Alle på topp: Luft 60   2018 Klasse: A B C oppdatert 9.desember 2018
krav 565 535 505 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 587 Vegard Askestad 413 skyttere ( +31 )
2017 pl Navn, Klubb klasse Sum 2017 Dato type Sted Arr.
-   1 Pål Hembre, Bærum PK V50 576 -1 28.feb Kolsås Bærum PK
+9 2 Ole-Harald Aas, Bærum PK 573 +7 17.okt Kolsås Bærum PK
+7 2 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK V50 573 +6 14.mai Drammen Aron SK Drammen
-1 4 Morgan Bunes, Bærum PK 572 -1 5.jan int Sävsjö Svenska SSF
-1 5 Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK 570 -2 9.sep Kolsås NSF
+1 5 Ingar Woll, Bærum PK 570 +1 14.nov Kolsås Bærum PK
ny 7 Elisabeth Lotsberg, Lillestrøm OP Kv 569 ny 21.jan int Gundsølille Dansk Sk. Union
+9 7 Ingeborg Gran, Steinkjer PK Kv V50 569 +6 9.feb Brekstad Ørland PK
-5 7 Einar Morten Landsem, Støren SSK 569 -6 25.sep Brekstad Ørland PK
+9 7 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 569 +6 14.mar Kolstad Trondhjems PK
-7 11 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 568 -4 6.okt Brekstad Ørland PK
+5 11 Rune Walsøe Kanstad, Lyngsalpene PK V50 568 +5 10.feb Mellomvegen 79 Tromsø PK
+44 13 Siv Marit Løvhaug, Dokka PK Kv 567 +17 28.feb Kolsås Bærum PK
+15 13 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK Menn Jr 567 +9 21.feb EM Györ ESC
ny 15 Marianne Ullvassveen, Ull SS Kv V50 566 ny 23.feb Krapfoss Ull SS
+5 16 Kjell Jomar Heltne, Florø PK 565 +5 27.okt Ura Sandane PK
-3 16 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv V50 565   - 9.jun uttak Alfhallen NSF
+90 16 Erik Eknes, Kongsberg PK Menn U16 565 +27 11.nov Brevik Porsgrunn PK
-7 16 Geir Ove Nyjordet, Lillestrøm OP V50 565 -2 10.sep Drammen Aron SK Drammen
ny 16 Jonny Skevik, Nedre Eiker PK V50 565 ny 8.jan Drammen Aron SK Drammen
+9 21 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 563 +6 21.okt Vestneshallen Vestnes PK
+22 21 Anne Mette Sæteren, Bærum PK Kv 563 +10 25.aug Nord Alfhallen NSF
-8 21 Terje Manfred Teigen Arnesen, Aron SK Drammen V50 563 -2 21.okt Kolsås Bærum PK
+58 21 Ann Helen Aune, Mysen PL Kv Jr 563 +18 10.mar Mysen Mysen PL
+11 25 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V50 562 +7 9.mar Blåsenborg Stavanger PK
+14 25 Peder Sperstad, Bærum PK V50 562 +8 11.nov Kolsås Bærum PK
+5 25 Helge Lothe Johansen, Stavanger PK 562 +5 5.jan Blåsenborg Stavanger PK
-10 25 Asle Frantzen, Bergen PK 562 -2 25.feb Jonahola Åsane PK
-4 25 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 562 +2 14.nov Kolsås Bærum PK
ny 25 Johnny Jenssen, Mo PK 562 ny 8.mar Mo i Rana Mo PK
+5 31 Håvard Hoff, Ørland PK 561 +6 27.feb Brekstad Ørland PK
ny 31 Geir Ove Næss, Aron SK Drammen V50 561 ny 17.okt Kolsås Bærum PK
-12 33 Kenneth Frafjord, Stavanger PK 560   - 9.mar Blåsenborg Stavanger PK
ny 34 Gunrid Kjellmark, Trondhjems PK Kv 559 ny 11.feb Brekstad Ørland PK
-19 35 Ole Henning Fjeld, Namnå PK V50 558 -5 3.mai int Plzen Czech sh.fed.
+17 35 Johnny Christopher Reidarsønn, Bodø SSK 558 +7 10.feb Bodø Bodø SSK
ny 35 Kjell Erik Olaisen, Haugesund PK V50 558 ny 3.mar Blåsenborg Stavanger PK
+22 35 Sebastian Halle, Stavanger PK Menn Jr 558 +8 2.feb Blåsenborg Stavanger PK
+65 35 Svein Einar Ellingsen, Skudenes PK 558 +19 7.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
-24 35 Frank Lien, Ringerike PK V50 558 -8 5.aug Lillestrøm Lillestrøm OP
ny 35 Odd Emil Olsen, Sarpsborg PK 558 ny 17.nov Kulås Sarpsborg PK
ny 35 Gunn Heidi Sønsterud Haugen, Numedal SSK Kv 558 ny 6.feb Lampeland Numedal SSK
ny 43 Anne-Cathrine Krüger, Mo PK SH 1 557 ny 19.mar WC Al Ain WSPS
-12 44 Lasse Hovd, Bærum PK 556   - 5.okt Brekstad Ørland PK
-8 44 Stian Solstad, Lyngsalpene PK 556 +1 24.feb Polleidet Lyngsalpene PK
+8 44 John Lothe, Haugesund PK 556 +5 10.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
-23 44 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen 556 -4 24.jan Kolsås Bærum PK
+318 44 Arild Lysfjord, Sandnessjøen PK V50 556 +191 21.feb Stamneshallen Sandnessjøen PK
ny 44 Ranveig Iren Harnes Sunde, Stavanger PK Kv 556 ny 9.mar Blåsenborg Stavanger PK
+273 44 Jan Erik Eknes, Årdal SSL 556 +98 3.nov Bommestadhallen Farris SS - Larvik
-25 51 Petter Kleiven, Lillestrøm OP V50 555 -4 10.feb Kolsås Bærum PK
+55 51 Bjørn Kristensen, Askim PK V50 555 +17 22.jan Fredrikstad Fredrikstad SS
-19 51 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 555 -1 18.feb Kolstad Trondhjems PK
-5 54 Alf Magne Heskja, Haugesund PK V60 554 +2 25.feb Jonahola Åsane PK
-46 54 Erik Christian Bache, Åsane PK 554 -14 28.okt Laksevåg Bergen PK
+139 56 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 553 +32 20.apr Blåsenborg Stavanger PK
ny 56 Erik Sveum, Aron SK Drammen V50 553 ny 12.feb Drammen Aron SK Drammen
ny 56 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V50 553 ny 14.nov Tunellen Haugesund PK
ny 59 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 552 ny 13.jan Støren Skytesenter Støren SSK
-11 60 Knut Sverre Gundersen, Sarpsborg PK 551 -1 12.nov Fredrikstad Fredrikstad SS
-17 60 Per Olaf Tofsland, Grenland PK 551 -2 14.jan Brevik Porsgrunn PK
ny 60 Geir Yngvar Haugsnes, Haugesund PK 551 ny 4.nov Skudeneshavn Skudenes PK
-21 60 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK 551 -3 30.sep Brevik Porsgrunn PK
-17 60 Haakon Dragsnes Rognes, Trondhjems PK 551 -2 18.mar NM Sotra Sartor SSL
-17 60 Pål Erik Jensen, Aron SK Drammen V50 551 -2 13.okt Lillestrøm Lillestrøm OP
+104 60 Runar Magnussen, Sola PK 551 +24 28.sep Blåsenborg Stavanger PK
+19 60 Amund Carlsen Haugerud, Støren SSK 551 +6 16.apr Støren Skytesenter Støren SSK
ny 60 Ann Kristin Tegle, Stavanger PK Kv V50 551 ny 19.jan Blåsenborg Stavanger PK
-20 69 Henning Kihle, Grenland PK V50 550 -2 11.mar Geiteryggen Grenland PK
+64 69 Hans Olav Bjelvin, Mo PK V60 550 +17 26.apr Mo i Rana Mo PK
+46 69 Frank Istad, Kristiansund PK 550 +14 4.mar Vestneshallen Vestnes PK
-17 69 Hallgeir Vågenes, Åsane PK V50 550 -1 21.okt Kolsås Bærum PK
-16 73 Eivind Minge, Moss PK 549 -1 23.feb Krapfoss Ull SS
-4 73 Jan Berthin Tønnessen, Kristiansand PK V50 549 +1 11.nov Fevikhallen Grimstad SS
-57 73 Jon Kristian Ulvin, Trondhjems PK 549 -14 18.mar NM Sotra Sartor SSL
-   73 Thorfinn Aksel Larsos, Bodø SSK V60 549 +2 21.mar Stamneshallen Sandnessjøen PK
-34 73 Bjørn Hugo Kristian Iversen, Tromsø PK V50 549 -5 10.feb Bodø Bodø SSK
+22 73 Terje Bjørlo Olsen, Bærum PK 549 +9 18.apr Kolsås Bærum PK
ny 79 Tor Jonassen, Sandnes PK V50 548 ny 13.feb Bråstein Sandnes PK
-47 79 Tord Esten Murbreck, Hamar SSK 548 -8 18.mar NM Sotra Sartor SSL
-4 79 Oscar Torkildsen Brodahl, Oslo PK Menn U16 548 +2 28.feb Kolsås Bærum PK
-36 79 Viggo Olden, Ørland PK 548 -5 10.feb Brekstad Ørland PK
-26 83 Arnt Inge Sandvik, Tromsø PK V50 547 -3 10.feb Bodø Bodø SSK
ny 83 Gábor Imre Nyheim-igari, Årdal SSL 547 ny 18.mar NM Sotra Sartor SSL
+48 85 Vidar Johansen, Salangen PK V50 546 +13 6.jan Mellomvegen 79 Tromsø PK
+30 85 Are Wivestad, Sandnes PK V50 546 +10 6.apr Blåsenborg Stavanger PK
ny 85 Kirstin Dorothea Jensen, Kristiansund PK Kv Jr 546 ny 18.mar NM Sotra Sartor SSL
-46 85 Bjørn Gunnar Pedersen, Skudenes PK 546 -8 3.feb Skudenes havn Skudenes PK
-42 85 Espen Mostad, Fredrikstad SS 546 -7 25.okt Mysen Mysen PL
-11 90 Harald Andreas Sæle, Porsgrunn PK V50 545   - 30.sep Brevik Porsgrunn PK
-15 90 Jon Inge Barseth, Ørland PK 545 -1 9.feb Brekstad Ørland PK
-6 90 Espen Magnussen, Sola PK 545 +2 28.sep Blåsenborg Stavanger PK
-62 90 Kristian Engen, Mysen PL 545 -13 4.mar Skytterhuset Krapfoss Ull SS
ny 90 Andreas Aaserud, Numedal SSK 545 ny 18.nov Drammen Aron SK Drammen
-32 95 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK 544 -5 15.jan Støren Skytesenter Støren SSK
ny 95 Elin Veronika Aune, Mysen PL Kv 544 ny 18.mar NM Sotra Sartor SSL
ny 95 Line Nor, Bærum PK Kv 544 ny 27.apr Skytterhuset Krapfoss Ull SS
-41 98 Roald Stallemo, Kristiansand PK V50 543 -7 6.jan Kristiansand Kristiansand PK
-66 98 Ole Johnny Larsen Hennum, Sarpsborg PK 543 -13 26.jan Skytterhuset Krapfoss Ull SS
-9 98 Frank Hansen, Bodø SSK V50 543 +1 7.nov Bodø Bodø SSK
-35 98 Jarle Folkestad, Bergen PK V50 543 -6 28.okt Laksevåg Bergen PK
+91 98 Per Stian Eskeland, Grenland PK V50 543 +20 24.okt Geiteryggen Grenland PK
ny 98 Sjur I Børve, Odda PK V50 543 ny 6.okt Brekstad Ørland PK
-29 98 Henrik Alexander Gundersen, Sarpsborg PK 543 -5 25.feb Kulås Sarpsborg PK
+43 98 Roger Hugo Solvang, Mosjøen PK V50 543 +12 1.feb Mo i Rana Mo PK
-3 98 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 543 +3 29.jan Støren Skytesenter Støren SSK
-55 107 Jon Arne Brekken, Sunndal PK V60 542 -9 11.mar Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
ny 107 Jakob Nes-Lorentzen, Tromsø PK Menn Jr 542 ny 10.feb Bodø Bodø SSK
ny 107 Bjørn Egil Martinsen, Tana-Nesseby PK V50 542 ny 27.feb Brekstad Ørland PK
-15 110 Olav Melkild, Sunndal PK V50 541 +1 18.feb Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
+44 110 Tomas Dahl, Ørland PK 541 +12 9.feb Brekstad Ørland PK
+27 110 Mathias Myrland, Oslo PK 541 +9 21.okt Kolsås Bærum PK
+79 113 Bernardus Van Rijn, Kristiansand PK 540 +18 24.feb Evjemoen Evje PK
-50 113 Adrian Gran, Steinkjer PK Menn Jr 540 -9 18.mar NM Sotra Sartor SSL
+210 113 Erlend Vidar Larsos Kristiansen, Mo PK 540 +84 8.mar Mo i Rana Mo PK
ny 113 Torgrim Rønning, Aron SK Drammen V50 540 ny 24.jul Kolsås Bærum PK
+72 113 Espen Børsum Jensen, Aron SK Drammen SH 1 540 +16 14.okt Drammen Aron SK Drammen
ny 113 Lillian Larsen, Lyngsalpene PK Kv 540 ny 1.des Polleidet Lyngsalpene PK
ny 113 Ole Richard Tangen, Aron SK Drammen 540 ny 9.apr Drammen Aron SK Drammen
-50 113 Terje Røstad, Støren SSK V50 540 -9 24.nov Støren Skytesenter Støren SSK
-24 113 Petter Aas, Porsgrunn PK V60 540 -2 14.jan Brevik Porsgrunn PK
-1 122 Hans Petter Norland, Lillestrøm OP V50 539 +4 5.jan int Sävsjö Svenska SSF
+11 122 Odd Eirik Vrålstad, Grenland PK 539 +6 21.feb Geiteryggen Grenland PK
-16 122 Tor Helge Haltvik, Frosta SSL 539 +1 7.okt Brekstad Ørland PK
-25 125 Kristoffer Stangvik Røssing, Sunndal PK 538 -1 11.mar Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
ny 125 Julie Lekven Frafjord, Stavanger PK Kv 538 ny 18.mar NM Sotra Sartor SSL
ny 125 Heikki Andre Toivonen, Aron SK Drammen 538 ny 10.sep Drammen Aron SK Drammen
ny 125 Michael Strøm, Sitter IL PK 538 ny 4.mar Utvorda Sitter IL PK
ny 125 Trond Wiggo Bævre, Bæverdalen PK 538 ny 5.okt Brekstad Ørland PK
ny 130 Bjørn Harald Vik, Ørland PK V50 537 ny 9.feb Brekstad Ørland PK
ny 130 Lars Eknes, Kongsberg PK Menn U16 537 ny 23.mar Skyyterhuset Krapfoss Ull SS
-67 130 Eskild Ivan Skaar, Grimstad SS V50 537 -12 11.feb Fevik Grimstad SS
ny 130 Silvia del Zotto, Bærum PK Kv V50 537 ny 4.mar Skytterhuset Krapfoss Ull SS
-46 130 Ole Morten Langeland, Haugesund PK 537 -6 7.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 130 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V60 537 ny 11.apr Stavangergt. 5 Haugesund PK
-30 130 Espen Alexander Halvorsen, Farris SS - Larvik V50 537 -2 3.nov Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+17 137 Magnus Torstad, Lora SS 536 +7 26.feb Fredrikstad Fredrikstad SS
+73 137 Hans Carsten Bøe, Trondhjems PK V50 536 +19 10.nov Brekstad Ørland PK
ny 137 Unn Tove Myrheim Djuplasti, Mo PK Kv 536 ny 24.okt Mo i Rana Mo PK
-12 140 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V60 535 +1 13.jan Egge fellesbane Steinkjer PK
-19 140 Atle Bergsrud, Bærum PK 535   - 14.nov Kolsås Bærum PK
ny 140 Hilde Knudsen Holter, Stavanger PK Kv V50 535 ny 18.mar NM Sotra Sartor SSL
-40 140 Egil Roland, Porsgrunn PK V50 535 -4 21.okt Brevik Porsgrunn PK
-12 140 Hein Arve Varne, Skudenes PK 535 +1 3.feb Skudenes havn Skudenes PK
+62 140 Roar Jacob Lislevand, Evje PK 535 +16 8.des Evjemoen Evje PK
ny 146 Elin Leirvik, Trondhjems PK Kv 534 ny 22.apr Kolstad Trondhjems PK
-5 146 Alf-Børge Bonsaksen, Støren SSK 534 +3 15.jan Støren Skytesenter Støren SSK
-51 146 Lars Petter Mostad, Oslo PK 534 -6 11.nov Kolsås Bærum PK
-25 146 Kjetil Knudsen, Bergen PK 534 -1 18.mar NM Sotra Sartor SSL
+13 146 Tore Stensby, Løiten SS V50 534 +6 4.jan int Sävsjö Svenska SSF
-5 146 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK 534 +3 12.nov Støren Skytesenter Støren SSK
-52 146 Håkon Petter Nilsen Omma, Tromsø PK V50 534 -7 10.feb Mellomvegen 79 Tromsø PK
