Alle på topp: Hurtig Fin
2009 |
|
|
|
|
Trykk Ctrl-F for tekstsøk |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
oppdatert 28.juli 2011 |
|
|
|
|
Res. skutt
siste 21 dager uthevet |
Norsk rekord: 597 Pål Hembre |
907 skyttere ( +70 ) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
kl. |
(All) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
hoved |
(All) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
år |
2009 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Program |
Hurtig Fin |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
krets |
(All) |
|
|
|
|
|
|
|
|
pl |
Navn, Klubb |
Sum |
Dato |
type |
Sted |
Arr. |
|
|
|
|
|
Navn, Klubb |
tot |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Pål Hembre, Oslo PK |
597 |
11.jun |
|
Bangshallen |
Brumunddal PK |
|
|
|
|
2 |
Tor Jonassen, Sandnes PK |
591 |
30.jan |
|
Skiljaberghallen |
Sola PK |
|
|
|
|
3 |
Jakob Kråkevik (V50), Odda PK |
590 |
24.mar |
|
Ragdehallen |
Odda PK |
|
|
|
|
4 |
Erik Bækkevold, Brumunddal PK |
589 |
17.feb |
|
Bangshallen |
Brumunddal PK |
|
|
|
|
5 |
Terje Storholt (V50), Oslo PK |
586 |
13.jun |
|
Aronsløkka |
Aron SK Drammen |
|
|
|
|
5 |
Asmund Broks (V60), Hedrum SS |
586 |
16.okt |
|
Brevik |
Porsgrunn PK |
|
|
|
|
7 |
Ole Opsahlseter, Namnå PK |
584 |
25.mai |
|
Løvenskiold |
Bærum PK |
|
|
|
|
8 |
Hans H. Schjelderup (V60), Kristiansand PK |
583 |
26.nov |
|
Otrahallen |
Evje PK |
|
|
|
|
8 |
Johnny Jenssen, Mo PK |
583 |
14.okt |
|
Selfors |
Mo PK |
|
|
|
|
10 |
Thorfinn Larsos, Sandnessjøen PK |
581 |
3.jun |
|
Milan |
Sandnessjøen PK |
|
|
|
|
10 |
Arild Lysfjord (V50), Sandnessjøen PK |
581 |
3.jun |
|
Milan |
Sandnessjøen PK |
|
|
|
|
12 |
Håvard Hoff, Ørland PK |
580 |
13.nov |
|
Brekstad |
Ørland PK |
|
|
|
|
12 |
Arvid Simonsen, Alta SSK |
580 |
28.jun |
|
Tromsdalen |
Tromsø PK |
|
|
|
|
14 |
Roar Hembre, Trondhjems PK |
579 |
15.aug |
|
Myråsen |
Selbu PK |
|
|
|
|
14 |
Roar Skeisvoll, Kopervik PK |
579 |
13.nov |
|
Karmøyhallen |
Kopervik PK |
|
|
|
|
14 |
Arild Inge Wollan, Støren PK |
579 |
20.jun |
|
Oppdal |
Oppdal PK |
|
|
|
|
14 |
Aina E. Flørli (Kv), Sandnes PK |
579 |
13.nov |
|
Skiljaberghallen |
Stavanger PK |
|
|
|
|
14 |
Bjørn Jakobsen (V60), Trondhjems PK |
579 |
11.sep |
|
Jonsvannet |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
19 |
Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK |
578 |
11.feb |
Runde 4 |
Buran |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
19 |
Kjetil Bromark, Modum PK |
578 |
2.feb |
|
Ekeberg |
Oslo Sk.krets |
|
|
|
|
19 |
Arild Brattrud (V50), Dokka pk |
578 |
14.jun |
|
Nordre Land |
Dokka PK |
|
|
|
|
19 |
Livar Andrè Lura (Menn Jr), Sandnes PK |
578 |
2.sep |
|
Bråstein |
Sandnes PK |
|
|
|
|
19 |
Lars Knarud (V50), Lunner SL |
578 |
16.aug |
|
Nordre Land |
Dokka PK |
|
|
|
|
19 |
Ingar Woll, Oslo PK |
578 |
9.mar |
Runde 5 |
Ekeberg |
OKTS |
|
|
|
|
19 |
Rune Kanstad (V50), Finnsnes PK |
578 |
5.jul |
|
Heggenkollen |
Harstad PK |
|
|
|
|
19 |
Petter Gulliksen (Menn Jr), Porsgrunn PK |
578 |
15.feb |
Runde 4 |
Brevik |
Porsgrunn PK |
|
|
|
|
19 |
Gunrid Kjellmark (Kv), Trondhjems PK |
578 |
16.jun |
MNM |
Aarhus |
CISM Danmark |
|
|
|
|
28 |
Ole Henning Fjeld, Namnå PK |
577 |
30.jul |
NM |
Sankthansholet |
Ørland PK |
|
|
|
|
28 |
Sjur I. Børve, Odda PK |
577 |
15.mar |
Runde 5 |
Prestegardsskogen |
Stord PK |
|
|
|
|
28 |
Thor Terje Jacobsen (V50), Hedrum SS |
577 |
10.nov |
|
Bommestadhallen |
Hedrum SS/Larvik SS |
|
|
|
|
31 |
Runar Magnussen (Menn Jr), Sola PK |
576 |
11.nov |
|
Skiljaberghallen |
Stavanger PK |
|
|
|
|
31 |
Roger Solvang, Mosjøen PK |
576 |
31.mai |
|
Åenget |
Mo PK |
|
|
|
|
31 |
Ronny Røise, Lena SS |
576 |
1.feb |
|
Totenhallen |
Lena SS |
|
|
|
|
31 |
Trond Bergsveen, Lena SS |
576 |
8.mar |
Runde 5 |
Fåberg Skytehall |
Lillehammer PK |
|
|
|
|
35 |
Ronnie Arne Bjørgo, Grimstad SS |
575 |
13.mar |
Runde 5 |
Stueneshallen |
Arendal PK |
|
|
|
|
35 |
Øyvind Jakobsen, Oslo PK |
575 |
2.feb |
|
Ekeberg |
Oslo Sk.krets |
|
|
|
|
35 |
Arnt Inge Sandvik, Tromsø PK |
575 |
30.jul |
NM |
Sankthansholet |
Ørland PK |
|
|
|
|
35 |
Roar Haugan, Støren PK |
575 |
13.jun |
|
Myråsen |
Selbu PK |
|
|
|
|
39 |
Tom Rune Skogstad, Dokka PK |
574 |
16.aug |
|
Nordre Land |
Dokka PK |
|
|
|
|
39 |
Terje Vik Karlsen, Bodø SSK |
574 |
24.aug |
|
Hunstad |
Bodø SSK |
|
|
|
|
39 |
Frode Knutsen, Trondhjems PK |
574 |
12.mar |
Runde 5 |
Buran |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
42 |
Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK |
573 |
12.jun |
|
Blikshavn |
Kopervik PK/Skudenes PK |
|
|
|
|
42 |
Per Rune Magnussen, Sola PK |
573 |
29.jan |
|
Skiljaberghallen |
Sola PK |
|
|
|
|
42 |
Jan Kjetil Nordrum, Lena SS |
573 |
26.jul |
|
Revhiholen |
Gjøvik PK |
|
|
|
|
45 |
Åge Lier (V50), Stjørdal PK |
572 |
12.mar |
Runde 5 |
Buran |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
45 |
Petter Kleiven, Oslo PK |
572 |
2.feb |
|
Ekeberg |
Oslo Sk.krets |
|
|
|
|
45 |
Petter Bratli, Odda PK |
572 |
30.jul |
NM |
Sankthansholet |
Ørland PK |
|
|
|
|
48 |
Brynjulv Afdal, Oslo PK |
571 |
31.aug |
|
Løvenskiold |
Bærum PK |
|
|
|
|
48 |
Tore Myrvold, Brumunddal PK |
571 |
1.nov |
|
Bangshallen |
Brumunddal PK |
|
|
|
|
48 |
Magnus Strømdal, Trondhjems PK |
571 |
20.jun |
|
Oppdal |
Oppdal PK |
|
|
|
|
48 |
Marianne Ullvassveen (Kv), Ull SS |
571 |
24.mai |
|
Bjørndalen |
Sarpsborg PK |
|
|
|
|
52 |
Kristian Baumann (V50), Oslo PK |
570 |
12.okt |
|
Ekeberg |
OKTS |
|
|
|
|
52 |
Harald Knoop (V50), Sola PK |
570 |
1.apr |
|
Bråstein |
Sandnes PK |
|
|
|
|
52 |
Hjalmar Joleik (V50), Florø PK |
570 |
3.mai |
|
Florø |
Florø PK |
|
|
|
|
52 |
Viggo Olden, Trondhjems PK |
570 |
6.des |
|
Buran |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
52 |
Bjørn Morten Hagen, Støren PK |
570 |
11.sep |
|
Jonsvannet |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
57 |
Terje Standal, Bremnes PK |
569 |
15.mar |
Runde 5 |
Prestegardsskogen |
Stord PK |
|
|
|
|
57 |
Martin Øyhus, Dokka PK |
569 |
16.aug |
|
Nordre Land |
Dokka PK |
|
|
|
|
57 |
Stig Skjeflo, Hamar IL-Pgr |
569 |
1.nov |
|
Bangshallen |
Brumunddal PK |
|
|
|
|
57 |
Reidar Øgreid, Sandnes PK |
569 |
20.nov |
|
Skiljaberghallen |
Sola PK |
|
|
|
|
57 |
Bernhard Kvale, Sandnes PK |
569 |
13.nov |
|
Karmøyhallen |
Kopervik PK |
|
|
|
|
57 |
Bjørn Harald Vik, Ørland PK |
569 |
26.mar |
|
Brekstad |
Ørland PK |
|
|
|
|
57 |
Stian Paulsen (Menn Jr), Ørland PK |
569 |
30.okt |
|
Brekstad |
Ørland PK |
|
|
|
|
57 |
Helge Olden (V50), Ørland PK |
569 |
7.aug |
|
Sitter Grendehus |
Sitter IL PK |
|
|
|
|
57 |
Petter Schaug-Pettersen, Oslo PK |
569 |
10.nov |
|
Ekeberg |
Oslo PK |
|
|
|
|
57 |
Roy Strøm, Sitter IL PK |
569 |
7.aug |
|
Sitter Grendehus |
Sitter IL PK |
|
|
|
|
57 |
Ole Johan Elvestad (V60), Lillehammer PK |
569 |
16.aug |
|
Nordre Land |
Dokka PK |
|
|
|
|
68 |
Onar Torbjørnsen, Kopervik PK |
568 |
13.nov |
|
Karmøyhallen |
Kopervik PK |
|
|
|
|
68 |
Tore M Nøss (V50), Lillehammer PK |
568 |
22.nov |
|
Fåberg Skytehall |
Lillehammer PK |
|
|
|
|
68 |
Øyvind Mathisen (V60), Fredrikstad SS |
568 |
10.mai |
|
Regimentsmyra |
Fredrikstad SS |
|
|
|
|
71 |
Frode Aasen, Haugesund PK |
567 |
6.des |
|
Bømlohallen |
Bremnes PK |
|
|
|
|
71 |
Victor Kvassheim, Sola PK |
567 |
13.mar |
Runde 5 |
Skiljaberghallen |
Sola PK |
|
|
|
|
71 |
Knut Ove Lund, Svalbard Turn Pgr |
567 |
28.okt |
|
Svalbardhallen |
Svalbard Turn Pgr |
|
|
|
|
71 |
Geir Stensby, Hamar IL-Pgr |
567 |
30.jul |
NM |
Sankthansholet |
Ørland PK |
|
|
|
|
71 |
Reidar Teigstad (V60), NOP/Haakonsvern |
567 |
27.mai |
|
Jonahola |
Åsane PK |
|
|
|
|
71 |
Britt Elena Wollan (Kv), Ørland PK |
567 |
13.jun |
|
Myråsen |
Selbu PK |
|
|
|
|
77 |
Espen Magnussen (Menn U16), Sola PK |
566 |
11.nov |
|
Skiljaberghallen |
Stavanger PK |
|
|
|
|
77 |
Rune Nilsen, Trondhjems PK |
566 |
12.mar |
Runde 5 |
Buran |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
77 |
Sture Schölin (V50), Bodø SSK |
566 |
12.feb |
Runde 4 |
Hunstad barneskole |
Bodø SSK |
|
|
|
|
77 |
Bjørnar Vestnes, Finnsnes PK |
566 |
22.feb |
|
Verpingsvika |
Ålesund PK |
|
|
|
|
77 |
Geir Yngvar Haugsnes, Haugesund PK |
566 |
13.nov |
|
Karmøyhallen |
Kopervik PK |
|
|
|
|
77 |
Stian S. Øyvann (Menn Jr), Trondhjems PK |
566 |
6.des |
|
Buran |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
77 |
Rune Berven-Hanssen, Sola PK |
566 |
30.jul |
NM |
Sankthansholet |
Ørland PK |
|
|
|
|
84 |
Lasse Pevik (Menn Jr), Porsgrunn PK |
565 |
6.feb |
|
Brevik |
Porsgrunn PK |
|
|
|
|
84 |
Ragnar Jelsnes (V50), Fredrikstad SS |
565 |
14.jun |
|
Korterudmyra |
Mysen PL |
|
|
|
|
84 |
Jon Andersen, Aron SK Drammen |
565 |
13.jun |
|
Aronsløkka |
Aron SK Drammen |
|
|
|
|
84 |
Anders Fjeld, Brumunddal PK |
565 |
17.feb |
|
Bangshallen |
Brumunddal PK |
|
|
|
|
84 |
Ingeborg Gran (Kv), Steinkjer PK |
565 |
24.mai |
|
Skatval |
Stjørdal PK |
|
|
|
|
84 |
Gunnar Langø (V60), Tromsø PK |
565 |
15.feb |
Runde 4 |
Falken Skytesenter |
Finnsnes PK |
|
|
|
|
84 |
Thomas Heia Østborg, Namdal SSL |
565 |
30.jul |
NM |
Sankthansholet |
Ørland PK |
|
|
|
|
91 |
Per Furset, Stord PK |
564 |
23.apr |
|
Prestegardsskogen |
Stord PK |
|
|
|
|
91 |
Hans Johansen (V60), Trondhjems PK |
564 |
14.okt |
|
Buran |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
91 |
Pål Terje Støtvig, Larvik SS |
564 |
18.jan |
Runde 3 |
Bommestadhallen |
Hedrum SS/Larvik SS |
|
|
|
|
91 |
Gisle Huge (V50), Bodø SSK |
564 |
12.jan |
Runde 3 |
Hunstad barneskole |
Bodø SSK |
|
|
|
|
91 |
Geir Kristiansen, Lillehammer PK |
564 |
8.mar |
Runde 5 |
Fåberg Skytehall |
Lillehammer PK |
|
|
|
|
91 |
Stein Hjort Endresen, Sola PK |
564 |
11.nov |
|
Skiljaberghallen |
Stavanger PK |
|
|
|
|
91 |
Finn Robert Lund, Grenland PK |
564 |
19.apr |
|
Brevik |
Porsgrunn PK |
|
|
|
|
91 |
Åge Ånensen, Stord PK |
564 |
25.okt |
|
Prestegardsskogen |
Stord PK |
|
|
|
|
99 |
Esten Murbreck (V50), Hamar IL-Pgr |
563 |
30.jul |
NM |
Sankthansholet |
Ørland PK |
|
|
|
|
99 |
Tore Saur, Stryn PK |
563 |
10.mar |
|
Kulturhuset |
Stryn PK |
|
|
|
|
99 |
Gunn Heidi Sønsterud (Kv), Aron SK Drammen |
563 |
7.jun |
|
Bråtan |
Modum PK |
|
|
|
|
99 |
Mona Gjelstad (Kv), Hedrum SS |
563 |
10.nov |
|
Bommestadhallen |
Hedrum SS/Larvik SS |
|
|
|
|
99 |
Frode Mølland, Greipstad SL-Pgr |
563 |
30.mai |
|
Gimlehallen |
Kristiansand PK |
|
|
|
|
99 |
Jens Christian Jepsen, Kristiansand PK |
563 |
30.mai |
|
Gimlehallen |
Kristiansand PK |
|
|
|
|
99 |
Ronny Høglund (V50), Trondhjems PK |
563 |
11.feb |
Runde 4 |
Buran |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
106 |
Einar Landsem, Støren PK |
562 |
9.des |
|
Engan Leir |
Støren PK |
|
|
|
|
106 |
Tryggve Lerum, Luster SSL |
