Alle på topp: Luft 40   2018 Klasse: Menn Kv Menn Jr Kv Jr oppdatert 15.august 2018
vurd.krav: - - - - Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 386 Ann Kristin Tegle 177 skyttere ( -116 )
2017 pl Navn, Klubb klasse Sum 2017 Dato type Sted Arr.
ny 1 Morgan Bunes, Bærum PK 385 ny 4.aug LK Öckerö Öckerö SKF
-   2 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv V50 381 -1 4.jan int Sävsjö Svenska SSF
+1 3 Siv Marit Løvhaug, Dokka PK Kv 380 -1 27.mai WC München ISSF
+2 3 Anne Mette Sæteren, Bærum PK Kv 380 +3 6.jan int Sävsjö Svenska SSF
+10 5 Ingar Woll, Bærum PK 376 +5 19.jul V-nord Aarhus Aarhus SKF
ny 5 Ole-Harald Aas, Bærum PK 376 ny 27.mai WC München ISSF
ny 7 Peder Sperstad, Bærum PK V50 374 ny 18.mar NM Sotra Sartor SSL
-6 8 Ingeborg Gran, Steinkjer PK Kv V50 372 -10 6.jan int Sävsjö Svenska SSF
+50 9 Tor Inge Brokjøb, Stavanger PK V70 371 +14 3.mar Blåsenborg Stavanger PK
+5 10 Marianne Ullvassveen, Ull SS Kv V50 370 -1 4.aug LK Öckerö Öckerö SKF
-2 10 Ann Helen Aune, Mysen PL Kv Jr 370 -4 6.jan int Sävsjö Svenska SSF
ny 10 Ole Henning Fjeld, Namnå PK V50 370 ny 19.jul V-nord Aarhus Aarhus SKF
+27 13 Frank Lien, Ringerike PK V50 368 +5 19.jul V-nord Aarhus Aarhus SKF
+17 13 Ole Morten Valø, Askim PK V50 368 +2 26.feb Fredrikstad Fredrikstad SS
-   15 Asmund Broks, Farris SS - Larvik V70 367 -4 22.apr Brevik Porsgrunn PK
ny 15 Eirik Lygre, Bergen PK V50 367 ny 18.mar NM Sotra Sartor SSL
+13 17 Ove Eugen Horgen, Bærum PK V60 366   - 18.apr Kolsås Bærum PK
+2 17 Rune Hammer, Aron SK Drammen V60 366 -4 20.jan Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+3 19 Per Arve Iversen, Farris SS - Larvik V50 365 -3 11.mar Geiteryggen Grenland PK
+58 19 Vilde Erga Sunde, Sandnes PK Kv U16 365 +12 6.apr Blåsenborg Stavanger PK
+11 19 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK V50 365 -1 18.mar NM Sotra Sartor SSL
+9 19 Arnt Olav Flønes, Stavanger PK V60 365 -2 3.mar Blåsenborg Stavanger PK
+50 19 Kjetil Skogshagen, Farris SS - Larvik V50 365 +10 20.jan Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+6 24 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V60 364 -2 7.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
+25 25 Frank Roy Haugland, Oppegård SL V60 363 +3 26.jan Skytterhuset Krapfoss Ull SS
+20 25 Terje Storholt, Oslo PK V60 363 +1 4.mar Brevik Porsgrunn PK
+27 25 Espen Alexander Halvorsen, Farris SS - Larvik V50 363 +4 17.mar Bommestadhallen Farris SS - Larvik
-6 25 Elisabeth Lotsberg, Lillestrøm OP Kv 363 -7 4.jan int Sävsjö Svenska SSF
+5 25 Jonny Skevik, Nedre Eiker PK V50 363 -3 9.apr Drammen Aron SK Drammen
-22 30 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V50 362 -12 3.mar Blåsenborg Stavanger PK
+46 31 Jostein Utstrand, Ørland PK V50 361 +8 11.feb Brekstad Ørland PK
-30 31 Geir Ove Næss, Aron SK Drammen V50 361 -22 9.apr Drammen Aron SK Drammen
+24 33 Tommy Schüller, Porsgrunn PK Menn U16 360 +2 9.apr Drammen Aron SK Drammen
