Alle på topp: Hurtig S-pst   2017 Klasse: Menn Kv Menn Jr Kv Jr oppdatert 24.november 2017
vurd.krav: - - - - Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet 212 skyttere ( -45 )
2016 pl Navn, Klubb klasse Sum 2016 Dato type Sted Arr.
+2 1 Preben Bakken, Kristiansand PK 582 +8 9.mar Kristiansand Kristiansand PK
ny 2 Trond Håkon Seland Forgaard, Greipstad PK 579 ny 2.sep Gimlehallen Kr.sand Garnison PK
+6 2 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv V50 579 +13 7.feb Nodeland Greipstad PK
+48 4 Trond Forgaard, Greipstad PK 578 +37 7.feb Nodeland Greipstad PK
-2 4 Jakob Kråkevik, Odda PK V60 578 +1 16.apr Ragdehallen Odda PK
-5 6 Jarl-Edvind Edvardsen, Greipstad PK 576 -2 9.feb Nodeland Greipstad PK
+51 7 Jon Ørsund, Sunndal PK 575 +37 6.feb Bollitun Eide og Fræna PK
-1 8 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK 572 +5 4.jun Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 9 Wenche Solbakken, Aron SK Drammen Kv V50 570 ny 30.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
-1 10 Bjørn Johan Mariboe, Ringerike PK 568 +6 19.mar Hønefoss Ringerike PK
+9 11 Inge Morten Nordrumshaugen, Brumunddal PK 567 +9 12.feb Bangshallen Brumunddal PK
ny 11 Kjetil Bromark, Modum PK 567 ny 13.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 11 Olav Melkild, Sunndal PK V50 567 ny 15.mar Bjørnehaugen Kristiansund PK
ny 11 Kristian Arnt Reigstad Johannessen, Sartor SSL 567 ny 16.apr Ragdehallen Odda PK
+14 15 Ole Christian Gruer, Røyken SL 566 +14 29.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
+41 15 Helge Kristiansen, Sunndal PK 566 +27 6.jun Dalaråa Sunndal PK
+87 17 Geir Berg, Ringerike PK V50 565 +47 19.mar Hønefoss Ringerike PK
+50 17 Rune Kristian Hansen, Trondhjems PK V50 565 +31 12.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
-13 17 Frank Lien, Ringerike PK V50 565 -8 19.mar Hønefoss Ringerike PK
-8 17 Arild Inge Wollan, Støren SSK 565 +3 17.jun Myråsen Selbu PK
ny 17 Terje Storholt, Oslo PK V60 565 ny 30.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
-13 22 Eskild Skaar, Grimstad SS 562   - 22.jan Kristiansand Kristiansand PK
+103 23 Richard Aaserud, Ringerike PK 561 +54 30.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
-11 24 Sigbjørn Bredesen, Kristiansund PK 559 -2 6.mar Bollitun Eide og Fræna PK
-7 25 John Lothe, Haugesund PK 558 -1 22.jan Tunellen Haugesund PK
-13 26 Lars Siggerud, Oppegård SL 557 -4 16.sep Kurud Oppegård SL
+10 27 Mikkel Bast, Aron SK Drammen 555 +6 30.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
+86 27 Filip Vinæs, Mysen PL 555 +41 22.okt Hula bak brannstasjon Askim PK
ny 29 Espen Sivertsen, Greipstad PK V50 554 ny 23.sep Stemtjønn Greipstad PK
ny 29 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 554 ny 13.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 29 Jonny Skevik, Nedre Eiker PK V50 554 ny 30.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
-3 32 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V50 550 -2 22.jan Tunellen Haugesund PK
-11 32 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V60 550 -7 16.feb Vinne Verdal SSL