-84 153 Olaf Åvitsland, Evje PK V50 533 -15 8.des Evjemoen Evje PK
+226 153 Knut Tore Forberg, Bergen PK SH 1 533 +224 6.des Laksevåg Bergen PK
+57 153 Roy Blokhus, Mo PK V50 533 +16 18.jan Mo i Rana Mo PK
-38 153 Jostein Johan Nygård Sunde, Sandnes PK 533 -3 19.jan Blåsenborg Stavanger PK
+164 153 Odin-Omar Sakarias Roald, Steinkjer PK 533 +75 6.okt Brekstad Ørland PK
+22 158 Jon Ørsund, Sunndal PK 532 +7 18.feb Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
ny 158 May Britt Jensen, Kristiansund PK Kv 532 ny 18.nov Vestneshallen Vestnes PK
ny 158 Oddmund Fjerdingen, Rømskog PK V60 532 ny 3.mar Mysen Mysen PL
+1 158 Jostein Sander, Lillestrøm OP V50 532 +4 24.nov Lillestrøm Lillestrøm OP
ny 158 Gjermund Jansen, Sarpsborg PK V60 532 ny 22.nov Mysen Mysen PL
+64 158 Finn Jarle Sørli, Stjørdal PK 532 +19 18.mar NM Sotra Sartor SSL
ny 158 Morten Arild Schjoldager, Bærum PK V60 532 ny 9.mai Kolsås Bærum PK
-43 158 Geir Pisani, Bergen PK V50 532 -4 25.feb Jonahola Åsane PK
+44 166 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen V50 531 +14 20.jan Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 167 Frank Henning Lillebuen, Åsane PK 530 ny 7.des Prestegardsskogen Stord PK
-30 167 Morten Jensen, Støren SSK 530 -2 15.jan Støren Skytesenter Støren SSK
ny 167 Liss-kristin Olsen Saur, Mo PK Kv 530 ny 5.apr Mo i Rana Mo PK
-95 170 Asbjørn Nikolaisen, Bodø SSK SH 1 529 -17 13.jun Bodø Bodø SSK
-22 170 Mats Djursvoll Økland, Stavanger PK SH 1 529 -1 26.okt Blåsenborg Stavanger PK
+22 170 Rune Kristian Hansen, Trondhjems PK V50 529 +7 3.nov Egge fellesbane Steinkjer PK
-58 170 Knut Fornes, Sitter IL PK 529 -8 10.feb Brekstad Ørland PK
-95 170 Thor Inge Jacobsen, Stavanger PK V60 529 -17 28.okt Laksevåg Bergen PK
-70 170 Morten Rustad, Lillestrøm OP V50 529 -10 4.nov Lillestrøm Lillestrøm OP
-64 176 Frank Roy Haugland, Oppegård SL V60 528 -9 13.okt Lillestrøm Lillestrøm OP
ny 176 Terje Holthe, Trondhjems PK 528 ny 17.nov Kolstad Trondhjems PK
-92 176 Anders Hernes, Ørland PK 528 -15 27.feb Brekstad Ørland PK
ny 176 Kai Rosenlund, Bergen PK 528 ny 18.mar NM Sotra Sartor SSL
+4 176 Leif Erling Ivar Pettersen, Horten O. PK V50 528 +3 20.jan Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 176 Ranveig Heggen, Haugesund PK Kv 528 ny 10.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 176 Vilde Sunde, Sandnes PK Kv U16 528 ny 16.jan Bråstein Sandnes PK
+27 183 Geir Sivertsen, Åsane PK V50 527 +10 6.des Laksevåg Bergen PK
+88 183 Jøran Stokvik Nilssen, Mo PK 527 +33 10.feb Bodø Bodø SSK
-24 183 Aril Røsvik, Tromsø PK V50 527 -1 1.des Polleidet Lyngsalpene PK
ny 183 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 527 ny 3.nov Bommestadhallen Farris SS - Larvik
-62 183 Trond Eirik Lundmo, Stavanger PK 527 -8 16.feb Blåsenborg Stavanger PK
ny 183 Geir Lunde, Klepp MSL V50 527 ny 14.sep Stavanger Stavanger PK
ny 183 Jørn Morten Sletta, Lora SS V50 527 ny 14.okt Støren Skytesenter Støren SSK
ny 183 Rune Finstad, OKTS V60 527 ny 13.okt Lillestrøm Lillestrøm OP
-27 191 Per Størker Haugnes, Kristiansund PK V50 526 -1 18.feb Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
-18 191 Kjetil Eek, Grenland PK 526   - 24.okt Geiteryggen Grenland PK
-52 193 Hugo Kjetså, Evje PK 525 -6 8.des Evjemoen Evje PK
+17 193 Steinar Holbø, Grenland PK V60 525 +8 21.feb Geiteryggen Grenland PK
+40 193 Ronny Ståle Pedersen, Mo PK V50 525 +17 14.nov Mo i Rana Mo PK
-56 193 Øyvind Kimo, Rissa PK 525 -7 3.feb Støren Skytesenter Støren SSK
-113 197 Per Arve Iversen, Farris SS - Larvik V50 524 -19 3.nov Bommestadhallen Farris SS - Larvik
-8 197 Svenn Arne Hammersborg, Mysen PL V50 524 +1 22.nov Mysen Mysen PL
ny 197 Morten Antonsen, Ørland PK 524 ny 7.okt Brekstad Ørland PK
-   197 Jim Frode Obelix Barbala, Trondhjems PK 524 +4 18.mar NM Sotra Sartor SSL
+61 197 Kjell Arne Kalland, Førde PK V60 524 +25 8.apr Ura Sandane PK
-119 202 Steinar Myhre, Mo PK V60 523 -21 28.nov Mo i Rana Mo PK
-17 202 Glenn Arne Garmo, Porsgrunn PK Menn Jr 523 -1 11.nov Brevik Porsgrunn PK
ny 202 Stig Snesrud, Grenland PK 523 ny 4.mar Brevik Porsgrunn PK
