Alle på topp: Std   2018 Klasse: Menn Kv Menn Jr Kv Jr oppdatert 22.april 2018
vurd.krav: 566 - 552 - Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 586 Pål Hembre, 565 Gunn Heidi Haugen 234 skyttere
2017 pl Navn, Klubb klasse Sum 2017 Dato type Sted Arr.
+20 1 Einar Morten Landsem, Støren SSK 561 +9 9.apr Støren Skytesenter Støren SSK
+2 2 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 558 -4 7.jan Buran Trondhjems PK
+6 3 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 553 -3 4.feb Buran Trondhjems PK
+33 4 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK 550 +5 7.jan Buran Trondhjems PK
+75 4 Are Wivestad, Sandnes PK V50 550 +15 3.apr Svartemyr NOP/Vatne
+138 6 Øyvind Stolt Sund, Hafrsfjord PK 547 +26 21.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
+24 6 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 547 -2 29.jan Støren Skytesenter Støren SSK
+10 6 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 547 -6 4.feb Buran Trondhjems PK
-1 9 Håvard Hoff, Ørland PK 545 -12 11.jan Brekstad Ørland PK
+18 10 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 543 -7 21.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
+54 10 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 543 +4 4.mar Vestneshallen Vestnes PK
+63 12 Gunrid Kjellmark, Trondhjems PK Kv 541 +5 4.feb Buran Trondhjems PK
+84 13 Frode Mølland, Greipstad PK 539 +8 18.jan Nodelandshallen Greipstad PK
+24 13 Magnus Idar Strømdal, Trondhjems PK V50 539 -6 7.jan Buran Trondhjems PK
+1 15 Roar Haugan, Støren SSK 538 -15 29.jan Støren Skytesenter Støren SSK
-   16 Ingar Woll, Bærum PK 537 -16 5.apr Hønefoss Ringerike PK
+38 16 Vidar Solheim, Eide og Fræna PK 537 -4 25.feb Bollitun Eide og Fræna PK
-2 18 Viggo Olden, Ørland PK 536 -17 11.jan Brekstad Ørland PK
+18 19 Kenneth Bjørheim Eik, Stavanger PK 535 -10 21.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
+50 20 Morten Antonsen, Ørland PK 534 -4 8.mar Brekstad Ørland PK
+98 20 Roar Skeisvoll, Kopervik PK V50 534 +8 23.feb Kopervik Kopervik PK
+48 22 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V50 531 -7 23.feb Kopervik Kopervik PK
+36 22 Arild Inge Wollan, Støren SSK V50 531 -9 29.jan Støren Skytesenter Støren SSK
+63 24 Harald Strømmegjerde, Sunndal PK 530 -3 3.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+148 25 Kristian Roger Johansen, Kopervik PK 528 +12 9.apr Kopervik Kopervik PK
+59 26 Roger Gösta Persson, Tana-Nesseby PK V50 527 -7 1.mar Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+178 27 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK 525 +15 7.jan Buran Trondhjems PK
+145 28 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 523 +7 9.apr Støren Skytesenter Støren SSK
+62 28 Bjørn Egil Martinsen, Tana-Nesseby PK V50 523 -9 14.jan Vadsø Vadsø SSK
+134 28 Eirik Tjugen, Ørsta/Volda PK 523 +5 25.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 31 Jørn Stefan Opdahl, Tana-Nesseby PK 521 ny 1.mar Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+134 32 Bård Ankar Kostamo Olsen, Tana-Nesseby PK 520 +3 12.apr Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+13 33 Tor Helge Haltvik, Frosta SSL 519 -24 19.apr Vinne skole Levanger SSL
ny 34 Ole Rørvig, Hafrsfjord PK 518 ny 21.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
+80 34 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V70 518 -9 4.feb Buran Trondhjems PK
+98 34 John Lothe, Haugesund PK 518 -5 9.apr Kopervik Kopervik PK
ny 37 Morten Nilsen, Molde PK 517 ny 18.mar Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
