Alle på topp: Hurtig Fin   2018 Klasse: A B C oppdatert 22.oktober 2018
krav 575 540 500 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 598 Pål Hembre, 590 Gro-Lisbeth Nilsen 1061 skyttere ( -113 )
2017 pl Navn, Klubb klasse Sum 2017 Dato type Sted Arr.
-   1 Pål Hembre, Bærum PK V50 593 +3 21.apr Løvenskiold Bærum PK
+7 2 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 587 +3 20.jan Bråstein Sandnes PK
ny 3 Lasse Hovd, Bærum PK 586 ny 15.mai Ekeberg Oslo PK
+48 4 Erik Christian Bache, Åsane PK 583 +14 28.apr Jonahola Åsane PK
+23 4 Tor Helge Haltvik, Frosta SSL 583 +7 26.aug Furukollen Støren SSK
+8 4 Håvard Hoff, Ørland PK 583   - 26.aug Furukollen Støren SSK
-2 4 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 583 -5 17.jan Buran Trondhjems PK
+21 4 Eirik Sjemmedal Ekeberg, Grimstad SS 583 +6 21.jan Kristiansand Kristiansand PK
+3 9 Roar Haugan, Støren SSK 582 -1 16.apr Støren Skytesenter Støren SSK
+23 10 Arild inge Wollan, Støren SSK V50 580 +5 12.feb Støren Skytesenter Støren SSK
+9 10 Kjell Jomar Heltne, Florø PK 580   - 2.sep Grovastøylen Florø PK
+11 10 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 580 +1 30.sep Buran Trondhjems PK
+7 10 Ole Henning Fjeld, Namnå PK V50 580 -1 10.mai Smidholen Namnå PK
-10 14 Kjetil Bromark, Modum PK 579 -7 15.feb Hønefoss Ringerike PK
-10 14 Tor Jonassen, Sandnes PK V50 579 -7 17.mar Bråstein Sandnes PK
-7 16 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 578 -6 15.mar Buran Trondhjems PK
-2 16 Frank Lien, Ringerike PK V50 578 -4 19.apr Hønefoss Ringerike PK
+29 16 Bjørn Johan Mariboe, Ringerike PK 578 +7 18.jan Hønefoss Ringerike PK
-2 19 Jakob Kråkevik, Odda PK V60 577 -4 18.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
+2 19 Johnny Jenssen, Mo PK 577 -2 18.okt Leirfjordhallen Sandnessjøen PK
+103 19 Glenn Bjorheim, Hå PK 577 +18 20.okt Bråstein Sandnes PK
+44 22 Lars Petter Mostad, Oslo PK 576 +10 15.okt Ekeberg OKTS
+5 22 Einar Morten Landsem, Støren SSK 576   - 15.feb Buran Trondhjems PK
+17 24 Gunn Heidi Sønsterud Haugen, Numedal SSK Kv 575 +3 27.jun MNM Säkylä CISM Finland
+3 24 Gunrid Kjellmark, Trondhjems PK Kv 575 -1 25.apr mil.utk Terningmoen FSU pistol
+1 24 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv V50 575 -2 6.feb Nodelandshallen Greipstad PK
-18 24 Morgan Bunes, Bærum PK 575 -10 17.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
+9 24 Ingar Woll, Bærum PK 575   - 1.okt Ekeberg OKTS
+17 29 Ole-Harald Aas, Bærum PK 574 +4 17.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
+27 29 Thorfinn Aksel Larsos, Bodø SSK V60 574 +6 18.okt Leirfjordhallen Sandnessjøen PK
-20 29 Rune Walsøe Kanstad, Lyngsalpene PK V50 574 -10 11.mar Narvik Pistolklubb Narvik PK
+12 29 Yuri Tsaplin, Hafrsfjord PK 574 +2 17.mar Bråstein Sandnes PK
+38 33 Espen Magnussen, Sola PK 573 +8 18.okt Sola Pistolklubb Sola PK
-14 33 Jarl-Edvind Edvardsen, Greipstad PK 573 -7 8.feb Nodelandshallen Greipstad PK
+112 33 Magne Mæland, Sandnes PK 573 +17 20.okt Bråstein Sandnes PK
+56 33 Øystein Tydal Eknes, Åsane PK 573 +10 28.apr Jonahola Åsane PK
-34 37 Runar Magnussen, Sola PK 572 -15 17.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
+200 37 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK Menn Jr 572 +28 20.apr Løvenskiold Bærum PK
-4 37 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK 572 -3 17.jan Buran Trondhjems PK
-10 37 Asmund Broks, Farris SS - Larvik V70 572 -4 20.jan Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+104 41 Ingeborg Gran, Steinkjer PK Kv V50 571 +15 17.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
+63 41 Kenneth Johnsen, Narvik PK 571 +10 21.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
+5 41 Kenneth Bjørheim Eik, Stavanger PK 571 +1 23.mai Bjergsted Hafrsfjord PK
+94 41 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V70 571 +14 20.jun Trondheim Trondhjems PK
+7 45 Harald Strømmegjerde, Sunndal PK 570 +1 7.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-12 45 Norman Hetland, Sandnes PK V50 570 -5 17.mar Bråstein Sandnes PK
+81 47 Petter Hogne Schaug-Pettersen, Bærum PK V50 569 +11 12.feb Ekeberg OKTS
+50 47 Bjørn Hugo Kristian Iversen, Tromsø PK V50 569 +7 17.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
+24 47 Mikkel Bast, Aron SK Drammen 569 +4 22.sep Drammen Aron SK Drammen
+118 47 Bjørn Egil Martinsen, Tana-Nesseby PK V50 569 +16 18.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+38 51 Øyvind Stolt Sund, Hafrsfjord PK 568 +5 21.okt Bjergsted Hafrsfjord PK
+144 51 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK 568 +20 26.aug Furukollen Støren SSK
+5 51 Tord Esten Murbreck, Hamar SSK 568   - 17.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
ny 51 Reidar Terje Øgreid, Sandnes PK V50 568 ny 17.mar Bråstein Sandnes PK
+63 51 Peder Sperstad, Bærum PK V50 568 +8 17.jul Løvenskiold Bærum PK
+139 56 Tor Christian Søndergaard, Kr.sand Garnison PK 567 +19 27.aug Kristiansand Kr.sand Garnison PK
-10 56 Frank Hansen, Bodø SSK V50 567 -3 12.feb Bodø Bodø SSK
-52 58 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK 566 -19 27.aug Kristiansand Kr.sand Garnison PK
+94 58 Vidar Solheim, Eide og Fræna PK 566 +11 16.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 58 Anne Mette Sæteren, Bærum PK Kv 566 ny 17.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
+70 58 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 566 +8 21.apr Løvenskiold Bærum PK
+87 58 Knut Narve Skogland, Trondhjems PK 566 +10 5.apr Trondheim Trondhjems PK
+531 58 Ramzan Said-Huseynovich Ilyasov, Haugesund PK 566 +63 24.mai Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 58 Onar Torbjørnsen, Kopervik PK V50 566 ny 19.okt Kopervik Kopervik PK
+80 65 Arnt Inge Sandvik, Tromsø PK V50 565 +9 21.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
+39 65 Geyr Runar Jensen, Hamar SSK 565 +4 29.jan Ankerskogen, Hamar Hamar SSK
+144 65 Inge Morten Nordrumshaugen, Brumunddal PK 565 +18 11.feb Bangshallen Brumunddal PK
+1 65 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 565 -1 26.aug Furukollen Støren SSK
-24 65 Eldar Normann Danielsen, Trondhjems PK 565 -7 30.sep Buran Trondhjems PK
+1 65 Terje Standal, Bremnes PK 565 -1 14.okt Bømlohallen Bremnes PK
ny 65 Arild Foros, Kotsøy PK 565 ny 26.aug Furukollen Støren SSK
-19 65 Roger Hugo Solvang, Mosjøen PK V50 565 -5 6.jun Sagforsen Mosjøen PK
-40 73 Roar Skeisvoll, Kopervik PK V50 564 -11 12.mar Kopervik Kopervik PK
+16 73 Rolf Hindal, Haugesund PK 564 +1 21.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
+7 73 Are Wivestad, Sandnes PK V50 564   - 17.mar Bråstein Sandnes PK
-2 73 Jan Bertil Marcus Fällgren, Porsgrunn PK 564 -1 2.feb Brevik Porsgrunn PK
ny 73 Jan Henrik Eriksen, Bærum PK V60 564 ny 17.jul Løvenskiold Bærum PK
ny 73 Steinar Omdal, Greipstad PK 564 ny 18.okt Songdalen Greipstad PK
-35 73 Terje Storholt, Oslo PK V60 564 -10 17.mar Hønefoss Ringerike PK
-9 80 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V60 563 -2 18.jan Vinne Verdal SSL
-39 80 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv V50 563 -9 17.feb Bråstein Sandnes PK
+138 80 Hege Johnsen, Narvik PK Kv 563 +17 21.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
-   80 Morten Jørgensen, Kirkenes PK V50 563 -1 31.jul Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 80 Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK 563 ny 14.apr Drammen Aron SK Drammen
+157 80 Stein Vidar Amundsen, Hamar SSK SH 1 563 +19 14.apr Drammen Aron SK Drammen
+17 80 Morten Daniel Olsen, Moss PK 563 +1 28.jan Hula bak brannstasjon Askim PK
-7 87 Sjur I Børve, Odda PK V50 562 -2 19.jan Kopervik Kopervik PK
+48 87 Knut Inge Kjesbu, Verdal SSL 562 +5 2.sep Tromsdal Verdal SSL
+65 87 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen 562 +7 21.apr Bjørndalen Sandefjord PK
+10 87 Jon Ørsund, Sunndal PK 562   - 22.mai Dalaråa Sunndal PK
+81 91 Kristian Lund, Hafrsfjord PK 561 +9 21.okt Bjergsted Hafrsfjord PK
+104 91 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK V60 561 +13 15.jan Bodø Bodø SSK
+257 91 Jan Olav Furuborg, Greipstad PK 561 +29 16.okt Songdalen Greipstad PK
-35 91 Viggo Olden, Ørland PK 561 -7 15.mar Brekstad Ørland PK
+229 91 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK V50 561 +26 11.aug Lerkehaug Steinkjer PK
+565 91 Arve Guldhav, Kvinesdal PK V60 561 +69 27.aug Kristiansand Kr.sand Garnison PK
+55 97 Runar Ingebretsen, OKTS V50 560 +5 12.mar Ekeberg OKTS
+75 97 Tore Stensby, Løiten SS V50 560 +8 14.mar Solør Skytterhall Namnå PK
ny 97 Odin-Omar Sakarias Roald, Steinkjer PK 560 ny 2.sep Tromsdal Verdal SSL
-34 97 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK 560 -7 28.sep Brevik Porsgrunn PK
+75 97 Terje Manfred Teigen Arnesen, Aron SK Drammen V50 560 +8 22.sep Drammen Aron SK Drammen
ny 97 Jo Sole Runningen, Odda PK 560 ny 21.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
+25 97 Olaf Åvitsland, Evje PK V50 560 +1 11.aug Evjemoen Evje PK
+98 97 Geir Yngvar Haugsnes, Haugesund PK 560 +12 24.mai Stavangergt. 5 Haugesund PK
+178 105 Reidar Hestnes, Egersund PK V60 559 +20 17.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
+30 105 Egil Roland, Porsgrunn PK V50 559 +2 28.sep Brevik Porsgrunn PK
+122 105 Stian Solstad, Lyngsalpene PK 559 +14 17.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
+178 105 Jan Christian Fjeld, Ringerike PK V50 559 +20 17.mar Hønefoss Ringerike PK
-42 105 John Lothe, Haugesund PK 559 -8 24.mai Stavangergt. 5 Haugesund PK
-49 105 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 559 -9 22.apr Brevik Porsgrunn PK
ny 105 Magnus Idar Strømdal, Trondhjems PK V50 559 ny 15.feb Buran Trondhjems PK
+296 112 Stian Kristoffersen, Modum PK 558 +33 15.okt Ekeberg OKTS
+115 112 Per Erik Dalén, Oslo PK 558 +13 15.mai Ekeberg Oslo PK
+226 112 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen V50 558 +25 1.sep Åres Farris SS - Larvik
+40 112 Lars Moe Løset, Rindal SS 558 +3 24.jan Rindal Rindal SS
+125 112 Sigurd Hodne, Skudenes PK 558 +14 4.mai Karmøyhallen Skudenes PK
-98 112 Rune Kristian Hansen, Trondhjems PK V50 558 -24 17.jan Buran Trondhjems PK
-8 112 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 558 -3 7.okt Bollitun Eide og Fræna PK
+2 112 Jan Eirik Roska, Vadsø SSK 558 -2 18.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
-74 120 Eskild Skaar, Grimstad SS V50 557 -13 6.feb Nodelandshallen Greipstad PK
-93 120 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 557 -19 26.aug Furukollen Støren SSK
+281 120 Mathias Myrland, Oslo PK 557 +31 1.okt Ekeberg OKTS
+86 123 Odd Bjorheim, Hå PK V60 556 +9 17.mar Bråstein Sandnes PK
-43 123 Petter Kleiven, Lillestrøm OP V50 556 -8 17.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
+36 123 Kristian Roger Johansen, Kopervik PK 556 +2 7.apr Blikshavn Kopervik PK
-26 123 Jon Helland Bogstrand, Bodø SSK V50 556 -6 15.okt Bodø Bodø SSK
ny 123 Peter Ekblom, Sandnes PK 556 ny 17.feb Bråstein Sandnes PK
ny 123 Ronny Lavik, Kr.sand Garnison PK 556 ny 3.jun Kristiansand Kr.sand Garnison PK
ny 129 Jørn Morten Sletta, Lora SS V50 555 ny 7.okt Lora skytebane Lora SS
+128 129 Thomas Johansen, Narvik PK 555 +13 21.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
