Alle på topp: Hurtig Fin   2020 Klasse: A B C oppdatert 24.mars 2020
krav 575 540 500 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 598 Pål Hembre, 590 Gro-Lisbeth Nilsen 436 skyttere ( -715 )
2019 pl Navn, Klubb klasse Sum 2019 Dato type Sted Arr.
+9 1 Bjørn Martin Bruun, Trondheim SS 583 +1 10.feb Selbuhallen Selbu PK
+27 2 Ingar Woll, Bærum PK 581 +6 13.jan Ekeberg OKTS
+5 2 Roar Hembre, Trondheim SS V55 581 -4 9.mar Selbuhallen Selbu PK
+55 2 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK 581 +12 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
-2 5 Lasse Hovd, Bærum PK 580 -7 18.jan Bommestad Farris SS - Larvik
+14 6 Gunrid Kjellmark, Trondheim SS Kv 579 +1 13.jan Selbuhallen Selbu PK
-5 6 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 579 -9 14.feb Sola Skytehall Sola PK
+26 6 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 579 +5 9.mar Selbuhallen Selbu PK
+23 9 Lars Petter Mostad, Oslo PK 577 +3 9.mar Ekeberg OKTS
+4 9 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv 577 -4 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+7 9 Ole Henning Fjeld, Namnå PK 577 -3 11.mar Solør skytterhall Namnå PK
+112 9 Livar-Andre Aaberg Lura, Sandnes PK 577 +19 16.feb Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+10 13 Håvard Hoff, Ørland PK 575 -2 13.feb Brekstad Ørland PK
+10 13 Jakob Kråkevik, Odda PK V65 575 -2 18.feb ODDA Odda PK
+5 15 Runar Magnussen, Sola PK 574 -4 17.jan Sola Skytehall Sola PK
+35 16 Jørn Olsen, Narvik PK 573 +3 9.mar Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 16 Erik Bækkevold, Brumunddal PK 573 ny 12.jan Brumunddal Brumunddal PK
+126 16 Odd Harald Pedersen, Haugesund PK 573 +18 27.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 16 Tore Vrålstad, Bjelland og Audnedal PK 573 ny 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+63 20 Arne Vemund Bækken, Hamar SSK V55 572 +8 2.mar Ankerskogen Hamar SSK
-15 21 Vlad Sacaleanu, Ørsta/Volda PK 571 -15 16.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-9 22 Roar Haugan, Støren SSK 570 -11 9.mar Støren Skytesenter Støren SSK
+49 22 Marcus Jan Bertil Fällgren, Porsgrunn PK 570 +4 18.jan Bommestad Farris SS - Larvik
+15 24 Morten Antonsen, Ørland PK 569 -3 13.feb Brekstad Ørland PK
+33 24 Geyr Runar Jensen, Hamar SSK 569   - 12.feb Solør skytterhall Namnå PK
-10 26 Tor Jonassen, Sandnes PK V55 567 -13 16.feb Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+49 26 Kenneth Johnsen, Narvik PK 567 +2 16.feb Narvik Pistolklubb Narvik PK
+23 28 Arild Inge Wollan, Støren SSK 566 -4 9.mar Støren Skytesenter Støren SSK
-18 28 Stian Aleksander Andersen, Trondheim SS 566 -16 13.jan Selbuhallen Selbu PK
+64 28 Rune Berven-Hanssen, Sola PK 566 +4 16.feb Narvik Pistolklubb Narvik PK
+11 28 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK 566 -6 7.feb Brevik Porsgrunn PK
ny 32 Hans Petter Løberg, Brumunddal PK 565 ny 12.jan Brumunddal Brumunddal PK
+118 32 Jørn Jørgensen, Hamar SSK 565 +11 9.feb Brumunddal Brumunddal PK
+11 32 Bjørn Harald Vik, Ørland PK V55 565 -6 18.jan Brekstad Ørland PK
-16 32 Torjus Haukvik, Porsgrunn PK 565 -15 7.feb Brevik Porsgrunn PK
+7 36 Terje Storholt, Oslo PK V65 564 -7 9.mar Ekeberg OKTS
+6 37 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK 562 -9 19.jan Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+105 37 Per Erik Dalén, Oslo PK 562 +7 10.feb Ekeberg OKTS
+133 37 Marius Kirkemo Tøråsen, Namnå PK 562 +10 12.feb Solør skytterhall Namnå PK
-11 37 Yuri Tsaplin, Hafrsfjord PK 562 -14 17.jan Sola Skytehall Sola PK
+34 41 John Lothe, Haugesund PK 561 -4 16.feb Kuleisen Haugesund PK
-9 41 Thomas Johansen, Narvik PK 561 -13 13.jan Narvil Pistolklubb Narvik PK
ny 41 Per Andre Kulbraaten, Lillestrøm OP V55 561 ny 13.jan Ekeberg OKTS
+39 44 Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik V73 560 -4 18.jan Bommestad Farris SS - Larvik
+39 44 Knut Narve Skogland, Trondheim SS 560 -4 13.jan Selbuhallen Selbu PK
-5 44 Bjørn Langseth, Namnå PK 560 -12 15.jan Solør skytterhall Namnå PK
+95 47 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V73 559 +4 9.mar Selbuhallen Selbu PK
+178 47 Eirik Andreassen, Oslo Vestre SS 559 +14 9.mar Ekeberg OKTS
+15 47 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 559 -8 16.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+48 50 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 557 -4 9.mar Støren Skytesenter Støren SSK
+65 50 Hege Johnsen, Narvik PK Kv 557 -2 16.feb Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 52 Inge Morten Nordrumshaugen, Brumunddal PK 556 ny 9.feb Brumunddal Brumunddal PK
+10 52 Roar Skeisvoll, Kopervik PK V55 556 -11 9.mar Kopervik Kopervik PK
