Alle på topp: Luft 60 - 2024 Klasse: A B C oppdatert 24.mai 2024
krav 565 535 505 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 587 Vegard Askestad, 570 Siv Marit Løvhaug 422 skyttere ( -132 )
2023 pl Navn, Klubb klasse Sum 2023 Dato type Sted Arr.
-   1 Ole-Harald Aas, Bærum PK 583 -1 4.jan int Sävsjö Swedish SSF
+1 2 Mattis Hembre, Bærum PK 575 -3 7.jan Kolsås Bærum PK
-1 3 Ingar Woll, Bærum PK   574 -7 6.apr   Alfhallen Kisen MSL
+2 4 Hans Wang Nøstvold, Tromsø PK Menn Jr 571 -1 16.mar NM Alfhallen Kisen MSL
-   4 Erik Eknes, Numedal SS 571 -4 29.feb EM Györ ISSF
+2 6 Sondre Risan Haltvik, Frosta SSL Menn Jr 570 +1 27.jan int München Bavarian SSF
-   7 Pål Hembre, Bærum PK V55 569 -2 7.jan Kolsås Bærum PK
+4 7 Tim Leo Hembre, Bærum PK Menn Jr 569 +1 31.mar Kolsås Bærum PK
-1 9 Kjell Jomar Heltne, Florø PK   568 -1 24.mar   Florø Florø PK
+3 10 Ane Bjørkås Torgersen, Sola PK Kv Jr 567   - 14.feb Blåsenborg Stavanger PK
+43 10 Stian Flotvik Lauvrak, Grimstad SS 567 +16 8.mai Fevikhallen Grimstad SS
+6 10 Terje Manfred Teigen Arnesen, Aron SK Drammen V55 567 +2 7.jan   Kolsås Bærum PK
+9 13 Ann Helen Aune, Mysen PL Kv 565 +3 16.feb int Vildbjerg Dansk Sk.Union
+196 13 Rickard Lars Ragnar Lindqvist, Fredrikstad SS 565 +40 29.jan Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
+3 13 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK   565   - 13.mai   Buran Trondhjems PK
+27 13 Artem Yastrebov, Hafrsfjord PK 565 +11 12.mai Sola Skytehall Sola PK
-13 17 Ludvik Hembre, Bærum PK 564 -11 28.apr Kolsås Bærum PK
+14 18 Kristoffer Helgøy Henriksen, Sola PK Menn Jr 563 +5 26.jan int München Bavarian SSF
+99 19 Trond Wiggo Bævre, Sunndal SSK 562 +22 16.mar NM Alfhallen Kisen MSL
-12 20 Vivi-Ann Evasdatter Vestmo, Tromsø PK Kv V55 561 -8 11.feb Hunstad Bodø SSK
+38 20 Eline Melkild Aalmo, Sunndal SSK Kv Jr 561 +11 27.jan int München Bavarian SSF
-9 22 Frank Lien, Bærum PK V55 560 -7 24.feb Alfhallen Kisen MSL
-6 22 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK V65 560 -5 7.feb Ringerikshallen Ringerike PK
+16 24 Lars Eknes, Numedal SS   559 +5 21.apr   Kolsås Bærum PK
+46 25 Arnt Eirik Hansen, Berlevåg TIF 558 +10 11.feb Hunstad Bodø SSK
+12 25 Elena Eikevoll Heltne, Florø PK Kv 558 +3 29.feb EM Györ ISSF
+50 25 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 558 +11 25.feb   Kattem Trondheim SS
-4 25 Peder Sperstad, Bærum PK V55 558 -5 4.feb Kolsås Bærum PK
+46 29 Kjetil Knudsen, Bergen PK 557 +10 29.apr Sartor skytehall Sartor SSL
+3 29 Bjørn Martin Bruun, Trondheim SS V55 557 -1 21.apr   Kattem Trondheim SS
+3 29 Per Stian Eskeland, Grenland SSK V55 557 -1 19.apr Brevik Porsgrunn PK
-   29 Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK 557 -2 24.mar Kolsås Bærum PK
+42 33 Bjørn Egil Martinsen, Ørland SS V55 556 +9 14.mai   Blinken Ørland SS
+66 33 Ragnar Opdøl, Sunndal SSK 556 +12 14.jan Alfhallen Kisen MSL
-1 33 Marius Ugge Eliassen, Fredrikstad SS 556 -2 12.mar Rolvsøyhallen Fredrikstad MSL
ny 36 Tore Vrålstad, Greipstad PK   555 ny 28.mar   Fevikhallen Grimstad SS
-8 37 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 554 -5 11.mar Støren Skytesenter Støren SSK
+256 37 Olav Øiberg, Skjåk PK 554 +47 11.mar Skjåk Snikkeri Skjåk PK
+10 37 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK   554 +2 18.mar   Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
-26 37 Tor Helge Haltvik, Frosta SSL 554 -14 24.mar Brannhaugen Frosta SSL
-11 37 Tiril Fredrikke Schüller, Porsgrunn PK Kv Jr 554 -7 27.jan int München Bavarian SSF
ny 37 Ann-Elin Bjørnsen, Hafrsfjord PK Kv 554 ny 16.mar NM Alfhallen Kisen MSL
+21 43 Knut Narve Skogland, Trondheim SS 553 +4 16.mar NM Alfhallen Kisen MSL
+2 43 Lasse Hovd, Bærum PK 553   - 11.feb Brevik Porsgrunn PK
+21 43 Mariell Olsen Vestnes, Finnsnes PK Kv 553 +4 16.mar NM Alfhallen Kisen MSL
+32 43 Rune Berven-Hanssen, Sola PK 553 +6 4.jan Blåsenborg Stavanger PK
-24 43 Gunrid Kjellmark, Trondheim SS Kv 553 -11 11.feb Kattem Trondheim SS
+40 48 Lars Preben Sørsdahl, Bærum PK   552 +7 25.feb   Kolsås Bærum PK
-8 48 Evert André Jonassen, Fredrikstad SS 552 -2 29.jan Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
+10 48 Ole Henning Fjeld, Namnå PK V55 552 +2 6.jan int Sävsjö Swedish SSF
+16 48 Johan André Rånås Jakobsen, Mysen PL Menn Jr 552 +3 13.jan   Alfhallen Kisen MSL
