Ti på topp pistol 2020 oppdat. 14. mar 21
Fripistol - Menn
530 Morgan Bunes, Bærum PK  Løvenskiold 27.08
526 Ingar Woll, Bærum PK  Maridalen 50 meter 31.08
521 Lasse Hovd, Bærum PK  Åres 30.05
506 Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK  Løvenskiold 50m 13.08
484 Anne Mette Sæteren, Bærum PK  Løvenskiold 27.08
Fripistol - Junior
522 Ludvik Hembre, Bærum PK  Løvenskiold 20.08
Fripistol - U16
274 Tim Leo Hembre, Bærum PK  Løvenskiold 20.08
Fripistol - V55
546 Pål Hembre, Bærum PK  Løvenskiold 20.08
515 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK  Løvenskiold 27.08
512 Peder Sperstad, Bærum PK  Løvenskiold 27.08
Fripistol - V65
508 Jan Henrik Eriksen, Bærum PK  Løvenskiold 20.08
478 Ove Eugen Horgen, Bærum PK  Løvenskiold 27.08
Fripistol - V73
386 Bjørn Lyder Hervard, Bærum PK  Løvenskiold 27.08
Fripistol B - Menn
519 Ingar Woll, Bærum PK  Ekeberg 03.02
513 Lasse Hovd, Bærum PK  Bodø 07.08
457 Marius Haugerud, Bodung PK  Ekeberg 03.02
Luftpistol 60 - Menn
582 Ole-Harald Aas, Bærum PK  Alfhallen 12.01
571 Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK  Kolsås 28.11
568 Morgan Bunes, Bærum PK  Kolsås 26.07
568 Ingar Woll, Bærum PK  Kolsås 23.02
554 Lasse Hovd, Bærum PK  Alfhallen 27.09
552 Mats Maciej Blickström, Lillestrøm OP  Kolsås 01.11
544 Atle Bergsrud, Bærum PK  Kolsås 08.03
541 Hans Petter Norland, Lillestrøm OP  Vindbjerg 15.02
538 Lars Preben Sørsdahl, Bærum PK  Kolsås 08.03
488 Per-Henning Almvang, Bærum PK  Kattem Skytebane 12.11
Luftpistol 60 - Kvinner
566 Siv Marit Løvhaug, Bærum PK  Kolsås 08.03
552 Anne Mette Sæteren, Bærum PK  Kolsås 15.02
540 Silvia del Zotto, Bærum PK  Kolsås 16.10
537 Ingrid Karoline Hervard, Bærum PK  Kolsås 26.02
535 Line Nor, Bærum PK int Säwsjö 04.01
513 Hilde Kari Krogsrud Eriksen, Bærum PK  Kolsås 28.11
Luftpistol 60 - Menn Jr
582 Mattis Hembre, Bærum PK  Kolsås 01.02
567 Ludvik Hembre, Bærum PK  Kattem Skytebane 14.11
Luftpistol 60 - Kvinner Jr
528 Jenny Louise Hervard, Bærum PK  Kolsås 26.02
Luftpistol 60 - U16
497 Tim Leo Hembre, Bærum PK  Kolsås 07.02
Luftpistol 60 - V55
577 Pål Hembre, Bærum PK  Kolsås 12.07
567 Peder Sperstad, Bærum PK  Kolsås 24.05
566 Geir Ove Nyjordet, Lillestrøm OP  Kolsås 08.03
565 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK  Kolsås 06.06
539 Luca Abele Piciaccia, Bærum PK  Kolsås 01.11
511 Bård Mannseth, Bærum PK  Kolsås 01.02
485 Per Christian Lie, Bærum PK  Kolsås 01.07
475 Wivi Flesche, Bærum PK  Kolsås 29.02
473 Frode Nilsen, Bærum PK  Kolsås 04.01
