Alle på topp: Hurtig Rev   2017 Klasse: Menn Kv Menn Jr Kv Jr oppdatert 24.november 2017
vurd.krav: - - - - Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet 256 skyttere ( -75 )
2016 pl Navn, Klubb klasse Sum 2016 Dato type Sted Arr.
+5 1 Terje Storholt, Oslo PK V60 576 +7 20.mai Drøbak Oscarsborg PK
+4 2 Norman Hetland, Sandnes PK 573 +4 30.sep Bråstein Sandnes PK
-2 3 Jakob Kråkevik, Odda PK V60 572 -8 8.okt VOSS Åsane PK
+13 3 Odd Helge Almeland, NOP/Voss V50 572 +8 19.aug Blikshavn Kopervik PK
+101 5 Olav Melkild, Sunndal PK V50 571 +43 25.apr Dalaråa Sunndal PK
ny 6 Frank Lien, Ringerike PK V50 568 ny 30.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
+27 6 Rikard Hille, Greipstad PK 568 +11 1.mar Kvinesdal Kvinesdal PK
+80 6 Lars Storemark, NOP-Bergen 568 +32 8.okt VOSS Åsane PK
-3 9 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv V50 567 -2 9.feb Nodeland Greipstad PK
+57 9 Bjørn Hugo Kristian Iversen, Tromsø PK V50 567 +23 1.aug Brosebanen Lyngsalpene PK
+2 11 Harald Strømmegjerde, Sunndal PK 566 +1 19.aug Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+18 11 Glenn Bjorheim, Hå PK 566 +8 30.sep Bråstein Sandnes PK
+6 13 Evert André Jonassen, Halden PK 565 +3 19.aug Regimentsmyra Fredrikstad SS
-4 14 Tom Cato Karlsen, Røyken SL V50 563 -4 13.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
+35 14 Rolf Hindal, Haugesund PK 563 +13 18.feb Stavangergaten 5 Haugesund PK
+1 16 Mikkel Bast, Aron SK Drammen 560 -3 22.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 16 Flemming Mark Pedersen, Kopervik PK V50 560 ny 8.apr Blikshavn Kopervik PK
+8 18 Wenche Solbakken, Aron SK Drammen Kv V50 559   - 22.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
+33 18 Helge Kristiansen, Sunndal PK 559 +10 15.feb Bjørnehaugen Kristiansund PK
+19 18 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V50 559 +4 21.jan Stavangergaten 5 Haugesund PK
+1 18 Arild Inge Wollan, Støren SSK 559 -3 20.aug Furukollen Støren SSK
+79 22 Ole Petter Røed, Sandefjord PK V50 558 +28 19.aug Bjørndalen Sandefjord PK
+7 22 Sigbjørn Bredesen, Kristiansund PK 558   - 19.apr Bjørnehaugen Kristiansund PK
+18 22 John Lothe, Haugesund PK 558 +5 21.jan Stavangergaten 5 Haugesund PK
+43 25 Asmund Broks, Farris SS - Larvik V70 557 +15 22.apr Bjørndalen Sandefjord PK
+22 25 Jostein Barvik Solheim, Meløy PK 557 +6 18.feb Glomfjord Pistolbane Meløy PK
-8 27 Roald Stokken, Åsane PK V50 556 -6 14.jun Ardalen Vaksdal SSK
+1 28 Petter Berg, Aron SK Drammen 555 -3 22.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
+28 28 Per Rune Magnussen, Sola PK V50 555 +7 8.apr Bråstein Sandnes PK
ny 30 Jostein Johan Nygård Sunde, Sandnes PK 553 ny 8.apr Bråstein Sandnes PK
+34 30 Ove Emil Hammerstad, Bergen PK V60 553 +8 16.apr Ragdehallen Odda PK
-7 30 Sigbjørn Andersen, Verdal SSL V50 553 -7 7.jun Tromsdal Verdal SSL
ny 33 Arne Vemund Bækken, Hamar IL-Pgr V50 552 ny 28.mai Bangshallen Brumunddal PK
+227 33 Kjell Olsen, Åsane PK V60 552 +129 22.apr Jonahola Åsane PK
+25 35 Rune Finstad, OKTS V60 551 +5 19.aug Regimentsmyra Fredrikstad SS
+81 36 Ronald Pettersen, Meløy PK V60 550 +26 18.feb Glomfjord Pistolbane Meløy PK
