Alle på topp: Luft 60  2006 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
oppdatert 28. februar 2007
Besteresultat Norsk rekord: 587 Vegard Askestad (283 skyttere)
  krets (All)      
  kl. (All)      
  hoved (All)      
  år 2006      
  Program Luft 60      
           
  Max of sum        
pl Navn, Klubb Total Dato Sted Arr.
1 Ståle Waagbø, Stavanger PK 580 17.mar Blåsenborg Stavanger PK
2 Pål Hembre, Oslo PK 578 19.mar Kolsås Ull SS
3 Anders Svegård, Steinkjer PK 576 6.des Skedsmohallen Kjeller SK
3 Ole Opsahlseter, Namnå PK 576 4.mai Plzen, Tsjekkia Liberation Cup
5 Tor Jonassen, Sandnes PK 575 10.jan Skiljaberghallen Sola PK
6 Bernt Johannessen, Oslo PK 573 18.mar Kolsås Ull SS
7 Per Jacob Jacobsen (V60), Oslo PK 571 12.feb Kolsås Bærums SL
7 Arild Aurstad, Steinkjer PK 571 20.okt Selbuhallen Selbu PK
9 Ola Jostein Uthus, Selbu PK 570 19.mar Brekstad Ørland PK
9 Thorfinn Larsos, Sandnessjøen PK 570 4.nov Utvorda Grendehus Sitter IL PK
11 Tomas Dybdal, Modum PK 569 7.mar Drammenshallen Aron SK Drammen
11 Rune Kanstad, Finnsnes PK 569 28.jan Sjøvegan Salangen PK
13 Arild Lysfjord, Sandnessjøen PK 568 4.jan Hunstad Bodø SSK
14 Arvid Simonsen, Alta SSK 567 18.aug Falken Sk.senter Troms Sk.krets
14 Egil Gerhardsen, Oslo PK 567 15.jan Kolsås Bærums SL
16 Asmund Broks (V60), Hedrum SS 566 26.nov Bommestadhallen HSS/LSS
16 Esko Sointu, Stavanger PK 566 3.nov Blåsenborg Stavanger PK
18 Kenneth Friberg, Lardal R & PK 565 12.jan Stjørdal Hell Open
19 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK 564 20.jan Blåsenborg Stavanger PK
19 Peder Sperstad, Bærum PK 564 18.nov Kolsås Bærums SL
19 Lars Jacob Galåen, Røros PK 564 4.feb Den Haag Intershoot
19 Roar Jørgensen, Sandnessjøen PK 564 4.nov Utvorda Grendehus Sitter IL PK
23 Geir Småvik, Trondhjems PK 563 10.feb Brekstad Ørland PK
23 Henning Kihle, Grenland PK 563 29.okt Geiteryggen Grenland PK
23 Roger Leite, Oslo PK 563 12.mar Kolsås Bærums SL
26 Rune Hammer (V50), Aron SK Drammen 562 8.jan Haugar Tønsberg O. PK
26 Svein Andreassen, Grenland PK 562 5.apr Geiteryggen Grenland PK
26 Andreas Øyangen (Menn Jr), Trondhjems PK 562 12.nov Egge Fellesbane Steinkjer PK
29 Bjørn Østby (V50), Aron SK Drammen 561 7.mar Drammenshallen Aron SK Drammen
29 Lars Korneliussen, Ringerike PK 561 21.mar Jernbanen Ringerike PK
29 Sjur I. Børve, Odda PK 561 5.jan Sävsjö Swedish Cup
29 Ronnie Arne Bjørgo, Grimstad SS 561 26.nov Fevikhallen Grimstad SS
29 Ingar Woll, OKTS 561 21.nov Skedsmohallen Kjeller SK
34 Oddvar Knudsen, Stavanger PK 560 22.sep Blåsenborg Stavanger PK
34 Anders Egil Lund, Sarpsborg PK 560 18.nov Rykkinn Vestre Bærum SSL
34 Petter Schaug-Pettersen, Oslo PK 560 11.mar Rykkinn Vestre Bærum SSL
37 Kenneth Frafjord, Stavanger PK 559 8.des Blåsenborg Stavanger PK
37 Øystein Wiersdalen, OKTS 559 18.mar Kolsås Ull SS
37 Frode Olsen, Kristiansund PK 559 10.des Bjørnehaugen Kristiansund PK
40 Kjell Johansen (V50), Trondhjems PK 558 8.okt Kolstad Trondhjems PK
40 Bjørn Linnerud, Lunner SL 558 14.jan Jernbanen Ringerike PK
40 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 558 26.feb Kolstad Trondhjems PK
40 Arild Kraft, Trondhjems PK 558 5.feb Buran Trondhjems PK
40 Thoralf Moen, Trondhjems PK 558 15.des Meråker VGS MIR
45 Arild Inge Wollan, Trondhjems PK 556 19.nov Kolstad Trondhjems PK
45 Hans Jørgen Kvisler (Menn Jr), Mysen PL 556 6.feb Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
47 Marius Aarre (Menn Jr), Trondhjems PK 555 13.jan Stjørdal Hell Open
47 Axel Sjøberg, Ringerike PK 555 21.mar Jernbanen Ringerike PK
47 Eirik Lygre, Bergen PK 555 7.des Stemmemyren Bergen PK
50 Jan Ove Hjelseng, Meråker PK 554 9.jun Meråker MIR
50 Viggo Olden, Trondhjems PK 554 15.des Meråker VGS MIR
50 Jon Andersen, Aron SK Drammen 554 28.nov Drammenshallen Aron SK Drammen
50 Petter Kleiven, Oslo PK 554 28.feb Skedsmohallen Lillestrom OP
54 Terje Standal, Bremnes PK 553 5.feb Prestegardskogen Stord PK
55 Jarle Larsen, Stord PK 552 5.feb Prestegardskogen Stord PK
55 Rune Berg, Ringerike PK 552 21.mar Jernbanen Ringerike PK
55 Lars Kanedal, Oslo PK 552 22.okt Kolsås Bærums SL
55 Magnus Strømdal, Trondhjems PK 552 19.feb Meråker VGS MIR
59 Geir Ove Skaarstad, Sola PK 550 17.mar Blåsenborg Stavanger PK
59 Stig Ove Bakkan, Verdal SSL 550 22.jan Egge fellesbane Steinkjer PK
59 Jon Arne Brekken (V50), Sunndal PK 550 12.mar Bjørnehaugen Kristiansund PK
59 Edgar Alendal, NOP/Haakonsvern 550 5.feb Prestegardskogen Stord PK
59 Roar Skeisvoll, Kopervik PK 550 12.nov Skudeneshavn Skudenes PK
59 Håvard Hoff, Ørland PK 550 19.mar Brekstad Ørland PK
65 Thomas Nordhus Kråkenes, Stord PK 549 1.des Prestegardsskogen Stord PK
65 Morten Schjoldager (V50), Oslo PK 549 26.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
65 Aslak Dueskar (Menn Jr), Ørland PK 549 9.sep Nordisk Junior Dansk Sk. Union
65 Stian Paulsen (Menn U16), Ørland PK 549 25.nov Lånkehallen Stjørdal PK
69 Hans Olav Bjelvin, Mo PK 548 3.des Selfors Mo PK
69 Ronny Høglund (V50), Trondhjems PK 548 5.feb Buran Trondhjems PK
69 Trond Bergsveen, Lena SS 548 4.feb Raufoss u.skole Lena SS
