Alle på topp: Hurtig Mil   2018 Klasse: A B C oppdatert 9.desember 2018
krav 555 520 475 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet 293 skyttere ( -52 )
2017 pl Navn, Klubb klasse Sum 2017 Dato type Sted Arr.
+1 1 Odd Helge Almeland, NOP/Voss V50 571 -2 13.jun Ardalen Vaksdal SSK
+7 2 Harald Strømmegjerde, Sunndal PK 570 +11 13.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-   3 Jakob Kråkevik, Odda PK V60 567 -2 24.jun Skjerve NOP/Voss
ny 4 Lasse Hovd, Bærum PK 566 ny 23.mai Drammen Aron SK Drammen
+7 5 Olav Melkild, Sunndal PK V50 562 +8 5.jun Dalaråa Sunndal PK
+23 6 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 561 +20 16.jun Skytesenteret Selbu PK
+39 7 Wenche Solbakken, Aron SK Drammen Kv V60 559 +28 14.apr Drammen Aron SK Drammen
+3 8 Terje Storholt, Oslo PK V60 557 -1 14.apr Drammen Aron SK Drammen
-2 9 Bernhard Johan Kvale, Sandnes PK V50 556 -5 11.aug Blikshavn Kopervik PK
-5 10 Trond Håkon Seland Forgaard, Greipstad PK 555 -10 6.feb Nodelandshallen Greipstad PK
+2 10 Runar Ingebretsen, OKTS V50 555 +1 30.mar solliveien 91 Asker SK
+24 12 Jon Arvid Kleppe, Tysnes SSK V50 551 +16 13.sep Vevatne Tysnes SSK
-4 13 Lars Storemark, NOP-Bergen 549 -10 24.jun Skjerve NOP/Voss
+183 13 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK 549 +131 11.aug Lerkehaug Steinkjer PK
+51 15 Bjørn Vidar Ramsberg, Brumunddal PK 548 +33 26.mai Bangshallen Brumunddal PK
ny 16 Tor Christian Søndergaard, Kr.sand Garnison PK 547 ny 26.feb Kristiansand Kr.sand Garnison PK
+1 17 Roger Feed, Horten O. PK 545 -3 21.apr Bjørndalen Sandefjord PK
ny 18 Roar Jacob Lislevand, Evje PK 544 ny 13.okt Evjemoen Evje PK
-10 18 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv V50 544 -16 12.mai Stemtjønn Greipstad PK
ny 20 Bernardus Van Rijn, Kristiansand PK 542 ny 26.feb Kristiansand Kr.sand Garnison PK
+12 20 Erik Andre Ellingsen, NOP/Vatne 542 +5 6.okt Svartemyr NOP/Vatne
ny 22 Jarl-Edvind Edvardsen, Greipstad PK 541 ny 8.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 23 Kjell Olsen, Åsane PK V60 539 ny 15.apr Skjerve NOP/Voss
ny 23 Stein Vidar Amundsen, Hamar SSK SH 1 539 ny 10.mai Smidholen Namnå PK
+52 25 John Lothe, Haugesund PK 537 +29 7.apr Blikshavn Kopervik PK
+10 26 Ole Morten Langeland, Haugesund PK 536 +1 21.okt Tunellen Haugesund PK
+19 27 John Olav Sundal, Tysnes SSK V60 534 +3 25.nov Prestegardsskogen Stord PK
+8 28 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V60 533 -2 20.jun Tromsdal Verdal SSL
-23 29 Frank Lien, Ringerike PK V50 532 -30 14.apr Drammen Aron SK Drammen
ny 30 Ingeborg Gran, Steinkjer PK Kv V50 531 ny 11.aug Lerkehaug Steinkjer PK
+136 30 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK V50 531 +83 11.aug Lerkehaug Steinkjer PK
+2 30 Roald Henning Stokken, Åsane PK V50 531 -6 24.jun Skjerve NOP/Voss
ny 30 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V60 531 ny 21.okt Tunellen Haugesund PK
-31 34 Jon Ørsund, Sunndal PK 528 -41 8.mai Dalaråa Sunndal PK
+44 35 Sjur I Børve, Odda PK V50 527 +21 24.jun Skjerve NOP/Voss
+6 35 Onar Torbjørnsen, Kopervik PK V50 527 -6 18.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
