|
Alle på topp: NAIS
Fin 2018 |
Klasse: |
A |
B |
C |
|
|
oppdatert 13.april 2019 |
|
|
|
krav |
- |
- |
- |
|
|
Trykk Ctrl-F for tekstsøk |
|
Res. skutt siste 21 dager uthevet |
|
|
861 skyttere ( -63 ) |
2017 |
pl |
Navn, Klubb |
klasse |
Sum |
2017 |
Dato |
type |
Sted |
Arr. |
+63 |
1 |
Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK |
|
296 |
+10 |
28.des |
|
Støren Skytesenter |
Støren SSK |
+11 |
2 |
Arild Inge Wollan, Støren SSK |
V50 |
295 |
+3 |
7.mai |
|
Støren Skytesenter |
Støren SSK |
+1 |
2 |
Kjetil Bromark, Modum PK |
|
295 |
- |
19.feb |
|
Hønefoss |
Ringerike PK |
-1 |
2 |
Pål Hembre, Bærum PK |
V50 |
295 |
-3 |
30.jun |
|
Løvenskiold |
Bærum PK |
-1 |
2 |
Frank Lien, Ringerike PK |
V50 |
295 |
-3 |
19.mar |
|
Hønefoss |
Ringerike PK |
+14 |
2 |
Nils Håvard Dahl, Verdal SSL |
V60 |
295 |
+4 |
25.sep |
|
Vinne |
Verdal SSL |
-4 |
7 |
Tor Helge Haltvik, Frosta SSL |
|
294 |
-1 |
11.des |
|
Vinne |
Verdal SSL |
+26 |
7 |
Marius Westgård, Hafrsfjord PK |
|
294 |
+5 |
6.okt |
|
Varhaug |
Hå PK |
-4 |
7 |
Ingar Woll, Bærum PK |
|
294 |
-1 |
15.jul |
|
Løvenskiold |
Bærum PK |
+116 |
7 |
Roar Haugan, Støren SSK |
|
294 |
+13 |
12.feb |
|
Støren Skytesenter |
Støren SSK |
+26 |
7 |
Bjørn Johan Mariboe, Ringerike PK |
|
294 |
+5 |
9.des |
|
Hønefoss |
Ringerike PK |
+3 |
7 |
Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK |
V50 |
294 |
- |
25.feb |
|
Buran |
Trondhjems PK |
+40 |
7 |
Ståle Nestås, Bergen PK |
|
294 |
+7 |
5.des |
|
Jonahola |
Åsane PK |
-1 |
14 |
Einar Morten Landsem, Støren SSK |
|
293 |
+1 |
28.des |
|
Støren Skytesenter |
Støren SSK |
+19 |
14 |
Håvard Hoff, Ørland PK |
|
293 |
+4 |
28.jun |
|
Sankthansholet |
Ørland PK |
+11 |
14 |
Lars Rune Korneliussen, Bærum PK |
V50 |
293 |
+3 |
23.apr |
|
Hønefoss |
Ringerike PK |
ny |
14 |
Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK |
|
293 |
ny |
28.des |
|
Støren Skytesenter |
Støren SSK |
+7 |
18 |
Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik |
V70 |
292 |
+2 |
24.mai |
|
Bjørndalen |
Sandefjord PK |
-15 |
18 |
Geir Berg, Ringerike PK |
V50 |
292 |
-3 |
14.jan |
|
Hønefoss |
Ringerike PK |
-6 |
18 |
Lasse Hovd, Bærum PK |
|
292 |
-1 |
24.nov |
|
Løvenskiold |
Bærum PK |
-5 |
18 |
Tor Jonassen, Sandnes PK |
V50 |
292 |
- |
6.okt |
|
Varhaug |
Hå PK |
-2 |
18 |
Roar Hembre, Trondhjems PK |
V50 |
292 |
+1 |
12.jul |
|
Jonsvatnet |
Trondhjems PK |
+46 |
18 |
Jan Olav Furuborg, Greipstad PK |
|
292 |
+6 |
27.okt |
|
Songdalen |
Greipstad PK |
-2 |
18 |
Vidar Solheim, Eide og Fræna PK |
|
292 |
+1 |
5.feb |
|
Bollitun |
Eide og Fræna PK |
+14 |
25 |
Kenneth Bjørheim Eik, Stavanger PK |
|
291 |
+3 |
25.apr |
|
Bjergsted |
Hafrsfjord PK |
- |
25 |
Morten Antonsen, Ørland PK |
|
291 |
+1 |
29.nov |
|
Brekstad |
Ørland PK |
+177 |
25 |
Stian Kristoffersen, Modum PK |
|
291 |
+15 |
17.des |
|
Ekeberg |
OKTS |
+73 |
25 |
Geir Yngvar Haugsnes, Haugesund PK |
|
291 |
+8 |
1.mar |
|
Stavangergt. 5 |
Haugesund PK |
ny |
25 |
Stein Vidar Amundsen, Hamar SSK |
SH 1 |
291 |
ny |
15.apr |
|
Drammen |
Aron SK Drammen |
+127 |
30 |
Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK |
V70 |
290 |
+11 |
12.jul |
|
Jonsvatnet |
Trondhjems PK |
+272 |
30 |
Lars Petter Mostad, Oslo PK |
|
290 |
+21 |
24.nov |
|
Løvenskiold |
Bærum PK |
+108 |
30 |
Jørn Olsen, Narvik PK |
|
290 |
+10 |
20.okt |
|
Narvik Pistolklubb |
Narvik PK |
ny |
30 |
Jan Henrik Eriksen, Bærum PK |
V60 |
290 |
ny |
24.nov |
|
Løvenskiold |
Bærum PK |
-14 |
30 |
Mikkel Bast, Aron SK Drammen |
|
290 |
-1 |
20.apr |
|
Drammen |
Aron SK Drammen |
ny |
30 |
Audun Skjær Kolseth, OKTS |
|
290 |
ny |
17.des |
|
Ekeberg |
OKTS |
+34 |
30 |
Reidun Ann Støle, Haugesund PK |
Kv V50 |
290 |
+4 |
7.jun |
|
Stavangergt. 5 |
Haugesund PK |
+34 |
30 |
Morten Jørgensen, Kirkenes PK |
V50 |
290 |
+4 |
7.okt |
|
Varangerbotn |
Tana-Nesseby PK |
-5 |
30 |
Lars Ragnar Knarud, Lunner SL |
V60 |
290 |
- |
4.mar |
|
Hønefoss |
Ringerike PK |
+17 |
30 |
Britt Elena Wollan, Støren SSK |
Kv |
290 |
+3 |
29.jan |
|
Støren Skytesenter |
Støren SSK |
+9 |
30 |
Øystein Tydal Eknes, Åsane PK |
|
290 |
+2 |
18.apr |
|
Jonahola |
Åsane PK |
+17 |
30 |
Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK |
|
290 |
+3 |
27.nov |
|
Giske Idrettshall |
Vigra og Valderøy PK |
-26 |
42 |
Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK |
|
289 |
-2 |
10.mar |
|
Nodelandshallen |
Greipstad PK |
+5 |
42 |
Terje Storholt, Oslo PK |
V60 |
289 |
+2 |
24.mai |
|
Bjørndalen |
Sandefjord PK |
-3 |
42 |
Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen |
|
289 |
+1 |
19.feb |
|
Hønefoss |
Ringerike PK |
ny |
42 |
Ludvik Hembre, Bærum PK |
Menn Jr |
289 |
ny |
30.jun |
|
Løvenskiold |
Bærum PK |
ny |
42 |
Johnny Jenssen, Mo PK |
|
289 |
ny |
19.jun |
|
Rana Åenget pistolbane |
Mo PK |
-37 |
47 |
Runar Magnussen, Sola PK |
|
288 |
-6 |
6.okt |
|
Varhaug |
Hå PK |
- |
47 |
Erik Sveum, Aron SK Drammen |
V50 |
288 |
+1 |
26.nov |
|
Ekeberg |
OKTS |
-22 |
47 |
Viggo Olden, Ørland PK |
|
288 |
-2 |
4.jan |
|
Brekstad |
Ørland PK |
+17 |
47 |
Arnt Inge Sandvik, Tromsø PK |
V50 |
288 |
+2 |
20.okt |
|
Narvik Pistolklubb |
Narvik PK |
- |
47 |
Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik |
Kv |
288 |
+1 |
24.mai |
|
Bjørndalen |
Sandefjord PK |
+25 |
52 |
Knut Inge Kjesbu, Verdal SSL |
|
287 |
+2 |
11.des |
|
Vinne |
Verdal SSL |
ny |
52 |
Jørn Morten Sletta, Lora SS |
V50 |
287 |
ny |
6.mai |
|
Lora Skytebane |
Lora SS |
-19 |
52 |
Øyvind Stolt Sund, Hafrsfjord PK |
|
287 |
-2 |
31.jan |
|
Bjergsted |
Hafrsfjord PK |
+86 |
52 |
Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen |
V50 |
287 |
+7 |
6.feb |
|
Hula |
Horten O. PK |
+46 |
52 |
Peder Sperstad, Bærum PK |
V50 |
287 |
+4 |
24.nov |
|
Løvenskiold |
Bærum PK |
+25 |
52 |
John Lothe, Haugesund PK |
|
287 |
+2 |
7.jun |
|
Stavangergt. 5 |
Haugesund PK |
ny |
58 |
Kristian Lund, Hafrsfjord PK |
|
286 |
ny |
6.okt |
|
Varhaug |
Hå PK |
+113 |
58 |
Glenn Bjorheim, Hå PK |
|
286 |
+8 |
6.okt |
|
Varhaug |
Hå PK |
ny |
58 |
Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK |
Menn Jr |
286 |
ny |
30.jun |
|
Løvenskiold |
Bærum PK |
-11 |
58 |
Åge Lier, Stjørdal PK |
V60 |
286 |
-1 |
22.aug |
|
Skatval |
Stjørdal PK |
ny |
58 |
Lars Peter Wilson, Asker SK |
V50 |
286 |
ny |
22.okt |
|
Olledalen |
Asker SK |
+144 |
58 |
Bård Håland, Hå PK |
|
286 |
+10 |
6.okt |
|
Varhaug |
Hå PK |
+27 |
58 |
Knut Inge Hildonen, Tana-Nesseby PK |
V50 |
286 |
+2 |
11.mar |
|
Varangerbotn |
Tana-Nesseby PK |
+27 |
58 |
Anders Hernes, Ørland PK |
|
286 |
+2 |
25.jan |
|
Brekstad |
Ørland PK |
+80 |
58 |
Bjørn Hugo Kristian Iversen, Tromsø PK |
V50 |
286 |
+6 |
20.okt |
|
Narvik Pistolklubb |
Narvik PK |
+27 |
58 |
Jan Eirik Roska, Vadsø SSK |
|
286 |
+2 |
28.jan |
|
Varangerbotn |
Tana-Nesseby PK |
+177 |
58 |
Yuri Tsaplin, Hafrsfjord PK |
|
286 |
+12 |
6.okt |
|
Varhaug |
Hå PK |
+276 |
58 |
Stig Arne Haugen, Trondhjems PK |
|
286 |
+19 |
4.jun |
|
Furukollen |
Støren SSK |
ny |
58 |
Kristian Roger Johansen, Kopervik PK |
|
286 |
ny |
26.sep |
|
Karmøyhallen |
Skudenes PK |
-11 |
58 |
Roger Feed, Horten O. PK |
|
286 |
-1 |
24.mai |
|
Bjørndalen |
Sandefjord PK |
-69 |
72 |
Terje Standal, Bremnes PK |
|
285 |
-10 |
8.apr |
|
Bremnes |
Bremnes PK |
ny |
72 |
Tore Kjølstad, Frosta SSL |
V50 |
285 |
ny |
30.jan |
|
Vinne |
Verdal SSL |
+5 |
72 |
Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK |
|
285 |
- |
22.okt |
|
Støren Skytesenter |
Støren SSK |
-8 |
72 |
Terje Manfred Teigen Arnesen, Aron SK Drammen |
V50 |
285 |
-1 |
23.sep |
|
Drammen |
Aron SK Drammen |
ny |
72 |
Ola Eirik Bolme, Rindal SS |
V50 |
285 |
ny |
24.jan |
|
Rindal |
Rindal SS |
ny |
72 |
Erlend Vidar Larsos Kristiansen, Mo PK |
|
285 |
ny |
19.jun |
|
Rana Åenget pistolbane |
Mo PK |
ny |
72 |
Rune Walsøe Kanstad, Lyngsalpene PK |
V50 |
285 |
ny |
10.mar |
|
Narvik Pistolklubb |
Narvik PK |
+66 |
72 |
Bjørn Lindberg, Haugesund PK |
V50 |
285 |
+5 |
5.apr |
|
Stavangergt. 5 |
Haugesund PK |
-3 |
80 |
Edvin Martin Heggland, Haugesund PK |
V60 |
284 |
-1 |
1.feb |
|
Stavangergt. 5 |
Haugesund PK |
-77 |
80 |
Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK |
|
284 |
-11 |
4.sep |
|
Giske Idrettshall |
Vigra og Valderøy PK |
+18 |
80 |
Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK |
Kv V50 |
284 |
+1 |
10.mar |
|
Nodelandshallen |
Greipstad PK |
ny |
80 |
Steinar Huneide, Hjørungavåg PK |
|
284 |
ny |
27.des |
|
Giske Idrettshall |
Vigra og Valderøy PK |
+196 |
80 |
Hege Johnsen, Narvik PK |
Kv |
284 |
+13 |
20.okt |
|
Narvik Pistolklubb |
Narvik PK |
+36 |
80 |
Odd Bjorheim, Hå PK |
V60 |
284 |
+2 |
6.okt |
|
Varhaug |
Hå PK |
ny |
80 |
Bård Ankar Kostamo Olsen, Tana-Nesseby PK |
|
284 |
ny |
7.okt |
|
Varangerbotn |
Tana-Nesseby PK |
+18 |
80 |
Ramzan Said-Huseynovich Ilyasov, Haugesund PK |
|
284 |
+1 |
6.des |
|
Tunellen |
Haugesund PK |
+122 |
80 |
Knut Henning Våge, Haugesund PK |
V50 |
284 |
+8 |
5.apr |
|
Stavangergt. 5 |
Haugesund PK |
ny |
80 |
André Trønnes, Narvik PK |
V50 |
284 |
ny |
10.mar |
|
Narvik Pistolklubb |
Narvik PK |
+91 |
80 |
Espen Mostad, Fredrikstad SS |
|
284 |
+6 |
12.jan |
|
Kulås |
Sarpsborg PK |
ny |
80 |
Torbjørn Johnsen, Brønnøysund PK |
|
284 |
ny |
27.feb |
|
Brønnøyhallen |
Brønnøysund PK |
+106 |
80 |
Arne Lidwin, OKTS |
V50 |
284 |
+7 |
13.aug |
|
Maridalen |
OKTS |
-64 |
80 |
Harald Strømmegjerde, Sunndal PK |
|
284 |
-7 |
4.sep |
|
Giske Idrettshall |
Vigra og Valderøy PK |
+168 |
94 |
Arnold Erling Måsøval-Jensen, Vigra og Valderøy PK |
V50 |
283 |
+11 |
17.mar |
|
Giske Idrettshall |
Vigra og Valderøy PK |
+168 |
94 |
Erling Andre Sønderby, Dokka PK |
|
283 |
+11 |
15.okt |
|
Ekeberg |
OKTS |
-47 |
94 |
Rune Berven-Hanssen, Harstad PK |
|
283 |
-4 |
20.okt |
|
Narvik Pistolklubb |
Narvik PK |
+156 |
94 |
Kjetil Flaa Rødsjø, Ørland PK |
|
283 |
+10 |
25.jan |
|
Brekstad |
Ørland PK |
+77 |
94 |
Rune Finstad, OKTS |
V60 |
283 |
+5 |
17.des |
|
Ekeberg |
OKTS |
+127 |
94 |
Ole Thomas Furuseth, Kr.sand Garnison PK |
|
283 |
+8 |
10.mar |
|
Nodelandshallen |
Greipstad PK |
+193 |
94 |
Per Erik Dalén, Oslo PK |
|
283 |
+13 |
12.nov |
|
Ekeberg |
OKTS |
-78 |
94 |
Rolf Hindal, Haugesund PK |
|
283 |
-8 |
1.feb |
|
Stavangergt. 5 |
Haugesund PK |
+4 |
94 |
Bjørn Egil Martinsen, Tana-Nesseby PK |
V50 |
283 |
- |
11.mar |
|
Varangerbotn |
Tana-Nesseby PK |
+20 |
103 |
Hugo Haug, OKTS |
V50 |
282 |
+1 |
13.aug |
|
Maridalen |
OKTS |
ny |
103 |
Svein Kristian Risa, Hafrsfjord PK |
|
282 |
ny |
6.okt |
|
Varhaug |
Hå PK |
+184 |
103 |
Gunnar Bjånes, Ringerike PK |
V50 |
282 |
+12 |
22.jan |
|
Hønefoss |
Ringerike PK |
ny |
103 |
Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK |
|
282 |
ny |
21.apr |
|
Løvenskiold |
Bærum PK |
ny |
103 |
Morten Støen, Bærum PK |
V60 |
282 |
ny |
30.jun |
|
Løvenskiold |
Bærum PK |
ny |
103 |
Holger Hallset, Storm SS |
|
282 |
ny |
12.jul |
|
Jonsvatnet |
Trondhjems PK |