69 Ola Frigaard, Stjørdal PK 548 19.feb Meråker VGS MIR
69 Jon Arne Mastad, Eidskog SS 548 26.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
74 Amund Amundsen (V60), Eidskog SS 547 10.feb Skotterud Eidskog SS
74 Frank Kristensen, PI 54 Lunde 547 29.okt Geiteryggen Grenland PK
74 Oddvar Raunholm, Stord PK 547 5.feb Prestegardskogen Stord PK
74 Hans Petter Helland, Sandnes PK 547 5.mar Blåsenborg Stavanger PK
74 Rune Berven-Hanssen (Menn Jr), Sola PK 547 17.mar Blåsenborg Stavanger PK
74 Jan Olav Rosland, Porsgrunn PK 547 10.des Brevik Porsgrunn PK
74 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK 547 12.nov Egge Fellesbane Steinkjer PK
81 Vidar Johansen, Salangen PK 546 28.jan Sjøvegan Salangen PK
81 Finn Olsen, Vestnes PK 546 24.sep Vestneshallen Vestnes PK
83 Ronny Lavik, Lindesnes PK 545 9.des Gimlehallen Kristiansand PK
83 Ole Henning Fjeld, Namnå PK 545 26.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
83 Eirik Jensen, Tromsø PK 545 11.feb Hunstad Bodø SSK
86 Knut Ole Fagervold, Ørland PK 544 4.nov Utvorda Grendehus Sitter IL PK
86 Asgeir Jordahl, Kristiansund PK 544 29.okt Bjørnehaugen Kristiansund PK
86 Olav Gimse, Meråker PK 544 9.jun Meråker MIR
86 Gøran Gjetmundsen, Lena SS 544 4.feb Raufoss u.skole Lena SS
86 Trygve Haldorsen (V50), Bremnes PK 544 5.mar Bømlohallen Bremnes PK
91 Kai Ole Sylte, Støren PK 543 5.feb Buran Trondhjems PK
91 Trygve Lerum, Luster SSL 543 3.des Fjordstova Luster SSL
91 Roar Haugan, Melhus PK 543 8.okt Kolstad Trondhjems PK
91 Johnny Jenssen, Mo PK 543 10.des Stamneshallen Sandnessjøen PK
91 Håkon Nilsen Omma, Tromsø PK 543 4.mar Kulturhuset Sjøvegan Salangen PK
91 Tor-Henning Langøen, Bergen PK 543 7.des Stemmemyren Bergen PK
91 Kjetil Sørheim, Stavanger PK 543 5.mar Blåsenborg Stavanger PK
98 Jan Kjetil Nordrum, Lena SS 542 4.feb Raufoss u.skole Lena SS
98 Rolf Susegg (V60), Steinkjer PK 542 19.mar Brekstad Ørland PK
98 Rune Marcussen, Stord PK 542 23.apr Prestegardskogen Stord PK
98 Jostein Sander, Lillestrøm OP 542 19.mar Kolsås Ull SS
102 Bjørn Flore, Sitter IL PK 541 22.jan Egge fellesbane Steinkjer PK
102 Morgan Bunes, Bærum PK 541 11.mar Skedsmohallen Kjeller SK
102 Tor Ingvaldsen, Hamar IL-Pgr 541 26.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
105 Jan-Erik Skår, Flintlåsen PK 540 19.nov Røti Årdal PK
105 Christian Hegstad, Oscarsborg PK 540 11.mar Skedsmohallen Kjeller SK
105 Bjørn Harald Vik, Ørland PK 540 10.feb Brekstad Ørland PK
105 Steinar Holbø, Grenland PK 540 20.sep Geiteryggen Grenland PK
105 Jørn Løkken, Lillestrøm OP 540 26.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
110 John Arne Friskilæ, Lillestrøm OP 539 19.mar Kolsås Ull SS
110 Hugo Haug, OKTS 539 13.sep Skedsmohallen Kjeller SK
112 Jan Martin Linner, Eidskog SS 538 10.feb Skotterud Eidskog SS
112 Harald Anholt, Tønsberg O. PK 538 31.jan Bommestadhallen Hedrum SS
114 Steinar Myhre, Mo PK 537 3.des Selfors Mo PK
114 Rolf Toven (V50), Nesset PK 537 8.okt Vestnes Vestnes PK
114 Leif Susegg (V50), Steinkjer PK 537 26.feb Kolstad Trondhjems PK
117 Arne Reidar Wallin, Sarpsborg PK 536 7.nov Momarken Mysen PL
117 Ronny Ståle Pedersen, Mo PK 536 11.nov Stamneshallen Sandnessjøen PK
117 Bjørn Gjerstad, Hokksund PK 536 22.sep NIH Megalink / NSF
117 Terje Storholt (V50), Oslo PK 536 22.sep NIH Megalink / NSF
121 André Hansø, Kristiansund PK 535 29.okt Bjørnehaugen Kristiansund PK
121 Kjell Kalland, Førde PK 535 12.feb Skjolden Luster SSL
121 Brynjulf Afdal, Oslo PK 535 11.mar Rykkinn Vestre Bærum SSL
121 Per Furset, Stord PK 535 5.feb Prestegardskogen Stord PK
121 Tommy Mikkelsen, Porsgrunn PK 535 5.nov Brevik Porsgrunn PK
126 Rune Johan Soleide, Førde PK 534 12.feb Skjolden Luster SSL
126 Øyvind Steinsholt (V50), Hedrum SS 534 26.nov Bommestadhallen HSS/LSS
126 Finn Robert Lund, Oslo PK 534 5.mar Geiteryggen Grenland PK
126 Roy Strøm, Sitter IL PK 534 26.feb Kolstad Trondhjems PK
130 Olav J. Bjørkås (V50), Sitter IL PK 533 19.mar Brekstad Ørland PK
130 Klaus Lie, Bergen PK 533 7.des Stemmemyren Bergen PK
130 Tore Myrvold, Brumunddal PK 533 28.jan Bangsberghallen Brumunddal PK
130 Øystein Nirisen (V50), Porsgrunn PK 533 15.jan Brevik Porsgrunn PK
130 Helge Løtuft, Sandane PK 533 25.feb Stemmemyren NOP/Haakonsvern
130 Torbjørn Sørum, Aron SK Drammen 533 24.jan Drammenshallen Aron SK Drammen
136 Jan-Erik Holko, Tromsø PK 532 11.nov Mellomveien Tromsø PK
136 Petter Lundstrøm, Trondhjems PK 532 19.nov Kolstad Trondhjems PK
138 Dag Kristiansen (V50), Aron SK Drammen 531 28.nov Drammenshallen Aron SK Drammen
138 Hans Bo Hansen, Lunner SL 531 11.mar Skedsmohallen Kjeller SK
138 Asbjørn Solheim (V50), Bremnes PK 531 15.okt Bømlohallen Bremnes PK
138 Kjetil Bromark, Modum PK 531 4.feb Jernbanen Ringerike PK
142 Walter Einar Larsen, Alta SSK 530 9.apr Vardø Vadsø SL Sgr
142 Bernt Tore Bakken (SH 2), Drammen HIL 530 7.mar Drammenshallen Aron SK Drammen
142 Oddvin Blindheim, Vigra & Valderøy PK 530 26.nov Vestnes Vestnes PK
145 Arild Stenhaug, Mo PK 529 3.des Selfors Mo PK
145 Dag Gustavsen (SH 2), Drammen HIL 529 7.mar Drammenshallen Aron SK Drammen