+73 34 Petter Berg, Aron SK Drammen 549 +32 13.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 34 Rikard Hille, Greipstad PK 549 ny 9.feb Nodeland Greipstad PK
ny 36 Arne Vemund Bækken, Hamar IL-Pgr V50 548 ny 8.okt Bangshallen Brumunddal PK
ny 36 Leif Kruse, OKTS V50 548 ny 20.nov ekeberg OKTS
-20 36 Ingar Woll, Bærum PK 548 -12 4.sep Maridalen OKTS
ny 39 Thomas Granerud, Oppegård SL 547 ny 16.sep Kurud Oppegård SL
ny 40 Ole Henning Fjeld, Namnå PK V50 546 ny 25.mai Smidholen Namnå PK
+22 40 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V70 546 +10 12.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
+34 42 Åge Ånensen, Stord PK 545 +14 22.okt Stavangergata 5 Haugesund PK
+48 42 Steven David Bendal, Vigra og Valderøy PK 545 +21 22.aug Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
-13 42 John Vedø, Kopervik PK 545 -7 8.apr Blikshavn Kopervik PK
-6 45 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V50 544 -4 8.okt VOSS Åsane PK
ny 45 Timmy Fåland, Kvinesdal PK 544 ny 4.jun Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 45 Jan-Erik Langebeck, Fredrikstad PK V50 544 ny 19.aug Regimentsmyra Fredrikstad SS
-2 48 Rune Stensrud, Kongsvinger SS 543 -1 12.feb Bangshallen Brumunddal PK
+22 48 Terje Rødseth, Eide og Fræna PK 543 +11 9.jan Bollitun Eide og Fræna PK
-11 48 André Hansø, Kristiansund PK V50 543 -6 6.mar Bollitun Eide og Fræna PK
+11 51 Terje Kolstad, Verdal SSL V50 542 +6 16.mar Vinne Verdal SSL
-7 51 Ole Morten Langeland, Haugesund PK 542 -3 19.feb Stavangergata 5 Haugesund PK
-19 51 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK V50 542 -8 4.jun Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 51 Reidar Hestnes, Egersund PK V60 542 ny 26.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 55 Daryosh Ferghepoush, Kristiansand PK 541 ny 23.sep Stemtjønn Greipstad PK
-43 56 Kay Ronnie Østhus Hansen, Haugesund PK 540 -21 19.feb Stavangergata 5 Haugesund PK
ny 57 Per Størker Haugnes, Kristiansund PK V50 539 ny 6.mar Bollitun Eide og Fræna PK
+74 58 Bjørnar Fjeldvik, Hokksund PK 538 +37 29.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
+27 59 Jan Olav Furuborg, Greipstad PK 537 +11 23.sep Stemtjønn Greipstad PK
+11 59 Kristoffer Stangvik Røssing, Sunndal PK 537 +5 6.jun Dalaråa Sunndal PK
ny 59 Kåre Mosgren, Birkenes & Lillesand SSL V50 537 ny 19.feb Kristiansand Kristiansand PK
-3 59 Arne Kvam, Bærum PK V60 537 -2 16.sep Kurud Oppegård SL
ny 59 Kjell Ottar Suther, Halden PK V50 537 ny 19.aug Regimentsmyra Fredrikstad SS
ny 64 Arne Granerud, Elverum PK V50 535 ny 12.feb Bangshallen Brumunddal PK
+54 65 Tore Nygaard, Haugesund PK 534 +25 19.mar Stavangergata 5 Haugesund PK
-33 65 Olaf Isaksen, Kristiansund PK V50 534 -16 15.feb Bjørnehaugen Kristiansund PK
+19 67 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 533 +7 17.jun Myråsen Selbu PK
-24 68 Tom Roger Ulleland, Eide og Fræna PK V50 532 -13 6.feb Bollitun Eide og Fræna PK
-16 68 Gunnar Orthe, Haugesund PK V50 532 -9 22.jan Tunellen Haugesund PK
+15 68 Roar Jacob Lislevand, Evje PK 532 +5 7.okt Evjemoen Evje PK