+118 48 Amanda Kristine Hansen, Fredrikstad SS Kv 552 +18 15.jan Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
+59 48 Eva Olaug Iversen, Trondheim SS Kv V55 552 +9 10.feb Kattem Trondheim SS
-27 54 Ingeborg Gran, Verdal SSL Kv V55 551 -9 16.mar NM Alfhallen Kisen MSL
-14 54 Espen Sivertsen, Greipstad PK V55 551 -3 16.apr Gimlehallen Kristiansand PS
+4 54 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK 551 +1 7.mar Blåsenborg Stavanger PK
-14 54 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V55 551 -3 18.feb   Sola Skytehall Sola PK
+34 54 Bernardus van Rijn, Kristiansand PS 551 +6 13.feb Gimlehallen Kristiansand PS
+48 59 Sven Olav Hokholt, OKTS 550 +7 27.jan Alfhallen Kisen MSL
-7 60 Kari Johanne Andersen, Ringerike PK Kv 549 -2 11.mar   Drammenshallen Aron SK Drammen
+15 60 Erik Haglund, Grimstad SS 549 +2 25.feb Fevikhallen Grimstad SS
+28 60 Roger Stavland, Haugesund PK 549 +4 6.mar Kuleisen Haugesund PK
+47 60 Roar Hembre, Trondheim SS V65 549 +6 24.mar   Kattem Trondheim SS
+28 60 Stein Sem-jacobsen, Ringerike PK 549 +4 28.jan Ringerikshallen Ringerike PK
-38 60 Håvard Aurlien, SF Ørn 549 -13 16.mar NM Alfhallen Kisen MSL
-34 66 Tore Stensby, Hamar SSK V55 548 -10 5.apr   Dokka skytehall Nordre Land SS
-19 66 Erik Sveum, Aron SK Drammen V55 548 -4 9.mar Alfhallen Kisen MSL
+22 66 Øyvind Hella, Ringerike PK 548 +3 7.feb Ringerikshallen Ringerike PK
-8 66 Tore Kjølstad, Frosta SSL V55 548 -2 24.mar   Brannhaugen Frosta SSL
-39 66 Torbjørn Fjeldheim, Haugesund PK 548 -12 18.feb Sola Skytehall Sola PK
+152 71 Ola Plassen, Skjåk PK 547 +24 26.feb Skjåk Snikkeri Skjåk PK
-13 71 Morten Teinum, Kristiansand PS   547 -3 21.mai   Gimlehallen Kristiansand PS
+106 71 Johanna Reksten, Kisen MSL Kv 547 +15 14.jan Alfhallen Kisen MSL
+4 71 Jostein Hermansen, Haugesund PK 547   - 7.feb Kuleisen Haugesund PK
+81 71 Malin Sagmyr, Ørland SS Kv Jr 547 +11 27.jan int München Bavarian SSF
-1 76 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen 546 -1 6.mai Drammenshallen Aron SK Drammen
-54 76 Gunn Heidi Sønsterud Haugen, Numedal SS Kv 546 -16 14.jan Alfhallen Kisen MSL
+23 76 Line Anita Andreassen, Mo PK Kv 546 +2 3.apr   Sagbakken Pistolbane Mo PK
-15 79 Yuri Tsaplin, Hafrsfjord PK 545 -4 12.mai Sola Skytehall Sola PK
+304 79 Knut Ørjan Grinde, Ringerike PK 545 +63 28.jan Ringerikshallen Ringerike PK
-34 81 Bjørn Gunnar Pedersen, Skudenes PK   544 -8 16.mar   Skudenes Skudenes PK
+37 81 Neil Hugh Nielsen, Ull SS 544 +4 23.jan Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
+62 81 Ola Jostein Uthus, Selbu SS 544 +7 19.feb Selbuhallen Selbu SS
-52 81 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V55 544 -15 6.mar   Kuleisen Haugesund PK
+37 81 Irene Askeland, Bjørkelangen PK Kv 544 +4 10.mar Kolsås Bærum PK
+85 81 Ingunn Marie Engelsen, Greipstad PK Kv V55 544 +10 3.mar Gimlehallen Kristiansand PS
-28 81 Thoralf Moen, Trondhjems PK   544 -7 12.mar   Buran Trondhjems PK
+128 81 Arild Granmo, Melhus SS 544 +19 10.jan Melhushallen Melhus SS
ny 89 Jonny Skevik, Aron SK Drammen V55 543 ny 3.mar Drammenshallen Aron SK Drammen
+100 89 Thomas Gjelsten-Andersen, Grenland SSK   543 +14 14.jan   Brevik Porsgrunn PK
+95 89 Stian Aleksander Andersen, Trondheim SS 543 +12 16.mar NM Alfhallen Kisen MSL
+10 89 Pål Kristoffer Sørvoll, Tønsberg O. PK V55 543 -1 14.jan Brevik Porsgrunn PK
+69 89 Svein Erik Dalland, Tysnes SSK V55 543 +8 26.apr   Prestegardsskogen Stord PK
-3 89 Sigurd Nes, Bergen PK V55 543 -3 4.feb Laksevåg Bergen PK
+88 89 Geir Atle Småvik, Trondhjems PK V55 543 +11 13.apr Støren Skytesenter Støren SSK
-14 89 Viggo Olden, Ørland SS   543 -4 14.mai   Blinken Ørland SS
+21 97 Oddvar Uddu, Trondhjems PK V65 542 +2 24.mar Kattem Trondheim SS
+46 97 Vegard Lorentzen, Trondheim SS 542 +5 7.jan Kattem Trondheim SS
+39 97 Espen Børsum Jensen, Aron SK Drammen SH 1 542 +4 25.feb   Kolsås Bærum PK
+69 97 Oddmund Fjerdingen, Rømskog PK V65 542 +8 3.mar Østkroken Rømskog PK
ny 97 Morten Nygård Bergheim, Eide og Fræna PK 542 ny 24.mar Bjørnehaugen Kristiansund SS
ny 102 Tom Arne Taraldsrud, Porsgrunn PK   541 ny 24.mar   Bommestadhallen Farris SS - Larvik
-3 102 Jon Ørsund, Sunndal SSK 541 -3 23.mar Meierikjelleren Sunndal SSK
+41 102 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 541 +4 7.apr Brevik Porsgrunn PK
