Alle på topp: Luft 40  2006 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
oppdatert 22. mai 2007
Besteresultat Norsk rekord: 386 Ann Kristin Tegle (239 skyttere)
  krets (All)      
  kl. (All)      
  hoved (All)      
  år 2006      
  Program Luft 40      
           
  Max of sum        
pl Navn, Klubb Total Dato Sted Arr.
1 Marianne Ullvassveen (Kv), Ull SS 384 15.jan Kolsås Bærums SL
2 Ann Kristin Tegle Larsen (Kv), Stavanger PK 382 17.mar Blåsenborg Stavanger PK
3 Leif Øverland (V50), Stavanger PK 381 17.feb Blåsenborg Stavanger PK
4 Gunn Heidi Sønsterud (Kv), Aron SK Drammen 379 11.mar Rykkinn Vestre Bærum SSL
5 Linn Iren Flaate (Kv Jr), Trondhjems PK 377 8.des Blåsenborg Stavanger PK
5 Julie Lekven (Kv), Stord PK 377 18.nov Rykkinn Vestre Bærum SSL
5 Siv Marit Løvhaug (Kv), Dokka PK 377 13.jan Stjørdal Hell Open
5 Ingeborg Gran (Kv), Steinkjer PK 377 12.nov Egge Fellesbane Steinkjer PK
9 Johnny Nilsen (V50), Aron SK Drammen 376 13.mar Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
9 Terje Storholt (V50), Oslo PK 376 12.feb Kolsås Bærums SL
11 Målfrid Vannebo (Kv), Aron SK Drammen 375 25.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
12 Gunnar Langø (V60), Tromsø PK 374 21.jan Mellomveien Tromsø PK
13 Aina E. Flørli (Kv), Sandnes PK 373 8.des Blåsenborg Stavanger PK
13 Gro-Lisbeth Nilsen (Kv), Aron SK Drammen 373 25.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
15 Rune Hammer (V50), Aron SK Drammen 372 7.mar Drammenshallen Aron SK Drammen
15 Helge Olden (V50), Ørland PK 372 26.feb Kolstad Trondhjems PK
17 Hans H. Schjelderup (V60), Kristiansand PK 371 26.nov Fevikhallen Grimstad SS
17 Stian Paulsen (Menn U16), Ørland PK 371 8.okt Egge Fellesbane Steinkjer PK
19 Arnt Olav Flønes (V50), Stavanger PK 370 20.okt Blåsenborg Stavanger PK
19 Bjørn Jakobsen (V60), Trondhjems PK 370 8.okt Kolstad Trondhjems PK
21 Tore Østvold (V60), Aron SK Drammen 369 24.jan Drammenshallen Aron SK Drammen
22 Marianne Søraa (Kv), Sitter IL PK 368 19.feb Meråker VGS MIR
23 Hilde Spissøy Sørensen (Kv), Stord PK 367 29.okt Prestegardskogen Stord PK
23 Anita Vinsjevik (Kv), Stord PK 367 15.okt Bømlohallen Bremnes PK
23 Petter Gulliksen (Menn U16), Porsgrunn PK 367 6.sep Geiteryggen Grenland PK
26 Karla Kristoffersen (Kv V60), Kjeller SK 366 18.jan Skedsmohallen Kjeller SK
26 Gunrid Kjellmark (Kv), Trondhjems PK 366 13.jan Stjørdal Hell Open
26 Jakob Kråkevik (V50), Odda PK 366 5.feb Prestegardskogen Stord PK
26 Tom Lauritzen (V50), Bodø SSK 366 7.jan Lånkehallen Stjørdal PK
26 Åge Lier (V50), Stjørdal PK 366 19.mar Brekstad Ørland PK
31 Odd Bakken (V50), Kragerø og Drangedal PK 365 25.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
31 Rolf Lødding (V60), Oslo SS 365 12.feb Kolsås Bærums SL
31 Britt Elena Aas (Kv), Ørland PK 365 26.des Brekstad Ørland PK
34 Randi Ellingsen (Kv), Oslo PK 364 12.feb Kolsås Bærums SL
34 Harald Nilsen (V70), Stavanger PK 364 17.mar Blåsenborg Stavanger PK
34 Leif Susegg (V50), Steinkjer PK 364 19.feb Meråker VGS MIR
34 Liv Bratsberg (Kv), Ull SS 364 25.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
