Alle på topp: Silh   2019 Klasse: A B C oppdatert 24.august 2019
krav 550 520 485 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 589 Pål Hembre 159 skyttere ( -15 )
2018 pl Navn, Klubb klasse Sum 2018 Dato type Sted Arr.
-   1 Pål Hembre, Bærum PK V55 587 +7 19.mai Løvenskiold Bærum PK
+3 2 Lasse Hovd, Bærum PK 577 +13 16.jun Løvenskiold Bærum PK
+9 3 Erik Christian Bache, Åsane PK 576 +19 12.mai Jonahola Åsane PK
+7 4 Ole-Harald Aas, Bærum PK 572 +14 18.aug Løvenskiold Bærum PK
-2 5 Kjell Jomar Heltne, Florø PK 570 -5 12.mai Florø Florø PK
-2 6 Johnny Jenssen, Mo PK 568 -4 12.feb Leland Sandnessjøen PK
-   7 Roar Hembre, Trondheim SS V55 565 +3 2.jun Tromsdal Verdal SSL
+6 7 Runar Magnussen, Sola PK 565 +9 1.mar Sola Skytehall Sola PK
-7 9 Morgan Bunes, Bærum PK 562 -14 19.mai Løvenskiold Bærum PK
+16 10 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK Menn Jr 553 +18 11.aug Løvenskiold Bærum PK
+4 11 Espen Magnussen, Sola PK 552 +1 25.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
+12 12 Håvard Hoff, Ørland PK 551 +15 28.apr Sankthansholet Ørland PK
+8 12 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 551 +13 14.mai Svartemyr NOP/Vatne
-4 14 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 549 -10 19.mai Løvenskiold Bærum PK
+2 15 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv 548 +6 1.mar Sola Skytehall Sola PK
+15 16 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 546 +17 25.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
-10 17 Thorfinn Aksel Larsos, Bodø SSK V55 545 -17 17.aug Bestemorenga Bodø SSK
+5 18 Terje Storholt, Oslo PK V65 543 +6 19.mai Løvenskiold Bærum PK
ny 19 Odin-Omar Sakarias Roald, Steinkjer PK 540 ny 2.jun Tromsdal Verdal SSL
+29 20 Hjalmar Magne Joleik, Førde PK V55 538 +23 30.mai Florø Florø PK
+24 20 Hugo Kjetså, Evje PK 538 +20 22.jun Evje Evje PK
ny 22 Torjus Haukvik, Trondhjems PK 536 ny 11.mai Skatval Stjørdal PK
ny 23 Jørn Olsen, Narvik PK 535 ny 17.aug Bestemorenga Bodø SSK
-3 23 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V73 535 -3 2.jun Tromsdal Verdal SSL
-11 25 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 533 -20 7.feb Buran Trondhjems PK
-8 26 Stian Aleksander Andersen, Trondheim SS 531 -10 7.feb Buran Trondhjems PK
ny 27 Yuri Tsaplin, Hafrsfjord PK 530 ny 15.jun Blikshavn Kopervik PK
-11 27 Roar Haugan, Støren SSK 530 -15 11.mai Skatval Stjørdal PK
+4 29 Tor Jonassen, Sandnes PK V55 529 +1 25.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
+49 30 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 528 +35 11.mai Skatval Stjørdal PK
+10 30 Jan Henrik Eriksen, Bærum PK V55 528 +3 16.jun Løvenskiold Bærum PK
+6 30 Ole Henning Fjeld, Namnå PK 528 +1 25.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
-14 33 Arild Inge Wollan, Støren SSK 527 -12 11.mai Skatval Stjørdal PK
+44 33 Tor Olav Sande, Florø PK 527 +33 12.mai Florø Florø PK
-2 33 Olaf Åvitsland, Evje PK V55 527 -2 22.jun Evje Evje PK
+27 36 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V55 525 +23 15.jun Blikshavn Kopervik PK
-31 36 Bjørn Martin Bruun, Trondheim SS 525 -39 7.feb Buran Trondhjems PK
+18 36 Bjørn Hugo Kristian Iversen, Tromsø PK 525 +15 17.aug Bestemorenga Bodø SSK
