Alle på topp: NAIS Fin - 2024 Klasse: A B C oppdatert 18.juni 2024
krav 285 270 255 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 300 Pål Hembre 584 skyttere ( -177 )
2023 pl Navn, Klubb klasse Sum 2023 Dato type Sted Arr.
+1 1 Tore Vrålstad, Greipstad PK 296   - 29.feb Vigeland Skytebane Marnar PL
+6 2 Pål Hembre, Bærum PK V55 295 +2 7.jun Løvenskiold Bærum PK
+5 3 Frank Lien, Bærum PK V55 294 +1 21.mai   Løvenskiold Bærum PK
+79 3 Pål Kristoffer Sørvoll, Tønsberg O. PK V55 294 +10 17.feb Hula Tønsberg O. PK
-   3 Lasse Hovd, Bærum PK 294 -1 17.apr Haugar Tønsberg O. PK
+92 6 Thoralf Moen, Trondhjems PK   293 +11 20.mai   Skatval Stjørdal SSK
+76 6 Roar Hembre, Trondheim SS V65 293 +9 20.mai Skatval Stjørdal SSK
+109 6 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 293 +13 5.mar Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+33 9 Artem Yastrebov, Hafrsfjord PK   292 +4 20.mar   Bjergsted Hafrsfjord PK
-4 9 Ingar Woll, Bærum PK 292 -2 27.mai Ekeberg OKTS
ny 9 Rune Bjørgo, Bærum PK 292 ny 27.feb Løvenskiold Bærum PK
+16 12 Arne Landsverk, Greipstad PK   291 +1 30.mar   Vigeland Marnar PL
+47 12 Ragnar Opdøl, Sunndal SSK 291 +5 5.feb Bollitun Eide og Fræna PK
+38 12 Marius Ugge Eliassen, Fredrikstad SS 291 +4 23.feb Kulås Sarpsborg PK
+38 12 Janik Kim Mikkelsen, Kirkenes PK   291 +4 14.mai   Vinterveiskaret Kirkenes PK
+8 12 Ingunn Marie Engelsen, Greipstad PK Kv V55 291   - 2.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+8 12 Mariell Olsen Vestnes, Finnsnes PK Kv 291   - 9.mar Narvik Narvik PK
+15 18 Harald Strømmegjerde, Sunndal SSK   290 +1 5.mar   Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+32 18 Morten Antonsen, Ørland SS 290 +3 30.mai Sankthansholet Ørland SS
+2 18 Vidar Solheim, Eide og Fræna PK 290 -1 8.apr Bollitun Eide og Fræna PK
+15 18 Bjørn Martin Bruun, Trondheim SS V55 290 +1 20.mai   Skatval Stjørdal SSK
-10 18 Jørn Olsen, Narvik PK 290 -3 9.mar Narvik Narvik PK
+36 23 Håvard Mathias Ellefsen, Trondheim SS 289 +3 20.mai Skatval Stjørdal SSK
+5 23 Morten Nygård Bergheim, Eide og Fræna PK   289 -1 21.jan   Bollitun Eide og Fræna PK
+27 23 Lars Petter Mostad, Oslo PK 289 +2 21.mai Løvenskiold Bærum PK
+79 26 Tommy André Utheim, Gyland PK 288 +7 29.feb Vigeland Skytebane Marnar PL
-21 26 Jostein Hermansen, Haugesund PK   288 -6 2.mai   Kuleisen Haugesund PK
+24 26 Bjørn Harald Vik, Ørland SS V55 288 +1 30.mai Sankthansholet Ørland SS
+16 26 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 288   - 3.apr Haugar Tønsberg O. PK
+144 26 Tim Leo Hembre, Bærum PK Menn Jr 288 +14 7.jun   Løvenskiold Bærum PK
+24 26 Ludvik Hembre, Bærum PK 288 +1 7.jun Løvenskiold Bærum PK
+27 32 Gunnar Lier, Oslo PK V55 287 +1 15.jan Ekeberg OKTS
-27 32 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK   287 -7 3.mai   Brevik Porsgrunn PK
+38 32 Bjørn Lindberg, Haugesund PK V55 287 +2 4.apr Kuleisen Haugesund PK
+38 32 Eirik Andreassen, Oslo Vestre SS 287 +2 12.feb Ekeberg OKTS
-28 36 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen   286 -7 7.jun   Løvenskiold Bærum PK
+172 37 Hege Johnsen, Narvik PK Kv 285 +15 9.mar Narvik Narvik PK
+172 37 Tore Alstadvoll, Frosta SSL V55 285 +15 2.apr Vinne Skole Verdal SSL
ny 37 Eivind Harald Klausen, Oslo PK V65 285 ny 18.mar   Ekeberg OKTS
+5 37 Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik V73 285 -3 14.mai Åres Farris SS - Larvik
+22 37 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK 285 -1 20.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
+78 37 Kjell Ove Torsvik, Farris SS - Larvik V65 285 +5 11.jun   Åres Farris SS - Larvik
-4 37 Knut Inge Kjesbu, Verdal SSL 285 -4 20.feb Vinne Skole Verdal SSL
+22 37 Jo Geir Lint, Haugesund PK V55 285 -1 31.mar Kuleisen Haugesund PK
+89 45 Gisle Gordon, Haugesund PK V55 284 +6 4.apr   Kuleisen Haugesund PK
+14 45 Ingunn Green, Farris SS - Larvik Kv 284 -2 14.mai Åres Farris SS - Larvik
ny 45 Erik Gundersen, Vennesla PK 284 ny 30.mar Vigeland Marnar PL
+37 45 Erik Sveum, Aron SK Drammen V55 284   - 10.apr   Aronsløkka Aron SK Drammen
+160 49 Steinar Djuvik Haaland, Marnar PL 283 +13 30.mar Vigeland Marnar PL
+39 49 Johann Bjørn Adamsson, Haugesund PK V55 283   - 4.jan Kuleisen Haugesund PK
-35 49 Tor Helge Haltvik, Frosta SSL   283 -9 20.mai   Skatval Stjørdal SSK
+10 49 Viggo Olden, Ørland SS 283 -3 20.mai Skatval Stjørdal SSK
ny 53 Hans-Arne Årebrot, Mysen PL 282 ny 25.mar Haugar Tønsberg O. PK
+102 53 Knut Sverre Gundersen, Sarpsborg PK   282 +6 12.jan   Kulås Sarpsborg PK
-11 53 Jan Eirik Roska, Vadsø SSK 282 -6 21.apr Miljøbygget Vadsø SSK
-33 53 Berner Helland, Marnar PL 282 -9 29.feb Vigeland Skytebane Marnar PL
-20 53 Peder Sperstad, Bærum PK V55 282 -7 7.jun   Løvenskiold Bærum PK
+81 53 Bjørn Anton Jakobsen, Trondheim SS V73 282 +4 20.mai Skatval Stjørdal SSK
+17 53 Terje Storholt, Oslo PK V65 282 -3 15.jan Ekeberg OKTS
-25 53 Bjørn Johan Mariboe, Ringerike PK   282 -8 21.jan   Ringerikshallen Ringerike PK
+117 53 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V65 282 +8 4.jan Kuleisen Haugesund PK
+72 62 Frank Einar Vatne, Eide og Fræna PK 281 +3 8.jan Bollitun Eide og Fræna PK
ny 62 Ruben Ødegård Holtlien, Lillestrøm OP   281 ny 17.jun   Ekeberg OKTS
-3 62 Bård Ivar Bru, Haugesund PK 281 -5 4.apr Kuleisen Haugesund PK
-29 62 Bjørn Tore Espevik, Tysnes SSK V55 281 -8 25.apr Vevatne Tysnes SSK
-42 62 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V55 281 -10 1.feb   Kuleisen Haugesund PK
-34 62 Kjetil Skogshagen, Farris SS - Larvik V55 281 -9 14.mai Åres Farris SS - Larvik
+43 62 Espen Alexander Halvorsen, Farris SS - Larvik V55 281   - 11.jun Åres Farris SS - Larvik
+43 62 Svein Erik Dalland, Tysnes SSK V55 281   - 25.apr   Vevatne Tysnes SSK
+45 70 Bernhard Kvale, Sandnes PK V55 280   - 13.jun Kuleisen Haugesund PK