562 |
13.des |
|
Fjorstova |
Luster SSL |
|
|
|
|
106 |
Bjørnar Heitmann, Harstad PK |
562 |
5.jul |
|
Heggenkollen |
Harstad PK |
|
|
|
|
106 |
Kjell M. Haarr (V60), Sola PK |
562 |
20.nov |
|
Skiljaberghallen |
Sola PK |
|
|
|
|
106 |
Erik Borgen, Oslo PK |
562 |
12.jan |
Runde 3 |
Ekeberg |
OKTS |
|
|
|
|
106 |
Per Inge Jacobsen, Aron SK Drammen |
562 |
13.jun |
|
Aronsløkka |
Aron SK Drammen |
|
|
|
|
106 |
Sander Hillestad, Eide & Fræna PK |
562 |
10.mai |
|
Regimentsmyra |
Fredrikstad SS |
|
|
|
|
106 |
Ricard Hille, Marnar PL |
562 |
13.mar |
Runde 5 |
Stueneshallen |
Arendal PK |
|
|
|
|
106 |
Normann Hetland, Sandnes PK |
562 |
13.mar |
Runde 5 |
Skiljaberghallen |
Sola PK |
|
|
|
|
106 |
Bjørn Heggelund (V50), Verdal SSL |
562 |
12.nov |
|
Vinne Skole |
Verdal SSL |
|
|
|
|
116 |
Roy Blokhus, Mo PK |
561 |
14.okt |
|
Selfors |
Mo PK |
|
|
|
|
116 |
Sondre Landvik, Oscarsborg PK |
561 |
29.aug |
|
Seiersten |
Oscarsborg PK |
|
|
|
|
116 |
Per Olav Unnli, Lena SS |
561 |
1.nov |
|
Totenhallen |
Lena SS |
|
|
|
|
116 |
Hugo Haug, OKTS |
561 |
9.mar |
Runde 5 |
Ekeberg |
OKTS |
|
|
|
|
116 |
Stian Kristoffersen, Modum PK |
561 |
7.jun |
|
Bråtan |
Modum PK |
|
|
|
|
116 |
Johan Adamsson, Kopervik PK |
561 |
15.mar |
Runde 5 |
Prestegardsskogen |
Stord PK |
|
|
|
|
122 |
Kenneth Frafjord, Trondhjems PK |
560 |
12.jun |
|
Blikshavn |
Kopervik PK/Skudenes PK |
|
|
|
|
122 |
Per Ringen (V60), Lena SS |
560 |
1.nov |
|
Totenhallen |
Lena SS |
|
|
|
|
122 |
Oddvar Raunholm, Stord PK |
560 |
25.jan |
|
Prestegardsskogen |
Stord PK |
|
|
|
|
122 |
Arne Sagerud, Namnå PK |
560 |
14.mar |
Runde 5 |
Solør Skytterhall |
Namnå PK |
|
|
|
|
122 |
Stig Antonsen, Hamar IL-Pgr |
560 |
7.jun |
|
Terningmoen |
Hamar IL-Pgr |
|
|
|
|
122 |
Trygve Haldorsen (V50), Bremnes PK |
560 |
15.mar |
Runde 5 |
Prestegardsskogen |
Stord PK |
|
|
|
|
122 |
Christine Huseby (Kv), Ull SS |
560 |
30.jul |
NM |
Sankthansholet |
Ørland PK |
|
|
|
|
122 |
Wenche Solbakken (Kv), Aron SK Drammen |
560 |
13.jun |
|
Aronsløkka |
Aron SK Drammen |
|
|
|
|
122 |
Harald Hille, Marnar PL |
560 |
28.mar |
|
Gimlehallen |
Kristiansand PK |
|
|
|
|
131 |
Geir Marthinussen (V50), Bergen PK |
559 |
22.aug |
|
Laksevågbanen |
Bergen PK |
|
|
|
|
131 |
Kjell Skjolden, Luster SSL |
559 |
16.aug |
|
Mjøen |
Årdal PK |
|
|
|
|
131 |
Geir Øverås, Vestnes PK |
559 |
5.jul |
|
Aukra Skytestadion |
Aukra PK |
|
|
|
|
131 |
Atle Eikrem, Ørsta/Volda PK |
559 |
15.nov |
|
Verpingsvika |
Ålesund PK |
|
|
|
|
131 |
Frank Hansen, Bodø SSK |
559 |
27.aug |
|
Hunstad |
Bodø SSK |
|
|
|
|
131 |
Tor Ingvaldsen, Hamar IL-Pgr |
559 |
1.nov |
|
Bangshallen |
Brumunddal PK |
|
|
|
|
137 |
Bernt Johansen, Mo PK |
558 |
11.mar |
Runde 5 |
Selfors |
Mo PK |
|
|
|
|
137 |
Bjørge Jansen (V50), Fredrikstad SS |
558 |
29.aug |
|
Seiersten |
Oscarsborg PK |
|
|
|
|
137 |
Bjørn Gjerstad, Hokksund PK |
558 |
7.jun |
|
Bråtan |
Modum PK |
|
|
|
|
137 |
Vegard Brekke, Lillestrøm OP |
558 |
10.nov |
|
Ekeberg |
Oslo PK |
|
|
|
|
137 |
Arild Kraft (V50), Trondhjems PK |
558 |
30.jul |
NM |
Sankthansholet |
Ørland PK |
|
|
|
|
137 |
Ingar Haugen, Hokksund PK |
558 |
13.jun |
|
Aronsløkka |
Aron SK Drammen |
|
|
|
|
137 |
Øyvind Aurstad, Steinkjer PK |
558 |
30.jul |
NM |
Sankthansholet |
Ørland PK |
|
|
|
|
144 |
Anders Lund (V50), Sarpsborg PK |
557 |
24.mai |
|
Bjørndalen |
Sarpsborg PK |
|
|
|
|
144 |
Roald Hervik, Kopervik PK |
557 |
20.apr |
|
Karmøyhallen |
Kopervik PK |
|
|
|
|
144 |
Erlend Vikestrand (Menn Jr), Ørsta/Volda PK |
557 |
11.okt |
|
Bollitun |
Eide & Fræna PK |
|
|
|
|
144 |
Jon Arne Brekken (V50), Sunndal PK |
557 |
5.jul |
|
Aukra Skytestadion |
Aukra PK |
|
|
|
|
144 |
Eirik Lygre, Bergen PK |
557 |
22.aug |
|
Laksevågbanen |
Bergen PK |
|
|
|
|
144 |
Edgar Alendal, NOP/Haakonsvern |
557 |
26.mar |
|
Haakonsvern |
NOP/Haakonsvern |
|
|
|
|
150 |
John Olav Sundal (V50), Tysnes SSK |
556 |
12.jun |
|
Blikshavn |
Kopervik PK/Skudenes PK |
|
|
|
|
150 |
Bjørn Tormod Moen (V50), Eide & Fræna PK |
556 |
22.feb |
|
Verpingsvika |
Ålesund PK |
|
|
|
|
150 |
Kjell Ove Torsvik (V50), Hedrum SS |
556 |
10.nov |
|
Bommestadhallen |
Hedrum SS/Larvik SS |
|
|
|
|
150 |
Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK |
556 |
20.sep |
|
Kvinesdalhallen |
Kvinesdal PK |
|
|
|
|
154 |
Kjetil Eikrem, Ørsta/Volda PK |
555 |
22.feb |
|
Verpingsvika |
Ålesund PK |
|
|
|
|
154 |
Jørgen Olsen, Trondhjems PK |
555 |
12.mar |
Runde 5 |
Buran |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
154 |
Asbjørn Olsen, Arendal PK |
555 |
31.jan |
|
Gimlehallen |
Kristiansand PK |
|
|
|
|
154 |
Siv Marit Løvhaug (Kv), Dokka PK |
555 |
16.aug |
|
Nordre Land |
Dokka PK |
|
|
|
|
154 |
Gunnar Nordgård (V50), Bodø SSK |
555 |
12.okt |
|
Hunstad |
Bodø SSK |
|
|
|
|
154 |
Morten Støen (V50), Bærum PK |
555 |
25.mai |
|
Løvenskiold |
Bærum PK |
|
|
|
|
154 |
Christian Bringsli, Fauske & Sørfold PK |
555 |
12.jan |
Runde 3 |
Hunstad barneskole |
Bodø SSK |
|
|
|
|
154 |
Ronny Ståle Pedersen, Mo PK |
555 |
15.feb |
Runde 4 |
Hunstad barneskole |
Bodø SSK |
|
|
|
|
154 |
Lennart Larsen, Fauske & Sørfold PK |
555 |
12.okt |
|
Hunstad |
Bodø SSK |
|
|
|
|
154 |
Runar Aas, Aron SK Drammen |
555 |
7.jun |
|
Bråtan |
Modum PK |
|
|
|
|
154 |
Ove Dahl (V60), Bærum PK |
555 |
2.feb |
|
Ekeberg |
Oslo Sk.krets |
|
|
|
|
165 |
Ronny Karlsen, Mo PK |
554 |
14.jan |
Runde 3 |
Selfors |
Mo PK |
|
|
|
|
165 |
Sjur Authen, Oscarsborg PK |
554 |
29.aug |
|
Seiersten |
Oscarsborg PK |
|
|
|
|
165 |
Einar Sør-Reime (V60), Sandefjord PK |
554 |
10.nov |
|
Bommestadhallen |
Hedrum SS/Larvik SS |
|
|
|
|
165 |
Per Ivar Bruvik (V50), Vaksdal SSK |
554 |
30.jul |
NM |
Sankthansholet |
Ørland PK |
|
|
|
|
165 |
Lars Peter Wilson, Zero PK |
554 |
8.nov |
|
Haugar |
Tønsberg O. PK |
|
|
|
|
165 |
Rune Johansen, Askim PK |
554 |
14.jun |
|
Korterudmyra |
Mysen PL |
|
|
|
|
165 |
Lillian Larsen (Kv), Lyngsalpene PK |
554 |
5.jul |
|
Heggenkollen |
Harstad PK |
|
|
|
|
165 |
Holger H Vilter (V50), Bodø SSK |
554 |
12.jan |
Runde 3 |
Hunstad barneskole |
Bodø SSK |
|
|
|
|
165 |
Reidun Ann Støle (Kv), Sandnes PK |
554 |
9.mar |
Runde 5 |
Karmøyhallen |
Kopervik PK |
|
|
|
|
174 |
Klaus Lie, NOP-Bergen |
553 |
22.aug |
|
Laksevågbanen |
Bergen PK |
|
|
|
|
174 |
Alf Johnsen (V50), Greipstad SL-Pgr |
553 |
21.jun |
|
Kvinesdalhallen |
Kvinesdal PK |
|
|
|
|
174 |
Ragnar Thobru, Aron SK Drammen |
553 |
26.apr |
|
Aronsløkka |
Aron SK Drammen |
|
|
|
|
174 |
Ronny Bjerkan, Trondhjems PK |
553 |
12.mar |
Runde 5 |
Buran |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
174 |
Olaf Åvitsland, Evje PK |
553 |
26.nov |
|
Otrahallen |
Evje PK |
|
|
|
|
174 |
Harald Ræge (V60), Sola PK |
553 |
14.feb |
Runde 4 |
Skiljaberghallen |
Sola PK |
|
|
|
|
174 |
Øyvind Hella, Ringerike PK |
553 |
10.nov |
|
Ekeberg |
Oslo PK |
|
|
|
|
174 |
Erik Stai (V60), Levanger PK |
553 |
30.mai |
|
Jonsvannet |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
182 |
Bjørn Holmestrand, NOP/Dal |
552 |
1.mar |
|
Ankerskogen |
Hamar IL-Pgr |
|
|
|
|
182 |
Rolf Hindal, Haugesund PK |
552 |
13.nov |
|
Karmøyhallen |
Kopervik PK |
|
|
|
|
182 |
Jan Bratland (V50), Bodø SSK |
552 |
12.mar |
Runde 5 |
Hunstad barneskole |
Bodø SSK |
|
|
|
|
182 |
Erik Christensen, Bodø SSK |
552 |
15.feb |
Runde 4 |
Hunstad barneskole |
Bodø SSK |
|
|
|
|
182 |
Morten Ringkilen, Mysen PL |
552 |
14.jun |
|
Korterudmyra |
Mysen PL |
|
|
|
|
182 |
Kjell Åke Andresen (V60), Verdal SSL |
552 |
6.jun |
|
Lerkehaug |
Steinkjer PK |
|
|
|
|
182 |
Magnus Andersson, Arendal PK |
552 |
31.jan |
|
Gimlehallen |
Kristiansand PK |
|
|
|
|
182 |
John Tellef Håbesland (V60), Birkenes & Lillesand SSL |
552 |
29.aug |
|
Flakke Loner |
Birkenes & Lillesand SSL |
|
|
|
|
190 |
Eirik Olsen, Mo PK |
551 |
11.mar |
Runde 5 |
Selfors |
Mo PK |
|
|
|
|
190 |
Per Arve Iversen, Hedrum SS |
551 |
15.mar |
Runde 5 |
Bommestadhallen |
Hedrum SS/Larvik SS |
|
|
|
|
190 |
Robert Kåsner, Støren PK |
551 |
10.nov |
|
Engan Leir |
Støren PK |
|
|
|
|
190 |
Kåre Simonsen, Stavanger PK |
551 |
14.feb |
Runde 4 |
Skiljaberghallen |
Sola PK |
|
|
|
|
190 |
Ole-Petter Pettersen, Sarpsborg PK |
551 |
31.okt |
|
Regimentsmyra |
Fredrikstad SS |
|
|
|
|
190 |
Olav Gimse, Meråker PK |
551 |
6.des |
|
Buran |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
190 |
Terje Andreassen, Porsgrunn PK |
551 |
20.nov |
|
Brevik |
Porsgrunn PK |
|
|
|
|
190 |
Jon Morten Hansen, Askim PK |
551 |
14.jun |
|
Korterudmyra |
Mysen PL |
|
|
|
|
190 |
Øyvind Kimo, Indre Fosen SSK |
551 |
25.jun |
|
Sankthansholet |
Ørland PK |
|
|
|
|
190 |
Frode Svendsen, Åmli PK |
551 |
30.mai |
|
Gimlehallen |
Kristiansand PK |
|
|
|
|
190 |
Roar Bjerke (V70), Oppegård SL |
551 |
30.jul |
NM |
Sankthansholet |
Ørland PK |
|
|
|
|
190 |
André Ørsnes (Menn U16), Oslo PK |
551 |
14.nov |
|
Skedsmohallen |
Lillestrøm OP |
|
|
|
|
190 |
Rune Hammer (V50), Aron SK Drammen |
551 |
18.jan |
Runde 3 |
Bommestadhallen |
Hedrum SS/Larvik SS |
|
|
|
|
190 |
Anders Fallang, Lunner SL |
551 |
16.aug |
|
Nordre Land |
Dokka PK |
|
|
|
|
190 |
Eivind Arne Tonning, Stryn PK |
551 |
10.mar |
|
Kulturhuset |
Stryn PK |
|
|
|
|
205 |
Per Martin Marum (V60), Trondhjems PK |
550 |
14.okt |
|
Buran |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
205 |
Jan Erik Kristoffersen, Sola PK |
550 |
13.okt |
|
Skiljaberghallen |
Sola PK |
|
|
|
|
205 |
Geir Nordrum (V50), Lena SS |
550 |
8.mar |
Runde 5 |
Fåberg Skytehall |
Lillehammer PK |
|
|
|
|
205 |
Tom Lauritzen (V50), Bodø SSK |
550 |
12.jan |
Runde 3 |
Hunstad barneskole |
Bodø SSK |
|
|
|
|
205 |
Kjetil C Landheim, Hamar IL-Pgr |
550 |
1.nov |
|
Bangshallen |
Brumunddal PK |
|
|
|
|
205 |
Steinar Solheim (V50), Stord PK |
550 |
12.jun |
|
Blikshavn |
Kopervik PK/Skudenes PK |
|
|
|
|
205 |
Åsbjørn Idland (V60), NOP/Vatne |
550 |
23.jun |
|
Svartemyr |
NOP/Vatne |
|
|
|
|
212 |
Are Wivestad, Sandnes PK |
549 |
2.sep |
|
Bråstein |
Sandnes PK |
|
|
|
|
212 |
Jon Inge Barseth (Menn Jr), Ørland PK |
549 |
14.feb |
Runde 4 |
Brekstad |
Ørland PK |
|
|
|
|
212 |
Per Oskar Bøe, Mysen PL |
549 |
31.okt |
|
Regimentsmyra |
Fredrikstad SS |
|
|
|
|
212 |
Torger Larsen (V70), Hedrum SS |
549 |
15.mar |
Runde 5 |
Bommestadhallen |
Hedrum SS/Larvik SS |
|
|
|
|
212 |
Svein Ove Nielsen (V50), Sola PK |
549 |
27.jan |
|
Skiljaberghallen |
Sola PK |
|
|
|
|
212 |
Roy Baumann, Kristiansand PK |
549 |
31.jan |
|
Gimlehallen |
Kristiansand PK |
|
|
|
|
212 |
Odd Willy Aas (V50), Fredrikstad SS |
549 |
24.mai |
|
Bjørndalen |
Sarpsborg PK |
|
|
|
|
212 |
Trygve Fundingsland, Sandnes PK |
549 |
1.apr |
|
Bråstein |
Sandnes PK |
|
|
|
|
212 |
Vidar Solheim, Eide & Fræna PK |
549 |
11.okt |
|
Bollitun |
