Alle på topp: Hurtig S-rev   2019 Klasse: A B C oppdatert 24.august 2019
krav 555 520 475 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet 85 skyttere ( -30 )
2018 pl Navn, Klubb klasse Sum 2018 Dato type Sted Arr.
+1 1 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv 582 +11 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 2 Rikard Hille, Greipstad PK 566 ny 6.apr Stemtjønn Greipstad PK
+18 3 Arild Inge Wollan, Støren SSK 564 +25 7.jul Oppdal Oppdal PK
+4 3 Olaf Åvitsland, Evje PK V55 564 +2 10.aug Evje Evje PK
+9 5 Rolf Hindal, Haugesund PK 563 +16 17.mar "Kuleisen" Haugesund PK
+10 6 Terje Storholt, Oslo PK V65 562 +17 19.jan Bommestad Farris SS - Larvik
-6 7 Frank Lien, Ringerike PK V55 559 -26 25.mai Myhrespiten Hokksund PK
-3 8 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK 557 -7 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 9 Glenn Bjorheim, Hå PK 555 ny 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
+9 10 Helge Kristiansen, Sunndal PK 553 +13 11.jun Dalaråa Sunndal PK
ny 11 Dag Arild Hansen, NOP-Bergen 552 ny 28.apr Voss NOP/Voss
ny 12 Jon Ørsund, Sunndal PK 549 ny 7.jan Bollitun Eide og Fræna PK
-2 13 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 548 -7 11.aug Haraland Skurve Stavanger PK
ny 14 Odd Bjorheim, Hå PK V55 547 ny 11.aug Haraland Skurve Stavanger PK
ny 14 Sigbjørn Bredesen, Kristiansund PK 547 ny 13.feb Bjørnehaugen Kristiansund PK
+39 16 Sissel Synnøve Korpiselkä, Hå PK Kv 546 +37 11.aug Haraland Skurve Stavanger PK
-2 17 Liv Håland, Hå PK Kv 542 -4 11.aug Haraland Skurve Stavanger PK
-8 18 Olav Melkild, Sunndal PK 541 -18 28.mai Dalaråa Sunndal PK
+57 19 Arve Guldhav, Kvinesdal PK V55 540 +55 6.apr Stemtjønn Greipstad PK
ny 19 Tommy André Utheim, Lindesnes PK 540 ny 6.apr Stemtjønn Greipstad PK
ny 19 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 540 ny 11.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 22 Tor Christian Søndergaard, Kr.sand Garnison PK 539 ny 17.jan Nodelandshallen Greipstad PK
+6 23 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv 537 +4 17.mar "Kuleisen" Haugesund PK
+9 24 Stig Gøran Olsen, Åsane PK 535 +4 28.apr Voss NOP/Voss
+15 25 Terje Kolstad, Verdal SSL 533 +5 19.jun Tromsdal Verdal SSL
+11 25 Steven David Bendal, Vigra og Valderøy PK 533 +3 11.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 25 Bjørnar Fjeldvik, Hokksund PK 533 ny 25.mai Myhrespiten Hokksund PK
-   28 Jakob Kråkevik, Odda PK V65 532 -4 17.mar "Kuleisen" Haugesund PK
ny 29 Ole Morten Langeland, Haugesund PK 531 ny 11.aug Haraland Skurve Stavanger PK
-9 30 Arne Vemund Bækken, Hamar SSK V55 530 -9 30.mai Smiholen Namnå PK
ny 31 Knut Inge Kjesbu, Verdal SSL 529 ny 14.mar Vinne Verdal SSL
-6 32 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V55 527 -10 23.mar Blikshavn Kopervik PK
-12 33 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V65 525 -14 17.jan Vinne Verdal SSL
ny 34 Øyvind Wulfsberg, Hokksund PK 524 ny 25.mai Myhrespiten Hokksund PK
ny 35 Johannes Gjerstad, NOP/Voss 523 ny 28.apr Voss NOP/Voss
+54 35 Steven Banek Skår, Åsane PK 523 +71 28.apr Voss NOP/Voss
+18 37 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK V55 521 +12 15.jan Nodelandshallen Greipstad PK
+22 37 John Lothe, Haugesund PK 521 +13 23.mar Blikshavn Kopervik PK
-18 39 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V55 520 -19 11.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-10 39 Ole-Martin Berge Haga, Sandnes PK 520 -13 11.aug Haraland Skurve Stavanger PK
-22 39 Gunnar Orthe, Haugesund PK V55 520 -24 17.mar "Kuleisen" Haugesund PK
