Ti på topp pistol 2018 |
oppdat. 13. apr 19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fripistol -
Menn |
|
|
546 |
Ingar Woll, Bærum PK |
Maridalen |
07.05 |
536 |
Morgan Bunes, Bærum PK |
Gøteborg |
18.08 |
516 |
Anne Mette Sæteren, Bærum PK |
Løvenskioldbanen |
30.09 |
507 |
Lasse Hovd, Bærum PK |
Åres |
19.05 |
472 |
Marius Haugerud, Bodung PK |
Maridalen |
18.06 |
376 |
Camilla Heggelund Hovd, Bærum PK |
Åres |
19.05 |
|
|
|
|
Fripistol -
Junior |
|
|
501 |
Ludvik Hembre, Bærum PK |
Løvenskioldbanen |
30.09 |
|
|
|
|
Fripistol -
V50 |
|
|
527 |
Geir Ove Nyjordet, Lillestrøm OP |
Maridalen |
14.05 |
521 |
Peder Sperstad, Bærum PK |
Løvenskioldbanen |
30.09 |
515 |
Lars Rune Korneliussen, Bærum PK |
Løvenskioldbanen |
30.09 |
494 |
Pål Hembre, Bærum PK |
Løvenskioldbanen |
30.09 |
|
|
|
|
Fripistol -
V60 |
|
|
490 |
Frank Roy Haugland, Oppegård SL |
Løvenskioldbanen |
30.09 |
485 |
Morten Arild Schjoldager, Bærum PK |
Maridalen |
04.06 |
471 |
Ove Eugen Horgen, Bærum PK |
Løvenskioldbanen |
30.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Fripistol B -
Menn |
|
|
551 |
Ingar Woll, Bærum PK |
Ekeberg |
08.01 |
538 |
Morgan Bunes, Bærum PK |
NM Haraland |
16.08 |
532 |
Lasse Hovd, Bærum PK |
NM Haraland |
16.08 |
532 |
Anne Mette Sæteren, Bærum PK |
NM Haraland |
16.08 |
441 |
Marius Haugerud, Bodung PK |
Ekeberg |
29.01 |
|
|
|
|
Fripistol B -
Junior |
|
|
502 |
Ludvik Hembre, Bærum PK |
NM Haraland |
16.08 |
447 |
Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK |
NM Haraland |
16.08 |
|
|
|
|
Fripistol B -
V50 |
|
|
534 |
Geir Ove Nyjordet, Lillestrøm OP |
Lillestrøm |
21.10 |
528 |
Pål Hembre, Bærum PK |
NM Haraland |
16.08 |
464 |
Hans Petter Norland, Lillestrøm OP |
Lillestrøm |
13.10 |
394 |
Morten Rustad, Lillestrøm OP |
Lillestrøm |
04.11 |
|
|
|
|
Fripistol B -
V60 |
|
|
515 |
Frank Roy Haugland, Oppegård SL |
Lillestrøm |
11.11 |
501 |
Ove Eugen Horgen, Bærum PK |
NM Haraland |
16.08 |
|
|
|
|
Fripistol B -
V70 |
|
|
348 |
Asbjørn Taraldsen, Oppegård SL |
Lillestrøm |
04.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Luftpistol 60
- Menn |
|
|
573 |
Ole-Harald Aas, Bærum PK |
Kolsås |
17.10 |
572 |
Morgan Bunes, Bærum PK |
int Sävsjö |
05.01 |
570 |
Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK |
Kolsås |
09.09 |
570 |
Ingar Woll, Bærum PK |
Kolsås |
14.11 |
556 |
Lasse Hovd, Bærum PK |
Brekstad |
05.10 |
549 |
Terje Bjørlo Olsen, Bærum PK |
Kolsås |
18.04 |
535 |
Atle Bergsrud, Bærum PK |
Kolsås |
14.11 |
526 |
Mats Maciej Blickström, Lillestrøm OP |
Lillestrøm |
22.12 |
514 |
Kjetil Risåsen, Bærum PK |
Kolsås |
28.02 |
463 |
Sigurd Larsen, Bærum PK |
Kolsås |
31.07 |
|
|
|
|
Luftpistol 60
- Kvinner |
|
|
569 |
Elisabeth Lotsberg, Lillestrøm OP |
int Gundsølille |
21.01 |
563 |
Anne Mette Sæteren, Bærum PK |
Nord Alfhallen |
25.08 |
544 |
Line Nor, Bærum PK |
Skytterhuset
Krapfoss |
27.04 |
502 |
Ingrid Karoline Hervard, Bærum PK |
