Alle på topp: Hurtig Grov   2018 Klasse: Menn Kv Menn Jr Kv Jr oppdatert 15.august 2018
vurd.krav: - - - - Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 595 Erik Bækkevold 223 skyttere ( -85 )
2017 pl Navn, Klubb klasse Sum 2017 Dato type Sted Arr.
-   1 Pål Hembre, Bærum PK V50 585 -3 21.apr Løvenskiold Bærum PK
+8 2 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 579 +9 23.mai Bjergsted Hafrsfjord PK
-   3 Eirik Sjemmedal Ekeberg, Grimstad SS 577 -6 12.mai Stemtjønn Greipstad PK
ny 4 Lasse Hovd, Bærum PK 576 ny 27.mai Smidholen Namnå PK
+12 5 Are Wivestad, Sandnes PK V50 573 +6 17.mar Bråstein Sandnes PK
+1 5 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 573 -4 22.jul V-nord Aarhus Aarhus SKF
+3 5 Ole-Harald Aas, Bærum PK 573   - 27.jun MNM Säkylä CISM Finland
-3 5 Runar Magnussen, Sola PK 573 -12 17.feb Bråstein Sandnes PK
+8 9 Ole Henning Fjeld, Namnå PK V50 572 +5 10.mai Smidholen Namnå PK
-5 10 Rune Walsøe Kanstad, Lyngsalpene PK V50 571 -8 12.jul Brosebanen Lyngsalpene PK
+4 11 Tord Esten Murbreck, Hamar SSK 565 -3 27.jun MNM Säkylä CISM Finland
+29 12 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv V50 564 +5 12.mai Stemtjønn Greipstad PK
+21 12 Mikkel Bast, Aron SK Drammen 564 +2 14.apr Drammen Aron SK Drammen
+13 12 Erik Bækkevold, Brumunddal PK V50 564   - 14.jan Bangshallen Brumunddal PK
+57 12 Einar Morten Landsem, Støren SSK 564 +19 20.jun Trondheim Trondhjems PK
+22 16 Roar Skeisvoll, Kopervik PK V50 562 +2 12.feb Kopervik Kopervik PK
-3 16 Håvard Hoff, Ørland PK 562 -7 16.jun Skytesenteret Selbu PK
+48 18 Rune Kristian Hansen, Trondhjems PK V50 559 +12 14.jun Skatval Stjørdal PK
+45 19 Stein Vidar Amundsen, Hamar SSK SH 1 558 +9 29.jan Ankerskogen, Hamar Hamar SSK
ny 19 Geir Yngvar Haugsnes, Haugesund PK 558 ny 18.mar Stavangergt. 5 Haugesund PK
-6 19 Terje Storholt, Oslo PK V60 558 -11 14.apr Drammen Aron SK Drammen
+23 22 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V60 557 -1 15.mar Vinne Verdal SSL
-5 22 Asmund Broks, Farris SS - Larvik V70 557 -10 17.mar Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+1 22 Esten Murbreck, Hamar SSK V60 557 -8 29.jan Ankerskogen, Hamar Hamar SSK
+25 22 Norman Hetland, Sandnes PK V50 557   - 17.feb Bråstein Sandnes PK
+58 26 Kristian Roger Johansen, Kopervik PK 554 +14 11.aug Blikshavn Kopervik PK
ny 26 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 554 ny 21.apr Løvenskiold Bærum PK
+115 28 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK V60 553 +36 9.apr Bodø Bodø SSK
+13 28 Bjørn Hugo Kristian Iversen, Tromsø PK V50 553 -6 17.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
-11 28 Arild Inge Wollan, Støren SSK V50 553 -14 16.jun Skytesenteret Selbu PK
+47 28 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V70 553 +10 20.jun Trondheim Trondhjems PK
+50 32 Terje Manfred Teigen Arnesen, Aron SK Drammen V50 552 +11 21.apr Løvenskiold Bærum PK
+31 32 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 552 +2 20.jan Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+23 34 Morten Antonsen, Ørland PK 551 -1 15.mar Brekstad Ørland PK
-1 34 Jarl-Edvind Edvardsen, Greipstad PK 551 -11 12.mai Stemtjønn Greipstad PK