ny 33 Harald Andreas Sæle, Porsgrunn PK V50 360 ny 9.apr Drammen Aron SK Drammen
-5 33 Lillian Larsen, Lyngsalpene PK Kv 360 -7 27.jan Polleidet Lyngsalpene PK
+2 36 Ann Kristin Tegle, Stavanger PK Kv V50 359 -6 5.jan Blåsenborg Stavanger PK
+16 36 Tom Lauritzen, Bodø SSK V60 359   - 28.feb Bodø Bodø SSK
-6 36 Helge Olden, Ørland PK V60 359 -7 10.feb Brekstad Ørland PK
-14 36 Bjørn Harald Vik, Ørland PK V50 359 -9 21.jan Brekstad Ørland PK
-30 36 Elin Veronika Aune, Mysen PL Kv 359 -17 6.jan int Sävsjö Svenska SSF
ny 36 Egil Roland, Porsgrunn PK V50 359 ny 14.jan Brevik Porsgrunn PK
+41 36 Gjermund Jansen, Sarpsborg PK V60 359 +6 25.feb Kulås Sarpsborg PK
ny 43 John Olav Sundal, Tysnes SSK V60 358 ny 26.jan Prestegardsskogen Stord PK
-13 43 Erik Sveum, Aron SK Drammen V50 358 -8 8.jan Drammen Aron SK Drammen
+28 45 Luca Abele Piciaccia, Bærum PK V50 357 +3 10.feb Kolsås Bærum PK
+59 45 Arild Inge Wollan, Støren SSK V50 357 +10 29.jan Støren Skytesenter Støren SSK
-26 47 Ståle Waagbø, Stavanger PK V60 356 -13 19.jul V-nord Aarhus Aarhus SKF
-2 47 Johnny Roger Nilsen, Fredrikstad SS V60 356 -6 26.feb Fredrikstad Fredrikstad SS
+14 49 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK V60 354 -2 28.feb Bodø Bodø SSK
+37 49 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V70 354 +3 14.mar Kolstad Trondhjems PK
-35 49 Anders Egil Lund, Sarpsborg PK V60 354 -18 25.feb Kulås Sarpsborg PK
ny 52 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 353 ny 4.aug LK Öckerö Öckerö SKF
+21 52 Odd Willy Aas, Fredrikstad SS V60 353 -1 4.mar Skytterhuset Krapfoss Ull SS
+84 52 Thor Inge Jacobsen, Stavanger PK V60 353 +15 19.jul V-nord Aarhus Aarhus SKF
ny 52 Geir Lunde, Klepp MSL V50 353 ny 18.mar NM Sotra Sartor SSL
ny 52 Håvard Hoff, Ørland PK 353 ny 19.jul V-nord Aarhus Aarhus SKF
ny 57 Jarle Folkestad, Bergen PK V50 352 ny 18.mar NM Sotra Sartor SSL
+25 57 Jan Helge Tofte, Stord PK V50 352   - 23.mar Prestegardsskogen Stord PK
+40 57 Henrik Lindeman, Bærum PK V50 352 +3 18.apr Kolsås Bærum PK
+40 60 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V60 351 +3 3.feb Støren Skytesenter Støren SSK
+90 61 Jakob Kråkevik, Odda PK V60 350 +16 18.mar NM Sotra Sartor SSL
-2 61 Oddmund Fjerdingen, Rømskog PK V60 350 -7 4.mar Skytterhuset Krapfoss Ull SS
-4 61 Gunnar Langø, Tromsø PK V70 350 -8 19.jul V-nord Aarhus Aarhus SKF
-16 61 Geir Udnæs, Sarpsborg PK V50 350 -12 4.mar Skytterhuset Krapfoss Ull SS
-43 65 Hans Olav Bjelvin, Mo PK V60 349 -19 10.feb Bodø Bodø SSK
ny 65 Petter Aas, Porsgrunn PK V60 349 ny 18.mar NM Sotra Sartor SSL
+35 65 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V60 349 +1 16.feb Levangerhallen Levanger SSL
-5 68 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 348 -8 17.mar Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 69 Geir Pisani, Bergen PK V50 347 ny 18.mar NM Sotra Sartor SSL
+4 69 Per Størker Haugnes, Kristiansund PK V50 347 -7 4.mar Vestneshallen Vestnes PK
