Alle på topp: Hurtig Rev   2020 Klasse: A B C oppdatert 24.mars 2020
krav 565 530 485 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 586 Arild Inge Wollan 43 skyttere ( -233 )
2019 pl Navn, Klubb klasse Sum 2019 Dato type Sted Arr.
ny 1 Tore Vrålstad, Bjelland og Audnedal PK 587 ny 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+5 2 Glenn Bjorheim, Hå PK 578 +10 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
-1 3 Jakob Kråkevik, Odda PK V65 576   - 30.jan ODDA Odda PK
+9 4 Bjørn Tore Espevik, Tysnes SSK 564 +2 9.jan ODDA Odda PK
+22 4 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 564 +10 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+19 6 Bjørn Vidar Ramsberg, Brumunddal PK 561 +6 9.feb Brumunddal Brumunddal PK
+24 7 Espen Sivertsen, Greipstad PK 560 +9 9.feb KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
+27 8 Arve Guldhav, Kvinesdal PK V55 554 +6 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
+13 9 Sjur I Børve, Odda PK V55 548 -8 5.mar ODDA Odda PK
+9 9 Odd Bjorheim, Hå PK V55 548 -10 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
+43 11 Robert Ilievski, Greipstad PK 543 +1 16.jan Nodelandshallen Greipstad PK
ny 12 Tor Egil Hannestad, Brumunddal PK 542 ny 9.feb Brumunddal Brumunddal PK
+71 13 Ole Arnfinn Molvær, Lena SS V65 541 +12 9.feb Brumunddal Brumunddal PK
ny 14 Steinar Omdal, Greipstad PK 536 ny 16.jan Nodelandshallen Greipstad PK
+183 15 Ernesto Santos Cagunot, Kr.sand Garnison PK 533 +82 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+15 16 Arne Vemund Bækken, Hamar SSK V55 530 -21 9.feb Brumunddal Brumunddal PK
+41 17 Rune Finstad, OKTS V55 526 -15 9.feb Brumunddal Brumunddal PK
+37 17 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V55 526 -16 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+29 19 Martin Meltzer, Arendal PK 525 -18 17.feb Arendal Arendal PK
+69 20 Leif-Jarle Tirevoll, Hjørungavåg PK 523 -5 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 20 Johnny Ystanes, Odda PK 523 ny 6.feb ODDA Odda PK
+187 22 Eirik Djønne, Odda PK 519 +88 5.mar ODDA Odda PK
+39 23 Sissel Synnøve Korpiselkä, Hå PK Kv 512 -27 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 24 Jan Olav Nordhagen, Hamar SSK 509 ny 9.feb Brumunddal Brumunddal PK
+42 25 Liv Håland, Hå PK Kv 497 -40 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
+167 26 Roman Eck, Kvinesdal PK 494 +34 16.jan Nodelandshallen Greipstad PK
ny 27 Inge Ystanes, Odda PK 489 ny 30.jan ODDA Odda PK
+93 28 Ole Kristian Hatlen, Odda PK 480 -35 6.feb ODDA Odda PK
ny 29 Petter Taskerud, Brumunddal PK 465 ny 9.feb Brumunddal Brumunddal PK
+107 30 Gjermund Nygårdseter, Kongsvinger SS 453 -54 9.feb Brumunddal Brumunddal PK
ny 31 Frode Paulsen, Hjørungavåg PK 452 ny 16.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 32 Yngve Storbrua, Arendal PK 451 ny 17.feb Arendal Arendal PK
+231 32 Geir Øverås, Vestnes PK 451 +171 18.jan Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+141 34 Rune Amundø, Sula SSK 447 -32 16.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+164 35 Henry Nordvi, Hamar SSK V73 441 -9 9.feb Brumunddal Brumunddal PK
ny 36 Anne Lene Breive Ilievski, Greipstad PK Kv 432 ny 13.feb Nodelandshallen Greipstad PK
+165 37 Dag Ståle Strømstad, Kongsvinger SS 427 -20 9.feb Brumunddal Brumunddal PK
ny 38 Sture Smidt, Moss PK V55 410 ny 13.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 39 Kenny Andre Hauglum Kolstad, Vigra og Valderøy PK 407 ny 16.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 40 Victoria Sivertsen, Greipstad PK Kv 392 ny 9.feb KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
+115 41 Tore Reinhardt Solberg, Greipstad PK V65 384 -114 16.jan Nodelandshallen Greipstad PK
ny 42 Peder Anders Andersen, Hafrsfjord PK 364 ny 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 43 Andreas Rinde-Rosland, Greipstad PK 261 ny 16.jan Nodelandshallen Greipstad PK