Alle på topp: Hurtig Mil   2018 Klasse: Menn Kv Menn Jr Kv Jr oppdatert 16.juni 2018
vurd.krav: - - - - Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet 88 skyttere
2017 pl Navn, Klubb klasse Sum 2017 Dato type Sted Arr.
+8 1 Harald Strømmegjerde, Sunndal PK 570 +11 13.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 2 Lasse Hovd, Bærum PK 566 ny 23.mai Drammen Aron SK Drammen
+9 3 Olav Melkild, Sunndal PK V50 562 +8 5.jun Dalaråa Sunndal PK
+1 4 Trond Håkon Seland Forgaard, Greipstad PK 555 -10 6.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 5 Tor Christian Søndergaard, Kr.sand Garnison PK 547 ny 26.feb Kristiansand Kr.sand Garnison PK
+2 6 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv V50 544 -16 12.mai Stemtjønn Greipstad PK
ny 7 Bernardus Van Rijn, Kristiansand PK 542 ny 26.feb Kristiansand Kr.sand Garnison PK
ny 8 Jarl-Edvind Edvardsen, Greipstad PK 541 ny 8.feb Nodelandshallen Greipstad PK
+68 9 John Lothe, Haugesund PK 537 +29 7.apr Blikshavn Kopervik PK
-7 10 Jon Ørsund, Sunndal PK 528 -41 8.mai Dalaråa Sunndal PK
+30 11 Onar Torbjørnsen, Kopervik PK V50 527 -6 18.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
+9 12 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V50 523 -23 7.apr Blikshavn Kopervik PK
+115 13 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK V50 522 +45 12.mai Stemtjønn Greipstad PK
+23 13 Ole Morten Langeland, Haugesund PK 522 -13 21.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
+76 15 Alf Johnsen, Greipstad PK V60 512 +16 14.apr Stemtjønn Greipstad PK
+38 16 Knut Inge Hildonen, Tana-Nesseby PK V50 511 -13 6.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
+266 17 Stefan Klasson, Kr.sand Garnison PK 509 +184 27.mai Kristiansand Kr.sand Garnison PK
+69 18 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 507 +6 13.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 19 Torbjørn Olaus Dybfest, Kr.sand Garnison PK V50 500 ny 14.apr Stemtjønn Greipstad PK
ny 20 Kim Krogvold, Asker SK V50 494 ny 30.mar solliveien 91 Asker SK
ny 21 Thomas Meyer Nordstrand, Greipstad PK 489 ny 6.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 21 Viggo Berrefjord, Kr.sand Garnison PK V60 489 ny 3.jun Kristiansand Kr.sand Garnison PK
+62 21 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V60 489 -16 16.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+134 21 Johnny-Leo Ludviksen Jernsletten, Tana-Nesseby PK V50 489 +30 6.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 21 Jan Erik Farevaag, Vennesla PK V60 489 ny 14.apr Stemtjønn Greipstad PK
ny 26 Alf Jostein Dale, Kopervik PK 488 ny 7.apr Blikshavn Kopervik PK
+25 26 Steven David Bendal, Vigra og Valderøy PK V50 488 -40 13.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+180 28 Morten Jørgensen, Kirkenes PK V50 487 +76 6.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
+13 29 Jon Arne Brekken, Sunndal PK V60 484 -48 22.mai Dalaråa Sunndal PK
+22 30 Einar Darre Kaarbø, Vigra og Valderøy PK V50 481 -46 16.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+99 31 Espen Sivertsen, Greipstad PK V50 476 +1 12.mai Stemtjønn Greipstad PK
ny 32 Morten J Moritz Hartmann, Asker SK 467 ny 30.mar solliveien 91 Asker SK
+37 33 Geir Vidar Pedersen, Asker SK 465 -47 14.apr Drammen Aron SK Drammen
+20 34 Ole Thomas Furuseth, Kr.sand Garnison PK 461 -63 26.feb Kristiansand Kr.sand Garnison PK
ny 34 Rolf Toven, Nesset PK V60 461 ny 19.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+124 36 Tore R. Solberg, Greipstad PK V60 454 -2 12.mai Stemtjønn Greipstad PK
ny 37 Arnstein Leif Myklebust, Ørsta/Volda PK 453 ny 16.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+163 37 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK V50 453 +38 16.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+108 39 Kenny Andre Hauglum Kolstad, Vigra og Valderøy PK 449 -16 19.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 39 Terje Bolli, Vigra og Valderøy PK 449 ny 19.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 39 Jan Petter Dørmænen, Kirkenes PK V60 449 ny 6.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 42 Kai Henrik Gunderstad, Haugesund PK 447 ny 18.mar Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 43 Frode Andre Krøvel, Ørsta/Volda PK V50 445 ny 16.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 44 Terje Roger Mile, Asker SK 440 ny 30.mar solliveien 91 Asker SK
ny 45 Bjørnar Amundsen, Greipstad PK 437 ny 12.mai Stemtjønn Greipstad PK
+207 46 Kim Vater, Haugesund PK V60 436 +68 21.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 46 Frode Øien, Kr.sand Garnison PK 436 ny 8.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 48 Tormod Vinje, Vigra og Valderøy PK V50 435 ny 19.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 48 Janina-Simone Krause, Greipstad PK Kv 435 ny 12.mai Stemtjønn Greipstad PK
+197 50 Mikal Josefsen, Kirkenes PK 431 +55 6.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 51 Anders Thomsen Eike, Kopervik PK 430 ny 7.apr Blikshavn Kopervik PK
+170 52 Torstein Liene, Greipstad PK V60 427 +34 8.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 53 Kurt Fjermeros, Vennesla PK 426 ny 14.apr Stemtjønn Greipstad PK
+103 54 Tor Oskar Eliseussen, Kirkenes PK V50 411 -47 6.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 55 Frode Kolvik Paulsen, Hjørungavåg PK 403 ny 16.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 56 Dag Kjelstadli, Syvde SSL 399 ny 13.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 57 Morten Berg, Kr.sand Garnison PK 394 ny 26.feb Kristiansand Kr.sand Garnison PK
+208 58 Webjørn Jostein Gamlem, Vigra og Valderøy PK 390 +44 16.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+163 59 Endre Ferkingstad, Skudenes PK 383 -10 18.mar Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 60 Kim Henrik Bertheussen Tafjord, Ørsta/Volda PK 375 ny 13.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+204 61 Svenn Mikal Bergeng, Kirkenes PK 373 +25 6.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
+172 62 Kjell Tollefsen, Haugesund PK 370 -15 18.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
+231 63 Knut Helge Kalliainen, Kirkenes PK V50 368 +64 6.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 64 Per Anton Øverland, Greipstad PK V60 360 ny 6.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 65 Rune Amundø, Sula PK 357 ny 13.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 66 Emil Frøvik, Haugesund PK 342 ny 21.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 67 Torbjørn Ånensen, Skudenes PK 338 ny 18.mar Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 68 Roar Enoksen Valderhaug, Vigra og Valderøy PK 326 ny 19.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 69 Kenneth Eliussen Kristoffersen, Kopervik PK 325 ny 18.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 70 Steinar Sjølyst, Sandnes PK 314 ny 18.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
+228 71 Tore Lenhardt Baath Gundersen, Vigra og Valderøy PK 299 +4 7.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 72 Kai Lasse Falla, Greipstad PK 298 ny 8.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 73 Morten Teinum, Kr.sand Garnison PK 291 ny 3.jun Kristiansand Kr.sand Garnison PK
+194 74 Rune Amundø, Langevåg SL SSgr 290 -52 13.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 75 Nils Morten Garshoel, Syvde SSL 281 ny 13.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 76 Leeroy Nedregaard, Vigra og Valderøy PK V60 270 ny 13.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 77 David Nickolay Ingebrethsen, Greipstad PK 265 ny 8.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 78 Bjørnar Klokk, Sykkylven PK 263 ny 7.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+249 78 Bjørn Thore Aarø, Ålesund PK V50 263 +39 19.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 80 Richard Berge, Kirkenes PK 262 ny 6.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
+211 81 Jan Arve Wiik, Vigra og Valderøy PK 244 -63 13.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 82 Jokull Hafthor Johannesson, Kr.sand Garnison PK V50 232 ny 26.feb Kristiansand Kr.sand Garnison PK
ny 83 Muhsin Candir, Kirkenes PK 227 ny 6.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 84 Håvard Hetland, Haugesund PK V50 223 ny 21.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 85 Christoforos Schuff, Greipstad PK 196 ny 8.feb Nodelandshallen Greipstad PK
+162 86 Arild Jonny Gamlem, Vigra og Valderøy PK 182 -193 16.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 87 Kim Aure, Vigra og Valderøy PK 165 ny 7.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+233 88 Stig Erling Johnsen, Tana-Nesseby PK 162 -75 6.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK