Alle på topp: NAIS Fin   2018 Klasse: Menn Kv Menn Jr Kv Jr oppdatert 15.august 2018
vurd.krav: - - - - Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet 609 skyttere ( -315 )
2017 pl Navn, Klubb klasse Sum 2017 Dato type Sted Arr.
+2 1 Kjetil Bromark, Modum PK 295   - 19.feb Hønefoss Ringerike PK
+12 1 Arild Inge Wollan, Støren SSK V50 295 +3 7.mai Støren Skytesenter Støren SSK
-   1 Pål Hembre, Bærum PK V50 295 -3 30.jun Løvenskiold Bærum PK
-   1 Frank Lien, Ringerike PK V50 295 -3 19.mar Hønefoss Ringerike PK
+118 5 Roar Haugan, Støren SSK 294 +13 12.feb Støren Skytesenter Støren SSK
-2 5 Tor Helge Haltvik, Frosta SSL 294 -1 24.apr Vinne Verdal SSL
-2 5 Ingar Woll, Bærum PK 294 -1 15.jul Løvenskiold Bærum PK
+5 5 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 294   - 25.feb Buran Trondhjems PK
+24 9 Håvard Hoff, Ørland PK 293 +4 28.jun Sankthansholet Ørland PK
+16 9 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK V50 293 +3 23.apr Hønefoss Ringerike PK
+7 9 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V60 293 +2 24.apr Vinne Verdal SSL
-9 12 Geir Berg, Ringerike PK V50 292 -3 14.jan Hønefoss Ringerike PK
+4 12 Vidar Solheim, Eide og Fræna PK 292 +1 5.feb Bollitun Eide og Fræna PK
+13 12 Asmund Broks, Farris SS - Larvik V70 292 +2 24.mai Bjørndalen Sandefjord PK
+4 12 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 292 +1 12.jul Jonsvatnet Trondhjems PK
-   12 Lasse Hovd, Bærum PK 292 -1 30.jun Løvenskiold Bærum PK
ny 17 Stein Vidar Amundsen, Hamar SSK SH 1 291 ny 15.apr Drammen Aron SK Drammen
-4 17 Einar Morten Landsem, Støren SSK 291 -1 7.mai Støren Skytesenter Støren SSK
ny 17 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 291 ny 25.feb Buran Trondhjems PK
+81 17 Geir Yngvar Haugsnes, Haugesund PK 291 +8 1.mar Stavangergt. 5 Haugesund PK
+22 17 Kenneth Bjørheim Eik, Stavanger PK 291 +3 25.apr Bjergsted Hafrsfjord PK
-6 22 Mikkel Bast, Aron SK Drammen 290 -1 20.apr Drammen Aron SK Drammen
+42 22 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V50 290 +4 7.jun Stavangergt. 5 Haugesund PK
+135 22 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V70 290 +11 12.jul Jonsvatnet Trondhjems PK
+3 22 Lars Ragnar Knarud, Lunner SL V60 290   - 4.mar Hønefoss Ringerike PK
+17 22 Øystein Tydal Eknes, Åsane PK 290 +2 18.apr Jonahola Åsane PK
+25 22 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 290 +3 29.jan Støren Skytesenter Støren SSK
ny 28 Johnny Jenssen, Mo PK 289 ny 19.jun Rana Åenget pistolbane Mo PK
-12 28 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK 289 -2 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 28 Jan Henrik Eriksen, Bærum PK V60 289 ny 15.jul Løvenskiold Bærum PK
+11 28 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen 289 +1 19.feb Hønefoss Ringerike PK
-3 28 Morten Antonsen, Ørland PK 289 -1 4.jan Brekstad Ørland PK
ny 28 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 289 ny 30.jun Løvenskiold Bærum PK
+19 28 Terje Storholt, Oslo PK V60 289 +2 24.mai Bjørndalen Sandefjord PK
-10 35 Viggo Olden, Ørland PK 288 -2 4.jan Brekstad Ørland PK
-2 35 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 288 -1 25.apr Bjergsted Hafrsfjord PK
+12 35 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 288 +1 24.mai Bjørndalen Sandefjord PK
+12 35 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 288 +1 14.aug Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-6 39 Bjørn Johan Mariboe, Ringerike PK 287 -2 4.mar Hønefoss Ringerike PK
-6 39 Øyvind Stolt Sund, Hafrsfjord PK 287 -2 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 39 Jørn Morten Sletta, Lora SS V50 287 ny 6.mai Lora Skytebane Lora SS
+25 39 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK 287 +1 12.mar Støren Skytesenter Støren SSK
+38 39 John Lothe, Haugesund PK 287 +2 7.jun Stavangergt. 5 Haugesund PK
+99 39 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen V50 287 +7 6.feb Hula Horten O. PK
+257 45 Lars Petter Mostad, Oslo PK 286 +17 20.apr Løvenskiold Bærum PK
+40 45 Jan Eirik Roska, Vadsø SSK 286 +2 28.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+289 45 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK 286 +19 4.jun Furukollen Støren SSK
+40 45 Knut Inge Hildonen, Tana-Nesseby PK V50 286 +2 11.mar Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 45 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK Menn Jr 286 ny 30.jun Løvenskiold Bærum PK
+40 45 Anders Hernes, Ørland PK 286 +2 25.jan Brekstad Ørland PK
+2 45 Roger Feed, Horten O. PK 286 -1 24.mai Bjørndalen Sandefjord PK
ny 52 Ola Eirik Bolme, Rindal SS V50 285 ny 24.jan Rindal Rindal SS
-49 52 Terje Standal, Bremnes PK 285 -10 8.apr Bremnes Bremnes PK
ny 52 Rune Walsøe Kanstad, Lyngsalpene PK V50 285 ny 10.mar Narvik Pistolklubb Narvik PK
+183 52 Yuri Tsaplin, Hafrsfjord PK 285 +11 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 52 Tore Kjølstad, Frosta SSL V50 285 ny 30.jan Vinne Verdal SSL
+86 52 Bjørn Lindberg, Haugesund PK V50 285 +5 5.apr Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 52 Erlend Vidar Larsos Kristiansen, Mo PK 285 ny 19.jun Rana Åenget pistolbane Mo PK
+143 59 Knut Henning Våge, Haugesund PK V50 284 +8 5.apr Stavangergt. 5 Haugesund PK
+18 59 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V60 284 -1 1.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
+39 59 Ramzan Said-Huseynovich Ilyasov, Haugesund PK 284 +1 3.mai Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 59 André Trønnes, Narvik PK V50 284 ny 10.mar Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 59 Torbjørn Johnsen, Brønnøysund PK 284 ny 27.feb Brønnøyhallen Brønnøysund PK
+18 59 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 284 -1 4.jun Furukollen Støren SSK
+112 59 Espen Mostad, Fredrikstad SS 284 +6 12.jan Kulås Sarpsborg PK
+127 59 Arne Lidwin, OKTS V50 284 +7 13.aug Maridalen OKTS
+143 59 Stian Kristoffersen, Modum PK 284 +8 4.mar Hønefoss Ringerike PK
+79 59 Jørn Olsen, Narvik PK 284 +4 10.mar Narvik Pistolklubb Narvik PK
+39 59 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv V50 284 +1 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+151 70 Ole Thomas Furuseth, Kr.sand Garnison PK 283 +8 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+180 70 Kjetil Flaa Rødsjø, Ørland PK 283 +10 25.jan Brekstad Ørland PK
+68 70 Bjørn Hugo Kristian Iversen, Tromsø PK V50 283 +3 10.mar Narvik Pistolklubb Narvik PK
