Alle på topp: Hurtig Fin   2018 Klasse: A B C oppdatert 9.desember 2018
krav 575 540 500 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 598 Pål Hembre, 590 Gro-Lisbeth Nilsen 1158 skyttere ( -16 )
2017 pl Navn, Klubb klasse Sum 2017 Dato type Sted Arr.
-   1 Pål Hembre, Bærum PK V50 593 +3 21.apr Løvenskiold Bærum PK
+7 2 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 587 +3 20.jan Bråstein Sandnes PK
ny 3 Lasse Hovd, Bærum PK 586 ny 15.mai Ekeberg Oslo PK
-1 3 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 586 -2 15.nov Buran Trondhjems PK
+7 5 Håvard Hoff, Ørland PK 583   - 26.aug Furukollen Støren SSK
+22 5 Tor Helge Haltvik, Frosta SSL 583 +7 26.aug Furukollen Støren SSK
+20 5 Eirik Sjemmedal Ekeberg, Grimstad SS 583 +6 21.jan Kristiansand Kristiansand PK
+47 5 Erik Christian Bache, Åsane PK 583 +14 28.apr Jonahola Åsane PK
+3 9 Roar Haugan, Støren SSK 582 -1 16.apr Støren Skytesenter Støren SSK
-1 10 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 581 -3 9.des Buran Trondhjems PK
+10 11 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 580 +1 30.sep Buran Trondhjems PK
+6 11 Ole Henning Fjeld, Namnå PK V50 580 -1 10.mai Smidholen Namnå PK
+8 11 Kjell Jomar Heltne, Florø PK 580   - 2.sep Grovastøylen Florø PK
+22 11 Arild Inge Wollan, Støren SSK V50 580 +5 12.feb Støren Skytesenter Støren SSK
+6 11 Jakob Kråkevik, Odda PK V60 580 -1 30.sep Voss NOP/Voss
-12 16 Tor Jonassen, Sandnes PK V50 579 -7 17.mar Bråstein Sandnes PK
-12 16 Kjetil Bromark, Modum PK 579 -7 15.feb Hønefoss Ringerike PK
-4 18 Frank Lien, Ringerike PK V50 578 -4 19.apr Hønefoss Ringerike PK
+27 18 Bjørn Johan Mariboe, Ringerike PK 578 +7 18.jan Hønefoss Ringerike PK
ny 18 Finn Robert Lund, Grenland PK 578 ny 18.nov Geiteryggen Grenland PK
-   21 Johnny Jenssen, Mo PK 577 -2 18.okt Leirfjordhallen Sandnessjøen PK
+101 21 Glenn Bjorheim, Hå PK 577 +18 20.okt Bråstein Sandnes PK
+4 23 Einar Morten Landsem, Støren SSK 576   - 15.feb Buran Trondhjems PK
+43 23 Lars Petter Mostad, Oslo PK 576 +10 15.okt Ekeberg OKTS
+8 25 Ingar Woll, Bærum PK 575   - 1.okt Ekeberg OKTS
+16 25 Gunn Heidi Sønsterud Haugen, Numedal SSK Kv 575 +3 27.jun MNM Säkylä CISM Finland
-   25 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv V50 575 -2 6.feb Nodelandshallen Greipstad PK
+2 25 Gunrid Kjellmark, Trondhjems PK Kv 575 -1 25.apr mil.utk Terningmoen FSU pistol
-19 25 Morgan Bunes, Bærum PK 575 -10 17.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
+26 30 Thorfinn Aksel Larsos, Bodø SSK V60 574 +6 18.okt Leirfjordhallen Sandnessjøen PK
-21 30 Rune Walsøe Kanstad, Lyngsalpene PK V50 574 -10 11.mar Narvik Pistolklubb Narvik PK
+11 30 Yuri Tsaplin, Hafrsfjord PK 574 +2 17.mar Bråstein Sandnes PK
+16 30 Ole-Harald Aas, Bærum PK 574 +4 17.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
+397 30 Audun Skjær Kolseth, OKTS 574 +51 12.nov Ekeberg OKTS
ny 35 Vlad Sacaleanu, Ørsta/Volda PK 573 ny 13.nov Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-16 35 Jarl-Edvind Edvardsen, Greipstad PK 573 -7 8.feb Nodelandshallen Greipstad PK
+54 35 Øystein Tydal Eknes, Åsane PK 573 +10 28.apr Jonahola Åsane PK
+110 35 Magne Mæland, Sandnes PK 573 +17 20.okt Bråstein Sandnes PK
+36 35 Espen Magnussen, Sola PK 573 +8 18.okt Sola Pistolklubb Sola PK
-37 40 Runar Magnussen, Sola PK 572 -15 16.nov Sola Skytehall Sola PK
+26 40 Terje Standal, Bremnes PK 572 +6 25.nov Prestegardsskogen Stord PK
+31 40 Marcus Jan Bertil Fällgren, Porsgrunn PK 572 +7 30.nov Brevik Porsgrunn PK
+197 40 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK Menn Jr 572 +28 20.apr Løvenskiold Bærum PK
-13 40 Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik V70 572 -4 20.jan Bommestadhallen Farris SS - Larvik
-7 40 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK 572 -3 9.des Buran Trondhjems PK
-   46 Kenneth Bjørheim Eik, Stavanger PK 571 +1 23.mai Bjergsted Hafrsfjord PK
+99 46 Ingeborg Gran, Steinkjer PK Kv V50 571 +15 17.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
+89 46 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V70 571 +14 20.jun Trondheim Trondhjems PK
+58 46 Kenneth Johnsen, Narvik PK 571 +10 21.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
-17 50 Norman Hetland, Sandnes PK V50 570 -5 17.mar Bråstein Sandnes PK
+2 50 Harald Strømmegjerde, Sunndal PK 570 +1 7.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+19 52 Mikkel Bast, Aron SK Drammen 569 +4 22.sep Drammen Aron SK Drammen
+45 52 Bjørn Hugo Kristian Iversen, Tromsø PK V50 569 +7 17.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
+537 52 Ramzan Said-Huseynovich Ilyasov, Haugesund PK 569 +66 25.okt Tunellen Haugesund PK
+76 52 Petter Hogne Schaug-Pettersen, Bærum PK V50 569 +11 12.feb Ekeberg OKTS
+113 52 Bjørn Egil Martinsen, Tana-Nesseby PK V50 569 +16 18.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+52 52 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 569 +8 13.nov Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 58 Reidar Terje Øgreid, Sandnes PK V50 568 ny 17.mar Bråstein Sandnes PK
ny 58 Bjørn Tore Espevik, Tysnes SSK 568 ny 25.nov Prestegardsskogen Stord PK
-2 58 Tord Esten Murbreck, Hamar SSK 568   - 17.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
+56 58 Peder Sperstad, Bærum PK V50 568 +8 17.jul Løvenskiold Bærum PK
+31 58 Øyvind Stolt Sund, Hafrsfjord PK 568 +5 21.okt Bjergsted Hafrsfjord PK
+22 58 Morten Antonsen, Ørland PK 568 +4 9.nov Brekstad Ørland PK
+137 58 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK 568 +20 26.aug Furukollen Støren SSK
+130 65 Tor Christian Søndergaard, Kr.sand Garnison PK 567 +19 27.aug Kristiansand Kr.sand Garnison PK
-19 65 Frank Hansen, Bodø SSK V50 567 -3 12.feb Bodø Bodø SSK
-61 67 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK 566 -19 27.aug Kristiansand Kr.sand Garnison PK
+85 67 Vidar Solheim, Eide og Fræna PK 566 +11 16.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 67 Onar Torbjørnsen, Kopervik PK V50 566 ny 19.okt Kopervik Kopervik PK
+78 67 Knut Narve Skogland, Trondhjems PK 566 +10 5.apr Trondheim Trondhjems PK
ny 67 Anne Mette Sæteren, Bærum PK Kv 566 ny 17.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
+61 67 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 566 +8 21.apr Løvenskiold Bærum PK
+31 73 Geyr Runar Jensen, Hamar SSK 565 +4 29.jan Ankerskogen, Hamar Hamar SSK
+72 73 Arnt Inge Sandvik, Tromsø PK V50 565 +9 21.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
-27 73 Roger Hugo Solvang, Mosjøen PK V50 565 -5 6.jun Sagforsen Mosjøen PK
ny 73 Arild Foros, Kotsøy PK 565 ny 26.aug Furukollen Støren SSK
-32 73 Eldar Normann Danielsen, Trondhjems PK 565 -7 30.sep Buran Trondhjems PK
-7 73 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 565 -1 26.aug Furukollen Støren SSK
+136 73 Inge Morten Nordrumshaugen, Brumunddal PK 565 +18 11.feb Bangshallen Brumunddal PK
-42 80 Terje Storholt, Oslo PK V60 564 -10 17.mar Hønefoss Ringerike PK
ny 80 Steinar Omdal, Greipstad PK 564 ny 18.okt Songdalen Greipstad PK
ny 80 Jan Henrik Eriksen, Bærum PK V60 564 ny 17.jul Løvenskiold Bærum PK
-   80 Are Wivestad, Sandnes PK V50 564   - 17.mar Bråstein Sandnes PK
+9 80 Rolf Hindal, Haugesund PK 564 +1 21.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
-47 80 Roar Skeisvoll, Kopervik PK V50 564 -11 12.mar Kopervik Kopervik PK
+42 80 Olaf Åvitsland, Evje PK V50 564 +5 22.nov Otrahallen Evje PK
+24 80 Marius Kirkemo Tøråsen, Namnå PK 564 +3 14.nov Solør skytterhall Namnå PK
+9 88 Morten Daniel Olsen, Moss PK 563 +1 28.jan Hula bak brannstasjon Askim PK
+195 88 John Olav Sundal, Tysnes SSK V60 563 +24 21.okt Vevatne Tysnes SSK
-17 88 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V60 563 -2 18.jan Vinne Verdal SSL
-47 88 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv V50 563 -9 17.feb Bråstein Sandnes PK
+149 88 Stein Vidar Amundsen, Hamar SSK SH 1 563 +19 14.apr Drammen Aron SK Drammen
-8 88 Morten Jørgensen, Kirkenes PK V50 563 -1 31.jul Vinterveiskaret Kirkenes PK
+107 88 Geir Yngvar Haugsnes, Haugesund PK 563 +15 25.okt Tunellen Haugesund PK
+34 88 Jørn Olsen, Narvik PK 563 +4 17.nov Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 88 Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK 563 ny 14.apr Drammen Aron SK Drammen
+130 88 Hege Johnsen, Narvik PK Kv 563 +17 21.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
-22 88 Hugo Kjetså, Evje PK 563 -3 22.nov Otrahallen Evje PK
-19 99 Sjur I Børve, Odda PK V50 562 -2 15.apr Skjerve NOP/Voss
ny 99 Peter Ekblom, Sandnes PK 562 ny 17.nov Bråstein Sandnes PK
-2 99 Jon Ørsund, Sunndal PK 562   - 22.mai Dalaråa Sunndal PK
+73 99 Kristian Lund, Hafrsfjord PK 562 +10 17.nov Bråstein Sandnes PK
-19 99 Bjørn Langseth, Namnå PK V50 562 -2 14.nov Solør skytterhall Namnå PK
+36 99 Knut Inge Kjesbu, Verdal SSL 562 +5 2.sep Tromsdal Verdal SSL
+53 99 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen 562 +7 21.apr Bjørndalen Sandefjord PK
-50 106 Ørjan Tjørhom, Øvre Sirdal PK 561 -7 17.nov Bråstein Sandnes PK
-50 106 Viggo Olden, Ørland PK 561 -7 15.mar Brekstad Ørland PK
+214 106 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK V50 561 +26 11.aug Lerkehaug Steinkjer PK
+89 106 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK V60 561 +13 15.jan Bodø Bodø SSK
+550 106 Arve Guldhav, Kvinesdal PK V60 561 +69 27.aug Kristiansand Kr.sand Garnison PK
+242 106 Jan Olav Furuborg, Greipstad PK 561 +29 16.okt Songdalen Greipstad PK
+40 112 Runar Ingebretsen, OKTS V50 560 +5 12.mar Ekeberg OKTS
ny 112 Odd Helge Almeland, NOP/Voss V50 560 ny 30.sep Voss NOP/Voss
+60 112 Tore Stensby, Løiten SS V50 560 +8 14.mar Solør Skytterhall Namnå PK
-49 112 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK 560 -7 28.sep Brevik Porsgrunn PK
+60 112 Terje Manfred Teigen Arnesen, Aron SK Drammen V50 560 +8 22.sep Drammen Aron SK Drammen
ny 112 Odin-Omar Sakarias Roald, Steinkjer PK 560 ny 2.sep Tromsdal Verdal SSL
ny 112 Jo Sole Runningen, Odda PK 560 ny 21.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
-56 119 John Lothe, Haugesund PK 559 -8 24.mai Stavangergt. 5 Haugesund PK
+164 119 Jan Christian Fjeld, Ringerike PK V50 559 +20 17.mar Hønefoss Ringerike PK
+108 119 Stian Solstad, Lyngsalpene PK 559 +14 17.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
-63 119 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 559 -9 22.apr Brevik Porsgrunn PK
-15 119 Arild Hårklau, Sartor SSL V60 559 -2 30.sep Voss NOP/Voss
+164 119 Reidar Hestnes, Egersund PK V60 559 +20 17.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
+16 119 Egil Roland, Porsgrunn PK V50 559 +2 28.sep Brevik Porsgrunn PK
ny 119 Magnus Idar Strømdal, Trondhjems PK V50 559 ny 15.feb Buran Trondhjems PK
+281 127 Stian Kristoffersen, Modum PK 558 +33 15.okt Ekeberg OKTS
-13 127 Jan Eirik Roska, Vadsø SSK 558 -2 18.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 127 Raymond Auestad, Evje PK 558 ny 22.nov Otrahallen Evje PK
+110 127 Sigurd Hodne, Skudenes PK 558 +14 4.mai Karmøyhallen Skudenes PK
+211 127 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen V50 558 +25 1.sep Åres Farris SS - Larvik
+25 127 Lars Moe Løset, Rindal SS 558 +3 24.jan Rindal Rindal SS
+100 127 Per Erik Dalén, Oslo PK 558 +13 15.mai Ekeberg Oslo PK
-113 127 Rune Kristian Hansen, Trondhjems PK V50 558 -24 17.jan Buran Trondhjems PK
-108 135 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 557 -19 26.aug Furukollen Støren SSK
-89 135 Eskild Ivan Skaar, Grimstad SS V50 557 -13 6.feb Nodelandshallen Greipstad PK
+266 135 Mathias Myrland, Oslo PK 557 +31 1.okt Ekeberg OKTS
-83 135 Henning Kihle, Grenland PK V50 557 -12 18.nov Geiteryggen Grenland PK