38 Bjørn R. Bekken (V60), Ringerike PK 363 12.apr Jernbanen Ringerike PK
38 Asmund Broks (V60), Hedrum SS 363 25.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
38 Leif Odvar Aarhus (V60), Tønsberg O. PK 363 11.jan Geiteryggen Grenland PK
38 Inge Jostein Kulseth (V50), Selbu PK 363 12.mar Selbuhallen Selbu PK
42 Tor Inge Brokjøb (V50), Stavanger PK 362 29.des Blåsenborg Stavanger PK
42 Terje Andersen (V50), Fredrikstad SS 362 13.nov Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
42 Henning Eliassen (V60), Kjeller SK 362 18.okt Skedsmohallen Kjeller SK
42 Ove Horgen (V50), Bærum PK 362 11.feb Rykkinn Vestre Bærum SSL
46 John Olav Sundal (V50), Tysnes SSK 361 25.feb Stemmemyren NOP/Haakonsvern
46 Reidun Ann Støle (Kv), Kopervik PK 361 5.mar Blåsenborg Stavanger PK
46 Holger H Vilter (V50), Bodø SSK 361 13.des Hunstad Bodø SSK
46 Odd Røst (V70), Stjørdal PK 361 26.feb Kolstad Trondhjems PK
50 Odd Pedersen (V60), Grenland PK 360 25.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
50 Bjørn Østby (V50), Aron SK Drammen 360 25.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
50 Ottar Nord (V60), Kjeller SK 360 15.feb Skedsmohallen Kjeller SK
50 Gunnar Halvorsen (V50), Stavanger PK 360 21.mar Blåsenborg Stavanger PK
50 Narve Nesset (V60), Ørland PK 360 10.feb Brekstad Ørland PK
55 Lars O. Yggeseth (V60), NOP/Dal 359 25.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
55 Wenche Solbakken (Kv), Aron SK Drammen 359 11.mar Rykkinn Vestre Bærum SSL
55 Fred Andersen (V70), Fredrikstad SS 359 13.nov Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
55 Liv Janne Jacobsen Fehn (Kv), Oslo PK 359 25.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
59 Vigdis Knem (Kv), Oslo PK 358 25.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
59 Lillian Larsen (Kv), Lyngsalpene PK 358 1.apr Mellomveien Tromsø PK
59 Anne Mette Sætheren (Kv), Bærum PK 358 25.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
59 Freddie Westby (V50), Mysen PL 358 24.jan Momarken Mysen PL
59 Leif Birger Bø (V50), Sola PK 358 3.feb Blåsenborg Stavanger PK
64 Synne Arnesen Jenseg (Kv Jr), Stavanger PK 357 15.des Blåsenborg Stavanger PK
64 Marianne Mysen (Kv V60), Mysen PL 357 13.mar Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
64 Rolf Susegg (V60), Steinkjer PK 357 19.feb Meråker VGS MIR
64 Linda Marie Skalde (Kv), Oslo PK 357 18.mar Kolsås Ull SS
68 Mona Gjelstad (Kv), Hedrum SS 356 13.des Geiteryggen Grenland PK
68 Helge Talberg (V50), Mysen PL 356 5.des Momarken Mysen PL
68 Lasse Pevik (Menn U16), Porsgrunn PK 356 10.des Brevik Porsgrunn PK
68 Oddvar Hillestad (V50), Fredrikstad SS 356 13.nov Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
72 Åse Sundal (Kv U16), Tysnes SSK 355 11.jan Stjørdal Uttak Landskamp
72 Jan N. Kongsjorden (V60), Vestre Bærum SSL 355 12.mar Kolsås Bærums SL
72 Egil Havre (V70), Bergen PK 355 25.jan Stemmemyren NOP/Haakonsvern
75 Paul Kviteberg (V50), Lyngsalpene PK 354 1.apr Mellomveien Tromsø PK
75 Jan Marthinsen (V60), Fredrikstad SS 354 24.jan Momarken Mysen PL
77 Odd Willy Aas (V50), Sarpsborg PK 353 18.mar Kolsås Ull SS
77 Reidar Teigstad (V60), NOP/Haakonsvern 353 29.nov Stemmemyren NOP/Haakonsvern
