Ti på topp pistol 2006 oppdat. 11. jun 08
Norsk rekord for hver øvelse er ført opp bak klassenavnet.
Fripistol
Fripistol - Menn John Rødseth 571
555 Ståle Waagbø, Stavanger PK NC 1 Gjesdal 15.05
554 Pål Hembre, Oslo PK NC 4 Laksevåg 10.06
537 Anders Svegård, Steinkjer PK NC 4 Laksevåg 10.06
534 Tor Ingvaldsen, Hamar IL-Pgr NC 2 Maridalen 27.05
530 Tor Jonassen, Sandnes PK NC 1 Gjesdal 15.05
529 Bernt Johannessen, Oslo PK NC 4 Laksevåg 10.06
523 Kenneth Friberg, Lardal R & PK NC 4 Laksevåg 10.06
523 Ole Opsahlseter, Namnå PK NM Sankthansholet 13.07
521 Geir Stensby, Hamar IL-Pgr NC 2 Maridalen 27.05
520 Sjur I. Børve, Odda PK NC 5 Myråsen 23.06
Fripistol - Kvinner M. Ullvassveen 535
535 Marianne Ullvassveen, Ull SS NC 5 Myråsen 23.06
515 Ingeborg Gran, Steinkjer PK NC 4 Laksevåg 10.06
494 Aina E. Flørli, Sandnes PK Blikshavn 17.06
471 Gunn Heidi Sønsterud, Aron SK Drammen NM Sankthansholet 13.07
469 Britt Elena Aas, Ørland PK Sankthansholet 08.09
466 Målfrid Vannebo, Aron SK Drammen NM Sankthansholet 13.07
445 Wenche Solbakken, Aron SK Drammen NM Sankthansholet 13.07
443 Reidun Ann Støle, Kopervik PK Blikshavn 17.06
356 Mona Sølvi Gjertsen, Flintlåsen PK Kråkenesmarka 30.07
Fripistol - Junior Per Einar Lund 554
505 Linn Iren Flaate, Trondhjems PK NC 1 Gjesdal 15.05
500 Andreas Øyangen, Trondhjems PK Nordisk Junior 09.09
475 Marius Aarre, Trondhjems PK NM Sankthansholet 13.07
466 Aslak Dueskar, Ørland PK NM Sankthansholet 13.07
460 Harald Nilsen Lid, Stavanger PK NC 5 Myråsen 23.06
438 Thomas Heia Østborg, Namdal SSL Nordisk Junior 09.09
Fripistol - U16
497 Petter Gulliksen, Porsgrunn PK Lillegårdseter 20.08
403 Stian Paulsen, Ørland PK Sankthansholet 08.09
390 Lasse Pevik, Porsgrunn PK Lillegårdseter 20.08
333 Livar Andrè Lura, Sandnes PK NM Sankthansholet 13.07
326 Jon Inge Barseth, Ørland PK NC 3 Sankthansholet 04.06
Fripistol - V50 Ny rekord 31.12.06
524 Leif Øverland, Stavanger PK NC 1 Gjesdal 15.05
522 Morten Schjoldager, Oslo PK NC 1 Gjesdal 15.05
506 John Olav Sundal, Tysnes SSK Blikshavn 17.06
495 Kjell Johansen, Trondhjems PK Jonsvannet 20.06
493 Jakob Kråkevik, Odda PK NM Sankthansholet 13.07
492 Terje Andersen, Fredrikstad SS Rolvsøyhallen 04.12
481 Helge Olden, Ørland PK NM Sankthansholet 13.07
478 Thor Inge Jacobsen, Stavanger PK Gjesdal Skytesenter 24.04
475 Rune Hammer, Aron SK Drammen NM Sankthansholet 13.07
473 Johnny Nilsen, Aron SK Drammen NM Sankthansholet 13.07
Fripistol - V60 Ny rekord 31.12.06
517 Per Jacob Jacobsen, Oslo PK NC 2 Maridalen 27.05
489 Reidar Teigstad, NOP/Haakonsvern Jonahola 02.09
488 Åsbjørn Idland, NOP/Vatne NC 1 Gjesdal 15.05
474 Rolf Lødding, Oslo SS NC 2 Maridalen 27.05
473 Hans H. Schjelderup, Kristiansand PK NM Sankthansholet 13.07
471 Bjørn Jakobsen, Trondhjems PK NM Sankthansholet 13.07
470 Asmund Broks, Hedrum SS NM Sankthansholet 13.07
460 Ole Thune, NOP/Haakonsvern Jonahola 29.04
443 Asbjørn Taraldsen, Oppegård SL NC 6 Maridalen 01.07
427 Hans Martin Skjølberg, Trondhjems PK Jonsvannet 20.06
Fripistol - V70 Ny rekord 31.12.06
482 Harald Nilsen, Stavanger PK Gjesdal Skytesenter 24.04
477 Fred Andersen, Fredrikstad SS Rolvsøyhallen 04.12
467 Odd Røst, Stjørdal PK Lånkehallen 25.02
466 Roar Bjerke, Oppegård SL NC 6 Maridalen 01.07
Fripistol - SH 1
422 Bjørn Morten Hagen, Stjørdal PK Lånkehallen 25.02
Fripistol B
Fripistol B - Menn
557 Ståle Waagbø, Stavanger PK Skiljaberghallen 18.02
555 Pål Hembre, Oslo PK Ekeberg 12.03
523 Arild Lysfjord, Sandnessjøen PK Milan 20.05
522 Tor Jonassen, Sandnes PK Skiljaberghallen 18.02
519 Henning Kihle, Grenland PK Geiteryggen 29.10
515 Bernt Johannessen, Oslo PK Ekeberg 12.03
506 Sjur I. Børve, Odda PK Laksevåg 20.04
504 Eirik Lygre, Bergen PK Laksevåg 20.04
500 Tor-Henning Langøen, Bergen PK Laksevåg 20.04
500 Bjørn Gjerstad, Hokksund PK Ekeberg 12.03
Fripistol B - Kvinner
482 Aina E. Flørli, Sandnes PK Skiljaberghallen 18.02
452 Wenche Solbakken, Aron SK Drammen Myrespiten 20.05
445 Gunn Heidi Sønsterud, Aron SK Drammen Myrespiten 20.05
Fripistol B - Junior
455 Harald Nilsen Lid, Stavanger PK Skiljaberghallen 18.02
Fripistol B - U16
461 Petter Gulliksen, Porsgrunn PK Geiteryggen 29.10
446 Lasse Pevik, Porsgrunn PK Geiteryggen 29.10
Fripistol B - V50
530 Leif Øverland, Stavanger PK Skiljaberghallen 18.02
497 Rune Hammer, Aron SK Drammen Geiteryggen 29.10
496 Morten Schjoldager, Oslo PK Ekeberg 12.03
475 Holger H Vilter, Bodø SSK Milan 20.05
473 Leif Birger Bø, Sola PK Skiljaberghallen 18.02
470 Sigurd Volster, Jørpeland PK Skiljaberghallen 18.02
447 Terje Storholt, Oslo PK Ekeberg 12.03
443 Dag Kristiansen, Aron SK Drammen Haugar 08.01
Fripistol B - V60
528 Asmund Broks, Hedrum SS Haugar 08.01
523 Per Jacob Jacobsen, Oslo PK Ekeberg 26.11
496 Rolf Lødding, Oslo SS Ekeberg 12.03
472 Leif Odvar Aarhus, Tønsberg O. PK Haugar 08.01
454 Asbjørn Taraldsen, Oppegård SL Ekeberg 26.11
362 Kjell M. Haarr, Sola PK Skiljaberghallen 18.02