-41 68 Rune Thoresen, Verdal SSL V50 532 -21 16.feb Vinne Verdal SSL
-10 72 Rune Finstad, OKTS V60 531 -5 25.sep Ekeberg OKTS
+87 73 Bjarne Johannessen, Sunndal PK 530 +53 25.apr Dalaråa Sunndal PK
+110 73 Roar Haugan, Støren SSK 530 +79 20.aug Furukollen Støren SSK
+21 73 Jon Arne Brekken, Sunndal PK V60 530 +8 6.jun Dalaråa Sunndal PK
ny 76 Torstein Vikan, Verdal SSL 527 ny 16.nov Vinne Verdal SSL
ny 77 Anita Bjurstrøm, Nedre Eiker PK Kv V50 526 ny 30.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
+17 77 Hans Christian Granhus, Trondhjems PK 526 +4 12.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
-18 79 Ole Kristian Hatlen, Odda PK 525 -12 16.apr Ragdehallen Odda PK
ny 79 Erik Sveum, Aron SK Drammen V50 525 ny 30.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 79 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 525 ny 20.aug Furukollen Støren SSK
ny 79 Svein Rusten, Namnå PK V50 525 ny 25.mai Smidholen Namnå PK
ny 79 Bjørn Lindberg, Haugesund PK 525 ny 19.mar Stavangergata 5 Haugesund PK
-41 84 Livar Gudmestad, Sandnes PK 524 -22 26.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
+2 84 Vidar Solheim, Eide og Fræna PK 524 -2 6.nov Bollitun Eide og Fræna PK
+72 84 Bjørn Teigseth, Trondhjems PK V50 524 +44 12.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 87 Yngve Kristiansen, Lillestrøm OP 522 ny 25.mai Smidholen Namnå PK
ny 87 Sigbjørn Songstad, Åsane PK V50 522 ny 22.apr Jonahola Åsane PK
+7 89 Bjørg Lillevik Thoresen, Verdal SSL Kv 521 +1 19.jan Vinne Verdal SSL
ny 89 Rune Hammer, Aron SK Drammen V60 521 ny 29.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 91 Stein Vidar Amundsen, Hamar IL-Pgr SH 1 520 ny 8.okt Bangshallen Brumunddal PK
-52 91 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V50 520 -28 20.mai Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 91 Dag Ståle Strømstad, Kongsvinger SS V50 520 ny 20.nov ekeberg OKTS
+19 91 Torbjørn Olaus Dybfest, Kr.sand Garnison PK V50 520 +4 2.sep Gimlehallen Kr.sand Garnison PK
-33 91 Ove Emil Hammerstad, Bergen PK V60 520 -18 16.apr Ragdehallen Odda PK
ny 96 Peter Hirth, Aron SK Drammen V70 518 ny 13.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 97 Leif Johnny Rød, Sunndal PK V60 517 ny 9.jul Oppdal Oppdal PK
ny 98 Ola Todal, Trondhjems PK V60 516 ny 17.jun Myråsen Selbu PK
ny 98 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK 516 ny 20.aug Furukollen Støren SSK
+34 98 Arne Ronny Martinsen, Askim PK V60 516 +15 29.jan Hula bak brannstasjon Askim PK
ny 101 Oddbjørn Tangen, Sunndal PK V60 515 ny 9.jul Oppdal Oppdal PK
+74 101 Stig Eriksen, Trondhjems PK V50 515 +58 12.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 101 Marius Kirkemo Tøråsen, Namnå PK 515 ny 25.mai Smidholen Namnå PK
+9 104 Birger Hovland, Haugesund PK 514   - 19.mar Stavangergata 5 Haugesund PK
ny 105 Geir Jonatan Sharabi, Akademisk SL 513 ny 7.sep Løvenskiold Oslo PK
ny 106 Vegard Øksendal Haaland, Greipstad PK 512 ny 20.mai Stemtjønn Greipstad PK
+35 107 Jørn Jørgensen, Hamar IL-Pgr 510 +17 25.mai Smidholen Namnå PK
ny 108 Stefan Klasson, Kr.sand Garnison PK 508 ny 2.sep Gimlehallen Kr.sand Garnison PK
ny 109 Ole R. Paulsen, Oslo PK V70 506 ny 11.mai Løvenskiold Oslo PK
-9 109 Svein Norfinn Krakeli, Eide og Fræna PK V60 506 -13 8.okt Bollitun Eide og Fræna PK
ny 111 Kenny Andre Hauglum Kolstad, Vigra og Valderøy PK 505 ny 6.feb Bollitun Eide og Fræna PK
+84 111 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V50 505 +75 19.mar Hønefoss Ringerike PK
-6 113 Tor Andre Opås, Evje PK V50 504 -13 22.jan Kristiansand Kristiansand PK
+93 114 Tormod Sjursen, Haugesund PK 503 +91 19.feb Stavangergata 5 Haugesund PK
ny 115 Hallvor Kåre Brunstad, Kristiansand PK 502 ny 19.feb Kristiansand Kristiansand PK
+62 115 Jan Tore Trøan, Trondhjems PK 502 +47 12.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 117 Jon Kristian Ulvin, Trondhjems PK 501 ny 17.jun Myråsen Selbu PK
-32 118 Odd Geir Ramsland Westermann, Kristiansand PK 499 -27 9.mar Kristiansand Kristiansand PK
ny 118 Ove Jarle Dahl, Bærum PK V70 499 ny 7.sep Løvenskiold Oslo PK
ny 118 Anita Søvik, Grimstad SS Kv V50 499 ny 4.jun Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 118 Alf-Wiggo Eriksen, Trondhjems PK 499 ny 12.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
+10 118 Knut Øverby, Elverum PK V50 499 -7 12.feb Bangshallen Brumunddal PK
ny 118 Ronald Eikefjord, Egersund PK V50 499 ny 4.jun Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 124 Petter Jørgensen, Røyken SL 498 ny 29.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 125 Håkon Tøråsen, Namnå PK V50 496 ny 25.mai Smidholen Namnå PK
ny 126 Per Erik Bjurstrøm, Nedre Eiker PK V50 494 ny 13.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 127 Per Gunnar Bryhni, Hamar IL-Pgr V60 492 ny 12.feb Bangshallen Brumunddal PK
ny 127 Beate Klara Knutsen, Åsane PK Kv 492 ny 16.apr Ragdehallen Odda PK
+34 127 Thor Øystein Rosseli, Kristiansand PK V50 492 +16 22.jan Kristiansand Kristiansand PK
+28 127 Per Arve Heggset, Sunndal PK V50 492 +11 30.mai Dalaråa Sunndal PK
+7 131 Erik Andre Fagerland, Skudenes PK 491 -8 22.jan Tunellen Haugesund PK
+45 131 Kjell Olsen, Åsane PK V60 491 +35 8.okt VOSS Åsane PK
ny 133 Rune Fosseng Olsen, Verdal SSL 490 ny 16.mar Vinne Verdal SSL
ny 134 Morten Sæther, Hamar IL-Pgr V50 489 ny 13.aug Bangshallen Brumunddal PK
ny 135 Jan Erik Andersen, Nedre Eiker PK V50 488 ny 13.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 135 Chris André Østrem, Kvinesdal PK 488 ny 1.mar Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 137 Tor Michael Kristiansen, Aron SK Drammen V60 487 ny 13.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
+74 138 Kristin Ragnfrid Bakka, Kristiansand PK Kv V50 485 +84 19.feb Kristiansand Kristiansand PK
ny 139 Thomas Lyngmoe Berg, Namnå PK 484 ny 25.mai Smidholen Namnå PK
-   140 Øyvind Birger Mathisen, Bærum PK V70 483 -11 7.sep Løvenskiold Oslo PK
ny 140 Torstein Liene, Greipstad PK V60 483 ny 19.feb Kristiansand Kristiansand PK
+89 142 Hans Martin, Trondhjems PK V70 481 +127 12.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 143 Jan Erik Brandbu, Mysen PL V70 480 ny 19.aug Regimentsmyra Fredrikstad SS
ny 143 Harald Breland, Greipstad PK V70 480 ny 23.sep Stemtjønn Greipstad PK
ny 145 Alf Johnsen, Greipstad PK V60 475 ny 19.feb Kristiansand Kristiansand PK
+24 146 Bernhard Landenes, Haugesund PK 474 +12 22.jan Tunellen Haugesund PK
-77 147 Finn Inge Halvorsen, Mysen PL 473 -59 29.jan Hula bak brannstasjon Askim PK
ny 148 Thomas Rosenvinge, Grimstad SS 472 ny 2.sep Gimlehallen Kr.sand Garnison PK
-49 149 Espen Mostad, Fredrikstad SS 469 -50 22.okt Hula bak brannstasjon Askim PK
ny 150 Per Anders Knive, Hokksund PK 468 ny 30.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
-5 151 Jonas Bernhard Hjelen, Eide og Fræna PK 466 -23 9.jan Bollitun Eide og Fræna PK
ny 151 Bjørn Harald Brakstad, Sunndal PK Menn U14 466 ny 30.mai Dalaråa Sunndal PK
-13 153 Dagfinn Kristian Arnold Astrup, Sandnes PK V50 464 -30 22.jan Tunellen Haugesund PK
ny 154 Ronald Storesæther Eikefjord, Egersund PK V50 463 ny 26.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
-31 154 Erling Andre Sønderby, Dokka PK 463 -45 20.nov ekeberg OKTS
ny 154 Jan Wiik, Aron SK Drammen V50 463 ny 13.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 157 Geir Yngve Kristiansen, Nedre Eiker PK 459 ny 13.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 158 Joakim Sekkingstad, Kvam PK 457 ny 16.apr Ragdehallen Odda PK
+7 158 Henry Nordvi, Hamar IL-Pgr V70 457 -16 8.okt Bangshallen Brumunddal PK
ny 160 Jan Torgeir Sandvik, Eide og Fræna PK 455 ny 10.apr Bollitun Eide og Fræna PK
ny 161 Anne Lene Breive Ilievski, Greipstad PK Kv 454 ny 23.sep Stemtjønn Greipstad PK
ny 162 Randi Karoliussen, Levanger SSL Kv 449 ny 19.okt Vinne Verdal SSL
ny 163 Terje Haugene, Greipstad PK V50 448 ny 20.mai Stemtjønn Greipstad PK
+50 164 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 443 +44 17.jun Myråsen Selbu PK
+12 165 Sindre Sylte Kallmyr, Sunndal PK 442 -13 6.mar Bollitun Eide og Fræna PK
ny 166 Oddvar Skirbekk, Hamar IL-Pgr V70 441 ny 13.aug Bangshallen Brumunddal PK
ny 167 Thomas Ollestad Blitzner, Egersund PK Menn U16 440 ny 26.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
+47 168 Ståle Nordeng, Trondhjems PK V50 432 +36 12.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
-12 169 Gjermund Nygårdseter, Kongsvinger SS V50 430 -49 22.okt Hula bak brannstasjon Askim PK
ny 169 Oddbjørn Schau, Bodung PK 430 ny 25.mai Smidholen Namnå PK
ny 171 Terje Ofstad, Trondhjems PK V60 429 ny 12.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 172 Jonas Holten, Sunndal PK 426 ny 6.mar Bollitun Eide og Fræna PK
ny 172 Dagfinn Krog, Trondhjems PK 426 ny 12.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 174 Morten F. G. Hoem, Greipstad PK V50 425 ny 20.mai Stemtjønn Greipstad PK
ny 175 Tor Håkon Betten Åsgård, Kristiansund PK 422 ny 15.mar Bjørnehaugen Kristiansund PK
ny 176 Roman Eck, Kvinesdal PK 418 ny 1.mar Kvinesdal Kvinesdal PK
+8 177 Johann Hammerdinger, Haugesund PK V50 415 -32 19.mar Stavangergata 5 Haugesund PK
ny 177 Daniel Marvik Veggeberg, Haugesund PK 415 ny 19.mar Stavangergata 5 Haugesund PK