Eide & Fræna PK |
|
|
|
|
221 |
Linn Berven-Hanssen (Kv Jr), Sola PK |
548 |
29.jan |
|
Skiljaberghallen |
Sola PK |
|
|
|
|
221 |
Jan Helge Tofte, Stord PK |
548 |
25.okt |
|
Prestegardsskogen |
Stord PK |
|
|
|
|
221 |
Jo Winger Eriksen, Lillestrøm OP |
548 |
2.feb |
|
Ekeberg |
Oslo Sk.krets |
|
|
|
|
221 |
Arnth B Lien (V50), NOP/Haakonsvern |
548 |
17.jun |
|
Ardalen |
Vaksdal SSK |
|
|
|
|
221 |
Sven-Tore Verstad, Ørsta/Volda PK |
548 |
22.feb |
|
Verpingsvika |
Ålesund PK |
|
|
|
|
221 |
Bjørn Aage Orø (V50), Bodø SSK |
548 |
9.nov |
|
Hunstad |
Bodø SSK |
|
|
|
|
221 |
Einar B Dahl, Lillehammer PK |
548 |
8.mar |
Runde 5 |
Fåberg Skytehall |
Lillehammer PK |
|
|
|
|
221 |
Bjørn Iversen, Tromsø PK |
548 |
28.jun |
|
Tromsdalen |
Tromsø PK |
|
|
|
|
221 |
Aleksander Åreskjold, Sandnes PK |
548 |
1.jul |
|
Bråstein |
Sandnes PK |
|
|
|
|
221 |
Øyvind Løkka, Lillestrøm OP |
548 |
16.aug |
|
Nordre Land |
Dokka PK |
|
|
|
|
221 |
Bjørnar Osnes, Ørsta/Volda PK |
548 |
15.nov |
|
Verpingsvika |
Ålesund PK |
|
|
|
|
232 |
Frank Roy Haugland (V50), Oppegård SL |
547 |
29.aug |
|
Seiersten |
Oscarsborg PK |
|
|
|
|
232 |
Tore Eggen, Verdal SSL |
547 |
12.feb |
Runde 4 |
Vinne Skole |
Verdal SSL |
|
|
|
|
232 |
Rolf Susegg (V60), Steinkjer PK |
547 |
6.jun |
|
Lerkehaug |
Steinkjer PK |
|
|
|
|
232 |
Finn Mikalsen (V50), Mo PK |
547 |
18.nov |
|
Selfors |
Mo PK |
|
|
|
|
232 |
John Arne Friskilæ, Lillestrøm OP |
547 |
2.feb |
|
Ekeberg |
Oslo Sk.krets |
|
|
|
|
232 |
Rolf Toven (V50), Nesset PK |
547 |
25.jan |
|
Bjørnehaugen |
Kristiansund PK |
|
|
|
|
232 |
Robert Ørsnes, Oslo PK |
547 |
6.nov |
|
Ekeberg |
Oslo Sk.krets |
|
|
|
|
232 |
Kjetil Skogshagen, Larvik SS |
547 |
29.nov |
|
Bommestadhallen |
Hedrum SS/Larvik SS |
|
|
|
|
232 |
Oddvar Hillestad (V60), Fredrikstad SS |
547 |
29.aug |
|
Seiersten |
Oscarsborg PK |
|
|
|
|
232 |
Hans Olav Bjelvin (V50), Mo PK |
547 |
26.aug |
|
Sagforsen |
Mosjøen PK |
|
|
|
|
242 |
Ole Petter Røed (V50), Sandefjord PK |
546 |
8.nov |
|
Haugar |
Tønsberg O. PK |
|
|
|
|
242 |
Robert Bjørkås, Sitter IL PK |
546 |
7.aug |
|
Sitter Grendehus |
Sitter IL PK |
|
|
|
|
242 |
Tore Berberg (V60), Porsgrunn PK |
546 |
15.feb |
Runde 4 |
Brevik |
Porsgrunn PK |
|
|
|
|
242 |
Bjarte Thue, Høyanger PK |
546 |
15.mar |
Runde 5 |
Høyangerhallen |
Høyanger PK |
|
|
|
|
242 |
Robert Hansen, Modum PK |
546 |
7.jun |
|
Bråtan |
Modum PK |
|
|
|
|
242 |
Asbjørn Solheim (V50), Bremnes PK |
546 |
5.feb |
|
Prestegardsskogen |
Stord PK |
|
|
|
|
242 |
Magnus Kvitne, Finnsnes PK |
546 |
22.feb |
|
Verpingsvika |
Ålesund PK |
|
|
|
|
242 |
Andrea Wick (Kv U16), Finnsnes PK |
546 |
30.jul |
NM |
Sankthansholet |
Ørland PK |
|
|
|
|
242 |
Roy Aune, Hitra PK |
546 |
30.jul |
NM |
Sankthansholet |
Ørland PK |
|
|
|
|
242 |
Thomas Martinsen, Fredrikstad PK |
546 |
10.mai |
|
Regimentsmyra |
Fredrikstad SS |
|
|
|
|
242 |
Edvin Habbestad, NOP/Vatne |
546 |
10.nov |
|
Skiljaberghallen |
Stavanger PK |
|
|
|
|
253 |
Anders Maurdalen (V50), Brumunddal PK |
545 |
1.mar |
|
Ankerskogen |
Hamar IL-Pgr |
|
|
|
|
253 |
Dag Kristiansen (V50), Aron SK Drammen |
545 |
8.nov |
|
Haugar |
Tønsberg O. PK |
|
|
|
|
253 |
Stein Arne Jensen, Lillehammer PK |
545 |
8.mar |
Runde 5 |
Fåberg Skytehall |
Lillehammer PK |
|
|
|
|
253 |
Knut I. Skotterud (V50), NOP/Dal |
545 |
1.nov |
|
Totenhallen |
Lena SS |
|
|
|
|
253 |
Rune Finstad (V50), OKTS |
545 |
7.jun |
|
Løvenskiold |
Oslo PK/Bærum PK |
|
|
|
|
253 |
Finn O. Sveen, Ringerike PK |
545 |
10.nov |
|
Ekeberg |
Oslo PK |
|
|
|
|
253 |
Arnfinn Jansen, Lillestrøm OP |
545 |
19.sep |
|
Ekeberg |
Oslo Sk.krets |
|
|
|
|
253 |
Robert Antonsen, Mosjøen PK |
545 |
17.jun |
|
Sagforsen |
Mosjøen PK |
|
|
|
|
253 |
Odd Hellevik, Ålesund PK |
545 |
22.feb |
|
Verpingsvika |
Ålesund PK |
|
|
|
|
253 |
Rune Kimo, Indre Fosen SSK |
545 |
20.jun |
|
Oppdal |
Oppdal PK |
|
|
|
|
253 |
Lars Moe Løset, Rindal PK |
545 |
18.mar |
|
Rindalshuset |
Rindal PK |
|
|
|
|
253 |
Arne Kvam (V50), Bærum PK |
545 |
7.jun |
|
Løvenskiold |
Oslo PK/Bærum PK |
|
|
|
|
265 |
Harald Nilsen (V70), Stavanger PK |
544 |
1.apr |
|
Bråstein |
Sandnes PK |
|
|
|
|
265 |
Hans Brataas, Trondhjems PK |
544 |
11.sep |
|
Jonsvannet |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
265 |
Anders Dahl Tørring (Menn Jr), Porsgrunn PK |
544 |
20.nov |
|
Brevik |
Porsgrunn PK |
|
|
|
|
265 |
Kristoffer Frøysa, Stryn PK |
544 |
1.mar |
|
Kulturhuset |
Stryn PK |
|
|
|
|
265 |
Sissil Magnussen (Kv), Sola PK |
544 |
17.jan |
Runde 3 |
Skiljaberghallen |
Sola PK |
|
|
|
|
265 |
Rune Johan Soleide, Førde PK |
544 |
3.mai |
|
Florø |
Florø PK |
|
|
|
|
265 |
Knut Morønning, Namnå PK |
544 |
14.mar |
Runde 5 |
Solør Skytterhall |
Namnå PK |
|
|
|
|
272 |
Per-Erik Wiggen (V60), Steinkjer PK |
543 |
6.jun |
|
Lerkehaug |
Steinkjer PK |
|
|
|
|
272 |
Roy Håkon Pedersen, Florø PK |
543 |
3.mai |
|
Florø |
Florø PK |
|
|
|
|
272 |
Svein Olav Hagbø, NOP/Vatne |
543 |
1.sep |
|
Svartemyr |
NOP/Vatne |
|
|
|
|
272 |
Kenneth Auestad, Evje PK |
543 |
26.nov |
|
Otrahallen |
Evje PK |
|
|
|
|
272 |
Hannes Storhaug-Meyer, Akademisk SL |
543 |
1.apr |
|
Ekeberg |
Oslo Sk.krets |
|
|
|
|
272 |
Øystein Nirisen (V50), Porsgrunn PK |
543 |
4.sep |
|
Brevik |
Porsgrunn PK |
|
|
|
|
272 |
Georg Aas (Menn U14), Fredrikstad SS |
543 |
31.okt |
|
Regimentsmyra |
Fredrikstad SS |
|
|
|
|
272 |
Olav J. Bjørkås (V50), Sitter IL PK |
543 |
7.aug |
|
Sitter Grendehus |
Sitter IL PK |
|
|
|
|
272 |
Kim Andre Mortensen (Menn U16), Bodø SSK |
543 |
14.sep |
|
Milan |
Sandnessjøen |
|
|
|
|
272 |
Dan Kristian Beiermann (V50), Kopervik PK |
543 |
20.apr |
|
Karmøyhallen |
Kopervik PK |
|
|
|
|
272 |
Øystein Lofstad, Lardal R & PK |
543 |
18.jan |
Runde 3 |
Bommestadhallen |
Hedrum SS/Larvik SS |
|
|
|
|
283 |
Mariell O. Vestnes (Kv Jr), Finnsnes PK |
542 |
15.nov |
|
Falken Skytesenter |
Finnsnes PK |
|
|
|
|
283 |
Alf Gunnar Raaen, Modum PK |
542 |
7.jun |
|
Bråtan |
Modum PK |
|
|
|
|
283 |
Julie Lekven (Kv), Stord PK |
542 |
25.jan |
|
Prestegardsskogen |
Stord PK |
|
|
|
|
283 |
Finn Færøvik (V70), NOP/Haakonsvern |
542 |
22.aug |
|
Laksevågbanen |
Bergen PK |
|
|
|
|
283 |
Inge Jostein Kulseth (V50), Selbu PK |
542 |
15.aug |
|
Myråsen |
Selbu PK |
|
|
|
|
283 |
Finn Olsen, Vestnes PK |
542 |
5.jul |
|
Aukra Skytestadion |
Aukra PK |
|
|
|
|
283 |
Edvin Sylte, Ålesund PK |
542 |
15.nov |
|
Verpingsvika |
Ålesund PK |
|
|
|
|
290 |
Geir Småvik, Støren PK |
541 |
12.mar |
Runde 5 |
Buran |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
290 |
Terje Fallmyr, Indre Fosen SSK |
541 |
20.jun |
|
Oppdal |
Oppdal PK |
|
|
|
|
290 |
Ivar Sijtsema, Stord PK |
541 |
15.mar |
Runde 5 |
Prestegardsskogen |
Stord PK |
|
|
|
|
290 |
Edvin Heggland (V50), Haugesund PK |
541 |
25.okt |
|
Prestegardsskogen |
Stord PK |
|
|
|
|
290 |
Geir Pettersen, Oslo SS |
541 |
7.jun |
|
Løvenskiold |
Oslo PK/Bærum PK |
|
|
|
|
290 |
Per Espen Thingulstad, Oscarsborg PK |
541 |
29.aug |
|
Seiersten |
Oscarsborg PK |
|
|
|
|
290 |
Helge Talberg (V60), Mysen PL |
541 |
14.jun |
|
Korterudmyra |
Mysen PL |
|
|
|
|
297 |
Rune Bloch-Johnsen, Lillestrøm OP |
540 |
14.nov |
|
Skedsmohallen |
Lillestrøm OP |
|
|
|
|
297 |
Torstein Vrålid, Rjukan PK |
540 |
9.jan |
|
Svadde |
Rjukan PK |
|
|
|
|
297 |
Even Kristiansen, Modum PK |
540 |
7.jun |
|
Bråtan |
Modum PK |
|
|
|
|
297 |
Hallgeir Hemstad, Brumunddal PK |
540 |
11.jun |
|
Bangshallen |
Brumunddal PK |
|
|
|
|
297 |
Johan Warholm, Ørsta/Volda PK |
540 |
11.okt |
|
Bollitun |
Eide & Fræna PK |
|
|
|
|
297 |
Målfrid Vannebo (Kv), Aron SK Drammen |
540 |
26.apr |
|
Aronsløkka |
Aron SK Drammen |
|
|
|
|
297 |
Magnus Løvhaug (V60), Dokka PK |
540 |
1.feb |
|
Totenhallen |
Lena SS |
|
|
|
|
297 |
Torbjørn Nerland, Fannefjord PK |
540 |
22.feb |
|
Verpingsvika |
Ålesund PK |
|
|
|
|
305 |
Johnny Bergholt (V50), Bodø SSK |
539 |
12.jan |
Runde 3 |
Hunstad barneskole |
Bodø SSK |
|
|
|
|
305 |
Erik Nyberg, Lena SS |
539 |
11.jan |
Runde 3 |
Bangshallen |
Brumunddal PK |
|
|
|
|
305 |
Svein A. Hjelmtveit, Lena SS |
539 |
26.jul |
|
Revhiholen |
Gjøvik PK |
|
|
|
|
305 |
Arne Jordal (V50), Odda PK |
539 |
24.mar |
|
Ragdehallen |
Odda PK |
|
|
|
|
305 |
Morten Lien, Ørsta/Volda PK |
539 |
15.nov |
|
Verpingsvika |
Ålesund PK |
|
|
|
|
305 |
Sigbjørn Andersen, Verdal SSL |
539 |
12.feb |
Runde 4 |
Vinne Skole |
Verdal SSL |
|
|
|
|
305 |
Roger Hovden, Ørsta/Volda PK |
539 |
22.feb |
|
Verpingsvika |
Ålesund PK |
|
|
|
|
305 |
Jan-Erik Skår, Flintlåsen PK |
539 |
3.mai |
|
Florø |
Florø PK |
|
|
|
|
305 |
Bjørn Andreas Skipstad, Sandnes PK |
539 |
1.jul |
|
Bråstein |
Sandnes PK |
|
|
|
|
305 |
Edvin Hagen (V60), Aukra PK |
539 |
22.feb |
|
Verpingsvika |
Ålesund PK |
|
|
|
|
305 |
Knut Kalliainen, Kirkenes PK |
539 |
10.mai |
|
Vinterveiskaret |
Kirkenes PK |
|
|
|
|
305 |
Tore Vinkenes (V50), Larvik SS |
539 |
15.mar |
Runde 5 |
Bommestadhallen |
Hedrum SS/Larvik SS |
|
|
|
|
317 |
Lars Kanedal, Oslo PK |
538 |
12.jan |
Runde 3 |
Ekeberg |
OKTS |
|
|
|
|
317 |
Idar Moe, Rindal PK |
538 |
18.mar |
|
Rindalshuset |
Rindal PK |
|
|
|
|
317 |
Geir Pettersen (V50), Harstad PK |
538 |
28.jun |
|
Tromsdalen |
Tromsø PK |
|
|
|
|
317 |
Kristian Hausken, Kopervik PK |
538 |
9.mar |
Runde 5 |
Karmøyhallen |
Kopervik PK |
|
|
|
|
317 |
Svein Robert Johansen, Rygge PK |
538 |
24.mai |
|
Bjørndalen |
Sarpsborg PK |
|
|
|
|
317 |
Runar Holm, Lillestrøm OP |
538 |
14.nov |
|
Skedsmohallen |
Lillestrøm OP |
|
|
|
|
317 |
Ronny Olsen Skomsøy (Menn Jr), Ørland PK |
538 |
13.nov |
|
Brekstad |
Ørland PK |
|
|
|
|
317 |
Aud Eli Fjellvang (Kv), Modum PK |
538 |
15.feb |
Runde 4 |
Brevik |
Porsgrunn PK |
|
|
|
|
325 |
Line Strømdal (Kv), Trondhjems PK |
537 |
30.mai |
|
Jonsvannet |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
325 |
Hans Torbjørn Hellås, Kvinesdal PK |
537 |
21.jun |
|
Kvinesdalhallen |
Kvinesdal PK |
|
|
|
|
325 |
Stian Solstad, Lyngsalpene PK |
537 |
28.jun |
|
Tromsdalen |
Tromsø PK |
|
|
|
|
325 |
Svein Åge Olsen, Oslo PK |
537 |
3.mar |
|
Ekeberg |
Oslo Sk.krets |
|
|
|
|
325 |
Tor Amundsen, Enebakk PK |
537 |
10.nov |
|
Ekeberg |
Oslo PK |
|
|
|
|
325 |
Leif Andressen, Lillestrøm OP |
537 |
10.nov |
|
Ekeberg |
Oslo PK |
|
|
|
|
325 |
Kjetil Thorsen (V50), Oslo PK |
537 |
12.okt |
|
Ekeberg |
OKTS |
|
|
|
|
332 |
Roger Sommernes, Askim PK |
536 |
14.jun |
|
Korterudmyra |
Mysen PL |
|
|
|
|
332 |
Mathias Høstmark Sæter (Menn U14), Molde PK |
536 |
11.okt |
|
Bollitun |
Eide & Fræna PK |
|
|
|
|
332 |
Jan Petter Dørmænen, Kirkenes PK |
536 |
10.mai |
|
Vinterveiskaret |
Kirkenes PK |
|
|
|
|
332 |
Stig Jarle Hansen, Finnsnes PK |
536 |
15.feb |
Runde 4 |
Falken Skytesenter |
Finnsnes PK |
|
|
|
|
332 |
Ronald Pettersen, Meløy PK |
536 |
12.feb |
Runde 4 |
Hunstad barneskole |
Bodø SSK |
|
|
|
|
332 |
Øyvind Børvik, Bodø SSK |
536 |
27.aug |
|
Hunstad |
Bodø SSK |
|
|
|
|
332 |
Bjørn Hervard (V60), Bærum PK |
536 |
31.aug |
|
Løvenskiold |
Bærum PK |
|
|
|
|
332 |
Kristin Schaug-Pettersen (Kv), Oslo PK |
536 |
13.jun |
|
Aronsløkka |
Aron SK Drammen |
|
|
|
|
332 |
Marianne Grønvold (Kv), Bærum PK |
536 |
31.aug |
|
Løvenskiold |
Bærum PK |
|
|
|
|
341 |
Simen Vermundsdammen, Trondhjems PK |
535 |
6.des |
|
Buran |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
341 |
Steinar Løyning, Oslo PK |
535 |
10.feb |
Runde 4 |
Ekeberg |
Oslo PK |
|
|
|
|
341 |
Jan A Lyshaugen, Lena SS |
535 |
8.mar |
Runde 5 |
Fåberg Skytehall |
Lillehammer PK |
|
|
|
|
341 |
Dag Liestøl, Greipstad SL-Pgr |
535 |
31.jan |
|
Gimlehallen |
Kristiansand PK |
|
|
|
|
341 |
Øyvind Johansen, Mysen PL |
535 |
24.mai |
|
Bjørndalen |
Sarpsborg PK |
|
|
|
|
341 |
Rolf Høvring, Haugesund PK |
535 |
4.mar |
|
Karmøyhallen |
Skudenes PK |
|
|
|
|
347 |
Gunnar Aske, Trondhjems PK |
534 |
6.des |
|
Buran |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
347 |
Alfred Skår-Hansen, Kopervik PK |
534 |
12.jun |
|
Blikshavn |
Kopervik PK/Skudenes PK |
|
|
|
|
347 |
Terje Andersen (V50), Fredrikstad SS |
534 |
10.mai |
|
Regimentsmyra |
Fredrikstad SS |
|
|
|
|
347 |
Dag Ola Myklebust, Ørsta/Volda PK |
534 |
15.nov |
|
Verpingsvika |
Ålesund PK |
|
|
|
|
347 |
Kjell Kvalen, Luster SSL |
534 |
8.mar |
Runde 5 |
Fjorstova |
Luster SSL |
|
|
|
|
352 |
Anja Skagmo (Kv), Bærum PK |
533 |
7.jun |
|
Løvenskiold |
Oslo PK/Bærum PK |
|
|
|
|
352 |
Oddvar Borlaug, Høyanger PK |
533 |
15.mar |
Runde 5 |
Høyangerhallen |
Høyanger PK |
|
|
|
|
352 |
Roar Holden, Trondhjems PK |
533 |
12.nov |
|
Buran |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
352 |
Gustav P Jensen (V60), Aron SK Drammen |
533 |
26.apr |
|
Aronsløkka |
Aron SK Drammen |
|
|
|
|
352 |
Anita L. Hansen (Kv), Svolvær PK |
533 |
28.jun |
|
Tromsdalen |
Tromsø PK |
|
|
|
|
352 |
Arvid Hagen, Sandnes PK |
533 |
1.jul |
|
Bråstein |
Sandnes PK |
|
|
|
|
352 |
Eirik Kvalen (V50), Luster SSL |
533 |
15.mar |
Runde 5 |
Høyangerhallen |
Høyanger PK |
|
|
|
|
352 |
Nils Håvard Dahl (V50), Verdal SSL |
533 |
12.nov |
|
Vinne Skole |
Verdal SSL |
|
|
|
|
352 |
Jarle Bjølverud (V60), Molde PK |
533 |
15.nov |
|
Verpingsvika |
Ålesund PK |
|
|
|
|
361 |
Peder Sperstad, Bærum PK |
532 |
7.jun |
|
Løvenskiold |
Oslo PK/Bærum PK |
|
|
|
|
361 |
Oddvar H. Bakkejord (V50), Svolvær PK |
532 |
24.okt |
|
Våganhallen |
Svolvær PK |
|
|
|
|
361 |
Martin Oldervik (Menn U16), Bodø SSK |
532 |
14.sep |
|
Milan |
Sandnessjøen |
|
|
|
|
361 |
Kjell Fjellby (V50), Kopervik PK |
532 |
16.jan |
Runde 3 |
Karmøyhallen |
Kopervik PK |
|
|
|
|
361 |
Fredrik Pettersen Førli (V60), Sola PK |
532 |
29.jan |
|
Skiljaberghallen |
Sola PK |
|
|
|
|
361 |
Jon Magne Frislid, Ørsta/Volda PK |
532 |
22.feb |
|
Verpingsvika |
Ålesund PK |
|
|
|
|
361 |
Svein Krakeli (V50), Eide & Fræna PK |
532 |
25.jan |
|
Bjørnehaugen |
Kristiansund PK |
|
|
|
|
361 |
Einar Tønnessen (V50), Gjøvik PK |
532 |
25.mai |
|
Løvenskiold |
Bærum PK |
|
|
|
|
369 |
Carl Henrik Seyfarth, Marnar PL |
531 |
28.mar |
|
Gimlehallen |
Kristiansand PK |
|
|
|
|
369 |
Egil Rød, Sunndal PK |
531 |
19.mai |
|
Dalaråa |
Sunndal PK |
|
|
|
|
369 |
Lars Johan Borge, Larvik SS |
531 |
17.okt |
|
Bommestadhallen |
Hedrum SS/Larvik SS |
|
|
|
|
369 |
Knut Rimstad, Bærum PK |
531 |
25.mai |
|
Løvenskiold |
Bærum PK |
|
|
|
|
369 |
Geir Jonassen, Sola PK |
531 |
29.jan |
|
Skiljaberghallen |
Sola PK |
|
|
|
|
369 |
Carl-Frederik Andreassen, Sola PK |
531 |
14.nov |
|
Skedsmohallen |
Lillestrøm OP |
|
|
|
|
369 |
Lars Inge Aga (V50), Odda PK |
531 |
15.des |
|
Ragdehallen |
Odda PK |
|
|
|
|
369 |
Arnt Olav Flønes (V50), Stavanger PK |
531 |
23.jun |
|
Svartemyr |
NOP/Vatne |
|
|
|
|
369 |
Reidar Solstad, Eide & Fræna PK |
531 |
22.feb |
|
Verpingsvika |
Ålesund PK |
|
|
|
|
369 |
Olaf Isaksen, Kristiansund PK |
531 |
25.jan |
|
Bjørnehaugen |
Kristiansund PK |
|
|
|
|
369 |
Sune Faugli (Kv V50), Stord PK |
531 |
25.okt |
|
Prestegardsskogen |
Stord PK |
|
|
|
|
380 |
Lars Andreas Alfsvåg, Bremnes PK |
530 |
6.des |
|
Bømlohallen |
Bremnes PK |
|
|
|
|
380 |
Knut Erik Berntsen, Finnsnes PK |
530 |
22.feb |
|
Verpingsvika |
Ålesund PK |
|
|
|
|
380 |
Kenneth Hempkins, Asker SK |
530 |
29.aug |
|
Seiersten |
Oscarsborg PK |
|
|
|
|
380 |
Terje Kolstad, Verdal SSL |
530 |
12.nov |
|
Vinne Skole |
Verdal SSL |
|
|
|
|
380 |
Vegard Tølløvsen, Nedre Eiker PK |
530 |
3.mar |
|
Ekeberg |
Oslo Sk.krets |
|
|
|
|
385 |
Patrick Henriksen (Menn U16), Bodø SSK |
529 |
15.feb |
Runde 4 |
Hunstad barneskole |
Bodø SSK |
|
|
|
|
385 |
Tom Asle Kvile, Sandane PK |
529 |
3.mai |
|
Florø |
Florø PK |
|
|
|
|
385 |
Reidar Haugen (V50), OKTS |
529 |
7.jun |
|
Løvenskiold |
Oslo PK/Bærum PK |
|
|
|
|
385 |
Kåre Angvik (V50), Svalbard Turn Pgr |
529 |
25.mar |
|
Svalbardhallen |
Svalbard Turn Pgr |
|
|
|
|
385 |
Bjørn Ivar Pettersen, Hedrum SS |
529 |
20.nov |
|
Brevik |
Porsgrunn PK |
|
|
|
|
385 |
Leif Arne Sætre, Sandane PK |
529 |
28.jun |
|
Kråkenesmarka |
Førde PK |
|
|
|
|
385 |
Magne Nordhagen, NOP/Dal |
529 |
1.nov |
|
Totenhallen |
Lena SS |
|
|
|
|
385 |
Elin Høstmark (Kv), Molde PK |
529 |
15.nov |
|
Verpingsvika |
Ålesund PK |
|
|
|
|
385 |
Olav Handeland (V70), Oslo SS |
529 |
7.jun |
|
Løvenskiold |
Oslo PK/Bærum PK |
|
|
|
|
385 |
Sjur A Kleiven (V60), Lillehammer PK |
529 |
8.mar |
Runde 5 |
Fåberg Skytehall |
Lillehammer PK |
|
|
|
|
385 |
Leif Kvitne (V60), Finnsnes PK |
529 |
15.feb |
Runde 4 |
Falken Skytesenter |
Finnsnes PK |
|
|
|
|
385 |
Håkon Nilsen Omma (V50), Tromsø PK |
529 |
28.jun |
|
Tromsdalen |
Tromsø PK |
|
|
|
|
385 |
Svein Jostein Aarsbog, Eide & Fræna PK |
529 |
11.okt |
|
Bollitun |
Eide & Fræna PK |
|
|
|
|
385 |
Tore V. Myhren, Lillehammer PK |
529 |
1.feb |
|
Totenhallen |
Lena SS |
|
|
|
|
385 |
Tore Nielsen, Åsane PK |
529 |
27.mai |
|
Jonahola |
Åsane PK |
|
|
|
|
400 |
Reidar Owe (V60), Skudenes PK |
528 |
20.apr |
|
Karmøyhallen |
Kopervik PK |
|
|
|
|
400 |
Hilde Sydow (Kv), Harstad PK |
528 |
15.nov |
|
Falken Skytesenter |
Finnsnes PK |
|
|
|
|
400 |
Trond Nicolaisen, Lillestrøm OP |
528 |
1.mar |
|
Ankerskogen |
Hamar IL-Pgr |
|
|
|
|
400 |
Audun Mentzoni, Oslo PK |
528 |
19.sep |
|
Ekeberg |
Oslo Sk.krets |
|
|
|
|
400 |
Frank Spiess, Stord PK |
528 |
25.okt |
|
Prestegardsskogen |
Stord PK |
|
|
|
|
400 |
Kenneth Kaurin, Stord PK |
528 |
15.mar |
Runde 5 |
Prestegardsskogen |
Stord PK |
|
|
|
|
406 |
Bjørn Kvæstad, Stavanger PK |
527 |
29.jan |
|
Skiljaberghallen |
Sola PK |
|
|
|
|
406 |
Tor Hoff (V70), Ørland PK |
527 |
30.jul |
NM |
Sankthansholet |
Ørland PK |
|
|
|
|
406 |
Trond Grønskei, Rjukan PK |
527 |
28.nov |
|
Svadde |
Rjukan PK |
|
|
|
|
406 |
Petter Eriksen (V60), Kvæfjord PK |
527 |
5.jul |
|
Heggenkollen |
Harstad PK |
|
|
|
|
406 |
Otto Rasmussen, Bergen PK |
527 |
22.aug |
|
Laksevågbanen |
Bergen PK |
|
|
|
|
406 |
Ola Eirik Bolme, Rindal PK |
527 |
18.mar |
|
Rindalshuset |
Rindal PK |
|
|
|
|
406 |
Anita Bjurstrøm (Kv), Nedre Eiker PK |
527 |
28.nov |
|
Svadde |
Rjukan PK |
|
|
|
|
406 |
Sigmund Westvik, Stord PK |
527 |
15.mar |
Runde 5 |
Prestegardsskogen |
Stord PK |
|
|
|
|
414 |
Werner Jørgensen, Svalbard Turn Pgr |
526 |
25.mar |
|
Svalbardhallen |
Svalbard Turn Pgr |
|
|
|
|
414 |
Bjørn Martinsen, Svalbard Turn Pgr |
526 |
25.mar |
|
Svalbardhallen |
Svalbard Turn Pgr |
|
|
|
|
414 |
Stian Andersen, Trondhjems PK |
526 |
6.des |
|
Buran |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
414 |
Olga Pavlova (Kv), Molde PK |
526 |
22.feb |
|
Verpingsvika |
Ålesund PK |
|
|
|
|
414 |
Per Joar Flåøien, Støren PK |
526 |
10.nov |
|
Engan Leir |
Støren PK |
|
|
|
|
414 |
Ståle Nordeng, Fauske & Sørfold PK |
526 |
28.jun |
|
Tromsdalen |
Tromsø PK |
|
|
|
|
414 |
Ragnar Matberg (V60), Verdal SSL |
526 |
15.jan |
Runde 3 |
Vinne |
Verdal SSL |
|
|
|
|
414 |
Tom Jacobsen, OKTS |
526 |
19.sep |
|
Ekeberg |
Oslo Sk.krets |
|
|
|
|
414 |
Per Gunnar Tønne, Stjørdal PK |
526 |
24.mai |
|
Skatval |
Stjørdal PK |
|
|
|
|
414 |
Tore Morten Davidsen (V50), Gjøvik PK |
526 |
1.feb |
|
Totenhallen |
Lena SS |
|
|
|
|
414 |
Alfred R. Pedersen, Mo PK |
526 |
14.jan |
Runde 3 |
Selfors |
Mo PK |
|
|
|
|
425 |
Jørn Rutlin, Årdal PK |
525 |
16.aug |
|
Mjøen |
Årdal PK |
|
|
|
|
425 |
Bjørn Langseth, Namnå PK |
525 |
14.mar |
Runde 5 |
Solør Skytterhall |
Namnå PK |
|
|
|
|
425 |
Kurt B. Solbakken, Luster SSL |
525 |
13.des |
|
Fjorstova |
Luster SSL |
|
|
|
|
425 |
Jostein Sander, Lillestrøm OP |
525 |
30.jul |
NM |
Sankthansholet |
Ørland PK |
|
|
|
|
425 |
Pål Martin Kvalsvik, Ålesund PK |
525 |
5.jul |
|
Aukra Skytestadion |
Aukra PK |
|
|
|
|
425 |
Cato Denné (V60), Modum PK |
525 |
7.jun |
|
Bråtan |
Modum PK |
|
|
|
|
425 |
Herulf Knutsen, Alta SSK |
525 |
28.jun |
|
Tromsdalen |
Tromsø PK |
|
|
|
|
432 |
Steinar Djøne (V60), Odda PK |
524 |
15.des |
|
Ragdehallen |
Odda PK |
|
|
|
|
432 |
Frank Istad, Kristiansund PK |
524 |
25.jan |
|
Bjørnehaugen |
Kristiansund PK |
|
|
|
|
432 |
Eirik Hellan, Trondhjems PK |
524 |
12.mar |
Runde 5 |
Buran |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
432 |
Dag Borud, Bærum PK |
524 |
31.aug |
|
Løvenskiold |
Bærum PK |
|
|
|
|
436 |
Runar Røstad Venn (Menn U16), Ørland PK |
523 |
6.des |
|
Buran |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
436 |
Frode Krøvel, Ørsta/Volda PK |
523 |
15.nov |
|
Verpingsvika |
Ålesund PK |
|
|
|
|
436 |
André Ørsnes (Menn Jr), Oslo PK |
523 |
10.nov |
|
Ekeberg |
Oslo PK |
|
|
|
|
436 |
Ole Vidar Elvestad, Bergen PK |
523 |
22.aug |
|
Laksevågbanen |
Bergen PK |
|
|
|
|
436 |
Kai Alexander Søraa, Sola PK |
523 |
13.okt |
|
Skiljaberghallen |
Sola PK |
|
|
|
|
436 |
Svein Olav Haarberg (V50), Bodø SSK |
523 |
12.feb |
Runde 4 |
Hunstad barneskole |
Bodø SSK |
|
|
|
|
436 |
Iryna Tyletskaya (Kv), Ålesund PK |
523 |
22.feb |
|
Verpingsvika |
Ålesund PK |
|
|
|
|
436 |
Fred Andersen (V70), Fredrikstad SS |
523 |
14.jun |
|
Korterudmyra |
Mysen PL |
|
|
|
|
436 |
Céline Wergeland (Kv), Ull SS |
523 |
7.jun |
|
Løvenskiold |
Oslo PK/Bærum PK |
|
|
|
|
436 |
Pål Christiansen, Oslo PK |
523 |
3.mar |
|
Ekeberg |
Oslo Sk.krets |
|
|
|
|
436 |
Atle Turøy, Stord PK |
523 |
23.apr |
|
Prestegardsskogen |
Stord PK |
|
|
|
|
436 |
Knut Birger Solbakken, Luster SSL |
523 |
8.mar |
Runde 5 |
Fjorstova |
Luster SSL |
|
|
|
|
448 |
Tord Esten Murbreck (Menn U16), Hamar IL-Pgr |
522 |
30.jul |
NM |
Sankthansholet |
Ørland PK |
|
|
|
|
448 |
Tony Beadle, Mo PK |
522 |
31.mai |
|
Åenget |
Mo PK |
|
|
|
|
448 |
Ola Todal (V50), Trondhjems PK |