-59 139 Petter Kleiven, Lillestrøm OP V50 556 -8 17.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
+118 139 Thomas Johansen, Narvik PK 556 +14 17.nov Narvik Pistolklubb Narvik PK
+88 139 Svein Kristian Risa, Hafrsfjord PK 556 +11 18.nov Bjergsted Hafrsfjord PK
-42 139 Jon Helland Bogstrand, Bodø SSK V50 556 -6 15.okt Bodø Bodø SSK
+20 139 Kristian Roger Johansen, Kopervik PK 556 +2 7.apr Blikshavn Kopervik PK
+70 139 Odd Bjorheim, Hå PK V60 556 +9 17.mar Bråstein Sandnes PK
ny 139 Ronny Lavik, Kr.sand Garnison PK 556 ny 3.jun Kristiansand Kr.sand Garnison PK
ny 146 Jørn Morten Sletta, Lora SS V50 555 ny 7.okt Lora skytebane Lora SS
+443 146 Jørn Jørgensen, Hamar SSK 555 +52 14.nov Solør skytterhall Namnå PK
-77 148 Torbjørn Johnsen, Brønnøysund PK 554 -11 13.feb Brønnøyhallen Brønnøysund PK
-59 148 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 554 -9 18.aug Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-85 148 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V50 554 -13 4.mai Karmøyhallen Skudenes PK
+220 148 Marius Grinius, Hafrsfjord PK 554 +24 20.okt Bråstein Sandnes PK
+168 152 Espen Sivertsen, Greipstad PK V50 553 +18 16.okt Songdalen Greipstad PK
+43 152 Erik Sveum, Aron SK Drammen V50 553 +5 16.jun Myhrespiten Hokksund PK
ny 152 Jon Arvid Kleppe, Tysnes SSK V50 553 ny 21.okt Vevatne Tysnes SSK
+147 152 Kim Høyland, Sandnes PK 553 +16 17.mar Bråstein Sandnes PK
-96 152 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V50 553 -15 18.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
+26 152 Vilde Sunde, Sandnes PK Kv U16 553 +2 22.sep Blikshavn Kopervik PK
-63 152 Anders Røine, OKTS 553 -10 15.jan Ekeberg OKTS
-129 152 Geir Berg, Ringerike PK V50 553 -25 18.jan Hønefoss Ringerike PK
+85 152 Tom Lauritzen, Bodø SSK V60 553 +9 15.okt Bodø Bodø SSK
ny 152 Harald Sindre Berge, Førde PK 553 ny 2.sep Grovastøylen Florø PK
+75 162 Rune Kimo, Rissa PK 552 +8 26.aug Furukollen Støren SSK
-82 162 Esten Murbreck, Hamar SSK V60 552 -12 17.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
-3 162 Jon Kristian Ulvin, Trondhjems PK 552 -2 12.mar Støren Skytesenter Støren SSK
+168 162 Geir Eriksen, Vennesla PK V50 552 +18 11.aug Evjemoen Evje PK
+75 162 Ole-Martin Berge Haga, Sandnes PK 552 +8 18.nov Bjergsted Hafrsfjord PK
+10 162 Atle Eikrem, Ørsta/Volda PK 552   - 16.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
-58 162 Erik Andre Ellingsen, NOP/Vatne 552 -9 17.nov Bråstein Sandnes PK
+246 162 Knut Inge Hildonen, Tana-Nesseby PK V50 552 +27 15.mar Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+322 170 Odd-Erik Madsen, Bærum PK 551 +36 25.nov Løvenskiold Bærum PK
-81 170 Ole Morten Langeland, Haugesund PK 551 -12 18.nov Tunellen Haugesund PK
-42 170 Rune Hammer, Aron SK Drammen V60 551 -7 20.jan Bommestadhallen Farris SS - Larvik
-48 170 Petter Berg, Aron SK Drammen 551 -8 14.apr Drammen Aron SK Drammen
ny 170 Steinar Frydenlund, Modum PK 551 ny 15.nov Hønefoss Ringerike PK
+12 170 Rune Finstad, OKTS V60 551 +1 3.sep Ekeberg OKTS
ny 170 Sten Haga, Kirkenes PK V60 551 ny 6.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
-73 170 Livar Gudmestad, Sandnes PK V50 551 -11 17.mar Bråstein Sandnes PK
+252 170 Tor Ståle Sørli, Sandnessjøen PK V60 551 +27 18.okt Leirfjordhallen Sandnessjøen PK
-35 170 Bjørn Aage Matheson Orø, Bodø SSK V60 551 -6 12.mar Bodø Bodø SSK
ny 170 Lars Andreas Alfsvåg, Bremnes PK 551 ny 14.okt Bømlohallen Bremnes PK
ny 170 Magnus Torstad, Lora SS 551 ny 28.jan Hula bak brannstasjon Askim PK
+55 182 Hans Carsten Bøe, Trondhjems PK V50 550 +6 28.nov Buran Trondhjems PK
-54 182 Geir Marthinussen, Bergen PK V60 550 -8 28.apr Jonahola Åsane PK
+501 182 Ole Rørvig, Hafrsfjord PK 550 +62 23.mai Bjergsted Hafrsfjord PK
+110 182 Harald Andreas Sæle, Porsgrunn PK V50 550 +12 28.sep Brevik Porsgrunn PK
-111 182 Asle Frantzen, Bergen PK 550 -15 23.aug Jonahola Åsane PK
+166 182 Kjell Åke Lappen Andresen, Verdal SSL V70 550 +18 2.sep Tromsdal Verdal SSL
+101 182 Gunnar Nordgård, Bodø SSK V60 550 +11 15.okt Bodø Bodø SSK
+103 189 Carl-Frederik Natvig Andreassen, Oslo PK V50 549 +11 12.nov Ekeberg OKTS
-30 189 Per Olaf Tofsland, Grenland PK 549 -5 18.nov Geiteryggen Grenland PK
+149 189 Bjørn Lindberg, Haugesund PK V50 549 +16 7.apr Blikshavn Kopervik PK
+38 189 Trygve Haldorsen, Bremnes PK V60 549 +4 18.feb Bremnes Bremnes PK
+68 189 Per Martin Marum, Trondhjems PK V70 549 +7 15.feb Buran Trondhjems PK
-24 189 Johnny Christopher Reidarsønn, Bodø SSK 549 -4 4.feb Buran Trondhjems PK
+259 189 Rolf Helge Kristensen Pedersen, Tromsø PK 549 +30 11.mar Narvik Pistolklubb Narvik PK
+20 189 Sture Schølin, Bodø SSK V60 549 +2 18.jan Bodø Bodø SSK
ny 189 Harald Andre Knoop, Sola PK V60 549 ny 19.okt Kopervik Kopervik PK
-46 198 Jonny Skevik, Nedre Eiker PK V50 548 -7 14.apr Drammen Aron SK Drammen
+210 198 Steffen Johannes Bjertnæs, Ringerike PK 548 +23 15.nov Hønefoss Ringerike PK
+110 198 Tore Kjølstad, Frosta SSL V50 548 +12 15.nov Vinne Verdal SSL
-11 198 Håkon Tøråsen, Namnå PK V50 548 -1 14.nov Solør skytterhall Namnå PK
-94 198 Åge Ånensen, Stord PK 548 -13 25.nov Prestegardsskogen Stord PK
-11 198 Richard Aaserud, Ringerike PK 548 -1 15.nov Hønefoss Ringerike PK
+190 198 Kjell Stuland Johansen, Trondhjems PK V60 548 +20 15.nov Buran Trondhjems PK
+101 198 Thor-Johnny Finsrud, Grenland PK 548 +11 29.mai Geiteryggen Grenland PK
-11 206 Bård Håland, Hå PK 547 -1 20.okt Bråstein Sandnes PK
-34 206 Asbjørn Nikolaisen, Bodø SSK SH 1 547 -5 12.feb Bodø Bodø SSK
+12 206 Torstein Vikan, Verdal SSL 547 +1 2.sep Tromsdal Verdal SSL
+12 206 Erlend Vidar Larsos Kristiansen, Mo PK 547 +1 2.jun Mo i Rana Mo PK
-41 206 Frode Knutsen, Trondhjems PK V50 547 -6 4.feb Buran Trondhjems PK
+312 206 Karl Olav Undheim, Bremnes PK 547 +34 18.feb Bremnes Bremnes PK
+641 206 Gunnar Langø, Tromsø PK V70 547 +89 5.aug Bestemorenga Bodø SSK
-109 213 Rune Berven-Hanssen, Harstad PK 546 -15 21.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
+79 213 Per Gunnar Bryhni, Hamar SSK V60 546 +8 29.jan Ankerskogen, Hamar Hamar SSK
+86 213 Odd Steinar Mathisen, Tana-Nesseby PK V50 546 +9 15.feb Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 213 Ove Eugen Horgen, Bærum PK V60 546 ny 17.jul Løvenskiold Bærum PK
-68 213 Odd Eirik Vrålstad, Grenland PK 546 -10 11.nov Brevik Porsgrunn PK
ny 213 Roald Fuglestad, Hå PK 546 ny 17.nov Bråstein Sandnes PK
+183 213 Adam Tobias Randen, Egersund PK 546 +19 17.feb Bråstein Sandnes PK
ny 213 Steinar Huneide, Hjørungavåg PK 546 ny 16.okt Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 221 Anders Martin, OKTS V50 545 ny 1.okt Ekeberg OKTS
-107 221 Per Furset, Stord PK V50 545 -15 9.okt Prestegardsskogen Stord PK
+57 221 Johnny-Leo Ludviksen Jernsletten, Tana-Nesseby PK V50 545 +5 15.feb Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+36 221 Wenche Solbakken, Aron SK Drammen Kv V60 545 +3 29.mai Drammen Aron SK Drammen
-69 221 Bjørn Gunnar Pedersen, Skudenes PK 545 -10 4.mai Karmøyhallen Skudenes PK
+201 221 Kjetil Hansen, Hafrsfjord PK 545 +21 18.okt Sola Pistolklubb Sola PK
+36 221 Elin Leirvik, Trondhjems PK Kv 545 +3 16.apr Støren Skytesenter Støren SSK
-46 228 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V60 544 -6 25.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
+50 228 Helge Olden, Ørland PK V60 544 +4 17.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
+50 228 Roar Jacob Lislevand, Evje PK 544 +4 22.nov Otrahallen Evje PK
ny 228 Kjetil Eia, Time PK V50 544 ny 20.okt Bråstein Sandnes PK
+29 228 Tor Olav Sande, Florø PK 544 +2 2.sep Grovastøylen Florø PK
-139 228 Tom Cato Karlsen, Røyken SL V50 544 -19 29.mai Drammen Aron SK Drammen
-93 228 Bård Ankar Kostamo Olsen, Tana-Nesseby PK 544 -13 18.okt Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+180 228 Sigmund Torstad, Hamar SSK 544 +19 11.feb Bangshallen Brumunddal PK
-33 228 Odd Erik Lauritzen, Tromsø PK 544 -4 12.jul Brosebanen Lyngsalpene PK
+131 228 Liv Håland, Hå PK Kv 544 +13 17.mar Bråstein Sandnes PK
-19 228 Knut Bøkevoll, Kirkenes PK 544 -3 18.okt Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+160 228 Per Morten Bølstad, Oslo PK V50 544 +16 15.mai Ekeberg Oslo PK
-33 228 Kjetil Skogshagen, Farris SS - Larvik V50 544 -4 17.mar Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 228 Terje Andreassen, Porsgrunn PK 544 ny 2.feb Brevik Porsgrunn PK
ny 228 Ida Charlotte Ringstad, Finnsnes PK Kv 544 ny 27.jun MNM Säkylä CISM Finland
-56 243 Rikard Hille, Greipstad PK 543 -6 12.mai Stemtjønn Greipstad PK
ny 243 Göran Anders Martin, OKTS V50 543 ny 12.nov Ekeberg OKTS
-78 243 Anders Hernes, Ørland PK 543 -10 15.mar Brekstad Ørland PK
+62 246 Trond Tanke, Tromsø PK V50 542 +6 17.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
+4 246 Håkon Petter Nilsen Omma, Tromsø PK V50 542 -1 21.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
+246 246 Kenneth Eliussen Kristoffersen, Kopervik PK 542 +27 19.jan Kopervik Kopervik PK
+62 246 Espen Alexander Halvorsen, Farris SS - Larvik V50 542 +6 22.sep Drammen Aron SK Drammen
+181 246 Kristian Flægstad, Frosta SSL 542 +19 15.nov Vinne Verdal SSL
+503 246 Elise Nygård, Trondhjems PK Kv 542 +64 20.jun Trondheim Trondhjems PK
-9 246 Hans Johansen, Trondhjems PK V70 542 -2 18.okt Buran Trondhjems PK
+53 246 Hugo Haug, OKTS V50 542 +5 12.feb Ekeberg OKTS
+126 254 Andreas Solheim Tveråli, Brønnøysund PK 541 +12 13.feb Brønnøyhallen Brønnøysund PK
ny 254 Johann Bjørn Adamsson, Kopervik PK V50 541 ny 19.jan Kopervik Kopervik PK
ny 254 Arne Vemund Bækken, Hamar SSK V50 541 ny 21.okt Ankerskogen, Hamar Hamar SSK
ny 254 Frank Roy Haugland, Oppegård SL V60 541 ny 1.okt Ekeberg OKTS
-59 254 Ketil Ingilæ, Tana-Nesseby PK 541 -7 15.feb Varangerbotn Tana-Nesseby PK
-140 254 Morten Rustad, Lillestrøm OP V50 541 -19 4.sep Ekeberg Oslo PK
+17 254 Magne Granøien, Støren SSK 541   - 12.feb Støren Skytesenter Støren SSK
ny 254 Roy Baumann, Birkenes & Lillesand SSL V50 541 ny 28.okt Stueneshallen Arendal PK
+54 254 Terje Fallmyr, Rissa PK V50 541 +5 26.aug Furukollen Støren SSK
ny 254 Jan Olav Nordhagen, Hamar SSK 541 ny 10.mai Smidholen Namnå PK
ny 254 Hans Petter Løberg, Brumunddal PK 541 ny 11.feb Bangshallen Brumunddal PK
-151 265 Per Rune Magnussen, Sola PK V50 540 -20 16.nov Sola Skytehall Sola PK
+412 265 Rudi Andre Brochs, Kopervik PK V50 540 +51 12.feb Kopervik Kopervik PK
ny 265 Lars Ragnar Knarud, Lunner SL V60 540 ny 17.mar Hønefoss Ringerike PK
ny 265 Nina Jeanette Straume Leirivaara, Asker SK Kv 540 ny 30.mar solliveien 91 Asker SK
+115 265 Håvard Larsen, Rissa PK 540 +11 26.aug Furukollen Støren SSK
ny 265 Morten Støen, Bærum PK V60 540 ny 25.nov Løvenskiold Bærum PK
ny 265 Knut-Jan Mjåseth, Askvoll PK V60 540 ny 2.sep Grovastøylen Florø PK
+207 272 Ola Eirik Bolme, Rindal SS V50 539 +23 24.jan Rindal Rindal SS
+116 272 Jan Erik Hagen, OKTS V50 539 +11 15.jan Ekeberg OKTS
ny 272 Harald Kismul, Kvam PK 539 ny 15.apr Skjerve NOP/Voss
+58 272 Espen Andre Skipstad, Sandnes PK Menn Jr 539 +5 20.okt Bråstein Sandnes PK
-15 272 Gisle Huge, Bodø SSK V60 539 -3 12.mar Bodø Bodø SSK
-100 272 Kristin Amundsen Schaug-Pettersen, Bærum PK Kv V50 539 -13 12.feb Ekeberg OKTS
-54 272 Jon Arne Brekken, Sunndal PK V60 539 -7 26.aug Furukollen Støren SSK
+76 272 Erlend Sporstøl Vikestrand, Ørsta/Volda PK 539 +7 16.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 272 Stig Gøran Olsen, Åsane PK 539 ny 23.aug Jonahola Åsane PK
+76 272 Arnstein Leif Myklebust, Ørsta/Volda PK 539 +7 16.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
-100 282 Jostein Johan Nygård Sunde, Sandnes PK 538 -12 22.sep Blikshavn Kopervik PK
+150 282 Kjetil Ellertsen, Egersund PK 538 +16 21.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 282 Thea Mari Hovin Landsem, Støren SSK Kv U16 538 ny 26.aug Furukollen Støren SSK