210 Kjell Inge Flaate, Sola PK Skiljaberghallen 18.02
Fripistol B - V70
437 Roar Bjerke, Oppegård SL Ekeberg 26.11
425 Harald Nilsen, Stavanger PK Skiljaberghallen 18.02
Luftpistol 60
Luftpistol 60 - Menn Vegard Askestad 587
580 Ståle Waagbø, Stavanger PK Blåsenborg 17.03
578 Pål Hembre, Oslo PK Kolsås 19.03
576 Ole Opsahlseter, Namnå PK Plzen, Tsjekkia 04.05
576 Anders Svegård, Steinkjer PK Skedsmohallen 06.12
575 Tor Jonassen, Sandnes PK Skiljaberghallen 10.01
573 Bernt Johannessen, Oslo PK Kolsås 18.03
571 Arild Aurstad, Steinkjer PK Selbuhallen 20.10
571 Per Jacob Jacobsen, Oslo PK Kolsås 12.02
570 Ola Jostein Uthus, Selbu PK Brekstad 19.03
570 Thorfinn Larsos, Sandnessjøen PK Utvorda Grendehus 04.11
Luftpistol 60 - Menn Jr Kjetil Grøtte 577
562 Andreas Øyangen, Trondhjems PK Egge Fellesbane 12.11
556 Hans Jørgen Kvisler, Mysen PL Rolvsøyhallen 06.02
555 Marius Aarre, Trondhjems PK Stjørdal 13.01
549 Aslak Dueskar, Ørland PK Nordisk Junior 09.09
547 Rune Berven-Hanssen, Sola PK Blåsenborg 17.03
525 Jan Grantangen, Eidsvoll SS NM, Råholthallen 26.03
524 Thomas Heia Østborg, Namdal SSL Egge Fellesbane 03.03
520 Einar Hernes, Ørland PK Meråker VGS 19.02
519 Thomas Fosse, Stavanger PK Blåsenborg 01.12
515 Harald Nilsen Lid, Stavanger PK Blåsenborg 17.02
Luftpistol 40
Luftpistol 40 - Kvinner A. K. Tegle Larsen 386
384 Marianne Ullvassveen, Ull SS Kolsås 15.01
382 Ann Kristin Tegle Larsen, Stavanger PK Blåsenborg 17.03
379 Gunn Heidi Sønsterud, Aron SK Drammen Rykkinn 11.03
377 Ingeborg Gran, Steinkjer PK Egge Fellesbane 12.11
377 Julie Lekven, Stord PK Rykkinn 18.11
377 Siv Marit Løvhaug, Dokka PK Stjørdal 13.01
375 Målfrid Vannebo, Aron SK Drammen NM, Råholthallen 25.03
373 Gro-Lisbeth Nilsen, Aron SK Drammen NM, Råholthallen 25.03
373 Aina E. Flørli, Sandnes PK Blåsenborg 08.12
368 Marianne Søraa, Sitter IL PK Meråker VGS 19.02
Luftpistol 40 - Kvinner Jr Linn Iren Flaate 381
377 Linn Iren Flaate, Trondhjems PK Blåsenborg 08.12
357 Synne Arnesen Jenseg, Stavanger PK Blåsenborg 15.12
347 Lena Uddu, Trondhjems PK Meråker VGS 19.02
347 Ingvild H Kålås, Trondhjems PK Buran 05.02
344 Emma Skjølberg, Trondhjems PK Lånkehallen 07.01
344 Liv Storm Jortveit, Rauland PK NM, Råholthallen 25.03
265 Linn Therese Sætervang, Trondhjems PK Lånkehallen 07.01
194 Silje Flakne Nytrø, Selbu PK Brekstad 19.03
Luftpistol 40 - U16 Marius Aarre 376
371 Stian Paulsen, Ørland PK Egge Fellesbane 08.10
367 Petter Gulliksen, Porsgrunn PK Geiteryggen 06.09
356 Lasse Pevik, Porsgrunn PK Brevik 10.12
355 Åse Sundal, Tysnes SSK Stjørdal 11.01
353 Stian S. Øyvann, Trondhjems PK Utvorda Grendehus 04.11
352 Livar Andrè Lura, Sandnes PK Skiljaberghallen 10.01
349 Maren Larsen Kamp, Trondhjems PK Egge Fellesbane 12.11
348 Vegard Skuggerud, Kjeller SK Skedsmohallen 21.11
344 Jon Inge Barseth, Ørland PK Brekstad 04.11
342 Fredrik Walløe, Stavanger PK Blåsenborg 22.09
Luftpistol 40 - U14
332 Andrè Larsen, Stord PK NM, Råholthallen 25.03
233 Eirik Pedersen, Skudenes PK Skudeneshavn 12.11
225 Kim Snorre Bergheim Pedersen, Salangen PK Kulturhuset Sjøvegan 04.03
212 Ivar Pedersen, Skudenes PK Skudeneshavn 12.11
208 Leif Einar Foss, Støren PK Kolstad 19.11
163 Christoffer Àndre Sivertsen, Finnsnes PK Kulturhuset Sjøvegan 04.03
Luftpistol 40 - V50 Ny rekord 31.12.06
381 Leif Øverland, Stavanger PK Blåsenborg 17.02
376 Johnny Nilsen, Aron SK Drammen Rolvsøyhallen 13.03
376 Terje Storholt, Oslo PK Kolsås 12.02
372 Helge Olden, Ørland PK Kolstad 26.02
372 Rune Hammer, Aron SK Drammen Drammenshallen 07.03
370 Arnt Olav Flønes, Stavanger PK Blåsenborg 20.10
366 Åge Lier, Stjørdal PK Brekstad 19.03
366 Jakob Kråkevik, Odda PK Prestegardskogen 05.02
366 Tom Lauritzen, Bodø SSK Lånkehallen 07.01
365 Odd Bakken, Kragerø og Drangedal PK NM, Råholthallen 25.03
Luftpistol 40 - V60 Ny rekord 31.12.06
374 Gunnar Langø, Tromsø PK Mellomveien 21.01
371 Hans H. Schjelderup, Kristiansand PK Fevikhallen 26.11
370 Bjørn Jakobsen, Trondhjems PK Kolstad 08.10
369 Tore Østvold, Aron SK Drammen Drammenshallen 24.01
366 Karla Kristoffersen, Kjeller SK Skedsmohallen 18.01
365 Rolf Lødding, Oslo SS Kolsås 12.02
363 Asmund Broks, Hedrum SS NM, Råholthallen 25.03
363 Bjørn R. Bekken, Ringerike PK Jernbanen 12.04
363 Leif Odvar Aarhus, Tønsberg O. PK Geiteryggen 11.01
362 Henning Eliassen, Kjeller SK Skedsmohallen 18.10
Luftpistol 40 - V70 Ny rekord 31.12.06
364 Harald Nilsen, Stavanger PK Blåsenborg 17.03
361 Odd Røst, Stjørdal PK Kolstad 26.02
359 Fred Andersen, Fredrikstad SS Rolvsøyhallen 13.11
355 Egil Havre, Bergen PK Stemmemyren 25.01
345 Otto Søilen, NOP/Haakonsvern Prestegardskogen 05.02
342 Magne Eggen, Kristiansand PK Gimlehallen 07.10
341 Roar Bjerke, Oppegård SL Kolsås 18.11
325 Trygve Grøsland, Kristiansand PK Gimlehallen 07.10
324 Bjørn Granhaug, Kjeller SK Skedsmohallen 18.01
298 Arne Grini, Kjeller SK Skedsmohallen 18.10
Luftpistol 40 - SH 1
301 Berit Breirem, Oslo Sporveiers SL NM, Råholthallen 25.03
Luft 40 m/st.