+34 54 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 555 -8 18.jan Bommestad Farris SS - Larvik
-29 55 Viggo Olden, Ørland PK 554 -22 18.jan Brekstad Ørland PK
+16 55 Frank Hansen, Bodø SSK V55 554 -12 9.mar Bodø Bodø SSK
+71 55 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen V55 554 -3 7.feb Brevik Porsgrunn PK
+135 55 Magne Granøien, Støren SSK 554 +5 10.feb Støren Skytesenter Støren SSK
+60 55 Eirik Djønne, Odda PK 554 -5 16.feb Kuleisen Haugesund PK
+7 55 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 554 -13 13.feb Brekstad Ørland PK
+10 61 Livar Gudmestad, Sandnes PK 553 -13 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
+14 61 Per Rune Magnussen, Sola PK V55 553 -12 14.feb Sola Skytehall Sola PK
+141 61 Kenneth Svinsås, Ørland PK 553 +6 18.jan Brekstad Ørland PK
+116 61 Rune Finstad, OKTS V55 553 +2 12.jan Brumunddal Brumunddal PK
+56 65 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv 552 -6 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
+5 66 Magne Mæland, Sandnes PK 551 -15 19.jan Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+31 67 Are Wivestad, Sola PK V55 550 -11 19.jan Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+164 67 Ole Arnfinn Molvær, Lena SS V65 550 +6 11.mar Solør skytterhall Namnå PK
+75 67 Rolf Hindal, Haugesund PK 550 -5 27.feb Kuleisen Haugesund PK
+48 67 Kjetil Hansen, Hafrsfjord PK 550 -9 16.feb Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
-31 67 Kristian Lund, Hafrsfjord PK 550 -23 10.mar Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+65 67 Ronny Lavik, Kr.sand Garnison PK 550 -6 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+281 73 Vidar Vinje Paulsen, Hafrsfjord PK 549 +19 14.feb Sola Skytehall Sola PK
+451 73 Unni Heidi Ramsvik Halvorsen, Farris SS - Larvik Kv 549 +39 14.feb Bommestad Farris SS - Larvik
-13 73 Glenn Bjorheim, Hå PK 549 -19 17.jan Sola Skytehall Sola PK
+173 76 Per Gunnar Bryhni, Hamar SSK V65 548 +6 2.mar Ankerskogen Hamar SSK
+22 76 Jon Helland Bogstrand, Bodø SSK 548 -13 13.jan Bodø Bodø SSK
+22 76 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK V65 548 -13 13.jan Bodø Bodø SSK
ny 76 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen 548 ny 16.jan Ringerikshallen Ringerike PK
+31 76 Bjørn Aage Matheson Orø, Bodø SSK V65 548 -12 10.feb Bodø Bodø SSK
+186 76 Geir Yngvar Haugsnes, Haugesund PK 548 +8 27.feb Kuleisen Haugesund PK
-45 76 Bjørn Tore Espevik, Tysnes SSK 548 -26 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
+195 76 Steinar Frydenlund, Modum PK 548 +9 13.feb Ringerikshallen Ringerike PK
+187 84 Kjell Ove Torsvik, Farris SS - Larvik V65 547 +8 18.jan Bommestad Farris SS - Larvik
+23 84 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V55 547 -13 14.feb Sola Skytehall Sola PK
+170 84 Jan Arvid Bjerkestrand, Hafrsfjord PK 547 +6 16.feb Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+14 84 Hugo Kjetså, Evje PK 547 -14 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+195 84 Ramzan Said-Huseynovich Ilyasov, Haugesund PK 547 +9 27.feb Kuleisen Haugesund PK
+173 89 Elin Leirvik, Trondheim SS Kv 546 +6 13.jan Selbuhallen Selbu PK
+225 89 Per Martin Marum, Trondheim SS V73 546 +12 13.jan Selbuhallen Selbu PK
+32 89 Stig Arne Haugen, Trondheim SS 546 -12 10.feb Støren Skytesenter Støren SSK
+103 92 Vilde Erga Sunde, Sandnes PK Kv Jr 545 -3 17.jan Sola Skytehall Sola PK
-42 93 Espen Sivertsen, Greipstad PK 544 -26 9.feb KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
+138 93 Tobias Skaarstad, Sola PK Menn U16 544   - 14.feb Sola Skytehall Sola PK
+5 93 Harald Andre Knoop, Sola PK V55 544 -17 17.jan Sola Skytehall Sola PK
-1 93 Tore Myrvold, Brumunddal PK 544 -18 12.jan Brumunddal Brumunddal PK
+57 93 Kristian Roger Johansen, Kopervik PK 544 -10 9.mar Kopervik Kopervik PK
+86 98 Jan Olav Nordhagen, Hamar SSK 543 -7 12.feb Solør skytterhall Namnå PK
ny 98 Anders Kjendseth Fjeld, Brumunddal PK 543 ny 12.jan Brumunddal Brumunddal PK
+104 98 Kjetil Skogshagen, Farris SS - Larvik V55 543 -4 14.feb Bommestad Farris SS - Larvik
+86 98 Kim Henrik Bertheussen Tafjord, Ørsta/Volda PK 543 -7 16.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+164 98 Espen Alexander Halvorsen, Farris SS - Larvik 543 +3 14.feb Bommestad Farris SS - Larvik
+301 98 Tor Inge Brokjøb, Stavanger PK V73 543 +18 14.feb Sola Skytehall Sola PK
+145 104 Göran Anders Martin, OKTS 542   - 10.feb Ekeberg OKTS
+258 105 Torbjørn Torkelsen, Hafrsfjord PK 541 +12 19.jan Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+125 106 Ronny Hansen, Sola PK 540 -4 14.feb Sola Skytehall Sola PK
