Alle på topp: Luft 60  2008 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
oppdatert 07. mars 2009
Res. skutt siste 0 dager uthevet Norsk rekord: 587 Vegard Askestad (307 skyttere)
kl. (All)
hoved (All)
år 2008
Program Luft 60
krets (All)
pl Navn, Klubb Sum Dato type Sted Arr.
Navn, Klubb tot
1 Pål Hembre, Oslo PK 580 21.nov Kolsås Bærums SL
2 Jan Ove Hjelseng, Meråker PK 577 12.jan int Rica Hell Hell Open
3 Ole Opsahlseter, Namnå PK 574 26.nov Skedsmohallen Kjeller SK
4 Tor Jonassen, Sandnes PK 572 1.feb Blåsenborg Stavanger PK
5 Kenneth Frafjord, Stavanger PK 571 30.okt Blåsenborg Stavanger PK
5 Anders Svegård, Steinkjer PK 571 12.jan int Rica Hell Hell Open
7 Stian Paulsen (Menn Jr), Ørland PK 570 23.nov Kolstad Trondhjems PK
7 Roar Hembre, Stjørdal PK 570 19.okt Egge Fellesbane Steinkjer PK
7 Rune Kanstad, Finnsnes PK 570 23.feb Mellomveien Tromsø PK
7 Ståle Waagbø, Stavanger PK 570 11.des Blåsenborg Stavanger PK
11 Andreas Øyangen (Menn Jr), Trondhjems PK 566 24.feb Egge fellesbane Steinkjer PK
12 Thorfinn Larsos, Sandnessjøen PK 564 30.mar Sandnessjøen Sandnessjøen PK
12 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK 564 10.mar Blåsenborg Stavanger PK
12 Arvid Simonsen, Alta SSK 564 24.feb Sandnessjøen Sandnessjøen PK
15 Terje Standal, Bremnes PK 563 9.mar Bømlohallen Bremnes PK
15 Bernt Johannessen, Oslo PK 563 5.okt Kolsås Ull SS
15 Arild Inge Wollan, Støren PK 563 13.des Engan Leir Støren PK
15 Ingar Woll, Oslo PK 563 19.okt Kolsås Ull SS
15 Geir Ove Nyjordet, Lillestrøm OP 563 5.nov Skedsmohallen Kjeller SK
20 Ronnie Arne Bjørgo, Grimstad SS 562 9.mar Brevik Porsgrunn PK
20 Arild Lysfjord, Sandnessjøen PK 562 27.jan Selbuhallen Selbu PK
22 Petter Schaug-Pettersen, Oslo PK 561 19.okt Kolsås Ull SS
23 Petter Gulliksen (Menn Jr), Porsgrunn PK 560 5.nov Geiteryggen Grenland PK
23 Christian Bringsli, Trondhjems PK 560 13.jan Kolstad Trondhjems PK
25 Kai Ole Sylte, Støren PK 559 8.mar Engan Leir Støren PK
25 Lars Kanedal, Oslo PK 559 14.apr Krapfoss Krapfoss SSL
25 Sjur I. Børve, Odda PK 559 20.nov Stemmemyren NOP/Haakonsvern
25 Thoralf Moen, Trondhjems PK 559 27.jan Selbuhallen Selbu PK
25 Lars Korneliussen, Ringerike PK 559 13.jan Brevik Porsgrunn PK
30 Per Arve Iversen, Hedrum SS 558 9.mar Brevik Porsgrunn PK
30 Jon Inge Barseth (Menn Jr), Ørland PK 558 19.okt Egge Fellesbane Steinkjer PK
30 Bjørn Heggelund (V50), Verdal SSL 558 13.des Engan Leir Støren PK
30 Martin Øyhus, Dokka PK 558 5.nov Skedsmohallen Kjeller SK
30 Johnny Jenssen, Mo PK 558 11.jan int Rica Hell Hell Open
35 Jarle Larsen, Stord PK 557 11.apr Prestegardsskogen Stord PK