Luft 40 m/st. - U14 Åse Sundal 393
389 Håvard Nordhus Kråkenes, Stord PK Prestegardskogen 29.10
386 Kristoffer Klingenberg, Årdal PK Røti 05.02
382 Andrea Wick, Salangen PK Sjøvegan 28.10
380 Andrè Larsen, Stord PK Prestegardskogen 29.10
380 Olav Helgesen, Stord PK Bømlohallen 06.05
376 Ida Schjølset Iversen, Salangen PK Sjøvegan 09.12
374 Fredrik Størseth Høiby, Selbu PK Selbuhallen 12.03
373 Veronica Hartvikøy, Sitter IL PK Utvorda Grendehus 02.04
373 Kim Snorre Bergheim Pedersen, Salangen PK Sjøvegan 28.01
371 Stian Sørheim, Stavanger PK Blåsenborg 06.01
Luft 40 m/st. - U12 Kr. Kristiansen 390
389 Ragnhild K. Voreland, Stord PK Prestegardskogen 29.10
386 Espen Magnussen, Sola PK Blåsenborg 29.12
380 Martin Borelly, Selbu PK Egge Fellesbane 08.10
380 Marte Aurstad, Steinkjer PK Brekstad 19.03
380 Oscar Amlie, Porsgrunn PK Brevik 10.12
378 Steffen Dalheim, Lena SS Bangsberghallen 28.01
373 Tommy Høybakken Heyerdal, Lena SS Raufoss u.skole 04.02
370 Kim Rune Sæthervang, Trondhjems PK Egge Fellesbane 08.10
369 Janita Sørensen, Salangen PK Sjøvegan 09.12
368 Cecilie Lekven Larsen, Stord PK Prestegardsskogen 01.12
Luft Fallfigur
Luft Fallfigur - Menn
29 Pål Hembre, Oslo PK Jernbanen 04.02
28 Kjetil Bromark, Modum PK Jernbanen 04.02
25 Axel Sjøberg, Ringerike PK Jernbanen 13.01
23 Lars Korneliussen, Ringerike PK Jernbanen 12.04
22 Rune Berg, Ringerike PK Jernbanen 12.04
19 Ingar Woll, OKTS Jernbanen 12.04
15 Rune Bromark, Modum PK Jernbanen 13.01
10 Arne Lidwin, OKTS Jernbanen 13.01
Luft Fallfigur - Kvinner
6 Siriluk Suvanrom, Ringerike PK Jernbanen 12.04
4 Line Nor, OKTS Jernbanen 13.01
Luft Fallfigur - V50
19 Bjørn Østby, Aron SK Drammen Jernbanen 04.02
Luft Fallfigur - V60
14 Bjørn R. Bekken, Ringerike PK Jernbanen 12.04
Luft Standard
Luft Standard - Menn
366 Axel Sjøberg, Ringerike PK Jernbanen 12.04
357 Pål Hembre, Oslo PK Jernbanen 04.02
355 Kjetil Bromark, Modum PK Jernbanen 13.01
350 Lars Korneliussen, Ringerike PK Jernbanen 13.04
347 Ingar Woll, OKTS Jernbanen 13.01
342 Tor-Henning Langøen, Bergen PK Stemmemyren 14.11
341 Rune Berg, Ringerike PK Jernbanen 12.04
336 Klaus Lie, Bergen PK Stemmemyren 14.11
335 Stian Kristoffersen, Modum PK Jernbanen 04.02
333 Eirik Lygre, Bergen PK Stemmemyren 17.01
Luft Standard - Kvinner
194 Siriluk Suvanrom, Ringerike PK Jernbanen 12.04
Luft Standard - V50
339 Bjørn Østby, Aron SK Drammen Jernbanen 04.02
338 Tom Lauritzen, Bodø SSK Lånkehallen 07.01
288 Einar Karlsen, Bergen PK Stemmemyren 14.11
Luft Standard - V60
326 Bjørn R. Bekken, Ringerike PK Jernbanen 12.04
Luft Standard - V70
318 Egil Havre, Bergen PK Stemmemyren 14.11
294 Odd Røst, Stjørdal PK Lånkehallen 07.01
Silhuett
Silhuett - Menn Pål Hembre 582
582 Pål Hembre, Oslo PK NC 6 Sitter 07.07
573 Ole Opsahlseter, Namnå PK Løvenskiold 20.08
571 Geir Stensby, Hamar IL-Pgr NC 4 Sankthansholet 04.06
566 Thorfinn Larsos, Sandnessjøen PK NC 4 Sankthansholet 04.06
560 Tor Jonassen, Sandnes PK Skiljaberghallen 14.10
560 Johnny Jenssen, Mo PK Milan 21.05
557 Tor Ingvaldsen, Hamar IL-Pgr NC 4 Sankthansholet 04.06
557 Kjetil Bromark, Modum PK NM Sankthansholet 21.07
556 Frode Knutsen, Trondhjems PK NC 3 Skatval 26.05
555 Johan Lyng, Bergen PK Laksevåg 27.05
Silhuett - Kvinner Aina E. Flørli 539
532 Aina E. Flørli, Sandnes PK NC 3 Skatval 26.05
504 Gunrid Kjellmark, Trondhjems PK Jonsvannet 24.05
502 Wenche Solbakken, Aron SK Drammen NM Sankthansholet 21.07
502 Gro-Lisbeth Nilsen, Aron SK Drammen NM Sankthansholet 21.07
501 Line Faksnes, Trondhjems PK NC 5 Laksevåg 24.06
498 Gunn Heidi Sønsterud, Aron SK Drammen NM Sankthansholet 21.07
491 Reidun Ann Støle, Kopervik PK Blikshavn 17.06
482 Marit Johansen, Trondhjems PK Buran 01.03
480 Anita L. Hansen, Svolvær PK Kjeldbergtinden 25.06
478 Marianne Søraa, Sitter IL PK NC 6 Sitter 07.07
Silhuett - Junior Marius Aarre 553
550 Marius Aarre, Trondhjems PK NC 2 vatne 06.05
528 Rune Berven-Hanssen, Sola PK Skiljaberghallen 05.10
526 Aron Amundsen, Vaksdal SSK NM Sankthansholet 21.07
519 Andreas Øyangen, Trondhjems PK NC 2 vatne 06.05
497 Thomas Heia Østborg, Namdal SSL NM Sankthansholet 21.07