Kolsås |
31.07 |
|
|
|
|
Luftpistol 60
- Menn Jr |
|
|
567 |
Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK |
EM Györ |
21.02 |
563 |
Ludvik Hembre, Bærum PK |
Kolsås |
27.12 |
|
|
|
|
Luftpistol 60
- V50 |
|
|
576 |
Pål Hembre, Bærum PK |
Kolsås |
23.12 |
573 |
Lars Rune Korneliussen, Bærum PK |
Drammen |
14.05 |
569 |
Peder Sperstad, Bærum PK |
Kolsås |
26.12 |
565 |
Geir Ove Nyjordet, Lillestrøm OP |
Drammen |
10.09 |
555 |
Petter Kleiven, Lillestrøm OP |
Kolsås |
10.02 |
539 |
Hans Petter Norland, Lillestrøm OP |
int Sävsjö |
05.01 |
537 |
Silvia del Zotto, Bærum PK |
Skytterhuset
Krapfoss |
04.03 |
532 |
Jostein Sander, Lillestrøm OP |
Lillestrøm |
24.11 |
529 |
Morten Rustad, Lillestrøm OP |
Lillestrøm |
04.11 |
517 |
Per Christian Lie, Bærum PK |
Kolsås |
26.12 |
|
|
|
|
Luftpistol 60
- V60 |
|
|
532 |
Morten Arild Schjoldager, Bærum PK |
Kolsås |
09.05 |
528 |
Frank Roy Haugland, Oppegård SL |
Lillestrøm |
13.10 |
516 |
Eivind Johannes Hegna, Lillestrøm OP |
Kolsås |
24.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Luftpistol 40
- Kvinner |
|
|
380 |
Anne Mette Sæteren, Bærum PK |
int Sävsjö |
06.01 |
363 |
Elisabeth Lotsberg, Lillestrøm OP |
int Sävsjö |
04.01 |
|
|
|
|
Luftpistol 40
- U16 |
|
|
341 |
Tim Leo Hembre, Bærum PK |
Brekstad |
05.10 |
|
|
|
|
Luftpistol 40
- V50 |
|
|
374 |
Peder Sperstad, Bærum PK |
NM Sotra |
18.03 |
365 |
Lars Rune Korneliussen, Bærum PK |
NM Sotra |
18.03 |
358 |
Luca Abele Piciaccia, Bærum PK |
Kolsås |
04.11 |
352 |
Henrik Lindeman, Bærum PK |
Kolsås |
18.04 |
352 |
Per Christian Lie, Bærum PK |
Kolsås |
27.12 |
344 |
Per-Gunnar Andreassen, Kisen MSL |
Kolsås |
19.12 |
295 |
Audun Denneche Loftsgaard, Bærum PK |
Kolsås |
23.12 |
|
|
|
|
Luftpistol 40
- V60 |
|
|
366 |
Ove Eugen Horgen, Bærum PK |
Kolsås |
18.04 |
364 |
Frank Roy Haugland, Oppegård SL |
Lillestrøm |
24.11 |
363 |
Jan Henrik Eriksen, Bærum PK |
Kolsås |
14.11 |
340 |
Einar Gottfried Dahl Tønnessen, Bærum PK |
Kolsås |
28.12 |
334 |
Anne Gundersen, Bærum PK |
Kolsås |
19.12 |
333 |
Frode Nilsen, Bærum PK |
NM Sotra |
18.03 |
|
|
|
|
Luftpistol 40
- V70 |
|
|
343 |
Andreas Tømmerbakke, Bærum PK |
Kolsås |
09.05 |
339 |
Liv Fritzvold, Bærum PK |
Kolsås |
09.05 |
302 |
Birger Terje Garthus, Bærum PK |
Kolsås |
26.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Luft-Sprint -
Menn |
|
|
296 |
Ingar Woll, Bærum PK |
Kolsås |
17.10 |
296 |
Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK |
Kolsås |
28.12 |
295 |
Ole-Harald Aas, Bærum PK |
Drammen |
16.12 |
291 |
Atle Bergsrud, Bærum PK |
Kolsås |
14.11 |
291 |
Lasse Hovd, Bærum PK |
Drammen |
14.10 |
287 |
Morgan Bunes, Bærum PK |
NM Sotra |
17.03 |
286 |
Terje Bjørlo Olsen, Bærum PK |
Kolsås |
09.05 |
278 |
Marius Haugerud, Bodung PK |
Ekeberg |
25.05 |
274 |
Kjetil Risåsen, Bærum PK |
Kolsås |
28.02 |
249 |
Sigurd Larsen, Bærum PK |
Kolsås |
24.07 |
|
|
|
|
Luft-Sprint -
Kvinner |
|
|
287 |
Line Nor, Bærum PK |
