Alle på topp: NAIS Fin   2019 Klasse: A B C oppdatert 18.oktober 2019
krav - - - Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet 695 skyttere ( -166 )
2018 pl Navn, Klubb klasse Sum 2018 Dato type Sted Arr.
+6 1 Ingar Woll, Bærum PK 296 +2 28.jan Ekeberg OKTS
+1 1 Frank Lien, Ringerike PK V55 296 +1 4.feb Hønefoss Ringerike PK
+4 3 Bjørn Martin Bruun, Trondheim SS 294   - 19.jan Brekstad Ørland PK
+4 3 Tor Helge Haltvik, Frosta SSL 294   - 17.sep Vinne Verdal SSL
ny 3 Geyr Runar Jensen, Hamar SSK 294 ny 11.mar Hamar Hamar SSK
ny 3 Kjell Jomar Heltne, Florø PK 294 ny 7.apr Florø Florø PK
+11 3 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 294 +1 14.jan Støren Skytesenter Støren SSK
-1 8 Roar Haugan, Støren SSK 293 -1 11.feb Støren Skytesenter Støren SSK
-6 8 Pål Hembre, Bærum PK V55 293 -2 14.jun Løvenskiold Bærum PK
+72 8 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv 293 +9 9.mar Nodelandshallen Greipstad PK
-6 8 Arild Inge Wollan, Støren SSK 293 -2 14.jan Støren Skytesenter Støren SSK
ny 12 Odd Eirik Vrålstad, Grenland PK 292 ny 14.mar Geiteryggen Grenland PK
+46 12 Yuri Tsaplin, Hafrsfjord PK 292 +6 5.okt Hå pistolklubb Hå PK
+196 14 Espen Sivertsen, Greipstad PK 291 +17 9.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+11 14 Geir Yngvar Haugsnes, Haugesund PK 291   - 2.mai "Kuleisen" Haugesund PK
+26 16 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 290 +1 14.jun Løvenskiold Bærum PK
+14 16 Jan Henrik Eriksen, Bærum PK V55 290   - 14.jun Løvenskiold Bærum PK
-2 16 Håvard Hoff, Ørland PK 290 -3 30.mai Brekstad Ørland PK
+26 16 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK 290 +1 9.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 16 Esten Murbreck, Hamar SSK V55 290 ny 11.mar Hamar Hamar SSK
+14 16 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 290   - 16.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+2 16 Roar Hembre, Trondheim SS V55 290 -2 19.jan Brekstad Ørland PK
-9 16 Bjørn Johan Mariboe, Ringerike PK 290 -4 7.jan Hønefoss Ringerike PK
+14 16 Morten Jørgensen, Kirkenes PK 290   - 11.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
+5 25 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 289 -1 14.okt Støren Skytesenter Støren SSK
-23 25 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V65 289 -6 26.mar Vinne Verdal SSL
+33 25 Stig Arne Haugen, Trondheim SS 289 +3 14.okt Støren Skytesenter Støren SSK
+27 25 John Lothe, Haugesund PK 289 +2 7.feb Tunellen Haugesund PK
-   25 Morten Antonsen, Ørland PK 289 -2 30.mai Brekstad Ørland PK
+17 25 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen 289   - 29.aug Flannum Modum PK
-13 31 Vidar Solheim, Eide og Fræna PK 288 -4 30.sep Bollitun Eide og Fræna PK
+27 31 Roger Feed, Horten O. PK 288 +2 12.okt Åres Farris SS - Larvik
+72 31 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK 288 +6 5.okt Hå pistolklubb Hå PK
+41 31 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 288 +3 11.mar Støren Skytesenter Støren SSK
+27 31 Glenn Bjorheim, Hå PK 288 +2 5.okt Hå pistolklubb Hå PK
ny 36 Jostein Johan Nygård Sunde, Sandnes PK 287 ny 5.okt Hå pistolklubb Hå PK
ny 36 Rune Kristian Hansen, Ørland PK V55 287 ny 6.aug Stjørdal Stjørdal PK
+22 36 Jan Eirik Roska, Vadsø SSK 287 +1 17.mar Vadsø Vadsø SSK
ny 36 Helge Kristiansen, Sunndal PK 287 ny 24.feb Bollitun Eide og Fræna PK
-6 36 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv 287 -3 5.sep "Kuleisen" Haugesund PK
+6 36 Terje Storholt, Oslo PK V65 287 -2 4.mar Hønefoss Ringerike PK
+81 36 Steffen Johannes Bjertnæs, Ringerike PK 287 +6 8.apr Hønefoss Ringerike PK
+81 36 Kenneth Johnsen, Narvik PK 287 +6 16.mar NARVIK Narvik PK
+95 36 Erik Christian Bache, Åsane PK 287 +7 13.feb Jonahola Åsane PK
-34 36 Kjetil Bromark, Modum PK 287 -8 12.jun Flannum Modum PK
ny 46 Kenneth Svinsås, Ørland PK 286 ny 29.aug Sankthansholet Ørland PK
-16 46 Jørn Olsen, Narvik PK 286 -4 16.mar NARVIK Narvik PK
+48 46 Rune Finstad, OKTS V55 286 +3 2.sep Maridalen OKTS
+636 49 Marilyn Johansen, Kr.sand Garnison PK Kv 285 +69 22.sep KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
ny 49 Olaf Åvitsland, Evje PK V55 285 ny 25.mai Evje Evje PK
-19 49 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V73 285 -5 6.aug Stjørdal Stjørdal PK
ny 49 Runar Ingebretsen, Losby VPK V55 285 ny 28.jan Ekeberg OKTS
+82 49 Nils Oddvar Midtun, Ringerike PK 285 +5 8.apr Hønefoss Ringerike PK
-42 49 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 285 -9 21.sep Haraland- Skurve Stavanger PK
+293 49 Odd Steinar Mathisen, Tana-Nesseby PK V55 285 +22 6.okt Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+31 49 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 285 +1 24.feb Bollitun Eide og Fræna PK
+149 49 Livar Gudmestad, Sandnes PK 285 +10 27.feb Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
-35 49 Einar Morten Landsem, Støren SSK 285 -8 13.mai Støren Skytesenter Støren SSK
-12 59 Erik Sveum, Aron SK Drammen V55 284 -4 14.okt Ekeberg OKTS
+100 59 Torstein Vikan, Verdal SSL 284 +6 26.mar Vinne Verdal SSL
-29 59 Lars Ragnar Knarud, Hadeland SS V55 284 -6 19.aug Maridalen OKTS
-1 59 Bjørn Hugo Kristian Iversen, Tromsø PK 284 -2 16.mar NARVIK Narvik PK
-58 59 Stian Aleksander Andersen, Trondheim SS 284 -12 14.jan Støren Skytesenter Støren SSK
+112 59 Svenn Mikal Bergeng, Kirkenes PK 284 +7 20.jan vadsø Vadsø SSK
+145 65 Geir Sverre Gjendem, Stjørdal PK 283 +9 7.mai Stjørdal Stjørdal PK
-47 65 Jan Olav Furuborg, Greipstad PK 283 -9 9.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+123 65 Bjørn Tore Espevik, Tysnes SSK 283 +7 25.apr Vevatne Tysnes SSK
ny 65 Hugo Kjetså, Evje PK 283 ny 25.mai Evje Evje PK
+405 65 Kjetil Skogshagen, Farris SS - Larvik V55 283 +32 12.okt Åres Farris SS - Larvik
+38 65 Steinar Frydenlund, Modum PK 283 +1 18.mai Buttentjern Ringerike PK
+220 65 Christer Arnesen Nordbø, Hafrsfjord PK 283 +15 27.feb Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+416 65 Terje Vikøren, Tysnes SSK 283 +33 29.aug Vevatne Tysnes SSK
ny 65 Torjus Haukvik, Trondhjems PK 283 ny 11.mar Støren Skytesenter Støren SSK
-18 65 Viggo Olden, Ørland PK 283 -5 30.mai Brekstad Ørland PK
-40 65 Kenneth Bjørheim Eik, Stavanger PK 283 -8 21.sep Haraland- Skurve Stavanger PK
+55 76 Göran Anders Martin, OKTS 282 +2 28.jan Ekeberg OKTS
+41 76 Ole Morten Langeland, Haugesund PK 282 +1 4.apr "Kuleisen" Haugesund PK
+164 76 Per Rune Magnussen, Sola PK V55 282 +10 5.okt Hå pistolklubb Hå PK
+4 76 Ramzan Said-Huseynovich Ilyasov, Haugesund PK 282 -2 7.feb Tunellen Haugesund PK
-58 76 Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik V73 282 -10 12.okt Åres Farris SS - Larvik
+55 76 Åge Ånensen, Stord PK 282 +2 9.mai Prestagardsskogen Stord PK
ny 76 Ove Evald Kristiansen, Nordhordland PK V65 282 ny 29.aug Vevatne Tysnes SSK
ny 76 Hjalmar Magne Joleik, Førde PK V55 282 ny 7.apr Florø Florø PK
+55 76 Ronny Lavik, Kr.sand Garnison PK 282 +2 9.mar Nodelandshallen Greipstad PK
-18 76 Åge Lier, Stjørdal PK V65 282 -4 26.mar Vinne Verdal SSL
