Alle på topp: VM Grov  2006 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
oppdatert 15. januar 2007
Besteresultat Norsk rekord: 596 Pål Hembre (309 skyttere)
  krets (All)      
  kl. (All)      
  hoved (All)      
  år 2006      
  Program VM Grov      
           
  Max of sum        
pl Navn, Klubb Total Dato Sted Arr.
1 Pål Hembre, Oslo PK 591 10.jun Løvenskiold OPK/OSS/NOP/BPK
2 Tor Jonassen, Sandnes PK 586 30.mai LK Auderød CISM Danmark
3 Petter Bratli, Gardermoen FS 581 16.jul NM Sankthansholet Ørland PK
4 Arvid Simonsen, Alta SSK 579 26.aug Kvenvikmoen Alta SSK
4 Erik Bækkevold, Brumunddal PK 579 10.sep Bangsberghallen Brumunddal PK
6 Rune Kanstad, Finnsnes PK 578 7.jun Uttak Rena Forsvarets sk.utv.
7 Geir Stensby, Hamar IL-Pgr 577 31.mai LK Auderød CISM Danmark
7 Petter Kleiven, Oslo PK 577 10.jun Løvenskiold OPK/OSS/NOP/BPK
9 Ronnie Arne Bjørgo, Grimstad SS 574 8.okt Fevikhallen Grimstad SS
10 Asmund Broks (V60), Hedrum SS 573 5.nov Brevik Porsgrunn PK
10 Roar Skeisvoll, Kopervik PK 573 11.mar Karmøyhallen Kopervik PK
12 Ole Opsahlseter, Namnå PK 572 10.jun Løvenskiold OPK/OSS/NOP/BPK
13 Jakob Kråkevik (V50), Odda PK 571 18.mar Ragdehallen Odda PK
13 Bjørn Jakobsen (V60), Trondhjems PK 571 3.sep Jonsvannet Trondhjems PK
13 Esten Murbreck, Hamar IL-Pgr 571 16.jul NM Sankthansholet Ørland PK
16 Ole Henning Fjeld, Namnå PK 569 10.jun Smidholen Namnå PK
17 Terje Storholt (V50), Oslo PK 568 10.sep Løvenskiold Oslo PK
17 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 568 3.sep Jonsvannet Trondhjems PK
19 Ole Johan Elvestad (V60), Lillehammer PK 567 11.jun Lygna Hadeland SS
20 Arild Inge Wollan, Trondhjems PK 566 18.nov Brekstad Ørland PK
21 Viggo Olden, Trondhjems PK 565 16.jul NM Sankthansholet Ørland PK
22 Ragnar Jelsnes (V50), Fredrikstad SS 564 30.apr Regimentsmyra Fredrikstad SS
22 Tom Rune Skogstad, Dokka PK 564 15.jan Fåberg Skytehall Lillehammer PK
22 Tor Ingvaldsen, Hamar IL-Pgr 564 16.jul NM Sankthansholet Ørland PK
22 Onar Torbjørnsen, Kopervik PK 564 4.nov Karmøyhallen Kopervik PK
22 Magnus Strømdal, Trondhjems PK 564 3.sep Jonsvannet Trondhjems PK
27 Ronald Røch, Narvik PK 563 13.nov Idrettens hus Narvik PK
27 Gøran Gjetmundsen, Lena SS 563 2.apr Totenhallen Lena SS
27 Aina E. Flørli (Kv), Sandnes PK 563 13.aug Blikshavn Skudenes PK
30 Hans H. Schjelderup (V60), Kristiansand PK 562 23.mai Skarestad Lindesnes PK
30 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK 562 16.jun Blikshavn Kopervik PK
30 Jon Morten Hansen, Askim PK 562 17.jun Korterudmyra Mysen PL
30 Bjørn Harald Vik, Ørland PK 562 13.aug Lerkehaug Steinkjer PK
30 Sjur I. Børve, Odda PK 562 25.nov Ragdehallen Odda PK
35 Trond Bergsveen, Lena SS 560 11.jun Lygna Hadeland SS