-54 70 Rolf Hindal, Haugesund PK 283 -8 1.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 70 Bård Ankar Kostamo Olsen, Tana-Nesseby PK 283 ny 22.apr Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+192 70 Arnold Erling Måsøval-Jensen, Vigra og Valderøy PK V50 283 +11 17.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-54 70 Harald Strømmegjerde, Sunndal PK 283 -8 19.jan Vestneshallen Vestnes PK
-6 70 Morten Jørgensen, Kirkenes PK V50 283 -3 8.apr Vadsø Vadsø SSK
+28 70 Bjørn Egil Martinsen, Tana-Nesseby PK V50 283   - 11.mar Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 79 Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK 282 ny 21.apr Løvenskiold Bærum PK
+44 79 Hugo Haug, OKTS V50 282 +1 13.aug Maridalen OKTS
-32 79 Rune Hammer, Aron SK Drammen V60 282 -5 24.mai Bjørndalen Sandefjord PK
ny 79 Roy Andre Hanssen, Bodø SSK 282 ny 7.mai Bodø Bodø SSK
-15 79 Jan Olav Furuborg, Greipstad PK 282 -4 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+19 79 Erik Stai, Levanger SSL V70 282 -1 24.apr Vinne Verdal SSL
-32 79 Erik Sveum, Aron SK Drammen V50 282 -5 15.apr Drammen Aron SK Drammen
ny 79 Morten Støen, Bærum PK V60 282 ny 30.jun Løvenskiold Bærum PK
+208 79 Tom Roger Ulleland, Eide og Fræna PK V50 282 +12 5.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 79 Holger Hallset, Storm SS 282 ny 12.jul Jonsvatnet Trondhjems PK
+208 79 Gunnar Bjånes, Ringerike PK V50 282 +12 22.jan Hønefoss Ringerike PK
+81 90 Jon Arvid Kleppe, Tysnes SSK V50 281 +3 26.apr Vevatne Tysnes SSK
-66 91 Lars Moe Løset, Rindal SS 281 -9 24.jan Rindal Rindal SS
+7 91 Ole Morten Langeland, Haugesund PK 281 -2 3.mai Stavangergt. 5 Haugesund PK
+7 91 Espen Alexander Halvorsen, Farris SS - Larvik V50 281 -2 24.mai Bjørndalen Sandefjord PK
+305 91 Steffen Johannes Bjertnæs, Ringerike PK 281 +19 19.feb Hønefoss Ringerike PK
+159 91 Svein Erik Dalland, Tysnes SSK V50 281 +8 7.feb Jonahola Åsane PK
+66 91 Jon Kristian Ulvin, Trondhjems PK 281 +2 12.mar Støren Skytesenter Støren SSK
ny 97 Kristian Roger Johansen, Kopervik PK 280 ny 14.feb Karmøy Hallen Skudenes PK
+165 97 Nils Oddvar Midtun, Ringerike PK 280 +8 19.mar Hønefoss Ringerike PK
+340 97 Åge Ånensen, Stord PK 280 +21 16.jan Prestegardsskogen Stord PK
-50 97 Åge Lier, Stjørdal PK V60 280 -7 30.jan Vinne Verdal SSL
+41 97 Jan Christian Fjeld, Ringerike PK V50 280   - 4.mar Hønefoss Ringerike PK
+41 97 Magne Granøien, Støren SSK 280   - 7.mai Støren Skytesenter Støren SSK
+258 97 Jarle Thuen, Haugesund PK 280 +15 4.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
+1 97 Kenneth Johnsen, Narvik PK 280 -3 10.mar Narvik Pistolklubb Narvik PK
+105 97 Knut Ove Lund, Svalbard Turn Pgr 280 +4 7.feb Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
+41 97 Ronny Lavik, Kr.sand Garnison PK 280   - 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+105 97 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK V60 280 +4 7.mai Bodø Bodø SSK
-33 97 Richard Aaserud, Ringerike PK 280 -6 4.mar Hønefoss Ringerike PK
+205 97 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK V50 280 +11 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
-63 110 Hans Carsten Bøe, Trondhjems PK V50 279 -8 25.feb Buran Trondhjems PK
-25 110 Petter Berg, Aron SK Drammen 279 -5 20.apr Drammen Aron SK Drammen
+92 110 Steinar Frydenlund, Modum PK 279 +3 14.jan Hønefoss Ringerike PK
-33 110 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK 279 -6 25.apr Bjergsted Hafrsfjord PK
+140 110 Johnny-Leo Ludviksen Jernsletten, Tana-Nesseby PK V50 279 +6 28.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+161 115 Sigbjørn Andersen, Verdal SSL V50 278 +7 30.jan Vinne Verdal SSL
-17 115 Torstein Vikan, Verdal SSL 278 -5 27.feb Vinne Verdal SSL
+56 115 Rune Finstad, OKTS V60 278   - 13.aug Maridalen OKTS
+56 115 Karl Olav Undheim, Bremnes PK 278   - 8.apr Bremnes Bremnes PK
+87 115 Anders Røine, OKTS 278 +2 13.aug Maridalen OKTS
ny 115 Jan Erik Hagen, OKTS V50 278 ny 13.aug Maridalen OKTS
+172 115 Dag Magnus Saxeide, Hafrsfjord PK V50 278 +8 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
+309 115 Roar Hilding Bøhmer, Hadeland SS 278 +18 14.jan Hønefoss Ringerike PK
-38 115 Knut Inge Kjesbu, Verdal SSL 278 -7 29.mai Tromsdal Verdal SSL
+218 124 Gunnar Teigland, Tysnes SSK V60 278 +12 26.apr Vevatne Tysnes SSK
+125 125 Lars Andreas Alfsvåg, Bremnes PK 277 +4 8.apr Bremnes Bremnes PK
ny 125 Jørn Stefan Opdahl, Tana-Nesseby PK 277 ny 11.mar Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+151 125 Svenn Mikal Bergeng, Kirkenes PK 277 +6 11.mar Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+195 125 Kim Henrik Bertheussen Tafjord, Ørsta/Volda PK 277 +9 17.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+110 125 Aleksander Olsen, Svalbard Turn Pgr 277 +3 7.feb Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
+217 125 Kai Henrik Gunderstad, Haugesund PK 277 +11 3.mai Stavangergt. 5 Haugesund PK
-2 125 Anders Gunbjørnsen, Ringerike PK V60 277 -4 19.mar Hønefoss Ringerike PK
ny 125 Ole Christian Gruer, Røyken SL 277 ny 22.jan Hønefoss Ringerike PK
+331 125 Kim-Roar Tønnessen, Horten O. PK 277 +20 6.feb Hula Horten O. PK
+137 125 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V50 277 +5 23.apr Hønefoss Ringerike PK
ny 125 Bjørn Gunnar Pedersen, Skudenes PK 277 ny 14.feb Karmøy Hallen Skudenes PK
-51 136 Bjørn Tore Espevik, Tysnes SSK 276 -8 26.apr Vevatne Tysnes SSK
+150 137 Peter Hirth, Aron SK Drammen V70 276 +6 24.mai Bjørndalen Sandefjord PK
ny 137 Håkon Røsok Arnljot, Kirkenes PK 276 ny 28.jun Sankthansholet Ørland PK
+197 137 Elin Leirvik, Trondhjems PK Kv 276 +9 25.feb Buran Trondhjems PK
-39 137 Kåre Louis Angvik, Horten O. PK V60 276 -7 24.mai Bjørndalen Sandefjord PK
+444 137 Jan Henrik Michaelsen, Kongsvinger SS 276 +33 14.jan Hønefoss Ringerike PK
+213 142 John Olav Sundal, Tysnes SSK V60 275 +10 26.apr Vevatne Tysnes SSK
+28 143 Atle Audun Turøy, Stord PK V60 275 -3 16.jan Prestegardsskogen Stord PK
-140 143 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 275 -20 8.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 143 Svein Einar Ellingsen, Skudenes PK 275 ny 14.feb Karmøy Hallen Skudenes PK
-96 143 Livar Gudmestad, Sandnes PK V50 275 -12 25.apr Bjergsted Hafrsfjord PK
-118 143 Eskild Skaar, Grimstad SS V50 275 -15 12.apr Saltrød Arendal PK
+227 143 Øystein Sætrevik Meland, Haugesund PK 275 +11 5.apr Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 143 Svein Kristian Risa, Hafrsfjord PK 275 ny 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
+430 143 Tore Myhre, Verdal SSL 275 +31 29.mai Tromsdal Verdal SSL
