Alle på topp: Hurtig Grov   2019 Klasse: A B C oppdatert 24.august 2019
krav 575 540 500 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 595 Erik Bækkevold 239 skyttere ( -82 )
2018 pl Navn, Klubb klasse Sum 2018 Dato type Sted Arr.
-   1 Pål Hembre, Bærum PK V55 583 -2 28.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
+2 2 Lasse Hovd, Bærum PK 580 +4 14.jun Løvenskiold Bærum PK
+3 3 Roar Hembre, Trondheim SS V55 576 +3 13.jun Skatval Stjørdal PK
ny 4 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 575 ny 15.jun Myråsen Selbu PK
+1 5 Runar Magnussen, Sola PK 573   - 28.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
-4 6 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 572 -7 14.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 6 Morgan Bunes, Bærum PK 572 ny 17.jun Aronsløkka Aron SK Drammen
+12 6 Erik Bækkevold, Brumunddal PK 572 +8 10.aug Brumunddal Brumunddal PK
-4 9 Ole-Harald Aas, Bærum PK 571 -4 28.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
+14 9 Bjørn Martin Bruun, Trondheim SS 571 +9 15.jun Myråsen Selbu PK
+17 11 Peter Ekblom, Sola PK 569 +10 28.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
ny 12 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv 568 ny 28.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
+4 13 Håvard Hoff, Ørland PK 567 +2 4.aug Utvorda Sitter IL PK
-3 13 Rune Walsøe Kanstad, Lyngsalpene PK V55 567 -4 4.aug Brosebanen Tromsø PK
ny 15 Erik Gundersen, Vennesla PK 565 ny 27.jan KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
ny 16 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 564 ny 28.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
+38 16 Ingar Woll, Bærum PK 564 +15 28.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
ny 18 Jon Ørsund, Sunndal PK 563 ny 11.jun Dalaråa Sunndal PK
+27 18 Arild Inge Wollan, Støren SSK 563 +10 28.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
+11 20 Gunn Heidi Sønsterud Haugen, Numedal SSK Kv 562 +4 17.jun Aronsløkka Aron SK Drammen
+3 20 Roar Skeisvoll, Kopervik PK V55 562   - 14.jun Blikshavn Kopervik PK
+20 20 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK Menn Jr 562 +7 28.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
-7 20 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 562 -6 19.jan Brekstad Ørland PK
+3 24 Espen Magnussen, Sola PK 561   - 28.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
+3 25 Rune Kristian Hansen, Ørland PK V55 560 +1 19.jan Brekstad Ørland PK
-12 26 Tor Jonassen, Sandnes PK V55 559 -8 18.mai Sola Sola PK
+5 26 Terje Storholt, Oslo PK V65 559 +1 26.mar Ekeberg Oslo PK
ny 26 Rune Berven-Hanssen, Harstad PK 559 ny 28.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
+56 29 Rikard Hille, Greipstad PK 558 +24 18.mai Stemtjønn Greipstad PK
+68 29 Erik Christian Bache, Åsane PK 558 +29 28.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
-22 31 Ole Henning Fjeld, Namnå PK 557 -15 28.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
ny 32 Viggo Olden, Ørland PK 556 ny 4.aug Utvorda Sitter IL PK
+3 32 Norman Hetland, Sandnes PK 556 -1 18.mai Sola Sola PK
+69 34 Frank Lien, Ringerike PK V55 555 +31 25.mai Myhrespiten Hokksund PK
+10 35 Bjørn Hugo Kristian Iversen, Tromsø PK 554 +1 4.aug Brosebanen Tromsø PK
-23 35 Tord Esten Murbreck, Hamar SSK 554 -15 25.feb Hamar Hamar SSK
-19 37 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv 553 -11 12.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+28 37 John Lothe, Haugesund PK 553 +10 28.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
