Alle på topp: Hurtig S-pst   2019 Klasse: A B C oppdatert 18.oktober 2019
krav 565 530 485 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet 197 skyttere ( +4 )
2018 pl Navn, Klubb klasse Sum 2018 Dato type Sted Arr.
+6 1 Jakob Kråkevik, Odda PK V65 576 +8 28.apr Voss NOP/Voss
ny 2 Lasse Hovd, Bærum PK 574 ny 31.aug Åres Farris SS - Larvik
ny 3 Jon Ørsund, Sunndal PK 573 ny 7.jan Bollitun Eide og Fræna PK
-1 4 Frank Lien, Ringerike PK V55 571 -3 2.sep Buttentjern Ringerike PK
-3 5 Bjørn Johan Mariboe, Ringerike PK 570 -6 25.mai Myhrespiten Hokksund PK
ny 5 Olav Melkild, Sunndal PK 570 ny 11.jun Dalaråa Sunndal PK
-6 7 Terje Storholt, Oslo PK V65 569 -10 21.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
+12 8 Stein Vidar Amundsen, Hamar SSK SH 1 567 +10 30.mai Smiholen Namnå PK
+7 8 Wenche Solbakken, Aron SK Drammen Kv V55 567 +4 21.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
+9 8 Espen Sivertsen, Greipstad PK 567 +7 6.apr Stemtjønn Greipstad PK
-   11 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv 565 -1 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 12 Bjørge Jansen, Sarpsborg PK V65 564 ny 1.jun Fredrikstad Fredrikstad SS
ny 13 Roger Hugo Solvang, Mosjøen PK V55 560 ny 19.jun Mosjøen Mosjøen PK
ny 14 Ole Henning Fjeld, Namnå PK 559 ny 30.mai Smiholen Namnå PK
+6 15 Helge Kristiansen, Sunndal PK 558 +2 4.mar Bollitun Eide og Fræna PK
ny 16 Sigbjørn Bredesen, Kristiansund PK 557 ny 30.sep Bollitun Eide og Fræna PK
ny 17 Karl Egil Hanevik, Rena PK V55 556 ny 5.okt Brumunddal Brumunddal PK
ny 17 Dag Arild Hansen, NOP-Bergen 556 ny 28.apr Voss NOP/Voss
-8 17 Richard Aaserud, Ringerike PK 556 -11 12.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 17 Rikard Hille, Greipstad PK 556 ny 6.apr Stemtjønn Greipstad PK
+162 21 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 555 +264 6.okt Bollitun Eide og Fræna PK
-10 21 Mikkel Bast, Aron SK Drammen 555 -11 21.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 23 Jon Anders Skarset, Nedre Eiker PK 554 ny 25.mai Myhrespiten Hokksund PK
+6 24 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 553 +3 11.aug Haraland Skurve Stavanger PK
ny 24 Marius Ugge Eliassen, Sarpsborg PK 553 ny 13.okt Hula bak brannst. Askim PK
ny 26 Reidar Hestnes, Egersund PK V55 552 ny 8.jun Kvinesdal Kvinesdal PK
+18 26 Terje Rødseth, Eide og Fræna PK 552 +10 8.apr Bollitun Eide og Fræna PK
+84 26 Jon Arne Brekken, Sunndal PK V65 552 +51 28.mai Dalaråa Sunndal PK
ny 29 Kjetil Forren, Oppdal PK 551 ny 6.aug Dalaråa Sunndal PK
ny 30 Robert Ilievski, Greipstad PK 550 ny 14.mar Nodelandshallen Greipstad PK
-5 31 Arne Vemund Bækken, Hamar SSK V55 549 -3 10.aug Brumunddal Brumunddal PK
ny 31 Are Wivestad, Sola PK V55 549 ny 17.mar "Kuleisen" Haugesund PK
+36 31 John Lothe, Haugesund PK 549 +21 23.mar Blikshavn Kopervik PK
ny 31 Odd Bjorheim, Hå PK V55 549 ny 11.aug Haraland Skurve Stavanger PK
+13 31 Steven David Bendal, Vigra og Valderøy PK 549 +7 11.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 36 Tormod Strand, Farris SS - Larvik V55 548 ny 31.aug Åres Farris SS - Larvik
-30 37 Arild Inge Wollan, Støren SSK 547 -21 7.jul Oppdal Oppdal PK
+77 37 Johannes Gjerstad, NOP/Voss 547 +50 28.apr Voss NOP/Voss
+61 37 Ole-Martin Berge Haga, Sandnes PK 547 +37 11.aug Haraland Skurve Stavanger PK
-11 37 Janina-Simone Krause, Greipstad PK Kv 547 -5 17.jan Nodelandshallen Greipstad PK