-42 131 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 554 -9 18.aug Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-60 131 Torbjørn Johnsen, Brønnøysund PK 554 -11 13.feb Brønnøyhallen Brønnøysund PK
+96 131 Svein Kristian Risa, Hafrsfjord PK 554 +9 18.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
+237 131 Marius Grinius, Hafrsfjord PK 554 +24 20.okt Bråstein Sandnes PK
-68 131 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V50 554 -13 4.mai Karmøyhallen Skudenes PK
+101 136 Tom Lauritzen, Bodø SSK V60 553 +9 15.okt Bodø Bodø SSK
+59 136 Erik Sveum, Aron SK Drammen V50 553 +5 16.jun Myhrespiten Hokksund PK
-113 136 Geir Berg, Ringerike PK V50 553 -25 18.jan Hønefoss Ringerike PK
+163 136 Kim Høyland, Sandnes PK 553 +16 17.mar Bråstein Sandnes PK
-80 136 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V50 553 -15 18.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 136 Harald Sindre Berge, Førde PK 553 ny 2.sep Grovastøylen Florø PK
+184 136 Espen Sivertsen, Greipstad PK V50 553 +18 16.okt Songdalen Greipstad PK
-47 136 Anders Røine, OKTS 553 -10 15.jan Ekeberg OKTS
-14 136 Jørn Olsen, Narvik PK 553 -6 18.mar Narvik Pistolklubb Narvik PK
+42 136 Vilde Sunde, Sandnes PK Kv U16 553 +2 22.sep Blikshavn Kopervik PK
-66 146 Esten Murbreck, Hamar SSK V60 552 -12 17.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
+26 146 Atle Eikrem, Ørsta/Volda PK 552   - 16.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
-42 146 Erik Andre Ellingsen, NOP/Vatne 552 -9 6.okt Svartemyr NOP/Vatne
+184 146 Geir Eriksen, Vennesla PK V50 552 +18 11.aug Evjemoen Evje PK
+262 146 Knut Inge Hildonen, Tana-Nesseby PK V50 552 +27 15.mar Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+91 146 Rune Kimo, Rissa PK 552 +8 26.aug Furukollen Støren SSK
+13 146 Jon Kristian Ulvin, Trondhjems PK 552 -2 12.mar Støren Skytesenter Støren SSK
+91 146 Ole-Martin Berge Haga, Sandnes PK 552 +8 17.mar Bråstein Sandnes PK
-42 146 Marius Kirkemo Tøråsen, Namnå PK 552 -9 14.mar Solør Skytterhall Namnå PK
-58 155 Livar Gudmestad, Sandnes PK V50 551 -11 17.mar Bråstein Sandnes PK
ny 155 Lars Andreas Alfsvåg, Bremnes PK 551 ny 14.okt Bømlohallen Bremnes PK
+27 155 Rune Finstad, OKTS V60 551 +1 3.sep Ekeberg OKTS
ny 155 Magnus Torstad, Lora SS 551 ny 28.jan Hula bak brannstasjon Askim PK
ny 155 Sten Haga, Kirkenes PK V60 551 ny 6.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
-27 155 Rune Hammer, Aron SK Drammen V60 551 -7 20.jan Bommestadhallen Farris SS - Larvik
-33 155 Petter Berg, Aron SK Drammen 551 -8 14.apr Drammen Aron SK Drammen
+267 155 Tor Ståle Sørli, Sandnessjøen PK V60 551 +27 18.okt Leirfjordhallen Sandnessjøen PK
-20 155 Bjørn Aage Matheson Orø, Bodø SSK V60 551 -6 12.mar Bodø Bodø SSK
+119 164 Gunnar Nordgård, Bodø SSK V60 550 +11 15.okt Bodø Bodø SSK
+425 164 Jørn Jørgensen, Hamar SSK 550 +47 14.mar Solør Skytterhall Namnå PK
+519 164 Ole Rørvig, Hafrsfjord PK 550 +62 23.mai Bjergsted Hafrsfjord PK
-36 164 Geir Marthinussen, Bergen PK V60 550 -8 28.apr Jonahola Åsane PK
+184 164 Kjell Åke Lappen Andresen, Verdal SSL V70 550 +18 2.sep Tromsdal Verdal SSL
-93 164 Asle Frantzen, Bergen PK 550 -15 23.aug Jonahola Åsane PK
+128 164 Harald Andreas Sæle, Porsgrunn PK V50 550 +12 28.sep Brevik Porsgrunn PK
+73 164 Hans Carsten Bøe, Trondhjems PK V50 550 +6 30.sep Buran Trondhjems PK
+85 172 Per Martin Marum, Trondhjems PK V70 549 +7 15.feb Buran Trondhjems PK
+276 172 Rolf Helge Kristensen Pedersen, Tromsø PK 549 +30 11.mar Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 172 Harald Andre Knoop, Sola PK V60 549 ny 19.okt Kopervik Kopervik PK
+166 172 Bjørn Lindberg, Haugesund PK V50 549 +16 7.apr Blikshavn Kopervik PK
+37 172 Sture Schølin, Bodø SSK V60 549 +2 18.jan Bodø Bodø SSK
-7 172 Johnny Christopher Reidarsønn, Bodø SSK 549 -4 4.feb Buran Trondhjems PK
+55 172 Trygve Haldorsen, Bremnes PK V60 549 +4 18.feb Bremnes Bremnes PK
+120 179 Thor-Johnny Finsrud, Grenland PK 548 +11 29.mai Geiteryggen Grenland PK
-27 179 Jonny Skevik, Nedre Eiker PK V50 548 -7 14.apr Drammen Aron SK Drammen
-75 179 Åge Ånensen, Stord PK 548 -13 4.mar Prestegardsskogen Stord PK
+36 182 Torstein Vikan, Verdal SSL 547 +1 2.sep Tromsdal Verdal SSL
+336 182 Karl Olav Undheim, Bremnes PK 547 +34 18.feb Bremnes Bremnes PK
-17 182 Frode Knutsen, Trondhjems PK V50 547 -6 4.feb Buran Trondhjems PK
+36 182 Erlend Vidar Larsos Kristiansen, Mo PK 547 +1 2.jun Mo i Rana Mo PK
+13 182 Bård Håland, Hå PK 547 -1 20.okt Bråstein Sandnes PK
-10 182 Asbjørn Nikolaisen, Bodø SSK SH 1 547 -5 12.feb Bodø Bodø SSK
+665 182 Gunnar Langø, Tromsø PK V70 547 +89 5.aug Bestemorenga Bodø SSK
+207 189 Adam Tobias Randen, Egersund PK 546 +19 17.feb Bråstein Sandnes PK
+110 189 Odd Steinar Mathisen, Tana-Nesseby PK V50 546 +9 15.feb Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 189 Ove Eugen Horgen, Bærum PK V60 546 ny 17.jul Løvenskiold Bærum PK
ny 189 Steinar Huneide, Hjørungavåg PK 546 ny 16.okt Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+103 189 Per Gunnar Bryhni, Hamar SSK V60 546 +8 29.jan Ankerskogen, Hamar Hamar SSK
-85 189 Rune Berven-Hanssen, Harstad PK 546 -15 21.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
+62 195 Elin Leirvik, Trondhjems PK Kv 545 +3 16.apr Støren Skytesenter Støren SSK
ny 195 Anders Martin, OKTS 545 ny 1.okt Ekeberg OKTS
+83 195 Johnny-Leo Ludviksen Jernsletten, Tana-Nesseby PK V50 545 +5 15.feb Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+62 195 Wenche Solbakken, Aron SK Drammen Kv V60 545 +3 29.mai Drammen Aron SK Drammen
-91 195 Arild Hårklau, Sartor SSL V60 545 -16 28.apr Jonahola Åsane PK
-43 195 Bjørn Gunnar Pedersen, Skudenes PK 545 -10 4.mai Karmøyhallen Skudenes PK
-81 195 Per Furset, Stord PK V50 545 -15 9.okt Prestegardsskogen Stord PK
+227 195 Kjetil Hansen, Hafrsfjord PK 545 +21 18.okt Sola Pistolklubb Sola PK
+205 203 Sigmund Torstad, Hamar SSK 544 +19 11.feb Bangshallen Brumunddal PK
ny 203 Kjetil Eia, Time PK V50 544 ny 20.okt Bråstein Sandnes PK
-123 203 Morten Antonsen, Ørland PK 544 -20 15.mar Brekstad Ørland PK
+6 203 Knut Bøkevoll, Kirkenes PK 544 -3 18.okt Varangerbotn Tana-Nesseby PK
-8 203 Kjetil Skogshagen, Farris SS - Larvik V50 544 -4 17.mar Bommestadhallen Farris SS - Larvik
-114 203 Tom Cato Karlsen, Røyken SL V50 544 -19 29.mai Drammen Aron SK Drammen
+75 203 Helge Olden, Ørland PK V60 544 +4 17.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
+156 203 Liv Håland, Hå PK Kv 544 +13 17.mar Bråstein Sandnes PK
-21 203 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V60 544 -6 25.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
+289 203 Odd-Erik Madsen, Bærum PK 544 +29 17.jul Løvenskiold Bærum PK
-8 203 Odd Erik Lauritzen, Tromsø PK 544 -4 12.jul Brosebanen Lyngsalpene PK
ny 203 Terje Andreassen, Porsgrunn PK 544 ny 2.feb Brevik Porsgrunn PK
ny 203 Ida Charlotte Ringstad, Finnsnes PK Kv 544 ny 27.jun MNM Säkylä CISM Finland
+185 203 Per Morten Bølstad, Oslo PK V50 544 +16 15.mai Ekeberg Oslo PK
-68 203 Bård Ankar Kostamo Olsen, Tana-Nesseby PK 544 -13 18.okt Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+54 203 Tor Olav Sande, Florø PK 544 +2 2.sep Grovastøylen Florø PK
-54 219 Anders Hernes, Ørland PK 543 -10 15.mar Brekstad Ørland PK
-32 219 Rikard Hille, Greipstad PK 543 -6 12.mai Stemtjønn Greipstad PK
-155 221 Hugo Kjetså, Evje PK 542 -24 11.aug Evjemoen Evje PK
+29 221 Håkon Petter Nilsen Omma, Tromsø PK V50 542 -1 21.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
+78 221 Hugo Haug, OKTS V50 542 +5 12.feb Ekeberg OKTS
+16 221 Hans Johansen, Trondhjems PK V70 542 -2 18.okt Buran Trondhjems PK
+87 221 Trond Tanke, Tromsø PK V50 542 +6 17.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
+528 221 Elise Nygård, Trondhjems PK Kv 542 +64 20.jun Trondheim Trondhjems PK
+271 221 Kenneth Eliussen Kristoffersen, Kopervik PK 542 +27 19.jan Kopervik Kopervik PK
+87 221 Espen Alexander Halvorsen, Farris SS - Larvik V50 542 +6 22.sep Drammen Aron SK Drammen
ny 229 Frank Roy Haugland, Oppegård SL V60 541 ny 1.okt Ekeberg OKTS
ny 229 Jan Olav Nordhagen, Hamar SSK 541 ny 10.mai Smidholen Namnå PK
ny 229 Johann Bjørn Adamsson, Kopervik PK V50 541 ny 19.jan Kopervik Kopervik PK
-115 229 Morten Rustad, Lillestrøm OP V50 541 -19 4.sep Ekeberg Oslo PK
ny 229 Arne Vemund Bækken, Hamar SSK V50 541 ny 21.okt Ankerskogen, Hamar Hamar SSK
+151 229 Andreas Solheim Tveråli, Brønnøysund PK 541 +12 13.feb Brønnøyhallen Brønnøysund PK
-34 229 Ketil Ingilæ, Tana-Nesseby PK 541 -7 15.feb Varangerbotn Tana-Nesseby PK
-140 229 Ole Morten Langeland, Haugesund PK 541 -22 19.jan Kopervik Kopervik PK
+179 229 Steffen Johannes Bjertnæs, Ringerike PK 541 +16 17.mar Hønefoss Ringerike PK
+79 229 Terje Fallmyr, Rissa PK V50 541 +5 26.aug Furukollen Støren SSK
+42 229 Magne Granøien, Støren SSK 541   - 12.feb Støren Skytesenter Støren SSK
ny 229 Hans Petter Løberg, Brumunddal PK 541 ny 11.feb Bangshallen Brumunddal PK
ny 241 Lars Ragnar Knarud, Lunner SL V60 540 ny 17.mar Hønefoss Ringerike PK
+436 241 Rudi Andre Brochs, Kopervik PK V50 540 +51 12.feb Kopervik Kopervik PK
ny 241 Nina Jeanette Straume Leirivaara, Asker SK Kv 540 ny 30.mar solliveien 91 Asker SK
ny 241 Knut-Jan Mjåseth, Askvoll PK V60 540 ny 2.sep Grovastøylen Florø PK
+139 241 Håvard Larsen, Rissa PK 540 +11 26.aug Furukollen Støren SSK
-127 241 Per Rune Magnussen, Sola PK V50 540 -20 17.feb Bråstein Sandnes PK
ny 241 Roald Fuglestad, Hå PK 540 ny 18.okt Sola Pistolklubb Sola PK
+82 248 Espen Andre Skipstad, Sandnes PK Menn Jr 539 +5 20.okt Bråstein Sandnes PK
ny 248 Stig Gøran Olsen, Åsane PK 539 ny 23.aug Jonahola Åsane PK
-76 248 Kristin Amundsen Schaug-Pettersen, Bærum PK Kv V50 539 -13 12.feb Ekeberg OKTS
+100 248 Arnstein Leif Myklebust, Ørsta/Volda PK 539 +7 16.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+100 248 Erlend Sporstøl Vikestrand, Ørsta/Volda PK 539 +7 16.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
-30 248 Jon Arne Brekken, Sunndal PK V60 539 -7 26.aug Furukollen Støren SSK
+35 248 John Olav Sundal, Tysnes SSK V60 539   - 12.apr Vevatne Tysnes SSK
+140 248 Jan Erik Hagen, OKTS V50 539 +11 15.jan Ekeberg OKTS
+9 248 Gisle Huge, Bodø SSK V60 539 -3 12.mar Bodø Bodø SSK
+231 248 Ola Eirik Bolme, Rindal SS V50 539 +23 24.jan Rindal Rindal SS
-187 258 Roger Feed, Horten O. PK 538 -27 20.jan Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+599 258 Asbjørn Nikolaisen, Aron SK Drammen 538 +82 22.sep Drammen Aron SK Drammen
ny 258 Thea Mari Hovin Landsem, Støren SSK Kv U16 538 ny 26.aug Furukollen Støren SSK
-76 258 Jostein Johan Nygård Sunde, Sandnes PK 538 -12 22.sep Blikshavn Kopervik PK
+385 258 Morten Teinum, Kr.sand Garnison PK 538 +44 3.jun Kristiansand Kr.sand Garnison PK
+174 258 Kjetil Ellertsen, Egersund PK 538 +16 21.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
-187 258 Lillian Larsen, Lyngsalpene PK Kv 538 -27 12.jul Brosebanen Lyngsalpene PK
+406 258 May Brit Morsund Håland, Egersund PK Kv V50 538 +47 16.sep Bjergsted Hafrsfjord PK
-1 258 Erik Stai, Levanger SSL V70 538 -4 2.sep Tromsdal Verdal SSL