+15 39 Livar Gudmestad, Sandnes PK 552 +3 28.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
-33 39 Are Wivestad, Sola PK V55 552 -21 23.mar Blikshavn Kopervik PK
+13 39 Stig Arne Haugen, Trondheim SS 552 +1 14.mar Vinne Verdal SSL
-8 39 Stein Vidar Amundsen, Hamar SSK SH 1 552 -6 7.jan Ekeberg OKTS
-16 39 Morten Antonsen, Ørland PK 552 -10 14.mar Brekstad Ørland PK
-25 39 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V73 552 -15 28.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
+3 39 Kristian Roger Johansen, Kopervik PK 552 -2 14.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 46 Bjørnar Mikal Heitmann, Halden PK 551 ny 1.jun Fredrikstad Fredrikstad SS
-11 46 Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik V73 551 -6 16.feb Bommestad Farris SS - Larvik
+17 48 Petter Kleiven, Lillestrøm OP 550 +7 28.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
+49 48 Rune Finstad, OKTS V55 550 +21 28.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
-20 48 Arild Hårklau, Sartor SSL V65 550 -9 12.jun Ardalen Vaksdal SSK
+22 48 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv 550 +9 17.mar "Kuleisen" Haugesund PK
+34 48 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V55 550 +15 14.jun Blikshavn Kopervik PK
-14 53 Sjur I Børve, Odda PK 549 -7 9.feb Odda Odda PK
+6 53 Bjørn Johan Mariboe, Ringerike PK 549 +3 28.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
-10 55 Bjørn Tore Espevik, Tysnes SSK 548 -5 28.apr Voss NOP/Voss
-32 55 Jakob Kråkevik, Odda PK V65 548 -14 9.feb Odda Odda PK
-2 55 Stian Aleksander Andersen, Trondheim SS 548 -2 13.jun Skatval Stjørdal PK
-13 58 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK V65 547 -6 8.apr Bodø Bodø SSK
+132 59 Roald Fuglestad, Hå PK 546 +67 11.aug Haraland Skurve Stavanger PK
+3 60 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen 544   - 12.mai Brevik Porsgrunn PK
+31 60 Arnt Inge Sandvik, Tromsø PK 544 +12 20.jul Kvenvikmoen Alta SSK
+74 62 Harald Andre Knoop, Sola PK V55 543 +35 28.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
+3 62 Rune Hammer, Aron SK Drammen V55 543   - 12.mai Brevik Porsgrunn PK
+6 64 Helge Olden, Ørland PK V55 542 +1 4.aug Utvorda Sitter IL PK
-9 65 Stian Solstad, Lyngsalpene PK 541 -7 4.aug Brosebanen Tromsø PK
+79 65 Richard Aaserud, Ringerike PK 541 +35 17.jun Aronsløkka Aron SK Drammen
-23 65 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 541 -13 28.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
ny 65 Anders Jonassen Hernes, Ørland PK 541 ny 28.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
+29 65 Erik Sveum, Aron SK Drammen V55 541 +10 17.jun Aronsløkka Aron SK Drammen
+29 65 Onar Torbjørnsen, Kopervik PK 541 +10 11.feb Kopervik Kopervik PK
ny 65 Tore Myrvold, Brumunddal PK 541 ny 10.feb Brumunddal Brumunddal PK
-37 72 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V65 540 -17 17.jan Vinne Verdal SSL
-11 72 Petter Berg, Aron SK Drammen 540 -5 17.jun Aronsløkka Aron SK Drammen
+75 74 Kjetil Hansen, Hafrsfjord PK 539 +39 28.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
+40 75 Ole-Martin Berge Haga, Sandnes PK 538 +19 28.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
ny 76 Audun Skjær Kolseth, OKTS 537 ny 28.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