+61 35 Jostein Johan Nygård Sunde, Sandnes PK 527 +33 24.jun Bjergsted Hafrsfjord PK
-19 35 Bjørn Wold, Trondhjems PK V60 527 -22 13.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
-15 35 Petter Berg, Aron SK Drammen 527 -20 23.mai Drammen Aron SK Drammen
-13 40 Arild Inge Wollan, Støren SSK V50 526 -16 16.jun Skytesenteret Selbu PK
+68 41 Beate Klara Knutsen, Åsane PK Kv 525 +39 24.jun Skjerve NOP/Voss
+89 41 Sigbjørn Songstad, Åsane PK V50 525 +50 30.sep Voss NOP/Voss
+19 41 Eskild Ivan Skaar, Grimstad SS V50 525 +7 12.mai Stemtjønn Greipstad PK
ny 44 Svein Erik Dalland, Tysnes SSK V50 524 ny 13.sep Vevatne Tysnes SSK
-29 45 Morten Daniel Olsen, Moss PK 524 -25 28.jan Hula bak brannstasjon Askim PK
ny 45 Simon Øyvind Sørfosbog, Bergen PK 524 ny 15.apr Skjerve NOP/Voss
+24 47 Espen Schanche, Sandefjord PK V60 523 +12 21.apr Bjørndalen Sandefjord PK
ny 47 Hans Petter Løberg, Brumunddal PK 523 ny 26.mai Bangshallen Brumunddal PK
+26 47 Mikkel Bast, Aron SK Drammen 523 +13 22.sep Drammen Aron SK Drammen
-26 47 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V50 523 -23 7.apr Blikshavn Kopervik PK
ny 51 Ståle Hansen, Nedre Eiker PK 522 ny 14.apr Drammen Aron SK Drammen
+77 51 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK V50 522 +45 12.mai Stemtjønn Greipstad PK
+12 51 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V70 522 +5 13.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
-36 54 John Vedø, Kopervik PK 521 -27 11.aug Blikshavn Kopervik PK
ny 54 John Henry Madsen, Hokksund PK V60 521 ny 29.sep Myhrespiten Hokksund PK
ny 54 Michael Benjamin George Hill, Åsane PK 521 ny 24.jun Skjerve NOP/Voss
ny 57 Gunnar Orthe, Haugesund PK V50 519 ny 11.aug Blikshavn Kopervik PK
ny 57 Stian Fossan, Steinkjer PK 519 ny 20.jun Tromsdal Verdal SSL
ny 59 Stig Gøran Olsen, Åsane PK 518 ny 30.sep Voss NOP/Voss
-6 60 Knut Inge Hildonen, Tana-Nesseby PK V50 517 -7 30.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
+14 60 Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik V70 517 +8 21.apr Bjørndalen Sandefjord PK
-16 62 Livar Gudmestad, Sandnes PK V50 516 -15 13.okt Jørpeland Jørpeland PK
ny 63 Jo Sole Runningen, Odda PK 515 ny 18.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
+20 63 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V60 515 +10 14.nov Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+25 65 Arne Vemund Bækken, Hamar SSK V50 514 +17 26.mai Bangshallen Brumunddal PK
ny 66 Jørn Jørgensen, Hamar SSK 513 ny 10.mai Smidholen Namnå PK
+24 67 Alf Johnsen, Greipstad PK V60 512 +16 14.apr Stemtjønn Greipstad PK
ny 68 Tore Fjeld, Namnå PK V50 511 ny 10.mai Smidholen Namnå PK
-10 69 Henning Harry Thorsen, Hafrsfjord PK V50 510 -9 24.jun Bjergsted Hafrsfjord PK
+10 69 Hans Martin, Trondhjems PK V70 510 +4 13.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 69 Olaf Åvitsland, Evje PK V50 510 ny 13.okt Evjemoen Evje PK
+211 72 Stefan Klasson, Kr.sand Garnison PK 509 +184 27.mai Kristiansand Kr.sand Garnison PK
ny 72 Harald Kismul, Kvam PK 509 ny 15.apr Skjerve NOP/Voss