-40 267 Svenn Mikal Bergeng, Kirkenes PK 537 -8 18.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 267 Dagfinn Brøto, Nesbyen PK V50 537 ny 17.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
+71 267 Ole Thomas Furuseth, Kr.sand Garnison PK 537 +4 21.jan Kristiansand Kristiansand PK
+53 267 Bjørn Engebakken, Haslemoen PK V60 537 +2 10.mai Smidholen Namnå PK
-80 267 Håkon Tøråsen, Namnå PK V50 537 -12 10.mai Smidholen Namnå PK
+101 267 Magne Fagertun, Mo PK V50 537 +7 3.jul Rana Åenget Pistolbane Mo PK
-36 273 Knut Henning Våge, Haugesund PK V50 536 -8 25.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 273 Silvia del Zotto, Bærum PK Kv V50 536 ny 17.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
-55 273 Trine Rosenvinge, Brønnøysund PK Kv 536 -10 13.mar Brønnøyhallen Brønnøysund PK
+423 276 Børge Jørgensen-Dahl, Trondhjems PK V70 535 +49 15.mar Buran Trondhjems PK
ny 276 Jan Henrik Michaelsen, Kongsvinger SS 535 ny 28.jan Hula bak brannstasjon Askim PK
+313 276 Kim Henrik Bertheussen Tafjord, Ørsta/Volda PK 535 +32 13.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+83 276 Svein Erik Dalland, Tysnes SSK V50 535 +4 12.apr Vevatne Tysnes SSK
+72 276 Øystein Nirisen, Porsgrunn PK V60 535 +3 2.feb Brevik Porsgrunn PK
ny 276 Kay Svendsen, Brumunddal PK 535 ny 11.feb Bangshallen Brumunddal PK
-253 276 Bjørn Harald Vik, Ørland PK V50 535 -43 24.jun Oppddal Oppdal PK
-89 276 Richard Aaserud, Ringerike PK 535 -14 15.feb Hønefoss Ringerike PK
-117 276 Per Olaf Tofsland, Grenland PK 535 -19 29.mai Geiteryggen Grenland PK
ny 285 Asbjørn Nordnes, Leirfjord SSK V50 534 ny 18.okt Leirfjordhallen Sandnessjøen PK
+103 285 Kjell Stuland Johansen, Trondhjems PK V60 534 +6 5.apr Trondheim Trondhjems PK
ny 285 Roger Servold Gåserud, Leikanger SSL 534 ny 12.aug Mjøen Årdal SSL
+673 285 Frode Kolvik Paulsen, Hjørungavåg PK 534 +110 7.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 285 Ole Christian Gruer, Røyken SL 534 ny 29.mai Drammen Aron SK Drammen
-28 285 Jan Ove Midtun, Bergen PK 534 -8 24.jun Skjerve NOP/Voss
-28 285 Geir Atle Småvik, Trondhjems PK V50 534 -8 15.feb Buran Trondhjems PK
ny 285 Harald Håheim, Hafrsfjord PK 534 ny 21.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
+424 285 Christer Arnesen Nordbø, Hafrsfjord PK 534 +49 21.okt Bjergsted Hafrsfjord PK
+238 285 Knut Harald Nerland, Steinkjer PK V50 534 +22 18.okt Vinne Verdal SSL
-150 285 Oddmund Fjerdingen, Rømskog PK V60 534 -23 28.jan Hula bak brannstasjon Askim PK
+123 285 Svein Ole Nesje, Oslo PK V50 534 +9 14.jan Bangshallen Brumunddal PK
-2 285 Thomas Røset, Selbu PK 534 -5 16.jun Skytesenteret Selbu PK
ny 285 Jarle Thuen, Haugesund PK 534 ny 18.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
+260 299 Magnus Uglemsmo, Selbu PK 533 +26 16.jun Skytesenteret Selbu PK
ny 299 Allan Solheim, Florø PK 533 ny 31.mai Grovastøylen Florø PK
ny 299 Iver-Helge Løvhaug, Hadeland SS 533 ny 20.apr Løvenskiold Bærum PK
+128 299 Kristian Flægstad, Frosta SSL 533 +10 15.mar Vinne Verdal SSL
ny 299 Hjalmar Magne Joleik, Førde PK V60 533 ny 31.mai Grovastøylen Florø PK
ny 299 Kai Henrik Gunderstad, Haugesund PK 533 ny 24.mai Stavangergt. 5 Haugesund PK
+9 299 Johan Ljungstedt, Trondhjems PK 533 -3 4.feb Buran Trondhjems PK
+229 299 Per-Morris Bakken, Sandnessjøen PK 533 +22 18.okt Leirfjordhallen Sandnessjøen PK
ny 299 Bjørn Egil Helgerud, Hokksund PK 533 ny 29.mai Drammen Aron SK Drammen
+81 299 Eivind Minge, Moss PK 533 +4 24.feb Kulås Sarpsborg PK
+9 299 Nils Oddvar Midtun, Ringerike PK 533 -3 19.apr Hønefoss Ringerike PK
-42 299 Kenny Andre Hauglum Kolstad, Vigra og Valderøy PK 533 -9 18.aug Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-134 299 Martin Eriksen, Vennesla PK 533 -20 11.aug Evjemoen Evje PK
-134 312 Knut Ove Lund, Svalbard Turn Pgr 532 -19 21.mar Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
ny 312 André Trønnes, Narvik PK V50 532 ny 11.mar Narvik Pistolklubb Narvik PK
+76 312 Leif Erling Ivar Pettersen, Horten O. PK V50 532 +4 17.mar Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 315 Fredrik Berg Forren, Oppdal PK Menn Jr 531 ny 24.jun Oppddal Oppdal PK
-78 315 Martin Rushfeldt Krüger, Mo PK 531 -13 2.jun Mo i Rana Mo PK
+107 315 Sven Tore Verstad, Ørsta/Volda PK V50 531 +7 16.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 315 Ole Jørgen Hegdal Lie, Akademisk SL 531 ny 15.apr Ekeberg Akademisk SL
ny 315 Karl-Peder Sjømæling, Verdal SSL 531 ny 18.okt Vinne Verdal SSL
ny 315 Bjørn Magnus Tordhol, Lora SS 531 ny 7.okt Lora skytebane Lora SS
-7 315 Bjørnar Amundsen, Greipstad PK 531 -5 12.mai Stemtjønn Greipstad PK
-7 315 Tore Kjølstad, Frosta SSL V50 531 -5 18.jan Vinne Verdal SSL
-195 323 Roy Blokhus, Mo PK V50 530 -28 3.jul Rana Åenget Pistolbane Mo PK
+242 323 Stig Erling Johnsen, Tana-Nesseby PK 530 +24 31.jul Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 323 Geir Udnes Aamot, Skjåk PK 530 ny 7.okt Lora skytebane Lora SS
+169 323 Erling Andre Sønderby, Dokka PK 530 +15 12.mar Ekeberg OKTS
-31 323 Anders Gunbjørnsen, Ringerike PK V60 530 -8 18.okt Hønefoss Ringerike PK
-52 323 Arne Lidwin, OKTS V50 530 -11 15.jan Ekeberg OKTS
+146 323 Jøran Stokvik Nilssen, Mo PK 530 +13 3.jul Rana Åenget Pistolbane Mo PK
-103 330 Svein Olav Hagbø, NOP/Vatne V50 529 -16 6.okt Svartemyr NOP/Vatne
+38 330 Frode Petter Bærøe, Oslo SS V60 529 -1 12.feb Ekeberg OKTS
-284 330 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK 529 -41 18.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 330 Terje Kristiansen, Porsgrunn PK 529 ny 2.feb Brevik Porsgrunn PK
ny 330 Frank Nilsen, Trondhjems PK 529 ny 15.mar Buran Trondhjems PK
+131 330 Jeanette Berg, Grenland PK Kv 529 +11 22.apr Brevik Porsgrunn PK
+188 330 Yngve Lund Bråthen, Trondhjems PK V50 529 +16 15.mar Buran Trondhjems PK
ny 330 Ragnar Lie, Bærum PK V50 529 ny 17.jul Løvenskiold Bærum PK
+70 338 Einar Darre Kaarbø, Vigra og Valderøy PK V50 528 +3 16.okt Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+452 338 Jørn Stefan Opdahl, Tana-Nesseby PK 528 +57 18.okt Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 338 Jan Petter Dørmænen, Kirkenes PK V60 528 ny 30.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
-46 338 Carl-Frederik Natvig Andreassen, Oslo PK V50 528 -10 12.mar Ekeberg OKTS
ny 338 Rune Amundø, Sula SSK 528 ny 18.aug Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 343 Frank Henning Lillebuen, Åsane PK 527 ny 23.aug Jonahola Åsane PK
ny 343 Heikki Andre Toivonen, Aron SK Drammen 527 ny 22.sep Drammen Aron SK Drammen
-60 343 Tomas Dahl, Ørland PK 527 -12 15.mar Brekstad Ørland PK
ny 343 Bernardus Van Rijn, Kristiansand PK 527 ny 26.feb Kristiansand Kr.sand Garnison PK
-184 343 Talin Michelle Vartivarian, OKTS Kv 527 -27 3.sep Ekeberg OKTS
+313 343 Per Anders Knive, Hokksund PK 527 +35 14.apr Drammen Aron SK Drammen
ny 343 Stian Berg Larsen, Vennesla PK 527 ny 11.aug Evjemoen Evje PK
ny 343 Thomas Vikan Strøm, Viking PK og RK V50 527 ny 20.jun Trondheim Trondhjems PK
ny 343 Leif Kruse, OKTS V60 527 ny 12.feb Ekeberg OKTS
ny 352 Steinar Frydenlund, Modum PK 526 ny 15.feb Hønefoss Ringerike PK
-81 352 Roger Gösta Persson, Tana-Nesseby PK V50 526 -15 18.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 352 Marius Haugerud, Bodung PK 526 ny 14.jan Bangshallen Brumunddal PK
+478 352 Sigbjørn Songstad, Åsane PK V50 526 +63 24.jun Skjerve NOP/Voss
ny 352 Knut Øyvind Åsen, Førde PK 526 ny 31.mai Grovastøylen Florø PK
-74 352 Roar Jacob Lislevand, Evje PK 526 -14 11.aug Evjemoen Evje PK
+80 352 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V60 526 +4 18.aug Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 352 Malvin Kåre Molvik, Vanylven SSL V60 526 ny 16.okt Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 360 Jon Arvid Kleppe, Tysnes SSK V50 525 ny 12.apr Vevatne Tysnes SSK
ny 360 Gábor Imre Nyheim-igari, Årdal SSL 525 ny 12.aug Mjøen Årdal SSL
ny 360 Gunnar Laurhammer, Bremnes PK 525 ny 18.feb Bremnes Bremnes PK
-165 360 Ole Petter Røed, Sandefjord PK V50 525 -23 21.apr Bjørndalen Sandefjord PK
+317 360 Kim Vater, Haugesund PK V60 525 +36 18.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 360 Ole Johnny Larsen Hennum, Sarpsborg PK 525 ny 24.feb Kulås Sarpsborg PK
-7 366 Kristian Kristiansen, Tromsø PK 524 -7 17.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
ny 366 Kevin Haukelid Slåtten, Jørpeland PK 524 ny 16.sep Bjergsted Hafrsfjord PK
+208 366 Michal Przemyslaw Kepniak, Hafrsfjord PK 524 +19 21.okt Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 369 Sjur Christian Berggraf, Hafrsfjord PK 523 ny 21.okt Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 369 Vidar Aamodt, Akademisk SL 523 ny 12.feb Ekeberg OKTS
+39 369 Trond Helge Hveding, Narvik PK V50 523 -2 21.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 369 Mikael Bjørnå, Mosjøen PK 523 ny 20.jun Sagforsen Mosjøen PK
ny 369 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK V50 523 ny 16.okt Songdalen Greipstad PK
+69 369 Tore Nygaard, Haugesund PK 523 +3 25.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 369 Göran Anders Martin, OKTS V50 523 ny 15.okt Ekeberg OKTS
ny 369 Thor Skjør, Åsnes Finnskog PK 523 ny 14.mar Solør Skytterhall Namnå PK
+190 369 Unn Tove Myrheim Djuplasti, Mo PK Kv 523 +16 2.jun Mo i Rana Mo PK
+69 369 Rolf Toven, Nesset PK V60 523 +3 26.aug Furukollen Støren SSK
-10 369 Espen Mostad, Fredrikstad SS 523 -8 24.feb Kulås Sarpsborg PK
ny 369 Sun Bore, Time PK SH 1 523 ny 29.aug Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 369 Kim Ole Græsdal, Ørsta/Volda PK 523 ny 13.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 382 Peder Anders Andersen, Hafrsfjord PK 522 ny 28.feb Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 382 Martin Myking Fintland, Bodø SSK 522 ny 15.okt Bodø Bodø SSK
ny 382 Eirik Arne Sletta, Lora SS 522 ny 7.okt Lora skytebane Lora SS
ny 385 Stian Jørgen Sveen, Oslo PK 521 ny 15.mai Ekeberg Oslo PK
+3 385 Henning Harry Thorsen, Hafrsfjord PK V50 521 -7 20.okt Bråstein Sandnes PK
+53 385 Ronald Storesæther Eikefjord, Egersund PK V50 521 +1 18.feb Bjergsted Hafrsfjord PK
+377 385 Jan Olav Sæter, Svalbard Turn Pgr 521 +45 21.mar Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
-17 385 Knut Sverre Gundersen, Sarpsborg PK 521 -9 24.feb Kulås Sarpsborg PK
+432 385 Terje Vedaa, Vaksdal SSK 521 +55 13.jun Ardalen Vaksdal SSK
+597 385 Erik Larsson Aas, Hafrsfjord PK 521 +104 17.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
-257 392 Vidar Hansen, Hafrsfjord PK 520 -37 23.mai Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 392 Sæbjørn Langhelle, Vaksdal SSK V60 520 ny 13.jun Ardalen Vaksdal SSK
-72 392 Kjell Ove Torsvik, Farris SS - Larvik V60 520 -15 1.sep Åres Farris SS - Larvik
-109 392 Alf Johnsen, Greipstad PK V60 520 -19 13.okt Evjemoen Evje PK
+87 392 Robert Mettälä-Larsson, Stord PK 520 +4 9.okt Prestegardsskogen Stord PK
-278 392 Per Størker Haugnes, Kristiansund PK V50 520 -40 13.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+351 398 Mads Ivar Løkås, Narvik PK 519 +41 18.mar Narvik Pistolklubb Narvik PK
-180 398 Ivar Andre Ødegård, Stjørdal PK 519 -27 14.jun Skatval Stjørdal PK