147 Svein Ulrik Olsen, Kristiansund PK 528 12.mar Bjørnehaugen Kristiansund PK
147 Alf Robert Kåsner, Melhus PK 528 19.mar Brekstad Ørland PK
147 Johnny Eriksen, Sandnes PK 528 14.nov Skiljaberghallen Sola PK
150 Fridtjof Rusti, Sunndal PK 527 25.feb Meråker VGS MIR
150 Eystein Eliassen, Salangen PK 527 28.jan Sjøvegan Salangen PK
150 Eivind Hegna, Kjeller SK 527 15.feb Skedsmohallen Kjeller SK
150 Sondre Nervold, NOP 527 12.mar Kolsås Bærums SL
150 Vidar Holm, Oslo PK 527 13.sep Skedsmohallen Kjeller SK
155 Sverre Larsen, Mo PK 526 13.des Hunstad Bodø SSK
155 Eivind Solstad, Molde PK 526 12.mar Bjørnehaugen Kristiansund PK
155 Odd Tore Brustad, Eidskog SS 526 26.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
158 Jan Grantangen (Menn Jr), Eidsvoll SS 525 26.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
158 Magne Bårnes, Lardal R & PK 525 5.mar Geiteryggen Grenland PK
158 Roger Vinsjevik, Stord PK 525 5.feb Prestegardskogen Stord PK
161 Thomas Heia Østborg (Menn Jr), Namdal SSL 524 3.mar Egge Fellesbane Steinkjer PK
161 Stig Næss, Vardø PK 524 9.apr Vardø Vadsø SL Sgr
161 Øyvind Johansen, Mysen PL 524 6.feb Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
161 Vidar Fosseli, Svolvær PK 524 14.jan Våganhallen Svolvær PK
161 Jarle Kvalvik, NOP/Haakonsvern 524 11.jan Stemmemyren NOP/Haakonsvern
166 Magnar Foss, Trondhjems PK 522 18.feb Horghallen Støren PK
167 Thor Inge Jacobsen (V50), Stavanger PK 521 15.des Blåsenborg Stavanger PK
167 Agnar Holm, Lillestrøm OP 521 26.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
167 Per Gunnar Wærheim (V60), PI 54 Lunde 521 13.des Geiteryggen Grenland PK
167 Dag Pettersen, Mysen PL 521 24.jan Momarken Mysen PL
167 Knut Gundersen, Sarpsborg PK 521 6.feb Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
167 Pål Otto Sørensen, OKTS 521 23.mar Jernbanen Ringerike PK
173 Arve Wandsvik, Vadsø SL Sgr 520 12.mar Vardøhallen Vardø PK
173 Einar Hernes (Menn Jr), Ørland PK 520 19.feb Meråker VGS MIR
173 Tor Ståle Sørli, Sandnessjøen PK 520 21.okt Stamneshallen Sandnessjøen PK
176 Bjørn Holmestrand, NOP/Dal 519 21.nov Skedsmohallen Kjeller SK
176 Kjell Roger Arnesen, Tromsø PK 519 1.apr Mellomveien Tromsø PK
176 Trygve Nåsen, Bremnes PK 519 6.mai Bømlohallen Bremnes PK
176 Thomas Fosse (Menn Jr), Stavanger PK 519 1.des Blåsenborg Stavanger PK
180 Tore Saur, Stryn PK 518 3.des Fjordstova Luster SSL
180 Jan Helge Tofte, Stord PK 518 23.apr Prestegardskogen Stord PK
182 Bjørn Morten Hagen (SH 1), Stjørdal PK 517 19.feb Meråker VGS MIR
182 Åge Grøseth, Grenland PK 517 11.jan Geiteryggen Grenland PK
184 Arne Lidwin, OKTS 516 18.jan Skedsmohallen Kjeller SK
184 Eirik Kvalen (V50), Luster SSL 516 3.des Fjordstova Luster SSL
184 Robert Bjørkås, Sitter IL PK 516 19.nov Kolstad Trondhjems PK
187 Harald Nilsen Lid (Menn Jr), Stavanger PK 515 17.feb Blåsenborg Stavanger PK
187 Kjell Åge Rosenborg, Lardal R & PK 515 26.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
189 Tormod Kallak, Grenland PK 514 13.des Geiteryggen Grenland PK
189 Per Inge Jacobsen, Aron SK Drammen 514 7.mar Drammenshallen Aron SK Drammen
189 Ole-Petter Pettersen, Sarpsborg PK 514 13.nov Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
189 Alfred Rune Pedersen, Mo PK 514 12.nov Selfors Mo PK
189 Øystein Hjorthol Opedal (Menn Jr), Ørsta/Volda PK 514 26.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
189 Trond Gjellum, Oslo PK 514 26.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
195 Per Inge Larsen, Stord PK 513 23.apr Prestegardskogen Stord PK
196 Øivind Arnesen, Bærum PK 512 18.nov Kolsås Bærums SL
196 Øyvind Børre Johansen, NOP/Dal 512 26.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
196 Tore Eggan, Trondhjems PK 512 20.okt Selbuhallen Selbu PK
199 Arnt Inge Sandvik, Tromsø PK 511 25.feb Mellomveien Tromsø PK
199 Ingar Bøyum, Tromsø PK 511 1.apr Mellomveien Tromsø PK
199 Ole-Henrik Isaksen, NOP/Dal 511 26.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
202 Kjell Skjolden, Luster SSL 510 12.feb Skjolden Luster SSL
202 Stig Breivik, Oslo PK 510 26.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
202 Jens Didrik Kjelsås, NOP/Haakonsvern 510 11.okt Stemmemyren NOP/Haakonsvern
205 Terje Johansen, Evje PK 509 5.feb Fevikhallen Grimstad SS
205 Bjørn Holsen, Grenland PK 509 20.sep Geiteryggen Grenland PK
205 Børge Svardal, Bremnes PK 509 5.feb Prestegardskogen Stord PK
205 Roger Jostein Landsverk, Syvde SSL 509 10.des Bjørnehaugen Kristiansund PK
205 Emile De Bruyn (Menn Jr), Porsgrunn PK 509 6.sep Geiteryggen Grenland PK
205 Gunnar Voreland, Stord PK 509 25.feb Stemmemyren NOP/Haakonsvern
211 Rolf Petter Eriksen, Bodø SSK 507 13.des Hunstad Bodø SSK
212 Peter Barkovskij, Bergen PK 506 7.des Stemmemyren Bergen PK
212 Åge Ånensen, Stord PK 506 5.feb Prestegardskogen Stord PK
214 Tore Kråkenes, Stord PK 505 1.des Prestegardsskogen Stord PK
215 Jan Teilgård, Kristiansund PK 504 22.jan Bjørnehaugen Kristiansund PK
216 Jostein Engesmo, Støren PK 503 26.feb Kolstad Trondhjems PK
216 Tor Pedersen, Lillestrøm OP 503 28.feb Skedsmohallen Lillestrom OP