-25 282 Erik Stai, Levanger SSL V70 538 -4 2.sep Tromsdal Verdal SSL
-211 282 Lillian Larsen, Lyngsalpene PK Kv 538 -27 12.jul Brosebanen Lyngsalpene PK
+361 282 Morten Teinum, Kr.sand Garnison PK 538 +44 3.jun Kristiansand Kr.sand Garnison PK
-211 282 Roger Feed, Horten O. PK 538 -27 20.jan Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+676 282 Frode Kolvik Paulsen, Hjørungavåg PK 538 +114 13.nov Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+382 282 May Brit Morsund Håland, Egersund PK Kv V50 538 +47 16.sep Bjergsted Hafrsfjord PK
+575 282 Asbjørn Nikolaisen, Aron SK Drammen 538 +82 22.sep Drammen Aron SK Drammen
+417 292 Christer Arnesen Nordbø, Hafrsfjord PK 537 +52 18.nov Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 292 Dagfinn Brøto, Nesbyen PK V50 537 ny 17.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
-35 292 Kenny Andre Hauglum Kolstad, Vigra og Valderøy PK 537 -5 13.nov Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+76 292 Magne Fagertun, Mo PK V50 537 +7 3.jul Rana Åenget Pistolbane Mo PK
+46 292 Ole Thomas Furuseth, Kr.sand Garnison PK 537 +4 21.jan Kristiansand Kristiansand PK
+28 292 Bjørn Engebakken, Haslemoen PK V60 537 +2 10.mai Smidholen Namnå PK
-65 292 Svenn Mikal Bergeng, Kirkenes PK 537 -8 18.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 299 Anders Arnesen, Grenland PK 536 ny 18.nov Geiteryggen Grenland PK
ny 299 Svein Emil Andreassen, Grenland PK V60 536 ny 18.nov Geiteryggen Grenland PK
-81 299 Trine Rosenvinge, Brønnøysund PK Kv 536 -10 13.mar Brønnøyhallen Brønnøysund PK
ny 299 Gunnar Teigland, Tysnes SSK V60 536 ny 25.nov Prestegardsskogen Stord PK
ny 299 Silvia del Zotto, Bærum PK Kv V50 536 ny 17.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
-62 299 Knut Henning Våge, Haugesund PK V50 536 -8 25.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
+43 305 Øystein Nirisen, Porsgrunn PK V60 535 +3 2.feb Brevik Porsgrunn PK
ny 305 Kay Svendsen, Brumunddal PK 535 ny 11.feb Bangshallen Brumunddal PK
+54 305 Svein Erik Dalland, Tysnes SSK V50 535 +4 12.apr Vevatne Tysnes SSK
-282 305 Bjørn Harald Vik, Ørland PK V50 535 -43 24.jun Oppddal Oppdal PK
ny 305 Rune Amundø, Sula SSK 535 ny 13.nov Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+394 305 Børge Jørgensen-Dahl, Trondhjems PK V70 535 +49 15.mar Buran Trondhjems PK
+284 305 Kim Henrik Bertheussen Tafjord, Ørsta/Volda PK 535 +32 13.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 305 Jan Henrik Michaelsen, Kongsvinger SS 535 ny 28.jan Hula bak brannstasjon Askim PK
+95 313 Svein Ole Nesje, Oslo PK V50 534 +9 14.jan Bangshallen Brumunddal PK
ny 313 Roger Servold Gåserud, Leikanger SSL 534 ny 12.aug Mjøen Årdal SSL
+55 313 Sveinung Kolskår, Stord PK 534 +4 25.nov Prestegardsskogen Stord PK
+210 313 Knut Harald Nerland, Steinkjer PK V50 534 +22 18.okt Vinne Verdal SSL
ny 313 Ole Christian Gruer, Røyken SL 534 ny 29.mai Drammen Aron SK Drammen
-56 313 Jan Ove Midtun, Bergen PK 534 -8 24.jun Skjerve NOP/Voss
ny 313 Asbjørn Nordnes, Leirfjord SSK V50 534 ny 18.okt Leirfjordhallen Sandnessjøen PK
ny 313 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK V50 534 ny 13.nov Songdalen Greipstad PK
+179 313 Tore Fjeld, Namnå PK V50 534 +19 17.okt Solør skytterhall Namnå PK
-30 313 Thomas Røset, Selbu PK 534 -5 16.jun Skytesenteret Selbu PK
ny 313 Harald Håheim, Hafrsfjord PK 534 ny 21.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 313 Jarle Thuen, Haugesund PK 534 ny 18.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
-56 313 Geir Atle Småvik, Trondhjems PK V50 534 -8 15.feb Buran Trondhjems PK
-178 313 Oddmund Fjerdingen, Rømskog PK V60 534 -23 28.jan Hula bak brannstasjon Askim PK
ny 327 Iver-Helge Løvhaug, Hadeland SS 533 ny 20.apr Løvenskiold Bærum PK
-19 327 Johan Ljungstedt, Trondhjems PK 533 -3 4.feb Buran Trondhjems PK
ny 327 Bjørn Egil Helgerud, Hokksund PK 533 ny 29.mai Drammen Aron SK Drammen
+232 327 Magnus Uglemsmo, Selbu PK 533 +26 16.jun Skytesenteret Selbu PK
-162 327 Martin Eriksen, Vennesla PK 533 -20 11.aug Evjemoen Evje PK
-19 327 Nils Oddvar Midtun, Ringerike PK 533 -3 19.apr Hønefoss Ringerike PK
ny 327 Hjalmar Magne Joleik, Førde PK V60 533 ny 31.mai Grovastøylen Florø PK
ny 327 Kai Henrik Gunderstad, Haugesund PK 533 ny 24.mai Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 327 Allan Solheim, Florø PK 533 ny 31.mai Grovastøylen Florø PK
+201 327 Per-Morris Bakken, Sandnessjøen PK 533 +22 18.okt Leirfjordhallen Sandnessjøen PK
+53 327 Eivind Minge, Moss PK 533 +4 24.feb Kulås Sarpsborg PK
ny 338 André Trønnes, Narvik PK V50 532 ny 11.mar Narvik Pistolklubb Narvik PK
+50 338 Leif Erling Ivar Pettersen, Horten O. PK V50 532 +4 17.mar Bommestadhallen Farris SS - Larvik
-160 338 Knut Ove Lund, Svalbard Turn Pgr 532 -19 21.mar Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
ny 338 Knut Mosand, Rauland PK V60 532 ny 11.nov Brevik Porsgrunn PK
+26 342 Sigmund Westvik, Stord PK V50 531 +1 25.nov Prestegardsskogen Stord PK
ny 342 Fredrik Berg Forren, Oppdal PK Menn Jr 531 ny 24.jun Oppddal Oppdal PK
-34 342 Bjørnar Amundsen, Greipstad PK 531 -5 12.mai Stemtjønn Greipstad PK
ny 342 Bjørn Magnus Tordhol, Lora SS 531 ny 7.okt Lora skytebane Lora SS
-105 342 Martin Rushfeldt Krüger, Mo PK 531 -13 2.jun Mo i Rana Mo PK
ny 342 Karl-Peder Sjømæling, Verdal SSL 531 ny 18.okt Vinne Verdal SSL
ny 342 Ole Jørgen Hegdal Lie, Akademisk SL 531 ny 15.apr Ekeberg Akademisk SL
+80 342 Sven Tore Verstad, Ørsta/Volda PK V50 531 +7 16.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
-222 350 Roy Blokhus, Mo PK V50 530 -28 3.jul Rana Åenget Pistolbane Mo PK
+142 350 Erling Andre Sønderby, Dokka PK 530 +15 12.mar Ekeberg OKTS
-79 350 Arne Lidwin, OKTS V50 530 -11 15.jan Ekeberg OKTS
ny 350 Geir Udnes Aamot, Skjåk PK 530 ny 7.okt Lora skytebane Lora SS
+119 350 Jøran Stokvik Nilssen, Mo PK 530 +13 3.jul Rana Åenget Pistolbane Mo PK
ny 350 Frank Henning Lillebuen, Åsane PK 530 ny 30.sep Voss NOP/Voss
-58 350 Anders Gunbjørnsen, Ringerike PK V60 530 -8 18.okt Hønefoss Ringerike PK
+215 350 Stig Erling Johnsen, Tana-Nesseby PK 530 +24 31.jul Vinterveiskaret Kirkenes PK
+88 350 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V60 530 +10 9.des Buran Trondhjems PK
+102 359 Jeanette Berg, Grenland PK Kv 529 +11 22.apr Brevik Porsgrunn PK
+159 359 Yngve Lund Bråthen, Trondhjems PK V50 529 +16 15.mar Buran Trondhjems PK
+9 359 Frode Petter Bærøe, Oslo SS V60 529 -1 12.feb Ekeberg OKTS
ny 359 Ragnar Lie, Bærum PK V50 529 ny 17.jul Løvenskiold Bærum PK
-313 359 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK 529 -41 18.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 359 Terje Kristiansen, Porsgrunn PK 529 ny 2.feb Brevik Porsgrunn PK
-132 359 Svein Olav Hagbø, NOP/Vatne V50 529 -16 6.okt Svartemyr NOP/Vatne
ny 359 Frank Nilsen, Trondhjems PK 529 ny 15.mar Buran Trondhjems PK
ny 367 Per Christian Lie, Bærum PK V50 528 ny 25.nov Løvenskiold Bærum PK
+41 367 Einar Darre Kaarbø, Vigra og Valderøy PK V50 528 +3 16.okt Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+423 367 Jørn Stefan Opdahl, Tana-Nesseby PK 528 +57 18.okt Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 367 Jan Petter Dørmænen, Kirkenes PK V60 528 ny 30.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
+65 367 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V60 528 +6 13.nov Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+284 372 Per Anders Knive, Hokksund PK 527 +35 14.apr Drammen Aron SK Drammen
ny 372 Heikki Andre Toivonen, Aron SK Drammen 527 ny 22.sep Drammen Aron SK Drammen
-89 372 Tomas Dahl, Ørland PK 527 -12 15.mar Brekstad Ørland PK
ny 372 Stian Berg Larsen, Vennesla PK 527 ny 11.aug Evjemoen Evje PK
+16 372 Henning Harry Thorsen, Hafrsfjord PK V50 527 -1 18.nov Bjergsted Hafrsfjord PK
-213 372 Talin Michelle Vartivarian, OKTS Kv 527 -27 3.sep Ekeberg OKTS
ny 372 Thomas Vikan Strøm, Viking PK og RK V50 527 ny 20.jun Trondheim Trondhjems PK
+504 372 Øystein Sætrevik Meland, Haugesund PK 527 +76 18.nov Tunellen Haugesund PK
ny 372 Leif Kruse, OKTS V60 527 ny 12.feb Ekeberg OKTS
ny 372 Bernardus Van Rijn, Kristiansand PK 527 ny 26.feb Kristiansand Kr.sand Garnison PK
+26 382 Martin Meltzer, Arendal PK 526 +1 28.okt Stueneshallen Arendal PK
-111 382 Roger Gösta Persson, Tana-Nesseby PK V50 526 -15 18.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 382 Malvin Kåre Molvik, Vanylven SSL V60 526 ny 16.okt Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 382 Marius Haugerud, Bodung PK 526 ny 14.jan Bangshallen Brumunddal PK
+448 382 Sigbjørn Songstad, Åsane PK V50 526 +63 24.jun Skjerve NOP/Voss
ny 382 Knut Øyvind Åsen, Førde PK 526 ny 31.mai Grovastøylen Florø PK
+66 382 Svein Norfinn Krakeli, Eide og Fræna PK V60 526 +7 13.nov Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+288 389 Kim Vater, Haugesund PK V60 525 +36 18.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 389 Gábor Imre Nyheim-igari, Årdal SSL 525 ny 12.aug Mjøen Årdal SSL
ny 389 Gunnar Laurhammer, Bremnes PK 525 ny 18.feb Bremnes Bremnes PK
-194 389 Ole Petter Røed, Sandefjord PK V50 525 -23 21.apr Bjørndalen Sandefjord PK
ny 389 Ole Johnny Larsen Hennum, Sarpsborg PK 525 ny 24.feb Kulås Sarpsborg PK
-102 394 Roger Vik, Ørland PK V50 524 -14 9.nov Brekstad Ørland PK
-35 394 Kristian Kristiansen, Tromsø PK 524 -7 17.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
+180 394 Michal Przemyslaw Kepniak, Hafrsfjord PK 524 +19 21.okt Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 394 Kevin Haukelid Slåtten, Jørpeland PK 524 ny 16.sep Bjergsted Hafrsfjord PK
-39 398 Espen Mostad, Fredrikstad SS 523 -8 24.feb Kulås Sarpsborg PK
ny 398 Mikael Bjørnå, Mosjøen PK 523 ny 20.jun Sagforsen Mosjøen PK
ny 398 Vidar Øyvind Aamodt, Akademisk SL 523 ny 12.nov Ekeberg OKTS
+40 398 Tore Nygaard, Haugesund PK 523 +3 25.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
+40 398 Rolf Toven, Nesset PK V60 523 +3 26.aug Furukollen Støren SSK
ny 398 Thor Skjør, Åsnes Finnskog PK 523 ny 14.mar Solør Skytterhall Namnå PK
ny 398 Sun Bore, Time PK SH 1 523 ny 29.aug Bjergsted Hafrsfjord PK
+161 398 Unn Tove Myrheim Djuplasti, Mo PK Kv 523 +16 2.jun Mo i Rana Mo PK
+10 398 Trond Helge Hveding, Narvik PK V50 523 -2 21.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 398 Sjur Christian Berggraf, Hafrsfjord PK 523 ny 21.okt Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 398 Kim Ole Græsdal, Ørsta/Volda PK 523 ny 13.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 409 Eirik Arne Sletta, Lora SS 522 ny 7.okt Lora skytebane Lora SS
ny 409 Arvid Lande, Stord PK V70 522 ny 25.nov Prestegardsskogen Stord PK
ny 409 Martin Myking Fintland, Bodø SSK 522 ny 15.okt Bodø Bodø SSK
ny 409 Peder Anders Andersen, Hafrsfjord PK 522 ny 28.feb Bjergsted Hafrsfjord PK
+404 413 Terje Vedaa, Vaksdal SSK 521 +55 13.jun Ardalen Vaksdal SSK
ny 413 Knut Arne Landsverk, Marnar PL 521 ny 22.nov Otrahallen Evje PK
+569 413 Erik Larsson Aas, Hafrsfjord PK 521 +104 17.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
ny 413 Stian Jørgen Sveen, Oslo PK 521 ny 15.mai Ekeberg Oslo PK
+349 413 Jan Olav Sæter, Svalbard Turn Pgr 521 +45 21.mar Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
+25 413 Ronald Storesæther Eikefjord, Egersund PK V50 521 +1 18.feb Bjergsted Hafrsfjord PK
-45 413 Knut Sverre Gundersen, Sarpsborg PK 521 -9 24.feb Kulås Sarpsborg PK
-137 420 Alf Johnsen, Greipstad PK V60 520 -19 13.okt Evjemoen Evje PK
-100 420 Kjell Ove Torsvik, Farris SS - Larvik V60 520 -15 1.sep Åres Farris SS - Larvik
ny 420 Sæbjørn Langhelle, Vaksdal SSK V60 520 ny 13.jun Ardalen Vaksdal SSK
-285 420 Vidar Hansen, Hafrsfjord PK 520 -37 23.mai Bjergsted Hafrsfjord PK
