Alle på topp: Hurtig S-rev   2018 Klasse: A B C oppdatert 14.oktober 2018
krav 555 520 475 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet 99 skyttere ( -17 )
2017 pl Navn, Klubb klasse Sum 2017 Dato type Sted Arr.
-   1 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv V50 571 -11 12.mai Stemtjønn Greipstad PK
+30 2 Trond Håkon Seland Forgaard, Greipstad PK 568 +28 14.apr Stemtjønn Greipstad PK
+3 2 Jarl-Edvind Edvardsen, Greipstad PK 568   - 12.mai Stemtjønn Greipstad PK
-2 4 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK 564 -13 27.aug Kristiansand Kr.sand Garnison PK
+33 4 Frank Lien, Ringerike PK V50 564 +29 16.jun Myhrespiten Hokksund PK
ny 6 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK 563 ny 23.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
+20 7 Ole Christian Gruer, Røyken SL 562 +21 21.aug Drammen Aron SK Drammen
ny 7 Olaf Åvitsland, Evje PK V50 562 ny 13.okt Evjemoen Evje PK
+28 9 Mikkel Bast, Aron SK Drammen 560 +25 21.aug Drammen Aron SK Drammen
-1 10 Olav Melkild, Sunndal PK V50 559 -4 8.mai Dalaråa Sunndal PK
ny 11 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 555 ny 24.jun Bjergsted Hafrsfjord PK
+33 12 Petter Berg, Aron SK Drammen 553 +30 14.apr Drammen Aron SK Drammen
ny 13 Harald Strømmegjerde, Sunndal PK 548 ny 19.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-3 14 Rolf Hindal, Haugesund PK 547 -13 21.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 15 Liv Håland, Hå PK Kv 546 ny 24.jun Bjergsted Hafrsfjord PK
-4 16 Terje Storholt, Oslo PK V60 545 -14 14.apr Drammen Aron SK Drammen
+16 17 Gunnar Orthe, Haugesund PK V50 544 +7 18.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 18 Jan Ove Midtun, Bergen PK 540 ny 24.jun Skjerve NOP/Voss
+45 18 Ingar Woll, Bærum PK 540 +51 3.sep Ekeberg OKTS
-14 18 Helge Kristiansen, Sunndal PK 540 -29 5.jun Dalaråa Sunndal PK
+6 21 Arne Vemund Bækken, Hamar SSK V50 539 -2 6.okt Bangshallen Brumunddal PK
+6 21 Arild Inge Wollan, Støren SSK V50 539 -2 16.jun Skytesenteret Selbu PK
+2 21 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V60 539 -7 21.aug Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 24 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK 538 ny 18.jan Vinne Verdal SSL
+2 25 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V60 537 -4 7.apr Blikshavn Kopervik PK
+9 25 Roald Stokken, Åsane PK V50 537 +1 24.jun Skjerve NOP/Voss
+14 27 Jakob Kråkevik, Odda PK V60 536 +6 24.jun Skjerve NOP/Voss
ny 28 Ole-Martin Berge Haga, Sandnes PK 533 ny 24.jun Bjergsted Hafrsfjord PK
-19 28 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V50 533 -30 21.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 30 Morten Sleire, Kvam PK V50 532 ny 24.jun Skjerve NOP/Voss
+73 31 Stein Vidar Amundsen, Hamar SSK SH 1 531 +180 6.okt Bangshallen Brumunddal PK
+3 31 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V60 531 -5 18.jan Vinne Verdal SSL
-16 33 Wenche Solbakken, Aron SK Drammen Kv V60 530 -22 21.aug Drammen Aron SK Drammen
+26 34 Yngve Rolseth, Trondhjems PK 529 +39 23.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
-22 34 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V70 529 -30 23.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 36 Cato Brekke, Hokksund PK V50 528 ny 16.jun Myhrespiten Hokksund PK
-18 36 Terje Kolstad, Verdal SSL V50 528 -23 18.jan Vinne Verdal SSL
-17 38 Tom Cato Karlsen, Røyken SL V50 527 -21 14.apr Drammen Aron SK Drammen
+9 38 Inge Morten Nordrumshaugen, Brumunddal PK 527 +10 6.okt Bangshallen Brumunddal PK
ny 40 Tom Henry Øvland, Greipstad PK 524 ny 14.apr Stemtjønn Greipstad PK
+42 41 Richard Aaserud, Ringerike PK 523 +68 4.sep Ekeberg Oslo PK
ny 42 Bjørnar Elgsæther, Støren SSK 522 ny 23.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 42 Runar Ingebretsen, OKTS V50 522 ny 28.jan Hula bak brannstasjon Askim PK
ny 42 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK V50 522 ny 11.aug Lerkehaug Steinkjer PK
ny 42 Bjørn Egil Helgerud, Hokksund PK 522 ny 22.sep Drammen Aron SK Drammen
ny 46 Ståle Hansen, Nedre Eiker PK 519 ny 14.apr Drammen Aron SK Drammen
ny 46 Janina-Simone Krause, Greipstad PK Kv 519 ny 12.mai Stemtjønn Greipstad PK
-27 48 Steven David Bendal, Vigra og Valderøy PK V50 518 -30 7.okt Bollitun Eide og Fræna PK