ny 71 Hans Carsten Bøe, Trondhjems PK V50 346 ny 14.mar Kolstad Trondhjems PK
+60 71 Unni Ramsvik Halvorsen, Farris SS - Larvik Kv 346 +6 3.mar Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 71 Livar Gudmestad, Sandnes PK V50 346 ny 13.mar Bråstein Sandnes PK
+22 71 Åge Lier, Stjørdal PK V60 346 -4 19.feb Selbuhallen Selbu PK
+25 75 Sture Schølin, Bodø SSK V60 345 -3 3.jan Hunstad Bodø SSK
+104 75 Liv Ingrid Kavli, Oslo PK Kv V60 345 +20 28.feb Kolsås Bærum PK
+112 75 Kåre Louis Angvik, Horten O. PK V60 345 +22 23.feb Krapfoss Ull SS
-38 78 Hilde Knudsen Holter, Stavanger PK Kv V50 344 -19 5.jan Blåsenborg Stavanger PK
ny 78 Maya Waldeland, Stavanger PK Kv U14 344 ny 6.apr Blåsenborg Stavanger PK
-7 80 Andreas Tømmerbakke, Bærum PK V70 343 -11 9.mai Kolsås Bærum PK
+31 80 Tor Michael Kristiansen, Aron SK Drammen V60 343 -2 12.feb Drammen Aron SK Drammen
+78 80 Tore Østvold, Aron SK Drammen V70 343 +11 14.mai Drammen Aron SK Drammen
-1 83 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK V50 342 -10 16.feb Levangerhallen Levanger SSL
ny 83 Bjørn Harald Brakstad, Sunndal PK Menn U16 342 ny 11.mar Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
+71 85 Thea Mari Hovin Landsem, Støren SSK Kv U16 341 +8 16.apr Støren Skytesenter Støren SSK
+66 85 Øystein Nirisen, Porsgrunn PK V60 341 +7 4.feb Brevik Porsgrunn PK
+81 85 Tim Leo Czternasty Hembre, Bærum PK Menn U12 341 +11 24.jan Kolsås Bærum PK
+15 85 Vivi-ann Vestmo, Tromsø PK Kv V50 341 -7 6.jan Mellomvegen 79 Tromsø PK
+54 85 Pål Nag Aas, Aron SK Drammen V60 341 +4 9.apr Drammen Aron SK Drammen
+37 90 Gunnar Nordgård, Bodø SSK V60 340 -1 17.jan Hunstad Bodø SSK
+89 90 Kjell Ove Torsvik, Farris SS - Larvik V60 340 +15 20.jan Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+85 90 Morten Ludvigsen, Sarpsborg PK V50 340 +13 25.feb Kulås Sarpsborg PK
-11 93 Thorbjørn Johansen, Stange SS V50 339 -13 18.mar NM Sotra Sartor SSL
+27 93 Liv Fritzvold, Bærum PK Kv V70 339 -4 9.mai Kolsås Bærum PK
+21 93 Jon Dag Repstad, Kristiansand PK V60 339 -5 11.mar Fevik Grimstad SS
+18 93 Torgrim Rønning, Aron SK Drammen V50 339 -6 8.jan Drammen Aron SK Drammen
-28 97 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen V50 338 -17 11.mar Geiteryggen Grenland PK
+27 98 Jan Petter Røsok, Sarpsborg PK V70 337 -5 26.feb Fredrikstad Fredrikstad SS
ny 98 Rolf Toven, Nesset PK V60 337 ny 11.mar Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
+49 98 Tore Viggo Martinsen, Sarpsborg PK V50 337 +2 22.jan Fredrikstad Fredrikstad SS
+109 98 Håvard Aurlien, SF Ørn Menn U16 337 +23 10.feb Kolsås Bærum PK
+18 102 Bjørn Aage Matheson Orø, Bodø SSK V60 336 -7 3.jan Hunstad Bodø SSK
+45 102 Hugo Haug, OKTS V50 336 +1 28.feb Kolsås Bærum PK
+58 104 Petter Mandt, Grimstad SS V60 335 +4 7.jan Fevik Grimstad SS
-19 105 Lars Eknes, Kongsberg PK Menn U16 334 -17 18.mar NM Sotra Sartor SSL
-28 105 Harald Ræge, NOP/Vatne V70 334 -19 3.mar Blåsenborg Stavanger PK