-46 76 Audun Skjær Kolseth, OKTS 282 -8 27.feb Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+111 87 Atle Audun Turøy, Stord PK V65 281 +6 15.jan Prestegardsskogen Stord PK
ny 87 Erik Haglund, Grimstad SS Menn U16 281 ny 29.sep Fevikhallen Grimstad SS
+198 87 Marius Ugge Eliassen, Sarpsborg PK 281 +13 15.feb Kulås Sarpsborg PK
ny 87 Jon Ørsund, Sunndal PK 281 ny 7.jan Bollitun Eide og Fræna PK
+7 87 Rolf Hindal, Haugesund PK 281 -2 5.sep "Kuleisen" Haugesund PK
ny 87 Talin Michelle Vartivarian Haugen, OKTS Kv 281 ny 28.jan Ekeberg OKTS
+58 87 Toralf Pedersen, Stjørdal PK V65 281 +2 7.mai Stjørdal Stjørdal PK
+16 87 Rune Hammer, Aron SK Drammen V55 281 -1 11.mar Ekeberg OKTS
+36 95 Magne Granøien, Støren SSK 280   - 17.jun Støren Skytesenter Støren SSK
-15 95 Bård Ankar Kostamo Olsen, Tana-Nesseby PK 280 -4 27.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+264 95 Gunnar Orthe, Haugesund PK V55 280 +18 5.sep "Kuleisen" Haugesund PK
+359 95 Magnar Anton Støyva, Sandane PK 280 +27 7.apr Florø Florø PK
-15 95 Knut Henning Våge, Haugesund PK V55 280 -4 2.mai "Kuleisen" Haugesund PK
+22 95 Jarl-Edvind Edvardsen, Greipstad PK 280 -1 9.mar Nodelandshallen Greipstad PK
-37 95 Kristian Roger Johansen, Kopervik PK 280 -6 25.sep Karmøy Hallen Skytebane Skudenes PK
+50 95 Ivar Andre Ødegård, Stjørdal PK 280 +1 28.mai Tromsdal Verdal SSL
ny 95 Rolf Høvring, Haugesund PK 280 ny 5.sep "Kuleisen" Haugesund PK
+145 95 Janik Kim Mikkelsen, Kirkenes PK 280 +8 11.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
+211 95 Asbjørn Solheim, Bremnes PK V65 280 +14 9.mai Prestagardsskogen Stord PK
ny 95 Tor Olav Sande, Florø PK 280 ny 7.apr Florø Florø PK
ny 107 Marius Stensland, Modum PK 279 ny 26.sep Flannum Modum PK
-35 107 Bjørn Lindberg, Haugesund PK 279 -6 4.apr "Kuleisen" Haugesund PK
ny 107 Kristian Baumann, Oslo PK V65 279 ny 2.sep Maridalen OKTS
+64 107 Bjørn Gunnar Pedersen, Skudenes PK 279 +2 13.feb Karmøy Hallen Skytebane Skudenes PK
ny 107 Tøger Rygh, Jørpeland PK V65 279 ny 27.feb JØRPELAND Jørpeland PK
ny 107 Odd Harald Pedersen, Haugesund PK 279 ny 4.apr "Kuleisen" Haugesund PK
+103 107 Arnstein Liberg, Frosta SSL 279 +5 26.mar Vinne Verdal SSL
-55 107 Knut Inge Kjesbu, Verdal SSL 279 -8 29.jan Vinne Verdal SSL
-4 107 Erik Stai, Verdal SSL V73 279 -3 28.mai Tromsdal Verdal SSL
+24 107 Liv Håland, Hå PK Kv 279 -1 5.okt Hå pistolklubb Hå PK
+10 107 Espen Alexander Halvorsen, Farris SS - Larvik 279 -2 12.okt Åres Farris SS - Larvik
ny 107 Per Olaf Tofsland, Grenland PK 279 ny 14.mar Geiteryggen Grenland PK
-27 107 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V55 279 -5 13.feb Karmøy Hallen Skytebane Skudenes PK
-90 120 Mikkel Bast, Aron SK Drammen 278 -12 23.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
+39 120 Thomas Johansen, Narvik PK 278   - 16.mar NARVIK Narvik PK
-26 120 Per Erik Dalén, Oslo PK 278 -5 28.jan Ekeberg OKTS
+90 120 Kjell Åke Lappen Andresen, Verdal SSL V73 278 +4 29.jan Vinne Verdal SSL
-3 120 Jan Christian Fjeld, Ringerike PK V55 278 -3 4.feb Hønefoss Ringerike PK
+179 120 Christian Magnus Myrvang Quinta Nova, Narvik PK 278 +11 16.mar NARVIK Narvik PK
+51 120 Iver-Helge Løvhaug, Hadeland SS V73 278 +1 4.feb Hønefoss Ringerike PK
+78 120 Svein Einar Ellingsen, Skudenes PK 278 +3 6.mar Karmøy Hallen Skytebane Skudenes PK
ny 120 Thor-Johnny Finsrud, Grenland PK 278 ny 14.mar Geiteryggen Grenland PK
+25 120 Carl-Frederik Natvig Andreassen, Oslo PK 278 -1 14.jan Ekeberg OKTS
ny 120 Arne Vemund Bækken, Hamar SSK V55 278 ny 11.mar Hamar Hamar SSK
ny 120 Sigbjørn Bredesen, Kristiansund PK 278 ny 8.apr Bollitun Eide og Fræna PK
+410 120 Stian Lie-Eriksen, Asker SK 278 +35 4.mar Hønefoss Ringerike PK
-17 120 Jørn Stefan Opdahl, Tana-Nesseby PK 278 -4 27.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
-54 134 André Trønnes, Narvik PK V55 277 -7 16.mar NARVIK Narvik PK
+95 134 Morten Krabbesund Krystad, Arendal PK 277 +4 10.sep Saltrød Arendal PK
-54 134 Hege Johnsen, Narvik PK Kv 277 -7 16.mar NARVIK Narvik PK
ny 134 Frank Hansen, Bodø SSK V55 277 ny 6.mai Bodø Bodø SSK
-116 134 Tor Jonassen, Sandnes PK V55 277 -15 5.okt Hå pistolklubb Hå PK
+136 134 Dagfinn Gjerde, Vadsø SSK V55 277 +8 17.mar Vadsø Vadsø SSK
-3 134 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK V65 277 -3 6.mai Bodø Bodø SSK
+172 134 Unn Tove Myrheim Djuplasti, Mo PK Kv 277 +11 28.mai Rana. Åenget Pistolbane Mo PK
ny 142 Øistein Holm Haagensen, Oslo Vestre SS V55 276 ny 23.jan Nydalen Blinken M&P
ny 142 Kjell Ove Torsvik, Farris SS - Larvik V55 276 ny 6.apr Bjørndalen Sandefjord PK
+200 142 Kay Ronnie Østhus Hansen, Haugesund PK 276 +13 5.sep "Kuleisen" Haugesund PK
-62 142 Odd Bjorheim, Hå PK V55 276 -8 5.okt Hå pistolklubb Hå PK
-62 142 Arne Lidwin, OKTS 276 -8 28.jan Ekeberg OKTS
+17 142 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V55 276 -2 11.jun Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 142 Tomas Skår Bortne, Kopervik PK 276 ny 13.feb Karmøy Hallen Skytebane Skudenes PK
+294 142 Petter Moe, Asker SK V55 276 +21 25.feb Olledalen Asker SK
+228 142 Roald Fuglestad, Hå PK 276 +15 21.sep Haraland- Skurve Stavanger PK
ny 142 Eirik Kvalsvik, Ørland PK 276 ny 28.feb Brekstad Ørland PK
-117 142 Stein Vidar Amundsen, Hamar SSK SH 1 276 -15 11.mar Ekeberg OKTS
+29 142 Gunnar Teigland, Tysnes SSK V65 276 -1 29.aug Vevatne Tysnes SSK
+180 142 Geir Øverås, Vestnes PK 276 +11 24.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 142 Bjørn Harald Brakstad, Sunndal PK Menn U16 276 ny 4.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 142 Anders Arnesen, Grenland PK 276 ny 14.mar Geiteryggen Grenland PK
+46 142 Kåre Louis Angvik, Horten O. PK V65 276   - 5.feb Hula Horten O. PK
+29 142 Kim Henrik Bertheussen Tafjord, Ørsta/Volda PK 276 -1 16.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+619 142 Ingunn Green, Farris SS - Larvik Kv 276 +83 12.okt Åres Farris SS - Larvik
+92 160 Sveinung Kolskår, Stord PK 275 +4 15.jan Prestegardsskogen Stord PK
ny 160 Gunnar Laurhammer, Bremnes PK 275 ny 9.mai Prestagardsskogen Stord PK
ny 160 Jørn Jørgensen, Hamar SSK 275 ny 11.mar Hamar Hamar SSK
+50 160 Kjetil Hansen, Hafrsfjord PK 275 +1 21.sep Haraland- Skurve Stavanger PK
+100 160 Kjetil Ellertsen, Egersund PK 275 +5 27.mai Fotland Egersund PK
+100 160 Frode Paulsen, Hjørungavåg PK 275 +5 16.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+50 160 Eirik Andreassen, Oslo Vestre SS 275 +1 14.okt Ekeberg OKTS
+224 160 Morten Teinum, Kr.sand Garnison PK 275 +15 22.sep KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
+236 160 John Terje Berg, Vadsø SSK 275 +16 20.jan vadsø Vadsø SSK
+199 160 Asbjørn Nikolaisen, Aron SK Drammen 275 +13 23.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
+28 160 Knut Sverre Gundersen, Sarpsborg PK 275 -1 11.jan Kulås Sarpsborg PK
-15 160 Stian Mc Kean Langebeck, Fredrikstad PK 275 -4 11.jan Kulås Sarpsborg PK
+134 172 Sun Bore, Sola PK SH 1 274 +8 5.okt Hå pistolklubb Hå PK
-69 172 Tom Roger Ulleland, Eide og Fræna PK V55 274 -8 4.mar Bollitun Eide og Fræna PK