Kolsås |
24.07 |
283 |
Anne Mette Sæteren, Bærum PK |
NM Sotra |
17.03 |
273 |
Ingrid Karoline Hervard, Bærum PK |
Kolsås |
31.07 |
|
|
|
|
Luft-Sprint -
Menn Jr |
|
|
296 |
Ludvik Hembre, Bærum PK |
Kolsås |
18.04 |
294 |
Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK |
Kolsås |
28.02 |
|
|
|
|
Luft-Sprint -
U16 |
|
|
283 |
Tim Leo Hembre, Bærum PK |
Brekstad |
06.10 |
|
|
|
|
Luft-Sprint -
V50 |
|
|
298 |
Lars Rune Korneliussen, Bærum PK |
Kolsås |
17.10 |
298 |
Pål Hembre, Bærum PK |
Kolsås |
26.12 |
292 |
Geir Ove Nyjordet, Lillestrøm OP |
Kolsås |
27.12 |
291 |
Peder Sperstad, Bærum PK |
Kolsås |
04.11 |
289 |
Petter Kleiven, Lillestrøm OP |
NM Sotra |
17.03 |
286 |
Luca Abele Piciaccia, Bærum PK |
Kolsås |
31.07 |
285 |
Silvia del Zotto, Bærum PK |
Kolsås |
18.04 |
285 |
Hans Petter Norland, Lillestrøm OP |
Alfhallen |
13.04 |
284 |
Per Christian Lie, Bærum PK |
Kolsås |
28.12 |
281 |
Per-Gunnar Andreassen, Kisen MSL |
Kolsås |
23.12 |
|
|
|
|
Luft-Sprint -
V60 |
|
|
289 |
Ove Eugen Horgen, Bærum PK |
Kolsås |
28.02 |
289 |
Frank Roy Haugland, Oppegård SL |
Kolsås |
17.10 |
281 |
Jan Henrik Eriksen, Bærum PK |
Kolsås |
14.11 |
279 |
Frode Nilsen, Bærum PK |
Kolsås |
27.12 |
279 |
Anne Gundersen, Bærum PK |
Kolsås |
19.12 |
|
|
|
|
Luft-Sprint -
V70 |
|
|
283 |
Andreas Tømmerbakke, Bærum PK |
Kolsås |
09.05 |
274 |
Liv Fritzvold, Bærum PK |
Kolsås |
28.02 |
251 |
Birger Terje Garthus, Bærum PK |
Kolsås |
27.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Luft-Standard
40 - Menn |
|
|
355 |
Lasse Hovd, Bærum PK |
Brekstad |
06.10 |
|
|
|
|
Luft-Standard
40 - Junior |
|
|
345 |
Ludvik Hembre, Bærum PK |
Brekstad |
06.10 |
|
|
|
|
Luft-Standard
40 - U16 |
|
|
269 |
Tim Leo Hembre, Bærum PK |
Brekstad |
06.10 |
|
|
|
|
Luft-Standard
40 - V50 |
|
|
353 |
Pål Hembre, Bærum PK |
Brekstad |
06.10 |
304 |
Lars Rune Korneliussen, Bærum PK |
Brekstad |
06.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Silhuett -
Menn |
|
|
576 |
Morgan Bunes, Bærum PK |
uttak Buttentjern Bane 5 |
24.06 |
564 |
Lasse Hovd, Bærum PK |
Løvenskiold |
25.11 |
558 |
Ole-Harald Aas, Bærum PK |
uttak Buttentjern Bane 5 |
24.06 |
513 |
Ingar Woll, Bærum PK |
Løvenskiold |
25.11 |
495 |
Odd-Erik Madsen, Bærum PK |
Løvenskiold |
01.07 |
484 |
Camilla Heggelund Hovd, Bærum PK |
Løvenskiold |
01.07 |
442 |
Kjetil Risåsen, Bærum PK |
Løvenskiold |
25.11 |
390 |
Ingrid Karoline Hervard, Bærum PK |
Løvenskiold |
01.07 |
|
|
|
|
Silhuett -
Junior |
|
|
559 |
Ludvik Hembre, Bærum PK |
uttak Buttentjern Bane 5 |
24.06 |
535 |
Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK |
NM Haraland |
14.08 |
|
|
|
|
Silhuett - V50 |
|
|
580 |
Pål Hembre, Bærum PK |
Løvenskiold |
01.07 |
515 |
Peder Sperstad, Bærum PK |
uttak Buttentjern Bane 5 |
24.06 |
423 |
Ragnar Lie, Bærum PK |
Løvenskiold |
01.07 |
|
|
|
|
Silhuett - V60 |
|
|
525 |
Jan Henrik Eriksen, Bærum PK |
Løvenskiold |
15.07 |
492 |