-3 102 Arnstein Skare, Melhus SS   541 -3 8.jan   Støren Skytesenter Støren SSK
+34 102 Bjørn Kristensen, Askim PK V55 541 +3 19.feb Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
-14 102 Kjetil Skogshagen, Farris SS - Larvik V55 541 -4 10.mar Brevik Porsgrunn PK
+90 108 Jan Hugo Nilsen, Sola PK V55 540 +12 10.mar   Sola Skytehall Sola PK
+69 108 Tor Einar Kristensen, Mo PK V55 540 +8 16.mar NM Alfhallen Kisen MSL
-50 108 Mats Andre Amdal, Stavanger PK 540 -10 10.mar Sola Skytehall Sola PK
ny 108 Lars Gunnar Skogen, Hamar SSK   540 ny 6.mar   Bjørkholsbakken Stange SS
-33 108 Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik V73 540 -7 24.mar Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+8 108 Carlos Daniel Osorio Melendez, Stavanger PK 540 -1 16.mar NM Alfhallen Kisen MSL
-92 114 Erlend Vidar Larsos Kristiansen, Mo PK   539 -23 11.feb   Hunstad Bodø SSK
+172 114 Kjetil Pharm, Aron SK Drammen V55 539 +30 11.mar Drammenshallen Aron SK Drammen
-26 114 Belinda Rostad, Råde SSK Kv 539 -6 10.mar Kulås Sarpsborg PK
-26 114 Unni Heidi Ramsvik Halvorsen, Farris SS - Larvik Kv 539 -6 24.mar   Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+4 114 Knut Sverre Gundersen, Sarpsborg PK 539 -1 4.mar Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
ny 114 Arnt Inge Sandvik, Tromsø PK V55 539 ny 11.feb Hunstad Bodø SSK
ny 114 Maximillian Kjuus Spaniland, Mysen PL Menn U16 539 ny 17.feb int Vildbjerg Dansk Sk.Union
+124 121 Arild Sundet, Frosta SSL 538 +20 25.feb Brannhaugen Frosta SSL
+37 121 Tommy Mosti, Fauske og Sørfold PK 538 +3 14.jan Hunstad Bodø SSK
+6 121 Per Christian Lie, Bærum PK V55 538 -1 4.feb   Kolsås Bærum PK
-33 121 Johannes Martin Eileraas Jr, Haugesund PK V55 538 -7 3.jan Kuleisen Haugesund PK
+53 121 Roy Andre Wahl, Trondhjems PK 538 +5 16.mar NM Alfhallen Kisen MSL
+15 121 Ingunn Green, Farris SS - Larvik Kv 538   - 24.mar   Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+156 121 Bjørnar Vestnes, Farris SS - Larvik V55 538 +27 7.apr Brevik Porsgrunn PK
+63 121 Audun Kvandal, Odda PK 538 +7 6.mar Odda Odda PK
ny 129 Lars Edgar Onsøyen, Trondhjems PK   537 ny 9.feb   Kattem Trondheim SS
ny 130 Rune Walsøe Kanstad, Lyngsalpene PK V65 536 ny 16.mar Polleidet Lyngsalpene PK
-59 130 Even Lien Akre, Hafrsfjord PK Menn Jr 536 -12 16.mar NM Alfhallen Kisen MSL
-18 130 Rune Wold, Kristiansand PS   536 -6 9.jan   Gimlehallen Kristiansand PS
+108 130 Randi Margrete Strøm, Orkla PK Kv V55 536 +16 12.mar Buran Trondhjems PK
ny 134 Arnt Olav Flønes, Stavanger PK V65 535 ny 18.feb Sola Skytehall Sola PK
-46 134 Gunnar Nielsen, Ringerike PK   535 -10 28.jan   Ringerikshallen Ringerike PK
+40 134 Sonja Lillesand, Trondhjems PK Kv V55 535 +2 4.mai Melhushallen Melhus SS
-7 134 Håvard Mathias Ellefsen, Trondheim SS 535 -4 4.mai Melhushallen Melhus SS
ny 134 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK   535 ny 7.apr   Brevik Porsgrunn PK
+2 134 Bodil Renate Tørresdal, Sola PK Kv 535 -3 10.mar Sola Skytehall Sola PK
-70 134 Frank Henning Lillebuen, Åsane PK 535 -14 4.jan Laksevåg Bergen PK
ny 134 Morten Breiseth Bogø, Stjørdal SSK   535 ny 24.mar   Brannhaugen Frosta SSL
-97 134 Håvard Hoff, Ørland SS 535 -20 16.mar NM Alfhallen Kisen MSL
-16 134 Eugene Zaikonnikov, Åsane PK 535 -5 14.jan Alfhallen Kisen MSL
-89 134 Tor Olav Sande, Florø PK V55 535 -18 31.jan   Florø Florø PK
+58 145 Camilla Elizabeth Dahlin, Akademisk SL Kv 534 +7 7.apr Kolsås Bærum PK
+21 145 Liss-Kristin Olsen Saur, Mo PK Kv 534   - 11.feb Hunstad Bodø SSK
ny 145 Eirik Djønne, Odda PK   534 ny 21.feb   Odda Odda PK
+21 145 Unn Tove Myrheim Djuplasti, Mo PK Kv 534   - 3.apr Sagbakken Pistolbane Mo PK
-2 145 Aril Røsvik, Tromsø PK V55 534 -3 11.feb Hunstad Bodø SSK
+53 145 Ole Morten Valø, Askim PK V55 534 +6 19.feb   Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
+7 145 Geir Berg, Ringerike PK V65 534 -2 28.jan Ringerikshallen Ringerike PK
-33 145 Espen Alexander Halvorsen, Farris SS - Larvik V55 534 -8 8.apr Aronsløkka Aron SK Drammen
+50 153 Harald Andreas Sæle, Porsgrunn PK V55 533 +6 19.apr   Brevik Porsgrunn PK
+36 153 Geir Martin Økland, Kristiansand PS V55 533 +4 7.mai Gimlehallen Kristiansand PS
+99 153 Ole Thomas Furuseth, Greipstad PK 533 +16 9.apr Gimlehallen Kristiansand PS
-1 153 Roald Stallemo, Kristiansand PS V55 533 -3 14.apr   Gimlehallen Kristiansand PS
