Alle på topp: Luft-Sprint   2017 Klasse: Menn Kv Menn Jr Kv Jr oppdatert 24.november 2017
vurd.krav: - - - - Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet 294 skyttere ( -42 )
2016 pl Navn, Klubb klasse Sum 2016 Dato type Sted Arr.
-   1 Pål Hembre, Bærum PK V50 300 +2 18.mar Kolsås Bærum PK
+13 2 Einar Morten Landsem, Støren SSK 297 +4 8.mar Melhushallen Melhus PK
+1 2 Ingar Woll, Bærum PK 297   - 15.nov Kolsås Bærum PK
+69 4 Pål Erik Jensen, Aron SK Drammen 296 +9 29.apr Skedsmo Lillestrøm OP
ny 4 Lars Rune Korneliussen, Ringerike PK V50 296 ny 18.mar Kolsås Bærum PK
-3 4 Frank Lien, Ringerike PK V50 296 -2 18.okt Kolsås Bærum PK
+128 4 Magomed Rizvanovitsj Edaev, Sarpsborg PK Menn U14 296 +13 22.jan Kulås Sarpsborg PK
+177 8 Linnea Meszaros, Sarpsborg PK Kv U12 295 +18 24.sep Kulås Sarpsborg PK
+16 8 Terje Manfred Teigen Arnesen, Aron SK Drammen V50 295 +3 18.okt Kolsås Bærum PK
+1 8 Asle Frantzen, Åsane PK 295   - 8.jun Laksevåg Bergen PK
+16 8 Erik Christian Bache, Åsane PK 295 +3 8.jan Jonahola Åsane PK
-5 8 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 295 -2 16.sep Bjørnehaugen Kristiansund PK
+16 8 Håkon Kabo, Sarpsborg PK Menn U12 295 +3 19.feb Kulås Sarpsborg PK
-7 14 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK 294 -2 8.feb Melhushallen Melhus PK
+10 14 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 294 +2 10.feb Brekstad Ørland PK
+23 14 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V50 294 +3 29.okt Skudenes havn Skudenes PK
ny 14 Petter Kleiven, Lillestrøm OP V50 294 ny 29.apr Skedsmo Lillestrøm OP
+91 18 Jon Inge Barseth, Ørland PK 293 +8 29.apr Brekstad Ørland PK
-3 18 Geir Ove Næss, Aron SK Drammen V50 293   - 27.sep Kolsås Bærum PK
ny 18 Ronnie Arne Bjørgo, Kristiansand PK V50 293 ny 25.feb Evjemoen Evje PK
ny 18 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv V50 293 ny 10.nov Blåsenborg Stavanger PK
+19 18 Roald Stallemo, Kristiansand PK V50 293 +2 7.jan Kristiansand Kristiansand PK
ny 18 Ole-Harald Aas, Porsgrunn PK 293 ny 27.sep Kolsås Bærum PK
+21 24 Jonny Skevik, Nedre Eiker PK V50 292 +2 18.mar Kolsås Bærum PK
+69 24 Geir Ove Nyjordet, Lillestrøm OP V50 292 +6 19.apr Kolsås Bærum PK
+69 24 John Lothe, Haugesund PK 292 +6 22.nov Stavangergata 5 Haugesund PK
-9 24 Frank Roy Haugland, Oppegård SL V60 292 -1 15.nov Kolsås Bærum PK
ny 24 Bjørn Gunnar Pedersen, Skudenes PK 292 ny 20.mai Skudenes Havn Skudenes PK
ny 24 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 292 ny 28.okt Kolstad Trondhjems PK
-15 24 Ole Henning Fjeld, Namnå PK V50 292 -3 29.jan Solør Skytterhall Namnå PK
+21 24 Roar Haugan, Støren SSK 292 +2 8.feb Melhushallen Melhus PK
-   24 Jarle Folkestad, Bergen PK V50 292   - 14.mar Laksevåg Bergen PK
-9 24 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen 292 -1 15.nov Kolsås Bærum PK
ny 34 Edgar Alendal, NOP/Haakonsvern 291 ny 23.mar Jonahola Åsane PK
+31 34 Svein Einar Ellingsen, Skudenes PK 291 +3 20.mai Skudenes Havn Skudenes PK
+11 34 Gunn Heidi Sønsterud Haugen, Numedal SSK Kv 291 +1 21.feb Stevningsmoen Numedal SSK
+3 34 Alf Magne Heskja, Åsane PK V60 291   - 8.jun Laksevåg Bergen PK
+39 34 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 291 +4 1.nov Melhushallen Melhus PK
+54 39 Arnt Inge Sandvik, Tromsø PK 290 +4 28.okt Mellomvegen Tromsø PK
+54 39 Espen Mostad, Fredrikstad SS 290 +4 29.okt Kulås Sarpsborg PK
+54 39 Peder Sperstad, Bærum PK V50 290 +4 6.sep Kolsås Bærum PK
+26 39 Geir Berg, Ringerike PK V50 290 +2 18.mar Kolsås Bærum PK
ny 39 Jostein Johan Nygård Sunde, Sandnes PK 290 ny 10.nov Blåsenborg Stavanger PK
+65 44 Bjørn Hugo Kristian Iversen, Tromsø PK V50 289 +4 13.mai Mellomvegen Tromsø PK
+48 45 Geir Pisani, Bergen PK V50 288 +2 21.nov Laksevåg Bergen PK
+28 45 Viggo Olden, Ørland PK 288 +1 29.apr Brekstad Ørland PK
+64 45 Tom Lauritzen, Bodø SSK V60 288 +3 4.jan Hunstad Bodø SSK
ny 45 Jon Kristian Ulvin, Trondhjems PK 288 ny 25.feb Kolstad Trondhjems PK
ny 45 Magnus Torstad, Lora SS 288 ny 24.sep Kulås Sarpsborg PK
-8 45 Rune Hammer, Aron SK Drammen V60 288 -3 10.mai Kolsås Bærum PK
+48 45 Ranveig Iren Harnes Sunde, Stavanger PK Kv 288 +2 10.nov Blåsenborg Stavanger PK
ny 45 Kjetil Skogshagen, Farris SS - Larvik V50 288 ny 20.okt Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+20 45 Eskild Skaar, Grimstad SS 288   - 17.mar Fevik Grimstad SS
+64 45 Gunnar Langø, Tromsø PK V70 288 +3 7.jan Mellomveien Tromsø PK
+68 55 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK V60 287 +3 3.mai Hunstad Barneskole Bodø SSK
-18 55 Tor Arild Gudmundsen, Tromsø PK V50 287 -4 29.apr Mellomveien Tromsø PK
+38 55 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V50 287 +1 29.okt Skudenes havn Skudenes PK
+68 55 Jon Ørsund, Sunndal PK 287 +3 19.feb Gamle meierikjelleren Sunndal PK
-18 55 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK 287 -4 29.apr Brekstad Ørland PK
ny 55 Hans Christian Granhus, Trondhjems PK 287 ny 28.okt Kolstad Trondhjems PK
+54 55 Hilde Knudsen Holter, Stavanger PK Kv V50 287 +2 27.okt Blåsenborg Stavanger PK
+112 55 Trond Tanke, Tromsø PK V50 287 +8 7.jan Mellomveien Tromsø PK
-31 55 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn U16 287 -5 18.mar Kolsås Bærum PK
+77 55 Hans Petter Norland, Lillestrøm OP 287 +4 17.feb Ekeberg OKTS
-31 55 Mikkel Bast, Aron SK Drammen 287 -5 24.apr Drammenshallen Aron SK Drammen
-10 55 Asbjørn Nikolaisen, Bodø SSK SH 1 287 -3 4.jan Hunstad Bodø SSK
+42 67 Olaf Åvitsland, Evje PK V50 286 +1 25.feb Evjemoen Evje PK
+74 67 Thorfinn Aksel Larsos, Bodø SSK V50 286 +4 28.jan Hunstad Barneskole Bodø SSK
ny 67 Obelix Barbala, Trondhjems PK 286 ny 25.feb Kolstad Trondhjems PK
+56 67 Atle Bergsrud, Bærum PK 286 +2 8.mar Kolsås Bærum PK
ny 67 Lars Petter Mostad, Oslo PK 286 ny 6.sep Kolsås Bærum PK
ny 67 Stian Solstad, Lyngsalpene PK 286 ny 28.jan Lyngseidet - gamle sykehjemmet Lyngsalpene PK
-22 67 Erik Sveum, Aron SK Drammen V50 286 -4 13.mar Drammen Aron SK Drammen
-2 67 Terje Storholt, Oslo PK V60 286 -2 20.okt Bommestadhallen Farris SS - Larvik
+56 67 Henrik Alexander Gundersen, Sarpsborg PK Menn Jr 286 +2 29.okt Kulås Sarpsborg PK
+109 67 Ole Morten Langeland, Haugesund PK 286 +8 19.apr Stavangergata 5 Haugesund PK
ny 67 Ludvik Paulsen Wigdahl, Ørland PK Menn U12 286 ny 29.apr Brekstad Ørland PK
+6 67 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK Menn U16 286 -1 18.mar Kolsås Bærum PK
ny 79 Espen Alexander Halvorsen, Farris SS - Larvik V50 285 ny 20.okt Bommestadhallen Farris SS - Larvik
-6 79 Ove Eugen Horgen, Bærum PK V60 285 -2 19.apr Kolsås Bærum PK
-42 79 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V50 285 -6 10.nov Blåsenborg Stavanger PK
-6 79 Lasse Nedreberg, Sandane PK 285 -2 4.mar Ura Sandane PK
ny 79 Per Victor Kjøniksen, Aron SK Drammen V60 285 ny 13.mar Drammen Aron SK Drammen
-6 79 Styrk Henrik Finne, Åsane PK V50 285 -2 8.jan Jonahola Åsane PK
+113 79 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V60 285 +9 8.mar Melhushallen Melhus PK
ny 79 Per Gunnar Bryhni, Hamar IL-Pgr V60 285 ny 29.jan Solør Skytterhall Namnå PK
ny 79 Anne-Cathrine Krüger, Mo PK SH 1 285 ny 28.jan Hunstad Barneskole Bodø SSK
ny 79 Olav Melkild, Sunndal PK V50 285 ny 12.mar Gamle meierikjelleren Sunndal PK
-6 79 Jon Arne Brekken, Sunndal PK V60 285 -2 8.jan Gamle meierikjelleren Sunndal PK
+209 79 Rasmus Gillund-Paulsen, Sarpsborg PK Menn U12 285 +30 15.okt Kulås Sarpsborg PK
+44 79 Jan Berthin Tønnessen, Kristiansand PK V50 285 +1 12.nov Fevikhallen Grimstad SS
ny 92 Lillian Larsen, Lyngsalpene PK Kv 284 ny 28.jan Lyngseidet - gamle sykehjemmet Lyngsalpene PK
+1 92 Håkon Petter Nilsen Omma, Tromsø PK V50 284 -2 29.apr Mellomveien Tromsø PK
-81 92 Håvard Hoff, Ørland PK 284 -10 10.feb Brekstad Ørland PK
-33 92 Anders Egil Lund, Sarpsborg PK V60 284 -5 24.sep Kulås Sarpsborg PK
+49 92 Theo Karlsen, Sarpsborg PK Menn U12 284 +2 24.sep Kulås Sarpsborg PK
-33 92 Rune Finstad, OKTS V60 284 -5 17.feb Ekeberg OKTS
+75 92 Geir Udnæs, Sarpsborg PK V50 284 +5 19.nov Kulås Sarpsborg PK
+75 92 Kristian Jakobsen, Sarpsborg PK Menn U14 284 +5 19.feb Kulås Sarpsborg PK
+70 92 Hugo Kjetså, Evje PK 284 +4 25.feb Evjemoen Evje PK
-8 101 Knut Sverre Gundersen, Sarpsborg PK 283 -3 15.okt Kulås Sarpsborg PK
-28 101 Ole Morten Valø, Askim PK V50 283 -4 8.mar Kolsås Bærum PK
+150 101 Rolf Helge Kristensen Pedersen, Tromsø PK 283 +17 28.okt Mellomvegen Tromsø PK
ny 101 Aril Røsvik, Tromsø PK V50 283 ny 28.okt Mellomvegen Tromsø PK
-8 101 Helge Olden, Ørland PK V60 283 -3 10.feb Brekstad Ørland PK
ny 101 Henrik Lindeman, Bærum PK V50 283 ny 18.jan Kolsås Bærum PK
-28 101 Knut Fornes, Sitter IL PK 283 -4 22.jan Utvorda grendehus Sitter IL PK
ny 101 Tristan Dahlberg Eriksen, Sarpsborg PK Menn U14 283 ny 15.okt Kulås Sarpsborg PK
-86 101 Kjell Erik Olaisen, Haugesund PK V50 283 -10 20.sep Stavangergata 5 Haugesund PK
+31 101 Roar Jacob Lislevand, Evje PK 283   - 19.mar Kristiansand Kristiansand PK
ny 101 Per Størker Haugnes, Kristiansund PK V50 283 ny 16.sep Bjørnehaugen Kristiansund PK
ny 101 Raymond Auestad, Evje PK 283 ny 25.feb Evjemoen Evje PK
ny 113 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK 282 ny 1.nov Melhushallen Melhus PK
-76 113 Bjørn Harald Vik, Ørland PK V50 282 -9 10.feb Brekstad Ørland PK
+98 113 May Britt Jensen, Kristiansund PK Kv 282 +9 16.sep Bjørnehaugen Kristiansund PK
+54 113 Hein Arve Varne, Skudenes PK 282 +3 20.mai Skudenes Havn Skudenes PK
ny 113 Petter Berg, Aron SK Drammen 282 ny 24.apr Drammenshallen Aron SK Drammen
+91 113 Lise Sørlie Bach, Støren SSK Kv 282 +8 11.mar Støren skytesenter Støren SSK
+28 113 Wenche Solbakken, Aron SK Drammen Kv V50 282   - 20.okt Bommestadhallen Farris SS - Larvik
-89 113 Hallgeir Vågenes, Åsane PK V50 282 -10 8.jan Jonahola Åsane PK
+54 113 Thea Mari Hovin Landsem, Støren SSK Kv U14 282 +3 11.mar Støren skytesenter Støren SSK
ny 113 Roger Vik, Ørland PK 282 ny 29.apr Brekstad Ørland PK
+84 113 Andreas Tømmerbakke, Bærum PK V60 282 +7 8.mar Kolsås Bærum PK
-51 124 Odd Erik Lauritzen, Tromsø PK 281 -6 29.apr Mellomveien Tromsø PK
ny 124 Jan-Martin Sørensen, Bodø SSK V50 281 ny 4.jan Hunstad Bodø SSK
+80 124 John Sverre Aas, Støren SSK Menn U14 281 +7 11.mar Støren skytesenter Støren SSK
-1 124 Jostein Utstrand, Ørland PK V50 281 -3 10.feb Brekstad Ørland PK
+8 124 Arild Inge Wollan, Støren SSK 281 -2 11.mar Støren skytesenter Støren SSK
ny 129 Øyvind Kimo, Rissa PK 280 ny 10.feb Brekstad Ørland PK
ny 129 Silvia del Zotto, Bærum PK Kv 280 ny 18.okt Kolsås Bærum PK
ny 129 Ronny Lavik, Kr.sand Garnison PK 280 ny 7.apr Gimlehallen Kristiansand PK
ny 129 Per Arve Iversen, Farris SS - Larvik V50 280 ny 20.okt Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 129 Luca Abele Piciaccia, Bærum PK V50 280 ny 10.mai Kolsås Bærum PK
ny 129 Vilde Erga Sunde, Sandnes PK Kv U16 280 ny 27.okt Blåsenborg Stavanger PK
+25 129 Roy Andre Hanssen, Bodø SSK 280 -1 28.jan Hunstad Barneskole Bodø SSK
ny 129 Karl Eirik Soldal, Skudenes PK 280 ny 20.mai Skudenes Havn Skudenes PK
ny 129 Pål Jarle Talmo, Ørland PK V50 280 ny 29.apr Brekstad Ørland PK
-20 129 Magnar Anton Støyva, Sandane PK 280 -5 4.mar Ura Sandane PK
+68 129 Marius Strøm, Sitter IL PK Menn Jr 280 +5 22.jan Utvorda grendehus Sitter IL PK
ny 129 Rune Norman, Sarpsborg PK V60 280 ny 22.jan Kulås Sarpsborg PK
+191 129 Emil Mathias Endresen, Haugesund PK Menn U12 280 +54 22.nov Stavangergata 5 Haugesund PK
-6 129 Kjetil Risåsen, Bærum PK 280 -4 19.apr Kolsås Bærum PK
ny 143 Kristoffer Johansen, Sarpsborg PK Menn U14 279 ny 19.nov Kulås Sarpsborg PK
+49 143 Tor Andre Opås, Evje PK V50 279 +3 25.feb Evjemoen Evje PK
ny 143 Mathias Myrland, Oslo PK 279 ny 27.sep Kolsås Bærum PK
+54 143 Tore Østvold, Aron SK Drammen V70 279 +4 24.apr Drammenshallen Aron SK Drammen
ny 143 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen V50 279 ny 24.apr Drammenshallen Aron SK Drammen
+89 143 Gjermund Jansen, Sarpsborg PK V60 279 +11 19.nov Kulås Sarpsborg PK
-11 143 Erik Stai, Verdal SSL V70 279 -4 22.jan Utvorda grendehus Sitter IL PK
ny 143 Tord Esten Murbreck, Hamar IL-Pgr 279 ny 29.jan Solør Skytterhall Namnå PK
ny 143 Livar Gudmestad, Sandnes PK 279 ny 27.okt Blåsenborg Stavanger PK
+52 152 Sebastian Bach, Støren SSK Menn Jr 278 +4 7.jan Støren skytesenter Støren SSK
+75 152 Kirstin Dorothea Jensen, Kristiansund PK Kv U16 278 +9 16.sep Bjørnehaugen Kristiansund PK
ny 152 Marius Aleksander Sørensen, Bodø SSK Menn U12 278 ny 5.apr Hunstad Barneskole Bodø SSK
-11 152 Helge Kristiansen, Sunndal PK 278 -4 12.mar Gamle meierikjelleren Sunndal PK
+15 152 Eivind Johannes Hegna, Lillestrøm OP V60 278 -1 19.apr Kolsås Bærum PK
+24 152 Tor Michael Kristiansen, Aron SK Drammen V60 278   - 24.apr Drammenshallen Aron SK Drammen
+2 152 Rune Kimo, Rissa PK 278 -3 7.jan Støren skytesenter Støren SSK
-11 152 Gunnar Nordgård, Bodø SSK V60 278 -4 4.jan Hunstad Bodø SSK
ny 160 Morten Jensen, Støren SSK 277 ny 19.feb Gamle meierikjelleren Sunndal PK
ny 160 Knut Tore Forberg, Bergen PK V50 277 ny 21.nov Laksevåg Bergen PK
ny 160 Torgrim Rønning, Aron SK Drammen V50 277 ny 15.nov Kolsås Bærum PK
+25 160 Terje Fallmyr, Rissa PK V50 277   - 11.mar Støren skytesenter Støren SSK
ny 160 Espen Børsum Jensen, Aron SK Drammen SH 1 277 ny 10.mai Kolsås Bærum PK
+44 160 Oscar Fabian Gundersen, Sarpsborg PK Menn U14 277 +3 15.okt Kulås Sarpsborg PK
ny 160 Kenneth Swan, Kristiansund PK 277 ny 16.sep Bjørnehaugen Kristiansund PK
-13 167 Hugo Haug, OKTS V50 276 -5 15.nov Kolsås Bærum PK
-26 167 Miriam Heskja, Åsane PK Kv 276 -6 4.feb Laksevåg Bergen PK
ny 167 Vivi-Ann Vestmo, Tromsø PK Kv V50 276 ny 28.okt Mellomvegen Tromsø PK
-   167 Arild Granmo, Melhus PK 276 -3 8.feb Melhushallen Melhus PK
ny 167 Thomas Rosenvinge, Grimstad SS 276 ny 17.mar Fevik Grimstad SS
+111 172 Malin Vik, Ørland PK Kv U12 275 +19 29.apr Brekstad Ørland PK
ny 172 Sigurd Nilsen, Bodø SSK 275 ny 3.mai Hunstad Barneskole Bodø SSK
ny 172 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 275 ny 20.okt Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 172 Viggo Nilsen, Lyngsalpene PK 275 ny 28.jan Lyngseidet - gamle sykehjemmet Lyngsalpene PK
ny 172 Maja Skrøvseth Øiamo, Oppdal PK Kv U12 275 ny 11.mar Støren skytesenter Støren SSK
-18 172 Jan Petter Røsok, Sarpsborg PK V70 275 -6 29.okt Kulås Sarpsborg PK
ny 172 Sara Ndapandula Haugnes, Kristiansund PK Kv U12 275 ny 8.jan Gamle meierikjelleren Sunndal PK
+55 172 Oskar Martinius Hansen, Sarpsborg PK Menn U12 275 +6 24.sep Kulås Sarpsborg PK
ny 172 Karl Einar Ellingsen, Skudenes PK 275 ny 28.okt Skudenes havn Skudenes PK
+42 172 Jostein Engesmo, Støren SSK V60 275 +3 7.jan Støren skytesenter Støren SSK
+42 172 Ole-Fredrik Vikerheim, Sarpsborg PK 275 +3 19.nov Kulås Sarpsborg PK
-51 183 Bjørn Lyder Hervard, Bærum PK V70 274 -9 10.mai Kolsås Bærum PK
ny 183 Fredrik Berg Forren, Oppdal PK Menn U16 274 ny 11.mar Støren skytesenter Støren SSK
+49 183 Erhard Lohse, Bergen PK V50 274 +6 16.mai Laksevåg Bergen PK
+36 183 Tore Viggo Martinsen, Sarpsborg PK V50 274 +3 19.nov Kulås Sarpsborg PK
-46 187 Bjørg Wright Kristiansen, Sarpsborg PK Kv V50 273 -9 29.okt Kulås Sarpsborg PK
ny 187 Ranveig Heggen, Haugesund PK Kv 273 ny 20.sep Stavangergata 5 Haugesund PK
ny 187 Geir Sivertsen, Åsane PK V50 273 ny 23.mar Jonahola Åsane PK
ny 187 Bjarne Johannessen, Sunndal PK 273 ny 12.mar Gamle meierikjelleren Sunndal PK
+106 187 Noah Kristiansen, Sarpsborg PK Menn U12 273 +20 15.okt Kulås Sarpsborg PK
ny 187 Tor Håkon Betten Åsgård, Kristiansund PK 273 ny 16.sep Bjørnehaugen Kristiansund PK
-55 187 Andreas Alsterlind Kristensen, Tromsø PK 273 -10 13.mai Mellomvegen Tromsø PK
+10 187 Vibeke Sætre, Bærum PK Kv 273 -2 8.mar Kolsås Bærum PK
+73 187 Kristoffer Stangvik Røssing, Sunndal PK 273 +9 19.feb Gamle meierikjelleren Sunndal PK
+87 196 Jonas Ramberg Thorkildsen, Sarpsborg PK Menn U16 272 +16 19.nov Kulås Sarpsborg PK
+28 196 Pål Nag Aas, Aron SK Drammen V60 272 +2 13.mar Drammen Aron SK Drammen
+111 196 Emil Bøhn, Bærum PK Menn U12 272 +27 8.mar Kolsås Bærum PK
-4 196 Petter Mandt, Grimstad SS V60 272 -4 8.jan Fevikhallen Grimstad SS
+43 196 Rasim Hodzic, Sarpsborg PK V50 272 +5 19.nov Kulås Sarpsborg PK
ny 196 Per Erik Dalén, Oslo PK 272 ny 27.sep Kolsås Bærum PK
ny 196 Stein Vidar Amundsen, Hamar IL-Pgr SH 1 272 ny 29.jan Solør Skytterhall Namnå PK
+114 196 Hans Olav Bjelvin, Mo PK V60 272 +34 28.jan Hunstad Barneskole Bodø SSK
-87 196 Jon Helland Bogstrand, Bodø SSK V50 272 -13 28.jan Hunstad Barneskole Bodø SSK
-38 205 Ole Martin Grønås, Bodø SSK V50 271 -8 3.mai Hunstad Barneskole Bodø SSK
-29 205 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V60 271 -7 22.jan Utvorda grendehus Sitter IL PK
ny 205 Finn Jarle Sørli, Stjørdal PK 271 ny 22.jan Utvorda grendehus Sitter IL PK
ny 205 Andreas Noteng, Støren SSK 271 ny 11.mar Støren skytesenter Støren SSK
ny 205 Mari Berg Forren, Oppdal PK Kv U12 271 ny 11.mar Støren skytesenter Støren SSK
+22 210 Sten Helge Eilertsen, Tromsø PK 270 +2 13.mai Mellomvegen Tromsø PK
ny 210 Bjørn Johan Mariboe, Ringerike PK 270 ny 3.mar Ekeberg OKTS
ny 210 Sølve-Aleksander Kjellbakk, Bodø SSK Menn U16 270 ny 3.mai Hunstad Barneskole Bodø SSK
+54 210 Svanhild Storstein, Haugesund PK Kv V50 270 +7 15.feb Stavangergata 5 Haugesund PK
-56 210 Roy Strøm, Sitter IL PK 270 -11 22.jan Utvorda grendehus Sitter IL PK
ny 210 Tomas Dahl, Ørland PK 270 ny 29.apr Brekstad Ørland PK
ny 216 Kjetil Forren, Oppdal PK 269 ny 11.mar Støren skytesenter Støren SSK
ny 216 Øystein Daniel Wisløff, Sitter IL PK 269 ny 22.jan Utvorda grendehus Sitter IL PK
+8 216 Liv Fritzvold, Bærum PK Kv V70 269 -1 8.mar Kolsås Bærum PK
ny 219 Amund Elias Noteng, Støren SSK Menn U12 268 ny 11.mar Støren skytesenter Støren SSK
-5 219 Alf-børge Bonsaksen, Støren SSK 268 -4 11.mar Støren skytesenter Støren SSK
ny 219 Unni Ramsvik Halvorsen, Farris SS - Larvik Kv 268 ny 20.okt Bommestadhallen Farris SS - Larvik