ny 179 Jørgen Nordseth, Trondhjems PK 405 ny 12.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 180 Hilde Angelica Sæter, Sunndal PK Kv 404 ny 15.feb Bjørnehaugen Kristiansund PK
ny 181 Karl Johan Byberg, Egersund PK 399 ny 26.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 182 Geir Hoff, Trondhjems PK V60 398 ny 12.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 183 Jørgen Sandhåland, Kristiansand PK 396 ny 19.feb Kristiansand Kristiansand PK
ny 184 Ken Michael Gunderstad, Haugesund PK 395 ny 22.jan Tunellen Haugesund PK
ny 185 Rune Straume, Røyken SL 393 ny 29.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 186 Ranveig Heggen, Haugesund PK Kv 392 ny 22.jan Tunellen Haugesund PK
ny 187 Svein Anders Dalane, Kristiansand PK 384 ny 22.jan Kristiansand Kristiansand PK
-4 188 Geir Sivertsen, Åsane PK V50 383 -66 22.apr Jonahola Åsane PK
+52 188 Jan Christian Fjeld, Ringerike PK V50 383 +64 19.mar Hønefoss Ringerike PK
+37 190 John Richard Blitzner, Egersund PK V50 382 +13 4.jun Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 191 Arve Guldhav, Kvinesdal PK V60 377 ny 4.jun Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 192 Kent Arne Sletten, Namnå PK 372 ny 25.mai Smidholen Namnå PK
ny 193 May Britt Jensen, Kristiansund PK Kv 369 ny 20.aug Furukollen Støren SSK
ny 194 Kim Lorenz, Kvinesdal PK 367 ny 31.mai Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 195 Jon Roger Vik, Sartor SSL 366 ny 22.apr Jonahola Åsane PK
ny 196 Tom Øivind Jensen, Fredrikstad SS V70 365 ny 19.aug Regimentsmyra Fredrikstad SS
+50 197 Elin-Irene Nordhagen, Kongsvinger SS Kv 362 +73 12.feb Bangshallen Brumunddal PK
ny 197 Bjørn Inge Pedersen, Brumunddal PK 362 ny 12.feb Bangshallen Brumunddal PK
ny 199 Trine Amundsen, Eide og Fræna PK Kv 350 ny 6.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 200 Robert Nestler, Kristiansand PK 322 ny 22.jan Kristiansand Kristiansand PK
ny 201 Christian Bjelland Nymark, Haugesund PK 315 ny 19.mar Stavangergata 5 Haugesund PK
ny 202 Ronja Ellertsen, Egersund PK Kv U14 294 ny 26.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
+18 202 Arild Jonny Gamlem, Vigra og Valderøy PK 294 -88 22.aug Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 204 Torbjørn Sørum, Aron SK Drammen V60 293 ny 13.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 205 Olav Håland, Egersund PK 267 ny 4.jun Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 206 Jørgen Hindal, Haugesund PK Menn U14 260 ny 19.nov Stavangergata 5 Haugesund PK
ny 207 Viktoriia Sivertsen, Greipstad PK Kv 258 ny 20.mai Stemtjønn Greipstad PK
ny 208 Leeroy Nedregaard, Vigra og Valderøy PK V60 248 ny 22.aug Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+46 209 Webjørn Jostein Gamlem, Vigra og Valderøy PK 234 +25 22.aug Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 210 Bente Forsberg, Hokksund PK Kv 185 ny 13.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 211 Roar Troset Larsen, Trondhjems PK V60 157 ny 12.aug Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 212 Runar Pettersen, Oslo PK V50 131 ny 20.nov ekeberg OKTS