omar Iqbal, OKTS 359 6.feb Ekeberg Oslo Skytterkrets
815 Svend Ivar Stange, Tønsberg O. PK 357 19.feb Haugar Tønsberg O. PK
816 Solveig Nygård (Kv), Svalbard Turn Pgr 354 5.apr Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
817 Arve Ystmark, Salangen PK 351 6.aug Brosebanen LPK/FPK
818 Hjalmar Valen, Zero PK 348 6.okt Ekeberg Oslo Sk. krets
819 Marius Tolås Næss, Vaksdal SSK 347 9.aug Ardalen Vaksdal SSK
819 Thomas Johnsen, Zero PK 347 6.okt Ekeberg Oslo Sk. krets
821 Glenn Hausland, Kristiansand PK 345 25.mai Grovane Vennesla PK
822 Andy Yu, OKTS 344 7.sep Ekeberg Oslo Sk. krets
822 Christine H. Kristensen (Kv), PI 54 Lunde 344 12.feb Brevik Porsgrunn PK
824 Lars Nygård, Fannefjord PK 341 29.jan Molde Fannefjord PK
824 Jon Erling Clementsen, Sandane PK 341 30.apr Kråkenesmarka Førde PK
826 Dag Storli, OKTS 337 11.mai Maridalen OKTS
827 Stefan Schley, Årdal PK 335 5.apr Røti Årdal PK
828 Benjamin Øygarden (Menn U14), Kopervik PK 332 16.jun Blikshavn Kopervik PK
829 Veronica Skorgen (Kv U16), Åndalsnes PK 328 1.apr Verpingsvika Ålesund PK
830 Dag Bjarte Gloppholm, Sandane PK 327 30.apr Kråkenesmarka Førde PK
831 Vidar Tanke, Tromsø PK 326 10.jun Tromsdalen Tromsø PK
832 Linda Kanedal (Kv), Oslo PK 321 4.jun Bråtan Modum PK
832 Margit Dyrland (Kv), Svalbard Turn Pgr 321 5.apr Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
834 Emil Mannes (Menn U14), Kopervik PK 316 15.sep Karmøyhallen Kopervik PK
835 Nina Midtgaard (Kv), OKTS 314 6.feb Ekeberg Oslo Skytterkrets
836 Oskar Hagen, Modum PK 307 4.jun Bråtan Modum PK
837 Bjarne Bremnes, Svolvær PK 306 24.jun Kjeldbergtinden Svolvær PK
837 Tore Rabban, Zero PK 306 6.okt Ekeberg Oslo Sk. krets
839 Anita Kristiansen (Kv), OKTS 304 11.mai Maridalen OKTS
840 Morten Eriksen (Menn U14), Kopervik PK 303 16.jun Blikshavn Kopervik PK
841 Siv Ragne Mørk (Kv), Hedrum SS 299 11.jun Lillegårdseter Porsgrunn PK
842 Gunhild Indreeide (Kv), Svalbard Turn Pgr 284 25.okt Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
843 Kjell Arve Knudsen, Sola PK 271 23.jan Skiljaberghallen Sola PK
844 Gunn Søyseth (Kv), Åndalsnes PK 262 5.nov Skytterhallen Molde PK
844 Rune Bjerkelund, Tønsberg O. PK 262 19.feb Haugar Tønsberg O. PK
846 Carsten Clausen (Menn U14), Porsgrunn PK 261 1.okt Bommestadhallen Hedrum SS/Larvik SS
847 Pernille Hammernes (Kv), Oslo PK 259 6.feb Ekeberg Oslo Skytterkrets
848 Ragna Kyrkjebø (Kv), Oslo PK 87 6.okt Ekeberg Oslo Sk. krets
849 Odd Skogmo, Aron SK Drammen 56 11.mai Myrespiten Hokksund PK