+70 107 Bernhard Johan Kvale, Sandnes PK 539 -12 16.feb Kuleisen Haugesund PK
+108 107 Gunnar Orthe, Haugesund PK V55 539 -7 16.feb Kuleisen Haugesund PK
+19 107 Svein Kristian Risa, Hafrsfjord PK 539 -18 19.jan Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+74 110 Hans Carsten Bøe, Trondheim SS V55 538 -12 13.jan Selbuhallen Selbu PK
+105 110 Fredrik Berg Forren, Oppdal PK Menn Jr 538 -8 9.mar Støren Skytesenter Støren SSK
+251 112 Børge Kjartan Lindøe, Akademisk SL 537 +8 9.mar Ekeberg OKTS
+278 112 Arve Guldhav, Kvinesdal PK V55 537 +11 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
+142 112 Anders Arnesen, Grenland PK 537 -4 18.jan Bommestad Farris SS - Larvik
+9 112 Ole Rørvig, Hafrsfjord PK 537 -21 16.feb Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+413 116 Jostein Utstrand, Ørland PK V55 536 +27 18.jan Brekstad Ørland PK
+218 116 Monica Kolbjørnsen, Haugesund PK Kv 536 +4 19.jan Kuleisen Haugesund PK
+146 116 Frode Paulsen, Hjørungavåg PK 536 -4 16.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-41 116 Rune Hammer, Aron SK Drammen V65 536 -29 18.jan Bommestad Farris SS - Larvik
+122 116 Svein Aksel Knudsen Wormdal, Hamar SSK 536 -7 20.jan Ankerskogen Hamar SSK
+110 121 Bjørn Engebakken, Haslemoen PK V55 535 -9 15.jan Solør skytterhall Namnå PK
+483 121 Fredrik Styve, Haugesund PK 535 +35 19.jan Kuleisen Haugesund PK
+49 121 Onar Torbjørnsen, Kopervik PK V55 535 -17 9.mar Kopervik Kopervik PK
+2 124 Odd Bjorheim, Hå PK V55 534 -23 17.jan Sola Skytehall Sola PK
+69 125 Gunnar Teigland, Tysnes SSK V65 533 -15 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
+7 125 Harald Andreas Sæle, Porsgrunn PK 533 -23 7.feb Brevik Porsgrunn PK
+373 125 Kay Ronnie Østhus Hansen, Haugesund PK 533 +20 27.feb Kuleisen Haugesund PK
+97 128 Per-Gunnar Nordal, Vanylven SSL 532 -13 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 128 Marius Haugerud, Bodung PK 532 ny 9.mar Ekeberg OKTS
ny 130 Bjørn Lindberg, Haugesund PK 531 ny 27.feb Kuleisen Haugesund PK
+141 130 Mats Andre Amdal, Stavanger PK 531 -8 19.jan Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+40 130 Sjur I Børve, Odda PK V55 531 -21 24.jan Kopervik Kopervik PK
+221 133 Andreas Kiltvik, Selbu PK 530   - 13.jan Selbuhallen Selbu PK
+105 133 Sture Schølin, Bodø SSK V65 530 -13 9.mar Bodø Bodø SSK
+396 133 Tore Fjeld, Namnå PK V55 530 +21 11.mar Solør skytterhall Namnå PK
+92 133 Esten Murbreck, Hamar SSK V55 530 -15 20.jan Ankerskogen Hamar SSK
+346 137 Trond Hellesvik, Bodø SSK 529 +14 9.mar Bodø Bodø SSK
+187 137 Morten Teinum, Kr.sand Garnison PK 529 -4 9.feb KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
+167 137 Tomas Dahl, Ørland PK 529 -6 13.feb Brekstad Ørland PK
+350 140 Lars Ragnar Knarud, Lunner SL V55 528 +14 13.feb Ringerikshallen Ringerike PK
+342 141 Kai Inge Johansen, Støren SSK 527 +12 9.mar Støren Skytesenter Støren SSK
+397 141 Tommy Stråbø Brakstad, Hafrsfjord PK 527 +19 14.feb Sola Skytehall Sola PK
ny 143 Tor Egil Hannestad, Brumunddal PK 526 ny 12.jan Brumunddal Brumunddal PK
+204 143 Arne Lidwin, OKTS 526 -5 13.jan Ekeberg OKTS
+59 143 Geir Øverås, Vestnes PK 526 -21 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+256 143 Geir Øia, Arendal PK 526 +1 17.feb Arendal Arendal PK
+351 147 Arne Horneland, Haugesund PK 525 +12 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
+280 147 Jan Erik Lunde, Sola PK V55 525 +3 17.jan Sola Skytehall Sola PK
ny 149 Svein Ole Nesje, Oslo PK V55 524 ny 13.jan Ekeberg OKTS
+165 149 Liv Håland, Hå PK Kv 524 -10 14.feb Sola Skytehall Sola PK
+1 149 Roald Fuglestad, Hå PK 524 -30 17.jan Sola Skytehall Sola PK
+263 149 Anders Gunbjørnsen, Ringerike PK V65 524 +1 13.feb Ringerikshallen Ringerike PK
+361 153 Arild Dalland, Narvik PK 523 +12 10.feb Narvik Pistolklubb Narvik PK
+24 153 Tøger Rygh, Preikestolen PK V65 523 -28 14.feb Sola Skytehall Sola PK
+274 153 Olga Mikhailovna Pavlova, Molde PK Kv V55 523 +1 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+101 153 Audun Kvandal, Odda PK 523 -18 18.feb ODDA Odda PK
+118 153 Trond Helge Hveding, Narvik PK 523 -16 13.feb Narvik Pistolklubb Narvik PK
+196 158 Geir Atle Småvik, Orkla PK V55 522 -8 10.feb Støren Skytesenter Støren SSK
+726 159 John Audun Michelsen, Greipstad PK 521 +88 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+211 159 Jan Petter Faa, Sola PK 521 -7 14.feb Sola Skytehall Sola PK
ny 159 Rolf Kristian Elvemo, OKTS 521 ny 10.feb Ekeberg OKTS
+700 162 Knut-børge Bentsen, Narvik PK 520 +79 13.jan Narvil Pistolklubb Narvik PK
ny 162 Leif Tronslien Andressen, Lillestrøm OP V65 520 ny 10.feb Ekeberg OKTS