ny 77 Tom Buene, Vaksdal SSK V55 536 ny 28.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
ny 78 Bjørn Harald Vik, Ørland PK V55 535 ny 14.feb Brekstad Ørland PK
+21 78 Bjørn Aage Matheson Orø, Bodø SSK V55 535 +9 8.apr Bodø Bodø SSK
+128 78 Odd Erik Lauritzen, Tromsø PK 535 +70 4.aug Brosebanen Tromsø PK
-28 78 Terje Manfred Teigen Arnesen, Aron SK Drammen 535 -17 17.jun Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 82 Knut Narve Skogland, Trondheim SS 534 ny 28.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
-64 82 Mikkel Bast, Aron SK Drammen 534 -30 17.jun Aronsløkka Aron SK Drammen
+1 84 Ole Morten Langeland, Haugesund PK 533 -1 14.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 84 Fredrik Berg Forren, Oppdal PK Menn Jr 533 ny 6.aug Dalaråa Sunndal PK
+120 86 Roger Vik, Ørland PK 532 +67 14.feb Brekstad Ørland PK
ny 86 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK 532 ny 28.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
-10 86 Roger Hugo Solvang, Mosjøen PK V55 532 -7 30.jun Bodø Bodø SSK
-15 89 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 530 -10 19.jan Brekstad Ørland PK
+30 90 Hege Johnsen, Narvik PK Kv 529 +11 4.aug Brosebanen Tromsø PK
+38 91 Svein Olav Hagbø, NOP/Vatne V55 528 +14 4.jun Svartemyr NOP/Vatne
+24 91 Målfrid Pernille Vannebo, Numedal SSK Kv V55 528 +9 28.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
ny 91 Espen Mostad, Fredrikstad SS 528 ny 1.jun Fredrikstad Fredrikstad SS
+24 91 Oddmund Fjerdingen, Rømskog PK V65 528 +9 27.jan Hula bak brannstasjon Askim PK
ny 91 Jørn Olsen, Narvik PK 528 ny 4.aug Brosebanen Tromsø PK
ny 96 Stian Mc Kean Langebeck, Fredrikstad PK 527 ny 1.jun Fredrikstad Fredrikstad SS
+19 96 Øystein Nirisen, Porsgrunn PK V55 527 +8 12.mai Brevik Porsgrunn PK
-8 96 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 527 -6 6.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+111 99 Trond Tanke, Tromsø PK V55 526 +63 4.aug Brosebanen Tromsø PK
+47 99 Per Rune Magnussen, Sola PK V55 526 +22 18.mai Sola Sola PK
ny 101 Arild Knudsen, Sandnes PK 525 ny 18.mai Sola Sola PK
+89 102 Arne Vemund Bækken, Hamar SSK V55 524 +45 10.feb Brumunddal Brumunddal PK
-11 102 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V55 524 -8 12.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 104 Svenn Mikal Bergeng, Kirkenes PK 523 ny 5.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 105 Alf Jostein Dale, Kopervik PK 522 ny 23.mar Blikshavn Kopervik PK
ny 106 Harald Håheim, Stavanger PK 521 ny 20.jan Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+58 107 Bjørn Engebakken, Haslemoen PK V55 520 +28 30.mai Smiholen Namnå PK
-50 108 Kenneth Johnsen, Narvik PK 519 -28 4.aug Brosebanen Tromsø PK
ny 109 Göran Anders Martin, OKTS 518 ny 7.jan Ekeberg OKTS
ny 109 Tøger Rygh, Jørpeland PK V65 518 ny 28.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
ny 111 Eirik Djønne, Odda PK 517 ny 28.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
+95 111 Gunnar Langø, Tromsø PK V73 517 +52 4.aug Brosebanen Tromsø PK
ny 111 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK 517 ny 12.mai Brevik Porsgrunn PK
+38 111 Kjetil Skogshagen, Farris SS - Larvik V55 517 +17 16.feb Bommestad Farris SS - Larvik
ny 111 Jan Helmer Kristiansen, Sarpsborg PK V55 517 ny 1.jun Fredrikstad Fredrikstad SS
+66 111 Bjørn Gunnar Pedersen, Skudenes PK 517 +31 1.jun Blikshavn Skytebane Skudenes PK
-3 111 Kjell Åke Lappen Andresen, Verdal SSL V73 517 -4 19.jun Tromsdal Verdal SSL