+13 74 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 507 +6 13.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-15 75 Øystein Wold, Trondhjems PK 506 -12 13.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 76 Robert Mettälä-Larsson, Stord PK 505 ny 25.nov Prestegardsskogen Stord PK
ny 76 Torstein Rinnan, Bergen PK 505 ny 15.apr Skjerve NOP/Voss
+49 76 Rune Finstad, OKTS V60 505 +27 23.mai Drammen Aron SK Drammen
+129 79 Morten Jørgensen, Kirkenes PK V50 502 +91 30.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 80 Frode Kolvik Paulsen, Hjørungavåg PK 501 ny 13.nov Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 80 Jan Inge Kjeldsen, Brumunddal PK V50 501 ny 11.feb Bangshallen Brumunddal PK
ny 82 Torbjørn Olaus Dybfest, Kr.sand Garnison PK V50 500 ny 14.apr Stemtjønn Greipstad PK
ny 82 Øystein Tydal Eknes, Åsane PK 500 ny 24.jun Skjerve NOP/Voss
+143 84 Arve Guldhav, Kvinesdal PK V60 499 +110 15.nov Songdalen Greipstad PK
ny 85 Gustav Tisthamar, Bergen PK 498 ny 15.apr Skjerve NOP/Voss
+57 86 Ole-Martin Berge Haga, Sandnes PK 497 +29 24.jun Bjergsted Hafrsfjord PK
+48 86 Harald Andre Knoop, Sola PK V60 497 +24 11.aug Blikshavn Kopervik PK
+162 88 Rolf Helge Kristensen Pedersen, Tromsø PK 496 +122 12.jul Brosebanen Lyngsalpene PK
+120 89 Kristian Roger Johansen, Kopervik PK 495 +85 11.aug Blikshavn Kopervik PK
+68 89 Tor Oskar Eliseussen, Kirkenes PK V50 495 +37 30.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 91 Kim Krogvold, Asker SK V50 494 ny 30.mar solliveien 91 Asker SK
+12 91 Ole Petter Røed, Sandefjord PK V50 494 +2 21.apr Bjørndalen Sandefjord PK
ny 93 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen 493 ny 23.mai Drammen Aron SK Drammen
-15 93 Terje Kolstad, Verdal SSL V50 493 -14 20.jun Tromsdal Verdal SSL
ny 95 Bjørn Gjerstad, Hokksund PK V50 492 ny 29.sep Myhrespiten Hokksund PK
ny 95 Eirik Andreassen, Oslo Vestre SS 492 ny 5.nov Ekeberg OKTS
ny 97 Cato Brekke, Hokksund PK V50 491 ny 29.sep Myhrespiten Hokksund PK
ny 98 Viggo Berrefjord, Kr.sand Garnison PK V60 489 ny 3.jun Kristiansand Kr.sand Garnison PK
ny 98 Thomas Meyer Nordstrand, Greipstad PK 489 ny 6.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 98 Jan Erik Farevaag, Vennesla PK V60 489 ny 14.apr Stemtjønn Greipstad PK
+57 98 Johnny-Leo Ludviksen Jernsletten, Tana-Nesseby PK V50 489 +30 6.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
+155 98 Kim Vater, Haugesund PK V60 489 +121 25.nov Prestegardsskogen Stord PK
ny 103 Alf Jostein Dale, Kopervik PK 488 ny 7.apr Blikshavn Kopervik PK
-52 103 Steven David Bendal, Vigra og Valderøy PK V50 488 -40 13.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 103 Ernesto Santos Cagunot, Kr.sand Garnison PK 488 ny 27.aug Kristiansand Kr.sand Garnison PK
ny 103 Svein Aksel Knudsen Wormdal, Hamar SSK 488 ny 11.aug Bangshallen Brumunddal PK
ny 107 Kurt Fjermeros, Vennesla PK 487 ny 11.aug Evjemoen Evje PK
ny 108 Dag Kristiansen, Aron SK Drammen V60 486 ny 14.apr Drammen Aron SK Drammen
ny 108 Øyvind Stolt Sund, Hafrsfjord PK 486 ny 13.okt Jørpeland Jørpeland PK
+137 110 Mikal Josefsen, Kirkenes PK 485 +109 30.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 110 Ole Kristian Røed, Sandefjord PK 485 ny 21.apr Bjørndalen Sandefjord PK
