Alle på topp: VM Grov  2007 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
oppdatert 09. juni 2008
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk rekord: 596 Pål Hembre (295 skyttere)
kl. (All)
hoved (All)
år 2007
Program VM Grov
krets (All)
pl Navn, Klubb Sum Dato Sted Arr.
Navn, Klubb tot
1 Pål Hembre, Oslo PK 594 9.feb Ekeberg Oslo PK
2 Tor Jonassen, Sandnes PK 582 10.mar Karmøyhallen Kopervik PK
3 Erik Bækkevold, Brumunddal PK 581 2.des Bangshallen Brumunddal PK
4 Geir Stensby, Hamar IL-Pgr 578 1.jul Terningmoen Hamar IL-Pgr
4 Arild Inge Wollan, Støren PK 578 17.nov Brekstad Ørland PK
6 Kenneth Friberg, Lardal R & PK 576 28.apr Myhrespiten Aron SK Drammen
7 Petter Bratli, Gardermoen FS 574 18.aug NM Brekstad Ørland PK
8 Ole Opsahlseter, Namnå PK 573 9.jun Løvenskiold OPK/BPK
9 Rune Kanstad, Finnsnes PK 572 20.jan NIH Forsvarets sk. utv.
9 Arne Jordal (V50), Odda PK 572 16.jan Ragdehallen Odda PK
11 Ronnie Arne Bjørgo, Grimstad SS 571 8.okt Fevikhallen Grimstad SS
12 Roar Hembre, Stjørdal PK 570 17.nov Brekstad Ørland PK
12 Petter Kleiven, Oslo PK 570 18.aug NM Brekstad Ørland PK
12 Asmund Broks (V60), Hedrum SS 570 18.aug NM Brekstad Ørland PK
15 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK 569 28.apr Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
16 Åge Lier (V50), Stjørdal PK 568 11.aug Vinterveiskaret Kirkenes PK
16 Jakob Kråkevik (V50), Odda PK 568 3.mar Ragdehallen Odda PK
18 Onar Torbjørnsen, Kopervik PK 567 10.mar Karmøyhallen Kopervik PK
19 Bjørn Jakobsen (V60), Trondhjems PK 566 9.sep Jonsvannet Trondhjems PK
19 Kjetil Bromark, Modum PK 566 2.jun Bråtan Modum PK
19 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 566 21.nov Buran Trondhjems PK
22 Holger H Vilter (V50), Bodø SSK 565 4.aug Åenget Mo PK
22 Terje Storholt (V50), Oslo PK 565 28.okt Bommestadhallen LSS / HSS
24 Bjørn Harald Vik, Ørland PK 564 18.aug NM Brekstad Ørland PK
24 Ole Henning Fjeld, Namnå PK 564 18.aug NM Brekstad Ørland PK
26 Roar Skeisvoll, Kopervik PK 563 19.aug Svartemyr NOP/Vatne
26 Gøran Gjetmundsen, Lena SS 563 1.apr Totenhallen Lena SS
28 Frode Knutsen, Trondhjems PK 562 18.aug NM Brekstad Ørland PK
29 Christian Bringsli, Trondhjems PK 561 18.aug NM Brekstad Ørland PK
29 Ole Johan Elvestad (V60), Lillehammer PK 561 8.jul Dokka sentralsk.b. Dokka PK
29 Jørgen Olsen, Trondhjems PK 561 18.aug NM Brekstad Ørland PK
29 Hans H. Schjelderup (V60), Kristiansand PK 561 8.okt Fevikhallen Grimstad SS
33 Reidar Teigstad (V60), NOP/Haakonsvern 560 30.jun Laksevåg Bergen PK
