Alle på topp: Luft 40  2007 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
oppdatert 09. juni 2008
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk rekord: 386 Ann Kristin Tegle (251 skyttere)
kl. (All)
hoved (All)
år 2007
Program Luft 40
krets (All)
pl Navn, Klubb Sum Dato Sted Arr.
Navn, Klubb tot
1 Julie Lekven (Kv), Stord PK 385 17.nov Skudenes Skudenes PK
2 Johnny Nilsen (V50), Aron SK Drammen 382 5.nov Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
3 Marianne Ullvassveen (Kv), Ull SS 380 23.okt Krapfoss Sk. hus Krapfoss SSL
3 Ingeborg Gran (Kv), Steinkjer PK 380 7.okt Egge Fellesbane Steinkjer PK
5 Aina E. Flørli (Kv), Sandnes PK 377 2.mar Blåsenborg Stavanger PK
6 Asmund Broks (V60), Hedrum SS 376 18.mar Geiteryggen Grenland PK
6 Marianne Søraa (Kv), Sitter IL PK 376 27.mar Utvorda Grendehus Sitter IL PK
8 Tor Inge Brokjøb (V60), Stavanger PK 375 20.mar Blåsenborg Stavanger PK
8 Leif Øverland (V50), Stavanger PK 375 21.mar Blåsenborg Stavanger PK
8 Linn Iren Flaate (Kv Jr), Trondhjems PK 375 13.nov Skiljaberghallen Sola PK
8 Bjørn Jakobsen (V60), Trondhjems PK 375 7.feb Melhushallen Melhus PK
12 Terje Storholt (V50), Oslo PK 372 20.nov Krapfoss Sk. hus Krapfoss SSL
12 Gunn Heidi Sønsterud (Kv), Aron SK Drammen 372 10.nov Lundedalen TPK/GPK
14 Helge Olden (V50), Ørland PK 371 3.nov Brekstad Ørland PK
14 Hilde Spissøy Sørensen (Kv), Stord PK 371 30.nov Prestegårdskogen Stord PK
14 Åge Lier (V50), Stjørdal PK 371 27.jan Selbuhallen Selbu PK
14 Hans H. Schjelderup (V60), Kristiansand PK 371 3.feb Gimlehallen Kristiansand PK
14 Anita S. Vinsjevik (Kv), Stord PK 371 30.nov Prestegårdskogen Stord PK
19 Kjell S. Johansen (V50), Trondhjems PK 370 24.mar NM Råholthallen Kisen MSL
20 Randi Ellingsen (Kv), Oslo PK 369 18.mar Kolsås Bærums SL
21 Tore Østvold (V60), Aron SK Drammen 368 7.mar Drammenshallen Aron SK Drammen
22 Rune Hammer (V50), Aron SK Drammen 367 24.mar NM Råholthallen Kisen MSL
22 Lasse Pevik (Menn U16), Porsgrunn PK 367 25.nov Bommestadhallen Hedrum SS/Larvik SS
22 Synne Arnesen Jenseg (Kv Jr), Stavanger PK 367 21.mar Blåsenborg Stavanger PK
25 Jan N. Kongsjorden (V60), Vestre Bærum SSL 366 18.feb Kolsås Bærums SL
25 Arnt Olav Flønes (V50), Stavanger PK 366 23.nov Blåsenborg Stavanger PK
27 Ann Kristin Tegle (Kv), Stavanger PK 365 16.feb Blåsenborg Stavanger PK
27 Gunrid Kjellmark (Kv), Trondhjems PK 365 11.mar Selbuhallen Selbu PK
27 Gunnar Langø (V60), Tromsø PK 365 24.feb Mellomveien Tromsø PK
30 Thor Terje Jacobsen (V50), Hedrum SS 364 21.jan Bommestadhallen HSS/LSS
30 Petter Gulliksen (Menn U16), Porsgrunn PK 364 4.mar Geiteryggen Grenland PK
30 Leif Odvar Aarhus (V60), Tønsberg O. PK 364 24.mar NM Råholthallen Kisen MSL