35 Helge Olden (V50), Ørland PK 560 21.jan Brekstad Ørland PK
37 Kjell Ryen, Oslo FS 559 16.jul NM Sankthansholet Ørland PK
37 Roar Bjerke (V70), Oppegård SL 559 22.okt Ekeberg OKTS
37 Lars Knarud, Hadeland SS 559 11.jun Lygna Hadeland SS
37 Rolf Toven (V50), Nesset PK 559 16.jul NM Sankthansholet Ørland PK
37 Øivind Maanum, Brumunddal PK 559 19.mar Bangsberghallen Brumunddal PK
37 Roar Jørgensen, Sandnessjøen PK 559 18.jun Milan Sandnessjøen PK
37 Frode Knutsen, Trondhjems PK 559 25.mai Skatval Stjørdal PK
44 Arne Jordal (V50), Odda PK 558 24.okt Ragdehallen Odda PK
44 Geir Øvstedal, Bærum PK 558 2.sep Løvenskiold Bærum PK
44 Morten Augensen, Narvik PK 558 6.mar Idrettens hus Narvik PK
44 Geir Småvik, Trondhjems PK 558 16.jul NM Sankthansholet Ørland PK
48 Arild Lysfjord, Sandnessjøen PK 557 18.aug Bardufoss Troms Sk.krets
48 Leif Inge Oen, OKTS 557 22.okt Ekeberg OKTS
48 Inge Jostein Kulseth (V50), Selbu PK 557 23.apr Selbuhallen Selbu PK
48 Sjur Kleiven, Lillehammer PK 557 9.jul Dokka Dokka PK
52 Kjell Torsvik (V50), Hedrum SS 556 20.aug Haugane Larvik SS/Hedrum SS
52 Arne Sagerud, Namnå PK 556 16.jul NM Sankthansholet Ørland PK
52 Thoralf Moen, Trondhjems PK 556 18.nov Brekstad Ørland PK
55 Rune Hammer (V50), Aron SK Drammen 555 6.mai Myrespiten Aron SK Drammen
55 Reidar Teigstad (V60), NOP/Haakonsvern 555 6.aug Laksevåg Bergen PK
55 Bjørn Gjerstad, Hokksund PK 555 16.jul NM Sankthansholet Ørland PK
55 Roger Solvang, Mosjøen PK 555 18.jun Milan Sandnessjøen PK
55 Tore Saur, Stryn PK 555 13.aug Røti Årdal PK
60 Rune Nilsen, Trondhjems PK 554 23.apr Selbuhallen Selbu PK
60 Stein Arne Jensen, Lillehammer PK 554 15.jan Fåberg Skytehall Lillehammer PK
62 Martin Øyhus, Dokka PK 553 9.jul Dokka Dokka PK
62 Walter Einar Larsen, Alta SSK 553 26.aug Kvenvikmoen Alta SSK
62 Thor Terje Jacobsen (V50), Hedrum SS 553 29.okt Bommestadhallen Hedrum SS/Larvik SS
62 John Olav Sundal (V50), Tysnes SSK 553 16.jul NM Sankthansholet Ørland PK
62 Anders Maurdalen, Brumunddal PK 553 16.jul NM Sankthansholet Ørland PK
67 Pertti Torpakko (V50), Skånland PK 552 13.nov Idrettens hus Narvik PK
67 Hans Johansen (V60), Trondhjems PK 552 23.apr Selbuhallen Selbu PK
67 Tommy Mikkelsen, Porsgrunn PK 552 5.nov Brevik Porsgrunn PK
70 Bjørge Jansen (V50), Fredrikstad SS 551 25.jun Kurud Oppegård SL
70 Svein Magne Vassdal, Vaksdal SSK 551 27.mai Laksevåg Bergen PK
72 Alf Jostein Dale, Kopervik PK 550 4.nov Karmøyhallen Kopervik PK
72 Per Jacob Jacobsen (V60), Oslo PK 550 10.sep Løvenskiold Oslo PK
72 Lars Kanedal, Oslo PK 550 10.jun Løvenskiold OPK/OSS/NOP/BPK
72 Thorfinn Larsos, Sandnessjøen PK 550 18.aug Bardufoss Troms Sk.krets
76 Rune Johan Soleide, Førde PK 549 4.jun Kråkenesmarka Førde PK
76 Bernhard Kvale, Haugesund PK 549 24.okt Ragdehallen Odda PK
76 Jon Arne Brekken (V50), Sunndal PK 549 28.feb Molde Molde PK
76 Asmund Kristiansen, Lillehammer PK 549 15.jan Fåberg Skytehall Lillehammer PK
76 Arild Kraft, Trondhjems PK 549 21.mai Jonsvannet Trondhjems PK
81 Holger H Vilter (V50), Bodø SSK 548 18.jun Milan Sandnessjøen PK
81 Viktor Rønningen, Gjerdrum PK 548 25.jun Kurud Oppegård SL
83 Kjetil Bromark, Modum PK 547 16.jul NM Sankthansholet Ørland PK
83 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK 547 23.mai Skarestad Lindesnes PK
83 Reidun Ann Støle (Kv), Kopervik PK 547 16.jun Blikshavn Kopervik PK
86 Axel Sjøberg, Ringerike PK 546 16.jul NM Sankthansholet Ørland PK
86 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK 546 25.mai Skatval Stjørdal PK
86 Linda Marie Skalde (Kv), Oslo PK 546 16.jul NM Sankthansholet Ørland PK
89 Svein Engli, Dokka PK 545 15.jan Fåberg Skytehall Lillehammer PK
89 Gunnar Eide Røstad, Ørland PK 545 3.sep Jonsvannet Trondhjems PK
89 Tor Hoff (V60), Ørland PK 545 3.sep Jonsvannet Trondhjems PK
89 Tom K Nerbø, Aukra PK 545 7.mai Skytterstadion Aukra PK
89 Olaf Åvitsland, Evje PK 545 28.sep Otrahallen Evje PK
94 Steinar Djønne (V50), Odda PK 543 18.mar Ragdehallen Odda PK
94 Ronny Røise, Lena SS 543 2.apr Totenhallen Lena SS
94 Arild Bratterud, Dokka PK 543 15.jan Fåberg Skytehall Lillehammer PK
94 Asbjørn Solheim (V50), Bremnes PK 543 11.feb Bømlohallen Bremnes PK
94 Edgar Alendal, NOP/Haakonsvern 543 16.jul NM Sankthansholet Ørland PK
99 Jens Westgaard (V50), Fredrikstad SS 542 13.mai Bjørndalen Sarpsborg PK
99 Jon Andersen, Aron SK Drammen 542 3.jun Bråtan Modum PK
99 Eirik Lygre, Bergen PK 542 6.aug Laksevåg Bergen PK
102 Tore M. Nøss, Lillehammer PK 541 15.jan Fåberg Skytehall Lillehammer PK
102 Jan Olav Rosland, Porsgrunn PK 541 5.nov Brevik Porsgrunn PK
102 Per Furset, Stord PK 541 2.feb Prestegardskogen Stord PK
102 Lars Korneliussen, Ringerike PK 541 16.jul NM Sankthansholet Ørland PK
106 Ivar Wangen, Oscarsborg PK 540 16.jul NM Sankthansholet Ørland PK
106 Bernt Johannessen, Oslo PK 540 16.jul NM Sankthansholet Ørland PK
106 Jan Marthinsen (V60), Fredrikstad SS 540 5.jun Ørje Ørje PK
106 Jan Tore Øyhus, Dokka PK 540 15.jan Fåberg Skytehall Lillehammer PK
110 Anders Egil Lund, Sarpsborg PK 539 5.jun Ørje Ørje PK
111 Oddvin Blindheim, Vigra & Valderøy PK 538 1.okt Skytterhallen Molde PK
111 Knut I. Skotterud (V50), NOP/Dal 538 19.mar Bangsberghallen Brumunddal PK
111 Klaus Lie, Bergen PK 538 30.apr Laksevåg Bergen PK
111 Rune Finstad, OKTS 538 10.jun Løvenskiold OPK/OSS/NOP/BPK
115 Tor-Henning Langøen, Bergen PK 537 13.jun Laksevåg Bergen PK