+99 |
103 |
Steinar Frydenlund, Modum PK |
|
282 |
+6 |
7.okt |
|
Hønefoss |
Ringerike PK |
-5 |
103 |
Erik Stai, Levanger SSL |
V70 |
282 |
-1 |
24.apr |
|
Vinne |
Verdal SSL |
ny |
103 |
Jørn Stefan Opdahl, Tana-Nesseby PK |
|
282 |
ny |
7.okt |
|
Varangerbotn |
Tana-Nesseby PK |
-56 |
103 |
Rune Hammer, Aron SK Drammen |
V60 |
282 |
-5 |
24.mai |
|
Bjørndalen |
Sandefjord PK |
+132 |
103 |
Odd Willy Aas, Fredrikstad SS |
V60 |
282 |
+8 |
21.des |
|
Kulås |
Sarpsborg PK |
-26 |
103 |
Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK |
|
282 |
-3 |
6.okt |
|
Varhaug |
Hå PK |
ny |
103 |
Roy Andre Hanssen, Bodø SSK |
|
282 |
ny |
7.mai |
|
Bodø |
Bodø SSK |
+184 |
103 |
Tom Roger Ulleland, Eide og Fræna PK |
V50 |
282 |
+12 |
5.feb |
|
Bollitun |
Eide og Fræna PK |
ny |
117 |
Peter Ekblom, Sandnes PK |
|
281 |
ny |
6.okt |
|
Varhaug |
Hå PK |
-19 |
117 |
Kenneth Johnsen, Narvik PK |
|
281 |
-2 |
20.okt |
|
Narvik Pistolklubb |
Narvik PK |
+279 |
117 |
Steffen Johannes Bjertnæs, Ringerike PK |
|
281 |
+19 |
19.feb |
|
Hønefoss |
Ringerike PK |
+85 |
117 |
Anders Røine, OKTS |
|
281 |
+5 |
13.aug |
|
Maridalen |
OKTS |
-19 |
117 |
Espen Alexander Halvorsen, Farris SS - Larvik |
V50 |
281 |
-2 |
24.mai |
|
Bjørndalen |
Sandefjord PK |
-19 |
117 |
Ole Morten Langeland, Haugesund PK |
|
281 |
-2 |
3.mai |
|
Stavangergt. 5 |
Haugesund PK |
-84 |
117 |
Jarl-Edvind Edvardsen, Greipstad PK |
|
281 |
-8 |
27.okt |
|
Songdalen |
Greipstad PK |
+21 |
117 |
Jan Christian Fjeld, Ringerike PK |
V50 |
281 |
+1 |
9.des |
|
Hønefoss |
Ringerike PK |
+118 |
117 |
Olaf Isaksen, Kristiansund PK |
V60 |
281 |
+7 |
4.sep |
|
Giske Idrettshall |
Vigra og Valderøy PK |
+54 |
117 |
Jon Arvid Kleppe, Tysnes SSK |
V50 |
281 |
+3 |
26.apr |
|
Vevatne |
Tysnes SSK |
-92 |
117 |
Lars Moe Løset, Rindal SS |
|
281 |
-9 |
24.jan |
|
Rindal |
Rindal SS |
+133 |
117 |
Svein Erik Dalland, Tysnes SSK |
V50 |
281 |
+8 |
7.feb |
|
Jonahola |
Åsane PK |
+40 |
117 |
Jon Kristian Ulvin, Trondhjems PK |
|
281 |
+2 |
12.mar |
|
Støren Skytesenter |
Støren SSK |
ny |
117 |
Bjørg Vaage, Sola PK |
Kv V50 |
281 |
ny |
6.okt |
|
Varhaug |
Hå PK |
ny |
131 |
Odin-Omar Sakarias Roald, Steinkjer PK |
|
280 |
ny |
25.sep |
|
Vinne |
Verdal SSL |
+71 |
131 |
Knut Ove Lund, Svalbard Turn Pgr |
|
280 |
+4 |
7.feb |
|
Svalbardhallen |
Svalbard Turn Pgr |
+7 |
131 |
Ronny Lavik, Kr.sand Garnison PK |
|
280 |
- |
10.mar |
|
Nodelandshallen |
Greipstad PK |
+171 |
131 |
Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK |
V50 |
280 |
+11 |
10.mar |
|
Nodelandshallen |
Greipstad PK |
+224 |
131 |
Jarle Thuen, Haugesund PK |
|
280 |
+15 |
4.jan |
|
Stavangergt. 5 |
Haugesund PK |
+7 |
131 |
Magne Granøien, Støren SSK |
|
280 |
- |
7.mai |
|
Støren Skytesenter |
Støren SSK |
ny |
131 |
Göran Anders Martin, OKTS |
V50 |
280 |
ny |
17.des |
|
Ekeberg |
OKTS |
+131 |
131 |
Nils Oddvar Midtun, Ringerike PK |
|
280 |
+8 |
19.mar |
|
Hønefoss |
Ringerike PK |
-67 |
131 |
Richard Aaserud, Ringerike PK |
|
280 |
-6 |
4.mar |
|
Hønefoss |
Ringerike PK |
-92 |
131 |
Erik Christian Bache, Åsane PK |
|
280 |
-8 |
5.des |
|
Jonahola |
Åsane PK |
+26 |
131 |
Liv Håland, Hå PK |
Kv |
280 |
+1 |
6.okt |
|
Varhaug |
Hå PK |
+306 |
131 |
Åge Ånensen, Stord PK |
|
280 |
+21 |
16.jan |
|
Prestegardsskogen |
Stord PK |
-33 |
131 |
Reidar Hestnes, Egersund PK |
V60 |
280 |
-3 |
28.nov |
|
Bjergsted |
Hafrsfjord PK |
+71 |
131 |
Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK |
V60 |
280 |
+4 |
7.mai |
|
Bodø |
Bodø SSK |
+105 |
145 |
Jan Ove Midtun, Bergen PK |
|
279 |
+6 |
5.des |
|
Jonahola |
Åsane PK |
+175 |
145 |
Ivar Andre Ødegård, Stjørdal PK |
|
279 |
+11 |
22.aug |
|
Skatval |
Stjørdal PK |
ny |
145 |
Stian Mc Kean Langebeck, Fredrikstad PK |
|
279 |
ny |
19.okt |
|
Kulås |
Sarpsborg PK |
ny |
145 |
Jan Erik Hagen, OKTS |
V50 |
279 |
ny |
13.aug |
|
Maridalen |
OKTS |
+57 |
145 |
Knut Erik Bratli, Horten O. PK |
V50 |
279 |
+3 |
13.nov |
|
Hula |
Horten O. PK |
-98 |
145 |
Hans Carsten Bøe, Trondhjems PK |
V50 |
279 |
-8 |
25.feb |
|
Buran |
Trondhjems PK |
+41 |
145 |
May Brit Morsund Håland, Egersund PK |
Kv V50 |
279 |
+2 |
6.okt |
|
Varhaug |
Hå PK |
-60 |
145 |
Petter Berg, Aron SK Drammen |
|
279 |
-5 |
20.apr |
|
Drammen |
Aron SK Drammen |
ny |
145 |
Ole Jørgen Hegdal Lie, Akademisk SL |
|
279 |
ny |
13.aug |
|
Maridalen |
OKTS |
+26 |
145 |
Svein Norfinn Krakeli, Eide og Fræna PK |
V60 |
279 |
+1 |
3.des |
|
Bollitun |
Eide og Fræna PK |
+105 |
145 |
Johnny-Leo Ludviksen Jernsletten, Tana-Nesseby PK |
V50 |
279 |
+6 |
7.okt |
|
Varangerbotn |
Tana-Nesseby PK |
ny |
145 |
Toralf Pedersen, Stjørdal PK |
V60 |
279 |
ny |
22.aug |
|
Skatval |
Stjørdal PK |
+142 |
145 |
Ole Johan Vold, Hå PK |
|
279 |
+9 |
6.okt |
|
Varhaug |
Hå PK |
+117 |
145 |
Carl-Frederik Natvig Andreassen, Oslo PK |
V50 |
279 |
+7 |
26.nov |
|
Ekeberg |
OKTS |
+128 |
159 |
Dag Magnus Saxeide, Hafrsfjord PK |
V50 |
278 |
+8 |
31.jan |
|
Bjergsted |
Hafrsfjord PK |
+12 |
159 |
Karl Olav Undheim, Bremnes PK |
|
278 |
- |
8.apr |
|
Bremnes |
Bremnes PK |
+12 |
159 |
Thomas Johansen, Narvik PK |
|
278 |
- |
20.okt |
|
Narvik Pistolklubb |
Narvik PK |
-21 |
159 |
Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK |
V50 |
278 |
-2 |
6.okt |
|
Varhaug |
Hå PK |
-21 |
159 |
Bernhard Johan Kvale, Sandnes PK |
V50 |
278 |
-2 |
4.okt |
|
Tunellen |
Haugesund PK |
+143 |
159 |
Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK |
V60 |
278 |
+9 |
27.des |
|
Giske Idrettshall |
Vigra og Valderøy PK |
+252 |
159 |
Stein Kjetil Medema, Kr.sand Garnison PK |
|
278 |
+17 |
29.okt |
|
KRISTIANSAND S |
Kr.sand Garnison PK |
-2 |
159 |
Arvid Lande, Stord PK |
V70 |
278 |
-1 |
25.okt |
|
Prestegardsskogen |
Stord PK |
-61 |
159 |
Torstein Vikan, Verdal SSL |
|
278 |
-5 |
27.feb |
|
Vinne |
Verdal SSL |
+117 |
159 |
Sigbjørn Andersen, Verdal SSL |
V50 |
278 |
+7 |
30.jan |
|
Vinne |
Verdal SSL |
+211 |
159 |
Svein Ole Nesje, Oslo PK |
V50 |
278 |
+14 |
17.des |
|
Ekeberg |
OKTS |
+265 |
159 |
Roar Hilding Bøhmer, Hadeland SS |
|
278 |
+18 |
14.jan |
|
Hønefoss |
Ringerike PK |
ny |
171 |
Morten Kaarby, Alta SSK |
|
277 |
ny |
7.okt |
|
Varangerbotn |
Tana-Nesseby PK |
+91 |
171 |
Marius Grinius, Hafrsfjord PK |
|
277 |
+5 |
6.okt |
|
Varhaug |
Hå PK |
+149 |
171 |
Kim Henrik Bertheussen Tafjord, Ørsta/Volda PK |
|
277 |
+9 |
17.mar |
|
Giske Idrettshall |
Vigra og Valderøy PK |
+64 |
171 |
Aleksander Olsen, Svalbard Turn Pgr |
|
277 |
+3 |
7.feb |
|
Svalbardhallen |
Svalbard Turn Pgr |
-48 |
171 |
Are Wivestad, Sandnes PK |
V50 |
277 |
-4 |
28.nov |
|
Bjergsted |
Hafrsfjord PK |
+116 |
171 |
Frode Andre Krøvel, Ørsta/Volda PK |
V50 |
277 |
+7 |
4.sep |
|
Giske Idrettshall |
Vigra og Valderøy PK |
+79 |
171 |
Lars Andreas Alfsvåg, Bremnes PK |
|
277 |
+4 |
8.apr |
|
Bremnes |
Bremnes PK |
+171 |
171 |
Gunnar Teigland, Tysnes SSK |
V60 |
277 |
+11 |
26.apr |
|
Vevatne |
Tysnes SSK |
+91 |
171 |
Geir Kåre Flo, Ringerike PK |
V50 |
277 |
+5 |
23.apr |
|
Hønefoss |
Ringerike PK |
+79 |
171 |
Hans Petter Norland, Lillestrøm OP |
V50 |
277 |
+4 |
7.okt |
|
Hønefoss |
Ringerike PK |
+285 |
171 |
Kim-Roar Tønnessen, Horten O. PK |
|
277 |
+20 |
6.feb |
|
Hula |
Horten O. PK |
-48 |
171 |
Anders Gunbjørnsen, Ringerike PK |
V60 |
277 |
-4 |
19.mar |
|
Hønefoss |
Ringerike PK |
+149 |
171 |
Iver Helge Løvhaug, Hadeland SS |
V70 |
277 |
+9 |
6.sep |
|
Lygna skytebane |
Hadeland SS |
+105 |
171 |
Svenn Mikal Bergeng, Kirkenes PK |
|
277 |
+6 |
11.mar |
|
Varangerbotn |
Tana-Nesseby PK |
+171 |
171 |
Kai Henrik Gunderstad, Haugesund PK |
|
277 |
+11 |
3.mai |
|
Stavangergt. 5 |
Haugesund PK |
ny |
171 |
Bjørn Gunnar Pedersen, Skudenes PK |
|
277 |
ny |
14.feb |
|
Karmøy Hallen |
Skudenes PK |
ny |
171 |
Ole Christian Gruer, Røyken SL |
|
277 |
ny |
22.jan |
|
Hønefoss |
Ringerike PK |
ny |
188 |
Anders Martin, OKTS |
V50 |
276 |
ny |
13.aug |
|
Maridalen |
OKTS |
+393 |
188 |
Jan Henrik Michaelsen, Kongsvinger SS |
|
276 |
+33 |
14.jan |
|
Hønefoss |
Ringerike PK |
ny |
188 |
Håkon Røsok Arnljot, Kirkenes PK |
|
276 |
ny |
28.jun |
|
Sankthansholet |
Ørland PK |
+167 |
188 |
Knut Sverre Gundersen, Sarpsborg PK |
|
276 |
+11 |
16.nov |
|
Kulås |
Sarpsborg PK |
+146 |
188 |
Elin Leirvik, Trondhjems PK |
Kv |
276 |
+9 |
25.feb |
|
Buran |
Trondhjems PK |
ny |
188 |
Per Christian Lie, Bærum PK |
V50 |
276 |
ny |
22.okt |
|
Olledalen |
Asker SK |
+99 |
188 |
Peter Hirth, Aron SK Drammen |
V70 |
276 |
+6 |
24.mai |
|
Bjørndalen |
Sandefjord PK |
+88 |
188 |
Knut Harald Nerland, Steinkjer PK |
V50 |
276 |
+5 |
30.okt |
|
Vinne |
Verdal SSL |
-90 |
188 |
Kåre Louis Angvik, Horten O. PK |
V60 |
276 |
-7 |
24.mai |
|
Bjørndalen |
Sandefjord PK |
-103 |
188 |
Bjørn Tore Espevik, Tysnes SSK |
|
276 |
-8 |
26.apr |
|
Vevatne |
Tysnes SSK |
-82 |
198 |
Bjørn Harald Vik, Ørland PK |
V50 |
275 |
-7 |
4.jan |
|
Brekstad |
Ørland PK |
+157 |
198 |
Tore Nygaard, Haugesund PK |
|
275 |
+10 |
1.feb |
|
Stavangergt. 5 |
Haugesund PK |
+375 |
198 |
Tore Myhre, Verdal SSL |
|
275 |
+31 |
29.mai |
|
Tromsdal |
Verdal SSL |
+172 |
198 |
Øystein Sætrevik Meland, Haugesund PK |
|
275 |
+11 |
5.apr |
|
Stavangergt. 5 |
Haugesund PK |
ny |
198 |
Svein Einar Ellingsen, Skudenes PK |
|
275 |
ny |
14.feb |
|
Karmøy Hallen |
Skudenes PK |
+136 |
198 |
Helge Olden, Ørland PK |
V60 |
275 |
+8 |
22.feb |
|
Brekstad |
Ørland PK |
+122 |
198 |
Morten Ludvigsen, Sarpsborg PK |
V50 |
275 |
+7 |
21.des |
|
Kulås |
Sarpsborg PK |
-27 |
198 |
Atle Audun Turøy, Stord PK |
V60 |
275 |
-3 |
16.jan |
|
Prestegardsskogen |
Stord PK |
-173 |
198 |
Eskild Ivan Skaar, Grimstad SS |
V50 |
275 |
-15 |
12.apr |
|
Saltrød |
Arendal PK |
+185 |
198 |
Tore Alstadvoll, Frosta SSL |
V50 |
275 |
+12 |
29.nov |
|
Vinne |
Verdal SSL |
-151 |
198 |
Livar Gudmestad, Sandnes PK |
V50 |
275 |
-12 |
25.apr |
|
Bjergsted |
Hafrsfjord PK |
+157 |
198 |
John Olav Sundal, Tysnes SSK |
V60 |
275 |
+10 |
26.apr |
|
Vevatne |
Tysnes SSK |
ny |
210 |
Geir Sverre Gjendem, Stjørdal PK |
V50 |
274 |
ny |
22.aug |
|
Skatval |
Stjørdal PK |
+52 |
210 |
Arne Kvam, Bærum PK |
V60 |
274 |
+2 |
21.apr |
|
Løvenskiold |
Bærum PK |
+52 |
210 |
Wenche Solbakken, Aron SK Drammen |
Kv V60 |
274 |
+2 |
15.apr |
|
Drammen |
Aron SK Drammen |
ny |
210 |
Gunnar Varhaug, Hå PK |
|
274 |
ny |
6.okt |
|
Varhaug |
Hå PK |
-112 |
210 |
Kjell Åke Lappen Andresen, Verdal SSL |
V70 |
274 |
-9 |
30.okt |
|
Vinne |
Verdal SSL |
ny |
210 |
Håkon Petter Nilsen Omma, Tromsø PK |
V50 |
274 |
ny |
20.okt |
|
Narvik Pistolklubb |
Narvik PK |
+11 |
210 |
Espen Sivertsen, Greipstad PK |
V50 |
274 |
-1 |
27.okt |
|
Songdalen |
Greipstad PK |
+201 |
210 |
Thomas Vikan Strøm, Viking PK og RK |
V50 |
274 |
+13 |
25.feb |
|
Buran |
Trondhjems PK |
ny |
210 |
Andreas Solheim Tveråli, Brønnøysund PK |
|
274 |
ny |
30.jan |
|
Brønnøyhallen |
Brønnøysund PK |
-24 |
210 |
Kjetil Hansen, Hafrsfjord PK |
|