522 |
6.des |
|
Buran |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
448 |
Tore Bjønnes (V60), Fredrikstad SS |
522 |
10.mai |
|
Regimentsmyra |
Fredrikstad SS |
|
|
|
|
448 |
Arne Østborg (V50), Namdal SSL |
522 |
6.jun |
|
Lerkehaug |
Steinkjer PK |
|
|
|
|
448 |
Frode Viken, Fannefjord PK |
522 |
5.jul |
|
Aukra Skytestadion |
Aukra PK |
|
|
|
|
448 |
Trond Arild Nodeland, Kristiansand PK |
522 |
31.jan |
|
Gimlehallen |
Kristiansand PK |
|
|
|
|
448 |
Jostein Sunde, Sandnes PK |
522 |
2.sep |
|
Bråstein |
Sandnes PK |
|
|
|
|
456 |
Arne Christensen, Tønsberg O. PK |
521 |
22.feb |
|
Haugar |
Tønsberg O. PK |
|
|
|
|
456 |
Bjørg W. Kristiansen (Kv), Fredrikstad SS |
521 |
14.jun |
|
Korterudmyra |
Mysen PL |
|
|
|
|
456 |
Ulf Lindwall, Stord PK |
521 |
25.jan |
|
Prestegardsskogen |
Stord PK |
|
|
|
|
456 |
Vidar Holm, Oslo PK |
521 |
1.apr |
|
Ekeberg |
Oslo Sk.krets |
|
|
|
|
456 |
Agnar Holm, Lillestrøm OP |
521 |
14.nov |
|
Skedsmohallen |
Lillestrøm OP |
|
|
|
|
456 |
Jan Haglund, Grimstad SS |
521 |
9.nov |
|
Fevikhallen |
Grimstad SS |
|
|
|
|
456 |
Kristoffer Klingenberg (Menn Jr), Årdal PK |
521 |
16.aug |
|
Mjøen |
Årdal PK |
|
|
|
|
463 |
Jon Arild Willa, Åndalsnes PK |
520 |
15.nov |
|
Verpingsvika |
Ålesund PK |
|
|
|
|
463 |
Hans Jürgen Brodhun, Sandnes PK |
520 |
2.sep |
|
Bråstein |
Sandnes PK |
|
|
|
|
463 |
Stian Krekling, Beiarn SL PK |
520 |
15.feb |
Runde 4 |
Hunstad barneskole |
Bodø SSK |
|
|
|
|
463 |
Svein Nesje, Oslo PK |
520 |
3.mar |
|
Ekeberg |
Oslo Sk.krets |
|
|
|
|
463 |
Mats Lønnberg, Mo PK |
520 |
14.okt |
|
Selfors |
Mo PK |
|
|
|
|
463 |
Endre Mogen, Heia PK |
520 |
13.mar |
Runde 5 |
Stueneshallen |
Arendal PK |
|
|
|
|
463 |
Hermod Hansen, Finnsnes PK |
520 |
15.feb |
Runde 4 |
Falken Skytesenter |
Finnsnes PK |
|
|
|
|
463 |
Terje Jonassen (V60), Sandnes PK |
520 |
1.jul |
|
Bråstein |
Sandnes PK |
|
|
|
|
471 |
Roald Stallemo, Kristiansand PK |
519 |
7.nov |
|
Gimlehallen |
Kristiansand PK |
|
|
|
|
471 |
Ivar Heitmann, Alta SSK |
519 |
28.jun |
|
Tromsdalen |
Tromsø PK |
|
|
|
|
471 |
Jon Skrondal, Rindal PK |
519 |
28.jan |
|
Rindalshuset |
Rindal PK |
|
|
|
|
471 |
Ole Ellingsen, Svolvær PK |
519 |
28.jun |
|
Tromsdalen |
Tromsø PK |
|
|
|
|
471 |
Bjørn-Sture Nilsen (V60), Kirkenes PK |
519 |
10.mai |
|
Vinterveiskaret |
Kirkenes PK |
|
|
|
|
471 |
Ivar Gundersen, Namnå PK |
519 |
14.mar |
Runde 5 |
Solør Skytterhall |
Namnå PK |
|
|
|
|
471 |
Svanhild Blix (Kv), Mosjøen PK |
519 |
17.jun |
|
Sagforsen |
Mosjøen PK |
|
|
|
|
471 |
Geir Bjerkli, Mo PK |
519 |
28.mar |
|
Selfors |
Mo PK |
|
|
|
|
471 |
Nils Einar Eide, Akademisk SL |
519 |
3.mar |
|
Ekeberg |
Oslo Sk.krets |
|
|
|
|
480 |
Per Kristoffersen (V60), Oslo SS |
518 |
10.feb |
Runde 4 |
Ekeberg |
Oslo PK |
|
|
|
|
480 |
Knut A. Rugsland, Birkenes & Lillesand SSL |
518 |
9.nov |
|
Fevikhallen |
Grimstad SS |
|
|
|
|
480 |
Runar Moe, Ørland PK |
518 |
23.aug |
|
Jonsvannet |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
480 |
Ronny Hansen, Sola PK |
518 |
20.nov |
|
Skiljaberghallen |
Sola PK |
|
|
|
|
480 |
Andreas Nygaard, Fauske & Sørfold PK |
518 |
12.jan |
Runde 3 |
Hunstad barneskole |
Bodø SSK |
|
|
|
|
480 |
Bent Nørkov, Trondhjems PK |
518 |
12.mar |
Runde 5 |
Buran |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
480 |
Håkon Tøråsen, Namnå PK |
518 |
14.mar |
Runde 5 |
Solør Skytterhall |
Namnå PK |
|
|
|
|
487 |
Tore Sæther, Lillehammer PK |
517 |
22.nov |
|
Fåberg Skytehall |
Lillehammer PK |
|
|
|
|
487 |
Pål Kristiansen, Sitter IL PK |
517 |
7.aug |
|
Sitter Grendehus |
Sitter IL PK |
|
|
|
|
489 |
Knut Avdem, Mosjøen PK |
516 |
26.aug |
|
Sagforsen |
Mosjøen PK |
|
|
|
|
489 |
Gunnar Orthe, Haugesund PK |
516 |
12.okt |
|
Karmøyhallen |
Kopervik PK |
|
|
|
|
489 |
Øystein Bedin, Melhus PK |
516 |
14.okt |
|
Buran |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
489 |
Steinar Ekeberg (V60), Elverum PK |
516 |
11.jun |
|
Bangshallen |
Brumunddal PK |
|
|
|
|
489 |
Ernst Gunnar Aas, Stord PK |
516 |
25.okt |
|
Prestegardsskogen |
Stord PK |
|
|
|
|
489 |
Kjetil Hagen, Lardal R & PK |
516 |
10.nov |
|
Bommestadhallen |
Hedrum SS/Larvik SS |
|
|
|
|
489 |
Frank Kallevik, Haugesund PK |
516 |
16.jan |
Runde 3 |
Karmøyhallen |
Kopervik PK |
|
|
|
|
496 |
Hilde Ivarrud (Kv), Trondhjems PK |
515 |
30.jul |
NM |
Sankthansholet |
Ørland PK |
|
|
|
|
496 |
Anne Brit Ødegård (Kv), Bremnes PK |
515 |
5.feb |
|
Prestegardsskogen |
Stord PK |
|
|
|
|
496 |
Chotika (Opal) Chotirak (Kv U14), Sandnes PK |
515 |
13.okt |
|
Skiljaberghallen |
Sola PK |
|
|
|
|
496 |
Hans Martin (V60), Trondhjems PK |
515 |
11.feb |
Runde 4 |
Buran |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
496 |
Kenneth Mek, Ålesund PK |
515 |
15.nov |
|
Verpingsvika |
Ålesund PK |
|
|
|
|
496 |
Hans Kristian Bendixby (V50), Zero PK |
515 |
3.mar |
|
Ekeberg |
Oslo Sk.krets |
|
|
|
|
496 |
Kenneth Frammarsvik, Florø PK |
515 |
3.mai |
|
Florø |
Florø PK |
|
|
|
|
503 |
Adrian Dyrland-Blikra (Menn U16), Porsgrunn PK |
514 |
15.feb |
Runde 4 |
Brevik |
Porsgrunn PK |
|
|
|
|
503 |
Jonny Pedersen, Brumunddal PK |
514 |
8.mar |
Runde 5 |
Fåberg Skytehall |
Lillehammer PK |
|
|
|
|
503 |
Hans Bo Hansen, Lunner SL |
514 |
16.aug |
|
Nordre Land |
Dokka PK |
|
|
|
|
503 |
Tor Ole Arnesen, Alta SSK |
514 |
30.mai |
|
Kvenvikmoen |
Alta SSK |
|
|
|
|
507 |
Pertti Torpakko (V60), Finnsnes PK |
513 |
28.jun |
|
Tromsdalen |
Tromsø PK |
|
|
|
|
507 |
Rolf Dillevik (V60), Mysen PL |
513 |
14.jun |
|
Korterudmyra |
Mysen PL |
|
|
|
|
507 |
Roar Larsen (V60), Brumunddal PK |
513 |
8.mar |
Runde 5 |
Fåberg Skytehall |
Lillehammer PK |
|
|
|
|
507 |
Gunnar Bjørnstad, Bærum PK |
513 |
31.aug |
|
Løvenskiold |
Bærum PK |
|
|
|
|
507 |
Johan Fagerheim (V50), Åndalsnes PK |
513 |
15.nov |
|
Verpingsvika |
Ålesund PK |
|
|
|
|
507 |
Svein Tore Rabben (V50), Åsane PK |
513 |
27.mai |
|
Jonahola |
Åsane PK |
|
|
|
|
507 |
Geir Ove Skaarstad, Sola PK |
513 |
29.jan |
|
Skiljaberghallen |
Sola PK |
|
|
|
|
514 |
Erlend Romsås, OKTS |
512 |
19.sep |
|
Ekeberg |
Oslo Sk.krets |
|
|
|
|
514 |
Siri Vaggen Olsen (Kv), Oslo PK |
512 |
25.mai |
|
Løvenskiold |
Bærum PK |
|
|
|
|
514 |
Asbjørn Taraldsen (V60), Oppegård SL |
512 |
7.jun |
|
Løvenskiold |
Oslo PK/Bærum PK |
|
|
|
|
514 |
Thore Haug, Lillestrøm OP |
512 |
12.jan |
Runde 3 |
Ekeberg |
OKTS |
|
|
|
|
514 |
Jan-Erik Brandbu (V70), Sarpsborg PK |
512 |
14.jun |
|
Korterudmyra |
Mysen PL |
|
|
|
|
519 |
Alfred Andreassen, Nordkjosbotn PK |
511 |
15.feb |
Runde 4 |
Falken Skytesenter |
Finnsnes PK |
|
|
|
|
519 |
Jarle Hammarsnes, Luster SSL |
511 |
13.des |
|
Fjorstova |
Luster SSL |
|
|
|
|
519 |
Roger Jostein Landsverk, Syvde SSL |
511 |
6.des |
|
Buran |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
519 |
Arnim Svaleng (V60), Alta SSK |
511 |
28.jun |
|
Tromsdalen |
Tromsø PK |
|
|
|
|
519 |
Alf Muldsvor, Stryn PK |
511 |
10.mar |
|
Kulturhuset |
Stryn PK |
|
|
|
|
519 |
Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK |
511 |
6.feb |
|
Brevik |
Porsgrunn PK |
|
|
|
|
519 |
Sigvart Lillebø, Ålesund PK |
511 |
15.nov |
|
Verpingsvika |
Ålesund PK |
|
|
|
|
519 |
Ole R. Paulsen (V60), Oslo PK |
511 |
10.feb |
Runde 4 |
Ekeberg |
Oslo PK |
|
|
|
|
527 |
Geir Skogly, Lardal R & PK |
510 |
29.nov |
|
Bommestadhallen |
Hedrum SS/Larvik SS |
|
|
|
|
527 |
Willy Klette (V60), Oppegård SL |
510 |
30.jul |
NM |
Sankthansholet |
Ørland PK |
|
|
|
|
527 |
Larry Sløbraaten (V60), Oscarsborg PK |
510 |
29.aug |
|
Seiersten |
Oscarsborg PK |
|
|
|
|
527 |
Dagfinn Lutro (V60), Odda PK |
510 |
24.mar |
|
Ragdehallen |
Odda PK |
|
|
|
|
527 |
Tormod Vinje, Ålesund PK |
510 |
22.feb |
|
Verpingsvika |
Ålesund PK |
|
|
|
|
527 |
Kjetil Kiland, Grimstad SS |
510 |
9.feb |
Runde 4 |
Fevikhallen |
Grimstad SS |
|
|
|
|
533 |
Per Åge Fagerheim, Alta SSK |
509 |
30.mai |
|
Kvenvikmoen |
Alta SSK |
|
|
|
|
533 |
Arild Berg, Ørsta/Volda PK |
509 |
22.feb |
|
Verpingsvika |
Ålesund PK |
|
|
|
|
533 |
Oddbjørn Tangen, Sunndal PK |
509 |
20.jun |
|
Oppdal |
Oppdal PK |
|
|
|
|
533 |
Jan Willy Haug, Grimstad SS |
509 |
9.feb |
Runde 4 |
Fevikhallen |
Grimstad SS |
|
|
|
|
533 |
John Robert Strengen, OKTS |
509 |
3.mar |
|
Ekeberg |
Oslo Sk.krets |
|
|
|
|
533 |
Roger Andersen, Grimstad SS |
509 |
9.nov |
|
Fevikhallen |
Grimstad SS |
|
|
|
|
533 |
Per Ove Sekse, Odda PK |
509 |
29.nov |
|
Ragdehallen |
Odda PK |
|
|
|
|
540 |
Morten Sørensen, Grimstad SS |
508 |
9.nov |
|
Fevikhallen |
Grimstad SS |
|
|
|
|
540 |
Bjørn Flore, Sitter IL PK |
508 |
12.mar |
Runde 5 |
Buran |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
540 |
Kjell Hansen (V50), Sola PK |
508 |
13.mar |
Runde 5 |
Skiljaberghallen |
Sola PK |
|
|
|
|
540 |
Arne Lidwin, OKTS |
508 |
7.mai |
|
Maridalen |
OKTS |
|
|
|
|
544 |
Terje Dehli, Oslo PK |
507 |
10.nov |
|
Ekeberg |
Oslo PK |
|
|
|
|
544 |
Tore Presthaug, Stord PK |
507 |
22.nov |
|
Prestegardsskogen |
Stord PK |
|
|
|
|
544 |
Anders Sletta, Åndalsnes PK |
507 |
15.nov |
|
Verpingsvika |
Ålesund PK |
|
|
|
|
547 |
Steinar Kittelsen, OKTS |
506 |
3.mar |
|
Ekeberg |
Oslo Sk.krets |
|
|
|
|
547 |
Jan Johansen (V70), Alta SSK |
506 |
30.mai |
|
Kvenvikmoen |
Alta SSK |
|
|
|
|
547 |
Magne Holt, Brumunddal PK |
506 |
17.feb |
|
Bangshallen |
Brumunddal PK |
|
|
|
|
547 |
Jan Ivar Ingebrethsen (V50), Greipstad SL-Pgr |
506 |
7.nov |
|
Gimlehallen |
Kristiansand PK |
|
|
|
|
551 |
Gudmund Koran (V60), Trondhjems PK |
505 |
12.nov |
|
Buran |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
551 |
Knut Mikkel Kolbe, Oslo PK |
505 |
10.nov |
|
Ekeberg |
Oslo PK |
|
|
|
|
551 |
Bjørn Heitmann (V60), Harstad PK |
505 |
5.jul |
|
Heggenkollen |
Harstad PK |
|
|
|
|
551 |
Ronny Vedå, Ålesund PK |
505 |
22.feb |
|
Verpingsvika |
Ålesund PK |
|
|
|
|
555 |
Arvid Øiamo, Oppdal PK |
504 |
20.jun |
|
Oppdal |
Oppdal PK |
|
|
|
|
555 |
Ansgar Skånøy, Indre Fosen SSK |
504 |
13.nov |
|
Brekstad |
Ørland PK |
|
|
|
|
555 |
Knut Kerssemakers (Menn U16), Rauland PK |
504 |
28.feb |
|
Svadde |
Rjukan PK |
|
|
|
|
555 |
Helge Kristiansen, Sunndal PK |
504 |
19.mai |
|
Dalaråa |
Sunndal PK |
|
|
|
|
555 |
Leif Odvar Aarhus (V60), Tønsberg O. PK |
504 |
15.mar |
Runde 5 |
Bommestadhallen |
Hedrum SS/Larvik SS |
|
|
|
|
555 |
Toivo Laakso (V70), Lillehammer PK |
504 |
22.nov |
|
Fåberg Skytehall |
Lillehammer PK |
|
|
|
|
555 |
Geir Jonatan Sharabi, Akademisk SL |
504 |
3.mar |
|
Ekeberg |
Oslo Sk.krets |
|
|
|
|
562 |
Sissel Karin Hals (Kv), Førde PK |
503 |
8.mar |
Runde 5 |
Fjorstova |
Luster SSL |
|
|
|
|
562 |
Eirik Kuven, Bergen PK |
503 |
27.mai |
|
Jonahola |
Åsane PK |
|
|
|
|
562 |
Trygve Grøsland (V70), Kristiansand PK |
503 |
31.jan |
|
Gimlehallen |