+95 37 Odd Steinar Mathisen, Tana-Nesseby PK V50 517 -6 1.mar Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+129 37 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V60 517   - 19.apr Vinne skole Levanger SSL
+90 37 Jan Eirik Roska, Vadsø SSK 517 -7 14.jan Vadsø Vadsø SSK
+218 37 Thor Inge Jacobsen, Stavanger PK V60 517 +16 9.apr Kopervik Kopervik PK
+107 37 Rolf Hindal, Haugesund PK 517 -4 22.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
+208 43 Jon Kristian Ulvin, Trondhjems PK 515 +13 29.jan Støren Skytesenter Støren SSK
+123 43 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 515 -2 18.mar Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 45 Knut Arne Landsverk, Marnar PL 514 ny 8.feb Evje Evje PK
+147 45 Hans Johansen, Trondhjems PK V70 514 +2 7.jan Buran Trondhjems PK
+25 45 Jarl-Edvind Edvardsen, Greipstad PK 514 -24 16.jan Nodelandshallen Greipstad PK
ny 48 Trond Håkon Seland Forgaard, Greipstad PK 513 ny 16.jan Nodelandshallen Greipstad PK
+292 49 Øystein Sætrevik Meland, Haugesund PK 512 +25 22.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 49 Espen Sivertsen, Greipstad PK V50 512 ny 16.jan Nodelandshallen Greipstad PK
+326 49 Erik Andrè Ellingsen, NOP/Vatne 512 +31 3.apr Svartemyr NOP/Vatne
ny 49 Tom Roger Ulleland, Eide og Fræna PK V50 512 ny 25.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 53 Knut Henning Våge, Haugesund PK V50 511 ny 22.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
+321 54 Kenneth Eliussen Kristoffersen, Kopervik PK 509 +28 23.feb Kopervik Kopervik PK
+78 54 Per Størker Haugnes, Kristiansund PK V50 509 -14 25.feb Bollitun Eide og Fræna PK
+354 56 Steinar Huneide, Hjørungavåg PK 506 +32 3.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+217 56 Olga Mikhailovna Pavlova, Molde PK Kv V50 506 +8 18.mar Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 58 Malvin Kåre Molvik, Syvde SSL V60 504 ny 18.mar Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
+509 58 Marius Grinius, Hafrsfjord PK 504 +64 21.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 58 Ole-Martin Berge Haga, Sandnes PK 504 ny 21.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
+99 58 Johnny-Leo Ludviksen Jernsletten, Tana-Nesseby PK V50 504 -15 1.mar Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+348 62 Vilde Erga Sunde, Sandnes PK Kv U16 503 +29 3.apr Svartemyr NOP/Vatne
ny 63 Kjetil Flaa Rødsjø, Ørland PK 502 ny 11.jan Brekstad Ørland PK
+298 63 Tomas Skår Bortne, Kopervik PK 502 +18 9.apr Kopervik Kopervik PK
+234 65 Svein Olav Hagbø, NOP/Vatne V50 500 +6 3.apr Svartemyr NOP/Vatne
+208 65 Raymond Hildonen, Tana-Nesseby PK V50 500 +2 12.apr Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+165 65 Kim Henrik Bertheussen Tafjord, Ørsta/Volda PK 500 -7 18.mar Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
+176 65 Geir Øverås, Vestnes PK 500 -5 18.mar Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
+202 65 Hans Carsten Bøe, Trondhjems PK V50 500 +1 29.jan Støren Skytesenter Støren SSK
+248 65 Arnstein Leif Myklebust, Ørsta/Volda PK 500 +8 18.mar Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
+113 71 Johann Bjørn Adamsson, Kopervik PK V50 499 -15 23.feb Kopervik Kopervik PK
+386 71 Kjell Magne Iversen, Tana-Nesseby PK V50 499 +35 1.feb Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+52 71 Torstein Vikan, Verdal SSL 499 -26 19.apr Vinne skole Levanger SSL
+383 71 Henning Harry Thorsen, Hafrsfjord PK V50 499 +34 21.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 75 Kjetil Hansen, Hafrsfjord PK 497 ny 21.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 76 Obelix Barbala, Trondhjems PK 496 ny 7.jan Buran Trondhjems PK
ny 76 Kristian Lund, Hafrsfjord PK 496 ny 21.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