+35 70 Bjørn Heggelund, Verdal SSL V65 280 -1 20.feb Vinne Skole Verdal SSL
-28 70 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V65 280 -8 20.feb   Vinne Skole Verdal SSL
+28 70 Roald Fuglestad, Hå PK 280 -2 13.mar Orstadhuset Time PK
+100 70 Trond Odden, Steigen PK V55 280 +6 28.mai Steigen Steigen PK
-5 75 Bjørn Egil Martinsen, Ørland SS V55 279 -6 29.feb   Blinken Ørland SS
+30 75 Sven Olav Hokholt, OKTS 279 -2 15.jan Ekeberg OKTS
ny 75 Axel Resch Johnsen, Asker SK 279 ny 25.feb Asker Asker SK
-42 75 Lars Ragnar Knarud, Lunner SL V65 279 -10 17.jun   Ekeberg OKTS
-42 75 Rolf Høvring, Haugesund PK V55 279 -10 13.jun Kuleisen Haugesund PK
+13 75 Helge Olden, Ørland SS V65 279 -4 30.mai Sankthansholet Ørland SS
+13 75 Rune Hammer, Aron SK Drammen V65 279 -4 10.apr   Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 75 Per Morten Bølstad, Oslo PK V55 279 ny 18.mar Ekeberg OKTS
+50 75 Ole Martin Jørve, Ringerike PK V55 279   - 21.jan Ringerikshallen Ringerike PK
+70 75 Daniel Gjersøe Bond, Asker SK   279 +2 25.feb   Asker Asker SK
+59 75 Onar Torbjørnsen, Kopervik PK V55 279 +1 6.mar Karmøyhallen Kopervik PK
+106 86 Jon Rune Lithander, Sarpsborg PK V55 278 +6 12.jan Kulås Sarpsborg PK
-16 86 Rune Finstad, OKTS V65 278 -7 7.jun   Løvenskiold Bærum PK
-4 86 Ola Plassen, Skjåk PK 278 -6 18.feb Skjåk Snikkeri Skjåk PK
+12 86 Ole-Martin Berge Haga, Sola PK 278 -4 13.mar Orstadhuset Time PK
+161 86 Bjørn Ivar Pettersen, Farris SS - Larvik V55 278 +11 7.mar   Haugar Tønsberg O. PK
-27 86 Morten Jørgensen, Kirkenes PK V55 278 -8 14.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 92 Magnus Torstad, Lora SS 277 ny 18.feb Skjåk Snikkeri Skjåk PK
+171 92 Stig Gøran Nilsen, Kvinesdal PK   277 +11 30.mar   Vigeland Marnar PL
+211 92 Hans Petter Paulsen, Skjåk PK 277 +15 18.feb Skjåk Snikkeri Skjåk PK
+155 92 Knut Henning Våge, Haugesund PK V55 277 +10 2.mai Kuleisen Haugesund PK
+78 92 Bjørn Gunnar Pedersen, Skudenes PK   277 +3 6.mar   Karmøyhallen Kopervik PK
+155 92 Ann-Elin Bjørnsen, Hafrsfjord PK Kv 277 +10 20.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
+117 92 Heidi Myrvold Hval, Hokksund PK Kv 277 +7 27.feb Løvenskiold Bærum PK
ny 99 Jarle Kvalvik, Sartor SSL V55 276 ny 7.mar   Laksevåg Bergen PK
+56 99 Jon Ørsund, Sunndal SSK 276   - 8.jan Bollitun Eide og Fræna PK
+26 99 Bjørn Solheim, OKTS V55 276 -3 12.feb Ekeberg OKTS
-29 99 Bjørn Johannes Øyestaul, Farris SS - Larvik V55 276 -9 3.mai   Brevik Porsgrunn PK
-1 99 Bjørn Olav Østenstad, Haugesund PK 276 -6 2.mai Kuleisen Haugesund PK
+93 99 Erik Stai, Levanger SSL V73 276 +4 20.feb Vinne Skole Verdal SSL
-49 99 Kenneth Johnsen, Narvik PK   276 -11 9.mar   Narvik Narvik PK
+39 106 Odd Steinar Mathisen, Tana og Nesseby PK V55 275 -2 21.apr Miljøbygget Vadsø SSK
+197 106 Stig Signar Lindstrøm, Verdal SSL V65 275 +13 20.feb Vinne Skole Verdal SSL
ny 106 Knut Bøkevoll, Kirkenes PK   275 ny 14.mai   Vinterveiskaret Kirkenes PK
-64 106 Rolf Hindal, Haugesund PK V55 275 -13 4.jan Kuleisen Haugesund PK
+64 106 Stanley Hommen, Kvinesdal PK V55 275 +1 29.feb Vigeland Skytebane Marnar PL
ny 111 Kine Pettersen, Bergen PK Kv 274 ny 7.mar   Laksevåg Bergen PK
ny 111 Espen Pedersen, Tønsberg O. PK 274 ny 7.mar Haugar Tønsberg O. PK
+4 111 Harald Andre Knoop, Sola PK V65 274 -6 25.apr Vevatne Tysnes SSK
+170 111 John Olav Sundal, Tysnes SSK V65 274 +10 25.apr   Vevatne Tysnes SSK
-23 111 Åge Ånensen, Stord PK V55 274 -9 27.feb Prestegardsskogen Stord PK
ny 111 Vebjørn Kilvær, Vadsø SSK 274 ny 14.jan Miljøbygget Vadsø SSK
+84 111 Anita Øvrebø, Haugesund PK Kv 274 +3 31.mar   Kuleisen Haugesund PK
ny 111 John Terje Berg, Vadsø SSK 274 ny 21.apr Miljøbygget Vadsø SSK
+23 111 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V55 274 -4 30.apr Løvenskiold Bærum PK
ny 120 Sigurd Nes, Bergen PK V55 273 ny 8.feb   Laksevåg Bergen PK
ny 120 Svein Kristian Risa, Hafrsfjord PK 273 ny 20.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
+143 120 Lars Petter Barstad, Arendal PK 273 +7 23.apr Saltrød Arendal PK
ny 120 Eivind Johnsen Ulvin, Oslo SS V55 273 ny 26.mar   Løvenskiold Bærum PK
ny 120 Tom Arne Taraldsrud, Porsgrunn PK 273 ny 8.mar Brevik Porsgrunn PK
+315 120 Jørn-Petter Hjorth, Rygge PK V65 273 +24 12.jan Kulås Sarpsborg PK
+75 120 May Brit Morsund Håland, Egersund PK Kv V55 273 +2 6.apr   Egersund Egersund PK
+194 120 Frank Istad, Kristiansund SS 273 +12 21.jan Bollitun Eide og Fræna PK
+14 120 Geir Berg, Ringerike PK V65 273 -5 25.mai Flannum Modum PK
+364 120 Julie Alexandra Nordgård, Finnsnes PK Kv Jr 273 +31 9.mar   Narvik Narvik PK
ny 130 Jan Erik Lunde, Sola PK V65 272 ny 20.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
+79 130 Roger Vik, Ørland SS V55 272 +2 29.feb Blinken Ørland SS
ny 130 Are Wivestad, Sola PK V55 272 ny 4.apr   Orstadhuset Time PK
ny 130 Ove Eugen Horgen, Bærum PK V73 272 ny 7.jun Løvenskiold Bærum PK
-71 130 Arnt Inge Sandvik, Tromsø PK V55 272 -14 9.mar Narvik Narvik PK
+34 130 Reidar Hestnes, Egersund PK V65 272 -3 6.apr   Egersund Egersund PK
ny 130 Kim-Inge Haugen, Hokksund PK 272 ny 4.mai Myhrespiten Hokksund PK
+345 130 Even Fosen Risnes, Haugesund PK Menn U14 272 +29 1.feb Kuleisen Haugesund PK
+83 138 Gisle Aase Jøntvedt, Marnar PL   271 +2 29.feb   Vigeland Skytebane Marnar PL
ny 138 Robert Heuthe Dale Davidsen, Bergen PK 271 ny 7.mar Laksevåg Bergen PK
+176 138 John Risnes, Haugesund PK V55 271 +10 1.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 138 Bernt Johannessen, Oslo PK V55 271 ny 25.mar   Ekeberg OKTS
ny 138 Kjetil Kalland Bjørnevåg, Haugesund PK 271 ny 7.mar Kuleisen Haugesund PK
+26 138 Svein Norfinn Krakeli, Eide og Fræna PK V65 271 -4 21.jan Bollitun Eide og Fræna PK
-50 138 Svenn Mikal Bergeng, Kirkenes PK V55 271 -12 14.jan   Miljøbygget Vadsø SSK