115 Hugo Haug, OKTS 537 10.sep Løvenskiold Oslo PK
115 Gunnar Eide, Bergen PK 537 13.jun Laksevåg Bergen PK
118 Eivind Arne Tonning, Stryn PK 536 13.aug Røti Årdal PK
118 Fred Andersen (V70), Fredrikstad SS 536 5.jun Ørje Ørje PK
118 Rolf Lødding (V60), Oslo SS 536 10.jun Løvenskiold OPK/OSS/NOP/BPK
118 Trygve Haldorsen (V50), Bremnes PK 536 11.feb Bømlohallen Bremnes PK
122 Børre Andreas Haugen, Sigdal og Eggedal PK 535 16.jul NM Sankthansholet Ørland PK
122 Jan-Petter Dørmænen (V50), Kirkenes PK 535 6.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
122 Kurt Iversen, Kirkenes PK 535 6.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
125 Geir Kristiansen, Lillehammer PK 534 15.jan Fåberg Skytehall Lillehammer PK
125 Ingar Woll, OKTS 534 2.sep Løvenskiold Bærum PK
127 Oddvar Olsen, Kirkenes PK 532 6.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
128 Torger Larsen (V60), Hedrum SS 531 28.mai Haugane Larvik SS/Hedrum SS
128 Svein Krakeli, Eide & Fræna PK 531 14.mai Hjelset Fannefjord PK
128 Alf Gunnar Raaen, Modum PK 531 3.jun Bråtan Modum PK
128 Tom Lauritzen (V50), Bodø SSK 531 16.jul NM Sankthansholet Ørland PK
128 Lars Rønningstad Bråthen, Elverum PK 531 25.nov Ankerskogen Hamar IL-Pgr
133 Jan-Erik Brandbu (V60), Sarpsborg PK 529 25.jun Kurud Oppegård SL
133 Øyvind Steinsholt (V50), Hedrum SS 529 28.mai Haugane Larvik SS/Hedrum SS
133 Svein Olav Haarberg (V50), Bodø SSK 529 19.okt Hunstad Bodø SSK
133 Rolf Susegg (V60), Steinkjer PK 529 13.aug Lerkehaug Steinkjer PK
137 Morten Antonsen, Ørland PK 528 16.jul NM Sankthansholet Ørland PK
137 Per Inge Jacobsen, Aron SK Drammen 528 16.jul NM Sankthansholet Ørland PK
139 Jan Kenneth Lund, Kvinesdal PK 527 23.apr Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
139 Jostein Granseth, Dokka PK 527 9.jul Dokka Dokka PK
139 Odd Willy Aas (V50), Sarpsborg PK 527 13.mai Bjørndalen Sarpsborg PK
139 Alf Johnsen, Greipstad SL-Pgr 527 23.mai Skarestad Lindesnes PK
139 Finn Robert Lund, Oslo PK 527 11.jun Lillegårdseter Porsgrunn PK
144 Hans Kallevig (V50), Haugesund PK 526 16.jun Blikshavn Kopervik PK
144 Harald Nilsen (V70), Stavanger PK 526 16.jul NM Sankthansholet Ørland PK
144 Anders Fallang, Lunner SL 526 11.jun Lygna Hadeland SS
144 Johnny Eriksen, Sandnes PK 526 2.aug Bråstein Sandnes PK
148 Tore Vinkenes, Larvik SS 525 28.mai Haugane Larvik SS/Hedrum SS
148 Terje Johansen, Evje PK 525 5.jan Otrahallen Evje PK
150 Øystein Nirisen (V50), Porsgrunn PK 524 11.jun Lillegårdseter Porsgrunn PK
151 Steinar Solheim, Stord PK 523 10.sep Bømlohallen Bremnes PK
151 Jan Johansen (V60), Alta SSK 523 26.aug Kvenvikmoen Alta SSK
151 Eirik Jensen, Tromsø PK 523 24.jun Tromsdalen Tromsø PK