+177 143 Iver-Helge Løvhaug, Hadeland SS 275 +7 23.apr Hønefoss Ringerike PK
-27 143 Bjørn Harald Vik, Ørland PK V50 275 -7 4.jan Brekstad Ørland PK
+212 143 Tore Nygaard, Haugesund PK 275 +10 1.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
+191 143 Helge Olden, Ørland PK V60 275 +8 22.feb Brekstad Ørland PK
+28 143 Svein Norfinn Krakeli, Eide og Fræna PK V60 275 -3 5.mar Bollitun Eide og Fræna PK
-40 156 Jørn Aasland, OKTS 274 -8 13.aug Maridalen OKTS
+46 156 Knut Erik Bratli, Horten O. PK V50 274 -2 13.mar Haugar Tønsberg O. PK
+120 156 Knut Harald Nerland, Steinkjer PK V50 274 +3 29.mai Tromsdal Verdal SSL
ny 156 Andreas Solheim Tveråli, Brønnøysund PK 274 ny 30.jan Brønnøyhallen Brønnøysund PK
+146 156 Ruben Eidesen, Svalbard Turn Pgr 274 +5 7.mar Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
+106 156 Wenche Solbakken, Aron SK Drammen Kv V60 274 +2 15.apr Drammen Aron SK Drammen
+65 156 Berner Helland, Marnar PL 274 -1 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+255 156 Thomas Vikan Strøm, Viking PK og RK V50 274 +13 25.feb Buran Trondhjems PK
+106 156 Arne Kvam, Bærum PK V60 274 +2 21.apr Løvenskiold Bærum PK
ny 165 Anders Martin, OKTS 273 ny 13.aug Maridalen OKTS
ny 165 Jørgen Jansen, Støren SSK 273 ny 12.feb Støren Skytesenter Støren SSK
ny 165 Alexander Kurpios, Time PK 273 ny 25.apr Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 165 Per Christian Lie, Bærum PK V50 273 ny 30.jun Løvenskiold Bærum PK
+155 165 Ivar Andre Ødegård, Stjørdal PK 273 +5 8.mai Skatval Stjørdal PK
ny 165 Ole Jørgen Hegdal Lie, Akademisk SL 273 ny 13.aug Maridalen OKTS
ny 165 Reidar Solstad, Eide og Fræna PK 273 ny 5.mar Bollitun Eide og Fræna PK
+291 165 Kenny Andre Hauglum Kolstad, Vigra og Valderøy PK 273 +16 14.aug Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+56 165 Ole Martin Jørve, Ringerike PK V50 273 -2 10.feb Hønefoss Ringerike PK
+56 165 Morten Krabbesund Krystad, Arendal PK V50 273 -2 12.apr Saltrød Arendal PK
ny 175 Kenneth Eliussen Kristoffersen, Kopervik PK 272 ny 5.apr Stavangergt. 5 Haugesund PK
-128 175 Ståle Nestås, Bergen PK 272 -15 18.apr Jonahola Åsane PK
-52 175 Jan Helge Tofte, Stord PK V50 272 -9 16.jan Prestegardsskogen Stord PK
+159 175 Rolf Magne Høvring, Haugesund PK V50 272 +5 4.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 175 Trond Wiggo Bævre, Bæverdalen PK 272 ny 24.jan Rindal Rindal SS
-37 175 Tony Antero Thoresen Roberto, Horten O. PK 272 -8 6.feb Hula Horten O. PK
+275 181 Robert Mettälä-larsson, Stord PK 271 +14 16.jan Prestegardsskogen Stord PK
-117 181 Terje Manfred Teigen Arnesen, Aron SK Drammen V50 271 -15 21.apr Løvenskiold Bærum PK
ny 181 Terje Eik-Nes, Haugesund PK 271 ny 1.mar Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 181 Bjørn Magnus Tordhol, Lora SS 271 ny 6.mai Lora Skytebane Lora SS
+334 181 Sveinung Kolskår, Stord PK 271 +19 16.jan Prestegardsskogen Stord PK
+121 181 Arne Gujord, Bæverdalen PK V50 271 +2 24.jan Rindal Rindal SS
ny 181 Ole-Martin Berge Haga, Sandnes PK 271 ny 25.apr Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 188 Lars Kurt Haugen, Skjåk PK 270 ny 6.mai Lora Skytebane Lora SS
+33 188 Kjetil Ellertsen, Egersund PK 270 -5 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 188 Kjell Magne Iversen, Tana-Nesseby PK V50 270 ny 22.apr Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+47 188 Jostein Utstrand, Ørland PK V50 270 -4 4.jan Brekstad Ørland PK
+74 188 Espen Hole Markusson, Horten O. PK 270 -2 6.feb Hula Horten O. PK
+88 188 Ole Petter Røed, Sandefjord PK V50 270 -1 24.mai Bjørndalen Sandefjord PK
+88 188 Hege Johnsen, Narvik PK Kv 270 -1 10.mar Narvik Pistolklubb Narvik PK
-90 188 Kjell Åke Lappen Andresen, Verdal SSL V70 270 -13 8.mai Skatval Stjørdal PK
+424 196 Camilla Heggelund Hovd, Bærum PK Kv 269 +31 30.jun Løvenskiold Bærum PK
+566 196 Fredrik Styve, Haugesund PK 269 +61 3.mai Stavangergt. 5 Haugesund PK
+347 196 Arild Hekkelstrand, Narvik PK 269 +21 10.mar Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 196 Tommy André Utheim, Lindesnes PK 269 ny 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+25 196 Gisle Huge, Bodø SSK V60 269 -6 7.mai Bodø Bodø SSK
ny 196 Øyvind Birger Mathisen, Bærum PK V70 269 ny 30.jun Løvenskiold Bærum PK
+260 196 Odd-Erik Madsen, Bærum PK 269 +12 15.jul Løvenskiold Bærum PK
+159 196 Stein Jørgensen, Sandefjord PK V60 269 +4 24.mai Bjørndalen Sandefjord PK
+200 196 Dag Ståle Strømstad, Kongsvinger SS V50 269 +7 13.aug Maridalen OKTS
+146 196 Arnstein Liberg, Frosta SSL 269 +3 24.apr Vinne Verdal SSL
ny 196 Ernesto Santos Cagunot, Kr.sand Garnison PK 269 ny 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+25 196 Roger Vik, Ørland PK V50 269 -6 26.apr Sankthansholet Ørland PK
-85 208 Per Størker Haugnes, Kristiansund PK V50 268 -13 25.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 208 Hein Arve Varne, Skudenes PK 268 ny 14.feb Karmøy Hallen Skudenes PK
+216 208 Rune Seljevold, Svalbard Turn Pgr 268 +8 9.mai Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
+134 208 Arnstein Leif Myklebust, Ørsta/Volda PK 268 +2 17.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+320 208 Frode Kolvik Paulsen, Hjørungavåg PK 268 +18 14.aug Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+359 208 Tor Håkon Betten Åsgård, Kristiansund PK 268 +23 8.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 208 Roar Kjerstadmo, Rindal SS 268 ny 24.jan Rindal Rindal SS
ny 208 Frank Nilsen, Trondhjems PK 268 ny 25.feb Buran Trondhjems PK
+298 208 Leif Kruse, OKTS V60 268 +15 13.aug Maridalen OKTS
+33 217 Hans Petter Norland, Lillestrøm OP V50 267 -6 23.apr Hønefoss Ringerike PK
-31 217 Kjetil Hansen, Hafrsfjord PK 267 -10 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 217 Odin-omar Sakarias Roald, Steinkjer PK 267 ny 27.feb Vinne Verdal SSL
+138 217 Knut Sverre Gundersen, Sarpsborg PK 267 +2 20.apr Kulås Sarpsborg PK
ny 217 Bjørn Håkon Bolkan, Verdal SSL 267 ny 29.mai Tromsdal Verdal SSL
+4 217 Espen Sivertsen, Greipstad PK V50 267 -8 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 217 Aleksander Bakkene Steingrimsen, Ringerike PK 267 ny 24.mai Buttentjern Bane 5 Ringerike PK
+429 224 Stig Erling Johnsen, Tana-Nesseby PK 266 +32 8.apr Vadsø Vadsø SSK
ny 224 Kjartan Lindøe, Akademisk SL 266 ny 13.aug Maridalen OKTS
+159 224 Terje Torsen, Ørland PK 266 +3 4.jan Brekstad Ørland PK
-86 224 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK V50 266 -14 27.feb Vinne Verdal SSL
ny 224 Eirik Arne Sletta, Lora SS 266 ny 6.mai Lora Skytebane Lora SS
ny 224 Ove Eugen Horgen, Bærum PK V60 266 ny 30.jun Løvenskiold Bærum PK
ny 224 Sun Bore, Time PK SH 1 266 ny 25.apr Bjergsted Hafrsfjord PK
-38 224 Iver Jørve, Ringerike PK 266 -11 22.jan Hønefoss Ringerike PK
ny 224 Terje Wikstad, Tana-Nesseby PK 266 ny 22.apr Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 224 Unn Tove Myrheim Djuplasti, Mo PK Kv 266 ny 19.jun Rana Åenget pistolbane Mo PK
ny 224 Hans-petter Bruce Ulven, Trondhjems PK V60 266 ny 25.feb Buran Trondhjems PK
+282 224 Mads Løkås, Narvik PK 266 +13 10.mar Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 236 Geir Sivertsen, Åsane PK V50 265 ny 7.feb Jonahola Åsane PK
-120 236 Geir Øverås, Vestnes PK 265 -17 19.jan Vestneshallen Vestnes PK
+134 236 Jonas Bernhard Hjelen, Eide og Fræna PK 265 +1 25.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 236 Bjørn Lyder Hervard, Bærum PK V70 265 ny 30.jun Løvenskiold Bærum PK
-79 236 Tomas Dahl, Ørland PK 265 -14 22.feb Brekstad Ørland PK
ny 241 Kent Are Gjeseth, Mo PK 264 ny 19.jun Rana Åenget pistolbane Mo PK
+155 241 Henning Harry Thorsen, Hafrsfjord Pk V50 264 +2 25.apr Bjergsted Hafrsfjord PK
-177 241 Trygve Haldorsen, Bremnes PK V60 264 -22 8.apr Bremnes Bremnes PK
+302 241 Eystein Jahnsen, Vadsø SSK 264 +16 11.mar Varangerbotn Tana-Nesseby PK
-43 245 Odd Steinar Mathisen, Tana-Nesseby PK V50 263 -13 8.apr Vadsø Vadsø SSK
+179 245 Tore Eggen, Verdal SSL 263 +3 30.jan Vinne Verdal SSL
+211 245 Ivar André Risanger Framnes, Haugesund PK 263 +6 1.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
+57 245 Olaf Ervik, Svalbard Turn Pgr 263 -6 7.feb Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
+5 245 Frank Johnny Olsen, Svalbard Turn Pgr 263 -10 9.mai Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
ny 245 Arve E. Røtting, Verdal SSL 263 ny 30.jan Vinne Verdal SSL
ny 245 Arne Richard Rishaug, Mo PK V50 263 ny 19.jun Rana Åenget pistolbane Mo PK
+375 245 Arild Sundet, Frosta SSL 263 +25 30.jan Vinne Verdal SSL
ny 245 Odd Sigurd Korsnes, Haugesund PK V50 263 ny 4.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
+17 245 Bjørn Nortun, Eide og Fræna PK V50 263 -9 9.apr Bollitun Eide og Fræna PK
-74 245 Kay Ronnie Østhus Hansen, Haugesund PK 263 -15 1.mar Stavangergt. 5 Haugesund PK
+75 245 Asbjørn Solheim, Bremnes PK V60 263 -5 8.apr Bremnes Bremnes PK
ny 257 Asbjørn Nikolaisen, Aron SK Drammen 262 ny 20.apr Drammen Aron SK Drammen
-36 257 Anders Egil Lund, Sarpsborg PK V60 262 -13 20.apr Kulås Sarpsborg PK
+310 257 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK V50 262 +17 17.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+30 257 Arnt Roar Gravem, Eide og Fræna PK 262 -8 5.feb Bollitun Eide og Fræna PK
+534 257 Jan Brødreskift, Rindal SS V50 262 +61 24.jan Rindal Rindal SS
ny 262 Ole Rørvig, Hafrsfjord PK 261 ny 25.apr Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 262 Trine Rosenvinge, Brønnøysund PK Kv 261 ny 30.jan Brønnøyhallen Brønnøysund PK
+408 262 Einar Andreas Kvam, Vadsø SSK 261 +30 14.jan Vadsø Vadsø SSK
+40 262 Jostein Engesmo, Støren SSK V60 261 -8 29.jan Støren Skytesenter Støren SSK
+266 262 Rune Fosseng Olsen, Verdal SSL 261 +11 30.jan Vinne Verdal SSL
+58 262 Bård Terje Løklingholm, Stord PK 261 -7 16.jan Prestegardsskogen Stord PK
ny 262 Ragnar Lie, Bærum PK V50 261 ny 30.jun Løvenskiold Bærum PK
+175 262 John-Christian Bruntveit, NOP-Bergen 261 +2 7.feb Jonahola Åsane PK
ny 262 Bjørn Magne Holm, Tana-Nesseby PK V50 261 ny 22.apr Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 262 Ole Martin Grønnås, Bodø SSK V50 261 ny 7.mai Bodø Bodø SSK
+121 262 Jan Olav Sæter, Svalbard Turn Pgr 261 -2 7.feb Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
+612 262 Martin André Sand, Svalbard Turn Pgr 261 +103 7.mar Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
+408 262 Stig Roland Knutsen, Narvik PK V50 261 +30 10.mar Narvik Pistolklubb Narvik PK
+381 262 Eirik Bolsø Todal, Horten O. PK 261 +26 6.feb Hula Horten O. PK
-153 276 Gjermund Jansen, Sarpsborg PK V60 260 -21 12.jan Kulås Sarpsborg PK
ny 276 Christian Magnus Quinta Nova, Narvik PK 260 ny 10.mar Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 276 Jens Magnus Glattetre, OKTS 260 ny 13.aug Maridalen OKTS
+220 276 Kim Vater, Haugesund PK V60 260 +6 3.mai Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 276 May Helen Johannessen, Hafrsfjord PK Kv 260 ny 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
+633 276 Arne Kolbjørnsen, Haugesund PK V50 260 +151 1.mar Stavangergt. 5 Haugesund PK
+210 276 Terje Rødseth, Eide og Fræna PK 260 +5 9.apr Bollitun Eide og Fræna PK
ny 276 Egil Vetvik, Eide og Fræna PK V50 260 ny 25.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 284 Arne Moris Christensen, Tønsberg O. PK V60 259 ny 13.mar Haugar Tønsberg O. PK
-113 284 Jon Helland Bogstrand, Bodø SSK V50 259 -19 3.mai Stavangergt. 5 Haugesund PK
+222 284 Zoran Vojnovic, Arendal PK 259 +6 12.apr Saltrød Arendal PK
ny 284 Are Thobias Tysnes, Bærum PK 259 ny 30.jun Løvenskiold Bærum PK
ny 284 Bjørn Egil Larsen, Vigra og Valderøy PK 259 ny 17.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 289 Anders Vonstad, Mo PK 258 ny 19.jun Rana Åenget pistolbane Mo PK
+186 289 Trond Tanke, Tromsø PK V50 258 +2 10.mar Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 289 Kristian Skjeivik, Jørpeland PK 258 ny 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
+167 289 Tor Magne Ensrud, Åsane PK V50 258 +1 7.feb Jonahola Åsane PK
ny 289 Bo Gøran Nilsson, Vadsø SSK V50 258 ny 14.jan Vadsø Vadsø SSK
ny 289 Jon Skrondal, Rindal SS V60 258 ny 24.jan Rindal Rindal SS
+155 289 Tore Viggo Martinsen, Sarpsborg PK V50 258   - 12.jan Kulås Sarpsborg PK
+247 289 May Britt Jensen, Kristiansund PK Kv 258 +9 8.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 289 Mathias Myrland, Oslo PK 258 ny 20.apr Løvenskiold Bærum PK
+81 289 Webjørn Jostein Gamlem, Vigra og Valderøy PK 258 -6 8.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 289 Rolf Kristian Johansen, Kristiansund PK V60 258 ny 8.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 300 Roger Marius Myhre, Stord PK 257 ny 16.jan Prestegardsskogen Stord PK
+281 300 Kim Aure, Vigra og Valderøy PK 257 +14 14.aug Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+55 300 Trond Egil Bjune, Horten O. PK 257 -8 6.feb Hula Horten O. PK
+186 300 Gjermund Nygårdseter, Kongsvinger SS V50 257 +2 22.jan Hønefoss Ringerike PK
ny 300 Janina-Simone Krause, Greipstad PK Kv 257 ny 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 300 Cato Gammeltorp, Lora SS 257 ny 6.mai Lora Skytebane Lora SS
ny 306 Bjørn Tore Bakke, Ørsta/Volda PK 256 ny 17.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 306 Geir Sverre Gjendem, Stjørdal PK V50 256 ny 8.mai Skatval Stjørdal PK
+77 306 Dagfinn Gjerde, Vadsø SSK V50 256 -7 22.apr Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+217 306 Erik Mikkelsen, Verdal SSL 256 +5 30.jan Vinne Verdal SSL
ny 306 Raymond Reppen, Brønnøysund PK 256 ny 27.feb Brønnøyhallen Brønnøysund PK
ny 311 Ove Jarle Dahl, Bærum PK V70 255 ny 15.jul Løvenskiold Bærum PK
ny 311 Oliver Tobias Aas, Ørland PK Menn Jr 255 ny 4.jan Brekstad Ørland PK
+72 311 Terje Kolstad, Verdal SSL V50 255 -8 27.feb Vinne Verdal SSL
+9 311 Roar Troset Larsen, Trondhjems PK V60 255 -13 12.feb Støren Skytesenter Støren SSK
+5 315 Ragnar Matberg, Verdal SSL V70 254 -14 30.jan Vinne Verdal SSL
ny 315 Øyvind Vaaland, Hafrsfjord PK V50 254 ny 25.apr Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 315 Roger Ulstein, Vigra og Valderøy PK 254 ny 14.aug Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+96 315 Arnt Børtveit, Stord PK V70 254 -7 16.jan Prestegardsskogen Stord PK
ny 315 Øystein Medby, Marnar PL 254 ny 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 315 Karl Petter Sjømæling, Verdal SSL 254 ny 30.jan Vinne Verdal SSL
+81 315 Kjetil Risåsen, Bærum PK 254 -8 21.apr Løvenskiold Bærum PK
ny 315 Remi Hermansen, Svalbard Turn Pgr 254 ny 7.mar Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
+590 315 Ola Fredriksen, Horten O. PK Menn U14 254 +135 6.feb Hula Horten O. PK
-167 324 Unni Ramsvik Halvorsen, Farris SS - Larvik Kv 253 -26 14.apr Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 324 Leif-Jarle Tirevoll, Hjørungavåg PK 253 ny 17.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 324 Heikki Andre Toivonen, Aron SK Drammen 253 ny 20.apr Drammen Aron SK Drammen
ny 324 Per Erik Wiggen, Steinkjer PK V60 253 ny 29.mai Tromsdal Verdal SSL
+151 324 Ole-Jacob Jahnsen, Horten O. PK 253 -3 6.feb Hula Horten O. PK
+269 324 Dagfinn Kristian Arnold Astrup, Sandnes PK V50 253 +11 1.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
-226 324 Peder Sperstad, Bærum PK V50 253 -30 15.jul Løvenskiold Bærum PK
ny 324 John Erik Leithe, Svalbard Turn Pgr 253 ny 7.mar Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
+120 324 Raymond Liabø Olsen, Vestnes PK 253 -5 19.jan Vestneshallen Vestnes PK
+50 333 Birger Hovland, Haugesund PK 252 -11 1.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
+537 333 Bjørn Solheim, OKTS V50 252 +90 13.aug Maridalen OKTS
-112 333 Frode Mølland, Greipstad PK 252 -23 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+91 333 Einar Sør-Reime, Sandefjord PK V70 252 -8 24.mai Bjørndalen Sandefjord PK
+278 333 Rune Jobsen, Arendal PK 252 +13 12.apr Saltrød Arendal PK
+37 333 Kristian Kristiansen, Tromsø PK 252 -12 10.mar Narvik Pistolklubb Narvik PK
+91 333 Arne Johan Ervik, Ørland PK 252 -8 4.jan Brekstad Ørland PK
+541 333 Aina Irene Thune, OKTS Kv V50 252 +94 13.aug Maridalen OKTS
+190 333 Torstein Liene, Greipstad PK V60 252 +1 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 342 Arne Horneland, Haugesund PK 251 ny 7.jun Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 342 Kjetil Tryterud, Ringerike PK 251 ny 23.apr Hønefoss Ringerike PK
+133 342 Bjørn Espen Schulstock, Tønsberg O. PK 251 -5 13.mar Haugar Tønsberg O. PK
-265 342 Kjetil Skogshagen, Farris SS - Larvik V50 251 -34 14.apr Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+114 342 Jan Martin Berg, Svalbard Turn Pgr 251 -6 7.mar Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
ny 342 Tormod Vinje, Vigra og Valderøy PK V50 251 ny 17.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 342 Rune Amundø, Sula PK 251 ny 14.aug Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-107 342 Odd Willy Aas, Fredrikstad SS V60 251 -23 12.jan Kulås Sarpsborg PK
ny 342 Sverre Peder Johan August Widsteen, Mo PK V70 251 ny 19.jun Rana Åenget pistolbane Mo PK
+257 342 Johann Hammerdinger, Haugesund PK V50 251 +10 1.mar Stavangergt. 5 Haugesund PK
+123 352 Terje Vikøren, Tysnes SSK 250 -6 26.apr Vevatne Tysnes SSK
+162 353 Erik Larsson Aas, Hafrsfjord PK 250 -2 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 353 Jean Dennis Løvdal Vallee, Støren SSK Menn Jr 250 ny 12.feb Støren Skytesenter Støren SSK
+143 353 Trond Hveding, Narvik PK V50 250 -4 10.mar Narvik Pistolklubb Narvik PK
+317 353 Tor Bjarne Justnæs, Greipstad PK 250 +19 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
-37 357 Morten Ludvigsen, Sarpsborg PK V50 249 -19 12.jan Kulås Sarpsborg PK
+513 357 Kristin Thune, OKTS Kv V50 249 +87 13.aug Maridalen OKTS
ny 357 Vidar Hallaraune, Brønnøysund PK V50 249 ny 30.jan Brønnøyhallen Brønnøysund PK
+36 360 Kenneth Økland, Skånland PK V60 248 -14 10.mar Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 360 Anne Marie Joten Bryggen, Lora SS Kv 248 ny 6.mai Lora Skytebane Lora SS
ny 360 Reidar Haugen, OKTS V60 248 ny 13.aug Maridalen OKTS
ny 360 John Agnar Sandvik, Oslo SS V60 248 ny 30.jun Løvenskiold Bærum PK
-62 364 Jan Erik Loe, Vestnes PK 247 -22 19.jan Vestneshallen Vestnes PK
+132 364 Gert Are Hildrestrand, Vigra og Valderøy PK 247 -7 17.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+196 366 Siv Mariann Aas, Rindal SS Kv V50 246   - 24.jan Rindal Rindal SS
ny 366 Karl Eirik Soldal, Skudenes PK 246 ny 14.feb Karmøy Hallen Skudenes PK
ny 366 Ragna Marie Folstad, Støren SSK Kv 246 ny 7.mai Støren Skytesenter Støren SSK
ny 366 Linn Therese Hanssen, Arendal PK Kv 246 ny 12.apr Saltrød Arendal PK
+196 366 Ketil Andre Høglund, Sarpsborg PK 246   - 20.apr Kulås Sarpsborg PK
ny 371 Anders Hubertz, Horten O. PK 245 ny 6.feb Hula Horten O. PK
-169 371 Bernt Åge Hartveit, Åsane PK 245 -31 18.apr Jonahola Åsane PK
ny 371 Eivind Sæther, Lora SS 245 ny 6.mai Lora Skytebane Lora SS
+222 371 Jon Inge Kittelsen, Horten O. PK 245 +3 6.feb Hula Horten O. PK
ny 371 Marius Jensen, Åsane PK 245 ny 7.feb Jonahola Åsane PK
ny 376 Helge Atle Rønningsen, OKTS V50 244 ny 13.aug Maridalen OKTS
ny 376 Åge Olaussen, Haugesund PK V50 244 ny 3.mai Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 376 Anders Strøm Olsson, Skudenes PK 244 ny 14.feb Karmøy Hallen Skudenes PK
+423 379 Pål Lafton, Ringerike PK V50 243 +45 19.feb Hønefoss Ringerike PK
ny 379 Petter Jørgensen, Røyken SL 243 ny 22.jan Hønefoss Ringerike PK
ny 379 Rolf Helge Kristensen Pedersen, Tromsø PK 243 ny 10.mar Narvik Pistolklubb Narvik PK
+281 379 Jan Harald Vegusdal, Arendal PK 243 +10 12.apr Saltrød Arendal PK