Ove Eugen Horgen, Bærum PK |
Løvenskiold |
15.07 |
373 |
Arne Kvam, Bærum PK |
Løvenskiold |
01.07 |
|
|
|
|
Silhuett - V70 |
|
|
471 |
Ove Jarle Dahl, Bærum PK |
Løvenskiold |
18.06 |
451 |
Øyvind Birger Mathisen, Bærum PK |
Løvenskiold |
01.07 |
414 |
Bjørn Lyder Hervard, Bærum PK |
Løvenskiold |
01.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Standard -
Menn |
|
|
558 |
Morgan Bunes, Bærum PK |
Løvenskiold |
30.06 |
557 |
Lasse Hovd, Bærum PK |
Brevik |
30.09 |
546 |
Ingar Woll, Bærum PK |
Ekeberg |
06.11 |
519 |
Ole-Harald Aas, Bærum PK |
NM Haraland |
16.08 |
517 |
Marius Haugerud, Bodung PK |
Maridalen |
28.05 |
508 |
Stian Lie-Eriksen, Asker SK |
Olledalen |
01.09 |
497 |
Arne Røshol, Bærum PK |
Løvenskiold |
30.06 |
491 |
Odd-Erik Madsen, Bærum PK |
Løvenskiold |
24.11 |
485 |
Thomas Håkerud-Kongsvik, Asker SK |
Olledalen |
01.09 |
478 |
Are Thobias Tysnes, Bærum PK |
Løvenskiold |
30.06 |
|
|
|
|
Standard -
Kvinner |
|
|
537 |
Anne Mette Sæteren, Bærum PK |
NM Haraland |
16.08 |
448 |
Camilla Heggelund Hovd, Bærum PK |
Løvenskiold |
30.06 |
349 |
Cecilie Pindsle, Bærum PK |
Løvenskiold |
24.11 |
|
|
|
|
Standard -
Menn Jr |
|
|
533 |
Ludvik Hembre, Bærum PK |
Løvenskiold |
30.06 |
524 |
Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK |
Løvenskiold |
30.06 |
|
|
|
|
Standard - V50 |
|
|
565 |
Pål Hembre, Bærum PK |
Løvenskiold |
30.06 |
540 |
Petter Kleiven, Lillestrøm OP |
NM Haraland |
16.08 |
530 |
Peder Sperstad, Bærum PK |
Løvenskiold |
24.11 |
527 |
Lars Peter Wilson, Asker SK |
Olledalen |
01.09 |
522 |
Silvia del Zotto, Bærum PK |
NM Haraland |
16.08 |
500 |
Luca Abele Piciaccia, Bærum PK |
NM Haraland |
16.08 |
481 |
Per Christian Lie, Bærum PK |
Løvenskiold |
24.11 |
452 |
Petter Moe, Asker SK |
Olledalen |
01.09 |
416 |
Ragnar Lie, Bærum PK |
NM Haraland |
16.08 |
|
|
|
|
Standard - V60 |
|
|
546 |
Jan Henrik Eriksen, Bærum PK |
Løvenskiold |
30.06 |
523 |
Morten Støen, Bærum PK |
Løvenskiold |
30.06 |
467 |
Frank Roy Haugland, Oppegård SL |
Ekeberg |
19.10 |
257 |
Steinar Paulsen, Asker SK |
Ekeberg |
06.11 |
|
|
|
|
Standard - V70 |
|
|
488 |
Øyvind Birger Mathisen, Bærum PK |
Løvenskiold |
30.06 |
441 |
Ove Jarle Dahl, Bærum PK |
Løvenskiold |
30.06 |
415 |
Bjørn Lyder Hervard, Bærum PK |
Løvenskiold |
30.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Finpistol -
Menn |
|
|
581 |
Ingar Woll, Bærum PK |
Maridalen |
06.08 |
580 |
Lasse Hovd, Bærum PK |
Hønefoss |
26.11 |
579 |
Morgan Bunes, Bærum PK |
Maridalen |
06.08 |
559 |
Ole-Harald Aas, Bærum PK |
NM Haraland |
15.08 |
545 |
Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK |
Drammen |
15.04 |
544 |
Marius Haugerud, Bodung PK |
Ekeberg |
22.01 |
513 |
Thomas Håkerud-Kongsvik, Asker SK |
Asker Skyteklubb |
17.11 |
506 |
Odd-Erik Madsen, Bærum PK |
Løvenskiold |
24.11 |
392 |
Morten Holland, Enebakk PK |
Buttentjern Bane 5 |
03.05 |
366 |
Kjetil Risåsen, Bærum PK |
Løvenskiold |
24.11 |
|
|
|