+136 162 Trygve Haldorsen, Bremnes PK V55 520 -16 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
+228 162 Lars Torje Hoel, Narvik PK 520 -6 13.feb Narvik Pistolklubb Narvik PK
+328 162 Ole Petter Tjørve, OKTS V55 520 +6 10.feb Ekeberg OKTS
ny 162 Nils Mikkel Killingmo Funnemark, Oslo PK 520 ny 13.jan Ekeberg OKTS
+313 162 Dag Ståle Strømstad, Kongsvinger SS 520 +4 10.feb Ekeberg OKTS
+399 162 Øistein Holm Haagensen, Oslo Vestre SS V55 520 +15 10.feb Ekeberg OKTS
+415 170 Rune Amundø, Sula SSK 519 +17 16.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+288 170 Hugo Haug, OKTS V55 519 +1 9.mar Ekeberg OKTS
+177 170 Kjell Arne Trondsen, OKTS V55 519 -12 13.jan Ekeberg OKTS
-63 170 Tommy André Utheim, Lindesnes PK 519 -41 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
+284 174 Jørn Are Torslien, Bodø SSK 518   - 13.jan Bodø Bodø SSK
+252 174 Svein Erik Dalland, Tysnes SSK V55 518 -4 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
+495 174 Jakob Nes-Lorentzen, Tromsø PK Menn Jr 518 +30 14.feb Sola Skytehall Sola PK
+196 174 Arne Johan Ervik, Ørland PK 518 -10 18.jan Brekstad Ørland PK
+21 174 Kenny Andre Hauglum Kolstad, Vigra og Valderøy PK 518 -30 16.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+238 174 Johann Hammerdinger, Haugesund PK V55 518 -5 27.feb Kuleisen Haugesund PK
-65 180 Roger Vik, Ørland PK 517 -42 18.jan Brekstad Ørland PK
+642 180 Ole Thomas Furuseth, Kr.sand Garnison PK 517 +64 9.feb KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
+286 182 Gjermund Nygårdseter, Kongsvinger SS 516 -1 12.jan Brumunddal Brumunddal PK
+152 182 Henning Harry Thorsen, Hafrsfjord PK 516 -16 16.feb Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+324 182 Hartti Ruuben Kristola, Hafrsfjord PK V65 516 +4 17.jan Sola Skytehall Sola PK
+392 185 Stein Kjetil Medema, Kr.sand Garnison PK 515 +12 9.feb KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
ny 185 Rolf Martin Svarstad, Sola PK 515 ny 17.jan Sola Skytehall Sola PK
+205 185 Bjørn Ivar Pettersen, Farris SS - Larvik V55 515 -11 14.feb Bommestad Farris SS - Larvik
ny 188 Stian Rustøen, Greipstad PK 514 ny 13.feb Nodelandshallen Greipstad PK
+279 189 Åge Olaussen, Haugesund PK 513 -4 27.feb Kuleisen Haugesund PK
+49 189 Stig Kåre Pedersen, Narvik PK V65 513 -30 9.mar Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 189 Frank Werner Jensen, Hamar SSK 513 ny 2.mar Ankerskogen Hamar SSK
+365 189 Asbjørn Solheim, Bremnes PK V65 513 +7 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
+703 193 Per Atle Flytlie, Hafrsfjord PK 512 +83 19.jan Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 193 Øivind Ruud, OKTS V55 512 ny 9.mar Ekeberg OKTS
+141 193 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V55 512 -20 27.feb Kuleisen Haugesund PK
+496 193 Jochen Lauw, Kristiansand PK 512 +27 9.feb KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
+252 197 Jan Erik Hagen, OKTS V55 511 -8 13.jan Ekeberg OKTS
+364 197 Kasper Henaug, Ringerike PK 511 +6 16.jan Ringerikshallen Ringerike PK
ny 197 Tor Raymond Grindhaug, Kopervik PK 511 ny 9.mar Kopervik Kopervik PK
+74 197 Bjørn Solheim, OKTS V55 511 -28 13.jan Ekeberg OKTS
+107 197 Ståle Osrønningen, Haslemoen PK 511 -24 15.jan Solør skytterhall Namnå PK
+252 197 Terje Olav Rundtom, Kongsvinger SS 511 -8 11.mar Solør skytterhall Namnå PK
+341 197 Terje Reitan Bolli, Vigra og Valderøy PK 511 +3 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+668 197 Odd Sigurd Korsnes, Haugesund PK V55 511 +71 27.feb Kuleisen Haugesund PK
+380 205 Lars Haakon Duckert, Arendal PK 510 +8 17.feb Arendal Arendal PK
+356 205 Knut Magne Torgrimsen, Sola PK 510 +5 14.feb Sola Skytehall Sola PK
+285 205 John Sverre Aas, Støren SSK Menn U16 510 -4 18.jan Brekstad Ørland PK
ny 205 Øyvind Lund Johnsen, Farris SS - Larvik 510 ny 18.jan Bommestad Farris SS - Larvik
+477 209 Leif Roar Holstein, Preikestolen PK 508 +22 14.feb Sola Skytehall Sola PK
+95 209 Øystein Nirisen, Porsgrunn PK V65 508 -27 7.feb Brevik Porsgrunn PK
+297 209 Erling Andre Sønderby, Dokka PK 508 -4 9.mar Ekeberg OKTS
+167 212 Stanley Hommen, Kvinesdal PK 507 -20 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
+236 213 Paul Carsten Holst, Narvik PK 506 -13 16.jan Narvik Pistolklubb Narvik PK
+301 213 Bjørn Reidar Furre, Stord PK V55 506 -5 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
+406 213 Kristin Thune, OKTS Kv V55 506 +9 9.mar Ekeberg OKTS
+610 213 Øyvind Rokstad, Stjørdal PK 506 +54 9.mar Selbuhallen Selbu PK
+121 213 Dag Magnus Saxeide, Hafrsfjord PK V55 506 -26 10.mar Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 213 Andreas Legård Brekke, Haugesund PK 506 ny 16.feb Kuleisen Haugesund PK