+189 78 Kjell Stuland Johansen, Trondhjems PK V60 495 -4 7.jan Buran Trondhjems PK
ny 79 Ketil Ingilæ, Tana-Nesseby PK 491 ny 1.feb Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+351 80 Sven Tore Verstad, Ørsta/Volda PK V50 490 +19 3.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+411 81 Bjørn Teigseth, Trondhjems PK V50 489 +31 7.jan Buran Trondhjems PK
+153 82 Erik Stai, Verdal SSL V70 488 -18 19.apr Vinne skole Levanger SSL
ny 82 Rudi Andre Brochs, Kopervik PK V50 488 ny 29.jan Kopervik Kopervik PK
+365 84 Frode Andre Krøvel, Ørsta/Volda PK V50 487 +21 25.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 85 Tore Kjølstad, Frosta SSL V50 485 ny 19.apr Vinne skole Levanger SSL
ny 86 Svein Kristian Risa, Hafrsfjord PK 483 ny 21.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
+355 87 Jon Magnar Frislid, Ørsta/Volda PK 480 +13 18.mar Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
+164 87 Magne Granøien, Støren SSK 480 -22 29.jan Støren Skytesenter Støren SSK
ny 89 Arne Johnny Gill, Greipstad PK V70 479 ny 18.jan Nodelandshallen Greipstad PK
+427 90 Hans-petter Bruce Ulven, Trondhjems PK V60 478 +27 4.feb Buran Trondhjems PK
ny 91 Alexander Kurpios, Time PK 477 ny 21.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
+227 92 Arnstein Liberg, Frosta SSL 476 -15 19.apr Vinne skole Levanger SSL
+163 92 Knut Inge Hildonen, Tana-Nesseby PK V50 476 -25 14.jan Vadsø Vadsø SSK
+65 92 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V60 476 -43 25.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 92 Berner Helland, Marnar PL 476 ny 8.feb Evje Evje PK
+203 96 Elin Leirvik, Trondhjems PK Kv 475 -19 29.jan Støren Skytesenter Støren SSK
+22 96 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V60 475 -51 22.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 98 Kristoffer Rogne Håseth, Vestnes PK 474 ny 18.mar Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
+358 99 Yngve Lund Bråthen, Trondhjems PK V50 473 +9 4.feb Buran Trondhjems PK
+143 100 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK V50 472 -32 18.jan Nodelandshallen Greipstad PK
+213 100 Stein Meyer, Vestnes PK V50 472 -20 18.mar Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 102 Andreas Noteng, Støren SSK 471 ny 29.jan Støren Skytesenter Støren SSK
+196 103 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK V50 470 -24 4.mar Vestneshallen Vestnes PK
ny 104 Kai-Herman Jørgensen, Ørsta/Volda PK 468 ny 3.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+527 104 Arild Sundet, Frosta SSL 468 +48 19.apr Vinne skole Levanger SSL
ny 106 Jonas Bernhard Hjelen, Eide og Fræna PK 467 ny 25.feb Bollitun Eide og Fræna PK
+445 106 Stig Erling Johnsen, Tana-Nesseby PK 467 +22 12.apr Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+258 108 Svein Norfinn Krakeli, Eide og Fræna PK V60 466 -17 25.feb Bollitun Eide og Fræna PK
+246 108 Kjell Åke Lappen Andresen, Verdal SSL V70 466 -19 19.apr Vinne skole Levanger SSL
+407 110 Carl Alexander Eriksson, Trondhjems PK 463 +12 7.jan Buran Trondhjems PK
ny 110 Babak Shafizadeh, Kopervik PK 463 ny 9.apr Kopervik Kopervik PK
+530 110 Kim Vater, Haugesund PK V60 463 +48 22.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
+428 113 Johann Hammerdinger, Haugesund PK V50 462 +15 22.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
+241 113 Tor Håkon Betten Åsgård, Kristiansund PK 462 -23 3.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+469 113 Tormod Sjursen, Haugesund PK 462 +27 22.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