33 Anders Maurdalen, Brumunddal PK 560 20.mai Bangshallen Brumunddal PK
33 Bernt Johannessen, Oslo PK 560 13.okt Løvenskiold Bærum PK
33 Tor Ingvaldsen, Hamar IL-Pgr 560 2.des Bangshallen Brumunddal PK
37 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK 559 19.aug Svartemyr NOP/Vatne
37 Aina E. Flørli (Kv), Sandnes PK 559 17.jun Blikshavn Kopervik PK/Skudenes PK
37 Thomas Martinsen, Fredrikstad PK 559 16.jun Korterudmyra Mysen PL
37 Roger Solvang, Mosjøen PK 559 4.aug Åenget Mo PK
37 Arvid Simonsen, Alta SSK 559 2.jun Kvenvikmoen Alta SSK
37 Magnus Strømdal, Trondhjems PK 559 18.aug NM Brekstad Ørland PK
37 Thorfinn Larsos, Sandnessjøen PK 559 4.aug Åenget Mo PK
37 John Olav Sundal (V50), Tysnes SSK 559 28.jan Prestegårdskogen Stord PK
45 Alf Jostein Dale, Kopervik PK 558 20.jan Karmøyhallen Kopervik PK
46 Martin Øyhus, Dokka PK 557 18.aug NM Brekstad Ørland PK
46 Roger Leite, Oslo PK 557 9.jun Løvenskiold OPK/BPK
48 Anders Egil Lund (V50), Sarpsborg PK 556 3.jun Ørje Ørje PK
48 Bjørge Jansen (V50), Fredrikstad SS 556 12.mai Bjørndalen Sarpsborg PK
48 Knut Aamodt (V50), Larvik SS 556 19.aug Haugene LSS / HSS
51 Hans Johansen (V60), Trondhjems PK 555 17.nov Brekstad Ørland PK
51 Arild Aurstad, Steinkjer PK 555 12.aug Lerkehaug Steinkjer PK
53 Jon Arne Brekken (V50), Sunndal PK 554 5.mai Skytterstadion Aukra PK
53 Tore Myrvold, Brumunddal PK 554 18.aug NM Brekstad Ørland PK
53 Tom K Nerbø, Aukra PK 554 5.mai Skytterstadion Aukra PK
56 Per Jacob Jacobsen (V60), Oslo PK 553 18.aug NM Brekstad Ørland PK
56 Thoralf Moen, Trondhjems PK 553 2.jun Sankthansholet Ørland PK
56 Christian Harbosen, Namnå PK 553 18.aug NM Brekstad Ørland PK
56 Helge Olden (V50), Ørland PK 553 18.aug NM Brekstad Ørland PK
60 Ingeborg Gran (Kv), Steinkjer PK 552 12.aug Lerkehaug Steinkjer PK
60 Harald Knoop, Sola PK 552 19.aug Svartemyr NOP/Vatne
62 Bernhard Kvale, Sandnes PK 551 18.aug NM Brekstad Ørland PK
62 Arild Lysfjord, Sandnessjøen PK 551 24.jun Milan Sandnessjøen PK
62 Esten Murbreck (V50), Hamar IL-Pgr 551 1.jul Terningmoen Hamar IL-Pgr
65 Eirik Johnsen, Årdal PK 550 19.aug Mjøen Årdal PK
66 Klaus Lie, Bergen PK 549 30.jun Laksevåg Bergen PK
66 Rolf Toven (V50), Nesset PK 549 9.des Bjørnehaugen Kristiansund PK
66 Roar Haugan, Støren PK 549 18.aug NM Brekstad Ørland PK
66 Rune Hammer (V50), Aron SK Drammen 549 2.jun Bråtan Modum PK
66 Sture Schölin (V50), Bodø SSK 549 18.okt Hunstad Bodø SSK
71 Wemunn Aabø, Oslo PK 548 28.des Ekeberg Oslo PK
71 Oddvar Uddu (V50), Trondhjems PK 548 21.nov Buran Trondhjems PK
71 Tom Rune Skogstad, Dokka PK 548 14.jan Fåberg Skytehall Lillehammer PK
71 Oddvin Blindheim, Vigra & Valderøy PK 548 11.nov Ungdomsskulen Åndalsnes PK
75 Jan-Erik Skår, Flintlåsen PK 547 22.sep Ønadalen Flintlåsen PK
75 Stein Arne Jensen, Lillehammer PK 547 8.jul Dokka sentralsk.b. Dokka PK
75 Kjell Ove Torsvik (V50), Hedrum SS 547 4.nov Brevik Porsgrunn PK
78 Roar Jørgensen, Sandnessjøen PK 546 24.jun Milan Sandnessjøen PK
78 Edgar Alendal, NOP/Haakonsvern 546 18.aug NM Brekstad Ørland PK
78 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK 546 1.jul Myråsen Selbu PK
78 Pål Terje Støtvig, Larvik SS 546 28.okt Bommestadhallen LSS / HSS
82 Jan Marthinsen (V60), Fredrikstad SS 545 6.mai Regimentsmyra Fredrikstad SS
82 Ingar Woll, Oslo PK 545 13.okt Løvenskiold Bærum PK
82 Rune Johan Soleide, Førde PK 545 12.aug Kråkenesmarka Førde PK
82 Ivar Wangen, Oscarsborg PK 545 9.jun Løvenskiold OPK/BPK
82 Magnus Løvhaug (V60), Dokka PK 545 20.mai Bangshallen Brumunddal PK
82 Sjur I. Børve, Odda PK 545 18.aug NM Brekstad Ørland PK
88 Bjørn Gjerstad, Hokksund PK 544 28.apr Myhrespiten Aron SK Drammen
88 Hans Kallevig, Haugesund PK 544 17.jun Blikshavn Kopervik PK/Skudenes PK
88 Gunnar Eide Røstad, Ørland PK 544 18.aug NM Brekstad Ørland PK
91 Terje Johansen, Evje PK 543 4.jan Otrahallen Evje PK
91 Eirik Lygre, Bergen PK 543 19.aug Mjøen Årdal PK
91 Britt Elena Aas (Kv), Ørland PK 543 17.nov Brekstad Ørland PK
91 Ronny Røise, Lena SS 543 1.apr Totenhallen Lena SS
91 Øyvind Johansen, Mysen PL 543 16.jun Korterudmyra Mysen PL
91 Svein Engli, Dokka PK 543 14.jan Fåberg Skytehall Lillehammer PK
91 Asbjørn Solheim (V50), Bremnes PK 543 21.okt Bømlohallen Bremnes PK
98 Inge Jostein Kulseth (V50), Selbu PK 542 11.aug Myråsen Selbu PK
98 Toivo Laakso (V60), Lillehammer PK 542 8.jul Dokka sentralsk.b. Dokka PK
100 Roar Bjerke (V70), Oppegård SL 541 9.jun Løvenskiold OPK/BPK
100 Rune Berven-Hanssen (Menn Jr), Sola PK 541 17.jun Blikshavn Kopervik PK/Skudenes PK
102 Sjur Authen, Oscarsborg PK 540 17.jun Kurud Oppegård SL
102 Jan-Petter Dørmænen (V50), Kirkenes PK 540 11.aug Vinterveiskaret Kirkenes PK
102 Lars Rønningstad Bråthen, Elverum PK 540 27.jan Ankerskogen Hamar IL-Pgr
105 Gunnar Solheim, Stord PK 539 15.nov Prestegårdskogen Stord PK
105 Per Furset, Stord PK 539 28.jan Prestegårdskogen Stord PK
107 Rolf Lødding (V60), Oslo SS 538 9.jun Løvenskiold OPK/BPK
107 Alfred Skår-Hansen, Kopervik PK 538 10.mar Karmøyhallen Kopervik PK
109 Tor Hoff (V70), Ørland PK 537 17.nov Brekstad Ørland PK
