Alle på topp: Hurtig S-rev   2019 Klasse: A B C oppdatert 5.desember 2019
krav 555 520 475 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet 117 skyttere ( +2 )
2018 pl Navn, Klubb klasse Sum 2018 Dato type Sted Arr.
+1 1 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv 582 +11 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 2 Rikard Hille, Greipstad PK 566 ny 6.apr Stemtjønn Greipstad PK
+4 3 Olaf Åvitsland, Evje PK V55 564 +2 10.aug Evje Evje PK
+18 3 Arild Inge Wollan, Støren SSK 564 +25 7.jul Oppdal Oppdal PK
+9 5 Rolf Hindal, Haugesund PK 563 +16 17.mar "Kuleisen" Haugesund PK
+10 6 Terje Storholt, Oslo PK V65 562 +17 19.jan Bommestad Farris SS - Larvik
-6 7 Frank Lien, Ringerike PK V55 559 -26 25.mai Myhrespiten Hokksund PK
-3 8 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK 557 -7 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 9 Glenn Bjorheim, Hå PK 555 ny 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
+9 10 Helge Kristiansen, Sunndal PK 553 +13 11.jun Dalaråa Sunndal PK
-2 11 Mikkel Bast, Aron SK Drammen 552 -8 21.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 11 Dag Arild Hansen, NOP-Bergen 552 ny 28.apr Voss NOP/Voss
ny 13 Jon Ørsund, Sunndal PK 549 ny 7.jan Bollitun Eide og Fræna PK
+23 13 Wenche Solbakken, Aron SK Drammen Kv V55 549 +19 12.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
-4 15 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 548 -7 11.aug Haraland Skurve Stavanger PK
ny 16 Sigbjørn Bredesen, Kristiansund PK 547 ny 13.feb Bjørnehaugen Kristiansund PK
ny 16 Odd Bjorheim, Hå PK V55 547 ny 11.aug Haraland Skurve Stavanger PK
+37 18 Sissel Synnøve Korpiselkä, Hå PK Kv 546 +37 11.aug Haraland Skurve Stavanger PK
-4 19 Liv Håland, Hå PK Kv 542 -4 11.aug Haraland Skurve Stavanger PK
-10 20 Olav Melkild, Sunndal PK 541 -18 28.mai Dalaråa Sunndal PK
ny 21 Tommy André Utheim, Lindesnes PK 540 ny 6.apr Stemtjønn Greipstad PK
ny 21 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 540 ny 11.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+55 21 Arve Guldhav, Kvinesdal PK V55 540 +55 6.apr Stemtjønn Greipstad PK
ny 24 Tor Christian Søndergaard, Kr.sand Garnison PK 539 ny 17.jan Nodelandshallen Greipstad PK
ny 25 Tor Egil Hannestad, Brumunddal PK 537 ny 5.okt Brumunddal Brumunddal PK
+4 25 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv 537 +4 17.mar "Kuleisen" Haugesund PK
+62 27 Steven Banek Skår, Åsane PK 535 +83 15.sep Voss NOP/Voss
ny 27 Rolf Høvring, Haugesund PK 535 ny 24.nov Prestegardsskogen Stord PK
+6 27 Stig Gøran Olsen, Åsane PK 535 +4 28.apr Voss NOP/Voss
-18 30 Petter Berg, Aron SK Drammen 534 -19 21.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
-4 30 Roald Henning Stokken, Åsane PK V55 534 -3 15.sep Voss NOP/Voss
+8 32 Terje Kolstad, Verdal SSL 533 +5 19.jun Tromsdal Verdal SSL
+4 32 Steven David Bendal, Vigra og Valderøy PK 533 +3 11.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 32 Bjørnar Fjeldvik, Hokksund PK 533 ny 25.mai Myhrespiten Hokksund PK
-7 35 Jakob Kråkevik, Odda PK V65 532 -4 17.mar "Kuleisen" Haugesund PK
ny 36 Ole Morten Langeland, Haugesund PK 531 ny 11.aug Haraland Skurve Stavanger PK
-16 37 Arne Vemund Bækken, Hamar SSK V55 530 -9 30.mai Smiholen Namnå PK
ny 38 Knut Inge Kjesbu, Verdal SSL 529 ny 14.mar Vinne Verdal SSL
ny 38 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen 529 ny 12.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
-7 40 Robert Ilievski, Greipstad PK 528 -3 14.nov Nodelandshallen Greipstad PK
-15 41 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V55 527 -10 31.aug Blikshavn Kopervik PK
ny 41 Tom Roger Ulleland, Eide og Fræna PK V55 527 ny 4.nov Bollitun Eide og Fræna PK
-22 43 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V65 525 -14 17.jan Vinne Verdal SSL
ny 44 Lasse Hovd, Bærum PK 524 ny 31.aug Åres Farris SS - Larvik
ny 44 Øyvind Wulfsberg, Hokksund PK 524 ny 25.mai Myhrespiten Hokksund PK
ny 44 Karl Egil Hanevik, Rena PK V55 524 ny 5.okt Brumunddal Brumunddal PK
+2 44 Richard Aaserud, Ringerike PK 524 +1 12.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
-16 48 Morten Sleire, Kvam PK 523 -9 24.nov Prestegardsskogen Stord PK
ny 48 Johannes Gjerstad, NOP/Voss 523 ny 28.apr Voss NOP/Voss
ny 48 Heikki Andre Toivonen, Aron SK Drammen 523 ny 21.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
+4 51 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK V55 521 +12 15.jan Nodelandshallen Greipstad PK
+8 51 John Lothe, Haugesund PK 521 +13 23.mar Blikshavn Kopervik PK
-24 53 Ole-Martin Berge Haga, Sandnes PK 520 -13 11.aug Haraland Skurve Stavanger PK
-36 53 Gunnar Orthe, Haugesund PK V55 520 -24 17.mar "Kuleisen" Haugesund PK
-32 53 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V55 520 -19 11.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 56 Reidar Langkjær, Åsane PK V65 517 ny 28.apr Voss NOP/Voss
ny 56 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 517 ny 16.nov Bommestad Farris SS - Larvik
ny 58 Ole Martin Jørve, Ringerike PK 516 ny 27.apr Hønefoss Ringerike PK
ny 59 Rolf Bjarne Eriksen, Vennesla PK 515 ny 12.nov Nodelandshallen Greipstad PK
ny 59 Erik Andrè Ellingsen, NOP/Vatne 515 ny 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 59 Robert Mettälä-Larsson, Stord PK 515 ny 24.nov Prestegardsskogen Stord PK
ny 62 Are Wivestad, Sola PK V55 512 ny 11.aug Haraland Skurve Stavanger PK
ny 63 Knut Ivar Sørheim, Time PK 510 ny 19.okt Bråstein Sandnes PK
-17 64 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK 506 -16 22.aug Tromsdal Verdal SSL
-11 65 Bjørn Harald Brakstad, Sunndal PK Menn U16 503 -11 3.sep Dalaråa Sunndal PK
ny 66 Bjørn Kvendset, Bæverdalen PK 502 ny 6.aug Dalaråa Sunndal PK
+20 67 Jan Tore Vaksdal, NOP/Voss V55 500 +40 28.apr Voss NOP/Voss
ny 67 Kjell Ove Torsvik, Farris SS - Larvik V55 500 ny 31.aug Åres Farris SS - Larvik
ny 69 Odd Harald Pedersen, Haugesund PK 499 ny 11.aug Haraland Skurve Stavanger PK
ny 70 Leif Johnny Rød, Oppdal PK V55 498 ny 7.jul Oppdal Oppdal PK
ny 70 Monica Kolbjørnsen, Haugesund PK Kv 498 ny 17.mar "Kuleisen" Haugesund PK
ny 70 Ingvar Kippernes Kallmyr, Eide og Fræna PK 498 ny 4.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 73 Torgrim Rønning, Aron SK Drammen V55 495 ny 13.okt Hula bak brannst. Askim PK
ny 73 Olaf Isaksen, Kristiansund PK V55 495 ny 13.feb Bjørnehaugen Kristiansund PK
-35 75 Cato Brekke, Hokksund PK V55 494 -34 25.mai Myhrespiten Hokksund PK
-21 76 Tine Elisabeth Sleire, Kvam PK Kv 490 -19 15.sep Voss NOP/Voss
-9 76 Geir Kåre Flo, Ringerike PK 490 -11 21.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
-4 78 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK 488 -3 3.nov Kvinesdal Kvinesdal PK