30 Ronny Høglund (V50), Trondhjems PK 364 7.okt Egge Fellesbane Steinkjer PK
34 Trygve Nåsen (V50), Bremnes PK 363 18.mar Prestegårdskogen Bremnes PK
34 Trygve Haldorsen (V50), Bremnes PK 363 18.mar Prestegårdskogen Bremnes PK
34 Inge Jostein Kulseth (V50), Selbu PK 363 21.okt Selbuhallen Selbu PK
37 Britt Elena Aas (Kv), Ørland PK 362 19.jan Brekstad Ørland PK
38 Arne Jordal (V50), Odda PK 361 24.mar NM Råholthallen Kisen MSL
38 Holger H Vilter (V50), Bodø SSK 361 27.jan Selfors Mo PK
38 Knut Mysen (V60), Mysen PL 361 13.mar Momarken Mysen PL
41 Viktor Rønningen (V50), Gjerdrum PK 360 21.mar Skedsmohallen Kjeller SK
41 Lillian Larsen (Kv), Lyngsalpene PK 360 24.feb Mellomveien Tromsø PK
41 Liv Janne Jacobsen Fehn (Kv), Oslo PK 360 24.mar NM Råholthallen Kisen MSL
44 Odd Bakken (V50), Bø PK 359 24.mar NM Råholthallen Kisen MSL
44 Terje Andersen (V50), Fredrikstad SS 359 5.nov Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
44 Kristin Schaug-Pettersen (Kv), Oslo PK 359 18.nov Kolsås Bærums SL
44 Reidun Ann Støle (Kv), Kopervik PK 359 18.nov Skudenes Skudenes PK
44 Bjørn R. Bekken (V60), Ringerike PK 359 23.jan Drammenshallen Aron SK Drammen
49 Paul Kviteberg (V50), Lyngsalpene PK 358 8.des Kulturhuset Sjøvegan Salangen PK
49 Øyvind Eikrem (Menn U16), Kristiansund PK 358 28.okt Bjørnehaugen Kristiansund PK
49 Fred Andersen (V70), Fredrikstad SS 358 20.jan Rykkinn Vestre Bærum SL
49 Leif Birger Bø (V50), Sola PK 358 16.feb Blåsenborg Stavanger PK
53 Wenche Solbakken (Kv), Aron SK Drammen 357 18.feb Kolsås Bærums SL
53 Gunnar Schjelderup (V50), Gardermoen FS 357 24.mar NM Råholthallen Kisen MSL
53 Narve Nesset (V60), Ørland PK 357 3.nov Brekstad Ørland PK
53 Tor Hoff (V70), Ørland PK 357 9.feb Brekstad Ørland PK
53 Odd Willy Aas (V50), Sarpsborg PK 357 22.mai Krapfoss sk.hus Krapfoss SSL
53 Reidar Teigstad (V60), NOP/Haakonsvern 357 14.nov Stemmemyren NOP/Haakonsvern
59 Rolf Lødding (V60), Oslo SS 356 11.mar Kolsås Ull SS
59 Rune Normann (V60), Sarpsborg PK 356 20.nov Krapfoss Sk. hus Krapfoss SSL
59 Stian S. Øyvann (Menn U16), Trondhjems PK 356 11.nov Egge Fellesbane Steinkjer PK
59 Runar Magnussen (Menn U16), Sola PK 356 13.nov Skiljaberghallen Sola PK
59 Kjell Ove Torsvik (V50), Hedrum SS 356 23.sep Brevik Porsgrunn PK
64 Jakob Kråkevik (V50), Odda PK 355 24.mar NM Råholthallen Kisen MSL
64 Odd Pedersen (V60), Grenland PK 355 10.jan Geiteryggen Grenland PK
64 Kim Haase (Kv), Ørland PK 355 19.jan Brekstad Ørland PK
67 Asbjørn Solheim (V50), Bremnes PK 354 18.mar Prestegårdskogen Bremnes PK
67 Ottar Nord (V60), Kjeller SK 354 24.mar NM Råholthallen Kisen MSL
67 Ove Horgen (V50), Bærum PK 354 24.mar NM Råholthallen Kisen MSL
67 Roar Bjerke (V70), Oppegård SL 354 18.nov Kolsås Bærums SL
71 Gunnar Fjeld (V60), Kjeller SK 353 5.des Skedsmohallen Kjeller SK
71 Oddvar Hillestad (V50), Fredrikstad SS 353 17.mar Rykkinn Vestre Bærum SSL
73 Mona Gjelstad (Kv), Hedrum SS 352 9.des Brevik Porsgrunn PK
73 Eli Enerstvedt (Kv), Nore og Uvdal PK 352 18.nov Kolsås Bærums SL
73 Lars O. Yggeseth (V60), NOP/Dal 352 24.mar NM Råholthallen Kisen MSL
73 Maren Larsen Kamp (Kv U16), Trondhjems PK 352 27.mar Utvorda Grendehus Sitter IL PK
77 Frank Roy Haugland (V50), Oppegård SL 351 17.nov Rykkinn Vestre Bærum SSL
77 Veronica Hartvikøy (Kv U16), Sitter IL PK 351 1.mar Kolstad Trondhjems PK
79 Camilla Ødegård (Kv), Oslo PK 350 11.mar Kolsås Ull SS
79 Magnus Løvhaug (V60), Dokka PK 350 24.mar NM Råholthallen Kisen MSL
79 Henning Eliassen (V60), Kjeller SK 350 17.okt Skedsmohallen Kjeller SK
79 Karla Kristoffersen (Kv V70), Kjeller SK 350 17.jan Skedsmohallen Kjeller SK
79 Marit Knutsen (Kv), Oslo PK 350 14.feb Skedsmohallen Kjeller SK
84 Odd Røst (V70), Stjørdal PK 349 2.des Selbuhallen Selbu PK
84 Peder P. Hembre (V70), Stjørdal PK 349 24.nov Lånkehallen Stjørdal PK
84 Tom Lauritzen (V50), Bodø SSK 349 27.jan Selfors Mo PK
84 Olga Pavlova (Kv), Molde PK 349 28.okt Bjørnehaugen Kristiansund PK
88 Hilde Holter (Kv), Stavanger PK 348 21.mar Blåsenborg Stavanger PK
88 Tommy Ellefsen (V60), Porsgrunn PK 348 18.feb Brevik Porsgrunn PK
90 Målfrid Vannebo (Kv), Aron SK Drammen 347 24.mar NM Råholthallen Kisen MSL
90 Åse Sundal (Kv Jr), Tysnes SSK 347 5.jan Swed. Cup Sävsjö Swed. SSF
90 Solveig Røste (Kv), Lillestrøm OP 347 13.mar Skedsmohallen Lillestrøm OP
90 Amund Amundsen (V60), Eidskog SS 347 24.mar NM Råholthallen Kisen MSL
94 Knut I. Skotterud (V50), NOP/Dal 346 24.mar NM Råholthallen Kisen MSL
94 Kjell Erik Olsson (V70), Kjeller SK 346 17.okt Skedsmohallen Kjeller SK
94 Jarle Bjølverud (V50), Molde PK 346 18.feb Vestnes Vestnes PK
94 Helge Hoflandsdal (V60), NOP/Haakonsvern 346 18.mar Prestegårdskogen Bremnes PK
94 Helge Jonassen (V60), Sandnes PK 346 9.jan Skiljaberghallen Sola PK
94 Reidar Isaksen (V50), Aron SK Drammen 346 7.mar Drammenshallen Aron SK Drammen
100 Johanna Seem (Kv), Trondhjems PK 345 2.des Selbuhallen Selbu PK
100 Fredrik Walløe (Menn U16), Stavanger PK 345 2.feb Blåsenborg Stavanger PK
100 Gunnar Halvorsen (V50), Stavanger PK 345 5.jan Blåsenborg Stavanger PK
100 Ingvild H Kålås (Kv Jr), Trondhjems PK 345 1.mar Kolstad Trondhjems PK
100 Andrè Larsen (Menn U16), Stord PK 345 11.feb Selfors Mo PK
100 Leif Susegg (V50), Steinkjer PK 345 21.jan Meråker VGS MIR
100 Marianne Mysen (Kv V60), Mysen PL 345 24.mar NM Råholthallen Kisen MSL
100 Elisabeth Wiel (Kv), Oslo PK 345 24.mar NM Råholthallen Kisen MSL
108 Helge A. Moe (V60), Steinkjer PK 344 27.jan Selbuhallen Selbu PK
108 Ina Knudsen (Kv), Bergen PK 344 14.nov Stemmemyren NOP/Haakonsvern
108 Håvard Nordhus Kråkenes (Menn U16), Stord PK 344 30.nov Prestegårdskogen Stord PK
108 Terje Røste (V60), Lillestrøm OP 344 24.mar NM Råholthallen Kisen MSL
112 Magne Eggen (V70), Kristiansand PK 343 8.des Gimlehallen Kristiansand PK
112 Harald Nilsen (V70), Stavanger PK 343 30.nov Blåsenborg Stavanger PK
112 Per Gunnar Wærheim (V60), PI 54 Lunde 343 10.nov Lundedalen TPK/GPK
112 Ola Todal (V50), Trondhjems PK 343 14.jan Kolstad Trondhjems PK
116 Norvald Storli (V50), Melhus PK 342 14.feb Melhushallen Melhus PK
117 Ronny Olsen Skomsøy (Menn U16), Ørland PK 341 26.des Brekstad Ørland PK
117 Jarl Eirik Haldorsen (Menn U16), Bremnes PK 341 20.apr Prestegårdskogen Stord PK
117 Rolf Susegg (V60), Steinkjer PK 341 21.jan Meråker VGS MIR
117 Asbjørn Taraldsen (V60), Oppegård SL 341 17.feb Rykkinn Vestre Bærum SSL
121 Ole Thune (V60), NOP/Haakonsvern 340 18.mar Prestegårdskogen Bremnes PK
121 Ragnar Thobru (V60), Aron SK Drammen 340 7.mar Drammenshallen Aron SK Drammen
121 Per Ringen (V50), Lena SS 340 3.feb Raufoss U. skole Lena SS
121 Egil Havre (V70), Bergen PK 340 13.feb Stemmemyren Bergen PK
121 Wenche Hansen (Kv V50), Lyngsalpene PK 340 31.mar Mellomveien Tromsø PK
121 Steinar Djønne (V50), Odda PK 340 24.mar NM Råholthallen Kisen MSL
127 Einar Tønnessen (V50), Gjøvik PK 339 3.feb Raufoss U. skole Lena SS
127 Adrian Dyrland-Blikra (Menn U16), Porsgrunn PK 339 25.mar NM Råholthallen Kisen MSL
127 Gülcan Øzalp, Aron SK Drammen 339 7.nov Drammenshallen Aron SK Drammen
127 Kjell M. Haarr (V60), Sola PK 339 13.nov Skiljaberghallen Sola PK
131 Frode Hennø (Menn U16), Bremnes PK 338 18.mar Prestegårdskogen Bremnes PK
131 Bjørg Sørensen (Kv), Salangen PK 338 11.feb Kulturh. Sjøvegan Salangen PK
131 Frank Robert Gustavsen (Menn U16), Trondhjems PK 338 11.nov Egge Fellesbane Steinkjer PK
131 Dag Kristiansen (V50), Aron SK Drammen 338 23.jan Drammenshallen Aron SK Drammen
131 Roy Arne Sørmark (V50), Aron SK Drammen 338 7.nov Drammenshallen Aron SK Drammen
131 Oddvar H. Bakkejord (V50), Svolvær PK 338 24.nov Våganhallen Svolvær PK
131 Hans B. Nyhus (V50), Lyngsalpene PK 338 31.mar Mellomveien Tromsø PK
138 Lene Dyrland (Kv), Porsgrunn PK 337 4.nov Brevik Porsgrunn PK
138 Arnfinn P Nesje (V60), Trondhjems PK 337 1.mar Kolstad Trondhjems PK
138 Tor Inge Gudmestad (V60), Stavanger PK 337 19.mar Blåsenborg Stavanger PK
138 Olav Helgesen (Menn U16), Stord PK 337 20.apr Prestegårdskogen Stord PK
138 Tore Bjønnes (V50), Fredrikstad SS 337 24.mar NM Råholthallen Kisen MSL
138 Line Nor (Kv), Oslo PK 337 18.mar Kolsås Bærums SL
144 Anita L. Hansen (Kv), Svolvær PK 336 24.nov Våganhallen Svolvær PK
144 Astrid Landsverk (Kv), Porsgrunn PK 336 14.jan Brevik Porsgrunn PK
144 Emil Flore (Menn U16), Sitter IL PK 336 1.mar Kolstad Trondhjems PK
147 Wenche M. Rydning (Kv), Ørland PK 335 2.des Selbuhallen Selbu PK
147 Roy Wittenberg (V60), Sola PK 335 13.nov Skiljaberghallen Sola PK
149 Trond Myrslo, Steinkjer PK 334 7.okt Egge Fellesbane Steinkjer PK
149 Harald Setsaas (V50), Selbu PK 334 1.mar Kolstad Trondhjems PK
151 Ole Kristian Østmo Bye (Menn U16), Trondhjems PK 333 27.mar Utvorda Grendehus Sitter IL PK
152 Venke De Lange (Kv), Aron SK Drammen 332 7.nov Drammenshallen Aron SK Drammen
153 Erling Slettvoll (V50), Vardø PK 331 19.mar Vardøhallen Vardø PK
153 Svein Einar Ellingsen (Menn U16), Skudenes PK 331 18.nov Skudenes Skudenes PK
153 Olav Vedvik (V50), Sitter IL PK 331 21.jan Meråker VGS MIR
156 Helge Talberg (V50), Mysen PL 330 30.jan Momarken Mysen PL
156 Øyvind Steinsholt (V50), Hedrum SS 330 24.mar NM Råholthallen Kisen MSL
158 Gisle Huge (V50), Bodø SSK 329 18.nov Sandnessjøen Sandnessjøen PK
158 Jannicke Sandstad (Kv), Sitter IL PK 329 27.mar Utvorda Grendehus Sitter IL PK
158 May Kristin Eggen (Kv), Støren PK 329 6.jan Stjørdal Gymnas Stjørdal PK
158 Andreas Torheim (Menn U16), Eide & Fræna PK 329 18.feb Vestnes Vestnes PK
158 Janicke Pettersen (Kv U16), Strømsgodset HIL 329 27.nov Drammenshallen Aron SK Drammen
158 Bente Wollum (Kv), Trondhjems PK 329 6.jan Meråker VGS MIR
164 Andrè Ørsnes (Menn U16), Ørn 328 21.okt Kolsås Bærums SL
164 Thorolf Bergmann (V50), Fredrikstad SS 328 5.feb Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
166 Reidar Owe (V60), Skudenes PK 327 17.nov Skudenes Skudenes PK
166 Reidar Fjellengen (V60), Mysen PL 327 30.jan Momarken Mysen PL
166 Anne Brit Ødegård (Kv), Bremnes PK 327 26.okt Prestegårdskogen Stord PK
166 Pia S. Øyvann (Kv Jr), Trondhjems PK 327 17.okt Kolstad Trondhjems PK
166 Svanhild Blix (Kv), Mosjøen PK 327 27.jan Selfors Mo PK
166 Per E. Martinsen (V60), Kjeller SK 327 14.feb Skedsmohallen Kjeller SK
172 Svein Olav Haarberg (V50), Bodø SSK 326 27.jan Selfors Mo PK
173 Jostein Engesmo (V50), Støren PK 325 11.okt Kjelleren Støren PK
173 Arnfinn Øyvann (V50), Trondhjems PK 325 1.mar Kolstad Trondhjems PK
173 Birger Johansen (V50), Tromsø PK 325 24.feb Mellomveien Tromsø PK
173 Siri Vaggen Olsen (Kv), Oslo PK 325 11.mar Kolsås Ull SS
173 Finn Christenssen (V70), Stavanger PK 325 12.okt Blåsenborg Stavanger PK
178 Einar Karlsen (V50), Bergen PK 324 9.jan Stemmemyren Bergen PK
179 Geir Thoresen (V60), Bærum PK 323 17.mar Rykkinn Vestre Bærum SSL
179 Linda Kanedal (Kv), Oslo PK 323 10.mar Kolsås Ull SS
179 Fredrik Størseth Høiby (Menn U16), Selbu PK 323 11.nov Egge Fellesbane Steinkjer PK
182 Andrea Wick (Kv U16), Salangen PK 322 11.feb Kulturh. Sjøvegan Salangen PK
182 Geir Mannseth (V60), Bergen PK 322 3.feb Stemmemyren Bergen PK
182 Einar Glad (V50), Tromsø PK 322 24.feb Mellomveien Tromsø PK
182 Per Erik Wiggen (V50), Steinkjer PK 322 1.mar Kolstad Trondhjems PK
186 Nils Aage Bjeren (V50), NOP/Dal 320 10.mar Skedsmohallen Kjeller SK
187 Elin Karlsen (Kv), NOP/Dal 317 24.mar NM Råholthallen Kisen MSL
187 Willy Klette (V60), Oppegård SL 317 24.mar NM Råholthallen Kisen MSL
187 Ida Schjølset Iversen (Kv U16), Salangen PK 317 11.feb Kulturh. Sjøvegan Salangen PK
187 Martin Dørum (Menn U16), Melhus PK 317 10.jan Melhushallen Melhus PK
191 Kjell Borchgrevink, Grenland PK 316 10.jan Geiteryggen Grenland PK
191 John Bjarne Weløy (V70), Bergen PK 316 10.okt Stemmemyren NOP/Haakonsvern
191 Paul Notto Mikkelsen (V60), Grimstad SS 316 8.des Gimlehallen Kristiansand PK
194 Jarl Erik Haldorsen (Menn U16), Bremnes PK 313 30.nov Prestegårdskogen Stord PK
194 Geir Holthe (V50), Melhus PK 313 7.mar Melhushallen Melhus PK
194 Petter Paulsen (Menn U16), Trondhjems PK 313 11.nov Egge Fellesbane Steinkjer PK
197 Morten Bogø (Menn U16), Trondhjems PK 311 11.nov Egge Fellesbane Steinkjer PK
198 Mona Sølvi Gjertsen (Kv), Flintlåsen PK 310 26.okt Prestegårdskogen Stord PK
199 Harald Jensen (V50), Tromsø PK 309 10.nov Mellomveien Tromsø PK
200 Mona Hågensen (Kv U16), Sitter IL PK 307 21.jan Meråker VGS MIR
200 Jann Skogstad (V60), Birkenes & Lillesand SSL 307 3.feb Gimlehallen Kristiansand PK
202 Jakob Østvand, Svolvær PK 306 24.nov Våganhallen Svolvær PK
202 Kåre Andreassen, Svolvær PK 306 24.nov Våganhallen Svolvær PK
204 Kristoffer Klingenberg (Menn U16), Årdal PK 304 4.feb Røti Årdal PK
205 Andre Brenni (Menn U16), Porsgrunn PK 303 18.feb Brevik Porsgrunn PK
205 Daniel Isaksen (Menn U16), Aron SK Drammen 303 7.nov Drammenshallen Aron SK Drammen
207 Kjersti Dramstad (Kv), Mysen PL 302 13.mar Momarken Mysen PL
208 Tom Frågåt (V50), Aron SK Drammen 301 7.mar Drammenshallen Aron SK Drammen
209 Kristoffer Stenersen (Menn U16), Kopervik PK 300 11.feb Karmøyhallen Skudenes PK
210 Martine Flagstad (Kv Jr), Krapfoss SSL 299 20.nov Krapfoss Sk. hus Krapfoss SSL
210 Ingrid Marie Myren (Kv U16), Sitter IL PK 299 27.mar Utvorda Grendehus Sitter IL PK
212 Kim Snorre Bergheim Pedersen (Menn U16), Salangen PK 298 27.jan Kulturh. Sjøvegan Salangen PK
212 Kjell Larsen, Aron SK Drammen 298 7.nov Drammenshallen Aron SK Drammen
214 Svein Gramstad (V60), Sandnes PK 297 13.nov Skiljaberghallen Sola PK
215 Britt-E. Kjeldbergvik (Kv), Svolvær PK 296 24.nov Våganhallen Svolvær PK
215 Turid Skotterud (Kv V50), NOP/Dal 296 24.mar NM Råholthallen Kisen MSL
217 Siv Elise Hovde (Kv U16), Ørland PK 294 1.mar Kolstad Trondhjems PK
217 Haldor Hinna (V70), Stavanger PK 294 16.feb Blåsenborg Stavanger PK
217 Anna Rita Hole (Kv), Kristiansund PK 294 11.mar Bjørnehaugen Kristiansund PK
217 Randi Godø (Kv V50), Ørland PK 294 1.mar Kolstad Trondhjems PK
221 Nils Alexander Bjeren (Menn U16), NOP/Dal 292 25.mar NM Råholthallen Kisen MSL
221 Tore Karlsen (V50), NOP/Dal 292 24.mar NM Råholthallen Kisen MSL
223 Trygve Grøsland (V70), Kristiansand PK 291 6.okt Gimlehallen Kristiansand PK
224 Ramona Eide (Kv Jr), Ørland PK 289 21.okt Selbuhallen Selbu PK
225 Sindre F Nytrø (Menn U16), Selbu PK 286 11.nov Egge Fellesbane Steinkjer PK
225 Oscar Amlie (Menn U16), Porsgrunn PK 286 25.mar NM Råholthallen Kisen MSL
227 Benjamin Øygarden (Menn U16), Kopervik PK 283 11.feb Karmøyhallen Skudenes PK
228 Kent Daniel Grønseth (Menn U16), Porsgrunn PK 282 25.mar NM Råholthallen Kisen MSL
229 Nina Flagstad (Kv), Krapfoss SSL 278 20.nov Krapfoss Sk. hus Krapfoss SSL
230 Leif Einar Foss (Menn U16), Støren PK 276 22.nov Engan Leir Støren PK
231 Hanna C. Ledder (Kv Jr), Stord PK 269 30.nov Prestegårdskogen Stord PK
232 Martin Snilstveit (Menn U16), Sitter IL PK 267 21.jan Meråker VGS MIR
233 Anders Dahl Tørring (Menn U16), Porsgrunn PK 265 18.nov Geiteryggen Telemark sk. krets
234 John Tore Simonsen (Menn U16), Kopervik PK 264 11.feb Karmøyhallen Skudenes PK
235 Lotte Ervik (Kv), Ørland PK 262 7.okt Egge Fellesbane Steinkjer PK
236 Stine Langøy (Kv Jr), Finnsnes PK 259 11.feb Kulturh. Sjøvegan Salangen PK
237 Leif Kvitne (V50), Finnsnes PK 257 11.feb Kulturh. Sjøvegan Salangen PK
238 Elisabeth Langø (Kv), Tromsø PK 256 10.nov Mellomveien Tromsø PK
239 Martin Kolstø Hansen (Menn U16), Kopervik PK 251 17.nov Skudenes Skudenes PK
240 Ariel Haagensen (Kv Jr), Sitter IL PK 247 21.jan Meråker VGS MIR
241 Catrine Tangen (Kv), Aron SK Drammen 233 24.mar NM Råholthallen Kisen MSL
242 Harald Endresen Grov (Menn U16), Stord PK 229 11.feb Selfors Mo PK
243 Kjell Inge Flaate (V60), Sola PK 223 9.jan Skiljaberghallen Sola PK
244 Haakon Haldorsen (Menn U16), Bremnes PK 206 18.mar Prestegårdskogen Bremnes PK
245 Daniel Hardcastle (Menn U16), Lyngsalpene PK 203 11.feb Kulturh. Sjøvegan Salangen PK
246 Vibeke Mulstad (Kv), Oslo PK 202 21.okt Kolsås Bærums SL
247 Daniel Øygarden (Menn U16), Kopervik PK 199 17.nov Skudenes Skudenes PK
248 May Synnøve Riggs (Kv), Bremnes PK 195 9.des Bømlohallen Bremnes PK
249 Ole Jonny Solberg (Menn U16), Støren PK 173 6.jan Stjørdal Gymnas Stjørdal PK
250 Karita Grytdal (Kv U16), Støren PK 156 27.jan Selbuhallen Selbu PK
251 Øystein Bedin (Menn U16), Melhus PK 113 10.jan Melhushallen Melhus PK