ny 36 Arne Kvam, Bærum PK V60 550 ny 20.mai Drøbak Oscarsborg PK
+37 38 Terje Kolstad, Verdal SSL V50 549 +9 7.jun Tromsdal Verdal SSL
+28 38 Ole Morten Langeland, Haugesund PK 549 +5 21.jan Stavangergaten 5 Haugesund PK
ny 38 Jon Arvid Kleppe, Tysnes SSK V50 549 ny 31.aug Vevatne Tysnes SSK
ny 41 Bjørn Johan Mariboe, Ringerike PK 548 ny 30.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
+60 41 Espen Schanche, Sandefjord PK V60 548 +18 19.aug Bjørndalen Sandefjord PK
+43 41 John Vedø, Kopervik PK 548 +11 8.apr Blikshavn Kopervik PK
ny 44 Roger Feed, Horten O. PK 547 ny 22.apr Bjørndalen Sandefjord PK
ny 45 Marius Kirkemo Tøråsen, Namnå PK 546 ny 25.mai Smidholen Namnå PK
ny 45 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen V50 546 ny 19.aug Bjørndalen Sandefjord PK
ny 45 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK 546 ny 30.sep Bråstein Sandnes PK
+41 48 Erik Sveum, Aron SK Drammen V50 545 +10 30.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
+142 48 Marianne Halvorsen, Mysen PL Kv 545 +62 29.jan Hula bak brannstasjon Askim PK
+38 48 Eskild Skaar, Grimstad SS 545 +9 20.mai Stemtjønn Greipstad PK
+69 51 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V50 544 +21 30.sep Bråstein Sandnes PK
-2 51 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V50 544 -6 10.sep Prestegardsskogen Stord PK
-24 53 Trond Forgaard, Greipstad PK 543 -15 7.feb Nodeland Greipstad PK
+4 54 Gunnar Orthe, Haugesund PK V50 542 -5 16.apr Ragdehallen Odda PK
+44 54 Espen Andre Skipstad, Sandnes PK Menn Jr 542 +10 8.apr Bråstein Sandnes PK
ny 54 Øivind Johnsen, Oppegård SL V50 542 ny 20.mai Drøbak Oscarsborg PK
-40 57 Sjur I Børve, Odda PK V50 541 -22 16.apr Ragdehallen Odda PK
-53 57 Jarl-Edvind Edvardsen, Greipstad PK 541 -33 7.feb Nodeland Greipstad PK
ny 59 Reidar Hestnes, Egersund PK V60 540 ny 30.sep Bråstein Sandnes PK
ny 60 Jon Ørsund, Sunndal PK 539 ny 25.apr Dalaråa Sunndal PK
+46 60 Bjørn Vidar Ramsberg, Brumunddal PK 539 +11 28.mai Bangshallen Brumunddal PK
+13 62 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V50 538 -2 17.jan Giske Idrettshall Vigra/Valderøy PK
ny 62 Rune Hammer, Aron SK Drammen V60 538 ny 30.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
+7 64 Runar Ingebretsen, Losby VPK V50 537 -4 12.feb Bangshallen Brumunddal PK
+69 64 Ole-Martin Berge Haga, Sandnes PK 537 +21 30.sep Bråstein Sandnes PK
+38 66 Odd Bjorheim, Hå PK V60 535 +6 8.apr Bråstein Sandnes PK
+32 66 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 535 +3 14.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
-65 68 Bernhard Johan Kvale, Sandnes PK 534 -41 19.aug Blikshavn Kopervik PK
+73 69 Odd Willy Aas, Mysen PL V60 533 +23 19.aug Regimentsmyra Fredrikstad SS
+35 69 Alf Johnsen, Greipstad PK V60 533 +4 26.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
+91 71 Jon Arne Brekken, Sunndal PK V60 532 +30 15.mar Bjørnehaugen Kristiansund PK
+146 71 Liv Håland, Hå PK Kv 532 +66 8.apr Bråstein Sandnes PK
ny 71 Kaj Jacobsen, OKTS V50 532 ny 30.okt Ekeberg OKTS
-70 74 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 531 -43 17.jun Myråsen Selbu PK