218 Lennart Holter, NOP/Dal 502 26.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
218 Caspar Vere (Menn Jr), Ørn 502 26.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
218 Hans Bakken, Levanger SSL 502 4.nov Brekstad Ørland PK
221 Svein Krakeli, Eide & Fræna PK 501 15.jan Vestnes Vestnes PK
221 Rune Finstad, OKTS 501 19.mar Kolsås Ull SS
223 Kjell Kvalen, Luster SSL 500 3.des Fjordstova Luster SSL
223 Øystein Torvund, NOP/Dal 500 26.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
223 Ole Ludviksen, NOP/Dal 500 26.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
226 Olav Aaker, Fredrikstad SS 499 6.feb Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
227 Steinar Solheim, Stord PK 498 23.apr Prestegardskogen Stord PK
227 Dagfinn Mikkelsen, Lyngsalpene PK 498 4.mar Kulturhuset Sjøvegan Salangen PK
229 Oskar Kvam Olsen, Kristiansund PK 497 29.okt Bjørnehaugen Kristiansund PK
229 Jan Enevold Brække, Vestre Bærum SSL 497 14.jan Rykkinn Vestre Bærum SSL
231 Olaf Isaksen, Kristiansund PK 496 29.okt Bjørnehaugen Kristiansund PK
231 Henrik Dahl (Menn Jr), Trondhjems PK 496 12.nov Egge Fellesbane Steinkjer PK
231 Ole Jacob Bolstad, Brumunddal PK 496 28.jan Bangsberghallen Brumunddal PK
234 Lars E. Holme, Steinkjer PK 495 22.jan Egge fellesbane Steinkjer PK
234 Arne Østborg (V50), Namdal SSL 495 22.jan Egge fellesbane Steinkjer PK
236 Karl Einar Ellingsen, Skudenes PK 493 11.nov Skudeneshavn Skudenes PK
236 Jørn Rutlin, Årdal PK 493 5.feb Røti Årdal PK
238 Gøran Hammerfjell (Menn Jr), Trondhjems PK 491 4.nov Utvorda Grendehus Sitter IL PK
238 Bjørn Haug, Sandnessjøen PK 491 4.nov Utvorda Grendehus Sitter IL PK
238 Tom Erik Askautrud, Oscarsborg PK 491 11.mar Skedsmohallen Kjeller SK
241 Bernt Johansen, Mo PK 488 13.des Hunstad Bodø SSK
242 Dag M. Nielsen, Fredrikstad SS 487 13.nov Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
242 Petter Waldenstrøm (Menn Jr), Ørn 487 26.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
244 Bernt Noodt, Trondhjems PK 486 16.jan Kolstad Trondhjems PK
245 Kjell Steinar Pedersen, Salangen PK 485 4.mar Kulturhuset Sjøvegan Salangen PK
246 Jørgen Aadahl, NOP/Dal 484 11.mar Skedsmohallen Kjeller SK
247 Erling Slettvoll, Vardø PK 483 12.mar Vardøhallen Vardø PK
247 Thorbjørn S. Johansen, Vardø PK 483 9.apr Vardø Vadsø SL Sgr
249 Arnfinn Johnsen, Beiarn SL PK 481 28.jan Hunstad Bodø SSK
249 Geir Hansen, Grenland PK 481 29.jan Geiteryggen Grenland PK
251 Daniel Persen, Grenland PK 476 13.des Geiteryggen Grenland PK
251 Stig Egil Bruseth, Kristiansund PK 476 17.sep Bjørnehaugen Kristiansund PK
253 Erlend Gravningsmyhr, Aron SK Drammen 475 26.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
254 Erik Lunde, Oscarsborg PK 471 11.mar Skedsmohallen Kjeller SK
255 Øyvind Jenssen, Kristiansund PK 467 26.nov Vestnes Vestnes PK
256 Per Asle Hærum, Luster SSL 466 3.des Fjordstova Luster SSL
257 Jan Høgsnes, Meråker PK 465 19.feb Meråker VGS MIR
258 Stian Engelsås, Sandnessjøen PK 463 28.jan Hunstad Bodø SSK
259 Tore Nørbech, Kristiansund PK 462 12.mar Bjørnehaugen Kristiansund PK
260 Peter Bergheim, Sandane PK 461 3.des Fjordstova Luster SSL
260 Tor Arne Karlsen (Menn Jr), NOP/Dal 461 26.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
262 Øystein Tofte, NOP/Dal 455 26.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
263 Eddi Samuelsen, Bærum PK 453 22.sep NIH Megalink / NSF
264 Henrik Tyriberget, Eidskog SS 449 10.feb Skotterud Eidskog SS
265 Knut Renslemo, Oslo PK 447 18.mar Kolsås Ull SS
266 Tor Brodahl, Lillestrøm OP 445 26.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
267 Roger Jensen, Kristiansund PK 443 22.jan Bjørnehaugen Kristiansund PK
268 Helge Sætre, Stord PK 439 1.des Prestegardsskogen Stord PK
269 Jens Magne Andreassen, OKTS 434 26.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
270 Roger Hansen, Finnsnes PK 431 4.mar Kulturhuset Sjøvegan Salangen PK
271 Sverre Widsteen (V60), Mo PK 428 3.des Selfors Mo PK
272 Jan Erik Ra, Dverberg MSL 425 22.sep NIH Megalink / NSF
273 Morten Fuglevåg, Nordstrand SS 423 22.sep NIH Megalink / NSF
274 Terje Kristian Viken, OKTS 422 26.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
275 Hein Arve Varne, Skudenes PK 420 11.nov Skudeneshavn Skudenes PK
275 Karl-Erik Aalen, Åmot JFF 420 22.sep NIH Megalink / NSF
277 Tor H Dåpan, Grenland PK 415 13.des Geiteryggen Grenland PK
278 Vidar Lindstad-Fossmo, Løiten SL 413 22.sep NIH Megalink / NSF
279 Magnus Kvitne, Finnsnes PK 411 4.mar Kulturhuset Sjøvegan Salangen PK
280 Arve Ystmark, Salangen PK 396 11.nov Mellomveien Tromsø PK
281 Tommy Bogø (Menn Jr), Trondhjems PK 372 2.apr Utvorda Grendehus Sitter IL PK
282 Arve Sørensen, Stavanger PK 365 20.mar Blåsenborg Stavanger PK
283 Torstein Hansen, Ørland PK 353 19.mar Brekstad Ørland PK
Alle på topp: Luft 60  2006 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
oppdatert 22. mai 2007
Besteresultat Norsk rekord: 587 Vegard Askestad (284 skyttere)
  krets (All)      
  kl. (All)      
  hoved (All)      
  år 2006      
  Program Luft 60      
           
  Max of sum        
pl Navn, Klubb Total Dato Sted Arr.
1 Ståle Waagbø, Stavanger PK 580 17.mar Blåsenborg Stavanger PK
2 Pål Hembre, Oslo PK 578 19.mar Kolsås Ull SS
3 Anders Svegård, Steinkjer PK 576 6.des Skedsmohallen Kjeller SK
3 Ole Opsahlseter, Namnå PK 576 4.mai Plzen, Tsjekkia Liberation Cup
5 Tor Jonassen, Sandnes PK 575 10.jan Skiljaberghallen Sola PK
6 Bernt Johannessen, Oslo PK 573 18.mar Kolsås Ull SS
7 Per Jacob Jacobsen (V60), Oslo PK 571 12.feb Kolsås Bærums SL
7 Arild Aurstad, Steinkjer PK 571 20.okt Selbuhallen Selbu PK
9 Ola Jostein Uthus, Selbu PK 570 19.mar Brekstad Ørland PK
9 Thorfinn Larsos, Sandnessjøen PK 570 4.nov Utvorda Grendehus Sitter IL PK
11 Tomas Dybdal, Modum PK 569 7.mar Drammenshallen Aron SK Drammen
11 Rune Kanstad, Finnsnes PK 569 28.jan Sjøvegan Salangen PK
13 Arild Lysfjord, Sandnessjøen PK 568 4.jan Hunstad Bodø SSK
14 Arvid Simonsen, Alta SSK 567 18.aug Falken Sk.senter Troms Sk.krets
14 Egil Gerhardsen, Oslo PK 567 15.jan Kolsås Bærums SL
16 Asmund Broks (V60), Hedrum SS 566 26.nov Bommestadhallen HSS/LSS
16 Esko Sointu, Stavanger PK 566 3.nov Blåsenborg Stavanger PK
18 Kenneth Friberg, Lardal R & PK 565 12.jan Stjørdal Hell Open
19 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK 564 20.jan Blåsenborg Stavanger PK
19 Peder Sperstad, Bærum PK 564 18.nov Kolsås Bærums SL
19 Lars Jacob Galåen, Røros PK 564 4.feb Den Haag Intershoot
19 Roar Jørgensen, Sandnessjøen PK 564 4.nov Utvorda Grendehus Sitter IL PK
23 Geir Småvik, Trondhjems PK 563 10.feb Brekstad Ørland PK
23 Henning Kihle, Grenland PK 563 29.okt Geiteryggen Grenland PK
23 Roger Leite, Oslo PK 563 12.mar Kolsås Bærums SL
26 Rune Hammer (V50), Aron SK Drammen 562 8.jan Haugar Tønsberg O. PK
26 Svein Andreassen, Grenland PK 562 5.apr Geiteryggen Grenland PK
26 Andreas Øyangen (Menn Jr), Trondhjems PK 562 12.nov Egge Fellesbane Steinkjer PK
29 Bjørn Østby (V50), Aron SK Drammen 561 7.mar Drammenshallen Aron SK Drammen
29 Lars Korneliussen, Ringerike PK 561 21.mar Jernbanen Ringerike PK
29 Sjur I. Børve, Odda PK 561 5.jan Sävsjö Swedish Cup
29 Ronnie Arne Bjørgo, Grimstad SS 561 26.nov Fevikhallen Grimstad SS
29 Ingar Woll, OKTS 561 21.nov Skedsmohallen Kjeller SK
34 Oddvar Knudsen, Stavanger PK 560 22.sep Blåsenborg Stavanger PK
34 Anders Egil Lund, Sarpsborg PK 560 18.nov Rykkinn Vestre Bærum SSL
34 Petter Schaug-Pettersen, Oslo PK 560 11.mar Rykkinn Vestre Bærum SSL
37 Kenneth Frafjord, Stavanger PK 559 8.des Blåsenborg Stavanger PK
37 Øystein Wiersdalen, OKTS 559 18.mar Kolsås Ull SS
37 Frode Olsen, Kristiansund PK 559 10.des Bjørnehaugen Kristiansund PK
40 Kjell Johansen (V50), Trondhjems PK 558 8.okt Kolstad Trondhjems PK
40 Bjørn Linnerud, Lunner SL 558 14.jan Jernbanen Ringerike PK
40 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 558 26.feb Kolstad Trondhjems PK
40 Arild Kraft, Trondhjems PK 558 5.feb Buran Trondhjems PK
40 Thoralf Moen, Trondhjems PK 558 15.des Meråker VGS MIR
45 Arild Inge Wollan, Trondhjems PK 556 19.nov Kolstad Trondhjems PK
45 Hans Jørgen Kvisler (Menn Jr), Mysen PL 556 6.feb Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
47 Marius Aarre (Menn Jr), Trondhjems PK 555 13.jan Stjørdal Hell Open
47 Axel Sjøberg, Ringerike PK 555 21.mar Jernbanen Ringerike PK
47 Eirik Lygre, Bergen PK 555 7.des Stemmemyren Bergen PK
50 Jan Ove Hjelseng, Meråker PK 554 9.jun Meråker MIR
50 Viggo Olden, Trondhjems PK 554 15.des Meråker VGS MIR
50 Jon Andersen, Aron SK Drammen 554 28.nov Drammenshallen Aron SK Drammen
50 Petter Kleiven, Oslo PK 554 28.feb Skedsmohallen Lillestrom OP
54 Terje Standal, Bremnes PK 553 5.feb Prestegardskogen Stord PK
55 Jarle Larsen, Stord PK 552 5.feb Prestegardskogen Stord PK
55 Rune Berg, Ringerike PK 552 21.mar Jernbanen Ringerike PK
55 Lars Kanedal, Oslo PK 552 22.okt Kolsås Bærums SL
55 Magnus Strømdal, Trondhjems PK 552 19.feb Meråker VGS MIR
59 Geir Ove Skaarstad, Sola PK 550 17.mar Blåsenborg Stavanger PK
59 Stig Ove Bakkan, Verdal SSL 550 22.jan Egge fellesbane Steinkjer PK
59 Jon Arne Brekken (V50), Sunndal PK 550 12.mar Bjørnehaugen Kristiansund PK
59 Edgar Alendal, NOP/Haakonsvern 550 5.feb Prestegardskogen Stord PK
59 Roar Skeisvoll, Kopervik PK 550 12.nov Skudeneshavn Skudenes PK
59 Håvard Hoff, Ørland PK 550 19.mar Brekstad Ørland PK
65 Thomas Nordhus Kråkenes, Stord PK 549 1.des Prestegardsskogen Stord PK
65 Morten Schjoldager (V50), Oslo PK 549 26.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
65 Aslak Dueskar (Menn Jr), Ørland PK 549 9.sep Nordisk Junior Dansk Sk. Union
65 Stian Paulsen (Menn U16), Ørland PK 549 25.nov Lånkehallen Stjørdal PK
69 Hans Olav Bjelvin, Mo PK 548 3.des Selfors Mo PK
69 Ronny Høglund (V50), Trondhjems PK 548 5.feb Buran Trondhjems PK
69 Trond Bergsveen, Lena SS 548 4.feb Raufoss u.skole Lena SS
69 Ola Frigaard, Stjørdal PK 548 19.feb Meråker VGS MIR
69 Jon Arne Mastad, Eidskog SS 548 26.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
74 Amund Amundsen (V60), Eidskog SS 547 10.feb Skotterud Eidskog SS