-20 41 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V65 546 -10 14.feb Vinne Verdal SSL
ny 42 Bjørnar Fjeldvik, Hokksund PK 545 ny 25.mai Myhrespiten Hokksund PK
ny 43 Rolf Hindal, Haugesund PK 544 ny 17.mar "Kuleisen" Haugesund PK
+47 43 Bjørn Gjerstad, Hokksund PK V55 544 +28 14.sep Myhrespiten Hokksund PK
-26 45 Knut Inge Kjesbu, Verdal SSL 543 -15 14.feb Vinne Verdal SSL
-21 45 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK 543 -10 11.aug Haraland Skurve Stavanger PK
ny 45 Ole Martin Jørve, Ringerike PK 543 ny 25.mai Myhrespiten Hokksund PK
+6 48 Johan Martin Forsberg, Hokksund PK 542 +6 14.sep Myhrespiten Hokksund PK
ny 49 Jan-Erik Langebeck, Fredrikstad PK 541 ny 1.jun Fredrikstad Fredrikstad SS
ny 50 Erik Andrè Ellingsen, NOP/Vatne 540 ny 26.jan JØRPELAND Jørpeland PK
-20 51 Tom Roger Ulleland, Eide og Fræna PK V55 539 -10 6.okt Bollitun Eide og Fræna PK
+54 52 Tore Fjeld, Namnå PK V55 538 +33 30.mai Smiholen Namnå PK
ny 53 Even Kristiansen, Modum PK 537 ny 20.jun Flannumd Modum PK
ny 53 Roald Fuglestad, Hå PK 537 ny 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 53 Ole Morten Langeland, Haugesund PK 537 ny 17.mar "Kuleisen" Haugesund PK
+8 53 Asbjørn Nikolaisen, Aron SK Drammen 537 +5 12.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
-10 57 Erik Sveum, Aron SK Drammen V55 536 -5 21.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 57 Martin Johnsrud, Modum PK 536 ny 25.mai Myhrespiten Hokksund PK
-20 57 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen 536 -11 31.aug Åres Farris SS - Larvik
+23 60 Heikki Andre Toivonen, Aron SK Drammen 534 +13 12.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 60 Gjermund Jansen, Sarpsborg PK V55 534 ny 21.sep Regimentsmyra Fredrikstad SS
+4 60 Vidar Solheim, Eide og Fræna PK 534 +3 4.feb Bollitun Eide og Fræna PK
-54 60 Hugo Kjetså, Evje PK 534 -35 10.aug Evje Evje PK
-27 64 Jan Olav Furuborg, Greipstad PK 533 -14 6.apr Stemtjønn Greipstad PK
ny 64 Oddmund Fjerdingen, Rømskog PK V65 533 ny 27.jan Hula bak brannstasjon Askim PK
+44 66 Dag Ståle Strømstad, Kongsvinger SS 532 +31 5.okt Brumunddal Brumunddal PK
-34 67 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 531 -17 31.aug Åres Farris SS - Larvik
-29 68 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK V55 529 -17 12.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+3 69 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V55 528 +3 11.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 69 Kai-Åge Johannessen, Sarpsborg PK 528 ny 21.sep Regimentsmyra Fredrikstad SS
+25 69 John Vedø, Kopervik PK 528 +15 23.mar Blikshavn Kopervik PK
-22 69 Roar Jacob Lislevand, Evje PK 528 -13 12.okt Evje Evje PK
ny 69 Espen Mostad, Fredrikstad SS 528 ny 27.jan Hula bak brannstasjon Askim PK
-24 74 Petter Berg, Aron SK Drammen 527 -13 21.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
+20 74 Rune Finstad, OKTS V55 527 +14 21.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 74 Anders Egil Lund, Sarpsborg PK V55 527 ny 1.jun Fredrikstad Fredrikstad SS
-44 77 Torbjørn Olaus Dybfest, Kr.sand Garnison PK V55 526 -22 6.apr Stemtjønn Greipstad PK
ny 78 Morten Berg, Kr.sand Garnison PK 524 ny 14.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 78 Øyvind Wulfsberg, Hokksund PK 524 ny 25.mai Myhrespiten Hokksund PK
ny 78 Kato Tuveng, Aron SK Drammen 524 ny 21.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
-22 78 Cato Brekke, Hokksund PK V55 524 -11 14.sep Myhrespiten Hokksund PK
ny 82 Leif Johnny Rød, Oppdal PK V55 523 ny 7.jul Oppdal Oppdal PK
+30 83 Ingvar Kippernes Kallmyr, Eide og Fræna PK 522 +23 6.okt Bollitun Eide og Fræna PK
ny 83 Rune Lilletvedt Toft, Åsane PK 522 ny 28.apr Voss NOP/Voss
ny 83 Stig Gøran Olsen, Åsane PK 522 ny 28.apr Voss NOP/Voss
-22 83 Steinar Frydenlund, Modum PK 522 -10 25.mai Myhrespiten Hokksund PK
-25 83 Olaf Isaksen, Kristiansund PK V55 522 -12 16.jan Bjørnehaugen Kristiansund PK
+2 88 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen 521 +5 12.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
-15 89 Beate Klara Knutsen, Åsane PK Kv 520 -4 28.apr Voss NOP/Voss
+34 89 Arve Guldhav, Kvinesdal PK V55 520 +30 17.jan Nodelandshallen Greipstad PK
ny 91 Kenneth Eliussen Kristoffersen, Kopervik PK 519 ny 23.mar Blikshavn Kopervik PK
-30 91 Terje Kolstad, Verdal SSL 519 -13 14.mar Vinne Verdal SSL
+59 93 Anne Lene Breive Ilievski, Greipstad PK Kv 516 +84 18.mai Stemtjønn Greipstad PK
ny 94 Harald Breland, Greipstad PK V65 515 ny 6.apr Stemtjønn Greipstad PK
+38 95 Torstein Liene, Greipstad PK V55 514 +42 12.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 95 Birger Hovland, Haugesund PK 514 ny 17.mar "Kuleisen" Haugesund PK
-18 97 Henning Harry Thorsen, Hafrsfjord PK 513 -10 28.aug Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
-   98 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK 512 +2 22.aug Tromsdal Verdal SSL
-31 99 Jørn Jørgensen, Hamar SSK 511 -16 5.okt Brumunddal Brumunddal PK
-43 99 Roar Skeisvoll, Kopervik PK V55 511 -24 23.mar Blikshavn Kopervik PK
+17 101 Tor Andre Opås, Evje PK V55 509 +17 10.aug Evje Evje PK
ny 102 Richard Vinnes Nilssen, Haugesund PK 508 ny 17.mar "Kuleisen" Haugesund PK
+14 103 Magnar Anton Støyva, Sandane PK 507 +14 11.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+23 103 Gjermund Nygårdseter, Kongsvinger SS 507 +21 30.mai Smiholen Namnå PK
-37 105 Håkon Tøråsen, Namnå PK V55 506 -21 30.mai Smiholen Namnå PK
ny 105 Zoran Vojnovic, Arendal PK 506 ny 18.feb Stueneshallen Arendal PK
+31 105 Tore Reinhardt Solberg, Greipstad PK V65 506 +42 18.mai Stemtjønn Greipstad PK
+30 105 Jonas Bernhard Hjelen, Eide og Fræna PK 506 +38 4.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 109 Bernt Sverre Pedersen, Asker SK V55 505 ny 25.mai Myhrespiten Hokksund PK
ny 109 Bent Nordseth, Brumunddal PK 505 ny 5.okt Brumunddal Brumunddal PK
ny 111 Daniel Olaussen, Melhus PK Menn U16 504 ny 15.jun Myråsen Selbu PK
-3 112 Svein Aksel Knudsen Wormdal, Hamar SSK 503   - 5.okt Brumunddal Brumunddal PK
-28 112 Svein Norfinn Krakeli, Eide og Fræna PK V55 503 -17 4.feb Bollitun Eide og Fræna PK
-27 114 Bjørn Harald Brakstad, Sunndal PK Menn U16 502 -16 13.feb Bjørnehaugen Kristiansund PK
ny 115 Kenny Andre Hauglum Kolstad, Vigra og Valderøy PK 501 ny 8.apr Bollitun Eide og Fræna PK
ny 116 Andreas Rygg Kvåle, Verdal SSL 500 ny 14.mar Vinne Verdal SSL
ny 116 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK 500 ny 31.aug Åres Farris SS - Larvik
ny 118 Hans Carsten Bøe, Trondheim SS 499 ny 7.jul Oppdal Oppdal PK
ny 119 Kjetil Ellertsen, Egersund PK 494 ny 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
-46 120 Kurt Fjermeros, Vennesla PK 493 -31 18.mai Stemtjønn Greipstad PK
ny 121 Endre Mogen, Arendal PK 492 ny 18.feb Stueneshallen Arendal PK
-30 122 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv 489 -26 17.mar "Kuleisen" Haugesund PK
ny 122 Ketil Andre Høglund, Sarpsborg PK 489 ny 21.sep Regimentsmyra Fredrikstad SS
ny 124 Kjell Ove Torsvik, Farris SS - Larvik V55 487 ny 31.aug Åres Farris SS - Larvik
ny 125 John Audun Michelsen, Greipstad PK 480 ny 17.okt Nodelandshallen Greipstad PK
+2 125 Geir Kåre Flo, Ringerike PK 480 -3 21.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 127 Sigbjørn Songstad, Åsane PK 479 ny 28.apr Voss NOP/Voss
ny 128 John Niclas Karlsrud, Askim PK 477 ny 27.jan Hula bak brannstasjon Askim PK
ny 129 Jan Ove Midtun, Bergen PK 474 ny 28.apr Voss NOP/Voss
-27 129 Egil Vetvik, Eide og Fræna PK V55 474 -33 4.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 129 Chris-Robin Bjørnå, Kristiansand PK 474 ny 27.jan KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
-8 129 Geir Yngve Kristiansen, Nedre Eiker PK 474 -17 20.jun Flannum Modum PK
ny 133 Vidar Høyer, Farris SS - Larvik V55 471 ny 31.aug Åres Farris SS - Larvik
+39 133 Kai Lasse Falla, Greipstad PK 471 +96 14.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 135 Sander Elias Toivonen, Aron SK Drammen Menn Jr 470 ny 21.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 135 Oddbjørn Tangen, Sunndal PK V65 470 ny 7.jul Oppdal Oppdal PK
ny 137 Tor Håkon Betten Åsgård, Kristiansund PK 469 ny 13.mar Bjørnehaugen Kristiansund PK
ny 137 Eline Melkild Aalmo, Sunndal PK Kv U12 469 ny 11.jun Dalaråa Sunndal PK
ny 137 Bertil Jonassen, Kristiansund PK 469 ny 13.mar Bjørnehaugen Kristiansund PK
ny 140 Miroslaw Jozef Gornowicz, Eide og Fræna PK 468 ny 30.sep Bollitun Eide og Fræna PK
ny 141 Petter Taskerud, Brumunddal PK 465 ny 5.okt Brumunddal Brumunddal PK
ny 142 Odd Ivar Leangen Kristiansen, Sunndal PK Menn U12 462 ny 6.aug Dalaråa Sunndal PK
ny 143 May Brit Morsund Håland, Egersund PK Kv 461 ny 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 144 Bjørn Espen Schulstock, Tønsberg O. PK 460 ny 16.feb Bommestad Farris SS - Larvik
ny 145 Anette Elvira Jansen Langmo, Sarpsborg PK Kv 456 ny 13.okt Hula bak brannst. Askim PK
-5 145 Halvor Ove Toreskaas, Kristiansand PK V65 456 -2 27.jan KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
ny 147 Arne Horneland, Haugesund PK 455 ny 17.mar "Kuleisen" Haugesund PK
ny 148 Per Øyvind Amundsen, Kongsvinger SS 453 ny 10.aug Brumunddal Brumunddal PK
ny 148 Ola Andre Bjorland, Evje PK 453 ny 12.okt Evje Evje PK
ny 150 Even Ruud, Aron SK Drammen 448 ny 12.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 150 Johnny Amir Ahmad, Aron SK Drammen 448 ny 12.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 150 Tor Michael Kristiansen, Aron SK Drammen V65 448 ny 12.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 153 Terje Skaar, Kvinesdal PK 447 ny 8.jun Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 153 Cato André Syvertsen, Vigra og Valderøy PK V55 447 ny 6.okt Bollitun Eide og Fræna PK
+2 155 David Nickolay Ingebrethsen, Greipstad PK 442 +23 12.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 155 Bent Andre Grønli, Mosjøen PK 442 ny 19.jun Mosjøen Mosjøen PK
ny 157 Kristin Leangen Bolme, Sunndal PK Kv 441 ny 11.jun Dalaråa Sunndal PK