+54 39 Harald Andre Knoop, Sola PK V55 524 +44 1.mar Sola Skytehall Sola PK
ny 40 Knut Inge Kjesbu, Verdal SSL 523 ny 2.jun Tromsdal Verdal SSL
+22 41 Viggo Olden, Ørland PK 522 +20 28.apr Sankthansholet Ørland PK
ny 41 Rune Kristian Hansen, Ørland PK V55 522 ny 9.apr Buran Trondhjems PK
-7 43 Jakob Kråkevik, Odda PK V65 520 -7 15.jun Blikshavn Kopervik PK
-15 43 Frank Hansen, Bodø SSK V55 520 -12 12.mai Bodø Bodø SSK
+101 43 Ingrid Karoline Hervard, Bærum PK Kv 520 +130 11.aug Løvenskiold Bærum PK
+11 43 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK V65 520 +10 17.aug Bestemorenga Bodø SSK
ny 47 Erik Stai, Verdal SSL V73 519 ny 2.jun Tromsdal Verdal SSL
+2 47 Peder Sperstad, Bærum PK V55 519 +4 19.mai Løvenskiold Bærum PK
+75 49 Elena Eikevoll Heltne, Florø PK Kv Jr 518 +86 4.aug Florø Florø PK
-25 49 Magnus Idar Strømdal, Trondhjems PK 518 -18 3.mar Buran Trondhjems PK
ny 51 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK 515 ny 13.jan Brevik Porsgrunn PK
-15 51 Sture Schølin, Bodø SSK V65 515 -12 6.jan Bodø Bodø SSK
-6 53 Martin Rushfeldt Krüger, Mo PK 514 -3 16.jun Mo i Rana Mo PK
+10 53 Per Rune Magnussen, Sola PK V55 514 +12 25.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
ny 55 Roger Hugo Solvang, Mosjøen PK V55 513 ny 17.aug Bestemorenga Bodø SSK
ny 55 Jøran Stokvik Nilssen, Mo PK 513 ny 16.jun Mo i Rana Mo PK
ny 57 Talin Michelle Vartivarian Haugen, OKTS Kv 512 ny 18.mar Ekeberg OKTS
-5 58 Knut Narve Skogland, Trondheim SS 511   - 3.mar Buran Trondhjems PK
-8 59 Ingar Woll, Bærum PK 510 -3 25.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
+14 59 Are Wivestad, Sola PK V55 510 +12 1.mar Sola Skytehall Sola PK
-52 61 Frank Lien, Ringerike PK V55 509 -52 25.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
-29 62 Magne Mæland, Sandnes PK 508 -20 25.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
+13 62 Egil Roland, Porsgrunn PK V55 508 +12 13.jan Brevik Porsgrunn PK
+53 64 Arnstein Liberg, Frosta SSL 504 +62 11.mai Skatval Stjørdal PK
ny 65 Harald Berge, Førde PK 503 ny 12.mai Florø Florø PK
ny 66 Esten Murbreck, Hamar SSK V55 502 ny 25.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
ny 67 Anders Jonassen Hernes, Ørland PK 501 ny 25.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
ny 68 Jan Erik Thomsen, Kopervik PK 500 ny 15.jun Blikshavn Kopervik PK
+12 68 Bjørn Aage Matheson Orø, Bodø SSK V55 500 +8 17.feb Bodø Bodø SSK
-26 70 Roar Skeisvoll, Kopervik PK V55 499 -19 15.jun Blikshavn Kopervik PK
-32 71 Kristian Roger Johansen, Kopervik PK 498 -28 15.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 72 Liss-Kristin Olsen Saur, Mo PK Kv 495 ny 16.jun Mo i Rana Mo PK
+18 72 Tommy Schüller, Porsgrunn PK Menn Jr 495 +12 13.jan Brevik Porsgrunn PK
ny 72 Jan Vegard Selin, Stjørdal PK 495 ny 11.mai Skatval Stjørdal PK
-27 75 Arild Hårklau, Sartor SSL V65 493 -23 22.jun Jonahola Åsane PK
ny 75 Daniel Olaussen, Melhus PK Menn U16 493 ny 11.mai Skatval Stjørdal PK
ny 77 Livar Gudmestad, Sandnes PK 492 ny 8.feb Sola Skytehall Sola PK
+24 77 Bernt Åge Hartveit, Åsane PK 492 +20 22.jun Jonahola Åsane PK
ny 77 Helge Olden, Ørland PK V55 492 ny 28.apr Sankthansholet Ørland PK