+21 153 Bjørn Morten Linnerud, Lunner SL V55 533   - 9.mar Alfhallen Kisen MSL
+70 153 Ina Gulowsen Knudsen, Bergen PK Kv 533 +10 29.apr Sartor skytehall Sartor SSL
-112 159 Per Arve Iversen, Farris SS - Larvik V55 532 -20 20.jan   Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+109 159 Hege Bakke, Stavanger PK Kv 532 +18 7.mar Blåsenborg Stavanger PK
-41 159 Jan Berthin Tønnessen, Kristiansand PS V55 532 -8 3.mar Gimlehallen Kristiansand PS
-41 159 Arnstein Liberg, Frosta SSL   532 -8 16.mar NM Alfhallen Kisen MSL
-32 159 Atle Bergsrud, Bærum PK 532 -7 16.mar NM Alfhallen Kisen MSL
ny 164 Geir Ove Næss, Aron SK Drammen V55 531 ny 11.mar Drammenshallen Aron SK Drammen
-28 164 Johnny Jenssen, Mo PK V55 531 -7 7.feb   Sagbakken Pistolbane Mo PK
-119 166 Emmeline Ekrem Bryhn, Tromsø PK Kv Jr 530 -22 14.jan Alfhallen Kisen MSL
-14 166 Timofey Kondratyev, Tromsø PK 530 -6 11.feb Hunstad Bodø SSK
+175 166 Gøril Sørensen, Kristiansand PS Kv 530 +36 16.apr   Gimlehallen Kristiansand PS
+8 169 Ole-Martin Berge Haga, Sola PK 529 -3 10.mar Sola Skytehall Sola PK
+103 169 Thor Inge Jacobsen, Stavanger PK V65 529 +17 14.feb Blåsenborg Stavanger PK
+218 169 Eirik Eggesbø Ottesen, Stavanger PK   529 +48 1.mai   Kuleisen Haugesund PK
ny 169 Morten Jørgensen, Kirkenes PK V55 529 ny 11.feb Hunstad Bodø SSK
+59 169 Odd Ståle Klausen, SF Ørn 529 +7 25.feb Kolsås Bærum PK
+119 174 Hans Petter Paulsen, Skjåk PK   528 +21 26.feb   Skjåk Snikkeri Skjåk PK
ny 174 Tom Edvardt Meek, Sunndal SSK V55 528 ny 23.mar Meierikjelleren Sunndal SSK
-67 174 Anders Egil Lund, Sarpsborg PK V65 528 -15 19.feb Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
-38 174 Janne Agnete Kristiansen, Stjørdal SSK Kv 528 -10 16.mar NM Alfhallen Kisen MSL
+42 174 Benjamin Sakslund Sørsdahl, Bærum PK Menn Jr 528 +4 16.mar NM Alfhallen Kisen MSL
+12 174 Frank Istad, Kristiansund SS 528 -2 25.feb Bjørnehaugen Kristiansund SS
+15 174 Berit Neumann Frydenlund, Ull SS Kv V73 528 -1 16.mar NM Alfhallen Kisen MSL
+64 174 Gard Pedersen, Trondhjems PK V55 528 +8 12.mar Buran Trondhjems PK
+59 174 Kjell Edmund Ims, Bergen PK 528 +7 14.jan Alfhallen Kisen MSL
ny 183 Synne Arnesen Jenseg, Bærum PK Kv 527 ny 10.mar   Kolsås Bærum PK
+6 183 Rune Kristian Hansen, Ørland SS V55 527 -2 13.mai Buran Trondhjems PK
ny 183 Jørn Jørgensen, Hamar SSK 527 ny 9.mar Alfhallen Kisen MSL
-31 183 Olav Melkild, Sunndal SSK V55 527 -9 23.mar   Meierikjelleren Sunndal SSK
+89 183 Øystein Løvdahl Kindervaag, Kristiansand PS 527 +15 12.mar Gimlehallen Kristiansand PS
+3 183 Tore Jensen, Oslo SS 527 -3 1.apr Kolsås Bærum PK
-46 189 Linda-Marie Neshagen Haakonsen, Stjørdal SSK Kv 526 -11 13.mai   Buran Trondhjems PK
+14 189 Geir Lau, Ringerike PK V55 526 -1 21.apr Ringerikshallen Ringerike PK
-46 189 Kasia Røe, Bergen PK Kv 526 -11 13.jan Alfhallen Kisen MSL
+17 192 Elisabeth Trones Jørve, Ringerike PK Kv V55 525   - 16.mar NM Alfhallen Kisen MSL
ny 192 Bjørn Fegth Holst, Grimstad SS 525 ny 25.feb Fevikhallen Grimstad SS
+126 192 Tarjei Ravn, Grimstad SS 525 +25 25.feb Fevikhallen Grimstad SS
+101 192 Hans Petter Jensen, Asker SK V65 525 +18 21.jan   Kolsås Bærum PK
+11 196 Petter Berg, Aron SK Drammen 524 -2 6.mai Drammenshallen Aron SK Drammen
-97 196 Kjell Stuland Johansen, Trondhjems PK V65 524 -20 13.mai Buran Trondhjems PK
+61 196 Irene Mork, Kristiansund SS Kv 524 +8 25.feb   Bjørnehaugen Kristiansund SS
+146 199 Maja Skrøvseth Øiamo, Oppdal PK Kv Jr 523 +30 3.mar Kattem Trondheim SS
+69 199 Verner Soldal, Grenland SSK V55 523 +9 3.mai Brevik Porsgrunn PK
-56 199 Roger Hugo Solvang, Mosjøen PK V55 523 -14 3.apr   Sagbakken Pistolbane Mo PK
-41 199 Malin Vik, Ørland SS Kv Jr 523 -12 13.jan Alfhallen Kisen MSL
+10 199 Anna Kjellmo Nicolaysen, Bodø SSK Kv 523 -2 14.jan Hunstad Bodø SSK
+102 199 Kine-Merethe Pettersen, Bergen PK Kv 523 +19 22.feb   Jonahola Åsane SSL
+114 199 Børge Flått, Mo PK V55 523 +22 7.feb Sagbakken Pistolbane Mo PK
-17 206 Ole Martin Jørve, Ringerike PK V55 522 -7 23.mar Ringerikshallen Ringerike PK
-29 206 Live Marie Sakslund Sørsdahl, Bærum PK Kv Jr 522 -10 10.mar   Kolsås Bærum PK
-99 206 Olve Marvik, Stord PK 522 -21 16.mar NM Alfhallen Kisen MSL
+10 206 Marius Misfjord, Kisen MSL 522 -2 6.jan int Sävsjö Swedish SSF
+135 210 Christian Magaji, Bodø SSK   521 +28 11.feb   Hunstad Bodø SSK