151 Åsbjørn Idland (V60), NOP/Vatne 523 23.apr Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
151 Willy Klette (V60), Oppegård SL 523 16.jul NM Sankthansholet Ørland PK
151 Gunnar Solheim, Stord PK 523 2.feb Prestegardskogen Stord PK
157 Knut Kalliainen, Kirkenes PK 522 6.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
157 Bjørn R. Bekken (V60), Ringerike PK 522 3.jun Bråtan Modum PK
157 John Tellef Håbesland (V60), Birkenes & Lillesand SSL 522 6.mai Flakke Loner Birkenes & Lillesand SSL
157 Anne Brit Ødegård (Kv), Bremnes PK 522 4.nov Karmøyhallen Kopervik PK
161 Atle Eikrem, Ørsta/Volda PK 521 12.nov Ungdomsskolen Åndalsnes PK
162 Ole R. Paulsen (V60), Oslo PK 520 10.sep Løvenskiold Oslo PK
163 Roald Hervik, Kopervik PK 519 4.nov Karmøyhallen Kopervik PK
163 Ove Sætveit, Bodø SSK 519 18.jun Milan Sandnessjøen PK
163 Terje Pettersen, Narvik PK 519 6.mar Idrettens hus Narvik PK
163 Ronny Lavik, Lindesnes PK 519 8.okt Fevikhallen Grimstad SS
163 Ove Dahl (V60), Bærum PK 519 2.sep Løvenskiold Bærum PK
163 Morten Haaheim, Lillehammer PK 519 15.jan Fåberg Skytehall Lillehammer PK
169 Jan-Erik Skår, Flintlåsen PK 518 27.aug Kråkenesmarka Førde PK
169 Torbjørn Sørum, Aron SK Drammen 518 3.jun Bråtan Modum PK
171 Øyvind Johansen, Mysen PL 516 17.jun Korterudmyra Mysen PL
172 Børge Svardal, Bremnes PK 515 10.sep Bømlohallen Bremnes PK
172 Lennart Holter, NOP/Dal 515 19.mar Bangsberghallen Brumunddal PK
174 Toivo Laakso, Lillehammer PK 514 9.jul Dokka Dokka PK
175 Dag Kristiansen (V50), Aron SK Drammen 513 16.jul NM Sankthansholet Ørland PK
175 Hans B. Nyhus (V50), Lyngsalpene PK 513 3.jun Kvenvikmoen Alta SSK
175 Kjetil Bøe, Porsgrunn PK 513 11.jun Lillegårdseter Porsgrunn PK
175 Rolf Sternang, Narvik PK 513 6.mar Idrettens hus Narvik PK
175 Ivar Føreland, Greipstad SL-Pgr 513 23.apr Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
175 Øystein Hjorthol Opedal (Menn Jr), Ørsta/Volda PK 513 1.okt Skytterhallen Molde PK
175 Gunnar Langø (V60), Tromsø PK 513 5.aug Brosebanen LPK/FPK
182 Jan Teilgård, Kristiansund PK 512 12.mar Bjørnehaugen Kristiansund PK
182 Terje Strand, Brumunddal PK 512 2.apr Totenhallen Lena SS
182 Egil Havre (V70), Bergen PK 512 1.jul Laksevåg Bergen PK
185 Leif Inge Storhaug, Farsund PK 511 23.apr Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
185 Leif Kvitne (V50), Finnsnes PK 511 5.aug Brosebanen LPK/FPK
185 Arnt Inge Sandvik, Tromsø PK 511 5.aug Brosebanen LPK/FPK
188 Ole Jacob Bolstad, Brumunddal PK 510 2.apr Totenhallen Lena SS
188 Odd Røst (V70), Stjørdal PK 510 13.aug Lerkehaug Steinkjer PK
188 Bjørn Hervard (V60), Bærum PK 510 10.jun Løvenskiold OPK/OSS/NOP/BPK
191 Lars Peter Wilson, Bærum PK 509 16.jul NM Sankthansholet Ørland PK