+8 77 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv 492 +5 15.jun Blikshavn Kopervik PK
+27 81 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V55 490 +35 11.mai Skatval Stjørdal PK
-19 82 Sjur I Børve, Odda PK 487 -15 15.jun Blikshavn Kopervik PK
+12 83 Harald Andreas Sæle, Porsgrunn PK 483 +4 13.jan Brevik Porsgrunn PK
-43 84 Jon Helland Bogstrand, Bodø SSK 482 -40 6.jan Bodø Bodø SSK
+12 85 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V65 481 +3 11.mai Skatval Stjørdal PK
+55 86 Frank Henning Lillebuen, Åsane PK 480 +82 22.jun Jonahola Åsane PK
ny 87 Arne Lidwin, OKTS 479 ny 18.mar Ekeberg OKTS
ny 88 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK 478 ny 15.jun Blikshavn Kopervik PK
-8 88 Ove Eugen Horgen, Bærum PK V65 478 -14 11.aug Løvenskiold Bærum PK
-36 90 Tor Helge Haltvik, Frosta SSL 476 -34 11.mai Skatval Stjørdal PK
ny 91 Audun Skjær Kolseth, OKTS 475 ny 1.mar Sola Skytehall Sola PK
ny 92 Odd Harald Pedersen, Haugesund PK 474 ny 25.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
ny 92 Daniel Demarcus Meek Holter, Oslo SS 474 ny 25.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
ny 94 Gunnar Orthe, Haugesund PK V55 473 ny 25.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
ny 94 Tim Leo Hembre, Bærum PK Menn U14 473 ny 25.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
-8 96 Øystein Nirisen, Porsgrunn PK V55 471 -13 13.jan Brevik Porsgrunn PK
+12 97 John Lothe, Haugesund PK 469 +15 15.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 98 Geir Atle Bruvik, Florø PK 468 ny 15.jun Florø Florø PK
+13 98 Øyvind Birger Mathisen, Bærum PK V73 468 +17 16.jun Løvenskiold Bærum PK
-16 100 Erlend Vidar Larsos Kristiansen, Mo PK 467 -21 16.jun Mo i Rana Mo PK
ny 101 Mats Andre Amdal, Stavanger PK 466 ny 25.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
+50 102 Roy Helge Hundere, Førde PK 464 +95 4.aug Florø Florø PK
ny 103 Jonny Skevik, Aron SK Drammen V55 462 ny 18.aug Løvenskiold Bærum PK
ny 104 Åsbjørn Idland, NOP/Vatne V73 459 ny 14.mai Svartemyr NOP/Vatne
-6 105 Svein Olav Hagbø, NOP/Vatne V55 454 -21 14.mai Svartemyr NOP/Vatne
ny 106 Tor Inge Brokjøb, Stavanger PK V73 453 ny 25.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
ny 107 Ole-Martin Berge Haga, Sandnes PK 450 ny 25.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
-10 108 Erik Andrè Ellingsen, NOP/Vatne 448 -28 8.feb Sola Skytehall Sola PK
-51 109 Kjetil Hansen, Hafrsfjord PK 447 -62 25.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
ny 109 Børge Kjartan Lindøe, Akademisk SL 447 ny 19.mai Løvenskiold Bærum PK
ny 111 Jakob Nes-Lorentzen, Tromsø PK Menn Jr 446 ny 17.aug Bestemorenga Bodø SSK
ny 111 Dag Arild Hansen, NOP-Bergen 446 ny 22.jun Jonahola Åsane PK
ny 113 Erik Eknes, Kongsberg PK Menn Jr 445 ny 17.jul WC Suhl ISSF
+21 113 Tor Andre Opås, Evje PK V55 445 +29 22.jun Evje Evje PK
ny 115 Brage Hoff Gardå, Trondhjems PK 444 ny 3.mar Buran Trondhjems PK
ny 115 Tøger Rygh, Jørpeland PK V65 444 ny 25.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
-30 117 Elin Leirvik, Trondheim SS Kv 441 -45 7.feb Buran Trondhjems PK