+374 116 Jan Inge Johansen, Tana-Nesseby PK 461 +2 11.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+375 117 Frode Kolvik Paulsen, Hjørungavåg PK 460 +2 3.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 118 Ole Thomas Furuseth, Kr.sand Garnison PK 457 ny 16.jan Nodelandshallen Greipstad PK
ny 118 Gudrun Johnsen, Greipstad PK Kv V70 457 ny 16.jan Nodelandshallen Greipstad PK
+390 120 Gunnar Aske, Trondhjems PK V50 456 +2 4.feb Buran Trondhjems PK
+588 121 Jarle Bjølverud, Molde PK V60 455 +62 4.mar Vestneshallen Vestnes PK
+215 121 Dag Magnus Saxeide, Hafrsfjord PK V50 455 -33 21.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
+315 121 Arne Johan Ervik, Ørland PK 455 -14 8.mar Brekstad Ørland PK
+386 124 Thomas Vikan Strøm, Viking PK og RK V50 454   - 4.feb Buran Trondhjems PK
+300 125 Finn Olsen, Vestnes PK V50 453 -19 4.mar Vestneshallen Vestnes PK
ny 126 Jan Erik Thomsen, Kopervik PK 452 ny 29.jan Kopervik Kopervik PK
+600 127 May Britt Jensen, Kristiansund PK Kv 450 +63 4.mar Vestneshallen Vestnes PK
+93 128 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK V50 449 -59 19.apr Vinne skole Levanger SSL
+166 129 Olav Kirkhus Larsen, Kopervik PK 446 -49 9.apr Kopervik Kopervik PK
ny 130 Trond Larsen, Trondhjems PK 444 ny 7.jan Buran Trondhjems PK
+311 131 May Helen Johannessen, Hafrsfjord PK Kv 442 -25 21.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 131 Einar Andreas Kvam, Vadsø SSK 442 ny 14.jan Vadsø Vadsø SSK
+428 133 Linda Basma, Tana-Nesseby PK Kv 440 -2 1.mar Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+121 134 Frank Istad, Kristiansund PK 439 -62 4.mar Vestneshallen Vestnes PK
ny 134 Reinert Hansen, Kopervik PK 439 ny 23.feb Kopervik Kopervik PK
+385 134 Raymond Liabø Olsen, Vestnes PK 439 -11 4.mar Vestneshallen Vestnes PK
ny 137 Torbjørn Ånensen, Skudenes PK 437 ny 29.jan Kopervik Kopervik PK
+575 138 Jan Verner Gjertsen, Molde PK 435 +44 25.feb Bollitun Eide og Fræna PK
+508 139 Anders Bruaset, Vestnes PK 432 +18 4.mar Vestneshallen Vestnes PK
ny 139 Tormod Vinje, Vigra og Valderøy PK V50 432 ny 18.mar Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
+447 141 Roar Troset Larsen, Trondhjems PK V60 431 -3 9.apr Støren Skytesenter Støren SSK
+125 142 Arnold Erling Måsøval-Jensen, Vigra og Valderøy PK V50 429 -70 3.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 143 Terje Eik-Nes, Haugesund PK 428 ny 22.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
+547 144 Cecilie Therese Gjelsten, Vestnes PK Kv 426 +27 4.mar Vestneshallen Vestnes PK
+484 144 Steven David Bendal, Vigra og Valderøy PK V50 426 +5 18.mar Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 146 Dawid Slawomir Tarnogorski, Hjørungavåg PK 425 ny 3.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+572 146 Leif-Jarle Tirevoll, Hjørungavåg PK 425 +36 3.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 146 Øystein Sporsheim, Molde PK 425 ny 25.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 149 Rasmus Risa, Hafrsfjord PK 424 ny 21.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 150 Bjørnar Klokk, Sykkylven PK 423 ny 3.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+501 150 Kjetil Høyme, Hjørungavåg PK 423 +10 3.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+189 152 Gøran Roland, Vestnes PK 422 -65 4.mar Vestneshallen Vestnes PK
ny 153 Sun Bore, Time PK Kv 420 ny 21.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 154 Bjørn Arvid Årevik, Syvde SSL V60 419 ny 18.mar Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 154 Tormod Fremstad, Ørland PK V60 419 ny 8.mar Brekstad Ørland PK
+443 154 Tore Kristian Rothaug, Trondhjems PK 419 -12 7.jan Buran Trondhjems PK
ny 157 Stian Fossan, Steinkjer PK 418 ny 19.apr Vinne skole Levanger SSL