192 Aud Fjellvang (Kv), Bærum PK 508 16.jul NM Sankthansholet Ørland PK
192 Magnus Kvitne, Finnsnes PK 508 5.aug Brosebanen LPK/FPK
194 Otto Søilen (V70), NOP/Haakonsvern 507 6.aug Laksevåg Bergen PK
194 Tore Sæther, Lillehammer PK 507 15.jan Fåberg Skytehall Lillehammer PK
194 Øyvind Lund Johnsen, Hedrum SS 507 29.okt Bommestadhallen Hedrum SS/Larvik SS
197 Jon-Tore Gran (V60), Hamar IL-Pgr 506 25.nov Ankerskogen Hamar IL-Pgr
197 Kjell M. Haarr (V60), Sola PK 506 18.mar Bråstein Sandnes PK
199 Edvin Hagen (V50), Aukra PK 501 1.okt Skytterhallen Molde PK
200 Are Skotnes, Fannefjord PK 500 28.feb Molde Molde PK
201 Rune Berven-Hanssen (Menn Jr), Sola PK 499 16.jun Blikshavn Kopervik PK
202 Bjørn Morten Hagen (SH 1), Stjørdal PK 498 25.mai Skatval Stjørdal PK
202 Oskar Kvam Olsen, Kristiansund PK 498 12.mar Bjørnehaugen Kristiansund PK
204 Arnt Robert Johnsen, Alta SSK 497 3.jun Kvenvikmoen Alta SSK
204 Arnfinn Øyvann (V50), Trondhjems PK 497 21.mai Jonsvannet Trondhjems PK
204 Magne Berntsen, Aron SK Drammen 497 16.jul NM Sankthansholet Ørland PK
204 Paul Kviteberg (V50), Lyngsalpene PK 497 5.aug Brosebanen LPK/FPK
208 Trond Borgen (V50), Bergen PK 496 30.apr Laksevåg Bergen PK
208 Roar Larsen, Narvik PK 496 3.des Bangsberghallen Brumunddal PK
210 Bjørn Tormod Moen (V50), Eide & Fræna PK 495 7.mai Skytterstadion Aukra PK
211 Bjørn Ove Svendsen, Neverfjord IL PK 494 3.jun Kvenvikmoen Alta SSK
211 Arne Lidwin, OKTS 494 10.jun Løvenskiold OPK/OSS/NOP/BPK
213 Geir Mannseth (V60), Bergen PK 493 6.aug Laksevåg Bergen PK
213 Trygve Grøsland (V70), Kristiansand PK 493 16.jul NM Sankthansholet Ørland PK
213 Asbjørn Taraldsen (V60), Oppegård SL 493 22.okt Ekeberg OKTS
213 Ole Thune (V60), NOP/Haakonsvern 493 1.jul Laksevåg Bergen PK
213 Jon Kolrud, Lillehammer PK 493 15.jan Fåberg Skytehall Lillehammer PK
218 Marius Pettersen, Mysen PL 491 17.jun Korterudmyra Mysen PL
218 Roger Jostein Landsverk, Syvde SSL 491 12.mar Bjørnehaugen Kristiansund PK
220 Odd Kjetil Rydningen, Alta SSK 490 3.jun Kvenvikmoen Alta SSK
220 Pål Engstrøm, Alta SSK 490 3.jun Kvenvikmoen Alta SSK
220 Jarle Bjølverud (V50), Molde PK 490 12.mar Bjørnehaugen Kristiansund PK
220 Mona Gjelstad (Kv), Hedrum SS 490 29.okt Bommestadhallen Hedrum SS/Larvik SS
224 Nils Kalliainen (V60), Kirkenes PK 489 6.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
225 Dagfinn Lutro (V60), Odda PK 488 25.nov Ragdehallen Odda PK
226 Edvin Heggland, Haugesund PK 487 16.jun Blikshavn Kopervik PK
227 Finn Næss, NOP/Dal 485 19.mar Bangsberghallen Brumunddal PK
228 Helge Jonassen (V60), Sandnes PK 484 2.aug Bråstein Sandnes PK
228 Frank Roy Haugland (V50), Oppegård SL 484 16.jul NM Sankthansholet Ørland PK