-57 205 Jan Helge Tofte, Stord PK V50 522 -8 23.mar Prestegardsskogen Stord PK
+27 206 Martin Rushfeldt Krüger, Mo PK 521 +13 8.mar Mo i Rana Mo PK
-52 206 Jon Helland Bogstrand, Bodø SSK V50 521 -8 10.feb Bodø Bodø SSK
-9 206 Trond Tanke, Tromsø PK V50 521 +1 10.feb Mellomvegen 79 Tromsø PK
+27 206 Ole Martin Grønnås, Bodø SSK V50 521 +13 13.jun Bodø Bodø SSK
+40 210 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V60 520 +18 18.nov Vestneshallen Vestnes PK
-4 210 Filip Vinæs, Mysen PL 520 +2 25.feb Kulås Sarpsborg PK
-69 210 Ronny Lavik, Kr.sand Garnison PK 520 -11 17.feb Kristiansand Kristiansand PK
ny 210 Timofey Kondratyev, Tromsø PK 520 ny 10.feb Mellomvegen 79 Tromsø PK
-25 214 Stein Vidar Amundsen, Hamar SSK SH 1 518 -5 13.okt Lillestrøm Lillestrøm OP
+19 214 Per Erik Dalén, Oslo PK 518 +10 26.sep Kolsås Bærum PK
-43 216 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK V50 517 -9 5.apr Meråker Meråker IR
ny 216 Elena Eikevoll Heltne, Florø PK Kv Jr 517 ny 18.mar NM Sotra Sartor SSL
-52 216 Viggo Nilsen, Lyngsalpene PK 517 -10 27.jan Polleidet Lyngsalpene PK
ny 216 Arne Richard Rishaug, Mo PK V50 517 ny 14.nov Mo i Rana Mo PK
ny 220 Esten Murbreck, Hamar SSK V60 516 ny 5.des Bjørkholsbakken Stange SS
ny 220 Anders Arnesen, Grenland PK 516 ny 21.okt Brevik Porsgrunn PK
-105 220 Johannes Eknes, Kongsberg PK Menn Jr 516 -20 28.feb Kolsås Bærum PK
ny 220 Astrid Mjøen, Ørland PK Kv 516 ny 21.jan Brekstad Ørland PK
-72 220 Eivind Johannes Hegna, Lillestrøm OP V60 516 -14 24.jan Kolsås Bærum PK
ny 220 Nina Olsrud, Ull SS Kv V50 516 ny 27.apr Skytterhuset Krapfoss Ull SS
ny 220 Hans Torslett, Støren SSK V50 516 ny 22.okt Støren Skytesenter Støren SSK
-21 227 Karl Einar Ellingsen, Skudenes PK 515 -3 3.feb Skudenes havn Skudenes PK
-79 227 Terje Fallmyr, Rissa PK V50 515 -15 3.mar Støren Skytesenter Støren SSK
ny 227 Thor Jørgen Dybvad, Fredrikstad SS V60 515 ny 17.nov Kulås Sarpsborg PK
ny 230 Helge Fjeldberg, Åsane PK V50 514 ny 28.okt Laksevåg Bergen PK
-57 230 Kjetil Risåsen, Bærum PK 514 -12 28.feb Kolsås Bærum PK
ny 230 Runar Venn, Ørland PK 514 ny 5.okt Brekstad Ørland PK
+53 230 Ketil Andre Høglund, Sarpsborg PK 514 +25 22.jan Fredrikstad Fredrikstad SS
-45 230 Magnar Anton Støyva, Sandane PK 514 -10 10.jan Brandsøy Florø PK
+38 230 Niko Aleksander Skaar, Grimstad SS 514 +19 7.nov Bodø Bodø SSK
+93 230 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK V50 514 +58 4.mar Vestneshallen Vestnes PK
-28 230 Geir Jarle Barchvig, Ull SS V50 514 -5 23.mar Skyyterhuset Krapfoss Ull SS
-24 230 Rune Kimo, Rissa PK 514 -4 3.feb Støren Skytesenter Støren SSK
+43 230 Magne Fagertun, Mo PK V50 514 +21 15.mar Mo i Rana Mo PK
+14 230 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V60 514 +10 24.nov Støren Skytesenter Støren SSK
-220 241 Lasse Nedreberg, Sandane PK 513 -47 10.jan Brandsøy Florø PK
ny 241 Nina Christin Røsvik, Tromsø PK Kv 513 ny 10.feb Bodø Bodø SSK
ny 241 Rolf Kristian Kløkstad, Bodø SSK 513 ny 17.jan Hunstad Bodø SSK
ny 241 Unni Heidi Ramsvik Halvorsen, Farris SS - Larvik Kv 513 ny 3.nov Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 241 Ragna Marie Folstad, Støren SSK Kv 513 ny 14.okt Støren Skytesenter Støren SSK
+10 246 Kim Strømøy, Mo PK 512 +12 8.mar Mo i Rana Mo PK
ny 246 Eirik Myrhaug, Trondhjems PK Menn Jr 512 ny 8.apr Kolstad Trondhjems PK
ny 246 Jeanette Berg, Grenland PK Kv 512 ny 21.feb Geiteryggen Grenland PK
-95 249 Rolf Helge Kristensen Pedersen, Tromsø PK 511 -18 6.jan Mellomvegen 79 Tromsø PK
-16 249 Egil Rød, Sunndal PK V50 511 +3 18.feb Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
ny 251 Morten Teinum, Kr.sand Garnison PK 510 ny 17.feb Kristiansand Kristiansand PK
+83 251 Anders Vonstad, Mo PK 510 +70 1.feb Mo i Rana Mo PK
ny 251 Petter Christopher Svanevik, Fredrikstad SS 510 ny 26.feb Fredrikstad Fredrikstad SS
+26 254 Lars-Vidar Bjørklund, Lyngsalpene PK 509 +18 21.apr Polleidet Lyngsalpene PK
-142 254 Eirik Bårdslistuen, Sarpsborg PK 509 -28 25.feb Kulås Sarpsborg PK
ny 254 Tor Andre Opås, Evje PK V50 509 ny 24.feb Evjemoen Evje PK