77 Stian S. Øyvann (Menn U16), Trondhjems PK 353 4.nov Utvorda Grendehus Sitter IL PK
77 Gunnar Fjeld (V50), Kjeller SK 353 6.des Skedsmohallen Kjeller SK
81 Hilde Holter (Kv), Stavanger PK 352 20.okt Blåsenborg Stavanger PK
81 Kjell Torsvik (V50), Hedrum SS 352 26.nov Bommestadhallen HSS/LSS
81 Camilla Ødegård (Kv), Oslo PK 352 12.mar Kolsås Bærums SL
81 Livar Andrè Lura (Menn U16), Sandnes PK 352 10.jan Skiljaberghallen Sola PK
81 Eli Håkenåsen Enerstvedt (Kv), Nore og Uvdal PK 352 11.mar Rykkinn Vestre Bærum SSL
81 Trygve Haldorsen (V50), Bremnes PK 352 25.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
87 Terje Jacobsen (V50), Hedrum SS 351 26.nov Bommestadhallen HSS/LSS
87 Helge Jonassen (V60), Sandnes PK 351 6.jan Blåsenborg Stavanger PK
87 Ola Todal (V50), Trondhjems PK 351 12.mar Selbuhallen Selbu PK
87 Tor Hoff (V60), Ørland PK 351 4.nov Utvorda Grendehus Sitter IL PK
87 Amund Amundsen (V60), Eidskog SS 351 25.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
87 Knut Mysen (V60), Mysen PL 351 7.nov Momarken Mysen PL
93 Wenche Hansen (Kv V50), Lyngsalpene PK 350 1.apr Mellomveien Tromsø PK
93 Ole Thune (V60), NOP/Haakonsvern 350 1.nov Stemmemyren NOP/Haakonsvern
95 Helge Hoflandsdal (V60), NOP/Haakonsvern 349 11.jan Stemmemyren NOP/Haakonsvern
95 Maren Larsen Kamp (Kv U16), Trondhjems PK 349 12.nov Egge Fellesbane Steinkjer PK
95 Tor Inge Gudmestad (V60), Stavanger PK 349 1.des Blåsenborg Stavanger PK
98 Vegard Skuggerud (Menn U16), Kjeller SK 348 21.nov Skedsmohallen Kjeller SK
99 Lena Uddu (Kv Jr), Trondhjems PK 347 19.feb Meråker VGS MIR
99 Tommy Ellefsen (V60), Porsgrunn PK 347 19.nov Geiteryggen Grenland PK
99 Magnus Løvhaug (V60), Dokka PK 347 25.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
99 Ingvild H Kålås (Kv Jr), Trondhjems PK 347 5.feb Buran Trondhjems PK
99 Sigurd Volster (V50), Jørpeland PK 347 5.mar Blåsenborg Stavanger PK
104 Knut I. Skotterud (V50), NOP/Dal 346 11.mar Skedsmohallen Kjeller SK
105 Janne Olden (Kv), Trondhjems PK 345 8.okt Kolstad Trondhjems PK
105 Per Gunnar Wærheim (V60), PI 54 Lunde 345 5.mar Geiteryggen Grenland PK
105 Otto Søilen (V70), NOP/Haakonsvern 345 5.feb Prestegardskogen Stord PK
105 Svein Olav Haarberg (V50), Bodø SSK 345 28.jan Hunstad Bodø SSK
109 Kjell M. Haarr (V60), Sola PK 344 17.mar Blåsenborg Stavanger PK
109 Liv Storm Jortveit (Kv Jr), Rauland PK 344 25.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
109 Tore Jahr (V60), Sollihøgda SSL 344 25.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
109 Emma Skjølberg (Kv Jr), Trondhjems PK 344 7.jan Lånkehallen Stjørdal PK
109 Kristin Schaug-Pettersen (Kv), Oslo PK 344 6.des Skedsmohallen Kjeller SK
109 Jon Inge Barseth (Menn U16), Ørland PK 344 4.nov Brekstad Ørland PK
115 Oddvar H. Bakkejord (V50), Svolvær PK 343 14.jan Våganhallen Svolvær PK
116 Fredrik Walløe (Menn U16), Stavanger PK 342 22.sep Blåsenborg Stavanger PK
116 Kjell Erik Olsson (V60), Kjeller SK 342 21.nov Skedsmohallen Kjeller SK
116 Arnfinn Øyvann (V50), Trondhjems PK 342 1.okt Kolstad Trondhjems PK
116 Bjørg Sørensen (Kv), Salangen PK 342 4.mar Kulturhuset Sjøvegan Salangen PK