228 Hans Bo Hansen, Lunner SL 484 11.jun Lygna Hadeland SS
228 Eystein Eliassen, Salangen PK 484 5.aug Brosebanen LPK/FPK
232 Kjell Steinar Pedersen, Salangen PK 483 5.aug Brosebanen LPK/FPK
233 Trond Johansen, Mysen PL 482 17.jun Korterudmyra Mysen PL
233 Øystein hansen (V60), Fredrikstad SS 482 5.jun Ørje Ørje PK
235 Jens Didrik Kjelsås, NOP/Haakonsvern 481 16.jul NM Sankthansholet Ørland PK
235 Knut Gundersen, Sarpsborg PK 481 13.mai Bjørndalen Sarpsborg PK
237 Roger Welle, Ørsta/Volda PK 480 12.nov Ungdomsskolen Åndalsnes PK
238 Bjørnar Osnes, Ørsta/Volda PK 479 1.okt Skytterhallen Molde PK
238 Tore Nørbech, Kristiansund PK 479 12.mar Bjørnehaugen Kristiansund PK
240 Bjørn-Sture Nilsen (V60), Kirkenes PK 478 12.aug Vinterveiskaret Kirkenes PK
240 Tom Roger Ulleland, Eide & Fræna PK 478 7.mai Skytterstadion Aukra PK
242 Arne Kvam, Bærum PK 476 16.jul NM Sankthansholet Ørland PK
243 Stanley Olsen, Lindesnes PK 475 23.mai Skarestad Lindesnes PK
243 Tove Helvik (Kv), Bærum PK 475 10.sep Løvenskiold Oslo PK
243 Morten Johannessen, Zero PK 475 2.sep Løvenskiold Bærum PK
243 Dag Pettersen, Mysen PL 475 5.jun Ørje Ørje PK
243 Jon Richard Andersen, Ørland PK 475 3.jun Sankthansholet Ørland PK
248 Terje Andersen (V50), Fredrikstad SS 472 30.apr Regimentsmyra Fredrikstad SS
249 Tor Ole Arnesen, Alta SSK 470 3.jun Kvenvikmoen Alta SSK
250 Raymond Foss, Lindesnes PK 468 23.mai Skarestad Lindesnes PK
251 Bjørnar Haug, Finnsnes PK 467 6.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
252 Hans Torbjørn Hellås, Kvinesdal PK 466 23.mai Skarestad Lindesnes PK
252 Vidar Tanke, Tromsø PK 466 24.jun Tromsdalen Tromsø PK
254 Jann Skogstad (V60), Birkenes & Lillesand SSL 465 6.mai Flakke Loner Birkenes & Lillesand SSL
255 Hilda Oddbjørg Nortun (Kv V60), Aukra PK 464 14.mai Hjelset Fannefjord PK
255 Henry Nordvi (V60), Elverum PK 464 25.nov Ankerskogen Hamar IL-Pgr
257 Svein Tore Verstad, Ørsta/Volda PK 463 1.okt Skytterhallen Molde PK
258 Knut Mysen (V60), Mysen PL 462 17.jun Korterudmyra Mysen PL
259 Terje Huset, Ørje PK 460 5.jun Ørje Ørje PK
259 Øyvind Mathisen (V60), Fredrikstad SS 460 25.jun Kurud Oppegård SL
261 Ole-Morten Ringmo, Tromsø PK 459 5.aug Brosebanen LPK/FPK
262 Kjell Thorsen (V60), Porsgrunn PK 458 11.jun Lillegårdseter Porsgrunn PK
262 Svein Ulrik Olsen, Kristiansund PK 458 28.feb Molde Molde PK
262 Wenche Hansen (Kv V50), Lyngsalpene PK 458 3.jun Kvenvikmoen Alta SSK
265 Magne Eggen (V70), Kristiansand PK 455 5.jan Otrahallen Evje PK
265 Gerhard Osvoll, Skånland PK 455 5.aug Brosebanen LPK/FPK
267 Pål Otto Sørensen, OKTS 454 10.jun Løvenskiold OPK/OSS/NOP/BPK
268 Cato Denné (V50), Modum PK 452 3.jun Bråtan Modum PK
268 Eirik Kvalen (V50), Luster SSL 452 13.aug Røti Årdal PK