ny 74 Tom Buene, Vaksdal SSK V60 531 ny 8.okt VOSS Åsane PK
+18 74 Einar Darre Kaarbø, Vigra og Valderøy PK V50 531 -3 7.mar Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+34 77 Steven David Bendal, Vigra og Valderøy PK 530 +4 19.aug Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
-37 77 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V60 530 -23 7.jun Tromsdal Verdal SSL
ny 79 Morten Johansen, Oscarsborg PK 529 ny 20.mai Drøbak Oscarsborg PK
+13 79 Are Wivestad, Sandnes PK V50 529 -5 8.apr Bråstein Sandnes PK
+3 81 Peter Hirth, Aron SK Drammen V70 527 -10 22.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
-63 82 Bjørn Tore Espevik, Tysnes SSK 526 -36 31.aug Vevatne Tysnes SSK
+97 82 Johnny Ystanes, Odda PK 526 +34 16.apr Ragdehallen Odda PK
+152 84 Øivind Isdahl, Trondhjems PK V70 525 +76 14.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
+32 84 Roar Skeisvoll, Kopervik PK V50 525   - 19.aug Blikshavn Kopervik PK
-44 84 Onar Torbjørnsen, Kopervik PK V50 525 -28 8.apr Blikshavn Kopervik PK
+213 84 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 525 +170 12.nov Bjergstedparken Hafrsfjord PK
ny 88 Steven Banek Skår, Åsane PK 524 ny 8.okt VOSS Åsane PK
+58 89 Leif Tellefsen Brendeland, Haugesund PK 523 +15 18.mar Stavangergaten 5 Haugesund PK
-30 90 André Hansø, Kristiansund PK V50 522 -24 15.mar Bjørnehaugen Kristiansund PK
+81 90 Terje Manfred Teigen Arnesen, Aron SK Drammen V50 522 +27 19.aug Bjørndalen Sandefjord PK
ny 90 Rolf Magne Høvring, Haugesund PK V50 522 ny 21.jan Stavangergaten 5 Haugesund PK
+85 90 Erik Andrè Ellingsen, NOP/Vatne 522 +28 30.sep Bråstein Sandnes PK
+27 90 Filip Vinæs, Mysen PL 522 -2 19.aug Regimentsmyra Fredrikstad SS
ny 95 Håvard Todal, OKTS 521 ny 25.sep Ekeberg OKTS
ny 96 John Olav Sundal, Tysnes SSK V60 520 ny 31.aug Vevatne Tysnes SSK
+74 97 Gunnar Teigland, Tysnes SSK V60 518 +23 31.aug Vevatne Tysnes SSK
ny 98 Carl-Frederik Natvig Andreassen, Oslo PK V50 517 ny 7.sep Løvenskiold Oslo PK
+62 98 Per Espen Thingulstad, Oscarsborg PK V50 517 +14 20.mai Drøbak Oscarsborg PK
+177 98 Odd Frode Frantzen, Sandnes PK V50 517 +116 8.apr Bråstein Sandnes PK
ny 98 Kay Ronnie Østhus Hansen, Haugesund PK 517 ny 18.mar Stavangergaten 5 Haugesund PK
-9 98 Hans Jørgen Aslaksen, Andebu PL V50 517 -18 22.apr Bjørndalen Sandefjord PK
ny 98 Øystein Wold, Trondhjems PK 517 ny 14.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
-15 104 Jan Erik Brandbu, Mysen PL V70 516 -19 20.mai Drøbak Oscarsborg PK
ny 105 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK 515 ny 20.aug Furukollen Støren SSK
-54 105 Bjørn Wold, Trondhjems PK V60 515 -34 14.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 107 Tom Roger Ulleland, Eide og Fræna PK V50 514 ny 15.mar Bjørnehaugen Kristiansund PK
ny 107 Bjørn Lindberg, Haugesund PK 514 ny 18.mar Stavangergaten 5 Haugesund PK
-23 109 Livar Gudmestad, Sandnes PK 513 -23 8.apr Bråstein Sandnes PK
+40 110 Jon Helland Bogstrand, Bodø SSK V50 512 +6 18.feb Glomfjord Pistolbane Meløy PK
ny 110 Stian Solstad, Lyngsalpene PK 512 ny 1.aug Brosebanen Lyngsalpene PK
-4 110 Tom Erlend Skårnes, Åsane PK V50 512 -16 22.apr Jonahola Åsane PK