274 |
-3 |
26.sep |
|
Bjergsted |
Hafrsfjord PK |
ny |
210 |
Egil Vetvik, Eide og Fræna PK |
V50 |
274 |
ny |
1.okt |
|
Bollitun |
Eide og Fræna PK |
+92 |
210 |
Ruben Eidesen, Svalbard Turn Pgr |
|
274 |
+5 |
7.mar |
|
Svalbardhallen |
Svalbard Turn Pgr |
-72 |
210 |
Øyvind Aurstad, Steinkjer PK |
V50 |
274 |
-6 |
25.sep |
|
Vinne |
Verdal SSL |
+132 |
210 |
Arnstein Liberg, Frosta SSL |
|
274 |
+8 |
11.des |
|
Vinne |
Verdal SSL |
ny |
210 |
Rune Amundø, Sula SSK |
|
274 |
ny |
27.des |
|
Giske Idrettshall |
Vigra og Valderøy PK |
ny |
210 |
Eirik Andreassen, Oslo Vestre SS |
|
274 |
ny |
17.des |
|
Ekeberg |
OKTS |
+11 |
210 |
Berner Helland, Marnar PL |
|
274 |
-1 |
10.mar |
|
Nodelandshallen |
Greipstad PK |
ny |
210 |
John Olaf Ågedal, Bjelland og Audnedal PK |
|
274 |
ny |
27.okt |
|
Songdalen |
Greipstad PK |
-94 |
210 |
Jørn Aasland, OKTS |
|
274 |
-8 |
13.aug |
|
Maridalen |
OKTS |
+195 |
229 |
Orvel Varhaug, Hå PK |
V50 |
273 |
+13 |
6.okt |
|
Varhaug |
Hå PK |
-8 |
229 |
Morten Krabbesund Krystad, Arendal PK |
V50 |
273 |
-2 |
12.apr |
|
Saltrød |
Arendal PK |
+338 |
229 |
Tor Håkon Betten Åsgård, Kristiansund PK |
|
273 |
+28 |
4.sep |
|
Giske Idrettshall |
Vigra og Valderøy PK |
ny |
229 |
Jørgen Jansen, Støren SSK |
|
273 |
ny |
12.feb |
|
Støren Skytesenter |
Støren SSK |
+215 |
229 |
Tore Viggo Martinsen, Sarpsborg PK |
V50 |
273 |
+15 |
19.okt |
|
Kulås |
Sarpsborg PK |
-8 |
229 |
Ole Martin Jørve, Ringerike PK |
V50 |
273 |
-2 |
10.feb |
|
Hønefoss |
Ringerike PK |
+215 |
229 |
Sissel Synnøve Korpiselkä, Hå PK |
Kv |
273 |
+15 |
6.okt |
|
Varhaug |
Hå PK |
ny |
229 |
Alexander Kurpios, Time PK |
|
273 |
ny |
25.apr |
|
Bjergsted |
Hafrsfjord PK |
+167 |
229 |
Henning Harry Thorsen, Hafrsfjord PK |
V50 |
273 |
+11 |
28.nov |
|
Bjergsted |
Hafrsfjord PK |
+227 |
229 |
Kenny Andre Hauglum Kolstad, Vigra og Valderøy PK |
|
273 |
+16 |
14.aug |
|
Giske Idrettshall |
Vigra og Valderøy PK |
ny |
229 |
Reidar Solstad, Eide og Fræna PK |
|
273 |
ny |
5.mar |
|
Bollitun |
Eide og Fræna PK |
+10 |
240 |
Per Rune Magnussen, Sola PK |
V50 |
272 |
-1 |
6.okt |
|
Varhaug |
Hå PK |
+115 |
240 |
Vegard Øksendal Haaland, Greipstad PK |
|
272 |
+7 |
27.okt |
|
Songdalen |
Greipstad PK |
ny |
240 |
Kenneth Eliussen Kristoffersen, Kopervik PK |
|
272 |
ny |
5.apr |
|
Stavangergt. 5 |
Haugesund PK |
-54 |
240 |
Sture Schølin, Bodø SSK |
V60 |
272 |
-5 |
24.sep |
|
Bodø |
Bodø SSK |
ny |
240 |
Trond Wiggo Bævre, Bæverdalen PK |
|
272 |
ny |
24.jan |
|
Rindal |
Rindal SS |
ny |
240 |
Janik Kim Mikkelsen, Kirkenes PK |
|
272 |
ny |
7.okt |
|
Varangerbotn |
Tana-Nesseby PK |
ny |
240 |
Eirik Myrhaug, Trondhjems PK |
Menn Jr |
272 |
ny |
28.des |
|
Støren Skytesenter |
Støren SSK |
+94 |
240 |
Rolf Magne Høvring, Haugesund PK |
V50 |
272 |
+5 |
4.jan |
|
Stavangergt. 5 |
Haugesund PK |
-117 |
240 |
Jan Helge Tofte, Stord PK |
V50 |
272 |
-9 |
16.jan |
|
Prestegardsskogen |
Stord PK |
-102 |
240 |
Tony Antero Thoresen Roberto, Horten O. PK |
|
272 |
-8 |
6.feb |
|
Hula |
Horten O. PK |
ny |
240 |
Geir Udnæs, Sarpsborg PK |
V50 |
272 |
ny |
19.okt |
|
Kulås |
Sarpsborg PK |
ny |
240 |
Rolf Helge Kristensen Pedersen, Tromsø PK |
|
272 |
ny |
20.okt |
|
Narvik Pistolklubb |
Narvik PK |
+50 |
252 |
Arne Gujord, Bæverdalen PK |
V50 |
271 |
+2 |
24.jan |
|
Rindal |
Rindal SS |
+204 |
252 |
Robert Mettälä-Larsson, Stord PK |
|
271 |
+14 |
16.jan |
|
Prestegardsskogen |
Stord PK |
+263 |
252 |
Sveinung Kolskår, Stord PK |
|
271 |
+19 |
16.jan |
|
Prestegardsskogen |
Stord PK |
ny |
252 |
Bjørn Magnus Tordhol, Lora SS |
|
271 |
ny |
6.mai |
|
Lora Skytebane |
Lora SS |
ny |
252 |
Ketil Ingilæ, Tana-Nesseby PK |
|
271 |
ny |
7.okt |
|
Varangerbotn |
Tana-Nesseby PK |
ny |
252 |
Terje Eik-Nes, Haugesund PK |
|
271 |
ny |
1.mar |
|
Stavangergt. 5 |
Haugesund PK |
ny |
252 |
Ole-Martin Berge Haga, Sandnes PK |
|
271 |
ny |
25.apr |
|
Bjergsted |
Hafrsfjord PK |
ny |
252 |
Frank Henning Lillebuen, Åsane PK |
|
271 |
ny |
14.nov |
|
Jonahola |
Åsane PK |
ny |
260 |
Lars Kurt Haugen, Skjåk PK |
|
270 |
ny |
6.mai |
|
Lora Skytebane |
Lora SS |
+16 |
260 |
Ole Petter Røed, Sandefjord PK |
V50 |
270 |
-1 |
24.mai |
|
Bjørndalen |
Sandefjord PK |
ny |
260 |
Monica Kolbjørnsen, Haugesund PK |
Kv |
270 |
ny |
6.des |
|
Tunellen |
Haugesund PK |
+2 |
260 |
Espen Hole Markusson, Horten O. PK |
|
270 |
-2 |
6.feb |
|
Hula |
Horten O. PK |
+268 |
260 |
Frode Kolvik Paulsen, Hjørungavåg PK |
|
270 |
+20 |
27.des |
|
Giske Idrettshall |
Vigra og Valderøy PK |
-39 |
260 |
Kjetil Ellertsen, Egersund PK |
|
270 |
-5 |
31.jan |
|
Bjergsted |
Hafrsfjord PK |
ny |
260 |
Kjell Magne Iversen, Tana-Nesseby PK |
V50 |
270 |
ny |
22.apr |
|
Varangerbotn |
Tana-Nesseby PK |
-25 |
260 |
Jostein Utstrand, Ørland PK |
V50 |
270 |
-4 |
4.jan |
|
Brekstad |
Ørland PK |
+123 |
260 |
Terje Kolstad, Verdal SSL |
V50 |
270 |
+7 |
30.okt |
|
Vinne |
Verdal SSL |
-175 |
260 |
Dag Ola Myklebust, Ørsta/Volda PK |
V50 |
270 |
-14 |
2.des |
|
Ørsta kulturhus |
Ørsta/Volda PK |
-49 |
270 |
Gisle Huge, Bodø SSK |
V60 |
269 |
-6 |
7.mai |
|
Bodø |
Bodø SSK |
+273 |
270 |
Arild Hekkelstrand, Narvik PK |
|
269 |
+21 |
10.mar |
|
Narvik Pistolklubb |
Narvik PK |
+85 |
270 |
Stein Halvdan Høj Jørgensen, Sandefjord PK |
V60 |
269 |
+4 |
24.mai |
|
Bjørndalen |
Sandefjord PK |
+126 |
270 |
Dag Ståle Strømstad, Kongsvinger SS |
V50 |
269 |
+7 |
13.aug |
|
Maridalen |
OKTS |
-147 |
270 |
Gjermund Jansen, Sarpsborg PK |
V60 |
269 |
-12 |
21.des |
|
Kulås |
Sarpsborg PK |
+186 |
270 |
Odd-Erik Madsen, Bærum PK |
|
269 |
+12 |
15.jul |
|
Løvenskiold |
Bærum PK |
+154 |
270 |
Tore Eggen, Verdal SSL |
|
269 |
+9 |
11.des |
|
Vinne |
Verdal SSL |
ny |
270 |
Ernesto Santos Cagunot, Kr.sand Garnison PK |
|
269 |
ny |
10.mar |
|
Nodelandshallen |
Greipstad PK |
+492 |
270 |
Fredrik Styve, Haugesund PK |
|
269 |
+61 |
3.mai |
|
Stavangergt. 5 |
Haugesund PK |
+17 |
270 |
Tom Lauritzen, Bodø SSK |
V60 |
269 |
-1 |
24.sep |
|
Bodø |
Bodø SSK |
ny |
270 |
Tommy André Utheim, Lindesnes PK |
|
269 |
ny |
10.mar |
|
Nodelandshallen |
Greipstad PK |
-49 |
270 |
Roger Vik, Ørland PK |
V50 |
269 |
-6 |
26.apr |
|
Sankthansholet |
Ørland PK |
+113 |
270 |
Dagfinn Gjerde, Vadsø SSK |
V50 |
269 |
+6 |
25.nov |
|
Miljøbygget |
Vadsø SSK |
ny |
270 |
Øyvind Birger Mathisen, Bærum PK |
V70 |
269 |
ny |
30.jun |
|
Løvenskiold |
Bærum PK |
+350 |
270 |
Camilla Heggelund Hovd, Bærum PK |
Kv |
269 |
+31 |
30.jun |
|
Løvenskiold |
Bærum PK |
+251 |
285 |
May Britt Jensen, Kristiansund PK |
Kv |
268 |
+19 |
4.sep |
|
Giske Idrettshall |
Vigra og Valderøy PK |
-147 |
285 |
Vidar Hansen, Hafrsfjord PK |
|
268 |
-12 |
6.okt |
|
Varhaug |
Hå PK |
+57 |
285 |
Marius Ugge Eliassen, Sarpsborg PK |
|
268 |
+2 |
21.des |
|
Kulås |
Sarpsborg PK |
+17 |
285 |
Jan Helmer Kristiansen, Sarpsborg PK |
V50 |
268 |
-1 |
21.des |
|
Kulås |
Sarpsborg PK |
ny |
285 |
Martin Myking Fintland, Bodø SSK |
|
268 |
ny |
24.sep |
|
Bodø |
Bodø SSK |
+221 |
285 |
Leif Kruse, OKTS |
V60 |
268 |
+15 |
13.aug |
|
Maridalen |
OKTS |
ny |
285 |
Hein Arve Varne, Skudenes PK |
|
268 |
ny |
14.feb |
|
Karmøy Hallen |
Skudenes PK |
+139 |
285 |
Rune Seljevold, Svalbard Turn Pgr |
|
268 |
+8 |
9.mai |
|
Svalbardhallen |
Svalbard Turn Pgr |
ny |
285 |
Roar Kjerstadmo, Rindal SS |
|
268 |
ny |
24.jan |
|
Rindal |
Rindal SS |
ny |
285 |
Frank Nilsen, Trondhjems PK |
|
268 |
ny |
25.feb |
|
Buran |
Trondhjems PK |
ny |
285 |
Christer Arnesen Nordbø, Hafrsfjord PK |
|
268 |
ny |
28.nov |
|
Bjergsted |
Hafrsfjord PK |
+57 |
285 |
Arnstein Leif Myklebust, Ørsta/Volda PK |
|
268 |
+2 |
17.mar |
|
Giske Idrettshall |
Vigra og Valderøy PK |
ny |
285 |
Ole Rørvig, Hafrsfjord PK |
|
268 |
ny |
28.nov |
|
Bjergsted |
Hafrsfjord PK |
-162 |
285 |
Per Størker Haugnes, Kristiansund PK |
V50 |
268 |
-13 |
25.feb |
|
Bollitun |
Eide og Fræna PK |
ny |
299 |
Torstein Cato Langmo, Sarpsborg PK |
|
267 |
ny |
21.des |
|
Kulås |
Sarpsborg PK |
ny |
299 |
Christian Magnus Myrvang Quinta Nova, Narvik PK |
|
267 |
ny |
20.okt |
|
Narvik Pistolklubb |
Narvik PK |
ny |
299 |
Bjørn Håkon Bolkan, Verdal SSL |
|
267 |
ny |
29.mai |
|
Tromsdal |
Verdal SSL |
+3 |
299 |
Jostein Engesmo, Støren SSK |
V60 |
267 |
-2 |
28.des |
|
Støren Skytesenter |
Støren SSK |
-142 |
299 |
Sven Tore Verstad, Ørsta/Volda PK |
V50 |
267 |
-12 |
2.des |
|
Ørsta kulturhus |
Ørsta/Volda PK |
+176 |
299 |
Trond Tanke, Tromsø PK |
V50 |
267 |
+11 |
20.okt |
|
Narvik Pistolklubb |
Narvik PK |
ny |
299 |
Aleksander Bakkene Steingrimsen, Ringerike PK |
|
267 |
ny |
24.mai |
|
Buttentjern Bane 5 |
Ringerike PK |
ny |
306 |
Harald Raaen, Hadeland SS |
|
266 |
ny |
6.sep |
|
Lygna skytebane |
Hadeland SS |
ny |
306 |
Sun Bore, Time PK |
SH 1 |
266 |
ny |
25.apr |
|
Bjergsted |
Hafrsfjord PK |
ny |
306 |
Eirik Arne Sletta, Lora SS |
|
266 |
ny |
6.mai |
|
Lora Skytebane |
Lora SS |
+347 |
306 |
Stig Erling Johnsen, Tana-Nesseby PK |
|
266 |
+32 |
8.apr |
|
Vadsø |
Vadsø SSK |
ny |
306 |
Terje Wikstad, Tana-Nesseby PK |
|
266 |
ny |
22.apr |
|
Varangerbotn |
Tana-Nesseby PK |
ny |
306 |
Unn Tove Myrheim Djuplasti, Mo PK |
Kv |
266 |
ny |
19.jun |
|
Rana Åenget pistolbane |
Mo PK |
ny |
306 |
Hans-Petter Bruce Ulven, Trondhjems PK |
V60 |
266 |
ny |
25.feb |
|
Buran |
Trondhjems PK |
ny |
306 |
Ole Morten Valø, Askim PK |
V50 |
266 |
ny |
21.des |
|
Kulås |
Sarpsborg PK |
ny |
306 |
Ove Eugen Horgen, Bærum PK |
V60 |
266 |
ny |
30.jun |
|
Løvenskiold |
Bærum PK |
+138 |
306 |
Espen Schanche, Sandefjord PK |
V60 |
266 |
+8 |
8.sep |
|
Bjørndalen |
Sandefjord PK |
+14 |
306 |
Asbjørn Solheim, Bremnes PK |
V60 |
266 |
-2 |
25.okt |
|
Prestegardsskogen |
Stord PK |
+200 |
306 |
Mads Ivar Løkås, Narvik PK |
|
266 |
+13 |
10.mar |
|
Narvik Pistolklubb |
Narvik PK |
ny |
306 |
Kjartan Lindøe, Akademisk SL |
|
266 |
ny |
13.aug |
|
Maridalen |
OKTS |
-120 |
306 |
Iver Jørve, Ringerike PK |
|
266 |
-11 |
22.jan |
|
Hønefoss |
Ringerike PK |
+77 |
306 |
Terje Torsen, Ørland PK |
|
266 |
+3 |
4.jan |
|
Brekstad |
Ørland PK |
ny |
306 |
Stian Øvrevåge, Hafrsfjord PK |
|
266 |
ny |
28.nov |
|
Bjergsted |
Hafrsfjord PK |
+48 |
322 |
Jonas Bernhard Hjelen, Eide og Fræna PK |
|
265 |
+1 |
25.feb |
|
Bollitun |
Eide og Fræna PK |
ny |
322 |
Daniel Hagenes, Åsane PK |
|
265 |
ny |
5.des |
|
Jonahola |
Åsane PK |
ny |
322 |
Karl-Peder Sjømæling, Verdal SSL |
|
265 |
ny |
11.des |
|
Vinne |
Verdal SSL |
-283 |
322 |
Thea Mari Hovin Landsem, Støren SSK |
Kv U16 |
265 |
-23 |
28.des |
|
Støren Skytesenter |
Støren SSK |
ny |
322 |
Geir Sivertsen, Åsane PK |
V50 |
265 |
ny |
7.feb |
|
Jonahola |
Åsane PK |
-165 |
322 |
Tomas Dahl, Ørland PK |
|
265 |
-14 |
22.feb |
|
Brekstad |
Ørland PK |
+321 |
322 |
Eirik Bolsø Todal, Horten O. PK |
|
265 |
+30 |
8.sep |
|
Bjørndalen |
Sandefjord PK |
-237 |
322 |
Bjørge Jansen, Sarpsborg PK |
V60 |
265 |
-19 |
21.des |
|
Kulås |
Sarpsborg PK |
-206 |
322 |
Geir Øverås, Vestnes PK |