+2 79 Magnar Anton Støyva, Sandane PK 487 +7 11.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 80 Arvid Martin Øiamo, Oppdal PK V65 486 ny 7.jul Oppdal Oppdal PK
ny 81 Sander Elias Toivonen, Aron SK Drammen Menn Jr 483 ny 21.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
+20 82 Arne Emil Kolbjørnsen, Haugesund PK V55 481 +76 24.nov Prestegardsskogen Stord PK
ny 83 Erik Sveum, Aron SK Drammen V55 477 ny 21.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
-9 84 Jonas Bernhard Hjelen, Eide og Fræna PK 475 -15 4.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 84 Kenneth Eliussen Kristoffersen, Kopervik PK 475 ny 31.aug Blikshavn Kopervik PK
ny 86 Mats Gaudestad, Vennesla PK 469 ny 10.aug Evje Evje PK
ny 87 Bernt Sverre Pedersen, Asker SK V55 466 ny 25.mai Myhrespiten Hokksund PK
ny 88 Oddbjørn Tangen, Sunndal PK V65 464 ny 7.jul Oppdal Oppdal PK
ny 89 Espen Normann, Verdal SSL 460 ny 22.aug Tromsdal Verdal SSL
+15 90 Dag Ståle Strømstad, Kongsvinger SS 455 +59 5.okt Brumunddal Brumunddal PK
ny 90 Johan Martin Forsberg, Hokksund PK 455 ny 25.mai Myhrespiten Hokksund PK
ny 92 Egil Vetvik, Eide og Fræna PK V55 454 ny 4.feb Bollitun Eide og Fræna PK
+4 93 Gjermund Nygårdseter, Kongsvinger SS 450 +28 5.okt Brumunddal Brumunddal PK
ny 94 Terje Reitan Bolli, Vigra og Valderøy PK 448 ny 6.okt Bollitun Eide og Fræna PK
ny 94 Birger Hovland, Haugesund PK 448 ny 17.mar "Kuleisen" Haugesund PK
ny 96 Tore Reinhardt Solberg, Greipstad PK V65 444 ny 14.feb Nodelandshallen Greipstad PK
-18 97 Tor Andre Opås, Evje PK V55 443 -40 10.aug Evje Evje PK
ny 97 Kai-Åge Johannessen, Sarpsborg PK 443 ny 21.sep Regimentsmyra Fredrikstad SS
ny 99 Anne Lene Breive Ilievski, Greipstad PK Kv 435 ny 20.okt KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
ny 100 Frode Andre Krøvel, Ørsta/Volda PK 431 ny 11.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-13 101 Jan Olav Furuborg, Greipstad PK 426 -32 6.apr Stemtjønn Greipstad PK
ny 102 Roald Fuglestad, Hå PK 422 ny 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 103 Johnny Amir Ahmad, Aron SK Drammen 413 ny 12.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 104 Andreas Rygg Kvåle, Verdal SSL 412 ny 14.mar Vinne Verdal SSL
+4 105 Vegard Øksendal Haaland, Greipstad PK 410 +44 18.mai Stemtjønn Greipstad PK
ny 106 Odd Ivar Leangen Kristiansen, Sunndal PK Menn U12 401 ny 25.jun Dalaråa Sunndal PK
ny 107 Arne Horneland, Haugesund PK 396 ny 17.mar "Kuleisen" Haugesund PK
ny 108 Arnth Bjørnar Lien, Åsane PK V55 386 ny 28.apr Voss NOP/Voss
ny 109 Daniel Hagenes, Åsane PK 382 ny 15.sep Voss NOP/Voss
ny 110 Kristin Leangen Bolme, Sunndal PK Kv 379 ny 25.jun Dalaråa Sunndal PK
ny 111 Svein Norfinn Krakeli, Eide og Fræna PK V55 359 ny 30.sep Bollitun Eide og Fræna PK
-1 112 Audun Hauglum Bermingrud, Aron SK Drammen 335 +73 12.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
-17 113 Svenn Arne Hammersborg, Mysen PL 325 -98 27.jan Hula bak brannstasjon Askim PK
ny 114 Tor Michael Kristiansen, Aron SK Drammen V65 280 ny 12.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 115 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK 221 ny 11.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 116 Tommy Berntsen, Fredrikstad SS 175 ny 13.okt Hula bak brannst. Askim PK
ny 117 Trond Boge Jensen, Åsane PK V55 161 ny 28.apr Voss NOP/Voss