ny 145 Howard Neufeld, OKTS V55 270 ny 25.mar Ekeberg OKTS
ny 145 Sigurd Haagaa, Skjåk PK 270 ny 18.feb Skjåk Snikkeri Skjåk PK
+76 145 Jarle Johanson, Haugesund PK   270 +1 1.feb   Kuleisen Haugesund PK
+76 145 Asbjørn Nikolaisen, Aron SK Drammen 270 +1 10.apr Aronsløkka Aron SK Drammen
+102 145 Øyvind Aurstad, Verdal SSL V55 270 +3 2.apr Vinne Skole Verdal SSL
ny 145 Kjell Arne Trondsen, OKTS V55 270 ny 25.mar   Ekeberg OKTS
+89 145 Knut Aamodt, Farris SS - Larvik V65 270 +2 11.jun Åres Farris SS - Larvik
ny 145 Kjetil Sætre, Time PK 270 ny 4.apr Orstadhuset Time PK
ny 145 Arild Waage, Oslo SS V65 270 ny 7.jun   Løvenskiold Bærum PK
-20 145 Jon Arvid Kleppe, Tysnes SSK V65 270 -9 25.apr Vevatne Tysnes SSK
-   155 Åge Lier, Stjørdal SSK V65 269 -7 20.mai Skatval Stjørdal SSK
ny 155 Rune Amundø, Vigra og Valderøy PK   269 ny 21.mai   Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 155 Gunnar Lie Sandbæk, Råde PL 269 ny 12.jan Kulås Sarpsborg PK
+197 155 Linda-Marie Neshagen Haakonsen, Stjørdal SSK Kv 269 +11 20.mai Skatval Stjørdal SSK
ny 155 Mathias Jegthaug, Kristiansund SS   269 ny 21.jan   Bollitun Eide og Fræna PK
ny 155 John Sverre Aas, Støren SSK Menn Jr 269 ny 30.mai Sankthansholet Ørland SS
+171 155 Knut Helge Kalliainen, Kirkenes PK V55 269 +9 14.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 155 Ole Petter Pettersen, Sarpsborg PK   269 ny 12.jan   Kulås Sarpsborg PK
+40 155 Kjetil Eia, Time PK V55 269 -2 4.apr Orstadhuset Time PK
-57 155 Martin Johnsrud, Ringerike PK 269 -13 21.jan Ringerikshallen Ringerike PK
+114 155 Bjørnar Vestnes, Farris SS - Larvik V55 269 +4 14.mai   Åres Farris SS - Larvik
ny 155 Per Christian Lie, Bærum PK V55 269 ny 30.jan Løvenskiold Bærum PK
+3 167 Kristian Korsvik, Stjørdal SSK 268 -6 20.mai Skatval Stjørdal SSK
+28 167 Thomas Håkerud-Kongsvik, Asker SK   268 -3 25.feb   Asker Asker SK
-42 167 Knut Vikse Lyngholm, Haugesund PK V55 268 -11 4.jan Kuleisen Haugesund PK
ny 167 Tom Jensen, Sarpsborg PK 268 ny 23.feb Kulås Sarpsborg PK
+221 167 Frode Johnsen, Haugesund PK   268 +14 1.feb   Kuleisen Haugesund PK
+80 167 Finn Eric Tjørve, Kvinesdal PK V65 268 +1 29.feb Vigeland Skytebane Marnar PL
+28 167 Arne Horneland, Haugesund PK 268 -3 4.apr Kuleisen Haugesund PK
+28 167 Bjørn Hugo Kristian Iversen, Tromsø PK V55 268 -3 9.mar   Narvik Narvik PK
+357 175 Tomasz Suchowiecki, Hå PK 267 +33 13.mar Orstadhuset Time PK
ny 175 Gregor Nicolaisen, Bærum PK 267 ny 30.apr Løvenskiold Bærum PK
-116 175 Even Lien Akre, Hafrsfjord PK Menn Jr 267 -19 20.mar   Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 175 Olav Øiberg, Skjåk PK 267 ny 18.feb Skjåk Snikkeri Skjåk PK
-20 175 Per Arve Iversen, Farris SS - Larvik V55 267 -9 11.jun Åres Farris SS - Larvik
+177 175 Bjørn Gjerstad, Hokksund PK V55 267 +9 4.mai   Myhrespiten Hokksund PK
-30 175 Knut Inge Hildonen, Vadsø SSK V55 267 -10 14.jan Miljøbygget Vadsø SSK
+224 175 Arne Emil Kolbjørnsen, Haugesund PK V55 267 +14 6.mar Karmøyhallen Kopervik PK
+151 175 Roy Wollvik, Stavanger PK V55 267 +7 20.mai   Kvæfjordhallen Kvæfjord PK
-50 175 Mats Andre Amdal, Stavanger PK 267 -12 4.apr Orstadhuset Time PK
-40 185 Kim Andre Thorstensen, Farris SS - Larvik 266 -11 14.mai Åres Farris SS - Larvik
ny 185 Fredrik Sørli, Gjerdrum PK   266 ny 2.mar   Nodelandshallen Greipstad PK
-70 185 Robert Mettälä-Larsson, Stord PK 266 -14 27.feb Prestegardsskogen Stord PK
+203 185 Terje Raknestangen, Oslo SS 266 +12 18.mar Ekeberg OKTS
+185 185 Daniel Michael D'amore, Asker SK   266 +10 25.feb   Asker Asker SK
ny 185 Dagfinn Gjerde, Vadsø SSK V55 266 ny 21.apr Miljøbygget Vadsø SSK
+320 185 Elisabeth Trones Jørve, Ringerike PK Kv V55 266 +26 21.jan Ringerikshallen Ringerike PK
-21 185 Fredrik Styve, Haugesund PK   266 -9 1.feb   Kuleisen Haugesund PK
ny 193 Thomas Wang, Kvæfjord PK 265 ny 27.mai Kvæfjordhallen Kvæfjord PK
+214 193 Lars Eirik Olsrud Nielsen, Stjørdal SSK 265 +13 20.mai Skatval Stjørdal SSK
+360 193 Geir Bornø, Harstad PK V55 265 +35 20.mai   Kvæfjordhallen Kvæfjord PK
ny 193 Tore Jensen, Oslo SS 265 ny 17.jun Ekeberg OKTS
+41 193 Kristoffer Gaasholt, Farris SS - Larvik 265 -3 14.mai Åres Farris SS - Larvik
+54 193 Trond Høyby, Verdal SSL   265 -2 2.apr   Vinne Skole Verdal SSL
+88 193 Molly Børtveit Knudsen, Haugesund PK Kv U16 265 +1 1.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 193 Morten Ludvigsen, Sarpsborg PK V55 265 ny 12.jan Kulås Sarpsborg PK
+101 193 Einar Breilid, Lindesnes PK V55 265 +2 29.feb   Vigeland Skytebane Marnar PL
+248 193 Thomas Vahlberg, Narvik PK 265 +17 9.mar Narvik Narvik PK
+16 193 Ronald Storesæther Eikefjord, Egersund PK V55 265 -5 6.apr Egersund Egersund PK
+195 193 Gjermund Nygårdseter, Kongsvinger SS V55 265 +11 17.jun   Ekeberg OKTS
+110 193 Hans Olav Løen, Hokksund PK V55 265 +3 21.jan Ringerikshallen Ringerike PK
+159 193 Terje Vikøren, Tysnes SSK V55 265 +7 25.apr Vevatne Tysnes SSK
+41 193 Knut Ivar Sørheim, Time PK   265 -3 13.mar   Orstadhuset Time PK
ny 208 Knut Frantzen, Kvæfjord PK 264 ny 27.mai Kvæfjordhallen Kvæfjord PK
ny 208 Bernt Otto Berg, Kvæfjord PK 264 ny 27.mai Kvæfjordhallen Kvæfjord PK
ny 208 Roy-Arne Larsen, Modum PK   264 ny 25.mai   Flannum Modum PK
ny 208 Joakim Jæger Nordby, Halden PK 264 ny 23.feb Kulås Sarpsborg PK
+218 208 Lars Karluf Mikal Steinsvik, Haugesund PK 264 +14 7.mar Kuleisen Haugesund PK
+26 208 Arvid Lande, Stord PK V73 264 -4 27.feb   Prestegardsskogen Stord PK
+144 208 Yngve Storbrua, Arendal PK 264 +6 23.apr Saltrød Arendal PK
+191 208 Jon Arne Valen, Haugesund PK V65 264 +11 31.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 208 Geir Øia, Arendal PK V55 264 ny 23.apr   Saltrød Arendal PK
-53 208 Tore Kjølstad, Frosta SSL V55 264 -12 20.mai Skatval Stjørdal SSK