|
Finpistol -
Kvinner |
|
|
569 |
Anne Mette Sæteren, Bærum PK |
Nord Løvenskiold |
24.08 |
518 |
Camilla Heggelund Hovd, Bærum PK |
Smidholen |
17.06 |
503 |
Ingrid Karoline Hervard, Bærum PK |
Løvenskiold |
29.06 |
455 |
Anna Louise Nes Axelsen, Asker SK |
Asker Skyteklubb |
17.11 |
410 |
Cecilie Pindsle, Bærum PK |
Løvenskiold |
24.11 |
|
|
|
|
Finpistol -
Menn Jr |
|
|
570 |
Ludvik Hembre, Bærum PK |
Løvenskiold |
29.06 |
562 |
Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK |
NM Haraland |
15.08 |
|
|
|
|
Finpistol -
Kvinner Jr |
|
|
458 |
Thea Christine Haarberg, Bærum PK |
NM Haraland |
15.08 |
|
|
|
|
Finpistol -
V50 |
|
|
578 |
Pål Hembre, Bærum PK |
NM Haraland |
15.08 |
574 |
Peder Sperstad, Bærum PK |
Ekeberg |
19.02 |
567 |
Petter Kleiven, Lillestrøm OP |
NM Haraland |
15.08 |
560 |
Lars Rune Korneliussen, Bærum PK |
Drammen |
15.05 |
543 |
Lars Peter Wilson, Asker SK |
Asker Skyteklubb |
17.11 |
532 |
Per Christian Lie, Bærum PK |
Løvenskiold |
24.11 |
526 |
Kristin Amundsen Schaug-Pettersen, Bærum PK |
Ekeberg |
19.02 |
473 |
Petter Moe, Asker SK |
Asker Skyteklubb |
17.11 |
469 |
Helmi Schaug-Pettersen Solhaug, Lillestrøm OP |
Ekeberg |
30.04 |
|
|
|
|
Finpistol -
V60 |
|
|
545 |
Jan Henrik Eriksen, Bærum PK |
Løvenskiold |
24.11 |
539 |
Frank Roy Haugland, Oppegård SL |
Ekeberg |
19.02 |
534 |
Morten Støen, Bærum PK |
Løvenskiold |
24.11 |
213 |
Steinar Paulsen, Asker SK |
Ekeberg |
06.03 |
|
|
|
|
Finpistol -
V70 |
|
|
521 |
Øyvind Birger Mathisen, Bærum PK |
Løvenskiold |
29.06 |
489 |
Bjørn Lyder Hervard, Bærum PK |
Løvenskiold |
29.06 |
464 |
Ove Jarle Dahl, Bærum PK |
Løvenskiold |
29.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Grovpistol -
Menn |
|
|
577 |
Lasse Hovd, Bærum PK |
Myhrespiten |
26.05 |
574 |
Morgan Bunes, Bærum PK |
Ekeberg |
09.04 |
573 |
Ingar Woll, Bærum PK |
Ekeberg |
08.06 |
558 |
Ole-Harald Aas, Bærum PK |
NM Haraland |
18.08 |
533 |
Marius Haugerud, Bodung PK |
Ekeberg |
16.04 |
476 |
Thomas Håkerud-Kongsvik, Asker SK |
Asker Skyteklubb |
17.11 |
453 |
Camilla Heggelund Hovd, Bærum PK |
Smidholen |
17.06 |
423 |
Ernst Petter Axelsen, Asker SK |
Asker Skyteklubb |
17.11 |
332 |
Morten Anders Gohn, Bærum PK |
Ekeberg |
10.09 |
|
|
|
|
Grovpistol -
Junior |
|
|
556 |
Ludvik Hembre, Bærum PK |
NM Haraland |
18.08 |
552 |
Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK |
NM Haraland |
18.08 |
|
|
|
|
Grovpistol -
V50 |
|
|
584 |
Pål Hembre, Bærum PK |
Løvenskiold |
29.06 |
558 |
Petter Kleiven, Lillestrøm OP |
NM Haraland |
18.08 |
354 |
Petter Moe, Asker SK |
Asker Skyteklubb |
17.11 |
|
|
|
|
Grovpistol -
V60 |
|
|
534 |
Jan Henrik Eriksen, Bærum PK |
Løvenskiold |
24.11 |
525 |
Frank Roy Haugland, Oppegård SL |
Ekeberg |
23.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Hurtig Fin -
Menn |
|
|
586 |
Lasse Hovd, Bærum PK |
Ekeberg |
15.05 |
575 |
Morgan Bunes, Bærum PK |
NM Haraland |
17.08 |
575 |
Ingar Woll, Bærum PK |
