Alle på topp: Luft-Sprint   2018 Klasse: Menn Kv Menn Jr Kv Jr oppdatert 16.juni 2018
vurd.krav: - - - - Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet 124 skyttere
2017 pl Navn, Klubb klasse Sum 2017 Dato type Sted Arr.
-   1 Pål Hembre, Bærum PK V50 298 -2 9.feb Brekstad Ørland PK
+2 2 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK V50 297 +1 12.mar Drammen Aron SK Drammen
+45 3 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 296 +7 18.apr Kolsås Bærum PK
+11 3 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 296 +2 11.feb Brekstad Ørland PK
-3 5 Ingar Woll, Bærum PK 295 -2 1.jun Ekeberg OKTS
+45 6 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK Menn Jr 294 +6 28.feb Kolsås Bærum PK
+99 7 Kjell Erik Olaisen, Haugesund PK V50 293 +10 7.mar Stavangergt. 5 Haugesund PK
-   8 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 292 -3 9.feb Brekstad Ørland PK
ny 8 Ingeborg Gran, Steinkjer PK Kv V50 292 ny 9.feb Brekstad Ørland PK
ny 8 Tobias Bekken, Støren SSK Menn U12 292 ny 13.apr Alfhallen Kisen MSL
+6 8 Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK 292 -2 18.apr Kolsås Bærum PK
+211 8 Tomas Dahl, Ørland PK 292 +21 10.feb Brekstad Ørland PK
+6 13 Ole-Harald Aas, Bærum PK 291 -2 17.mar NM Sotra Sartor SSL
+1 13 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V50 291 -3 7.mar Stavangergt. 5 Haugesund PK
+24 13 Alf Magne Heskja, Haugesund PK V60 291   - 10.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 13 Morten Antonsen, Ørland PK 291 ny 11.feb Brekstad Ørland PK
+6 13 Håvard Hoff, Ørland PK 291 -2 10.feb Brekstad Ørland PK
+6 13 Roald Stallemo, Kristiansand PK V50 291 -2 7.jan Fevik Grimstad SS
ny 19 Victoria Wold Bremvåg, Ørland PK Kv U12 290 ny 13.apr Alfhallen Kisen MSL
ny 20 Gunrid Kjellmark, Trondhjems PK Kv 289 ny 11.feb Brekstad Ørland PK
-6 20 Petter Kleiven, Lillestrøm OP V50 289 -5 17.mar NM Sotra Sartor SSL
+65 20 Ove Eugen Horgen, Bærum PK V60 289 +4 28.feb Kolsås Bærum PK
+8 20 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 289 -3 22.apr Kolstad Trondhjems PK
-1 20 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv V50 289 -4 17.mar NM Sotra Sartor SSL
+41 20 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK 289 +2 9.feb Brekstad Ørland PK
+2 26 Frank Roy Haugland, Oppegård SL V60 288 -4 17.jan Kolsås Bærum PK
ny 26 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 288 ny 9.feb Brekstad Ørland PK
+11 26 Viggo Olden, Ørland PK 288 -3 10.feb Brekstad Ørland PK
ny 29 Morgan Bunes, Bærum PK 287 ny 17.mar NM Sotra Sartor SSL
+151 29 Maja Skrøvseth Øiamo, Oppdal PK Kv U12 287 +12 13.apr Alfhallen Kisen MSL
+42 29 Kristoffer Stangvik Røssing, Sunndal PK 287 +1 7.jan Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
-27 29 Einar Morten Landsem, Støren SSK 287 -10 13.jan Støren Skytesenter Støren SSK
-1 29 John Lothe, Haugesund PK 287 -5 7.mar Stavangergt. 5 Haugesund PK
+42 29 Atle Bergsrud, Bærum PK 287 +1 18.apr Kolsås Bærum PK
+22 29 Jon Kristian Ulvin, Trondhjems PK 287 -1 17.mar NM Sotra Sartor SSL
ny 36 Haakon Dragsnes Rognes, Trondhjems PK 286 ny 17.mar NM Sotra Sartor SSL
ny 36 Bernardus Van Rijn, Kristiansand PK 286 ny 17.feb Kristiansand Kristiansand PK
ny 36 Line Nor, Bærum PK Kv 286 ny 1.jun Ekeberg OKTS
ny 36 Terje Bjørlo Olsen, Bærum PK 286 ny 9.mai Kolsås Bærum PK
+140 40 Malin Vik, Ørland PK Kv U12 285 +10 11.feb Brekstad Ørland PK
+79 40 Bjørn Harald Vik, Ørland PK V50 285 +3 10.feb Brekstad Ørland PK