+174 208 Alf Johnsen, Greipstad PK V65 264 +9 2.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+334 208 Kåre Nord-Varhaug, Hå PK   264 +31 13.mar   Orstadhuset Time PK
+95 208 Henning Harry Thorsen, Hafrsfjord PK V55 264 +2 20.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 208 Roger Ulstein, Vigra og Valderøy PK 264 ny 5.mar Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 222 Asgeir Auestad, Time PK   263 ny 4.apr   Orstadhuset Time PK
ny 222 Steffen Skrove, Grimstad SS 263 ny 23.apr Saltrød Arendal PK
ny 222 Kine-Merethe Pettersen, Bergen PK Kv 263 ny 8.feb Laksevåg Bergen PK
ny 222 André Hansø, Kristiansund SS V65 263 ny 21.jan   Bollitun Eide og Fræna PK
+204 222 Morten Halvorsen, Hokksund PK V65 263 +13 4.mai Myhrespiten Hokksund PK
ny 222 Raphael Keyvan Jebelli, Stord PK 263 ny 27.feb Prestegardsskogen Stord PK
ny 222 Geir Udnæs, Sarpsborg PK V65 263 ny 23.feb   Kulås Sarpsborg PK
ny 222 Jan Iben Wang Windt, Halden PK 263 ny 23.feb Kulås Sarpsborg PK
ny 222 Endre Holmen, Nedre Eiker PK 263 ny 4.mai Myhrespiten Hokksund PK
+83 231 Daniel Kling, Narvik PK   262 +1 9.mar   Narvik Narvik PK
ny 231 Stig Indregaard-Lilleng, Harstad PK 262 ny 29.apr Kvæfjordhallen Kvæfjord PK
+95 231 Johann Hammerdinger, Haugesund PK V65 262 +2 1.feb Kuleisen Haugesund PK
+38 231 Harald Andreas Sæle, Porsgrunn PK V55 262 -3 3.mai   Brevik Porsgrunn PK
ny 231 Olaf Isaksen, Kristiansund SS V65 262 ny 21.jan Bollitun Eide og Fræna PK
-126 231 Stein Sem-Jacobsen, Ringerike PK 262 -19 21.jan Ringerikshallen Ringerike PK
+168 231 John Richard Blitzner, Egersund PK V55 262 +9 6.apr   Egersund Egersund PK
ny 231 Kenneth Økland, Skånland PK V65 262 ny 9.mar Narvik Narvik PK
+280 239 Bjørn Johannesson, Haugesund PK V65 261 +24 13.jun Kuleisen Haugesund PK
ny 239 Alexander Andreassen, Grimstad SS   261 ny 23.apr   Saltrød Arendal PK
ny 239 Runar Kjær, Kirkenes PK 261 ny 14.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
+280 239 Tommy Westby, Porsgrunn PK 261 +24 8.mar Brevik Porsgrunn PK
ny 239 Ole Christian Gruer, Røyken Og Hurum SL   261 ny 10.apr   Aronsløkka Aron SK Drammen
+64 239 Olga Cherniievska, OKTS Kv 261 -1 25.mar Ekeberg OKTS
+179 239 Torbjørn Fjeldheim, Haugesund PK 261 +10 4.apr Kuleisen Haugesund PK
+131 239 Øystein Nirisen, Porsgrunn PK V65 261 +5 8.mar   Brevik Porsgrunn PK
+113 239 Anders Gunbjørnsen, Ringerike PK V65 261 +3 21.jan Ringerikshallen Ringerike PK
ny 239 Trond Helleren, Egersund PK 261 ny 6.apr Egersund Egersund PK
+187 239 Kjell Åke Lappen Andresen, Verdal SSL V73 261 +11 20.feb   Vinne Skole Verdal SSL
-84 239 Geir Lau, Ringerike PK V55 261 -15 21.jan Ringerikshallen Ringerike PK
+87 239 Åge Olaussen, Haugesund PK V55 261 +1 1.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 252 Jens Bendiks Bremnes Heide, Bærum PK   260 ny 30.apr   Løvenskiold Bærum PK
+487 252 Svein Harald Bornø, Harstad PK V55 260 +127 3.jun Kvæfjordhallen Kvæfjord PK
ny 252 Carl Fredrik Museus Pedersen, Skudenes PK 260 ny 6.mar Karmøyhallen Kopervik PK
+207 252 Petter Helgevold Reed, OKTS   260 +14 17.jun   Ekeberg OKTS
ny 252 Petter Ingemar Eriksen, Kvæfjord PK V73 260 ny 27.mai Kvæfjordhallen Kvæfjord PK
+29 252 Stein Erik Jønsrud, Marnar PL V55 260 -4 30.mar Vigeland Marnar PL
ny 252 Marcin Stroka, Sola PK   260 ny 4.apr   Orstadhuset Time PK
-43 252 Kjell Arne Nilsen, Steigen PK V65 260 -10 28.mai Steigen Steigen PK
-137 252 Richard Aaserud, Ringerike PK 260 -20 21.jan Ringerikshallen Ringerike PK
-97 252 Per Anders Knive, Hokksund PK   260 -16 4.mai   Myhrespiten Hokksund PK
-57 252 Nils Lennart Johan Sand, Halden PK 260 -11 23.feb Kulås Sarpsborg PK
ny 252 Karl-Johan Remvik Karlsen, Ålesund PK 260 ny 5.mar Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
-5 252 Frode Naustvik, Stavanger PK   260 -7 19.feb   Skurve Stavanger PK
+170 265 Ola Stengel, Stavanger PK 259 +10 13.mar Orstadhuset Time PK
ny 265 Irene Askeland, Bjørkelangen PK Kv 259 ny 7.jun Løvenskiold Bærum PK
ny 265 Håvard Magnus Rørset, Modum PK   259 ny 25.mai   Flannum Modum PK
+240 265 Nils-Henrik Synnes, Vigra og Valderøy PK 259 +19 21.jan Bollitun Eide og Fræna PK
ny 265 Tore Tengesdal Lien, Egersund PK 259 ny 6.apr Egersund Egersund PK
+161 265 Vidar Erichsen, Åsane PK   259 +9 7.mar   Laksevåg Bergen PK
ny 271 Kjell Tore Knudsen, Arendal PK 258 ny 23.apr Saltrød Arendal PK
+276 271 Ronny-Andre Sjåfjell, Narvik PK 258 +26 9.mar Narvik Narvik PK
ny 271 Ketil Andre Høglund, Sarpsborg PK   258 ny 23.feb   Kulås Sarpsborg PK
ny 271 Tommy Stråbø Brakstad, Hafrsfjord PK 258 ny 20.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
+166 275 Linda Løvseth Aurebekk, Arendal PK Kv 257 +9 23.apr Saltrød Arendal PK
ny 275 Fredrik Schistad Tiltvik, Steigen PK   257 ny 28.mai   Steigen Steigen PK
-41 275 Tore Sørensen, Narvik PK V55 257 -11 9.mar Narvik Narvik PK
ny 275 Terje Pettersen, Narvik PK V73 257 ny 9.mar Narvik Narvik PK
ny 275 Anders Egil Lund, Sarpsborg PK V65 257 ny 12.jan   Kulås Sarpsborg PK
ny 275 Arnt Olav Flønes, Stavanger PK V65 257 ny 19.feb Skurve Stavanger PK
ny 275 Morten Støen, Bærum PK V65 257 ny 30.jan Løvenskiold Bærum PK
ny 275 Svein Einar Ellingsen, Skudenes PK   257 ny 7.feb   Karmøyhallen Skudenes PK
+347 283 Bengt Erik Erlandsen, Ørland SS V55 256 +49 30.mai Sankthansholet Ørland SS
-113 283 Cato André Syvertsen, Vigra og Valderøy PK V55 256 -18 21.mai Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+31 283 Petter Stueflotten Svee, OKTS   256 -5 12.feb   Ekeberg OKTS
-14 283 Torbjørn Ånensen, Skudenes PK 256 -9 7.feb Karmøyhallen Skudenes PK
+232 283 Dag Ståle Strømstad, Kongsvinger SS V55 256 +18 27.mai Ekeberg OKTS
ny 283 Kjell Stuland Johansen, Trondhjems PK V65 256 ny 20.mai   Skatval Stjørdal SSK
ny 289 Helge Ellefsen, Harstad PK V55 255 ny 29.apr Kvæfjordhallen Kvæfjord PK
+195 289 Ivan Lingås Gjendem, Eide og Fræna PK 255 +13 21.jan Bollitun Eide og Fræna PK