Luftpistol 60 - V65
542 Frank Roy Haugland, Bærum PK  Laksevåg 06.02
539 Ove Eugen Horgen, Bærum PK  Kolsås 01.03
519 Morten Arild Schjoldager, Bærum PK  Kolsås 01.03
511 Einar Gottfried Dahl Tønnessen, Bærum PK  Kolsås 08.03
Luftpistol 40 - Kvinner Jr
337 Jenny Louise Hervard, Bærum PK  Kolsås 07.03
Luftpistol 40 - U16
370 Tim Leo Hembre, Bærum PK  Kolsås 09.10
327 Benjamin Sakslund Sørsdahl, Bærum PK  Kattem Skytebane 12.11
323 Live Marie Sakslund Sørsdahl, Bærum PK  Kattem Skytebane 12.11
268 Alexander Enzo Almvang, Bærum PK  Kattem Skytebane 12.11
Luftpistol 40 - V55
385 Pål Hembre, Bærum PK  Kolsås 15.02
380 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK  Kolsås 23.02
372 Geir Ove Nyjordet, Lillestrøm OP  Kolsås 29.02
326 Frode Nilsen, Bærum PK  Kolsås 04.01
316 Wivi Flesche, Bærum PK  Kolsås 01.03
Luftpistol 40 - V65
367 Ove Eugen Horgen, Bærum PK  Kolsås 23.02
358 Frank Roy Haugland, Bærum PK  Kolsås 23.10
355 Morten Arild Schjoldager, Bærum PK  Kolsås 26.02
348 Einar Gottfried Dahl Tønnessen, Bærum PK  Kolsås 26.02
334 Marit Brønnum Horgen, Bærum PK  Kolsås 05.01
Luftpistol 40 - V73
338 Liv Fritzvold, Bærum PK  Kolsås 26.02
Luft 40 1-håndsst. - U14
365 Live Marie Sakslund Sørsdahl, Bærum PK  Kolsås 15.02
363 Benjamin Sakslund Sørsdahl, Bærum PK  Kolsås 07.03
344 Alexander Enzo Almvang, Bærum PK  Kolsås 15.02
Luft 40 2-håndsst. - U12
293 Loui Christian Kirchhofer Fernander Smit, Bærum PK  Kattem Skytebane 12.11
Luft-Sprint - Menn
298 Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK  Kolsås 06.06
298 Ole-Harald Aas, Bærum PK  Kolsås 01.02
297 Ingar Woll, Bærum PK  Kolsås 06.06
296 Lasse Hovd, Bærum PK  Hønefoss 19.12
293 Morgan Bunes, Bærum PK  Kolsås 08.07
289 Lars Preben Sørsdahl, Bærum PK  Kolsås 17.10
286 Atle Bergsrud, Bærum PK  Kolsås 22.01
282 Mats Maciej Blickström, Lillestrøm OP  Kolsås 01.11
274 Christian Andre Hervard, Bærum PK  Kolsås 26.01
270 Per-Henning Almvang, Bærum PK  Kuleisen 06.12
Luft-Sprint - Kvinner
294 Silvia del Zotto, Bærum PK  Kolsås 16.10
288 Line Nor, Bærum PK  Kolsås 23.02
286 Ingrid Karoline Hervard, Bærum PK  Kolsås 01.03
279 Hilde Kari Krogsrud Eriksen, Bærum PK  Kuleisen 06.12
Luft-Sprint - Menn Jr
298 Mattis Hembre, Bærum PK  Kolsås 05.08
297 Ludvik Hembre, Bærum PK  Kolsås 08.07
Luft-Sprint - Kvinner Jr
286 Jenny Louise Hervard, Bærum PK  Kolsås 29.02
Luft-Sprint - U16
294 Tim Leo Hembre, Bærum PK  Kolsås 17.10
Luft-Sprint - U14
293 Benjamin Sakslund Sørsdahl, Bærum PK  Kolsås 07.03