480 Øystein Hjorthol Opedal, Ørsta/Volda PK NM Sankthansholet 21.07
479 Harald Nilsen Lid, Stavanger PK NM Sankthansholet 21.07
430 Emile De Bruyn, Porsgrunn PK Brevik 15.01
Silhuett - U16
521 Lasse Pevik, Porsgrunn PK Brevik 10.12
517 Petter Gulliksen, Porsgrunn PK Brevik 10.12
451 Stian S. Øyvann, Trondhjems PK NM Sankthansholet 21.07
442 Runar Magnussen, Sola PK Skiljaberghallen 14.10
440 Ronny Olsen Skomsøy, Ørland PK Brekstad 18.11
438 Jon Inge Barseth, Ørland PK Brekstad 18.11
429 Stian Paulsen, Ørland PK Sankthansholet 09.09
383 Robert Størkersen, Kopervik PK Blikshavn 17.06
Silhuett - U14
379 Terje Simonsen Tangen, Kopervik PK Blikshavn 17.06
Silhuett - V50 Ny rekord 31.12.06
553 Terje Storholt, Oslo PK NC 6 Sitter 07.07
548 Jakob Kråkevik, Odda PK Laksevåg 27.05
544 Geir Marthinussen, Bergen PK Laksevåg 22.06
528 Rune Hammer, Aron SK Drammen NM Sankthansholet 21.07
524 Arild Hårklau, Bergen PK Laksevåg 22.06
523 John Olav Sundal, Tysnes SSK NM Sankthansholet 21.07
520 Tom Lauritzen, Bodø SSK NM Sankthansholet 21.07
514 Thor Terje Jacobsen, Hedrum SS Brevik 10.12
514 Holger H Vilter, Bodø SSK NM Sankthansholet 21.07
510 Helge Olden, Ørland PK Brekstad 21.01
Silhuett - V60 Ny rekord 31.12.06
565 Asmund Broks, Hedrum SS Brevik 10.12
563 Bjørn Jakobsen, Trondhjems PK NC 3 Skatval 26.05
552 Hans H. Schjelderup, Kristiansand PK NM Sankthansholet 21.07
539 Per Jacob Jacobsen, Oslo PK NC 3 Skatval 26.05
523 Hans Johansen, Trondhjems PK Buran 18.01
510 Hans Martin Skjølberg, Trondhjems PK NC 5 Laksevåg 24.06
504 Kjell M. Haarr, Sola PK Skiljaberghallen 14.10
502 Torger Larsen, Hedrum SS NM Sankthansholet 21.07
493 Åsbjørn Idland, NOP/Vatne Svartemyr 15.08
482 Gerhard Vågen, Bergen PK NC 3 Skatval 26.05
Silhuett - V70 Ny rekord 31.12.06
514 Harald Nilsen, Stavanger PK Skiljaberghallen 11.03
500 Roar Bjerke, Oppegård SL Løvenskiold 20.08
476 Egil Havre, Bergen PK NM Sankthansholet 21.07
416 Fred Andersen, Fredrikstad SS NM Sankthansholet 21.07
Standard
Standard - Menn Pål Hembre 586
576 Arild Lysfjord, Sandnessjøen PK Hunstad 29.06
576 Pål Hembre, Oslo PK Løvenskiold 11.06
572 Tor Jonassen, Sandnes PK Bråstein 05.07
567 Magnus Strømdal, Trondhjems PK Skatval 28.05
565 Frode Knutsen, Trondhjems PK Skatval 28.05
564 Rune Kanstad, Finnsnes PK Milan 14.06
562 Arvid Simonsen, Alta SSK Kvenvikmoen 27.08
561 Leif Inge Oen, OKTS Maridalen 31.08
561 Roar Jørgensen, Sandnessjøen PK Milan 14.06
560 Lars Korneliussen, Ringerike PK NM Sankthansholet 14.07
560 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK Buran 22.03
Standard - Kvinner Gunn H. Sønsterud 565
552 Gro-Lisbeth Nilsen, Aron SK Drammen Vågård 27.05
550 Marianne Ullvassveen, Ull SS NM Sankthansholet 14.07
537 Aina E. Flørli, Sandnes PK Bråstein 03.05
537 Randi Ellingsen, Oslo PK Løvenskiold 11.06
535 Reidun Ann Støle, Kopervik PK Blikshavn 18.06
527 Ingeborg Gran, Steinkjer PK NM Sankthansholet 14.07
527 Gunn Heidi Sønsterud, Aron SK Drammen NM Sankthansholet 14.07
526 Linda Marie Skalde, Oslo PK NM Sankthansholet 14.07
524 Målfrid Vannebo, Aron SK Drammen Bråtan 03.06
523 Siv Marit Løvhaug, Dokka PK NM Sankthansholet 14.07
Standard - Menn Jr Bjørn Roar Bjerke 573
533 Aslak Dueskar, Ørland PK NM Sankthansholet 14.07
533 Thomas Heia Østborg, Namdal SSL Lerkehaug 13.08
531 Rune Berven-Hanssen, Sola PK Nordisk Junior 06.09
522 Aron Amundsen, Vaksdal SSK Laksevåg 06.06
517 Marius Aarre, Trondhjems PK NM Sankthansholet 14.07
493 Øystein Hjorthol Opedal, Ørsta/Volda PK Ragdehallen 25.11
478 Emile De Bruyn, Porsgrunn PK NM Sankthansholet 14.07
475 Andreas Øyangen, Trondhjems PK NM Sankthansholet 14.07
454 Harald Nilsen Lid, Stavanger PK NM Sankthansholet 14.07
412 Torstein Vatne, Eide & Fræna PK Samfunnshuset 19.03
Standard - Kvinner Jr M. Wilhelmsen 554
517 Linn Iren Flaate, Trondhjems PK Svartemyr 04.04
Standard - U16 Aslak Dueskar 558
533 Livar Andrè Lura, Sandnes PK NM Sankthansholet 14.07
528 Petter Gulliksen, Porsgrunn PK Lillegårdseter 13.05
503 Robin Kristoffersen, Sunndal PK Bjørnehaugen 17.09
503 Stian Paulsen, Ørland PK Lerkehaug 13.08
503 Åse Sundal, Tysnes SSK Blikshavn 18.06
491 Tom Arild Hembre, Brønnøysund PK Brønnøyhallen 25.04