116 Magne Eggen (V70), Kristiansand PK 342 7.okt Gimlehallen Kristiansand PK
121 Roar Bjerke (V70), Oppegård SL 341 18.nov Kolsås Bærums SL
122 Elisabeth Wiel (Kv), Oslo PK 340 18.mar Kolsås Ull SS
122 Helge A. Moe (V60), Steinkjer PK 340 20.okt Selbuhallen Selbu PK
124 Olav Vedvik (V50), Sitter IL PK 339 19.mar Brekstad Ørland PK
124 Tore Lunde (V60), Oscarsborg PK 339 11.mar Skedsmohallen Kjeller SK
126 Bente Wollum (Kv), Trondhjems PK 338 25.nov Lånkehallen Stjørdal PK
126 Geir Thoresen (V60), Bærum PK 338 12.mar Kolsås Bærums SL
126 Harald Setsaas (V50), Selbu PK 338 7.jan Lånkehallen Stjørdal PK
129 Ragnar Sagbakken (V60), Bærum PK 337 18.mar Kolsås Ull SS
130 Inge Johannessen (V60), Selbu PK 336 4.nov Utvorda Grendehus Sitter IL PK
131 Kjell Borchgrevink, Grenland PK 335 13.des Geiteryggen Grenland PK
131 Jarle Bjølverud (V50), Molde PK 335 12.mar Bjørnehaugen Kristiansund PK
131 Hans B. Nyhus (V50), Lyngsalpene PK 335 11.feb Hunstad Bodø SSK
131 Finn Christenssen (V60), Stavanger PK 335 3.feb Blåsenborg Stavanger PK
131 Gisle Huge (V50), Bodø SSK 335 10.des Stamneshallen Sandnessjøen PK
131 Kristoffer Frich Hanøy (Menn U16), Bremnes PK 335 25.feb Stemmemyren NOP/Haakonsvern
131 Per E. Martinsen (V60), Kjeller SK 335 15.feb Skedsmohallen Kjeller SK
138 Astrid Landsverk (Kv), Porsgrunn PK 334 10.des Brevik Porsgrunn PK
138 Tore Bjønnes (V50), Fredrikstad SS 334 7.mar Momarken Mysen PL
138 Frode Hennø (Menn U16), Bremnes PK 334 23.apr Prestegardskogen Stord PK
138 Olga Pavlova (Kv), Molde PK 334 12.mar Bjørnehaugen Kristiansund PK
142 Arne Alexander Tofte (Menn U16), Stord PK 333 5.feb Prestegardskogen Stord PK
142 Ronny Olsen Skomsøy (Menn U16), Ørland PK 333 19.nov Kolstad Trondhjems PK
144 Andrè Larsen (Menn U14), Stord PK 332 25.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
144 Jannicke Sandstad (Kv), Sitter IL PK 332 2.apr Utvorda Grendehus Sitter IL PK
144 Paul Notto Mikkelsen (V60), Grimstad SS 332 5.feb Fevikhallen Grimstad SS
144 Thorolf Bergmann (V50), Fredrikstad SS 332 6.feb Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
148 Asbjørn Taraldsen (V60), Oppegård SL 331 25.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
148 Runar Magnussen (Menn U16), Sola PK 331 14.nov Skiljaberghallen Sola PK
150 Jan Teilgård, Kristiansund PK 330 12.mar Bjørnehaugen Kristiansund PK
150 Simon Tysland (Menn U16), Ørland PK 330 2.apr Utvorda Grendehus Sitter IL PK
150 Ole Kristian Østmo Bye (Menn U16), Trondhjems PK 330 2.apr Utvorda Grendehus Sitter IL PK
153 Emil Flore (Menn U16), Sitter IL PK 329 2.apr Utvorda Grendehus Sitter IL PK
153 Gunnar Teigland (V50), Tysnes SSK 329 25.feb Stemmemyren NOP/Haakonsvern
155 Erling Slettvoll, Vardø PK 328 9.apr Vardø Vadsø SL Sgr
156 May Kristin Eggen (Kv), Støren PK 327 4.nov Utvorda Grendehus Sitter IL PK
157 Anne Grethe Rendalsvik (Kv), Mysen PL 326 6.feb Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
157 Jens S. Olden (V60), Støren PK 326 19.mar Brekstad Ørland PK
157 Hilda Oddbjørg Nortun (Kv V60), Aukra PK 326 10.des Bjørnehaugen Kristiansund PK