-100 254 Kristian Kristiansen, Tromsø PK 509 -20 10.feb Mellomvegen 79 Tromsø PK
+15 258 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 508 +15 18.nov Vestneshallen Vestnes PK
+30 259 Roy Hansen, Sandnessjøen PK V60 507 +20 21.mar Stamneshallen Sandnessjøen PK
+9 259 Livar Gudmestad, Sandnes PK V50 507 +12 13.feb Bråstein Sandnes PK
ny 259 Arnstein Liberg, Frosta SSL 507 ny 7.okt Brekstad Ørland PK
ny 259 Silje Finsaas, Kristiansund PK Kv Jr 507 ny 11.mar Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
ny 259 Christoffer Farstad Nilsen, Tromsø PK 507 ny 10.feb Mellomvegen 79 Tromsø PK
ny 264 Øystein Nirisen, Porsgrunn PK V60 506 ny 2.des Brevik Porsgrunn PK
ny 264 Leif Inge Turøy, Åsane PK 506 ny 18.mar NM Sotra Sartor SSL
ny 264 Ola Todal, Trondhjems PK V60 506 ny 12.nov Støren Skytesenter Støren SSK
-105 264 Roy Strøm, Sitter IL PK 506 -22 4.mar Utvorda Sitter IL PK
ny 264 Tom Georg Olaissen, Bergen PK 506 ny 25.feb Jonahola Åsane PK
+42 269 Magne Granøien, Støren SSK 505 +37 3.mar Støren Skytesenter Støren SSK
ny 269 Miriam Heskja, Åsane PK Kv 505 ny 19.sep Tunellen Haugesund PK
-21 269 Kjetil Andre Hviding, Lyngsalpene PK 505 +2 24.feb Polleidet Lyngsalpene PK
ny 269 Ina Gulowsen Knudsen, Bergen PK Kv 505 ny 18.mar NM Sotra Sartor SSL
ny 269 Ivar Iversen, Trondhjems PK V50 505 ny 8.apr Kolstad Trondhjems PK
-77 274 Sigurd Nilsen, Bodø SSK 503 -17 25.apr Bodø Bodø SSK
ny 275 Ingrid Karoline Hervard, Bærum PK Kv 502 ny 31.jul Kolsås Bærum PK
-127 275 Trond Damhaug, Rissa PK V50 502 -28 3.mar Støren Skytesenter Støren SSK
ny 275 Marius Ugge Eliassen, Sarpsborg PK 502 ny 9.des Kulås Sarpsborg PK
-23 275 Jan-Martin Sørensen, Bodø SSK V50 502 +1 14.mar Bodø Bodø SSK
ny 279 Eirik Tjugen, Ørsta/Volda PK 501 ny 9.feb Brekstad Ørland PK
-19 279 Stig Morten Støyva, Sandane PK V50 501 +3 26.nov Brandsøy Florø PK
ny 281 Oliver Tobias Aas, Ørland PK Menn Jr 500 ny 18.feb Støren Skytesenter Støren SSK
-37 281 Kurt Osvaldsen, Lyngsalpene PK V50 500 -4 24.feb Polleidet Lyngsalpene PK
ny 283 Ida-Marie Tretnes Knutson, Kristiansund PK Kv Jr 499 ny 4.mar Vestneshallen Vestnes PK
-31 283 Finn Olsen, Vestnes PK V50 499 -2 21.okt Vestneshallen Vestnes PK
+30 285 Emil André Simonsen Istad, Kristiansund PK Menn Jr 498 +36 11.mar Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
ny 285 Ole-Martin Berge Haga, Sandnes PK 498 ny 13.feb Bråstein Sandnes PK
ny 285 Vivi-Ann Evasdatter Vestmo, Tromsø PK Kv V50 498 ny 1.des Polleidet Lyngsalpene PK
ny 285 Irene Mork, Kristiansund PK Kv 498 ny 18.mar NM Sotra Sartor SSL
ny 289 Alf Ståle Torstensen, Bodø SSK V50 497 ny 24.okt Bodø Bodø SSK
-24 289 Erhard Lohse, Bergen PK V50 497 +1 18.mar NM Sotra Sartor SSL
ny 289 Jonas Jamtli, Mo PK 497 ny 10.okt Mo i Rana Mo PK
ny 292 Jonas Ramberg Thorkildsen, Sarpsborg PK Menn Jr 493 ny 25.feb Kulås Sarpsborg PK
+10 292 Henning Bortne, Bærum PK SH 1 493 +16 28.feb Kolsås Bærum PK
-28 292 Svein Kåre Lamøy, Sandnessjøen PK V60 493 -4 21.feb Stamneshallen Sandnessjøen PK
ny 295 Frode Hegge, Støren SSK 492 ny 24.nov Støren Skytesenter Støren SSK
ny 295 Jostein Engesmo, Støren SSK V60 492 ny 18.feb Støren Skytesenter Støren SSK
ny 295 Turid Gulestø, Selbu PK Kv V50 492 ny 19.feb Selbuhallen Selbu PK
ny 295 Stig-Ove Berntsen, Lyngsalpene PK 492 ny 1.des Polleidet Lyngsalpene PK
ny 299 Eirik Arne Sletta, Lora SS 491 ny 13.jan Støren Skytesenter Støren SSK
-2 299 Hans-Petter Bruce Ulven, Trondhjems PK V60 491 +7 18.feb Kolstad Trondhjems PK
ny 299 Christel Hilleren Skår, Mo PK 491 ny 10.feb Bodø Bodø SSK
ny 299 Janne Agnete Kristiansen, Levanger SSL Kv 491 ny 18.okt Meråker Meråker IR
ny 303 Tim Leo Czternasty Hembre, Bærum PK Menn U12 489 ny 9.jun uttak Alfhallen NSF
ny 303 Martine Argentina Gjeterud Hasvold, Moss PK Kv 489 ny 25.feb Kulås Sarpsborg PK
-26 303 Bård Terje Løklingholm, Stord PK 489 -3 26.jan Prestegardsskogen Stord PK
ny 303 Ingrid Marie Haugen, Trondhjems PK Kv Jr 489 ny 17.nov Kolstad Trondhjems PK
-21 307 Per Thomas Johnsen, Sarpsborg PK 488   - 25.feb Kulås Sarpsborg PK
+2 307 Stian Fossan, Steinkjer PK 488 +19 3.nov Egge fellesbane Steinkjer PK