|
265 |
-17 |
19.jan |
|
Vestneshallen |
Vestnes PK |
ny |
322 |
Bjørn Lyder Hervard, Bærum PK |
V70 |
265 |
ny |
30.jun |
|
Løvenskiold |
Bærum PK |
ny |
322 |
Morten Andersen, Ringerike PK |
|
265 |
ny |
9.des |
|
Hønefoss |
Ringerike PK |
+537 |
333 |
Bjørn Solheim, OKTS |
V50 |
264 |
+102 |
26.nov |
|
Ekeberg |
OKTS |
ny |
333 |
Kent Are Gjeseth, Mo PK |
|
264 |
ny |
19.jun |
|
Rana Åenget pistolbane |
Mo PK |
ny |
333 |
Kjetil Eia, Time PK |
V50 |
264 |
ny |
6.okt |
|
Varhaug |
Hå PK |
-269 |
333 |
Trygve Haldorsen, Bremnes PK |
V60 |
264 |
-22 |
8.apr |
|
Bremnes |
Bremnes PK |
ny |
333 |
Sigbjørn Songstad, Åsane PK |
V50 |
264 |
ny |
5.des |
|
Jonahola |
Åsane PK |
ny |
333 |
Janina-Simone Krause, Greipstad PK |
Kv |
264 |
ny |
27.okt |
|
Songdalen |
Greipstad PK |
+240 |
333 |
Arne Mæland, Haugesund PK |
V60 |
264 |
+20 |
1.nov |
|
Tunellen |
Haugesund PK |
+210 |
333 |
Eystein Jahnsen, Vadsø SSK |
|
264 |
+16 |
11.mar |
|
Varangerbotn |
Tana-Nesseby PK |
ny |
333 |
Leif-Jarle Tirevoll, Hjørungavåg PK |
|
264 |
ny |
2.des |
|
Ørsta kulturhus |
Ørsta/Volda PK |
-140 |
342 |
Odd Steinar Mathisen, Tana-Nesseby PK |
V50 |
263 |
-13 |
8.apr |
|
Vadsø |
Vadsø SSK |
ny |
342 |
Odd Sigurd Korsnes, Haugesund PK |
V50 |
263 |
ny |
4.jan |
|
Stavangergt. 5 |
Haugesund PK |
-40 |
342 |
Leif Tronslien Andressen, Lillestrøm OP |
V70 |
263 |
-6 |
26.nov |
|
Ekeberg |
OKTS |
+220 |
342 |
Ketil Andre Høglund, Sarpsborg PK |
|
263 |
+17 |
16.nov |
|
Kulås |
Sarpsborg PK |
ny |
342 |
Magne Carsten Jørgensen, Sarpsborg PK |
V50 |
263 |
ny |
21.des |
|
Kulås |
Sarpsborg PK |
+278 |
342 |
Arild Sundet, Frosta SSL |
|
263 |
+25 |
30.jan |
|
Vinne |
Verdal SSL |
ny |
342 |
Oliver Tobias Aas, Ørland PK |
Menn Jr |
263 |
ny |
28.des |
|
Støren Skytesenter |
Støren SSK |
+133 |
342 |
Ole-Jacob Jahnsen, Horten O. PK |
|
263 |
+7 |
8.sep |
|
Bjørndalen |
Sandefjord PK |
+144 |
342 |
Gjermund Nygårdseter, Kongsvinger SS |
V50 |
263 |
+8 |
17.des |
|
Ekeberg |
OKTS |
ny |
342 |
Arne Richard Rishaug, Mo PK |
V50 |
263 |
ny |
19.jun |
|
Rana Åenget pistolbane |
Mo PK |
ny |
342 |
Arve E. Røtting, Verdal SSL |
|
263 |
ny |
30.jan |
|
Vinne |
Verdal SSL |
-40 |
342 |
Olaf Ervik, Svalbard Turn Pgr |
|
263 |
-6 |
7.feb |
|
Svalbardhallen |
Svalbard Turn Pgr |
-80 |
342 |
Bjørn Nortun, Eide og Fræna PK |
V50 |
263 |
-9 |
9.apr |
|
Bollitun |
Eide og Fræna PK |
-171 |
342 |
Kay Ronnie Østhus Hansen, Haugesund PK |
|
263 |
-15 |
1.mar |
|
Stavangergt. 5 |
Haugesund PK |
ny |
342 |
Geir-Åge Follesø, Åsane PK |
|
263 |
ny |
14.nov |
|
Jonahola |
Åsane PK |
-92 |
342 |
Frank Johnny Olsen, Svalbard Turn Pgr |
|
263 |
-10 |
9.mai |
|
Svalbardhallen |
Svalbard Turn Pgr |
+114 |
342 |
Ivar André Risanger Framnes, Haugesund PK |
|
263 |
+6 |
1.feb |
|
Stavangergt. 5 |
Haugesund PK |
-17 |
359 |
Gunnar Orthe, Haugesund PK |
V50 |
262 |
-4 |
6.okt |
|
Varhaug |
Hå PK |
+240 |
359 |
Lene Johansen, Egersund PK |
Kv |
262 |
+21 |
6.okt |
|
Varhaug |
Hå PK |
+208 |
359 |
Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK |
V50 |
262 |
+17 |
17.mar |
|
Giske Idrettshall |
Vigra og Valderøy PK |
+432 |
359 |
Jan Brødreskift, Rindal SS |
V50 |
262 |
+61 |
24.jan |
|
Rindal |
Rindal SS |
+137 |
359 |
Trond Helge Hveding, Narvik PK |
V50 |
262 |
+8 |
20.okt |
|
Narvik Pistolklubb |
Narvik PK |
ny |
359 |
Asbjørn Nikolaisen, Aron SK Drammen |
|
262 |
ny |
23.sep |
|
Drammen |
Aron SK Drammen |
-72 |
359 |
Arnt Roar Gravem, Eide og Fræna PK |
|
262 |
-8 |
5.feb |
|
Bollitun |
Eide og Fræna PK |
-138 |
359 |
Anders Egil Lund, Sarpsborg PK |
V60 |
262 |
-13 |
20.apr |
|
Kulås |
Sarpsborg PK |
+52 |
359 |
Olav Håland, Egersund PK |
V50 |
262 |
+1 |
6.okt |
|
Varhaug |
Hå PK |
+416 |
359 |
Anne-Jeanette Todal Galta, Horten O. PK |
Kv |
262 |
+55 |
8.sep |
|
Bjørndalen |
Sandefjord PK |
-57 |
359 |
Tor Arne Helland, Verdal SSL |
V60 |
262 |
-7 |
25.sep |
|
Vinne |
Verdal SSL |
+300 |
370 |
Stig Roland Knutsen, Narvik PK |
V50 |
261 |
+30 |
10.mar |
|
Narvik Pistolklubb |
Narvik PK |
+158 |
370 |
Rune Fosseng Olsen, Verdal SSL |
|
261 |
+11 |
30.jan |
|
Vinne |
Verdal SSL |
+67 |
370 |
John-Christian Bruntveit, NOP-Bergen |
|
261 |
+2 |
7.feb |
|
Jonahola |
Åsane PK |
ny |
370 |
Ole Martin Grønås, Bodø SSK |
V50 |
261 |
ny |
7.mai |
|
Bodø |
Bodø SSK |
+13 |
370 |
Jan Olav Sæter, Svalbard Turn Pgr |
|
261 |
-2 |
7.feb |
|
Svalbardhallen |
Svalbard Turn Pgr |
ny |
370 |
Arne Moris Christensen, Tønsberg O. PK |
V60 |
261 |
ny |
11.des |
|
Haugar |
Tønsberg O. PK |
-94 |
370 |
Alf Johnsen, Greipstad PK |
V60 |
261 |
-10 |
29.okt |
|
KRISTIANSAND S |
Kr.sand Garnison PK |
-50 |
370 |
Bård Terje Løklingholm, Stord PK |
|
261 |
-7 |
16.jan |
|
Prestegardsskogen |
Stord PK |
+504 |
370 |
Martin André Sand, Svalbard Turn Pgr |
|
261 |
+103 |
7.mar |
|
Svalbardhallen |
Svalbard Turn Pgr |
+300 |
370 |
Einar Andreas Kvam, Vadsø SSK |
|
261 |
+30 |
14.jan |
|
Vadsø |
Vadsø SSK |
+236 |
370 |
Roald Fuglestad, Hå PK |
|
261 |
+21 |
6.okt |
|
Varhaug |
Hå PK |
ny |
370 |
Bjørn Magne Holm, Tana-Nesseby PK |
V50 |
261 |
ny |
22.apr |
|
Varangerbotn |
Tana-Nesseby PK |
ny |
370 |
Ragnar Lie, Bærum PK |
V50 |
261 |
ny |
30.jun |
|
Løvenskiold |
Bærum PK |
ny |
370 |
Trine Rosenvinge, Brønnøysund PK |
Kv |
261 |
ny |
30.jan |
|
Brønnøyhallen |
Brønnøysund PK |
ny |
384 |
Hans-andre Aadland Høen, OKTS |
|
260 |
ny |
13.aug |
|
Maridalen |
OKTS |
ny |
384 |
Jens Magnus Glattetre, OKTS |
|
260 |
ny |
13.aug |
|
Maridalen |
OKTS |
+112 |
384 |
Kim Vater, Haugesund PK |
V60 |
260 |
+6 |
3.mai |
|
Stavangergt. 5 |
Haugesund PK |
+91 |
384 |
Bjørn Espen Schulstock, Tønsberg O. PK |
|
260 |
+4 |
11.des |
|
Haugar |
Tønsberg O. PK |
ny |
384 |
Joachim Restad, Vigra og Valderøy PK |
|
260 |
ny |
27.des |
|
Giske Idrettshall |
Vigra og Valderøy PK |
+102 |
384 |
Terje Rødseth, Eide og Fræna PK |
|
260 |
+5 |
9.apr |
|
Bollitun |
Eide og Fræna PK |
ny |
384 |
Jan Arvid Bjerkestrand, Jørpeland PK |
|
260 |
ny |
28.nov |
|
Bjergsted |
Hafrsfjord PK |
ny |
384 |
May Helen Johannessen, Hafrsfjord PK |
Kv |
260 |
ny |
31.jan |
|
Bjergsted |
Hafrsfjord PK |
ny |
384 |
Heikki Andre Toivonen, Aron SK Drammen |
|
260 |
ny |
23.sep |
|
Drammen |
Aron SK Drammen |
+72 |
384 |
Morten Teinum, Kr.sand Garnison PK |
|
260 |
+3 |
29.okt |
|
KRISTIANSAND S |
Kr.sand Garnison PK |
+525 |
384 |
Arne Emil Kolbjørnsen, Haugesund PK |
V50 |
260 |
+151 |
6.okt |
|
Varhaug |
Hå PK |
ny |
384 |
Jon Eriksrød, Hadeland SS |
|
260 |
ny |
6.sep |
|
Lygna skytebane |
Hadeland SS |
ny |
396 |
Bjørn Egil Larsen, Vigra og Valderøy PK |
|
259 |
ny |
17.mar |
|
Giske Idrettshall |
Vigra og Valderøy PK |
+110 |
396 |
Zoran Vojnovic, Arendal PK |
|
259 |
+6 |
12.apr |
|
Saltrød |
Arendal PK |
ny |
396 |
John Terje Berg, Vadsø SSK |
|
259 |
ny |
25.nov |
|
Miljøbygget |
Vadsø SSK |
ny |
396 |
Audun Bermingrud, Aron SK Drammen |
|
259 |
ny |
23.sep |
|
Drammen |
Aron SK Drammen |
+257 |
396 |
Truls Martin Anderssen, Horten O. PK |
|
259 |
+25 |
8.sep |
|
Bjørndalen |
Sandefjord PK |
ny |
396 |
Are Thobias Tysnes, Bærum PK |
|
259 |
ny |
30.jun |
|
Løvenskiold |
Bærum PK |
-225 |
396 |
Jon Helland Bogstrand, Bodø SSK |
V50 |
259 |
-19 |
3.mai |
|
Stavangergt. 5 |
Haugesund PK |
-83 |
403 |
Ragnar Matberg, Verdal SSL |
V70 |
258 |
-10 |
25.sep |
|
Vinne |
Verdal SSL |
ny |
403 |
Knut Ivar Sørheim, Time PK |
|
258 |
ny |
6.okt |
|
Varhaug |
Hå PK |
-33 |
403 |
Webjørn Jostein Gamlem, Vigra og Valderøy PK |
|
258 |
-6 |
8.mai |
|
Giske Idrettshall |
Vigra og Valderøy PK |
+53 |
403 |
Tor Magne Ensrud, Åsane PK |
V50 |
258 |
+1 |
7.feb |
|
Jonahola |
Åsane PK |
+334 |
403 |
Vemund Seim, Egersund PK |
Menn U16 |
258 |
+45 |
6.okt |
|
Varhaug |
Hå PK |
ny |
403 |
Jon Skrondal, Rindal SS |
V60 |
258 |
ny |
24.jan |
|
Rindal |
Rindal SS |
ny |
403 |
Anders Vonstad, Mo PK |
|
258 |
ny |
19.jun |
|
Rana Åenget pistolbane |
Mo PK |
-127 |
403 |
Finn Olsen, Vestnes PK |
V50 |
258 |
-13 |
24.aug |
|
Vestnes skytterhall |
Vestnes PK |
ny |
403 |
Rolf Kristian Johansen, Kristiansund PK |
V60 |
258 |
ny |
8.mai |
|
Giske Idrettshall |
Vigra og Valderøy PK |
+217 |
403 |
Bjørn Olav Østenstad, Haugesund PK |
|
258 |
+20 |
1.nov |
|
Tunellen |
Haugesund PK |
ny |
403 |
Mathias Myrland, Oslo PK |
|
258 |
ny |
20.apr |
|
Løvenskiold |
Bærum PK |
+21 |
403 |
Arne Johan Ervik, Ørland PK |
|
258 |
-2 |
27.sep |
|
Brekstad |
Ørland PK |
ny |
403 |
Bo Gøran Nilsson, Vadsø SSK |
V50 |
258 |
ny |
14.jan |
|
Vadsø |
Vadsø SSK |
ny |
403 |
Alf-Børge Bonsaksen, Støren SSK |
|
258 |
ny |
22.okt |
|
Støren Skytesenter |
Støren SSK |
ny |
403 |
Kristian Skjeivik, Jørpeland PK |
|
258 |
ny |
31.jan |
|
Bjergsted |
Hafrsfjord PK |
ny |
403 |
Harald Håheim, Hafrsfjord PK |
|
258 |
ny |
26.sep |
|
Bjergsted |
Hafrsfjord PK |
ny |
419 |
Torbjørn Torkelsen, Hafrsfjord PK |
V50 |
257 |
ny |
28.nov |
|
Bjergsted |
Hafrsfjord PK |
ny |
419 |
Roger Marius Myhre, Stord PK |
|
257 |
ny |
16.jan |
|
Prestegardsskogen |
Stord PK |
-64 |
419 |
Trond Egil Bjune, Horten O. PK |
|
257 |
-8 |
6.feb |
|
Hula |
Horten O. PK |
-262 |
419 |
Hans Jørgen Aslaksen, Andebu PL |
V50 |
257 |
-22 |
8.sep |
|
Bjørndalen |
Sandefjord PK |
+162 |
419 |
Kim Aure, Vigra og Valderøy PK |
|
257 |
+14 |
14.aug |
|
Giske Idrettshall |
Vigra og Valderøy PK |
-77 |
419 |
Jon Vuku, Verdal SSL |
|
257 |
-9 |
30.okt |
|
Vinne |
Verdal SSL |
ny |
419 |
Cato Gammeltorp, Lora SS |
|
257 |
ny |
6.mai |
|
Lora Skytebane |
Lora SS |
+18 |
419 |
Stian Fossan, Steinkjer PK |
|
257 |
-2 |
30.okt |
|
Vinne |
Verdal SSL |
+237 |
427 |
Thomas Ollestad Blitzner, Egersund PK |
Menn Jr |
256 |
+24 |
6.okt |
|
Varhaug |
Hå PK |
ny |
427 |
Lars Helmen, Hadeland SS |
|
256 |
ny |
6.sep |
|
Lygna skytebane |
Hadeland SS |
+96 |
427 |
Erik Mikkelsen, Verdal SSL |
|
256 |
+5 |
30.jan |
|
Vinne |
Verdal SSL |
ny |
427 |
Rune Ågedal, Bjelland og Audnedal PK |
V50 |
256 |
ny |
27.okt |
|
Songdalen |
Greipstad PK |
ny |
427 |
Kjell Olav Nestegard, Svelvik SS |
|
256 |
ny |
7.okt |
|
Hønefoss |
Ringerike PK |
ny |
427 |
Bjørn Tore Bakke, Ørsta/Volda PK |
|
256 |
ny |
17.mar |
|
Giske Idrettshall |
Vigra og Valderøy PK |
ny |
427 |
Ragna Marie Folstad, Støren SSK |
Kv |
256 |
ny |
22.okt |
|
Støren Skytesenter |
Støren SSK |
ny |
427 |
Raymond Reppen, Brønnøysund PK |
|
256 |
ny |
27.feb |
|
Brønnøyhallen |
Brønnøysund PK |
ny |
427 |
Hartti Ruuben Kristola, Hafrsfjord PK |
V60 |
256 |
ny |
28.nov |
|
Bjergsted |
Hafrsfjord PK |
ny |
436 |
Ove Jarle Dahl, Bærum PK |
V70 |
255 |
ny |
15.jul |
|
Løvenskiold |
Bærum PK |
-116 |
436 |
Roar Troset Larsen, Trondhjems PK |
V60 |
255 |
-13 |
12.feb |
|
Støren Skytesenter |
Støren SSK |
ny |
436 |
Tore Nielsen, Åsane PK |
V50 |
255 |
ny |
14.nov |
|
Jonahola |
Åsane PK |
ny |
436 |
Ole Christian Ødegaard, Blinken M&P |
V60 |
255 |
ny |
17.okt |
|
Kjelleren i Schibstedts trykkeri
i Nydalen. Adr: Sandakerveien 121, Oslo. Parkering: Kjør ned i kjelleren.