74 Frank Kristensen, PI 54 Lunde 547 29.okt Geiteryggen Grenland PK
74 Oddvar Raunholm, Stord PK 547 5.feb Prestegardskogen Stord PK
74 Hans Petter Helland, Sandnes PK 547 5.mar Blåsenborg Stavanger PK
74 Rune Berven-Hanssen (Menn Jr), Sola PK 547 17.mar Blåsenborg Stavanger PK
74 Jan Olav Rosland, Porsgrunn PK 547 10.des Brevik Porsgrunn PK
74 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK 547 12.nov Egge Fellesbane Steinkjer PK
81 Vidar Johansen, Salangen PK 546 28.jan Sjøvegan Salangen PK
81 Finn Olsen, Vestnes PK 546 24.sep Vestneshallen Vestnes PK
83 Ronny Lavik, Lindesnes PK 545 9.des Gimlehallen Kristiansand PK
83 Ole Henning Fjeld, Namnå PK 545 26.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
83 Eirik Jensen, Tromsø PK 545 11.feb Hunstad Bodø SSK
86 Knut Ole Fagervold, Ørland PK 544 4.nov Utvorda Grendehus Sitter IL PK
86 Asgeir Jordahl, Kristiansund PK 544 29.okt Bjørnehaugen Kristiansund PK
86 Olav Gimse, Meråker PK 544 9.jun Meråker MIR
86 Gøran Gjetmundsen, Lena SS 544 4.feb Raufoss u.skole Lena SS
86 Trygve Haldorsen (V50), Bremnes PK 544 5.mar Bømlohallen Bremnes PK
91 Kai Ole Sylte, Støren PK 543 5.feb Buran Trondhjems PK
91 Trygve Lerum, Luster SSL 543 3.des Fjordstova Luster SSL
91 Roar Haugan, Melhus PK 543 8.okt Kolstad Trondhjems PK
91 Johnny Jenssen, Mo PK 543 10.des Stamneshallen Sandnessjøen PK
91 Håkon Nilsen Omma, Tromsø PK 543 4.mar Kulturhuset Sjøvegan Salangen PK
91 Tor-Henning Langøen, Bergen PK 543 7.des Stemmemyren Bergen PK
91 Kjetil Sørheim, Stavanger PK 543 5.mar Blåsenborg Stavanger PK
98 Jan Kjetil Nordrum, Lena SS 542 4.feb Raufoss u.skole Lena SS
98 Rolf Susegg (V60), Steinkjer PK 542 19.mar Brekstad Ørland PK
98 Rune Marcussen, Stord PK 542 23.apr Prestegardskogen Stord PK
98 Jostein Sander, Lillestrøm OP 542 19.mar Kolsås Ull SS
102 Bjørn Flore, Sitter IL PK 541 22.jan Egge fellesbane Steinkjer PK
102 Morgan Bunes, Bærum PK 541 11.mar Skedsmohallen Kjeller SK
102 Tor Ingvaldsen, Hamar IL-Pgr 541 26.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
105 Jan-Erik Skår, Flintlåsen PK 540 19.nov Røti Årdal PK
105 Christian Hegstad, Oscarsborg PK 540 11.mar Skedsmohallen Kjeller SK
105 Bjørn Harald Vik, Ørland PK 540 10.feb Brekstad Ørland PK
105 Steinar Holbø, Grenland PK 540 20.sep Geiteryggen Grenland PK
105 Jørn Løkken, Lillestrøm OP 540 26.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
110 John Arne Friskilæ, Lillestrøm OP 539 19.mar Kolsås Ull SS
110 Hugo Haug, OKTS 539 13.sep Skedsmohallen Kjeller SK
112 Jan Martin Linner, Eidskog SS 538 10.feb Skotterud Eidskog SS
112 Harald Anholt, Tønsberg O. PK 538 31.jan Bommestadhallen Hedrum SS
114 Steinar Myhre, Mo PK 537 3.des Selfors Mo PK
114 Rolf Toven (V50), Nesset PK 537 8.okt Vestnes Vestnes PK
114 Leif Susegg (V50), Steinkjer PK 537 26.feb Kolstad Trondhjems PK
117 Arne Reidar Wallin, Sarpsborg PK 536 7.nov Momarken Mysen PL
117 Ronny Ståle Pedersen, Mo PK 536 11.nov Stamneshallen Sandnessjøen PK
117 Bjørn Gjerstad, Hokksund PK 536 22.sep NIH Megalink / NSF
117 Terje Storholt (V50), Oslo PK 536 22.sep NIH Megalink / NSF
121 André Hansø, Kristiansund PK 535 29.okt Bjørnehaugen Kristiansund PK
121 Kjell Kalland, Førde PK 535 12.feb Skjolden Luster SSL
121 Brynjulf Afdal, Oslo PK 535 11.mar Rykkinn Vestre Bærum SSL
121 Per Furset, Stord PK 535 5.feb Prestegardskogen Stord PK
121 Tommy Mikkelsen, Porsgrunn PK 535 5.nov Brevik Porsgrunn PK
126 Rune Johan Soleide, Førde PK 534 12.feb Skjolden Luster SSL
126 Øyvind Steinsholt (V50), Hedrum SS 534 26.nov Bommestadhallen HSS/LSS
126 Finn Robert Lund, Oslo PK 534 5.mar Geiteryggen Grenland PK
126 Roy Strøm, Sitter IL PK 534 26.feb Kolstad Trondhjems PK
130 Olav J. Bjørkås (V50), Sitter IL PK 533 19.mar Brekstad Ørland PK
130 Klaus Lie, Bergen PK 533 7.des Stemmemyren Bergen PK
130 Tore Myrvold, Brumunddal PK 533 28.jan Bangsberghallen Brumunddal PK
130 Øystein Nirisen (V50), Porsgrunn PK 533 15.jan Brevik Porsgrunn PK
130 Helge Løtuft, Sandane PK 533 25.feb Stemmemyren NOP/Haakonsvern
130 Torbjørn Sørum, Aron SK Drammen 533 24.jan Drammenshallen Aron SK Drammen
136 Jan-Erik Holko, Tromsø PK 532 11.nov Mellomveien Tromsø PK
136 Petter Lundstrøm, Trondhjems PK 532 19.nov Kolstad Trondhjems PK
138 Dag Kristiansen (V50), Aron SK Drammen 531 28.nov Drammenshallen Aron SK Drammen
138 Hans Bo Hansen, Lunner SL 531 11.mar Skedsmohallen Kjeller SK
138 Asbjørn Solheim (V50), Bremnes PK 531 15.okt Bømlohallen Bremnes PK
138 Kjetil Bromark, Modum PK 531 4.feb Jernbanen Ringerike PK
142 Walter Einar Larsen, Alta SSK 530 9.apr Vardø Vadsø SL Sgr
142 Bernt Tore Bakken (SH 2), Drammen HIL 530 7.mar Drammenshallen Aron SK Drammen
142 Oddvin Blindheim, Vigra & Valderøy PK 530 26.nov Vestnes Vestnes PK
145 Arild Stenhaug, Mo PK 529 3.des Selfors Mo PK
145 Dag Gustavsen (SH 2), Drammen HIL 529 7.mar Drammenshallen Aron SK Drammen
147 Svein Ulrik Olsen, Kristiansund PK 528 12.mar Bjørnehaugen Kristiansund PK