+542 157 Siv Brudevoll, Vestnes PK Kv V50 418 +22 3.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+551 159 Robert Ilievski, Greipstad PK 415 +23 18.jan Nodelandshallen Greipstad PK
+434 160 Bjørn Magne Holm, Tana-Nesseby PK V50 411 -21 1.mar Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 160 Endre Johannessen, Hafrsfjord PK 411 ny 21.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 162 Per Magne Hoftun, Time PK V60 408 ny 21.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 162 Ole Christian Østraadt Idland Jr., Hafrsfjord PK 408 ny 21.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 164 Sven-Thore Sletten, Kopervik PK 406 ny 23.feb Kopervik Kopervik PK
ny 164 Eric Eldøy, Trondhjems PK 406 ny 7.jan Buran Trondhjems PK
ny 166 Bo Gøran Nilsson, Vadsø SSK V50 405 ny 14.jan Vadsø Vadsø SSK
ny 167 Egil Åslid, Ørsta/Volda PK V60 404 ny 18.mar Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 168 Geir Flø, Ørsta/Volda PK V50 403 ny 25.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 168 Roald Fuglestad, Hå PK 403 ny 3.apr Svartemyr NOP/Vatne
ny 168 Bjørn Moland, Hafrsfjord PK V50 403 ny 21.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 171 Terje Rødseth, Eide og Fræna PK 400 ny 25.feb Bollitun Eide og Fræna PK
+531 172 Fredrik Styve, Haugesund PK 397 +2 22.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 172 Anders Næss, Molde PK 397 ny 18.mar Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 174 Emil Frøvik, Haugesund PK 393 ny 22.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 175 Nils Christian Stokke Johansen, Kristiansund PK 387 ny 3.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 175 Lena Bratteberg, Ørsta/Volda PK Kv 387 ny 25.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 177 Daniel Sæter, Molde PK 386 ny 18.mar Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 177 Wieslaw Maciak, Molde PK V50 386 ny 18.mar Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 179 Hartti Ruuben Kristola, Hafrsfjord PK V60 385 ny 21.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
+487 180 Stig Robert Talberg, Vestnes PK 383 -23 4.mar Vestneshallen Vestnes PK
ny 181 Roy Kristian Istad, Molde PK 382 ny 18.mar Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
+651 181 Steffen Smoge Storealme, Hjørungavåg PK 382 +82 3.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 183 Hans Christian Granhus, Trondhjems PK 378 ny 7.jan Buran Trondhjems PK
+550 184 Jan Arve Wiik, Vigra og Valderøy PK 377 -7 3.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+449 185 Endre Ferkingstad, Skudenes PK 376 -41 29.jan Kopervik Kopervik PK
+443 185 Stian Håvås, Haugesund PK 376 -45 22.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
+492 187 Annie Tokerud, Greipstad PK Kv 375 -28 18.jan Nodelandshallen Greipstad PK
ny 188 Lars Kristian Sollid, Hjørungavåg PK V50 371 ny 18.mar Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 189 Kai Lasse Falla, Greipstad PK 370 ny 16.jan Nodelandshallen Greipstad PK
+392 190 Ivar André Risanger Framnes, Haugesund PK 366 -69 22.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
+558 191 Joacim Moen Volle, Vestnes PK 364 -15 4.mar Vestneshallen Vestnes PK
ny 192 Tore Dammerud, Hjørungavåg PK V50 363 ny 18.mar Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
+466 193 Bahige Tabbara, Ålesund PK V60 360 -48 3.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 194 Arne Kolbjørnsen, Haugesund PK V50 359 ny 22.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 195 Leiv Audun Grasdal, Molde PK V70 358 ny 25.feb Bollitun Eide og Fræna PK
+458 196 Trond Gunnar Christiansen, Haugesund PK 357 -55 22.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