Rett frem og ned til venstre etter hovedinngangen. For øvrig: Offentlig
parkering i nærområde |
Blinken M&P |
ny |
436 |
Petter Moe, Asker SK |
V50 |
255 |
ny |
22.okt |
|
Olledalen |
Asker SK |
ny |
436 |
Emilie Iselin Larsen, Sarpsborg PK |
Kv |
255 |
ny |
21.des |
|
Kulås |
Sarpsborg PK |
+20 |
436 |
Stig Kåre Pedersen, Narvik PK |
V60 |
255 |
-2 |
20.okt |
|
Narvik Pistolklubb |
Narvik PK |
ny |
443 |
Trond Nygaard, Kr.sand Garnison PK |
|
254 |
ny |
29.okt |
|
KRISTIANSAND S |
Kr.sand Garnison PK |
ny |
443 |
Remi Hermansen, Svalbard Turn Pgr |
|
254 |
ny |
7.mar |
|
Svalbardhallen |
Svalbard Turn Pgr |
-73 |
443 |
Kristian Kristiansen, Tromsø PK |
|
254 |
-10 |
20.okt |
|
Narvik Pistolklubb |
Narvik PK |
ny |
443 |
Kenneth Kristoffersen, Kopervik PK |
|
254 |
ny |
26.sep |
|
Karmøyhallen |
Skudenes PK |
ny |
443 |
Øystein Medby, Marnar PL |
|
254 |
ny |
10.mar |
|
Nodelandshallen |
Greipstad PK |
-47 |
443 |
Kjetil Risåsen, Bærum PK |
|
254 |
-8 |
24.nov |
|
Løvenskiold |
Bærum PK |
+462 |
443 |
Ola Fredriksen, Horten O. PK |
Menn U14 |
254 |
+135 |
6.feb |
|
Hula |
Horten O. PK |
-32 |
443 |
Arnt Børtveit, Stord PK |
V70 |
254 |
-7 |
16.jan |
|
Prestegardsskogen |
Stord PK |
ny |
443 |
Petter Montagu-Pettersen, Hafrsfjord PK |
|
254 |
ny |
28.nov |
|
Bjergsted |
Hafrsfjord PK |
ny |
443 |
Øyvind Vaaland, Hafrsfjord PK |
V50 |
254 |
ny |
25.apr |
|
Bjergsted |
Hafrsfjord PK |
ny |
443 |
Roger Ulstein, Vigra og Valderøy PK |
|
254 |
ny |
14.aug |
|
Giske Idrettshall |
Vigra og Valderøy PK |
-297 |
454 |
Unni Heidi Ramsvik Halvorsen, Farris SS - Larvik |
Kv |
253 |
-26 |
14.apr |
|
Bommestadhallen |
Farris SS - Larvik |
ny |
454 |
Helge Fjeldberg, Åsane PK |
V50 |
253 |
ny |
5.des |
|
Jonahola |
Åsane PK |
ny |
454 |
Per Erik Wiggen, Steinkjer PK |
V60 |
253 |
ny |
29.mai |
|
Tromsdal |
Verdal SSL |
-10 |
454 |
Raymond Liabø Olsen, Vestnes PK |
|
253 |
-5 |
19.jan |
|
Vestneshallen |
Vestnes PK |
-331 |
454 |
Magnar Anton Støyva, Sandane PK |
|
253 |
-28 |
2.des |
|
Ørsta kulturhus |
Ørsta/Volda PK |
+139 |
454 |
Dagfinn Kristian Arnold Astrup, Sandnes PK |
V50 |
253 |
+11 |
1.feb |
|
Stavangergt. 5 |
Haugesund PK |
ny |
454 |
John Erik Leithe, Svalbard Turn Pgr |
|
253 |
ny |
7.mar |
|
Svalbardhallen |
Svalbard Turn Pgr |
ny |
461 |
Jan-Erik Langebeck, Fredrikstad PK |
V50 |
252 |
ny |
21.des |
|
Kulås |
Sarpsborg PK |
-240 |
461 |
Frode Mølland, Greipstad PK |
|
252 |
-23 |
10.mar |
|
Nodelandshallen |
Greipstad PK |
+150 |
461 |
Rune Jobsen, Arendal PK |
|
252 |
+13 |
12.apr |
|
Saltrød |
Arendal PK |
+62 |
461 |
Torstein Liene, Greipstad PK |
V60 |
252 |
+1 |
10.mar |
|
Nodelandshallen |
Greipstad PK |
-37 |
461 |
Einar Sør-Reime, Sandefjord PK |
V70 |
252 |
-8 |
24.mai |
|
Bjørndalen |
Sandefjord PK |
+35 |
461 |
Jan Varhaug, Hå PK |
V70 |
252 |
-2 |
6.okt |
|
Varhaug |
Hå PK |
-78 |
461 |
Birger Hovland, Haugesund PK |
|
252 |
-11 |
1.feb |
|
Stavangergt. 5 |
Haugesund PK |
ny |
461 |
Rune Elefsen, Kr.sand Garnison PK |
|
252 |
ny |
29.okt |
|
KRISTIANSAND S |
Kr.sand Garnison PK |
+413 |
461 |
Aina Irene Thune, OKTS |
Kv V50 |
252 |
+94 |
13.aug |
|
Maridalen |
OKTS |
ny |
470 |
Knut Norvald Nilssen, Tromsø PK |
V70 |
251 |
ny |
20.okt |
|
Narvik Pistolklubb |
Narvik PK |
ny |
470 |
Arne Horneland, Haugesund PK |
|
251 |
ny |
7.jun |
|
Stavangergt. 5 |
Haugesund PK |
ny |
470 |
Håvard Skagmo, Bærum PK |
|
251 |
ny |
17.okt |
|
Kjelleren i Schibstedts trykkeri
i Nydalen. Adr: Sandakerveien 121, Oslo. Parkering: Kjør ned i kjelleren.
Rett frem og ned til venstre etter hovedinngangen. For øvrig: Offentlig
parkering i nærområde |
Blinken M&P |
ny |
470 |
Kjetil Tryterud, Ringerike PK |
|
251 |
ny |
23.apr |
|
Hønefoss |
Ringerike PK |
-393 |
470 |
Kjetil Skogshagen, Farris SS - Larvik |
V50 |
251 |
-34 |
14.apr |
|
Bommestadhallen |
Farris SS - Larvik |
-14 |
470 |
Jan Martin Berg, Svalbard Turn Pgr |
|
251 |
-6 |
7.mar |
|
Svalbardhallen |
Svalbard Turn Pgr |
+129 |
470 |
Johann Hammerdinger, Haugesund PK |
V50 |
251 |
+10 |
1.mar |
|
Stavangergt. 5 |
Haugesund PK |
ny |
470 |
Helge Atle Rønningsen, OKTS |
V50 |
251 |
ny |
13.aug |
|
Maridalen |
OKTS |
ny |
470 |
Sverre Peder Johan August Widsteen, Mo PK |
V70 |
251 |
ny |
19.jun |
|
Rana Åenget pistolbane |
Mo PK |
+141 |
470 |
Steinar Nestås, Bergen PK |
V60 |
251 |
+12 |
5.des |
|
Jonahola |
Åsane PK |
ny |
470 |
Tormod Vinje, Vigra og Valderøy PK |
V50 |
251 |
ny |
17.mar |
|
Giske Idrettshall |
Vigra og Valderøy PK |
ny |
481 |
Heroll Grande, Stord PK |
|
250 |
ny |
25.okt |
|
Prestegardsskogen |
Stord PK |
ny |
481 |
Ingvar Kippernes Kallmyr, Eide og Fræna PK |
|
250 |
ny |
3.des |
|
Bollitun |
Eide og Fræna PK |
ny |
481 |
Jean Dennis Løvdal Vallee, Støren SSK |
Menn Jr |
250 |
ny |
12.feb |
|
Støren Skytesenter |
Støren SSK |
+34 |
481 |
Erik Larsson Aas, Hafrsfjord PK |
|
250 |
-2 |
31.jan |
|
Bjergsted |
Hafrsfjord PK |
-6 |
481 |
Terje Vikøren, Tysnes SSK |
|
250 |
-6 |
26.apr |
|
Vevatne |
Tysnes SSK |
+189 |
481 |
Tor Bjarne Justnæs, Greipstad PK |
|
250 |
+19 |
10.mar |
|
Nodelandshallen |
Greipstad PK |
ny |
481 |
Thor Jørgen Dybvad, Fredrikstad SS |
V60 |
250 |
ny |
16.nov |
|
Kulås |
Sarpsborg PK |
ny |
481 |
Thomas Thune, Hadeland SS |
|
250 |
ny |
6.sep |
|
Lygna skytebane |
Hadeland SS |
ny |
481 |
Richard Krogstad, Tønsberg O. PK |
V50 |
250 |
ny |
11.des |
|
Haugar |
Tønsberg O. PK |
-34 |
490 |
Rizvan Vakhidovitsj Edaev, Sarpsborg PK |
|
249 |
-8 |
21.des |
|
Kulås |
Sarpsborg PK |
+380 |
490 |
Kristin Thune, OKTS |
Kv V50 |
249 |
+87 |
13.aug |
|
Maridalen |
OKTS |
ny |
490 |
Bjørn-Tore Lenning Øvstedal, Vestnes PK |
|
249 |
ny |
26.okt |
|
Vestneshallen |
Vestnes PK |
-46 |
490 |
Roger Jostein Landsverk, Vanylven SSL |
|
249 |
-9 |
4.sep |
|
Giske Idrettshall |
Vigra og Valderøy PK |
ny |
490 |
Vidar Hallaraune, Brønnøysund PK |
V50 |
249 |
ny |
30.jan |
|
Brønnøyhallen |
Brønnøysund PK |
ny |
490 |
Torstein Eintveit, Stord PK |
|
249 |
ny |
25.okt |
|
Prestegardsskogen |
Stord PK |
-100 |
496 |
Kenneth Økland, Skånland PK |
V60 |
248 |
-14 |
10.mar |
|
Narvik Pistolklubb |
Narvik PK |
-40 |
496 |
Tore Fiborg, Agdenes PK |
V50 |
248 |
-9 |
11.des |
|
Vinne |
Verdal SSL |
ny |
496 |
Heine Gulliksen, Stord PK |
V70 |
248 |
ny |
25.okt |
|
Prestegardsskogen |
Stord PK |
ny |
496 |
Reidar Haugen, OKTS |
V60 |
248 |
ny |
13.aug |
|
Maridalen |
OKTS |
-220 |
496 |
Bjarne Hvid Pedersen, Hafrsfjord PK |
V50 |
248 |
-23 |
6.okt |
|
Varhaug |
Hå PK |
ny |
496 |
Reimund Skadsem, Hå PK |
V60 |
248 |
ny |
6.okt |
|
Varhaug |
Hå PK |
ny |
496 |
John Agnar Sandvik, Oslo SS |
V60 |
248 |
ny |
30.jun |
|
Løvenskiold |
Bærum PK |
ny |
496 |
Anne Marie Joten Bryggen, Lora SS |
Kv |
248 |
ny |
6.mai |
|
Lora Skytebane |
Lora SS |
ny |
496 |
Jørgen Endseth Nerland, Stord PK |
|
248 |
ny |
25.okt |
|
Prestegardsskogen |
Stord PK |
+174 |
496 |
John Richard Blitzner, Egersund PK |
V50 |
248 |
+17 |
6.okt |
|
Varhaug |
Hå PK |
ny |
506 |
Nils Christian Stokke Johansen, Kristiansund PK |
|
247 |
ny |
4.sep |
|
Giske Idrettshall |
Vigra og Valderøy PK |
ny |
506 |
Arvid Egil Ørjavik, Eide og Fræna PK |
V50 |
247 |
ny |
3.des |
|
Bollitun |
Eide og Fræna PK |
-10 |
506 |
Gert Are Hildrestrand, Vigra og Valderøy PK |
|
247 |
-7 |
17.mar |
|
Giske Idrettshall |
Vigra og Valderøy PK |
ny |
506 |
Oddvar Andre Dimmen Herland, Åsane PK |
|
247 |
ny |
14.nov |
|
Jonahola |
Åsane PK |
-204 |
506 |
Jan Erik Loe, Vestnes PK |
|
247 |
-22 |
19.jan |
|
Vestneshallen |
Vestnes PK |
+51 |
511 |
Siv Mariann Aas, Rindal SS |
Kv V50 |
246 |
- |
24.jan |
|
Rindal |
Rindal SS |
ny |
511 |
Knut Tore Forberg, Bergen PK |
SH 1 |
246 |
ny |
14.nov |
|
Jonahola |
Åsane PK |
ny |
511 |
Karl Eirik Soldal, Skudenes PK |
|
246 |
ny |
14.feb |
|
Karmøy Hallen |
Skudenes PK |
ny |
511 |
Jens-Harald Jenssen, Vadsø SSK |
|
246 |
ny |
25.nov |
|
Miljøbygget |
Vadsø SSK |
ny |
511 |
Linn Therese Hanssen, Arendal PK |
Kv |
246 |
ny |
12.apr |
|
Saltrød |
Arendal PK |
ny |
516 |
Marius Jensen, Åsane PK |
|
245 |
ny |
7.feb |
|
Jonahola |
Åsane PK |
+77 |
516 |
Jon Inge Kittelsen, Horten O. PK |
|
245 |
+3 |
6.feb |
|
Hula |
Horten O. PK |
-314 |
516 |
Bernt Åge Hartveit, Åsane PK |
|
245 |
-31 |
18.apr |
|
Jonahola |
Åsane PK |
-196 |
516 |
Steven David Bendal, Vigra og Valderøy PK |
V50 |
245 |
-23 |
4.sep |
|
Giske Idrettshall |
Vigra og Valderøy PK |
ny |
516 |
Anders Hubertz, Horten O. PK |
|
245 |
ny |
6.feb |
|
Hula |
Horten O. PK |
+90 |
516 |
Johnny Salvesen, Kristiansand PK |
|
245 |
+5 |
29.okt |
|
KRISTIANSAND S |
Kr.sand Garnison PK |
ny |
516 |
Eivind Sæther, Lora SS |
|
245 |
ny |
6.mai |
|
Lora Skytebane |
Lora SS |
-203 |
523 |
Dag Tore Fosli, Narvik PK |
|
244 |
-24 |
20.okt |
|
Narvik Pistolklubb |
Narvik PK |
ny |
523 |
Åge Olaussen, Haugesund PK |
V50 |
244 |
ny |
3.mai |
|
Stavangergt. 5 |
Haugesund PK |
ny |
523 |
Rolf Petter Ingvaldsen, Verdal SSL |
V60 |
244 |
ny |
30.okt |
|
Vinne |
Verdal SSL |
ny |
523 |
Erik Alf Paasche, Blinken M&P |
V60 |
244 |
ny |
17.okt |
|
Kjelleren i Schibstedts trykkeri
i Nydalen. Adr: Sandakerveien 121, Oslo. Parkering: Kjør ned i kjelleren.
Rett frem og ned til venstre etter hovedinngangen. For øvrig: Offentlig
parkering i nærområde |
Blinken M&P |
ny |
523 |
Anders Strøm Olsson, Skudenes PK |
|
244 |
ny |
14.feb |
|
Karmøy Hallen |
Skudenes PK |
ny |
523 |
Stein Ove Danielsen, Blinken M&P |
|
244 |
ny |
17.okt |
|
Kjelleren i Schibstedts trykkeri
i Nydalen. Adr: Sandakerveien 121, Oslo. Parkering: Kjør ned i kjelleren.
Rett frem og ned til venstre etter hovedinngangen. For øvrig: Offentlig
parkering i nærområde |
Blinken M&P |
ny |
523 |
Arne Gisle Taraldsøy, Haugesund PK |
|
244 |
ny |
6.des |
|
Tunellen |
Haugesund PK |
ny |
530 |
Petter Jørgensen, Røyken SL |
|
243 |
ny |
22.jan |
|
Hønefoss |
Ringerike PK |
-24 |
530 |
Emil Sigurd Skrede Buvarp, Rindal SS |
|
243 |
-10 |
24.jan |
|
Rindal |
Rindal SS |
+314 |
530 |
Anita Taranger Hagen, Sarpsborg PK |
Kv V50 |
243 |
+67 |
16.nov |
|
Kulås |
Sarpsborg PK |
+13 |
530 |
Jørn Eirik Lillevoll Henriksen, Skånland PK |
V60 |
243 |
-5 |
10.mar |
|
Narvik Pistolklubb |
Narvik PK |
+130 |
530 |
Jan Harald Vegusdal, Arendal PK |
|
243 |
+10 |
12.apr |
|
Saltrød |
Arendal PK |
+90 |
530 |
Bård Kirkeeng, Horten O. PK |
|
243 |
+5 |
11.des |
|
Haugar |
Tønsberg O. PK |
ny |
530 |
Torstein Austigard, Blinken M&P |
|
243 |
ny |
17.okt |
|
Kjelleren i Schibstedts trykkeri
i Nydalen. Adr: Sandakerveien 121, Oslo. Parkering: Kjør ned i kjelleren.