+26 172 Øystein Sætrevik Meland, Haugesund PK 274 -1 3.jan Tunellen Haugesund PK
-1 172 Anders Gunbjørnsen, Ringerike PK V65 274 -3 4.feb Hønefoss Ringerike PK
-120 172 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen 274 -13 12.okt Åres Farris SS - Larvik
-114 172 Lars Peter Wilson, Tønsberg O. PK 274 -12 4.mar Hønefoss Ringerike PK
ny 172 Harald Berge, Førde PK 274 ny 7.apr Florø Florø PK
-92 172 Espen Mostad, Fredrikstad SS 274 -10 11.jan Kulås Sarpsborg PK
ny 172 Trygve Hval Andersen, Aron SK Drammen V55 274 ny 23.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
+26 172 John Olav Sundal, Tysnes SSK V65 274 -1 25.apr Vevatne Tysnes SSK
-114 172 Knut Inge Hildonen, Tana-Nesseby PK 274 -12 11.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 172 Jøran Stokvik Nilssen, Mo PK 274 ny 28.mai Rana. Åenget Pistolbane Mo PK
ny 172 Ronny Hansen, Sola PK 274 ny 5.okt Hå pistolklubb Hå PK
+98 172 Tommy André Utheim, Lindesnes PK 274 +5 9.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 172 Aleksander Kjær, Grenland PK 274 ny 14.mar Geiteryggen Grenland PK
ny 172 Hans Johansen, Trondhjems PK V73 274 ny 14.jan Støren Skytesenter Støren SSK
-13 172 Bernhard Johan Kvale, Sandnes PK 274 -4 7.mar "Kuleisen" Haugesund PK
+503 172 Torbjørn Ånensen, Skudenes PK 274 +56 6.mar Karmøy Hallen Skytebane Skudenes PK
-27 172 May Brit Morsund Håland, Egersund PK Kv 274 -5 27.mai Fotland Egersund PK
+61 191 Frank Henning Lillebuen, Åsane PK 273 +2 13.feb Jonahola Åsane PK
ny 191 Richard Vinnes Nilssen, Haugesund PK 273 ny 2.mai "Kuleisen" Haugesund PK
ny 191 Finn Eric Tjørve, Kvinesdal PK V55 273 ny 9.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 191 Jakob Kråkevik, Odda PK V65 273 ny 29.jan Odda Odda PK
+69 191 Monica Kolbjørnsen, Haugesund PK Kv 273 +3 7.feb Tunellen Haugesund PK
ny 191 Rikard Hille, Greipstad PK 273 ny 9.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+19 191 Rune Amundø, Sula SSK 273 -1 11.jun Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+7 191 Eskild Ivan Skaar, Grimstad SS 273 -2 29.sep Fevikhallen Grimstad SS
+61 191 Ketil Ingilæ, Tana-Nesseby PK 273 +2 6.okt Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 191 Geir Atle Bruvik, Florø PK 273 ny 7.apr Florø Florø PK
+79 191 Fredrik Styve, Haugesund PK 273 +4 2.mai "Kuleisen" Haugesund PK
+49 191 Rolf Helge Kristensen Pedersen, Tromsø PK 273 +1 16.mar NARVIK Narvik PK
+108 191 Torstein Cato Langmo, Sarpsborg PK 273 +6 8.mar Kulås Sarpsborg PK
+131 191 Bjørn Lyder Hervard, Bærum PK V73 273 +8 14.jun Løvenskiold Bærum PK
ny 191 Astrid Grønlie Olsen, Jørpeland PK Kv 273 ny 27.feb JØRPELAND Jørpeland PK
+61 191 Ole-Martin Berge Haga, Sandnes PK 273 +2 21.sep Haraland- Skurve Stavanger PK
ny 191 Kai Inge Johansen, Støren SSK 273 ny 13.mai Støren Skytesenter Støren SSK
+108 191 Trond Tanke, Tromsø PK V55 273 +6 16.mar NARVIK Narvik PK
ny 191 Geir Atle Småvik, Trondhjems PK V55 273 ny 14.jan Støren Skytesenter Støren SSK
+168 191 Tor Arne Helland, Verdal SSL V55 273 +11 28.mai Tromsdal Verdal SSL
ny 191 Mats Andre Amdal, Stavanger PK 273 ny 21.sep Haraland- Skurve Stavanger PK
-154 212 Kristian Lund, Hafrsfjord PK 272 -14 27.feb Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
-2 212 Håkon Petter Nilsen Omma, Tromsø PK V55 272 -2 16.mar NARVIK Narvik PK
-81 212 Reidar Hestnes, Egersund PK V55 272 -8 5.okt Hå pistolklubb Hå PK
-67 212 Svein Norfinn Krakeli, Eide og Fræna PK V55 272 -7 8.apr Bollitun Eide og Fræna PK
-165 212 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 272 -16 6.apr Bjørndalen Sandefjord PK
-81 212 Richard Aaserud, Ringerike PK 272 -8 23.jan Nydalen Blinken M&P
-109 212 Roy Andre Hanssen, Bodø SSK 272 -10 6.mai Bodø Bodø SSK
-95 212 Jon Arvid Kleppe, Tysnes SSK V55 272 -9 29.aug Vevatne Tysnes SSK
+419 212 Vidar Vinje Paulsen, Hafrsfjord PK 272 +45 5.okt Hå pistolklubb Hå PK
-118 212 Rune Berven-Hanssen, Harstad PK 272 -11 16.mar NARVIK Narvik PK
+40 212 Robert Mettälä-Larsson, Stord PK 272 +1 9.mai Prestagardsskogen Stord PK
-81 212 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK V55 272 -8 9.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 224 Bjørn Magnus Bekken, Modum PK 271 ny 12.jun Flannum Modum PK
ny 224 Tor Andre Opås, Evje PK V55 271 ny 25.mai Evje Evje PK
+179 224 Arne Johan Ervik, Ørland PK 271 +13 28.feb Brekstad Ørland PK
+272 224 John Richard Blitzner, Egersund PK V55 271 +23 25.apr Fotland Egersund PK
ny 224 Martin Meltzer, Arendal PK 271 ny 9.apr Saltrød Arendal PK
+109 224 Eystein Jahnsen, Vadsø SSK 271 +7 10.mar Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+160 224 Heikki Andre Toivonen, Aron SK Drammen 271 +11 23.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 224 Martin Johnsrud, Modum PK 271 ny 8.apr Hønefoss Ringerike PK
-79 224 Knut Erik Bratli, Horten O. PK V55 271 -8 5.feb Hula Horten O. PK
ny 233 Lars Torje Hoel, Narvik PK 270 ny 16.mar NARVIK Narvik PK
+109 233 Arne Richard Rishaug, Mo PK 270 +7 28.mai Rana. Åenget Pistolbane Mo PK
ny 233 Robert Ilievski, Greipstad PK 270 ny 9.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 233 Joakim Skaar, Stjørdal PK 270 ny 7.mai Stjørdal Stjørdal PK
ny 233 Hans Brataas, Mysen PL 270 ny 8.jun Buttentjern Ringerike PK
+37 233 Dag Ståle Strømstad, Kongsvinger SS 270 +1 28.jan Ekeberg OKTS
+137 233 Arne Moris Christensen, Tønsberg O. PK V65 270 +9 5.mar Haugar Tønsberg O. PK
-4 233 Tore Viggo Martinsen, Sarpsborg PK V55 270 -3 8.mar Kulås Sarpsborg PK
ny 233 Ivar Arne Knarvik, Ørsta/Volda PK 270 ny 16.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-2 242 Vegard Øksendal Haaland, Greipstad PK 269 -3 9.mar Nodelandshallen Greipstad PK
-71 242 Morten Kaarby, Alta SSK 269 -8 6.okt Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+219 242 Rune Elefsen, Kr.sand Garnison PK 269 +17 5.mai KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
+91 242 Janina-Simone Krause, Greipstad PK Kv 269 +5 9.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 242 Morten Svanes, Egersund PK 269 ny 27.mai Fotland Egersund PK
+306 242 Tommy Stråbø Brakstad, Hafrsfjord PK 269 +28 5.okt Hå pistolklubb Hå PK
-170 242 Tore Kjølstad, Frosta SSL 269 -16 26.mar Vinne Verdal SSL
ny 242 Jørulf Varhaug, Hå PK 269 ny 5.okt Hå pistolklubb Hå PK
-54 242 Elin Leirvik, Trondheim SS Kv 269 -7 19.jan Brekstad Ørland PK
+239 242 Ingvar Kippernes Kallmyr, Eide og Fræna PK 269 +19 4.mar Bollitun Eide og Fræna PK
+177 242 Torbjørn Torkelsen, Hafrsfjord PK 269 +12 27.feb Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 253 Magne Fagertun, Mo PK V55 268 ny 28.mai Rana. Åenget Pistolbane Mo PK
-82 253 Geir Kåre Flo, Ringerike PK 268 -9 11.mar Ekeberg OKTS
ny 253 Ole Arnfinn Molvær, Lena SS V55 268 ny 11.mar Hamar Hamar SSK
ny 253 Frode Hegge, Støren SSK 268 ny 24.apr Støren Skytesenter Støren SSK
+131 253 Jan Arvid Bjerkestrand, Hafrsfjord PK 268 +8 5.okt Hå pistolklubb Hå PK
ny 253 Oddmund Ivar Brungot, Ørsta/Volda PK V55 268 ny 16.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 253 Ronald Storesæther Eikefjord, Egersund PK V55 268 ny 27.mai Fotland Egersund PK