470 Lasse Pevik, Porsgrunn PK Brevik 24.09
465 Ronny Olsen Skomsøy, Ørland PK Lerkehaug 13.08
465 Jon Inge Barseth, Ørland PK Sankthansholet 08.09
464 Mia Jenssen Breimo, Leirfjord SSK NM Sankthansholet 14.07
Standard - U14 Petter Gulliksen 508
439 Morten Eriksen, Kopervik PK Karmøyhallen 12.11
438 Kristoffer Klingenberg, Årdal PK Røti 21.11
435 Kristoffer Stenersen, Kopervik PK Karmøyhallen 03.11
408 Benjamin Øygarden, Kopervik PK Karmøyhallen 12.11
407 John Tore Simonsen, Kopervik PK Karmøyhallen 03.11
401 Johannes Steinholt, Sandnessjøen PK Milan 17.09
384 Kim Snorre Bergheim Pedersen, Salangen PK Tromsdalen 25.06
376 Espen Strøm, Zero PK Ekeberg 22.01
356 Terje Simonsen Tangen, Kopervik PK Blikshavn 18.06
273 Martin K. Hansen, Kopervik PK Karmøyhallen 03.11
Standard - U12
444 Fredrik Solstad, Molde PK Ungdomsskolen 05.02
317 Kristoffer Stavik, Molde PK Ungdomsskolen 05.02
Standard - V50 Ny rekord 31.12.06
555 Bjørn Østby, Aron SK Drammen Ringerikshallen 04.03
554 Jakob Kråkevik, Odda PK Ragdehallen 25.11
552 Johnny Nilsen, Aron SK Drammen NM Sankthansholet 14.07
549 Asgaut Røssland, Egersund PK Bråstein 05.07
544 Kristian Baumann, Oslo PK Vågård 27.05
543 Rune Hammer, Aron SK Drammen Brevik 24.09
542 Terje Storholt, Oslo PK NM Sankthansholet 14.07
541 Rolf Toven, Nesset PK Bollitun 05.03
541 Tom Lauritzen, Bodø SSK NM Sankthansholet 14.07
541 Bjørge Jansen, Fredrikstad SS Korterudmyra 18.06
541 Ragnar Jelsnes, Fredrikstad SS Regimentsmyra 30.04
541 Åge Lier, Stjørdal PK Brekstad 11.02
541 Trygve Haldorsen, Bremnes PK Bømlohallen 10.12
Standard - V60 Ny rekord 31.12.06
557 Asmund Broks, Hedrum SS Bommestadhallen 02.04
555 Hans H. Schjelderup, Kristiansand PK Kvinesdalhallen 19.02
550 Bjørn Jakobsen, Trondhjems PK Buran 08.01
544 Per Jacob Jacobsen, Oslo PK Ekeberg 08.10
543 Reidar Teigstad, NOP/Haakonsvern Laksevåg 06.06
540 Gunnar Langø, Tromsø PK Tromsdalen 25.06
536 Ole Johan Elvestad, Lillehammer PK Dokka 06.08
532 Hans Johansen, Trondhjems PK Brekstad 17.11
525 Bjørn R. Bekken, Ringerike PK Bråtan 03.06
522 Magnus Løvhaug, Dokka PK Nordre Land Rådhus 19.02
Standard - V70 Ny rekord 31.12.06
520 Roar Bjerke, Oppegård SL Løvenskiold 11.06
518 Fred Andersen, Fredrikstad SS Korterudmyra 18.06
516 Odd Røst, Stjørdal PK Lerkehaug 13.08
506 Egil Havre, Bergen PK Laksevåg 02.05
506 Harald Nilsen, Stavanger PK Bråstein 05.07
460 Trygve Grøsland, Kristiansand PK NM Sankthansholet 14.07
450 Otto Søilen, NOP/Haakonsvern Jonahola 05.08
433 Magne Eggen, Kristiansand PK Gimlehallen 04.03
406 Bertel Kroken, Alta SSK Kvenvikmoen 27.08
344 Per Westbø, Ringerike PK Vågård 27.05
Standard - SH 1
456 Berit Breirem, Oslo Sporveiers SL Løvenskiold 14.05
Finpistol
Finpistol - Menn Geir Bakken 593
591 Pål Hembre, Oslo PK Løvenskiold 10.09
588 Tor Jonassen, Sandnes PK Skiljaberghallen 29.09
581 Geir Stensby, Hamar IL-Pgr Fåberg Skytehall 15.01
580 Morten Augensen, Narvik PK Idrettens hus 06.03
578 Rune Kanstad, Finnsnes PK Falken skytesenter 18.02
578 Magnus Strømdal, Trondhjems PK Myråsen 25.06
577 Jan Tore Øyhus, Dokka PK Fåberg Skytehall 15.01
575 Johnny Jenssen, Mo PK Åenget 01.07
575 Lars Korneliussen, Ringerike PK Løvenskiold 10.06
575 Arild Lysfjord, Sandnessjøen PK Milan 18.06
575 Arvid Simonsen, Alta SSK Kvenvikmoen 03.06
575 Ronnie Arne Bjørgo, Grimstad SS Fevikhallen 08.10
575 Petter Kleiven, Oslo PK Løvenskiold 10.06
Finpistol - Kvinner Karin Isaksen 582
573 Marianne Ullvassveen, Ull SS Uttak Rena 07.06
570 Aina E. Flørli, Sandnes PK Bråstein 02.08
566 Gunrid Kjellmark, Trondhjems PK Mil. Nordisk 05.09
565 Gro-Lisbeth Nilsen, Aron SK Drammen Vågård 27.05
562 Ingeborg Gran, Steinkjer PK Jonsvannet 03.09
560 Julie Lekven, Stord PK Prestegardskogen 09.03
560 Siv Marit Løvhaug, Dokka PK Dokka 09.07
559 Britt Elena Aas, Ørland PK Sankthansholet 03.06
558 Linda Marie Skalde, Oslo PK Ekeberg 22.10
556 Gunn Heidi Sønsterud, Aron SK Drammen Bråtan 03.06
Finpistol - Menn Jr Jan Erik Eknes 586
559 Marius Aarre, Trondhjems PK Jonsvannet 03.09
548 Aron Amundsen, Vaksdal SSK Jonahola 05.08
546 Øystein Hjorthol Opedal, Ørsta/Volda PK Skytterhallen 01.10
542 Thomas Heia Østborg, Namdal SSL NM Sankthansholet 16.07
541 Andreas Øyangen, Trondhjems PK Jonsvannet 03.09
539 Rune Berven-Hanssen, Sola PK Kvinesdalhallen 23.04
506 Hans Jørgen Kvisler, Mysen PL Korterudmyra 17.06
499 Harald Nilsen Lid, Stavanger PK NM Sankthansholet 16.07
496 Emile De Bruyn, Porsgrunn PK NM Sankthansholet 16.07
484 John Th. Føreland, Greipstad SL-Pgr Kvinesdalhallen 23.04
Finpistol - Kvinner Jr Siv Marit Løvhaug 573
553 Linn Iren Flaate, Trondhjems PK Nordisk Junior 09.09
Finpistol - U16 Aslak Dueskar 569
565 Petter Gulliksen, Porsgrunn PK Geiteryggen 19.11
548 Stian Paulsen, Ørland PK Selbuhallen 23.04
531 Livar Andrè Lura, Sandnes PK NM Sankthansholet 16.07
524 Ronny Olsen Skomsøy, Ørland PK Brekstad 18.11
521 Jon Inge Barseth, Ørland PK Brekstad 18.11
521 Lasse Pevik, Porsgrunn PK Geiteryggen 19.11
518 Åse Sundal, Tysnes SSK Blikshavn 17.06
507 Runar Magnussen, Sola PK Skiljaberghallen 10.02
497 Stian S. Øyvann, Trondhjems PK Buran 05.04
487 Mia Jenssen Breimo, Leirfjord SSK NM Sankthansholet 16.07
Finpistol - U14 Petter Gulliksen 529
472 Kristoffer Stenersen, Kopervik PK Karmøyhallen 04.11
458 Terje Simonsen Tangen, Kopervik PK Karmøyhallen 11.03
447 Kristoffer Klingenberg, Årdal PK Røti 11.01
444 Espen Strøm, Zero PK Haugar 19.03
434 Andrè Larsen, Stord PK Prestegardskogen 28.09
423 Kim Snorre Bergheim Pedersen, Salangen PK Brosebanen 05.08
421 Johannes Steinholt, Sandnessjøen PK Milan 17.09
355 John Tore Simonsen, Kopervik PK Karmøyhallen 16.09
330 Benjamin Øygarden, Kopervik PK Blikshavn 17.06
328 Joakim Larsen, Sandnes PK Bråstein 02.08
Finpistol - U12
396 Fredrik Solstad, Molde PK Bjørnehaugen 12.03
333 Kristoffer Stavik, Molde PK Ungdomsskolen 12.11
Finpistol - V50 Ny rekord 31.12.06
578 Arne Jordal, Odda PK Ragdehallen 24.10
574 Johnny Nilsen, Aron SK Drammen Regimentsmyra 30.04
573 Jakob Kråkevik, Odda PK Ragdehallen 18.03
569 Tom Lauritzen, Bodø SSK Hunstad 11.05
566 Thor Terje Jacobsen, Hedrum SS Haugane 20.08
566 Kristian Baumann, Oslo Pk Korterudmyra 17.06
564 Kåre Angvik, Svalbard Turn Pgr Svalbardhallen 15.03
564 Helge Olden, Ørland PK Lerkehaug 13.08
564 Rune Hammer, Aron SK Drammen Myrespiten 06.05
564 Jon Arne Brekken, Sunndal PK Molde 28.02
Finpistol - V60 Ny rekord 31.12.06
578 Bjørn Jakobsen, Trondhjems PK Skatval 25.05
578 Asmund Broks, Hedrum SS Haugane 28.05
577 Hans H. Schjelderup, Kristiansand PK Otrahallen 05.01
566 Per Jacob Jacobsen, Oslo PK Løvenskiold 10.09
563 Hans Johansen, Trondhjems PK Myråsen 25.06
563 Reidar Teigstad, NOP/Haakonsvern Jonahola 05.08
561 Ole Johan Elvestad, Lillehammer PK Dokka 09.07
556 Øyvind Mathisen, Fredrikstad SS Kurud 25.06
555 Gunnar Langø, Tromsø PK Tromsdalen 24.06
552 Åsbjørn Idland, NOP/Vatne Kvinesdalhallen 23.04
Finpistol - V70 Ny rekord 31.12.06
557 Roar Bjerke, Oppegård SL Ekeberg 22.10
553 Fred Andersen, Fredrikstad SS Kurud 25.06
538 Odd Røst, Stjørdal PK NM Sankthansholet 16.07
536 Egil Havre, Bergen PK Laksevåg 01.07
535 Harald Nilsen, Stavanger PK Skiljaberghallen 29.09
509 Otto Søilen, NOP/Haakonsvern Sjøkrigsskolen 18.11
507 Magne Eggen, Kristiansand PK Skarestad 23.05
491 Haldor Hinna, Stavanger PK NM Sankthansholet 16.07
484 Trygve Grøsland, Kristiansand PK NM Sankthansholet 16.07
457 Roald Bruvik, Vaksdal SSK Ardalen 21.06
Finpistol - SH 1
531 Bjørn Morten Hagen, Stjørdal PK Skatval 25.05
Grovpistol
Grovpistol - Menn Pål Hembre 596
591 Pål Hembre, Oslo PK Løvenskiold 10.06
586 Tor Jonassen, Sandnes PK LK Auderød 30.05
581 Petter Bratli, Gardermoen FS NM Sankthansholet 16.07
579 Erik Bækkevold, Brumunddal PK Bangsberghallen 10.09
579 Arvid Simonsen, Alta SSK Kvenvikmoen 26.08
578 Rune Kanstad, Finnsnes PK Uttak Rena 07.06
577 Geir Stensby, Hamar IL-Pgr LK Auderød 31.05
577 Petter Kleiven, Oslo PK Løvenskiold 10.06
574 Ronnie Arne Bjørgo, Grimstad SS Fevikhallen 08.10
573 Roar Skeisvoll, Kopervik PK Karmøyhallen 11.03
Grovpistol - V50 Ny rekord 31.12.06
571 Jakob Kråkevik, Odda PK Ragdehallen 18.03
568 Terje Storholt, Oslo PK Løvenskiold 10.09
564 Ragnar Jelsnes, Fredrikstad SS Regimentsmyra 30.04
560 Helge Olden, Ørland PK Brekstad 21.01