285 Live Marie Sakslund Sørsdahl, Bærum PK  Kolsås 07.03
284 Alexander Enzo Almvang, Bærum PK  Kolsås 15.02
282 Tim Leo Hembre, Bærum PK  Kuleisen 06.12
Luft-Sprint - V55
299 Pål Hembre, Bærum PK  Kolsås 21.05
298 Peder Sperstad, Bærum PK  Kolsås 24.05
297 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK  Kolsås 26.02
294 Geir Ove Nyjordet, Lillestrøm OP  Kolsås 01.03
282 Luca Abele Piciaccia, Bærum PK  Kolsås 23.10
279 Per Christian Lie, Bærum PK  Kolsås 01.07
275 Wivi Flesche, Bærum PK  Kolsås 29.02
271 Frode Nilsen, Bærum PK  Kolsås 02.02
Luft-Sprint - V65
291 Ove Eugen Horgen, Bærum PK  Kolsås 15.02
289 Frank Roy Haugland, Bærum PK  Kolsås 23.10
284 Einar Gottfried Dahl Tønnessen, Bærum PK  Kolsås 07.03
Luft-Sprint - V73
282 Liv Fritzvold, Bærum PK  Kolsås 01.02
Silhuett - Menn
580 Ole-Harald Aas, Bærum PK  Løvenskiold 07.06
574 Lasse Hovd, Bærum PK  Løvenskiold 07.06
557 Morgan Bunes, Bærum PK  Løvenskiold 28.06
503 Lars Mørk, Bærum PK NM Løvenskiold 11.09
500 Ingar Woll, Bærum PK  Maridalen 28.09
329 Villu Sepman, Bærum PK NM Løvenskiold 11.09
Silhuett - Junior
554 Mattis Hembre, Bærum PK  Løvenskiold 21.06
536 Ludvik Hembre, Bærum PK  Løvenskiold 21.06
Silhuett - U16
485 Tim Leo Hembre, Bærum PK  Løvenskiold 28.06
Silhuett - V55
584 Pål Hembre, Bærum PK  Løvenskiold 28.06
533 Peder Sperstad, Bærum PK  Løvenskiold 21.06
Silhuett - V65
504 Ove Eugen Horgen, Bærum PK  Løvenskiold 19.07
Silhuett - V73
438 Ove Jarle Dahl, Bærum PK NM Løvenskiold 11.09
427 Øyvind Birger Mathisen, Bærum PK NM Løvenskiold 11.09
Standard - Menn
559 Lasse Hovd, Bærum PK  Løvenskiold 20.07
554 Ingar Woll, Bærum PK  Løvenskiold 03.08
554 Morgan Bunes, Bærum PK  Løvenskiold 06.07
530 Marius Haugerud, Bodung PK  Maridalen 07.07
520 Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK  Løvenskiold 15.06
442 Kjetil Risåsen, Bærum PK  Løvenskiold 18.05
Standard - Kvinner
480 Silvia del Zotto, Bærum PK  Løvenskiold 03.08
472 Ingrid Karoline Hervard, Bærum PK  Sola Skytehall 09.02
Standard - Menn Jr
555 Mattis Hembre, Bærum PK  Løvenskiold 20.07
529 Ludvik Hembre, Bærum PK  Løvenskiold 15.06
Standard - U16
474 Tim Leo Hembre, Bærum PK  Løvenskiold 06.07
Standard - V55
570 Pål Hembre, Bærum PK  Løvenskiold 20.07
543 Morten Støen, Bærum PK  Ekeberg 09.03
536 Peder Sperstad, Bærum PK  Løvenskiold 17.08
504 Luca Abele Piciaccia, Bærum PK  Løvenskiold 03.08
447 Per Christian Lie, Bærum PK  Løvenskiold 20.07
110 Jan Erik Madsen, Bærum PK  Løvenskiold 03.08
Standard - V65
538 Jan Henrik Eriksen, Bærum PK  Løvenskiold 06.07
526 Ove Eugen Horgen, Bærum PK  Løvenskiold 06.07
427 Leif Tronslien Andressen, Lillestrøm OP  Ekeberg 28.09
352 Steinar Paulsen, Asker SK  Ekeberg 19.10
Standard - V73
428 Bjørn Lyder Hervard, Bærum PK  Løvenskiold 17.08
Finpistol - Menn
583 Ingar Woll, Bærum PK  Ekeberg 20.01
582 Lasse Hovd, Bærum PK  Bodø 08.08
570 Ole-Harald Aas, Bærum PK NM Løvenskiold 13.09
567 Morgan Bunes, Bærum PK NM Løvenskiold 13.09
561 Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK NM Løvenskiold 13.09
545 Marius Haugerud, Bodung PK  Maridalen 08.06
528 Lars Mørk, Bærum PK NM Løvenskiold 13.09
504 Mats Maciej Blickström, Lillestrøm OP  Maridalen 10.08
447 Villu Sepman, Bærum PK NM Løvenskiold 13.09
439 Tim Magnus Stavnsborg-Nordby, Bærum PK NM Løvenskiold 13.09
Finpistol - Kvinner
567 Siv Marit Løvhaug, Bærum PK  Sola Skytehall 06.09
550 Anne Mette Sæteren, Bærum PK NM Løvenskiold 13.09
535 Silvia del Zotto, Bærum PK  Åres 29.08
527 Ingrid Karoline Hervard, Bærum PK NM Løvenskiold 13.09
Finpistol - Menn Jr
579 Mattis Hembre, Bærum PK  Løvenskiold 19.07
566 Ludvik Hembre, Bærum PK NM Løvenskiold 13.09
Finpistol - U16
496 Tim Leo Hembre, Bærum PK  Løvenskiold 25.07
Finpistol - V55
590 Pål Hembre, Bærum PK  Løvenskiold 19.07
571 Peder Sperstad, Bærum PK  Løvenskiold 15.08
570 Petter Kleiven, Lillestrøm OP NM Løvenskiold 13.09
532 Geir Ingvar Øvstedal, Bærum PK NM Løvenskiold 13.09
531 Morten Støen, Bærum PK  Løvenskiold 19.07
529 Luca Abele Piciaccia, Bærum PK NM Løvenskiold 13.09
514 Inger Skjold Bratli, Bærum PK NM Løvenskiold 13.09
Finpistol - V65
517 Ove Eugen Horgen, Bærum PK NM Løvenskiold 13.09
487 Ulf-kristian Svensson, Bærum PK NM Løvenskiold 13.09
471 Anne Gundersen, Bærum PK NM Løvenskiold 13.09
Finpistol - V73
524 Øyvind Birger Mathisen, Bærum PK NM Løvenskiold 13.09
Grovpistol - Menn
579 Lasse Hovd, Bærum PK  Brevik 30.08
Grovpistol - V55
578 Pål Hembre, Bærum PK  Løvenskiold 15.08
550 Peder Sperstad, Bærum PK  Løvenskiold 25.07
Hurtig Fin - Menn
589 Ole-Harald Aas, Bærum PK  Løvenskiold 28.06
584 Lasse Hovd, Bærum PK  Løvenskiold 28.06
581 Ingar Woll, Bærum PK  Ekeberg 13.01
572 Morgan Bunes, Bærum PK  Løvenskiold 20.07
553 Kasper Kulbraaten, Lillestrøm OP  Ekeberg 09.11
544 Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK  Løvenskiold 15.06
537 Daniel Gjersøe Bond, Asker SK  Asker Skyteklubb 19.09
532 Marius Haugerud, Bodung PK  Ekeberg 09.03
526 Thomas Håkerud-Kongsvik, Asker SK  Ekeberg 09.11
520 Ole Johan Emanuel Undseth, Asker SK  Asker Skyteklubb 19.09
520 Rune Jakobsen, Asker SK  Asker Skyteklubb 19.09
Hurtig Fin - Kvinner
542 Silvia del Zotto, Bærum PK  Løvenskiold 03.08
532 Ingrid Karoline Hervard, Bærum PK  Løvenskiold 17.08
409 Rannveig Therese Kildal, Lillestrøm OP  Ekeberg 09.11
374 Aud Marheim, Asker SK  Asker Skyteklubb 19.09
Hurtig Fin - Menn Jr
585 Mattis Hembre, Bærum PK  Løvenskiold 20.07
549 Ludvik Hembre, Bærum PK  Løvenskiold 15.06
Hurtig Fin - Kvinner Jr
424 Victoria Josefine Kværner Foss, Asker SK  Asker Skyteklubb 19.09
Hurtig Fin - U16
535 Tim Leo Hembre, Bærum PK  Løvenskiold 06.07
Hurtig Fin - U14
433 Karoline Kværner Foss, Asker SK  Asker Skyteklubb 19.09
Hurtig Fin - V55
596 Pål Hembre, Bærum PK  Løvenskiold 28.06
561 Per Andre Kulbraaten, Lillestrøm OP  Ekeberg 13.01
560 Peder Sperstad, Bærum PK  Løvenskiold 20.07
548 Tom Cato Karlsen, Røyken og Hurum SL  Åres 13.06
546 Morten Støen, Bærum PK  Løvenskiold 17.08
534 Luca Abele Piciaccia, Bærum PK  Løvenskiold 03.08
497 Petter Moe, Asker SK  Asker Skyteklubb 19.09
451 Per Christian Lie, Bærum PK  Løvenskiold 17.08
443 Per Tarjei Brukaas, Asker SK  Asker Skyteklubb 19.09
347 Perry Throndal Røed, Asker SK  Asker Skyteklubb 19.09
Hurtig Fin - V65
568 Jan Henrik Eriksen, Bærum PK  Løvenskiold 03.08
550 Ove Eugen Horgen, Bærum PK  Løvenskiold 03.08
520 Leif Tronslien Andressen, Lillestrøm OP  Ekeberg 14.09
314 Steinar Paulsen, Asker SK  Løvenskiold 06.07
Hurtig Fin - V73
500 Bjørn Lyder Hervard, Bærum PK  Løvenskiold 17.08
478 Ove Jarle Dahl, Bærum PK  Løvenskiold 03.08
Hurtig Grov - Menn
583 Lasse Hovd, Bærum PK  Løvenskiold 25.07
561 Ingar Woll, Bærum PK  Ekeberg 14.09
529 Kasper Kulbraaten, Lillestrøm OP  Aronsløkka 10.10
520 Thomas Håkerud-Kongsvik, Asker SK  Asker Skyteklubb 19.09
385 Silvia del Zotto, Bærum PK  Myhrespiten 26.09
320 Aud Marheim, Asker SK  Asker Skyteklubb 19.09
Hurtig Grov - V55
584 Pål Hembre, Bærum PK  Løvenskiold 06.07
491 Per Christian Lie, Bærum PK  Asker Skyteklubb 19.09
Hurtig Grov - V73
516 Ove Jarle Dahl, Bærum PK  Løvenskiold 20.07
Hurtig Militær - Menn
540 Lasse Hovd, Bærum PK  Myhrespiten 06.06
468 Daniel Gjersøe Bond, Asker SK  Asker Skyteklubb 19.09
440 Thomas Håkerud-Kongsvik, Asker SK  Asker Skyteklubb 19.09
297 Aldo Gabriele Matteucci, Asker SK  Asker Skyteklubb 19.09
Hurtig Militær - V55
511 Per Andre Kulbraaten, Lillestrøm OP  Aronsløkka 10.10
506 Jørgen Semsøy, Asker SK  Asker Skyteklubb 19.09
503 Luca Abele Piciaccia, Bærum PK  Myhrespiten 26.09
446 Petter Moe, Asker SK  Asker Skyteklubb 19.09