ny 289 Elena Barstad, Arendal PK Kv 255 ny 2.mar   Nodelandshallen Greipstad PK
ny 289 Thomas Bjørnlund, Bærum PK V55 255 ny 30.jan Løvenskiold Bærum PK
+118 289 Roar Troset-Larsen, Trondhjems PK V65 255 +3 20.mai Skatval Stjørdal SSK
+37 289 Øivind André Dalen Ask, Haugesund PK   255 -5 1.feb   Kuleisen Haugesund PK
-68 289 Gunnar Terje Olaussen, Melhus SS V65 255 -14 20.mai Skatval Stjørdal SSK
-68 289 Jan Arvid Bjerkestrand, Hafrsfjord PK 255 -14 20.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 297 Peter Veres, Modum PK   254 ny 25.mai   Flannum Modum PK
+352 297 Sigurd Kirste, Verdal SSL 254 +54 2.apr Vinne Skole Verdal SSL
ny 297 Rune Opheim, Time PK 254 ny 4.apr Orstadhuset Time PK
+6 297 Sergey Shaposhnikov, OKTS   254 -8 25.mar   Ekeberg OKTS
ny 297 Anne Brit Sørenes, Bremnes PK Kv V55 254 ny 25.apr Vevatne Tysnes SSK
+29 297 Helge Sten Nilsen, Marnar PL V73 254 -6 29.feb Vigeland Skytebane Marnar PL
+49 303 Terje Charles Lunde, Haugesund PK V55 253 -5 2.mai   Kuleisen Haugesund PK
ny 303 Henrik Johansen Dahl, Vadsø SSK Menn U16 253 ny 21.apr Miljøbygget Vadsø SSK
ny 305 Harald Magnus Monsen, Farris SS - Larvik V55 252 ny 11.jun Åres Farris SS - Larvik
ny 305 Daniel Emil Krohn Siqveland, Bærum PK   252 ny 30.jan   Løvenskiold Bærum PK
ny 305 Tore Aune, Kvæfjord PK 252 ny 20.mai Kvæfjordhallen Kvæfjord PK
ny 305 Gunnar Gaasvik, Verdal SSL 252 ny 23.jan Vinne skole Verdal SSL
+341 305 Håvard Sulebakk, Haugesund PK   252 +51 7.mar   Kuleisen Haugesund PK
+53 310 Hans Petter Jensen, Asker SK V65 251 -6 25.feb Asker Asker SK
ny 310 Rune Birketvedt, Lindesnes PK 251 ny 29.feb Vigeland Skytebane Marnar PL
ny 312 Marita Serigstad, Time PK Kv 250 ny 4.apr   Orstadhuset Time PK
ny 312 Håvard Drivenes Holmedal, Stord PK 250 ny 27.feb Prestegardsskogen Stord PK
ny 312 Geir Morten Rørset, Modum PK V55 250 ny 25.mai Flannum Modum PK
+95 312 Øyvind Engevik Rugtvedt, Hafrsfjord PK   250 -2 20.mar   Bjergsted Hafrsfjord PK
+160 312 Roy Bjørndal, OKTS V65 250 +6 27.mai Ekeberg OKTS
+33 312 Torfinn Kirkerud, Aron SK Drammen V55 250 -9 10.apr Aronsløkka Aron SK Drammen
-49 318 Steinar Høybakken, Stjørdal SSK   249 -16 20.mai   Skatval Stjørdal SSK
ny 318 Ole Gunnar Eikrem, Tingvoll PK 249 ny 8.jan Bollitun Eide og Fræna PK
-84 318 Leif Tronslien Andressen, Lillestrøm OP V73 249 -19 17.jun Ekeberg OKTS
+117 318 Victor Stiansen, Arendal PK   249   - 23.apr   Saltrød Arendal PK
ny 318 Stig Roland Knutsen, Narvik PK V55 249 ny 9.mar Narvik Narvik PK
ny 323 Thomas Hestnes, Egersund PK 248 ny 6.apr Egersund Egersund PK
+3 323 Sigbjørn Asmundsen, Time PK   248 -12 4.apr   Orstadhuset Time PK
ny 325 Oskar Robberstad, Time PK Menn U14 247 ny 13.mar Orstadhuset Time PK
ny 325 Jan Robert Johansen, Stavanger PK 247 ny 4.apr Orstadhuset Time PK
ny 325 Arne Heistad, Stavanger PK V65 247 ny 19.feb   Skurve Stavanger PK
ny 328 Martin Håkonsen, Finnsnes PK 246 ny 9.mar Narvik Narvik PK
+219 328 Steinar Gravem, Eide og Fræna PK 246 +14 5.feb Bollitun Eide og Fræna PK
+302 328 Espen Hagen Thomsen, Skudenes PK   246 +39 6.mar   Karmøyhallen Kopervik PK
ny 328 Christoffer Hansen, Porsgrunn PK 246 ny 8.mar Brevik Porsgrunn PK
+107 328 Kristian Sir Øverland, Greipstad PK 246 -3 2.mar Nodelandshallen Greipstad PK
-2 328 Ingar Hjartåker, Haugesund PK V55 246 -14 7.mar   Kuleisen Haugesund PK
-25 328 Tore Myhre, Verdal SSL V55 246 -16 23.jan Vinne skole Verdal SSL
+71 328 Tor Arne Helland, Mo PK V65 246 -7 23.jan Vinne skole Verdal SSL
ny 336 Anders Egil Kristoffersen, Halden PK   245 ny 23.feb   Kulås Sarpsborg PK
ny 336 Tore Hatlebakk, Narvik PK 245 ny 9.mar Narvik Narvik PK
+90 336 James Rangøy, Eide og Fræna PK Menn Jr 245 -5 21.jan Bollitun Eide og Fræna PK
ny 336 Thomas Lyse, Aron SK Drammen   245 ny 10.apr   Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 336 Anders Christian Anderson Pettersen, Trondhjems PK 245 ny 20.mai Skatval Stjørdal SSK
+123 336 Ola van der Hagen, Stord PK 245 -1 27.feb Prestegardsskogen Stord PK
-67 336 Per Tarjei Brukaas, Asker SK V65 245 -20 25.feb   Asker Asker SK
+219 343 Lill Tonje Brekstad-Korsvik, Stjørdal SSK Kv 244 +16 23.jan Vinne skole Verdal SSL
ny 343 Tore Nilsen, Modum PK V55 244 ny 25.mai Flannum Modum PK
ny 343 Mikal Josefsen, Kirkenes PK   244 ny 14.mai   Vinterveiskaret Kirkenes PK
-17 343 Gunnar Orthe, Haugesund PK V55 244 -16 7.mar Kuleisen Haugesund PK
+45 343 Robert Aleksander Aasberg, Narvik PK 244 -10 9.mar Narvik Narvik PK
ny 348 Idar Sivertsen, Oslo PK   243 ny 17.jun   Ekeberg OKTS
ny 348 Martin Kalvatn, Bærum PK 243 ny 26.mar Løvenskiold Bærum PK
+149 348 Frank Terje Tysnes, Tysnes SSK V55 243 +2 25.apr Vevatne Tysnes SSK
+111 348 Knut-Børge Bentsen, Narvik PK   243 -3 9.mar   Narvik Narvik PK
ny 348 Carlos Daniel Osorio Melendez, Stavanger PK 243 ny 20.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
+15 348 André Hansen, Porsgrunn PK 243 -14 8.mar Brevik Porsgrunn PK
+143 354 Tron-Erik Tomtum, Aron SK Drammen V55 242 +1 10.apr   Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 354 Thore Johansen, Kirkenes PK V55 242 ny 14.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 354 Oxana Kurkina Nicolaisen, Bærum PK Kv 242 ny 30.apr Løvenskiold Bærum PK
+208 354 Eivind Vea, Skudenes PK   242 +14 7.feb   Karmøyhallen Skudenes PK
+95 354 Kjell Ringstrand, Hafrsfjord PK 242 -5 20.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 359 Ulf Brynjar Karlsen, Askim PK V55 241 ny 23.feb Kulås Sarpsborg PK
ny 359 Hermann Skromme, Folgefonn SSL   241 ny 31.mar   Kuleisen Haugesund PK
+113 359 Anders Kristiansen, Skudenes PK 241 -3 7.feb Karmøyhallen Skudenes PK
ny 359 Erik Eggen Åmillom, Skjåk PK V65 241 ny 18.feb Skjåk Snikkeri Skjåk PK
ny 359 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V65 241 ny 21.jan   Bollitun Eide og Fræna PK