559 Rolf Toven, Nesset PK NM Sankthansholet 16.07
558 Arne Jordal, Odda PK Ragdehallen 24.10
557 Inge Jostein Kulseth, Selbu PK Selbuhallen 23.04
556 Kjell Torsvik, Hedrum SS Haugane 20.08
555 Rune Hammer, Aron SK Drammen Myrespiten 06.05
553 John Olav Sundal, Tysnes SSK NM Sankthansholet 16.07
553 Thor Terje Jacobsen, Hedrum SS Bommestadhallen 29.10
Grovpistol - V60 Ny rekord 31.12.06
573 Asmund Broks, Hedrum SS Brevik 05.11
571 Bjørn Jakobsen, Trondhjems PK Jonsvannet 03.09
567 Ole Johan Elvestad, Lillehammer PK Lygna 11.06
562 Hans H. Schjelderup, Kristiansand PK Skarestad 23.05
555 Reidar Teigstad, NOP/Haakonsvern Laksevåg 06.08
552 Hans Johansen, Trondhjems PK Selbuhallen 23.04
550 Per Jacob Jacobsen, Oslo PK Løvenskiold 10.09
545 Tor Hoff, Ørland PK Jonsvannet 03.09
540 Jan Marthinsen, Fredrikstad SS Ørje 05.06
536 Rolf Lødding, Oslo SS Løvenskiold 10.06
Grovpistol - V70 Ny rekord 31.12.06
559 Roar Bjerke, Oppegård SL Ekeberg 22.10
536 Fred Andersen, Fredrikstad SS Ørje 05.06
526 Harald Nilsen, Stavanger PK NM Sankthansholet 16.07
512 Egil Havre, Bergen PK Laksevåg 01.07
510 Odd Røst, Stjørdal PK Lerkehaug 13.08
507 Otto Søilen, NOP/Haakonsvern Laksevåg 06.08
493 Trygve Grøsland, Kristiansand PK NM Sankthansholet 16.07
455 Magne Eggen, Kristiansand PK Otrahallen 05.01
417 Haldor Hinna, Stavanger PK NM Sankthansholet 16.07
400 Bertel Kroken, Alta SSK Kvenvikmoen 26.08
Hurtig Fin
Hurtig Fin - Menn Pål Hembre 596
592 Pål Hembre, Oslo PK Ekeberg 06.10
589 Tor Jonassen, Sandnes PK Skiljaberghallen 08.11
589 Kjetil Bromark, Modum PK Ringerikshallen 06.02
588 Ole Opsahlseter, Namnå PK Smidholen 19.08
585 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK Buran 10.12
584 Erik Bækkevold, Brumunddal PK Bangsberghallen 08.01
583 Arvid Simonsen, Alta SSK Vinterveiskaret 07.05
580 Hjalmar Joleik, Florø PK Kråkenesmarka 30.04
580 Trond Bergsveen, Lena SS Totenhallen 22.01
580 Johnny Jenssen, Mo PK Milan 16.09
580 Frode Knutsen, Trondhjems PK Myråsen 23.06
Hurtig Fin - Kvinner Gro-Lisbeth Nilsen 590
581 Gro-Lisbeth Nilsen, Aron SK Drammen NM Sankthansholet 17.07
579 Marianne Ullvassveen, Ull SS Seiersten 26.08
574 Aina E. Flørli, Sandnes PK Skiljaberghallen 26.01
569 Linda Marie Skalde, Oslo PK NM Sankthansholet 17.07
561 Gunrid Kjellmark, Trondhjems PK Mil. VM Rena 27.06
560 Gunn Heidi Sønsterud, Aron SK Drammen NM Sankthansholet 17.07
559 Reidun Ann Støle, Kopervik PK Karmøyhallen 01.03
556 Målfrid Vannebo, Aron SK Drammen Aronsløkka 24.06
554 Ingeborg Gran, Steinkjer PK Sitter Grendehus 09.07
553 Wenche Solbakken, Aron SK Drammen Bråtan 21.06
Hurtig Fin - Menn Jr Sander Hillestad 586
562 Rune Berven-Hanssen, Sola PK Skiljaberghallen 09.11
556 Aron Amundsen, Vaksdal SSK Ardalen 09.08
555 Marius Aarre, Trondhjems PK NM Sankthansholet 17.07
543 Øystein Hjorthol Opedal, Ørsta/Volda PK Ragdehallen 26.11
524 Andreas Øyangen, Trondhjems PK NM Sankthansholet 17.07
524 Thomas Heia Østborg, Namdal SSL NM Sankthansholet 17.07
512 Emile De Bruyn, Porsgrunn PK NM Sankthansholet 17.07
511 Harald Nilsen Lid, Stavanger PK NM Sankthansholet 17.07
Hurtig Fin - Kvinner Jr Gro-Lisbeth Nilsen 576
542 Linn Iren Flaate, Trondhjems PK NM Sankthansholet 17.07
Hurtig Fin - U16 Marius Aarre 580
570 Livar Andrè Lura, Sandnes PK Skiljaberghallen 25.01
557 Petter Gulliksen, Porsgrunn PK Bommestadhallen 01.10
551 Runar Magnussen, Sola PK Skiljaberghallen 27.01
541 Lasse Pevik, Porsgrunn PK Lillegårdseter 11.06
533 Åse Sundal, Tysnes SSK Blikshavn 16.06
532 Stian Paulsen, Ørland Pk NM Sankthansholet 17.07
517 Mia Jenssen Breimo, Leirfjord SSK Sagforsen 16.08
511 Stian S. Øyvann, Trondhjems PK Buran 10.12
491 Ulrik H. Bjørklund, Oslo FS NM Sankthansholet 17.07
487 Arne Alexander Tofte, Stord PK Prestegardskogen 20.01
Hurtig Fin - U14 Livar Andrè Lura 561
509 Espen Strøm, Zero PK Ekeberg 06.02
473 Terje Simonsen Tangen, Kopervik PK Blikshavn 16.06
462 Torjus Friberg, Lardal R & PK Bommestadhallen 26.02
457 Kristoffer Klingenberg, Årdal PK Røti 12.08
454 Kim Snorre Bergheim Pedersen, Salangen PK Brosebanen 06.08
453 Andrè Larsen, Stord PK Prestegardskogen 27.04