Kristiansand PK |
|
|
|
|
562 |
Jochen Lauw, Kristiansand PK |
503 |
7.nov |
|
Gimlehallen |
Kristiansand PK |
|
|
|
|
562 |
Thomas Larsen, Trondhjems PK |
503 |
30.mai |
|
Jonsvannet |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
562 |
David Nilsen, Kristiansand PK |
503 |
29.aug |
|
Flakke Loner |
Birkenes & Lillesand SSL |
|
|
|
|
562 |
Stine Klausen (Kv), Modum PK |
503 |
10.nov |
|
Bommestadhallen |
Hedrum SS/Larvik SS |
|
|
|
|
569 |
Anne Gundersen (Kv V60), Bærum PK |
502 |
7.jun |
|
Løvenskiold |
Oslo PK/Bærum PK |
|
|
|
|
569 |
Per Wilhelmsen, Bodø SSK |
502 |
12.mar |
Runde 5 |
Hunstad barneskole |
Bodø SSK |
|
|
|
|
569 |
Tim Remy Olsen, Mo PK |
502 |
31.mai |
|
Åenget |
Mo PK |
|
|
|
|
569 |
Haldor Hinna (V70), Stavanger PK |
502 |
1.jul |
|
Bråstein |
Sandnes PK |
|
|
|
|
569 |
Henry Holen, Molde PK |
502 |
22.feb |
|
Verpingsvika |
Ålesund PK |
|
|
|
|
574 |
Gert Are Hildrestrand, Vestnes PK |
501 |
22.feb |
|
Verpingsvika |
Ålesund PK |
|
|
|
|
574 |
Tommy Størseth, Fredrikstad SS |
501 |
10.mai |
|
Regimentsmyra |
Fredrikstad SS |
|
|
|
|
574 |
Roger Gåserud, Sogndal PK |
501 |
13.des |
|
Fjorstova |
Luster SSL |
|
|
|
|
574 |
Adam Johansson (Menn Jr), Kopervik PK |
501 |
13.nov |
|
Karmøyhallen |
Kopervik PK |
|
|
|
|
574 |
Vegard Nygård, Sarpsborg PK |
501 |
31.okt |
|
Regimentsmyra |
Fredrikstad SS |
|
|
|
|
574 |
Hermod Eriksen, Tromsø PK |
501 |
28.jun |
|
Tromsdalen |
Tromsø PK |
|
|
|
|
580 |
Ruben Gyløien (Menn U14), Støren PK |
500 |
10.nov |
|
Engan Leir |
Støren PK |
|
|
|
|
580 |
Ole Vidar Bøe, Mysen PL |
500 |
29.aug |
|
Seiersten |
Oscarsborg PK |
|
|
|
|
580 |
Bjørn Hunn, Sarpsborg PK |
500 |
24.mai |
|
Bjørndalen |
Sarpsborg PK |
|
|
|
|
580 |
Linda Størdal (Kv), Enebakk PK |
500 |
10.nov |
|
Ekeberg |
Oslo PK |
|
|
|
|
580 |
Ola Frigaard, Stjørdal PK |
500 |
24.mai |
|
Skatval |
Stjørdal PK |
|
|
|
|
585 |
Vegard Olsen, Stryn PK |
499 |
10.mar |
|
Kulturhuset |
Stryn PK |
|
|
|
|
585 |
Lars Eivind Sæter, Molde PK |
499 |
22.feb |
|
Verpingsvika |
Ålesund PK |
|
|
|
|
585 |
Thomas Rostøl, Brumunddal PK |
499 |
1.mar |
|
Ankerskogen |
Hamar IL-Pgr |
|
|
|
|
585 |
Ole Swang, Oslo PK |
499 |
10.nov |
|
Ekeberg |
Oslo PK |
|
|
|
|
585 |
Per Erik Bjurstrøm, Nedre Eiker PK |
499 |
29.nov |
|
Bommestadhallen |
Hedrum SS/Larvik SS |
|
|
|
|
585 |
Odd Arve Trefjord, Sitter IL PK |
499 |
12.mar |
Runde 5 |
Buran |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
591 |
Melvin Teigen, OKTS |
498 |
9.mar |
Runde 5 |
Ekeberg |
OKTS |
|
|
|
|
591 |
Petter Lundstrøm, Trondhjems PK |
498 |
30.jul |
NM |
Sankthansholet |
Ørland PK |
|
|
|
|
591 |
Lars Berge, Zero PK |
498 |
12.jan |
Runde 3 |
Ekeberg |
OKTS |
|
|
|
|
591 |
Einar Bjelland, Stord PK |
498 |
25.okt |
|
Prestegardsskogen |
Stord PK |
|
|
|
|
591 |
John A. Sandvik (V50), Oslo PK |
498 |
7.jun |
|
Løvenskiold |
Oslo PK/Bærum PK |
|
|
|
|
591 |
Vegar Martinsen, Fredrikstad PK |
498 |
24.mai |
|
Bjørndalen |
Sarpsborg PK |
|
|
|
|
597 |
Michael Schultz, Ørsta/Volda PK |
497 |
22.feb |
|
Verpingsvika |
Ålesund PK |
|
|
|
|
597 |
Are Berg, Ørsta/Volda PK |
497 |
15.nov |
|
Verpingsvika |
Ålesund PK |
|
|
|
|
597 |
Håkon Kalseth, Steinkjer PK |
497 |
6.jun |
|
Lerkehaug |
Steinkjer PK |
|
|
|
|
597 |
Lorentz G. Rød, Sunndal PK |
497 |
19.mai |
|
Dalaråa |
Sunndal PK |
|
|
|
|
601 |
Arnt Båtstrand, Mosjøen PK |
496 |
26.aug |
|
Sagforsen |
Mosjøen PK |
|
|
|
|
601 |
Jan Teilgård, Kristiansund PK |
496 |
25.jan |
|
Bjørnehaugen |
Kristiansund PK |
|
|
|
|
601 |
Thomas Talmo, Porsgrunn PK |
496 |
6.feb |
|
Brevik |
Porsgrunn PK |
|
|
|
|
601 |
Joakim Lundstrøm (Menn U16), Trondhjems PK |
496 |
27.jun |
int |
Karstula |
KarMAS |
|
|
|
|
601 |
Tor Ståle Sørli, Sandnessjøen PK |
496 |
14.sep |
|
Milan |
Sandnessjøen |
|
|
|
|
601 |
Lars Johan Bygdås, Mo PK |
496 |
11.mar |
Runde 5 |
Selfors |
Mo PK |
|
|
|
|
601 |
Frank Sørstad, Mosjøen PK |
496 |
17.jun |
|
Sagforsen |
Mosjøen PK |
|
|
|
|
601 |
Torleif Narheim, Kopervik PK |
496 |
12.jun |
|
Blikshavn |
Kopervik PK/Skudenes PK |
|
|
|
|
601 |
Knut Mysen (V60), Mysen PL |
496 |
24.mai |
|
Bjørndalen |
Sarpsborg PK |
|
|
|
|
610 |
Marek Potachi, Oslo PK |
495 |
6.nov |
|
Ekeberg |
Oslo Sk.krets |
|
|
|
|
610 |
Joakim Larsen (Menn U16), Sandnes PK |
495 |
2.sep |
|
Bråstein |
Sandnes PK |
|
|
|
|
610 |
Linn Iren Flaate (Kv), Ull SS |
495 |
12.jun |
|
Blikshavn |
Kopervik PK/Skudenes PK |
|
|
|
|
610 |
Hans Ingvaldsen, Bodø SSK |
495 |
27.aug |
|
Hunstad |
Bodø SSK |
|
|
|
|
610 |
Tim Stavnsborg, OKTS |
495 |
9.mar |
Runde 5 |
Ekeberg |
OKTS |
|
|
|
|
615 |
Lars Erik Halvorsen, Lillehammer PK |
494 |
22.nov |
|
Fåberg Skytehall |
Lillehammer PK |
|
|
|
|
615 |
Rune Sijtsema, Stord PK |
494 |
15.mar |
Runde 5 |
Prestegardsskogen |
Stord PK |
|
|
|
|
615 |
Kine Nordgård (Kv Jr), Trondhjems PK |
494 |
12.mar |
Runde 5 |
Buran |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
615 |
Bjarte Serigstad, Finnsnes PK |
494 |
22.feb |
|
Verpingsvika |
Ålesund PK |
|
|
|
|
615 |
Arne Gujord, Bæverdalen PK |
494 |
18.mar |
|
Rindalshuset |
Rindal PK |
|
|
|
|
615 |
Svein Skaaret, Åmli PK |
494 |
13.mar |
Runde 5 |
Stueneshallen |
Arendal PK |
|
|
|
|
621 |
Bengt Morten Taraldsen, Grimstad SS |
493 |
12.jan |
Runde 3 |
Fevikhallen |
Grimstad SS |
|
|
|
|
621 |
Hege Christensen (Kv), Bodø SSK |
493 |
15.feb |
Runde 4 |
Hunstad barneskole |
Bodø SSK |
|
|
|
|
621 |
Stian Knutsen, Lillestrøm OP |
493 |
12.jan |
Runde 3 |
Ekeberg |
OKTS |
|
|
|
|
621 |
Kjetil Flaa Rødsjø (Menn U16), Ørland PK |
493 |
13.nov |
|
Brekstad |
Ørland PK |
|
|
|
|
621 |
Anders Breivik, Akademisk SL |
493 |
3.mar |
|
Ekeberg |
Oslo Sk.krets |
|
|
|
|
626 |
Asbjørn Larsen, Grimstad SS |
492 |
9.nov |
|
Fevikhallen |
Grimstad SS |
|
|
|
|
626 |
Per M. Kannelønning, Stord PK |
492 |
5.feb |
|
Prestegardsskogen |
Stord PK |
|
|
|
|
626 |
Bjørn Andreas Bakke, Sigdal og Eggedal PK |
492 |
7.jun |
|
Bråtan |
Modum PK |
|
|
|
|
626 |
Anders Gran, Lunner SL |
492 |
16.aug |
|
Nordre Land |
Dokka PK |
|
|
|
|
630 |
Harald Johansen (V50), Haugesund PK |
491 |
9.feb |
Runde 4 |
Karmøyhallen |
Kopervik PK |
|
|
|
|
631 |
Randi Ellingsen (Kv), Ull SS |
490 |
10.nov |
|
Ekeberg |
Oslo PK |
|
|
|
|
631 |
Jan Helge Søttar, Mosjøen PK |
490 |
17.jun |
|
Sagforsen |
Mosjøen PK |
|
|
|
|
631 |
Erik S. Nordby, OKTS |
490 |
9.mar |
Runde 5 |
Ekeberg |
OKTS |
|
|
|
|
634 |
Robert Sten Helgesen, Finnsnes PK |
489 |
22.feb |
|
Verpingsvika |
Ålesund PK |
|
|
|
|
634 |
Ketil Laxå (V50), Mosjøen PK |
489 |
17.jun |
|
Sagforsen |
Mosjøen PK |
|
|
|
|
634 |
Olav Vedvik (V60), Sitter IL PK |
489 |
7.aug |
|
Sitter Grendehus |
Sitter IL PK |
|
|
|
|
634 |
Astrid Øiamo (Kv), Oppdal PK |
489 |
20.jun |
|
Oppdal |
Oppdal PK |
|
|
|
|
634 |
Knut Mosand, Rauland PK |
489 |
9.jan |
|
Svadde |
Rjukan PK |
|
|
|
|
634 |
Henning Kvam, Vaksdal SSK |
489 |
17.jun |
|
Ardalen |
Vaksdal SSK |
|
|
|
|
640 |
Oddbjørn Dubland (V60), Sola PK |
488 |
29.jan |
|
Skiljaberghallen |
Sola PK |
|
|
|
|
640 |
Wilairat (Eed) Hagen (Kv), Sandnes PK |
488 |
1.apr |
|
Bråstein |
Sandnes PK |
|
|
|
|
642 |
Svein Ulrik Olsen, Kristiansund PK |
487 |
25.jan |
|
Bjørnehaugen |
Kristiansund PK |
|
|
|
|
642 |
Karl Petter Sjømæling, Verdal SSL |
487 |
12.feb |
Runde 4 |
Vinne Skole |
Verdal SSL |
|
|
|
|
642 |
Øystein Tvedten, Akademisk SL |
487 |
10.nov |
|
Ekeberg |
Oslo PK |
|
|
|
|
642 |
Tommy Mosti, Fauske & Sørfold PK |
487 |
12.jan |
Runde 3 |
Hunstad barneskole |
Bodø SSK |
|
|
|
|
646 |
Jon Frithjof Nilsen, OKTS |
486 |
12.jan |
Runde 3 |
Ekeberg |
OKTS |
|
|
|
|
646 |
Paul Bemelmans (V50), Oslo PK |
486 |
6.nov |
|
Ekeberg |
Oslo Sk.krets |
|
|
|
|
646 |
Toralf Mjøen, Oppdal PK |
486 |
20.jun |
|
Oppdal |
Oppdal PK |
|
|
|
|
646 |
Arnfinn Lund, Time PK |
486 |
2.sep |
|
Bråstein |
Sandnes PK |
|
|
|
|
646 |
Bjørn Inge Pedersen, Brumunddal PK |
486 |
17.feb |
|
Bangshallen |
Brumunddal PK |
|
|
|
|
651 |
Trond Skogly, Lardal R & PK |
485 |
29.nov |
|
Bommestadhallen |
Hedrum SS/Larvik SS |
|
|
|
|
651 |
Jostein Engesmo, Støren PK |
485 |
9.des |
|
Engan Leir |
Støren PK |
|
|
|
|
651 |
Terje Nilsen, Tromsø PK |
485 |
15.nov |
|
Falken Skytesenter |
Finnsnes PK |
|
|
|
|
651 |
Jon Ørsund, Sunndal PK |
485 |
19.mai |
|
Dalaråa |
Sunndal PK |
|
|
|
|
651 |
Sigvart Kaldahl (Menn U16), Sitter IL PK |
485 |
7.aug |
|
Sitter Grendehus |
Sitter IL PK |
|
|
|
|
651 |
Mauri Inkinen (V60), Stord PK |
485 |
12.jun |
|
Blikshavn |
Kopervik PK/Skudenes PK |
|
|
|
|
651 |
Asle Sørheim, Stord PK |
485 |
25.okt |
|
Prestegardsskogen |
Stord PK |
|
|
|
|
658 |
Edvin Skjong, Ålesund PK |
484 |
22.feb |
|
Verpingsvika |
Ålesund PK |
|
|
|
|
658 |
Otto Søilen (V70), NOP/Haakonsvern |
484 |
22.aug |
|
Laksevågbanen |
Bergen PK |
|
|
|
|
658 |
Jon-Tore Gran (V60), Hamar IL-Pgr |
484 |
11.jan |
Runde 3 |
Bangshallen |
Brumunddal PK |
|
|
|
|
658 |
Knut Fornes, Sitter IL PK |
484 |
12.mar |
Runde 5 |
Buran |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
658 |
Bjørnar Helge Haug, Finnsnes PK |
484 |
22.feb |
|
Verpingsvika |
Ålesund PK |
|
|
|
|
658 |
Per Lindholt, Brumunddal PK |
484 |
1.nov |
|
Bangshallen |
Brumunddal PK |
|
|
|
|
664 |
Bjørn Gunnar Pedersen, Skudenes PK |
483 |
4.mar |
|
Karmøyhallen |
Skudenes PK |
|
|
|
|
664 |
Thomas Tverberg, Rjukan PK |
483 |
28.nov |
|
Svadde |
Rjukan PK |
|
|
|
|
664 |
Roy Erik Johansen (V50), Kristiansand PK |
483 |
9.nov |
|
Fevikhallen |
Grimstad SS |
|
|
|
|
667 |
Einar Øverås, Fannefjord PK |
481 |
22.feb |
|
Verpingsvika |
Ålesund PK |
|
|
|
|
667 |
Rune Helle, NOP/Haakonsvern |
481 |
17.jun |
|
Ardalen |
Vaksdal SSK |
|
|
|
|
667 |
Turid Skotterud (Kv V50), NOP/Dal |
481 |
1.feb |
|
Totenhallen |
Lena SS |
|
|
|
|
667 |
Rune Grønn (V60), OKTS |
481 |
12.jan |
Runde 3 |
Ekeberg |
OKTS |
|
|
|
|
667 |
Ingunn Strand (Kv), Lillestrøm OP |
481 |
14.nov |
|
Skedsmohallen |
Lillestrøm OP |
|
|
|
|
667 |
Jan Petter Rogne, Mo PK |
481 |
11.feb |
Runde 4 |
Selfors |
Mo PK |
|
|
|
|
667 |
Gunnar Aas Ernst, Stord PK |
481 |
5.feb |
|
Prestegardsskogen |
Stord PK |
|
|
|
|
674 |
Einar Johan Holst (V50), Oscarsborg PK |
480 |
29.aug |
|
Seiersten |
Oscarsborg PK |
|
|
|
|
675 |
Rudi André Brochs, Kopervik PK |
479 |
22.nov |
|
Prestegardsskogen |
Stord PK |
|
|
|
|
675 |
Gerhard Vågen (V60), Bergen PK |
479 |
22.aug |
|
Laksevågbanen |
Bergen PK |
|
|
|
|
675 |
Roe Tverrå, Kopervik PK |
479 |
12.jun |
|
Blikshavn |
Kopervik PK/Skudenes PK |
|
|
|
|
678 |
Johnny Nordnes, Skudenes PK |
478 |
9.feb |
Runde 4 |
Karmøyhallen |
Kopervik PK |
|
|
|
|
678 |
Bjørn Heggenes, Bergen PK |
478 |
22.aug |
|
Laksevågbanen |
Bergen PK |
|
|
|
|
678 |
Magnus Didriksson, OKTS |
478 |
12.jan |
Runde 3 |
Ekeberg |
OKTS |
|
|
|
|
678 |
Helge Løvland, Åndalsnes PK |