147 Alf Robert Kåsner, Melhus PK 528 19.mar Brekstad Ørland PK
147 Johnny Eriksen, Sandnes PK 528 14.nov Skiljaberghallen Sola PK
150 Fridtjof Rusti, Sunndal PK 527 25.feb Meråker VGS MIR
150 Eystein Eliassen, Salangen PK 527 28.jan Sjøvegan Salangen PK
150 Eivind Hegna, Kjeller SK 527 15.feb Skedsmohallen Kjeller SK
150 Sondre Nervold, NOP 527 12.mar Kolsås Bærums SL
150 Vidar Holm, Oslo PK 527 13.sep Skedsmohallen Kjeller SK
155 Sverre Larsen, Mo PK 526 13.des Hunstad Bodø SSK
155 Eivind Solstad, Molde PK 526 12.mar Bjørnehaugen Kristiansund PK
155 Odd Tore Brustad, Eidskog SS 526 26.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
158 Jan Grantangen (Menn Jr), Eidsvoll SS 525 26.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
158 Magne Bårnes, Lardal R & PK 525 5.mar Geiteryggen Grenland PK
158 Roger Vinsjevik, Stord PK 525 5.feb Prestegardskogen Stord PK
161 Thomas Heia Østborg (Menn Jr), Namdal SSL 524 3.mar Egge Fellesbane Steinkjer PK
161 Stig Næss, Vardø PK 524 9.apr Vardø Vadsø SL Sgr
161 Øyvind Johansen, Mysen PL 524 6.feb Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
161 Vidar Fosseli, Svolvær PK 524 14.jan Våganhallen Svolvær PK
161 Jarle Kvalvik, NOP/Haakonsvern 524 11.jan Stemmemyren NOP/Haakonsvern
166 Magnar Foss, Trondhjems PK 522 18.feb Horghallen Støren PK
167 Thor Inge Jacobsen (V50), Stavanger PK 521 15.des Blåsenborg Stavanger PK
167 Agnar Holm, Lillestrøm OP 521 26.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
167 Per Gunnar Wærheim (V60), PI 54 Lunde 521 13.des Geiteryggen Grenland PK
167 Dag Pettersen, Mysen PL 521 24.jan Momarken Mysen PL
167 Knut Gundersen, Sarpsborg PK 521 6.feb Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
167 Pål Otto Sørensen, OKTS 521 23.mar Jernbanen Ringerike PK
173 Arve Wandsvik, Vadsø SL Sgr 520 12.mar Vardøhallen Vardø PK
173 Einar Hernes (Menn Jr), Ørland PK 520 19.feb Meråker VGS MIR
173 Tor Ståle Sørli, Sandnessjøen PK 520 21.okt Stamneshallen Sandnessjøen PK
176 Bjørn Holmestrand, NOP/Dal 519 21.nov Skedsmohallen Kjeller SK
176 Kjell Roger Arnesen, Tromsø PK 519 1.apr Mellomveien Tromsø PK
176 Trygve Nåsen, Bremnes PK 519 6.mai Bømlohallen Bremnes PK
176 Thomas Fosse (Menn Jr), Stavanger PK 519 1.des Blåsenborg Stavanger PK
180 Tore Saur, Stryn PK 518 3.des Fjordstova Luster SSL
180 Jan Helge Tofte, Stord PK 518 23.apr Prestegardskogen Stord PK
182 Bjørn Morten Hagen (SH 1), Stjørdal PK 517 19.feb Meråker VGS MIR
182 Åge Grøseth, Grenland PK 517 11.jan Geiteryggen Grenland PK
184 Arne Lidwin, OKTS 516 18.jan Skedsmohallen Kjeller SK
184 Eirik Kvalen (V50), Luster SSL 516 3.des Fjordstova Luster SSL
184 Robert Bjørkås, Sitter IL PK 516 19.nov Kolstad Trondhjems PK
187 Harald Nilsen Lid (Menn Jr), Stavanger PK 515 17.feb Blåsenborg Stavanger PK
187 Kjell Åge Rosenborg, Lardal R & PK 515 26.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
189 Tormod Kallak, Grenland PK 514 13.des Geiteryggen Grenland PK
189 Ole-Petter Pettersen, Sarpsborg PK 514 13.nov Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
189 Alfred Rune Pedersen, Mo PK 514 12.nov Selfors Mo PK
189 Per Inge Jacobsen, Aron SK Drammen 514 7.mar Drammenshallen Aron SK Drammen
189 Øystein Hjorthol Opedal (Menn Jr), Ørsta/Volda PK 514 26.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
189 Trond Gjellum, Oslo PK 514 26.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
195 Per Inge Larsen, Stord PK 513 23.apr Prestegardskogen Stord PK
196 Øivind Arnesen, Bærum PK 512 18.nov Kolsås Bærums SL
196 Øyvind Børre Johansen, NOP/Dal 512 26.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
196 Tore Eggan, Trondhjems PK 512 20.okt Selbuhallen Selbu PK
199 Arnt Inge Sandvik, Tromsø PK 511 25.feb Mellomveien Tromsø PK
199 Ingar Bøyum, Tromsø PK 511 1.apr Mellomveien Tromsø PK
199 Ole-Henrik Isaksen, NOP/Dal 511 26.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
202 Kjell Skjolden, Luster SSL 510 12.feb Skjolden Luster SSL
202 Stig Breivik, Oslo PK 510 26.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
202 Jens Didrik Kjelsås, NOP/Haakonsvern 510 11.okt Stemmemyren NOP/Haakonsvern
205 Terje Johansen, Evje PK 509 5.feb Fevikhallen Grimstad SS
205 Bjørn Holsen, Grenland PK 509 20.sep Geiteryggen Grenland PK
205 Gunnar Voreland, Stord PK 509 25.feb Stemmemyren NOP/Haakonsvern
205 Roger Jostein Landsverk, Syvde SSL 509 10.des Bjørnehaugen Kristiansund PK
205 Børge Svardal, Bremnes PK 509 5.feb Prestegardskogen Stord PK
205 Emile De Bruyn (Menn Jr), Porsgrunn PK 509 6.sep Geiteryggen Grenland PK
211 Rolf Petter Eriksen, Bodø SSK 507 13.des Hunstad Bodø SSK
212 Peter Barkovskij, Bergen PK 506 7.des Stemmemyren Bergen PK
212 Åge Ånensen, Stord PK 506 5.feb Prestegardskogen Stord PK
214 Tore Kråkenes, Stord PK 505 1.des Prestegardsskogen Stord PK
215 Jan Teilgård, Kristiansund PK 504 22.jan Bjørnehaugen Kristiansund PK
216 Jostein Engesmo, Støren PK 503 26.feb Kolstad Trondhjems PK
216 Tor Pedersen, Lillestrøm OP 503 28.feb Skedsmohallen Lillestrom OP
218 Lennart Holter, NOP/Dal 502 26.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
218 Caspar Vere (Menn Jr), Ørn 502 26.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
218 Hans Bakken, Levanger SSL 502 4.nov Brekstad Ørland PK
221 Svein Krakeli, Eide & Fræna PK 501 15.jan Vestnes Vestnes PK
221 Rune Finstad, OKTS 501 19.mar Kolsås Ull SS
223 Kjell Kvalen, Luster SSL 500 3.des Fjordstova Luster SSL
223 Øystein Torvund, NOP/Dal 500 26.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
223 Ole Ludviksen, NOP/Dal 500 26.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
226 Olav Aaker, Fredrikstad SS 499 6.feb Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
227 Steinar Solheim, Stord PK 498 23.apr Prestegardskogen Stord PK
227 Dagfinn Mikkelsen, Lyngsalpene PK 498 4.mar Kulturhuset Sjøvegan Salangen PK
229 Jan Enevold Brække, Vestre Bærum SSL 497 14.jan Rykkinn Vestre Bærum SSL
229 Oskar Kvam Olsen, Kristiansund PK 497 29.okt Bjørnehaugen Kristiansund PK
231 Olaf Isaksen, Kristiansund PK 496 29.okt Bjørnehaugen Kristiansund PK
231 Ole Jacob Bolstad, Brumunddal PK 496 28.jan Bangsberghallen Brumunddal PK
231 Henrik Dahl (Menn Jr), Trondhjems PK 496 12.nov Egge Fellesbane Steinkjer PK
234 Arne Østborg (V50), Namdal SSL 495 22.jan Egge fellesbane Steinkjer PK
234 Lars E. Holme, Steinkjer PK 495 22.jan Egge fellesbane Steinkjer PK
236 Jørn Rutlin, Årdal PK 493 5.feb Røti Årdal PK
236 Karl Einar Ellingsen, Skudenes PK 493 11.nov Skudeneshavn Skudenes PK
238 Gøran Hammerfjell (Menn Jr), Trondhjems PK 491 4.nov Utvorda Grendehus Sitter IL PK
238 Bjørn Haug, Sandnessjøen PK 491 4.nov Utvorda Grendehus Sitter IL PK
238 Tom Erik Askautrud, Oscarsborg PK 491 11.mar Skedsmohallen Kjeller SK
241 Bernt Johansen, Mo PK 488 13.des Hunstad Bodø SSK
242 Petter Waldenstrøm (Menn Jr), Ørn 487 26.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
242 Dag M. Nielsen, Fredrikstad SS 487 13.nov Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
244 Bernt Noodt, Trondhjems PK 486 16.jan Kolstad Trondhjems PK
245 Kjell Steinar Pedersen, Salangen PK 485 4.mar Kulturhuset Sjøvegan Salangen PK
246 Jørgen Aadahl, NOP/Dal 484 11.mar Skedsmohallen Kjeller SK
247 Thorbjørn S. Johansen, Vardø PK 483 9.apr Vardø Vadsø SL Sgr
247 Erling Slettvoll, Vardø PK 483 12.mar Vardøhallen Vardø PK
249 Arnfinn Johnsen, Beiarn SL PK 481 28.jan Hunstad Bodø SSK
249 Geir Hansen, Grenland PK 481 29.jan Geiteryggen Grenland PK
251 Daniel Persen, Grenland PK 476 13.des Geiteryggen Grenland PK
251 Stig Egil Bruseth, Kristiansund PK 476 17.sep Bjørnehaugen Kristiansund PK
251 Finn-Erik Kristensen Hole, PI 54 Lunde 476 19.nov Geiteryggen Grenland PK
254 Erlend Gravningsmyhr, Aron SK Drammen 475 26.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
255 Erik Lunde, Oscarsborg PK 471 11.mar Skedsmohallen Kjeller SK
256 Øyvind Jenssen, Kristiansund PK 467 26.nov Vestnes Vestnes PK
257 Per Asle Hærum, Luster SSL 466 3.des Fjordstova Luster SSL
258 Jan Høgsnes, Meråker PK 465 19.feb Meråker VGS MIR
259 Stian Engelsås, Sandnessjøen PK 463 28.jan Hunstad Bodø SSK
260 Tore Nørbech, Kristiansund PK 462 12.mar Bjørnehaugen Kristiansund PK
261 Peter Bergheim, Sandane PK 461 3.des Fjordstova Luster SSL
261 Tor Arne Karlsen (Menn Jr), NOP/Dal 461 26.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
263 Øystein Tofte, NOP/Dal 455 26.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
264 Eddi Samuelsen, Bærum PK 453 22.sep NIH Megalink / NSF
265 Henrik Tyriberget, Eidskog SS 449 10.feb Skotterud Eidskog SS
266 Knut Renslemo, Oslo PK 447 18.mar Kolsås Ull SS
267 Tor Brodahl, Lillestrøm OP 445 26.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
268 Roger Jensen, Kristiansund PK 443 22.jan Bjørnehaugen Kristiansund PK
269 Helge Sætre, Stord PK 439 1.des Prestegardsskogen Stord PK
270 Jens Magne Andreassen, OKTS 434 26.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
271 Roger Hansen, Finnsnes PK 431 4.mar Kulturhuset Sjøvegan Salangen PK
272 Sverre Widsteen (V60), Mo PK 428 3.des Selfors Mo PK
273 Jan Erik Ra, Dverberg MSL 425 22.sep NIH Megalink / NSF
274 Morten Fuglevåg, Nordstrand SS 423 22.sep NIH Megalink / NSF
275 Terje Kristian Viken, OKTS 422 26.mar NM, Råholthallen Kisen MSL
276 Karl-Erik Aalen, Åmot JFF 420 22.sep NIH Megalink / NSF
276 Hein Arve Varne, Skudenes PK 420 11.nov Skudeneshavn Skudenes PK
278 Tor H Dåpan, Grenland PK 415 13.des Geiteryggen Grenland PK
279 Vidar Lindstad-Fossmo, Løiten SL 413 22.sep NIH Megalink / NSF
280 Magnus Kvitne, Finnsnes PK 411 4.mar Kulturhuset Sjøvegan Salangen PK
281 Arve Ystmark, Salangen PK 396 11.nov Mellomveien Tromsø PK
282 Tommy Bogø (Menn Jr), Trondhjems PK 372 2.apr Utvorda Grendehus Sitter IL PK
283 Arve Sørensen, Stavanger PK 365 20.mar Blåsenborg Stavanger PK
284 Torstein Hansen, Ørland PK 353 19.mar Brekstad Ørland PK