+567 197 Tore Lenhardt Baath Gundersen, Vigra og Valderøy PK 352 -16 25.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 198 Egil Vetvik, Eide og Fræna PK V50 349 ny 25.feb Bollitun Eide og Fræna PK
+620 199 Birger Berg, Trondhjems PK V70 342 +24 7.jan Buran Trondhjems PK
+586 200 Håvard Hetland, Haugesund PK V50 338 -12 22.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 201 Bjørn Steinar Lien Thorvaldsen, Hå PK V50 337 ny 3.apr Svartemyr NOP/Vatne
ny 201 Aina Margrethe Bogø, Verdal SSL Kv 337 ny 19.apr Vinne skole Levanger SSL
+637 203 Tore Bernhoff, Hafrsfjord PK V50 329 +46 21.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
+615 204 Trond Cato Svensli, Vestnes PK 328 +10 3.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 205 Kurt Tretnes, Vestnes PK 326 ny 4.mar Vestneshallen Vestnes PK
+524 206 Raymond Ivan Løvik, Vestnes PK 324 -62 3.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 207 Arne-Gisle Taraldsøy, Haugesund PK 317 ny 22.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
ny 208 Tonny Bugge, Molde PK 311 ny 25.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 209 Idar Ole Svedhaug, Syvde SSL 306 ny 18.mar Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 209 Jøran Thomsen, Kopervik PK Menn Jr 306 ny 29.jan Kopervik Kopervik PK
ny 211 Mantvydas Supila, Haugesund PK 302 ny 22.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
+579 212 Odd Helge Olsen, Hafrsfjord PK V60 301 -42 21.mar Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 213 Terje Bolli, Vigra og Valderøy PK 300 ny 18.mar Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 214 Bjørn-erik Drage, Syvde SSL 299 ny 18.mar Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 214 Alexander Westad, Molde PK Menn Jr 299 ny 25.feb Bollitun Eide og Fræna PK
ny 216 Bjørnar Sivertsen, Molde PK 297 ny 18.mar Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
+642 217 Magomed Domajev, Haugesund PK V50 279 +46 22.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
+607 218 Aleksander Wold Olsen, Vestnes PK Menn Jr 276 -35 4.mar Vestneshallen Vestnes PK
ny 219 Nils Morten Garshoel, Syvde SSL 267 ny 18.mar Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
+641 220 Olaf Riksfjord, Vestnes PK V60 265 +40 4.mar Vestneshallen Vestnes PK
ny 221 Piia Johanna Strandman, Syvde SSL Kv 261 ny 18.mar Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 221 Nina Lillian Ekremsæter, Syvde SSL Kv 261 ny 18.mar Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
+628 223 Sandra Beate Roald Blindheim, Vigra og Valderøy PK Kv 257 -3 3.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 224 Dag Kjelstadli, Syvde SSL 252 ny 18.mar Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 225 Catharina Granhus, Trondhjems PK Kv Jr 246 ny 7.jan Buran Trondhjems PK
ny 226 Tobias Langåker, Kopervik PK Menn U12 245 ny 29.jan Kopervik Kopervik PK
ny 227 Birger Ivar Fiskå, Syvde SSL V60 243 ny 18.mar Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 228 David Nickolay Ingebrethsen, Greipstad PK 242 ny 18.jan Nodelandshallen Greipstad PK
ny 229 Magne Rolandsen, Syvde SSL 220 ny 18.mar Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 230 Svein Børresen, Verdal SSL 204 ny 19.apr Vinne skole Levanger SSL
ny 231 John Helge Brandsæter, Molde PK 184 ny 18.mar Ørsta Kulturhus Ørsta/Volda PK
+622 232 Chris Oliver Haanes, Hjørungavåg PK 178 -72 3.feb Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 233 Arne Bernhard Taraldsøy, Haugesund PK V70 158 ny 22.feb Stavangergt. 5 Haugesund PK
+619 234 Knut Krogsæter, Vestnes PK V50 131 -121 4.mar Vestneshallen Vestnes PK