109 Håkon Nilsen Omma, Tromsø PK 537 23.jun Tromsdalen Tromsø PK
109 Øivind Maanum, Brumunddal PK 537 18.aug NM Brekstad Ørland PK
109 Bjørn Hervard (V60), Bærum PK 537 17.jun Kurud Oppegård SL
113 Arnt Inge Sandvik, Tromsø PK 536 18.aug NM Brekstad Ørland PK
113 Morten Antonsen, Ørland PK 536 20.jan Brekstad Ørland PK
115 Thor Terje Jacobsen (V50), Hedrum SS 535 28.okt Bommestadhallen LSS / HSS
115 Marianne Ullvassveen (Kv), Ull SS 535 28.okt Bommestadhallen LSS / HSS
117 Tore Saur, Stryn PK 534 22.sep Ønadalen Flintlåsen PK
117 Jan-Erik Brandbu (V70), Sarpsborg PK 534 6.mai Regimentsmyra Fredrikstad SS
119 Lars Knarud, Hadeland SS 533 10.jun Lygna Skytebane Hadeland SS
119 Arild Bratterud, Dokka PK 533 14.jan Fåberg Skytehall Lillehammer PK
119 Reidun Ann Støle (Kv), Kopervik PK 533 20.jan Karmøyhallen Kopervik PK
119 Edvin Heggland, Haugesund PK 533 17.jun Blikshavn Kopervik PK/Skudenes PK
119 Thor Inge Jacobsen (V50), Stavanger PK 533 30.jun Laksevåg Bergen PK
124 Tore Sæther, Lillehammer PK 532 14.jan Fåberg Skytehall Lillehammer PK
124 Geir Småvik, Støren PK 532 2.jun Sankthansholet Ørland PK
126 Svein Krakeli, Eide & Fræna PK 531 9.des Bjørnehaugen Kristiansund PK
126 Stian Kristoffersen, Modum PK 531 2.jun Bråtan Modum PK
128 Geir Kristiansen, Lillehammer PK 530 14.jan Fåberg Skytehall Lillehammer PK
128 Rolf Susegg (V60), Steinkjer PK 530 12.aug Lerkehaug Steinkjer PK
130 Wenche Solbakken (Kv), Aron SK Drammen 529 27.mai Haugene LSS/HSS
130 Øyvind Steinsholt (V50), Hedrum SS 529 28.okt Bommestadhallen LSS / HSS
130 Rune Nilsen, Trondhjems PK 529 10.nov Buran Trondhjems PK
133 Viktor Rønningen (V50), Gjerdrum PK 528 18.aug NM Brekstad Ørland PK
133 Frank Romsdal, Alta SSK 528 2.jun Kvenvikmoen Alta SSK
133 Roald Hervik, Kopervik PK 528 17.jun Blikshavn Kopervik PK/Skudenes PK
133 Inge Flåten, Stord PK 528 28.jan Prestegårdskogen Stord PK
133 Kjell M. Haarr (V60), Sola PK 528 19.aug Svartemyr NOP/Vatne
133 Dag Kristiansen (V50), Aron SK Drammen 528 18.aug NM Brekstad Ørland PK
139 Sjur A Kleiven (V60), Lillehammer PK 527 14.jan Fåberg Skytehall Lillehammer PK
139 Jon Andersen, Aron SK Drammen 527 2.jun Bråtan Modum PK
139 Per Arve Iversen, Hedrum SS 527 27.mai Haugene LSS/HSS
139 Åsbjørn Idland (V60), NOP/Vatne 527 19.aug Svartemyr NOP/Vatne
143 Lars Kanedal, Oslo PK 526 9.sep Løvenskiold Oslo PK
144 Finn Færøvik (V60), NOP/Haakonsvern 525 20.jun Ardalen Vaksdal SSK
144 Ronny Ståle Pedersen, Mo PK 525 4.aug Åenget Mo PK
146 Mona Gjelstad (Kv), Hedrum SS 524 28.okt Bommestadhallen LSS / HSS
146 Knut I. Skotterud (V50), NOP/Dal 524 18.mar Bangshallen Brumunddal PK
146 Frank Roy Haugland (V50), Oppegård SL 524 17.jun Kurud Oppegård SL
146 Jens Westgaard (V50), Fredrikstad SS 524 12.mai Bjørndalen Sarpsborg PK
146 Dan Kristian Beiermann (V50), Kopervik PK 524 3.nov Karmøyhallen Kopervik PK
146 Oddvar Olsen, Kirkenes PK 524 11.aug Vinterveiskaret Kirkenes PK
152 Bjørn Korneliussen, Svelvik SS 523 9.feb Ekeberg Oslo PK
152 Morten Lien, Ørsta/Volda PK 523 18.feb Vestnes Vestnes PK
152 Odd Willy Aas (V50), Sarpsborg PK 523 12.mai Bjørndalen Sarpsborg PK
152 Gisle Huge (V50), Bodø SSK 523 4.aug Åenget Mo PK
156 Arnth B Lien (V50), NOP/Haakonsvern 522 30.jun Laksevåg Bergen PK
157 Eivind Arne Tonning, Stryn PK 520 22.sep Ønadalen Flintlåsen PK
158 Sissil Magnussen (Kv), Sola PK 519 19.aug Svartemyr NOP/Vatne
158 Ole R. Paulsen (V60), Oslo PK 519 9.feb Ekeberg Oslo PK
160 Steinar Solheim, Stord PK 518 15.nov Prestegårdskogen Stord PK
160 Pertti Torpakko (V60), Skånland PK 518 2.jun Heggen Harstad PK
160 Bjørnar Vestnes, Finnsnes PK 518 1.sep Kallott-kamp Boden SSF
160 Bernt Johansen, Mo PK 518 4.aug Åenget Mo PK
164 Stig Antonsen, Hamar IL-Pgr 515 27.jan Ankerskogen Hamar IL-Pgr
165 Øystein Nirisen (V50), Porsgrunn Pk 514 4.nov Brevik Porsgrunn PK
166 Ole Andreas Ellingsen, Svolvær PK 513 4.aug Åenget Mo PK
166 Finn Mikalsen, Mo PK 513 4.aug Åenget Mo PK
168 Børge Svardal, Bremnes PK 512 11.feb Bømlohallen Bremnes PK
168 Hans Martin (V60), Trondhjems PK 512 21.nov Buran Trondhjems PK
168 Terje Strand, Brumunddal PK 512 1.apr Totenhallen Lena SS
168 Olaf Åvitsland, Evje PK 512 27.sep Otrahallen Evje PK
168 Svein Olav Haarberg (V50), Bodø SSK 512 19.apr Hunstad Bodø SSK
173 Gunnar Langø (V60), Tromsø PK 511 23.jun Tromsdalen Tromsø PK
173 Atle Eikrem, Ørsta/Volda PK 511 18.feb Vestnes Vestnes PK
173 Dagfinn Lutro (V60), Odda PK 511 24.nov Ragdehallen Odda PK
173 Bjørn-Sture Nilsen (V60), Kirkenes PK 511 12.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
177 Ole Jacob Bolstad, Brumunddal PK 510 1.apr Totenhallen Lena SS
177 Rolf Dillevik (V60), Mysen PL 510 6.mai Regimentsmyra Fredrikstad SS
177 Johnny Bergholt (V50), Bodø SSK 510 24.jun Milan Sandnessjøen PK
180 Steinar Staurset, Fannefjord PK 509 16.des Molde Skytehall Molde PK
180 Hans B. Nyhus (V50), Lyngsalpene PK 509 4.aug Åenget Mo PK
180 Eystein Eliassen, Salangen PK 509 23.jun Tromsdalen Tromsø PK
183 Neil R. Jones Friestad, Hå PK 508 2.mai Bråstein Sandnes PK
183 Ole Thune (V60), NOP/Haakonsvern 508 30.jun Laksevåg Bergen PK
183 Hans Torbjørn Hellås, Kvinesdal PK 508 28.apr Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
186 Magne Holt, Brumunddal PK 507 20.mai Bangshallen Brumunddal PK
187 Nils Håvard Dahl (V50), Verdal SSL 506 17.nov Brekstad Ørland PK
188 Morten Ringkilen, Askim PK 505 18.aug NM Brekstad Ørland PK
188 Jon-Tore Gran (V60), Hamar IL-Pgr 505 18.mar Bangshallen Brumunddal PK
190 Stein Wålbakken, Lillestrøm OP 503 3.jun Ørje Ørje PK
190 Helge Ellefsen, Harstad PK 503 2.jun Heggen Harstad PK
192 Jan Johansen, Alta SSK 502 1.sep Kvenvikmoen Alta SSK
192 Paul Kviteberg (V50), Lyngsalpene PK 502 4.aug Åenget Mo PK
192 Jøran Nermoen, Dokka PK 502 20.mai Bangshallen Brumunddal PK
192 Svanhild Blix (Kv), Mosjøen PK 502 24.jun Milan Sandnessjøen PK
196 Ronald Pettersen, Meløy PK 501 18.okt Hunstad Bodø SSK
196 Oddvar Skirbekk (V60), Elverum PK 501 1.jul Terningmoen Hamar IL-Pgr
198 Tom Roger Ulleland, Eide & Fræna PK 500 9.des Bjørnehaugen Kristiansund PK
199 Leif Susegg (V50), Steinkjer PK 499 12.aug Lerkehaug Steinkjer PK
200 Asbjørn Taraldsen (V60), Oppegård SL 498 17.jun Kurud Oppegård SL
201 Asbjørn Olsen, Arendal PK 497 4.jan Otrahallen Evje PK
201 Anne Brit Ødegård (Kv), Bremnes PK 497 21.okt Bømlohallen Bremnes PK
201 Tore Vinkenes, Larvik SS 497 27.mai Haugene LSS/HSS
204 Harald Nilsen (V70), Stavanger PK 496 2.mai Bråstein Sandnes PK
205 Gerhard Vågen (V60), Bergen PK 495 30.jun Laksevåg Bergen PK
206 Kjell Kalland (V50), Førde PK 493 12.aug Kråkenesmarka Førde PK
207 Øystein Hansen (V60), Fredrikstad SS 492 6.mai Regimentsmyra Fredrikstad SS
208 Elisabeth Wiel (Kv), Oslo PK 490 28.des Ekeberg Oslo PK
208 Ina Knudsen (Kv), Bergen PK 490 30.jun Laksevåg Bergen PK
210 Hans Olav Bjelvin, Mo PK 489 4.aug Åenget Mo PK
211 Willy Klette (V60), Oppegård SL 488 18.aug NM Brekstad Ørland PK
211 Are Skotnes, Fannefjord PK 488 18.feb Vestnes Vestnes PK
213 Arne Lidwin, OKTS 487 9.feb Ekeberg Oslo PK
213 Dag Pettersen, Mysen PL 487 16.jun Korterudmyra Mysen PL
215 Ståle Nordeng, Fauske & Sørfold PK 486 18.okt Hunstad Bodø SSK
215 Tore V Myhren, Lillehammer PK 486 8.jul Dokka sentralsk.b. Dokka PK
215 Geir Mannseth (V60), Bergen PK 486 30.jun Laksevåg Bergen PK
215 Trond Borgen (V50), Bergen PK 486 26.mai Laksevåg Bergen PK
219 Tore Jakobsen (V50), Alta SSK 483 2.jun Kvenvikmoen Alta SSK
219 Runar Magnussen (Menn U16), Sola PK 483 19.aug Svartemyr NOP/Vatne
219 Otto Søilen (V70), NOP/Haakonsvern 483 30.jun Laksevåg Bergen PK
222 Karl Einar Ellingsen, Skudenes PK 482 28.mar Karmøyhallen Skudenes PK