35 Rune Berven-Hanssen (Menn Jr), Sola PK 557 13.jan Kolstad Trondhjems PK
35 Oddvar Raunholm, Stord PK 557 29.nov Blåsenborg Stavanger PK
35 Trond Bergsveen, Lena SS 557 2.feb Raufoss VGS Lena SS
39 Dag Arne Bentengen, Eidskog SS 556 21.nov Skotterud Eidskog SS
40 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK 555 17.sep Geiteryggen Grenland PK
40 Alf Robert Kåsner, Melhus PK 555 19.okt Egge Fellesbane Steinkjer PK
40 Hans Olav Bjelvin (V50), Mo PK 555 25.nov Selfors Mo PK
40 Pertti Torpakko (V60), Finnsnes PK 555 8.nov Mellomveien Tromsø PK
40 Oddvar Knutsen, Stavanger PK 555 12.jan int Rica Hell Hell Open
40 Kenneth Friberg, Lardal R & PK 555 26.apr NM Rådehallen Råde SL
40 Einar Tønnessen (V50), Gjøvik PK 555 26.okt Kolsås Bærums SL
40 Lasse Pevik (Menn Jr), Porsgrunn PK 555 17.feb Brevik Porsgrunn PK
48 Kjetil Pharm, Bærum PK 554 26.apr NM Rådehallen Råde SL
48 Eirik Lygre, Bergen PK 554 16.feb Stemmemyren Bergen PK
50 Morten Halvorsen, Lillestrøm OP 553 12.mar Skedsmohallen Kjeller SK
50 Livar Andrè Lura (Menn Jr), Sandnes PK 553 26.apr NM Rådehallen Råde SL
52 Peder Sperstad, Bærum PK 552 13.apr Kolsås Bærums SL
52 Bjørn Jakobsen (V60), Trondhjems PK 552 22.okt Kolstad Trondhjems PK
54 Trygve Haldorsen (V50), Bremnes PK 551 11.apr Prestegardsskogen Stord PK
54 Magnus Strømdal, Trondhjems PK 551 24.feb Egge fellesbane Steinkjer PK
54 Agnar Holm, Lillestrøm OP 551 26.apr NM Rådehallen Råde SL
54 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 551 2.mar Kolstad Trondhjems PK
54 Jon Arne Brekken (V50), Sunndal PK 551 1.nov Engan Leir Støren PK
59 Frode Knutsen, Trondhjems PK 550 22.okt Kolstad Trondhjems PK
60 Morten Schjoldager (V50), Bærum PK 549 26.apr NM Rådehallen Råde SL
60 Arild Foros, Støren PK 549 30.mar Utvorda Grendehus Sitter IL PK
60 Pål Talmo, Ørland PK 549 1.nov Engan Leir Støren PK
60 Viggo Olden, Trondhjems PK 549 9.mar Selbuhallen Selbu PK
64 Bjørn Harald Vik, Ørland PK 548 26.des Brekstad Ørland PK
64 Olaf Åvitsland, Evje PK 548 8.feb Y2 Evje PK
64 Håvard Hoff, Ørland PK 548 27.jan Selbuhallen Selbu PK
64 Thor Terje Jacobsen (V50), Hedrum SS 548 27.jan Bommestadhallen HSS / LSS
64 Bjørnar Vestnes, Finnsnes PK 548 26.jan Sandnessjøen Sandnessjøen PK
69 Ole Henning Fjeld, Namnå PK 547 26.apr NM Rådehallen Råde SL
69 Roger Solvang, Mosjøen PK 547 2.feb Vågenhallen Svolvær PK
69 Hugo Haug, OKTS 547 12.mar Skedsmohallen Kjeller SK
69 Bjørn Morten Hagen, Stjørdal PK 547 7.nov Meråker MIR
69 Carl-Fredrik N. Andreassen, Sola PK 547 12.mar Blåsenborg Stavanger PK
69 Thomas Heia Østborg, Namdal SSL 547 12.jan int Rica Hell Hell Open