+20 118 John Tellef Håbesland, Evje PK V65 431 +28 22.jun Evje Evje PK
-17 119 Ove Jarle Dahl, Bærum PK V73 430 -41 16.jun Løvenskiold Bærum PK
ny 120 Henning Harry Thorsen, Hafrsfjord PK 429 ny 25.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
-3 120 Kjetil Risåsen, Bærum PK 429 -13 11.aug Løvenskiold Bærum PK
ny 120 Jan Arvid Bjerkestrand, Hafrsfjord PK 429 ny 15.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 123 Kenneth Svinsås, Ørland PK 427 ny 28.apr Sankthansholet Ørland PK
-20 124 Kenneth Eliussen Kristoffersen, Kopervik PK 426 -35 15.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 125 Øistein Holm Haagensen, Oslo Vestre SS V55 422 ny 11.aug Løvenskiold Bærum PK
+25 126 Gjermund Nygårdseter, Kongsvinger SS 420 +49 18.mar Ekeberg OKTS
ny 127 Thor Haugen, Åsane PK 417 ny 12.mai Jonahola Åsane PK
+8 128 Bjørn Lyder Hervard, Bærum PK V73 416 +2 11.aug Løvenskiold Bærum PK
ny 128 Ole-Morten Ringmo, Tromsø PK 416 ny 17.aug Bestemorenga Bodø SSK
ny 130 Vidar Vinje Paulsen, Hafrsfjord PK 413 ny 15.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 130 Kenneth Johnsen, Narvik PK 413 ny 17.aug Bestemorenga Bodø SSK
-23 132 Hans Carsten Bøe, Trondheim SS 404 -50 7.feb Buran Trondhjems PK
-28 133 Unn Tove Myrheim Djuplasti, Mo PK Kv 400 -58 16.jun Mo i Rana Mo PK
ny 133 Magnar Anton Støyva, Sandane PK 400 ny 4.aug Florø Florø PK
ny 135 Roald Sandnes, Fauske & Sørfold PK 399 ny 17.aug Bestemorenga Bodø SSK
ny 136 Rune Lilletvedt Toft, Åsane PK 398 ny 22.jun Jonahola Åsane PK
+13 137 Arne Kvam, Bærum PK V55 397 +24 11.aug Løvenskiold Bærum PK
-30 137 Arne Richard Rishaug, Mo PK 397 -59 16.jun Mo i Rana Mo PK
ny 137 Ingmar Svortevik, Florø PK 397 ny 30.mai Florø Florø PK
-19 140 Geir Kåre Flo, Ringerike PK 386 -50 18.mar Ekeberg OKTS
ny 141 Marius Jensen, Åsane PK 385 ny 22.jun Jonahola Åsane PK
-8 142 Peter Bergheim, Sandane PK V55 380 -36 4.aug Florø Florø PK
+22 143 Daniel Hagenes, Åsane PK 375 +66 12.mai Jonahola Åsane PK
ny 144 Trond Boge Jensen, Åsane PK V55 373 ny 22.jun Jonahola Åsane PK
-17 145 Ola Andre Bjorland, Evje PK 365 -60 22.jun Evje Evje PK
+6 146 Dag Ståle Strømstad, Kongsvinger SS 363 -6 18.mar Ekeberg OKTS
ny 147 Andreas Aaserud, Numedal SSK 337 ny 25.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
ny 148 Kim Vater, Haugesund PK V55 322 ny 15.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 149 Tommy Stråbø Brakstad, Hafrsfjord PK 308 ny 15.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 150 Ivar Gustavsen, Kopervik PK 302 ny 15.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 151 Sondre Risan Haltvik, Frosta SSL Menn U14 276 ny 11.mai Skatval Stjørdal PK
ny 152 Ørjan Johnsen Mjanger, Åsane PK 267 ny 22.jun Jonahola Åsane PK
ny 153 Ole-Marius Bergesen, Nordhordland PK 257 ny 12.mai Jonahola Åsane PK
ny 154 Stig Roland Knutsen, Narvik PK V55 231 ny 17.aug Bestemorenga Bodø SSK
ny 154 Ove Tønnessen, NOP/Vatne 231 ny 14.mai Svartemyr NOP/Vatne
ny 156 Trond Eriksen, NOP/Vatne 184 ny 14.mai Svartemyr NOP/Vatne
ny 157 Tore Njå, Evje PK V65 147 ny 22.jun Evje Evje PK
ny 158 Even Lilletvedt Toft, Åsane PK Menn U16 107 ny 22.jun Jonahola Åsane PK
ny 159 Sasa Misur, Åsane PK 16 ny 12.mai Jonahola Åsane PK