442 John Tore Simonsen, Kopervik PK Karmøyhallen 15.09
416 Joakim Larsen, Sandnes PK Svartemyr 27.06
415 Kristoffer Stenersen, Kopervik PK Blikshavn 16.06
332 Benjamin Øygarden, Kopervik PK Blikshavn 16.06
Hurtig Fin - U12
442 Espen Magnussen, Sola PK Skiljaberghallen 09.11
428 Fredrik Solstad, Molde PK Molde 29.01
415 Kristoffer Stavik, Molde PK Skytterhallen 05.11
Hurtig Fin - V50 Ny rekord 31.12.06
583 Terje Storholt, Oslo PK Maridalen 11.05
580 Jakob Kråkevik, Odda PK Ragdehallen 19.03
577 Åge Lier, Stjørdal PK Brekstad 11.02
576 Johnny Nilsen, Aron SK Drammen NM Sankthansholet 17.07
573 Thor Terje Jacobsen, Hedrum SS Haugane 25.06
568 Geir Marthinussen, Bergen PK Sjøkrigsskolen 31.01
568 Arne Jordal, Odda PK Ragdehallen 26.11
568 Rune Hammer, Aron SK Drammen Bommestadhallen 26.02
567 Bjørge Jansen, Fredrikstad SS Regimentsmyra 29.04
566 Leif Birger Bø, Sola PK Skiljaberghallen 27.01
566 Kristian Baumann, Oslo PK Haugar 19.02
Hurtig Fin - V60 Ny rekord 31.12.06
582 Asmund Broks, Hedrum SS Bommestadhallen 01.10
580 Hans H. Schjelderup, Kristiansand PK Fevikhallen 28.01
578 Bjørn Jakobsen, Trondhjems PK Brekstad 11.02
573 Per Jacob Jacobsen, Oslo PK NM Sankthansholet 17.07
571 Hans Johansen, Trondhjems PK Buran 19.03
566 Ove Dahl, Bærum PK Korterudmyra 18.06
561 Reidar Teigstad, NOP/Haakonsvern Jonahola 05.08
560 Ole Hammerhaug, Stjørdal PK Skatval 28.05
559 Torger Larsen, Hedrum SS Bommestadhallen 01.10
559 Gunnar Langø, Tromsø PK Brosebanen 06.08
Hurtig Fin - V70 Ny rekord 31.12.06
564 Harald Nilsen, Stavanger PK Skiljaberghallen 07.11
552 Fred Andersen, Fredrikstad SS Kurud 03.09
539 Roar Bjerke, Oppegård SL Seiersten 26.08
539 Egil Havre, Bergen PK Laksevåg 13.05
525 Trygve Grøsland, Kristiansand PK Grovane 25.05
514 Odd Røst, Stjørdal PK NM Sankthansholet 17.07
508 Otto Søilen, NOP/Haakonsvern Jonahola 05.08
464 Knut Wahlseng, NOP Korterudmyra 18.06
461 Magne Eggen, Kristiansand PK Fevikhallen 12.11
460 Rolf Wroldsen, Oslo SS Løvenskiold 21.06
Hurtig Fin - SH 1
471 Berit Breirem, Oslo Sporveiers SL Løvenskiold 14.05
Hurtig Grov
Hurtig Grov - Menn Erik Bækkevold 595
585 Tor Jonassen, Sandnes PK Skiljaberghallen 17.11
585 Pål Hembre, Oslo PK Ekeberg 23.04
582 Erik Bækkevold, Brumunddal PK NM Sankthansholet 18.07
582 Ole Opsahlseter, Namnå PK Smidholen 19.08
574 Geir Stensby, Hamar IL-Pgr Terningmoen 18.06
574 Rune Kanstad, Finnsnes PK Tromsdalen 10.06
573 Frode Knutsen, Trondhjems PK NM Sankthansholet 18.07
572 Petter Kleiven, Oslo PK Uttak Rena 08.06
572 Ronnie Arne Bjørgo, Grimstad SS Otrahallen 30.11
571 Tore Myrvold, Brumunddal PK Totenhallen 22.01
Hurtig Grov - V50 Ny rekord 31.12.06
580 Terje Storholt, Oslo PK Ekeberg 23.04
580 Jakob Kråkevik, Odda PK Laksevåg 06.08
562 John Olav Sundal, Tysnes SSK Prestegardskogen 26.02
560 Ragnar Jelsnes, Fredrikstad SS Regimentsmyra 29.04
556 Bjørge Jansen, Fredrikstad SS Regimentsmyra 29.04
554 Holger H Vilter, Bodø SSK Hunstad 07.09
551 Rune Hammer, Aron SK Drammen Brevik 24.09
549 Knut I. Skotterud, NOP/Dal Bangsberghallen 19.02
548 Geir Marthinussen, Bergen PK Haakonsvern 17.06
548 Bjørn Østby, Aron SK Drammen Bråtan 21.06
Hurtig Grov - V60 Ny rekord 31.12.06
574 Asmund Broks, Hedrum SS Lillegårdseter 13.05
569 Hans H. Schjelderup, Kristiansand PK Flakke Loner 12.08
562 Bjørn Jakobsen, Trondhjems PK NM Sankthansholet 18.07
554 Per Jacob Jacobsen, Oslo PK Ekeberg 23.04
553 Hans Johansen, Trondhjems PK Brekstad 11.02
550 Ove Dahl, Bærum PK Løvenskiold 21.06
545 Torger Larsen, Hedrum SS NM Sankthansholet 18.07
543 Reidar Teigstad, NOP/Haakonsvern Haakonsvern 17.06
540 John Tellef Håbesland, Birkenes & Lillesand SSL Y2 03.06
536 Ole Johan Elvestad, Lillehammer PK Fåberg Skytehall 05.03
Hurtig Grov - V70 Ny rekord 31.12.06
552 Harald Nilsen, Stavanger PK Skiljaberghallen 07.11
538 Trygve Grøsland, Kristiansand PK Kvinesdalhallen 18.03
531 Fred Andersen, Fredrikstad SS Regimentsmyra 29.04
530 Roar Bjerke, Oppegård SL Korterudmyra 18.06
520 Egil Havre, Bergen PK Laksevåg 13.05
498 Otto Søilen, NOP/Haakonsvern Laksevåg 06.08
445 Haldor Hinna, Stavanger PK Bråstein 06.09
445 Magne Eggen, Kristiansand PK Flakke Loner 12.08