+7 420 Roger Lauritz Nilsen, Sandnes PK V50 520 -3 17.nov Bråstein Sandnes PK
+59 420 Robert Mettälä-Larsson, Stord PK 520 +4 9.okt Prestegardsskogen Stord PK
-149 420 Ole Johan Vold, Hå PK 520 -21 17.nov Bråstein Sandnes PK
-306 420 Per Størker Haugnes, Kristiansund PK V50 520 -40 13.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+41 420 Tore Alstadvoll, Frosta SSL V50 520 +2 15.nov Vinne Verdal SSL
-21 429 Tomas Skår Bortne, Kopervik PK 519 -6 12.mar Kopervik Kopervik PK
+320 429 Mads Ivar Løkås, Narvik PK 519 +41 18.mar Narvik Pistolklubb Narvik PK
-220 429 Åge Lier, Stjørdal PK V60 519 -28 15.feb Vinne Verdal SSL
+107 429 Levi Gunnar Svensrud, Namnå PK 519 +9 17.jan Solør Skytterhall Namnå PK
+204 429 Ole Martin Jørve, Ringerike PK V50 519 +24 19.apr Hønefoss Ringerike PK
+130 429 Morten Krabbesund Krystad, Arendal PK V50 519 +12 28.okt Stueneshallen Arendal PK
-211 429 Ivar Andre Ødegård, Stjørdal PK 519 -27 14.jun Skatval Stjørdal PK
-81 429 Atle Audun Turøy, Stord PK V60 519 -13 18.feb Bremnes Bremnes PK
-210 437 Geir Yngve Kristiansen, Nedre Eiker PK 518 -27 14.apr Drammen Aron SK Drammen
+24 437 Terje Nygård, Førde PK 518   - 2.sep Grovastøylen Florø PK
-99 437 Morten Sleire, Kvam PK V50 518 -15 30.sep Voss NOP/Voss
-250 437 Tommy Arild Sande, Porsgrunn PK 518 -31 2.feb Brevik Porsgrunn PK
-29 437 Anders Vonstad, Mo PK 518 -7 2.jun Mo i Rana Mo PK
-250 437 Jan Helge Tofte, Stord PK V50 518 -31 4.mar Prestegardsskogen Stord PK
ny 437 Bjørn Egil Larsen, Vigra og Valderøy PK 518 ny 7.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+42 437 Espen Schanche, Sandefjord PK V60 518 +2 25.aug Bjørndalen Sandefjord PK
ny 437 Janina-Simone Krause, Greipstad PK Kv 518 ny 12.mai Stemtjønn Greipstad PK
+11 437 Dag Magnus Saxeide, Hafrsfjord PK V50 518 -1 18.feb Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 447 Frank Peder Hatlenes, Sandnes PK 517 ny 17.mar Bråstein Sandnes PK
+453 447 Arne Richard Rishaug, Mo PK V50 517 +73 2.jun Mo i Rana Mo PK
-39 447 Arne Gujord, Bæverdalen PK V50 517 -8 21.mar Rindal Rindal SS
ny 447 Kurt Fjermeros, Vennesla PK 517 ny 12.mai Stemtjønn Greipstad PK
-67 447 Svein Olav Haarberg, Bodø SSK V60 517 -12 12.nov Hunstad Bodø SSK
-109 447 Geir Ove Næss, Aron SK Drammen V50 517 -16 20.jan Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 447 Iver Jørve, Ringerike PK 517 ny 17.mar Hønefoss Ringerike PK
-9 447 Morten Ro Johansen, Farris SS - Larvik 517 -3 17.mar Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 455 Arve Yttri, Leikanger SSL 516 ny 12.aug Mjøen Årdal SSL
ny 455 Egil Vetvik, Eide og Fræna PK V50 516 ny 13.nov Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-172 455 Magnar Skrettingland, Birkenes & Lillesand SSL V50 516 -23 21.jan Kristiansand Kristiansand PK
ny 455 Simon Øyvind Sørfosbog, Bergen PK 516 ny 15.apr Skjerve NOP/Voss
ny 455 Monica Kolbjørnsen, Haugesund PK Kv 516 ny 21.okt Tunellen Haugesund PK
+319 455 Hans Martin Langø, Trondhjems PK 516 +41 5.apr Trondheim Trondhjems PK
+254 455 Jørn Eirik Lillevoll Henriksen, Skånland PK V60 516 +31 11.mar Narvik Pistolklubb Narvik PK
-205 455 Magnar Anton Støyva, Sandane PK 516 -27 12.aug Mjøen Årdal SSL
+258 463 Gjermund Jansen, Sarpsborg PK V60 515 +33 24.feb Kulås Sarpsborg PK
-133 463 Raymond Hildonen, Tana-Nesseby PK V50 515 -19 15.nov Varangerbotn Tana-Nesseby PK
-206 463 Thomas Rosenvinge, Grimstad SS 515 -27 19.feb Stueneshallen Arendal PK
-115 463 Leif Tronslien Andressen, Lillestrøm OP V70 515 -17 15.apr Ekeberg Akademisk SL
ny 463 Bård Arne Arnljot, Kirkenes PK V60 515 ny 14.jun Skatval Stjørdal PK
ny 463 Per Thomas Johnsen, Sarpsborg PK 515 ny 24.feb Kulås Sarpsborg PK
ny 463 Luca Abele Piciaccia, Bærum PK V50 515 ny 17.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
+384 463 Arild Dalland, Narvik PK 515 +57 17.feb Narvik PK Narvik PK
ny 471 Arne Emil Kolbjørnsen, Haugesund PK V50 514 ny 15.apr Skjerve NOP/Voss
ny 471 Trym Christensen, Hurum SSK 514 ny 14.apr Drammen Aron SK Drammen
-151 471 Målfrid Pernille Vannebo, Numedal SSK Kv V50 514 -21 17.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
+200 471 Anders Johansson, Akademisk SL 514 +24 12.feb Ekeberg OKTS
+72 471 Arnstein Liberg, Frosta SSL 514 +5 18.okt Vinne Verdal SSL
+52 471 Knut Helge Kalliainen, Kirkenes PK V50 514 +2 15.mar Varangerbotn Tana-Nesseby PK
-163 471 Bård Terje Løklingholm, Stord PK 514 -22 25.nov Prestegardsskogen Stord PK
ny 471 Andre Lægreid, Årdal SSL 514 ny 12.aug Mjøen Årdal SSL
+423 471 Kim Aure, Vigra og Valderøy PK 514 +69 13.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 471 Mats Amdal, Hafrsfjord PK 514 ny 16.sep Bjergsted Hafrsfjord PK
+21 471 Olga Mikhailovna Pavlova, Molde PK Kv V50 514 -1 13.nov Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-232 482 Kåre Louis Angvik, Horten O. PK V60 513 -30 25.aug Bjørndalen Sandefjord PK
ny 482 Hans Martin Ese, Åsane PK 513 ny 23.aug Jonahola Åsane PK
ny 482 Terje Eik-Nes, Haugesund PK 513 ny 25.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 482 Leif-Jarle Tirevoll, Hjørungavåg PK 513 ny 13.nov Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 482 Michael Benjamin George Hill, Åsane PK 513 ny 21.okt Vevatne Tysnes SSK
+165 487 Sissel Synnøve Korpiselkä, Hå PK Kv 512 +19 17.nov Bråstein Sandnes PK
+212 487 Bjørn Solheim, OKTS V50 512 +26 15.okt Ekeberg OKTS
ny 487 Alexander Kurpios, Time PK 512 ny 18.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
-18 487 Tore Ådland, Kopervik PK 512 -5 11.aug Blikshavn Kopervik PK
ny 487 Frank Johnny Olsen, Svalbard Turn Pgr 512 ny 21.mar Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
ny 487 Ove Himle, NOP/Voss V50 512 ny 24.jun Skjerve NOP/Voss
+41 487 Webjørn Jostein Gamlem, Vigra og Valderøy PK 512 +1 16.okt Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+87 487 Mikal Josefsen, Kirkenes PK 512 +7 18.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
-119 487 Andreas Kiltvik, Selbu PK 512 -18 16.jun Skytesenteret Selbu PK
ny 496 Jan Arvid Bjerkestrand, Jørpeland PK 511 ny 29.aug Bjergsted Hafrsfjord PK
+137 496 Oliver Tobias Aas, Ørland PK Menn Jr 511 +16 26.aug Furukollen Støren SSK
+113 496 Erik Mikkelsen, Verdal SSL 511 +11 18.okt Vinne Verdal SSL
ny 496 Frank Istad, Kristiansund PK 511 ny 13.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 496 Ivar Arne Knarvik, Ørsta/Volda PK V50 511 ny 13.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+382 501 Stig Kåre Pedersen, Narvik PK V60 510 +60 21.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
+58 501 Jon Magnar Frislid, Ørsta/Volda PK 510 +3 13.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-244 501 Asbjørn Solheim, Bremnes PK V60 510 -32 4.mar Prestegardsskogen Stord PK
-218 501 Tommy Schüller, Porsgrunn PK Menn U16 510 -29 28.sep Brevik Porsgrunn PK
-40 501 Kristin Thune, OKTS Kv V50 510 -8 15.jan Ekeberg OKTS
+27 501 Hans-Petter Bruce Ulven, Trondhjems PK V60 510 -1 15.mar Buran Trondhjems PK
+387 501 Jon Olav Holan, Trondhjems PK V50 510 +63 18.okt Buran Trondhjems PK
+144 508 Arne Johan Ervik, Ørland PK 509 +16 15.mar Brekstad Ørland PK
ny 508 Tor Erik Nilsen, Brumunddal PK 509 ny 11.feb Bangshallen Brumunddal PK
+279 508 Odd Arild Espedal, Hafrsfjord PK 509 +37 18.feb Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 508 Tor Erik Simonsen, Narvik PK 509 ny 17.nov Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 508 Sunniva Gaasemyr, Stor-Oslo SK Kv 509 ny 27.jun MNM Säkylä CISM Finland
+254 508 Jørgen Hagen Bendiksen, Trondhjems PK 509 +33 17.jan Buran Trondhjems PK
ny 508 Camilla Heggelund Hovd, Bærum PK Kv 509 ny 27.mai Smidholen Namnå PK
+286 508 Eirik Andreassen, Oslo Vestre SS 509 +39 15.apr Ekeberg Akademisk SL
-230 508 Dagfinn Gjerde, Vadsø SSK V50 509 -31 15.nov Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+245 517 Tomas Aarvak, Trondhjems PK 508 +32 5.apr Trondheim Trondhjems PK
ny 517 Marilyn Johansen, Kr.sand Garnison PK Kv 508 ny 3.jun Kristiansand Kr.sand Garnison PK
ny 517 Bernt Johansen, Kvæfjord PK V50 508 ny 21.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
+173 517 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V50 508 +21 15.nov Hønefoss Ringerike PK
ny 517 Jonny Ree, Greipstad PK 508 ny 12.mai Stemtjønn Greipstad PK
ny 522 Børge Kjartan Lindøe, Akademisk SL 507 ny 12.nov Ekeberg OKTS
ny 522 Magne Gunnar Norberg, Lora SS V70 507 ny 7.okt Lora skytebane Lora SS
ny 522 Wolfgang Mathis, Sandnes PK 507 ny 29.aug Bjergsted Hafrsfjord PK
+58 522 Håvard Todal, OKTS 507 +3 12.feb Ekeberg OKTS
ny 522 Anton Andreas Brekke, Hokksund PK Menn Jr 507 ny 29.sep Myhrespiten Hokksund PK
+279 522 Erik Haglund, Grimstad SS Menn U16 507 +38 28.okt Stueneshallen Arendal PK
ny 522 Carl Alexander Eriksson, Trondhjems PK 507 ny 17.jan Buran Trondhjems PK
ny 522 Maiken Alvestad Moe, Hamar SSK Kv Jr 507 ny 14.mar Solør Skytterhall Namnå PK
ny 522 Per Anker Sandberg, Sandnessjøen PK V50 507 ny 18.okt Leirfjordhallen Sandnessjøen PK
+63 531 Gunnar Aske, Trondhjems PK V50 506 +4 5.apr Trondheim Trondhjems PK
+34 531 Jan Brødreskift, Rindal SS V50 506   - 21.mar Rindal Rindal SS
+58 531 Trond Hellesvik, Bodø SSK 506 +3 18.jan Bodø Bodø SSK
ny 531 Stig Aldal, NOP/Voss 506 ny 15.apr Skjerve NOP/Voss
ny 531 Kjartan Lindøe, Akademisk SL 506 ny 15.apr Ekeberg Akademisk SL
ny 531 Stig André Bruvoll, Narvik PK 506 ny 17.nov Narvik Pistolklubb Narvik PK
-130 531 Dag Ståle Strømstad, Kongsvinger SS V50 506 -20 28.jan Hula bak brannstasjon Askim PK
+12 531 Georg Magne Romslo, Vaksdal SSK V60 506 -3 13.jun Ardalen Vaksdal SSK
+34 531 Nils Lennart Røen, Rindal SS 506   - 21.mar Rindal Rindal SS
ny 540 Dag Kristiansen, Aron SK Drammen V60 505 ny 14.apr Drammen Aron SK Drammen
+171 540 Stig Roland Knutsen, Narvik PK V50 505 +21 18.mar Narvik Pistolklubb Narvik PK
-375 540 Hans Jørgen Aslaksen, Andebu PL V50 505 -48 11.nov Brevik Porsgrunn PK
ny 540 Øyvind Vaaland, Hafrsfjord PK V50 505 ny 18.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
-92 540 Terje Kolstad, Verdal SSL V50 505 -14 15.nov Vinne Verdal SSL
ny 540 Trond Wiggo Bævre, Bæverdalen PK 505 ny 24.jan Rindal Rindal SS
ny 540 Per Ivar Bruvik, Vaksdal SSK V60 505 ny 13.jun Ardalen Vaksdal SSK
+191 540 Bertil Jonassen, Kristiansund PK 505 +25 13.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+11 540 Geir Øverås, Vestnes PK 505 -3 13.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-92 540 Arnold Erling Måsøval-Jensen, Vigra og Valderøy PK V50 505 -14 7.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+124 540 Christian Magnus Myrvang Quinta Nova, Narvik PK 505 +14 11.mar Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 540 Kjell Magne Iversen, Tana-Nesseby PK V50 505 ny 15.nov Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 540 Kai-Jonny Jørgensen, Leirfjord SSK 505 ny 13.mar Leirfjordhallen Sandnessjøen PK
ny 540 Øyvind Stensrud, Akademisk SL V50 505 ny 15.apr Ekeberg Akademisk SL
ny 554 Thomas Michael Strøm, Sola PK 504 ny 16.nov Sola Skytehall Sola PK
+225 554 Oddmund Brungot, Ørsta/Volda PK V50 504 +30 13.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+136 554 Johann Hammerdinger, Haugesund PK V50 504 +17 18.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
+69 554 Gøran Roland, Vestnes PK 504 +7 13.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 554 Reinert Hansen, Kopervik PK 504 ny 19.okt Kopervik Kopervik PK
-216 554 Oddvar Skirbekk, Hamar SSK V70 504 -29 27.mai Smidholen Namnå PK
-304 554 Pål Jarle Talmo, Ørland PK V60 504 -39 15.mar Brekstad Ørland PK
+5 554 Øyvind Birger Mathisen, Bærum PK V70 504 -3 17.jul Løvenskiold Bærum PK
-276 554 Bent Nørkov, Trondhjems PK 504 -36 17.jan Buran Trondhjems PK
-40 563 Harald Breland, Greipstad PK V70 503 -9 12.mai Stemtjønn Greipstad PK
ny 563 Pål Nag Aas, Aron SK Drammen V60 503 ny 14.apr Drammen Aron SK Drammen
-84 563 Ola Andre Bjorland, Evje PK 503 -13 22.nov Otrahallen Evje PK
-175 563 Ove Jarle Dahl, Bærum PK V70 503 -25 17.jul Løvenskiold Bærum PK
+26 563 Tormod Vinje, Vigra og Valderøy PK V50 503   - 16.okt Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-233 563 Jostein Utstrand, Ørland PK V50 503 -31 18.okt Brekstad Ørland PK
ny 563 Ole Haldor Pedersen, Arendal PK V60 503 ny 19.feb Stueneshallen Arendal PK
+367 563 Halvor Ove Toreskaas, Kristiansand PK V60 503 +69 12.mai Stemtjønn Greipstad PK
+42 563 Gudmund Koran, Trondhjems PK V60 503 +2 15.feb Buran Trondhjems PK
ny 563 Per Anton Øverland, Greipstad PK V60 503 ny 8.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 563 Kristoffer Skjørestad, Sandnes PK 503 ny 20.jan Bråstein Sandnes PK
ny 563 Ole Petter Tjørve, OKTS V50 503 ny 12.nov Ekeberg OKTS
ny 563 Alf-Børge Bonsaksen, Støren SSK 503 ny 15.jan Støren Skytesenter Støren SSK
-115 576 Andreas Giljarhus Nondal, NOP/Voss 502 -16 15.apr Skjerve NOP/Voss
-168 576 Jarle Folkestad, Bergen PK V50 502 -23 28.apr Jonahola Åsane PK
-84 576 Roar Kjerstadsmo, Rindal SS 502 -13 24.jan Rindal Rindal SS
-97 576 Odd Willy Aas, Fredrikstad SS V60 502 -14 28.jan Hula bak brannstasjon Askim PK
-208 576 Ole-Morten Ringmo, Tromsø PK V50 502 -28 17.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
-74 581 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK V50 501 -13 13.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-112 581 Morten Eriksen, Hokksund PK V50 501 -16 16.jun Myhrespiten Hokksund PK
+266 581 Kåre Mosgren, Birkenes & Lillesand SSL V50 501 +43 11.aug Evjemoen Evje PK
-222 581 Viggo Nilsen, Lyngsalpene PK 501 -30 17.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
ny 581 Torbjørn Ånensen, Skudenes PK 501 ny 4.mai Karmøyhallen Skudenes PK
+19 586 Ole Georg Christensen, Birkenes & Lillesand SSL V50 500 -1 28.okt Stueneshallen Arendal PK
+97 586 May Helen Johannessen, Hafrsfjord PK Kv 500 +12 21.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 586 Lars Kurt Haugen, Skjåk PK 500 ny 7.okt Lora skytebane Lora SS
ny 589 John Sverre Aas, Støren SSK Menn U14 499 ny 26.aug Furukollen Støren SSK
ny 589 Andreas Fuglestad, Hå PK Menn Jr 499 ny 16.nov Sola Skytehall Sola PK
-162 589 Steven David Bendal, Vigra og Valderøy PK V50 499 -24 13.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 589 Terje Vikøren, Tysnes SSK 499 ny 21.okt Vevatne Tysnes SSK
ny 593 Bjørn Erik Myrvold, Oslo FS V50 498 ny 14.nov Solør skytterhall Namnå PK
ny 593 Anders Strøm Olsson, Skudenes PK 498 ny 12.feb Kopervik Kopervik PK
ny 593 John Magne Berg, Skudenes PK 498 ny 4.mai Karmøyhallen Skudenes PK
-255 593 Tor Andre Opås, Evje PK V50 498 -35 22.nov Otrahallen Evje PK
ny 593 Frode Island Bergan, Lardal R & PK 498 ny 16.jun Myhrespiten Hokksund PK
ny 593 Daniel Berge, Jørpeland PK 498 ny 18.feb Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 593 Andris Verpelis, Bodø SSK 498 ny 12.mar Bodø Bodø SSK
-273 593 Arne Kvam, Bærum PK V60 498 -37 20.apr Løvenskiold Bærum PK
-192 593 Kjetil Risåsen, Bærum PK 498 -28 25.nov Løvenskiold Bærum PK
ny 593 Kristian Skjeivik, Jørpeland PK 498 ny 21.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 603 Torbjørn Torkelsen, Hafrsfjord PK V50 497 ny 18.nov Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 603 Thor Skjør, Namnå PK #N/A 497 ny 17.jan Solør Skytterhall Namnå PK
ny 603 Even Rånå, Lora SS Menn Jr 497 ny 7.okt Lora skytebane Lora SS
ny 603 Steven Banek Skår, Åsane PK 497 ny 30.sep Voss NOP/Voss
ny 603 Roy Helge Hundere, Førde PK 497 ny 2.sep Grovastøylen Florø PK
+68 603 Geir-Arne Nyborg, Akademisk SL 497 +7 15.apr Ekeberg Akademisk SL
ny 609 Stig-Ove Berntsen, Lyngsalpene PK 496 ny 17.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
+178 609 Frode Andre Krøvel, Ørsta/Volda PK V50 496 +24 13.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+90 609 Bjørn Bredesen, Åsnes Finnskog PK V70 496 +10 14.nov Solør skytterhall Namnå PK
ny 609 Morten Paulsen, Narvik PK 496 ny 20.jan Narvik PK Narvik PK
ny 609 Thomas Haugeberg, Skudenes PK 496 ny 4.mai Karmøyhallen Skudenes PK
-58 609 Børge Evensen, Kvæfjord PK 496 -12 21.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
-50 615 Geir Jonatan Sharabi, Akademisk SL 495 -11 12.feb Ekeberg OKTS
ny 615 Jøran Thomsen, Kopervik PK Menn Jr 495 ny 19.okt Kopervik Kopervik PK
+104 615 Torstein Liene, Greipstad PK V60 495 +12 6.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 615 Fredrik Edvardsen, Leirfjord SSK 495 ny 18.okt Leirfjordhallen Sandnessjøen PK
ny 615 Vemund Seim, Egersund PK Menn U16 495 ny 17.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
ny 615 Gunnar Sirevåg, Sandnes PK V50 495 ny 20.jan Bråstein Sandnes PK
ny 621 Stian Engebretsen, OKTS 494 ny 15.apr Ekeberg Akademisk SL
ny 621 Alf Jostein Dale, Kopervik PK 494 ny 7.apr Blikshavn Kopervik PK
ny 621 Ole Rindal, Grenland PK V50 494 ny 18.nov Geiteryggen Grenland PK
+295 621 Nils Petter Berdahl, Eide og Fræna PK V50 494 +56 13.nov Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 621 Arnt Egil Båtstrand, Mosjøen PK V50 494 ny 22.aug Sagforsen Mosjøen PK
ny 621 Elena Eikevoll Heltne, Florø PK Kv Jr 494 ny 2.sep Grovastøylen Florø PK
ny 621 Thomas Løvstad, Modum PK 494 ny 15.feb Hønefoss Ringerike PK
-27 621 Rune Jobsen, Arendal PK 494 -8 19.feb Stueneshallen Arendal PK
-70 621 Anders Egil Lund, Sarpsborg PK V60 494 -14 1.okt Ekeberg OKTS
+110 621 Marius Moland, Sandefjord PK 494 +14 21.apr Bjørndalen Sandefjord PK
+35 621 Geir Atle Bruvik, Florø PK 494 +2 2.sep Grovastøylen Florø PK
-58 632 Arild Sundet, Frosta SSL 493 -12 15.nov Vinne Verdal SSL
ny 632 Daniel Hagenes, Åsane PK 493 ny 21.okt Vevatne Tysnes SSK
ny 632 Christer Skotnes Lukassen, Mosjøen PK 493 ny 20.jun Sagforsen Mosjøen PK
-67 632 Pål Bernhard Christiansen, Oslo PK V60 493 -13 15.jan Ekeberg OKTS
+99 632 Muhsin Candir, Kirkenes PK 493 +13 6.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 632 Petter Ingemar Eriksen, Kvæfjord PK V70 493 ny 21.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
-19 632 Roar Troset Larsen, Trondhjems PK V60 493 -6 12.mar Støren Skytesenter Støren SSK
ny 632 Sanimir Handanagic, Trondhjems PK V50 493 ny 17.jan Buran Trondhjems PK
+162 632 Raymond Liabø Olsen, Vestnes PK 493 +23 13.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+58 641 Eystein Jahnsen, Vadsø SSK 492 +6 15.mar Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 641 Joakim Skaar, Stjørdal PK 492 ny 14.jun Skatval Stjørdal PK
-180 641 Einar Sør-Reime, Sandefjord PK V70 492 -26 25.aug Bjørndalen Sandefjord PK
ny 641 Thomas Ollestad Blitzner, Egersund PK Menn Jr 492 ny 17.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
ny 641 Lindy-Margrethe Tennstrand, Bodø SSK Kv 492 ny 12.feb Bodø Bodø SSK
+133 646 Svanhild Marie Blix, Mosjøen PK Kv V70 491 +17 6.jun Sagforsen Mosjøen PK
-66 646 Jostein Engesmo, Støren SSK V60 491 -13 17.okt Støren Skytesenter Støren SSK
+44 646 Raymond Reppen, Brønnøysund PK 491 +4 15.feb Buran Trondhjems PK
ny 646 Simon Haldin Vallestad, Stord PK 491 ny 25.nov Prestegardsskogen Stord PK
ny 646 Anders Støp, Kongsvinger SS 491 ny 14.mar Solør Skytterhall Namnå PK
ny 646 Toralf Mjøen, Oppdal PK V50 491 ny 24.jun Oppddal Oppdal PK
ny 646 Maximiliano Horta, Akademisk SL 491 ny 12.mar Ekeberg OKTS
ny 653 Rolf Bjørnå, Mosjøen PK 490 ny 22.aug Sagforsen Mosjøen PK
ny 653 May Britt Jensen, Kristiansund PK Kv 490 ny 18.aug Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 655 Janik Mikkelsen, Kirkenes PK 489 ny 18.okt Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+72 655 Robert Ilievski, Greipstad PK 489 +8 15.nov Songdalen Greipstad PK
-36 655 Harald Ræge, NOP/Vatne V70 489 -9 6.okt Svartemyr NOP/Vatne
ny 655 Joanna Haakenstad Venstad, Greipstad PK Kv U12 489 ny 12.mai Stemtjønn Greipstad PK
+44 655 Ole Morten Bjørsvik, Leirfjord SSK V50 489 +3 13.mar Leirfjordhallen Sandnessjøen PK
ny 660 Vidar Ulvatn, Åsane PK 488 ny 23.aug Jonahola Åsane PK
ny 660 Marius Sletvold, OKTS 488 ny 12.feb Ekeberg OKTS
-8 660 Morten Sæther, Hamar SSK V50 488 -5 29.jan Ankerskogen, Hamar Hamar SSK
ny 660 Sindre Eik, Sandnessjøen PK V50 488 ny 13.mar Leirfjordhallen Sandnessjøen PK
ny 660 Bo Myrås, Oslo PK 488 ny 15.mai Ekeberg Oslo PK
-292 660 Unni Heidi Ramsvik Halvorsen, Farris SS - Larvik Kv 488 -42 25.aug Bjørndalen Sandefjord PK
+205 660 Kurt Erik Olsen, Brønnøysund PK V50 488 +34 16.jan Brønnøyhallen Brønnøysund PK
ny 660 Alastair Allan Collins, Arendal PK V60 488 ny 28.okt Stueneshallen Arendal PK
-246 668 Aleksander Norum Aglen, Farris SS - Larvik 487 -37 1.sep Åres Farris SS - Larvik
-35 668 Olav Håland, Egersund PK V50 487 -8 18.feb Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 668 Rolf Gunnar Strømberg, Åsnes Finnskog PK V60 487 ny 17.jan Solør Skytterhall Namnå PK
-103 668 Rolf-egil Grødeland, Hafrsfjord PK V50 487 -19 18.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
-16 668 Linda Basma, Tana-Nesseby PK Kv 487 -6 15.nov Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+256 668 Øystein Magnus Sørebø, Akademisk SL 487 +52 15.jan Ekeberg OKTS
ny 668 Babak Shafizadeh, Kopervik PK 487 ny 7.apr Blikshavn Kopervik PK
ny 675 Heidi Bjerke Øiamo, Oppdal PK Kv Jr 486 ny 24.jun Oppddal Oppdal PK
ny 675 Ernesto Santos Cagunot, Kr.sand Garnison PK 486 ny 14.apr Stemtjønn Greipstad PK
+149 675 Dominik Szeremet, Sandnes PK 486 +22 20.jan Bråstein Sandnes PK
+155 675 Einar Andreas Kvam, Vadsø SSK 486 +23 8.apr Vadsø Vadsø SSK
+216 675 Stian Håvås, Haugesund PK 486 +40 21.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
+119 675 Bjørn Espen Schulstock, Tønsberg O. PK 486 +16 21.apr Bjørndalen Sandefjord PK
ny 681 Olav Kirkhus Larsen, Kopervik PK 485 ny 12.mar Kopervik Kopervik PK
+30 681 Svein Hansen, Oslo SS V60 485 +1 12.feb Ekeberg OKTS
-38 681 Vegard Øksendal Haaland, Greipstad PK 485 -9 15.nov Songdalen Greipstad PK
-53 681 Gjermund Nygårdseter, Kongsvinger SS V50 485 -11 4.sep Ekeberg Oslo PK
ny 681 Helge Langø, Brønnøysund PK 485 ny 13.feb Brønnøyhallen Brønnøysund PK
+101 681 Bjarne Peter Storlie Lindman, Sandnes PK 485 +12 17.mar Bråstein Sandnes PK
ny 687 Zoran Vojnovic, Arendal PK 484 ny 19.feb Stueneshallen Arendal PK
ny 687 Lars Jacob Abraham, Åsane PK 484 ny 28.apr Jonahola Åsane PK
ny 687 Magne Nordnes, Mosjøen PK V50 484 ny 6.jun Sagforsen Mosjøen PK
ny 687 Olaf Paul Olsen, Narvik PK V60 484 ny 17.nov Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 691 Jon Langvandsbråten, Vaksdal SSK 483 ny 13.jun Ardalen Vaksdal SSK
ny 691 Tom Henry Øvland, Greipstad PK 483 ny 14.apr Stemtjønn Greipstad PK
+71 691 Petter Mandt, Grimstad SS V60 483 +7 21.jan Kristiansand Kristiansand PK
ny 691 Anne Marie Joten Bryggen, Lora SS Kv 483 ny 7.okt Lora skytebane Lora SS
+113 691 Torger Larsen, Sandefjord PK V70 483 +15 21.apr Bjørndalen Sandefjord PK
ny 691 Rune Lundsaunet, Verdal SSL V50 483 ny 11.aug Lerkehaug Steinkjer PK
-184 691 Kenneth Økland, Skånland PK V60 483 -31 11.mar Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 691 Bernt Åge Hartveit, Åsane PK 483 ny 28.apr Jonahola Åsane PK
+50 699 Finn Olsen, Vestnes PK V50 482 +4 13.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 699 Jonas Bernhard Hjelen, Eide og Fræna PK 482 ny 16.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
-181 699 Torbjørn Olaus Dybfest, Kr.sand Garnison PK V50 482 -31 14.apr Stemtjønn Greipstad PK
+102 699 Stian Fossan, Steinkjer PK 482 +13 11.aug Lerkehaug Steinkjer PK
ny 699 Per Atle Pettersen, Tysnes SSK 482 ny 21.okt Vevatne Tysnes SSK
ny 699 Rune Elefsen, Kr.sand Garnison PK 482 ny 27.aug Kristiansand Kr.sand Garnison PK
ny 705 Morten Johansen, Farris SS - Larvik 481 ny 20.jan Bommestadhallen Farris SS - Larvik
-34 705 Thomas Kristoffer Johnsen, Oslo SS 481 -9 12.feb Ekeberg OKTS
ny 705 Morten Espebu, Greipstad PK 481 ny 6.feb Nodelandshallen Greipstad PK
-41 705 Paul Ingulv Kviteberg, Lyngsalpene PK V70 481 -10 17.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
ny 705 Kaare Jarl Aresvik, Lora SS V70 481 ny 7.okt Lora skytebane Lora SS
ny 705 Eirik Bårdslistuen, Sarpsborg PK 481 ny 24.feb Kulås Sarpsborg PK
ny 705 Trond Nygaard, Kr.sand Garnison PK 481 ny 3.jun Kristiansand Kr.sand Garnison PK
-62 705 Tomasz Zbigniew Fiertek, Sandnes PK 481 -13 20.jan Bråstein Sandnes PK
ny 705 Audun Bermingrud, Aron SK Drammen 481 ny 22.sep Drammen Aron SK Drammen
-111 705 Siv Mariann Aas, Rindal SS Kv V50 481 -21 21.mar Rindal Rindal SS
ny 715 Tor Henning Dåpan, Grenland PK V70 480 ny 18.nov Geiteryggen Grenland PK
ny 715 Terje Rødseth, Eide og Fræna PK 480 ny 16.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
-82 715 Svein Rusten, Namnå PK V50 480 -15 17.jan Solør Skytterhall Namnå PK
ny 715 Hans Asbjørn Fleischer, Namnå PK V50 480 ny 14.mar Solør Skytterhall Namnå PK
ny 715 Jørn Are Torslien, Bodø SSK 480 ny 12.nov Hunstad Bodø SSK
-385 715 Gunnar Orthe, Haugesund PK V50 480 -54 24.mai Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 715 Marius Emil Eriksen, Tromsø PK 480 ny 20.jan Narvik PK Narvik PK
ny 722 Yngve Storbrua, Arendal PK 479 ny 28.okt Stueneshallen Arendal PK
+35 722 Øyvind Kjærnsmo, Namnå PK 479 +2 14.mar Solør Skytterhall Namnå PK
ny 722 Bo Gøran Nilsson, Vadsø SSK V50 479 ny 18.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+269 722 Ronny Henning Hansen, Ringerike PK V60 479 +66 18.jan Hønefoss Ringerike PK
ny 722 Jan Erik Thomsen, Kopervik PK 479 ny 19.okt Kopervik Kopervik PK
ny 722 Magnus Mikalsen, Bodø SSK 479 ny 12.mar Bodø Bodø SSK
ny 722 Leif Arne Larsen, Haugesund PK V50 479 ny 18.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
+27 722 Hege Rolt, OKTS Kv 479 +1 12.mar Ekeberg OKTS
ny 730 Espen Fiskum, Trondhjems PK 478 ny 15.mar Buran Trondhjems PK
+94 730 Arne Mæland, Haugesund PK V60 478 +14 25.okt Tunellen Haugesund PK
ny 730 John Andre Hansen, Haugesund PK 478 ny 25.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
-114 733 Sverre Peder Johan August Widsteen, Mo PK V70 477 -21 2.jun Mo i Rana Mo PK
ny 733 Ragna Marie Folstad, Støren SSK Kv 477 ny 26.aug Furukollen Støren SSK
+198 733 Kristin Ragnfrid Bakka, Kristiansand PK Kv V50 477 +44 21.jan Kristiansand Kristiansand PK
ny 733 Roger Ulstein, Vigra og Valderøy PK 477 ny 13.nov Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 737 Christian Værlien, Elverum PK 476 ny 14.nov Solør skytterhall Namnå PK
ny 737 Gudmund Nilsen, Kopervik PK 476 ny 12.mar Kopervik Kopervik PK
ny 737 Knut Norvald Nilssen, Tromsø PK V70 476 ny 21.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
-201 737 Kjetil Andre Hviding, Lyngsalpene PK 476 -34 17.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
ny 737 Heroll Grande, Stord PK 476 ny 25.nov Prestegardsskogen Stord PK
ny 737 John Harald Ulvøy, Sandnessjøen PK 476 ny 18.okt Leirfjordhallen Sandnessjøen PK
-417 737 Kjetil Forren, Oppdal PK 476 -59 24.jun Oppddal Oppdal PK
-5 744 Arnt Børtveit, Stord PK V70 475 -4 25.nov Prestegardsskogen Stord PK
-6 745 Erik Lian, Oslo SS V60 474 -5 15.jan Ekeberg OKTS
-132 745 Olaf Ervik, Svalbard Turn Pgr 474 -25 21.mar Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
ny 745 Rune Johansen, Hurum SSK 474 ny 14.apr Drammen Aron SK Drammen
ny 748 Svein Petter Bergkvist, Kristiansand PK V50 473 ny 21.jan Kristiansand Kristiansand PK
ny 748 Lasse Zahl Nordnes, Leirfjord SSK 473 ny 13.mar Leirfjordhallen Sandnessjøen PK
ny 748 Gina-Eilen Jørgensen, Leirfjord SSK 473 ny 13.mar Leirfjordhallen Sandnessjøen PK
ny 748 Kim-Martin Haugen, Porsgrunn PK 473 ny 11.nov Brevik Porsgrunn PK
ny 752 Alexander Egiazarov, Akademisk SL 472 ny 15.jan Ekeberg OKTS
ny 752 Kjell Arne Trondsen, OKTS V50 472 ny 15.okt Ekeberg OKTS
-75 752 Vidar Hallaraune, Brønnøysund PK V50 472 -17 13.mar Brønnøyhallen Brønnøysund PK
ny 752 Lars-Egil Barka, Jørpeland PK 472 ny 13.okt Jørpeland Jørpeland PK
-187 752 Øyvind Lund Johnsen, Farris SS - Larvik 472 -34 20.jan Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+52 752 Robert Kvale, Grimstad SS 472 +4 28.okt Stueneshallen Arendal PK
+52 752 Stein Halvdan Høj Jørgensen, Sandefjord PK V60 472 +4 17.mar Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 752 Ida Elisabeth Brekke, Hokksund PK Kv U16 472 ny 29.sep Myhrespiten Hokksund PK
ny 752 Marius Jensen, Åsane PK 472 ny 28.apr Jonahola Åsane PK
ny 752 Lars Ivar Larsson, Sandnes PK 472 ny 17.mar Bråstein Sandnes PK
ny 752 Anders Øyvind Urke-Sætre, Vigra og Valderøy PK 472 ny 16.okt Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 752 Roberth Elvin Thomassen, Hafrsfjord PK V50 472 ny 24.jun Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 764 Hartti Ruuben Kristola, Hafrsfjord PK V60 471 ny 16.sep Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 764 Jon Skrondal, Rindal SS V60 471 ny 24.jan Rindal Rindal SS
ny 764 Morten Svanes, Egersund PK 471 ny 16.nov Sola Skytehall Sola PK
ny 764 Asle Eiken, Ørsta/Volda PK 471 ny 13.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 764 Andrew Kennedy Walls, Grenland PK V50 471 ny 29.mai Geiteryggen Grenland PK
+121 764 Astrid Johanne Skancke Øiamo, Oppdal PK Kv V60 471 +22 24.jun Oppddal Oppdal PK
+106 770 John Richard Blitzner, Egersund PK V50 470 +19 17.mar Bråstein Sandnes PK
ny 770 Bjørn Harald Sameien Kvavik, Birkenes & Lillesand SSL 470 ny 28.okt Stueneshallen Arendal PK
ny 770 Ole-Edvard Hagen, Åsane PK 470 ny 28.apr Jonahola Åsane PK
ny 770 Geir Ove Oen, Stord PK 470 ny 9.okt Prestegardsskogen Stord PK
ny 770 Åge Olaussen, Haugesund PK V50 470 ny 18.mar Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 770 Thomas Ryen, Namnå PK 470 ny 17.jan Solør Skytterhall Namnå PK
ny 770 Kjetil Bruvik, Vaksdal SSK V60 470 ny 13.jun Ardalen Vaksdal SSK
-121 777 Norbert Paszkiewicz, Sandnes PK 469 -23 20.jan Bråstein Sandnes PK
ny 777 Endre Johannessen, Hafrsfjord PK 469 ny 18.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
-113 777 Ivar André Risanger Framnes, Haugesund PK 469 -22 21.okt Tunellen Haugesund PK
ny 777 Ole Martin Grønnås, Bodø SSK V50 469 ny 21.mai Bodø Bodø SSK
ny 777 Petter Rosså, Jørpeland PK V50 469 ny 13.okt Jørpeland Jørpeland PK
ny 777 Jørgen Endseth Nerland, Stord PK 469 ny 9.okt Prestegardsskogen Stord PK
ny 777 Svein Arne Karlsen, Stord PK V60 469 ny 25.nov Prestegardsskogen Stord PK
ny 784 Helge Atle Rønningsen, OKTS V50 468 ny 12.feb Ekeberg OKTS
-22 784 Geir Udnæs, Sarpsborg PK V50 468 -8 24.feb Kulås Sarpsborg PK
ny 784 Lars Staale Bilstad, Sola PK 468 ny 17.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
ny 784 Ole Ragnar Einar Paulsen, Bærum PK V70 468 ny 21.apr Løvenskiold Bærum PK
ny 788 Per Helge Wilhelmsen, Bodø SSK V50 467 ny 27.aug Bestemorenga Bodø SSK
ny 788 Ørjan Natland Zakariassen, Sola PK 467 ny 16.nov Sola Skytehall Sola PK
-208 788 Stein Meyer, Vestnes PK V50 467 -37 13.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-57 788 Tore Viggo Martinsen, Sarpsborg PK V50 467 -13 24.feb Kulås Sarpsborg PK
ny 792 Leif-sigurd Guttormsen, Årdal SSL 466 ny 12.aug Mjøen Årdal SSL
ny 792 Bjarne Hvid Pedersen, Hafrsfjord PK V50 466 ny 16.sep Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 792 Paul Carsten Holst, Narvik PK 466 ny 17.nov Narvik Pistolklubb Narvik PK
-354 792 Kurt Osvaldsen, Lyngsalpene PK V50 466 -54 17.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
+32 792 Tine Elisabeth Sleire, Kvam PK Kv 466 +2 15.apr Skjerve NOP/Voss
+47 792 Stein Rolt, OKTS V70 466 +5 12.mar Ekeberg OKTS
-81 792 Ragnar Matberg, Verdal SSL V70 466 -18 2.sep Tromsdal Verdal SSL
ny 792 Halvor Aas, Røyken SL 466 ny 29.mai Drammen Aron SK Drammen
ny 792 Johnny Salvesen, Kristiansand PK 466 ny 27.mai Kristiansand Kr.sand Garnison PK
+12 792 Martine Argentina Gjeterud Hasvold, Moss PK Kv 466 -2 24.feb Kulås Sarpsborg PK
ny 802 Astrid Landsverk, Porsgrunn PK Kv V60 465 ny 11.nov Brevik Porsgrunn PK
+51 802 Tormod Sjursen, Haugesund PK 465 +8 25.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
-210 804 Gunnar Håkon Sand, Åsnes Finnskog PK V60 464 -38 17.jan Solør Skytterhall Namnå PK
-65 804 Jørgen Loftesnes Sandhåland, Kristiansand PK 464 -15 21.jan Kristiansand Kristiansand PK
ny 804 John Selvåg, Mosjøen PK V50 464 ny 6.jun Sagforsen Mosjøen PK
ny 804 Linn Therese Hanssen, Arendal PK Kv 464 ny 28.okt Stueneshallen Arendal PK
ny 804 Helge Vestervik, Arendal PK V50 464 ny 19.feb Stueneshallen Arendal PK
ny 804 Stian Christopher Nicolaisen, Haugesund PK 464 ny 24.mai Stavangergt. 5 Haugesund PK
-539 810 Sveinung Natvik, Årdal SSL 463 -78 12.aug Mjøen Årdal SSL
+93 810 Terje Pettersen, Narvik PK V60 463 +21 11.mar Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 810 Helge Løvland, Stord PK 463 ny 11.okt Prestegardsskogen Stord PK
ny 810 Øistein Holm Haagensen, Oslo Vestre SS V50 463 ny 15.apr Ekeberg Akademisk SL
ny 810 Arnstein Johansen, Otta PK V60 463 ny 7.okt Lora skytebane Lora SS
-48 810 Terje Ofstad, Trondhjems PK V60 463 -13 17.jan Buran Trondhjems PK
ny 810 Ketil Andre Høglund, Sarpsborg PK 463 ny 24.feb Kulås Sarpsborg PK
ny 817 Jan Svendsen, Tysnes SSK 462 ny 21.okt Vevatne Tysnes SSK
ny 817 Ingvild Maria Halvorsen, Kirkenes PK Kv 462 ny 30.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 817 Bjørnar Klokk, Sykkylven PK 462 ny 7.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 817 David Oksfjellelv, Mosjøen PK 462 ny 22.aug Sagforsen Mosjøen PK
ny 817 Kjell Vigleik Aasen, Ørsta/Volda PK V50 462 ny 16.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 817 Fredrik Styve, Haugesund PK 462 ny 18.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 817 Simen Nikolai Evensen, Farris SS - Larvik Menn Jr 462 ny 17.okt Støren Skytesenter Støren SSK
ny 824 Torbjørn Skår, Tysnes SSK 461 ny 21.okt Vevatne Tysnes SSK
-211 824 Jørgen Vik, Ørland PK Menn Jr 461 -38 5.apr Trondheim Trondhjems PK
+108 826 Leeroy Nedregaard, Vigra og Valderøy PK V60 460 +28 13.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 826 Andreas Lindvall Jensen, Porsgrunn PK 460 ny 28.sep Brevik Porsgrunn PK
+156 826 Stig Rune Rostad, Time PK 460 +43 20.okt Bråstein Sandnes PK
-32 826 Martin Solheim Tveråli, Brønnøysund PK 460 -10 21.mar Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
ny 830 Trond Eidem, Kr.sand Garnison PK V50 459 ny 27.mai Kristiansand Kr.sand Garnison PK
-251 831 Morten Ludvigsen, Sarpsborg PK V50 458 -46 24.feb Kulås Sarpsborg PK
ny 831 Julie Aabø Aasen, Bodø SSK Kv 458 ny 15.okt Bodø Bodø SSK
+167 831 Stian Bjerklund, Askim PK 458 +49 28.jan Hula bak brannstasjon Askim PK
ny 831 Kurt Klausmark, Brønnøysund PK 458 ny 13.feb Brønnøyhallen Brønnøysund PK
ny 835 Oddbjørn Dubland, Sola PK V70 457 ny 18.okt Sola Pistolklubb Sola PK
ny 835 Richard Berge, Kirkenes PK 457 ny 6.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
-96 835 Hilmar Johannes Granmo, Mo PK V70 457 -22 2.jun Mo i Rana Mo PK
ny 835 Kåre Eivind Iversen, Sandnessjøen PK V70 457 ny 13.mar Leirfjordhallen Sandnessjøen PK
-222 835 Rune Irgens-Væting, Grimstad SS 457 -42 28.okt Stueneshallen Arendal PK
ny 835 Dag Kjeldby, Porsgrunn PK V50 457 ny 30.nov Brevik Porsgrunn PK
-78 835 Øystein Homdrom, Arendal PK 457 -20 19.feb Stueneshallen Arendal PK
ny 842 Daniel Seldal, Sandnes PK 456 ny 17.mar Bråstein Sandnes PK
ny 842 Kjetil Røed, Flosta PK 456 ny 21.jan Kristiansand Kristiansand PK