-46 105 Erik Stai, Levanger SSL V70 334 -23 19.jul V-nord Aarhus Aarhus SKF
+29 105 Jostein Engesmo, Støren SSK V60 334 -5 12.feb Støren Skytesenter Støren SSK
+110 109 Frode Nilsen, Bærum PK V60 333 +24 18.mar NM Sotra Sartor SSL
ny 110 Ståle Nordeng, Trondhjems PK V50 332 ny 14.mar Kolstad Trondhjems PK
ny 111 Håvard Aulien, SF Ørn #N/A 330 ny 18.mar NM Sotra Sartor SSL
+158 112 Sissel Gunhild Lauten, Namnå PK Kv V50 328 +79 19.jul V-nord Aarhus Aarhus SKF
ny 112 Tor Henning Dåpan, Grenland PK V70 328 ny 11.mar Geiteryggen Grenland PK
+52 114 Astrid Landsverk, Porsgrunn PK Kv V60 327 -3 22.apr Brevik Porsgrunn PK
+25 114 Rolf Snorre Susegg, Steinkjer PK V70 327 -10 13.jan Egge fellesbane Steinkjer PK
+91 116 Mia Glückstad, SF Ørn Kv U14 326 +12 10.feb Kolsås Bærum PK
+58 117 Kjell Åke Lappen Andresen, Verdal SSL V70 325 -2 16.feb Levangerhallen Levanger SSL
ny 117 Tor Ståle Sørli, Sandnessjøen PK V60 325 ny 21.mar Stamneshallen Sandnessjøen PK
+79 119 Jan Helmer Kristiansen, Sarpsborg PK V50 324 +4 25.feb Kulås Sarpsborg PK
ny 120 Annie Rein Havn, Sitter IL PK Kv Jr 322 ny 21.jan Utvorda Sitter IL PK
ny 120 Knut Aamodt, Farris SS - Larvik V60 322 ny 11.mar Geiteryggen Grenland PK
+56 122 Nina Christin Røsvik, Tromsø PK Kv 321 -5 27.jan Polleidet Lyngsalpene PK
+16 123 Ola Todal, Trondhjems PK V60 320 -17 13.jan Støren Skytesenter Støren SSK
+4 123 Lise Sørlie Bach, Støren SSK Kv 320 -21 29.jan Støren Skytesenter Støren SSK
+59 125 Adrian Halle, Stavanger PK Menn U16 317 -7 3.mar Blåsenborg Stavanger PK
ny 126 Atle Audun Turøy, Stord PK V60 316 ny 26.jan Prestegardsskogen Stord PK
+35 127 Arne Sandstøl, Sandnes PK V50 315 -16 13.mar Bråstein Sandnes PK
+116 128 Oscar Fabian Gundersen, Sarpsborg PK Menn U16 314 +25 27.apr Skytterhuset Krapfoss Ull SS
+42 128 Rasim Hodzic, Sarpsborg PK V50 314 -15 14.jan Kulås Sarpsborg PK
ny 130 Morten Garmo, Porsgrunn PK V60 313 ny 18.mar NM Sotra Sartor SSL
+64 131 Karl Gustav Roland, Porsgrunn PK V70 312 -9 14.jan Brevik Porsgrunn PK
+80 131 Helge Asbjørn Moe, Steinkjer PK V70 312 -1 13.jan Egge fellesbane Steinkjer PK
+65 133 Paul Ingulv Kviteberg, Lyngsalpene PK V70 311 -9 24.feb Polleidet Lyngsalpene PK
ny 133 Guri Eknes, Kongsberg PK Kv 311 ny 22.apr Brevik Porsgrunn PK
ny 133 Thor Jørgen Dybvad, Fredrikstad SS V60 311 ny 26.feb Fredrikstad Fredrikstad SS
+93 133 Per Hagen, Aron SK Drammen V60 311 +6 9.apr Drammen Aron SK Drammen
+81 133 Jan Helmen, Aron SK Drammen V60 311   - 12.feb Drammen Aron SK Drammen
ny 138 Jarle Løklingholm, Stord PK Menn U16 310 ny 23.mar Prestegardsskogen Stord PK
+77 138 Kristin Ragnfrid Bakka, Kristiansand PK Kv V50 310   - 17.feb Kristiansand Kristiansand PK
ny 140 Vidar Høyer, Farris SS - Larvik V50 308 ny 3.mar Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+108 140 Sofie Rønningsgrind, Trondhjems PK Kv U16 308 +22 9.apr Støren Skytesenter Støren SSK
ny 142 Ronja Bjørlo Syversen, SF Ørn Kv U16 307 ny 18.mar NM Sotra Sartor SSL