ny 110 Leif Tronslien Andressen, Lillestrøm OP V70 485 ny 5.nov Ekeberg OKTS
-71 113 Jon Arne Brekken, Sunndal PK V60 484 -48 22.mai Dalaråa Sunndal PK
ny 114 Asle Kolstad, Trondhjems PK 483 ny 13.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 114 Richard Aaserud, Ringerike PK 483 ny 29.sep Myhrespiten Hokksund PK
ny 116 Asbjørn Solheim, Bremnes PK V60 482 ny 25.nov Prestegardsskogen Stord PK
ny 117 Jørgen Pedersen, Aron SK Drammen 481 ny 29.sep Myhrespiten Hokksund PK
-65 117 Einar Darre Kaarbø, Vigra og Valderøy PK V50 481 -46 16.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 119 Erlend Kvalø, Sitter IL PK 480 ny 13.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 120 Ole Henning Fjeld, Namnå PK V50 479 ny 10.mai Smidholen Namnå PK
ny 120 Arne Granerud, Elverum PK V50 479 ny 11.feb Bangshallen Brumunddal PK
ny 120 Sigmund Torstad, Hamar SSK 479 ny 11.feb Bangshallen Brumunddal PK
ny 123 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 477 ny 16.jun Skytesenteret Selbu PK
+6 124 Espen Sivertsen, Greipstad PK V50 476 +1 12.mai Stemtjønn Greipstad PK
ny 124 Bjørnar Asle Osnes, Sandane PK V50 476 ny 16.okt Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 126 Arne Emil Kolbjørnsen, Haugesund PK V50 475 ny 25.nov Prestegardsskogen Stord PK
ny 127 Brynjulv Herheim, Vaksdal SSK V50 474 ny 30.sep Voss NOP/Voss
ny 128 Steven Banek Skår, Åsane PK 471 ny 15.apr Skjerve NOP/Voss
ny 128 Morten Maaø Jakobsen, Trondhjems PK 471 ny 13.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
-44 130 Rune Hammer, Aron SK Drammen V60 470 -33 23.mai Drammen Aron SK Drammen
ny 130 Jan Olav Nordhagen, Hamar SSK 470 ny 10.mai Smidholen Namnå PK
ny 132 Ole-Morten Ringmo, Tromsø PK V50 469 ny 11.sep Brosebanen Lyngsalpene PK
ny 132 Eldar Normann Danielsen, Trondhjems PK 469 ny 13.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
-30 134 Tor Andre Opås, Evje PK V50 468 -23 11.aug Evjemoen Evje PK
+33 134 Nils Hofseth Andersen, Hafrsfjord PK 468 +21 24.jun Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 136 Morten J Moritz Hartmann, Asker SK 467 ny 30.mar solliveien 91 Asker SK
-67 137 Geir Vidar Pedersen, Asker SK 465 -47 14.apr Drammen Aron SK Drammen
-1 137 Anette Britt Christensen, Åsane PK Kv V50 465 -7 15.apr Skjerve NOP/Voss
ny 139 Nicholay Gudmestad, Kirkenes PK 463 ny 30.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
+91 139 Johann Hammerdinger, Haugesund PK V50 463 +77 21.okt Tunellen Haugesund PK
ny 139 Kai Rune Storholt, Hokksund PK V60 463 ny 29.sep Myhrespiten Hokksund PK
ny 142 Tor Jørgen Tofte, Bergen PK V60 461 ny 24.jun Skjerve NOP/Voss
-88 142 Ole Thomas Furuseth, Kr.sand Garnison PK 461 -63 26.feb Kristiansand Kr.sand Garnison PK
ny 142 Rolf Toven, Nesset PK V60 461 ny 19.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 142 Inge Morten Nordrumshaugen, Brumunddal PK 461 ny 26.mai Bangshallen Brumunddal PK
ny 146 Kenneth Eliussen Kristoffersen, Kopervik PK 460 ny 16.sep Bømlohallen Bremnes PK
-37 147 Stig Eriksen, Trondhjems PK V50 459 -26 13.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
+39 147 Terje Ofstad, Trondhjems PK V60 459 +30 13.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 149 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V60 457 ny 13.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
+25 150 Gunnar Teigland, Tysnes SSK V60 456 +19 13.sep Vevatne Tysnes SSK
ny 151 Jan Svendsen, Tysnes SSK 455 ny 13.sep Vevatne Tysnes SSK
ny 152 Børge Kjartan Lindøe, Akademisk SL 455 ny 5.nov Ekeberg OKTS
+7 153 Tore Reinhard Solberg, Greipstad PK V60 454 -2 12.mai Stemtjønn Greipstad PK
+21 154 Frank Terje Tysnes, Tysnes SSK V50 453 +16 13.sep Vevatne Tysnes SSK
ny 155 Arnstein Leif Myklebust, Ørsta/Volda PK 453 ny 16.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+45 155 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK V50 453 +38 16.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+67 157 Elin Leirvik, Trondhjems PK Kv 449 +57 13.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 157 Terje Reitan Bolli, Vigra og Valderøy PK 449 ny 19.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 157 Jan Petter Dørmænen, Kirkenes PK V60 449 ny 6.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
-10 157 Kenny Andre Hauglum Kolstad, Vigra og Valderøy PK 449 -16 19.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 161 Tom Cato Karlsen, Røyken SL V50 447 ny 21.apr Bjørndalen Sandefjord PK
ny 161 Kai Henrik Gunderstad, Haugesund PK 447 ny 18.mar Stavangergt. 5 Haugesund PK
-80 163 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK 446 -59 16.jun Skytesenteret Selbu PK
ny 164 Frode Andre Krøvel, Ørsta/Volda PK V50 445 ny 16.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 165 Lars Erik Vedde Aalhus, Sula SSK 444 ny 16.okt Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+4 166 Ole Martin Jørve, Ringerike PK V50 441 -1 16.jun Myhrespiten Hokksund PK
ny 167 Terje Roger Mile, Asker SK 440 ny 30.mar solliveien 91 Asker SK
ny 168 Odin-Omar Sakarias Roald, Steinkjer PK 438 ny 20.jun Tromsdal Verdal SSL
ny 169 Bjørnar Amundsen, Greipstad PK 437 ny 12.mai Stemtjønn Greipstad PK
ny 170 Geir Eriksen, Vennesla PK V50 436 ny 13.okt Evjemoen Evje PK
ny 170 Frode Øien, Kr.sand Garnison PK 436 ny 8.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 172 Tormod Vinje, Vigra og Valderøy PK V50 435 ny 19.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 172 Ingar Woll, Bærum PK 435 ny 5.nov Ekeberg OKTS
ny 172 Janina-Simone Krause, Greipstad PK Kv 435 ny 12.mai Stemtjønn Greipstad PK
ny 175 Hogne Markhus, Tysnes SSK V50 433 ny 13.sep Vevatne Tysnes SSK
+15 176 Dag Ståle Strømstad, Kongsvinger SS V50 433 +12 5.nov Ekeberg OKTS
+17 177 André Nilsbakken, Kristiansand PK 430 +11 27.aug Kristiansand Kr.sand Garnison PK
ny 177 Anders Thomsen Eike, Kopervik PK 430 ny 7.apr Blikshavn Kopervik PK
ny 177 Ivar André Risanger Framnes, Haugesund PK 430 ny 21.okt Tunellen Haugesund PK
ny 180 Andre Lien, Selbu PK 429 ny 16.jun Skytesenteret Selbu PK
+41 181 Torstein Liene, Greipstad PK V60 427 +34 8.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 182 Frank Nordgaard, Trondhjems PK 423 ny 13.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
-116 182 Hans Jørgen Aslaksen, Andebu PL V50 423 -92 21.apr Bjørndalen Sandefjord PK