+59 359 Jørund Skaali, Skånland PK V65 241 -10 9.mar Narvik Narvik PK
ny 359 Tor Kristian Holst, Bergen PK V55 241 ny 8.feb Laksevåg Bergen PK
ny 366 Dag Berge Frøyland Robberstad, Time PK   240 ny 13.mar   Orstadhuset Time PK
+351 366 Ryan Michael Graham, Hafrsfjord PK 240 +81 20.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
+4 366 Vidar Vinje Paulsen, Hafrsfjord PK 240 -16 20.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
+83 366 Olav Ødegaard Ånensen, Stord PK   240 -7 27.feb   Prestegardsskogen Stord PK
+172 370 Alin-Eugen Burlan, Skudenes PK 239 +6 6.mar Karmøyhallen Kopervik PK
ny 370 Håkon Hvistendahl, Ringerike PK 239 ny 21.jan Ringerikshallen Ringerike PK
ny 372 Arild Helland, Haugesund PK   238 ny 4.apr   Kuleisen Haugesund PK
ny 372 Steffen Andre Vedø Blikshavn, Skudenes PK 238 ny 6.mar Karmøyhallen Kopervik PK
ny 372 Ørjan Trane, Harstad PK 238 ny 3.jun Kvæfjordhallen Kvæfjord PK
+227 372 Kenneth Strand Storvik, Eide og Fræna PK   238 +21 5.feb   Bollitun Eide og Fræna PK
ny 376 Lars Magnus Svärd, Bergen PK 237 ny 8.feb Laksevåg Bergen PK
ny 376 Ingvar Heien, Stavanger PK 237 ny 19.feb Skurve Stavanger PK
ny 376 Rene Cornels Eimind, Arendal PK   237 ny 23.apr   Saltrød Arendal PK
ny 376 Trond-Erik Rød, Sarpsborg PK 237 ny 23.feb Kulås Sarpsborg PK
-6 376 Per Morten Aarak, Haugesund PK V55 237 -19 4.jan Kuleisen Haugesund PK
ny 381 Oskar Johan Teistedal Myklebust, Bergen PK Menn Jr 236 ny 8.feb   Laksevåg Bergen PK
ny 381 Stian Julien, Mysen PL 236 ny 27.feb Haugar Tønsberg O. PK
+151 381 Johan Forsberg, Hokksund PK 236 +2 4.mai Myhrespiten Hokksund PK
ny 384 Joakim Andreas Larsson, Arendal PK   235 ny 23.apr   Saltrød Arendal PK
ny 384 Trond Lerfald, Stjørdal SSK V55 235 ny 20.mai Skatval Stjørdal SSK
ny 384 Rolf Gunnar Danielsen, Egersund PK 235 ny 6.apr Egersund Egersund PK
ny 384 Bjørn Magnus Bekken, Modum PK   235 ny 25.mai   Flannum Modum PK
ny 388 Chris-Tommy Sakariassen Vesterhus, Lindesnes PK 234 ny 29.feb Vigeland Skytebane Marnar PL
ny 388 Glenn Andre Eike, Haugesund PK 234 ny 13.jun Kuleisen Haugesund PK
+131 388 Vivian Sørvåg Tollaksen, Haugesund PK Kv 234 -3 31.mar   Kuleisen Haugesund PK
+53 388 Håvard Haakonsen, Stjørdal SSK V55 234 -14 20.mai Skatval Stjørdal SSK
+49 392 Uskan Qitaku, Haugesund PK 233 -15 7.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 392 Kenneth Sandbakk, Steigen PK   233 ny 28.mai   Steigen Steigen PK
ny 392 Solveig Skår, Bergen PK Kv 233 ny 8.feb Laksevåg Bergen PK
ny 392 Thomas Lilleborgen, Halden PK 233 ny 23.feb Kulås Sarpsborg PK
+15 392 Vidar Høyer, Farris SS - Larvik V55 233 -19 14.mai   Åres Farris SS - Larvik
+300 397 Erik Skolem, Asker SK 232 +62 25.feb Asker Asker SK
ny 397 Rune Mykland Andersen, Arendal PK 232 ny 23.apr Saltrød Arendal PK
ny 397 Thomas Nissen Hansen, Lindesnes PK   232 ny 29.feb   Vigeland Skytebane Marnar PL
ny 397 Per Yrian Rolf Edvin Guttormsen, OKTS 232 ny 25.mar Ekeberg OKTS
+21 397 Christer Aspeseter Helland, Stord PK 232 -19 27.feb Prestegardsskogen Stord PK
ny 397 Odd Martin Bech, OKTS V65 232 ny 27.mai   Ekeberg OKTS
ny 403 Halvor Loftsgarden, Farris SS - Larvik 231 ny 11.jun Åres Farris SS - Larvik
ny 403 Johnny Åmodt, Porsgrunn PK V55 231 ny 8.mar Brevik Porsgrunn PK
+308 403 Andreas Gaarden, Narvik PK   231 +68 9.mar   Narvik Narvik PK
ny 406 Fredrik Kalliainen, Kirkenes PK 230 ny 14.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 406 Lisabeth Margretha Andreassen, Kvæfjord PK Kv 230 ny 3.jun Kvæfjordhallen Kvæfjord PK
ny 408 Ranveig Heggen, Haugesund PK Kv 229 ny 13.jun   Kuleisen Haugesund PK
ny 408 Geir Anders Meyer, OKTS 229 ny 18.mar Ekeberg OKTS
ny 408 Ove Henriksen, Marnar PL V65 229 ny 30.mar Vigeland Marnar PL
+134 408 Guido Stüttgen, Haugesund PK V55 229 -4 7.mar   Kuleisen Haugesund PK
+60 412 Svein Arne Karlsen, Stord PK V65 228 -16 27.feb Prestegardsskogen Stord PK
ny 412 Andreas Tømmerbakke, Bærum PK V73 228 ny 30.apr Løvenskiold Bærum PK
+216 414 Daniel Bye Robertsen, Kirkenes PK   227 +20 14.mai   Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 414 Inger Aas Broen, Steigen PK Kv V55 227 ny 28.mai Steigen Steigen PK
+236 416 Tore Hakvaag, Steigen PK V55 226 +27 28.mai Steigen Steigen PK
ny 416 Merete Apalset, Kvæfjord PK Kv V55 226 ny 29.apr   Kvæfjordhallen Kvæfjord PK
ny 418 Torstein Strøm, Porsgrunn PK 225 ny 8.mar Brevik Porsgrunn PK
+87 418 Erik Larssen, Bjørnafjorden SSK V55 225 -15 20.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 418 Roy Thorstensen, Farris SS - Larvik V55 225 ny 11.jun   Åres Farris SS - Larvik
ny 421 Magne Aarsteinsen, Haugesund PK 224 ny 7.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 421 Helge Tvedten, Bærum PK V55 224 ny 21.mai Løvenskiold Bærum PK
ny 423 Agnete Kjerstad, Bærum PK Kv 223 ny 26.mar   Løvenskiold Bærum PK
ny 423 Odd Willy Aas, Sarpsborg PK V65 223 ny 12.jan Kulås Sarpsborg PK
+82 423 Bjørn Gjørv, Hafrsfjord PK 223 -17 20.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
-60 423 Jone Stuland, Haugesund PK   223 -34 2.mai   Kuleisen Haugesund PK
ny 427 Lillian Ramstad Nemeth, Haugesund PK Kv 222 ny 31.mar Kuleisen Haugesund PK
ny 427 Halvor Frøsland, Hafrsfjord PK 222 ny 20.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
+154 427 Arvid Klavenes, Stavanger PK V55 222 -1 19.feb   Skurve Stavanger PK
ny 427 Espen Sandberg, Verdal SSL 222 ny 2.apr Vinne Skole Verdal SSL
ny 431 Per Guttu, Kirkenes PK V65 221 ny 14.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 431 Raymond Kristensen, Steigen PK   221 ny 28.mai   Steigen Steigen PK
ny 431 Stein Lu, Bærum PK 221 ny 26.mar Løvenskiold Bærum PK
ny 431 Terje Elveos, Steigen PK V65 221 ny 28.mai Steigen Steigen PK
ny 431 Linn Sletta, Time PK Kv 221 ny 13.mar   Orstadhuset Time PK