-37 379 Jon Vuku, Verdal SSL 243 -23 30.jan Vinne Verdal SSL
+164 379 Jørn Eirik Lillevoll Henriksen, Skånland PK V60 243 -5 10.mar Narvik Pistolklubb Narvik PK
+127 379 Emil Sigurd Skrede Buvarp, Rindal SS 243 -10 24.jan Rindal Rindal SS
-66 386 Steven David Bendal, Vigra og Valderøy PK V50 242 -26 14.aug Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 386 Helge Langø, Brønnøysund PK 242 ny 27.feb Brønnøyhallen Brønnøysund PK
ny 386 Asbjørn Velure, Lora SS V50 242 ny 6.mai Lora Skytebane Lora SS
ny 386 Harald Brandvol, Ringerike PK V50 242 ny 24.mai Buttentjern Bane 5 Ringerike PK
+234 386 Aron Låte, Haugesund PK Menn U16 242 +4 1.mar Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 386 Jan Olaf Sandvik, Kongsberg PK V50 242 ny 20.apr Drammen Aron SK Drammen
+129 386 Stig Gøran Olsen, Åsane PK 242 -10 7.feb Jonahola Åsane PK
+70 386 Stig Kåre Pedersen, Narvik PK V60 242 -15 10.mar Narvik Pistolklubb Narvik PK
ny 394 Per Anton Øverland, Greipstad PK V60 241 ny 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 394 Odd Arild Espedal, Hafrsfjord PK 241 ny 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 394 Stian Christopher Nicolaisen, Haugesund PK 241 ny 7.jun Stavangergt. 5 Haugesund PK
+381 394 Anne-jeanette Todal Galta, Horten O. PK Kv 241 +34 24.mai Bjørndalen Sandefjord PK
+266 394 Ronny Henning Hansen, Ringerike PK V60 241 +8 14.jan Hønefoss Ringerike PK
ny 399 Hartti Ruuben Kristola, Hafrsfjord PK V60 240 ny 25.apr Bjergsted Hafrsfjord PK
+363 399 Runar Jakobsen, Sarpsborg PK 240 +32 20.apr Kulås Sarpsborg PK
+295 399 Aina Margrethe Bogø, Verdal SSL Kv 240 +14 27.feb Vinne Verdal SSL
ny 399 Sven Dörries, Vennesla PK 240 ny 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 399 Syver Srøbka, Ørland PK V60 240 ny 28.jun Sankthansholet Ørland PK
ny 399 Nikolai Normann-hansen, Horten O. PK Menn U16 240 ny 24.mai Bjørndalen Sandefjord PK
+206 405 Steinar Nestås, Bergen PK V60 239   - 18.apr Jonahola Åsane PK
ny 405 Hans-andre Aadland Høen, OKTS 239 ny 13.aug Maridalen OKTS
ny 405 Geir Udnes Aamot, Skjåk PK 239 ny 6.mai Lora Skytebane Lora SS
ny 405 Hogne Markhus, Tysnes SSK V50 239 ny 26.apr Vevatne Tysnes SSK
ny 405 Michael Hill, Åsane PK 239 ny 7.feb Jonahola Åsane PK
-27 410 Terje Pettersen, Narvik PK V60 238 -25 10.mar Narvik Pistolklubb Narvik PK
-371 410 Thea Mari Hovin Landsem, Støren SSK Kv U16 238 -50 9.apr Støren Skytesenter Støren SSK
ny 410 Heine Gulliksen, Stord PK V70 238 ny 16.jan Prestegardsskogen Stord PK
ny 410 Terje Bolli, Vigra og Valderøy PK 238 ny 8.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 410 Morten Dyrstad, Svalbard Turn Pgr 238 ny 9.mai Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
ny 410 Jørgen Hagen Bendiksen, Trondhjems PK 238 ny 25.feb Buran Trondhjems PK
+183 410 Anders Aarvik Ripnes, Haugesund PK 238 -4 4.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
-115 417 Tor Arne Helland, Verdal SSL V60 237 -32 27.feb Vinne Verdal SSL
ny 417 Frank Lægreid, Åsane PK V50 237 ny 7.feb Jonahola Åsane PK
ny 417 Obelix Barbala, Trondhjems PK 237 ny 9.apr Støren Skytesenter Støren SSK
ny 417 Rune Lundsaunet, Verdal SSL V50 237 ny 29.mai Tromsdal Verdal SSL
ny 417 Kenneth Angeltvedt Lægreid, Åsane PK 237 ny 7.feb Jonahola Åsane PK
+412 422 Henrik Vigdal, Ringerike PK 236 +53 23.apr Hønefoss Ringerike PK
ny 422 Kurt Klausmark, Brønnøysund PK 236 ny 30.jan Brønnøyhallen Brønnøysund PK
ny 424 Martin Severin Orrebakken Haugland, Aron SK Drammen 235 ny 20.apr Drammen Aron SK Drammen
ny 424 Morten Berg, Kr.sand Garnison PK 235 ny 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 424 Harald Fagervik, Brønnøysund PK V50 235 ny 27.feb Brønnøyhallen Brønnøysund PK
+253 424 Trond Gunnar Christiansen, Haugesund PK 235 +5 4.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 424 Arne Gisle Taraldsøy, Haugesund PK 235 ny 3.mai Stavangergt. 5 Haugesund PK
+219 424 Bjørnar Moen, Rindal SS 235   - 24.jan Rindal Rindal SS
ny 430 Hans Haugstad Avdem, Lora SS 234 ny 6.mai Lora Skytebane Lora SS
-128 430 Jan Helmer Kristiansen, Sarpsborg PK V50 234 -35 20.apr Kulås Sarpsborg PK
+223 430 Truls Martin Anderssen, Horten O. PK 234   - 13.mar Haugar Tønsberg O. PK
ny 430 Jon Erik Hailand, Ringerike PK V70 234 ny 23.apr Hønefoss Ringerike PK
ny 434 Kaare Jarl Aresvik, Lora SS V70 233 ny 6.mai Lora Skytebane Lora SS
ny 434 John Magne Berg, Skudenes PK 233 ny 14.feb Karmøy Hallen Skudenes PK
+186 434 Bård Kirkeeng, Horten O. PK 233 -5 6.feb Hula Horten O. PK
ny 434 Kato Fjørstad, Ørsta/Volda PK 233 ny 17.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 434 Pornnipha Selanok, Jørpeland PK 233 ny 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
+280 434 John Andre Hansen, Haugesund PK 233 +12 4.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 434 Arvid Egil Ørjavik, Eide og Fræna PK V50 233 ny 5.feb Bollitun Eide og Fræna PK
+102 441 Bodil J. Pedersen, Svalbard Turn Pgr Kv 232 -16 7.feb Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
ny 441 Mattis Bjørgan, Brønnøysund PK 232 ny 30.jan Brønnøyhallen Brønnøysund PK
ny 441 Ole Ragnar Einar Paulsen, Bærum PK V70 232 ny 21.apr Løvenskiold Bærum PK
+95 441 Anders Bruaset, Vestnes PK 232 -17 19.jan Vestneshallen Vestnes PK
+132 441 Bahige Tabbara, Ålesund PK V60 232 -12 19.jan Vestneshallen Vestnes PK
ny 441 Eivind Olav Nicolaysen, Mo PK V60 232 ny 19.jun Rana Åenget pistolbane Mo PK
+344 447 Tor-Andre Kristoffersen Bang, Horten O. PK Menn Jr 231 +30 6.feb Hula Horten O. PK
ny 447 Frank Løvdal, Verdal SSL 231 ny 29.mai Tromsdal Verdal SSL
ny 447 Ingebrigt Grimsmo, Svalbard Turn Pgr 231 ny 9.mai Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
ny 450 Ben Håkon Mølbach, Farris SS - Larvik V50 230 ny 6.feb Hula Horten O. PK
ny 450 Monica Kolbjørnsen, Haugesund PK Kv 230 ny 5.apr Stavangergt. 5 Haugesund PK
+181 452 Kristoffer Tangstad Letnes, Verdal SSL 229 -8 30.jan Vinne Verdal SSL
ny 452 Jon Breder Kvam, Lora SS V50 229 ny 6.mai Lora Skytebane Lora SS
+89 454 Frode Nilsen, Bærum PK V60 228 -20 20.apr Løvenskiold Bærum PK
+2 454 Stian Håvås, Haugesund PK 228 -29 1.mar Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 454 Kjell Holestøl, NOP V70 228 ny 13.aug Maridalen OKTS
-71 454 Rasim Hodzic, Sarpsborg PK V50 228 -35 12.jan Kulås Sarpsborg PK
ny 454 Tom Onarheim Hansen, Åsane PK V50 228 ny 7.feb Jonahola Åsane PK
ny 454 Kristian Eidesvik, Skudenes PK 228 ny 14.feb Karmøy Hallen Skudenes PK
ny 460 Lars Morten Grønmo, Brønnøysund PK 227 ny 27.feb Brønnøyhallen Brønnøysund PK
-4 460 Jan Frode Halvorsen, Haugesund PK 227 -30 4.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
+151 460 Odd Jostein Sylte, Svalbard Turn Pgr 227 -12 7.mar Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
+381 460 Leeroy Nedregaard, Vigra og Valderøy PK V60 227 +50 8.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 464 Sander Elias Toivonen, Aron SK Drammen Menn U16 226 ny 20.apr Drammen Aron SK Drammen
+387 464 Torben Finn Jørgensen, Aron SK Drammen V50 226 +53 20.apr Drammen Aron SK Drammen
ny 464 Jan Helmen, Aron SK Drammen V60 226 ny 15.apr Drammen Aron SK Drammen
-8 464 Sigurd Stridsklev, Sarpsborg PK V70 226 -31 20.apr Kulås Sarpsborg PK
ny 468 Magne Gunnar Norberg, Lora SS V70 225 ny 6.mai Lora Skytebane Lora SS
+7 468 Kåre Erik Andersen, Ringerike PK V70 225 -31 22.jan Hønefoss Ringerike PK
ny 468 Tommy Sagmyr, Ørland PK 225 ny 25.jan Brekstad Ørland PK
ny 468 Jonny Ree, Greipstad PK 225 ny 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+198 472 Irene Nyheim, Eide og Fræna PK Kv 224 -7 9.apr Bollitun Eide og Fræna PK
+139 472 Reidar Owe, Skudenes PK V70 224 -15 1.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 474 Jan Arvid Bjerkestrand, Jørpeland PK 223 ny 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 475 Nils Petter Berdahl, Eide og Fræna PK V50 222 ny 9.apr Bollitun Eide og Fræna PK
+158 475 Sandra Beate Roald Blindheim, Vigra og Valderøy PK Kv 222 -15 14.aug Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 475 Roar Gundersen, Horten O. PK V50 222 ny 6.feb Hula Horten O. PK
+106 475 Jan Petter Jacobsen, Tønsberg O. PK V50 222 -21 13.mar Haugar Tønsberg O. PK
+296 479 Terje Eliot Flåtter, Verdal SSL V60 221 +14 24.apr Vinne Verdal SSL
ny 479 Silvia del Zotto, Bærum PK Kv V50 221 ny 15.jul Løvenskiold Bærum PK
ny 479 Endre Johannessen, Hafrsfjord PK 221 ny 25.apr Bjergsted Hafrsfjord PK
+57 479 Akram Ya'Arub Akram, Haugesund PK 221 -28 4.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 479 Robin Starfighter Mickelin, Oslo PK 221 ny 13.aug Maridalen OKTS
+225 484 Ronny Kyrkjeteig, Tysnes SSK 220 -2 26.apr Vevatne Tysnes SSK
ny 485 Jan Otto Andersen, Horten O. PK V70 220 ny 6.feb Hula Horten O. PK
ny 485 Arnt Magne Ugelstad, Eide og Fræna PK 220 ny 8.jan Bollitun Eide og Fræna PK
ny 487 Derbitch Derbitchev, Hafrsfjord PK 219 ny 25.apr Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 488 Are Lyftingsmo, Lora SS V60 218 ny 6.mai Lora Skytebane Lora SS
ny 488 Torbjørn Ånensen, Skudenes PK 218 ny 14.feb Karmøy Hallen Skudenes PK
ny 490 Torstein Cato Langmo, Sarpsborg PK 217 ny 20.apr Kulås Sarpsborg PK
ny 490 Christer Jensen, Åsane PK 217 ny 7.feb Jonahola Åsane PK
ny 490 Geir Tånes, Greipstad PK V60 217 ny 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+241 490 Emil Frøvik, Haugesund PK 217 +2 1.mar Stavangergt. 5 Haugesund PK
+308 494 Mantvydas Supila, Haugesund PK 216 +18 1.mar Stavangergt. 5 Haugesund PK
+126 494 Sverre E Dalland, Tysnes SSK V70 216 -22 26.apr Vevatne Tysnes SSK
ny 496 Per Magne Hoftun, Time PK V60 215 ny 25.apr Bjergsted Hafrsfjord PK
+124 496 Bjørn Olav Østenstad, Haugesund PK 215 -23 7.jun Stavangergt. 5 Haugesund PK
+77 496 Reidulf Herrmann, Verdal SSL V50 215 -29 24.apr Vinne Verdal SSL
ny 496 Linn Aalberg, Svalbard Turn Pgr Kv 215 ny 7.mar Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
+209 500 Bjørn-Egil Femdal, Tønsberg O. PK V60 214 -8 13.mar Haugar Tønsberg O. PK
ny 500 Kim Myrbostad, Eide og Fræna PK 214 ny 5.feb Bollitun Eide og Fræna PK
+362 500 Morten F. G. Hoem, Greipstad PK V50 214 +48 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 503 Knut Jostein Hassel Larssen, Horten O. PK 213 ny 6.feb Hula Horten O. PK
+184 503 Ronja Ellertsen, Egersund PK Kv U16 213 -15 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
+246 503 Sara Mollie Cohen, Svalbard Turn Pgr Kv 213 +2 7.feb Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
ny 503 Are Christian Sollie, Horten O. PK V60 213 ny 24.mai Bjørndalen Sandefjord PK
ny 503 Patrick Hjelde, Verdal SSL 213 ny 30.jan Vinne Verdal SSL
+226 508 Sanna Emelie Kristiansen, Narvik PK Kv 212 -2 10.mar Narvik Pistolklubb Narvik PK
+336 508 Anita Taranger Hagen, Sarpsborg PK Kv V50 212 +36 20.apr Kulås Sarpsborg PK
ny 508 Anders Øyvind Urke-sætre, Vigra og Valderøy PK 212 ny 14.aug Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 508 Stig Rune Rostad, Time PK 212 ny 25.apr Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 512 Lars Buer Angvik, Horten O. PK 209 ny 6.feb Hula Horten O. PK
+298 512 Marthine Susanne Danielsen-anderssen, Horten O. PK Kv U12 209 +15 13.mar Haugar Tønsberg O. PK
ny 512 Bård Harry Bolstad Eikefet, Åsane PK 209 ny 7.feb Jonahola Åsane PK
ny 512 Jan Svendsen, Tysnes SSK 209 ny 26.apr Vevatne Tysnes SSK
ny 516 Sandra Elisabeth Sagmyr, Ørland PK Kv Jr 208 ny 25.jan Brekstad Ørland PK
+127 516 Paul Vangberg, Tromsø PK 208 -27 10.mar Narvik Pistolklubb Narvik PK
+233 516 Jan Arve Wiik, Vigra og Valderøy PK 208 -3 8.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 519 Lene Olsen Westgård, Hafrsfjord PK Kv 206 ny 25.apr Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 519 Salome Masodmand, Stjørdal PK Kv 206 ny 8.mai Skatval Stjørdal PK
+134 519 Jarle Markhus, Tysnes SSK V60 206 -28 26.apr Vevatne Tysnes SSK
ny 522 Audun Bermingrud, Aron SK Drammen 205 ny 15.apr Drammen Aron SK Drammen
ny 522 Lars-Petter Moe, Ørsta/Volda PK 205 ny 17.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 522 Hans Daniel Falkeid, Hafrsfjord PK 205 ny 25.apr Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 522 Ole-edvard Hagen, Åsane PK 205 ny 18.apr Jonahola Åsane PK
ny 522 Odd Helge Olsen, Hafrsfjord PK V60 205 ny 25.apr Bjergsted Hafrsfjord PK
-83 527 Tormod Sjursen, Haugesund PK 204 -54 1.mar Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 527 Norman Arve Urkedal, Hafrsfjord PK 204 ny 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
+214 529 Odd Magne Harald Karlsen, Aron SK Drammen V50 203 -9 20.apr Drammen Aron SK Drammen
+361 530 Martin Emil Danielsen-anderssen, Horten O. PK Menn U14 201 +58 13.mar Haugar Tønsberg O. PK
ny 530 Tim Leo Czternasty Hembre, Bærum PK Menn U12 201 ny 30.jun Løvenskiold Bærum PK
ny 530 Jonas Gamst, Støren SSK Menn Jr 201 ny 12.feb Støren Skytesenter Støren SSK
ny 530 Hans Christian Granhus, Trondhjems PK 201 ny 7.mai Støren Skytesenter Støren SSK
ny 530 Ivan Aasten, Svalbard Turn Pgr 201 ny 7.mar Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
+307 530 Tore Lenhardt Baath Gundersen, Vigra og Valderøy PK 201 +21 17.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 536 Vasil Bratanov Bratanov, Ringerike PK V60 200 ny 10.feb Hønefoss Ringerike PK
+249 536 Kjell Jørund Johannesen, OKTS V50 200 -5 13.aug Maridalen OKTS
ny 538 Vårin Masterbakk Karlsen, Svalbard Turn Pgr Kv 199 ny 9.mai Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
ny 538 Tore Haugland, Skudenes PK 199 ny 14.feb Karmøy Hallen Skudenes PK
ny 540 Bjørn Moland, Hafrsfjord PK V50 198 ny 25.apr Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 540 Tormod Fremstad, Ørland PK V60 198 ny 22.feb Brekstad Ørland PK
ny 540 Odd Martin Jørgensen, Eide og Fræna PK 198 ny 9.apr Bollitun Eide og Fræna PK
+266 540 Espen Normann, Verdal SSL 198 +3 24.apr Vinne Verdal SSL
ny 544 Geir Storholt, Greipstad PK V60 196 ny 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 545 Rolf Yngve Hatlestad, Hafrsfjord PK V60 195 ny 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 546 Alva-cassandra Todal Galta, Horten O. PK Kv U12 194 ny 24.mai Bjørndalen Sandefjord PK
ny 547 Ingunn Green, Farris SS - Larvik Kv 193 ny 14.apr Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 547 Odd Jarleif Engen, Vågå PK V60 193 ny 6.mai Lora Skytebane Lora SS
ny 547 Åse Trones Jørve, Ringerike PK Kv U16 193 ny 4.mar Hønefoss Ringerike PK
+172 547 Simen Nikolai Evensen, Farris SS - Larvik Menn Jr 193 -27 14.apr Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 551 Bjørn Olav Gilje, Stjørdal PK 192 ny 8.mai Skatval Stjørdal PK
ny 552 Arne-Gisle Taraldsøy, Haugesund PK 191 ny 1.mar Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 552 Patrick Bossart, Svalbard Turn Pgr 191 ny 7.mar Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
ny 554 Svein Morten Rødfjell, Mo PK V50 189 ny 19.jun Rana Åenget pistolbane Mo PK
ny 554 Oddgeir Johan Lygre Haugen, Vigra og Valderøy PK V50 189 ny 14.aug Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 556 Håvard Aulien, SF Ørn #N/A 188 ny 20.apr Løvenskiold Bærum PK
ny 557 Jan Rosenvinge Kolderup, Horten O. PK V70 186 ny 6.feb Hula Horten O. PK
ny 557 Oddbjørn Næss, Verdal SSL 186 ny 24.apr Vinne Verdal SSL
ny 559 Gunnar Andre Johansen Brenne, Folldal PK 184 ny 6.mai Lora Skytebane Lora SS
ny 560 Arsen Elizarov, Aron SK Drammen 182 ny 20.apr Drammen Aron SK Drammen
ny 560 Daniel Hagenes, Åsane PK 182 ny 18.apr Jonahola Åsane PK
-26 562 Torgeir Tønnesen, Bergen PK V50 181 -68 18.apr Jonahola Åsane PK
ny 563 Selma Seljåsen, Arendal PK Kv U14 179 ny 12.apr Saltrød Arendal PK
+335 564 Theis Fredriksen, Horten O. PK Menn U14 178 +43 13.mar Haugar Tønsberg O. PK
+309 565 Sissel Elisabeth Vernly, Hurum SSK Kv V60 177 +19 20.apr Drammen Aron SK Drammen
ny 565 Øyvind Rokstad, Stjørdal PK 177 ny 8.mai Skatval Stjørdal PK
ny 567 Lars-erling Aarland, Åsane PK 173 ny 7.feb Jonahola Åsane PK
+345 568 Oddveig Merete Dahl, Ørland PK Kv 172 +72 25.jan Brekstad Ørland PK
ny 569 Anette Langmo, Sarpsborg PK Kv 171 ny 20.apr Kulås Sarpsborg PK
ny 570 Thomas Alexander Steen Andersen, Farris SS - Larvik 169 ny 14.apr Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 571 Christopher James Thomas, Sandefjord PK V50 167 ny 24.mai Bjørndalen Sandefjord PK
ny 571 Susanne Eriksen, Sandefjord PK Kv 167 ny 24.mai Bjørndalen Sandefjord PK
ny 571 Svein Ole Heggerusten, Otta PK V50 167 ny 6.mai Lora Skytebane Lora SS
ny 574 Øivind Berg, Verdal SSL V60 166 ny 24.apr Vinne Verdal SSL
ny 575 Odd Arve Jørgensen, Eide og Fræna PK V50 165 ny 9.apr Bollitun Eide og Fræna PK
ny 576 Jan Brattås, Sandefjord PK V60 164 ny 24.mai Bjørndalen Sandefjord PK
ny 577 Bernt Gustav Huseby, Haugesund PK V60 162 ny 5.apr Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 578 Arvid Haugen, Hafrsfjord PK 161 ny 25.apr Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 579 Per Atle Pettersen, Tysnes SSK 158 ny 26.apr Vevatne Tysnes SSK
ny 580 Frode Hannisdal, Åsane PK 157 ny 7.feb Jonahola Åsane PK
ny 581 Agnar Nordheim, Tysnes SSK V60 149 ny 26.apr Vevatne Tysnes SSK
ny 582 Arne Taraldsøy, Haugesund PK V70 148 ny 5.apr Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 583 Waldemar Beck, Greipstad PK 147 ny 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 584 Henriette-dorthea Holm Kvamme, Trondhjems PK Kv 146 ny 25.feb Buran Trondhjems PK
ny 585 Eirik Moholt, Frosta SSL 144 ny 24.apr Vinne Verdal SSL
ny 586 Jon Arne Valen, Haugesund PK V60 143 ny 3.mai Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 587 Svein Børresen, Verdal SSL 142 ny 29.mai Tromsdal Verdal SSL
ny 588 Susann Miranda Kolbjørnsen, Haugesund PK Kv V50 134 ny 7.jun Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 589 Astrid Irene Ernstsen, Farris SS - Larvik Kv 133 ny 14.apr Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+271 589 Odd-Andre Krokmyrdal Karlsen, Aron SK Drammen Menn U16 133 -35 20.apr Drammen Aron SK Drammen
ny 589 Julian Beck, Greipstad PK Menn U16 133 ny 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 592 Irene Mork, Kristiansund PK Kv 131 ny 8.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+170 592 Ørjan Gunderstad, Haugesund PK Menn U14 131 -77 1.mar Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 594 Lasse Magnus Kulstad, Verdal SSL 126 ny 27.feb Vinne Verdal SSL
ny 595 Torbjørn Skår, Tysnes SSK 124 ny 26.apr Vevatne Tysnes SSK
ny 596 Alexander Storstein Huseby, Haugesund PK 123 ny 7.jun Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 597 Kristine Melkvik, Verdal SSL Kv Jr 122 ny 27.feb Vinne Verdal SSL
ny 598 Andreas Kvaale, Verdal SSL 120 ny 29.mai Tromsdal Verdal SSL
ny 598 Arne Bernhard Taraldsøy, Haugesund PK V70 120 ny 1.mar Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 600 Fredrik Oswold, Svalbard Turn Pgr 119 ny 9.mai Svalbardhallen Svalbard Turn Pgr
ny 601 Vidar Tjore, Tysnes SSK 118 ny 26.apr Vevatne Tysnes SSK
+230 602 Andreas Vallestad, Haugesund PK 111 -73 4.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
+111 603 Arnulf Aanerud, Tønsberg O. PK V60 105 -116 13.mar Haugar Tønsberg O. PK
ny 603 Frank Kåre Hansen, Trondhjems PK V60 105 ny 12.jul Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 605 Johannes Dyrøy, Nordhordland PK 96 ny 18.apr Jonahola Åsane PK
+305 606 Martin Torvik Hansen, Eide og Fræna PK 86 -20 5.mar Bollitun Eide og Fræna PK
+237 607 Malin Olsen Westgård, Hafrsfjord PK Kv Jr 68 -108 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 608 Odd Arne Hemnes, Farris SS - Larvik V60 48 ny 14.apr Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 609 Hildegunn Marseliussen, Tønsberg O. PK Kv 17 ny 13.mar Haugar Tønsberg O. PK