+69 253 Tomas Dahl, Ørland PK 268 +3 30.mai Brekstad Ørland PK
+201 253 Unni Heidi Ramsvik Halvorsen, Farris SS - Larvik Kv 268 +15 12.okt Åres Farris SS - Larvik
+17 253 Gjermund Jansen, Sarpsborg PK V55 268 -1 11.jan Kulås Sarpsborg PK
ny 253 Johann Bjørn Adamsson, Kopervik PK V55 268 ny 13.feb Karmøy Hallen Skytebane Skudenes PK
+89 253 Ketil Andre Høglund, Sarpsborg PK 268 +5 11.jan Kulås Sarpsborg PK
+119 265 Kim Vater, Haugesund PK V55 267 +7 7.feb Tunellen Haugesund PK
ny 265 Jon Tåle Kristiansen, Sarpsborg PK 267 ny 8.mar Kulås Sarpsborg PK
ny 265 Endre Mogen, Arendal PK 267 ny 9.apr Saltrød Arendal PK
+5 265 Roger Vik, Ørland PK 267 -2 29.aug Sankthansholet Ørland PK
-222 269 Arnt Inge Sandvik, Tromsø PK 266 -22 16.mar NARVIK Narvik PK
+316 269 Morten Berg, Kr.sand Garnison PK 266 +31 9.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 269 Tore Myrvold, Brumunddal PK 266 ny 11.mar Hamar Hamar SSK
+134 269 Knut Ivar Sørheim, Time PK 266 +8 21.sep Haraland- Skurve Stavanger PK
ny 269 Stanley Hommen, Kvinesdal PK 266 ny 9.mar Nodelandshallen Greipstad PK
-124 269 Hans Carsten Bøe, Trondheim SS 266 -13 11.feb Støren Skytesenter Støren SSK
-124 269 Ole Johan Vold, Hå PK 266 -13 5.okt Hå pistolklubb Hå PK
+90 269 Lene Johansen, Egersund PK Kv 266 +4 25.apr Fotland Egersund PK
ny 269 Rikard Mørk Moen, Sandefjord PK 266 ny 5.feb Hula Horten O. PK
-71 269 Morten Ludvigsen, Sarpsborg PK V55 266 -9 8.mar Kulås Sarpsborg PK
-40 269 Ole Martin Jørve, Ringerike PK 266 -7 7.okt Hønefoss Ringerike PK
+116 280 Jon Helland Bogstrand, Bodø SSK 265 +6 6.mai Bodø Bodø SSK
+53 280 Bjørn Solheim, OKTS V55 265 +1 11.mar Ekeberg OKTS
ny 280 Rune Lillerust, Førde PK 265 ny 7.apr Florø Florø PK
ny 280 Sten Haga, Kirkenes PK V55 265 ny 11.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
-135 280 Johnny-Leo Ludviksen Jernsletten, Tana-Nesseby PK 265 -14 6.okt Varangerbotn Tana-Nesseby PK
-109 280 Hans Petter Norland, Lillestrøm OP 265 -12 8.apr Hønefoss Ringerike PK
-40 280 Sture Schølin, Bodø SSK V65 265 -7 6.mai Bodø Bodø SSK
+79 280 Anders Egil Lund, Sarpsborg PK V55 265 +3 15.feb Kulås Sarpsborg PK
ny 280 Jan Vidar Susort, Haugesund PK 265 ny 4.apr "Kuleisen" Haugesund PK
ny 289 Lars Christian Damgaard, Egersund PK 264 ny 25.apr Fotland Egersund PK
+138 289 Hartti Ruuben Kristola, Hafrsfjord PK V65 264 +8 5.okt Hå pistolklubb Hå PK
-118 289 Ole Christian Gruer, Røyken SL 264 -13 25.feb Olledalen Asker SK
-60 289 Sissel Synnøve Korpiselkä, Hå PK Kv 264 -9 21.sep Haraland- Skurve Stavanger PK
+192 289 Thomas Thune, Hadeland SS 264 +14 4.mar Hønefoss Ringerike PK
+319 289 Tor-Andre Kristoffersen Bang, Horten O. PK Menn Jr 264 +33 5.feb Hula Horten O. PK
ny 289 Ronny Støen Engelsen, Åsane PK 264 ny 13.feb Jonahola Åsane PK
-130 289 Arvid Lande, Stord PK V73 264 -14 15.jan Prestegardsskogen Stord PK
-49 289 Kenneth Eliussen Kristoffersen, Kopervik PK 264 -8 13.feb Karmøy Hallen Skytebane Skudenes PK
-130 289 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V55 264 -14 5.okt Hå pistolklubb Hå PK
+147 289 Stig Kåre Pedersen, Narvik PK V55 264 +9 16.mar NARVIK Narvik PK
+59 300 Trond Helge Hveding, Narvik PK 263 +1 16.mar NARVIK Narvik PK
ny 300 Ole Rindal, Grenland PK V55 263 ny 14.mar Geiteryggen Grenland PK
ny 300 Stig Morten Støyva, Sandane PK 263 ny 7.apr Florø Florø PK
-206 300 Ole Thomas Furuseth, Kr.sand Garnison PK 263 -20 9.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 300 Roy Helge Hundere, Førde PK 263 ny 7.apr Florø Florø PK
-90 300 Egil Vetvik, Eide og Fræna PK V55 263 -11 4.feb Bollitun Eide og Fræna PK
+103 300 Harald Håheim, Stavanger PK 263 +5 21.sep Haraland- Skurve Stavanger PK
+42 300 Gjermund Nygårdseter, Kongsvinger SS 263   - 2.sep Maridalen OKTS
ny 300 Wieslaw Adam Karasinski, Verdal SSL 263 ny 28.mai Tromsdal Verdal SSL
ny 309 Steinar Djønne, Odda PK V65 262 ny 29.jan Odda Odda PK
-39 309 Stein Halvdan Høj Jørgensen, Sandefjord PK V55 262 -7 6.apr Bjørndalen Sandefjord PK
-24 309 Arnstein Leif Myklebust, Ørsta/Volda PK 262 -6 16.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 309 Thomas Leddig, Grimstad SS 262 ny 29.sep Fevikhallen Grimstad SS
ny 309 Frode Island Bergan, Lardal R & PK 262 ny 6.apr Bjørndalen Sandefjord PK
+259 309 Terje Pettersen, Narvik PK V65 262 +24 16.mar NARVIK Narvik PK
-10 309 Jostein Engesmo, Støren SSK V55 262 -5 13.mai Støren Skytesenter Støren SSK
ny 309 Terje Svanes, Egersund PK 262 ny 25.apr Fotland Egersund PK
+243 317 Arve Andreassen, Skudenes PK 261 +22 13.feb Karmøy Hallen Skytebane Skudenes PK
ny 317 Kim-Eirik Haugen, Modum PK 261 ny 29.aug Flannum Modum PK
ny 317 Stig Bertil Sivertsvik, Stjørdal PK 261 ny 6.aug Stjørdal Stjørdal PK
+42 317 Arnt Roar Gravem, Eide og Fræna PK 261 -1 8.apr Bollitun Eide og Fræna PK
+173 317 Kristin Thune, OKTS Kv V55 261 +12 28.jan Ekeberg OKTS
ny 317 Raymond Aanrud, Modum PK 261 ny 26.sep Flannum Modum PK
+291 317 Peter Bergheim, Sandane PK V55 261 +30 7.apr Florø Florø PK
+53 317 Bård Terje Løklingholm, Stord PK 261   - 15.jan Prestegardsskogen Stord PK
ny 317 Frode Bremseth, Stjørdal PK 261 ny 6.aug Stjørdal Stjørdal PK
-107 317 Wenche Solbakken, Aron SK Drammen Kv V55 261 -13 23.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
+144 317 Birger Hovland, Haugesund PK 261 +9 7.mar "Kuleisen" Haugesund PK
+110 317 Kjell Olav Nestegard, Svelvik SS 261 +5 4.feb Hønefoss Ringerike PK
+55 329 Arne Emil Kolbjørnsen, Haugesund PK V55 260   - 7.feb Tunellen Haugesund PK
-23 329 Stig Erling Johnsen, Tana-Nesseby PK 260 -6 27.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 329 Ole Petter Tjørve, OKTS V55 260 ny 19.aug Maridalen OKTS
+4 329 Sigbjørn Songstad, Åsane PK 260 -4 13.feb Jonahola Åsane PK
ny 329 Lars Haakon Duckert, Arendal PK 260 ny 9.apr Saltrød Arendal PK
-158 329 Kai Henrik Gunderstad, Haugesund PK 260 -17 5.sep "Kuleisen" Haugesund PK
-44 329 Jan Helmer Kristiansen, Sarpsborg PK V55 260 -8 8.mar Kulås Sarpsborg PK
+405 329 Tim Leo Hembre, Bærum PK Menn U14 260 +59 14.jun Løvenskiold Bærum PK
ny 337 Jonny Skevik, Aron SK Drammen V55 259 ny 23.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
+433 337 Svein Arne Karlsen, Stord PK V55 259 +69 9.mai Prestagardsskogen Stord PK
-265 337 Erlend Vidar Larsos Kristiansen, Mo PK 259 -26 28.mai Rana. Åenget Pistolbane Mo PK
ny 337 Svein Roger Solberg, Odda PK 259 ny 29.jan Odda Odda PK
ny 337 Mikal Josefsen, Kirkenes PK 259 ny 11.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
+186 337 Stein Ove Danielsen, Blinken M&P 259 +15 23.jan Nydalen Blinken M&P
ny 337 Sigurd Austbø, Hadeland SS 259 ny 4.feb Hønefoss Ringerike PK
-38 344 Espen Schanche, Sandefjord PK V55 258 -8 6.apr Bjørndalen Sandefjord PK
ny 344 Bjørn Håvar Falck-Andersen, Oslo SS 258 ny 23.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
-2 344 Leif Tronslien Andressen, Lillestrøm OP V65 258 -5 14.jan Ekeberg OKTS
ny 347 Karl-Johan Remvik Karlsen, Ålesund PK 257 ny 16.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+134 347 Thor Jørgen Dybvad, Fredrikstad SS V65 257 +7 11.jan Kulås Sarpsborg PK