ny 42 Reidar Langkjær, Åsane PK V65 517 ny 28.apr Voss NOP/Voss
ny 43 Ole Martin Jørve, Ringerike PK 516 ny 27.apr Hønefoss Ringerike PK
ny 44 Erik Andrè Ellingsen, NOP/Vatne 515 ny 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 45 Are Wivestad, Sola PK V55 512 ny 11.aug Haraland Skurve Stavanger PK
-20 46 Roald Henning Stokken, Åsane PK V55 509 -28 28.apr Voss NOP/Voss
-   47 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK 506 -16 22.aug Tromsdal Verdal SSL
ny 48 Bjørn Kvendset, Bæverdalen PK 502 ny 6.aug Dalaråa Sunndal PK
+38 49 Jan Tore Vaksdal, NOP/Voss V55 500 +40 28.apr Voss NOP/Voss
ny 50 Odd Harald Pedersen, Haugesund PK 499 ny 11.aug Haraland Skurve Stavanger PK
ny 51 Leif Johnny Rød, Oppdal PK V55 498 ny 7.jul Oppdal Oppdal PK
ny 51 Monica Kolbjørnsen, Haugesund PK Kv 498 ny 17.mar "Kuleisen" Haugesund PK
ny 51 Ingvar Kippernes Kallmyr, Eide og Fræna PK 498 ny 4.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 54 Olaf Isaksen, Kristiansund PK V55 495 ny 13.feb Bjørnehaugen Kristiansund PK
-15 55 Cato Brekke, Hokksund PK V55 494 -34 25.mai Myhrespiten Hokksund PK
ny 56 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 493 ny 19.jan Bommestad Farris SS - Larvik
-3 57 Bjørn Harald Brakstad, Sunndal PK Menn U16 488 -26 13.mar Bjørnehaugen Kristiansund PK
+23 58 Magnar Anton Støyva, Sandane PK 487 +7 11.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 59 Arvid Martin Øiamo, Oppdal PK V65 486 ny 7.jul Oppdal Oppdal PK
ny 60 Kjell Ove Torsvik, Farris SS - Larvik V55 479 ny 19.jan Bommestad Farris SS - Larvik
+14 61 Jonas Bernhard Hjelen, Eide og Fræna PK 475 -15 4.feb Bollitun Eide og Fræna PK
+5 62 Geir Kåre Flo, Ringerike PK 470 -31 27.apr Hønefoss Ringerike PK
ny 63 Mats Gaudestad, Vennesla PK 469 ny 10.aug Evje Evje PK
ny 64 Bernt Sverre Pedersen, Asker SK 466 ny 25.mai Myhrespiten Hokksund PK
ny 65 Oddbjørn Tangen, Sunndal PK V65 464 ny 7.jul Oppdal Oppdal PK
ny 66 Espen Normann, Verdal SSL 460 ny 22.aug Tromsdal Verdal SSL
ny 67 Johan Martin Forsberg, Hokksund PK 455 ny 25.mai Myhrespiten Hokksund PK
ny 68 Egil Vetvik, Eide og Fræna PK V55 454 ny 4.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 69 Birger Hovland, Haugesund PK 448 ny 17.mar "Kuleisen" Haugesund PK
ny 70 Tore Reinhardt Solberg, Greipstad PK V65 444 ny 14.feb Nodelandshallen Greipstad PK
+8 71 Tor Andre Opås, Evje PK V55 443 -40 10.aug Evje Evje PK
+33 72 Dag Ståle Strømstad, Kongsvinger SS 440 +44 10.aug Brumunddal Brumunddal PK
ny 73 Torgrim Rønning, Aron SK Drammen V55 435 ny 20.jun Flannum Modum PK
ny 74 Frode Andre Krøvel, Ørsta/Volda PK 431 ny 11.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+13 75 Jan Olav Furuborg, Greipstad PK 426 -32 6.apr Stemtjønn Greipstad PK
ny 76 Roald Fuglestad, Hå PK 422 ny 23.feb Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 77 Andreas Rygg Kvåle, Verdal SSL 412 ny 14.mar Vinne Verdal SSL
+31 78 Vegard Øksendal Haaland, Greipstad PK 410 +44 18.mai Stemtjønn Greipstad PK
ny 79 Odd Ivar Leangen Kristiansen, Sunndal PK Menn U12 401 ny 25.jun Dalaråa Sunndal PK
ny 80 Arne Horneland, Haugesund PK 396 ny 17.mar "Kuleisen" Haugesund PK
ny 81 Arnth Bjørnar Lien, Åsane PK V55 386 ny 28.apr Voss NOP/Voss
ny 82 Kristin Leangen Bolme, Sunndal PK Kv 379 ny 25.jun Dalaråa Sunndal PK
+13 83 Svenn Arne Hammersborg, Mysen PL 325 -98 27.jan Hula bak brannstasjon Askim PK
ny 84 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK 221 ny 11.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 85 Trond Boge Jensen, Åsane PK V55 161 ny 28.apr Voss NOP/Voss