+118 40 Kirstin Dorothea Jensen, Kristiansund PK Kv Jr 285 +7 17.mar NM Sotra Sartor SSL
+21 40 Hans Petter Norland, Lillestrøm OP V50 285 -2 13.apr Alfhallen Kisen MSL
+97 40 Luca Abele Piciaccia, Bærum PK V50 285 +5 18.apr Kolsås Bærum PK
+97 40 Silvia del Zotto, Bærum PK Kv V50 285 +5 18.apr Kolsås Bærum PK
+39 46 Jan Berthin Tønnessen, Kristiansand PK V50 284 -1 17.feb Kristiansand Kristiansand PK
+51 46 May Britt Jensen, Kristiansund PK Kv 284   - 18.feb Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
ny 46 Geir Yngvar Haugsnes, Haugesund PK 284 ny 10.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 46 Tor Inge Brokjøb, Stavanger PK V70 284 ny 17.mar NM Sotra Sartor SSL
+120 46 Morten Jensen, Støren SSK 284 +7 13.jan Støren Skytesenter Støren SSK
+60 46 Per Størker Haugnes, Kristiansund PK V50 284 +1 17.mar NM Sotra Sartor SSL
+25 46 Frank Istad, Kristiansund PK 284 -2 17.mar NM Sotra Sartor SSL
+66 53 Andreas Tømmerbakke, Bærum PK V70 283 +1 9.mai Kolsås Bærum PK
ny 53 Anne Mette Sæteren, Bærum PK Kv 283 ny 17.mar NM Sotra Sartor SSL
+53 53 Knut Fornes, Sitter IL PK 283   - 10.feb Brekstad Ørland PK
ny 53 Elin Leirvik, Trondhjems PK Kv 283 ny 22.apr Kolstad Trondhjems PK
ny 53 Arnt Olav Flønes, Stavanger PK V60 283 ny 17.mar NM Sotra Sartor SSL
+71 58 John Sverre Aas, Støren SSK Menn U14 282 +1 10.feb Brekstad Ørland PK
+92 59 Adrian Gran, Steinkjer PK Menn Jr 281 +2 17.mar NM Sotra Sartor SSL
ny 59 Casper Christophersen Ring, Ørland PK Menn U14 281 ny 13.apr Alfhallen Kisen MSL
+12 59 Jon Arne Brekken, Sunndal PK V60 281 -5 7.jan Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
+78 59 Ronny Lavik, Kr.sand Garnison PK 281 +1 17.feb Kristiansand Kristiansand PK
-40 59 Jon Inge Barseth, Ørland PK 281 -12 9.feb Brekstad Ørland PK
+178 64 Tim Leo Czternasty Hembre, Bærum PK Menn U12 280 +13 13.apr Alfhallen Kisen MSL
ny 64 Astrid Mjøen, Ørland PK Kv 280 ny 17.mar NM Sotra Sartor SSL
ny 64 Morten Teinum, Kr.sand Garnison PK 280 ny 17.feb Kristiansand Kristiansand PK
+7 64 Ludvik Paulsen Wigdahl, Ørland PK Menn U12 280 -6 13.apr Alfhallen Kisen MSL
+38 68 Helge Olden, Ørland PK V60 279 -4 17.mar NM Sotra Sartor SSL
ny 68 Henrik Yttergård-strand, Støren SSK Menn U14 279 ny 13.apr Alfhallen Kisen MSL
+3 68 Obelix Barbala, Trondhjems PK 279 -7 17.mar NM Sotra Sartor SSL
+51 68 Thea Mari Hovin Landsem, Støren SSK Kv U16 279 -3 22.apr Kolstad Trondhjems PK
+47 72 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK 278 -4 22.apr Kolstad Trondhjems PK
ny 72 Marius Haugerud, Bodung PK 278 ny 25.mai Ekeberg OKTS
-35 72 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 278 -13 13.jan Støren Skytesenter Støren SSK
-29 72 Peder Sperstad, Bærum PK V50 278 -12 17.mar NM Sotra Sartor SSL
ny 72 Michael Strøm, Sitter IL PK 278 ny 21.jan Utvorda Sitter IL PK
+57 72 Arild Inge Wollan, Støren SSK V50 278 -3 13.jan Støren Skytesenter Støren SSK
+86 72 Rune Kimo, Rissa PK 278   - 13.jan Støren Skytesenter Støren SSK
+65 72 Vilde Erga Sunde, Sandnes PK Kv U16 278 -2 17.mar NM Sotra Sartor SSL
+139 80 Mari Berg Forren, Oppdal PK Kv U12 277 +6 13.apr Alfhallen Kisen MSL
ny 80 Geir Vatne, Kristiansand PK 277 ny 6.jan Kristiansand Kristiansand PK
ny 82 Sivert Mørch Kirknes, Ørland PK Menn U14 275 ny 13.apr Alfhallen Kisen MSL
+54 83 Kjetil Risåsen, Bærum PK 274 -6 28.feb Kolsås Bærum PK
ny 83 Ragna Marie Folstad, Støren SSK Kv 274 ny 22.apr Kolstad Trondhjems PK
+148 83 Liv Fritzvold, Bærum PK Kv V70 274 +5 28.feb Kolsås Bærum PK
+43 86 Irene Mork, Kristiansund PK Kv 273 -8 17.mar NM Sotra Sartor SSL