ny 118 Rolf Kristian Johansen, Kristiansund PK V55 515 ny 27.jan Bjørnehaugen Kristiansund PK
-27 118 Kenneth Eliussen Kristoffersen, Kopervik PK 515 -17 23.mar Blikshavn Kopervik PK
ny 118 Gunnar Orthe, Haugesund PK V55 515 ny 14.jun Blikshavn Kopervik PK
-47 121 Helge Kristiansen, Sunndal PK 514 -26 25.jun Dalaråa Sunndal PK
ny 121 Runar Holm, Lillestrøm OP V55 514 ny 1.jun Fredrikstad Fredrikstad SS
ny 121 Marianne Søraa, Sitter IL PK Kv 514 ny 4.aug Utvorda Sitter IL PK
ny 124 Ole Morten Valø, Askim PK V55 513 ny 27.jan Hula bak brannstasjon Askim PK
ny 124 Magne Granøien, Støren SSK 513 ny 4.aug Utvorda Sitter IL PK
ny 126 Heikki Andre Toivonen, Aron SK Drammen 511 ny 17.jun Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 127 Morten Teinum, Kr.sand Garnison PK 510 ny 27.jan KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
ny 128 Leif Tronslien Andressen, Lillestrøm OP V65 508 ny 7.jan Ekeberg OKTS
ny 128 Vilde Erga Sunde, Sola PK Kv Jr 508 ny 28.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
ny 128 Jakob Nes-Lorentzen, Tromsø PK Menn Jr 508 ny 4.aug Brosebanen Tromsø PK
+3 128 Erik Stai, Verdal SSL V73 508 -4 22.aug Tromsdal Verdal SSL
+61 132 Eirik Andreassen, Oslo Vestre SS 507 +30 7.jan Ekeberg OKTS
+40 133 Tor Håkon Betten Åsgård, Kristiansund PK 506 +17 13.mar Bjørnehaugen Kristiansund PK
ny 134 Jan Erik Brandbu, Mysen PL V73 505 ny 1.jun Fredrikstad Fredrikstad SS
+6 135 Kjell Ove Torsvik, Farris SS - Larvik V55 504 -3 16.feb Bommestad Farris SS - Larvik
-36 135 John Olav Sundal, Tysnes SSK V65 504 -22 28.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
-1 137 Sture Schølin, Bodø SSK V65 503 -5 8.apr Bodø Bodø SSK
ny 138 Hans Johansen, Trondhjems PK V73 502 ny 15.jun Myråsen Selbu PK
ny 138 Arve Guldhav, Kvinesdal PK V55 502 ny 28.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
ny 140 Tor Inge Brokjøb, Stavanger PK V73 501 ny 28.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
ny 140 Audun Kvandal, Odda PK 501 ny 28.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
+7 140 Jan Olav Nordhagen, Hamar SSK 501 -2 14.jan Ankerskogen, Hamar Hamar SSK
+122 143 Audun Hauglum Bermingrud, Aron SK Drammen 500 +120 17.jun Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 144 Odd Harald Pedersen, Haugesund PK 499 ny 28.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
-23 144 Johannes Gjerstad, NOP/Voss 499 -18 28.apr Voss NOP/Voss
+66 146 Runar Ingebretsen, Losby VPK V55 498 +36 7.jan Ekeberg OKTS
ny 146 Morten Ludvigsen, Sarpsborg PK V55 498 ny 1.jun Fredrikstad Fredrikstad SS
-108 148 Odd Bjorheim, Hå PK V55 497 -58 28.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
ny 149 Espen Alexander Halvorsen, Farris SS - Larvik 495 ny 16.feb Bommestad Farris SS - Larvik
+103 150 Geir Kåre Flo, Ringerike PK 494 +91 17.jun Aronsløkka Aron SK Drammen
+43 150 Vegard Øksendal Haaland, Greipstad PK 494 +17 18.mai Stemtjønn Greipstad PK
ny 150 Vidar Vinje Paulsen, Hafrsfjord PK 494 ny 28.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
-48 153 Wenche Solbakken, Aron SK Drammen Kv V55 493 -30 17.jun Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 153 Håkon Petter Nilsen Omma, Tromsø PK V55 493 ny 4.aug Brosebanen Tromsø PK
ny 155 Terje Reitan Bolli, Vigra og Valderøy PK 491 ny 12.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 156 Kim Henrik Bertheussen Tafjord, Ørsta/Volda PK 490 ny 6.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 156 Ingar Fossum, Fredrikstad SS V55 490 ny 1.jun Fredrikstad Fredrikstad SS