+235 398 Ole Martin Jørve, Ringerike PK V50 519 +24 19.apr Hønefoss Ringerike PK
+10 398 Tomas Skår Bortne, Kopervik PK 519 -6 12.mar Kopervik Kopervik PK
+138 398 Levi Gunnar Svensrud, Namnå PK 519 +9 17.jan Solør Skytterhall Namnå PK
-189 398 Åge Lier, Stjørdal PK V60 519 -28 15.feb Vinne Verdal SSL
-50 398 Atle Audun Turøy, Stord PK V60 519 -13 18.feb Bremnes Bremnes PK
+43 405 Dag Magnus Saxeide, Hafrsfjord PK V50 518 -1 18.feb Bjergsted Hafrsfjord PK
-178 405 Geir Yngve Kristiansen, Nedre Eiker PK 518 -27 14.apr Drammen Aron SK Drammen
ny 405 Janina-Simone Krause, Greipstad PK Kv 518 ny 12.mai Stemtjønn Greipstad PK
+56 405 Terje Nygård, Førde PK 518   - 2.sep Grovastøylen Florø PK
ny 405 Bjørn Egil Larsen, Vigra og Valderøy PK 518 ny 7.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-218 405 Jan Helge Tofte, Stord PK V50 518 -31 4.mar Prestegardsskogen Stord PK
+3 405 Anders Vonstad, Mo PK 518 -7 2.jun Mo i Rana Mo PK
-218 405 Tommy Arild Sande, Porsgrunn PK 518 -31 2.feb Brevik Porsgrunn PK
+74 405 Espen Schanche, Sandefjord PK V60 518 +2 25.aug Bjørndalen Sandefjord PK
-34 414 Svein Olav Haarberg, Bodø SSK V60 517 -12 12.feb Bodø Bodø SSK
-76 414 Geir Ove Næss, Aron SK Drammen V50 517 -16 20.jan Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 414 Kurt Fjermeros, Vennesla PK 517 ny 12.mai Stemtjønn Greipstad PK
+145 414 Morten Krabbesund Krystad, Arendal PK V50 517 +10 19.feb Stueneshallen Arendal PK
+486 414 Arne Richard Rishaug, Mo PK V50 517 +73 2.jun Mo i Rana Mo PK
ny 414 Frank Peder Hatlenes, Sandnes PK 517 ny 17.mar Bråstein Sandnes PK
-6 414 Arne Gujord, Bæverdalen PK V50 517 -8 21.mar Rindal Rindal SS
+24 414 Morten Ro Johansen, Farris SS - Larvik 517 -3 17.mar Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+24 414 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V60 517 -3 16.jun Skytesenteret Selbu PK
ny 414 Iver Jørve, Ringerike PK 517 ny 17.mar Hønefoss Ringerike PK
ny 424 Arve Yttri, Leikanger SSL 516 ny 12.aug Mjøen Årdal SSL
+285 424 Jørn Eirik Lillevoll Henriksen, Skånland PK V60 516 +31 11.mar Narvik Pistolklubb Narvik PK
-141 424 Magnar Skrettingland, Birkenes & Lillesand SSL V50 516 -23 21.jan Kristiansand Kristiansand PK
+350 424 Hans Martin Langø, Trondhjems PK 516 +41 5.apr Trondheim Trondhjems PK
+452 424 Øystein Sætrevik Meland, Haugesund PK 516 +65 18.mar Stavangergt. 5 Haugesund PK
-174 424 Magnar Anton Støyva, Sandane PK 516 -27 12.aug Mjøen Årdal SSL
+417 430 Arild Dalland, Narvik PK 515 +57 17.feb Narvik PK Narvik PK
ny 430 Per Thomas Johnsen, Sarpsborg PK 515 ny 24.feb Kulås Sarpsborg PK
ny 430 Bård Arne Arnljot, Kirkenes PK V60 515 ny 14.jun Skatval Stjørdal PK
-173 430 Thomas Rosenvinge, Grimstad SS 515 -27 19.feb Stueneshallen Arendal PK
+291 430 Gjermund Jansen, Sarpsborg PK V60 515 +33 24.feb Kulås Sarpsborg PK
-82 430 Leif Tronslien Andressen, Lillestrøm OP V70 515 -17 15.apr Ekeberg Akademisk SL
ny 430 Luca Abele Piciaccia, Bærum PK V50 515 ny 17.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
+106 437 Arnstein Liberg, Frosta SSL 514 +5 18.okt Vinne Verdal SSL
+86 437 Knut Helge Kalliainen, Kirkenes PK V50 514 +2 15.mar Varangerbotn Tana-Nesseby PK
-117 437 Målfrid Pernille Vannebo, Numedal SSK Kv V50 514 -21 17.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
ny 437 Andre Lægreid, Årdal SSL 514 ny 12.aug Mjøen Årdal SSL
+457 437 Kim Aure, Vigra og Valderøy PK 514 +69 13.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 437 Mats Amdal, Hafrsfjord PK 514 ny 16.sep Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 437 Trym Christensen, Hurum SSK 514 ny 14.apr Drammen Aron SK Drammen
+234 437 Anders Johansson, Akademisk SL 514 +24 12.feb Ekeberg OKTS
ny 445 Terje Eik-Nes, Haugesund PK 513 ny 25.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
-195 445 Kåre Louis Angvik, Horten O. PK V60 513 -30 25.aug Bjørndalen Sandefjord PK
ny 445 Hans Martin Ese, Åsane PK 513 ny 23.aug Jonahola Åsane PK
ny 448 Alexander Kurpios, Time PK 512 ny 18.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
-80 448 Andreas Kiltvik, Selbu PK 512 -18 16.jun Skytesenteret Selbu PK
+251 448 Bjørn Solheim, OKTS V50 512 +26 15.okt Ekeberg OKTS
ny 448 Frank Johnny Olsen, Svalbard Turn Pgr 512 ny 21.mar Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
+80 448 Webjørn Jostein Gamlem, Vigra og Valderøy PK 512 +1 16.okt Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 448 Ove Himle, NOP/Voss 512 ny 24.jun Skjerve NOP/Voss
+126 448 Mikal Josefsen, Kirkenes PK 512 +7 18.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+21 448 Tore Ådland, Kopervik PK 512 -5 11.aug Blikshavn Kopervik PK
-8 456 Svein Norfinn Krakeli, Eide og Fræna PK V60 511 -8 16.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 456 Frank Istad, Kristiansund PK 511 ny 13.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+177 456 Oliver Tobias Aas, Ørland PK Menn Jr 511 +16 26.aug Furukollen Støren SSK
-48 456 Martin Meltzer, Arendal PK 511 -14 19.feb Stueneshallen Arendal PK
+153 456 Erik Mikkelsen, Verdal SSL 511 +11 18.okt Vinne Verdal SSL
ny 456 Jan Arvid Bjerkestrand, Jørpeland PK 511 ny 29.aug Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 456 Ivar Arne Knarvik, Ørsta/Volda PK V50 511 ny 13.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-206 463 Asbjørn Solheim, Bremnes PK V60 510 -32 4.mar Prestegardsskogen Stord PK
+420 463 Stig Kåre Pedersen, Narvik PK V60 510 +60 21.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
+96 463 Jon Magnar Frislid, Ørsta/Volda PK 510 +3 13.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-155 463 Bård Terje Løklingholm, Stord PK 510 -26 9.okt Prestegardsskogen Stord PK
+425 463 Jon Olav Holan, Trondhjems PK V50 510 +63 18.okt Buran Trondhjems PK
-2 463 Kristin Thune, OKTS Kv V50 510 -8 15.jan Ekeberg OKTS
-180 463 Tommy Schüller, Porsgrunn PK Menn U16 510 -29 28.sep Brevik Porsgrunn PK
+65 463 Hans-Petter Bruce Ulven, Trondhjems PK V60 510 -1 15.mar Buran Trondhjems PK
ny 471 Camilla Heggelund Hovd, Bærum PK Kv 509 ny 27.mai Smidholen Namnå PK
ny 471 Sunniva Gaasemyr, Stor-Oslo SK Kv 509 ny 27.jun MNM Säkylä CISM Finland
+323 471 Eirik Andreassen, Oslo Vestre SS 509 +39 15.apr Ekeberg Akademisk SL
-193 471 Dagfinn Gjerde, Vadsø SSK V50 509 -31 15.feb Varangerbotn Tana-Nesseby PK
-44 471 Roger Lauritz Nilsen, Sandnes PK V50 509 -14 17.mar Bråstein Sandnes PK
+291 471 Jørgen Hagen Bendiksen, Trondhjems PK 509 +33 17.jan Buran Trondhjems PK
+316 471 Odd Arild Espedal, Hafrsfjord PK 509 +37 18.feb Bjergsted Hafrsfjord PK
+181 471 Arne Johan Ervik, Ørland PK 509 +16 15.mar Brekstad Ørland PK
ny 471 Tor Erik Nilsen, Brumunddal PK 509 ny 11.feb Bangshallen Brumunddal PK
ny 480 Bernt Johansen, Kvæfjord PK V50 508 ny 21.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 480 Jonny Ree, Greipstad PK 508 ny 12.mai Stemtjønn Greipstad PK
+282 480 Tomas Aarvak, Trondhjems PK 508 +32 5.apr Trondheim Trondhjems PK
ny 480 Marilyn Johansen, Kr.sand Garnison PK Kv 508 ny 3.jun Kristiansand Kr.sand Garnison PK
ny 484 Wolfgang Mathis, Sandnes PK 507 ny 29.aug Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 484 Anton Andreas Brekke, Hokksund PK Menn Jr 507 ny 29.sep Myhrespiten Hokksund PK
ny 484 Per Anker Sandberg, Sandnessjøen PK V50 507 ny 18.okt Leirfjordhallen Sandnessjøen PK
+168 484 Sissel Synnøve Korpiselkä, Hå PK Kv 507 +14 20.okt Bråstein Sandnes PK
+96 484 Håvard Todal, OKTS 507 +3 12.feb Ekeberg OKTS
ny 484 Maiken Alvestad Moe, Hamar SSK Kv Jr 507 ny 14.mar Solør Skytterhall Namnå PK
ny 484 Carl Alexander Eriksson, Trondhjems PK 507 ny 17.jan Buran Trondhjems PK
ny 484 Magne Gunnar Norberg, Lora SS V70 507 ny 7.okt Lora skytebane Lora SS
+97 492 Trond Hellesvik, Bodø SSK 506 +3 18.jan Bodø Bodø SSK
+102 492 Gunnar Aske, Trondhjems PK V50 506 +4 5.apr Trondheim Trondhjems PK
+73 492 Jan Brødreskift, Rindal SS V50 506   - 21.mar Rindal Rindal SS
ny 492 Kjartan Lindøe, Akademisk SL 506 ny 15.apr Ekeberg Akademisk SL
+73 492 Nils Lennart Røen, Rindal SS 506   - 21.mar Rindal Rindal SS
ny 492 Leif-Jarle Tirevoll, Hjørungavåg PK 506 ny 16.okt Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+51 492 Georg Magne Romslo, Vaksdal SSK V60 506 -3 13.jun Ardalen Vaksdal SSK
-91 492 Dag Ståle Strømstad, Kongsvinger SS V50 506 -20 28.jan Hula bak brannstasjon Askim PK
ny 500 Dag Kristiansen, Aron SK Drammen V60 505 ny 14.apr Drammen Aron SK Drammen
+231 500 Bertil Jonassen, Kristiansund PK 505 +25 13.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+51 500 Geir Øverås, Vestnes PK 505 -3 13.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 500 Øyvind Stensrud, Akademisk SL V50 505 ny 15.apr Ekeberg Akademisk SL
ny 500 Per Ivar Bruvik, Vaksdal SSK V60 505 ny 13.jun Ardalen Vaksdal SSK
-52 500 Arnold Erling Måsøval-Jensen, Vigra og Valderøy PK V50 505 -14 7.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-39 500 Tore Alstadvoll, Frosta SSL V50 505 -13 15.mar Vinne Verdal SSL
+211 500 Stig Roland Knutsen, Narvik PK V50 505 +21 18.mar Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 500 Kai-Jonny Jørgensen, Leirfjord SSK 505 ny 13.mar Leirfjordhallen Sandnessjøen PK
ny 500 Trond Wiggo Bævre, Bæverdalen PK 505 ny 24.jan Rindal Rindal SS
+164 500 Christian Magnus Myrvang Quinta Nova, Narvik PK 505 +14 11.mar Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 500 Øyvind Vaaland, Hafrsfjord PK V50 505 ny 18.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
+190 500 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V50 505 +18 17.mar Hønefoss Ringerike PK
+110 513 Gøran Roland, Vestnes PK 504 +7 13.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+266 513 Oddmund Brungot, Ørsta/Volda PK V50 504 +30 13.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+46 513 Øyvind Birger Mathisen, Bærum PK V70 504 -3 17.jul Løvenskiold Bærum PK
ny 513 Stig Aldal, NOP/Voss 504 ny 24.jun Skjerve NOP/Voss
ny 513 Reinert Hansen, Kopervik PK 504 ny 19.okt Kopervik Kopervik PK
+177 513 Johann Hammerdinger, Haugesund PK V50 504 +17 18.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
-235 513 Bent Nørkov, Trondhjems PK 504 -36 17.jan Buran Trondhjems PK
-175 513 Oddvar Skirbekk, Hamar SSK V70 504 -29 27.mai Smidholen Namnå PK
-263 513 Pål Jarle Talmo, Ørland PK V60 504 -39 15.mar Brekstad Ørland PK
+67 522 Tormod Vinje, Vigra og Valderøy PK V50 503   - 16.okt Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 522 Ole Haldor Pedersen, Arendal PK V60 503 ny 19.feb Stueneshallen Arendal PK
ny 522 Per Anton Øverland, Greipstad PK V60 503 ny 8.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 522 Pål Nag Aas, Aron SK Drammen V60 503 ny 14.apr Drammen Aron SK Drammen
+1 522 Harald Breland, Greipstad PK V70 503 -9 12.mai Stemtjønn Greipstad PK
ny 522 Kristoffer Skjørestad, Sandnes PK 503 ny 20.jan Bråstein Sandnes PK
+83 522 Gudmund Koran, Trondhjems PK V60 503 +2 15.feb Buran Trondhjems PK
ny 522 Alf-Børge Bonsaksen, Støren SSK 503 ny 15.jan Støren Skytesenter Støren SSK
-134 522 Ove Jarle Dahl, Bærum PK V70 503 -25 17.jul Løvenskiold Bærum PK
+408 522 Halvor Ove Toreskaas, Kristiansand PK V60 503 +69 12.mai Stemtjønn Greipstad PK
-40 532 Roar Kjerstadsmo, Rindal SS 502 -13 24.jan Rindal Rindal SS