+132 87 Finn Jarle Sørli, Stjørdal PK 272 +1 9.feb Brekstad Ørland PK
-44 87 Jostein Johan Nygård Sunde, Sandnes PK 272 -18 17.mar NM Sotra Sartor SSL
ny 89 Annie Rein Havn, Sitter IL PK Kv Jr 271 ny 21.jan Utvorda Sitter IL PK
+147 89 Bjørn Harald Brakstad, Sunndal PK Menn U16 271 +3 18.feb Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
+142 89 Jon Dag Repstad, Kristiansand PK V60 271 +2 11.feb Fevik Grimstad SS
ny 92 Martha Birkeland, Haugesund PK Kv 270 ny 7.mar Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 93 Ingrid Marie Haugen, Trondhjems PK Kv Jr 269 ny 22.apr Kolstad Trondhjems PK
+181 93 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK V50 269 +9 9.feb Brekstad Ørland PK
+42 95 Emil Mathias Endresen, Haugesund PK Menn U12 268 -12 10.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
+161 95 Anikken Kvanlid Endresen, Haugesund PK Kv 268 +4 7.mar Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 97 Hans-petter Bruce Ulven, Trondhjems PK V60 267 ny 13.jan Støren Skytesenter Støren SSK
+165 97 Danilo Kaulfuss Fritzsche, Melhus PK 267 +4 10.feb Brekstad Ørland PK
ny 97 Maiken Hellem Dahl, Ørland PK Kv U12 267 ny 13.apr Alfhallen Kisen MSL
+184 100 Ida-Marie Tretnes Knutson, Kristiansund PK Kv Jr 266 +9 17.mar NM Sotra Sartor SSL
+145 101 Emil André Istad, Kristiansund PK Menn Jr 265 -1 18.feb Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
+160 102 Oliver Tobias Aas, Ørland PK Menn Jr 263   - 10.feb Brekstad Ørland PK
+143 103 Kristin Ragnfrid Bakka, Kristiansand PK Kv V50 262 -4 17.feb Kristiansand Kristiansand PK
-19 104 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V60 260 -25 13.jan Støren Skytesenter Støren SSK
ny 104 Silje Finsaas, Kristiansund PK Kv Jr 260 ny 17.mar NM Sotra Sartor SSL
ny 106 Åge Olaussen, Haugesund PK V50 257 ny 7.mar Stavangergt. 5 Haugesund PK
+190 107 Odd Ivar Leangen Kristiansen, Sunndal PK Menn U12 254 +6 7.jan Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
+59 107 Kenneth Swan, Kristiansund PK 254 -23 17.mar NM Sotra Sartor SSL
ny 109 Guro Konstanse Frønsdal, Haugesund PK Kv 253 ny 10.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 109 Magne Granøien, Støren SSK 253 ny 13.jan Støren Skytesenter Støren SSK
+207 111 Bård Roe Heggdal Flore, Sitter IL PK Menn U16 252 +41 21.jan Utvorda Sitter IL PK
+144 112 Arne Sandstøl, Sandnes PK V50 251 -13 17.mar NM Sotra Sartor SSL
+67 113 Sara Ndapandula Haugnes, Kristiansund PK Kv U14 249 -26 18.feb Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
ny 114 Henning Bortne, Bærum PK SH 1 247 ny 9.mai Kolsås Bærum PK
ny 115 Sofie Rønningsgrind, Trondhjems PK Kv U16 246 ny 17.mar NM Sotra Sartor SSL
ny 116 Eirik Bævre Istad, Kristiansund PK Menn U12 245 ny 18.feb Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
+211 116 Magnus Mork Mulvik, Kristiansund PK Menn U14 245 +85 17.mar NM Sotra Sartor SSL
+128 118 Reidar Owe, Skudenes PK V70 234 -32 10.jan Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 119 Catharina Granhus, Trondhjems PK Kv Jr 233 ny 17.mar NM Sotra Sartor SSL
+195 120 Iver Nybø Botterli, Kristiansund PK Menn Jr 231 +10 18.feb Gamle Meierikjelleren Sunndal PK
ny 121 Arne Horneland, Haugesund PK 224 ny 7.mar Stavangergt. 5 Haugesund PK
+202 122 Odin Olsen, Sitter IL PK Menn U14 219 +47 21.jan Utvorda Sitter IL PK
ny 123 Anja Helene Ørsnes, Sitter IL PK Kv Jr 191 ny 21.jan Utvorda Sitter IL PK
ny 124 Håvard Myren, Sitter IL PK Menn U14 173 ny 21.jan Utvorda Sitter IL PK