ny 156 Cato André Syvertsen, Vigra og Valderøy PK V55 490 ny 15.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 159 Peder Anders Andersen, Hafrsfjord PK 488 ny 17.mar Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 160 Henning Harry Thorsen, Hafrsfjord PK 482 ny 14.jun Blikshavn Kopervik PK
-12 161 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V55 481 -19 4.aug Utvorda Sitter IL PK
-26 162 Kristian Kristiansen, Tromsø PK 480 -28 4.aug Brosebanen Tromsø PK
+62 163 Svein Olav Haarberg, Bodø SSK V55 479 +26 30.jun Bodø Bodø SSK
-33 164 Asbjørn Solheim, Bremnes PK V65 478 -34 17.mar Bremnes Bremnes PK
ny 165 Jonathan Leander Claudius, Tromsø PK 477 ny 4.aug Brosebanen Tromsø PK
ny 165 Eirik Tjugen, Ørsta/Volda PK 477 ny 6.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+43 167 Steven Banek Skår, Åsane PK 476 +13 28.apr Voss NOP/Voss
ny 168 Anders Egil Lund, Sarpsborg PK V55 474 ny 1.jun Fredrikstad Fredrikstad SS
+7 168 Magnar Anton Støyva, Sandane PK 474 -13 11.aug Mjøen Årdal SSL
-   168 Ole Jakob Wølstad, Hafrsfjord PK 474 -17 17.mar Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 168 Alf Johnsen, Greipstad PK V55 474 ny 27.jan KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
ny 172 Knut Helge Kalliainen, Kirkenes PK V55 473 ny 5.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
+52 172 Torbjørn Ånensen, Skudenes PK 473 +18 24.apr Karmøy Hallen Skytebane Skudenes PK
ny 174 Svein Einar Ellingsen, Skudenes PK 471 ny 24.apr Karmøy Hallen Skytebane Skudenes PK
ny 175 Roger Ulstein, Vigra og Valderøy PK 469 ny 6.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 176 Svein Arne Hagen, Årdal SSL 467 ny 11.aug Mjøen Årdal SSL
ny 177 Oliver Tobias Aas, Ørland PK Menn Jr 466 ny 19.jan Brekstad Ørland PK
ny 178 Tore Jonny Kjeldsberg, Alta SSK V55 462 ny 26.mai Kvenvikmoen Alta SSK
ny 179 Leif Roger Nylund, Nordkapp PK 456 ny 20.jul Kvenvikmoen Alta SSK
-77 180 Svein Erik Dalland, Tysnes SSK V55 453 -71 12.jun Ardalen Vaksdal SSK
ny 181 Terje Sigurd Woll, Hafrsfjord PK 446 ny 11.aug Haraland Skurve Stavanger PK
+46 182 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK 445 -7 6.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+57 183 Paul Ingulv Kviteberg, Lyngsalpene PK V73 442 +10 4.aug Brosebanen Tromsø PK
ny 184 Arnt Robert Johnsen, Alta SSK 438 ny 26.mai Kvenvikmoen Alta SSK
ny 185 Arnim Roger Frank Svaleng, Alta SSK V65 437 ny 20.jul Kvenvikmoen Alta SSK
ny 185 Morten Kaarby, Alta SSK 437 ny 26.mai Kvenvikmoen Alta SSK
ny 187 Petter Gjeterud Hersvik, Namnå PK 436 ny 30.mai Smiholen Namnå PK
ny 188 Arne Horneland, Haugesund PK 430 ny 17.mar "Kuleisen" Haugesund PK
+24 188 Gjermund Jansen, Sarpsborg PK V55 430 -32 1.jun Fredrikstad Fredrikstad SS
+70 190 Per Anders Knive, Hokksund PK 428 +31 25.mai Myhrespiten Hokksund PK
ny 190 Birger Hovland, Haugesund PK 428 ny 17.mar "Kuleisen" Haugesund PK
ny 192 Arvid Martin Øiamo, Oppdal PK V65 425 ny 7.jul Oppdal Oppdal PK
ny 192 Tommy Stråbø Brakstad, Hafrsfjord PK 425 ny 14.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 194 Thomas Michael Strøm, Sola PK 418 ny 28.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
ny 195 Leif Johnny Rød, Oppdal PK V55 417 ny 7.jul Oppdal Oppdal PK
ny 196 Ronald Storesæther Eikefjord, Egersund PK V55 416 ny 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 197 Finn Eric Tjørve, Kvinesdal PK V55 412 ny 28.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