Rett frem og ned til venstre etter hovedinngangen. For øvrig: Offentlig
parkering i nærområde |
Blinken M&P |
ny |
530 |
Stian Lie-Eriksen, Asker SK |
|
243 |
ny |
22.okt |
|
Olledalen |
Asker SK |
+272 |
530 |
Pål Lafton, Ringerike PK |
V50 |
243 |
+45 |
19.feb |
|
Hønefoss |
Ringerike PK |
ny |
539 |
Asbjørn Velure, Lora SS |
V50 |
242 |
ny |
6.mai |
|
Lora Skytebane |
Lora SS |
+280 |
539 |
Bjørn Steinar Lien Thorvaldsen, Hå PK |
V50 |
242 |
+50 |
6.okt |
|
Varhaug |
Hå PK |
ny |
539 |
Harald Brandvol, Ringerike PK |
V50 |
242 |
ny |
24.mai |
|
Buttentjern Bane 5 |
Ringerike PK |
-24 |
539 |
Stig Gøran Olsen, Åsane PK |
|
242 |
-10 |
7.feb |
|
Jonahola |
Åsane PK |
ny |
539 |
Lars Buer Angvik, Horten O. PK |
|
242 |
ny |
13.nov |
|
Hula |
Horten O. PK |
+81 |
539 |
Aron Låte, Haugesund PK |
Menn U16 |
242 |
+4 |
1.mar |
|
Stavangergt. 5 |
Haugesund PK |
ny |
539 |
Johan Aanerud, Tønsberg O. PK |
|
242 |
ny |
11.des |
|
Haugar |
Tønsberg O. PK |
ny |
539 |
Jan Olaf Sandvik, Kongsberg PK |
V50 |
242 |
ny |
20.apr |
|
Drammen |
Aron SK Drammen |
ny |
539 |
Helge Langø, Brønnøysund PK |
|
242 |
ny |
27.feb |
|
Brønnøyhallen |
Brønnøysund PK |
+25 |
548 |
Finn Jarle Sørli, Stjørdal PK |
|
241 |
-3 |
22.aug |
|
Skatval |
Stjørdal PK |
ny |
548 |
Stian Christopher Nicolaisen, Haugesund PK |
|
241 |
ny |
7.jun |
|
Stavangergt. 5 |
Haugesund PK |
ny |
548 |
Odd Arild Espedal, Hafrsfjord PK |
|
241 |
ny |
31.jan |
|
Bjergsted |
Hafrsfjord PK |
-313 |
548 |
Gunnar Nordgård, Bodø SSK |
V60 |
241 |
-33 |
24.sep |
|
Bodø |
Bodø SSK |
ny |
548 |
Tommy Stråbø Brakstad, Hafrsfjord PK |
|
241 |
ny |
28.nov |
|
Bjergsted |
Hafrsfjord PK |
ny |
548 |
Per Anton Øverland, Greipstad PK |
V60 |
241 |
ny |
10.mar |
|
Nodelandshallen |
Greipstad PK |
+112 |
548 |
Ronny Henning Hansen, Ringerike PK |
V60 |
241 |
+8 |
14.jan |
|
Hønefoss |
Ringerike PK |
ny |
555 |
Syver Srøbka, Ørland PK |
V60 |
240 |
ny |
28.jun |
|
Sankthansholet |
Ørland PK |
+207 |
555 |
Runar Jakobsen, Sarpsborg PK |
|
240 |
+32 |
20.apr |
|
Kulås |
Sarpsborg PK |
ny |
555 |
Sven Dörries, Vennesla PK |
|
240 |
ny |
10.mar |
|
Nodelandshallen |
Greipstad PK |
ny |
555 |
Nikolai Normann-Hansen, Horten O. PK |
Menn U16 |
240 |
ny |
24.mai |
|
Bjørndalen |
Sandefjord PK |
+139 |
555 |
Aina Margrethe Bogø, Verdal SSL |
Kv |
240 |
+14 |
27.feb |
|
Vinne |
Verdal SSL |
ny |
560 |
Simon Haldin Vallestad, Stord PK |
|
239 |
ny |
25.okt |
|
Prestegardsskogen |
Stord PK |
ny |
560 |
Geir Udnes Aamot, Skjåk PK |
|
239 |
ny |
6.mai |
|
Lora Skytebane |
Lora SS |
ny |
560 |
Hogne Markhus, Tysnes SSK |
V50 |
239 |
ny |
26.apr |
|
Vevatne |
Tysnes SSK |
ny |
560 |
Ole-Edvard Hagen, Åsane PK |
|
239 |
ny |
14.nov |
|
Jonahola |
Åsane PK |
ny |
560 |
Arve Andreassen, Skudenes PK |
V50 |
239 |
ny |
6.des |
|
Tunellen |
Haugesund PK |
ny |
560 |
Michael Benjamin George Hill, Åsane PK |
|
239 |
ny |
7.feb |
|
Jonahola |
Åsane PK |
ny |
560 |
Roar Enoksen Valderhaug, Vigra og Valderøy PK |
|
239 |
ny |
27.des |
|
Giske Idrettshall |
Vigra og Valderøy PK |
ny |
560 |
Gaute Lote, Oslo Vestre SS |
|
239 |
ny |
17.des |
|
Ekeberg |
OKTS |
+25 |
568 |
Anders Aarvik Ripnes, Haugesund PK |
|
238 |
-4 |
4.jan |
|
Stavangergt. 5 |
Haugesund PK |
-25 |
568 |
Halvor Ove Toreskaas, Kristiansand PK |
V60 |
238 |
-10 |
27.okt |
|
Songdalen |
Greipstad PK |
ny |
568 |
Morten Dyrstad, Svalbard Turn Pgr |
|
238 |
ny |
9.mai |
|
Svalbardhallen |
Svalbard Turn Pgr |
ny |
568 |
Børge Kjartan Lindøe, Akademisk SL |
|
238 |
ny |
17.okt |
|
Kjelleren i Schibstedts trykkeri
i Nydalen. Adr: Sandakerveien 121, Oslo. Parkering: Kjør ned i kjelleren.
Rett frem og ned til venstre etter hovedinngangen. For øvrig: Offentlig
parkering i nærområde |
Blinken M&P |
ny |
568 |
Terje Reitan Bolli, Vigra og Valderøy PK |
|
238 |
ny |
8.mai |
|
Giske Idrettshall |
Vigra og Valderøy PK |
-185 |
568 |
Terje Pettersen, Narvik PK |
V60 |
238 |
-25 |
10.mar |
|
Narvik Pistolklubb |
Narvik PK |
ny |
568 |
Endre Ferkingstad, Skudenes PK |
|
238 |
ny |
6.des |
|
Tunellen |
Haugesund PK |
ny |
568 |
Jørgen Hagen Bendiksen, Trondhjems PK |
|
238 |
ny |
25.feb |
|
Buran |
Trondhjems PK |
ny |
576 |
Jim Frode Obelix Barbala, Trondhjems PK |
|
237 |
ny |
9.apr |
|
Støren Skytesenter |
Støren SSK |
ny |
576 |
Rune Lundsaunet, Verdal SSL |
V50 |
237 |
ny |
29.mai |
|
Tromsdal |
Verdal SSL |
ny |
576 |
Kenneth Angeltvedt Lægreid, Åsane PK |
|
237 |
ny |
7.feb |
|
Jonahola |
Åsane PK |
ny |
576 |
Frank Lægreid, Åsane PK |
V50 |
237 |
ny |
7.feb |
|
Jonahola |
Åsane PK |
ny |
580 |
Frank Johan Martin Løvdal, Verdal SSL |
V60 |
236 |
ny |
11.des |
|
Vinne |
Verdal SSL |
ny |
580 |
Kurt Klausmark, Brønnøysund PK |
|
236 |
ny |
30.jan |
|
Brønnøyhallen |
Brønnøysund PK |
+254 |
580 |
Henrik Vigdal, Ringerike PK |
|
236 |
+53 |
23.apr |
|
Hønefoss |
Ringerike PK |
+53 |
580 |
Sandra Beate Roald Blindheim, Vigra og Valderøy PK |
Kv |
236 |
-1 |
4.sep |
|
Giske Idrettshall |
Vigra og Valderøy PK |
ny |
580 |
Robin Starfighter Mickelin, Oslo PK |
|
236 |
ny |
13.aug |
|
Maridalen |
OKTS |
+92 |
585 |
Trond Gunnar Christiansen, Haugesund PK |
|
235 |
+5 |
4.jan |
|
Stavangergt. 5 |
Haugesund PK |
ny |
585 |
Ola Rosland, Hå PK |
|
235 |
ny |
6.okt |
|
Varhaug |
Hå PK |
ny |
585 |
Harald Fagervik, Brønnøysund PK |
V50 |
235 |
ny |
27.feb |
|
Brønnøyhallen |
Brønnøysund PK |
+58 |
585 |
Bjørnar Moen, Rindal SS |
|
235 |
- |
24.jan |
|
Rindal |
Rindal SS |
ny |
585 |
Morten Berg, Kr.sand Garnison PK |
|
235 |
ny |
10.mar |
|
Nodelandshallen |
Greipstad PK |
ny |
585 |
Finn Åvitsland, Rørvik PK |
|
235 |
ny |
25.sep |
|
Vinne |
Verdal SSL |
ny |
585 |
Martin Severin Orrebakken Haugland, Aron SK Drammen |
|
235 |
ny |
20.apr |
|
Drammen |
Aron SK Drammen |
ny |
592 |
Jon Erik Hailand, Ringerike PK |
V70 |
234 |
ny |
23.apr |
|
Hønefoss |
Ringerike PK |
ny |
592 |
Hans Reime Liland, Time PK |
|
234 |
ny |
6.okt |
|
Varhaug |
Hå PK |
ny |
592 |
Hans Haugstad Avdem, Lora SS |
|
234 |
ny |
6.mai |
|
Lora Skytebane |
Lora SS |
-59 |
595 |
Anders Bruaset, Vestnes PK |
|
233 |
-16 |
26.okt |
|
Vestneshallen |
Vestnes PK |
ny |
595 |
John Magne Berg, Skudenes PK |
|
233 |
ny |
14.feb |
|
Karmøy Hallen |
Skudenes PK |
+38 |
595 |
Arild Jonny Gamlem, Vigra og Valderøy PK |
|
233 |
-4 |
27.des |
|
Giske Idrettshall |
Vigra og Valderøy PK |
+119 |
595 |
John Andre Hansen, Haugesund PK |
|
233 |
+12 |
4.jan |
|
Stavangergt. 5 |
Haugesund PK |
ny |
595 |
Kato Fjørstad, Ørsta/Volda PK |
|
233 |
ny |
17.mar |
|
Giske Idrettshall |
Vigra og Valderøy PK |
ny |
595 |
Kaare Jarl Aresvik, Lora SS |
V70 |
233 |
ny |
6.mai |
|
Lora Skytebane |
Lora SS |
ny |
595 |
Pornnipha Selanok, Jørpeland PK |
Kv |
233 |
ny |
31.jan |
|
Bjergsted |
Hafrsfjord PK |
+160 |
602 |
Geir Thomas Kvam, Tønsberg O. PK |
|
232 |
+24 |
11.des |
|
Haugar |
Tønsberg O. PK |
-59 |
602 |
Bodil J. Pedersen, Svalbard Turn Pgr |
Kv |
232 |
-16 |
7.feb |
|
Svalbardhallen |
Svalbard Turn Pgr |
-29 |
602 |
Bahige Tabbara, Ålesund PK |
V60 |
232 |
-12 |
19.jan |
|
Vestneshallen |
Vestnes PK |
ny |
602 |
Eivind Olav Nicolaysen, Mo PK |
V60 |
232 |
ny |
19.jun |
|
Rana Åenget pistolbane |
Mo PK |
ny |
602 |
Mattis Bjørgan, Brønnøysund PK |
|
232 |
ny |
30.jan |
|
Brønnøyhallen |
Brønnøysund PK |
ny |
602 |
Ole Ragnar Einar Paulsen, Bærum PK |
V70 |
232 |
ny |
21.apr |
|
Løvenskiold |
Bærum PK |
ny |
608 |
Daniel Bergan Kvål, Tønsberg O. PK |
|
231 |
ny |
11.des |
|
Haugar |
Tønsberg O. PK |
+183 |
608 |
Tor-Andre Kristoffersen Bang, Horten O. PK |
Menn Jr |
231 |
+30 |
6.feb |
|
Hula |
Horten O. PK |
ny |
608 |
Ingebrigt Grimsmo, Svalbard Turn Pgr |
|
231 |
ny |
9.mai |
|
Svalbardhallen |
Svalbard Turn Pgr |
+96 |
608 |
Peter Bergheim, Sandane PK |
V50 |
231 |
+8 |
2.des |
|
Ørsta kulturhus |
Ørsta/Volda PK |
+62 |
608 |
Irene Nyheim, Eide og Fræna PK |
Kv |
231 |
- |
1.okt |
|
Bollitun |
Eide og Fræna PK |
ny |
613 |
Ben Håkon Mølbach, Farris SS - Larvik |
V50 |
230 |
ny |
6.feb |
|
Hula |
Horten O. PK |
ny |
613 |
Lars Ove Brekke Frostad, Vestnes PK |
|
230 |
ny |
24.aug |
|
Vestnes skytterhall |
Vestnes PK |
-32 |
613 |
Jan Petter Jacobsen, Tønsberg O. PK |
V50 |
230 |
-13 |
11.des |
|
Haugar |
Tønsberg O. PK |
-314 |
616 |
Gøran Roland, Vestnes PK |
|
229 |
-40 |
21.sep |
|
Vestneshallen |
Vestnes PK |
+17 |
616 |
Kristoffer Tangstad Letnes, Verdal SSL |
|
229 |
-8 |
30.jan |
|
Vinne |
Verdal SSL |
ny |
616 |
Jon Breder Kvam, Lora SS |
V50 |
229 |
ny |
6.mai |
|
Lora Skytebane |
Lora SS |
ny |
619 |
Magomed Rizvanovitsj Edaev, Sarpsborg PK |
Menn U16 |
228 |
ny |
16.nov |
|
Kulås |
Sarpsborg PK |
+100 |
619 |
Jan Kato Tjensvoll, Hå PK |
|
228 |
+8 |
6.okt |
|
Varhaug |
Hå PK |
ny |
619 |
Kjetil Høyme, Hjørungavåg PK |
|
228 |
ny |
2.des |
|
Ørsta kulturhus |
Ørsta/Volda PK |
ny |
619 |
Kristian Eidesvik, Skudenes PK |
|
228 |
ny |
14.feb |
|
Karmøy Hallen |
Skudenes PK |
ny |
619 |
Kjell Holestøl, NOP |
V70 |
228 |
ny |
13.aug |
|
Maridalen |
OKTS |
+82 |
619 |
Cecilie Therese Gjelsten, Vestnes PK |
Kv |
228 |
+4 |
21.sep |
|
Vestneshallen |
Vestnes PK |
-277 |
619 |
Stein Meyer, Vestnes PK |
V50 |
228 |
-38 |
21.sep |
|
Vestneshallen |
Vestnes PK |
ny |
619 |
Bård Anders Hagenes, Hjørungavåg PK |
|
228 |
ny |
2.des |
|
Ørsta kulturhus |
Ørsta/Volda PK |
ny |
619 |
Tom Onarheim Hansen, Åsane PK |
V50 |
228 |
ny |
7.feb |
|
Jonahola |
Åsane PK |
-163 |
619 |
Stian Håvås, Haugesund PK |
|
228 |
-29 |
1.mar |
|
Stavangergt. 5 |
Haugesund PK |
-76 |
619 |
Frode Nilsen, Bærum PK |
V60 |
228 |
-20 |
20.apr |
|
Løvenskiold |
Bærum PK |
-236 |
619 |
Rasim Hodzic, Sarpsborg PK |
V50 |
228 |
-35 |
12.jan |
|
Kulås |
Sarpsborg PK |
ny |
631 |
Lars Morten Grønmo, Brønnøysund PK |
|
227 |
ny |
27.feb |
|
Brønnøyhallen |
Brønnøysund PK |
+210 |
631 |
Leeroy Nedregaard, Vigra og Valderøy PK |
V60 |
227 |
+50 |
8.mai |
|
Giske Idrettshall |
Vigra og Valderøy PK |
-20 |
631 |
Odd Jostein Sylte, Svalbard Turn Pgr |
|
227 |
-12 |
7.mar |
|
Svalbardhallen |
Svalbard Turn Pgr |
ny |
631 |
Vidar Vinje Paulsen, Hafrsfjord PK |
|
227 |
ny |
28.nov |
|
Bjergsted |
Hafrsfjord PK |
ny |
631 |
Roar Klakegg, Time PK |
|
227 |
ny |
6.okt |
|
Varhaug |
Hå PK |
ny |
631 |
Steinar Høybakken, Stjørdal PK |
|
227 |
ny |
22.aug |
|
Skatval |
Stjørdal PK |
-175 |
631 |
Jan Frode Halvorsen, Haugesund PK |
|
227 |
-30 |
4.jan |
|
Stavangergt. 5 |
Haugesund PK |
ny |
638 |
Øivind Tore Berg, Verdal SSL |
V60 |
226 |
ny |
11.des |
|
Vinne |
Verdal SSL |
-182 |
638 |
Sigurd Stridsklev, Sarpsborg PK |
V70 |
226 |
-31 |
20.apr |
|
Kulås |
Sarpsborg PK |
ny |
638 |
Jan Helmen, Aron SK Drammen |
