Alle på topp: NAIS Grov   2018 Klasse: A B C oppdatert 9.desember 2018
krav - - - Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet 234 skyttere ( -50 )
2017 pl Navn, Klubb klasse Sum 2017 Dato type Sted Arr.
-   1 Tor Jonassen, Sandnes PK V50 291 +1 6.okt Varhaug Hå PK
+2 2 Glenn Bjorheim, Hå PK 287 +4 6.okt Varhaug Hå PK
+18 3 Bernhard Johan Kvale, Sandnes PK V50 283 +11 4.okt Tunellen Haugesund PK
+114 4 John Olav Sundal, Tysnes SSK V60 280 +36 26.apr Vevatne Tysnes SSK
-4 5 Frank Lien, Ringerike PK V50 280 -10 20.apr Drammen Aron SK Drammen
ny 5 Lars Peter Wilson, Asker SK V50 280 ny 22.okt Olledalen Asker SK
+58 7 Ramzan Said-Huseynovich Ilyasov, Haugesund PK 278 +19 5.apr Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 7 Ronny Lavik, Kr.sand Garnison PK 278 ny 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+20 7 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V50 278 +7 6.okt Varhaug Hå PK
+23 10 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 277 +7 28.nov Bjergsted Hafrsfjord PK
+9 10 Harald Strømmegjerde, Sunndal PK 277 +4 4.sep Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 10 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 277 ny 12.jul Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 10 Jørn Morten Sletta, Lora SS V50 277 ny 6.mai Lora Skytebane Lora SS
+46 10 Yuri Tsaplin, Hafrsfjord PK 277 +16 6.okt Varhaug Hå PK
ny 10 Geir Sverre Gjendem, Stjørdal PK V50 277 ny 22.aug Skatval Stjørdal PK
-4 10 Frode Mølland, Greipstad PK 277 -3 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+11 10 Odd Bjorheim, Hå PK V60 277 +5 6.okt Varhaug Hå PK
-10 18 Bjørn Tore Espevik, Tysnes SSK 276 -1 26.apr Vevatne Tysnes SSK
+46 19 Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik V70 276 +17 8.sep Bjørndalen Sandefjord PK
+16 20 Wenche Solbakken, Aron SK Drammen Kv V60 275 +7 20.apr Drammen Aron SK Drammen
+147 20 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK 275 +60 19.sep Jonsvatnet Trondhjems PK
-14 22 Erik Sveum, Aron SK Drammen V50 273 -4 20.apr Drammen Aron SK Drammen
+85 22 Jan Olav Furuborg, Greipstad PK 273 +25 27.okt Songdalen Greipstad PK
-19 22 Terje Storholt, Oslo PK V60 273 -12 24.mai Bjørndalen Sandefjord PK
ny 22 Roger Feed, Horten O. PK 273 ny 15.apr Drammen Aron SK Drammen
-11 26 Runar Magnussen, Sola PK 272 -3 6.okt Varhaug Hå PK
-18 26 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V50 272 -5 7.jun Stavangergt. 5 Haugesund PK
-19 26 Arild Inge Wollan, Støren SSK V50 272 -7 4.jun Furukollen Støren SSK
ny 26 Holger Hallset, Storm SS 272 ny 12.jul Jonsvatnet Trondhjems PK
-15 26 Rune Hammer, Aron SK Drammen V60 272 -4 24.mai Bjørndalen Sandefjord PK
-15 26 Petter Berg, Aron SK Drammen 272 -4 15.apr Drammen Aron SK Drammen
+20 32 Roar Haugan, Støren SSK 271 +9 4.jun Furukollen Støren SSK
ny 32 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK 271 ny 12.jul Jonsvatnet Trondhjems PK
-11 32 Ole Morten Langeland, Haugesund PK 271 -1 4.okt Tunellen Haugesund PK
ny 35 Ivar Andre Ødegård, Stjørdal PK 270 ny 22.aug Skatval Stjørdal PK
ny 35 Bjørn Lindberg, Haugesund PK V50 270 ny 4.okt Tunellen Haugesund PK
-20 35 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V60 270 -5 4.okt Tunellen Haugesund PK
+72 35 Atle Audun Turøy, Stord PK V60 270 +22 16.jan Prestegardsskogen Stord PK
+21 35 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK 270 +9 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+3 40 Rune Finstad, OKTS V60 269 +3 22.okt Olledalen Asker SK
+82 40 Thomas Vikan Strøm, Viking PK og RK V50 269 +26 4.jun Furukollen Støren SSK
ny 40 Knut Inge Kjesbu, Verdal SSL 269 ny 29.mai Tromsdal Verdal SSL
+61 40 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V70 269 +19 12.jul Jonsvatnet Trondhjems PK
+25 40 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK 269 +10 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
-21 40 John Lothe, Haugesund PK 269 -4 3.mai Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 46 Toralf Pedersen, Stjørdal PK V60 268 ny 22.aug Skatval Stjørdal PK
ny 46 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen 268 ny 20.apr Drammen Aron SK Drammen
+2 48 Geir Yngvar Haugsnes, Haugesund PK 267 +4 1.nov Tunellen Haugesund PK
-27 48 Livar Gudmestad, Sandnes PK V50 267 -5 6.okt Varhaug Hå PK
+56 48 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK V50 267 +18 27.okt Songdalen Greipstad PK
ny 48 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 267 ny 12.jul Jonsvatnet Trondhjems PK
-16 52 Jon Arvid Kleppe, Tysnes SSK V50 266 -2 26.apr Vevatne Tysnes SSK
ny 53 Svein Einar Ellingsen, Skudenes PK 266 ny 26.sep Karmøyhallen Skudenes PK
+20 53 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V60 266 +8 27.nov Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+28 55 Svein Erik Dalland, Tysnes SSK V50 265 +9 16.jan Prestegardsskogen Stord PK
-16 55 Åge Lier, Stjørdal PK V60 265 -2 8.mai Skatval Stjørdal PK
-7 55 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen V50 265 +1 20.apr Drammen Aron SK Drammen
+10 55 Rolf Hindal, Haugesund PK 265 +6 6.okt Varhaug Hå PK
ny 59 Roald Fuglestad, Hå PK 264 ny 6.okt Varhaug Hå PK
ny 59 Kristian Roger Johansen, Kopervik PK 264 ny 26.sep Karmøyhallen Skudenes PK
ny 61 Peter Ekblom, Sandnes PK 263 ny 6.okt Varhaug Hå PK
-19 62 Gunnar Orthe, Haugesund PK V50 261 -5 6.okt Varhaug Hå PK
-35 62 Per Rune Magnussen, Sola PK V50 261 -10 6.okt Varhaug Hå PK
-23 62 Asbjørn Solheim, Bremnes PK V60 261 -6 25.okt Prestegardsskogen Stord PK
-35 62 Jan Helge Tofte, Stord PK V50 261 -10 16.jan Prestegardsskogen Stord PK
ny 62 Kristian Lund, Hafrsfjord PK 261 ny 6.okt Varhaug Hå PK
+11 67 Reidar Hestnes, Egersund PK V60 260 +3 6.okt Varhaug Hå PK
-3 68 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 259   - 17.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+9 69 Ingar Woll, Bærum PK 258 +1 8.okt Ekeberg OKTS
ny 70 Kjetil Eia, Time PK V50 257 ny 6.okt Varhaug Hå PK
+19 70 Eskild Ivan Skaar, Grimstad SS V50 257 +2 12.apr Saltrød Arendal PK
+181 70 Robert Mettälä-Larsson, Stord PK 257 +107 16.jan Prestegardsskogen Stord PK
-   73 Gunnar Varhaug, Hå PK 256 -2 6.okt Varhaug Hå PK
+88 73 Tore Nygaard, Haugesund PK 256 +37 1.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
-46 73 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv V50 256 -15 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+24 73 Henning Harry Thorsen, Hafrsfjord PK V50 256 +5 6.okt Varhaug Hå PK
-44 77 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V60 255 -15 27.aug Tromsdal Verdal SSL
ny 77 Bjørn Gunnar Pedersen, Skudenes PK 255 ny 14.feb Karmøy Hallen Skudenes PK
ny 79 Ole Christian Gruer, Røyken SL 254 ny 20.apr Drammen Aron SK Drammen
+43 79 Mikkel Bast, Aron SK Drammen 254 +11 20.apr Drammen Aron SK Drammen
+2 81 Liv Håland, Hå PK Kv 253 -3 6.okt Varhaug Hå PK
+25 82 Alf Johnsen, Greipstad PK V60 252 +4 29.okt KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
ny 83 Eirik Andreassen, Oslo Vestre SS 251 ny 8.okt Ekeberg OKTS
+56 83 Morten Krabbesund Krystad, Arendal PK V50 251 +17 12.apr Saltrød Arendal PK
ny 85 Asbjørn Nikolaisen, Aron SK Drammen 250 ny 20.apr Drammen Aron SK Drammen
-42 85 Orvel Varhaug, Hå PK V50 250 -16 6.okt Varhaug Hå PK
+37 85 Trygve Haldorsen, Bremnes PK V60 250 +7 8.apr Bremnes Bremnes PK
ny 85 Petter Moe, Asker SK V50 250 ny 22.okt Olledalen Asker SK
ny 89 Espen Sivertsen, Greipstad PK V50 249 ny 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 90 Stein Vidar Amundsen, Hamar SSK SH 1 248 ny 15.apr Drammen Aron SK Drammen
ny 90 Bendik Aanundsen, Kr.sand Garnison PK 248 ny 29.okt KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
+57 92 Ole Martin Jørve, Ringerike PK V50 247 +21 6.sep Lygna skytebane Hadeland SS
ny 93 Tommy André Utheim, Lindesnes PK 246 ny 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 93 Jon Helland Bogstrand, Bodø SSK V50 246 ny 3.mai Stavangergt. 5 Haugesund PK
+69 95 Ivar André Risanger Framnes, Haugesund PK 245 +29 1.nov Tunellen Haugesund PK
ny 96 Kai Henrik Gunderstad, Haugesund PK 244 ny 3.mai Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 97 Kjetil Hansen, Hafrsfjord PK 243 ny 6.okt Varhaug Hå PK
ny 97 Leif Tronslien Andressen, Lillestrøm OP V70 243 ny 26.nov Ekeberg OKTS
-21 99 Gunnar Teigland, Tysnes SSK V60 242 -15 26.apr Vevatne Tysnes SSK
-17 100 Espen Schanche, Sandefjord PK V60 242 -14 8.sep Bjørndalen Sandefjord PK
ny 101 Kenneth Kristoffersen, Kopervik PK 241 ny 26.sep Karmøyhallen Skudenes PK
+37 102 Ole Petter Røed, Sandefjord PK V50 239 +5 24.mai Bjørndalen Sandefjord PK
+11 103 Peter Hirth, Aron SK Drammen V70 238 -7 24.mai Bjørndalen Sandefjord PK
+1 103 Karl Olav Undheim, Bremnes PK 238 -11 8.apr Bremnes Bremnes PK
+50 105 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V50 237 +15 20.apr Drammen Aron SK Drammen
+117 105 Jan Harald Vegusdal, Arendal PK 237 +64 12.apr Saltrød Arendal PK
ny 107 Roar Troset Larsen, Trondhjems PK V60 236 ny 8.mai Skatval Stjørdal PK
+20 108 Bård Håland, Hå PK 234 -6 6.okt Varhaug Hå PK
+116 108 Rune Jobsen, Arendal PK 234 +62 12.apr Saltrød Arendal PK
ny 110 Geir Udnes Aamot, Skjåk PK 232 ny 6.mai Lora Skytebane Lora SS
+31 110 May Brit Morsund Håland, Egersund PK Kv V50 232 -1 6.okt Varhaug Hå PK
ny 112 Magne Gunnar Norberg, Lora SS V70 231 ny 6.mai Lora Skytebane Lora SS
ny 112 Terje Kolstad, Verdal SSL V50 231 ny 29.mai Tromsdal Verdal SSL
ny 112 Odd Magne Harald Karlsen, Aron SK Drammen V50 231 ny 20.apr Drammen Aron SK Drammen
ny 112 Audun Bermingrud, Aron SK Drammen 231 ny 23.sep Drammen Aron SK Drammen
ny 116 Magne Granøien, Støren SSK 227 ny 4.jun Furukollen Støren SSK
ny 116 Stian Lie-Eriksen, Asker SK 227 ny 22.okt Olledalen Asker SK
ny 118 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK V50 225 ny 17.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 119 Rune Amundø, Sula SSK 224 ny 14.aug Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+8 120 Birger Hovland, Haugesund PK 223 -17 1.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 120 Eirik Bolsø Todal, Horten O. PK 223 ny 24.mai Bjørndalen Sandefjord PK
+16 120 Knut Erik Bratli, Horten O. PK V50 223 -14 23.sep Drammen Aron SK Drammen
ny 123 Göran Anders Martin, OKTS V50 222 ny 8.okt Ekeberg OKTS
+105 124 Kim Vater, Haugesund PK V60 220 +55 1.nov Tunellen Haugesund PK
+21 125 Terje Vikøren, Tysnes SSK 219 -11 26.apr Vevatne Tysnes SSK
ny 126 Arne Emil Kolbjørnsen, Haugesund PK V50 219 ny 6.okt Varhaug Hå PK
ny 127 Ole Christian Ødegaard, Blinken M&P V60 215 ny 17.okt Kjelleren i Schibstedts trykkeri i Nydalen. Adr: Sandakerveien 121, Oslo. Parkering: Kjør ned i kjelleren. Rett frem og ned til venstre etter hovedinngangen. For øvrig: Offentlig parkering i nærområde Blinken M&P
+69 127 Øystein Sætrevik Meland, Haugesund PK 215 +18 4.okt Tunellen Haugesund PK
ny 129 Ole-Martin Berge Haga, Sandnes PK 214 ny 6.okt Varhaug Hå PK
+26 130 Sissel Synnøve Korpiselkä, Hå PK Kv 213 -8 6.okt Varhaug Hå PK
ny 131 Håvard Skagmo, Bærum PK 212 ny 17.okt Kjelleren i Schibstedts trykkeri i Nydalen. Adr: Sandakerveien 121, Oslo. Parkering: Kjør ned i kjelleren. Rett frem og ned til venstre etter hovedinngangen. For øvrig: Offentlig parkering i nærområde Blinken M&P
ny 132 Morten Anders Gohn, Bærum PK 211 ny 17.okt Kjelleren i Schibstedts trykkeri i Nydalen. Adr: Sandakerveien 121, Oslo. Parkering: Kjør ned i kjelleren. Rett frem og ned til venstre etter hovedinngangen. For øvrig: Offentlig parkering i nærområde Blinken M&P
-94 133 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK V50 210 -57 29.mai Tromsdal Verdal SSL
ny 133 Eirik Arne Sletta, Lora SS 210 ny 6.mai Lora Skytebane Lora SS
ny 135 John Olaf Ågedal, Bjelland og Audnedal PK 209 ny 27.okt Songdalen Greipstad PK
ny 135 Åge Olaussen, Haugesund PK V50 209 ny 4.okt Tunellen Haugesund PK
ny 137 Rune Ågedal, Bjelland og Audnedal PK V50 208 ny 27.okt Songdalen Greipstad PK
ny 138 Anders Vonstad, Mo PK 207 ny 19.jun Rana Åenget pistolbane Mo PK
+17 139 Kåre Louis Angvik, Horten O. PK V60 204 -17 24.mai Bjørndalen Sandefjord PK
ny 139 Roar Hilding Bøhmer, Hadeland SS 204 ny 6.sep Lygna skytebane Hadeland SS
ny 141 Per Anton Øverland, Greipstad PK V60 203 ny 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
-51 142 Ole Kristian Røed, Sandefjord PK 202 -52 8.sep Bjørndalen Sandefjord PK
ny 143 Wilhelm Mohr, Hafrsfjord PK 201 ny 28.nov Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 143 Eric Øien, Stjørdal PK V50 201 ny 8.mai Skatval Stjørdal PK
ny 145 Monica Kolbjørnsen, Haugesund PK Kv 199 ny 6.okt Varhaug Hå PK
ny 145 Are Lyftingsmo, Lora SS V60 199 ny 6.mai Lora Skytebane Lora SS
ny 147 Torbjørn Ånensen, Skudenes PK 198 ny 14.feb Karmøy Hallen Skudenes PK
ny 148 Kaare Jarl Aresvik, Lora SS V70 197 ny 6.mai Lora Skytebane Lora SS
ny 148 Ole Magnus Skog, Hadeland SS V70 197 ny 6.sep Lygna skytebane Hadeland SS
ny 148 Cato Gammeltorp, Lora SS 197 ny 6.mai Lora Skytebane Lora SS
ny 151 Frode Kolvik Paulsen, Hjørungavåg PK 196 ny 14.aug Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 151 Arve Andreassen, Skudenes PK V50 196 ny 6.des Tunellen Haugesund PK
+58 153 Torstein Liene, Greipstad PK V60 193 +8 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 153 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 193 ny 4.sep Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 155 Tore Kjølstad, Frosta SSL V50 192 ny 8.mai Skatval Stjørdal PK
ny 156 Jan Helmen, Aron SK Drammen V60 190 ny 15.apr Drammen Aron SK Drammen
+56 156 Stein Halvdan Høj Jørgensen, Sandefjord PK V60 190 +8 24.mai Bjørndalen Sandefjord PK
ny 158 Eirik Morken Fuglesten, Hafrsfjord PK 189 ny 25.apr Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 158 Dagfinn Kristian Arnold Astrup, Sandnes PK V50 189 ny 1.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
+46 160 Tor Håkon Betten Åsgård, Kristiansund PK 188 -1 8.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 160 Bjørn Magnus Tordhol, Lora SS 188 ny 6.mai Lora Skytebane Lora SS
+32 162 Jan Arve Wiik, Vigra og Valderøy PK 187 -12 4.sep Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+30 162 Hans Jørgen Aslaksen, Andebu PL V50 187 -16 8.sep Bjørndalen Sandefjord PK
+20 162 Johann Hammerdinger, Haugesund PK V50 187 -21 1.nov Tunellen Haugesund PK
-55 165 Steven David Bendal, Vigra og Valderøy PK V50 186 -61 17.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 166 Daniel Berge, Jørpeland PK 185 ny 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 166 Terje Vernly, Hurum SSK 185 ny 20.apr Drammen Aron SK Drammen
ny 168 Bjørg Vaage, Sola PK Kv V50 183 ny 6.okt Varhaug Hå PK
ny 169 Harald Raaen, Hadeland SS 182 ny 6.sep Lygna skytebane Hadeland SS
ny 169 Frode Bekvik, Hadeland SS 182 ny 6.sep Lygna skytebane Hadeland SS
ny 171 Morten F. G. Hoem, Greipstad PK V50 181 ny 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 172 Bjørn Håkon Bolkan, Verdal SSL 180 ny 29.mai Tromsdal Verdal SSL
ny 173 Hein Arve Varne, Skudenes PK 179 ny 14.feb Karmøy Hallen Skudenes PK
ny 174 Kevin Haukelid Slåtten, Jørpeland PK 177 ny 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 175 Fredrik Styve, Haugesund PK 176 ny 3.mai Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 176 Rune Lundsaunet, Verdal SSL V50 175 ny 29.mai Tromsdal Verdal SSL
ny 176 Ola Rosland, Hå PK 175 ny 6.okt Varhaug Hå PK
ny 176 Asbjørn Velure, Lora SS V50 175 ny 6.mai Lora Skytebane Lora SS
ny 176 Odd Jarleif Engen, Vågå PK V60 175 ny 6.mai Lora Skytebane Lora SS
ny 180 Gunnar Bremset, Stjørdal PK 174 ny 8.mai Skatval Stjørdal PK
ny 181 Anders Strøm Olsson, Skudenes PK 173 ny 1.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
+7 182 Webjørn Jostein Gamlem, Vigra og Valderøy PK 171 -34 8.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+33 182 Dag Magnus Saxeide, Hafrsfjord PK V50 171 -8 28.nov Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 184 Erik Larsson Aas, Hafrsfjord PK 167 ny 26.sep Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 185 Jarle Markhus, Tysnes SSK V60 164 ny 26.apr Vevatne Tysnes SSK
ny 185 Arne Horneland, Haugesund PK 164 ny 5.apr Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 187 Roar Klakegg, Time PK 163 ny 6.okt Varhaug Hå PK
ny 188 Endre Ferkingstad, Skudenes PK 161 ny 6.des Tunellen Haugesund PK
+40 189 Kim Aure, Vigra og Valderøy PK 155 -10 14.aug Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 190 Lars Helmen, Hadeland SS 154 ny 6.sep Lygna skytebane Hadeland SS
ny 191 Morten Ekanger, Stjørdal PK 151 ny 8.mai Skatval Stjørdal PK
ny 192 Gunnar Andre Johansen Brenne, Folldal PK 150 ny 6.mai Lora Skytebane Lora SS
ny 193 Agnar Johan Nordheim, Tysnes SSK V60 149 ny 26.apr Vevatne Tysnes SSK
-75 193 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 149 -95 4.jun Furukollen Støren SSK
ny 195 Per Erik Wiggen, Steinkjer PK V60 147 ny 29.mai Tromsdal Verdal SSL
ny 195 Gaute Lote, Oslo Vestre SS 147 ny 8.okt Ekeberg OKTS
ny 197 Sjur Christian Berggraf, Hafrsfjord PK 145 ny 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 198 Linda Marita Hågensen, Mo PK Kv V50 144 ny 19.jun Rana Åenget pistolbane Mo PK
ny 199 May Kristin Øvrevik, Stjørdal PK Kv 140 ny 8.mai Skatval Stjørdal PK
ny 200 Jørgen Pedersen, Aron SK Drammen 139 ny 23.sep Drammen Aron SK Drammen
ny 200 Leif Theodorsen, Haugesund PK V60 139 ny 4.okt Tunellen Haugesund PK
ny 202 Emil Frøvik, Haugesund PK 136 ny 4.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 203 Hartti Ruuben Kristola, Hafrsfjord PK V60 135 ny 26.sep Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 204 John-christer Løgevik, Hafrsfjord PK 134 ny 25.apr Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 205 Joakim Skaar, Stjørdal PK 133 ny 22.aug Skatval Stjørdal PK
ny 205 Susanne Eriksen, Sandefjord PK Kv 133 ny 24.mai Bjørndalen Sandefjord PK
ny 207 Hans Daniel Falkeid, Hafrsfjord PK 132 ny 25.apr Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 208 Svein Arne Karlsen, Stord PK V60 128 ny 25.okt Prestegardsskogen Stord PK
ny 209 Rune Elefsen, Kr.sand Garnison PK 126 ny 29.okt KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
ny 210 Endre Johannessen, Hafrsfjord PK 125 ny 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 210 Nikolai Normann-Hansen, Horten O. PK Menn U16 125 ny 24.mai Bjørndalen Sandefjord PK
+40 210 Håvard Hetland, Haugesund PK V50 125 -28 6.des Tunellen Haugesund PK
ny 213 Tor Lindebø, Kr.sand Garnison PK V50 121 ny 29.okt KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
ny 214 Åge Bratt, Stjørdal PK V70 113 ny 8.mai Skatval Stjørdal PK
ny 214 Tore Haugland, Skudenes PK 113 ny 14.feb Karmøy Hallen Skudenes PK
ny 216 Anne-Jeanette Todal Galta, Horten O. PK Kv 112 ny 24.mai Bjørndalen Sandefjord PK
ny 217 Oddgeir Johan Lygre Haugen, Vigra og Valderøy PK V50 111 ny 14.aug Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 218 Ragnar Seljåsen, Arendal PK 110 ny 12.apr Saltrød Arendal PK
ny 219 Sindre André Sollie, Horten O. PK 107 ny 24.mai Bjørndalen Sandefjord PK
ny 220 John Magne Berg, Skudenes PK 105 ny 6.des Tunellen Haugesund PK
ny 221 Jan Brattås, Sandefjord PK V60 101 ny 24.mai Bjørndalen Sandefjord PK
ny 222 Karl Martin Gramstad, Sandnes PK 96 ny 6.okt Varhaug Hå PK
ny 223 Oskar Brage Olsen, Haugesund PK 82 ny 1.nov Tunellen Haugesund PK
ny 224 Kristian Skjeivik, Jørpeland PK 71 ny 25.apr Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 224 Eilif Stol, Skudenes PK 71 ny 26.sep Karmøyhallen Skudenes PK
ny 226 Raymond Svendsen, Tysnes SSK 69 ny 26.apr Vevatne Tysnes SSK
ny 227 Magomed Domajev, Haugesund PK V50 68 ny 5.apr Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 228 Odd-Andre Krokmyrdal Karlsen, Aron SK Drammen Menn U16 65 ny 20.apr Drammen Aron SK Drammen
ny 228 Christopher James Thomas, Sandefjord PK V50 65 ny 24.mai Bjørndalen Sandefjord PK
ny 230 Ivar Eide, Stjørdal PK V50 53 ny 22.aug Skatval Stjørdal PK
ny 231 Bernt Mathisen, Stord PK 38 ny 25.okt Prestegardsskogen Stord PK
ny 232 Waldemar Beck, Greipstad PK 19 ny 10.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 233 Jon Breder Kvam, Lora SS V50 12 ny 6.mai Lora Skytebane Lora SS
ny 234 Jökull Hafthor Johannesson, Kr.sand Garnison PK V50 5 ny 29.okt KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK