Alle på topp: Fri  2007 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
oppdatert 17. januar 2008
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk rekord: 571 John Rødseth (100 skyttere)
kl. (All)
hoved (All)
år 2007
Program Fri
krets (All)
pl Navn, Klubb Sum Dato Sted Arr.
Navn, Klubb tot
1 Ståle Waagbø, Stavanger PK 550 24.apr Vatne NOP/Stavanger
2 Pål Hembre, Oslo PK 548 13.mai Kurud Oppegård SL
3 Sjur I. Børve, Odda PK 535 21.jun Laksevåg Bergen PK
3 Marianne Ullvassveen (Kv), Ull SS 535 9.sep Kurud Oppegård SL
5 Ola Jostein Uthus, Selbu PK 533 6.mai Myråsen Selbu PK
6 Bernt Johannessen, Oslo PK 530 14.jun Maridalen OKTS
7 Anders Svegård, Steinkjer PK 529 4.apr Løvenskiold Oslo PK
7 Ingeborg Gran (Kv), Steinkjer PK 529 13.aug NM Brekstad Ørland PK
9 Arild Aurstad, Steinkjer PK 526 2.jun Sankthansholet Ørland PK
9 Eirik Lygre, Bergen PK 526 7.jun Laksevåg Bergen PK
11 Roar Hembre, Stjørdal PK 522 1.sep Sankthansholet Ørland PK
12 Ole Opsahlseter, Namnå PK 521 21.apr Maridalen OKTS
13 Geir Stensby, Hamar IL-Pgr 520 13.aug NM Brekstad Ørland PK
14 Leif Øverland (V50), Stavanger PK 518 15.mai Vatne Stavanger PK
15 Frode Knutsen, Trondhjems PK 515 13.aug NM Brekstad Ørland PK
16 Thorfinn Larsos, Sandnessjøen PK 513 13.aug NM Brekstad Ørland PK
17 Morten Schjoldager (V50), Oslo PK 512 26.mai Maridalen OKTS
17 Arild Inge Wollan, Støren PK 512 13.aug NM Brekstad Ørland PK
19 Roger Leite, Oslo PK 510 26.mai Maridalen OKTS
19 Hans H. Schjelderup (V60), Kristiansand PK 510 26.mai Y2 Evje PK
19 Thoralf Moen, Trondhjems PK 510 6.mai Myråsen Selbu PK
22 Kjell S. Johansen (V50), Trondhjems PK 509 8.jun Myråsen Selbu PK
22 Aina E. Flørli (Kv), Sandnes PK 509 16.jun Blikshavn Kopervik PK/Skudenes PK
22 Tor Ingvaldsen, Hamar IL-Pgr 509 13.aug NM Brekstad Ørland PK
25 Henning Kihle, Grenland PK 503 19.aug Lillegårdseter Porsgrunn PK
25 Linn Iren Flaate (Kv Jr), Trondhjems PK 503 16.jun Blikshavn Kopervik PK/Skudenes PK
27 Ingar Woll, Oslo PK 502 14.jun Maridalen OKTS
27 Geir Åge Sinnes, Stavanger PK 502 24.apr Vatne NOP/Stavanger
27 Stian Paulsen (Menn Jr), Ørland PK 502 13.aug NM Brekstad Ørland PK
30 Harald Nilsen (V70), Stavanger PK 498 15.mai Vatne Stavanger PK
31 Jon Inge Barseth (Menn Jr), Ørland PK 495 2.jun Sankthansholet Ørland PK
31 Geir Småvik, Støren PK 495 4.mar Lånkehallen Stjørdal PK
33 Per Jacob Jacobsen (V60), Oslo PK 493 13.aug NM Brekstad Ørland PK
33 Magnus Strømdal, Trondhjems PK 493 2.jun Sankthansholet Ørland PK
33 Ole Henning Fjeld, Namnå PK 493 13.aug NM Brekstad Ørland PK
36 Tor-Henning Langøen, Bergen PK 491 7.jun Laksevåg Bergen PK
36 Petter Gulliksen (Menn U16), Porsgrunn PK 491 13.aug NM Brekstad Ørland PK
38 Rune Johan Soleide, Førde PK 488 29.jul Kråkenesmarka Førde PK
39 Ivar Wangen, Oscarsborg PK 487 13.aug NM Brekstad Ørland PK
40 Frank Roy Haugland (V50), Oppegård SL 486 9.sep Kurud Oppegård SL
41 Hugo Haug, OKTS 484 14.jun Maridalen OKTS
42 Thor Inge Jacobsen (V50), Stavanger PK 483 29.jul Kråkenesmarka Førde PK
43 Rolf Toven (V50), Nesset PK 481 22.apr Skytterhallen Molde PK
43 John Olav Sundal (V50), Tysnes SSK 481 16.jun Blikshavn Kopervik PK/Skudenes PK
45 Bjørn Jakobsen (V60), Trondhjems PK 480 2.jun Sankthansholet Ørland PK
45 Asbjørn Taraldsen (V60), Oppegård SL 480 13.aug NM Brekstad Ørland PK
47 Edgar Alendal, NOP/Haakonsvern 479 13.aug NM Brekstad Ørland PK
48 Christian Bringsli, Trondhjems PK 476 2.jun Sankthansholet Ørland PK
48 Terje Storholt (V50), Oslo PK 476 26.mai Maridalen OKTS