+25 36 Ingar Woll, Bærum PK 549 -2 22.jul V-nord Aarhus Aarhus SKF
+19 36 Arild Hårklau, Sartor SSL V60 549 -4 12.apr Vevatne Tysnes SSK
-11 36 Livar Gudmestad, Sandnes PK V50 549 -15 24.jun Bjergsted Hafrsfjord PK
+16 39 Morten Daniel Olsen, Moss PK 548 -5 28.jan Hula bak brannstasjon Askim PK
ny 39 Stian Solstad, Lyngsalpene PK 548 ny 17.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
+43 41 Kenneth Johnsen, Narvik PK 547 +7 5.aug Bestemorenga Bodø SSK
+33 42 Petter Berg, Aron SK Drammen 545 +2 14.apr Drammen Aron SK Drammen
ny 43 Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK 543 ny 14.apr Drammen Aron SK Drammen
+192 43 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK 543 +100 20.jun Trondheim Trondhjems PK
+4 43 Inge Morten Nordrumshaugen, Brumunddal PK 543 -14 11.feb Bangshallen Brumunddal PK
+28 43 Rune Hammer, Aron SK Drammen V60 543 -1 22.jul V-nord Aarhus Aarhus SKF
-   47 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V50 541 -16 19.jan Kopervik Kopervik PK
+47 47 Helge Olden, Ørland PK V60 541 +5 16.jun Skytesenteret Selbu PK
+115 47 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen V50 541 +35 14.apr Drammen Aron SK Drammen
-14 47 Bjørn Johan Mariboe, Ringerike PK 541 -21 14.apr Drammen Aron SK Drammen
ny 47 Ronny Lavik, Kr.sand Garnison PK 541 ny 27.mai Kristiansand Kr.sand Garnison PK
ny 47 Bernardus Van Rijn, Kristiansand PK 541 ny 26.feb Kristiansand Kr.sand Garnison PK
+46 53 Roger Hugo Solvang, Mosjøen PK V50 539 +4 5.aug Bestemorenga Bodø SSK
+129 54 Rolf Helge Kristensen Pedersen, Tromsø PK 537 +42 5.aug Bestemorenga Bodø SSK
+24 55 Eskild Skaar, Grimstad SS V50 536 -6 19.feb Stueneshallen Arendal PK
+32 56 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK V50 535 -4 11.aug Lerkehaug Steinkjer PK
ny 57 Jon Helland Bogstrand, Bodø SSK V50 534 ny 9.apr Bodø Bodø SSK
+14 57 Rikard Hille, Greipstad PK 534 -10 12.mai Stemtjønn Greipstad PK
+7 57 Ole Morten Langeland, Haugesund PK 534 -15 19.jan Kopervik Kopervik PK
+57 57 Kristian Lund, Hafrsfjord PK 534 +5 23.mai Bjergsted Hafrsfjord PK
+10 61 Jostein Johan Nygård Sunde, Sandnes PK 533 -11 17.feb Bråstein Sandnes PK
+8 61 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 533 -12 13.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-36 61 John Lothe, Haugesund PK 533 -31 19.jan Kopervik Kopervik PK
ny 64 Kenneth Eliussen Kristoffersen, Kopervik PK 532 ny 19.jan Kopervik Kopervik PK
+15 64 Arnt Inge Sandvik, Tromsø PK V50 532 -10 12.jul Brosebanen Lyngsalpene PK
+22 66 Erik Sveum, Aron SK Drammen V50 531 -8 16.jun Myhrespiten Hokksund PK
ny 67 Bjørn Egil Martinsen, Tana-Nesseby PK V50 530 ny 15.feb Brekstad Ørland PK
+20 68 Rune Finstad, OKTS V60 527 -12 15.apr Ekeberg Akademisk SL
ny 69 John Olav Sundal, Tysnes SSK V60 526 ny 12.apr Vevatne Tysnes SSK
ny 69 Bjørn Aage Matheson Orø, Bodø SSK V60 526 ny 5.aug Bestemorenga Bodø SSK
ny 71 Marius Haugerud, Bodung PK 525 ny 14.jan Bangshallen Brumunddal PK
+59 71 Lillian Larsen, Lyngsalpene PK Kv 525 +3 5.aug Bestemorenga Bodø SSK
+119 73 Svein Erik Dalland, Tysnes SSK V50 524 +38 12.apr Vevatne Tysnes SSK
-51 73 Frank Lien, Ringerike PK V50 524 -42 14.apr Drammen Aron SK Drammen
+27 75 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 523 -11 20.jun Trondheim Trondhjems PK
+27 75 Oddvar Skirbekk, Hamar SSK V70 523 -11 10.mai Smidholen Namnå PK
+2 77 Åge Lier, Stjørdal PK V60 521 -21 15.feb Vinne Verdal SSL
ny 77 Harald Strømmegjerde, Sunndal PK 521 ny 7.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 79 Sten Haga, Kirkenes PK V60 520 ny 6.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
+56 79 Øyvind Gunnar Johansen, Mysen PL V50 520 +1 28.jan Hula bak brannstasjon Askim PK
+54 81 Øystein Nirisen, Porsgrunn PK V60 519   - 22.apr Brevik Porsgrunn PK
+36 81 Oddmund Fjerdingen, Rømskog PK V60 519 -9 28.jan Hula bak brannstasjon Askim PK
+48 81 Kjell Åke Lappen Andresen, Verdal SSL V70 519 -5 14.jun Skatval Stjørdal PK
+27 81 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V60 519 -12 13.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+32 85 Wenche Solbakken, Aron SK Drammen Kv V60 518 -10 14.apr Drammen Aron SK Drammen
+45 85 Hege Johnsen, Narvik PK Kv 518 -4 17.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
+126 87 Johannes Gjerstad, NOP/Voss V50 517 +48 24.jun Skjerve NOP/Voss
+7 87 Jon Arne Brekken, Sunndal PK V60 517 -19 5.jun Dalaråa Sunndal PK
+85 87 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen 517 +17 20.jan Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 90 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK V50 515 ny 12.mai Stemtjønn Greipstad PK
ny 90 Morten Jørgensen, Kirkenes PK V50 515 ny 6.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
+69 92 Svein Olav Hagbø, NOP/Vatne V50 514 +7 5.jun Svartemyr NOP/Vatne
ny 93 Harald-Andre Knoop, Sola PK V60 508 ny 11.aug Blikshavn Kopervik PK
+93 93 Kristian Kristiansen, Tromsø PK 508 +14 17.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
ny 93 Frank Hansen, Bodø SSK V50 508 ny 5.aug Bestemorenga Bodø SSK
+82 96 Kjell Ove Torsvik, Farris SS - Larvik V60 507 +10 20.jan Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 97 Bjørn Egil Larsen, Vigra og Valderøy PK 505 ny 7.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+78 97 Sigbjørn Songstad, Åsane PK V50 505 +7 24.jun Skjerve NOP/Voss
-45 99 Per Rune Magnussen, Sola PK V50 504 -50 17.feb Bråstein Sandnes PK
ny 100 Martin Fossli Large, Asker SK Menn U16 503 ny 30.mar solliveien 91 Asker SK
ny 101 Ole Jørgen Hegdal Lie, Akademisk SL 500 ny 15.apr Ekeberg Akademisk SL
ny 101 Kjetil Hansen, Hafrsfjord PK 500 ny 23.mai Bjergsted Hafrsfjord PK
+55 101 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V60 500 -9 16.jun Skytesenteret Selbu PK
ny 104 Vidar Aamodt, Akademisk SL 499 ny 15.apr Ekeberg Akademisk SL
+44 105 Arne Ronny Martinsen, Askim PK V60 498 -16 28.jan Hula bak brannstasjon Askim PK
-12 106 Jan Olav Furuborg, Greipstad PK 497 -39 12.mai Stemtjønn Greipstad PK
ny 106 Sture Schølin, Bodø SSK V60 497 ny 9.apr Bodø Bodø SSK
ny 108 Jan Petter Dørmænen, Kirkenes PK V60 495 ny 6.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
+79 109 Odd Willy Aas, Fredrikstad SS V60 493 +3 28.jan Hula bak brannstasjon Askim PK
ny 109 Håkon Tøråsen, Namnå PK V50 493 ny 27.mai Smidholen Namnå PK
ny 109 Gunnar Teigland, Tysnes SSK V60 493 ny 12.apr Vevatne Tysnes SSK
+84 112 Svein Ole Nesje, Oslo PK V50 492 +9 14.jan Bangshallen Brumunddal PK
ny 112 Bjørn Engebakken, Haslemoen PK V60 492 ny 27.mai Smidholen Namnå PK
ny 112 Jon Arvid Kleppe, Tysnes SSK V50 492 ny 12.apr Vevatne Tysnes SSK
ny 115 Ole Jakob Wølstad, Hafrsfjord PK 491 ny 28.feb Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 115 Ole Haldor Pedersen, Arendal PK V60 491 ny 19.feb Stueneshallen Arendal PK
ny 115 Arnstein Leif Myklebust, Ørsta/Volda PK 491 ny 16.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+14 118 Kjetil Andre Hviding, Lyngsalpene PK 490 -31 17.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
ny 119 Bent Andre Grønli, Mosjøen PK 489 ny 6.jun Sagforsen Mosjøen PK
+39 119 Tor Håkon Betten Åsgård, Kristiansund PK 489 -19 13.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+81 121 Magnar Anton Støyva, Sandane PK 487 +10 12.aug Mjøen Årdal SSL
ny 122 Per Morten Bølstad, Oslo PK V50 486 ny 15.mai Ekeberg Oslo PK
+78 123 Erik Stai, Levanger SSL V70 483 +5 22.jul V-nord Aarhus Aarhus SKF
ny 123 Jan Olav Nordhagen, Hamar SSK 483 ny 10.mai Smidholen Namnå PK
+47 125 Ole-Morten Ringmo, Tromsø PK V50 481 -19 17.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
ny 125 Knut Inge Hildonen, Tana-Nesseby PK V50 481 ny 6.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
+21 125 Morten Eriksen, Hokksund PK V50 481 -34 14.apr Drammen Aron SK Drammen
ny 128 Ivar Andre Ødegård, Stjørdal PK 480 ny 14.jun Skatval Stjørdal PK
ny 128 Arne Granerud, Elverum PK V50 480 ny 11.feb Bangshallen Brumunddal PK
+37 130 Vegard Øksendal Haaland, Greipstad PK 477 -26 6.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 130 Eirik Andreassen, Oslo Vestre SS 477 ny 15.apr Ekeberg Akademisk SL
+23 132 Tomas Dahl, Ørland PK 476 -35 15.mar Brekstad Ørland PK
ny 132 Malvin Kåre Molvik, Syvde SSL V60 476 ny 13.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 134 Øystein Tydal Eknes, Åsane PK 471 ny 28.apr Jonahola Åsane PK
+48 134 Arnold Erling Måsøval-Jensen, Vigra og Valderøy PK V50 471 -25 7.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+93 136 Ramzan Said-Huseynovich Ilyasov, Haugesund PK 469 +18 21.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
+59 137 Geir Jonatan Sharabi, Akademisk SL 467 -16 15.apr Ekeberg Akademisk SL
ny 138 Halvor Ove Toreskaas, Kristiansand PK V60 466 ny 12.mai Stemtjønn Greipstad PK
+55 139 Gunnar Langø, Tromsø PK V70 465 -20 17.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
+28 139 Roger Vik, Ørland PK V50 465 -38 15.feb Brekstad Ørland PK
ny 139 Pål Nag Aas, Aron SK Drammen V60 465 ny 14.apr Drammen Aron SK Drammen
-33 139 Odd Erik Lauritzen, Tromsø PK 465 -67 5.aug Bestemorenga Bodø SSK
+91 143 Trond Tanke, Tromsø PK V50 463 +18 17.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
ny 144 Odin-omar Sakarias Roald, Steinkjer PK 461 ny 14.jun Skatval Stjørdal PK
ny 144 Camilla Heggelund Hovd, Bærum PK Kv 461 ny 27.mai Smidholen Namnå PK