V60 |
226 |
ny |
15.apr |
|
Drammen |
Aron SK Drammen |
ny |
638 |
Sander Elias Toivonen, Aron SK Drammen |
Menn U16 |
226 |
ny |
20.apr |
|
Drammen |
Aron SK Drammen |
+213 |
638 |
Torben Finn Jørgensen, Aron SK Drammen |
V50 |
226 |
+53 |
20.apr |
|
Drammen |
Aron SK Drammen |
+39 |
638 |
Marius Johnsen, Sarpsborg PK |
|
226 |
-4 |
21.des |
|
Kulås |
Sarpsborg PK |
ny |
644 |
Tommy Sagmyr, Ørland PK |
|
225 |
ny |
25.jan |
|
Brekstad |
Ørland PK |
ny |
644 |
Jørn Are Torslien, Bodø SSK |
|
225 |
ny |
24.sep |
|
Bodø |
Bodø SSK |
ny |
644 |
Jonny Ree, Greipstad PK |
|
225 |
ny |
10.mar |
|
Nodelandshallen |
Greipstad PK |
ny |
644 |
Magne Gunnar Norberg, Lora SS |
V70 |
225 |
ny |
6.mai |
|
Lora Skytebane |
Lora SS |
-169 |
644 |
Kåre Erik Andersen, Ringerike PK |
V70 |
225 |
-31 |
22.jan |
|
Hønefoss |
Ringerike PK |
-38 |
649 |
Reidar Owe, Skudenes PK |
V70 |
224 |
-15 |
1.feb |
|
Stavangergt. 5 |
Haugesund PK |
ny |
649 |
Tore Dammerud, Hjørungavåg PK |
V50 |
224 |
ny |
2.des |
|
Ørsta kulturhus |
Ørsta/Volda PK |
ny |
649 |
Joakim Lundbø, Vestnes PK |
|
224 |
ny |
24.aug |
|
Vestnes skytterhall |
Vestnes PK |
+242 |
649 |
Martin Emil Danielsen-Anderssen, Horten O. PK |
Menn U14 |
224 |
+81 |
8.sep |
|
Bjørndalen |
Sandefjord PK |
ny |
649 |
Odd Thomas Sælør, Kr.sand Garnison PK |
|
224 |
ny |
29.okt |
|
KRISTIANSAND S |
Kr.sand Garnison PK |
ny |
654 |
Ove Lindtveit, Horten O. PK |
|
223 |
ny |
13.nov |
|
Hula |
Horten O. PK |
ny |
654 |
Hans Olav Lee, Hjørungavåg PK |
|
223 |
ny |
2.des |
|
Ørsta kulturhus |
Ørsta/Volda PK |
+208 |
654 |
Morten F. G. Hoem, Greipstad PK |
V50 |
223 |
+57 |
27.okt |
|
Songdalen |
Greipstad PK |
ny |
657 |
Nils Petter Berdahl, Eide og Fræna PK |
V50 |
222 |
ny |
9.apr |
|
Bollitun |
Eide og Fræna PK |
ny |
657 |
Roar Gundersen, Horten O. PK |
V50 |
222 |
ny |
6.feb |
|
Hula |
Horten O. PK |
ny |
659 |
Karstein Paul Eiken, Hjørungavåg PK |
V60 |
221 |
ny |
2.des |
|
Ørsta kulturhus |
Ørsta/Volda PK |
-123 |
659 |
Akram Ya'Arub Akram, Haugesund PK |
|
221 |
-28 |
4.jan |
|
Stavangergt. 5 |
Haugesund PK |
ny |
659 |
Atle-Aage Pettersen Hornig, Narvik PK |
|
221 |
ny |
20.okt |
|
Narvik Pistolklubb |
Narvik PK |
ny |
659 |
Johnny Femdal, Tønsberg O. PK |
V50 |
221 |
ny |
11.des |
|
Haugar |
Tønsberg O. PK |
ny |
659 |
John Sverre Aas, Støren SSK |
Menn U14 |
221 |
ny |
28.des |
|
Støren Skytesenter |
Støren SSK |
+116 |
659 |
Terje Eliot Flåtter, Verdal SSL |
V60 |
221 |
+14 |
24.apr |
|
Vinne |
Verdal SSL |
ny |
659 |
Endre Johannessen, Hafrsfjord PK |
|
221 |
ny |
25.apr |
|
Bjergsted |
Hafrsfjord PK |
ny |
659 |
Silvia del Zotto, Bærum PK |
Kv V50 |
221 |
ny |
15.jul |
|
Løvenskiold |
Bærum PK |
ny |
667 |
Jan Otto Andersen, Horten O. PK |
V70 |
220 |
ny |
6.feb |
|
Hula |
Horten O. PK |
ny |
667 |
Arnt Magne Ugelstad, Eide og Fræna PK |
|
220 |
ny |
8.jan |
|
Bollitun |
Eide og Fræna PK |
+42 |
667 |
Ronny Kyrkjeteig, Tysnes SSK |
|
220 |
-2 |
26.apr |
|
Vevatne |
Tysnes SSK |
ny |
667 |
Terje Løkås, Narvik PK |
|
220 |
ny |
20.okt |
|
Narvik Pistolklubb |
Narvik PK |
ny |
671 |
Lars Christian Olsen, Sarpsborg PK |
|
219 |
ny |
21.des |
|
Kulås |
Sarpsborg PK |
ny |
671 |
Andreas Rinde-Rosland, Greipstad PK |
|
219 |
ny |
27.okt |
|
Songdalen |
Greipstad PK |
+16 |
671 |
Ronja Ellertsen, Egersund PK |
Kv U16 |
219 |
-9 |
6.okt |
|
Varhaug |
Hå PK |
ny |
671 |
Derbitch Derbitchev, Hafrsfjord PK |
|
219 |
ny |
25.apr |
|
Bjergsted |
Hafrsfjord PK |
+135 |
675 |
Marthine Susanne Danielsen-Anderssen, Horten O. PK |
Kv U12 |
218 |
+24 |
8.sep |
|
Bjørndalen |
Sandefjord PK |
ny |
675 |
Torbjørn Ånensen, Skudenes PK |
|
218 |
ny |
14.feb |
|
Karmøy Hallen |
Skudenes PK |
-264 |
675 |
Øystein Johannessen Aasen, Sarpsborg PK |
|
218 |
-43 |
19.okt |
|
Kulås |
Sarpsborg PK |
ny |
675 |
Are Lyftingsmo, Lora SS |
V60 |
218 |
ny |
6.mai |
|
Lora Skytebane |
Lora SS |
ny |
679 |
Cato André Syvertsen, Vigra og Valderøy PK |
V50 |
217 |
ny |
27.nov |
|
Giske Idrettshall |
Vigra og Valderøy PK |
ny |
679 |
Hans-Øyolf Hunsrød, Tønsberg O. PK |
V50 |
217 |
ny |
11.des |
|
Haugar |
Tønsberg O. PK |
ny |
679 |
Geir Tånes, Greipstad PK |
V60 |
217 |
ny |
10.mar |
|
Nodelandshallen |
Greipstad PK |
-242 |
679 |
Bertil Jonassen, Kristiansund PK |
|
217 |
-42 |
4.sep |
|
Giske Idrettshall |
Vigra og Valderøy PK |
ny |
679 |
Christer Jensen, Åsane PK |
|
217 |
ny |
7.feb |
|
Jonahola |
Åsane PK |
+52 |
679 |
Emil Frøvik, Haugesund PK |
|
217 |
+2 |
1.mar |
|
Stavangergt. 5 |
Haugesund PK |
-65 |
685 |
Sverre E. Dalland, Tysnes SSK |
V70 |
216 |
-22 |
26.apr |
|
Vevatne |
Tysnes SSK |
ny |
685 |
Marilyn Johansen, Kr.sand Garnison PK |
Kv |
216 |
ny |
29.okt |
|
KRISTIANSAND S |
Kr.sand Garnison PK |
ny |
685 |
Henrik Yttergård-Strand, Støren SSK |
Menn U14 |
216 |
ny |
22.okt |
|
Støren Skytesenter |
Støren SSK |
+117 |
685 |
Mantvydas Supila, Haugesund PK |
|
216 |
+18 |
1.mar |
|
Stavangergt. 5 |
Haugesund PK |
-149 |
685 |
Yaron Pedersen, Greipstad PK |
|
216 |
-33 |
27.okt |
|
Songdalen |
Greipstad PK |
ny |
685 |
Andre Moe Stangstuen, Bodø SSK |
|
216 |
ny |
24.sep |
|
Bodø |
Bodø SSK |
ny |
691 |
Per Magne Hoftun, Time PK |
V60 |
215 |
ny |
25.apr |
|
Bjergsted |
Hafrsfjord PK |
-118 |
691 |
Reidulf Herrmann, Verdal SSL |
V50 |
215 |
-29 |
24.apr |
|
Vinne |
Verdal SSL |
ny |
691 |
Linn Aalberg, Svalbard Turn Pgr |
Kv |
215 |
ny |
7.mar |
|
Svalbardhallen |
Svalbard Turn Pgr |
ny |
694 |
Kim Myrbostad, Eide og Fræna PK |
|
214 |
ny |
5.feb |
|
Bollitun |
Eide og Fræna PK |
+55 |
694 |
Jan Arve Wiik, Vigra og Valderøy PK |
|
214 |
+3 |
4.sep |
|
Giske Idrettshall |
Vigra og Valderøy PK |
ny |
694 |
Jonas Lilleland, Horten O. PK |
|
214 |
ny |
11.des |
|
Haugar |
Tønsberg O. PK |
-51 |
694 |
Magnar Bjørn Kristiansen, Stjørdal PK |
V70 |
214 |
-21 |
22.aug |
|
Skatval |
Stjørdal PK |
+15 |
694 |
Bjørn-Egil Femdal, Tønsberg O. PK |
V60 |
214 |
-8 |
13.mar |
|
Haugar |
Tønsberg O. PK |
ny |
694 |
Alva-Cassandra Todal Galta, Horten O. PK |
Kv U12 |
214 |
ny |
8.sep |
|
Bjørndalen |
Sandefjord PK |
ny |
700 |
Knut Jostein Hassel Larssen, Horten O. PK |
|
213 |
ny |
6.feb |
|
Hula |
Horten O. PK |
ny |
700 |
Are Christian Sollie, Horten O. PK |
V60 |
213 |
ny |
24.mai |
|
Bjørndalen |
Sandefjord PK |
+49 |
700 |
Sara Mollie Cohen, Svalbard Turn Pgr |
Kv |
213 |
+2 |
7.feb |
|
Svalbardhallen |
Svalbard Turn Pgr |
ny |
700 |
Patrick Hjelde, Verdal SSL |
|
213 |
ny |
30.jan |
|
Vinne |
Verdal SSL |
ny |
700 |
Håvar Hindal, Haugesund PK |
Menn U16 |
213 |
ny |
6.des |
|
Tunellen |
Haugesund PK |
ny |
700 |
Jan Romslo, Skudenes PK |
|
213 |
ny |
26.sep |
|
Karmøyhallen |
Skudenes PK |
ny |
706 |
Anders Øyvind Urke-Sætre, Vigra og Valderøy PK |
|
212 |
ny |
14.aug |
|
Giske Idrettshall |
Vigra og Valderøy PK |
+28 |
706 |
Sanna Emelie Kristiansen, Narvik PK |
Kv |
212 |
-2 |
10.mar |
|
Narvik Pistolklubb |
Narvik PK |
ny |
706 |
Jørund Skaali, Skånland PK |
V60 |
212 |
ny |
20.okt |
|
Narvik Pistolklubb |
Narvik PK |
ny |
706 |
Stig Rune Rostad, Time PK |
|
212 |
ny |
25.apr |
|
Bjergsted |
Hafrsfjord PK |
ny |
710 |
Daniel Berg, Eide og Fræna PK |
|
211 |
ny |
3.des |
|
Bollitun |
Eide og Fræna PK |
+126 |
711 |
Tore Lenhardt Baath Gundersen, Vigra og Valderøy PK |
|
210 |
+30 |
27.nov |
|
Giske Idrettshall |
Vigra og Valderøy PK |
+3 |
711 |
Håvard Hetland, Haugesund PK |
V50 |
210 |
-11 |
6.des |
|
Tunellen |
Haugesund PK |
ny |
713 |
Eirik Bårdslistuen, Sarpsborg PK |
|
209 |
ny |
16.nov |
|
Kulås |
Sarpsborg PK |
ny |
713 |
Bård Harry Eikefet, Åsane PK |
|
209 |
ny |
7.feb |
|
Jonahola |
Åsane PK |
+49 |
713 |
Ørjan Gunderstad, Haugesund PK |
Menn U14 |
209 |
+1 |
4.okt |
|
Tunellen |
Haugesund PK |
ny |
713 |
Jan Svendsen, Tysnes SSK |
|
209 |
ny |
26.apr |
|
Vevatne |
Tysnes SSK |
ny |
713 |
Karsten Elde, Åsane PK |
V60 |
209 |
ny |
14.nov |
|
Jonahola |
Åsane PK |
ny |
713 |
Cecilie Lien, Horten O. PK |
|
209 |
ny |
13.nov |
|
Hula |
Horten O. PK |
ny |
719 |
Hege Gaudernack Tønnesen, Time PK |
Kv |
208 |
ny |
6.okt |
|
Varhaug |
Hå PK |
ny |
719 |
Sandra Elisabeth Sagmyr, Ørland PK |
Kv Jr |
208 |
ny |
25.jan |
|
Brekstad |
Ørland PK |
-76 |
719 |
Paul Vangberg, Tromsø PK |
|
208 |
-27 |
10.mar |
|
Narvik Pistolklubb |
Narvik PK |
ny |
722 |
Emil André Simonsen Istad, Kristiansund PK |
Menn Jr |
207 |
ny |
4.sep |
|
Giske Idrettshall |
Vigra og Valderøy PK |
+102 |
722 |
Knut Krogsæter, Vestnes PK |
V50 |
207 |
+19 |
24.aug |
|
Vestnes skytterhall |
Vestnes PK |
ny |
724 |
Salome Masodmand, Stjørdal PK |
Kv |
206 |
ny |
8.mai |
|
Skatval |
Stjørdal PK |
-71 |
724 |
Jarle Markhus, Tysnes SSK |
V60 |
206 |
-28 |
26.apr |
|
Vevatne |
Tysnes SSK |
ny |
724 |
Lene Olsen Westgård, Hafrsfjord PK |
Kv |
206 |
ny |
25.apr |
|
Bjergsted |
Hafrsfjord PK |
ny |
724 |
Atlanta Oliveira Valen, Tønsberg O. PK |
|
206 |
ny |
11.des |
|
Haugar |
Tønsberg O. PK |
ny |
728 |
Odd Helge Olsen, Hafrsfjord PK |
V60 |
205 |
ny |
25.apr |
|
Bjergsted |
Hafrsfjord PK |
ny |
728 |
Hans Daniel Falkeid, Hafrsfjord PK |
|
205 |
ny |
25.apr |
|
Bjergsted |
Hafrsfjord PK |
ny |
728 |
Lars-Petter Moe, Ørsta/Volda PK |
|
205 |
ny |
17.mar |
|
Giske Idrettshall |
Vigra og Valderøy PK |
-287 |
731 |
Tormod Sjursen, Haugesund PK |
|
204 |
-54 |
1.mar |
|
Stavangergt. 5 |
Haugesund PK |
ny |
731 |
Norman Arve Urkedal, Hafrsfjord PK |
|
204 |
ny |
31.jan |
|
Bjergsted |
Hafrsfjord PK |
+10 |
733 |
Odd Magne Harald Karlsen, Aron SK Drammen |
V50 |
203 |
-9 |
20.apr |
|
Drammen |
Aron SK Drammen |
ny |
734 |
Tim Leo Hembre, Bærum PK |
Menn U12 |
201 |
ny |
30.jun |
|
Løvenskiold |
Bærum PK |
ny |
734 |
Ivan Aasten, Svalbard Turn Pgr |
|
201 |
ny |
7.mar |
|
Svalbardhallen |
Svalbard Turn Pgr |
ny |
734 |
Jonas Gamst, Støren SSK |
Menn Jr |
201 |
ny |
12.feb |
|
Støren Skytesenter |
Støren SSK |
+140 |
734 |
Sissel Elisabeth Vernly, Hurum SSK |
Kv V60 |
201 |
+43 |
23.sep |
|
Drammen |
Aron SK Drammen |
ny |
734 |
Hans Christian Granhus, Trondhjems PK |
|
201 |
ny |
7.mai |
|
Støren Skytesenter |
Støren SSK |
ny |
739 |
Vasil Bratanov Bratanov, Ringerike PK |
V60 |
200 |
ny |
10.feb |
|
Hønefoss |
Ringerike PK |
+185 |
739 |
Olaf Riksfjord, Vestnes PK |
V60 |
200 |
+171 |
21.sep |
|
Vestneshallen |
Vestnes PK |
ny |
739 |
John Bent Sjursen, Time PK |
V50 |
200 |
ny |
6.okt |
|
Varhaug |
Hå PK |
ny |
739 |
Steinar Paulsen, Asker SK |
V60 |
200 |
ny |
22.okt |
|
Olledalen |
Asker SK |
ny |
739 |
Lill Torjesen, Blinken M&P |
Kv V50 |
200 |
ny |
17.okt |
|
Kjelleren i Schibstedts trykkeri
i Nydalen. Adr: Sandakerveien 121, Oslo. Parkering: Kjør ned i kjelleren.