50 Britt Elena Aas (Kv), Ørland PK 475 13.aug NM Brekstad Ørland PK
50 Leif Inge Oen, OKTS 475 14.jun Maridalen OKTS
52 Åge Lier (V50), Stjørdal PK 473 4.mar Lånkehallen Stjørdal PK
52 Roar Bjerke (V70), Oppegård SL 473 13.mai Kurud Oppegård SL
54 Reidar Teigstad (V60), NOP/Haakonsvern 472 1.sep Jonahola Åsane PK
55 Harald Knoop, Sola PK 471 18.aug Svartemyr NOP/Vatne
55 Reidun Ann Støle (Kv), Kopervik PK 471 16.jun Blikshavn Kopervik PK/Skudenes PK
57 Håvard Hoff, Ørland PK 470 13.aug NM Brekstad Ørland PK
57 Andreas Øyangen (Menn Jr), Trondhjems PK 470 2.jun Sankthansholet Ørland PK
59 Odd Røst (V70), Stjørdal PK 469 13.aug NM Brekstad Ørland PK
60 Alf Robert Kåsner, Melhus PK 465 13.aug NM Brekstad Ørland PK
61 Jan-Erik Skår, Flintlåsen PK 464 29.jul Kråkenesmarka Førde PK
62 Anne Brit Ødegård (Kv), Bremnes PK 459 16.jun Blikshavn Kopervik PK/Skudenes PK
63 Åsbjørn Idland (V60), NOP/Vatne 453 18.aug Svartemyr NOP/Vatne
64 Helge Olden (V50), Ørland PK 452 13.aug NM Brekstad Ørland PK
65 Kjell Kalland (V50), Førde PK 451 14.okt Kråkenesmarka Førde PK
65 Terje Johansen, Evje PK 451 26.mai Y2 Evje PK
67 Willy Klette (V60), Oppegård SL 450 13.aug NM Brekstad Ørland PK
68 Jakob Kråkevik (V50), Odda PK 449 13.aug NM Brekstad Ørland PK
69 Ernst Tapper, Stavanger PK 448 15.mai Vatne Stavanger PK
70 Eivind Arne Tonning, Stryn PK 447 29.jul Kråkenesmarka Førde PK
71 Ole Thune (V60), NOP/Haakonsvern 446 1.sep Jonahola Åsane PK
72 Øystein Nirisen (V50), Porsgrunn Pk 441 19.aug Lillegårdseter Porsgrunn PK
73 Hans Johansen (V60), Trondhjems PK 438 1.sep Sankthansholet Ørland PK
74 Olaf Åvitsland, Evje PK 437 26.mai Y2 Evje PK
75 Roar Haugan, Støren PK 432 13.aug NM Brekstad Ørland PK
76 Arild Zakariassen, Evje PK 428 26.mai Y2 Evje PK
77 Arne Lidwin, OKTS 427 30.jun Maridalen OKTS
78 Hans Kallevig, Haugesund PK 424 16.jun Blikshavn Kopervik PK/Skudenes PK
78 Arne Østborg (V50), Namdal SSL 424 13.aug NM Brekstad Ørland PK
80 Harald Setsaas (V50), Selbu PK 422 6.mai Myråsen Selbu PK
81 John Tellef Håbesland (V60), Birkenes & Lillesand SSL 413 19.aug Flakke Loner Birkenes & Lillesand SSL
82 Fred Andersen (V70), Fredrikstad SS 405 13.aug NM Brekstad Ørland PK
83 Tore Saur, Stryn PK 401 29.jul Kråkenesmarka Førde PK
84 Asbjørn Solheim (V50), Bremnes PK 391 16.jun Blikshavn Kopervik PK/Skudenes PK
85 Kjetil Bøe, Porsgrunn PK 389 19.aug Lillegårdseter Porsgrunn PK
86 Viggo Hansen, Birkenes & Lillesand SSL 382 19.aug Flakke Loner Birkenes & Lillesand SSL
87 Arve Soleide, Førde PK 381 29.jul Kråkenesmarka Førde PK
88 Reidar Owe (V60), Skudenes PK 375 16.jun Blikshavn Kopervik PK/Skudenes PK
89 Knut Langlo (V70), Førde PK 371 29.jul Kråkenesmarka Førde PK
90 Jann Skogstad (V60), Birkenes & Lillesand SSL 354 19.aug Flakke Loner Birkenes & Lillesand SSL
91 Mona Sølvi Gjertsen (Kv), Flintlåsen PK 351 29.jul Kråkenesmarka Førde PK
92 Svein Farstadvoll, Molde PK 340 22.apr Skytterhallen Molde PK
93 Sten Solli (V60), Porsgrunn PK 309 19.aug Lillegårdseter Porsgrunn PK
94 Henry Holen, Molde PK 305 22.apr Skytterhallen Molde PK
95 Asbjørn Olsen, Arendal PK 279 19.aug Flakke Loner Birkenes & Lillesand SSL
95 Laurian Gajek, Bergen PK 279 7.jun Laksevåg Bergen PK
97 Egil Zakariassen, Evje PK 250 26.mai Y2 Evje PK
98 Kjell Inge Flaate (V60), Sola PK 136 16.jun Blikshavn Kopervik PK/Skudenes PK
99 Ole Morten Svingen, Førde PK 93 29.jul Kråkenesmarka Førde PK
100 Johnny Larsen, Porsgrunn PK 34 19.aug Lillegårdseter Porsgrunn PK