263 Perry Throndal Røed, Asker SK  Asker Skyteklubb 19.09
Hurtig Revolver - Menn
567 Lasse Hovd, Bærum PK  Myhrespiten 06.06
538 Ingar Woll, Bærum PK  Ekeberg 05.10
528 Thomas Håkerud-Kongsvik, Asker SK  Asker Skyteklubb 19.09
509 Sverre Jørgensen, Bodung PK  Ekeberg 14.09
Hurtig Revolver - V55
566 Tom Cato Karlsen, Røyken og Hurum SL  Myhrespiten 26.09
527 Jørgen Semsøy, Asker SK  Asker Skyteklubb 19.09
492 Petter Moe, Asker SK  Asker Skyteklubb 19.09
472 Bernt Sverre Pedersen, Asker SK  Asker Skyteklubb 19.09
454 Per Tarjei Brukaas, Asker SK  Asker Skyteklubb 19.09
Hurtig S-Pistol - Menn
543 Ole Christian Gruer, Røyken og Hurum SL  drammen 21.09
467 Petter Jørgensen, Røyken og Hurum SL  drammen 21.09
456 Daniel Gjersøe Bond, Asker SK  Asker Skyteklubb 19.09
Hurtig S-Pistol - V55
510 Espen Sammerud, Asker SK  Asker Skyteklubb 19.09
Hurtig S-Pistol - V65
429 Steinar Paulsen, Asker SK  drammen 21.09
Hurtig S-Revolver - V55
527 Tom Cato Karlsen, Røyken og Hurum SL  Myhrespiten 06.06
497 Espen Sammerud, Asker SK  Asker Skyteklubb 19.09
NAIS Fin - Menn
296 Ingar Woll, Bærum PK  Ekeberg 09.11
278 Rune Jakobsen, Asker SK  Olledalen 27.01
275 Peter Davis-Tewes, Asker SK  Olledalen 24.02
273 Marius Haugerud, Bodung PK  Maridalen 08.07
267 Sverre Jørgensen, Bodung PK  Ekeberg 05.10
255 Jan Victor Foss, Asker SK  Olledalen 27.01
236 Mats Maciej Blickström, Lillestrøm OP  Maridalen 10.08
88 Marcus Kamil Sørlie, Asker SK  Olledalen 27.01
NAIS Fin - Kvinner
263 Anna Louise Nes Axelsen, Asker SK  Olledalen 24.02
250 Rannveig Therese Kildal, Lillestrøm OP  Ekeberg 09.11
212 Veronica Vichy Eriksson, Asker SK  Olledalen 27.01
NAIS Fin - Kvinner Jr
218 Victoria Josefine Kværner Foss, Asker SK  Olledalen 24.02
NAIS Fin - U14
245 Karoline Kværner Foss, Asker SK  Olledalen 27.01
NAIS Fin - V55
282 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK  Ringerikshallen 12.01
275 Per Christian Lie, Bærum PK  Olledalen 24.02
258 Bernt Sverre Pedersen, Asker SK  Olledalen 24.02
238 Sverre Are Larsen Strømme, Asker SK  Olledalen 24.02
NAIS Fin - V65
263 Leif Tronslien Andressen, Lillestrøm OP  Ekeberg 12.10
NAIS Fin - V73
253 Svein Morten Elbert, Asker SK  Olledalen 27.01
NAIS Grov - Menn
273 Ingar Woll, Bærum PK  Ekeberg 24.02
217 Peter Davis-Tewes, Asker SK  Olledalen 24.02
214 Daniel Gjersøe Bond, Asker SK  Olledalen 27.01
191 Erik Solbakken, Asker SK  Olledalen 27.01
156 Rune Jakobsen, Asker SK  Olledalen 27.01
NAIS Grov - Kvinner
118 Veronica Vichy Eriksson, Asker SK  Olledalen 27.01