Ekeberg |
01.10 |
574 |
Ole-Harald Aas, Bærum PK |
NM Haraland |
17.08 |
563 |
Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK |
Drammen |
14.04 |
551 |
Odd-Erik Madsen, Bærum PK |
Løvenskiold |
25.11 |
526 |
Marius Haugerud, Bodung PK |
Bangshallen |
14.01 |
498 |
Kjetil Risåsen, Bærum PK |
Løvenskiold |
25.11 |
408 |
Sigvald Nyberg Karlsen, Bærum PK |
Løvenskiold |
17.07 |
399 |
Ruben Langeland Sandnes, Asker SK |
solliveien 91 |
30.03 |
|
|
|
|
Hurtig Fin -
Kvinner |
|
|
566 |
Anne Mette Sæteren, Bærum PK |
NM Haraland |
17.08 |
540 |
Nina Jeanette Straume Leirivaara, Asker SK |
solliveien 91 |
30.03 |
509 |
Camilla Heggelund Hovd, Bærum PK |
Smidholen |
27.05 |
|
|
|
|
Hurtig Fin -
Menn Jr |
|
|
572 |
Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK |
Løvenskiold |
20.04 |
566 |
Ludvik Hembre, Bærum PK |
Løvenskiold |
21.04 |
|
|
|
|
Hurtig Fin -
Kvinner Jr |
|
|
447 |
Thea Christine Haarberg, Bærum PK |
Løvenskiold |
17.07 |
|
|
|
|
Hurtig Fin -
U14 |
|
|
345 |
Oliver Akre Bærland, Bodung PK |
Ankerskogen, Hamar |
21.10 |
|
|
|
|
Hurtig Fin -
V50 |
|
|
593 |
Pål Hembre, Bærum PK |
Løvenskiold |
21.04 |
569 |
Petter Hogne Schaug-Pettersen, Bærum PK |
Ekeberg |
12.02 |
568 |
Peder Sperstad, Bærum PK |
Løvenskiold |
17.07 |
556 |
Petter Kleiven, Lillestrøm OP |
NM Haraland |
17.08 |
541 |
Morten Rustad, Lillestrøm OP |
Ekeberg |
04.09 |
539 |
Kristin Amundsen Schaug-Pettersen, Bærum PK |
Ekeberg |
12.02 |
536 |
Silvia del Zotto, Bærum PK |
NM Haraland |
17.08 |
529 |
Ragnar Lie, Bærum PK |
Løvenskiold |
17.07 |
528 |
Per Christian Lie, Bærum PK |
Løvenskiold |
25.11 |
515 |
Luca Abele Piciaccia, Bærum PK |
NM Haraland |
17.08 |
|
|
|
|
Hurtig Fin -
V60 |
|
|
564 |
Jan Henrik Eriksen, Bærum PK |
Løvenskiold |
17.07 |
546 |
Ove Eugen Horgen, Bærum PK |
Løvenskiold |
17.07 |
541 |
Frank Roy Haugland, Oppegård SL |
Ekeberg |
01.10 |
540 |
Morten Støen, Bærum PK |
Løvenskiold |
25.11 |
498 |
Arne Kvam, Bærum PK |
Løvenskiold |
20.04 |
331 |
Steinar Paulsen, Asker SK |
Ekeberg |
15.05 |
|
|
|
|
Hurtig Fin -
V70 |
|
|
515 |
Leif Tronslien Andressen, Lillestrøm OP |
Ekeberg |
15.04 |
504 |
Øyvind Birger Mathisen, Bærum PK |
Løvenskiold |
17.07 |
503 |
Ove Jarle Dahl, Bærum PK |
Løvenskiold |
17.07 |
468 |
Ole Ragnar Einar Paulsen, Bærum PK |
Løvenskiold |
21.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Hurtig Grov -
Menn |
|
|
577 |
Lasse Hovd, Bærum PK |
Hula bak
brannstasjon |
17.11 |
575 |
Ole-Harald Aas, Bærum PK |
NM Haraland |
17.08 |
549 |
Ingar Woll, Bærum PK |
V-nord Aarhus |
22.07 |
543 |
Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK |
Drammen |
14.04 |
525 |
Marius Haugerud, Bodung PK |
Bangshallen |
14.01 |
461 |
Camilla Heggelund Hovd, Bærum PK |
Smidholen |
27.05 |
403 |
Kristin Hilton Hartmann, Asker SK |
solliveien 91 |
30.03 |
|
|
|
|
Hurtig Grov -
Junior |
|
|
555 |
Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK |
NM Haraland |