-164 532 Ole-Morten Ringmo, Tromsø PK V50 502 -28 17.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
-53 532 Odd Willy Aas, Fredrikstad SS V60 502 -14 28.jan Hula bak brannstasjon Askim PK
-124 532 Jarle Folkestad, Bergen PK V50 502 -23 28.apr Jonahola Åsane PK
+311 536 Kåre Mosgren, Birkenes & Lillesand SSL V50 501 +43 11.aug Evjemoen Evje PK
-29 536 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK V50 501 -13 13.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-177 536 Viggo Nilsen, Lyngsalpene PK 501 -30 17.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
-67 536 Morten Eriksen, Hokksund PK V50 501 -16 16.jun Myhrespiten Hokksund PK
ny 536 Torbjørn Ånensen, Skudenes PK 501 ny 4.mai Karmøyhallen Skudenes PK
ny 541 Lars Kurt Haugen, Skjåk PK 500 ny 7.okt Lora skytebane Lora SS
+142 541 May Helen Johannessen, Hafrsfjord PK Kv 500 +12 21.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 541 Stig André Bruvoll, Narvik PK 500 ny 21.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
-214 544 Raymond Hildonen, Tana-Nesseby PK V50 499 -35 18.okt Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 544 John Sverre Aas, Støren SSK Menn U14 499 ny 26.aug Furukollen Støren SSK
-83 544 Andreas Giljarhus Nondal, NOP/Voss 499 -19 24.jun Skjerve NOP/Voss
ny 544 Egil Vetvik, Eide og Fræna PK V50 499 ny 7.okt Bollitun Eide og Fræna PK
-96 544 Terje Kolstad, Verdal SSL V50 499 -20 18.jan Vinne Verdal SSL
-117 544 Steven David Bendal, Vigra og Valderøy PK V50 499 -24 13.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 550 Andris Verpelis, Bodø SSK 498 ny 12.mar Bodø Bodø SSK
-230 550 Arne Kvam, Bærum PK V60 498 -37 20.apr Løvenskiold Bærum PK
ny 550 John Magne Berg, Skudenes PK 498 ny 4.mai Karmøyhallen Skudenes PK
ny 550 Kristian Skjeivik, Jørpeland PK 498 ny 21.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 550 Frode Island Bergan, Lardal R & PK 498 ny 16.jun Myhrespiten Hokksund PK
ny 550 Daniel Berge, Jørpeland PK 498 ny 18.feb Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 550 Anders Strøm Olsson, Skudenes PK 498 ny 12.feb Kopervik Kopervik PK
ny 557 Roy Helge Hundere, Førde PK 497 ny 2.sep Grovastøylen Florø PK
ny 557 Thor Skjør, Namnå PK #N/A 497 ny 17.jan Solør Skytterhall Namnå PK
+114 557 Geir-arne Nyborg, Akademisk SL 497 +7 15.apr Ekeberg Akademisk SL
ny 557 Even Rånå, Lora SS Menn Jr 497 ny 7.okt Lora skytebane Lora SS
-265 557 Roger Vik, Ørland PK V50 497 -41 15.feb Brekstad Ørland PK
ny 562 Kjell Magne Iversen, Tana-Nesseby PK V50 496 ny 31.jul Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 562 Thomas Haugeberg, Skudenes PK 496 ny 4.mai Karmøyhallen Skudenes PK
+225 562 Frode Andre Krøvel, Ørsta/Volda PK V50 496 +24 13.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-11 562 Børge Evensen, Kvæfjord PK 496 -12 21.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 562 Morten Paulsen, Narvik PK 496 ny 20.jan Narvik PK Narvik PK
ny 562 Stig-ove Berntsen, Lyngsalpene PK 496 ny 17.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
ny 568 Gunnar Sirevåg, Sandnes PK V50 495 ny 20.jan Bråstein Sandnes PK
-3 568 Geir Jonatan Sharabi, Akademisk SL 495 -11 12.feb Ekeberg OKTS
ny 568 Fredrik Edvardsen, Leirfjord SSK 495 ny 18.okt Leirfjordhallen Sandnessjøen PK
+151 568 Torstein Liene, Greipstad PK V60 495 +12 6.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 568 Vemund Seim, Egersund PK Menn U16 495 ny 17.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
ny 568 Jøran Thomsen, Kopervik PK Menn Jr 495 ny 19.okt Kopervik Kopervik PK
ny 574 Elena Eikevoll Heltne, Florø PK Kv Jr 494 ny 2.sep Grovastøylen Florø PK
ny 574 Arnt Egil Båtstrand, Mosjøen PK V50 494 ny 22.aug Sagforsen Mosjøen PK
+157 574 Marius Moland, Sandefjord PK 494 +14 21.apr Bjørndalen Sandefjord PK
+20 574 Rune Jobsen, Arendal PK 494 -8 19.feb Stueneshallen Arendal PK
+82 574 Geir Atle Bruvik, Florø PK 494 +2 2.sep Grovastøylen Florø PK
-23 574 Anders Egil Lund, Sarpsborg PK V60 494 -14 1.okt Ekeberg OKTS
ny 574 Stian Engebretsen, OKTS 494 ny 15.apr Ekeberg Akademisk SL
ny 574 Thomas Løvstad, Modum PK 494 ny 15.feb Hønefoss Ringerike PK
ny 574 Alf Jostein Dale, Kopervik PK 494 ny 7.apr Blikshavn Kopervik PK
ny 583 Christer Skotnes Lukassen, Mosjøen PK 493 ny 20.jun Sagforsen Mosjøen PK
ny 583 Sanimir Handanagic, Trondhjems PK V50 493 ny 17.jan Buran Trondhjems PK
+148 583 Muhsin Candir, Kirkenes PK 493 +13 6.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 583 Arne Kolbjørnsen, Haugesund PK V50 493 ny 24.mai Stavangergt. 5 Haugesund PK
-18 583 Pål Bernhard Christiansen, Oslo PK V60 493 -13 15.jan Ekeberg OKTS
ny 583 Petter Ingemar Eriksen, Kvæfjord PK V70 493 ny 21.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
+211 583 Raymond Liabø Olsen, Vestnes PK 493 +23 13.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+30 583 Roar Troset Larsen, Trondhjems PK V60 493 -6 12.mar Støren Skytesenter Støren SSK
ny 591 Joakim Skaar, Stjørdal PK 492 ny 14.jun Skatval Stjørdal PK
ny 591 Thomas Ollestad Blitzner, Egersund PK Menn Jr 492 ny 17.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
ny 591 Daniel Hagenes, Åsane PK 492 ny 24.jun Skjerve NOP/Voss
-130 591 Einar Sør-Reime, Sandefjord PK V70 492 -26 25.aug Bjørndalen Sandefjord PK
+108 591 Eystein Jahnsen, Vadsø SSK 492 +6 15.mar Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 591 Lindy-Margrethe Tennstrand, Bodø SSK Kv 492 ny 12.feb Bodø Bodø SSK
+93 597 Raymond Reppen, Brønnøysund PK 491 +4 15.feb Buran Trondhjems PK
ny 597 Toralf Mjøen, Oppdal PK V50 491 ny 24.jun Oppddal Oppdal PK
-17 597 Jostein Engesmo, Støren SSK V60 491 -13 17.okt Støren Skytesenter Støren SSK
+182 597 Svanhild Marie Blix, Mosjøen PK Kv V70 491 +17 6.jun Sagforsen Mosjøen PK
ny 597 Maximiliano Horta, Akademisk SL 491 ny 12.mar Ekeberg OKTS
ny 597 Anders Støp, Kongsvinger SS 491 ny 14.mar Solør Skytterhall Namnå PK
ny 603 Rolf Bjørnå, Mosjøen PK 490 ny 22.aug Sagforsen Mosjøen PK
ny 603 May Britt Jensen, Kristiansund PK Kv 490 ny 18.aug Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+94 605 Ole Morten Bjørsvik, Leirfjord SSK V50 489 +3 13.mar Leirfjordhallen Sandnessjøen PK
+14 605 Harald Ræge, NOP/Vatne V70 489 -9 6.okt Svartemyr NOP/Vatne
ny 605 Joanna Haakenstad Venstad, Greipstad PK Kv U12 489 ny 12.mai Stemtjønn Greipstad PK
ny 605 Janik Mikkelsen, Kirkenes PK 489 ny 18.okt Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 609 Bo Myrås, Oslo PK 488 ny 15.mai Ekeberg Oslo PK
ny 609 Marius Sletvold, OKTS 488 ny 12.feb Ekeberg OKTS
ny 609 Torbjørn Torkelsen, Hafrsfjord PK V50 488 ny 21.okt Bjergsted Hafrsfjord PK
+43 609 Morten Sæther, Hamar SSK V50 488 -5 29.jan Ankerskogen, Hamar Hamar SSK
ny 609 Vidar Ulvatn, Åsane PK 488 ny 23.aug Jonahola Åsane PK
ny 609 Sindre Eik, Sandnessjøen PK V50 488 ny 13.mar Leirfjordhallen Sandnessjøen PK
+256 609 Kurt Erik Olsen, Brønnøysund PK V50 488 +34 16.jan Brønnøyhallen Brønnøysund PK
-241 609 Unni Ramsvik Halvorsen, Farris SS - Larvik Kv 488 -42 25.aug Bjørndalen Sandefjord PK
-338 609 Ole Johan Vold, Hå PK 488 -53 20.okt Bråstein Sandnes PK
-196 618 Aleksander Norum Aglen, Farris SS - Larvik 487 -37 1.sep Åres Farris SS - Larvik
-53 618 Rolf-egil Grødeland, Hafrsfjord PK V50 487 -19 18.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 618 Rolf Gunnar Strømberg, Åsnes Finnskog PK V60 487 ny 17.jan Solør Skytterhall Namnå PK
+306 618 Øystein Magnus Sørebø, Akademisk SL 487 +52 15.jan Ekeberg OKTS
+15 618 Olav Håland, Egersund PK V50 487 -8 18.feb Bjergsted Hafrsfjord PK
-44 618 Arild Sundet, Frosta SSL 487 -18 18.okt Vinne Verdal SSL
ny 618 Babak Shafizadeh, Kopervik PK 487 ny 7.apr Blikshavn Kopervik PK
+205 625 Einar Andreas Kvam, Vadsø SSK 486 +23 8.apr Vadsø Vadsø SSK
+266 625 Stian Håvås, Haugesund PK 486 +40 21.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
+169 625 Bjørn Espen Schulstock, Tønsberg O. PK 486 +16 21.apr Bjørndalen Sandefjord PK
ny 625 Heidi Bjerke Øiamo, Oppdal PK Kv Jr 486 ny 24.jun Oppddal Oppdal PK
+199 625 Dominik Szeremet, Sandnes PK 486 +22 20.jan Bråstein Sandnes PK
ny 625 Ernesto Santos Cagunot, Kr.sand Garnison PK 486 ny 14.apr Stemtjønn Greipstad PK
+151 631 Bjarne Peter Storlie Lindman, Sandnes PK 485 +12 17.mar Bråstein Sandnes PK
-3 631 Gjermund Nygårdseter, Kongsvinger SS V50 485 -11 4.sep Ekeberg Oslo PK
ny 631 Helge Langø, Brønnøysund PK 485 ny 13.feb Brønnøyhallen Brønnøysund PK
ny 631 Olav Kirkhus Larsen, Kopervik PK 485 ny 12.mar Kopervik Kopervik PK
+80 631 Svein Hansen, Oslo SS V60 485 +1 12.feb Ekeberg OKTS
ny 636 Lars Jacob Abraham, Åsane PK 484 ny 28.apr Jonahola Åsane PK
ny 636 Zoran Vojnovic, Arendal PK 484 ny 19.feb Stueneshallen Arendal PK
ny 636 Magne Nordnes, Mosjøen PK V50 484 ny 6.jun Sagforsen Mosjøen PK
ny 639 Jon Langvandsbråten, Vaksdal SSK 483 ny 13.jun Ardalen Vaksdal SSK
-132 639 Kenneth Økland, Skånland PK V60 483 -31 11.mar Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 639 Bernt Åge Hartveit, Åsane PK 483 ny 28.apr Jonahola Åsane PK
+165 639 Torger Larsen, Sandefjord PK V70 483 +15 21.apr Bjørndalen Sandefjord PK
ny 639 Rune Lundsaunet, Verdal SSL V50 483 ny 11.aug Lerkehaug Steinkjer PK
-238 639 Kjetil Risåsen, Bærum PK 483 -43 20.apr Løvenskiold Bærum PK
+123 639 Petter Mandt, Grimstad SS V60 483 +7 21.jan Kristiansand Kristiansand PK
ny 639 Tom Henry Øvland, Greipstad PK 483 ny 14.apr Stemtjønn Greipstad PK
ny 639 Anne Marie Joten Bryggen, Lora SS Kv 483 ny 7.okt Lora skytebane Lora SS
ny 648 Simon Vallestad, Stord PK 482 ny 9.okt Prestegardsskogen Stord PK
+101 648 Finn Olsen, Vestnes PK V50 482 +4 13.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 648 Rune Elefsen, Kr.sand Garnison PK 482 ny 27.aug Kristiansand Kr.sand Garnison PK
ny 648 Jonas Bernhard Hjelen, Eide og Fræna PK 482 ny 16.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+153 648 Stian Fossan, Steinkjer PK 482 +13 11.aug Lerkehaug Steinkjer PK
ny 648 Knut Mosand, Rauland PK V60 482 ny 28.sep Brevik Porsgrunn PK
-130 648 Torbjørn Olaus Dybfest, Kr.sand Garnison PK V50 482 -31 14.apr Stemtjønn Greipstad PK
ny 655 Morten Johansen, Farris SS - Larvik 481 ny 20.jan Bommestadhallen Farris SS - Larvik
-12 655 Vegard Øksendal Haaland, Greipstad PK 481 -13 21.jan Kristiansand Kristiansand PK
ny 655 Eirik Bårdslistuen, Sarpsborg PK 481 ny 24.feb Kulås Sarpsborg PK
ny 655 Morten Espebu, Greipstad PK 481 ny 6.feb Nodelandshallen Greipstad PK
-12 655 Tomasz Zbigniew Fiertek, Sandnes PK 481 -13 20.jan Bråstein Sandnes PK
+16 655 Thomas Kristoffer Johnsen, Oslo SS 481 -9 12.feb Ekeberg OKTS
ny 655 Audun Bermingrud, Aron SK Drammen 481 ny 22.sep Drammen Aron SK Drammen
ny 655 Trond Nygaard, Kr.sand Garnison PK 481 ny 3.jun Kristiansand Kr.sand Garnison PK
ny 655 Kaare Jarl Aresvik, Lora SS V70 481 ny 7.okt Lora skytebane Lora SS
+9 655 Paul Ingulv Kviteberg, Lyngsalpene PK V70 481 -10 17.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
-61 655 Siv Mariann Aas, Rindal SS Kv V50 481 -21 21.mar Rindal Rindal SS
ny 666 Hans Asbjørn Fleischer, Namnå PK V50 480 ny 14.mar Solør Skytterhall Namnå PK
-33 666 Svein Rusten, Namnå PK V50 480 -15 17.jan Solør Skytterhall Namnå PK