+49 110 Arne Granerud, Elverum PK V50 512 +8 12.feb Bangshallen Brumunddal PK
+22 114 Tor Andre Opås, Evje PK V50 511 -4 7.okt Evjemoen Evje PK
+49 115 Torbjørn Sørum, Aron SK Drammen V60 509 +8 13.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
+99 115 Sissel Synnøve Korpiselkä, Hå PK Kv 509 +41 8.apr Bråstein Sandnes PK
+13 115 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK 509 -10 14.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 115 Per Erik Bjurstrøm, Nedre Eiker PK V50 509 ny 30.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
-84 119 Øyvind Johansen, Mysen PL V50 508 -48 29.jan Hula bak brannstasjon Askim PK
+66 119 Thomas Kristensen Rønning, Trondhjems PK 508 +23 14.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 121 Reidar Haugen, OKTS V60 506 ny 25.sep Ekeberg OKTS
+57 121 Jan Olav Furuborg, Greipstad PK 506 +13 20.mai Stemtjønn Greipstad PK
-12 123 Jan Helge Tofte, Stord PK V50 505 -21 10.sep Prestegardsskogen Stord PK
ny 123 Ola Todal, Trondhjems PK V60 505 ny 14.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
-52 123 Knut Henning Våge, Haugesund PK V50 505 -36 18.feb Stavangergaten 5 Haugesund PK
ny 123 Håkon Tøråsen, Namnå PK V50 505 ny 25.mai Smidholen Namnå PK
+111 127 Jan Ivar Slettbakk, Meløy PK 504 +57 18.feb Glomfjord Pistolbane Meløy PK
ny 127 Anders Osmundsen, Horten O. PK 504 ny 22.apr Bjørndalen Sandefjord PK
ny 129 Oddvar Skirbekk, Hamar IL-Pgr V70 503 ny 28.mai Bangshallen Brumunddal PK
+149 129 Johann Hammerdinger, Haugesund PK V50 503 +114 18.mar Stavangergaten 5 Haugesund PK
+104 129 Bernhard Landenes, Haugesund PK 503 +51 18.feb Stavangergaten 5 Haugesund PK
-31 132 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V70 502 -28 14.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
+66 133 Roger Forsbakk, Nedre Eiker PK V50 501 +24 13.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 134 Jan-Erik Langebeck, Fredrikstad PK V50 500 ny 19.aug Regimentsmyra Fredrikstad SS
-2 135 Rune Kristian Hansen, Trondhjems PK V50 499 -17 14.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
+15 135 Tore Nygaard, Haugesund PK 499 -7 21.jan Stavangergaten 5 Haugesund PK
ny 137 Anita Bjurstrøm, Nedre Eiker PK Kv V50 498 ny 30.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
+87 137 John-Christian Bruntveit, NOP-Bergen 498 +38 22.apr Jonahola Åsane PK
+5 139 Birger Hovland, Haugesund PK 497 -12 21.jan Stavangergaten 5 Haugesund PK
-4 140 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK V50 496 -19 7.jun Tromsdal Verdal SSL
ny 140 Knut Harald Nerland, Steinkjer PK V50 496 ny 7.jun Tromsdal Verdal SSL
+46 142 Bjørn Teigseth, Trondhjems PK V50 495 +11 14.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 142 Jon Kristian Ulvin, Trondhjems PK 495 ny 17.jun Myråsen Selbu PK
ny 142 Jan Vidar Susort, Haugesund PK 495 ny 22.okt Stavangergata 5 Haugesund PK
+55 142 Stig Eriksen, Trondhjems PK V50 495 +17 14.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
+29 146 Ove Jarle Dahl, Bærum PK V70 494   - 20.mai Drøbak Oscarsborg PK
-78 146 Sjur Authen, Oscarsborg PK 494 -48 20.mai Drøbak Oscarsborg PK
ny 148 Sigbjørn Songstad, Åsane PK V50 493 ny 22.apr Jonahola Åsane PK
+63 149 Gudmund Koran, Trondhjems PK V60 492 +22 14.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
+25 150 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 491 -3 20.aug Furukollen Støren SSK
ny 150 Ole R. Paulsen, Oslo PK V70 491 ny 7.sep Løvenskiold Oslo PK
+79 150 Aina Midtbø, Oscarsborg PK Kv 491 +34 20.mai Drøbak Oscarsborg PK
ny 153 Henning Harry Thorsen, Hafrsfjord PK 490 ny 30.sep Bråstein Sandnes PK
ny 154 Knut Øverby, Elverum PK V50 488 ny 12.feb Bangshallen Brumunddal PK
+12 154 Bjarne Johannessen, Sunndal PK 488 -11 6.jun Dalaråa Sunndal PK
ny 154 Beate Klara Knutsen, Åsane PK Kv 488 ny 22.apr Jonahola Åsane PK
+27 154 Dagfinn Kristian Arnold Astrup, Sandnes PK V50 488 -3 30.sep Bråstein Sandnes PK
ny 158 Jan Ove Midtun, Bergen PK 487 ny 22.apr Jonahola Åsane PK
ny 159 Eirik Bolsø Todal, Horten O. PK 486 ny 19.aug Bjørndalen Sandefjord PK
+101 160 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 485 +65 20.mai Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 161 Anders Kortgård, Oppegård SL 484 ny 20.nov ekeberg OKTS
ny 162 Kåre Sundland, Åsane PK 481 ny 22.apr Jonahola Åsane PK
ny 163 Harald-Andre Knoop, Sola PK V50 480 ny 8.apr Bråstein Sandnes PK
+2 164 John Einar Sneland, Meløy PK 479 -20 18.feb Glomfjord Pistolbane Meløy PK
ny 165 Morten Sleire, Kvam PK 478 ny 14.jun Ardalen Vaksdal SSK
ny 166 Kjetil Ellertsen, Egersund PK 477 ny 12.nov Bjergstedparken Hafrsfjord PK
ny 166 Elin Leirvik, Trondhjems PK Kv 477 ny 14.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 168 Helge Atle Rønningsen, OKTS 476 ny 23.okt Ekeberg OKTS
+20 168 Ragnar Matberg, Verdal SSL V70 476 -8 7.jun Tromsdal Verdal SSL
+51 170 Åsbjørn Idland, NOP/Vatne V70 475 +13 2.sep Vatne NOP/Vatne
ny 171 Jan Tore Trøan, Trondhjems PK 473 ny 14.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 172 Terje Vikøren, Tysnes SSK 472 ny 31.aug Vevatne Tysnes SSK
+39 173 John Larry Sløbraaten, Oscarsborg PK V70 471 +1 20.mai Drøbak Oscarsborg PK
-3 174 Rune Kristian Johansen, Askim PK V50 470 -25 29.jan Hula bak brannstasjon Askim PK
ny 175 Ola Andre Bjorland, Evje PK 469 ny 7.okt Evjemoen Evje PK
ny 176 Jørn Jørgensen, Hamar IL-Pgr 462 ny 25.mai Smidholen Namnå PK
ny 177 Arne Ronny Martinsen, Askim PK V60 460 ny 29.jan Hula bak brannstasjon Askim PK
ny 177 Richard Aaserud, Ringerike PK 460 ny 30.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 179 Terje Myhre, Trondhjems PK 457 ny 14.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 179 Leif Kruse, OKTS V50 457 ny 19.aug Regimentsmyra Fredrikstad SS
+20 179 Rune Ågedal, Bjelland og Audnedal PK V50 457 -20 1.mar Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 182 Espen Bo Nytun, Åsane PK 453 ny 22.apr Jonahola Åsane PK
+42 182 Henry Nordvi, Hamar IL-Pgr V70 453 -7 28.mai Bangshallen Brumunddal PK
ny 182 Bjarne Peter Storlie Lindman, Sandnes PK 453 ny 30.sep Bråstein Sandnes PK
-55 185 Finn Inge Halvorsen, Mysen PL 451 -66 29.jan Hula bak brannstasjon Askim PK
+5 185 Kjell Åke Lappen Andresen, Verdal SSL V70 451 -32 7.jun Tromsdal Verdal SSL
ny 185 Knut Bøkevoll, Kirkenes PK 451 ny 1.jul Vinterveiskaret Kirkenes PK
+55 188 Stig Geir Stensland, Meløy PK V50 450 +8 18.feb Glomfjord Pistolbane Meløy PK
ny 189 Anette Britt Christensen, Åsane PK Kv 449 ny 8.okt VOSS Åsane PK
ny 189 Hans Martin, Trondhjems PK V70 449 ny 14.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
+49 191 Geir Sivertsen, Åsane PK V50 447 +3 22.apr Jonahola Åsane PK
ny 192 Knut Inge Hildonen, Tana-Nesseby PK V50 446 ny 1.jul Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 193 Tomas Skår Bortne, Kopervik PK 445 ny 8.apr Blikshavn Kopervik PK
ny 194 Gjermund Nygårdseter, Kongsvinger SS V50 442 ny 28.mai Bangshallen Brumunddal PK
+10 194 Tore Ådland, Kopervik PK 442 -33 8.apr Blikshavn Kopervik PK
ny 196 Yngve Rolseth, Trondhjems PK 439 ny 14.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 196 Kai Grytdal, Støren SSK 439 ny 20.aug Furukollen Støren SSK
+17 198 Kenneth Andre Norum, Gildeskål SSK V50 437 -30 18.feb Glomfjord Pistolbane Meløy PK
ny 199 Morten Løfshus Ottem, Viking PK og RK 433 ny 14.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 200 Felix Vaager, Akademisk SL 432 ny 25.sep Ekeberg OKTS
ny 200 Dag Ståle Strømstad, Kongsvinger SS V50 432 ny 25.mai Smidholen Namnå PK
ny 200 Rune Amundø, Langevåg SL SSgr 432 ny 17.okt Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+12 203 Svein Einar Ellingsen, Skudenes PK 431 -36 21.jan Stavangergaten 5 Haugesund PK
ny 204 Øystein Rambøl, Stor-Oslo SK 430 ny 7.sep Løvenskiold Oslo PK
ny 205 Tor Oskar Eliseussen, Kirkenes PK V50 429 ny 1.jul Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 206 Runar Lunden, Evje PK 426 ny 7.okt Evjemoen Evje PK
ny 207 Stian Engebretsen, Stor-Oslo SK 422 ny 23.okt Ekeberg OKTS
ny 208 Hans Carsten Bøe, Trondhjems PK V50 421 ny 14.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 209 Svenn Mikal Bergeng, Kirkenes PK 419 ny 1.jul Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 209 Jan-Alex Øhre, Tønsberg O. PK 419 ny 22.apr Bjørndalen Sandefjord PK
+92 211 Ulf Edvard Nilsen, Asker SK V60 418 +86 22.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 212 Kristian Roger Johansen, Kopervik PK 417 ny 19.aug Blikshavn Kopervik PK
ny 213 Kjetil Hansen, Hafrsfjord PK 414 ny 12.nov Bjergstedparken Hafrsfjord PK
ny 214 Frank Harald Eikseter, Nord-Odal SS V60 408 ny 25.mai Smidholen Namnå PK
ny 215 Geir Hoff, Trondhjems PK V60 405 ny 14.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 216 Finn Eric Tjørve, Kvinesdal PK V50 404 ny 26.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
+68 217 Geir Johansen, Fredrikstad PK 402 +29 19.aug Regimentsmyra Fredrikstad SS
ny 218 Geir Øverås, Vestnes PK 401 ny 1.apr Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 219 Karl Johan Byberg, Egersund PK 399 ny 12.nov Bjergstedparken Hafrsfjord PK
ny 220 Tore Kristian Rothaug, Trondhjems PK 394 ny 14.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 221 Helge Olden, Ørland PK V60 392 ny 17.jun Myråsen Selbu PK
+62 222 Arild Jonny Gamlem, Vigra og Valderøy PK 391 +14 1.apr Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 222 Webjørn Jostein Gamlem, Vigra og Valderøy PK 391 ny 1.apr Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+82 224 Reidar Høyholm, Trondhjems PK V60 390 +69 14.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
+55 224 Jan Wiik, Aron SK Drammen V50 390 +2 22.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 226 Johnny-Leo Ludviksen Jernsletten, Tana-Nesseby PK V50 389 ny 1.jul Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 227 Tor Magne Ensrud, Åsane PK V50 387 ny 22.apr Jonahola Åsane PK
+19 227 Hans Christian Granhus, Trondhjems PK 387 -50 14.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
+78 229 Arne Thomas Wiik, Vigra og Valderøy PK 384 +65 17.jan Giske Idrettshall Vigra/Valderøy PK
ny 230 Arnold Erling Måsøval-Jensen, Vigra og Valderøy PK 379 ny 20.mai Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 231 Dag Lergrovik, Ålesund PK 378 ny 1.apr Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 232 Kjell Jørund Johannesen, OKTS V50 377 ny 19.aug Regimentsmyra Fredrikstad SS
+55 232 Kaspar Dale Ystenes, Mysen PL V60 377 +10 19.aug Regimentsmyra Fredrikstad SS
ny 234 Torstein Liene, Greipstad PK V60 376 ny 9.feb Nodeland Greipstad PK
ny 235 Terje Ofstad, Trondhjems PK V60 372 ny 14.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 236 Andre Krogstad, Trondhjems PK 370 ny 14.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 237 Mikal Josefsen, Kirkenes PK 369 ny 1.jul Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 238 Tine Elisabeth Sleire, Kvam PK Kv 360 ny 22.apr Jonahola Åsane PK
ny 239 Endre Ferkingstad, Skudenes PK 359 ny 18.feb Stavangergaten 5 Haugesund PK
+50 240 Øystein Gullseth, Trondhjems PK V50 350 -12 14.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 241 Odd Steinar Mathisen, Tana-Nesseby PK V50 347 ny 1.jul Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 242 Bjørn Espen Schulstock, Tønsberg O. PK 341 ny 22.apr Bjørndalen Sandefjord PK
ny 243 Rolf Halvorsen, Askim PK V50 338 ny 29.jan Hula bak brannstasjon Askim PK
ny 244 Birger Berg, Trondhjems PK V70 337 ny 14.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 245 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 330 ny 20.aug Furukollen Støren SSK
ny 246 Bjørn Steinar Lien Thorvaldsen, Hå PK V50 308 ny 8.apr Bråstein Sandnes PK
ny 247 Christian Munkhaugen, Aron SK Drammen 291 ny 30.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 248 Jørgen Sæther, Trondhjems PK 283 ny 14.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 249 Roar Troset Larsen, Trondhjems PK V60 281 ny 14.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 250 Trond Håvard Håkonsmoen, Namnå PK 275 ny 25.mai Smidholen Namnå PK
ny 251 Mats Merriman-Larsen, Horten O. PK 270 ny 19.aug Bjørndalen Sandefjord PK
ny 252 Jarle Johanson, Haugesund PK 253 ny 18.mar Stavangergaten 5 Haugesund PK
ny 253 Daniel André Røsnæs, Halden PK 243 ny 19.aug Regimentsmyra Fredrikstad SS
+68 254 Jan Arve Wiik, Vigra og Valderøy PK 230 -1 20.mai Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 255 Jørgen Bævre, Trondhjems PK V50 200 ny 14.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 256 Leeroy Nedregaard, Vigra og Valderøy PK V60 152 ny 17.okt Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK