Alle på topp: Luft Rekr. U14 2006 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
oppdatert 28. februar 2007
Besteresultat (58 skyttere)
  krets (All)      
  kl. U14      
  hoved (All)      
  år 2006      
  Program Luft Rekr.      
           
  Max of sum        
pl Navn, Klubb Total Dato Sted Arr.
1 Håvard Nordhus Kråkenes (Menn U14), Stord PK 389 29.okt Prestegardskogen Stord PK
2 Kristoffer Klingenberg (Menn U14), Årdal PK 386 5.feb Røti Årdal PK
3 Andrea Wick (Kv U14), Salangen PK 382 28.okt Sjøvegan Salangen PK
4 Andrè Larsen (Menn U14), Stord PK 380 29.okt Prestegardskogen Stord PK
4 Olav Helgesen (Menn U14), Stord PK 380 6.mai Bømlohallen Bremnes PK
6 Ida Schjølset Iversen (Kv U14), Salangen PK 376 9.des Sjøvegan Salangen PK
7 Fredrik Størseth Høiby (Menn U14), Selbu PK 374 12.mar Selbuhallen Selbu PK
8 Veronica Hartvikøy (Kv U14), Sitter IL PK 373 2.apr Utvorda Grendehus Sitter IL PK
8 Kim Snorre Bergheim Pedersen (Menn U14), Salangen PK 373 28.jan Sjøvegan Salangen PK
10 Stian Sørheim (Menn U14), Stavanger PK 371 6.jan Blåsenborg Stavanger PK
11 Brynjar Nilsen Lid (Menn U14), Stavanger PK 370 20.jan Blåsenborg Stavanger PK
12 Adrian Blikra (Menn U14), Porsgrunn PK 368 13.des Geiteryggen Grenland PK
13 Andre Brenni (Menn U14), Porsgrunn PK 366 11.nov Lundedalen Telemark SK
14 Anne Merete S. Sørensen (Kv U14), Stord PK 364 1.des Prestegardsskogen Stord PK
14 Eirik Karlsson (Menn U14), Ørland PK 364 4.nov Utvorda Grendehus Sitter IL PK
16 Andrè Ørsnes (Menn U14), Ørn 363 22.okt Kolsås Bærums SL
16 Ingrid Marie Myren (Kv U14), Sitter IL PK 363 2.apr Utvorda Grendehus Sitter IL PK
18 Stephan Olsen (Menn U14), Sitter IL PK 362 7.jan Lånkehallen Stjørdal PK
19 Harald Endresen Grov (Menn U14), Stord PK 359 29.okt Prestegardskogen Stord PK
20 Emil Furset (Menn U14), Stord PK 358 5.feb Prestegardskogen Stord PK
21 Sigvart Kaldahl (Menn U14), Sitter IL PK 357 19.feb Meråker VGS MIR
21 Cato Ellingsen (Menn U14), Bremnes PK 357 5.feb Prestegardskogen Stord PK
23 Christoffer Eriksen (Menn U14), Porsgrunn PK 356 10.des Brevik Porsgrunn PK
23 Tommy Kvello (Menn U14), Selbu PK 356 19.mar Brekstad Ørland PK
25 Marius G. Vinsjevik (Menn U14), Stord PK 355 5.mar Bømlohallen Bremnes PK
26 Andrea H Kålås (Kv U14), Trondhjems PK 353 5.feb Buran Trondhjems PK
26 Tiril Wulvik (Kv U14), Ørland PK 353 4.nov Utvorda Grendehus Sitter IL PK
26 Per Kåre Haldorsen (Menn U14), Bremnes PK 353 5.mar Bømlohallen Bremnes PK
29 Håkon Berg (Menn U14), Ørland PK 352 19.nov Kolstad Trondhjems PK
30 Emil Vik (Menn U14), Ørland PK 351 19.nov Kolstad Trondhjems PK
31 Sindre Flakne Nytrø (Menn U14), Selbu PK 350 19.mar Brekstad Ørland PK
32 Carsten Clausen (Menn U14), Porsgrunn PK 348 24.sep Brevik Porsgrunn PK
32 Joakim Lundstrøm (Menn U14), Trondhjems PK 348 19.nov Kolstad Trondhjems PK
34 Haakon Haldorsen (Menn U14), Bremnes PK 346 5.feb Prestegardskogen Stord PK
34 Thomas Petter Hestås (Menn U14), Trondhjems PK 346 20.okt Selbuhallen Selbu PK
36 Daniel Hardcastle (Menn U14), Lyngsalpene PK 344 1.apr Mellomveien Tromsø PK
37 Mathilde Bjørkås (Kv U14), Stavanger PK 338 15.des Blåsenborg Stavanger PK
37 Hanne Winterhus (Kv U14), Stavanger PK 338 15.des Blåsenborg Stavanger PK
37 Thomas Monsen (Menn U14), Ørn 338 22.okt Kolsås Bærums SL
37 Sindre Småvik (Menn U14), Ørland PK 338 10.feb Brekstad Ørland PK
41 Simon Alvsvåg (Menn U14), Bremnes PK 334 6.mai Bømlohallen Bremnes PK
42 Anders Dahl Tørring (Menn U14), Porsgrunn PK 333 10.des Brevik Porsgrunn PK
43 Thomas Aga Legøy (Menn U14), Bremnes PK 331 6.mai Bømlohallen Bremnes PK
43 Øyvind Eikrem (Menn U14), Kristiansund PK 331 17.sep Bjørnehaugen Kristiansund PK
45 Torben Grande (Menn U14), Ørland PK 324 19.nov Kolstad Trondhjems PK
46 Joakim Larsen (Menn U14), Sandnes PK 322 5.mar Blåsenborg Stavanger PK
47 Marte Guldseth Flakne (Kv U14), Selbu PK 318 26.feb Kolstad Trondhjems PK
48 Nina K. Hyvarinen (Kv U14), Støren PK 317 19.mar Brekstad Ørland PK
49 Patrick Haagensen (Menn U14), Sitter IL PK 302 19.feb Meråker VGS MIR
50 Thomas Solbue (Menn U14), Ørland PK 291 19.nov Kolstad Trondhjems PK
51 Trond M. Dahl Henriksen (Menn U14), Lyngsalpene PK 287 1.apr Mellomveien Tromsø PK
52 Panteli Jon Karachristianidis (Menn U14), Stavanger PK 285 15.des Blåsenborg Stavanger PK
53 Leif Einar Foss (Menn U14), Støren PK 278 15.okt Horghallen Lundamo SSL
54 Martin Tårnes (Menn U14), Trondhjems PK 276 2.apr Utvorda Grendehus Sitter IL PK
54 Torstein Overweg (Menn U14), Stord PK 276 23.apr Prestegardskogen Stord PK
56 Christian Frydenlund (Menn U14), Sandnessjøen PK 265 2.apr Utvorda Grendehus Sitter IL PK
57 Daniel Sivertsen (Menn U14), Sandnessjøen PK 230 14.jan Våganhallen Svolvær PK
58 Jim Andre Bergheim (Menn U14), Sandane PK 224 3.des Fjordstova Luster SSL