ny 184 Håvard Hetland, Haugesund PK V50 422 ny 16.sep Bømlohallen Bremnes PK
-40 184 Oddvar Skirbekk, Hamar SSK V70 422 -45 26.mai Bangshallen Brumunddal PK
ny 186 Thomas Røset, Selbu PK 416 ny 16.jun Skytesenteret Selbu PK
+79 186 Svenn Mikal Bergeng, Kirkenes PK 416 +68 30.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 188 Bjørn Håkon Bolkan, Verdal SSL 412 ny 20.jun Tromsdal Verdal SSL
+114 189 Kjetil Hansen, Hafrsfjord PK 410 +122 24.jun Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 190 Göran Anders Martin, OKTS V50 409 ny 5.nov Ekeberg OKTS
ny 191 Morten Anders Gohn, Bærum PK 408 ny 29.sep Myhrespiten Hokksund PK
ny 192 Stig Aldal, NOP/Voss 406 ny 30.sep Voss NOP/Voss
ny 193 Morten Moen, Elverum PK V50 405 ny 11.feb Bangshallen Brumunddal PK
ny 194 Leif-Jarle Tirevoll, Hjørungavåg PK 404 ny 16.okt Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 194 Frank Henning Lillebuen, Åsane PK 404 ny 24.jun Skjerve NOP/Voss
ny 196 Gjermund Nåsen, NOP/Voss 402 ny 30.sep Voss NOP/Voss
ny 197 Dag Kjelstadli, Vanylven SSL 399 ny 13.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+30 198 Knut Aarum, Askim PK V50 395 +7 28.jan Hula bak brannstasjon Askim PK
ny 199 Morten Berg, Kr.sand Garnison PK 394 ny 26.feb Kristiansand Kr.sand Garnison PK
ny 199 John Sindre Kragset, Vanylven SSL 394 ny 16.okt Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+65 201 Webjørn Jostein Gamlem, Vigra og Valderøy PK 390 +44 16.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 202 Tore Ådland, Kopervik PK 389 ny 11.aug Blikshavn Kopervik PK
ny 203 Jan Henrik Michaelsen, Kongsvinger SS 388 ny 28.jan Hula bak brannstasjon Askim PK
ny 204 Audun Skjær Kolseth, OKTS 386 ny 4.sep Ekeberg Oslo PK
+57 205 Stein Halvdan Høj Jørgensen, Sandefjord PK V60 385 +34 21.apr Bjørndalen Sandefjord PK
ny 205 Daniel Berge, Jørpeland PK 385 ny 16.sep Bjergsted Hafrsfjord PK
+15 207 Endre Ferkingstad, Skudenes PK 383 -10 18.mar Stavangergt. 5 Haugesund PK
-34 207 Henry Nordvi, Hamar SSK V70 383 -56 26.mai Bangshallen Brumunddal PK
ny 209 Kjetil Waage, Haugesund PK 379 ny 18.nov Tunellen Haugesund PK
+61 210 Yngve Rolseth, Trondhjems PK 376 +35 13.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 211 Kim Henrik Bertheussen Tafjord, Ørsta/Volda PK 375 ny 13.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 211 Johannes Røset, Orkla PK 375 ny 16.jun Skytesenteret Selbu PK
ny 213 Espen Normann, Verdal SSL 374 ny 20.jun Tromsdal Verdal SSL
ny 214 Bård Arne Arnljot, Kirkenes PK V60 371 ny 30.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
+19 215 Kjell Tollefsen, Haugesund PK 370 -15 18.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 215 Morten Halvorsen, Hokksund PK V60 370 ny 16.jun Myhrespiten Hokksund PK
-39 217 Helge Atle Rønningsen, OKTS V50 369 -66 5.nov Ekeberg OKTS
ny 218 Daniel Hagenes, Åsane PK 368 ny 24.jun Skjerve NOP/Voss
+76 218 Knut Helge Kalliainen, Kirkenes PK V50 368 +64 6.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 220 Jan Tore Vaksdal, NOP/Voss V60 367 ny 30.sep Voss NOP/Voss
ny 220 Heino Andre Maurer, Jørpeland PK 367 ny 13.okt Jørpeland Jørpeland PK
ny 222 Ove Evald Kristiansen, Nordhordland PK V70 366 ny 30.sep Voss NOP/Voss
