Alle på topp: Hurtig S-pst   2019 Klasse: A B C oppdatert 17.februar 2019
krav 565 530 485 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet 43 skyttere ( -150 )
2018 pl Navn, Klubb klasse Sum 2018 Dato type Sted Arr.
ny 1 Jon Ørsund, Sunndal PK 573 ny 7.jan Bollitun Eide og Fræna PK
+15 2 Espen Sivertsen, Greipstad PK 566 +6 15.jan Nodelandshallen Greipstad PK
-2 3 Terje Storholt, Oslo PK V65 554 -25 16.feb Bommestad Farris SS - Larvik
+22 4 Janina-Simone Krause, Greipstad PK Kv 547 -5 17.jan Nodelandshallen Greipstad PK
+16 5 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V65 546 -10 14.feb Vinne Verdal SSL
+15 6 Helge Kristiansen, Sunndal PK 545 -11 7.jan Bollitun Eide og Fræna PK
+12 7 Knut Inge Kjesbu, Verdal SSL 543 -15 14.feb Vinne Verdal SSL
ny 8 Erik Andrè Ellingsen, NOP/Vatne 540 ny 26.jan JØRPELAND Jørpeland PK
+55 9 Vidar Solheim, Eide og Fræna PK 534 +3 4.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 10 Oddmund Fjerdingen, Rømskog PK V65 533 ny 27.jan Hula bak brannstasjon Askim PK
ny 11 Espen Mostad, Fredrikstad SS 528 ny 27.jan Hula bak brannstasjon Askim PK
+22 11 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 528 -20 16.feb Bommestad Farris SS - Larvik
ny 13 Morten Berg, Kr.sand Garnison PK 524 ny 14.feb Nodelandshallen Greipstad PK
+26 13 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK V55 524 -22 17.jan Nodelandshallen Greipstad PK
ny 13 Robert Ilievski, Greipstad PK 524 ny 15.jan Nodelandshallen Greipstad PK
+107 16 Arve Guldhav, Kvinesdal PK V55 520 +30 17.jan Nodelandshallen Greipstad PK
+44 17 Terje Kolstad, Verdal SSL 519 -13 17.jan Vinne Verdal SSL
+13 18 Tom Roger Ulleland, Eide og Fræna PK V55 512 -37 7.jan Bollitun Eide og Fræna PK
+116 19 Jonas Bernhard Hjelen, Eide og Fræna PK 506 +38 4.feb Bollitun Eide og Fræna PK
+64 20 Svein Norfinn Krakeli, Eide og Fræna PK V55 503 -17 4.feb Bollitun Eide og Fræna PK
+93 20 Ingvar Kippernes Kallmyr, Eide og Fræna PK 503 +4 4.feb Bollitun Eide og Fræna PK
+15 22 Jan Olav Furuborg, Greipstad PK 493 -54 14.feb Nodelandshallen Greipstad PK
+14 23 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen 488 -59 16.feb Bommestad Farris SS - Larvik
+112 24 Tore Reinhard Solberg, Greipstad PK V65 480 +16 14.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 25 John Niclas Karlsrud, Askim PK 477 ny 27.jan Hula bak brannstasjon Askim PK
ny 26 Kjell Ove Torsvik, Farris SS - Larvik V55 475 ny 16.feb Bommestad Farris SS - Larvik
+75 27 Egil Vetvik, Eide og Fræna PK V55 474 -33 4.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 27 Chris-Robin Bjørnå, Kristiansand PK 474 ny 27.jan KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
+58 29 Bjørn Harald Brakstad, Sunndal PK Menn U16 472 -46 7.jan Bollitun Eide og Fræna PK
+96 30 Gjermund Nygårdseter, Kongsvinger SS 471 -15 27.jan Hula bak brannstasjon Askim PK
+142 30 Kai Lasse Falla, Greipstad PK 471 +96 14.feb Nodelandshallen Greipstad PK
+120 32 Anne Lene Breive Ilievski, Greipstad PK Kv 465 +33 15.jan Nodelandshallen Greipstad PK
ny 33 Bjørn Espen Schulstock, Tønsberg O. PK 460 ny 16.feb Bommestad Farris SS - Larvik
+106 34 Halvor Ove Toreskaas, Kristiansand PK V65 456 -2 27.jan KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
+75 35 Dag Ståle Strømstad, Kongsvinger SS 451 -50 27.jan Hula bak brannstasjon Askim PK
ny 36 May-Weronica Hammersborg, Mysen PL Kv 439 ny 27.jan Hula bak brannstasjon Askim PK
ny 37 Ingrid Børslid, Greipstad PK Kv 438 ny 14.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 38 Jens Gunnar Robstad, Greipstad PK 413 ny 14.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 39 Bjørn Tormod Moen, Eide og Fræna PK V55 376 ny 7.jan Bollitun Eide og Fræna PK
ny 40 Odd Ivar Leangen Kristiansen, Sunndal PK Menn U12 300 ny 7.jan Bollitun Eide og Fræna PK
+148 41 Aina Margrethe Bogø, Verdal SSL Kv 246 +21 17.jan Vinne Verdal SSL
ny 42 Martin Torvik Hansen, Eide og Fræna PK 177 ny 7.jan Bollitun Eide og Fræna PK
ny 43 Svein Kjetil Rønnevik, Jørpeland PK 72 ny 26.jan JØRPELAND Jørpeland PK