ny 198 Toralf Mjøen, Oppdal PK 410 ny 7.jul Oppdal Oppdal PK
+37 199 Daniel Hagenes, Åsane PK 409 -28 28.apr Voss NOP/Voss
ny 200 Stig Erling Johnsen, Tana-Nesseby PK 408 ny 5.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
+68 201 Peter Bergheim, Sandane PK V55 402 +28 11.aug Mjøen Årdal SSL
-81 202 Sigbjørn Songstad, Åsane PK 401 -116 28.apr Voss NOP/Voss
+72 203 Bjørn Sigurd Brekmo, Tromsø PK V65 400 +41 4.aug Brosebanen Tromsø PK
ny 203 Bertel Johannes Kroken, Alta SSK V73 400 ny 26.mai Kvenvikmoen Alta SSK
ny 205 Lars Erik Vedde Aalhus, Sula SSK 396 ny 12.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 206 Knut Sverre Gundersen, Sarpsborg PK 395 ny 1.jun Fredrikstad Fredrikstad SS
-22 207 Knut Inge Hildonen, Tana-Nesseby PK 394 -87 5.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 208 Astrid Johanne Skancke Øiamo, Oppdal PK Kv V65 390 ny 7.jul Oppdal Oppdal PK
ny 209 Knut Bøkevoll, Kirkenes PK 388 ny 5.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 209 Hartti Ruuben Kristola, Hafrsfjord PK V65 388 ny 17.feb Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 211 Endre Ferkingstad, Skudenes PK 383 ny 18.jan Kopervik Kopervik PK
ny 212 Leeroy Nedregaard, Vigra og Valderøy PK V65 373 ny 6.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 213 Steinar Foss, Meldal PK V55 368 ny 7.jul Oppdal Oppdal PK
ny 213 Jørn Lone Rutlin, Årdal SSL 368 ny 11.aug Mjøen Årdal SSL
ny 215 Knut Johan Aase, Sogndal PK 367 ny 11.aug Mjøen Årdal SSL
ny 216 Dag Ståle Strømstad, Kongsvinger SS 359 ny 7.jan Ekeberg OKTS
+82 217 Kai Lasse Falla, Greipstad PK 355 +80 14.mar Nodelandshallen Greipstad PK
-12 217 Halvor Ove Toreskaas, Kristiansand PK V65 355 -111 27.jan KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
ny 219 Walter Wilhelmsen, Tromsø PK V55 330 ny 4.aug Brosebanen Tromsø PK
ny 219 Janik Kim Mikkelsen, Kirkenes PK 330 ny 5.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 221 Kjetil Forren, Oppdal PK 327 ny 23.jun Oppdal Oppdal PK
+42 222 Kim Vater, Haugesund PK V55 324 -58 24.apr Karmøy Hallen Skytebane Skudenes PK
ny 223 Tor-Ivar Kristoffersen, Tromsø PK 317 ny 4.aug Brosebanen Tromsø PK
ny 224 Sjur Christian Berggraf, Hafrsfjord PK 309 ny 17.mar Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 225 Gjermund Nygårdseter, Kongsvinger SS 307 ny 7.jan Ekeberg OKTS
-156 226 Ronny Lavik, Kr.sand Garnison PK 305 -236 6.apr Stemtjønn Greipstad PK
ny 227 Roy Wollvik, Stavanger PK 280 ny 25.mai Haraland- Skurve Stavanger PK
+54 228 Gunnar Nyhus, Årdal SSL 276 -70 11.aug Mjøen Årdal SSL
ny 229 Arvid Johansen, Lyngsalpene PK 268 ny 4.aug Brosebanen Tromsø PK
ny 230 Stig-André Wirkola Gallavara, Alta SSK 265 ny 20.jul Kvenvikmoen Alta SSK
ny 231 Lise Jensen, Åsane PK Kv 236 ny 28.apr Voss NOP/Voss
ny 232 Kjell Gallavara, Alta SSK 235 ny 20.jul Kvenvikmoen Alta SSK
+70 233 Trond Boge Jensen, Åsane PK V55 194 -66 12.jun Ardalen Vaksdal SSK
ny 234 Endre Berggraf Johannessen, Hafrsfjord PK 183 ny 20.jan Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 235 Odd-Arne Nilsen, Alta SSK 132 ny 26.mai Kvenvikmoen Alta SSK
ny 236 Sandra Helene Sandquist, Horten O. PK 107 ny 20.jun Flannum Modum PK
ny 237 Imma Rahman, Tromsø PK 103 ny 4.aug Brosebanen Tromsø PK
ny 238 Cecilie Lien, Horten O. PK 48 ny 20.jun Flannum Modum PK
ny 239 Henrik André Reianes, Jørpeland PK 43 ny 8.mai JØRPELAND Jørpeland PK