ny 223 Anders Martin, OKTS V50 365 ny 30.mar solliveien 91 Asker SK
ny 223 Malin Skaug, Trondhjems PK Kv 365 ny 13.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 225 Torger Larsen, Sandefjord PK V70 364 ny 21.apr Bjørndalen Sandefjord PK
ny 226 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V50 362 ny 23.mai Drammen Aron SK Drammen
ny 226 Monica Kolbjørnsen, Haugesund PK Kv 362 ny 25.nov Prestegardsskogen Stord PK
ny 228 Odd Einar Heim Andberg, Bardufoss PK 361 ny 11.sep Brosebanen Lyngsalpene PK
ny 229 Per Anton Øverland, Greipstad PK V60 360 ny 6.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 230 Bjarne Solbakken, Nordhordland PK 358 ny 30.sep Voss NOP/Voss
ny 231 Rune Amundø, Sula SSK 357 ny 13.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+89 232 Endre Johannessen, Hafrsfjord PK 355 +118 24.jun Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 233 Håvard Soknes, Trondhjems PK 351 ny 13.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 234 Gaute Lote, Oslo Vestre SS 346 ny 5.nov Ekeberg OKTS
ny 234 Astrid Grønlie Olsen, Jørpeland PK Kv 346 ny 13.okt Jørpeland Jørpeland PK
ny 236 Emil Frøvik, Haugesund PK 342 ny 21.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 237 Torbjørn Ånensen, Skudenes PK 338 ny 18.mar Stavangergt. 5 Haugesund PK
+12 238 Birger Berg, Trondhjems PK V70 334 -40 13.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 239 Anton Andreas Brekke, Hokksund PK Menn Jr 328 ny 29.sep Myhrespiten Hokksund PK
ny 240 Roar Enoksen Valderhaug, Vigra og Valderøy PK 326 ny 19.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 241 Muhsin Candir, Kirkenes PK 325 ny 30.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 242 Helge Bårdsen, Stord PK 324 ny 11.okt Prestegardsskogen Stord PK
ny 243 Svein Arne Karlsen, Stord PK V60 323 ny 25.nov Prestegardsskogen Stord PK
ny 244 Øyvind Nåsen, NOP/Voss 321 ny 30.sep Voss NOP/Voss
-6 245 Øystein Gullseth, Trondhjems PK V50 319 -62 13.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 246 Erling Andre Sønderby, Dokka PK 318 ny 5.nov Ekeberg OKTS
ny 247 Steinar Sjølyst, Sandnes PK 314 ny 18.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 248 Åge Olaussen, Haugesund PK V50 311 ny 16.sep Bømlohallen Bremnes PK
ny 249 Idar Ole Svedhaug, Vanylven SSL 307 ny 16.okt Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 250 Ove Himle, NOP/Voss V50 302 ny 30.sep Voss NOP/Voss
ny 251 Sven Dörries, Vennesla PK 301 ny 11.aug Evjemoen Evje PK
+47 252 Tore Lenhardt Baath Gundersen, Vigra og Valderøy PK 299 +4 7.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 253 Kai Lasse Falla, Greipstad PK 298 ny 8.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 254 John Enstad, Kvam PK 294 ny 15.apr Skjerve NOP/Voss
ny 255 Jan Helmen, Aron SK Drammen V60 293 ny 14.apr Drammen Aron SK Drammen
ny 256 Morten Teinum, Kr.sand Garnison PK 291 ny 3.jun Kristiansand Kr.sand Garnison PK
+11 257 Rune Amundø, Langevåg SL SSgr 290 -52 13.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 258 Nils Morten Garshoel, Vanylven SSL 281 ny 13.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 259 Bjørn Espen Schulstock, Tønsberg O. PK 280 ny 21.apr Bjørndalen Sandefjord PK