Rett frem og ned til venstre etter hovedinngangen. For øvrig: Offentlig
parkering i nærområde |
Blinken M&P |
+46 |
739 |
Kjell Jørund Johannesen, OKTS |
V50 |
200 |
-5 |
13.aug |
|
Maridalen |
OKTS |
ny |
745 |
Vårin Masterbakk Karlsen, Svalbard Turn Pgr |
Kv |
199 |
ny |
9.mai |
|
Svalbardhallen |
Svalbard Turn Pgr |
ny |
745 |
Tore Haugland, Skudenes PK |
|
199 |
ny |
14.feb |
|
Karmøy Hallen |
Skudenes PK |
+59 |
747 |
Espen Normann, Verdal SSL |
|
198 |
+3 |
24.apr |
|
Vinne |
Verdal SSL |
ny |
747 |
Odd Martin Jørgensen, Eide og Fræna PK |
|
198 |
ny |
9.apr |
|
Bollitun |
Eide og Fræna PK |
ny |
747 |
Bjørn Moland, Hafrsfjord PK |
V50 |
198 |
ny |
25.apr |
|
Bjergsted |
Hafrsfjord PK |
ny |
747 |
Tormod Fremstad, Ørland PK |
V60 |
198 |
ny |
22.feb |
|
Brekstad |
Ørland PK |
ny |
751 |
Jan Rosenvinge Kolderup, Horten O. PK |
V70 |
197 |
ny |
13.nov |
|
Hula |
Horten O. PK |
ny |
751 |
Runar Larsen, Haugesund PK |
|
197 |
ny |
4.okt |
|
Tunellen |
Haugesund PK |
ny |
751 |
Øyvind Rokstad, Stjørdal PK |
|
197 |
ny |
22.aug |
|
Skatval |
Stjørdal PK |
ny |
754 |
Trond Boge Jensen, Åsane PK |
V50 |
196 |
ny |
14.nov |
|
Jonahola |
Åsane PK |
ny |
754 |
Evert Andreassen, Narvik PK |
|
196 |
ny |
20.okt |
|
Narvik Pistolklubb |
Narvik PK |
ny |
754 |
Geir Storholt, Greipstad PK |
V60 |
196 |
ny |
10.mar |
|
Nodelandshallen |
Greipstad PK |
ny |
757 |
Frode Øien, Kr.sand Garnison PK |
|
195 |
ny |
29.okt |
|
KRISTIANSAND S |
Kr.sand Garnison PK |
ny |
757 |
Rolf Yngve Hatlestad, Hafrsfjord PK |
V60 |
195 |
ny |
31.jan |
|
Bjergsted |
Hafrsfjord PK |
ny |
759 |
Bjørn Roger Olaussen, Sarpsborg PK |
V50 |
194 |
ny |
19.okt |
|
Kulås |
Sarpsborg PK |
ny |
759 |
Enok Varhaug, Hå PK |
V50 |
194 |
ny |
6.okt |
|
Varhaug |
Hå PK |
ny |
761 |
Åse Trones Jørve, Ringerike PK |
Kv U16 |
193 |
ny |
4.mar |
|
Hønefoss |
Ringerike PK |
-42 |
761 |
Simen Nikolai Evensen, Farris SS - Larvik |
Menn Jr |
193 |
-27 |
14.apr |
|
Bommestadhallen |
Farris SS - Larvik |
ny |
761 |
Jonny Karlsen, Tønsberg O. PK |
|
193 |
ny |
11.des |
|
Haugar |
Tønsberg O. PK |
ny |
761 |
Ingunn Green, Farris SS - Larvik |
Kv |
193 |
ny |
14.apr |
|
Bommestadhallen |
Farris SS - Larvik |
ny |
761 |
Odd Jarleif Engen, Vågå PK |
V60 |
193 |
ny |
6.mai |
|
Lora Skytebane |
Lora SS |
ny |
766 |
Frode Bjermeland, Vestnes PK |
|
192 |
ny |
26.okt |
|
Vestneshallen |
Vestnes PK |
ny |
766 |
Bjørn Olav Gilje, Stjørdal PK |
|
192 |
ny |
8.mai |
|
Skatval |
Stjørdal PK |
ny |
766 |
Anette Elvira Jansen Langmo, Sarpsborg PK |
Kv |
192 |
ny |
19.okt |
|
Kulås |
Sarpsborg PK |
ny |
769 |
Patrick Bossart, Svalbard Turn Pgr |
|
191 |
ny |
7.mar |
|
Svalbardhallen |
Svalbard Turn Pgr |
ny |
770 |
Oskar Toftevåg Lind, Egersund PK |
Menn U16 |
190 |
ny |
6.okt |
|
Varhaug |
Hå PK |
ny |
770 |
Svein Arne Karlsen, Stord PK |
V60 |
190 |
ny |
25.okt |
|
Prestegardsskogen |
Stord PK |
ny |
772 |
Oddgeir Johan Lygre Haugen, Vigra og Valderøy PK |
V50 |
189 |
ny |
14.aug |
|
Giske Idrettshall |
Vigra og Valderøy PK |
ny |
772 |
Svein Morten Rødfjell, Mo PK |
V50 |
189 |
ny |
19.jun |
|
Rana Åenget pistolbane |
Mo PK |
ny |
772 |
Stig Kenneth Johansson, Sarpsborg PK |
|
189 |
ny |
16.nov |
|
Kulås |
Sarpsborg PK |
ny |
775 |
Håvard Aurlien, SF Ørn |
Menn U16 |
188 |
ny |
20.apr |
|
Løvenskiold |
Bærum PK |
ny |
775 |
Arve Berg, Eide og Fræna PK |
|
188 |
ny |
3.des |
|
Bollitun |
Eide og Fræna PK |
+61 |
775 |
Helge Seim, Egersund PK |
V50 |
188 |
+7 |
6.okt |
|
Varhaug |
Hå PK |
ny |
778 |
Frode Bekvik, Hadeland SS |
|
187 |
ny |
6.sep |
|
Lygna skytebane |
Hadeland SS |
ny |
778 |
Tor Lindebø, Kr.sand Garnison PK |
V50 |
187 |
ny |
29.okt |
|
KRISTIANSAND S |
Kr.sand Garnison PK |
ny |
778 |
Per Andreas Modahl, Sarpsborg PK |
V70 |
187 |
ny |
21.des |
|
Kulås |
Sarpsborg PK |
ny |
778 |
Sandra Helene Sandquist, Horten O. PK |
|
187 |
ny |
13.nov |
|
Hula |
Horten O. PK |
ny |
778 |
Rune Kristian Larsen, Sarpsborg PK |
V50 |
187 |
ny |
21.des |
|
Kulås |
Sarpsborg PK |
ny |
783 |
Oddbjørn Næss, Verdal SSL |
|
186 |
ny |
24.apr |
|
Vinne |
Verdal SSL |
ny |
784 |
Jon Arne Valen, Haugesund PK |
V60 |
185 |
ny |
1.nov |
|
Tunellen |
Haugesund PK |
-131 |
784 |
Siv Brudevoll, Vestnes PK |
Kv V50 |
185 |
-49 |
21.sep |
|
Vestneshallen |
Vestnes PK |
ny |
786 |
Gunnar Andre Johansen Brenne, Folldal PK |
|
184 |
ny |
6.mai |
|
Lora Skytebane |
Lora SS |
ny |
787 |
Arsen Elizarov, Aron SK Drammen |
|
182 |
ny |
20.apr |
|
Drammen |
Aron SK Drammen |
ny |
788 |
Arne Taraldsøy, Haugesund PK |
V70 |
181 |
ny |
4.okt |
|
Tunellen |
Haugesund PK |
ny |
788 |
Juliana Mohammad, Stord PK |
Kv U16 |
181 |
ny |
25.okt |
|
Prestegardsskogen |
Stord PK |
+78 |
788 |
Raymond Molvik Thormodsen, Åsane PK |
|
181 |
+17 |
5.des |
|
Jonahola |
Åsane PK |
-252 |
788 |
Torgeir Tønnesen, Bergen PK |
V50 |
181 |
-68 |
18.apr |
|
Jonahola |
Åsane PK |
ny |
792 |
Selma Seljåsen, Arendal PK |
Kv U14 |
179 |
ny |
12.apr |
|
Saltrød |
Arendal PK |
+106 |
793 |
Theis Fredriksen, Horten O. PK |
Menn U14 |
178 |
+43 |
13.mar |
|
Haugar |
Tønsberg O. PK |
ny |
794 |
Bjørn Harald Vallestad, Stord PK |
|
177 |
ny |
25.okt |
|
Prestegardsskogen |
Stord PK |
ny |
795 |
Lars-erling Aarland, Åsane PK |
|
173 |
ny |
7.feb |
|
Jonahola |
Åsane PK |
+117 |
796 |
Oddveig Merete Dahl, Ørland PK |
Kv |
172 |
+72 |
25.jan |
|
Brekstad |
Ørland PK |
ny |
797 |
Morten Runå, Horten O. PK |
V50 |
171 |
ny |
13.nov |
|
Hula |
Horten O. PK |
ny |
798 |
Karl Martin Gramstad, Sandnes PK |
|
170 |
ny |
6.okt |
|
Varhaug |
Hå PK |
ny |
799 |
Thomas Alexander Steen Andersen, Farris SS - Larvik |
|
169 |
ny |
14.apr |
|
Bommestadhallen |
Farris SS - Larvik |
ny |
799 |
Oskar Brage Olsen, Haugesund PK |
|
169 |
ny |
1.nov |
|
Tunellen |
Haugesund PK |
ny |
801 |
Svein Ole Heggerusten, Otta PK |
V50 |
167 |
ny |
6.mai |
|
Lora Skytebane |
Lora SS |
-87 |
801 |
Arnulf Aanerud, Tønsberg O. PK |
V60 |
167 |
-54 |
11.des |
|
Haugar |
Tønsberg O. PK |
ny |
801 |
Christopher James Thomas, Sandefjord PK |
V50 |
167 |
ny |
24.mai |
|
Bjørndalen |
Sandefjord PK |
ny |
801 |
Susanne Eriksen, Sandefjord PK |
Kv |
167 |
ny |
24.mai |
|
Bjørndalen |
Sandefjord PK |
ny |
805 |
Odd Hamnøy, Blinken M&P |
V60 |
166 |
ny |
17.okt |
|
Kjelleren i Schibstedts trykkeri
i Nydalen. Adr: Sandakerveien 121, Oslo. Parkering: Kjør ned i kjelleren.
Rett frem og ned til venstre etter hovedinngangen. For øvrig: Offentlig
parkering i nærområde |
Blinken M&P |
ny |
805 |
Øivind Berg, Verdal SSL |
V60 |
166 |
ny |
24.apr |
|
Vinne |
Verdal SSL |
+76 |
805 |
Sara Wold Olsen, Vestnes PK |
Kv U16 |
166 |
+11 |
21.sep |
|
Vestneshallen |
Vestnes PK |
ny |
808 |
Odd Arve Jørgensen, Eide og Fræna PK |
V50 |
165 |
ny |
9.apr |
|
Bollitun |
Eide og Fræna PK |
ny |
809 |
Jan Brattås, Sandefjord PK |
V60 |
164 |
ny |
24.mai |
|
Bjørndalen |
Sandefjord PK |
ny |
809 |
Rune Granberg, Eide og Fræna PK |
|
164 |
ny |
1.okt |
|
Bollitun |
Eide og Fræna PK |
ny |
811 |
Anton Ahmetaj, Kristiansand PK |
V50 |
162 |
ny |
29.okt |
|
KRISTIANSAND S |
Kr.sand Garnison PK |
ny |
811 |
Bernt Gustav Huseby, Haugesund PK |
V60 |
162 |
ny |
5.apr |
|
Stavangergt. 5 |
Haugesund PK |
ny |
813 |
Svein Arild Eide, Oslo SS |
V60 |
161 |
ny |
17.okt |
|
Kjelleren i Schibstedts trykkeri
i Nydalen. Adr: Sandakerveien 121, Oslo. Parkering: Kjør ned i kjelleren.
Rett frem og ned til venstre etter hovedinngangen. For øvrig: Offentlig
parkering i nærområde |
Blinken M&P |
ny |
813 |
Arvid Haugen, Hafrsfjord PK |
|
161 |
ny |
25.apr |
|
Bjergsted |
Hafrsfjord PK |
ny |
813 |
Julian Beck, Greipstad PK |
Menn U16 |
161 |
ny |
27.okt |
|
Songdalen |
Greipstad PK |
ny |
816 |
Per Atle Pettersen, Tysnes SSK |
|
158 |
ny |
26.apr |
|
Vevatne |
Tysnes SSK |
ny |
817 |
Frode Hannisdal, Åsane PK |
|
157 |
ny |
7.feb |
|
Jonahola |
Åsane PK |
-81 |
818 |
Øyvind Stene, Sarpsborg PK |
V60 |
154 |
-59 |
21.des |
|
Kulås |
Sarpsborg PK |
ny |
819 |
Melvin Sletten, Time PK |
|
150 |
ny |
6.okt |
|
Varhaug |
Hå PK |
ny |
820 |
Agnar Johan Nordheim, Tysnes SSK |
V60 |
149 |
ny |
26.apr |
|
Vevatne |
Tysnes SSK |
ny |
821 |
Marte Selseng, Hafrsfjord PK |
Kv |
147 |
ny |
6.okt |
|
Varhaug |
Hå PK |
ny |
821 |
Bente Thu, Time PK |
Kv |
147 |
ny |
6.okt |
|
Varhaug |
Hå PK |
ny |
821 |
Waldemar Beck, Greipstad PK |
|
147 |
ny |
10.mar |
|
Nodelandshallen |
Greipstad PK |
ny |
824 |
Harald Wik, Tønsberg O. PK |
V50 |
146 |
ny |
11.des |
|
Haugar |
Tønsberg O. PK |
ny |
824 |
Henriette-dorthea Holm Kvamme, Trondhjems PK |
Kv |
146 |
ny |
25.feb |
|
Buran |
Trondhjems PK |
ny |
826 |
Lasse Brennvall, Sarpsborg PK |
V50 |
145 |
ny |
16.nov |
|
Kulås |
Sarpsborg PK |
ny |
827 |
Azad Azad Ahmad, Verdal SSL |
|
144 |
ny |
30.okt |
|
Vinne |
Verdal SSL |
ny |
827 |
Eirik Moholt, Frosta SSL |
|
144 |
ny |
24.apr |
|
Vinne |
Verdal SSL |
ny |
829 |
Svein Børresen, Verdal SSL |
|
142 |
ny |
29.mai |
|
Tromsdal |
Verdal SSL |
ny |
830 |
Mona Hotvedt, Horten O. PK |
Kv |
138 |
ny |
13.nov |
|
Hula |
Horten O. PK |
ny |
831 |
Susann Miranda Kolbjørnsen, Haugesund PK |
Kv V50 |
134 |
ny |
7.jun |
|
Stavangergt. 5 |
Haugesund PK |
ny |
832 |
Roy Arne Monsen, Hafrsfjord PK |
|
133 |
ny |
28.nov |
|
Bjergsted |
Hafrsfjord PK |
+26 |
832 |
Aleksander Wold Olsen, Vestnes PK |
Menn Jr |
133 |
-36 |
24.aug |
|
Vestnes skytterhall |
Vestnes PK |
+28 |
832 |
Odd-Andre Krokmyrdal Karlsen, Aron SK Drammen |
Menn U16 |
133 |
-35 |
20.apr |
|
Drammen |
Aron SK Drammen |
ny |
832 |
Arne Bernhard Taraldsøy, Haugesund PK |
V70 |
133 |
ny |
6.des |
|
Tunellen |
Haugesund PK |
ny |
832 |
Astrid Irene Ernstsen, Farris SS - Larvik |
Kv |
133 |
ny |
14.apr |
|
Bommestadhallen |
Farris SS - Larvik |
ny |
837 |
Irene Mork, Kristiansund PK |
Kv |
131 |
ny |
8.mai |
|
Giske Idrettshall |
Vigra og Valderøy PK |
ny |
838 |
Benjamin Oterhals Stuen, Stord PK |
Menn Jr |
128 |
ny |
25.okt |
|
Prestegardsskogen |
Stord PK |
ny |
839 |
Lasse Magnus Kulstad, Verdal SSL |
|
126 |
ny |
27.feb |
|
Vinne |
Verdal SSL |
ny |
840 |
Torbjørn Skår, Tysnes SSK |
|
124 |
ny |
26.apr |
|
Vevatne |
Tysnes SSK |
ny |
841 |
Alexander Storstein Huseby, Haugesund PK |
|
123 |
ny |
7.jun |
|
Stavangergt. 5 |
Haugesund PK |
ny |
842 |
Kristine Melkvik, Verdal SSL |
Kv Jr |
122 |
ny |
27.feb |
|
Vinne |
Verdal SSL |
ny |
843 |
Andreas Kvaale, Verdal SSL |
|
120 |
ny |
29.mai |
|
Tromsdal |
Verdal SSL |
ny |
844 |
Fredrik Oswold, Svalbard Turn Pgr |
|
119 |
ny |
9.mai |
|
Svalbardhallen |
Svalbard Turn Pgr |
ny |
845 |
Vidar Tjore, Tysnes SSK |
|
118 |
ny |
26.apr |
|
Vevatne |
Tysnes SSK |
-14 |
846 |
Andreas Vallestad, Haugesund PK |
|
111 |
-73 |
4.jan |
|
Stavangergt. 5 |
Haugesund PK |
ny |
846 |
Odd Knutsvik, Egersund PK |
|
111 |
ny |
6.okt |
|
Varhaug |
Hå PK |
ny |
848 |
Henning Myklebust, Hafrsfjord PK |
|
108 |
ny |
6.okt |
|
Varhaug |
Hå PK |
ny |
849 |
Roy Haugberg, Verdal SSL |
|
106 |
ny |
30.okt |
|
Vinne |
Verdal SSL |
ny |
850 |
Frank Kåre Hansen, Trondhjems PK |
V60 |
105 |
ny |
12.jul |
|
Jonsvatnet |
Trondhjems PK |
ny |
850 |
Oscar Fabian Gundersen, Sarpsborg PK |
Menn U16 |
105 |
ny |
19.okt |
|
Kulås |
Sarpsborg PK |
ny |
852 |
Johannes Dyrøy, Nordhordland PK |
|
96 |
ny |
18.apr |
|
Jonahola |
Åsane PK |
ny |
853 |
Nina Gressum, Sarpsborg PK |
Kv |
95 |
ny |
16.nov |
|
Kulås |
Sarpsborg PK |
ny |
854 |
Ivar Eide, Stjørdal PK |
V50 |
87 |
ny |
22.aug |
|
Skatval |
Stjørdal PK |
+56 |
855 |
Martin Torvik Hansen, Eide og Fræna PK |
|
86 |
-20 |
5.mar |
|
Bollitun |
Eide og Fræna PK |
-12 |
856 |
Malin Olsen Westgård, Hafrsfjord PK |
Kv Jr |
68 |
-108 |
31.jan |
|
Bjergsted |
Hafrsfjord PK |
ny |
857 |
Odd Arne Hemnes, Farris SS - Larvik |
V60 |
48 |
ny |
14.apr |
|
Bommestadhallen |
Farris SS - Larvik |
ny |
858 |
Bernt Mathisen, Stord PK |
|
44 |
ny |
25.okt |
|
Prestegardsskogen |
Stord PK |
ny |
859 |
Oliver Johansen Doseth, Vigra og Valderøy PK |
Menn U14 |
42 |
ny |
27.des |
|
Giske Idrettshall |
Vigra og Valderøy PK |
ny |
860 |
Hildegunn Marseliussen, Tønsberg O. PK |
Kv |
17 |
ny |
13.mar |
|
Haugar |
Tønsberg O. PK |
ny |
861 |
Roger Skaget, Ørland PK |
V50 |
|
ny |
#N/A |
#N/A |
#N/A |
#N/A |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|