160 Trygve Grøsland (V70), Kristiansand PK 325 7.okt Gimlehallen Kristiansand PK
160 Jan Gasmann (V60), Mysen PL 325 7.mar Momarken Mysen PL
160 Bjørn Myrseth (V50), Elverum RK 325 11.mar Rykkinn Vestre Bærum SSL
163 Kim Haase (Kv), Ørland PK 324 26.des Brekstad Ørland PK
163 Fridtjof Dyptveit (V60), Heimdal MSL 324 25.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
163 Bjørn Granhaug (V70), Kjeller SK 324 18.jan Skedsmohallen Kjeller SK
163 Knut Trulsrud (V60), Bærums SL 324 12.mar Kolsås Bærums SL
167 Eirik Ørjansen (Menn U16), Bremnes PK 322 23.apr Prestegardskogen Stord PK
168 Gerd Eliassen (Kv), Mo PK 321 12.nov Selfors Mo PK
168 Turid Skotterud (Kv V50), NOP/Dal 321 25.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
168 Elin Karlsen (Kv), NOP/Dal 321 25.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
171 Jarl Eirik Haldorsen (Menn U16), Bremnes PK 320 18.nov Bømlohallen Bremnes PK
171 Maria Etland (Kv U16), Porsgrunn PK 320 25.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
171 Lars Inge Aga (V50), Odda PK 320 25.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
174 Reidar Owe (V60), Skudenes PK 319 11.nov Skudeneshavn Skudenes PK
174 Einar Karlsen (V50), Bergen PK 319 7.des Stemmemyren Bergen PK
174 Terje Jonassen (V60), Sandnes PK 319 7.mar Skiljaberghallen Sola PK
177 Willy Klette (V60), Oppegård SL 318 25.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
178 Marit Knutsen (Kv), Oslo PK 317 18.mar Kolsås Ull SS
179 Pia S. Øyvann (Kv U16), Trondhjems PK 314 19.nov Kolstad Trondhjems PK
180 Randi Godø (Kv V50), Ørland PK 313 4.nov Utvorda Grendehus Sitter IL PK
180 Kim Vanja Løseth (Kv), Meråker PK 313 9.jun Meråker MIR
182 Lillian Hallèn (Kv), Mysen PL 312 13.nov Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
182 Roy Wittenberg (V60), Sola PK 312 14.nov Skiljaberghallen Sola PK
184 Geir Mannseth (V60), Bergen PK 311 10.jan Stemmemyren Bergen PK
184 Tom Frågåt (V50), Aron SK Drammen 311 7.mar Drammenshallen Aron SK Drammen
186 Fredrik Fagerjord (Menn U16), Kjeller SK 309 25.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
187 Christian Sørensen (Menn U16), Ørn 308 25.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
187 Egil Hagen (V60), NOP/Dal 308 25.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
189 Leif Kvitne (V50), Finnsnes PK 307 4.mar Kulturhuset Sjøvegan Salangen PK
189 Tore Trapnes (V50), Steinkjer PK 307 22.jan Egge fellesbane Steinkjer PK
191 Arvid Simonsen (V60), Stavanger PK 305 17.mar Blåsenborg Stavanger PK
191 Nils Aage Bjeren (V50), NOP/Dal 305 25.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
191 Siv Elise Hovde (Kv U16), Ørland PK 305 12.nov Egge Fellesbane Steinkjer PK
194 Åse Sagen Hagen (Kv), Porsgrunn PK 304 12.feb Brevik Porsgrunn PK
195 Anne Brit Ødegård (Kv), Bremnes PK 302 6.mai Bømlohallen Bremnes PK
195 Line Nor (Kv), OKTS 302 18.okt Skedsmohallen Kjeller SK
195 Nils Alexander Bjeren (Menn U16), NOP/Dal 302 25.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
198 Berit Breirem (SH 1), Oslo Sporveiers SL 301 25.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
199 Arne Grini (V70), Kjeller SK 298 18.okt Skedsmohallen Kjeller SK