478 |
15.nov |
|
Verpingsvika |
Ålesund PK |
|
|
|
|
678 |
Eric Herfurth, Mysen PL |
478 |
14.jun |
|
Korterudmyra |
Mysen PL |
|
|
|
|
683 |
Hans Lockert, Nordkjosbotn PK |
477 |
15.feb |
Runde 4 |
Falken Skytesenter |
Finnsnes PK |
|
|
|
|
683 |
Per Birkeland, Birkenes & Lillesand SSL |
477 |
29.aug |
|
Flakke Loner |
Birkenes & Lillesand SSL |
|
|
|
|
683 |
Ann Kristin Gjesdal (Kv), Haugesund PK |
477 |
25.okt |
|
Prestegardsskogen |
Stord PK |
|
|
|
|
683 |
Ørjan Olsen, Stryn PK |
477 |
10.mar |
|
Kulturhuset |
Stryn PK |
|
|
|
|
683 |
Øystein Stamland, Kristiansand PK |
477 |
28.mar |
|
Gimlehallen |
Kristiansand PK |
|
|
|
|
688 |
Bjørn Haug, Sandnessjøen PK |
475 |
14.sep |
|
Milan |
Sandnessjøen |
|
|
|
|
688 |
Karl Einar Ellingsen, Skudenes PK |
475 |
4.mar |
|
Karmøyhallen |
Skudenes PK |
|
|
|
|
690 |
Arnfinn Johnsen, Beiarn SL PK |
474 |
12.jan |
Runde 3 |
Hunstad barneskole |
Bodø SSK |
|
|
|
|
690 |
Per Arne Rosseland, Lillestrøm OP |
474 |
14.nov |
|
Skedsmohallen |
Lillestrøm OP |
|
|
|
|
690 |
Sindre Småvik (Menn U16), Ørland PK |
474 |
30.jul |
NM |
Sankthansholet |
Ørland PK |
|
|
|
|
690 |
Christoffer Berg, Luster SSL |
474 |
8.mar |
Runde 5 |
Fjorstova |
Luster SSL |
|
|
|
|
694 |
Tore Malvik (V60), Trondhjems PK |
473 |
6.des |
|
Buran |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
694 |
Gunnar Nyhus, Årdal PK |
473 |
16.aug |
|
Mjøen |
Årdal PK |
|
|
|
|
696 |
Stig Kristiansen (V50), Sola PK |
472 |
10.nov |
|
Skiljaberghallen |
Stavanger PK |
|
|
|
|
696 |
John Coles, Oslo PK |
472 |
10.nov |
|
Ekeberg |
Oslo PK |
|
|
|
|
696 |
Rune Berg Ålien, Nesbyen PK |
472 |
26.apr |
|
Aronsløkka |
Aron SK Drammen |
|
|
|
|
699 |
Marius Vik , Melhus PK |
471 |
11.sep |
|
Jonsvannet |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
699 |
Bjørn Brekmo (V60), Tromsø PK |
471 |
28.jun |
|
Tromsdalen |
Tromsø PK |
|
|
|
|
699 |
Runar Austrått, Sandnes PK |
471 |
1.apr |
|
Bråstein |
Sandnes PK |
|
|
|
|
699 |
Thomas Solstad, Lyngsalpene PK |
471 |
15.feb |
Runde 4 |
Falken Skytesenter |
Finnsnes PK |
|
|
|
|
703 |
Jina Seo-Larsen (Kv), Bergen PK |
470 |
27.mai |
|
Jonahola |
Åsane PK |
|
|
|
|
703 |
Arild Rognsøy, Florø PK |
470 |
3.mai |
|
Florø |
Florø PK |
|
|
|
|
703 |
Ina Gulowsen Knudsen (Kv), Bergen PK |
470 |
22.aug |
|
Laksevågbanen |
Bergen PK |
|
|
|
|
703 |
Tore Jan Nakken, Ålesund PK |
470 |
15.nov |
|
Verpingsvika |
Ålesund PK |
|
|
|
|
703 |
Jan-Henrik Utne (V60), NOP/Haakonsvern |
470 |
26.mar |
|
Haakonsvern |
NOP/Haakonsvern |
|
|
|
|
708 |
Kaj Jacobsen, OKTS |
469 |
19.sep |
|
Ekeberg |
Oslo Sk.krets |
|
|
|
|
708 |
Didrik Langen, Trondhjems PK |
469 |
12.mar |
Runde 5 |
Buran |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
710 |
Trond Danielsen (V50), Finnsnes PK |
467 |
22.feb |
|
Verpingsvika |
Ålesund PK |
|
|
|
|
710 |
Ole Nilsen (V60), Modum PK |
467 |
7.jun |
|
Bråtan |
Modum PK |
|
|
|
|
712 |
Stein Rolt (V60), OKTS |
466 |
7.mai |
|
Maridalen |
OKTS |
|
|
|
|
712 |
Marianne Mysen (Kv V60), Mysen PL |
466 |
24.mai |
|
Bjørndalen |
Sarpsborg PK |
|
|
|
|
714 |
Sverre Meisingseth, Kristiansund PK |
465 |
25.jan |
|
Bjørnehaugen |
Kristiansund PK |
|
|
|
|
714 |
Kjell Warholm, Ørsta/Volda PK |
465 |
15.nov |
|
Verpingsvika |
Ålesund PK |
|
|
|
|
716 |
Marianne Søraa (Kv), Sitter IL PK |
464 |
12.mar |
Runde 5 |
Buran |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
716 |
Farooq Ahmed, Oslo PK |
464 |
6.nov |
|
Ekeberg |
Oslo Sk.krets |
|
|
|
|
716 |
Johnny Pettersen, Sandnessjøen PK |
464 |
14.sep |
|
Milan |
Sandnessjøen |
|
|
|
|
719 |
Petter Berg, Aron SK Drammen |
463 |
26.apr |
|
Aronsløkka |
Aron SK Drammen |
|
|
|
|
720 |
Arne Glomsaker, Marnar PL |
462 |
28.mar |
|
Gimlehallen |
Kristiansand PK |
|
|
|
|
721 |
Geir Jakobsen, HVKSK |
461 |
16.aug |
|
Mjøen |
Årdal PK |
|
|
|
|
721 |
Jo Helge Grepstad, Oslo PK |
461 |
12.okt |
|
Ekeberg |
OKTS |
|
|
|
|
723 |
Håkon Dahl (Menn U14), Greipstad SL-Pgr |
460 |
30.mai |
|
Gimlehallen |
Kristiansand PK |
|
|
|
|
724 |
Sverre Widsteen (V70), Mo PK |
459 |
14.okt |
|
Selfors |
Mo PK |
|
|
|
|
724 |
Kjell Erik Kårstad, Høyanger PK |
459 |
15.mar |
Runde 5 |
Høyangerhallen |
Høyanger PK |
|
|
|
|
724 |
Roar Jacob Lislevand, Evje PK |
459 |
26.nov |
|
Otrahallen |
Evje PK |
|
|
|
|
727 |
Hans Petter Lindstad (V50), Sarpsborg PK |
458 |
24.mai |
|
Bjørndalen |
Sarpsborg PK |
|
|
|
|
727 |
Kristin Mørkestøl (Kv), Oslo PK |
458 |
6.nov |
|
Ekeberg |
Oslo Sk.krets |
|
|
|
|
727 |
Kai Peistorpet, Namnå PK |
458 |
14.mar |
Runde 5 |
Solør Skytterhall |
Namnå PK |
|
|
|
|
730 |
Torger Steinnes, Kopervik PK |
457 |
9.mar |
Runde 5 |
Karmøyhallen |
Kopervik PK |
|
|
|
|
730 |
Gunn Mary Andersen (Kv), Verdal SSL |
457 |
12.feb |
Runde 4 |
Vinne Skole |
Verdal SSL |
|
|
|
|
730 |
Michael Strøm (Menn U14), Sitter IL PK |
457 |
7.aug |
|
Sitter Grendehus |
Sitter IL PK |
|
|
|
|
730 |
Benjamin Øygarden (Menn Jr), Kopervik PK |
457 |
13.nov |
|
Karmøyhallen |
Kopervik PK |
|
|
|
|
730 |
Christer Buschmann, Oslo PK |
457 |
6.nov |
|
Ekeberg |
Oslo Sk.krets |
|
|
|
|
735 |
Kåre Andreassen (V60), Svolvær PK |
456 |
24.okt |
|
Våganhallen |
Svolvær PK |
|
|
|
|
735 |
Fredrik K. Rønning, Fannefjord PK |
456 |
19.mai |
|
Dalaråa |
Sunndal PK |
|
|
|
|
735 |
Marius Eriksen (Menn U14), Tromsø PK |
456 |
28.jun |
|
Tromsdalen |
Tromsø PK |
|
|
|
|
735 |
Petter Broen, Svalbard Turn Pgr |
456 |
28.okt |
|
Svalbardhallen |
Svalbard Turn Pgr |
|
|
|
|
735 |
Trond Dahle, Haugesund PK |
456 |
9.feb |
Runde 4 |
Karmøyhallen |
Kopervik PK |
|
|
|
|
740 |
Jan Terje Skjetne, Trondhjems PK |
455 |
14.okt |
|
Buran |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
740 |
Aleksandra Engeseth (Kv), Bergen PK |
455 |
22.aug |
|
Laksevågbanen |
Bergen PK |
|
|
|
|
740 |
Thomas Bakke, Sandnes PK |
455 |
1.apr |
|
Bråstein |
Sandnes PK |
|
|
|
|
743 |
Bjarne Jakob Olden, Stjørdal PK |
454 |
7.aug |
|
Sitter Grendehus |
Sitter IL PK |
|
|
|
|
744 |
Jon Pedersen (V60), Oslo PK |
453 |
10.nov |
|
Ekeberg |
Oslo PK |
|
|
|
|
744 |
Per Helge Skadberg, Svalbard Turn Pgr |
453 |
28.okt |
|
Svalbardhallen |
Svalbard Turn Pgr |
|
|
|
|
744 |
Hans Inge Holtet, Oslo PK |
453 |
3.mar |
|
Ekeberg |
Oslo Sk.krets |
|
|
|
|
747 |
Egil Stien (V60), Mo PK |
452 |
11.feb |
Runde 4 |
Selfors |
Mo PK |
|
|
|
|
748 |
Knut Ole Fagervold, Ørland PK |
451 |
6.des |
|
Buran |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
748 |
Magnar Kristiansen (V60), Stjørdal PK |
451 |
24.mai |
|
Skatval |
Stjørdal PK |
|
|
|
|
748 |
Erling Sønderby, Dokka PK |
451 |
1.feb |
|
Totenhallen |
Lena SS |
|
|
|
|
751 |
Odd Apalseth (V60), Sandane PK |
450 |
3.mai |
|
Florø |
Florø PK |
|
|
|
|
752 |
Elin Andresen (Kv), Kjeller SK |
449 |
14.nov |
|
Skedsmohallen |
Lillestrøm OP |
|
|
|
|
752 |
Helge Jonassen (V70), Sandnes PK |
449 |
2.sep |
|
Bråstein |
Sandnes PK |
|
|
|
|
754 |
Svein Gramstad (V60), Sandnes PK |
448 |
17.jan |
Runde 3 |
Skiljaberghallen |
Sola PK |
|
|
|
|
754 |
Viggo Hansen (V60), Birkenes & Lillesand SSL |
448 |
29.aug |
|
Flakke Loner |
Birkenes & Lillesand SSL |
|
|
|
|
754 |
Gunnar Linber, Brumunddal PK |
448 |
1.nov |
|
Bangshallen |
Brumunddal PK |
|
|
|
|
757 |
Odd Østveit, Oslo PK |
447 |
10.feb |
Runde 4 |
Ekeberg |
Oslo PK |
|
|
|
|
757 |
Ole Thune (V70), NOP/Haakonsvern |
447 |
22.aug |
|
Laksevågbanen |
Bergen PK |
|
|
|
|
757 |
Lars Petter Borgen, Oslo PK |
447 |
3.mar |
|
Ekeberg |
Oslo Sk.krets |
|
|
|
|
757 |
David Madsen, Meløy PK |
447 |
15.feb |
Runde 4 |
Hunstad barneskole |
Bodø SSK |
|
|
|
|
761 |
Camilla Nørbech (Kv), Oslo PK |
446 |
7.jun |
|
Løvenskiold |
Oslo PK/Bærum PK |
|
|
|
|
762 |
Alexander Brennersted, Akademisk SL |
444 |
1.apr |
|
Ekeberg |
Oslo Sk.krets |
|
|
|
|
762 |
Øyvind Kvalen, Luster SSL |
444 |
8.mar |
Runde 5 |
Fjorstova |
Luster SSL |
|
|
|
|
762 |
Sølve Storevik, Florø PK |
444 |
3.mai |
|
Florø |
Florø PK |
|
|
|
|
765 |
Øyvind Rege, Sandnes PK |
443 |
13.okt |
|
Skiljaberghallen |
Sola PK |
|
|
|
|
765 |
Magnar Anton Støyva, Sandane PK |
443 |
28.jun |
|
Kråkenesmarka |
Førde PK |
|
|
|
|
767 |
Ragnar Sagbakken, Bærum PK |
442 |
25.mai |
|
Løvenskiold |
Bærum PK |
|
|
|
|
767 |
Dagfinn Mikkelsen, Lyngsalpene PK |
442 |
28.jun |
|
Tromsdalen |
Tromsø PK |
|
|
|
|
767 |
Ada Husmo Duaas (Kv Jr), Rjukan PK |
442 |
9.jan |
|
Svadde |
Rjukan PK |
|
|
|
|
767 |
Jan Georg Lauvåsen, Porsgrunn PK |
442 |
15.feb |
Runde 4 |
Brevik |
Porsgrunn PK |
|
|
|
|
771 |
Aleksander Glomsaker, Marnar PL |
441 |
28.mar |
|
Gimlehallen |
Kristiansand PK |
|
|
|
|
771 |
Vegard Strand, Svalbard Turn Pgr |
441 |
25.mar |
|
Svalbardhallen |
Svalbard Turn Pgr |
|
|
|
|
771 |
Geir Hilding, Zero PK |
441 |
9.mar |
Runde 5 |
Ekeberg |
OKTS |
|
|
|
|
771 |
Petter Mandt, Grimstad SS |
441 |
9.nov |
|
Fevikhallen |
Grimstad SS |
|
|
|
|
771 |
Bjørn-Vidar Andreassen, Tromsø PK |
441 |
28.jun |
|
Tromsdalen |
Tromsø PK |
|
|
|
|
776 |
Harald Sandsbakken, Oslo PK |
440 |
6.nov |
|
Ekeberg |
Oslo Sk.krets |
|
|
|
|
776 |
Adrian Haarr (Menn U14), Sola PK |
440 |
13.nov |
|
Skiljaberghallen |
Stavanger PK |
|
|
|
|
776 |
Kåre Johansen (V70), Tønsberg O. PK |
440 |
22.feb |
|
Haugar |
Tønsberg O. PK |
|
|
|
|
779 |
Arild Andersen (V50), Støren PK |
439 |
9.des |
|
Engan Leir |
Støren PK |
|
|
|
|
779 |
Dag Andre Nymoen, Akademisk SL |
439 |
3.mar |
|
Ekeberg |
Oslo Sk.krets |
|
|
|
|
781 |
Lars Aamdal, Akademisk SL |
438 |
2.feb |
|
Ekeberg |
Oslo Sk.krets |
|
|
|
|
781 |
Tor Martin Rødfjell, Mo PK |
438 |
14.jan |
Runde 3 |
Selfors |
Mo PK |
|
|
|
|
783 |
Dennis Maksabovskiy, Haugesund PK |
437 |
25.okt |
|
Prestegardsskogen |
Stord PK |
|
|
|
|
784 |
Tom Brivik, Svalbard Turn Pgr |
436 |
25.mar |
|
Svalbardhallen |
Svalbard Turn Pgr |
|
|
|
|
784 |
Steinar Ebbestad (V60), OKTS |
436 |
1.apr |
|
Ekeberg |
Oslo Sk.krets |
|
|
|
|
784 |
Anders W. Nyrud, Akademisk SL |
436 |
2.feb |
|
Ekeberg |
Oslo Sk.krets |
|
|
|
|
787 |
Lars Namork, Sola PK |
434 |
30.jan |
|
Skiljaberghallen |
Sola PK |
|
|
|
|
787 |
Åsmund Amlien, Lena SS |
434 |
1.feb |
|
Totenhallen |
Lena SS |
|
|
|
|
787 |
Frode Heggvoll, Trondhjems PK |
434 |
12.mar |
Runde 5 |
Buran |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
787 |
Ole Martin Sørli, Åndalsnes PK |
434 |
22.feb |
|
Verpingsvika |
Ålesund PK |
|
|
|
|
791 |
Bob E. Krogh-Jakobsen (V70), Zero PK |
433 |
10.nov |
|
Ekeberg |
Oslo PK |
|
|
|
|
791 |
Leif Johan Bårdsen (V60), Kopervik PK |
433 |
13.nov |
|
Karmøyhallen |
Kopervik PK |
|
|
|
|
793 |
May Britt Kringen (Kv), Svalbard Turn Pgr |
432 |
25.mar |
|
Svalbardhallen |
Svalbard Turn Pgr |
|
|
|
|
793 |
Kjell Roger Josefsen (V60), OKTS |
432 |
1.apr |
|
Ekeberg |
Oslo Sk.krets |
|
|
|
|
793 |
Anne Kristine Hagen (Kv), Svalbard Turn Pgr |
