Alle på topp: Fri - 2024 Klasse: A B C oppdatert 18.juni 2024
krav 525 495 450 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 571 John Rødseth 56 skyttere ( -32 )
2023 pl Navn, Klubb klasse Sum 2023 Dato type Sted Arr.
+1 1 Ingar Woll, Bærum PK 532   - 6.jun Løvenskiold Bærum PK
-   2 Pål Hembre, Bærum PK V55 523 -9 6.jun Løvenskiold Bærum PK
+17 3 Bjørn Martin Bruun, Trondheim SS V55 514 +20 15.jun   Myråsen Selbu SS
+4 4 Lasse Hovd, Bærum PK 513   - 6.jun Løvenskiold Bærum PK
ny 5 Carlos Daniel Osorio Melendez, Stavanger PK 508 ny 15.jun Blikshavn Skudenes PK
-4 5 Ludvik Hembre, Bærum PK   508 -26 6.jun   Løvenskiold Bærum PK
-5 7 Peder Sperstad, Bærum PK V55 505 -27 6.jun Løvenskiold Bærum PK
+11 8 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK 504 +8 15.jun Lillegårdseter Porsgrunn PK
+25 9 Pål Kristoffer Sørvoll, Tønsberg O. PK V55 502 +28 6.jun   Løvenskiold Bærum PK
+4 10 Frank Lien, Bærum PK V55 501 -3 6.jun Løvenskiold Bærum PK
+27 11 Tim Leo Hembre, Bærum PK Menn Jr 500 +29 6.jun Løvenskiold Bærum PK
+5 12 Olve Marvik, Stord PK   496 -2 1.apr   Kuleisen Haugesund PK
+4 13 Roger Stavland, Haugesund PK 493 -5 1.apr Kuleisen Haugesund PK
+11 13 Thoralf Moen, Trondhjems PK 493 +4 29.apr Skatval Stjørdal SSK
+17 15 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V55 492 +17 1.apr   Kuleisen Haugesund PK
ny 16 Bjørn Kristensen, Askim PK V55 488 ny 6.jun Løvenskiold Bærum PK
+26 17 Eva Olaug Iversen, Trondheim SS Kv V55 482 +16 12.mai Myråsen Selbu SS
ny 17 Ann-Elin Bjørnsen, Hafrsfjord PK Kv 482 ny 15.jun   Blikshavn Skudenes PK
+3 19 Espen Børsum Jensen, Aron SK Drammen SH 1 479 -13 5.jun EM Granada WSPS
+23 20 Åge Ånensen, Stord PK V55 473 +7 1.apr Kuleisen Haugesund PK
+28 20 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen   473 +13 6.jun   Løvenskiold Bærum PK
+10 20 Roar Hembre, Trondheim SS V65 473 -5 15.jun Myråsen Selbu SS
-   23 Alf Jostein Dale, Kopervik PK 471 -20 15.jun Blikshavn Skudenes PK
+23 24 Harald Andreas Sæle, Porsgrunn PK V55 467 +5 15.jun   Lillegårdseter Porsgrunn PK
+2 25 Arvid Lande, Stord PK V73 465 -23 1.jan Kuleisen Haugesund PK
+2 26 Viggo Olden, Ørland SS 461 -26 15.jun Myråsen Selbu SS
+3 27 Tor Helge Haltvik, Frosta SSL   458 -20 29.apr   Skatval Stjørdal SSK
+20 28 Jakob Kråkevik, Odda PK V65 455 -5 1.jan Kuleisen Haugesund PK
ny 28 Rolf Hindal, Haugesund PK V55 455 ny 1.apr Kuleisen Haugesund PK
+30 30 Gunnar Terje Olaussen, Melhus SS V65 451 +16 12.mai   Myråsen Selbu SS
+6 30 Geir Berg, Ringerike PK V65 451 -21 6.jun Løvenskiold Bærum PK
-14 30 Håvard Mathias Ellefsen, Trondheim SS 451 -48 12.mai Myråsen Selbu SS
ny 33 Audun Kvandal, Odda PK   450 ny 1.jan   Kuleisen Haugesund PK
-10 34 Johannes Martin Eileraas Jr, Haugesund PK V55 442 -47 1.jan Kuleisen Haugesund PK
ny 35 Olga Mikhailovna Pavlova, Molde PK Kv V55 434 ny 11.feb Molde Molde PK
+35 36 Per Morten Aarak, Haugesund PK V55 431 +29 1.jan   Kuleisen Haugesund PK
ny 37 Arild Inge Wollan, Støren SSK V55 429 ny 15.jun Myråsen Selbu SS
ny 38 Rune Kristian Hansen, Ørland SS V55 421 ny 29.apr Skatval Stjørdal SSK
+17 39 Bård Ivar Bru, Haugesund PK   417 -30 1.jan   Kuleisen Haugesund PK
+22 40 Erik Stai, Levanger SSL V73 415 -16 12.mai Myråsen Selbu SS
ny 41 Gisle Gordon, Haugesund PK V55 412 ny 1.jan Kuleisen Haugesund PK
ny 41 Terje Storholt, Oslo PK V65 412 ny 6.jun   Løvenskiold Bærum PK
+22 41 Harald Andre Knoop, Sola PK V65 412 -18 1.apr Kuleisen Haugesund PK
+24 44 Tore Alstadvoll, Frosta SSL V55 410 -7 15.jun Myråsen Selbu SS
ny 45 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK   399 ny 11.feb   Molde Molde PK
ny 46 Randi Margrete Strøm, Orkla PK Kv V55 397 ny 15.jun Myråsen Selbu SS
ny 47 Ragnar Opdøl, Sunndal SSK 396 ny 11.feb Molde Molde PK
ny 48 Thomas Røset, Selbu SS   385 ny 15.jun   Myråsen Selbu SS
+9 49 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V55 384 -56 6.jun Løvenskiold Bærum PK
+22 50 André Düring, Porsgrunn PK 357 -42 15.jun Lillegårdseter Porsgrunn PK
ny 51 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V65 342 ny 11.feb   Molde Molde PK
ny 52 Nils-Henrik Synnes, Vigra og Valderøy PK 280 ny 11.feb Molde Molde PK
ny 53 Jarle Oddvar Bjølverud, Molde PK V73 276 ny 11.feb Molde Molde PK
+29 54 Harald Setsaas, Selbu SS V65 250 -49 15.jun   Myråsen Selbu SS
ny 55 Daniel Ringbakken Eriksen, Porsgrunn PK 230 ny 15.jun Lillegårdseter Porsgrunn PK
ny 56 Tommy Anthoni Anthonisen, Farris SS - Larvik V55 213 ny 15.jun Lillegårdseter Porsgrunn PK