Alle på topp: Fri-B   2019 Klasse: A B C oppdatert 18.oktober 2019
krav 525 495 450 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 570 Pål Hembre (Uoff.) 74 skyttere ( -52 )
2018 pl Navn, Klubb klasse Sum 2018 Dato type Sted Arr.
-   1 Ingar Woll, Bærum PK 546 -5 11.feb Ekeberg OKTS
+1 2 Bjørn Martin Bruun, Trondheim SS 544 +10 26.mar Buran Trondhjems PK
ny 3 Johnny Christopher Hansen, Bodø SSK 531 ny 28.jun Bestemorenga Bodø SSK
-1 4 Geir Ove Nyjordet, Lillestrøm OP V55 528 -6 28.apr Lillestrøm Lillestrøm OP
+20 5 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK 524 +13 5.apr Brevik Porsgrunn PK
+31 6 Harald Andreas Sæle, Porsgrunn PK 515 +17 18.jan Brevik Porsgrunn PK
+11 7 Frank Roy Haugland, Oppegård SL V65 514 -1 4.mar Ekeberg OKTS
-1 8 Rune Walsøe Kanstad, Lyngsalpene PK V55 512 -19 14.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
+4 8 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 512 -14 26.mar Buran Trondhjems PK
+20 10 Tom Lauritzen, Bodø SSK V65 508 +6 17.feb Bodø Bodø SSK
+44 10 Egil Roland, Porsgrunn PK V55 508 +27 18.jan Brevik Porsgrunn PK
+3 12 Arnt Inge Sandvik, Tromsø PK 505 -12 2.aug Brosebanen Tromsø PK
+20 13 Leif Helge Egil Øverland, Stavanger PK V55 503 +2 27.apr Haraland- Skurve Stavanger PK
+61 14 Terje Storholt, Oslo PK V65 501 +40 15.mar Brevik Porsgrunn PK
+39 15 Knut Narve Skogland, Trondheim SS 491 +10 26.mar Buran Trondhjems PK
+48 16 Helge Olden, Ørland PK V55 490 +23 11.jun Sankthansholet Ørland PK
+16 17 Frank Hansen, Bodø SSK V55 489 -12 17.feb Bodø Bodø SSK
+8 18 Arnt Olav Flønes, Stavanger PK V55 488 -19 27.apr Haraland- Skurve Stavanger PK
-7 19 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V55 484 -42 27.apr Haraland- Skurve Stavanger PK
+29 20 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK V65 483 -3 28.jun Bestemorenga Bodø SSK
+52 20 Hans Petter Norland, Lillestrøm OP 483 +19 28.apr Lillestrøm Lillestrøm OP
ny 22 Carl-Frederik Natvig Andreassen, Oslo PK 482 ny 4.mar Ekeberg OKTS
+19 23 Rune Hammer, Aron SK Drammen V55 473 -19 4.mar Ekeberg OKTS
+63 24 Gunnar Langø, Tromsø PK V73 469 +25 2.aug Brosebanen Tromsø PK
+24 25 Bjørn Aage Matheson Orø, Bodø SSK V55 468 -18 17.feb Bodø Bodø SSK
+63 25 Marius Haugerud, Bodung PK 468 +27 4.mar Ekeberg OKTS
+42 27 Rune Kristian Hansen, Ørland PK V55 467 +2 26.mar Buran Trondhjems PK
+39 28 Per Olaf Tofsland, Grenland PK 463 -3 15.feb Brevik Porsgrunn PK
+22 29 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen 462 -23 4.okt Brevik Porsgrunn PK
ny 30 Kjell Stuland Johansen, Trondhjems PK V65 461 ny 26.mar Buran Trondhjems PK
+76 31 Trond Tanke, Tromsø PK V55 456 +64 2.aug Brosebanen Tromsø PK
ny 32 Odd Erik Lauritzen, Tromsø PK 454 ny 2.aug Brosebanen Tromsø PK
ny 33 Tommy Schüller, Porsgrunn PK Menn Jr 452 ny 5.apr Brevik Porsgrunn PK
+45 34 Arvid Lande, Stord PK V73 445 -10 14.mar Prestegardsskogen Stord PK
+62 35 Thor Inge Jacobsen, Stavanger PK V55 444 +21 27.apr Haraland- Skurve Stavanger PK