ny 260 Reidar Haugen, OKTS V60 279 ny 5.nov Ekeberg OKTS
ny 261 Trond Indrebø Nygård, Sartor SSL 277 ny 24.jun Skjerve NOP/Voss
ny 262 Odd Arne Hagen, Oslo Vestre SS V60 273 ny 5.nov Ekeberg OKTS
ny 263 Kenneth Svendsen, Trondhjems PK 270 ny 13.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 263 Leeroy Nedregaard, Vigra og Valderøy PK V60 270 ny 13.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 265 Monika Larssen, Kirkenes PK Kv 266 ny 30.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 266 David Nickolay Ingebrethsen, Greipstad PK 265 ny 8.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 267 Bjørnar Klokk, Sykkylven PK 263 ny 7.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+60 267 Bjørn Thore Aarø, Ålesund PK V50 263 +39 19.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+15 269 Jan Husby, Trondhjems PK V60 262 -57 13.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 269 Richard Berge, Kirkenes PK 262 ny 6.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 271 Kim Holger Mathisen, Trondhjems PK 256 ny 13.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 272 Lars Erik Gjørv, Jørpeland PK 254 ny 13.okt Jørpeland Jørpeland PK
+19 273 Jan Arve Wiik, Vigra og Valderøy PK 244 -63 13.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+47 274 Stig Erling Johnsen, Tana-Nesseby PK 243 +6 30.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 275 Ingvild Maria Halvorsen, Kirkenes PK Kv 241 ny 30.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 276 Kevin Haukelid Slåtten, Jørpeland PK 236 ny 16.sep Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 277 Jan Arvid Bjerkestrand, Jørpeland PK 234 ny 24.jun Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 278 Jokull Hafthor Johannesson, Kr.sand Garnison PK V50 232 ny 26.feb Kristiansand Kr.sand Garnison PK
ny 279 Trond Boge Jensen, Åsane PK V50 229 ny 24.jun Skjerve NOP/Voss
ny 280 Arvid Johansen, Lyngsalpene PK 204 ny 11.sep Brosebanen Lyngsalpene PK
ny 281 Christoforos Schuff, Greipstad PK 196 ny 8.feb Nodelandshallen Greipstad PK
-34 282 Arild Jonny Gamlem, Vigra og Valderøy PK 182 -193 16.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 283 Kim Aure, Vigra og Valderøy PK 165 ny 7.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 284 Tor Åge Dahle, Kopervik PK 157 ny 11.aug Blikshavn Kopervik PK
ny 285 Tore Jørgen Lollich Malvik, Trondhjems PK V70 136 ny 13.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 286 Helge Løvland, Stord PK 135 ny 9.okt Prestegardsskogen Stord PK
ny 287 Odd Magne Harald Karlsen, Aron SK Drammen V50 127 ny 30.mar solliveien 91 Asker SK
ny 288 Jørgen Endseth Nerland, Stord PK 117 ny 11.okt Prestegardsskogen Stord PK
ny 289 Magomed Alijevitsj Domajev, Haugesund PK V50 115 ny 21.okt Tunellen Haugesund PK
ny 290 Lars-Egil Barka, Jørpeland PK 112 ny 13.okt Jørpeland Jørpeland PK
ny 291 Steffen Johannes Bjertnæs, Ringerike PK 83 ny 14.apr Drammen Aron SK Drammen
ny 292 Odd Arne Fennefoss, Evje PK 70 ny 11.aug Evjemoen Evje PK
ny 293 Siv Merete Holmstrand, Trondhjems PK Kv 52 ny 13.jun Jonsvatnet Trondhjems PK