ny 146 Sun Bore, Time PK SH 1 460 ny 24.jun Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 147 Harald Breland, Greipstad PK V70 459 ny 12.mai Stemtjønn Greipstad PK
ny 148 Trond Madsen Evenby, Askim PK 458 ny 28.jan Hula bak brannstasjon Askim PK
ny 148 Arne Vemund Bækken, Hamar SSK V50 458 ny 11.feb Bangshallen Brumunddal PK
+141 150 Thore Andre Bjerke, OKTS 456 +167 15.apr Ekeberg Akademisk SL
ny 150 Frode Nilsen, Bærum PK V60 456 ny 21.apr Løvenskiold Bærum PK
ny 152 Svein Olav Haarberg, Bodø SSK V60 453 ny 5.aug Bestemorenga Bodø SSK
+98 152 Stian Fossan, Steinkjer PK 453 +36 11.aug Lerkehaug Steinkjer PK
+98 154 Liv Ingrid Kavli, Oslo PK Kv V60 452 +36 15.apr Ekeberg Akademisk SL
+92 154 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK V50 452 +26 13.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+48 156 Lars Storemark, NOP-Bergen 446 -30 24.jun Skjerve NOP/Voss
+70 157 Kåre Mosgren, Birkenes & Lillesand SSL V50 445 -7 11.aug Evjemoen Evje PK
ny 158 Gunnar Sirevåg, Sandnes PK V50 442 ny 20.jan Bråstein Sandnes PK
ny 159 Zoran Vojnovic, Arendal PK 441 ny 19.feb Stueneshallen Arendal PK
+142 160 Rune Jobsen, Arendal PK 439 +252 19.feb Stueneshallen Arendal PK
ny 161 Frode Andre Krøvel, Ørsta/Volda PK V50 438 ny 13.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 162 Øystein Skogstad, Bodø SSK 436 ny 9.apr Bodø Bodø SSK
+12 163 Kurt Osvaldsen, Lyngsalpene PK V50 434 -64 17.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
+103 164 Muhsin Candir, Kirkenes PK 432 +36 6.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
+34 164 Paul Ingulv Kviteberg, Lyngsalpene PK V70 432 -50 17.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
ny 166 Geir-arne Nyborg, Akademisk SL 430 ny 15.apr Ekeberg Akademisk SL
ny 167 Anders Johansson, Akademisk SL 429 ny 15.apr Ekeberg Akademisk SL
ny 168 Erik Øiestad, Arendal PK V60 427 ny 19.feb Stueneshallen Arendal PK
+69 169 Johann Hammerdinger, Haugesund PK V50 422 -14 18.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 170 Åge Olaussen, Haugesund PK V50 419 ny 11.aug Blikshavn Kopervik PK
ny 171 Kristin Hilton Hartmann, Asker SK Kv 403 ny 30.mar solliveien 91 Asker SK
ny 172 Dan-Christer Varg Klingenberg Aamo, Akademisk SL 402 ny 15.apr Ekeberg Akademisk SL
ny 173 Eivind Harald Klausen, Oslo PK V60 400 ny 15.mai Ekeberg Oslo PK
+87 174 Frank Fjellvang, Greipstad PK V50 399 -4 6.feb Nodelandshallen Greipstad PK
+115 175 Birger Berg, Trondhjems PK V70 398 +108 20.jun Trondheim Trondhjems PK
ny 175 Petter Mandt, Grimstad SS V60 398 ny 21.jan Kristiansand Kristiansand PK
ny 177 Rune Lundsaunet, Verdal SSL V50 390 ny 11.aug Lerkehaug Steinkjer PK
+60 178 Ola Melstokkå Waagen, Sandnes PK 389 -47 20.jan Bråstein Sandnes PK
+109 179 Kim Vater, Haugesund PK V60 382 +90 11.aug Blikshavn Kopervik PK
ny 180 Bård Arne Arnljot, Kirkenes PK V60 380 ny 14.jun Skatval Stjørdal PK
ny 181 Hans Martin Ese, Åsane PK 379 ny 28.apr Jonahola Åsane PK
ny 182 Terje Vikøren, Tysnes SSK 377 ny 12.apr Vevatne Tysnes SSK
+53 183 Peter Bergheim, Sandane PK V50 374 -67 12.aug Mjøen Årdal SSL
ny 184 André Nilsbakken, Kristiansand PK 367 ny 21.jan Kristiansand Kristiansand PK
ny 185 Ragna Kyrkjebø, Oslo PK Kv V50 366 ny 14.jan Bangshallen Brumunddal PK