+90 844 Bjørn Magne Holm, Tana-Nesseby PK V50 455 +23 15.nov Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 844 Tommy Stråbø Brakstad, Hafrsfjord PK 455 ny 16.sep Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 844 Henrik Stadheim Berntsen, Kristiansand PK 455 ny 21.jan Kristiansand Kristiansand PK
ny 844 Heine Gulliksen, Stord PK V70 455 ny 25.nov Prestegardsskogen Stord PK
ny 844 Odd Magne Mellemsæter, Oppdal PK V50 455 ny 24.jun Oppddal Oppdal PK
+60 849 Jan Helmer Kristiansen, Sarpsborg PK V50 454 +13 24.feb Kulås Sarpsborg PK
ny 849 Øystein Skogstad, Gildeskål SSK 454 ny 15.okt Bodø Bodø SSK
ny 849 Kim Holger Mathisen, Trondhjems PK 454 ny 20.jun Trondheim Trondhjems PK
ny 852 Ketil Berven-Hanssen, Sola PK 453 ny 16.nov Sola Skytehall Sola PK
+5 852 Jan Haglund, Grimstad SS V50 453 -3 28.okt Stueneshallen Arendal PK
ny 852 Sven Dörries, Vennesla PK 453 ny 11.aug Evjemoen Evje PK
ny 852 Frank Stanley Aanensen, Greipstad PK V50 453 ny 13.nov Songdalen Greipstad PK
ny 856 Terje Reitan Bolli, Vigra og Valderøy PK 452 ny 13.nov Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 856 Erlend Voll, Oppdal PK 452 ny 24.jun Oppddal Oppdal PK
ny 856 Terje Løkås, Narvik PK 452 ny 21.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 856 Jan-Roger Martin Bonsaksen, Leirfjord SSK V50 452 ny 13.mar Leirfjordhallen Sandnessjøen PK
-157 856 Eivind Harald Klausen, Oslo PK V60 452 -34 15.apr Ekeberg Akademisk SL
ny 861 Beate Klara Knutsen, Åsane PK Kv 451 ny 15.apr Skjerve NOP/Voss
ny 861 Roy Kjetil Bryggen, Lora SS 451 ny 7.okt Lora skytebane Lora SS
ny 863 Eirik Selvik, Hafrsfjord PK 450 ny 21.okt Bjergsted Hafrsfjord PK
+51 863 Helmi Schaug-Pettersen Solhaug, Lillestrøm OP Kv V50 450 +10 12.nov Ekeberg OKTS
ny 863 Torgeir Solbakken, Vågå PK 450 ny 7.okt Lora skytebane Lora SS
-470 866 Eirik Bolsø Todal, Horten O. PK 449 -78 25.aug Bjørndalen Sandefjord PK
ny 867 Øivind Tore Berg, Verdal SSL V60 448 ny 18.okt Vinne Verdal SSL
ny 867 Kai Lasse Falla, Greipstad PK 448 ny 6.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 867 Thor Christian Myhre, Molde PK 448 ny 13.nov Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 870 Thea Christine Haarberg, Bærum PK Kv Jr 447 ny 17.jul Løvenskiold Bærum PK
ny 870 Torgeir Eikrem, Vanylven SSL 447 ny 16.okt Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 870 Milos Ament, Hamar SSK V50 447 ny 29.jan Ankerskogen, Hamar Hamar SSK
ny 870 Sven Arne Karlsen, Stord PK 447 ny 11.okt Prestegardsskogen Stord PK
ny 874 Torvald Fagervold Vik, Ørland PK Menn Jr 446 ny 24.jun Oppddal Oppdal PK
-117 874 Runar Lunden, Evje PK 446 -31 13.okt Evjemoen Evje PK
ny 874 Geir Tånes, Greipstad PK V60 446 ny 8.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 874 Eirik Guldbrandsen, Hafrsfjord PK 446 ny 18.nov Bjergsted Hafrsfjord PK
-64 874 Ragna Kyrkjebø, Oslo PK Kv V50 446 -21 14.jan Bangshallen Brumunddal PK
ny 874 Bård Harry Eikefet, Åsane PK 446 ny 23.aug Jonahola Åsane PK
ny 880 Bjørn Steinar Lien Thorvaldsen, Hå PK V50 445 ny 18.nov Bjergsted Hafrsfjord PK
-271 880 Idar Moe, Rindal SS V60 445 -55 21.mar Rindal Rindal SS
ny 880 Finn Åvitsland, Rørvik PK 445 ny 18.okt Vinne Verdal SSL
ny 880 Torstein Eintveit, Stord PK 445 ny 25.nov Prestegardsskogen Stord PK
ny 880 Jan-ole Reksnes, Leikanger SSL 445 ny 12.aug Mjøen Årdal SSL
ny 885 Geir Henning Granerud, Arendal PK 444 ny 19.feb Stueneshallen Arendal PK
-195 885 Liv Ingrid Kavli, Oslo PK Kv V60 444 -43 15.apr Ekeberg Akademisk SL
+34 885 Einar Midthun, Svalbard Turn Pgr 444 +7 21.mar Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
-58 888 Tor Oskar Eliseussen, Kirkenes PK V50 443 -20 30.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
-127 889 Ben Håkon Mølbach, Farris SS - Larvik V50 442 -34 20.jan Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 889 Arvid Martin Øiamo, Oppdal PK V60 442 ny 24.jun Oppddal Oppdal PK
ny 889 Mattis Bjørgan, Brønnøysund PK 442 ny 16.jan Brønnøyhallen Brønnøysund PK
+101 889 Helmer Kristian Karlsen, Oslo SS V60 442 +28 15.jan Ekeberg OKTS
+61 889 Siv Brudevoll, Vestnes PK Kv V50 442 +14 13.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 894 Bjørn Harald Vallestad, Stord PK 441 ny 25.nov Prestegardsskogen Stord PK
+30 894 Bjørn Sigurd Brekmo, Tromsø PK V70 441 +6 17.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
ny 896 John-christer Løgevik, Hafrsfjord PK 440 ny 21.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 896 Adrian Skjelbred, Egersund PK Menn U14 440 ny 17.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
ny 896 Terje Fossegrim Andresen, Farris SS - Larvik 440 ny 1.sep Åres Farris SS - Larvik
ny 899 Øyvind Justvik, Greipstad PK 439 ny 6.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 899 Frank Terje Tysnes, Tysnes SSK V50 439 ny 21.okt Vevatne Tysnes SSK
ny 899 Andreas Rinde-Rosland, Greipstad PK 439 ny 13.nov Songdalen Greipstad PK
ny 899 Sigve Nodeland, Arendal PK 439 ny 19.feb Stueneshallen Arendal PK
ny 899 Evert Evertsen, Leirfjord SSK 439 ny 13.mar Leirfjordhallen Sandnessjøen PK
ny 904 Jarle Markhus, Tysnes SSK V60 438 ny 12.apr Vevatne Tysnes SSK
+37 904 Paul Victor Hansen, Kr.sand Garnison PK 438 +7 26.feb Kristiansand Kr.sand Garnison PK
+83 904 Stein Kjetil Medema, Kr.sand Garnison PK 438 +23 26.feb Kristiansand Kr.sand Garnison PK
ny 904 Arne Granerud, Elverum PK V50 438 ny 11.feb Bangshallen Brumunddal PK
ny 904 Vidar Vinje Paulsen, Hafrsfjord PK 438 ny 18.nov Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 909 Morten F. G. Hoem, Greipstad PK V50 436 ny 13.nov Songdalen Greipstad PK
-329 909 Rune Nilfjord, Narvik PK 436 -68 20.jan Narvik PK Narvik PK
ny 909 Gjermund Nåsen, NOP/Voss 436 ny 30.sep Voss NOP/Voss
ny 909 Morten Halvorsen, Hokksund PK V60 436 ny 16.jun Myhrespiten Hokksund PK
-253 909 Kåre Erik Andersen, Ringerike PK V70 436 -56 18.jan Hønefoss Ringerike PK
ny 914 Halvor Kleivdal Roer Jensen, Tysnes SSK V50 435 ny 12.apr Vevatne Tysnes SSK
ny 914 Kåre Inge Viken, Trondhjems PK V60 435 ny 4.feb Buran Trondhjems PK
ny 914 Per Harald Gjerde, Bremnes PK V50 435 ny 18.feb Bremnes Bremnes PK
ny 917 Arne Gisle Taraldsøy, Haugesund PK 434 ny 25.okt Tunellen Haugesund PK
+43 918 Harald Fagervik, Brønnøysund PK V50 433 +10 13.mar Brønnøyhallen Brønnøysund PK
-42 918 Arild Jonny Gamlem, Vigra og Valderøy PK 433 -18 13.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 918 Trond Larsen, Trondhjems PK 433 ny 17.jan Buran Trondhjems PK
ny 918 Per Magne Hoftun, Time PK V60 433 ny 18.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 918 Rolf Askevold, Bodø SSK V50 433 ny 12.feb Bodø Bodø SSK
ny 923 Kevin Haavet, Porsgrunn PK 432 ny 11.nov Brevik Porsgrunn PK
-55 923 Tore Lenhardt Baath Gundersen, Vigra og Valderøy PK 432 -21 13.nov Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+70 923 Per Sundland, OKTS V50 432 +20 3.sep Ekeberg OKTS
-62 923 Sigurd Stridsklev, Sarpsborg PK V70 432 -23 24.feb Kulås Sarpsborg PK
ny 923 Jon landvik, Svalbard Turn Pgr 432 ny 21.mar Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
ny 928 Maren Fiskerstrand, Akademisk SL Kv 431 ny 12.feb Ekeberg OKTS
ny 928 Leiv Audun Grasdal, Molde PK V70 431 ny 13.nov Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 928 Jan Tore Vaksdal, NOP/Voss V60 431 ny 30.sep Voss NOP/Voss
ny 928 Kristian Bugge, OKTS 431 ny 15.jan Ekeberg OKTS
ny 932 Daniel Knoop, Bremnes PK 430 ny 14.okt Bømlohallen Bremnes PK
-44 932 Kai Andre Glendrange, Kristiansand PK 430 -17 21.jan Kristiansand Kristiansand PK
ny 932 Thomas Johan Aanundsen, Kr.sand Garnison PK V50 430 ny 21.jan Kristiansand Kristiansand PK
ny 932 Simen Åslund, Namnå PK 430 ny 14.mar Solør Skytterhall Namnå PK
ny 932 Per-Gunnar Nordal, Vanylven SSL 430 ny 16.okt Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 937 Linn-Merete Sivertsen Aas, Hokksund PK Kv 429 ny 29.sep Myhrespiten Hokksund PK
ny 937 Svenn Andre Smestad, Ørland PK 429 ny 15.feb Brekstad Ørland PK
+57 937 Trond Gunnar Christiansen, Haugesund PK 429 +19 21.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 937 Lars Ove Brekke Frostad, Vestnes PK 429 ny 18.aug Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 941 Anette Britt Christensen, Åsane PK Kv V50 428 ny 15.apr Skjerve NOP/Voss
-106 941 Eirik Morken Fuglesten, Hafrsfjord PK 428 -34 21.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 941 Stig Jarle Johannessen, Arendal PK 428 ny 19.feb Stueneshallen Arendal PK
-151 941 Gunnar Nyhus, Årdal SSL V50 428 -43 12.aug Mjøen Årdal SSL
ny 945 Arve Andreassen, Skudenes PK V50 427 ny 19.okt Kopervik Kopervik PK
ny 946 Erlend Kvalø, Sitter IL PK 426 ny 20.jun Trondheim Trondhjems PK
ny 946 Svein Arve Eliassen, Ørsta/Volda PK V50 426 ny 13.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-116 946 Petter Jørgensen, Røyken SL 426 -37 29.mai Drammen Aron SK Drammen
ny 949 Benjamin Oterhals Stuen, Stord PK Menn Jr 425 ny 25.nov Prestegardsskogen Stord PK
ny 949 Fredrik Sylvester Hildonen, Båtsfjord PK 425 ny 18.okt Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 949 Mikael Sjoholm, Sandnessjøen PK V50 425 ny 13.mar Leirfjordhallen Sandnessjøen PK
ny 952 Nadia Line Skauli, Akademisk SL Kv 424 ny 12.mar Ekeberg OKTS
ny 953 Aage Jørgensen, Porsgrunn PK V60 422 ny 22.apr Brevik Porsgrunn PK
ny 953 Yi Cai, Sandnes PK 422 ny 20.jan Bråstein Sandnes PK
ny 953 Runar Pettersen, Oslo PK V50 422 ny 12.mar Ekeberg OKTS
ny 953 Trond Cato Svensli, Vestnes PK 422 ny 13.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 953 Torbjørn Olsen, Flosta PK 422 ny 21.jan Kristiansand Kristiansand PK
-12 953 Truls Bernhoff, Hafrsfjord PK Menn Jr 422 -9 18.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 953 Arne Einar Strand, Stord PK V70 422 ny 4.feb Prestegardsskogen Stord PK
ny 960 Tor Åge Dahle, Kopervik PK 421 ny 7.apr Blikshavn Kopervik PK
-211 960 Peter Bergheim, Sandane PK V50 421 -57 12.aug Mjøen Årdal SSL
-2 960 Tore Kristian Rothaug, Trondhjems PK 421 -3 15.mar Buran Trondhjems PK
ny 963 Kai Idar Egset, Kristiansund PK 420 ny 13.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 964 Veronica Berven-Hanssen, Sola PK Kv 419 ny 16.nov Sola Skytehall Sola PK
ny 964 Fredrik Blaha Hope, Åsane PK 419 ny 28.apr Jonahola Åsane PK
ny 966 Ingunn Green, Farris SS - Larvik Kv 418 ny 1.sep Åres Farris SS - Larvik
ny 966 Arnt Magne Ugelstad, Eide og Fræna PK 418 ny 16.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 966 Håkon Innerdal, Oppdal PK 418 ny 24.jun Oppddal Oppdal PK
ny 969 May-Britt Knutsen, Hurum SSK Kv 417 ny 14.apr Drammen Aron SK Drammen
-86 969 Lene Olsen Westgård, Hafrsfjord PK Kv 417 -33 23.mai Bjergsted Hafrsfjord PK
-252 971 Kjell Jørund Johannesen, OKTS V50 416 -67 3.sep Ekeberg OKTS
ny 971 Gaute Lote, Oslo Vestre SS 416 ny 15.apr Ekeberg Akademisk SL
ny 971 Inger Johanne Jørgensen, Røyken SL 416 ny 29.mai Drammen Aron SK Drammen
ny 971 Adrian Forthun Olsen, Årdal SSL 416 ny 12.aug Mjøen Årdal SSL
ny 975 Eric Eldøy, Trondhjems PK 415 ny 17.jan Buran Trondhjems PK
ny 975 Alf Ståle Torstensen, Bodø SSK V50 415 ny 5.aug Bestemorenga Bodø SSK
ny 977 Tore Ingvald Olsen, Kristiansand PK V50 414 ny 21.jan Kristiansand Kristiansand PK
-183 977 Reidar Owe, Skudenes PK V70 414 -56 12.mar Kopervik Kopervik PK
ny 979 Tormod Fremstad, Ørland PK V60 413 ny 15.nov Brekstad Ørland PK
ny 979 Øyvind Rokstad, Stjørdal PK 413 ny 14.jun Skatval Stjørdal PK
ny 979 Frank Johan Martin Løvdal, Verdal SSL V60 413 ny 2.sep Tromsdal Verdal SSL
ny 982 Ane Fiskebekk, Kr.sand Garnison PK Kv 412 ny 27.aug Kristiansand Kr.sand Garnison PK
ny 983 Irene Kastner, Svalbard Turn Pgr Kv 411 ny 21.mar Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
ny 983 Martin Johannessen, Hafrsfjord PK SH 1 411 ny 29.aug Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 983 Ronja Ellertsen, Egersund PK Kv U16 411 ny 17.aug NM Haraland Rogaland sk.kr.