270 Vidar Holm, Oslo PK 451 10.jun Løvenskiold OPK/OSS/NOP/BPK
271 Lars Arve Mittet, Fannefjord PK 446 28.feb Molde Molde PK
272 Turid Skotterud (Kv V50), NOP/Dal 445 19.mar Bangsberghallen Brumunddal PK
273 Sten Solli (V60), Porsgrunn PK 439 11.jun Lillegårdseter Porsgrunn PK
274 Per Åge Korstadhagen, Lindesnes PK 437 23.mai Skarestad Lindesnes PK
275 Kristian Hausken, Kopervik PK 436 4.nov Karmøyhallen Kopervik PK
276 Kristian Bergholt, Bodø SSK 435 19.okt Hunstad Bodø SSK
277 Roy Storberg, Alta SSK 434 3.jun Kvenvikmoen Alta SSK
278 Ole-Petter Pettersen, Sarpsborg PK 433 13.mai Bjørndalen Sarpsborg PK
279 Magne Holt, Brumunddal PK 432 25.nov Ankerskogen Hamar IL-Pgr
279 Marit Knutsen (Kv), Oslo PK 432 10.jun Løvenskiold OPK/OSS/NOP/BPK
281 Reidar Owe (V60), Skudenes PK 431 16.jun Blikshavn Kopervik PK
282 Tore Jakobsen (V50), Alta SSK 427 3.jun Kvenvikmoen Alta SSK
283 Kjetil Sørheim, Stavanger PK 426 23.mai Svartemyr NOP/Vatne
284 Mona Sølvi Gjertsen (Kv), Flintlåsen PK 420 13.aug Røti Årdal PK
285 Kjell Kvalen, Luster SSL 418 13.aug Røti Årdal PK
286 Haldor Hinna (V70), Stavanger PK 417 16.jul NM Sankthansholet Ørland PK
286 Erling Hardeland, Haugesund PK 417 16.jun Blikshavn Kopervik PK
288 Anne Grethe Rendalsvik (Kv), Mysen PL 413 17.jun Korterudmyra Mysen PL
288 Gunnar Aske, Trondhjems PK 413 21.mai Jonsvannet Trondhjems PK
290 Harald Svevad (V60), Elverum PK 412 21.mai Bangsberghallen Brumunddal PK
291 Svein Hoveødegård, Lillehammer PK 408 15.jan Fåberg Skytehall Lillehammer PK
292 Gro-Lisbeth Nilsen (Kv), Aron SK Drammen 403 13.mai Bjørndalen Sarpsborg PK
293 Asbjørn Olsen, Arendal PK 401 5.jan Otrahallen Evje PK
294 Bertel Kroken (V70), Alta SSK 400 26.aug Kvenvikmoen Alta SSK
295 Arne Stenland, Kopervik PK 397 13.aug Blikshavn Skudenes PK
296 Kjell Skjolden, Luster SSL 381 13.aug Røti Årdal PK
297 Marianne Mysen (Kv V60), Mysen PL 379 17.jun Korterudmyra Mysen PL
298 Terje Jonassen (V60), Sandnes PK 366 2.aug Bråstein Sandnes PK
299 Tore Kjernli, Oslo PK 355 10.jun Løvenskiold OPK/OSS/NOP/BPK
300 Frode Krøvel, Ørsta/Volda PK 354 1.okt Skytterhallen Molde PK
301 Bjørn Eriksen, Sola PK 337 16.jun Blikshavn Kopervik PK
302 Tommy Skoglund, Bærum PK 328 2.sep Løvenskiold Bærum PK
303 Odd Darbakk, Sarpsborg PK 324 13.mai Bjørndalen Sarpsborg PK
304 Arve Ystmark, Salangen PK 322 5.aug Brosebanen LPK/FPK
304 Harald Setsaas (V50), Selbu PK 322 3.sep Jonsvannet Trondhjems PK
306 Arnstein Skille, Lindesnes PK 311 23.mai Skarestad Lindesnes PK
307 Rolf Dillevik (V60), Mysen PL 273 5.jun Ørje Ørje PK
308 Morten Moen, Oslo SS 263 10.jun Løvenskiold OPK/OSS/NOP/BPK
309 Ole Morten Svingen, Førde PK 256 4.jun Kråkenesmarka Førde PK