69 Håkon Nilsen Omma, Tromsø PK 547 8.nov Mellomveien Tromsø PK
76 Olav Gimse, Meråker PK 546 20.jan Egge Fellesbane Steinkjer PK
76 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK 546 2.nov Egge Fellesbane Steinkjer PK
76 Runar Magnussen (Menn Jr), Sola PK 546 14.mar Blåsenborg Stavanger PK
76 Edgar Alendal, NOP/Haakonsvern 546 8.jan Stemmemyren NOP/Haakonsvern
76 Bjørn Østby (V50), Aron SK Drammen 546 13.jan Haugar Tønsberg O. PK
81 Rune Johan Soleide, Førde PK 545 26.apr NM Rådehallen Råde SL
81 Johan Nicholay Haarberg, Ørn 545 21.nov Kolsås Bærums SL
81 Øystein Nirisen (V50), Porsgrunn PK 545 17.feb Brevik Porsgrunn PK
81 Petter Lundstrøm, Trondhjems PK 545 2.mar Kolstad Trondhjems PK
81 Dagfinn Torp, Eidskog SS 545 26.apr NM Rådehallen Råde SL
81 Kjell S. Johansen (V50), Trondhjems PK 545 5.okt Kolstad Trondhjems PK
81 Vidar Johansen, Salangen PK 545 26.jan Kulturhuset Sjøvegan Salangen PK
88 Jon Andersen, Aron SK Drammen 544 2.feb Grenland Telemark Sk.krets
88 Lars Knarud (V50), Hadeland SS 544 2.feb Raufoss VGS Lena SS
88 Asgeir Jordahl, Kristiansund PK 544 9.mar Bjørnehaugen Kristiansund PK
88 Bjørn M. Linnerud, Lunner SL 544 26.apr NM Rådehallen Råde SL
92 Jostein Sander, Lillestrøm OP 543 28.feb Skedsmohallen Lillestrøm OP
92 Bjørn Flore, Sitter IL PK 543 30.mar Utvorda Grendehus Sitter IL PK
92 Rune Berg, Ringerike PK 543 26.apr NM Rådehallen Råde SL
92 Per Joar Flåøien, Støren PK 543 23.feb Støren Støren PK
92 Rune Støa, Aron SK Drammen 543 23.nov Kolsås Bærums SL
97 Ola Frigaard, Stjørdal PK 542 27.jan Selbuhallen Selbu PK
97 Hans Bo Hansen, Lunner SL 542 26.apr NM Rådehallen Råde SL
97 John Arne Friskilæ, Lillestrøm OP 542 26.nov Skedsmohallen Kjeller SK
97 John Arne Mastad, Eidskog SS 542 26.apr NM Rådehallen Råde SL
101 Jan Kjetil Nordrum, Lena SS 541 2.feb Raufoss VGS Lena SS
101 Roar Skeisvoll, Kopervik PK 541 16.nov Skudenes Havn Skudenes PK
101 Ole Morten Valø, Askim PK 541 5.mar Krapfoss Krapfoss SSL
101 Stian S. Øyvann (Menn Jr), Trondhjems PK 541 13.des Engan Leir Støren PK
105 Roy Strøm, Sitter IL PK 540 27.jan Selbuhallen Selbu PK
105 Tryggve Lerum, Luster SSL 540 10.feb Fjorstova Luster SSL
105 Thomas Nordhus Kråkenes, Stord PK 540 16.feb Stemmemyren Bergen PK
105 Leif Odvar Aarhus (V60), Tønsberg O. PK 540 27.jan Bommestadhallen HSS / LSS
105 Kjetil Sørheim, Stavanger PK 540 1.feb Blåsenborg Stavanger PK
105 Tore Presthaug, Stord PK 540 24.okt Prestegardskogen Stord PK
111 Karl Einar Ellingsen, Skudenes PK 539 16.nov Skudenes Havn Skudenes PK
111 Ole Torgrim Kviteberg, Lyngsalpene PK 539 8.mar Lyngseidet Lyngsalpene PK
