Alle på topp: NAIS Grov   2018 Klasse: Menn Kv Menn Jr Kv Jr oppdatert 26.april 2018
vurd.krav: - - - - Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet 42 skyttere
2017 pl Navn, Klubb klasse Sum 2017 Dato type Sted Arr.
+64 1 Ramzan Said-Huseynovich Ilyasov, Haugesund PK 278 +19 5.apr Stavangergt. 5 Haugesund PK
+31 2 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 276 +6 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
+5 3 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V50 270 -7 1.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
+61 4 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK 269 +10 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
+10 5 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V60 268 -7 1.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
+13 6 John Lothe, Haugesund PK 266 -7 5.apr Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 7 Bjørn Lindberg, Haugesund PK V50 262 ny 5.apr Stavangergt. 5 Haugesund PK
+35 8 Gunnar Orthe, Haugesund PK V50 260 -6 1.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
+56 9 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 259   - 17.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+151 10 Tore Nygaard, Haugesund PK 256 +37 1.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
+40 10 Geir Yngvar Haugsnes, Haugesund PK 256 -7 5.apr Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 12 Bjørn Gunnar Pedersen, Skudenes PK 255 ny 14.feb Karmøy Hallen Skudenes PK
+53 12 Rolf Hindal, Haugesund PK 255 -4 1.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
+7 14 Bernhard Johan Kvale, Sandnes PK V50 251 -21 4.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
+6 15 Ole Morten Langeland, Haugesund PK 245 -27 1.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 16 Svein Einar Ellingsen, Skudenes PK 235 ny 14.feb Karmøy Hallen Skudenes PK
ny 17 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK V50 225 ny 17.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 18 Rune Amundø, Sula PK 224 ny 17.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+109 19 Birger Hovland, Haugesund PK 223 -17 1.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
+144 20 Ivar André Risanger Framnes, Haugesund PK 206 -10 1.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
+175 21 Øystein Sætrevik Meland, Haugesund PK 205 +8 4.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 22 Arne Kolbjørnsen, Haugesund PK V50 203 ny 5.apr Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 23 Torbjørn Ånensen, Skudenes PK 198 ny 14.feb Karmøy Hallen Skudenes PK
ny 24 Dagfinn Kristian Arnold Astrup, Sandnes PK V50 189 ny 1.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 24 Eirik Morken Fuglesten, Hafrsfjord PK 189 ny 25.apr Bjergsted Hafrsfjord PK
+84 26 Steven David Bendal, Vigra og Valderøy PK V50 186 -61 17.mar Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 27 Daniel Berge, Jørpeland PK 185 ny 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 28 Hein Arve Varne, Skudenes PK 179 ny 14.feb Karmøy Hallen Skudenes PK
ny 29 Kevin Haukelid Slåtten, Jørpeland PK 177 ny 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
+200 29 Kim Vater, Haugesund PK V60 177 +12 1.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 31 Anders Strøm Olsson, Skudenes PK 173 ny 1.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 32 Arne Horneland, Haugesund PK 164 ny 5.apr Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 33 Fredrik Styve, Haugesund PK 155 ny 1.mar Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 34 Sjur Christian Berggraf, Hafrsfjord PK 145 ny 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 35 Emil Frøvik, Haugesund PK 136 ny 4.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 36 John-christer Løgevik, Hafrsfjord PK 134 ny 25.apr Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 37 Hans Daniel Falkeid, Hafrsfjord PK 132 ny 25.apr Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 38 Endre Johannessen, Hafrsfjord PK 125 ny 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 39 Tore Haugland, Skudenes PK 113 ny 14.feb Karmøy Hallen Skudenes PK
ny 40 Endre Ferkingstad, Skudenes PK 98 ny 14.feb Karmøy Hallen Skudenes PK
ny 41 Kristian Skjeivik, Jørpeland PK 71 ny 25.apr Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 42 Magomed Domajev, Haugesund PK V50 68 ny 5.apr Stavangergt. 5 Haugesund PK