222 Wenche Hansen (Kv V50), Lyngsalpene PK 482 2.jun Kvenvikmoen Alta SSK
224 Rune Hjelle, Aron SK Drammen 481 28.apr Myhrespiten Aron SK Drammen
225 Geir Jakobsen, HVKSK 480 13.okt Løvenskiold Bærum PK
226 Bjørn Oliversen, Svelvik SS 479 9.feb Ekeberg Oslo PK
226 Jørn Rutlin, Årdal PK 479 19.aug Mjøen Årdal PK
228 Per Åge Korstadhagen, Lindesnes PK 477 19.jun Skarestad Lindesnes PK
229 Eirik Jensen, Tromsø PK 476 23.jun Tromsdalen Tromsø PK
229 Tor Martin Rødfjell, Mo PK 476 3.jun Åenget Mo PK
231 Arne Stenland, Kopervik PK 475 20.jan Karmøyhallen Kopervik PK
231 Helge Jonassen (V60), Sandnes PK 475 2.mai Bråstein Sandnes PK
233 Jarle Bjølverud (V50), Molde PK 474 16.des Molde Skytehall Molde PK
233 Mariell O. Vestnes (Kv U16), Finnsnes PK 474 1.sep Kallott-kamp Boden SSF
235 Marit Knutsen (Kv), Oslo PK 473 9.jun Løvenskiold OPK/BPK
235 Edvin Hagen (V50), Aukra PK 473 11.nov Ungdomsskulen Åndalsnes PK
237 Lars Arve Mittet, Fannefjord PK 471 18.feb Vestnes Vestnes PK
237 Jan Helge Tofte, Stord PK 471 15.nov Prestegårdskogen Stord PK
239 Sigmund Lindberget, Elverum PK 470 2.des Bangshallen Brumunddal PK
239 Terje Sørøy, Fauske & Sørfold PK 470 18.okt Hunstad Bodø SSK
241 Per Oskar Bøe, Mysen PL 469 12.mai Bjørndalen Sarpsborg PK
242 Nils Egeland, Lindesnes PK 466 19.jun Skarestad Lindesnes PK
243 Roar Larsen (V60), Narvik PK 465 18.mar Bangshallen Brumunddal PK
243 Gunnar Torkildsen (V60), Bergen PK 465 30.jun Laksevåg Bergen PK
245 Fred Andersen (V70), Fredrikstad SS 464 12.mai Bjørndalen Sarpsborg PK
246 Svein Erik Hansen (V60), Larvik SS 463 19.aug Haugene LSS / HSS
247 Thorolf Bergmann (V50), Fredrikstad SS 462 6.mai Regimentsmyra Fredrikstad SS
247 Kjell Thorsen (V60), Porsgrunn Pk 462 10.jun Lillegårdseter Porsgrunn PK
247 Steinar Ekeberg (V60), Elverum PK 462 1.jul Terningmoen Hamar IL-Pgr
250 Mona Sølvi Gjertsen (Kv), Flintlåsen PK 461 17.jun Blikshavn Kopervik PK/Skudenes PK
251 Ole Swang, Oslo PK 460 28.des Ekeberg Oslo PK
251 Trond Kirkhaug, Trondhjems PK 460 9.sep Jonsvannet Trondhjems PK
251 Børre Andreas Haugen, Sigdal og Eggedal PK 460 28.apr Myhrespiten Aron SK Drammen
254 Terje Jonassen (V60), Sandnes PK 458 22.mai Svartemyr NOP/Vatne
255 Roger Jostein Landsverk, Syvde SSL 457 18.aug NM Brekstad Ørland PK
256 Alf Johnsen (V50), Greipstad SL-Pgr 455 19.jun Skarestad Lindesnes PK
257 Reidar Owe (V60), Skudenes PK 454 17.jun Blikshavn Kopervik PK/Skudenes PK
258 Stian Knutsen, Aron SK Drammen 453 28.apr Myhrespiten Aron SK Drammen
258 Ole-Morten Ringmo, Tromsø PK 453 23.jun Tromsdalen Tromsø PK
260 Erling Hardeland, Haugesund PK 450 20.jan Karmøyhallen Kopervik PK
261 Erik Marcussen, Larvik SS 446 19.aug Haugene LSS / HSS
261 Ole-Petter Pettersen, Sarpsborg PK 446 12.mai Bjørndalen Sarpsborg PK
263 Anne Grethe Rendalsvik (Kv), Mysen PL 445 16.jun Korterudmyra Mysen PL
264 Henry Nordvi (V60), Elverum PK 444 1.jul Terningmoen Hamar IL-Pgr
265 Eirik Kvalen (V50), Luster SSL 443 19.aug Mjøen Årdal PK
266 Arild Fjeldahl, Sarpsborg PK 439 18.aug Bjørndalen Sarpsborg PK
267 Tor Ståle Sørli, Sandnessjøen PK 435 24.jun Milan Sandnessjøen PK
268 Cato Denné (V60), Modum PK 433 2.jun Bråtan Modum PK
268 Siri Vaggen Olsen (Kv), Oslo PK 433 9.jun Løvenskiold OPK/BPK
270 Knut Mysen (V60), Mysen PL 430 16.jun Korterudmyra Mysen PL
271 Kjell Skjolden, Luster SSL 428 19.aug Mjøen Årdal PK
272 Ståle Johansen, Alta SSK 426 2.jun Kvenvikmoen Alta SSK
272 Per Ivar Fjeldahl, Sarpsborg PK 426 18.aug Bjørndalen Sarpsborg PK
274 Magne Eggen (V70), Kristiansand PK 422 28.apr Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
275 Paul Bemelmans, Oslo PK 419 9.jun Løvenskiold OPK/BPK
276 Turid Skotterud (Kv V50), NOP/Dal 418 18.mar Bangshallen Brumunddal PK
277 Trond Erik Nilsen, Sarpsborg PK 417 12.mai Bjørndalen Sarpsborg PK
278 Sten Solli (V60), Porsgrunn PK 415 10.jun Lillegårdseter Porsgrunn PK
278 Marianne Mysen (Kv V60), Mysen PL 415 16.jun Korterudmyra Mysen PL
280 Samuel Johansen, Alta SSK 412 2.jun Kvenvikmoen Alta SSK
280 Svein Ulrik Olsen, Kristiansund PK 412 9.des Bjørnehaugen Kristiansund PK
282 Knut Kalliainen, Kirkenes PK 411 12.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
283 Bjørn Wilmann (V70), Trondhjems PK 404 21.nov Buran Trondhjems PK
284 Jim Sørensen, Harstad PK 403 2.jun Heggen Harstad PK
284 Olav Berle, NOP 403 9.sep Løvenskiold Oslo PK
286 Vidar Tanke, Tromsø PK 399 23.jun Tromsdalen Tromsø PK
287 Bertel Kroken (V70), Alta SSK 397 1.sep Kvenvikmoen Alta SSK
288 Anna Rita Hole (Kv), Kristiansund PK 396 11.mar Bjørnehaugen Kristiansund PK
288 Knut Gundersen, Sarpsborg PK 396 12.mai Bjørndalen Sarpsborg PK
290 Kjartan Hansen, Kirkenes PK 393 12.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
291 Finn Robert Lund, Oslo PK 355 10.jun Lillegårdseter Porsgrunn PK
292 Arve Ystmark, Salangen PK 321 23.jun Tromsdalen Tromsø PK
293 Harald Setsaas (V50), Selbu PK 313 11.aug Myråsen Selbu PK
294 Ralph Sommerfeldt, Tromsø PK 266 23.jun Tromsdalen Tromsø PK
295 Jon-Richard Andersen, Ørland PK 210 18.aug NM Brekstad Ørland PK