ny 49 Rune Kristian Hansen, Trondhjems PK V50 515 ny 23.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
-10 49 Kjell Olsen, Åsane PK V60 515 -16 24.jun Skjerve NOP/Voss
+14 51 Bjørn Harald Brakstad, Sunndal PK Menn U16 514 +30 8.mai Dalaråa Sunndal PK
ny 52 Sissel Synnøve Korpiselkä, Hå PK Kv 509 ny 24.jun Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 52 Bjørn Wold, Trondhjems PK V60 509 ny 23.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
+47 52 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK V50 509 +123 14.apr Stemtjønn Greipstad PK
-13 55 John Lothe, Haugesund PK 508 -20 21.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 55 Bjørn Lindberg, Haugesund PK V50 508 ny 7.apr Blikshavn Kopervik PK
ny 57 Stefan Klasson, Kr.sand Garnison PK 507 ny 27.mai Kristiansand Kr.sand Garnison PK
ny 58 Kristin Thune, OKTS Kv V50 505 ny 3.sep Ekeberg OKTS
-5 59 Stig Eriksen, Trondhjems PK V50 503 +2 23.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 59 Asbjørn Nikolaisen, Aron SK Drammen 503 ny 21.aug Drammen Aron SK Drammen
ny 61 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V50 501 ny 16.jun Myhrespiten Hokksund PK
ny 62 Kjetil Ellertsen, Egersund PK 498 ny 24.jun Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 62 Bjørn Teigseth, Trondhjems PK V50 498 ny 23.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 64 Andreas Kiltvik, Selbu PK 495 ny 16.jun Skytesenteret Selbu PK
ny 65 Geir Atle Småvik, Trondhjems PK V50 494 ny 23.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 66 Ernesto Santos Cagunot, Kr.sand Garnison PK 492 ny 3.jun Kristiansand Kr.sand Garnison PK
ny 67 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK 491 ny 24.jun Bjergsted Hafrsfjord PK
-29 68 Jonas Bernhard Hjelen, Eide og Fræna PK 490 -41 21.aug Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 69 Dag Kristiansen, Aron SK Drammen V60 485 ny 29.sep Myhrespiten Hokksund PK
+11 70 Peter Hirth, Aron SK Drammen V70 484 +28 21.aug Drammen Aron SK Drammen
-2 71 Tor Andre Opås, Evje PK V50 483 +4 13.okt Evjemoen Evje PK
ny 71 Bjørnar Amundsen, Greipstad PK 483 ny 14.apr Stemtjønn Greipstad PK
ny 73 Magnar Skrettingland, Birkenes & Lillesand SSL V50 475 ny 21.jan Kristiansand Kristiansand PK
ny 74 Tine Elisabeth Sleire, Kvam PK Kv 472 ny 24.jun Skjerve NOP/Voss
-1 75 Kjell Jørund Johannesen, OKTS V50 469 -5 3.sep Ekeberg OKTS
-33 76 Håvard Todal, OKTS 467 -60 3.sep Ekeberg OKTS
ny 76 Per Sundland, OKTS V50 467 ny 3.sep Ekeberg OKTS
-13 78 Jan Olav Furuborg, Greipstad PK 458 -26 8.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 79 Ruben Langeland Sandnes, Asker SK 450 ny 30.mar solliveien 91 Asker SK
-28 79 Frode Øien, Kr.sand Garnison PK 450 -57 8.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 81 Helge Atle Rønningsen, OKTS V50 446 ny 3.sep Ekeberg OKTS
-18 82 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 445 -40 23.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 82 Richard Berge, Kirkenes PK 445 ny 4.sep Ekeberg Oslo PK
ny 84 Rune Lundsaunet, Verdal SSL V50 439 ny 11.aug Lerkehaug Steinkjer PK
ny 85 Svenn Arne Hammersborg, Mysen PL V50 423 ny 28.jan Hula bak brannstasjon Askim PK
ny 86 Gjermund Nygårdseter, Kongsvinger SS V50 422 ny 3.sep Ekeberg OKTS
ny 87 Rune Straume, Røyken SL 418 ny 21.aug Drammen Aron SK Drammen
ny 88 Tor Jørgen Tofte, Bergen PK V60 416 ny 24.jun Skjerve NOP/Voss
ny 89 Arne Kolbjørnsen, Haugesund PK V50 405 ny 21.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
+16 90 Per Anders Knive, Hokksund PK 404 +87 22.sep Drammen Aron SK Drammen
ny 91 Geir Storholt, Greipstad PK V60 399 ny 8.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 92 Terje Rødseth, Eide og Fræna PK 396 ny 5.mar Bollitun Eide og Fræna PK
ny 93 Øystein Gullseth, Trondhjems PK V50 389 ny 23.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 94 Geir Hoff, Trondhjems PK V60 383 ny 23.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 95 Dag Ståle Strømstad, Kongsvinger SS V50 337 ny 3.sep Ekeberg OKTS
ny 96 Ida Sofie Vasaasen, Brumunddal PK Kv 290 ny 6.okt Bangshallen Brumunddal PK
ny 97 Audun Bermingrud, Aron SK Drammen 262 ny 22.sep Drammen Aron SK Drammen
ny 98 Jørn Erik Larsen, Tromsø PK 132 ny 12.jul Brosebanen Lyngsalpene PK
ny 99 Øystein Wold, Trondhjems PK 107 ny 23.mai Jonsvatnet Trondhjems PK