Alle på topp: Silh   2017 Klasse: Menn Kv Menn Jr Kv Jr oppdatert 24.november 2017
vurd.krav: 579 - 562 - Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 589 Pål Hembre 189 skyttere ( -18 )
2016 pl Navn, Klubb klasse Sum 2016 Dato type Sted Arr.
-   1 Pål Hembre, Bærum PK V50 588 +6 9.aug Løvenskiold Bærum PK
+4 2 Morgan Bunes, Bærum PK 577 +10 16.jul Løvenskiold Bærum PK
-   3 Christian Johnsen, Bodø SSK 571 -2 29.jan Hunstad Bodø SSK
+4 4 Johnny Jenssen, Mo PK 569 +4 4.jun Hunstad Barneskole Bodø SSK
-3 5 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 567 -9 30.sep Løvenskiold Bærum PK
-2 6 Runar Magnussen, Sola PK 566 -5 1.sep Vatne NOP/Vatne
+7 7 Håvard Hoff, Ørland PK 565 +11 10.sep Sankthansholet Ørland PK
-1 8 Thorfinn Aksel Larsos, Bodø SSK V50 564 -2 27.jun NM Sankthansholet Ørland PK
+10 9 Arild Inge Wollan, Støren SSK 563 +13 31.mai Sankthansholet Ørland PK
+1 9 Erik Christian Bache, Åsane PK 563   - 9.apr Jonahola Åsane PK
+14 9 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK 563 +17 29.okt Buran Trondhjems PK
-7 12 Lasse Hovd, Bærum PK 560 -10 14.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 13 Magnus Idar Strømdal, Trondhjems PK V50 559 ny 24.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
-5 14 Kjetil Bromark, Modum PK 558 -6 14.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
+2 15 Frank Lien, Ringerike PK V50 555 +3 14.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 16 Terje Martin Pollen, Bodø SSK V70 554 ny 10.jun Blikshavn Kopervik PK
+10 16 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn U16 554 +10 16.jul Løvenskiold Bærum PK
+29 18 Ole-Harald Aas, Porsgrunn PK 551 +22 27.jun NM Sankthansholet Ørland PK
+14 18 Espen Magnussen, Sola PK 551 +11 27.jun NM Sankthansholet Ørland PK
+3 20 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V70 550 +4 24.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
+5 21 Terje Storholt, Oslo PK V60 548 +4 7.aug Løvenskiold Bærum PK
-7 22 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 544 -9 31.mai Sankthansholet Ørland PK
-7 22 Roar Haugan, Støren SSK 544 -9 27.jun NM Sankthansholet Ørland PK
+1 24 Henning Kihle, Grenland PK V50 543 -2 27.jun NM Sankthansholet Ørland PK
-12 24 Kjell Jomar Heltne, Florø PK 543 -15 14.mai Grovastøylen Florø PK
+10 26 Frank Hansen, Bodø SSK V50 542 +5 14.mai Hunstad Barneskole Bodø SSK
-7 27 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 541 -7 29.okt Buran Trondhjems PK
+19 28 Jakob Kråkevik, Odda PK V60 539 +10 27.jun NM Sankthansholet Ørland PK
-   29 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv V50 537 -6 27.jun NM Sankthansholet Ørland PK
-9 30 Ole Henning Fjeld, Namnå PK V50 536 -11 16.jul Løvenskiold Bærum PK
+6 30 Asmund Broks, Farris SS - Larvik V70 536 -1 12.aug Åres Farris SS - Larvik
+10 32 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK 535 +2 8.jan Brevik Porsgrunn PK
+22 33 Ole Richard Tangen, Aron SK Drammen 534 +9 14.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 33 Kristian Arnt Reigstad Johannessen, Sartor SSL 534 ny 9.apr Jonahola Åsane PK
