Alle på topp: Hurtig Rev   2019 Klasse: A B C oppdatert 17.april 2019
krav 565 530 485 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet 63 skyttere ( -173 )
2018 pl Navn, Klubb klasse Sum 2018 Dato type Sted Arr.
ny 1 Glenn Bjorheim, Hå PK 560 ny 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
+49 1 Are Wivestad, Sola PK V55 560 +13 23.mar Blikshavn Kopervik PK
+42 3 Rikard Hille, Greipstad PK 554 +6 17.jan Nodelandshallen Greipstad PK
+25 3 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 554 -1 12.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+5 5 Terje Storholt, Oslo PK V65 553 -13 16.feb Bommestad Farris SS - Larvik
+22 6 Arne Vemund Bækken, Hamar SSK V55 551 -4 10.feb Brumunddal Brumunddal PK
+29 7 John Lothe, Haugesund PK 548 -4 23.mar Blikshavn Kopervik PK
ny 7 Arve Guldhav, Kvinesdal PK V55 548 ny 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
+5 9 Gunnar Orthe, Haugesund PK V55 545 -16 23.mar Blikshavn Kopervik PK
ny 10 Odd Bjorheim, Hå PK V55 543 ny 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 10 Martin Meltzer, Arendal PK 543 ny 18.feb Stueneshallen Arendal PK
ny 10 Sigbjørn Bredesen, Kristiansund PK 543 ny 13.mar Bjørnehaugen Kristiansund PK
+75 13 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V55 542 +15 15.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+57 14 Kristian Roger Johansen, Kopervik PK 539 +3 23.mar Blikshavn Kopervik PK
ny 14 Geir Harveland, Arendal PK 539 ny 18.feb Stueneshallen Arendal PK
+19 16 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V55 538 -15 17.mar Bremnes Bremnes PK
ny 17 Tone Østreng Tsigakis, Greipstad PK Kv 536 ny 14.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+40 18 John Vedø, Kopervik PK 531 -12 23.mar Blikshavn Kopervik PK
ny 19 André Hansø, Kristiansund PK V55 529 ny 16.jan Bjørnehaugen Kristiansund PK
+84 19 Onar Torbjørnsen, Kopervik PK 529 +10 23.mar Blikshavn Kopervik PK
ny 21 Ruben Frantzen, Askim PK 525 ny 27.jan Hula bak brannstasjon Askim PK
+111 22 Kjetil Ellertsen, Egersund PK 520 +21 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
+28 23 Roar Skeisvoll, Kopervik PK V55 519 -27 23.mar Blikshavn Kopervik PK
ny 23 Arne Johnny Gill, Greipstad PK V73 519 ny 17.jan Nodelandshallen Greipstad PK
+93 25 Ole Petter Røed, Sandefjord PK V55 517 +10 16.feb Bommestad Farris SS - Larvik
+131 26 Asbjørn Solheim, Bremnes PK V65 514 +37 17.mar Bremnes Bremnes PK
+67 27 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK V55 512 -12 12.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+116 27 Leif-Jarle Tirevoll, Hjørungavåg PK 512 +22 19.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+118 29 Johann Hammerdinger, Haugesund PK V55 509 +23 23.mar Blikshavn Kopervik PK
+109 30 Arne Emil Kolbjørnsen, Haugesund PK V55 506 +12 23.mar Blikshavn Kopervik PK
+75 31 Alf Johnsen, Greipstad PK V55 503 -13 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
+76 32 Terje Manfred Teigen Arnesen, Aron SK Drammen 494 -21 16.feb Bommestad Farris SS - Larvik
+18 33 Stein Vidar Amundsen, Hamar SSK SH 1 493 -53 10.feb Brumunddal Brumunddal PK
ny 34 Rune Frich Jobsen, Arendal PK 490 ny 18.feb Stueneshallen Arendal PK
+78 35 Oddmund Fjerdingen, Rømskog PK V65 488 -23 27.jan Hula bak brannstasjon Askim PK
ny 36 Gunnar Laurhammer, Bremnes PK 486 ny 17.mar Bremnes Bremnes PK
ny 37 Espen Alexander Halvorsen, Farris SS - Larvik 484 ny 16.feb Bommestad Farris SS - Larvik
+146 38 Rune Amundø, Sula SSK 479 +52 12.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 39 Tony Østreng Tsigakis, Greipstad PK 477 ny 14.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+51 40 Stefan Lars Erik Gunnar Klasson, Kr.sand Garnison PK 476 -49 27.jan KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
+122 40 Gjermund Nygårdseter, Kongsvinger SS 476 +7 10.feb Brumunddal Brumunddal PK
+86 42 Kenneth Eliussen Kristoffersen, Kopervik PK 465 -36 23.mar Blikshavn Kopervik PK
ny 43 Bjørnar Asle Osnes, Ørsta/Volda PK 464 ny 19.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 44 Morten Krabbesund Krystad, Arendal PK 461 ny 18.feb Stueneshallen Arendal PK
+118 45 Henry Nordvi, Hamar SSK V73 450 -16 10.feb Brumunddal Brumunddal PK
+149 46 Dag Ståle Strømstad, Kongsvinger SS 447 +41 10.feb Brumunddal Brumunddal PK
ny 47 Roald Fuglestad, Hå PK 445 ny 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
-22 48 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen 440 -116 19.jan Bommestad Farris SS - Larvik
ny 49 Kim Andre Larsen, Arendal PK 428 ny 18.feb Stueneshallen Arendal PK
+169 50 Inge Rolandsen, Vanylven SSL 425 +99 19.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+47 51 Harald Andre Knoop, Sola PK V55 423 -98 17.mar Bremnes Bremnes PK
+142 52 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 405 -4 16.jan Bjørnehaugen Kristiansund PK
ny 53 Alastair Allan Collins, Arendal PK V55 376 ny 18.feb Stueneshallen Arendal PK
ny 54 Stig Jarle Johannessen, Arendal PK 370 ny 18.feb Stueneshallen Arendal PK
ny 55 Iver Trones Jørve, Farris SS - Larvik 369 ny 16.feb Bommestad Farris SS - Larvik
ny 55 Thomas Stoknes, Bremnes PK 369 ny 17.mar Bremnes Bremnes PK
+51 57 Ernesto Santos Cagunot, Kr.sand Garnison PK 343 -172 27.jan KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
ny 58 Finn Eric Tjørve, Kvinesdal PK V55 328 ny 17.jan Nodelandshallen Greipstad PK
ny 59 Bjørn Ove Stoknes, Bremnes PK 323 ny 17.mar Bremnes Bremnes PK
ny 60 Robert Mettälä-Larsson, Stord PK 314 ny 7.feb Prestegardsskogen Stord PK
ny 61 Geir Øverås, Vestnes PK 280 ny 15.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+147 62 Svenn Arne Hammersborg, Mysen PL 267 -91 27.jan Hula bak brannstasjon Askim PK
+111 63 Bjørn Espen Schulstock, Tønsberg O. PK 253 -195 16.feb Bommestad Farris SS - Larvik