-336 666 Gunnar Orthe, Haugesund PK V50 480 -54 24.mai Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 666 Marius Emil Eriksen, Tromsø PK 480 ny 20.jan Narvik PK Narvik PK
ny 666 Terje Rødseth, Eide og Fræna PK 480 ny 16.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+86 671 Øyvind Kjærnsmo, Namnå PK 479 +2 14.mar Solør Skytterhall Namnå PK
+320 671 Ronny Henning Hansen, Ringerike PK V60 479 +66 18.jan Hønefoss Ringerike PK
+78 671 Hege Rolt, OKTS Kv 479 +1 12.mar Ekeberg OKTS
ny 671 Magnus Mikalsen, Bodø SSK 479 ny 12.mar Bodø Bodø SSK
ny 671 Leif Arne Larsen, Haugesund PK V50 479 ny 18.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 671 Bo Gøran Nilsson, Vadsø SSK V50 479 ny 18.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 671 Jan Erik Thomsen, Kopervik PK 479 ny 19.okt Kopervik Kopervik PK
ny 678 John Andre Hansen, Haugesund PK 478 ny 25.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 678 Espen Fiskum, Trondhjems PK 478 ny 15.mar Buran Trondhjems PK
+251 680 Kristin Ragnfrid Bakka, Kristiansand PK Kv V50 477 +44 21.jan Kristiansand Kristiansand PK
ny 680 Ragna Marie Folstad, Støren SSK Kv 477 ny 26.aug Furukollen Støren SSK
-61 680 Sverre Peder Johan August Widsteen, Mo PK V70 477 -21 2.jun Mo i Rana Mo PK
+19 680 Bjørn Bredesen, Åsnes Finnskog PK V70 477 -9 14.mar Solør Skytterhall Namnå PK
-364 684 Kjetil Forren, Oppdal PK 476 -59 24.jun Oppddal Oppdal PK
ny 684 John Harald Ulvøy, Sandnessjøen PK 476 ny 18.okt Leirfjordhallen Sandnessjøen PK
-148 684 Kjetil Andre Hviding, Lyngsalpene PK 476 -34 17.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
ny 684 Gudmund Nilsen, Kopervik PK 476 ny 12.mar Kopervik Kopervik PK
ny 684 Knut Norvald Nilssen, Tromsø PK V70 476 ny 21.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
+50 689 Erik Lian, Oslo SS V60 474 -5 15.jan Ekeberg OKTS
-76 689 Olaf Ervik, Svalbard Turn Pgr 474 -25 21.mar Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
ny 689 Rune Johansen, Hurum SSK 474 ny 14.apr Drammen Aron SK Drammen
ny 692 Lasse Zahl Nordnes, Leirfjord SSK 473 ny 13.mar Leirfjordhallen Sandnessjøen PK
ny 692 Svein Petter Bergkvist, Kristiansand PK V50 473 ny 21.jan Kristiansand Kristiansand PK
ny 692 Gina-Eilen Jørgensen, Leirfjord SSK 473 ny 13.mar Leirfjordhallen Sandnessjøen PK
ny 695 Anders Øyvind Urke-Sætre, Vigra og Valderøy PK 472 ny 16.okt Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 695 Kjell Arne Trondsen, OKTS V50 472 ny 15.okt Ekeberg OKTS
ny 695 Lars Ivar Larsson, Sandnes PK 472 ny 17.mar Bråstein Sandnes PK
ny 695 Alexander Egiazarov, Akademisk SL 472 ny 15.jan Ekeberg OKTS
+109 695 Stein Jørgensen, Sandefjord PK V60 472 +4 17.mar Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 695 Lars-Egil Barka, Jørpeland PK 472 ny 13.okt Jørpeland Jørpeland PK
ny 695 Gunnar Teigland, Tysnes SSK V60 472 ny 12.apr Vevatne Tysnes SSK
-130 695 Øyvind Lund Johnsen, Farris SS - Larvik 472 -34 20.jan Bommestadhallen Farris SS - Larvik
-18 695 Vidar Hallaraune, Brønnøysund PK V50 472 -17 13.mar Brønnøyhallen Brønnøysund PK
ny 695 Roberth Elvin Thomassen, Hafrsfjord PK V50 472 ny 24.jun Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 695 Ida Elisabeth Brekke, Hokksund PK Kv U16 472 ny 29.sep Myhrespiten Hokksund PK
ny 695 Marius Jensen, Åsane PK 472 ny 28.apr Jonahola Åsane PK
ny 707 Asle Eiken, Ørsta/Volda PK 471 ny 13.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+178 707 Astrid Johanne Skancke Øiamo, Oppdal PK Kv V60 471 +22 24.jun Oppddal Oppdal PK
ny 707 Jon Skrondal, Rindal SS V60 471 ny 24.jan Rindal Rindal SS
ny 707 Andrew Kennedy Walls, Grenland PK V50 471 ny 29.mai Geiteryggen Grenland PK
ny 707 Hartti Ruuben Kristola, Hafrsfjord PK V60 471 ny 16.sep Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 712 Thomas Ryen, Namnå PK 470 ny 17.jan Solør Skytterhall Namnå PK
+164 712 John Richard Blitzner, Egersund PK V50 470 +19 17.mar Bråstein Sandnes PK
ny 712 Geir Ove Oen, Stord PK 470 ny 9.okt Prestegardsskogen Stord PK
ny 712 Kjetil Bruvik, Vaksdal SSK V60 470 ny 13.jun Ardalen Vaksdal SSK
ny 712 Ole-edvard Hagen, Åsane PK 470 ny 28.apr Jonahola Åsane PK
ny 712 Åge Olaussen, Haugesund PK V50 470 ny 18.mar Stavangergt. 5 Haugesund PK
-62 718 Norbert Paszkiewicz, Sandnes PK 469 -23 20.jan Bråstein Sandnes PK
ny 718 Ole Martin Grønnås, Bodø SSK V50 469 ny 21.mai Bodø Bodø SSK
ny 718 Petter Rosså, Jørpeland PK V50 469 ny 13.okt Jørpeland Jørpeland PK
ny 718 Endre Johannessen, Hafrsfjord PK 469 ny 18.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 718 Jørgen Nerland, Stord PK 469 ny 9.okt Prestegardsskogen Stord PK
ny 723 Lars Staale Bilstad, Sola PK 468 ny 17.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
ny 723 Helge Atle Rønningsen, OKTS V50 468 ny 12.feb Ekeberg OKTS
+39 723 Geir Udnæs, Sarpsborg PK V50 468 -8 24.feb Kulås Sarpsborg PK
ny 723 Ole Ragnar Einar Paulsen, Bærum PK V70 468 ny 21.apr Løvenskiold Bærum PK
+4 727 Tore Viggo Martinsen, Sarpsborg PK V50 467 -13 24.feb Kulås Sarpsborg PK
-147 727 Stein Meyer, Vestnes PK V50 467 -37 13.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 727 Per Helge Wilhelmsen, Bodø SSK V50 467 ny 27.aug Bestemorenga Bodø SSK
ny 730 Halvor Aas, Røyken SL 466 ny 29.mai Drammen Aron SK Drammen
-19 730 Ragnar Matberg, Verdal SSL V70 466 -18 2.sep Tromsdal Verdal SSL
+74 730 Martine Argentina Gjeterud Hasvold, Moss PK Kv 466 -2 24.feb Kulås Sarpsborg PK
ny 730 Johnny Salvesen, Kristiansand PK 466 ny 27.mai Kristiansand Kr.sand Garnison PK
ny 730 Bjarne Hvid Pedersen, Hafrsfjord PK V50 466 ny 16.sep Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 730 Leif-sigurd Guttormsen, Årdal SSL 466 ny 12.aug Mjøen Årdal SSL
-292 730 Kurt Osvaldsen, Lyngsalpene PK V50 466 -54 17.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
+109 730 Stein Rolt, OKTS V70 466 +5 12.mar Ekeberg OKTS
ny 738 Terje Vikøren, Tysnes SSK 465 ny 12.apr Vevatne Tysnes SSK
+115 738 Tormod Sjursen, Haugesund PK 465 +8 25.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
-1 740 Jørgen Loftesnes Sandhåland, Kristiansand PK 464 -15 21.jan Kristiansand Kristiansand PK
ny 740 Stian Christopher Nicolaisen, Haugesund PK 464 ny 24.mai Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 740 John Selvåg, Mosjøen PK V50 464 ny 6.jun Sagforsen Mosjøen PK
ny 740 Helge Vestervik, Arendal PK V50 464 ny 19.feb Stueneshallen Arendal PK
+84 740 Tine Elisabeth Sleire, Kvam PK Kv 464   - 24.jun Skjerve NOP/Voss
-146 740 Gunnar Håkon Sand, Åsnes Finnskog PK V60 464 -38 17.jan Solør Skytterhall Namnå PK
+157 746 Terje Pettersen, Narvik PK V60 463 +21 11.mar Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 746 Helge Løvland, Stord PK 463 ny 11.okt Prestegardsskogen Stord PK
ny 746 Øistein Holm Haagensen, Oslo Vestre SS V50 463 ny 15.apr Ekeberg Akademisk SL
+16 746 Terje Ofstad, Trondhjems PK V60 463 -13 17.jan Buran Trondhjems PK
-475 746 Sveinung Natvik, Årdal SSL 463 -78 12.aug Mjøen Årdal SSL
ny 746 Arnstein Johansen, Otta PK V60 463 ny 7.okt Lora skytebane Lora SS
ny 746 Ketil Andre Høglund, Sarpsborg PK 463 ny 24.feb Kulås Sarpsborg PK
ny 753 Ingvild Maria Halvorsen, Kirkenes PK Kv 462 ny 30.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 753 Kjell Vigleik Aasen, Ørsta/Volda PK V50 462 ny 16.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 753 Simen Nikolai Evensen, Farris SS - Larvik Menn Jr 462 ny 17.okt Støren Skytesenter Støren SSK
ny 753 Bjørnar Klokk, Sykkylven PK 462 ny 7.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 753 Fredrik Styve, Haugesund PK 462 ny 18.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 753 David Oksfjellelv, Mosjøen PK 462 ny 22.aug Sagforsen Mosjøen PK
-146 759 Jørgen Vik, Ørland PK Menn Jr 461 -38 5.apr Trondheim Trondhjems PK
+222 760 Stig Rune Rostad, Time PK 460 +43 20.okt Bråstein Sandnes PK
ny 760 Andreas Lindvall Jensen, Porsgrunn PK 460 ny 28.sep Brevik Porsgrunn PK
+34 760 Martin Solheim Tveråli, Brønnøysund PK 460 -10 21.mar Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
+174 760 Leeroy Nedregaard, Vigra og Valderøy PK V60 460 +28 13.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 764 Trond Eidem, Kr.sand Garnison PK V50 459 ny 27.mai Kristiansand Kr.sand Garnison PK
ny 765 Thomas Michael Strøm, Sola PK 458 ny 18.okt Sola Pistolklubb Sola PK
+233 765 Stian Bjerklund, Askim PK 458 +49 28.jan Hula bak brannstasjon Askim PK
ny 765 Kurt Klausmark, Brønnøysund PK 458 ny 13.feb Brønnøyhallen Brønnøysund PK
ny 765 Julie Aabø Aasen, Bodø SSK Kv 458 ny 15.okt Bodø Bodø SSK
-185 765 Morten Ludvigsen, Sarpsborg PK V50 458 -46 24.feb Kulås Sarpsborg PK
-31 770 Hilmar Johannes Granmo, Mo PK V70 457 -22 2.jun Mo i Rana Mo PK
ny 770 Oddbjørn Dubland, Sola PK V70 457 ny 18.okt Sola Pistolklubb Sola PK
ny 770 Kåre Eivind Iversen, Sandnessjøen PK V70 457 ny 13.mar Leirfjordhallen Sandnessjøen PK
ny 770 Richard Berge, Kirkenes PK 457 ny 6.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
-13 770 Øystein Homdrom, Arendal PK 457 -20 19.feb Stueneshallen Arendal PK
ny 775 Daniel Seldal, Sandnes PK 456 ny 17.mar Bråstein Sandnes PK
ny 775 Linn Therese Hanssen, Arendal PK Kv 456 ny 19.feb Stueneshallen Arendal PK
ny 775 Kjetil Røed, Flosta PK 456 ny 21.jan Kristiansand Kristiansand PK
ny 778 Tommy Stråbø Brakstad, Hafrsfjord PK 455 ny 16.sep Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 778 Odd Magne Mellemsæter, Oppdal PK V50 455 ny 24.jun Oppddal Oppdal PK
ny 778 Roger Ulstein, Vigra og Valderøy PK 455 ny 16.okt Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 778 Henrik Stadheim Berntsen, Kristiansand PK 455 ny 21.jan Kristiansand Kristiansand PK
+127 782 Jan Helmer Kristiansen, Sarpsborg PK V50 454 +13 24.feb Kulås Sarpsborg PK
ny 782 Kim Holger Mathisen, Trondhjems PK 454 ny 20.jun Trondheim Trondhjems PK
ny 782 Øystein Skogstad, Gildeskål SSK 454 ny 15.okt Bodø Bodø SSK
ny 785 Alastair Allan Collins, Arendal PK V60 453 ny 19.feb Stueneshallen Arendal PK
ny 785 Sven Dörries, Vennesla PK 453 ny 11.aug Evjemoen Evje PK
ny 787 Erlend Voll, Oppdal PK 452 ny 24.jun Oppddal Oppdal PK
ny 787 Jan-Roger Martin Bonsaksen, Leirfjord SSK V50 452 ny 13.mar Leirfjordhallen Sandnessjøen PK
-88 787 Eivind Harald Klausen, Oslo PK V60 452 -34 15.apr Ekeberg Akademisk SL
ny 787 Terje Løkås, Narvik PK 452 ny 21.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 791 Roy Kjetil Bryggen, Lora SS 451 ny 7.okt Lora skytebane Lora SS
ny 792 Eirik Selvik, Hafrsfjord PK 450 ny 21.okt Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 792 Torgeir Solbakken, Vågå PK 450 ny 7.okt Lora skytebane Lora SS
-398 794 Eirik Bolsø Todal, Horten O. PK 449 -78 25.aug Bjørndalen Sandefjord PK
ny 795 Beate Klara Knutsen, Åsane PK Kv 448 ny 24.jun Skjerve NOP/Voss
ny 795 Øivind Tore Berg, Verdal SSL V60 448 ny 18.okt Vinne Verdal SSL
ny 795 Kai Lasse Falla, Greipstad PK 448 ny 6.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 798 Sven Arne Karlsen, Stord PK 447 ny 11.okt Prestegardsskogen Stord PK
ny 798 Torgeir Eikrem, Vanylven SSL 447 ny 16.okt Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 798 Milos Ament, Hamar SSK V50 447 ny 29.jan Ankerskogen, Hamar Hamar SSK