ny 307 Ole Håkon Stien, Mo PK 488 ny 15.feb Mo i Rana Mo PK
ny 307 Leif Bratteng, Stavanger PK 488 ny 2.feb Blåsenborg Stavanger PK
ny 311 Håkon Jostein Johansen, Mo PK V50 487 ny 15.mar Mo i Rana Mo PK
-21 312 Arne Sandstøl, Sandnes PK V50 486   - 17.nov Cardiff Welsh AA
-148 312 Thor-Johnny Finsrud, Grenland PK 486 -41 30.sep Brevik Porsgrunn PK
-84 312 John-Arne Singsåsmo, Støren SSK 486 -25 12.mar Støren Skytesenter Støren SSK
ny 315 Tore Lødøen, Årdal SSL Menn Jr 485 ny 18.mar NM Sotra Sartor SSL
ny 315 Martha Birkeland, Haugesund PK Kv 485 ny 11.apr Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 315 Øyvind Midtfjell, Mysen PL 485 ny 25.okt Mysen Mysen PL
-74 318 Roger Vik, Ørland PK V50 484 -20 9.nov Brekstad Ørland PK
-16 318 Kenneth Swan, Kristiansund PK 484 +7 18.mar NM Sotra Sartor SSL
ny 318 Norunn Beate Bendiksen Bolstad, Vestnes PK Kv V50 484 ny 18.feb Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
ny 321 John Erling Hanssen Rydningen, Salangen PK 483 ny 10.nov Salangen kulturhus Salangen PK
+5 321 Morten Garmo, Porsgrunn PK V60 483 +29 11.nov Brevik Porsgrunn PK
ny 321 Roger Carlsen, Luster SSL V50 483 ny 25.feb Røti Årdal SSL
-13 324 Andreas Kiltvik, Selbu PK 482 +14 15.nov Selbuhallen Selbu PK
+30 324 Alfred Rune Pedersen, Mo PK V50 482 +96 19.apr Mo i Rana Mo PK
ny 326 Øyvind Lund Johnsen, Farris SS - Larvik 481 ny 17.mar Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 327 Magne Tjugen, Ørland PK 480 ny 9.feb Brekstad Ørland PK
ny 327 Atle Audun Turøy, Stord PK V60 480 ny 26.jan Prestegardsskogen Stord PK
-27 327 Harald Setsaas, Selbu PK V60 480 -1 10.feb Brekstad Ørland PK
ny 330 Geir Vatne, Kristiansand PK 479 ny 6.jan Kristiansand Kristiansand PK
ny 330 Synnøve Søvik Botterli, Kristiansund PK Kv 479 ny 18.feb Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
ny 330 Gerhard Fisch Vågen, Bergen PK V70 479 ny 1.feb Laksevåg Bergen PK
ny 333 Tom Christian Balgaard, Stor-Oslo SK 478 ny 10.feb Kolsås Bærum PK
ny 334 Randi Halvorsen Aarsheim, Ull SS Kv V60 477 ny 27.apr Skytterhuset Krapfoss Ull SS
-70 335 Danilo Rolf Fritzsche Kaulfuss, Melhus PK 475 -21 21.jan Brekstad Ørland PK
-110 335 Runar Holm, Lillestrøm OP V50 475 -37 14.jan Lillestrøm Lillestrøm OP
ny 337 Hilde Hornslien Rustad, Lillestrøm OP Kv V50 474 ny 14.jan Lillestrøm Lillestrøm OP
ny 337 Lakvinder Singh, Sarpsborg PK 474 ny 23.mar Skyyterhuset Krapfoss Ull SS
ny 339 Andreas Malmo Moe, Steinkjer PK 473 ny 3.nov Egge fellesbane Steinkjer PK
ny 339 Simen Nikolai Evensen, Farris SS - Larvik Menn Jr 473 ny 22.okt Støren Skytesenter Støren SSK
ny 339 Julie Synnøve Sæther, Ørland PK Kv 473 ny 21.jan Brekstad Ørland PK
ny 342 Svein Ole Nesje, Oslo PK V50 472 ny 18.feb Lillestrøm Lillestrøm OP
-21 342 Jan Ronny Rasmussen, Lyngsalpene PK V50 472 +15 24.feb Polleidet Lyngsalpene PK
ny 344 Dag Ståle Strømstad, Kongsvinger SS V50 470 ny 13.okt Lillestrøm Lillestrøm OP
ny 344 Terje Vonstad, Mo PK V60 470 ny 5.apr Mo i Rana Mo PK
ny 344 Dag Kjeldby, Porsgrunn PK V50 470 ny 30.sep Brevik Porsgrunn PK
-61 347 Svein Roger Knutsen, Trondhjems PK 469 -19 18.feb Kolstad Trondhjems PK
ny 348 Andre Lien, Selbu PK 467 ny 15.nov Selbuhallen Selbu PK
ny 348 Anikken Kvanlid Endresen, Haugesund PK Kv 467 ny 14.nov Tunellen Haugesund PK
-126 348 Geir Øverås, Vestnes PK 467 -46 4.mar Vestneshallen Vestnes PK
ny 348 Jan Olav Stavland, Stord PK 467 ny 23.mar Prestegardsskogen Stord PK
ny 348 Åge Olaussen, Haugesund PK V50 467 ny 11.apr Stavangergt. 5 Haugesund PK
-80 353 Tor-Eivind Iversen, Tromsø PK 465 -28 10.feb Mellomvegen 79 Tromsø PK
-13 354 Herman Salerud, Mysen PL Menn Jr 464 +39 3.mar Mysen Mysen PL
ny 354 Trond Veungen Haugen, Porsgrunn PK 464 ny 20.jan Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 356 Johnny Amir Ahmad, Aron SK Drammen 463 ny 18.nov Drammen Aron SK Drammen
ny 356 Sigurd Larsen, Bærum PK 463 ny 31.jul Kolsås Bærum PK
ny 358 Else Miki Maeda Torgnesøy, Steinkjer PK Kv 462 ny 3.nov Egge fellesbane Steinkjer PK
ny 358 Harald Enger Tunheim, Salangen PK V50 462 ny 10.nov Salangen kulturhus Salangen PK
ny 360 May-Weronica Hammersborg, Mysen PL Kv 458 ny 10.feb Kolsås Bærum PK
ny 361 Lars Erik Songe Paulsen, Oslo PK 455 ny 18.apr Kolsås Bærum PK
ny 361 Frode Andre Krøvel, Ørsta/Volda PK V50 455 ny 4.mar Vestneshallen Vestnes PK
ny 363 Jan Helmen, Aron SK Drammen V60 451 ny 14.okt Drammen Aron SK Drammen
ny 364 Stig Boris Engøy, Aron SK Drammen V50 448 ny 14.mai Drammen Aron SK Drammen
ny 364 Helge Johansen, Støren SSK 448 ny 24.nov Støren Skytesenter Støren SSK
ny 364 Patrick Brose, Mo PK 448 ny 15.mar Mo i Rana Mo PK
-57 364 Peter Bergheim, Sandane PK V50 448 -23 25.feb Røti Årdal SSL
ny 368 Ragnar Lie, Bærum PK V50 447 ny 23.sep Kolsås Bærum PK
ny 369 Martine Ellingsen Sund, Bodø SSK Kv 445 ny 26.sep Bodø Bodø SSK
ny 370 Tor-Andre Kristoffersen Bang, Horten O. PK Menn Jr 444 ny 4.mar Skytterhuset Krapfoss Ull SS
ny 370 Kai Inge Johansen, Støren SSK 444 ny 24.nov Støren Skytesenter Støren SSK
ny 372 Ingrid Torstensen, Bodø SSK Kv 442 ny 29.aug Bodø Bodø SSK
ny 373 Anne Christine V. Loe, Støren SSK Kv 441 ny 12.nov Støren Skytesenter Støren SSK
ny 374 Stein Riise, Bergen PK V50 440 ny 25.feb Jonahola Åsane PK
ny 374 Glenn Michael Blomvågnes, Årdal SSL 440 ny 18.mar NM Sotra Sartor SSL
ny 376 Marte Nilsen Øygarden, Årdal SSL Kv Jr 438 ny 25.feb Røti Årdal SSL
ny 377 Anita Taranger Hagen, Sarpsborg PK Kv V50 437 ny 21.okt Kulås Sarpsborg PK
ny 378 Gjermund Nygårdseter, Kongsvinger SS V50 436 ny 4.nov Lillestrøm Lillestrøm OP
ny 379 Ståle Torsteinsen, Bodø SSK 433 ny 3.jan Hunstad Bodø SSK
-26 380 Runar Drage, Sandane PK 432 +46 8.apr Ura Sandane PK
ny 380 Inge Skadberg, Svalbard Turn Pgr 432 ny 26.okt Blåsenborg Stavanger PK
ny 382 Rune Vikøren, Årdal SSL 431 ny 25.feb Røti Årdal SSL
ny 383 Guro Konstanse Frønsdal, Haugesund PK Kv 429 ny 10.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 384 Inge Haveråen, Sitter IL PK 426 ny 4.mar Utvorda Sitter IL PK
ny 385 Karoline Tangen Bergsland, Sarpsborg PK Kv 425 ny 25.feb Kulås Sarpsborg PK
-46 385 Christian Steinar Moan, Støren SSK 425 -5 26.jan Meråker Meråker IR
-48 387 Roar Magne Sæther, Mo PK V50 422 -8 15.feb Mo i Rana Mo PK
-105 388 Per-Morris Bakken, Sandnessjøen PK 421 -68 7.feb Stamneshallen Sandnessjøen PK
-21 389 Kristian Eidesvik, Skudenes PK 416 +63 3.feb Skudenes havn Skudenes PK
ny 389 Henrik Eriksen, Sarpsborg PK 416 ny 9.des Kulås Sarpsborg PK
ny 391 Oskar Alexander Bratlie, Ørland PK 415 ny 16.jan Brekstad Ørland PK
ny 392 Julie Aabø Aasen, Bodø SSK Kv 413 ny 26.sep Bodø Bodø SSK
ny 393 Oddveig Merete Dahl, Ørland PK Kv 410 ny 21.jan Brekstad Ørland PK
ny 394 Sigrid Annie Åsjord, Bodø SSK Kv U16 406 ny 26.sep Bodø Bodø SSK
ny 395 Sølve Wangberg, Salangen PK 403 ny 10.nov Salangen kulturhus Salangen PK
ny 396 Hartti Ruuben Kristola, Hafrsfjord PK V60 402 ny 26.okt Blåsenborg Stavanger PK
ny 397 Arne Horneland, Haugesund PK 400 ny 7.mar Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 398 Catharina Granhus, Trondhjems PK Kv Jr 399 ny 18.mar NM Sotra Sartor SSL
ny 398 Christian Nilsen, Bodø SSK Menn U16 399 ny 17.jan Hunstad Bodø SSK
ny 400 Svein Ole Næss, Farris SS - Larvik 395 ny 3.mar Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 401 Eirik Eriksen, Horten O. PK 390 ny 4.mar Skytterhuset Krapfoss Ull SS
ny 402 Bente Lise Myrset, Mo PK Kv V50 376 ny 18.jan Mo i Rana Mo PK
ny 403 Bård Kirkeeng, Horten O. PK 374 ny 4.mar Skytterhuset Krapfoss Ull SS
ny 404 Hilde Elisabeth Grønaas, Lyngsalpene PK Kv 369 ny 21.apr Polleidet Lyngsalpene PK
-45 405 Tim Jegervatn, Lyngsalpene PK 367 -6 1.des Polleidet Lyngsalpene PK
ny 406 Jim André Bergheim, Sandane PK 352 ny 14.feb Brandsøy Florø PK
ny 407 Arne Olav Halle, Stavanger PK V50 350 ny 2.jun Skudenes Havn Skudenes PK
ny 407 Tommy Schüller, Porsgrunn PK Menn U16 350 ny 21.okt Brevik Porsgrunn PK
ny 409 Mariell Cathrin Solberg, Bodø SSK Kv 335 ny 26.sep Bodø Bodø SSK
ny 409 Daniel Øren, Florø PK 335 ny 26.nov Brandsøy Florø PK
ny 411 Truls Martin Anderssen, Horten O. PK 327 ny 4.mar Skytterhuset Krapfoss Ull SS
ny 412 Adrian Halle, Stavanger PK Menn U16 322 ny 2.jun Skudenes Havn Skudenes PK
ny 413 Herman Vokuhl, Florø PK V70 180 ny 10.jan Brandsøy Florø PK