Alle på topp: VM Fin   2019 Klasse: A B C oppdatert 18.oktober 2019
krav 570 540 505 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 595 Pål Hembre, 582 Karin Isaksen 699 skyttere ( -102 )
2018 pl Navn, Klubb klasse Sum 2018 Dato type Sted Arr.
+4 1 Pål Hembre, Bærum PK V55 588 +10 10.aug Løvenskiold Bærum PK
+7 2 Kjell Jomar Heltne, Florø PK 582 +8 15.jun Florø Florø PK
+4 3 Gunn Heidi Sønsterud Haugen, Numedal SSK Kv 579 +4 23.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
+43 4 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK Menn Jr 578 +16 17.aug Løvenskiold Bærum PK
+9 4 Siv Marit Løvhaug, Dokka PK Kv 578 +5 28.apr WC Beijing ISSF
-4 6 Ingar Woll, Bærum PK 577 -4 17.jun Maridalen OKTS
-   7 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 576 +1 10.okt Buran Trondhjems PK
+12 8 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 575 +5 16.jun Blikshavn Kopervik PK
+1 8 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv 575 +1 5.jun Bråstein Sandnes PK
+45 8 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK 575 +14 12.mai Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 11 Vlad Sacaleanu, Ørsta/Volda PK 574 ny 3.feb Ørsta samfunnshus Ørsta/Volda PK
-2 11 Peder Sperstad, Bærum PK V55 574   - 10.aug Løvenskiold Bærum PK
+67 13 Geyr Runar Jensen, Hamar SSK 573 +18 11.feb Hamar Hamar SSK
+39 14 Runar Magnussen, Sola PK 572 +11 25.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
+27 15 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 571 +7 25.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
+9 15 Ingeborg Gran, Steinkjer PK Kv 571 +2 10.apr Sannan skytesenter Steinkjer PK
-13 17 Morgan Bunes, Bærum PK 569 -10 25.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
+74 17 Jørn Olsen, Narvik PK 569 +17 16.mar NARVIK Narvik PK
-4 17 Håvard Hoff, Ørland PK 569 -4 11.jul Sankthansholet Ørland PK
-17 20 Lasse Hovd, Bærum PK 568 -12 25.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
+9 20 Morten Jørgensen, Kirkenes PK 568 +1 27.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
-7 20 Rune Walsøe Kanstad, Lyngsalpene PK V55 568 -5 3.aug Brosebanen Tromsø PK
-19 20 Bjørn Martin Bruun, Trondheim SS 568 -18 16.jun Myråsen Selbu PK
-14 20 Ole Henning Fjeld, Namnå PK 568 -9 3.mar Brumunddal Brumunddal PK
+27 20 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK 568 +6 8.mar Brevik Porsgrunn PK
+20 20 Tor Jonassen, Sandnes PK V55 568 +3 23.feb Kopervik Kopervik PK
+42 20 Tor Helge Haltvik, Frosta SSL 568 +8 11.jul Sankthansholet Ørland PK
+7 28 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv 567 +1 13.okt Bømlohallen Bremnes PK
+19 28 Arild Inge Wollan, Støren SSK 567 +5 16.jun Dalaråa Sunndal PK
+45 30 Finn Robert Lund, Grenland PK 566 +10 10.feb Geiteryggen Grenland PK
-11 31 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 565 -5 17.aug Løvenskiold Bærum PK
+9 31 Terje Standal, Bremnes PK 565   - 13.okt Bømlohallen Bremnes PK
+104 31 Jan Henrik Eriksen, Bærum PK V55 565 +20 15.jun Løvenskiold Bærum PK
+51 34 Arnt Inge Sandvik, Tromsø PK 564 +10 3.aug Brosebanen Tromsø PK
+40 35 Yuri Tsaplin, Hafrsfjord PK 563 +7 16.jun Blikshavn Kopervik PK
+31 35 Marcus Jan Bertil Fällgren, Porsgrunn PK 563 +4 17.aug Åres Farris SS - Larvik
-6 35 Petter Kleiven, Lillestrøm OP 563 -4 25.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
ny 38 Åge Lier, Stjørdal PK V65 562 ny 30.jun Skatval Stjørdal PK
+6 38 Bjørnar Mikal Heitmann, Halden PK 562 -1 11.mai Fredrikstad Fredrikstad SS
-14 38 Johnny Jenssen, Mo PK 562 -7 15.jun Mo i Rana Mo PK
-11 38 Stian Aleksander Andersen, Trondheim SS 562 -6 16.jun Myråsen Selbu PK
-3 38 Jakob Kråkevik, Odda PK V65 562 -4 10.feb Odda Odda PK
-18 38 Kenneth Johnsen, Narvik PK 562 -8 3.aug Brosebanen Tromsø PK
+15 38 Are Wivestad, Sola PK V55 562 +1 25.sep Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+53 45 Ann Helen Aune, Mysen PL Kv Jr 561 +10 15.sep EM Bologna ESC
+8 45 Stian Solstad, Lyngsalpene PK 561   - 3.aug Brosebanen Tromsø PK
+51 47 Marianne Ullvassveen, Ull SS Kv 560 +9 12.jan Kulås Sarpsborg PK
+19 47 Ole-Harald Aas, Bærum PK 560 +1 25.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
-12 47 Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik V73 560 -6 8.mar Brevik Porsgrunn PK
-12 47 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V55 560 -6 25.sep Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
-18 47 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv 560 -7 13.jan Kvinesdal Kvinesdal PK
+28 47 Viggo Olden, Ørland PK 560 +4 16.jun Myråsen Selbu PK
+6 47 Terje Manfred Teigen Arnesen, Aron SK Drammen 560 -1 23.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 47 Jakob Nes-Lorentzen, Tromsø PK Menn Jr 560 ny 16.sep EM Bologna ESC
ny 55 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK 559 ny 25.sep Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
-35 55 Frank Lien, Ringerike PK V55 559 -11 11.jul Sankthansholet Ørland PK
-46 55 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 559 -15 15.sep Sankthansholet Ørland PK
+85 58 Ivar Andre Ødegård, Stjørdal PK 558 +14 30.jun Skatval Stjørdal PK
ny 58 Hjalmar Magne Joleik, Førde PK V55 558 ny 6.jun Grovastøylen Florø PK
+57 60 Jonny Skevik, Aron SK Drammen V55 557 +9 3.feb Brevik Porsgrunn PK
-14 61 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V73 556 -6 8.sep Jonsvannet Trondhjems PK
ny 61 Kenneth Svinsås, Ørland PK 556 ny 15.sep Sankthansholet Ørland PK
+82 61 Rune Finstad, OKTS V55 556 +12 7.okt Ekeberg OKTS
ny 64 Christer Arnesen Nordbø, Hafrsfjord PK 555 ny 5.jun Bråstein Sandnes PK
+175 64 Helge Kristiansen, Sunndal PK 555 +25 16.jun Dalaråa Sunndal PK
+45 64 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 555 +6 6.okt Bollitun Eide og Fræna PK
ny 67 Kjell Erik Olaisen, Haugesund PK 554 ny 23.sep Kopervik Kopervik PK
+311 67 Elena Eikevoll Heltne, Florø PK Kv Jr 554 +48 15.jun Florø Florø PK
ny 67 Torjus Haukvik, Trondhjems PK 554 ny 19.mar Buran Trondhjems PK
+154 67 Målfrid Pernille Vannebo, Numedal SSK Kv V55 554 +22 25.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
-14 67 Mikkel Bast, Aron SK Drammen 554 -7 23.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
+148 67 Frank Peder Hatlenes, Sandnes PK 554 +21 5.jun Bråstein Sandnes PK
+7 73 Rune Hammer, Aron SK Drammen V55 553 -2 11.jul Sankthansholet Ørland PK
+62 73 Knut Narve Skogland, Trondheim SS 553 +8 25.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
+28 73 Erik Christian Bache, Åsane PK 553 +3 25.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
+353 73 Arnstein Liberg, Frosta SSL 553 +55 30.jun Skatval Stjørdal PK
+36 73 Hege Johnsen, Narvik PK Kv 553 +4 3.aug Brosebanen Tromsø PK
+180 78 Morten Antonsen, Ørland PK 552 +25 30.jun Skatval Stjørdal PK
-25 78 Sjur I Børve, Odda PK 552 -9 11.jul Sankthansholet Ørland PK
-7 78 Vidar Solheim, Eide og Fræna PK 552 -5 6.okt Bollitun Eide og Fræna PK
-54 78 Anne Mette Sæteren, Bærum PK Kv 552 -17 17.jun Maridalen OKTS
+73 82 Esten Murbreck, Hamar SSK V55 551 +8 8.apr Hamar Hamar SSK
+27 82 Espen Magnussen, Sola PK 551 +2 25.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
+305 82 Eirik Myrhaug, Trondhjems PK Menn Jr 551 +46 10.okt Buran Trondhjems PK
-35 82 Magnus Idar Strømdal, Trondhjems PK 551 -11 24.feb Buran Trondhjems PK
+173 82 Anders Arnesen, Grenland PK 551 +23 7.apr Bommestad Farris SS - Larvik
+80 82 Rune Berven-Hanssen, Harstad PK 551 +9 23.feb Kopervik Kopervik PK
ny 82 Knut Inge Kjesbu, Verdal SSL 551 ny 10.apr Sannan skytesenter Steinkjer PK
ny 82 Ole Haldor Pedersen, Arendal PK V55 551 ny 4.mar Stueneshallen Arendal PK
-55 82 Jon Ørsund, Sunndal PK 551 -17 2.jun Dalaråa Sunndal PK
+87 82 Espen Børsum Jensen, Aron SK Drammen SH 1 551 +10 23.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
+98 82 Oddmund Fjerdingen, Rømskog PK V65 551 +12 11.mai Fredrikstad Fredrikstad SS
ny 93 Marius Ugge Eliassen, Sarpsborg PK 550 ny 11.mai Fredrikstad Fredrikstad SS
+409 93 Espen Christoffer Haaland, Birkenes & Lillesand SSL 550 +72 11.aug Flakke Birkenes & Lillesand SSL
ny 93 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen 550 ny 8.aug Flannum Modum PK
+16 93 Thomas Johansen, Narvik PK 550 +1 16.mar NARVIK Narvik PK
-8 93 John Lothe, Haugesund PK 550 -4 23.feb Kopervik Kopervik PK
+24 93 Erik Sveum, Aron SK Drammen V55 550 +2 7.apr Bommestad Farris SS - Larvik
+109 99 Rune Kristian Hansen, Ørland PK V55 549 +15 8.sep Jonsvannet Trondhjems PK
+122 99 Kjetil Skogshagen, Farris SS - Larvik V55 549 +17 7.apr Bommestad Farris SS - Larvik
+18 99 Harald Andreas Sæle, Porsgrunn PK 549 +1 3.feb Brevik Porsgrunn PK
+391 99 Gabor Imre Nyheim-Igari, Årdal SSL 549 +68 11.aug Mjøen Årdal SSL
+29 99 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V65 549 +2 23.apr Vinne Verdal SSL
-33 99 Thorfinn Aksel Larsos, Bodø SSK V55 549 -10 29.jun Bestemorenga Bodø SSK
-25 105 Espen Sivertsen, Greipstad PK 548 -7 7.feb Nodelandshallen Greipstad PK
+222 105 Tore Stensby, Løiten SS 548 +33 11.feb Hamar Hamar SSK
-34 105 Per Olaf Tofsland, Grenland PK 548 -9 7.apr Bommestad Farris SS - Larvik
-17 108 Stig Arne Haugen, Trondheim SS 547 -5 19.jun Støren Skytesenter Støren SSK
+27 108 Olaf Åvitsland, Evje PK V55 547 +2 10.jan Evje Evje PK
+9 108 Erlend Vidar Larsos Kristiansen, Mo PK 547 -1 15.jun Mo i Rana Mo PK
ny 108 Svein Robert Johansen, Vansjø SSL 547 ny 11.mai Fredrikstad Fredrikstad SS
-99 112 Roar Hembre, Trondheim SS V55 546 -27 11.jul Sankthansholet Ørland PK
+68 112 Geir Sverre Gjendem, Stjørdal PK 546 +7 24.feb Buran Trondhjems PK
ny 112 Stian Tønnesen, Greipstad PK 546 ny 7.feb Nodelandshallen Greipstad PK
-14 112 Eivind Minge, Moss PK 546 -5 17.aug Løvenskiold Bærum PK
+127 112 Ida Charlotte Ringstad, Finnsnes PK Kv 546 +16 25.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
+182 112 Morten Nilsen, Molde PK 546 +25 25.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 112 Bjørn Harald Vik, Ørland PK V55 546 ny 11.jul Sankthansholet Ørland PK
+689 112 Roy Andre Hanssen, Bodø SSK 546 +503 28.jan Hunstad Bodø SSK
ny 112 Tøger Rygh, Jørpeland PK V65 546 ny 5.jun Bråstein Sandnes PK
+50 112 Espen Alexander Halvorsen, Farris SS - Larvik 546 +4 3.feb Brevik Porsgrunn PK
-27 112 Helge Olden, Ørland PK V55 546 -8 2.aug Utvorda Sitter IL PK
-94 123 Jan Eirik Roska, Vadsø SSK 545 -22 27.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+329 123 Tommy Schüller, Porsgrunn PK Menn Jr 545 +52 25.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
-53 123 Terje Storholt, Oslo PK V65 545 -13 3.feb Brevik Porsgrunn PK
-43 123 Peter Ekblom, Sola PK 545 -10 25.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
+225 123 Marilyn Johansen, Kr.sand Garnison PK Kv 545 +34 7.feb Nodelandshallen Greipstad PK
+110 123 Svein Olav Hagbø, NOP/Vatne V55 545 +14 30.apr Svartemyr NOP/Vatne
+157 123 Roy Baumann, Birkenes & Lillesand SSL V55 545 +22 11.aug Flakke Birkenes & Lillesand SSL
ny 123 Kirstin Dorothea Jensen, Kristiansund PK Kv Jr 545 ny 16.jul WC Suhl ISSF
-22 123 Jon Arne Brekken, Sunndal PK V65 545 -5 16.jun Dalaråa Sunndal PK
ny 132 Ole Morten Langeland, Haugesund PK 544 ny 16.jun Blikshavn Kopervik PK
+76 132 Morten Støen, Bærum PK V55 544 +10 15.jun Løvenskiold Bærum PK
+89 132 Bernt Johannessen, Oslo PK 544 +12 23.sep Ekeberg OKTS
-23 132 Eskild Ivan Skaar, Grimstad SS 544 -5 11.aug Flakke Birkenes & Lillesand SSL
-41 132 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK V65 544 -8 29.jun Bestemorenga Bodø SSK
+63 132 Odin-Omar Sakarias Roald, Steinkjer PK 544 +8 10.jun Lerkehaug Steinkjer PK
+39 138 Hans Petter Løberg, Brumunddal PK 543 +3 13.jan Brumunddal Brumunddal PK
+39 138 Erik Stai, Verdal SSL V73 543 +3 23.apr Vinne Verdal SSL
+64 138 Egil Roland, Porsgrunn PK V55 543 +8 3.feb Brevik Porsgrunn PK
+83 138 Tore Kjølstad, Frosta SSL 543 +11 10.apr Sannan skytesenter Steinkjer PK
+13 142 Odd Bjorheim, Hå PK V55 542 -1 30.apr Svartemyr NOP/Vatne
ny 142 Eirik Djønne, Odda PK 542 ny 13.okt Bømlohallen Bremnes PK
+124 142 Kjell Åke Lappen Andresen, Verdal SSL V73 542 +16 10.aug Lerkehaug Steinkjer PK
ny 142 Kristian Engen, Mysen PL 542 ny 25.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
+1 142 Atle Audun Turøy, Stord PK V65 542 -2 13.jun stord pistolklubb Stord PK
-85 147 Åge Ånensen, Stord PK 541 -19 13.okt Bømlohallen Bremnes PK
+15 147 Petter Berg, Aron SK Drammen 541 -1 23.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
-30 147 Bjørn Aage Matheson Orø, Bodø SSK V55 541 -7 28.jan Hunstad Bodø SSK
+408 147 Anders Næss, Molde PK 541 +76 10.feb Skytterhallen Molde PK
-72 147 Onar Torbjørnsen, Kopervik PK 541 -15 19.jan Kopervik Kopervik PK
-56 147 Roger Feed, Horten O. PK 541 -11 7.apr Bommestad Farris SS - Larvik
ny 147 Tom Buene, Vaksdal SSK V55 541 ny 25.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
-46 147 Per Furset, Stord PK V55 541 -9 31.jan Prestegardsskogen Stord PK
+22 147 Roger Hugo Solvang, Mosjøen PK V55 541   - 29.jun Bestemorenga Bodø SSK
-21 156 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V55 540 -5 10.feb Skytterhallen Molde PK
+110 156 Stian Mc Kean Langebeck, Fredrikstad PK 540 +14 11.mai Fredrikstad Fredrikstad SS
-94 156 Tore Myrvold, Brumunddal PK 540 -20 13.jan Brumunddal Brumunddal PK
+188 156 Geir Øverås, Vestnes PK 540 +28 6.okt Bollitun Eide og Fræna PK
ny 156 Anders Jonassen Hernes, Ørland PK 540 ny 25.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
+1 161 Carl-Frederik Natvig Andreassen, Oslo PK 539 -3 21.jan Ekeberg OKTS
-52 161 Toralf Pedersen, Stjørdal PK V65 539 -10 30.jun Skatval Stjørdal PK
+126 161 Jon Helland Bogstrand, Bodø SSK 539 +17 28.jan Hunstad Bodø SSK
+19 161 Tor Olav Sande, Florø PK 539   - 7.apr Florø Florø PK
+239 161 Ingrid Karoline Hervard, Bærum PK Kv 539 +36 10.aug Løvenskiold Bærum PK
+299 161 Terje Vedaa, Vaksdal SSK 539 +49 7.aug Ardalen Vaksdal SSK
ny 161 Reidar Hestnes, Egersund PK V55 539 ny 13.jan Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 161 Andreas Aaserud, Numedal SSK 539 ny 13.jun olledalen Asker SK
-14 169 Lars Peter Wilson, Tønsberg O. PK 538 -5 13.jun olledalen Asker SK
-41 169 Tom Lauritzen, Bodø SSK V65 538 -9 28.jan Hunstad Bodø SSK
-52 169 Martin Meltzer, Arendal PK 538 -10 4.mar Stueneshallen Arendal PK
-7 169 Hugo Kjetså, Evje PK 538 -4 10.jan Evje Evje PK
+111 169 Ronny Lavik, Kr.sand Garnison PK 538 +15 24.mar KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
ny 169 Geir Ove Skaarstad, Sola PK 538 ny 29.sep "Kuleisen" Haugesund PK
+18 169 Asbjørn Nikolaisen, Bodø SSK SH 1 538   - 28.jan Hunstad Bodø SSK
-96 176 Bjørn Hugo Kristian Iversen, Tromsø PK 537 -18 3.aug Brosebanen Tromsø PK
+90 176 Magnar Anton Støyva, Sandane PK 537 +11 11.aug Mjøen Årdal SSL
+4 176 Tor Inge Brokjøb, Stavanger PK V73 537 -2 25.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
+79 176 Per Gunnar Bryhni, Hamar SSK V65 537 +9 8.apr Hamar Hamar SSK
+11 176 Vilde Erga Sunde, Sola PK Kv Jr 537 -1 29.sep "Kuleisen" Haugesund PK
+68 181 Odd Erik Lauritzen, Tromsø PK 536 +7 3.aug Brosebanen Tromsø PK
-48 181 Per Morten Bølstad, Oslo PK V55 536 -10 26.feb Ekeberg Oslo PK
+34 181 Trygve Haldorsen, Bremnes PK V55 536 +3 13.jan bremnes Bremnes PK
+215 181 Christian Magnus Myrvang Quinta Nova, Narvik PK 536 +32 16.mar NARVIK Narvik PK
-53 181 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK 536 -11 10.aug Lerkehaug Steinkjer PK
ny 181 Talin Michelle Vartivarian Haugen, OKTS Kv 536 ny 25.feb Ekeberg OKTS
ny 181 Ole Morten Valø, Askim PK V55 536 ny 11.mai Fredrikstad Fredrikstad SS
-97 188 Svein Aksel Knudsen Wormdal, Hamar SSK 535 -17 8.apr Hamar Hamar SSK
ny 188 Lars Greger Bakken, Sætermoen PK 535 ny 23.feb Finnsnes Finnsnes PK
ny 188 Ane Bjørkås Torgersen, Sola PK Kv U14 535 ny 29.sep "Kuleisen" Haugesund PK
+152 188 Thomas Håkerud-Kongsvik, Asker SK 535 +22 13.jun olledalen Asker SK
-87 188 André Trønnes, Narvik PK V55 535 -15 16.mar NARVIK Narvik PK
ny 193 Kjetil Christiansen Landheim, Hamar SSK 534 ny 3.mar Brumunddal Brumunddal PK
-38 193 Kristian Roger Johansen, Kopervik PK 534 -9 16.jun Blikshavn Kopervik PK
-31 193 Håkon Petter Nilsen Omma, Tromsø PK V55 534 -8 16.mar NARVIK Narvik PK
+302 193 Leif-Jarle Tirevoll, Hjørungavåg PK 534 +55 6.okt Bollitun Eide og Fræna PK
ny 193 Lars Andreas Alfsvåg, Bremnes PK 534 ny 13.okt Bømlohallen Bremnes PK
ny 198 Roger Vik, Ørland PK 533 ny 28.apr Sankthansholet Ørland PK
-97 198 Rolf Helge Kristensen Pedersen, Tromsø PK 533 -17 16.mar NARVIK Narvik PK
-70 198 Eirik Tjugen, Ørsta/Volda PK 533 -14 3.feb Ørsta samfunnshus Ørsta/Volda PK
+35 198 Thor Inge Jacobsen, Stavanger PK V55 533 +2 5.jun Bråstein Sandnes PK
ny 198 Thomas Heia Østborg, Namdal SSL 533 ny 10.apr Sannan skytesenter Steinkjer PK
+17 198 Olaf Isaksen, Kristiansund PK V55 533   - 3.feb Ørsta samfunnshus Ørsta/Volda PK
+10 198 Espen Mostad, Fredrikstad SS 533 -1 12.jan Kulås Sarpsborg PK
-70 205 Bård Ankar Kostamo Olsen, Tana-Nesseby PK 532 -13 27.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 205 Jarle Hansen, Kr.sand Garnison PK 532 ny 24.mar KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
ny 205 Roald Fuglestad, Hå PK 532 ny 13.jan Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 205 Tor Arild Gudmundsen, Tromsø PK V55 532 ny 3.aug Brosebanen Tromsø PK
-62 205 Roy Strøm, Sitter IL PK 532 -12 2.aug Utvorda Sitter IL PK
+271 205 Martin Myking Fintland, Bodø SSK 532 +45 28.jan Hunstad Bodø SSK
-88 205 Sture Schølin, Bodø SSK V65 532 -16 28.jan Hunstad Bodø SSK
+44 205 Gunnar Langø, Tromsø PK V73 532 +3 3.aug Brosebanen Tromsø PK
ny 213 Odd Harald Pedersen, Haugesund PK 531 ny 29.sep "Kuleisen" Haugesund PK
ny 213 Inge Morten Nordrumshaugen, Brumunddal PK 531 ny 13.jan Brumunddal Brumunddal PK
ny 213 Andreas Malmo Moe, Steinkjer PK 531 ny 10.aug Lerkehaug Steinkjer PK
+26 213 Kjetil Hansen, Hafrsfjord PK 531 +1 25.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
+74 213 Odd Steinar Mathisen, Tana-Nesseby PK V55 531 +9 27.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+147 213 Jeanette Berg, Grenland PK Kv 531 +22 10.feb Geiteryggen Grenland PK
-70 213 Svein Erik Dalland, Tysnes SSK V55 531 -13 13.okt Bømlohallen Bremnes PK
-70 213 Terje Fallmyr, Rissa PK V55 531 -13 11.jul Sankthansholet Ørland PK
+18 221 Roar Jacob Lislevand, Evje PK 530   - 10.jan Evje Evje PK
-112 221 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen 530 -19 23.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
+98 221 Knut Sverre Gundersen, Sarpsborg PK 530 +13 12.jan Kulås Sarpsborg PK
+73 221 Arne Vemund Bækken, Hamar SSK V55 530 +9 11.feb Hamar Hamar SSK
-26 221 Livar Gudmestad, Sandnes PK 530 -6 25.sep Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+127 221 Frank Istad, Kristiansund PK 530 +19 25.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 227 Arve Guldhav, Kvinesdal PK V55 529 ny 12.mai Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 227 Leif Helge Egil Øverland, Stavanger PK V55 529 ny 30.apr Svartemyr NOP/Vatne
-19 227 Elin Leirvik, Trondheim SS Kv 529 -5 16.jun Myråsen Selbu PK
ny 227 Odd Johannessen, Trondhjems PK V55 529 ny 8.sep Jonsvannet Trondhjems PK
-126 227 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 529 -21 19.jun Støren Skytesenter Støren SSK
+22 227 Sun Bore, Sola PK SH 1 529   - 25.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
+67 227 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 529 +8 7.apr Bommestad Farris SS - Larvik
+171 234 Janik Kim Mikkelsen, Kirkenes PK 528 +26 6.okt Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 234 Sigbjørn Andersen, Verdal SSL V55 528 ny 23.apr Vinne Verdal SSL
+24 234 Ketil Ingilæ, Tana-Nesseby PK 528 +1 6.okt Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 234 Tore Alstadvoll, Frosta SSL 528 ny 11.jul Sankthansholet Ørland PK
ny 234 Jan Erik Eknes, Kongsberg PK 528 ny 11.aug Mjøen Årdal SSL
ny 234 Pål Terje Støtvig, Farris SS - Larvik 528 ny 17.aug Åres Farris SS - Larvik
-65 234 Hans Carsten Bøe, Trondheim SS 528 -13 8.sep Jonsvannet Trondhjems PK
+115 241 Kim Henrik Bertheussen Tafjord, Ørsta/Volda PK 527 +17 3.feb Ørsta samfunnshus Ørsta/Volda PK
ny 241 Idar Moen, Aukra PK 527 ny 21.sep Skytterstadion Aukra PK
-124 241 Arnt Olav Flønes, Stavanger PK V55 527 -21 25.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
+304 241 Roy Storberg, Alta SSK 527 +59 25.mai Kvenvikmoen Alta SSK
+14 241 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V55 527 -1 24.feb Buran Trondhjems PK
+41 246 Per Terje Lænn, Steinkjer PK V55 526 +4 10.jun Lerkehaug Steinkjer PK
+170 246 Thor Jørgen Dybvad, Fredrikstad SS V65 526 +26 12.jan Kulås Sarpsborg PK
