Alle på topp: Luft-Fall   2018 Klasse: A B C oppdatert 9.desember 2018
krav 35 30 25 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet 30 skyttere ( +21 )
2017 pl Navn, Klubb klasse Sum 2017 Dato type Sted Arr.
ny 1 Asle Frantzen, Bergen PK 351 ny 29.nov Laksevåg Bergen PK
ny 2 Geir Pisani, Bergen PK V50 342 ny 29.nov Laksevåg Bergen PK
ny 3 Thor Inge Jacobsen, Stavanger PK V60 295 ny 29.nov Laksevåg Bergen PK
ny 4 Roar Ludvigsen, Bergen PK V60 235 ny 29.nov Laksevåg Bergen PK
-4 5 Einar Morten Landsem, Støren SSK 27 +9 12.feb Støren Skytesenter Støren SSK
ny 6 Pål Hembre, Bærum PK V50 23 ny 6.okt Brekstad Ørland PK
ny 6 Victoria Wold Bremvåg, Ørland PK Kv U12 23 ny 6.okt Brekstad Ørland PK
ny 6 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 23 ny 6.okt Brekstad Ørland PK
-7 9 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 20 +3 6.okt Brekstad Ørland PK
ny 10 Mohammed Daniel Benchakroune, Ørland PK Menn U12 19 ny 6.okt Brekstad Ørland PK
ny 11 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK 18 ny 15.jan Støren Skytesenter Støren SSK
ny 12 Arild Inge Wollan, Støren SSK V50 17 ny 15.jan Støren Skytesenter Støren SSK
ny 13 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 16 ny 6.okt Brekstad Ørland PK
ny 14 Kirstin Dorothea Jensen, Kristiansund PK Kv Jr 15 ny 6.okt Brekstad Ørland PK
ny 15 Thea Mari Hovin Landsem, Støren SSK Kv U16 13 ny 6.okt Brekstad Ørland PK
-9 15 Morten Jensen, Støren SSK 13 +3 15.jan Støren Skytesenter Støren SSK
-9 15 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 13 +3 12.feb Støren Skytesenter Støren SSK
ny 18 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK V50 12 ny 6.okt Brekstad Ørland PK
ny 19 Amund Carlsen Haugerud, Støren SSK 11 ny 12.feb Støren Skytesenter Støren SSK
ny 19 Lasse Hovd, Bærum PK 11 ny 6.okt Brekstad Ørland PK
ny 21 Maiken Hellem Dahl, Ørland PK Kv U12 10 ny 6.okt Brekstad Ørland PK
ny 22 May Britt Jensen, Kristiansund PK Kv 9 ny 6.okt Brekstad Ørland PK
ny 22 Danilo Rolf Fritzsche Kaulfuss, Melhus PK 9 ny 6.okt Brekstad Ørland PK
ny 24 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 7 ny 6.okt Brekstad Ørland PK
ny 24 Jostein Utstrand, Ørland PK V50 7 ny 6.okt Brekstad Ørland PK
ny 24 Tomas Dahl, Ørland PK 7 ny 6.okt Brekstad Ørland PK
ny 27 Daniel Olaussen, Melhus PK Menn U16 6 ny 9.apr Støren Skytesenter Støren SSK
ny 28 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V60 5 ny 9.apr Støren Skytesenter Støren SSK
ny 29 Helge Olden, Ørland PK V60 4 ny 6.okt Brekstad Ørland PK
ny 30 Tim Leo Czternasty Hembre, Bærum PK Menn U12 2 ny 6.okt Brekstad Ørland PK