432 |
25.mar |
|
Svalbardhallen |
Svalbard Turn Pgr |
|
|
|
|
796 |
Svein Vikse, Kopervik PK |
431 |
13.nov |
|
Karmøyhallen |
Kopervik PK |
|
|
|
|
796 |
Bertel Kroken (V70), Alta SSK |
431 |
30.mai |
|
Kvenvikmoen |
Alta SSK |
|
|
|
|
798 |
Torkild Hauge, Molde PK |
429 |
11.okt |
|
Bollitun |
Eide & Fræna PK |
|
|
|
|
799 |
Audun Tveiten, Grimstad SS |
427 |
12.jan |
Runde 3 |
Fevikhallen |
Grimstad SS |
|
|
|
|
800 |
Heine Martin Junge (Menn U16), Kopervik PK |
426 |
9.mar |
Runde 5 |
Karmøyhallen |
Kopervik PK |
|
|
|
|
800 |
Ragna Kyrkjebø (Kv), Oslo PK |
426 |
3.mar |
|
Ekeberg |
Oslo Sk.krets |
|
|
|
|
802 |
Erik H Øian, Lillestrøm OP |
424 |
14.nov |
|
Skedsmohallen |
Lillestrøm OP |
|
|
|
|
802 |
Stein Krokhaug, Oppdal PK |
424 |
20.jun |
|
Oppdal |
Oppdal PK |
|
|
|
|
804 |
Monica Sørensen (Kv), Namnå PK |
423 |
14.mar |
Runde 5 |
Solør Skytterhall |
Namnå PK |
|
|
|
|
805 |
Roger Morgan Nakjem, Lardal R & PK |
422 |
29.nov |
|
Bommestadhallen |
Hedrum SS/Larvik SS |
|
|
|
|
805 |
Daniel Andersen, Oslo PK |
422 |
6.nov |
|
Ekeberg |
Oslo Sk.krets |
|
|
|
|
805 |
Agnar Nykos, Rauland PK |
422 |
28.feb |
|
Svadde |
Rjukan PK |
|
|
|
|
808 |
Bjørn Seo-Larsen (V60), Bergen PK |
420 |
22.aug |
|
Laksevågbanen |
Bergen PK |
|
|
|
|
808 |
Ellen Dyb Wedeld (Kv), Oslo PK |
420 |
12.jan |
Runde 3 |
Ekeberg |
OKTS |
|
|
|
|
810 |
Hans B. Ovesen, Trondhjems PK |
419 |
12.mar |
Runde 5 |
Buran |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
810 |
Ståle Harang, Brumunddal PK |
419 |
17.feb |
|
Bangshallen |
Brumunddal PK |
|
|
|
|
812 |
Tom Erik Hammer (Menn U14), Støren PK |
418 |
10.nov |
|
Engan Leir |
Støren PK |
|
|
|
|
812 |
Linda Karlsen (Kv), Kristiansand PK |
418 |
31.jan |
|
Gimlehallen |
Kristiansand PK |
|
|
|
|
812 |
Lars Jørgen Glomsaker, Marnar PL |
418 |
28.mar |
|
Gimlehallen |
Kristiansand PK |
|
|
|
|
815 |
Andreas Kvile (V60), Sandane PK |
417 |
3.mai |
|
Florø |
Florø PK |
|
|
|
|
815 |
Christian Tverberg (Menn U12), Rjukan PK |
417 |
28.nov |
|
Svadde |
Rjukan PK |
|
|
|
|
815 |
Rolf Wroldsen (V70), Oslo SS |
417 |
7.jun |
|
Løvenskiold |
Oslo PK/Bærum PK |
|
|
|
|
818 |
Mathew Hardenberg, Harstad PK |
416 |
5.jul |
|
Heggenkollen |
Harstad PK |
|
|
|
|
818 |
Petter Jan Bjørklid, Ålesund PK |
416 |
22.feb |
|
Verpingsvika |
Ålesund PK |
|
|
|
|
820 |
Gjermund Viland, Haugesund PK |
415 |
6.des |
|
Bømlohallen |
Bremnes PK |
|
|
|
|
821 |
Robert Foss, Mysen PL |
413 |
14.jun |
|
Korterudmyra |
Mysen PL |
|
|
|
|
822 |
Bernt Nilsen, Odda PK |
412 |
24.mar |
|
Ragdehallen |
Odda PK |
|
|
|
|
823 |
Espen Anholt, Tønsberg O. PK |
409 |
22.feb |
|
Haugar |
Tønsberg O. PK |
|
|
|
|
823 |
Fritz de Bourg, Sandefjord PK |
409 |
19.apr |
|
Brevik |
Porsgrunn PK |
|
|
|
|
825 |
Jan Øyvind Kleppe, Trondhjems PK |
408 |
23.aug |
|
Jonsvannet |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
825 |
Martin Kolstø Hansen (Menn Jr), Kopervik PK |
408 |
12.jun |
|
Blikshavn |
Kopervik PK/Skudenes PK |
|
|
|
|
827 |
Stig Tangen, Kopervik PK |
406 |
9.mar |
Runde 5 |
Karmøyhallen |
Kopervik PK |
|
|
|
|
827 |
Harald Syse, Lillestrøm OP |
406 |
14.nov |
|
Skedsmohallen |
Lillestrøm OP |
|
|
|
|
827 |
Per N. Perdersen, Tønsberg O. PK |
406 |
22.feb |
|
Haugar |
Tønsberg O. PK |
|
|
|
|
830 |
Mona Sølvi Gjertsen (Kv), Flintlåsen PK |
405 |
15.mar |
Runde 5 |
Høyangerhallen |
Høyanger PK |
|
|
|
|
830 |
Bjørn E Barkald, Lillestrøm OP |
405 |
14.nov |
|
Skedsmohallen |
Lillestrøm OP |
|
|
|
|
830 |
Svein Einar Ellingsen (Menn Jr), Skudenes PK |
405 |
4.mar |
|
Karmøyhallen |
Skudenes PK |
|
|
|
|
833 |
Remi Sæther, Melhus PK |
404 |
11.sep |
|
Jonsvannet |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
834 |
Lene Nymoen (Kv), Rjukan PK |
403 |
9.jan |
|
Svadde |
Rjukan PK |
|
|
|
|
834 |
Morten Eriksen (Menn Jr), Kopervik PK |
403 |
12.jun |
|
Blikshavn |
Kopervik PK/Skudenes PK |
|
|
|
|
836 |
Per Tronaas, OKTS |
402 |
9.mar |
Runde 5 |
Ekeberg |
OKTS |
|
|
|
|
836 |
Frank Hansen, Porsgrunn PK |
402 |
6.feb |
|
Brevik |
Porsgrunn PK |
|
|
|
|
838 |
Svein Øyvind Syse, Lillestrøm OP |
399 |
14.nov |
|
Skedsmohallen |
Lillestrøm OP |
|
|
|
|
839 |
Jon Sondre Lie, Lardal R & PK |
397 |
29.nov |
|
Bommestadhallen |
Hedrum SS/Larvik SS |
|
|
|
|
840 |
Bjørge Nilsen, Stryn PK |
396 |
10.mar |
|
Kulturhuset |
Stryn PK |
|
|
|
|
840 |
John Ulvøy, Sandnessjøen PK |
396 |
14.sep |
|
Milan |
Sandnessjøen |
|
|
|
|
842 |
Morgane Moriarty, Kristiansand PK |
394 |
31.jan |
|
Gimlehallen |
Kristiansand PK |
|
|
|
|
843 |
Nicolay Hæstad (Menn U16), Kopervik PK |
390 |
9.feb |
Runde 4 |
Karmøyhallen |
Kopervik PK |
|
|
|
|
844 |
Terje Greftegreff, Lillestrøm OP |
389 |
14.nov |
|
Skedsmohallen |
Lillestrøm OP |
|
|
|
|
845 |
Martin Anholt (Menn U16), Tønsberg O. PK |
388 |
22.feb |
|
Haugar |
Tønsberg O. PK |
|
|
|
|
845 |
Jon Erling Clementsen, Sandane PK |
388 |
28.jun |
|
Kråkenesmarka |
Førde PK |
|
|
|
|
847 |
Willy Brochs (V60), Haugesund PK |
386 |
12.okt |
|
Karmøyhallen |
Kopervik PK |
|
|
|
|
847 |
Steven Bendal, Hjørungavåg PK |
386 |
15.nov |
|
Verpingsvika |
Ålesund PK |
|
|
|
|
849 |
Kristian Larsen, Bardufoss PK |
385 |
15.nov |
|
Falken Skytesenter |
Finnsnes PK |
|
|
|
|
849 |
Sigmund Folkestad, Høyanger PK |
385 |
15.mar |
Runde 5 |
Høyangerhallen |
Høyanger PK |
|
|
|
|
851 |
Trond Viggo Bævre, Bæverdalen PK |
384 |
18.mar |
|
Rindalshuset |
Rindal PK |
|
|
|
|
851 |
Jørgen Høgstad, Sunndal PK |
384 |
19.mai |
|
Dalaråa |
Sunndal PK |
|
|
|
|
853 |
Sveinung Helgeland, Kopervik PK |
382 |
11.sep |
|
Karmøyhallen |
Kopervik PK |
|
|
|
|
854 |
Gustav Amtoft, Oppdal PK |
379 |
20.jun |
|
Oppdal |
Oppdal PK |
|
|
|
|
855 |
Fredrik Rosvoldaunet, Trondhjems PK |
377 |
12.mar |
Runde 5 |
Buran |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
856 |
Cato Algerøy, Odda PK |
375 |
24.mar |
|
Ragdehallen |
Odda PK |
|
|
|
|
856 |
Eva Bakkejord (Kv), Finnsnes PK |
375 |
15.nov |
|
Falken Skytesenter |
Finnsnes PK |
|
|
|
|
856 |
Tore Andersen, OKTS |
375 |
12.jan |
Runde 3 |
Ekeberg |
OKTS |
|
|
|
|
859 |
Bjørn Nilssen, Oslo PK |
373 |
10.nov |
|
Ekeberg |
Oslo PK |
|
|
|
|
860 |
Jon Are Sæter, Namnå PK |
371 |
14.mar |
Runde 5 |
Solør Skytterhall |
Namnå PK |
|
|
|
|
861 |
Lena Snilstveit (Kv U16), Sitter IL PK |
368 |
12.mar |
Runde 5 |
Buran |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
861 |
Morten Johannesen, Hedrum SS |
368 |
10.nov |
|
Bommestadhallen |
Hedrum SS/Larvik SS |
|
|
|
|
863 |
Svein Olav Hansen, Gjøvik PK |
366 |
26.jul |
|
Revhiholen |
Gjøvik PK |
|
|
|
|
864 |
Helge Fidje, Greipstad SL-Pgr |
358 |
30.mai |
|
Gimlehallen |
Kristiansand PK |
|
|
|
|
865 |
Odd Sørensen, Kristiansand PK |
357 |
31.jan |
|
Gimlehallen |
Kristiansand PK |
|
|
|
|
865 |
Jan Robert Hevrøy, Kopervik PK |
357 |
13.nov |
|
Karmøyhallen |
Kopervik PK |
|
|
|
|
867 |
Kai Erik Tofte, Stord PK |
355 |
22.nov |
|
Prestegardsskogen |
Stord PK |
|
|
|
|
868 |
Berit Fossland (Kv), Svalbard Turn Pgr |
354 |
25.mar |
|
Svalbardhallen |
Svalbard Turn Pgr |
|
|
|
|
869 |
Laila Thorarensen (Kv), Sandnes PK |
352 |
2.sep |
|
Bråstein |
Sandnes PK |
|
|
|
|
870 |
John Michael Idland, Sandnes PK |
351 |
1.apr |
|
Bråstein |
Sandnes PK |
|
|
|
|
871 |
Odd Magne Mellemseter, Oppdal PK |
348 |
20.jun |
|
Oppdal |
Oppdal PK |
|
|
|
|
872 |
Tor Selnes, Svalbard Turn Pgr |
343 |
28.okt |
|
Svalbardhallen |
Svalbard Turn Pgr |
|
|
|
|
873 |
Børge Jørgensen-Dahl (V60), Trondhjems PK |
342 |
12.nov |
|
Buran |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
874 |
Geir Johannessen, Porsgrunn PK |
340 |
15.feb |
Runde 4 |
Brevik |
Porsgrunn PK |
|
|
|
|
875 |
Magne Eggen (V70), Kristiansand PK |
337 |
30.mai |
|
Gimlehallen |
Kristiansand PK |
|
|
|
|
876 |
Elise Hovde (Kv Jr), Ørland PK |
335 |
30.jul |
NM |
Sankthansholet |
Ørland PK |
|
|
|
|
877 |
Svein Morten Rødfjell, Mo PK |
332 |
14.jan |
Runde 3 |
Selfors |
Mo PK |
|
|
|
|
878 |
Tore Lysebo, Hedrum SS |
331 |
17.okt |
|
Bommestadhallen |
Hedrum SS/Larvik SS |
|
|
|
|
879 |
Randi Stene Pettersen (Kv), Svalbard Turn Pgr |
330 |
25.mar |
|
Svalbardhallen |
Svalbard Turn Pgr |
|
|
|
|
880 |
Karl Muri, Fannefjord PK |
329 |
22.feb |
|
Verpingsvika |
Ålesund PK |
|
|
|
|
881 |
Leif Arild Aakesen, Porsgrunn PK |
325 |
15.feb |
Runde 4 |
Brevik |
Porsgrunn PK |
|
|
|
|
882 |
Gøran Rasmussen (Menn Jr), Bergen PK |
322 |
22.aug |
|
Laksevågbanen |
Bergen PK |
|
|
|
|
883 |
Jan Egil Trotland, Støren PK |
319 |
10.nov |
|
Engan Leir |
Støren PK |
|
|
|
|
884 |
Sigurd Derås (Menn U14), Mo PK |
309 |
31.mai |
|
Åenget |
Mo PK |
|
|
|
|
885 |
Olav Hovelsrud (Menn U16), Rauland PK |
296 |
9.jan |
|
Svadde |
Rjukan PK |
|
|
|
|
885 |
Merethe Striger (Kv), Trondhjems PK |
296 |
14.okt |
|
Buran |
Trondhjems PK |
|
|
|
|
887 |
Bjørn Olav Mjølhus, Kopervik PK |
295 |
9.mar |
Runde 5 |
Karmøyhallen |
Kopervik PK |
|
|
|
|
888 |
James Hvidsten, Arendal PK |
281 |
13.mar |
Runde 5 |
Stueneshallen |
Arendal PK |
|
|
|
|
889 |
Anita Kristiansen (Kv), OKTS |
274 |
12.jan |
Runde 3 |
Ekeberg |
OKTS |
|
|
|
|
890 |
Kristin Bakka (Kv), Kristiansand PK |
271 |
28.mar |
|
Gimlehallen |
Kristiansand PK |
|
|
|
|
891 |
Tina Løkken (Kv), Lena SS |
270 |
1.feb |
|
Totenhallen |
Lena SS |
|
|
|
|
891 |
Thore Eriksen, Fredrikstad SS |
270 |
31.okt |
|
Regimentsmyra |
Fredrikstad SS |
|
|
|
|
893 |
Trygve Dahl, Greipstad SL-Pgr |
269 |
12.jan |
Runde 3 |
Fevikhallen |
Grimstad SS |
|
|
|
|
894 |
Thomas Hisdal (Menn Jr), Vaksdal SSK |
259 |
17.jun |
|
Ardalen |
Vaksdal SSK |
|
|
|
|
895 |
Maria Haavik (Kv), Grimstad SS |
258 |
9.nov |
|
Fevikhallen |
Grimstad SS |
|
|
|
|
896 |
Jens Petter Torheim (Menn U16), Stryn PK |
255 |
10.mar |
|
Kulturhuset |
Stryn PK |
|
|
|
|
897 |
Odin Lie (Menn U12), Rjukan PK |
237 |
28.nov |
|
Svadde |
Rjukan PK |
|
|
|
|
898 |
Lene Markhus (Kv), Bergen PK |
222 |
22.aug |
|
Laksevågbanen |
Bergen PK |
|
|
|
|
899 |
Marianne Warud (Kv), Bærum PK |
212 |
31.aug |
|
Løvenskiold |
Bærum PK |
|
|
|
|
900 |
Tom Erik Rege, Sandnes PK |
208 |
13.okt |
|
Skiljaberghallen |
Sola PK |
|
|
|
|
901 |
Thor Morten Eide, Stryn PK |
207 |
10.mar |
|
Kulturhuset |
Stryn PK |
|
|
|
|
902 |
Johan J. Kammersten (V70), Mo PK |
198 |
11.feb |
Runde 4 |
Selfors |
Mo PK |
|
|
|
|
903 |
Anita Pedrsen (Kv), Oslo PK |
193 |
6.nov |
|
Ekeberg |
Oslo Sk.krets |
|
|
|
|
903 |
Tina H. Ytreland (Kv), Kopervik PK |
193 |
9.mar |
Runde 5 |
Karmøyhallen |
Kopervik PK |
|
|
|
|
905 |
Thomas Revheim Erdal (Menn U16), Stryn PK |
189 |
10.mar |
|
Kulturhuset |
Stryn PK |
|
|
|
|
906 |
Geir Borstad, Bæverdalen PK |
158 |
25.nov |
|
Rindalshuset |
Rindal PK |
|
|
|
|
907 |
Kjell Erik Iversen (V60), Mo PK |
25 |
18.nov |
|
Selfors |
Mo PK |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|