+49 33 Hjalmar Magne Joleik, Førde PK V60 534 +30 14.mai Grovastøylen Florø PK
-3 33 Arild Hårklau, Sartor SSL V60 534 -8 19.aug Jonahola Åsane PK
ny 37 Torbjørn Johnsen, Brønnøysund PK 533 ny 4.apr Brønnøyhallen Brønnøysund PK
ny 38 Rune Kristian Hansen, Trondhjems PK V50 530 ny 13.mai Skatval Stjørdal PK
-3 39 Ingar Woll, Bærum PK 529 -8 8.aug Løvenskiold Bærum PK
-13 39 Viggo Olden, Ørland PK 529 -15 12.nov Brekstad Ørland PK
-20 41 Roger Hugo Solvang, Mosjøen PK V50 528 -19 29.jan Hunstad Bodø SSK
+18 41 Magne Mæland, Sandnes PK 528 +9 1.sep Vatne NOP/Vatne
+2 41 Bjørn Johan Mariboe, Ringerike PK 528 -2 1.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
+17 44 Wenche Solbakken, Aron SK Drammen Kv V50 527 +10 1.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
+25 44 Peder Sperstad, Bærum PK V50 527 +13 7.aug Løvenskiold Bærum PK
+62 44 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK Menn U16 527 +37 16.jul Løvenskiold Bærum PK
ny 44 Tord Esten Murbreck, Hamar IL-Pgr 527 ny 27.jun NM Sankthansholet Ørland PK
-7 48 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK 525 -9 27.jun NM Sankthansholet Ørland PK
ny 48 Tom Rune Skogstad, Dokka PK V50 525 ny 3.sep Nordre Land Sentralskytebane Dokka PK
+73 50 Jon Helland Bogstrand, Bodø SSK V50 522 +44 5.mar Hunstad Barneskole Bodø SSK
ny 50 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK 522 ny 1.sep Vatne NOP/Vatne
-3 52 Bjørn Harald Vik, Ørland PK V50 520 -8 31.mai Sankthansholet Ørland PK
ny 53 Kjetil Skogshagen, Farris SS - Larvik V50 518 ny 12.aug Åres Farris SS - Larvik
+140 53 Terje Manfred Teigen Arnesen, Aron SK Drammen V50 518 +170 7.aug Løvenskiold Bærum PK
ny 55 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 517 ny 1.sep Vatne NOP/Vatne
ny 56 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V50 516 ny 10.jun Blikshavn Kopervik PK
+54 57 Bernt Åge Hartveit, Åsane PK 515 +27 19.aug Jonahola Åsane PK
+77 57 Jan Bertil Marcus Fällgren, Porsgrunn PK 515 +49 8.jan Brevik Porsgrunn PK
-10 59 Per Rune Magnussen, Sola PK V50 514 -14 1.sep Vatne NOP/Vatne
+31 59 Jonny Skevik, Nedre Eiker PK V50 514 +13 14.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
+14 61 Lars Petter Mostad, Oslo PK 513 +6 13.mai Løvenskiold Bærum PK
-1 61 Hugo Kjetså, Evje PK 513 -5 27.mai Y2 Evje PK
+5 61 Espen Alexander Halvorsen, Farris SS - Larvik V50 513 -2 12.aug Åres Farris SS - Larvik
+57 64 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK V50 512 +32 13.mai Skatval Stjørdal PK
+19 65 Eskild Skaar, Grimstad SS 511 +8 27.mai Y2 Evje PK
ny 65 Åge Lier, Stjørdal PK V60 511 ny 13.mai Skatval Stjørdal PK
+47 67 Olaf Åvitsland, Evje PK V50 507 +21 27.mai Y2 Evje PK
+40 68 Are Wivestad, Sandnes PK V50 506 +17 27.jun NM Sankthansholet Ørland PK
+34 68 Odd Eirik Vrålstad, Grenland PK 506 +14 27.jun NM Sankthansholet Ørland PK
+49 70 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 504 +22 27.jun NM Sankthansholet Ørland PK
-1 71 Mikkel Bast, Aron SK Drammen 503 -10 12.jun Aronsløkka Aron SK Drammen
-28 71 Ole Johan Elvestad, Lillehammer PK V70 503 -27 3.sep Nordre Land Sentralskytebane Dokka PK
+50 73 Gunnar Nordgård, Bodø SSK V60 502 +24 29.jan Hunstad Bodø SSK
+10 74 Helge Olden, Ørland PK V60 501 -2 10.sep Sankthansholet Ørland PK
ny 75 Einar Morten Landsem, Støren SSK 500 ny 12.nov Brekstad Ørland PK
+47 76 Talin Michelle Vartivarian, OKTS Kv 499 +21 28.okt ekeberg OKTS
-7 77 Øystein Nirisen, Porsgrunn PK V60 498 -15 8.jan Brevik Porsgrunn PK
+9 78 Hans Johansen, Trondhjems PK V70 497 -5 5.mar Buran Trondhjems PK
+12 79 Petter Berg, Aron SK Drammen 495 -5 14.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 80 Svein Engeli, Dokka PK V60 494 ny 3.sep Nordre Land Sentralskytebane Dokka PK
-18 81 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK V60 493 -23 23.apr Hunstad Barneskole Bodø SSK
-28 81 Roar Skeisvoll, Kopervik PK V50 493 -33 10.jun Blikshavn Kopervik PK
+16 81 John Lothe, Haugesund PK 493 -2 10.jun Blikshavn Kopervik PK
-10 84 Arne Kvam, Bærum PK V60 492 -17 13.mai Løvenskiold Bærum PK
+60 84 Hans Olav Bjelvin, Mo PK V60 492 +37 5.feb Selfors Mo PK
ny 84 Roger Vik, Ørland PK 492 ny 27.jun NM Sankthansholet Ørland PK
ny 84 Anders Hernes, Ørland PK Menn Jr 492 ny 27.jun NM Sankthansholet Ørland PK
-32 88 Geir Berg, Ringerike PK V50 490 -34 10.jun Buttentjern Ringerike PK
ny 88 Tor Helge Haltvik, Frosta SSL 490 ny 13.mai Skatval Stjørdal PK
ny 88 Tom Buene, Vaksdal SSK V60 490 ny 27.jun NM Sankthansholet Ørland PK
ny 91 Jan Vegard Selin, Stjørdal PK 489 ny 13.mai Skatval Stjørdal PK
+17 91 Erik Andrè Ellingsen, NOP/Vatne 489   - 1.sep Vatne NOP/Vatne
+7 93 Harald Andreas Sæle, Porsgrunn PK V50 488 -6 8.jan Brevik Porsgrunn PK
ny 94 Arild Brattrud, Dokka PK V50 487 ny 3.sep Nordre Land Sentralskytebane Dokka PK
-3 94 Jan Helge Tofte, Stord PK V50 487 -13 3.okt Prestegardsskogen Stord PK
+8 96 Ove Jarle Dahl, Bærum PK V70 485 -6 9.aug Løvenskiold Bærum PK
+9 97 Rune Finstad, OKTS V60 484 -6 9.aug Løvenskiold Bærum PK
ny 97 Bård Terje Løklingholm, Stord PK 484 ny 3.okt Prestegardsskogen Stord PK
+69 97 Åsbjørn Idland, NOP/Vatne V70 484 +62 1.sep Vatne NOP/Vatne
+1 100 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V60 483 -10 13.mai Skatval Stjørdal PK
-70 101 Lars Ragnar Knarud, Lunner SL V50 482 -59 10.jun Buttentjern Ringerike PK
-24 102 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V50 481 -25 10.jun Blikshavn Kopervik PK
+14 103 Øyvind Birger Mathisen, Bærum PK V70 480 -4 30.sep Løvenskiold Bærum PK
-1 103 Richard Aaserud, Ringerike PK 480 -12 1.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
+56 105 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen V50 479 +44 8.jan Brevik Porsgrunn PK
-53 105 Yuri Tsaplin, Hafrsfjord PK 479 -48 1.sep Vatne NOP/Vatne
-8 105 Svein Olav Hagbø, NOP/Vatne V50 479 -16 1.sep Vatne NOP/Vatne
+6 108 Martin Rushfeldt Krüger, Mo PK 478 -8 5.feb Selfors Mo PK
-42 108 Rune Hammer, Aron SK Drammen V60 478 -37 12.jun Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 108 Remy Johnsen, Brønnøysund PK 478 ny 21.mar Brønnøyhallen Brønnøysund PK
ny 111 Roger Feed, Horten O. PK 477 ny 12.aug Åres Farris SS - Larvik