ny 983 John Olav Glastad Bjørnestad, Kr.sand Garnison PK V50 411 ny 26.feb Kristiansand Kr.sand Garnison PK
ny 987 Martine Ellingsen Sund, Bodø SSK Kv 410 ny 15.okt Bodø Bodø SSK
-88 988 Arne Helgesen, Kopervik PK 409 -35 7.apr Blikshavn Kopervik PK
ny 989 Turhan Ali Dadasbilge Markussen, OKTS V50 408 ny 12.mar Ekeberg OKTS
-95 989 Arne Sandstøl, Sandnes PK V50 408 -37 17.feb Bråstein Sandnes PK
ny 989 Sigvald Karlsen, Bærum PK 408 ny 17.jul Løvenskiold Bærum PK
-45 989 Helge Kristiansen, Porsgrunn PK V60 408 -22 2.feb Brevik Porsgrunn PK
ny 993 Lars Morten Grønmo, Brønnøysund PK 407 ny 16.jan Brønnøyhallen Brønnøysund PK
ny 994 Trond Boge Jensen, Åsane PK V50 406 ny 23.aug Jonahola Åsane PK
ny 994 Tonny Bugge, Molde PK 406 ny 13.nov Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 994 Jan Arve Wiik, Vigra og Valderøy PK 406 ny 13.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-94 997 Lena Bratteberg, Ørsta/Volda PK Kv 405 -37 13.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 997 Nina Iren Hagberg Horvei, Vaksdal SSK Kv 405 ny 13.jun Ardalen Vaksdal SSK
ny 999 Roar Ludvigsen, Bergen PK V60 404 ny 23.aug Jonahola Åsane PK
ny 999 Knut Erling Røe, Lyngsalpene PK V60 404 ny 11.sep Brosebanen Lyngsalpene PK
-133 1001 Jarle Oddvar Bjølverud, Molde PK V60 403 -50 13.nov Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 1002 Christina Ching-Yee Chiang Unanue, Akademisk SL Kv 402 ny 15.apr Ekeberg Akademisk SL
ny 1003 Håvard Hetland, Haugesund PK V50 401 ny 21.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 1003 Bertil Edgar Waldemar Jenssen, Stor-Oslo SK V50 401 ny 15.apr Ekeberg Akademisk SL
ny 1005 Reidar Hamborg, Ringerike PK V60 400 ny 15.feb Hønefoss Ringerike PK
-19 1005 Birger Berg, Trondhjems PK V70 400 -16 20.jun Trondheim Trondhjems PK
ny 1005 Kenneth Tafjord, Vestnes PK 400 ny 18.aug Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 1005 Sandra Beate Roald Blindheim, Vigra og Valderøy PK Kv 400 ny 13.nov Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 1009 Anne-Jeanette Todal Galta, Horten O. PK Kv 399 ny 25.aug Bjørndalen Sandefjord PK
ny 1009 Ruben Langeland Sandnes, Asker SK 399 ny 30.mar solliveien 91 Asker SK
ny 1009 Ragnhild Rajala Lautz, Tana-Nesseby PK Kv 399 ny 15.feb Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 1012 Aina Irene Thune, OKTS Kv V50 398 ny 12.mar Ekeberg OKTS
ny 1013 Odd Jarleif Engen, Vågå PK V60 397 ny 7.okt Lora skytebane Lora SS
ny 1013 Mazyar Keshvari, Akademisk SL 397 ny 15.apr Ekeberg Akademisk SL
ny 1015 Magnus Kristensen, Hokksund PK 395 ny 14.apr Drammen Aron SK Drammen
-106 1015 Anders Bruaset, Vestnes PK 395 -46 7.okt Lora skytebane Lora SS
ny 1017 Håvard Aurlien, SF Ørn Menn U16 394 ny 20.apr Løvenskiold Bærum PK
ny 1017 Thomas Pedersen Bærland, Bodung PK 394 ny 21.okt Ankerskogen, Hamar Hamar SSK
ny 1019 Gunnar Århus, Vaksdal SSK 393 ny 13.jun Ardalen Vaksdal SSK
ny 1020 Magomed Domajev, Haugesund PK V50 392 ny 21.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 1021 David Nickolay Ingebrethsen, Greipstad PK 391 ny 8.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 1022 Øyvind Nåsen, NOP/Voss 390 ny 30.sep Voss NOP/Voss
ny 1023 Jan Frode Halvorsen, Haugesund PK 389 ny 24.mai Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 1023 Dan-Christer Varg Klingenberg Aamo, Akademisk SL 389 ny 15.mai Ekeberg Oslo PK
-31 1025 Endre Ferkingstad, Skudenes PK 388 -22 18.mar Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 1025 Frank Nilsen, Greipstad PK V50 388 ny 8.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 1027 Christoforos Schuff, Greipstad PK 387 ny 8.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 1028 Kjell Eliassen, Grenland PK V60 386 ny 18.nov Geiteryggen Grenland PK
-95 1029 Geir Magnus Hatløy, Kopervik PK V50 384 -48 12.feb Kopervik Kopervik PK
ny 1029 Rolf Yngve Hatlestad, Hafrsfjord PK V60 384 ny 23.mai Bjergsted Hafrsfjord PK
-85 1029 Tore Bernhoff, Hafrsfjord PK V50 384 -46 18.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 1032 Odd Arne Hagen, Oslo Vestre SS V60 383 ny 15.mai Ekeberg Oslo PK
-164 1032 Dagfinn Kristian Arnold Astrup, Sandnes PK V50 383 -70 17.feb Bråstein Sandnes PK
ny 1034 Arne Horneland, Haugesund PK 382 ny 18.mar Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 1034 Leif Arne Wahl, Båtsfjord PK V50 382 ny 15.nov Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 1034 Astrid Grønlie Olsen, Jørpeland PK Kv 382 ny 13.okt Jørpeland Jørpeland PK
ny 1037 Willy Sundsethaug, Oppdal PK V50 380 ny 24.jun Oppddal Oppdal PK
ny 1037 Karl Gustav Roland, Porsgrunn PK V70 380 ny 2.feb Brevik Porsgrunn PK
ny 1039 Pål Unanue-Zahl, Akademisk SL 379 ny 15.apr Ekeberg Akademisk SL
ny 1040 Karl Martin Gramstad, Sandnes PK 378 ny 20.okt Bråstein Sandnes PK
ny 1040 Jarle Andersen, Hafrsfjord PK 378 ny 21.okt Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 1040 Arild Sande, Porsgrunn PK 378 ny 2.feb Brevik Porsgrunn PK
-86 1043 Hilde Elisabeth Grønaas, Lyngsalpene PK Kv 377 -48 12.jul Brosebanen Lyngsalpene PK
ny 1044 Mihai Spoiala, Vestnes PK 376 ny 13.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 1045 Morten Berg, Kr.sand Garnison PK 375 ny 26.feb Kristiansand Kr.sand Garnison PK
ny 1046 Odd-Andre Krokmyrdal Karlsen, Aron SK Drammen Menn U16 374 ny 22.sep Drammen Aron SK Drammen
ny 1047 Atle-Aage Pettersen Hornig, Narvik PK 371 ny 21.okt Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 1047 Asbjørn Andersen, Sandnessjøen PK 371 ny 18.okt Leirfjordhallen Sandnessjøen PK
ny 1047 Tore Haugland, Skudenes PK 371 ny 12.feb Kopervik Kopervik PK
ny 1050 Arvid Severinsen, Greipstad PK V50 370 ny 12.mai Stemtjønn Greipstad PK
ny 1050 Heino Andre Maurer, Jørpeland PK 370 ny 13.okt Jørpeland Jørpeland PK
ny 1052 Alexander Kristensen, Kr.sand Garnison PK 369 ny 26.feb Kristiansand Kr.sand Garnison PK
-61 1052 Emil Sigurd Skrede Buvarp, Rindal SS 369 -44 24.jan Rindal Rindal SS
ny 1052 Henriette-dorthea Holm Kvamme, Trondhjems PK Kv 369 ny 12.mar Støren Skytesenter Støren SSK
ny 1055 Jon Arne Valen, Haugesund PK V60 368 ny 25.okt Tunellen Haugesund PK
ny 1056 Ole Johan Gregersen, Kopervik PK Menn Jr 366 ny 12.mar Kopervik Kopervik PK
ny 1057 Tor Selnes, Svalbard Turn Pgr 364 ny 21.mar Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
ny 1057 Sofie Iversen Hellesvik, Bodø SSK Kv 364 ny 5.aug Bestemorenga Bodø SSK
ny 1057 Aina Margrethe Bogø, Verdal SSL Kv 364 ny 15.mar Vinne Verdal SSL
ny 1060 Juliana Mohammad, Stord PK Kv U16 363 ny 25.nov Prestegardsskogen Stord PK
ny 1060 Linda Teikari Hatlenes, Sandnes PK Kv 363 ny 17.mar Bråstein Sandnes PK
ny 1060 Martin Sikveland, Hamar SSK 363 ny 12.mar Ankerskogen, Hamar Hamar SSK
ny 1063 Andreea Beleuta, Ørsta/Volda PK Kv 361 ny 13.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 1064 Øystein Tharaldsen, Kirkenes PK V60 360 ny 30.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 1064 Nicklas Loktu, Frosta SSL Menn Jr 360 ny 15.feb Vinne Verdal SSL
ny 1066 Viggo Nygård, Arendal PK 359 ny 19.feb Stueneshallen Arendal PK
ny 1067 Roar Enoksen Valderhaug, Vigra og Valderøy PK 357 ny 16.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 1067 Trond Håvard Håkonsmoen, Namnå PK 357 ny 27.mai Smidholen Namnå PK
ny 1067 Helge Aase, Hafrsfjord PK V60 357 ny 21.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 1070 Kjetil Jørgensen Krane, Askim PK 355 ny 28.jan Hula bak brannstasjon Askim PK
ny 1070 Jana Marie Gerhard, Stord PK Kv U12 355 ny 25.nov Prestegardsskogen Stord PK
ny 1072 Tomaz Karolczak, Kristiansand PK 354 ny 21.jan Kristiansand Kristiansand PK
ny 1072 Arne Holberg Wiig, Sarpsborg PK 354 ny 24.feb Kulås Sarpsborg PK
ny 1074 Jan Sindre Heltne, Molde PK 353 ny 13.nov Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 1075 Morten Moen, Elverum PK V50 351 ny 11.feb Bangshallen Brumunddal PK
ny 1076 Arne Bernhard Taraldsøy, Haugesund PK V70 350 ny 25.okt Tunellen Haugesund PK
ny 1076 Sissel Elisabeth Vernly, Hurum SSK Kv V60 350 ny 29.mai Drammen Aron SK Drammen
ny 1078 Torstein Sirnes, Hafrsfjord PK 348 ny 18.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 1078 Øyvind Laumann, Brønnøysund PK V60 348 ny 16.jan Brønnøyhallen Brønnøysund PK
ny 1080 Robin Starfighter Mickelin, Oslo PK 345 ny 15.jan Ekeberg OKTS
ny 1080 Oliver Akre Bærland, Bodung PK Menn U14 345 ny 21.okt Ankerskogen, Hamar Hamar SSK
ny 1082 Roy Arne Monsen, Hafrsfjord PK 343 ny 18.nov Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 1083 Odd Arne Fennefoss, Evje PK 341 ny 11.aug Evjemoen Evje PK
ny 1084 Hogne Markhus, Tysnes SSK V50 337 ny 12.apr Vevatne Tysnes SSK
ny 1084 Arsen Elizarov, Aron SK Drammen 337 ny 29.mai Drammen Aron SK Drammen
ny 1084 Oskar Brage Olsen, Haugesund PK 337 ny 25.okt Tunellen Haugesund PK
ny 1087 Knut Tore Forberg, Bergen PK SH 1 336 ny 23.aug Jonahola Åsane PK
ny 1087 Karianne Bomann, Kr.sand Garnison PK Kv 336 ny 26.feb Kristiansand Kr.sand Garnison PK
ny 1089 Sinisa Ninic, Trondhjems PK 335 ny 15.nov Buran Trondhjems PK
ny 1090 Audrius Zukauskas, Sandnes PK 334 ny 17.nov Bråstein Sandnes PK
ny 1090 Knut Krogsæter, Vestnes PK V50 334 ny 18.aug Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 1092 Monica Sørensen, Namnå PK Kv 332 ny 17.jan Solør Skytterhall Namnå PK
ny 1093 Steinar Paulsen, Asker SK V60 331 ny 15.mai Ekeberg Oslo PK
ny 1094 Kristoffer Tangstad Letnes, Verdal SSL 330 ny 15.feb Vinne Verdal SSL
ny 1094 May-Weronica Hammersborg, Mysen PL Kv 330 ny 28.jan Hula bak brannstasjon Askim PK
ny 1094 Sven-Thore Sletten, Kopervik PK 330 ny 7.apr Blikshavn Kopervik PK
ny 1097 Ørjan Gunderstad, Haugesund PK Menn U14 328 ny 18.mar Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 1097 Geir Børre Pedersen, Greipstad PK 328 ny 6.feb Nodelandshallen Greipstad PK
-132 1099 Torben Finn Jørgensen, Aron SK Drammen V50 327 -94 29.mai Drammen Aron SK Drammen
ny 1100 Jostein Langåker, Kopervik PK Menn Jr 325 ny 12.mar Kopervik Kopervik PK
ny 1100 Rudolf Hilleren, Bergen PK V70 325 ny 28.apr Jonahola Åsane PK
ny 1102 Agnar Johan Nordheim, Tysnes SSK V60 324 ny 21.okt Vevatne Tysnes SSK
ny 1103 John Arne Almedal, Greipstad PK 323 ny 14.apr Stemtjønn Greipstad PK
ny 1104 Malene Dæhlin Nygård, Arendal PK Kv 322 ny 19.feb Stueneshallen Arendal PK
ny 1105 Marte Bjørnflaten Kjeldby, Porsgrunn PK Kv U16 319 ny 30.nov Brevik Porsgrunn PK
ny 1106 Renate Sundet, Frosta SSL Kv U16 318 ny 15.feb Vinne Verdal SSL
ny 1106 Bjørn-erik Drage, Vanylven SSL 318 ny 13.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 1108 Svein Harry Jørgensen, Porsgrunn PK V50 315 ny 22.apr Brevik Porsgrunn PK
ny 1108 Magne Rolandsen, Vanylven SSL 315 ny 13.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 1110 Cecilie Sandaker Johansen, Askim PK Kv 314 ny 28.jan Hula bak brannstasjon Askim PK
ny 1110 Mariell Cathrin Solberg, Bodø SSK Kv 314 ny 15.okt Bodø Bodø SSK
ny 1112 Mette-Kristin Westby, Stjørdal PK Kv V50 313 ny 14.jun Skatval Stjørdal PK
ny 1113 Ronny Takle, Florø PK 312 ny 2.sep Grovastøylen Florø PK
ny 1114 Marius Grutle Undheim, Bremnes PK 310 ny 18.feb Bremnes Bremnes PK
ny 1115 Johannes Dyrøy, Nordhordland PK 304 ny 12.apr Vevatne Tysnes SSK
ny 1116 Emma Karoline Valderhaug Holen, Vigra og Valderøy PK Kv 303 ny 7.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 1117 Svein Kjetil Rønnevik, Jørpeland PK 302 ny 21.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 1118 Frode Aasen, Brønnøysund PK 300 ny 16.jan Brønnøyhallen Brønnøysund PK
ny 1119 Lars Erik Vedde Aalhus, Sula SSK 299 ny 16.okt Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 1120 Andreas Eikaas, Arendal PK 298 ny 19.feb Stueneshallen Arendal PK
ny 1121 Joakim Lundbø, Vestnes PK 297 ny 18.aug Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 1121 Nils Hovden, Kopervik PK V70 297 ny 22.sep Blikshavn Kopervik PK
ny 1123 Lars Joar Frøyland, Haugesund PK 294 ny 24.mai Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 1123 Jarle Paulsen, Oslo FS V50 294 ny 17.okt Solør skytterhall Namnå PK
ny 1125 Bente Thu, Time PK Kv 293 ny 18.okt Sola Pistolklubb Sola PK
ny 1126 Erik Selstad, Tysnes SSK 291 ny 12.apr Vevatne Tysnes SSK
ny 1127 Sten Øivind Pettersen, Kopervik PK 288 ny 12.mar Kopervik Kopervik PK
ny 1128 Paul Vangberg, Tromsø PK 282 ny 11.mar Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 1129 Norman Arve Urkedal, Hafrsfjord PK 281 ny 18.feb Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 1130 Tobias Langåker, Kopervik PK Menn U12 278 ny 12.feb Kopervik Kopervik PK
ny 1131 Kim Samuel Sollie, Hafrsfjord PK 273 ny 21.okt Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 1132 Inger Elisabeth Tveide, Oslo Vestre SS Kv V50 272 ny 15.apr Ekeberg Akademisk SL
ny 1133 Tim Jegervatn, Lyngsalpene PK 268 ny 11.sep Brosebanen Lyngsalpene PK
ny 1134 Trond Indrebø Nygård, Sartor SSL 267 ny 24.jun Skjerve NOP/Voss
ny 1135 Svein Ole Heggerusten, Otta PK V50 266 ny 7.okt Lora skytebane Lora SS
ny 1136 Olaf Riksfjord, Vestnes PK V60 256 ny 18.aug Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 1137 Eivind Andresen, Akademisk SL 253 ny 15.mai Ekeberg Oslo PK
ny 1138 Christer Jensen, Åsane PK 251 ny 23.aug Jonahola Åsane PK
ny 1138 Ole Christian Østraadt Idland Jr., Hafrsfjord PK 251 ny 18.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 1140 Sverre E. Dalland, Tysnes SSK V70 246 ny 12.apr Vevatne Tysnes SSK
ny 1141 Pornnipha Selanok, Jørpeland PK Kv 242 ny 13.okt Jørpeland Jørpeland PK
ny 1142 Birger Ivar Fiskå, Vanylven SSL V60 241 ny 13.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 1143 Bengt Turbekkmo Skjong, Vigra og Valderøy PK 239 ny 16.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 1144 Bendik Aanundsen, Kr.sand Garnison PK 238 ny 26.feb Kristiansand Kr.sand Garnison PK
ny 1145 Sara Wold Olsen, Vestnes PK Kv U16 237 ny 18.aug Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 1146 Arild Vavik, Kr.sand Garnison PK V50 227 ny 26.feb Kristiansand Kr.sand Garnison PK
ny 1147 Janis Lapickis-canders, Molde PK Menn Jr 224 ny 13.nov Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 1147 Odd Magne Harald Karlsen, Aron SK Drammen V50 224 ny 22.sep Drammen Aron SK Drammen
ny 1149 Susann Miranda Kolbjørnsen, Haugesund PK Kv V50 216 ny 24.mai Stavangergt. 5 Haugesund PK
-163 1150 Bjørnar Moen, Rindal SS 212 -203 24.jan Rindal Rindal SS
ny 1151 Gunn Kristin Horvli, Molde PK Kv 211 ny 13.nov Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 1152 Endre Joa, Greipstad PK V70 204 ny 14.apr Stemtjønn Greipstad PK
ny 1152 Halvard Rasmussen, Bodø SSK V60 204 ny 15.okt Bodø Bodø SSK
ny 1154 Ole-marius Bergesen, Nordhordland PK 195 ny 12.apr Vevatne Tysnes SSK
ny 1155 Vigdis Helen Bakkebø, Vanylven SSL Kv 190 ny 16.okt Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 1156 Kjell Lasse Djupvik, Hjørungavåg PK 183 ny 7.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 1157 Anette Helen Bakkebø, Vanylven SSL Kv U16 172 ny 16.okt Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-234 1158 Amund Carlsen Haugerud, Støren SSK 168 -267 17.okt Støren Skytesenter Støren SSK