ny 431 Inge Skadberg, Time PK 221 ny 4.apr Orstadhuset Time PK
+84 431 Jan Kristoffersen, Skudenes PK V55 221 -17 7.feb Karmøyhallen Skudenes PK
ny 438 Paal Andre Teistedal Myklebust, Bergen PK   220 ny 8.feb   Laksevåg Bergen PK
ny 438 Tone-Annett Borgersrud, Sarpsborg PK Kv 220 ny 23.feb Kulås Sarpsborg PK
ny 438 Vegard Holmberg Vigerust, Porsgrunn PK 220 ny 8.mar Brevik Porsgrunn PK
+238 441 Torbjørn Staalesen, Haugesund PK V73 219 +33 2.mai   Kuleisen Haugesund PK
ny 441 Andreas Maude Bakken, Tingvoll PK 219 ny 8.jan Bollitun Eide og Fræna PK
ny 443 Janice Charlotte Bekken, Modum PK Kv 218 ny 25.mai Flannum Modum PK
ny 443 Geir Michael Reed Skagen, Bergen PK   218 ny 7.mar   Laksevåg Bergen PK
ny 445 Anne Svåsand, Bergen PK Kv 217 ny 7.mar Laksevåg Bergen PK
ny 445 Bente Hennie Frithjofsdatter Berg, Kvæfjord PK Kv 217 ny 6.mai Kvæfjordhallen Kvæfjord PK
ny 447 Einar Valde, Vågå PK   215 ny 18.feb   Skjåk Snikkeri Skjåk PK
ny 448 tommy larsen, Marnar PL 214 ny 29.feb Vigeland Skytebane Marnar PL
+274 448 Alexander Jakobsen, Arendal PK 214 +57 23.apr Saltrød Arendal PK
ny 450 Jon Børge Sele, Time PK   213 ny 13.mar   Orstadhuset Time PK
+135 450 Heidi Iren Rosenby, Steigen PK Kv 213 -8 28.mai Steigen Steigen PK
+153 450 Jan Ståle Øvrebø, Haugesund PK 213 -3 2.mai Kuleisen Haugesund PK
ny 453 Jessica Alvero Sandnes, Bodung PK Kv 212 ny 21.mai   Løvenskiold Bærum PK
ny 453 Jonny Andersen, Kirkenes PK V55 212 ny 14.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 453 Morten Årstad Hauge, Time PK 212 ny 4.apr Orstadhuset Time PK
ny 456 Eirik Nagel Aldrin, OKTS   211 ny 25.mar   Ekeberg OKTS
+133 456 Jessica Köhler, Egersund PK Kv 211 -9 6.apr Egersund Egersund PK
ny 458 Maria Kaino Holm, Bærum PK Kv 210 ny 30.jan Løvenskiold Bærum PK
-9 458 Jorun-Olea Brevik Hoseth, Eide og Fræna PK Kv U16 210 -37 21.jan   Bollitun Eide og Fræna PK
+216 458 Stian Aksnes, Verdal SSL 210 +23 2.apr Vinne Skole Verdal SSL
ny 458 Patrick Bråthen Strøm, Porsgrunn PK 210 ny 8.mar Brevik Porsgrunn PK
ny 458 Tor Håkon Andreassen, Harstad PK V55 210 ny 20.mai   Kvæfjordhallen Kvæfjord PK
ny 458 Frode Paulsen, Hjørungavåg PK 210 ny 5.mar Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 464 Dag Folkvord, Time PK V55 209 ny 4.apr Orstadhuset Time PK
ny 464 Alexander Birkelund, Bergen PK   209 ny 7.mar   Laksevåg Bergen PK
ny 464 Jan Tore Bjørndalen, Bærum PK V55 209 ny 27.feb Løvenskiold Bærum PK
-94 464 Piotr Tomasz Trzaska, Stavanger PK 209 -47 4.apr Orstadhuset Time PK
ny 468 Dominik Pietrewicz, Bærum PK   208 ny 30.apr   Løvenskiold Bærum PK
ny 468 Anders Hasselgård, Modum PK 208 ny 25.mai Flannum Modum PK
ny 468 Rune Alvin Amundsen, Mysen PL V65 208 ny 23.feb Kulås Sarpsborg PK
ny 468 June Pedersen, Haugesund PK Kv 208 ny 2.mai   Kuleisen Haugesund PK
+51 468 Per Lund, Marnar PL V65 208 -29 29.feb Vigeland Skytebane Marnar PL
ny 468 Gunnar Wistad, OKTS 208 ny 25.mar Ekeberg OKTS
ny 474 Adam Szymon Walasinski, Haugesund PK   207 ny 7.mar   Kuleisen Haugesund PK
ny 475 Niklas Knudsen, Porsgrunn PK 206 ny 8.mar Brevik Porsgrunn PK
ny 475 Kenneth Husebø, Time PK 206 ny 13.mar Orstadhuset Time PK
ny 477 Jan Erik Lundgrenn, Modum PK V65 205 ny 25.mai   Flannum Modum PK
ny 477 Per-Oskar Hovdenak, Greipstad PK 205 ny 2.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+229 477 Akaki Jobava, OKTS 205 +40 17.jun Ekeberg OKTS
ny 477 Kenneth Heimdal, Arendal PK   205 ny 23.apr   Saltrød Arendal PK
ny 477 Per Sondre Uhnger Ekblad, Bærum PK 205 ny 30.jan Løvenskiold Bærum PK
ny 477 Fredrik Brennemoe Buer, Porsgrunn PK 205 ny 8.mar Brevik Porsgrunn PK
ny 477 Gunnar Aastrand, Stavanger PK V65 205 ny 19.feb   Skurve Stavanger PK
ny 484 Marius Ivar Gjersøe, Asker SK V65 204 ny 25.feb Asker Asker SK
ny 484 Espen Eriksen, Porsgrunn PK V55 204 ny 8.mar Brevik Porsgrunn PK
+155 484 Kjell Heggelund, Verdal SSL V55 204   - 23.jan   Vinne skole Verdal SSL
-302 484 Petter Christopher Svanevik, Fredrikstad SS 204 -69 30.apr Løvenskiold Bærum PK
ny 488 Iver Aamold Olden, Trondheim SS Menn U14 202 ny 20.mai Skatval Stjørdal SSK
ny 488 Morten Bråten, Eide og Fræna PK   202 ny 5.feb   Bollitun Eide og Fræna PK
+41 488 Ralfs Rudolfs Zass, Skudenes PK 202 -33 7.feb Karmøyhallen Skudenes PK
+116 491 Tobias Stangeland, Hafrsfjord PK 201 -13 20.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
+133 491 Britt Helene Dahl, Porsgrunn PK Kv V55 201 -9 8.mar   Brevik Porsgrunn PK
+69 491 Espen Friberg, Marnar PL 201 -28 29.feb Vigeland Skytebane Marnar PL
ny 494 Ole Kristian Stokke, Skudenes PK 199 ny 7.feb Karmøyhallen Skudenes PK
+102 494 Ulf Fjotland, Kvinesdal PK   199 -19 30.mar   Vigeland Marnar PL
+103 496 Arne Henning Lothe, Stavanger PK 198 -19 19.feb Skurve Stavanger PK
ny 496 Rune Solberg, Modum PK 198 ny 25.mai Flannum Modum PK
ny 496 Vegard Lavik Frøkedal, Tysnes SSK   198 ny 25.apr   Vevatne Tysnes SSK
+166 499 Ingelin With Ottesen, Haugesund PK Kv U16 197 +7 2.mai Kuleisen Haugesund PK
ny 499 Thomas Schanke Eikum, Stavanger PK 197 ny 19.feb Skurve Stavanger PK
+4 501 Leon Johnsen, Haugesund PK Menn Jr 196 -44 1.feb   Kuleisen Haugesund PK
ny 502 Atle Olsen, Farris SS - Larvik 194 ny 11.jun Åres Farris SS - Larvik
+69 502 Marie Charlotte Kettunen Ask, Haugesund PK Kv 194 -32 1.feb Kuleisen Haugesund PK
+207 502 Per Morten Noven, Haugesund PK V55 194 +30 1.feb   Kuleisen Haugesund PK
ny 502 Anders Stokke, Skudenes PK 194 ny 6.mar Karmøyhallen Kopervik PK
ny 506 Ole Kristian Skrove, Verdal SSL 193 ny 20.feb Vinne Skole Verdal SSL
ny 506 Marwan Abdellaoui, Bærum PK   193 ny 30.jan   Løvenskiold Bærum PK
ny 508 Leif Egil Andreassen, Egersund PK 192 ny 6.apr Egersund Egersund PK
ny 509 Jon Breder Kvam, Lora SS V55 189 ny 18.feb Skjåk Snikkeri Skjåk PK
ny 509 Espen Stuvik Vier, Stavanger PK   189 ny 4.apr   Orstadhuset Time PK