+93 185 Torstein Liene, Greipstad PK V60 366 +10 6.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 185 Roger Servold Gåserud, Leikanger SSL 366 ny 12.aug Mjøen Årdal SSL
ny 188 Ole-Martin Kristoffersen, Farris SS - Larvik 364 ny 17.mar Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+65 189 Bjørn Sigurd Brekmo, Tromsø PK V70 359 -54 17.jun Brosebanen Lyngsalpene PK
ny 190 Nadia Line Skauli, Akademisk SL Kv 349 ny 15.apr Ekeberg Akademisk SL
ny 191 Kent Østen Sjøberg, Hafrsfjord PK 348 ny 28.feb Bjergsted Hafrsfjord PK
+104 192 Norbert Paszkiewicz, Sandnes PK 347 +93 20.jan Bråstein Sandnes PK
ny 193 Gunnar Nyhus, Årdal SSL V50 346 ny 12.aug Mjøen Årdal SSL
ny 194 Jan-ole Reksnes, Leikanger SSL 344 ny 12.aug Mjøen Årdal SSL
+98 195 Dominik Szeremet, Sandnes PK 343 +66 20.jan Bråstein Sandnes PK
ny 196 Inge Rolandsen, Syvde SSL V50 342 ny 13.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+82 197 Jan Arve Wiik, Vigra og Valderøy PK 338 -10 16.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 198 Bjørnar Sundli, Sandnes PK 336 ny 17.feb Bråstein Sandnes PK
ny 199 Morten Moen, Elverum PK V50 322 ny 11.feb Bangshallen Brumunddal PK
ny 200 Øystein Homdrom, Arendal PK 317 ny 19.feb Stueneshallen Arendal PK
ny 201 Alf Ståle Torstensen, Bodø SSK V50 313 ny 5.aug Bestemorenga Bodø SSK
ny 202 Webjørn Jostein Gamlem, Vigra og Valderøy PK 298 ny 16.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 203 Anders Martin, OKTS 293 ny 30.mar solliveien 91 Asker SK
ny 204 Helge Vestervik, Arendal PK V50 290 ny 19.feb Stueneshallen Arendal PK
ny 205 Kai Lasse Falla, Greipstad PK 275 ny 8.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 206 Daniel Hagenes, Åsane PK 271 ny 24.jun Skjerve NOP/Voss
ny 207 Svein Petter Bergkvist, Kristiansand PK V50 270 ny 21.jan Kristiansand Kristiansand PK
ny 208 Andre Lægreid, Årdal SSL 267 ny 12.aug Mjøen Årdal SSL
ny 209 Per Anton Øverland, Greipstad PK V60 266 ny 8.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 210 Trond Boge Jensen, Åsane PK V50 260 ny 28.apr Jonahola Åsane PK
ny 211 Hogne Markhus, Tysnes SSK V50 255 ny 12.apr Vevatne Tysnes SSK
ny 211 Agnar Nordheim, Tysnes SSK V60 255 ny 12.apr Vevatne Tysnes SSK
ny 213 Ole-edvard Hagen, Åsane PK 251 ny 28.apr Jonahola Åsane PK
ny 214 Bjarne Peter Storlie Lindman, Sandnes PK 246 ny 20.jan Bråstein Sandnes PK
ny 215 Richard Berge, Kirkenes PK 240 ny 6.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 216 Tommy Jan Olsen, NOP/Vatne 239 ny 5.jun Svartemyr NOP/Vatne
ny 217 Arve Yttri, Leikanger SSL 223 ny 12.aug Mjøen Årdal SSL
ny 218 Stig Johannessen, Arendal PK 205 ny 19.feb Stueneshallen Arendal PK
ny 219 Ole Christian Østraadt Idland Jr., Hafrsfjord PK 199 ny 28.feb Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 220 Hans Daniel Falkeid, Hafrsfjord PK 191 ny 28.feb Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 221 Marius Jensen, Åsane PK 168 ny 28.apr Jonahola Åsane PK
ny 222 Piia Johanna Strandman, Syvde SSL Kv 167 ny 13.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 223 Anders Strøm Olsson, Skudenes PK 114 ny 12.feb Kopervik Kopervik PK