ny 112 Esten Murbreck, Hamar IL-Pgr V60 476 ny 27.jun NM Sankthansholet Ørland PK
+47 112 Geir Sivertsen, Åsane PK V50 476 +39 9.apr Jonahola Åsane PK
ny 114 Hans Carsten Bøe, Trondhjems PK V50 474 ny 29.okt Buran Trondhjems PK
+48 115 Are Thobias Tysnes, Bærum PK 472 +45 13.mai Løvenskiold Bærum PK
+36 116 Kristian Roger Johansen, Kopervik PK 471 +26 10.jun Blikshavn Kopervik PK
+64 116 Kjetil Risåsen, Bærum PK 471 +78 9.aug Løvenskiold Bærum PK
ny 118 Alf Jostein Dale, Kopervik PK 468 ny 10.jun Blikshavn Kopervik PK
-   119 Åge Ånensen, Stord PK 467 -15 3.okt Prestegardsskogen Stord PK
-80 119 Sebastian Bach, Støren SSK Menn Jr 467 -69 27.jun NM Sankthansholet Ørland PK
-58 121 Egil Roland, Porsgrunn PK V50 466 -50 8.jan Brevik Porsgrunn PK
ny 122 Kenneth Frammarsvik, Florø PK 465 ny 14.mai Grovastøylen Florø PK
ny 123 Sigmund Westvik, Stord PK V50 462 ny 3.okt Prestegardsskogen Stord PK
-6 124 Roar Jacob Lislevand, Evje PK 459 -24 27.mai Y2 Evje PK
ny 125 Jørgen Vik, Ørland PK Menn Jr 454 ny 27.jun NM Sankthansholet Ørland PK
+51 126 Tor Andre Opås, Evje PK V50 451 +50 27.mai Y2 Evje PK
ny 126 Tom Sveinson, Rauland PK V50 451 ny 12.aug Åres Farris SS - Larvik
-50 128 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V60 450 -56 10.sep Sankthansholet Ørland PK
ny 129 Geir Atle Bruvik, Florø PK 448 ny 14.mai Grovastøylen Florø PK
ny 130 Elin Leirvik, Trondhjems PK Kv 446 ny 29.okt Buran Trondhjems PK
-38 131 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 444 -55 12.nov Brekstad Ørland PK
ny 131 Kjetil Hansen, Horten O. PK 444 ny 12.aug Åres Farris SS - Larvik
+40 133 Arne Lidwin, OKTS V50 439 +30 28.okt ekeberg OKTS
ny 134 Trine Rosenvinge, Brønnøysund PK Kv 437 ny 21.mar Brønnøyhallen Brønnøysund PK
ny 135 Jan Christian Fjeld, Ringerike PK V50 435 ny 10.jun Buttentjern Ringerike PK
ny 135 Hans Christian Granhus, Trondhjems PK 435 ny 24.mai Jonsvatnet Trondhjems PK
+13 135 Jøran Stokvik Nilssen, Mo PK 435 -15 5.feb Selfors Mo PK
+12 138 Magne Granøien, Støren SSK 434 -15 27.jun NM Sankthansholet Ørland PK
ny 138 Tor-Andre Kristoffersen Bang, Horten O. PK Menn U16 434 ny 12.aug Åres Farris SS - Larvik
ny 140 Arnstein Liberg, Frosta SSL 432 ny 13.mai Skatval Stjørdal PK
ny 141 Kenneth Eliussen Kristoffersen, Kopervik PK 430 ny 10.jun Blikshavn Kopervik PK
+6 142 Hans Martin, Trondhjems PK V70 429 -21 29.okt Buran Trondhjems PK
+27 143 Roger Forsbakk, Nedre Eiker PK V50 427 +11 14.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 144 Henning Harry Thorsen, Hafrsfjord PK 426 ny 1.sep Vatne NOP/Vatne
ny 145 Eirik Bolsø Todal, Horten O. PK 424 ny 12.aug Åres Farris SS - Larvik
-22 145 Peter Hirth, Aron SK Drammen V70 424 -54 12.jun Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 147 Dag Kristiansen, Aron SK Drammen V60 420 ny 14.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 147 Rikke Johansen, Brønnøysund PK Kv 420 ny 21.mar Brønnøyhallen Brønnøysund PK
ny 149 Ola Andre Bjorland, Evje PK 407 ny 27.mai Y2 Evje PK
ny 150 Nils Oddvar Midtun, Ringerike PK 404 ny 10.jun Buttentjern Ringerike PK
ny 151 Roy Andre Hanssen, Bodø SSK 395 ny 12.feb Hunstad Barneskole Bodø SSK
ny 152 Arne Moris Christensen, Tønsberg O. PK V60 392 ny 12.aug Åres Farris SS - Larvik
ny 153 Rune Henry Pedersen, Brønnøysund PK V50 391 ny 4.apr Brønnøyhallen Brønnøysund PK
ny 154 Stig Morten Støyva, Sandane PK V50 388 ny 14.mai Grovastøylen Florø PK
ny 155 Terje Solhaug, Dokka PK 386 ny 3.sep Nordre Land Sentralskytebane Dokka PK
ny 156 Odd-Erik Madsen, Bærum PK 385 ny 10.aug Løvenskiold Bærum PK
ny 157 Ola Andreé Nilsson, Horten O. PK 383 ny 12.aug Åres Farris SS - Larvik
ny 158 Vidar Hallaraune, Brønnøysund PK V50 379 ny 21.mar Brønnøyhallen Brønnøysund PK
ny 159 Unni Ramsvik Halvorsen, Farris SS - Larvik Kv 375 ny 12.aug Åres Farris SS - Larvik
ny 160 Stian Fossan, Steinkjer PK 374 ny 13.mai Skatval Stjørdal PK
ny 161 Arild Hansen, Oslo PK V70 373 ny 8.aug Løvenskiold Bærum PK
ny 162 Hans-Petter Bruce Ulven, Trondhjems PK V60 366 ny 29.okt Buran Trondhjems PK
ny 163 Olaf Abell, Tønsberg O. PK 356 ny 12.aug Åres Farris SS - Larvik
ny 164 Camilla Heggelund Hovd, Bærum PK Kv 355 ny 14.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 165 Roger Marius Myhre, Stord PK 351 ny 3.okt Prestegardsskogen Stord PK
ny 166 Peter Bergheim, Sandane PK V50 350 ny 14.mai Grovastøylen Florø PK
ny 167 Bård Kirkeeng, Horten O. PK 341 ny 12.aug Åres Farris SS - Larvik
ny 168 Line Mæhle, Brønnøysund PK Kv 340 ny 4.apr Brønnøyhallen Brønnøysund PK
ny 169 Kurt Erik Olsen, Brønnøysund PK V50 338 ny 4.apr Brønnøyhallen Brønnøysund PK
ny 170 Ragnar Lie, Bærum PK V60 336 ny 16.jul Løvenskiold Bærum PK
ny 171 Jørund Opdal Hystad, Stord PK 331 ny 3.okt Prestegardsskogen Stord PK
ny 172 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V50 330 ny 10.jun Buttentjern Ringerike PK
ny 173 Hans Martin Langø, Trondhjems PK 322 ny 29.okt Buran Trondhjems PK
ny 174 Torben Finn Jørgensen, Aron SK Drammen V50 319 ny 1.okt Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 175 Øyvind Laumann, Brønnøysund PK V60 316 ny 4.apr Brønnøyhallen Brønnøysund PK
ny 176 Almir Hodzic, Horten O. PK 305 ny 12.aug Åres Farris SS - Larvik
ny 177 Kåre Erik Andersen, Ringerike PK V70 302 ny 10.jun Buttentjern Ringerike PK
ny 178 Terje Hoel, Fredrikstad SS V50 295 ny 13.mai Løvenskiold Bærum PK
ny 179 Harald Nilsen, Stavanger PK V70 293 ny 1.sep Vatne NOP/Vatne
ny 180 Jan Ingar Vik, Ringerike PK V60 287 ny 10.jun Buttentjern Ringerike PK
ny 181 Øyvind Langø, Brønnøysund PK 281 ny 4.apr Brønnøyhallen Brønnøysund PK
ny 182 Martin Emil Danielsen-anderssen, Horten O. PK Menn U14 266 ny 12.aug Åres Farris SS - Larvik
ny 183 Helge Emanuel Langø, Brønnøysund PK 256 ny 21.mar Brønnøyhallen Brønnøysund PK
ny 184 Torbjørn Lægreid, Stord PK 243 ny 3.okt Prestegardsskogen Stord PK
ny 185 John Erik Mobæk, Skien PK 226 ny 12.aug Åres Farris SS - Larvik
ny 186 Runar Holm, Skien PK 217 ny 12.aug Åres Farris SS - Larvik
ny 187 Truls Martin Anderssen, Horten O. PK 209 ny 12.aug Åres Farris SS - Larvik
ny 188 Arnes Hodzic, Horten O. PK 144 ny 12.aug Åres Farris SS - Larvik
ny 189 Marthine Susanne Danielsen-anderssen, Horten O. PK Kv U12 99 ny 12.aug Åres Farris SS - Larvik