111 Kjell Skjolden, Luster SSL 539 10.feb Fjorstova Luster SSL
111 Ivar Heitmann, Alta SSK 539 20.apr Alta Ungdomssk. Alta SSK
111 Stian Eriksen, Åsane PK 539 3.feb Prestegardskogen Stord PK
111 Steinar Husebø, Egersund PK 539 29.nov Blåsenborg Stavanger PK
111 Hans Jørgen Kvisler (Menn Jr), Mysen PL 539 5.mar Krapfoss Krapfoss SSL
118 Vegard Grønnberg, Hadeland SS 538 26.apr NM Rådehallen Råde SL
119 Jon W. Johnsen, Kisen MSL 537 26.apr NM Rådehallen Råde SL
119 Rolf Toven (V50), Nesset PK 537 13.des Engan Leir Støren PK
119 Jan-Erik Skår, Flintlåsen PK 537 3.feb Røti Årdal PK
119 Finn Robert Lund, Oslo PK 537 24.feb Geiteryggen Grenland PK
119 Stig Ove Bakkan, Verdal SSL 537 20.jan Egge Fellesbane Steinkjer PK
124 Asbjørn Solheim (V50), Bremnes PK 536 24.okt Prestegardskogen Stord PK
124 Kjetil Bromark, Modum PK 536 15.okt Drammenshallen Aron SK Drammen
124 Walther Larsen, Alta SSK 536 26.jan Selfors Mo PK
124 Eirik Kvalen (V50), Luster SSL 536 10.feb Fjorstova Luster SSL
124 Eystein Eliassen (V50), Salangen PK 536 12.apr Kulturhuset Sjøvegan Salangen PK
124 Amund Amundsen (V70), Eidskog SS 536 14.feb Skotterud Eidskog SS
130 Axel Sjøberg, Ringerike PK 535 13.jan Brevik Porsgrunn PK
130 Tormod Sjøbakk, Trondhjems PK 535 23.feb Støren Støren PK
130 Arnt Inge Sandvik, Tromsø PK 535 23.feb Mellomveien Tromsø PK
133 Jan Tore Øyhus, Dokka PK 534 24.nov Betongen Dokka Dokka PK
133 Geir Småvik, Støren PK 534 5.okt Kolstad Trondhjems PK
133 Knut Gundersen, Sarpsborg PK 534 14.jan Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
133 Leif Pettersen, Hedrum SS 534 26.apr NM Rådehallen Råde SL
137 Roar Haugan, Støren PK 533 4.feb Kolstad Trondhjems PK
138 Roar Jørgensen, Sandnessjøen PK 532 2.feb Vågenhallen Svolvær PK
138 Inge Jostein Kulseth (V50), Selbu PK 532 23.feb Støren Støren PK
138 Tore Saur, Stryn PK 532 10.feb Fjorstova Luster SSL
138 Leif Susegg (V50), Steinkjer PK 532 24.feb Egge fellesbane Steinkjer PK
138 Arve Gomsrud, Aron SK Drammen 532 26.nov Krapfoss Krapfoss SSL
138 Bjørn Gjerstad, Hokksund PK 532 26.apr NM Rådehallen Råde SL
144 Pål Kristoffersen, Kjeller SK 531 26.apr NM Rådehallen Råde SL
144 Henning Kihle, Grenland PK 531 9.jan Geiteryggen Grenland PK
144 Kenneth Auestad, Evje PK 531 13.des Gimlehallen Kristiansand PK
144 Herulf Knutsen, Alta SSK 531 26.jan Sandnessjøen Sandnessjøen PK
148 Jan Helge Tofte, Stord PK 530 28.nov Prestegardskogen Stord PK
148 Anders Opperud, NOP/Dal 530 13.feb Skedsmohallen Kjeller SK
150 Frank Hansen, Bodø SSK 529 9.feb Hunstad Bodø SSK
150 Bjørnar-Åge Pettersen, Tromsø PK 529 26.jan Kulturhuset Sjøvegan Salangen PK