+310 219 Nils Peter Munch-Møller, OKTS V55 505 -4 13.jan Ekeberg OKTS
+180 219 Knut Henning Våge, Haugesund PK V55 505 -20 16.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 221 Svein Erik Eiklid, OKTS 504 ny 13.jan Ekeberg OKTS
+436 221 Øyvind Vaaland, Hafrsfjord PK 504 +14 10.mar Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+474 223 Terje Pettersen, Narvik PK V65 503 +19 13.jan Narvil Pistolklubb Narvik PK
+347 223 Torstein Liene, Greipstad PK V55 503 -1 14.jan Nodelandshallen Greipstad PK
+189 223 Geir Ove Skaarstad, Sola PK 503 -20 14.feb Sola Skytehall Sola PK
-11 226 Tom Lauritzen, Bodø SSK V65 502 -44 13.jan Bodø Bodø SSK
ny 226 Ragnhild Hakestad Strøm, Sola PK Kv 502 ny 14.feb Sola Skytehall Sola PK
+288 226 Ingunn Green, Farris SS - Larvik Kv 502 -9 14.feb Bommestad Farris SS - Larvik
+522 229 Jarle Johanson, Haugesund PK 501 +28 16.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 229 Terje Stenberg, Kr.sand Garnison PK V55 501 ny 16.jan Nodelandshallen Greipstad PK
+103 231 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK V55 500 -32 11.feb Nodelandshallen Greipstad PK
+455 231 Roar Øverland, Greipstad PK V55 500 +14 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+346 231 Roger Ulstein, Vigra og Valderøy PK 500 -3 16.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 231 Charles Didriksen, Bodø SSK 500 ny 10.feb Bodø Bodø SSK
+293 231 Oddvar Skirbekk, Hamar SSK V73 500 -10 11.mar Solør skytterhall Namnå PK
+202 236 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V55 499 -22 10.feb Ekeberg OKTS
+632 237 Sigurd Solberg Tånes, Greipstad PK 498 +59 13.feb Nodelandshallen Greipstad PK
+382 237 Morten Krabbesund Krystad, Arendal PK 498 +1 17.feb Arendal Arendal PK
ny 237 Stig Bertil Sivertsvik, Stjørdal PK 498 ny 10.feb Selbuhallen Selbu PK
+393 237 John Richard Blitzner, Egersund PK V55 498 +3 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
+217 241 Atle Audun Turøy, Stord PK V65 497 -21 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
+149 241 Endre Mogen, Arendal PK 497 -29 17.feb Arendal Arendal PK
ny 243 Bård Ivar Bru, Stord PK 496 ny 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
+426 243 Gudmund Helle Larsen, Sola PK V55 496 +8 14.feb Sola Skytehall Sola PK
+195 243 Terje Torsen, Ørland PK 496 -25 18.jan Brekstad Ørland PK
ny 246 Helge Atle Rønningsen, OKTS V55 495 ny 9.mar Ekeberg OKTS
ny 246 Petter Båshus, Grimstad SS 495 ny 11.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 248 Kim Andre Larsen, Arendal PK 494 ny 17.feb Arendal Arendal PK
+377 248 Svein Olav Haarberg, Bodø SSK V65 494 -2 13.jan Bodø Bodø SSK
+327 250 Tommy Anthoni Anthonisen, Porsgrunn PK V55 493 -10 7.feb Brevik Porsgrunn PK
ny 251 André Trønnes, Narvik PK V55 492 ny 16.jan Narvik Pistolklubb Narvik PK
+287 251 Pål Bernhard Christiansen, Oslo PK V65 492 -16 13.jan Ekeberg OKTS
+255 251 Arne Emil Kolbjørnsen, Haugesund PK V55 492 -20 16.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 254 Truls Erik Aas, OKTS 491 ny 10.feb Ekeberg OKTS
+626 254 Bjørn Bredesen, Namnå PK V65 491 +57 12.feb Solør skytterhall Namnå PK
ny 254 Stephen Robert Løken, OKTS 491 ny 9.mar Ekeberg OKTS
ny 257 Per Ove Sekse, Odda PK V55 490 ny 16.feb Kuleisen Haugesund PK
+582 257 Jørn Karstein Elvebakk, Narvik PK V55 490 +43 9.mar Narvik Pistolklubb Narvik PK
+375 259 Ole Martin Jørve, Ringerike PK V55 489 -5 16.jan Ringerikshallen Ringerike PK
ny 259 Tor Håkon Andreassen, Harstad PK 489 ny 16.feb Narvik Pistolklubb Narvik PK
+474 259 Per Olav Ødegård, Molde PK V55 489 +12 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 259 Morten Melvær-Nielsen, Arendal PK V55 489 ny 17.feb Arendal Arendal PK
+468 259 Lars Arne Sandvin, Odda PK 489 +11 18.feb ODDA Odda PK
ny 264 Even Lien Akre, Hafrsfjord PK Menn U16 488 ny 10.mar Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 265 Ole Jakob Wølstad, Hafrsfjord PK 487 ny 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
+376 265 Elise Nygård, Trondheim SS Kv 487 -6 13.feb Narvik Pistolklubb Narvik PK
+162 265 Ragnar Seljåsen, Arendal PK 487 -35 17.feb Arendal Arendal PK
ny 265 Inge Gunnar Rystad, Narvik PK 487 ny 9.mar Narvik Pistolklubb Narvik PK
+316 269 Steinar Djønne, Odda PK V65 486 -16 18.feb ODDA Odda PK
ny 269 Glenn Tallaksen, Arendal PK 486 ny 17.feb Arendal Arendal PK
+245 269 Linn Therese Larsen, Arendal PK Kv 486 -25 17.feb Arendal Arendal PK
-10 272 Leif-Jarle Tirevoll, Hjørungavåg PK 485 -55 16.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 272 Anders Thomsen Eike, Kopervik PK 485 ny 24.jan Kopervik Kopervik PK
+155 272 Morten Paulsen, Narvik PK 485 -37 13.jan Narvil Pistolklubb Narvik PK