+47 36 Kristian Kristiansen, Tromsø PK 431 -17 14.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
+71 37 Marcus Jan Bertil Fällgren, Porsgrunn PK 426 +36 5.apr Brevik Porsgrunn PK
+54 37 Atle Audun Turøy, Stord PK V65 426 -9 14.mar Prestegardsskogen Stord PK
+25 39 Jan Helge Tofte, Stord PK V55 422 -45 14.mar Prestegardsskogen Stord PK
ny 40 Ole Morten Bjørsvik, Sandnessjøen PK V55 416 ny 4.apr Leland Sandnessjøen PK
ny 41 Håkon Petter Nilsen Omma, Tromsø PK V55 415 ny 2.aug Brosebanen Tromsø PK
ny 42 Magnar Anton Støyva, Sandane PK 410 ny 25.aug Byrkjelo Sandane PK
ny 43 Per-Morris Bakken, Sandnessjøen PK 408 ny 4.apr Leland Sandnessjøen PK
ny 44 Rune Berven-Hanssen, Harstad PK 407 ny 14.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
+49 45 Rune Finstad, OKTS V55 406 -26 13.okt Lillestrøm Lillestrøm OP
ny 46 Tor Ståle Sørli, Sandnessjøen PK V55 404 ny 4.apr Leland Sandnessjøen PK
ny 47 Kenneth Folkestad Goa, Porsgrunn PK 400 ny 15.mar Brevik Porsgrunn PK
ny 47 Talin Michelle Vartivarian Haugen, OKTS Kv 400 ny 11.feb Ekeberg OKTS
-7 49 Stein Vidar Amundsen, Hamar SSK SH 1 398 -94 24.feb Lillestrøm Lillestrøm OP
ny 50 Göran Anders Martin, OKTS 397 ny 4.feb Ekeberg OKTS
+53 51 Harald Setsaas, Selbu PK V65 393 -7 13.apr Selbuhallen Selbu PK
+40 52 Åge Ånensen, Stord PK 392 -42 14.mar Prestegardsskogen Stord PK
ny 53 Robert Mettälä-Larsson, Stord PK 382 ny 21.mai Prestegardsskogen Stord PK
ny 54 Svein Olav Haarberg, Bodø SSK V55 370 ny 17.feb Bodø Bodø SSK
+56 55 Karl Gustav Roland, Porsgrunn PK V73 369 -16 15.mar Brevik Porsgrunn PK
ny 56 Eirik Kvalsvik, Ørland PK 363 ny 11.jun Sankthansholet Ørland PK
+47 57 Erling Andre Sønderby, Dokka PK 360 -40 11.feb Ekeberg OKTS
+68 58 Arnt Børtveit, Stord PK V73 359 +94 21.mai Prestegardsskogen Stord PK
ny 59 Svein Kåre Lamøy, Sandnessjøen PK V55 357 ny 4.apr Leland Sandnessjøen PK
ny 60 Svein Arne Karlsen, Stord PK V55 355 ny 21.mai Prestegardsskogen Stord PK
ny 61 John Harald Ulvøy, Sandnessjøen PK 352 ny 4.apr Leland Sandnessjøen PK
ny 62 Mats Maciej Blickström, Lillestrøm OP 350 ny 28.apr Lillestrøm Lillestrøm OP
ny 63 Peter Bergheim, Sandane PK V55 334 ny 25.aug Byrkjelo Sandane PK
+57 64 Gjermund Nygårdseter, Kongsvinger SS 325 +6 11.feb Ekeberg OKTS
ny 65 Sten Helge Eilertsen, Tromsø PK 323 ny 2.aug Brosebanen Tromsø PK
ny 66 Bjørn Reidar Furre, Stord PK V55 319 ny 14.mar Prestegardsskogen Stord PK
ny 67 Paul Ingulv Kviteberg, Lyngsalpene PK V73 318 ny 14.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
+57 68 Heine Gulliksen, Stord PK V65 312 +41 14.mar Prestegardsskogen Stord PK
+49 69 Dag Ståle Strømstad, Kongsvinger SS 303 -25 11.feb Ekeberg OKTS
ny 70 Martin Åshol Bekkevold, Porsgrunn PK 268 ny 4.okt Brevik Porsgrunn PK
ny 71 Tommy Anthoni Anthonisen, Porsgrunn PK V55 261 ny 5.apr Brevik Porsgrunn PK
ny 72 Jørund Opdal Hystad, Stord PK 242 ny 21.mai Prestegardsskogen Stord PK
ny 73 Kåre Eivind Iversen, Sandnessjøen PK V73 230 ny 4.apr Leland Sandnessjøen PK
ny 74 Trond Olav Olsen, Porsgrunn PK 229 ny 5.apr Brevik Porsgrunn PK