17.08 |
554 |
Ludvik Hembre, Bærum PK |
Løvenskiold |
21.04 |
|
|
|
|
Hurtig Grov -
U16 |
|
|
503 |
Martin Fossli Large, Asker SK |
solliveien 91 |
30.03 |
|
|
|
|
Hurtig Grov -
V50 |
|
|
585 |
Pål Hembre, Bærum PK |
Løvenskiold |
21.04 |
543 |
Petter Kleiven, Lillestrøm OP |
NM Haraland |
17.08 |
|
|
|
|
Hurtig Grov -
V60 |
|
|
461 |
Frank Roy Haugland, Oppegård SL |
Ekeberg |
01.10 |
456 |
Frode Nilsen, Bærum PK |
Løvenskiold |
21.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Hurtig Militær
- Menn |
|
|
566 |
Lasse Hovd, Bærum PK |
Drammen |
23.05 |
467 |
Morten J Moritz Hartmann, Asker SK |
solliveien 91 |
30.03 |
465 |
Geir Vidar Pedersen, Asker SK |
Drammen |
14.04 |
440 |
Terje Roger Mile, Asker SK |
solliveien 91 |
30.03 |
435 |
Ingar Woll, Bærum PK |
Ekeberg |
05.11 |
408 |
Morten Anders Gohn, Bærum PK |
Myhrespiten |
29.09 |
|
|
|
|
Hurtig Militær
- V50 |
|
|
494 |
Kim Krogvold, Asker SK |
solliveien 91 |
30.03 |
|
|
|
|
Hurtig Militær
- V70 |
|
|
485 |
Leif Tronslien Andressen, Lillestrøm OP |
Ekeberg |
05.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Hurtig
Revolver - Menn |
|
|
567 |
Lasse Hovd, Bærum PK |
Drammen |
23.05 |
546 |
Ingar Woll, Bærum PK |
Ekeberg |
05.11 |
540 |
John Harald Høyrå Large, Asker SK |
solliveien 91 |
30.03 |
528 |
Morten J Moritz Hartmann, Asker SK |
solliveien 91 |
30.03 |
522 |
Nina Jeanette Straume Leirivaara, Asker SK |
solliveien 91 |
30.03 |
507 |
Terje Roger Mile, Asker SK |
solliveien 91 |
30.03 |
|
|
|
|
Hurtig
Revolver - V50 |
|
|
543 |
Lars Peter Wilson, Asker SK |
solliveien 91 |
30.03 |
478 |
Kim Krogvold, Asker SK |
solliveien 91 |
30.03 |
265 |
Per Christian Lie, Bærum PK |
Myhrespiten |
29.09 |
|
|
|
|
Hurtig
Revolver - V60 |
|
|
371 |
Ulf Edvard Nilsen, Asker SK |
Drammen |
14.04 |
|
|
|
|
Hurtig
Revolver - V70 |
|
|
485 |
Per Trovik, Asker SK |
solliveien 91 |
30.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Hurtig
S-Pistol - Menn |
|
|
560 |
Ingar Woll, Bærum PK |
Ekeberg |
03.09 |
548 |
Vegard Hjalmar Aamodt Jaksland, Asker SK |
solliveien 91 |
30.03 |
517 |
Morten J Moritz Hartmann, Asker SK |
solliveien 91 |
30.03 |
513 |
Ruben Langeland Sandnes, Asker SK |
solliveien 91 |
30.03 |
510 |
Terje Roger Mile, Asker SK |
solliveien 91 |
30.03 |
442 |
Kristin Hilton Hartmann, Asker SK |
solliveien 91 |
30.03 |
|
|
|
|
Hurtig
S-Pistol - V50 |
|
|
573 |
Lars Peter Wilson, Asker SK |
solliveien 91 |
30.03 |
|
|
|
|
Hurtig
S-Pistol - V60 |
|
|
368 |
Steinar Paulsen, Asker SK |
solliveien 91 |
30.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Hurtig
S-Revolver - Menn |
|
|
540 |
Ingar Woll, Bærum PK |
Ekeberg |
03.09 |
450 |
Ruben Langeland Sandnes, Asker SK |
solliveien 91 |
30.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
NAIS Fin -
Menn |
|
|
294 |
Ingar Woll, Bærum PK |
Løvenskiold |
15.07 |
292 |
Lasse Hovd, Bærum PK |
Løvenskiold |
24.11 |
282 |
Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK |
Løvenskiold |
21.04 |
269 |
Odd-Erik Madsen, Bærum PK |
Løvenskiold |
15.07 |
259 |
Are Thobias Tysnes, Bærum PK |
Løvenskiold |
30.06 |
254 |
Kjetil Risåsen, Bærum PK |
Løvenskiold |
24.11 |
251 |
Håvard Skagmo, Bærum PK |
Kjelleren i
Schibstedts trykkeri i Nydalen. Adr: Sandakerveien
121, Oslo. Parkering: Kjør ned i kjelleren. Rett frem og ned til venstre
etter hovedinngangen. For øvrig: Offentlig parkering i nærområde |
17.10 |
243 |
Stian Lie-Eriksen, Asker SK |
Olledalen |
22.10 |
|
|
|
|
NAIS Fin -
Kvinner |
|
|
269 |
Camilla Heggelund Hovd, Bærum PK |
Løvenskiold |
30.06 |
|
|
|
|
NAIS Fin -
Menn Jr |
|
|
289 |
Ludvik Hembre, Bærum PK |
Løvenskiold |
30.06 |
286 |
Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK |
Løvenskiold |
30.06 |
|
|
|
|
NAIS Fin - V50 |
|
|
295 |
Pål Hembre, Bærum PK |
Løvenskiold |
30.06 |
293 |
Lars Rune Korneliussen, Bærum PK |
Hønefoss |
23.04 |
287 |
Peder Sperstad, Bærum PK |
Løvenskiold |
24.11 |
286 |
Lars Peter Wilson, Asker SK |
Olledalen |
22.10 |
277 |
Hans Petter Norland, Lillestrøm OP |
Hønefoss |
07.10 |
276 |
Per Christian Lie, Bærum PK |
Olledalen |
22.10 |
261 |
Ragnar Lie, Bærum PK |
Løvenskiold |
30.06 |
255 |
Petter Moe, Asker SK |
Olledalen |
22.10 |
221 |
Silvia del Zotto, Bærum PK |
Løvenskiold |
15.07 |
|
|
|
|
NAIS Fin - V60 |
|
|
290 |
Jan Henrik Eriksen, Bærum PK |
Løvenskiold |
24.11 |
282 |
Morten Støen, Bærum PK |
Løvenskiold |
30.06 |
274 |
Arne Kvam, Bærum PK |
Løvenskiold |
21.04 |
266 |
Ove Eugen Horgen, Bærum PK |
Løvenskiold |
30.06 |
228 |
Frode Nilsen, Bærum PK |
Løvenskiold |
20.04 |
200 |
Steinar Paulsen, Asker SK |
Olledalen |
22.10 |
|
|
|
|
NAIS Fin - V70 |
|
|
269 |
Øyvind Birger Mathisen, Bærum PK |
Løvenskiold |
30.06 |
265 |
Bjørn Lyder Hervard, Bærum PK |
Løvenskiold |
30.06 |
263 |
Leif Tronslien Andressen, Lillestrøm OP |
Ekeberg |
26.11 |
255 |
Ove Jarle Dahl, Bærum PK |
Løvenskiold |
15.07 |
232 |
Ole Ragnar Einar Paulsen, Bærum PK |
Løvenskiold |
21.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
NAIS Grov -
Menn |
|
|
258 |
Ingar Woll, Bærum PK |
Ekeberg |
08.10 |
227 |
Stian Lie-Eriksen, Asker SK |
Olledalen |
22.10 |
212 |
Håvard Skagmo, Bærum PK |
Kjelleren i
Schibstedts trykkeri i Nydalen. Adr: Sandakerveien
121, Oslo. Parkering: Kjør ned i kjelleren. Rett frem og ned til venstre
etter hovedinngangen. For øvrig: Offentlig parkering i nærområde |
17.10 |
211 |
Morten Anders Gohn, Bærum PK |
Kjelleren i
Schibstedts trykkeri i Nydalen. Adr: Sandakerveien
121, Oslo. Parkering: Kjør ned i kjelleren. Rett frem og ned til venstre
etter hovedinngangen. For øvrig: Offentlig parkering i nærområde |
17.10 |
|
|
|
|
NAIS Grov -
V50 |
|
|
280 |
Lars Peter Wilson, Asker SK |
Olledalen |
22.10 |
250 |
Petter Moe, Asker SK |
Olledalen |
22.10 |
|
|
|
|
NAIS Grov -
V70 |
|
|
243 |
Leif Tronslien Andressen, Lillestrøm OP |
Ekeberg |
26.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|