ny 509 Finn Kåre Antonsen, Porsgrunn PK V65 189 ny 8.mar Brevik Porsgrunn PK
ny 512 Arne Reidar Johannesen, Egersund PK V55 188 ny 6.apr Egersund Egersund PK
ny 513 Jonas Steinsli, Verdal SSL V55 187 ny 2.apr   Vinne Skole Verdal SSL
ny 514 Geir Vidar Pedersen, Modum PK 186 ny 25.mai Flannum Modum PK
ny 515 Toralf Vatne, Eide og Fræna PK V65 185 ny 8.jan Bollitun Eide og Fræna PK
ny 515 Zerevan Bamerni, Stavanger PK   185 ny 19.feb   Skurve Stavanger PK
+192 517 Hans Kristian Brøndbo, Ringerike PK 184 +20 10.apr Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 518 Frode Nilsen, Bærum PK V65 183 ny 7.jun Løvenskiold Bærum PK
ny 519 Lasse Brennvall, Sarpsborg PK V55 182 ny 12.jan   Kulås Sarpsborg PK
ny 520 Andreas Tornes Andersen, Haugesund PK 180 ny 1.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 520 Kåre Runestad, Skudenes PK V55 180 ny 7.feb Karmøyhallen Skudenes PK
+150 522 Kjetil Slatlem, Eide og Fræna PK   179 -9 5.feb   Bollitun Eide og Fræna PK
ny 523 Knut Even Medhaug, Skudenes PK 177 ny 7.feb Karmøyhallen Skudenes PK
+141 523 Andreas Tang Wa Pedersen, Skudenes PK Menn U14 177 -14 7.feb Karmøyhallen Skudenes PK
ny 523 Harald Bjørn Olve Hansen, Bærum PK V65 177 ny 30.jan   Løvenskiold Bærum PK
+135 523 Birgit Hansen Gordon, Haugesund PK Kv V55 177 -17 7.mar Kuleisen Haugesund PK
+129 523 Steinar Paulsen, Asker SK V65 177 -22 12.feb Ekeberg OKTS
ny 528 Linn Karin Liknes, Skudenes PK Kv 176 ny 6.mar   Karmøyhallen Kopervik PK
ny 528 Svein Rune Aksnes, Verdal SSL 176 ny 2.apr Vinne Skole Verdal SSL
ny 528 Bent Kristiansen, Steigen PK V55 176 ny 28.mai Steigen Steigen PK
+155 528 Russell Carullo, Haugesund PK   176 -8 4.jan   Kuleisen Haugesund PK
ny 528 Tom Inge Sangedal, Stavanger PK 176 ny 19.feb Skurve Stavanger PK
ny 533 Lars Tokerud, OKTS V55 172 ny 17.jun Ekeberg OKTS
+161 533 Svein Olav Vollan, Narvik PK   172   - 9.mar   Narvik Narvik PK
ny 535 Maya Kristin Ophus, Orkla PK Kv 171 ny 20.feb Vinne Skole Verdal SSL
ny 535 Sverre Bjarte Severson, Time PK V55 171 ny 4.apr Orstadhuset Time PK
ny 537 Tom-Yngve Hanssen, Stavanger PK V55 170 ny 19.feb   Skurve Stavanger PK
+151 537 John Henrik Stiansen, Arendal PK 170 -10 23.apr Saltrød Arendal PK
ny 537 Rune Martinsen, Haugesund PK 170 ny 1.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 540 Mads Valand, Egersund PK   169 ny 6.apr   Egersund Egersund PK
ny 541 Øivind Strand, Bergen PK 168 ny 8.feb Laksevåg Bergen PK
-57 541 Christer Zakariassen, Porsgrunn PK 168 -74 8.mar Brevik Porsgrunn PK
ny 543 Harald Forssell, Skudenes PK   167 ny 6.mar   Karmøyhallen Kopervik PK
-76 543 Philip Fredriksen Aaby, Porsgrunn PK 167 -78 8.mar Brevik Porsgrunn PK
ny 545 Tor Aksel Ramsli, Stavanger PK 166 ny 19.feb Skurve Stavanger PK
ny 546 Hanne Rørdal Aksdal, Haugesund PK Kv 165 ny 4.jan   Kuleisen Haugesund PK
ny 546 Kenneth Ytreland, Skudenes PK 165 ny 6.mar Karmøyhallen Kopervik PK
ny 548 Nora Bruland Brox, Haugesund PK Kv 162 ny 13.jun Kuleisen Haugesund PK
ny 549 Sofia Anna Charlotta Svärd, Bergen PK Kv U16 160 ny 7.mar   Laksevåg Bergen PK
ny 550 Pål Roger Rieber Danielsen, Kirkenes PK V55 158 ny 14.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
+107 551 Glenn Lothe, Stavanger PK 157 -37 19.feb Skurve Stavanger PK
+190 552 Egil Arne Håskjold, Eide og Fræna PK   155 +33 5.feb   Bollitun Eide og Fræna PK
ny 553 Edward André Forsberg, Asker SK 154 ny 25.feb Asker Asker SK
ny 553 Camilla Vollan, Narvik PK Kv 154 ny 9.mar Narvik Narvik PK
+175 555 Knut Bjørnar Hoseth, Eide og Fræna PK   148 +1 21.jan   Bollitun Eide og Fræna PK
ny 556 Bjørnar Nikolaysen, OKTS V55 147 ny 25.mar Ekeberg OKTS
ny 557 Carl Nokkve Brastad Bernhardt, Verdal SSL 145 ny 2.apr Vinne Skole Verdal SSL
ny 557 Maciej Wielogorski, Time PK   145 ny 13.mar   Orstadhuset Time PK
ny 559 Thomas Berget, Aron SK Drammen 143 ny 10.apr Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 560 Tommy Koberg, Halden PK 142 ny 23.feb Kulås Sarpsborg PK
ny 561 Vebjørn Thørud Granmorken, Egersund PK   139 ny 6.apr   Egersund Egersund PK
ny 562 Bjørn Egil Dehlin, Ski PK V55 136 ny 23.feb Kulås Sarpsborg PK
-10 563 Jostein Kløvjan, Verdal SSL V55 133 -97 23.jan Vinne skole Verdal SSL
ny 564 Dala Tangen, Haugesund PK   131 ny 13.jun   Kuleisen Haugesund PK
+185 565 Jan Stokseth, Farris SS - Larvik V65 129 +37 11.jun Åres Farris SS - Larvik
ny 566 Olaf Børtveit Knudsen, Haugesund PK Menn U14 128 ny 2.mai Kuleisen Haugesund PK
+178 567 Ole Jonny Magerøy, Molde PK   124 +14 8.jan   Bollitun Eide og Fræna PK
ny 568 Ingrid Kaurin Andersen, Haugesund PK Kv U16 123 ny 1.feb Kuleisen Haugesund PK
ny 568 Aksel Omholt Olsen, Farris SS - Larvik Menn U16 123 ny 11.jun Åres Farris SS - Larvik
+176 568 Heidi Nordby Johansen, OKTS Kv 123 +11 25.mar   Ekeberg OKTS
ny 571 Magomed Musaev, Haugesund PK 122 ny 13.jun Kuleisen Haugesund PK
ny 572 Isam Razaq Hadi, Stord PK 121 ny 27.feb Prestegardsskogen Stord PK
ny 573 Arne Johan Vik, Tysnes SSK   120 ny 25.apr   Vevatne Tysnes SSK
+185 574 Kurt Harald Aase, Stavanger PK V65 117 +72 4.apr Orstadhuset Time PK
ny 575 Elin Sofie Moe, Orkla PK Kv V55 115 ny 20.feb Vinne Skole Verdal SSL
ny 575 Kai Lasse Falla, Greipstad PK   115 ny 2.mar   Nodelandshallen Greipstad PK
ny 577 Bjørn Olav Mjølhus, Skudenes PK 109 ny 6.mar Karmøyhallen Kopervik PK
ny 578 Siri Janet Bodin, Aron SK Drammen Kv 103 ny 10.apr Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 579 Wehid Ismail Hamid, Stavanger PK   102 ny 19.feb   Skurve Stavanger PK
+172 580 Ken Ståle Vikre, Skudenes PK 101 +14 7.feb Karmøyhallen Skudenes PK
ny 581 Arve Knudsen, Bærum PK V65 25 ny 30.apr Løvenskiold Bærum PK
+178 582 Claudia Maria Mindru, Skudenes PK Kv 14 -19 6.mar   Karmøyhallen Kopervik PK
ny 583 Pervin Akaslan, OKTS 11 ny 25.mar Ekeberg OKTS
ny 584 Rahila Majothi, Halden PK Kv 9 ny 23.feb Kulås Sarpsborg PK