+99 143 Turid Gulestø, Selbu PK Kv V50 306 +13 18.mar NM Sotra Sartor SSL
ny 144 Kjell Arne Kalland, Førde PK V60 305 ny 18.mar NM Sotra Sartor SSL
ny 145 Harald Setsaas, Selbu PK V60 304 ny 18.mar NM Sotra Sartor SSL
+135 145 Bård Roe Heggdal Flore, Sitter IL PK Menn U16 304 +71 21.jan Utvorda Sitter IL PK
+78 147 Thomas Vestmo, Tromsø PK Menn U16 303 -3 27.jan Polleidet Lyngsalpene PK
ny 148 Ingunn Green, Farris SS - Larvik Kv 302 ny 17.mar Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 148 Lars Inge Aga, Odda PK V60 302 ny 18.mar NM Sotra Sartor SSL
ny 150 Theodor Møller Rørtveit, Tromsø PK Menn U16 301 ny 21.apr Polleidet Lyngsalpene PK
+45 150 Gerhard Fisch Vågen, Bergen PK V70 301 -20 18.mar NM Sotra Sartor SSL
+106 152 Helge Kristiansen, Porsgrunn PK V60 300 +29 4.mar Brevik Porsgrunn PK
+54 153 Roar Ludvigsen, Bergen PK V60 299 -15 1.feb Laksevåg Bergen PK
+48 154 Olav Ingvar Vedvik, Sitter IL PK V60 298 -20 4.mar Utvorda Sitter IL PK
+81 155 Olav Jørgen Bjørkås, Sitter IL PK V50 297   - 4.mar Utvorda Sitter IL PK
ny 156 Mads Torkildsen Brodahl, Oslo PK Menn U14 296 ny 10.feb Kolsås Bærum PK
+87 157 Andreas Larssen, Oslo PK Menn U16 292 +3 10.feb Kolsås Bærum PK
-15 158 Magnus Løvhaug, Dokka PK V70 291 -45 10.feb Kolsås Bærum PK
+3 159 Per Erik Wiggen, Steinkjer PK V60 289 -42 13.jan Egge fellesbane Steinkjer PK
+74 160 Christian Nilsen, Bodø SSK Menn U16 287 -13 10.feb Bodø Bodø SSK
-26 160 Øyvind Stene, Sarpsborg PK V60 287 -52 27.apr Skytterhuset Krapfoss Ull SS
ny 162 Magnus Mork Mulvik, Kristiansund PK Menn U14 278 ny 18.mar NM Sotra Sartor SSL
+16 163 Reidar Owe, Skudenes PK V70 270 -55 10.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 163 Daniel Olaussen, Melhus PK Menn U16 270 ny 27.mai Kolstad Trondhjems PK
+121 165 Espen Stensletten, Stord PK Menn U16 265 +78 23.mar Prestegardsskogen Stord PK
ny 166 Leah Van Der Poel, Tromsø PK Kv U16 259 ny 10.feb Mellomvegen 79 Tromsø PK
ny 167 Sara Ndapandula Haugnes, Kristiansund PK Kv U14 257 ny 18.mar NM Sotra Sartor SSL
+74 168 Iver Nybø Botterli, Kristiansund PK Menn Jr 256 -37 18.feb Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
+110 169 Rolf Askevold, Bodø SSK V50 253 +19 28.feb Bodø Bodø SSK
ny 170 Arne Kolbjørnsen, Haugesund PK V50 244 ny 7.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
+94 171 Einar Jarle Grytdal, Støren SSK V50 243 -16 3.mar Støren Skytesenter Støren SSK
ny 172 Ingebjørg Tokheim, Porsgrunn PK Kv 241 ny 4.feb Brevik Porsgrunn PK
ny 173 Anja Helene Ørsnes, Sitter IL PK Kv Jr 229 ny 21.jan Utvorda Sitter IL PK
ny 174 Kristoffer Johnsen, Sarpsborg PK Menn U16 219 ny 14.jan Kulås Sarpsborg PK
ny 175 Mats Hensema Andersen, Sarpsborg PK Menn U16 162 ny 14.jan Kulås Sarpsborg PK
ny 176 Nikolai Normann-hansen, Horten O. PK Menn U16 153 ny 4.mar Skytterhuset Krapfoss Ull SS
ny 177 Talita Nilsen, Steinkjer PK Kv 149 ny 16.feb Levangerhallen Levanger SSL