Alle på topp: Silh   2019 Klasse: A B C oppdatert 17.april 2019
krav 550 520 485 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 589 Pål Hembre 42 skyttere ( -132 )
2018 pl Navn, Klubb klasse Sum 2018 Dato type Sted Arr.
+3 1 Johnny Jenssen, Mo PK 568 -4 12.feb Leland Sandnessjøen PK
+11 2 Runar Magnussen, Sola PK 565 +9 1.mar Sola Skytehall Sola PK
+4 3 Roar Hembre, Trondheim SS V55 552 -10 7.feb Buran Trondhjems PK
+13 4 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv 548 +6 1.mar Sola Skytehall Sola PK
+2 5 Thorfinn Aksel Larsos, Bodø SSK V55 544 -18 21.feb Leland Sandnessjøen PK
+15 5 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 544 +6 8.feb Sola Skytehall Sola PK
+7 7 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 533 -20 7.feb Buran Trondhjems PK
+10 8 Stian Aleksander Andersen, Trondheim SS 531 -10 7.feb Buran Trondhjems PK
+24 9 Tor Jonassen, Sandnes PK V55 528   - 8.feb Sola Skytehall Sola PK
-5 10 Bjørn Martin Bruun, Trondheim SS 525 -39 7.feb Buran Trondhjems PK
+82 11 Harald Andre Knoop, Sola PK V55 524 +44 1.mar Sola Skytehall Sola PK
ny 12 Rune Kristian Hansen, Ørland PK V55 522 ny 9.apr Buran Trondhjems PK
ny 13 Torjus Haukvik, Trondhjems PK 520 ny 3.mar Buran Trondhjems PK
+10 14 Magnus Idar Strømdal, Trondhjems PK 518 -18 3.mar Buran Trondhjems PK
ny 15 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK 515 ny 13.jan Brevik Porsgrunn PK
+21 15 Sture Schølin, Bodø SSK V65 515 -12 6.jan Bodø Bodø SSK
+11 17 Frank Hansen, Bodø SSK V55 514 -18 6.jan Bodø Bodø SSK
ny 18 Yuri Tsaplin, Hafrsfjord PK 513 ny 8.feb Sola Skytehall Sola PK
ny 19 Talin Michelle Vartivarian Haugen, OKTS Kv 512 ny 18.mar Ekeberg OKTS
+33 20 Knut Narve Skogland, Trondheim SS 511   - 3.mar Buran Trondhjems PK
-   20 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V73 511 -27 3.mar Buran Trondhjems PK
+51 22 Are Wivestad, Sola PK V55 510 +12 1.mar Sola Skytehall Sola PK
+40 23 Per Rune Magnussen, Sola PK V55 509 +7 1.mar Sola Skytehall Sola PK
+51 24 Egil Roland, Porsgrunn PK V55 508 +12 13.jan Brevik Porsgrunn PK
+26 25 Ingar Woll, Bærum PK 503 -10 18.mar Ekeberg OKTS
+54 26 Bjørn Aage Matheson Orø, Bodø SSK V55 500 +8 17.feb Bodø Bodø SSK
-12 27 Espen Magnussen, Sola PK 496 -55 8.feb Sola Skytehall Sola PK
+62 28 Tommy Schüller, Porsgrunn PK Menn Jr 495 +12 13.jan Brevik Porsgrunn PK
ny 29 Livar Gudmestad, Sandnes PK 492 ny 8.feb Sola Skytehall Sola PK
+65 30 Harald Andreas Sæle, Porsgrunn PK 483 +4 13.jan Brevik Porsgrunn PK
+10 31 Jon Helland Bogstrand, Bodø SSK 482 -40 6.jan Bodø Bodø SSK
ny 32 Arne Lidwin, OKTS 479 ny 18.mar Ekeberg OKTS
ny 33 Audun Skjær Kolseth, OKTS 475 ny 1.mar Sola Skytehall Sola PK
+54 34 Øystein Nirisen, Porsgrunn PK V55 471 -13 13.jan Brevik Porsgrunn PK
+63 35 Erik Andrè Ellingsen, NOP/Vatne 448 -28 8.feb Sola Skytehall Sola PK
ny 36 Brage Hoff Gardå, Trondhjems PK 444 ny 3.mar Buran Trondhjems PK
+50 37 Elin Leirvik, Trondheim SS Kv 441 -45 7.feb Buran Trondhjems PK
+113 38 Gjermund Nygårdseter, Kongsvinger SS 420 +49 18.mar Ekeberg OKTS
+70 39 Hans Carsten Bøe, Trondheim SS 404 -50 7.feb Buran Trondhjems PK
ny 40 Henning Harry Thorsen, Hafrsfjord PK 395 ny 8.feb Sola Skytehall Sola PK
+80 41 Geir Kåre Flo, Ringerike PK 386 -50 18.mar Ekeberg OKTS
+110 42 Dag Ståle Strømstad, Kongsvinger SS 363 -6 18.mar Ekeberg OKTS