+7 272 Lars Erik Vedde Aalhus, Sula SSK 485 -53 16.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 276 Arne Jordal, Odda PK V65 484 ny 18.feb ODDA Odda PK
+136 276 Cato André Syvertsen, Vigra og Valderøy PK V55 484 -39 16.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 278 Kristoffer Helgøy Henriksen, Sola PK Menn U16 483 ny 14.feb Sola Skytehall Sola PK
ny 279 Kjell Rørvik, Arendal PK V65 482 ny 17.feb Arendal Arendal PK
+410 279 Odd Ove Stenberg, Kvinesdal PK 482 -3 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
+579 281 Fredrik Lundblad, Narvik PK 480 +38 13.feb Narvik Pistolklubb Narvik PK
+314 282 Morten Ro Johansen, Farris SS - Larvik 479 -22 14.feb Bommestad Farris SS - Larvik
ny 282 Frode Johnsen, Haugesund PK 479 ny 19.jan Kuleisen Haugesund PK
ny 282 Thor Hagen Ramos, Bodø SSK 479 ny 13.jan Bodø Bodø SSK
+442 282 Lasse Solhaug, Bodø SSK 479   - 13.jan Bodø Bodø SSK
ny 286 Maren Virkesdal Eidsheim, Bodø SSK Kv 478 ny 13.jan Bodø Bodø SSK
+252 286 Thomas Michael Strøm, Sola PK 478 -30 17.jan Sola Skytehall Sola PK
+377 286 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK 478 -11 16.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+352 289 Petter Taskerud, Brumunddal PK 477 -16 12.jan Brumunddal Brumunddal PK
+314 290 Lene Bjørsvik Hoel, Narvik PK Kv 476 -24 13.feb Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 290 Malvin Kåre Molvik, Vanylven SSL V65 476 ny 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 290 Bjørn Thomas Ersdal Olsen, Grimstad SS 476 ny 17.feb Arendal Arendal PK
+461 290 Gaute Lote, Oslo Vestre SS 476 +3 9.mar Ekeberg OKTS
+461 290 Carina Olsen, Narvik PK Kv 476 +3 9.mar Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 295 Alf Øystein Ueland Bowitz, Egersund PK 475 ny 14.feb Sola Skytehall Sola PK
+456 295 Tormod Fremstad, Ørland PK V65 475 +2 13.feb Brekstad Ørland PK
+464 295 Geir-Arne Nyborg, Akademisk SL 475 +5 9.mar Ekeberg OKTS
+517 295 Kim Rune Johannessen, Narvik PK 475 +19 13.jan Narvil Pistolklubb Narvik PK
ny 299 Anders Mattias Jonsson, Ringerike PK 474 ny 16.jan Ringerikshallen Ringerike PK
ny 299 Asgeir Nes, Kopervik PK 474 ny 9.mar Kopervik Kopervik PK
+305 299 Yngve Storbrua, Arendal PK 474 -26 17.feb Arendal Arendal PK
+435 302 Jarle Oddvar Bjølverud, Molde PK V65 473 -3 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+537 302 Brynjar Jerpstad, Orkla PK 473 +26 10.feb Støren Skytesenter Støren SSK
ny 304 Elias Bovin, Narvik PK Menn Jr 472 ny 10.feb Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 304 Geir Ove Oen, Stord PK 472 ny 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
ny 306 Magnus Myrseth, Ringerike PK 470 ny 13.feb Ringerikshallen Ringerike PK
+403 306 Olaf Paul Olsen, Narvik PK V65 470 -12 16.feb Narvik Pistolklubb Narvik PK
+406 308 Astrid Bendiksen, OKTS Kv 469 -12 9.mar Ekeberg OKTS
+252 309 Svein Arne Karlsen, Stord PK V65 468 -37 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
+38 309 Sissel Synnøve Korpiselkä, Hå PK Kv 468 -63 14.feb Sola Skytehall Sola PK
+601 309 Daniel Frøholm Sæter, Molde PK 468 +43 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+345 312 Tormod Georg Vinje, Vigra og Valderøy PK V55 467 -23 16.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+421 312 Roy Arne Monsen, Hafrsfjord PK 467 -10 17.jan Sola Skytehall Sola PK
ny 312 Erik Hagen, Odda PK 467 ny 18.feb ODDA Odda PK
+357 312 Tore Sørensen, Narvik PK 467 -21 13.feb Narvik Pistolklubb Narvik PK
+111 316 Jan Erik Thomsen, Kopervik PK 466 -56 10.feb Kopervik Kopervik PK
ny 317 Liv Ingrid Kavli, Oslo PK Kv V55 465 ny 13.jan Ekeberg OKTS
ny 318 Chris André Østrem, Kvinesdal PK 464 ny 9.feb Brumunddal Brumunddal PK
ny 318 Svein Roger Solberg, Odda PK 464 ny 18.feb ODDA Odda PK
+236 318 Peder Anders Andersen, Hafrsfjord PK 464 -42 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
+388 321 Morten Halvorsen, Oslo Vestre SS V65 463 -19 10.feb Ekeberg OKTS
+438 321 Øyvind Lund Kjærnsmo, Namnå PK 463 -7 11.mar Solør skytterhall Namnå PK
+56 323 Sveinung Kolskår, Stord PK 462 -65 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
ny 324 Levi Gunnar Svensrud, Namnå PK 461 ny 12.feb Solør skytterhall Namnå PK
ny 325 Kristian Bugge, OKTS 460 ny 9.mar Ekeberg OKTS
+479 326 Aina Irene Thune, OKTS Kv V55 459   - 9.mar Ekeberg OKTS
+171 327 Stig Roland Knutsen, Narvik PK V55 458 -55 13.jan Narvil Pistolklubb Narvik PK
+445 327 Ole Martin Epland Bentsen, Haugesund PK 458 -9 19.jan Kuleisen Haugesund PK
+256 329 Sissil Magnussen, Sola PK Kv V55 457 -45 17.jan Sola Skytehall Sola PK
ny 329 Christian Pøhl Holm Haagensen, Oslo Vestre SS 457 ny 9.mar Ekeberg OKTS
ny 329 Ståle Herving, Narvik PK V55 457 ny 16.jan Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 332 Geir Andre Rud Christiansen, Kr.sand Garnison PK V55 456 ny 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 332 Kai Lasse Falla, Greipstad PK 456 ny 13.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 332 Erlend Hamre, OKTS 456 ny 9.mar Ekeberg OKTS
-203 335 Tormod Strand, Farris SS - Larvik V55 454 -102 18.jan Bommestad Farris SS - Larvik
ny 336 Arne Kjell Lynghaug, Bodø SSK V65 453 ny 10.feb Bodø Bodø SSK
+480 336 Anders Væg, OKTS 453 -2 13.jan Ekeberg OKTS
+501 338 Steinar Høybakken, Stjørdal PK 452 +5 9.mar Selbuhallen Selbu PK
ny 339 Neil Scott James Campbell, Kr.sand Garnison PK 451 ny 9.feb KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
+408 339 Robert Aleksander Aasberg, Narvik PK 451 -23 10.feb Narvik Pistolklubb Narvik PK
+173 341 Morten Oftedal, Sola PK 450 -61 17.jan Sola Skytehall Sola PK
+595 342 Aage Nymark, Oslo PK V55 449 +35 9.mar Ekeberg OKTS
+115 343 Øystein Sætrevik Meland, Haugesund PK 447 -71 16.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 344 Ole Lie Nicolaysen, Narvik PK V55 446 ny 13.feb Narvik Pistolklubb Narvik PK
+546 345 Håvard Bjørkedal, OKTS 445 +14 13.jan Ekeberg OKTS
+511 345 Halvor Ove Toreskaas, Kristiansand PK V65 445 +2 16.feb Gimlehallen Kristiansand PK
ny 347 Torbjørn Fjeldheim, Haugesund PK 444 ny 19.jan Kuleisen Haugesund PK
+623 348 Arne Bernhard Martinsen, Orkla PK V55 442 +39 20.jan Støren Skytesenter Støren SSK
ny 348 Christer Rene Nordanger, Odda PK 442 ny 18.feb ODDA Odda PK
ny 350 Jan Egil Nes, Haugesund PK 441 ny 19.jan Kuleisen Haugesund PK
+611 351 Jan-Eirik Bergesen, OKTS V55 436 +29 10.feb Ekeberg OKTS
-219 351 Kjetil Forren, Oppdal PK 436 -120 9.mar Støren Skytesenter Støren SSK
+522 353 Andreas Rinde-Rosland, Greipstad PK 435 -1 14.jan Nodelandshallen Greipstad PK
ny 354 Leif Andreas Hirsti, Kristiansand PK 434 ny 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 355 Lisa Augensen, Narvik PK Kv 433 ny 9.mar Narvik Pistolklubb Narvik PK
+342 355 Hans Asbjørn Fleischer, Namnå PK V55 433 -51 11.mar Solør skytterhall Namnå PK
ny 357 Gunnar Fredrik Sandbu, Lismarken PK 432 ny 20.jan Ankerskogen Hamar SSK
+591 358 Per Sundland, OKTS V55 431 +20 9.mar Ekeberg OKTS
ny 359 Michael Akselsen, Narvik PK 429 ny 13.jan Narvil Pistolklubb Narvik PK
ny 360 Håvard Hetland, Haugesund PK V55 427 ny 27.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 360 Halgeir Græsli, Selbu PK 427 ny 13.jan Selbuhallen Selbu PK
+546 362 Ole Johan Gregersen, Kopervik PK Menn Jr 426   - 9.mar Kopervik Kopervik PK
ny 363 Hans Christian Lie Johannessen, Kristiansand PK 425 ny 9.feb KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
ny 364 Henry Nordvi, Hamar SSK V73 424 ny 12.jan Brumunddal Brumunddal PK
ny 365 Tobias Ribe Vatne, Kristiansand PK 420 ny 16.feb Gimlehallen Kristiansand PK
ny 365 Sean Kopstad Collins, Arendal PK 420 ny 17.feb Arendal Arendal PK
+577 367 Gunnar Håkon Sand, Namnå PK V65 418 +6 11.mar Solør skytterhall Namnå PK
ny 368 Jon Arne Valen, Haugesund PK V55 414 ny 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
ny 369 Dias Viktorovitsj Assembayev, OKTS 413 ny 10.feb Ekeberg OKTS
+420 370 Bent Nordseth, Brumunddal PK 411 -52 12.jan Brumunddal Brumunddal PK
ny 371 Robert Kimmy Koldal, Egersund PK 408 ny 14.feb Sola Skytehall Sola PK
ny 372 Kenneth Myhre, Stor-Oslo SK 407 ny 13.feb Ringerikshallen Ringerike PK
ny 373 Trygve Langåker, Kopervik PK 405 ny 10.feb Kopervik Kopervik PK
ny 373 Svein Pladsen, Ringerike PK V55 405 ny 16.jan Ringerikshallen Ringerike PK
ny 375 Jørgen Endseth Nerland, Stord PK 403 ny 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
ny 376 Bertil Sivertsvik, Stjørdal PK V55 398 ny 9.mar Selbuhallen Selbu PK
+473 377 Astrid Landsverk, Porsgrunn PK Kv V55 396 -49 7.feb Brevik Porsgrunn PK
+566 378 Kai Vidar Farstad, Molde PK 395 -17 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 378 Karl Annar Markussen, Harstad PK V65 395 ny 16.feb Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 380 Solvei Charlotte Skogstad, Oslo PK Kv 394 ny 9.mar Ekeberg OKTS
ny 381 Trond Ellingsve, Bodø SSK 391 ny 9.mar Bodø Bodø SSK
+457 382 Leeroy Nedregaard, Vigra og Valderøy PK V65 390 -57 16.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 383 Sverre Andre Skår, Kopervik PK Menn Jr 386 ny 9.mar Kopervik Kopervik PK
ny 384 Odd von Porat Fiane, Kr.sand Garnison PK V65 385 ny 9.feb KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
ny 385 Bendik Prytz Kvernevik, Hafrsfjord PK Menn U16 384 ny 10.mar Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 385 Bjørnar Sivertsen, Molde PK 384 ny 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+604 385 Kåre Erik Andersen, Ringerike PK V73 384 -13 16.jan Ringerikshallen Ringerike PK
ny 388 Thedor Knoll, Arendal PK Menn U14 383 ny 17.feb Arendal Arendal PK
ny 389 Øystein Stødle Bowitz, Egersund PK Menn U16 382 ny 14.feb Sola Skytehall Sola PK
+401 389 Geir Tånes, Greipstad PK V55 382 -81 16.jan Nodelandshallen Greipstad PK
ny 391 Robin Harestad, Hafrsfjord PK 380 ny 19.jan Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 392 Jan Olav Langvandsbråten, Ringerike PK 376 ny 16.jan Ringerikshallen Ringerike PK
ny 393 Anita Marie Kristiansen, Namnå PK Kv V55 374 ny 12.feb Solør skytterhall Namnå PK
+491 394 Jarle Andersen, Hafrsfjord PK 370 -63 19.jan Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
-108 395 Rolf Høvring, Haugesund PK 369 -168 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
ny 396 Trond Eidem, Kr.sand Garnison PK V55 367 ny 9.feb KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
ny 397 Jon Erik Modahl, OKTS 366 ny 9.mar Ekeberg OKTS
ny 398 Amalie Folkestad Sarkkinen, Kopervik PK Kv Jr 365 ny 9.mar Kopervik Kopervik PK
ny 399 Kjetil Holm, Kr.sand Garnison PK 364 ny 9.feb KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
ny 400 Magne Staveli Skinstad, Orkla PK 361 ny 10.feb Støren Skytesenter Støren SSK
ny 401 Rikke Jensen Nyheim, Finnsnes PK Kv 359 ny 10.feb Narvik Pistolklubb Narvik PK
+489 402 Olav Ødegaard Ånensen, Stord PK SH 1 358 -73 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
ny 403 Paweena Eriksen, Narvik PK Kv 356 ny 10.feb Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 404 Gøran Buberg, Orkla PK 348 ny 10.feb Støren Skytesenter Støren SSK
ny 405 Willy Sundsethaug, Oppdal PK 346 ny 9.mar Støren Skytesenter Støren SSK
ny 406 Joakim Wennevold Reiersølmoen, Arendal PK 342 ny 17.feb Arendal Arendal PK
ny 407 Ingar Hjartåker, Haugesund PK V55 338 ny 27.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 407 Lars Martin Tangjerd Friberg, Kopervik PK 338 ny 9.mar Kopervik Kopervik PK
ny 409 Renate Almås Koppang, Stord PK Kv 336 ny 8.mar Prestegardsskogen Stord PK
ny 410 Kjetil Danielsen, Vigra og Valderøy PK 333 ny 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+303 411 Karstein Paul Eiken, Hjørungavåg PK V55 326 -155 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 412 Torbjørn Nes, Haugesund PK Menn Jr 324 ny 16.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 413 Morten Bøe, Hafrsfjord PK 317 ny 16.feb Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 414 Simon Arneberg, Arendal PK Menn Jr 316 ny 17.feb Arendal Arendal PK
ny 415 Arild Tollefsen Vik, Kopervik PK 314 ny 9.mar Kopervik Kopervik PK
ny 416 Carstein Tollefsen Vik, Kopervik PK Menn U14 313 ny 9.mar Kopervik Kopervik PK
ny 417 Eystein Røset, Selbu PK 309 ny 13.jan Selbuhallen Selbu PK
ny 418 Jarle Paulsen, Oslo FS V55 308 ny 12.feb Solør skytterhall Namnå PK
ny 419 Christer Sannerhaugen, Kr.sand Garnison PK 305 ny 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 420 Per-Atle Andersen, Haugesund PK V55 285 ny 27.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 421 Eirik Andersen, Haugesund PK 276 ny 27.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 422 Rune Stokkeland, Haugesund PK 274 ny 19.jan Kuleisen Haugesund PK
ny 423 Jo Erik Gjems, Namnå PK 268 ny 12.feb Solør skytterhall Namnå PK
ny 424 Dwight Northrop Putnam, Odda PK V73 259 ny 18.feb ODDA Odda PK
ny 425 Jonas Trælvik Farstad, Molde PK Menn U16 254 ny 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 426 Geir Magnus Hatløy, Kopervik PK V55 236 ny 10.feb Kopervik Kopervik PK
ny 427 Trine Marit Pettersen Sommerseth, Narvik PK Kv 227 ny 9.mar Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 428 Tommy Steinsland, Haugesund PK 197 ny 27.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 429 Arild Heimtun, Haugesund PK 188 ny 16.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 430 Finn-Erik Såghus, Narvik PK 175 ny 13.jan Narvil Pistolklubb Narvik PK
ny 431 Glen Bjørheim, Stavanger PK 168 ny 10.mar Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 432 Neelesh Sateesh Kasbekar, Molde PK 143 ny 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 433 Siegfried Flöhr, Greipstad PK V55 104 ny 11.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 434 Leon Johnsen, Haugesund PK Menn U14 103 ny 19.jan Kuleisen Haugesund PK
ny 435 Scott Ivar Norevik Campbell, Kr.sand Garnison PK Menn U16 89 ny 9.feb KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
+168 436 Ragnar Torgersen, Sola PK 88 -412 14.feb Sola Skytehall Sola PK