ny 798 Thea Christine Haarberg, Bærum PK Kv Jr 447 ny 17.jul Løvenskiold Bærum PK
ny 802 Bård Harry Eikefet, Åsane PK 446 ny 23.aug Jonahola Åsane PK
ny 802 Geir Tånes, Greipstad PK V60 446 ny 8.feb Nodelandshallen Greipstad PK
-45 802 Runar Lunden, Evje PK 446 -31 13.okt Evjemoen Evje PK
ny 802 Torvald Fagervold Vik, Ørland PK Menn Jr 446 ny 24.jun Oppddal Oppdal PK
+8 802 Ragna Kyrkjebø, Oslo PK Kv V50 446 -21 14.jan Bangshallen Brumunddal PK
-198 807 Idar Moe, Rindal SS V60 445 -55 21.mar Rindal Rindal SS
-143 807 Ivar André Framnes, Haugesund PK 445 -46 24.mai Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 807 Jan-ole Reksnes, Leikanger SSL 445 ny 12.aug Mjøen Årdal SSL
ny 807 Finn Åvitsland, Rørvik PK 445 ny 18.okt Vinne Verdal SSL
+108 811 Einar Midthun, Svalbard Turn Pgr 444 +7 21.mar Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
-121 811 Liv Ingrid Kavli, Oslo PK Kv V60 444 -43 15.apr Ekeberg Akademisk SL
ny 811 Geir Henning Granerud, Arendal PK 444 ny 19.feb Stueneshallen Arendal PK
+16 814 Tor Oskar Eliseussen, Kirkenes PK V50 443 -20 30.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
+135 815 Siv Brudevoll, Vestnes PK Kv V50 442 +14 13.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 815 Arvid Martin Øiamo, Oppdal PK V60 442 ny 24.jun Oppddal Oppdal PK
+175 815 Helmer Kristian Karlsen, Oslo SS V60 442 +28 15.jan Ekeberg OKTS
ny 815 Mattis Bjørgan, Brønnøysund PK 442 ny 16.jan Brønnøyhallen Brønnøysund PK
-53 815 Ben Håkon Mølbach, Farris SS - Larvik V50 442 -34 20.jan Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+104 820 Bjørn Sigurd Brekmo, Tromsø PK V70 441 +6 17.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
ny 821 Adrian Skjelbred, Egersund PK Menn U14 440 ny 17.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
ny 821 Terje Fossegrim Andresen, Farris SS - Larvik 440 ny 1.sep Åres Farris SS - Larvik
ny 821 John-christer Løgevik, Hafrsfjord PK 440 ny 21.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 824 Evert Evertsen, Leirfjord SSK 439 ny 13.mar Leirfjordhallen Sandnessjøen PK
ny 824 Sigve Nodeland, Arendal PK 439 ny 19.feb Stueneshallen Arendal PK
ny 824 Øyvind Justvik, Greipstad PK 439 ny 6.feb Nodelandshallen Greipstad PK
+114 827 Paul Victor Hansen, Kr.sand Garnison PK 438 +7 26.feb Kristiansand Kr.sand Garnison PK
ny 827 Jarle Markhus, Tysnes SSK V60 438 ny 12.apr Vevatne Tysnes SSK
+160 827 Stein Kjetil Medema, Kr.sand Garnison PK 438 +23 26.feb Kristiansand Kr.sand Garnison PK
ny 827 Arne Granerud, Elverum PK V50 438 ny 11.feb Bangshallen Brumunddal PK
ny 831 Morten Halvorsen, Hokksund PK V60 436 ny 16.jun Myhrespiten Hokksund PK
-175 831 Kåre Erik Andersen, Ringerike PK V70 436 -56 18.jan Hønefoss Ringerike PK
-251 831 Rune Nilfjord, Narvik PK 436 -68 20.jan Narvik PK Narvik PK
ny 834 Halvor Kleivdal Roer Jensen, Tysnes SSK V50 435 ny 12.apr Vevatne Tysnes SSK
+100 834 Bjørn Magne Holm, Tana-Nesseby PK V50 435 +3 18.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 834 Kåre Inge Viken, Trondhjems PK V60 435 ny 4.feb Buran Trondhjems PK
ny 834 Per Harald Gjerde, Bremnes PK V50 435 ny 18.feb Bremnes Bremnes PK
ny 838 Rolf Askevold, Bodø SSK V50 433 ny 12.feb Bodø Bodø SSK
ny 838 Per Magne Hoftun, Time PK V60 433 ny 18.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 838 Trond Larsen, Trondhjems PK 433 ny 17.jan Buran Trondhjems PK
+123 838 Harald Fagervik, Brønnøysund PK V50 433 +10 13.mar Brønnøyhallen Brønnøysund PK
+38 838 Arild Jonny Gamlem, Vigra og Valderøy PK 433 -18 13.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+150 843 Per Sundland, OKTS V50 432 +20 3.sep Ekeberg OKTS
+18 843 Sigurd Stridsklev, Sarpsborg PK V70 432 -23 24.feb Kulås Sarpsborg PK
ny 843 Jon landvik, Svalbard Turn Pgr 432 ny 21.mar Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
ny 846 Kristian Bugge, OKTS 431 ny 15.jan Ekeberg OKTS
ny 846 Maren Fiskerstrand, Akademisk SL Kv 431 ny 12.feb Ekeberg OKTS
+40 848 Kai Andre Glendrange, Kristiansand PK 430 -17 21.jan Kristiansand Kristiansand PK
ny 848 Per-Gunnar Nordal, Vanylven SSL 430 ny 16.okt Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 848 Thomas Johan Aanundsen, Kr.sand Garnison PK V50 430 ny 21.jan Kristiansand Kristiansand PK
ny 848 Daniel Knoop, Bremnes PK 430 ny 14.okt Bømlohallen Bremnes PK
ny 848 Simen Åslund, Namnå PK 430 ny 14.mar Solør Skytterhall Namnå PK
ny 853 Linn-Merete Sivertsen Aas, Hokksund PK Kv 429 ny 29.sep Myhrespiten Hokksund PK
ny 853 Lars Ove Brekke Frostad, Vestnes PK 429 ny 18.aug Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 853 Svenn Andre Smestad, Ørland PK 429 ny 15.feb Brekstad Ørland PK
+141 853 Trond Gunnar Christiansen, Haugesund PK 429 +19 21.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
-22 857 Eirik Morken Fuglesten, Hafrsfjord PK 428 -34 21.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
-67 857 Gunnar Nyhus, Årdal SSL V50 428 -43 12.aug Mjøen Årdal SSL
+11 857 Tore Lenhardt Baath Gundersen, Vigra og Valderøy PK 428 -25 7.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 857 Stig Johannessen, Arendal PK 428 ny 19.feb Stueneshallen Arendal PK
ny 861 Arve Andreassen, Skudenes PK 427 ny 19.okt Kopervik Kopervik PK
-32 862 Petter Jørgensen, Røyken SL 426 -37 29.mai Drammen Aron SK Drammen
ny 862 Svein Arve Eliassen, Ørsta/Volda PK V50 426 ny 13.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 862 Erlend Kvalø, Sitter IL PK 426 ny 20.jun Trondheim Trondhjems PK
ny 865 Fredrik Sylvester Hildonen, Båtsfjord PK 425 ny 18.okt Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 865 Mikael Sjoholm, Sandnessjøen PK V50 425 ny 13.mar Leirfjordhallen Sandnessjøen PK
ny 867 Nadia Line Skauli, Akademisk SL Kv 424 ny 12.mar Ekeberg OKTS
ny 868 Vidar Vinje Paulsen, Hafrsfjord PK 423 ny 21.okt Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 869 Arne Einar Strand, Stord PK V70 422 ny 4.feb Prestegardsskogen Stord PK
ny 869 Yi Cai, Sandnes PK 422 ny 20.jan Bråstein Sandnes PK
ny 869 Runar Pettersen, Oslo PK V50 422 ny 12.mar Ekeberg OKTS
ny 869 Torbjørn Olsen, Flosta PK 422 ny 21.jan Kristiansand Kristiansand PK
ny 869 Aage Jørgensen, Porsgrunn PK V60 422 ny 22.apr Brevik Porsgrunn PK
ny 869 Trond Cato Svensli, Vestnes PK 422 ny 13.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+72 869 Truls Bernhoff, Hafrsfjord PK Menn Jr 422 -9 18.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 876 Tor Åge Dahle, Kopervik PK 421 ny 7.apr Blikshavn Kopervik PK
ny 876 Torstein Eintveit, Stord PK 421 ny 9.okt Prestegardsskogen Stord PK
-127 876 Peter Bergheim, Sandane PK V50 421 -57 12.aug Mjøen Årdal SSL
+82 876 Tore Kristian Rothaug, Trondhjems PK 421 -3 15.mar Buran Trondhjems PK
ny 880 Kai Idar Egset, Kristiansund PK 420 ny 13.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 881 Fredrik Blaha Hope, Åsane PK 419 ny 28.apr Jonahola Åsane PK
ny 882 Håkon Innerdal, Oppdal PK 418 ny 24.jun Oppddal Oppdal PK
ny 882 Ingunn Green, Farris SS - Larvik Kv 418 ny 1.sep Åres Farris SS - Larvik
ny 882 Arnt Magne Ugelstad, Eide og Fræna PK 418 ny 16.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
-2 885 Lene Olsen Westgård, Hafrsfjord PK Kv 417 -33 23.mai Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 885 May-Britt Knutsen, Hurum SSK Kv 417 ny 14.apr Drammen Aron SK Drammen
ny 885 Terje Reitan Bolli, Vigra og Valderøy PK 417 ny 16.okt Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-169 888 Kjell Jørund Johannesen, OKTS V50 416 -67 3.sep Ekeberg OKTS
ny 888 Gaute Lote, Oslo Vestre SS 416 ny 15.apr Ekeberg Akademisk SL
ny 888 Adrian Forthun Olsen, Årdal SSL 416 ny 12.aug Mjøen Årdal SSL
ny 888 Inger Johanne Jørgensen, Røyken SL 416 ny 29.mai Drammen Aron SK Drammen
ny 892 Alf Ståle Torstensen, Bodø SSK V50 415 ny 5.aug Bestemorenga Bodø SSK
ny 892 Eric Eldøy, Trondhjems PK 415 ny 17.jan Buran Trondhjems PK
-100 894 Reidar Owe, Skudenes PK V70 414 -56 12.mar Kopervik Kopervik PK
ny 894 Tore Ingvald Olsen, Kristiansand PK V50 414 ny 21.jan Kristiansand Kristiansand PK
ny 896 Frank Johan Martin Løvdal, Verdal SSL V60 413 ny 2.sep Tromsdal Verdal SSL
ny 896 Øyvind Rokstad, Stjørdal PK 413 ny 14.jun Skatval Stjørdal PK
ny 898 Ane Fiskebekk, Kr.sand Garnison PK Kv 412 ny 27.aug Kristiansand Kr.sand Garnison PK
ny 899 Martin Johannessen, Hafrsfjord PK SH 1 411 ny 29.aug Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 899 Irene Kastner, Svalbard Turn Pgr Kv 411 ny 21.mar Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
ny 899 John Olav Glastad Bjørnestad, Kr.sand Garnison PK V50 411 ny 26.feb Kristiansand Kr.sand Garnison PK
ny 899 Ronja Ellertsen, Egersund PK Kv U16 411 ny 17.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
ny 903 Martine Ellingsen Sund, Bodø SSK Kv 410 ny 15.okt Bodø Bodø SSK
-4 904 Arne Helgesen, Kopervik PK 409 -35 7.apr Blikshavn Kopervik PK
-11 905 Arne Sandstøl, Sandnes PK V50 408 -37 17.feb Bråstein Sandnes PK
ny 905 Sigvald Karlsen, Bærum PK 408 ny 17.jul Løvenskiold Bærum PK
ny 905 Turhan Ali Dadasbilge Markussen, OKTS V50 408 ny 12.mar Ekeberg OKTS
+39 905 Helge Kristiansen, Porsgrunn PK V60 408 -22 2.feb Brevik Porsgrunn PK
ny 909 Lars Morten Grønmo, Brønnøysund PK 407 ny 16.jan Brønnøyhallen Brønnøysund PK
ny 910 Trond Boge Jensen, Åsane PK V50 406 ny 23.aug Jonahola Åsane PK
ny 910 Jan Arve Wiik, Vigra og Valderøy PK 406 ny 13.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-9 912 Lena Bratteberg, Ørsta/Volda PK Kv 405 -37 13.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 912 Nina Iren Hagberg Horvei, Vaksdal SSK Kv 405 ny 13.jun Ardalen Vaksdal SSK
ny 914 Knut Erling Røe, Lyngsalpene PK V60 404 ny 11.sep Brosebanen Lyngsalpene PK
ny 914 Roar Ludvigsen, Bergen PK V60 404 ny 23.aug Jonahola Åsane PK
-2 916 Helmi Solhaug, Lillestrøm OP Kv V50 403 -37 12.mar Ekeberg OKTS
ny 917 Christina Ching-Yee Chiang Unanue, Akademisk SL Kv 402 ny 15.apr Ekeberg Akademisk SL
ny 918 Bjørn Steinar Lien Thorvaldsen, Hå PK V50 401 ny 20.jan Bråstein Sandnes PK
ny 918 Bertil Edgar Waldemar Jenssen, Stor-Oslo SK V50 401 ny 15.apr Ekeberg Akademisk SL
ny 918 Håvard Hetland, Haugesund PK V50 401 ny 21.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 921 Kenneth Tafjord, Vestnes PK 400 ny 18.aug Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 921 Reidar Hamborg, Ringerike PK V60 400 ny 15.feb Hønefoss Ringerike PK
+65 921 Birger Berg, Trondhjems PK V70 400 -16 20.jun Trondheim Trondhjems PK
ny 924 Ragnhild Rajala Lautz, Tana-Nesseby PK Kv 399 ny 15.feb Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 924 Anne-jeanette Todal Galta, Horten O. PK Kv 399 ny 25.aug Bjørndalen Sandefjord PK
ny 924 Ruben Langeland Sandnes, Asker SK 399 ny 30.mar solliveien 91 Asker SK
ny 927 Aina Irene Thune, OKTS Kv V50 398 ny 12.mar Ekeberg OKTS
ny 928 Mazyar Keshvari, Akademisk SL 397 ny 15.apr Ekeberg Akademisk SL
ny 928 Odd Jarleif Engen, Vågå PK V60 397 ny 7.okt Lora skytebane Lora SS
ny 930 Magnus Kristensen, Hokksund PK 395 ny 14.apr Drammen Aron SK Drammen
-21 930 Anders Bruaset, Vestnes PK 395 -46 7.okt Lora skytebane Lora SS
ny 932 Thomas Pedersen Bærland, Bodung PK 394 ny 21.okt Ankerskogen, Hamar Hamar SSK
ny 932 Håvard Aurlien, SF Ørn Menn U16 394 ny 20.apr Løvenskiold Bærum PK
ny 934 Gunnar Århus, Vaksdal SSK 393 ny 13.jun Ardalen Vaksdal SSK
ny 935 Magomed Domajev, Haugesund PK V50 392 ny 21.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 936 David Nickolay Ingebrethsen, Greipstad PK 391 ny 8.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 937 Dan-Christer Varg Klingenberg Aamo, Akademisk SL 389 ny 15.mai Ekeberg Oslo PK
ny 937 Jan Frode Halvorsen, Haugesund PK 389 ny 24.mai Stavangergt. 5 Haugesund PK
+55 939 Endre Ferkingstad, Skudenes PK 388 -22 18.mar Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 939 Frank Nilsen, Greipstad PK V50 388 ny 8.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 941 Christoforos Schuff, Greipstad PK 387 ny 8.feb Nodelandshallen Greipstad PK
+2 942 Tore Bernhoff, Hafrsfjord PK V50 384 -46 18.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
-8 942 Geir Magnus Hatløy, Kopervik PK V50 384 -48 12.feb Kopervik Kopervik PK
ny 942 Rolf Yngve Hatlestad, Hafrsfjord PK V60 384 ny 23.mai Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 945 Odd Arne Hagen, Oslo Vestre SS V60 383 ny 15.mai Ekeberg Oslo PK
-77 945 Dagfinn Kristian Arnold Astrup, Sandnes PK V50 383 -70 17.feb Bråstein Sandnes PK
ny 947 Astrid Grønlie Olsen, Jørpeland PK Kv 382 ny 13.okt Jørpeland Jørpeland PK
ny 947 Arne Horneland, Haugesund PK 382 ny 18.mar Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 949 Sandra Beate Roald Blindheim, Vigra og Valderøy PK Kv 381 ny 7.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 949 Monica Kolbjørnsen, Haugesund PK Kv 381 ny 24.mai Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 951 Karl Gustav Roland, Porsgrunn PK V70 380 ny 2.feb Brevik Porsgrunn PK
ny 951 Willy Sundsethaug, Oppdal PK V50 380 ny 24.jun Oppddal Oppdal PK
ny 953 Pål Unanue-Zahl, Akademisk SL 379 ny 15.apr Ekeberg Akademisk SL
ny 954 Karl Martin Gramstad, Sandnes PK 378 ny 20.okt Bråstein Sandnes PK
ny 954 Jarle Andersen, Hafrsfjord PK 378 ny 21.okt Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 954 Arild Sande, Porsgrunn PK 378 ny 2.feb Brevik Porsgrunn PK
-   957 Hilde Elisabeth Grønaas, Lyngsalpene PK Kv 377 -48 12.jul Brosebanen Lyngsalpene PK
ny 958 Mihai Spoiala, Vestnes PK 376 ny 13.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 959 Morten Berg, Kr.sand Garnison PK 375 ny 26.feb Kristiansand Kr.sand Garnison PK
ny 960 Odd-Andre Krokmyrdal Karlsen, Aron SK Drammen Menn U16 374 ny 22.sep Drammen Aron SK Drammen
ny 961 Atle-Aage Pettersen Hornig, Narvik PK 371 ny 21.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 961 Asbjørn Andersen, Sandnessjøen PK 371 ny 18.okt Leirfjordhallen Sandnessjøen PK
ny 961 Tore Haugland, Skudenes PK 371 ny 12.feb Kopervik Kopervik PK
ny 964 Heino Andre Maurer, Jørpeland PK 370 ny 13.okt Jørpeland Jørpeland PK
ny 964 Arvid Severinsen, Greipstad PK V50 370 ny 12.mai Stemtjønn Greipstad PK
ny 966 Alexander Kristensen, Kr.sand Garnison PK 369 ny 26.feb Kristiansand Kr.sand Garnison PK
ny 966 Henriette-dorthea Holm Kvamme, Trondhjems PK Kv 369 ny 12.mar Støren Skytesenter Støren SSK
+25 966 Emil Sigurd Skrede Buvarp, Rindal SS 369 -44 24.jan Rindal Rindal SS
ny 969 Ole Johan Gregersen, Kopervik PK Menn Jr 366 ny 12.mar Kopervik Kopervik PK
ny 970 Aina Margrethe Bogø, Verdal SSL Kv 364 ny 15.mar Vinne Verdal SSL
ny 970 Tor Selnes, Svalbard Turn Pgr 364 ny 21.mar Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
ny 970 Sofie Iversen Hellesvik, Bodø SSK Kv 364 ny 5.aug Bestemorenga Bodø SSK
ny 973 Linda Teikari Hatlenes, Sandnes PK Kv 363 ny 17.mar Bråstein Sandnes PK
ny 973 Martin Sikveland, Hamar SSK 363 ny 12.mar Ankerskogen, Hamar Hamar SSK
ny 975 Andreea Beleuta, Ørsta/Volda PK Kv 361 ny 13.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 976 Øystein Tharaldsen, Kirkenes PK V60 360 ny 30.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 976 Nicklas Loktu, Frosta SSL Menn Jr 360 ny 15.feb Vinne Verdal SSL
ny 978 Viggo Nygård, Arendal PK 359 ny 19.feb Stueneshallen Arendal PK
ny 979 Trond Håvard Håkonsmoen, Namnå PK 357 ny 27.mai Smidholen Namnå PK
ny 979 Helge Aase, Hafrsfjord PK V60 357 ny 21.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 979 Roar Enoksen Valderhaug, Vigra og Valderøy PK 357 ny 16.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 982 Kjetil Jørgensen Krane, Askim PK 355 ny 28.jan Hula bak brannstasjon Askim PK
ny 983 Arne Holberg Wiig, Sarpsborg PK 354 ny 24.feb Kulås Sarpsborg PK
ny 983 Tomaz Karolczak, Kristiansand PK 354 ny 21.jan Kristiansand Kristiansand PK
ny 985 Morten Moen, Elverum PK V50 351 ny 11.feb Bangshallen Brumunddal PK
ny 986 Sissel Elisabeth Vernly, Hurum SSK Kv V60 350 ny 29.mai Drammen Aron SK Drammen
ny 987 Øyvind Laumann, Brønnøysund PK V60 348 ny 16.jan Brønnøyhallen Brønnøysund PK
ny 987 Torstein Sirnes, Hafrsfjord PK 348 ny 18.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 989 Oliver Akre Bærland, Bodung PK Menn U14 345 ny 21.okt Ankerskogen, Hamar Hamar SSK
ny 989 Robin Starfighter Mickelin, Oslo PK 345 ny 15.jan Ekeberg OKTS
ny 991 Odd Arne Fennefoss, Evje PK 341 ny 11.aug Evjemoen Evje PK
ny 992 Hogne Markhus, Tysnes SSK V50 337 ny 12.apr Vevatne Tysnes SSK
ny 992 Arsen Elizarov, Aron SK Drammen 337 ny 29.mai Drammen Aron SK Drammen
ny 994 Karianne Bomann, Kr.sand Garnison PK Kv 336 ny 26.feb Kristiansand Kr.sand Garnison PK
ny 994 Knut Tore Forberg, Bergen PK SH 1 336 ny 23.aug Jonahola Åsane PK
ny 996 Knut Krogsæter, Vestnes PK V50 334 ny 18.aug Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 997 Monica Sørensen, Namnå PK Kv 332 ny 17.jan Solør Skytterhall Namnå PK
ny 998 Steinar Paulsen, Asker SK V60 331 ny 15.mai Ekeberg Oslo PK
ny 999 Sven-Thore Sletten, Kopervik PK 330 ny 7.apr Blikshavn Kopervik PK
ny 999 May-Weronica Hammersborg, Mysen PL Kv 330 ny 28.jan Hula bak brannstasjon Askim PK
ny 999 Kristoffer Tangstad Letnes, Verdal SSL 330 ny 15.feb Vinne Verdal SSL
ny 1002 Geir Børre Pedersen, Greipstad PK 328 ny 6.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 1002 Ørjan Gunderstad, Haugesund PK Menn U14 328 ny 18.mar Stavangergt. 5 Haugesund PK
-37 1004 Torben Finn Jørgensen, Aron SK Drammen V50 327 -94 29.mai Drammen Aron SK Drammen
ny 1005 Jostein Langåker, Kopervik PK Menn Jr 325 ny 12.mar Kopervik Kopervik PK
ny 1005 Rudolf Hilleren, Bergen PK V70 325 ny 28.apr Jonahola Åsane PK
ny 1007 John Arne Almedal, Greipstad PK 323 ny 14.apr Stemtjønn Greipstad PK
ny 1008 Torbjørn Skår, Tysnes SSK 322 ny 12.apr Vevatne Tysnes SSK
ny 1008 Malene Nygård, Arendal PK Kv 322 ny 19.feb Stueneshallen Arendal PK
ny 1010 Renate Sundet, Frosta SSL Kv U16 318 ny 15.feb Vinne Verdal SSL
ny 1010 Bjørn-erik Drage, Vanylven SSL 318 ny 13.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 1012 Agnar Nordheim, Tysnes SSK V60 317 ny 12.apr Vevatne Tysnes SSK
ny 1013 Svein Harry Jørgensen, Porsgrunn PK V50 315 ny 22.apr Brevik Porsgrunn PK
ny 1013 Magne Rolandsen, Vanylven SSL 315 ny 13.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 1015 Mariell Cathrin Solberg, Bodø SSK Kv 314 ny 15.okt Bodø Bodø SSK
ny 1015 Cecilie Sandaker Johansen, Askim PK Kv 314 ny 28.jan Hula bak brannstasjon Askim PK
ny 1017 Mette-Kristin Westby, Stjørdal PK Kv V50 313 ny 14.jun Skatval Stjørdal PK
ny 1018 Ronny Takle, Florø PK 312 ny 2.sep Grovastøylen Florø PK
ny 1019 Marius Grutle Undheim, Bremnes PK 310 ny 18.feb Bremnes Bremnes PK
ny 1020 Johannes Dyrøy, Nordhordland PK 304 ny 12.apr Vevatne Tysnes SSK
ny 1021 Emma Karoline Valderhaug Holen, Vigra og Valderøy PK Kv 303 ny 7.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 1022 Svein Kjetil Rønnevik, Jørpeland PK 302 ny 21.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 1023 Frode Aasen, Brønnøysund PK 300 ny 16.jan Brønnøyhallen Brønnøysund PK
ny 1024 Lars Erik Vedde Aalhus, Sula SSK 299 ny 16.okt Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 1025 Andreas Eikaas, Arendal PK 298 ny 19.feb Stueneshallen Arendal PK
ny 1026 Joakim Lundbø, Vestnes PK 297 ny 18.aug Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 1026 Nils Hovden, Kopervik PK V70 297 ny 22.sep Blikshavn Kopervik PK
ny 1028 Lars Joar Frøyland, Haugesund PK 294 ny 24.mai Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 1029 Bente Thu, Time PK Kv 293 ny 18.okt Sola Pistolklubb Sola PK
ny 1030 Erik Selstad, Tysnes SSK 291 ny 12.apr Vevatne Tysnes SSK
ny 1031 Sten Øivind Pettersen, Kopervik PK 288 ny 12.mar Kopervik Kopervik PK
ny 1032 Paul Vangberg, Tromsø PK 282 ny 11.mar Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 1033 Norman Arve Urkedal, Hafrsfjord PK 281 ny 18.feb Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 1034 Tobias Langåker, Kopervik PK Menn U12 278 ny 12.feb Kopervik Kopervik PK
ny 1035 Kim Samuel Sollie, Hafrsfjord PK 273 ny 21.okt Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 1036 Inger Elisabeth Tveide, Oslo Vestre SS Kv V50 272 ny 15.apr Ekeberg Akademisk SL
ny 1037 Tim Jegervatn, Lyngsalpene PK 268 ny 11.sep Brosebanen Lyngsalpene PK
ny 1038 Trond Indrebø Nygård, Sartor SSL 267 ny 24.jun Skjerve NOP/Voss
ny 1039 Svein Ole Heggerusten, Otta PK V50 266 ny 7.okt Lora skytebane Lora SS
ny 1040 Olaf Riksfjord, Vestnes PK V60 256 ny 18.aug Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 1041 Eivind Andresen, Akademisk SL 253 ny 15.mai Ekeberg Oslo PK
ny 1042 Christer Jensen, Åsane PK 251 ny 23.aug Jonahola Åsane PK
ny 1042 Ole Christian Østraadt Idland Jr., Hafrsfjord PK 251 ny 18.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 1044 Sverre E. Dalland, Tysnes SSK V70 246 ny 12.apr Vevatne Tysnes SSK
ny 1045 Pornnipha Selanok, Jørpeland PK Kv 242 ny 13.okt Jørpeland Jørpeland PK
ny 1046 Birger Ivar Fiskå, Vanylven SSL V60 241 ny 13.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 1047 Bengt Turbekkmo Skjong, Vigra og Valderøy PK 239 ny 16.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 1048 Bendik Aanundsen, Kr.sand Garnison PK 238 ny 26.feb Kristiansand Kr.sand Garnison PK
ny 1049 Sara Wold Olsen, Vestnes PK Kv U16 237 ny 18.aug Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 1050 Arild Vavik, Kr.sand Garnison PK V50 227 ny 26.feb Kristiansand Kr.sand Garnison PK
ny 1051 Odd Magne Harald Karlsen, Aron SK Drammen V50 224 ny 22.sep Drammen Aron SK Drammen
ny 1052 Oskar Brage Olsen, Haugesund PK 220 ny 24.mai Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 1053 Susann Miranda Kolbjørnsen, Haugesund PK Kv V50 216 ny 24.mai Stavangergt. 5 Haugesund PK
-67 1054 Bjørnar Moen, Rindal SS 212 -203 24.jan Rindal Rindal SS
ny 1055 Endre Joa, Greipstad PK V70 204 ny 14.apr Stemtjønn Greipstad PK
ny 1055 Halvard Rasmussen, Bodø SSK V60 204 ny 15.okt Bodø Bodø SSK
ny 1057 Ole-marius Bergesen, Nordhordland PK 195 ny 12.apr Vevatne Tysnes SSK
ny 1058 Vigdis Helen Bakkebø, Vanylven SSL Kv 190 ny 16.okt Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 1059 Kjell Lasse Djupvik, Hjørungavåg PK 183 ny 7.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 1060 Anette Helen Bakkebø, Vanylven SSL Kv U16 172 ny 16.okt Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-137 1061 Amund Carlsen Haugerud, Støren SSK 168 -267 17.okt Støren Skytesenter Støren SSK