199 Frank Robert Gustavsen (Menn U16), Trondhjems PK 298 26.feb Kolstad Trondhjems PK
201 Jann Skogstad (V60), Birkenes & Lillesand SSL 295 5.feb Fevikhallen Grimstad SS
202 Asgeir Rusti (Menn U16), Sunndal PK 294 25.feb Meråker VGS MIR
203 Anna Rita Hole (Kv), Kristiansund PK 293 12.mar Bjørnehaugen Kristiansund PK
204 Svein Einar Ellingsen (Menn U16), Skudenes PK 292 11.nov Skudeneshavn Skudenes PK
205 Kjersti Dramstad (Kv), Mysen PL 290 24.jan Momarken Mysen PL
206 Linda Kanedal (Kv), Oslo PK 289 11.mar Rykkinn Vestre Bærum SSL
207 Ragna Solbergnes (Kv U16), Finnsnes PK 288 4.mar Kulturhuset Sjøvegan Salangen PK
208 Tore Karlsen (V50), NOP/Dal 285 25.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
209 Morten Bogø (Menn U16), Trondhjems PK 280 8.okt Egge Fellesbane Steinkjer PK
210 Mona Sølvi Gjertsen (Kv), Flintlåsen PK 277 3.des Fjordstova Luster SSL
210 Edvin Hagen (V50), Aukra PK 277 12.mar Bjørnehaugen Kristiansund PK
212 Petter Paulsen (Menn U16), Trondhjems PK 275 5.feb Buran Trondhjems PK
213 Kine Gjerstad Eide, NTG Lillehammer 272 22.sep NIH Megalink / NSF
214 Kjell Arne Pettersen (V50), Støren PK 269 19.mar Brekstad Ørland PK
215 Marius Elstad, Sola PK 267 14.nov Skiljaberghallen Sola PK
216 Karl A. Olsen (V70), NOP/Haakonsvern 266 25.jan Stemmemyren NOP/Haakonsvern
217 Linn Therese Sætervang (Kv Jr), Trondhjems PK 265 7.jan Lånkehallen Stjørdal PK
218 Håkon Knudsen (Menn U16), Trondhjems PK 263 4.nov Utvorda Grendehus Sitter IL PK
219 Tonje Kraft (Kv U16), Trondhjems PK 262 5.feb Buran Trondhjems PK
220 Robin Kristoffersen (Menn U16), Sunndal PK 260 17.sep Bjørnehaugen Kristiansund PK
221 Rebecca Pedersen (Kv U16), Finnsnes PK 252 11.feb Hunstad Bodø SSK
222 Are Wangsholm (Menn U16), Sola PK 251 7.mar Skiljaberghallen Sola PK
223 Mona Hågensen (Kv U16), Sitter IL PK 249 19.feb Meråker VGS MIR
224 Stine Langøy Hansen (Kv U16), Finnsnes PK 246 11.feb Hunstad Bodø SSK
225 Aleksander Køhler Eggan (Menn U16), Trondhjems PK 240 2.apr Utvorda Grendehus Sitter IL PK
226 Eirik Pedersen (Menn U14), Skudenes PK 233 12.nov Skudeneshavn Skudenes PK
227 May E. Nordahl, Nordstrand SS 231 22.sep NIH Megalink / NSF
228 Christian Øren (Menn U16), Trondhjems PK 230 26.feb Kolstad Trondhjems PK
229 Kim Snorre Bergheim Pedersen (Menn U14), Salangen PK 225 4.mar Kulturhuset Sjøvegan Salangen PK
230 Marit Viborg (Kv), Stavanger PK 222 22.mar Blåsenborg Stavanger PK
231 Ivar Pedersen (Menn U14), Skudenes PK 212 12.nov Skudeneshavn Skudenes PK
232 Leif Einar Foss (Menn U14), Støren PK 208 19.nov Kolstad Trondhjems PK
233 Ariel Haagensen (Kv U16), Sitter IL PK 200 19.feb Meråker VGS MIR
234 Silje Flakne Nytrø (Kv Jr), Selbu PK 194 19.mar Brekstad Ørland PK
235 Kristine S. Agersborg (Kv U16), Stord PK 191 5.feb Prestegardskogen Stord PK
236 Emil Tøndelstrand (Menn U16), Trondhjems PK 173 26.feb Kolstad Trondhjems PK
237 Christoffer Àndre Sivertsen (Menn U14), Finnsnes PK 163 4.mar Kulturhuset Sjøvegan Salangen PK
238 Martin Snilstveit (Menn U16), Sitter IL PK 158 19.feb Meråker VGS MIR
239 Tor Erik Innvær (Menn U16), Bremnes PK 127 5.feb Prestegardskogen Stord PK