ny 158 May-Weronica Hammersborg, Mysen PL Kv 439 ny 27.jan Hula bak brannstasjon Askim PK
ny 159 Ingrid Børslid, Greipstad PK Kv 438 ny 14.feb Nodelandshallen Greipstad PK
-58 160 Kjetil Hansen, Hafrsfjord PK 437 -70 11.aug Haraland Skurve Stavanger PK
ny 161 Anita Taranger Hagen, Sarpsborg PK Kv 433 ny 1.jun Fredrikstad Fredrikstad SS
ny 162 Jan Erik Brandbu, Mysen PL V73 431 ny 21.sep Regimentsmyra Fredrikstad SS
ny 162 Eric Johnsen Visland, Kvinesdal PK 431 ny 8.jun Kvinesdal Kvinesdal PK
-106 164 Gunnar Orthe, Haugesund PK V55 430 -104 17.mar "Kuleisen" Haugesund PK
ny 164 Svanhild Marie Blix, Mosjøen PK Kv V73 430 ny 19.jun Mosjøen Mosjøen PK
ny 166 Jens Gunnar Robstad, Greipstad PK 413 ny 14.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 167 Hans Asbjørn Fleischer, Namnå PK V55 412 ny 30.mai Smiholen Namnå PK
ny 168 John Richard Blitzner, Egersund PK V55 408 ny 8.jun Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 169 Ole Haldor Pedersen, Arendal PK V55 405 ny 18.feb Stueneshallen Arendal PK
ny 169 Steinar Foss, Meldal PK V55 405 ny 7.jul Oppdal Oppdal PK
ny 169 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK 405 ny 11.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+13 172 Ida Elisabeth Brekke, Hokksund PK Kv Jr 402 +112 25.mai Myhrespiten Hokksund PK
ny 173 Åge Olaussen, Haugesund PK 399 ny 17.mar "Kuleisen" Haugesund PK
ny 174 Frode Andre Krøvel, Ørsta/Volda PK 398 ny 11.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-31 175 Endre Berggraf Johannessen, Hafrsfjord PK 395 -59 28.aug Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 176 Eunika Smolinska, Sarpsborg PK 390 ny 1.jun Fredrikstad Fredrikstad SS
ny 177 Hartti Ruuben Kristola, Hafrsfjord PK V65 389 ny 11.aug Haraland Skurve Stavanger PK
ny 178 Odd Harald Pedersen, Haugesund PK 388 ny 17.mar "Kuleisen" Haugesund PK
-6 179 Jan Helmen, Aron SK Drammen V55 381 +7 21.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 180 Bjørn Tormod Moen, Eide og Fræna PK V55 376 ny 7.jan Bollitun Eide og Fræna PK
-52 181 Audun Hauglum Bermingrud, Aron SK Drammen 374 -104 12.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 182 Ole Petter Tjørve, OKTS V55 367 ny 10.aug Brumunddal Brumunddal PK
ny 183 Martin Eriksen, Vennesla PK 363 ny 12.okt Evje Evje PK
ny 184 Ove Himle, NOP/Voss V55 335 ny 28.apr Voss NOP/Voss
-3 185 Trond Boge Jensen, Åsane PK V55 321 +20 28.apr Voss NOP/Voss
ny 186 Tom Øivind Jensen, Fredrikstad SS V73 319 ny 21.sep Regimentsmyra Fredrikstad SS
ny 187 Ivar Gustavsen, Kopervik PK 317 ny 23.mar Blikshavn Kopervik PK
ny 188 Lars Haakon Duckert, Arendal PK 316 ny 18.feb Stueneshallen Arendal PK
ny 189 Oscar Fabian Gundersen, Sarpsborg PK Menn U16 285 ny 21.sep Regimentsmyra Fredrikstad SS
ny 190 Linus Aleksander Andersen Øksendal, Greipstad PK Menn U12 269 ny 2.jun KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
ny 191 Silje Talemo, Hokksund PK Kv 260 ny 25.mai Myhrespiten Hokksund PK
-3 192 Aina Margrethe Bogø, Verdal SSL Kv 246 +21 17.jan Vinne Verdal SSL
ny 193 Heidi Gran, Arendal PK Kv 242 ny 18.feb Stueneshallen Arendal PK
ny 194 Martin Torvik Hansen, Eide og Fræna PK 177 ny 7.jan Bollitun Eide og Fræna PK
ny 195 Tor Egil Hannestad, Brumunddal PK 165 ny 5.okt Brumunddal Brumunddal PK
ny 196 Daniel Hagenes, Åsane PK 145 ny 15.sep Voss NOP/Voss
ny 197 Svein Kjetil Rønnevik, Jørpeland PK 72 ny 26.jan JØRPELAND Jørpeland PK