150 Per Inge Larsen, Stord PK 529 24.okt Prestegardskogen Stord PK
150 Jürgen Larsen, Bodø SSK 529 9.feb Hunstad Bodø SSK
150 Thomas Fosse (Menn Jr), Stavanger PK 529 26.apr NM Rådehallen Råde SL
150 Olav J. Bjørkås, Sitter IL PK 529 27.jan Selbuhallen Selbu PK
156 Tor Gudmundsen, Tromsø PK 528 8.nov Mellomveien Tromsø PK
156 Steinar Holbø, Grenland PK 528 5.nov Geiteryggen Grenland PK
156 Robert Ørsnes, Ørn 528 15.okt Skedsmohallen Kjeller SK
159 Jostein Lunde, Bremnes PK 527 3.feb Prestegardskogen Stord PK
159 Kjell Kalland (V50), Førde PK 527 10.feb Fjorstova Luster SSL
159 Lars Peter Wilson, Zero PK 527 30.nov Bommestadhallen Hedrum SS/Larvik SS
159 Ronny Ståle Pedersen, Mo PK 527 18.nov Selfors Mo PK
163 Geir Åge Sinnes, Stavanger PK 526 30.okt Blåsenborg Stavanger PK
163 Ole-Petter Pettersen, Sarpsborg PK 526 26.nov Krapfoss Krapfoss SSL
165 Per Furset, Stord PK 525 30.mar Sandnessjøen Sandnessjøen PK
165 Vegard Skuggerud (Menn Jr), Kjeller SK 525 15.okt Skedsmohallen Kjeller SK
165 Helge Løtuft, Sandane PK 525 30.nov Fjorstova Luster SSL
168 Fredrik Walløe (Menn Jr), Stavanger PK 524 15.feb Blåsenborg Stavanger PK
168 Lasse Nedreberg, Stryn PK 524 10.feb Fjorstova Luster SSL
168 Terje Nilsen, Tromsø PK 524 19.jan Mellomveien Tromsø PK
171 Frank Kristensen, Pi 54 Lunde 523 2.feb Grenland Telemark Sk.krets
171 Samuel Johansen, Alta SSK 523 26.jan Sandnessjøen Sandnessjøen PK
173 Per Inge Jacobsen, Aron SK Drammen 522 26.apr NM Rådehallen Råde SL
174 Tormod Kallak, Grenland PK 521 9.jan Geiteryggen Grenland PK
175 Øivind Arnesen, Bærum PK 520 26.apr NM Rådehallen Råde SL
175 Kim Strømøy, Mo PK 520 9.nov Selfors Mo PK
175 Magnar Foss, Støren PK 520 13.des Engan Leir Støren PK
178 Jørn Langstrand, Sitter IL PK 519 1.nov Engan Leir Støren PK
178 Bjørn Gunnar Pedersen, Skudenes PK 519 15.nov Skudenes Havn Skudenes PK
180 Børge Løvseth, Støren PK 518 27.jan Selbuhallen Selbu PK
180 Ståle Nordeng, Fauske & Sørfold PK 518 9.feb Hunstad Bodø SSK
180 Peter Barkovskij, Bergen PK 518 4.des Stemmemyren Bergen PK
180 Per Rune Magnussen, Sola PK 518 8.jan Skiljaberghallen Sola PK
180 Kurt Hestvik, Stavanger PK 518 10.mar Blåsenborg Stavanger PK
180 Odd Tore Brustad, Eidskog SS 518 14.feb Skotterud Eidskog SS
186 Vidar Fosseli, Svolvær PK 517 2.feb Vågenhallen Svolvær PK
186 Olav Melkild, Sunndal PK 517 9.mar Bjørnehaugen Kristiansund PK
186 Don Robertson (V50), Sandnes PK 517 29.nov Blåsenborg Stavanger PK
186 Robert Bjørkås, Sitter IL PK 517 30.mar Utvorda Grendehus Sitter IL PK
186 Pål Bjørstad, Salangen PK 517 12.apr Kulturhuset Sjøvegan Salangen PK
191 Sondre Nervold, NOP 516 26.okt Kolsås Bærums SL
192 Sigbjørn Bredesen, Kristiansund PK 515 26.okt Bjørnehaugen Kristiansund PK
192 Steinar Myhre, Mo PK 515 26.jan Selfors Mo PK
194 Steinar Solheim (V50), Stord PK 514 8.nov Prestegardskogen Stord PK
194 Andreas Nygaard, Fauske & Sørfold PK 514 9.feb Hunstad Bodø SSK
196 Einar Landsem, Støren PK 512 13.des Engan Leir Støren PK
196 Jon Andrè Abrahamsen, Alta SSK 512 24.feb Sandnessjøen Sandnessjøen PK
196 Per Ivar Olsen, Eidskog SS 512 14.feb Skotterud Eidskog SS
196 Geir Pisani, Bergen PK 512 4.des Stemmemyren Bergen PK
200 Vidar Holm, Oslo PK 510 17.feb Kolsås Bærums SL
200 Tony Beadle, Mo PK 510 7.des Selfors Mo PK
200 Jon Andreas Hagen, Melhus PK 510 22.okt Kolstad Trondhjems PK
203 Arild Granmo, Melhus PK 508 19.okt Egge Fellesbane Steinkjer PK
204 Bjørnulf Røli, Steinkjer SSL 507 20.des Egge fellesbane Steinkjer PK
204 Lars Rasmus Sandvik, Nordstrand SS 507 26.apr NM Rådehallen Råde SL
204 Øyvind Johansen, Mysen PL 507 2.des Momarken Mysen PL
204 Rune Kimo, Indre Fosen SSK 507 23.feb Støren Støren PK
204 Ingar Bøyum, Tromsø PK 507 19.jan Mellomveien Tromsø PK
209 Jan Martin Linner, Eidskog SS 506 21.nov Skotterud Eidskog SS
209 Geir Ove Skaarstad, Sola PK 506 21.nov Blåsenborg Stavanger PK
209 Alfred Andreassen, Nordkjosbotn PK 506 12.apr Kulturhuset Sjøvegan Salangen PK
209 Terje Fallmyr, Indre Fosen SSK 506 23.feb Støren Støren PK
213 Per Åge Fagerheim, Alta SSK 505 24.feb Sandnessjøen Sandnessjøen PK
213 Audun Klette, Ørland PK 505 6.jan Lånkehallen Stjørdal PK
213 Svein Åge Olsen, Oslo PK 505 26.apr NM Rådehallen Råde SL
216 Tore Kråkenes, Stord PK 504 26.apr NM Rådehallen Råde SL
216 Jon-Olav Hjelmtvedt, Grenland PK 504 28.jan Geiteryggen Grenland PK
216 Glenn Sand, Sarpsborg PK 504 10.nov Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
219 Svein Einar Ellingsen (Menn Jr), Skudenes PK 503 15.nov Skudenes Havn Skudenes PK
219 Gunnar Voreland, Stord PK 503 28.nov Prestegardskogen Stord PK
219 Jan-Erik Holko, Tromsø PK 503 19.jan Mellomveien Tromsø PK
219 Ståle Emil B Johansen, Alta SSK 503 24.feb Sandnessjøen Sandnessjøen PK
219 Finn Mikalsen (V50), Mo PK 503 18.nov Selfors Mo PK
224 Tommy Amundsen, Svolvær PK 502 2.feb Vågenhallen Svolvær PK
224 Frank Istad, Kristiansund PK 502 7.des Bjørnehaugen Kristiansund PK
226 Tor Ståle Sørli, Sandnessjøen PK 501 7.des Sandnessjøen Sandnessjøen PK
226 Eivind Arne Tonning, Stryn PK 501 10.feb Fjorstova Luster SSL
226 Ronny Olsen Skomsøy (Menn Jr), Ørland PK 501 15.mar Brekstad Ørland PK
226 Jarl Eirik Haldorsen (Menn Jr), Bremnes PK 501 3.feb Prestegardskogen Stord PK
230 Tor Henning Dåpan, Grenland PK 498 24.feb Geiteryggen Grenland PK
230 Roger Jostein Landsverk, Syvde SSL 498 28.feb Blåsenborg Stavanger PK
232 Nicolay Westgård, Grenland PK 497 5.nov Geiteryggen Grenland PK
233 Bjørn Iversen, Tromsø PK 496 8.nov Mellomveien Tromsø PK
234 Petter Paulsen (Menn Jr), Trondhjems PK 495 13.des Engan Leir Støren PK
234 Arne Lidwin, OKTS 495 19.okt Kolsås Ull SS
236 Svein Ulrik Olsen, Kristiansund PK 494 9.mar Bjørnehaugen Kristiansund PK
236 Emil Flore (Menn Jr), Sitter IL PK 494 24.feb Egge fellesbane Steinkjer PK
238 Stian Kristoffersen, Modum PK 493 17.feb Kolsås Bærums SL
238 Arve Ystmark, Salangen PK 493 9.feb Hunstad Bodø SSK
238 Kjell Kvalen, Luster SSL 493 30.nov Fjorstova Luster SSL
241 Jan Teilgård, Kristiansund PK 491 26.okt Bjørnehaugen Kristiansund PK
242 Hans Lockert, Nordkjosbotn PK 490 8.nov Mellomveien Tromsø PK
242 Bernt Johansen, Mo PK 490 13.jan Selfors Mo PK
244 Per H. Ekeheien, Stavanger PK 489 11.des Blåsenborg Stavanger PK
244 Tor Pedersen, Lillestrøm OP 489 28.feb Skedsmohallen Lillestrøm OP
246 Andre Lien, Selbu PK 488 9.mar Selbuhallen Selbu PK
247 Geir Gundersen, Kjeller SK 485 26.nov Skedsmohallen Kjeller SK
248 Knut Renslemo, Oslo PK 484 17.feb Kolsås Bærums SL
248 Svein A. Hjelmtveit, Lena SS 484 2.feb Raufoss VGS Lena SS
248 Lasse Skov-Skov, Evje PK 484 13.des Gimlehallen Kristiansand PK
251 Nils Håvard Dahl (V50), Verdal SSL 483 20.des Egge fellesbane Steinkjer PK
251 Eirik Halstadtrø, Meråker PK 483 18.okt Meråker MIR
253 Bjørn Haug, Sandnessjøen PK 481 7.des Sandnessjøen Sandnessjøen PK
254 Dagfinn Mikkelsen, Lyngsalpene PK 480 23.feb Mellomveien Tromsø PK
255 Dag Pettersen, Mysen PL 477 2.des Momarken Mysen PL
256 Kjetil Risåsen, Grenland PK 474 17.sep Geiteryggen Grenland PK
256 Benny Hagen, Aron SK Drammen 474 29.jan Drammenshallen Aron SK Drammen
258 Harald Setsaas (V50), Selbu PK 472 6.jan Lånkehallen Stjørdal PK
259 Even Knapskog, Bergen PK 471 8.jan Stemmemyren NOP/Haakonsvern
260 Roar Lislevand, Evje PK 470 13.des Gimlehallen Kristiansand PK
260 Øyvind Jenssen, Kristiansund PK 470 27.jan Bjørnehaugen Kristiansund PK
262 Trond Ulvestad, Porsgrunn PK 467 9.nov Brevik Porsgrunn PK
262 Asbjørn Olsen, Arendal PK 467 27.jan Fevikhallen Grimstad SS
264 Tor J. S. Haugen, Evje PK 465 13.des Gimlehallen Kristiansand PK
264 Joakim Lundstrøm (Menn Jr), Trondhjems PK 465 10.jan int Rica Hell Hell Open
266 Pål Sandnes, Ørland PK 464 30.mar Utvorda Grendehus Sitter IL PK
267 Ronnie Hansen (Menn Jr), Trondhjems PK 463 13.des Engan Leir Støren PK
268 Thomas Ravn Gudbrandsen, Grenland PK 462 9.jan Geiteryggen Grenland PK
269 Øyvind Aarin, Kjeller SK 458 16.jan Skedsmohallen Kjeller SK
269 Paul Sandvik, Ørland PK 458 15.mar Brekstad Ørland PK
269 Kenneth Kærna, Lillestrøm OP 458 28.feb Skedsmohallen Lillestrøm OP
272 Alf Ingar Johnsen, Alta SSK 457 26.jan Sandnessjøen Sandnessjøen PK
272 Jon-Richard Andersen, Ørland PK 457 18.jan Brekstad Ørland PK
274 Øyvind Kimo, Indre Fosen SSK 455 13.des Engan Leir Støren PK
274 Roar Hage, Støren PK 455 13.des Engan Leir Støren PK
274 Odd Arve Trefjord, Sitter IL PK 455 30.mar Utvorda Grendehus Sitter IL PK
277 Jim Rune Andreassen, Alta SSK 454 26.jan Selfors Mo PK
278 Henrik Tyriberget, Eidskog SS 450 14.feb Skotterud Eidskog SS
279 Herman Rummelhoff, Hvaler SS 448 20.apr Krapfoss Krapfoss SSL
280 Lars Sæter, Molde PK 445 7.des Bjørnehaugen Kristiansund PK
280 Flemming Paulsen, Sola PK 445 15.feb Blåsenborg Stavanger PK
280 Lars Andreas Alfsvåg, Bremnes PK 445 14.des Bømlohallen Bremnes PK
283 Ove Sætveit, Bodø SSK 443 9.feb Hunstad Bodø SSK
284 Stig Flesland, Oslo PK 442 20.apr Krapfoss Krapfoss SSL
285 Marius Elstad (Menn Jr), Sola PK 439 30.okt Blåsenborg Stavanger PK
286 Tobias Lillekvelland, Nordstrand SS 438 26.apr NM Rådehallen Råde SL
286 Leif Einar Foss (Menn Jr), Støren PK 438 15.mar Brekstad Ørland PK
288 Lars Eivind Sæter, Molde PK 436 14.sep Bjørnehaugen Kristiansund PK
289 Frank Bilstad, Steinkjer SSL 435 2.nov Egge Fellesbane Steinkjer PK
290 Morten Fuglevåg, Nordstrand SS 434 26.apr NM Rådehallen Råde SL
291 Geir Ove Alfsen, Skudenes PK 431 16.nov Skudenes Havn Skudenes PK
292 Per Mortensen (V60), Selbu PK 423 1.nov Engan Leir Støren PK
293 Øyvind Kvalen, Luster SSL 419 30.nov Fjorstova Luster SSL
294 Jon Roar Hovin, Støren PK 415 13.des Engan Leir Støren PK
294 Christoffer Berg, Luster SSL 415 30.nov Fjorstova Luster SSL
296 Geir-Jarle Barchvig (SH 1), Ull SS 414 6.des Krapfoss Ull SS
296 Tommy Martinsen (Menn Jr), Sitter IL PK 414 30.mar Utvorda Grendehus Sitter IL PK
298 Harald Sæle, Porsgrunn PK 402 14.sep Brevik Porsgrunn PK
299 Erlend Vikestrand (Menn Jr), Ørsta/Volda PK 372 23.nov Vestneshallen Vestnes PK
300 Erlend Bonderud, Lillestrøm OP 355 28.feb Skedsmohallen Lillestrøm OP
301 Aleksander Djuric, Grenland PK 353 17.sep Geiteryggen Grenland PK
302 Jan Ole Johansen, Grenland PK 345 17.sep Geiteryggen Grenland PK
303 Anders Haug, Grenland PK 341 28.jan Geiteryggen Grenland PK
304 Thomas Waage (Menn Jr), Mysen PL 339 2.des Momarken Mysen PL
305 Jonas Aslesen, Kjeller SK 337 16.jan Skedsmohallen Kjeller SK
306 Tim Jegervatn, Lyngsalpene PK 326 8.mar Lyngseidet Lyngsalpene PK
307 Mats Nordbye, Mysen PL 176 29.jan Momarken Mysen PL