+35 210 Roy Blokhus, Mo PK V55 521 +3 24.apr Sagbakken Pistolbane Mo PK
-163 210 Alexander Enzo Almvang, Bærum PK Menn Jr 521 -31 11.feb Kolsås Bærum PK
ny 210 Mads Dalbakk Lysevold, Kotsøy PK   521 ny 8.apr   Støren Skytesenter Støren SSK
+72 214 Maryam Gharehkhani, Trondhjems PK Kv 520 +11 17.apr Buran Trondhjems PK
ny 214 Julie Andrea Bakken, Eidskog SS Kv 520 ny 16.mar NM Alfhallen Kisen MSL
+22 216 Jon Arne Brekken, Sunndal SSK V65 519 -1 23.mar   Meierikjelleren Sunndal SSK
ny 216 Åge Ånensen, Stord PK V55 519 ny 26.apr Prestegardsskogen Stord PK
ny 218 Espen Helgesen Øgård, Stavanger PK 518 ny 7.mar Blåsenborg Stavanger PK
-91 218 Hans Carsten Bøe, Trondheim SS V55 518 -21 25.feb   Kattem Trondheim SS
+43 218 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V55 518 +3 11.feb Ringerikshallen Ringerike PK
+20 218 Petter Båshus, Grimstad SS 518 -2 3.apr Fevikhallen Grimstad SS
+43 218 Daniel Rødfjell, Mo PK   518 +3 24.apr   Sagbakken Pistolbane Mo PK
+100 218 Geir Åge Sinnes, Stavanger PK V55 518 +18 18.mai Kuleisen Haugesund PK
+94 224 Helene Hella, Ringerike PK Kv Jr 517 +17 25.feb Ringerikshallen Ringerike PK
+21 224 Stig Morten Støyva, Sandane PK V55 517 -1 3.mar   Ura Pistolbane Sandane PK
-15 224 Eirik Myrhaug, Trondhjems PK 517 -8 16.mar NM Alfhallen Kisen MSL
+103 224 Ola Stengel, Stavanger PK 517 +20 14.feb Blåsenborg Stavanger PK
ny 228 Stian Solstad, Lyngsalpene PK   516 ny 16.mar   Polleidet Lyngsalpene PK
ny 228 Kine Pettersen, Bergen PK Kv 516 ny 16.apr Øygarden Øygarden SSL
+5 228 Per Morten Aarak, Haugesund PK V55 516 -5 3.jan Kuleisen Haugesund PK
-5 228 Mathias Jegthaug, Kristiansund SS   516 -7 23.mar   Meierikjelleren Sunndal SSK
ny 232 Bengt Erik Erlandsen, Ørland SS V55 515 ny 14.mai Blinken Ørland SS
+66 232 Ragna Marie Folstad, Støren SSK Kv 515 +9 25.feb Kattem Trondheim SS
-4 232 Frank Einar Vatne, Eide og Fræna PK   515 -7 24.mar   Bjørnehaugen Kristiansund SS
ny 232 Vidar Furunes, Stjørdal SSK 515 ny 9.jan Skatval Stjørdal SSK
+13 232 Jøran Stokvik Nilssen, Mo PK 515 -3 6.mar Sagbakken Pistolbane Mo PK
-74 232 Rune Hammer, Aron SK Drammen V65 515 -20 11.mar   Drammenshallen Aron SK Drammen
+23 238 Hilde Veiby, Ull SS Kv 514 -1 18.apr Rolvsøyhallen Fredrikstad MSL
+39 238 Per-Henning Almvang, Bærum PK 514 +3 25.feb Kolsås Bærum PK
+84 238 Anita Belland Arnesen, Kristiansand PS Kv 514 +15 3.mar   Gimlehallen Kristiansand PS
+214 238 Stig-Ove Alstad, Kisen MSL 514 +63 20.apr Alfhallen Kisen MSL
+116 238 Arild Helland, Haugesund PK 514 +24 3.apr Kuleisen Haugesund PK
ny 243 Øyvind Aurstad, Verdal SSL V55 513 ny 10.mar int Edinburgh STS
+108 243 Frode Hegge, Støren SSK 513 +22 3.mar Kattem Trondheim SS
-85 243 Kristian Korsvik, Stjørdal SSK 513 -22 24.mar Brannhaugen Frosta SSL
ny 246 Magnus Ersvik, Tromsø PK Menn Jr 512 ny 11.feb   Hunstad Bodø SSK
-2 247 Gisle Gordon, Haugesund PK V55 511 -7 3.jan Kuleisen Haugesund PK
-31 247 Bård Ivar Bru, Haugesund PK 511 -13 1.mai Kuleisen Haugesund PK
ny 249 Andries Georges Mario Ferla, Haugesund PK   509 ny 3.apr   Kuleisen Haugesund PK
ny 249 Kjersti Fredriksen, Ringerike PK Kv 509 ny 11.feb Ringerikshallen Ringerike PK
+62 251 Knut Aamodt, Farris SS - Larvik V65 508 +7 24.mar Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+28 251 Nasantas Felecio, Bærum PK Kv 508 -2 7.apr   Kolsås Bærum PK
+125 253 Hallgeir Vågenes, Åsane PK V55 507 +24 20.mai Kolsås Bærum PK
+4 253 Johanne Nilsen, Sola PK Kv Jr 507 -9 10.mar Sola Skytehall Sola PK
-8 253 Arne Richard Rishaug, Mo PK V55 507 -11 6.mar   Sagbakken Pistolbane Mo PK
ny 253 Håkon Jostein Johansen, Mo PK V55 507 ny 24.apr Sagbakken Pistolbane Mo PK
+86 253 Ole Martin Grønås, Bodø SSK V55 507 +12 11.feb Hunstad Bodø SSK
-1 258 Håvard Haakonsen, Stjørdal SSK V55 506 -10 4.mai   Melhushallen Melhus SS
+13 258 Jens Ragnar Nygaard, Sarpsborg PK V55 506 -7 29.jan Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
-60 258 Cato André Syvertsen, Vigra og Valderøy PK V55 506 -22 13.mai Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 258 Eivind Johannes Hegna, Kisen MSL V65 506 ny 6.apr   Alfhallen Kisen MSL
-64 262 Jonas Haug, Fredrikstad SS 504 -24 15.jan Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
-10 262 John Risnes, Haugesund PK V55 504 -13 7.feb Kuleisen Haugesund PK
+97 262 Ronny Eriksen, Grenland SSK   504 +15 14.jan   Brevik Porsgrunn PK
ny 262 Henrik Bakken, Bærum PK 504 ny 3.mar Kolsås Bærum PK
ny 266 Lars Ragnar Knarud, Lunner SL V65 503 ny 28.jan Ringerikshallen Ringerike PK
-101 267 Elin Leirvik, Trondheim SS Kv V55 502 -32 25.feb   Kattem Trondheim SS
ny 268 Martin Håkonsen, Finnsnes PK 501 ny 11.feb Hunstad Bodø SSK
+127 268 Dag Helge Valentin Andresen, Aron SK Drammen V55 501 +24 11.feb Drammenshallen Aron SK Drammen
ny 268 Sigurd Haagaa, Skjåk PK   501 ny 23.mar   Meierikjelleren Sunndal SSK
+22 268 Ingebrigt Kolås, Melhus SS 501 -7 6.mar Melhushallen Melhus SS
+115 272 Herman Rummelhoff, Hvaler SS V55 500 +19 18.apr Rolvsøyhallen Fredrikstad MSL
ny 272 Aleksandar Miletic, Ull SS   500 ny 23.jan   Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
ny 272 Mateusz Dawid Wybraniec, Aron SK Drammen 500 ny 6.mai Drammenshallen Aron SK Drammen
ny 272 Elena Barstad, Arendal PK Kv 500 ny 8.mai Fevikhallen Grimstad SS
-33 276 Jenny Cecilie Ekenes Dreng, Melhus SS Kv 498 -21 18.feb   Støren Skytesenter Støren SSK
-60 276 Daniel Olaussen, Melhus SS 498 -26 10.jan Melhushallen Melhus SS
-67 276 Christer Rene Nordanger, Odda PK 498 -27 6.mar Odda Odda PK
ny 279 Tom Kristensen, Kisen MSL   497 ny 20.apr   Alfhallen Kisen MSL
+85 279 Lars Petter Barstad, Arendal PK 497 +10 3.apr Fevikhallen Grimstad SS
+49 281 Eva Christine Stenbro, Sarpsborg PK Kv 495 -1 16.mar NM Alfhallen Kisen MSL
+80 281 Kjell Ove Torsvik, Farris SS - Larvik V65 495 +7 27.apr   Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+47 283 Lars Kurt Haugen, Skjåk PK 494 -2 16.mar NM Alfhallen Kisen MSL
ny 284 Johnny Åmodt, Porsgrunn PK V55 493 ny 22.mar Brevik Porsgrunn PK
+77 284 Vidar Høyer, Farris SS - Larvik V55 493 +5 10.mai   Brevik Porsgrunn PK
ny 284 Roy Stenbro, Kisen MSL 493 ny 13.jan Alfhallen Kisen MSL
+26 287 Aleksander Hoff, Haugesund PK Menn Jr 492 -9 7.feb Kuleisen Haugesund PK
+160 288 Ragnhild Viktoria Karlsen, Alta SSK Kv 491 +39 11.feb   Hunstad Bodø SSK
+197 288 Knut Djuve, Bergen PK V55 491 +66 14.jan Alfhallen Kisen MSL
ny 288 Åse Skjerve Kolstad, Trondhjems PK Kv 491 ny 12.mar Buran Trondhjems PK
ny 288 Ståle Birger Emil Johansen, Alta SSK   491 ny 11.feb   Hunstad Bodø SSK
+185 288 Wibecke Sem-Jacobsen, Ringerike PK Kv 491 +55 23.mar Ringerikshallen Ringerike PK
ny 293 Finn Kåre Antonsen, Porsgrunn PK V65 490 ny 22.mar Brevik Porsgrunn PK
+48 293 Ronny Ståle Pedersen, Mo PK V55 490 -4 7.feb   Sagbakken Pistolbane Mo PK
-23 295 Helge Kristiansen, Sunndal SSK 489 -23 23.mar Meierikjelleren Sunndal SSK
-89 296 Bjørn Johannes Øyestaul, Farris SS - Larvik V55 488 -38 24.mar Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+113 297 Petter Mandt, Grimstad SS V65 487 +16 21.jan   Fevikhallen Grimstad SS
-60 298 Charlotte Løvaas, Nedre Eiker PK Kv 486 -34 5.feb Drammenshallen Aron SK Drammen
+32 298 Arvid Klavenes, Stavanger PK V55 486 -10 14.feb Blåsenborg Stavanger PK
ny 300 Øyvind Versto, Kristiansand PS   485 ny 27.feb   Gimlehallen Kristiansand PS
+104 300 Isak Rødsjø, Støren SSK Menn Jr 485 +12 11.mar Støren Skytesenter Støren SSK
+1 300 Magnar Anton Støyva, Sandane PK 485 -19 14.jan Ura pistolbane Sandane PK
+182 303 Lars Singsaas, Kotsøy PK   483 +58 19.feb   Støren Skytesenter Støren SSK
-60 303 Øyvind Hansen, Tromsø PK 483 -36 11.feb Hunstad Bodø SSK
-51 303 Anita Taranger Hagen, Sarpsborg PK Kv V55 483 -34 14.jan Kulås Sarpsborg PK
ny 303 Hans-Arne Årebrot, Mysen PL   483 ny 3.mar   Østkroken Rømskog PK
ny 303 Inge Osvald Thingnes, Hafrsfjord PK V55 483 ny 12.mai Sola Skytehall Sola PK
ny 303 Glenn Andre Eike, Haugesund PK 483 ny 3.apr Kuleisen Haugesund PK
+19 303 Trond Odden, Steigen PK V55 483 -16 20.feb   Steigen Steigen PK
+80 310 Tommy Westby, Porsgrunn PK 482 +2 26.jan Brevik Porsgrunn PK
+94 310 Turid Gulestø, Selbu SS Kv V55 482 +9 17.mar Selbuhallen Selbu SS
ny 310 Leif Normann Johansen, Grimstad SS   482 ny 8.mai   Fevikhallen Grimstad SS
+68 310 Tommy Anthoni Anthonisen, Farris SS - Larvik V55 482 -1 10.mai Brevik Porsgrunn PK
+163 310 Geir Atle Bruvik, Florø PK 482 +46 24.mar Florø Florø PK
ny 315 Markus Holmeset, Sarpsborg PK   481 ny 29.jan   Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
ny 315 Ole Jakob Kilde Kjørvik, Sarpsborg PK 481 ny 29.jan Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
ny 315 Tonje Anita Kraft, Trondhjems PK Kv 481 ny 17.apr Buran Trondhjems PK
-10 318 Stian Myrås, Mo PK   480 -22 7.feb   Sagbakken Pistolbane Mo PK
+149 318 Per Lüdemann, Kristiansand PS V65 480 +39 9.apr Gimlehallen Kristiansand PS
ny 318 Trond Natås, Sartor SSL 480 ny 16.apr Øygarden Øygarden SSL
-64 321 André Hansen, Porsgrunn PK   479 -37 10.mar   Brevik Porsgrunn PK
ny 321 Jan Arvid Bjerkestrand, Hafrsfjord PK 479 ny 1.mai Kuleisen Haugesund PK
+49 323 Aleksander Øines, Mo PK 478 -7 3.apr Sagbakken Pistolbane Mo PK
ny 323 Maja Solskinnsbakk, Trondheim SS Kv Jr 478 ny 14.jan   Kattem Trondheim SS
+49 323 Martin Meltzer, Arendal PK V55 478 -7 25.feb Fevikhallen Grimstad SS
+102 326 Knut-Erik Holsen, Fauske og Sørfold PK 477 +13 14.jan Hunstad Bodø SSK
+132 327 Thor Kristian Strøm Karlsen, Orkla PK   476 +29 18.feb   Støren Skytesenter Støren SSK
ny 327 Christoffer Hansen, Porsgrunn PK 476 ny 22.mar Brevik Porsgrunn PK
ny 329 Aage Hammerstad, Kisen MSL V73 475 ny 20.apr Alfhallen Kisen MSL
ny 329 Jan-Helge Dragsnes Rygh, Stjørdal SSK   475 ny 25.feb   Brannhaugen Frosta SSL
ny 329 Sarina Vestnes, Farris SS - Larvik Kv Jr 475 ny 13.jan Alfhallen Kisen MSL
-96 329 Robin Fisktjønmo Sagrabb, Mo PK 475 -46 7.feb Sagbakken Pistolbane Mo PK
+108 333 Hans Kristian Brøndbo, Ringerike PK   473 +17 28.jan   Ringerikshallen Ringerike PK
+66 333 Jochen Lauw, Kristiansand PS 473 -2 19.mar Gimlehallen Kristiansand PS
+84 333 Terje Vonstad, Mo PK V65 473 +6 7.feb Sagbakken Pistolbane Mo PK
+87 333 Pål Eirik Steindal, Stavanger PK   473 +7 4.jan   Blåsenborg Stavanger PK
+70 337 Arild Hammeren, Berlevåg TIF V55 472   - 11.feb Hunstad Bodø SSK
+41 337 Idar Weber-Laumann Torgrimsen, Farris SS - Larvik 472 -11 27.apr Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 339 Jannike Solsvik, Trondhjems PK Kv 471 ny 21.apr   Kattem Trondheim SS
ny 339 Odd Ivar Leangen Kristiansen, Sunndal SSK Menn Jr 471 ny 23.mar Meierikjelleren Sunndal SSK
+93 339 Jim Nilsen, Bodø SSK 471 +11 11.feb Hunstad Bodø SSK
ny 342 Kurt Osvaldsen, Lyngsalpene PK V55 470 ny 16.mar   Polleidet Lyngsalpene PK
-50 343 Odd Willy Aas, Sarpsborg PK V65 468 -39 11.feb Kulås Sarpsborg PK
+127 343 Nils-Henrik Synnes, Vigra og Valderøy PK 468 +28 8.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
-2 343 Andreas Melhus, Melhus SS   468 -26 19.feb   Støren Skytesenter Støren SSK
+96 346 Espen Kjørsvik, Grimstad SS 467 +12 6.mar Fevikhallen Grimstad SS
+100 346 Tor Arne Hage, Melhus SS 467 +13 10.jan Melhushallen Melhus SS
ny 348 Torstein Strøm, Porsgrunn PK   465 ny 16.feb   Brevik Porsgrunn PK
ny 348 Mikael Haarberg Banne, Florø PK Menn Jr 465 ny 16.mar NM Alfhallen Kisen MSL
-35 348 Inger Aas Broen, Steigen PK Kv V55 465 -36 20.feb Steigen Steigen PK
+18 351 Ole Marius Malin, Bodø SSK   464 -22 14.jan   Hunstad Bodø SSK
ny 351 Reinardt Helland Nilsen, Fauske og Sørfold PK 464 ny 10.mar Hunstad Bodø SSK
ny 351 Martine Argentina Gjeterud Hasvold, Sarpsborg PK Kv 464 ny 29.jan Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
+108 354 Roger Langseth, Bodø SSK   463 +17 11.feb   Hunstad Bodø SSK
+103 354 Bjørn Anders Nymoen, Steigen PK 463 +14 26.mar Steigen Steigen PK
-55 356 Ullrikke Sem-Jacobsen, Ringerike PK Kv U14 461 -43 25.feb Ringerikshallen Ringerike PK
ny 357 Fredrik Brennemoe Buer, Porsgrunn PK   459 ny 16.feb   Brevik Porsgrunn PK
+67 357 Aleksander Johan Olufsen, Tromsø PK Menn Jr 459 -6 11.feb Hunstad Bodø SSK
+113 357 Jan Arvid Vikran Kippe Brøndbo, Ringerike PK 459 +19 25.feb Ringerikshallen Ringerike PK
ny 360 Bent Cato Dalager, Trondhjems PK   458 ny 17.apr   Buran Trondhjems PK
ny 361 Thomas Lyse, Aron SK Drammen 457 ny 3.mar Drammenshallen Aron SK Drammen
ny 362 Håkon Hvistendahl, Ringerike PK 456 ny 11.feb Ringerikshallen Ringerike PK
ny 362 Daniel Edvard Tørnes, Porsgrunn PK Menn U16 456 ny 3.mai   Brevik Porsgrunn PK
ny 362 Steffen Skrove, Grimstad SS 456 ny 25.feb Fevikhallen Grimstad SS
-86 365 Tor Arne Apalseth, Sandane PK 455 -55 14.jan Ura pistolbane Sandane PK
+114 365 Kurt Harald Aase, Stavanger PK V65 455 +27 18.feb   Sola Skytehall Sola PK
-14 365 Peter Bergheim, Sandane PK V55 455 -36 28.feb Florø Florø PK
-38 368 Bent Nørkov, Trondhjems PK V55 454 -42 4.mai Melhushallen Melhus SS
+64 368 Lill Tonje Brekstad-Korsvik, Stjørdal SSK Kv 454 -6 24.mar   Brannhaugen Frosta SSL
+96 370 Sturla Mathisen, Ull SS 453 +9 29.jan Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
-1 370 Øystein Rinde, Sandane PK 453 -33 14.jan Ura pistolbane Sandane PK
+151 372 Even Skogheim, Altafjord SSL   449 +77 11.feb   Hunstad Bodø SSK
ny 373 Kestutis Vladika, Vigra og Valderøy PK 447 ny 19.feb Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 374 Roald Sandnes, Bodø SSK 446 ny 11.feb Hunstad Bodø SSK
+16 375 Trond Hellesvik, Bodø SSK   444 -35 11.feb   Hunstad Bodø SSK
ny 375 June Merete Barøy Hegge, Støren SSK Kv 444 ny 29.apr Støren Skytesenter Støren SSK
+129 377 Per Erik Sigurdsen, Alta SSK 443 +53 11.feb Hunstad Bodø SSK
+74 378 Tommy Ruste, Sunndal SSK   441 -10 6.jan   Meierikjelleren Sunndal SSK
+81 378 Ramona Karine Kristensen, Altafjord SSL Kv 441 -6 11.feb Hunstad Bodø SSK
+104 378 Tomas Edvard Mortensen, Bodø SSK Menn Jr 441 +14 11.feb Hunstad Bodø SSK
+107 381 Karoline Olsen Opheim, Florø PK Kv Jr 438 +14 24.mar   Florø Florø PK
ny 382 Magne Larsen, Grimstad SS 433 ny 6.mar Fevikhallen Grimstad SS
ny 383 Anne-Christine Vormdal Loe, Støren SSK SH 1 432 ny 29.jan Støren Skytesenter Støren SSK
+95 384 Tore Hakvaag, Steigen PK V55 429 +1 20.feb   Steigen Steigen PK
ny 385 Maria Helen Lang, NOP/Dal Kv 428 ny 16.mar NM Alfhallen Kisen MSL
ny 385 Geir Skeistrand, Florø PK 428 ny 24.mar Florø Florø PK
ny 385 Trude Kvalvåg, Bærum PK Kv 428 ny 31.mar   Kolsås Bærum PK
ny 388 John Martin Kjølstad Lervåg, Fauske og Sørfold PK 427 ny 11.feb Hunstad Bodø SSK
ny 389 Hans Eggan, Aron SK Drammen V55 426 ny 3.mar Drammenshallen Aron SK Drammen
ny 390 Eric Andre Løvmo, Horten O. PK   423 ny 27.apr   Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+104 390 Reidar Huseby, Stavanger PK V55 423 +11 12.mai Sola Skytehall Sola PK
+15 392 Heidi Iren Rosenby, Steigen PK Kv 421 -51 11.feb Hunstad Bodø SSK
+47 393 Jan Kaare Jernslett, Kristiansand PS V55 420 -37 30.jan   Gimlehallen Kristiansand PS
+16 394 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V65 418 -53 3.feb Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 395 Robert Rønstad, Vigra og Valderøy PK 412 ny 29.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 396 Heidi Anette Tangmo, Kristiansund SS Kv 404 ny 24.mar   Bjørnehaugen Kristiansund SS
ny 397 Patrick Bråthen Strøm, Porsgrunn PK 401 ny 16.feb Brevik Porsgrunn PK
+142 398 Thomas Schevik, Støren SSK 400 +88 29.apr Støren Skytesenter Støren SSK
ny 399 Bjørn Torvill Urang, Ringerike PK V55 399 ny 25.feb   Ringerikshallen Ringerike PK
ny 400 Espen Eriksen, Porsgrunn PK V55 397 ny 16.feb Brevik Porsgrunn PK
ny 401 Andre Ellefsen, Porsgrunn PK 387 ny 3.mai Brevik Porsgrunn PK
ny 401 Niklas Knudsen, Porsgrunn PK   387 ny 22.mar   Brevik Porsgrunn PK
ny 403 Arne Horneland, Haugesund PK 382 ny 7.feb Kuleisen Haugesund PK
+109 404 Lise-Marie Nygård Olsen, Halden PK Kv 377 -5 4.mar Rolvsøyhallen Fredrikstad SS
ny 404 Per Aalstad, Steigen PK V55 377 ny 26.mar   Steigen Steigen PK
+126 406 Damien Joakim Holen, Vigra og Valderøy PK Menn U16 375 +45 29.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 406 Jan Kåre Wahl, Altafjord SSL 375 ny 11.feb Hunstad Bodø SSK
+64 408 Bent Magne Olsen, Mo PK V55 374 -64 7.feb   Sagbakken Pistolbane Mo PK
-58 409 Andreas Kiltvik, Selbu SS 372 -119 14.jan Selbuhallen Selbu SS
+111 410 Harald Setsaas, Selbu SS V65 363 -11 14.jan Selbuhallen Selbu SS
+104 411 Johanne Johanin, Steigen PK Kv V55 354 -26 20.feb   Steigen Steigen PK
ny 412 Adrian Grunnfoss, Altafjord SSL 349 ny 11.feb Hunstad Bodø SSK
ny 413 Åse Trones Jørve, Ringerike PK Kv 348 ny 23.mar Ringerikshallen Ringerike PK
-105 413 Arild Inge Wollan, Støren SSK V55 348 -154 12.mar   Buran Trondhjems PK
ny 415 Warzer Taher, Fauske og Sørfold PK 347 ny 11.feb Hunstad Bodø SSK
ny 416 Wanja Unosen, Fauske og Sørfold PK Kv 345 ny 11.feb Hunstad Bodø SSK
ny 417 Vegard Holmberg Vigerust, Porsgrunn PK   304 ny 16.feb   Brevik Porsgrunn PK
ny 418 Siri Janet Bodin, Aron SK Drammen Kv 292 ny 3.mar Drammenshallen Aron SK Drammen
ny 419 Sidsel Nilssen Fjerdingen, Rømskog PK Kv V65 276 ny 13.apr Østkroken Rømskog PK
+123 420 Reidar Gunnar Adolfsen, Steigen PK V55 254 -55 20.feb   Steigen Steigen PK
ny 421 Nils Nilssen, Rømskog PK V65 250 ny 13.apr Østkroken Rømskog PK
ny 422 Karoline Wilhelmine Mortensen, Altafjord SSL Kv 191 ny 11.feb Hunstad Bodø SSK