-149 222 Tim Leo Czternasty Hembre, Bærum PK Menn U12 267 -20 10.mai Kolsås Bærum PK
ny 222 Mats Hensema Andersen, Sarpsborg PK Menn U14 267 ny 29.okt Kulås Sarpsborg PK
ny 222 Martin Rushfeldt Krüger, Mo PK 267 ny 28.jan Hunstad Barneskole Bodø SSK
ny 222 Rizvan Vakhidovitsj Edaev, Sarpsborg PK 267 ny 22.jan Kulås Sarpsborg PK
ny 222 Ola Todal, Trondhjems PK V60 267 ny 28.okt Kolstad Trondhjems PK
ny 227 Svein Roger Knutsen, Trondhjems PK 266 ny 25.feb Kolstad Trondhjems PK
+33 227 Roar Ludvigsen, Bergen PK V60 266 +2 21.mar Laksevåg Bergen PK
+12 227 Reidar Owe, Skudenes PK V70 266 -1 22.nov Stavangergata 5 Haugesund PK
-8 227 Kristin Ragnfrid Bakka, Kristiansand PK Kv V50 266 -5 7.apr Gimlehallen Kristiansand PK
ny 227 Svein Granøien, Støren SSK V50 266 ny 7.jan Støren skytesenter Støren SSK
+61 227 Jon Dag Repstad, Kristiansand PK V60 266 +11 7.apr Gimlehallen Kristiansand PK
ny 233 Marius Øygård, Tromsø PK 265 ny 13.mai Mellomvegen Tromsø PK
-41 233 Kristian Kristiansen, Tromsø PK 265 -11 7.jan Mellomveien Tromsø PK
+99 233 Runar Jakobsen, Sarpsborg PK 265 +74 29.okt Kulås Sarpsborg PK
+22 233 Helmer Kristiansen, Sarpsborg PK V50 265   - 19.feb Kulås Sarpsborg PK
ny 237 Øyvind Lund Johnsen, Farris SS - Larvik 264 ny 20.okt Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 237 Øyvind Stene, Sarpsborg PK V50 264 ny 29.okt Kulås Sarpsborg PK
ny 237 Sindre Heitmann, Lyngsalpene PK 264 ny 28.jan Lyngseidet - gamle sykehjemmet Lyngsalpene PK
+33 237 Martin Granøien, Støren SSK Menn U16 264 +3 7.jan Støren skytesenter Støren SSK
ny 237 Kai André Høglund, Sarpsborg PK 264 ny 29.okt Kulås Sarpsborg PK
+46 237 Egil Rød, Sunndal PK V50 264 +8 12.mar Gamle meierikjelleren Sunndal PK
+67 237 Anikken Kvanlid Endresen, Haugesund PK Kv 264 +18 23.aug Stavangergata 5 Haugesund PK
ny 244 Kristoffer Rye-Holmboe, Tromsø PK Menn U12 263 ny 28.okt Mellomvegen Tromsø PK
ny 244 Bernt Åge Hartveit, Åsane PK 263 ny 23.mar Jonahola Åsane PK
ny 244 Danilo Kaulfuss Fritzsche, Melhus PK 263 ny 1.nov Melhushallen Melhus PK
+36 244 Oliver Tobias Aas, Ørland PK Menn U16 263 +6 11.mar Støren skytesenter Støren SSK
ny 248 Kurt Osvaldsen, Lyngsalpene PK V50 262 ny 28.jan Lyngseidet - gamle sykehjemmet Lyngsalpene PK
-9 248 Rune Pedersen, Kristiansand PK 262 -5 7.jan Kristiansand Kristiansand PK
ny 248 Edvard Korssjøen Johnsen, Farris SS - Larvik Menn U14 262 ny 20.okt Bommestadhallen Farris SS - Larvik
ny 248 Arne Sandstøl, Sandnes PK V50 262 ny 10.nov Blåsenborg Stavanger PK
ny 252 Tom Georg Olaissen, Bergen PK 261 ny 21.nov Laksevåg Bergen PK
ny 252 Christian Nilsen, Bodø SSK Menn U16 261 ny 3.mai Hunstad Barneskole Bodø SSK
ny 254 Christian Bjelland Nymark, Haugesund PK 260 ny 15.feb Stavangergata 5 Haugesund PK
ny 255 Svein Ulrik Olsen, Kristiansund PK V70 259 ny 16.sep Bjørnehaugen Kristiansund PK
ny 255 Yngve Lund Bråthen, Trondhjems PK V50 259 ny 28.okt Kolstad Trondhjems PK
ny 257 Mina Henriette Haugan, Tromsø PK Kv U12 258 ny 13.mai Mellomvegen Tromsø PK
+51 257 Olav Ingvar Vedvik, Sitter IL PK V60 258 +15 22.jan Utvorda grendehus Sitter IL PK
ny 259 Ida-Marie Tretnes Knutson, Kristiansund PK Kv U16 257 ny 16.sep Bjørnehaugen Kristiansund PK
-48 259 Morten Ludvigsen, Sarpsborg PK V50 257 -16 19.feb Kulås Sarpsborg PK
ny 259 Rune Berg, Sarpsborg PK V50 257 ny 22.jan Kulås Sarpsborg PK
-58 262 Kjell Åke Lappen Andresen, Verdal SSL V70 256 -18 22.jan Utvorda grendehus Sitter IL PK
-24 263 Gerhard Fisch Vågen, Bergen PK V70 255 -12 5.okt Laksevåg Bergen PK
ny 264 Øyvind Jenssen, Kristiansund PK V70 254 ny 16.sep Bjørnehaugen Kristiansund PK
ny 265 Håvard Larsen, Rissa PK 253 ny 10.feb Brekstad Ørland PK
ny 266 Ken Michael Gunderstad, Haugesund PK 251 ny 19.apr Stavangergata 5 Haugesund PK
ny 266 Kristian Eldesvik, Skudenes PK 251 ny 28.okt Skudenes havn Skudenes PK
-223 268 Thomas Vestmo, Tromsø PK Menn U16 249 -41 13.mai Mellomvegen Tromsø PK
ny 268 Sebastian Linde Hakimi, Aron SK Drammen 249 ny 24.apr Drammenshallen Aron SK Drammen
+23 270 Peter Bergheim, Sandane PK V50 248 -5 4.mar Ura Sandane PK
ny 270 Gunnar Orthe, Haugesund PK V50 248 ny 15.mar Stavangergata 5 Haugesund PK
ny 272 Jonathan Leander Claudius, Tromsø PK 247 ny 13.mai Mellomvegen Tromsø PK
ny 272 Stein Riise, Bergen PK V50 247 ny 21.nov Laksevåg Bergen PK
-151 274 Alexander Brynthe Martinsen, Sarpsborg PK Menn U16 240 -44 19.feb Kulås Sarpsborg PK
+8 275 Frida Bøhn, Bærum PK Kv U14 234 -22 8.mar Kolsås Bærum PK
ny 275 Amund Granøien, Støren SSK Menn U14 234 ny 7.jan Støren skytesenter Støren SSK
ny 277 Ståle Nordeng, Trondhjems PK V50 233 ny 28.okt Kolstad Trondhjems PK
+32 278 Hannah Gustavsen, Sarpsborg PK Kv U16 230 -8 24.sep Kulås Sarpsborg PK
ny 279 Endre Ferkingstad, Skudenes PK 229 ny 29.okt Skudenes havn Skudenes PK
+46 279 Terje Westerli, Tromsø PK 229 +14 29.apr Mellomveien Tromsø PK
ny 281 Jon Erling Clementsen, Ørsta/Volda PK 226 ny 4.mar Ura Sandane PK
ny 281 Frode Øvstedal, Skudenes PK 226 ny 20.mai Skudenes Havn Skudenes PK
+31 283 Knut Ove Bjørlo, Sandane PK 220 -15 4.mar Ura Sandane PK
ny 284 Aage Nymark, Oslo PK V50 219 ny 27.sep Kolsås Bærum PK
ny 285 Bård Roe Flore, Sitter IL PK Menn U16 211 ny 22.jan Utvorda grendehus Sitter IL PK
ny 286 Lauren Johanne Heitmann, Lyngsalpene PK Kv 208 ny 28.jan Lyngseidet - gamle sykehjemmet Lyngsalpene PK
ny 287 Ingrid Torstensen, Bodø SSK Kv 191 ny 11.okt Hunstad Barneskole Bodø SSK
ny 288 Rune Vika, Haugesund PK V50 189 ny 22.nov Stavangergata 5 Haugesund PK
ny 288 Geir Magne Tangstad, Melhus PK 189 ny 8.feb Melhushallen Melhus PK
ny 290 Odin Olsen, Sitter IL PK Menn U12 172 ny 22.jan Utvorda grendehus Sitter IL PK
ny 291 Rand Vika, Haugesund PK Menn U14 170 ny 22.nov Stavangergata 5 Haugesund PK
ny 292 Magnus Mork Mulvik, Kristiansund PK Menn U14 153 ny 12.mar Gamle meierikjelleren Sunndal PK
ny 293 Bendik Geving, Sitter IL PK Menn U14 120 ny 22.jan Utvorda grendehus Sitter IL PK
ny 294 Lise-Marie Nygård Olsen, Halden PK Kv Jr 86 ny 22.jan Kulås Sarpsborg PK