Alle på topp: Luft-Std 40   2019 Klasse: A B C oppdatert 18.oktober 2019
krav 360 350 333 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 380 Pål Hembre (Uoff.) 35 skyttere ( +8 )
2018 pl Navn, Klubb klasse Sum 2018 Dato type Sted Arr.
+4 1 Einar Morten Landsem, Støren SSK 359 +6 9.feb Brekstad Ørland PK
+3 2 Pål Hembre, Bærum PK V55 356 +3 5.okt Brekstad Ørland PK
ny 3 Stian Aleksander Andersen, Trondheim SS 354 ny 9.feb Brekstad Ørland PK
ny 4 Roar Hembre, Trondheim SS V55 350 ny 9.feb Brekstad Ørland PK
ny 4 Bjørn Martin Bruun, Trondheim SS 350 ny 5.okt Brekstad Ørland PK
-3 4 Asle Frantzen, Bergen PK 350 -13 16.apr Kronegården Bergen PK
ny 7 Bjørn Harald Brakstad, Sunndal PK Menn U16 349 ny 17.feb Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
ny 8 Daniel Sommervold, Ørland PK Menn U14 346 ny 5.okt Brekstad Ørland PK
ny 9 Jon Ørsund, Sunndal PK 345 ny 17.feb Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
ny 10 Viggo Olden, Ørland PK 344 ny 5.okt Brekstad Ørland PK
-2 10 Mohammed Daniel Benchakroune, Ørland PK Menn U14 344 -8 9.feb Brekstad Ørland PK
ny 12 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK Menn Jr 341 ny 5.okt Brekstad Ørland PK
ny 13 Trond Wiggo Bævre, Bæverdalen PK 340 ny 5.okt Brekstad Ørland PK
ny 13 Malin Vik, Ørland PK Kv U14 340 ny 5.okt Brekstad Ørland PK
-6 15 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 339 -6 5.okt Brekstad Ørland PK
-6 16 Victoria Wold Bremvåg, Ørland PK Kv U14 335 -9 9.feb Brekstad Ørland PK
-2 17 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 334 +8 9.feb Brekstad Ørland PK
ny 18 Ingar Woll, Bærum PK 332 ny 5.okt Brekstad Ørland PK
-   18 Maiken Hellem Dahl, Ørland PK Kv U12 332 +21 9.feb Brekstad Ørland PK
ny 20 Helge Kristiansen, Sunndal PK 331 ny 17.feb Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
ny 21 Ludvik Paulsen Wigdahl, Ørland PK Menn U12 329 ny 5.okt Brekstad Ørland PK
-6 22 Kirstin Dorothea Jensen, Kristiansund PK Kv Jr 328 +6 5.okt Brekstad Ørland PK
-   23 Thea Mari Hovin Landsem, Støren SSK Kv U16 327 +43 5.okt Brekstad Ørland PK
-13 24 Geir Pisani, Bergen PK V55 321 -21 23.apr Laksevåg Bergen PK
ny 24 Tomas Dahl, Ørland PK 321 ny 9.feb Brekstad Ørland PK
-9 26 May Britt Jensen, Kristiansund PK Kv 320 +7 5.okt Brekstad Ørland PK
ny 26 Morten Teinum, Kr.sand Garnison PK 320 ny 16.apr Kronegården Bergen PK
ny 28 Edgar Alendal, NOP/Haakonsvern 304 ny 23.apr Laksevåg Bergen PK
-10 29 Thor Inge Jacobsen, Stavanger PK V55 302 -8 23.apr Laksevåg Bergen PK
ny 30 Sivert Mørch Kirknes, Ørland PK Menn U16 290 ny 5.okt Brekstad Ørland PK
ny 31 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V55 289 ny 5.okt Brekstad Ørland PK
ny 32 Daniel Olaussen, Melhus PK Menn U16 265 ny 5.okt Brekstad Ørland PK
-8 33 Tim Leo Hembre, Bærum PK Menn U14 251 -18 5.okt Brekstad Ørland PK
-7 34 Danilo Rolf Fritzsche Kaulfuss, Melhus PK 241 +29 9.feb Brekstad Ørland PK
ny 35 Erik Eknes, Kongsberg PK Menn Jr 222 ny 5.okt Brekstad Ørland PK