ny 347 Leif Helge Egil Øverland, Stavanger PK V55 257 ny 21.sep Haraland- Skurve Stavanger PK
ny 350 Jon Arne Brekken, Sunndal PK V65 256 ny 24.feb Bollitun Eide og Fræna PK
+218 350 Terje Reitan Bolli, Vigra og Valderøy PK 256 +18 16.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 350 Ragnar Seljåsen, Arendal PK 256 ny 9.apr Saltrød Arendal PK
-121 350 Kenny Andre Hauglum Kolstad, Vigra og Valderøy PK 256 -17 8.apr Bollitun Eide og Fræna PK
-121 350 Henning Harry Thorsen, Hafrsfjord PK 256 -17 5.okt Hå pistolklubb Hå PK
ny 350 Veronica Berven-Hanssen, Sola PK Kv 256 ny 5.okt Hå pistolklubb Hå PK
-8 350 Ole-Jacob Jahnsen, Horten O. PK 256 -7 12.okt Åres Farris SS - Larvik
+9 350 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK 256 -6 27.aug Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+34 350 Bjørn Espen Schulstock, Tønsberg O. PK 256 -4 12.okt Åres Farris SS - Larvik
-256 350 Erling Andre Sønderby, Dokka PK 256 -27 28.jan Ekeberg OKTS
+111 350 Jan Varhaug, Hå PK V73 256 +4 5.okt Hå pistolklubb Hå PK
ny 361 Frank Elvis Thomas Fredriksen, Sarpsborg PK 255 ny 8.mar Kulås Sarpsborg PK
ny 361 Sondre Kjølstad, Modum PK 255 ny 26.sep Flannum Modum PK
ny 361 Jon Magnar Frislid, Ørsta/Volda PK 255 ny 16.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+75 361 Ole Christian Ødegaard, Blinken M&P V55 255   - 11.mar Ekeberg OKTS
ny 365 Marius Aurmo, Sarpsborg PK 254 ny 15.feb Kulås Sarpsborg PK
-167 365 Helge Olden, Ørland PK V55 254 -21 30.mai Brekstad Ørland PK
-32 365 Leif-Jarle Tirevoll, Hjørungavåg PK 254 -10 16.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 365 Kjell Arne Trondsen, OKTS 254 ny 28.jan Ekeberg OKTS
ny 365 Jarle Johanson, Haugesund PK 254 ny 5.sep "Kuleisen" Haugesund PK
-32 365 Arne Mæland, Haugesund PK V55 254 -10 7.feb Tunellen Haugesund PK
-23 365 Odd Sigurd Korsnes, Haugesund PK V55 254 -9 4.apr "Kuleisen" Haugesund PK
+38 365 Bjørn Olav Østenstad, Haugesund PK 254 -4 7.feb Tunellen Haugesund PK
+105 365 Johann Hammerdinger, Haugesund PK V55 254 +3 2.mai "Kuleisen" Haugesund PK
+62 365 Erik Mikkelsen, Verdal SSL 254 -2 29.jan Vinne Verdal SSL
ny 375 Morten Høien, Hå PK 253 ny 5.okt Hå pistolklubb Hå PK
ny 375 Roar Øverland, Greipstad PK V55 253 ny 9.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 375 Odd Johannessen, Trondhjems PK V55 253 ny 11.feb Støren Skytesenter Støren SSK
ny 375 Geir Øia, Arendal PK 253 ny 10.sep Saltrød Arendal PK
+304 375 Cato André Syvertsen, Vigra og Valderøy PK V55 253 +36 11.jun Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 380 Roy Ollestad, Egersund PK 252 ny 25.apr Fotland Egersund PK
ny 380 Torleif Auestad, Egersund PK 252 ny 27.mai Fotland Egersund PK
+63 380 Arnt Børtveit, Stord PK V73 252 -2 15.jan Prestegardsskogen Stord PK
+188 380 Børge Kjartan Lindøe, Akademisk SL 252 +14 28.jan Ekeberg OKTS
ny 380 Benjamin Hillem, Asker SK 252 ny 25.feb Olledalen Asker SK
ny 380 Robert Hansen, Modum PK 252 ny 12.jun Flannum Modum PK
ny 380 Bjørn Myhrer, Ringerike PK 252 ny 7.okt Hønefoss Ringerike PK
ny 380 Tor-Erik Grønlie Olsen, Jørpeland PK 252 ny 27.feb JØRPELAND Jørpeland PK
+23 380 Anders Vonstad, Mo PK 252 -6 28.mai Rana. Åenget Pistolbane Mo PK
-128 380 Terje Eik-Nes, Haugesund PK 252 -19 7.mar "Kuleisen" Haugesund PK
-58 380 Geir Sivertsen, Åsane PK V55 252 -13 13.feb Jonahola Åsane PK
-209 380 Kim-Roar Tønnessen, Horten O. PK 252 -25 5.feb Hula Horten O. PK
-58 380 Eirik Bolsø Todal, Horten O. PK 252 -13 5.feb Hula Horten O. PK
ny 393 Kasper Henaug, Ringerike PK 251 ny 8.apr Hønefoss Ringerike PK
ny 393 Jan Gunnar Lie-Karlsen, Egersund PK V73 251 ny 25.apr Fotland Egersund PK
ny 393 Oddvar Skirbekk, Hamar SSK V73 251 ny 11.mar Hamar Hamar SSK
ny 393 Ole Martin Epland Bentsen, Haugesund PK 251 ny 5.sep "Kuleisen" Haugesund PK
-34 393 Anne-Jeanette Todal Galta, Horten O. PK Kv 251 -11 6.apr Bjørndalen Sandefjord PK
ny 393 Marius Emil Eriksen, Tromsø PK 251 ny 16.mar NARVIK Narvik PK
+354 393 Tormod Fremstad, Ørland PK V65 251 +53 28.feb Brekstad Ørland PK
+223 393 Gøran Roland, Vestnes PK 251 +22 23.aug Vestneshallen Vestnes PK
+312 401 Ørjan Gunderstad, Haugesund PK Menn U16 250 +41 5.sep "Kuleisen" Haugesund PK
ny 401 Jon Dag Repstad, Kristiansand PK V65 250 ny 5.mai KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
ny 401 Christian Berg, Vadsø SSK 250 ny 20.jan vadsø Vadsø SSK
+35 401 Ove Jarle Dahl, Bærum PK V73 250 -5 14.jun Løvenskiold Bærum PK
+42 401 Øyvind Vaaland, Hafrsfjord PK 250 -4 27.feb Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 401 Lars Ivar Larsson, Sandnes PK 250 ny 5.okt Hå pistolklubb Hå PK
ny 401 Jan-Viggo Solstad, Kvæfjord PK 250 ny 16.mar NARVIK Narvik PK
ny 401 Tore Engvig, Oslo Vestre SS 250 ny 23.jan Nydalen Blinken M&P
-172 401 Orvel Varhaug, Hå PK V55 250 -23 5.okt Hå pistolklubb Hå PK
+129 401 Jørn Eirik Lillevoll Henriksen, Skånland PK V55 250 +7 16.mar NARVIK Narvik PK
+95 401 Kenneth Økland, Skånland PK V55 250 +2 16.mar NARVIK Narvik PK
+256 401 Nils Petter Berdahl, Eide og Fræna PK V55 250 +28 7.jan Bollitun Eide og Fræna PK
ny 413 Martin Hagen Stranden, Ørland PK 249 ny 28.feb Brekstad Ørland PK
+93 413 Arvid Egil Ørjavik, Eide og Fræna PK V55 249 +2 7.jan Bollitun Eide og Fræna PK
ny 413 Jan Erik Farevaag, Vennesla PK V55 249 ny 9.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+117 413 Pål Lafton, Ringerike PK V55 249 +6 4.feb Hønefoss Ringerike PK
ny 417 Anders Lucas Gunnestad, Hamar SSK V73 248 ny 11.mar Hamar Hamar SSK
+10 417 Ragna Marie Folstad, Støren SSK Kv 248 -8 11.feb Støren Skytesenter Støren SSK
+159 417 Rune Lundsaunet, Verdal SSL V55 248 +11 26.mar Vinne Verdal SSL
ny 417 Jan Olav Nordhagen, Hamar SSK 248 ny 11.mar Hamar Hamar SSK
-47 417 Stig Roland Knutsen, Narvik PK V55 248 -13 16.mar NARVIK Narvik PK
-75 417 Oliver Tobias Aas, Ørland PK Menn Jr 248 -15 11.feb Støren Skytesenter Støren SSK
+20 423 Roger Ulstein, Vigra og Valderøy PK 247 -7 16.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-64 423 Olav Håland, Egersund PK 247 -15 5.okt Hå pistolklubb Hå PK
-20 423 Ragnar Matberg, Verdal SSL V73 247 -11 17.sep Vinne Verdal SSL
ny 423 Rune Irgens-Væting, Grimstad SS 247 ny 9.apr Saltrød Arendal PK
-27 423 Zoran Vojnovic, Arendal PK 247 -12 10.sep Saltrød Arendal PK
ny 423 Tore Håkon Vinkenes, Farris SS - Larvik V55 247 ny 12.okt Åres Farris SS - Larvik
+337 429 Anette Elvira Jansen Langmo, Sarpsborg PK Kv 246 +54 8.mar Kulås Sarpsborg PK
ny 429 Jørgen Pedersen, Verdal SSL 246 ny 26.mar Vinne Verdal SSL
ny 429 Jan Haglund, Grimstad SS 246 ny 29.sep Fevikhallen Grimstad SS
+265 429 Jonas Lilleland, Horten O. PK 246 +32 5.mar Haugar Tønsberg O. PK
+242 429 Ronja Ellertsen, Egersund PK Kv U16 246 +27 5.okt Hå pistolklubb Hå PK
ny 429 Tor Oskar Eliseussen, Kirkenes PK V55 246 ny 11.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
+151 429 Frank Johan Martin Løvdal, Verdal SSL V65 246 +10 29.jan Vinne Verdal SSL
+61 429 Roger Jostein Landsverk, Vigra og Valderøy PK 246 -3 16.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-312 429 Svein Erik Dalland, Tysnes SSK V55 246 -35 13.feb Jonahola Åsane PK
ny 429 Svein Tore Kristiansen, Greipstad PK 246 ny 9.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+94 429 Dag Tore Fosli, Narvik PK 246 +2 16.mar NARVIK Narvik PK
+115 440 Sven Dörries, Vennesla PK 245 +5 9.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 440 Igor Tsvetkov, Verdal SSL 245 ny 17.sep Vinne Verdal SSL
ny 440 Anna Louise Nes Axelsen, Asker SK Kv 245 ny 25.feb Olledalen Asker SK
ny 440 Eirik Guldbrandsen, Hafrsfjord PK 245 ny 27.feb Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 440 Ola Todal, Trondhjems PK V65 245 ny 14.jan Støren Skytesenter Støren SSK
+245 440 Henrik Yttergård-Strand, Støren SSK Menn U16 245 +29 17.jun Støren Skytesenter Støren SSK
ny 440 Lene Bjørsvik Hoel, Narvik PK Kv 245 ny 16.mar NARVIK Narvik PK
ny 447 Alfred Rune Pedersen, Mo PK V55 244 ny 28.mai Rana. Åenget Pistolbane Mo PK
-178 448 Øyvind Birger Mathisen, Bærum PK V73 243 -26 14.jun Løvenskiold Bærum PK
ny 448 Øyvind Lund Johnsen, Farris SS - Larvik 243 ny 12.okt Åres Farris SS - Larvik
ny 448 Bjørn Reidar Furre, Stord PK V55 243 ny 9.mai Prestagardsskogen Stord PK
ny 448 Eystein Myking, OKTS V55 243 ny 28.jan Ekeberg OKTS
+82 448 Bård Kirkeeng, Horten O. PK 243   - 5.feb Hula Horten O. PK
+70 453 Åge Olaussen, Haugesund PK 242 -2 4.apr "Kuleisen" Haugesund PK
ny 453 Tor Arne Apalseth, Sandane PK 242 ny 7.apr Florø Florø PK
ny 453 Sondre Risan Haltvik, Frosta SSL Menn U14 242 ny 17.sep Vinne Verdal SSL
+8 453 Jan-Erik Langebeck, Fredrikstad PK 242 -10 15.feb Kulås Sarpsborg PK
ny 453 Patrick Brose, Mo PK 242 ny 28.mai Rana. Åenget Pistolbane Mo PK
ny 453 Svein Morten Elbert, Asker SK V65 242 ny 25.feb Olledalen Asker SK
-10 453 Trond Nygaard, Kr.sand Garnison PK 242 -12 5.mai KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
ny 453 Karl Einar Ellingsen, Skudenes PK 242 ny 25.sep Karmøy Hallen Skytebane Skudenes PK
+9 461 Arne Horneland, Haugesund PK 241 -10 7.mar "Kuleisen" Haugesund PK
+62 461 Arne Gisle Taraldsøy, Haugesund PK 241 -3 3.jan Tunellen Haugesund PK
+35 461 Heine Gulliksen, Stord PK V65 241 -7 9.mai Prestagardsskogen Stord PK
-58 461 Kristian Skjelvik, Jørpeland PK 241 -17 27.feb JØRPELAND Jørpeland PK
-   461 Aina Irene Thune, OKTS Kv V55 241 -11 28.jan Ekeberg OKTS
+152 461 Jan Petter Jacobsen, Tønsberg O. PK V55 241 +11 5.mar Haugar Tønsberg O. PK
-176 461 Ole Rørvig, Hafrsfjord PK 241 -27 27.feb Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 468 Ole Morten Larsen, Stavanger PK 240 ny 21.sep Haraland- Skurve Stavanger PK
+298 468 Frode Bjermeland, Vestnes PK 240 +48 23.aug Vestneshallen Vestnes PK
+62 468 Anita Taranger Hagen, Sarpsborg PK Kv 240 -3 15.feb Kulås Sarpsborg PK
+283 468 Øyvind Rokstad, Stjørdal PK 240 +43 6.aug Stjørdal Stjørdal PK
-2 472 Sverre Peder Johan August Widsteen, Mo PK V73 239 -12 28.mai Rana. Åenget Pistolbane Mo PK
ny 472 Harald Ræge, NOP/Vatne V73 239 ny 21.sep Haraland- Skurve Stavanger PK
+88 472 Ole-Edvard Hagen, Åsane PK 239   - 13.feb Jonahola Åsane PK
-2 472 Helge Atle Rønningsen, OKTS V55 239 -12 2.sep Maridalen OKTS
ny 472 Lisbeth Rødsjø, Støren SSK Kv 239 ny 14.okt Støren Skytesenter Støren SSK
ny 472 Tomas Dørdal Halsetrønning, Orkla PK 239 ny 11.mar Støren Skytesenter Støren SSK
-130 472 Bjørn Nortun, Eide og Fræna PK V55 239 -24 4.mar Bollitun Eide og Fræna PK
+44 472 Steven David Bendal, Vigra og Valderøy PK 239 -6 8.apr Bollitun Eide og Fræna PK
ny 472 Frank Terje Tysnes, Tysnes SSK 239 ny 29.aug Vevatne Tysnes SSK
ny 481 Håvard Danielsen, Tønsberg O. PK 238 ny 5.mar Haugar Tønsberg O. PK
ny 481 Yngve Storbrua, Arendal PK 238 ny 9.apr Saltrød Arendal PK
+157 481 Sigurd Stridsklev, Sarpsborg PK V73 238 +12 11.jan Kulås Sarpsborg PK
+150 481 Steinar Høybakken, Stjørdal PK 238 +11 6.aug Stjørdal Stjørdal PK
ny 481 Morten Halvorsen, Oslo Vestre SS V65 238 ny 14.okt Ekeberg OKTS
ny 486 Vidar Høyer, Farris SS - Larvik V55 237 ny 12.okt Åres Farris SS - Larvik
ny 486 Jarle Tollefsen, Haugesund PK 237 ny 7.mar "Kuleisen" Haugesund PK
ny 486 John Tellef Håbesland, Evje PK V65 237 ny 25.mai Evje Evje PK
+181 486 Jan Otto Andersen, Horten O. PK V65 237 +17 6.apr Bjørndalen Sandefjord PK
ny 486 Lars Inge Aga, Odda PK V65 237 ny 29.jan Odda Odda PK
ny 486 Rune Johansen, Hurum SSK 237 ny 23.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
-246 486 Geir Udnæs, Sarpsborg PK V55 237 -35 8.mar Kulås Sarpsborg PK
ny 486 Roy Wollvik, Stavanger PK 237 ny 21.sep Haraland- Skurve Stavanger PK
ny 486 Tine Andrea Solie, Sarpsborg PK Kv 237 ny 8.mar Kulås Sarpsborg PK
ny 495 Roberth Elvin Thomassen, Hafrsfjord PK V55 236 ny 27.feb Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+100 495 Anders Bruaset, Vestnes PK 236 +3 23.aug Vestneshallen Vestnes PK
ny 495 Henrik Coucheron, Ringerike PK 236 ny 8.apr Hønefoss Ringerike PK
-14 495 Richard Krogstad, Tønsberg O. PK 236 -14 5.mar Haugar Tønsberg O. PK
ny 495 Per Andre Mathisen, Sarpsborg PK 236 ny 11.jan Kulås Sarpsborg PK
+44 495 Stig Gøran Olsen, Åsane PK 236 -6 13.feb Jonahola Åsane PK
+15 501 Johnny Salvesen, Kristiansand PK 235 -10 5.mai KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
+47 501 Stian Christopher Nicolaisen, Haugesund PK 235 -6 4.apr "Kuleisen" Haugesund PK
ny 501 Thomas Rydland, Grenland PK 235 ny 14.mar Geiteryggen Grenland PK
+224 504 Lars-Petter Moe, Ørsta/Volda PK 234 +29 16.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-182 504 Jonas Bernhard Hjelen, Eide og Fræna PK 234 -31 7.jan Bollitun Eide og Fræna PK
ny 506 Lars Erik Vedde Aalhus, Sula SSK 233 ny 27.aug Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+33 506 Johan Aanerud, Tønsberg O. PK 233 -9 5.mar Haugar Tønsberg O. PK
-122 506 Terje Rødseth, Eide og Fræna PK 233 -27 8.apr Bollitun Eide og Fræna PK
+207 506 Cecilie Lien, Horten O. PK 233 +24 6.apr Bjørndalen Sandefjord PK
ny 506 Arne Heistad, Stavanger PK V55 233 ny 21.sep Haraland- Skurve Stavanger PK
+266 506 Oddgeir Johan Lygre Haugen, Vigra og Valderøy PK SH 1 233 +44 16.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 506 Oddbjørn Dubland, Sola PK V73 233 ny 5.okt Hå pistolklubb Hå PK
ny 506 John Audun Michelsen, Greipstad PK 233 ny 9.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+54 514 Endre Ferkingstad, Skudenes PK 232 -6 25.sep Karmøy Hallen Skytebane Skudenes PK
ny 514 Sigleif Mikalsen, Kirkenes PK 232 ny 11.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 514 Chris Pongnipakorn Hagen, Hafrsfjord PK 232 ny 27.feb Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+85 517 Geir Thomas Kvam, Tønsberg O. PK 231 -1 5.mar Haugar Tønsberg O. PK
ny 517 Miroslaw Jozef Gornowicz, Eide og Fræna PK 231 ny 8.apr Bollitun Eide og Fræna PK
-195 517 Morten Andersen, Ringerike PK 231 -34 4.mar Hønefoss Ringerike PK
+6 517 Erik Alf Paasche, Blinken M&P V65 231 -13 23.jan Nydalen Blinken M&P
ny 517 Petter Båshus, Grimstad SS 231 ny 29.sep Fevikhallen Grimstad SS
ny 522 Hans Olav Labas, Kristiansand PK V55 230 ny 22.sep KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
+172 522 Kim Tommy Hostad Myrbostad, Eide og Fræna PK 230 +16 4.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 522 Jon Remi Rotbakken Hansen, Haugesund PK 230 ny 2.mai "Kuleisen" Haugesund PK
ny 522 Andre Feydt, Aron SK Drammen 230 ny 23.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 526 Christopher James Stedman, Florø PK 229 ny 7.apr Florø Florø PK
ny 526 Johnny Aslaksen, NOP-Bergen 229 ny 5.mai KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
ny 528 Ingve Fosse, Stord PK 228 ny 15.jan Prestegardsskogen Stord PK
+67 528 John Magne Berg, Skudenes PK 228 -5 13.feb Karmøy Hallen Skytebane Skudenes PK
ny 528 Torbjørn Fjeldheim, Haugesund PK 228 ny 2.mai "Kuleisen" Haugesund PK
ny 528 Joachim Lyngholm, Skudenes PK 228 ny 13.feb Karmøy Hallen Skytebane Skudenes PK
ny 532 Carl Arne Ask Hofstad, Stjørdal PK 227 ny 6.aug Stjørdal Stjørdal PK
+285 533 Øyvind Stene, Sarpsborg PK V55 226 +72 11.jan Kulås Sarpsborg PK
ny 533 Vilde Erga Sunde, Sola PK Kv Jr 226 ny 5.okt Hå pistolklubb Hå PK
+173 533 Sanna Emelie Kristiansen, Narvik PK Kv 226 +14 16.mar NARVIK Narvik PK
ny 533 Sveinung Haukvik Pedersen, Grenland PK 226 ny 14.mar Geiteryggen Grenland PK
ny 533 Mathilde Elizabeth Vinnes Nilssen, Haugesund PK Kv Jr 226 ny 2.mai "Kuleisen" Haugesund PK
-42 538 Jørgen Endseth Nerland, Stord PK 225 -23 15.jan Prestegardsskogen Stord PK
+10 538 Ronny Henning Hansen, Ringerike PK V65 225 -16 4.feb Hønefoss Ringerike PK
ny 540 Espen Klingsheim, Jørpeland PK 224 ny 27.feb JØRPELAND Jørpeland PK
ny 540 Morten Høisveen, Hadeland SS 224 ny 4.feb Hønefoss Ringerike PK
ny 540 Rolf Østhus, Verdal SSL 224 ny 17.sep Vinne Verdal SSL
+287 543 Mona Hotvedt, Horten O. PK Kv 223 +85 5.feb Hula Horten O. PK
-27 543 Marius Jensen, Åsane PK 223 -22 13.feb Jonahola Åsane PK
+181 543 Lene Olsen Westgård, Hafrsfjord PK Kv 223 +17 27.feb Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 543 Runar Blakstad, Grenland PK 223 ny 14.mar Geiteryggen Grenland PK
+17 543 Gaute Lote, Oslo Vestre SS 223 -16 23.jan Nydalen Blinken M&P
ny 548 Roger Skapalen, Hadeland SS 222 ny 4.feb Hønefoss Ringerike PK
ny 548 Nils Ulltveit Lund, Odda PK V73 222 ny 29.jan Odda Odda PK
ny 548 Henrik André Reianes, Jørpeland PK 222 ny 27.feb JØRPELAND Jørpeland PK
+111 548 Johnny Femdal, Tønsberg O. PK V55 222 +1 5.mar Haugar Tønsberg O. PK
ny 548 Alastair Allan Collins, Arendal PK V55 222 ny 9.apr Saltrød Arendal PK
ny 553 Olav Austad, Egersund PK 221 ny 27.mai Fotland Egersund PK
+260 553 Svein Arild Eide, Oslo SS V65 221 +60 23.jan Nydalen Blinken M&P
ny 555 Jan Ingar Vik, Ringerike PK V65 219 ny 7.okt Hønefoss Ringerike PK
ny 556 Kjetil Brill, Støren SSK 218 ny 11.mar Støren Skytesenter Støren SSK
+204 557 Jonny Karlsen, Tønsberg O. PK 217 +24 5.mar Haugar Tønsberg O. PK
ny 557 Ola Andre Bjorland, Evje PK 217 ny 25.mai Evje Evje PK
ny 559 Stian Roy Borgersen, Sarpsborg PK 216 ny 8.mar Kulås Sarpsborg PK
ny 559 Dag Stian Gjerdevik, Haugesund PK 216 ny 4.apr "Kuleisen" Haugesund PK
ny 561 Oddbjørn Fjelde, Jørpeland PK V65 215 ny 27.feb JØRPELAND Jørpeland PK
ny 561 Olav Ødegaard Ånensen, Stord PK SH 1 215 ny 9.mai Prestagardsskogen Stord PK
+178 561 Kjell Jørund Johannesen, OKTS 215 +15 28.jan Ekeberg OKTS
ny 561 Reidar Kyllesdal, Kristiansand PK 215 ny 5.mai KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
-6 561 Aina Margrethe Bogø, Verdal SSL Kv 215 -25 29.jan Vinne Verdal SSL
+217 561 Per Andreas Modahl, Sarpsborg PK V73 215 +28 8.mar Kulås Sarpsborg PK
ny 567 Rolf Inge Guttormsen, Arendal PK 214 ny 10.sep Saltrød Arendal PK
ny 567 Hans Otto Duncan, Tønsberg O. PK 214 ny 5.mar Haugar Tønsberg O. PK
ny 567 Hallvor Kåre Brunstad, Kristiansand PK 214 ny 22.sep KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
ny 567 Bjørn Kristian Solberg, OKTS V55 214 ny 28.jan Ekeberg OKTS
ny 567 Steffen Haraldsen Kjølstad, Modum PK 214 ny 7.okt Hønefoss Ringerike PK
+139 572 Håvard Hetland, Haugesund PK V55 213 +3 15.jan Prestegardsskogen Stord PK
ny 573 Andréa Birgitte Rosø, Ørland PK Kv 212 ny 19.jan Brekstad Ørland PK
ny 573 Terje Sandbo, Aron SK Drammen V55 212 ny 23.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 575 Torgeir Sundby, Haugesund PK V65 211 ny 7.feb Tunellen Haugesund PK
ny 576 Henrik Varland, Jørpeland PK 210 ny 29.mai JØRPELAND Jørpeland PK
ny 576 Harald Løffler, Haugesund PK V65 210 ny 7.feb Tunellen Haugesund PK
ny 576 Jørgen Hartmann Johansen, Asker SK 210 ny 25.feb Olledalen Asker SK
-16 576 Simon Haldin Vallestad, Stord PK 210 -29 15.jan Prestegardsskogen Stord PK
+171 580 Runar Tveitane Larsen, Haugesund PK 209 +12 7.mar "Kuleisen" Haugesund PK
ny 581 Steinar Sjølyst, Sandnes PK 208 ny 24.apr Støren Skytesenter Støren SSK
ny 581 Rune Austbø, Hadeland SS 208 ny 4.mar Hønefoss Ringerike PK
-42 581 Bjørn Steinar Lien Thorvaldsen, Hå PK 208 -34 21.sep Haraland- Skurve Stavanger PK
+73 584 Roar Gundersen, Horten O. PK 207 -15 6.apr Bjørndalen Sandefjord PK
+126 585 Tore Lenhardt Baath Gundersen, Vigra og Valderøy PK 206 -4 16.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 585 Frank Mjølhus, Egersund PK 206 ny 25.apr Fotland Egersund PK
ny 585 Tore Tengesdal Lien, Egersund PK 206 ny 27.mai Fotland Egersund PK
+149 585 Sissel Elisabeth Vernly, Hurum SSK Kv V65 206 +5 23.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 585 Herman Loennechen, OKTS 206 ny 28.jan Ekeberg OKTS
ny 590 Roger Kalliainen, Kirkenes PK 205 ny 11.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 590 Martin Viste, Kristiansand PK 205 ny 22.sep KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
ny 592 Ole Christian Wetterstad, Sarpsborg PK 204 ny 15.feb Kulås Sarpsborg PK
ny 593 Svein Erik Skjæveland, Jørpeland PK V55 202 ny 27.feb JØRPELAND Jørpeland PK
ny 593 Hilde Johansen Ertnes, Sarpsborg PK Kv 202 ny 8.mar Kulås Sarpsborg PK
+206 595 Susanne Eriksen, Sandefjord PK Kv 201 +34 6.apr Bjørndalen Sandefjord PK
+54 595 Reidar Owe, Skudenes PK V73 201 -23 5.sep "Kuleisen" Haugesund PK
-105 595 Torstein Eintveit, Stord PK 201 -48 15.jan Prestegardsskogen Stord PK
-68 598 Torstein Austigard, Blinken M&P 200 -43 23.jan Nydalen Blinken M&P
ny 598 Joakim Paatur Hauge, Birkenes & Lillesand SSL 200 ny 29.sep Fevikhallen Grimstad SS
ny 598 Ingar Hjartåker, Haugesund PK V55 200 ny 4.apr "Kuleisen" Haugesund PK
ny 601 Kenneth Vinnes Nilssen, Haugesund PK 199 ny 2.mai "Kuleisen" Haugesund PK
ny 602 Jan Kristian Pedersen, Ringerike PK 198 ny 8.jun Buttentjern Ringerike PK
ny 603 Robert Pawel Dobosz, Førde PK 197 ny 7.apr Florø Florø PK
+76 603 Emil Frøvik, Haugesund PK 197 -20 7.mar "Kuleisen" Haugesund PK
ny 605 Helge Stava, Skudenes PK 196 ny 13.feb Karmøy Hallen Skytebane Skudenes PK
ny 605 Even Lien Akre, Hafrsfjord PK Menn U14 196 ny 5.okt Hå pistolklubb Hå PK
ny 607 Hans Ove Beezen Skau, Horten O. PK V55 195 ny 5.feb Hula Horten O. PK
ny 607 Even Lilletvedt Toft, Åsane PK Menn U16 195 ny 13.feb Jonahola Åsane PK
ny 607 Kristian Mørch Utseth, Haugesund PK 195 ny 2.mai "Kuleisen" Haugesund PK
+84 610 Alva-Cassandra Todal Galta, Horten O. PK Kv U12 194 -20 5.feb Hula Horten O. PK
ny 610 Morten Strømme, Grimstad SS 194 ny 29.sep Fevikhallen Grimstad SS
-71 610 Lars Buer Angvik, Horten O. PK 194 -48 5.feb Hula Horten O. PK
ny 613 Benjamin Lyngholm, Skudenes PK 193 ny 13.feb Karmøy Hallen Skytebane Skudenes PK
ny 613 Arild Vik Johnsen, Sandnes PK 193 ny 5.okt Hå pistolklubb Hå PK
+163 615 Sandra Helene Sandquist, Horten O. PK 192 +5 6.apr Bjørndalen Sandefjord PK
ny 615 Odd Arne Hagen, Oslo Vestre SS V65 192 ny 11.mar Ekeberg OKTS
ny 617 Kai Arne Bråthen, Sarpsborg PK V55 191 ny 15.feb Kulås Sarpsborg PK
ny 618 Kristin-Monica Solberg, Narvik PK Kv 190 ny 16.mar NARVIK Narvik PK
ny 618 Mona Ingebrigtsen, Kirkenes PK Kv 190 ny 11.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 620 Bjørn Steinar Visnes, Eide og Fræna PK 188 ny 4.feb Bollitun Eide og Fræna PK
-1 620 Rasim Hodzic, Sarpsborg PK 188 -40 15.feb Kulås Sarpsborg PK
ny 622 Andreas Antonsen, Orkla PK 187 ny 11.mar Støren Skytesenter Støren SSK
+26 623 Joakim Lundbø, Vestnes PK 186 -38 23.aug Vestneshallen Vestnes PK
ny 624 Eugene Zaikonnikov, Åsane PK 185 ny 13.feb Jonahola Åsane PK
ny 624 Dag Lergrovik, Ålesund PK 185 ny 16.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+224 626 Oscar Fabian Gundersen, Sarpsborg PK Menn U16 184 +79 11.jan Kulås Sarpsborg PK
ny 626 Andre Sebastian Hettervik, Jørpeland PK 184 ny 29.mai JØRPELAND Jørpeland PK
ny 628 Ronnie Holmen, Grimstad SS 182 ny 29.sep Fevikhallen Grimstad SS
ny 628 Daniel Gjersøe Bond, Asker SK 182 ny 25.feb Olledalen Asker SK
ny 630 Lars Øglænd Håheim, Stavanger PK 181 ny 21.sep Haraland- Skurve Stavanger PK
ny 630 Tommy Andreassen, Haugesund PK 181 ny 2.mai "Kuleisen" Haugesund PK
ny 632 Joakim Wennevold Reiersølmoen, Arendal PK 180 ny 29.sep Fevikhallen Grimstad SS
-2 633 Leeroy Nedregaard, Vigra og Valderøy PK V65 179 -48 27.aug Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 633 Kjell Eliassen, Grenland PK V65 179 ny 14.mar Geiteryggen Grenland PK
+168 633 Arnulf Aanerud, Tønsberg O. PK V55 179 +12 5.mar Haugar Tønsberg O. PK
ny 636 Renate Sand, Asker SK Kv 178 ny 25.feb Olledalen Asker SK
ny 636 Morten Kristensen, Tønsberg O. PK 178 ny 5.mar Haugar Tønsberg O. PK
ny 638 Astrid Bendiksen, OKTS Kv 176 ny 19.aug Maridalen OKTS
ny 638 Inge Iversen, Vestnes PK 176 ny 23.aug Vestneshallen Vestnes PK
ny 640 John Philip Erichsen, Kristiansand PK 175 ny 22.sep KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
+18 641 Karstein Paul Eiken, Hjørungavåg PK V55 174 -47 16.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 641 Bjørn Sigurd Brekmo, Tromsø PK V65 174 ny 16.mar NARVIK Narvik PK
ny 643 Thor Haugen, Åsane PK 173 ny 4.apr "Kuleisen" Haugesund PK
ny 643 Reino Rafael Drugg Thorstensen, Grenland PK 173 ny 14.mar Geiteryggen Grenland PK
ny 643 Rose Mari Yttergård-Strand, Støren SSK Kv V55 173 ny 17.jun Støren Skytesenter Støren SSK
+142 646 Raymond Molvik Thormodsen, Åsane PK 169 -12 13.feb Jonahola Åsane PK
ny 646 Dagfinn Hauge, Birkenes & Lillesand SSL 169 ny 29.sep Fevikhallen Grimstad SS
ny 646 Rune Lilletvedt Toft, Åsane PK 169 ny 13.feb Jonahola Åsane PK
ny 649 Levi Korsveien, Ringerike PK 166 ny 4.mar Hønefoss Ringerike PK
+9 650 Endre Berggraf Johannessen, Hafrsfjord PK 165 -56 27.feb Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+155 650 Odd Hamnøy, Blinken M&P V65 165 -1 23.jan Nydalen Blinken M&P
+132 652 Jon Arne Valen, Haugesund PK V55 164 -21 7.mar "Kuleisen" Haugesund PK
ny 653 Konrad Andree Nordvik, Horten O. PK V55 163 ny 5.feb Hula Horten O. PK
-158 654 Reidar Haugen, OKTS V65 161 -87 28.jan Ekeberg OKTS
ny 654 Kjell Hermund Sundfjord, Åsane PK V65 161 ny 13.feb Jonahola Åsane PK
ny 654 Eirik Inge Apeland, Haugesund PK 161 ny 7.mar "Kuleisen" Haugesund PK
-26 657 Jan Frode Halvorsen, Haugesund PK 160 -67 7.mar "Kuleisen" Haugesund PK
+143 658 Christopher James Thomas, Sandefjord PK V55 158 -9 6.apr Bjørndalen Sandefjord PK
ny 659 Jon Harald Stensrud, Aron SK Drammen 155 ny 23.sep Aronsløkka Aron SK Drammen
+95 659 Trond Boge Jensen, Åsane PK V55 155 -41 13.feb Jonahola Åsane PK
ny 659 Robert Kimmy Koldal, Egersund PK 155 ny 27.mai Fotland Egersund PK
ny 659 Ard Tony Stjern, Ørland PK 155 ny 28.feb Brekstad Ørland PK
ny 659 Bjørn Heggebø, Haugesund PK 155 ny 7.mar "Kuleisen" Haugesund PK
ny 664 Lise Jensen, Åsane PK Kv 154 ny 13.feb Jonahola Åsane PK
ny 665 Joachim Johansen Hobæk, Grenland PK 152 ny 14.mar Geiteryggen Grenland PK
ny 666 Maria Gina Nessler, Kristiansand PK Kv 151 ny 22.sep KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
ny 667 Dag Olav Nilsen, Kr.sand Garnison PK 150 ny 5.mai KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
-18 667 Martin Emil Danielsen-Anderssen, Horten O. PK U16 150 -74 5.mar Haugar Tønsberg O. PK
ny 669 Gøran Buberg, Orkla PK 148 ny 11.feb Støren Skytesenter Støren SSK
+9 670 Christer Jensen, Åsane PK 146 -71 13.feb Jonahola Åsane PK
ny 670 Guillermo Erik Hansen Ureta, Haugesund PK Menn Jr 146 ny 5.sep "Kuleisen" Haugesund PK
+127 672 Oskar Brage Olsen, Haugesund PK 140 -29 3.jan Tunellen Haugesund PK
ny 673 Khang Ngoc Huynh, Asker SK 139 ny 25.feb Olledalen Asker SK
ny 674 Vidar Strand, Kristiansand PK 135 ny 22.sep KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
+138 675 Arvid Haugen, Hafrsfjord PK 133 -28 27.feb Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 676 Jan Henning Klemsdal, Sarpsborg PK 126 ny 8.mar Kulås Sarpsborg PK
ny 677 Bradley John Thunder Olsen, Haugesund PK 125 ny 7.feb Tunellen Haugesund PK
ny 678 Patrick Molvik Thormodsen, Åsane PK Menn U14 124 ny 13.feb Jonahola Åsane PK
+153 679 Arne Bernhard Taraldsøy, Haugesund PK V73 116 -17 3.jan Tunellen Haugesund PK
ny 680 Alf Mario Piscopo, Haugesund PK 115 ny 2.mai "Kuleisen" Haugesund PK
ny 681 Øystein Ingvald Tharaldsen, Kirkenes PK V65 114 ny 11.jun Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 681 Synnøve Settman, Hjørungavåg PK Kv 114 ny 16.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 683 Laila Margrethe Johansen, Asker SK Kv 112 ny 25.feb Olledalen Asker SK
ny 684 Bartlomiej Stefan Obroslak, Førde PK 108 ny 7.apr Florø Florø PK
ny 685 Mona Bråthen, Ringerike PK Kv V55 107 ny 8.jun Buttentjern Ringerike PK
ny 686 Vigdis Nyli, Grimstad SS Kv V55 105 ny 29.sep Fevikhallen Grimstad SS
ny 687 Tommy Holmstrand Aksdal, Haugesund PK 104 ny 2.mai "Kuleisen" Haugesund PK
ny 688 Alexander Mendez, Grimstad SS 102 ny 29.sep Fevikhallen Grimstad SS
ny 688 Tor Einar Hetland, Hå PK 102 ny 5.okt Hå pistolklubb Hå PK
ny 690 Kenneth Malm Frøiland, Haugesund PK 95 ny 7.mar "Kuleisen" Haugesund PK
ny 691 Magne Staveli Skinstad, Orkla PK 94 ny 11.feb Støren Skytesenter Støren SSK
ny 692 Runar Gunderstad, Haugesund PK Menn U14 68 ny 5.sep "Kuleisen" Haugesund PK
+162 693 Martin Torvik Hansen, Eide og Fræna PK 61 -25 7.jan Bollitun Eide og Fræna PK
ny 694 Astri Gunhilda Ueland Helleren, Egersund PK Kv V65 57 ny 27.mai Fotland Egersund PK
ny 695 Øivind André Dalen Ask, Haugesund PK 51 ny 4.apr "Kuleisen" Haugesund PK