ny 246 Mats Andre Amdal, Stavanger PK 526 ny 16.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 246 Endre Mogen, Arendal PK 526 ny 4.mar Stueneshallen Arendal PK
+41 246 Michael Strøm, Sitter IL PK 526 +4 2.aug Utvorda Sitter IL PK
-129 246 Roar Skeisvoll, Kopervik PK V55 526 -22 23.sep Kopervik Kopervik PK
-91 246 Svein Arne Hagen, Årdal SSL 526 -17 11.aug Mjøen Årdal SSL
-69 246 Ole-Martin Berge Haga, Sandnes PK 526 -14 5.jun Bråstein Sandnes PK
ny 246 Tim Leo Hembre, Bærum PK Menn U14 526 ny 25.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
-211 255 Harald Andre Knoop, Sola PK V55 525 -38 25.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
ny 255 Daniel Olaussen, Melhus PK Menn U16 525 ny 24.feb Buran Trondhjems PK
+3 255 Steffen Johannes Bjertnæs, Ringerike PK 525 -2 2.sep Buttentjern Ringerike PK
+25 255 Jørn Jørgensen, Hamar SSK 525 +2 3.mar Brumunddal Brumunddal PK
+93 255 Per Rune Magnussen, Sola PK V55 525 +14 5.jun Bråstein Sandnes PK
ny 255 Morten Teinum, Kr.sand Garnison PK 525 ny 24.mar KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
ny 261 Tobias Skaarstad, Sola PK Menn U16 524 ny 29.sep "Kuleisen" Haugesund PK
-12 261 Arne Richard Rishaug, Mo PK 524 -5 15.jun Mo i Rana Mo PK
+40 261 Magne Granøien, Støren SSK 524 +4 2.aug Utvorda Sitter IL PK
-12 261 Morten Krabbesund Krystad, Arendal PK 524 -5 4.mar Stueneshallen Arendal PK
-46 261 Jan Olav Nordhagen, Hamar SSK 524 -9 3.mar Brumunddal Brumunddal PK
+177 261 Kåre Mosgren, Birkenes & Lillesand SSL V55 524 +28 11.aug Flakke Birkenes & Lillesand SSL
-28 261 Magne Fagertun, Mo PK V55 524 -7 3.jun Rana Åenget Pistolbane Mo PK
+110 268 Johann Bjørn Adamsson, Kopervik PK V55 523 +17 19.jan Kopervik Kopervik PK
ny 268 Stig Morten Støyva, Sandane PK 523 ny 29.sep Florø Florø PK
ny 268 Ole Arnfinn Molvær, Lena SS V55 523 ny 11.feb Hamar Hamar SSK
+7 268 Göran Anders Martin, OKTS 523 -1 7.okt Ekeberg OKTS
+12 268 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK 523   - 25.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-106 268 Svein Kristian Risa, Hafrsfjord PK 523 -19 25.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
ny 268 Kjell Ove Torsvik, Farris SS - Larvik V55 523 ny 17.aug Åres Farris SS - Larvik
+19 268 Robert Sitter Bjørkås, Sitter IL PK 523 +1 2.aug Utvorda Sitter IL PK
ny 268 Gunnar Orthe, Haugesund PK V55 523 ny 29.sep "Kuleisen" Haugesund PK
+17 277 Knut-Jan Mjåseth, Askvoll PK V55 522 +1 11.aug Mjøen Årdal SSL
+24 277 Mads Ivar Løkås, Narvik PK 522 +2 16.mar NARVIK Narvik PK
ny 277 Monica Kolbjørnsen, Haugesund PK Kv 522 ny 29.sep "Kuleisen" Haugesund PK
ny 277 Kai Inge Johansen, Støren SSK 522 ny 19.jun Støren Skytesenter Støren SSK
+85 281 Jøran Stokvik Nilssen, Mo PK 521 +13 3.jun Rana Åenget Pistolbane Mo PK
-6 281 Trond Helge Hveding, Narvik PK 521 -3 16.mar NARVIK Narvik PK
+24 281 Øystein Nirisen, Porsgrunn PK V55 521 +2 3.feb Brevik Porsgrunn PK
-86 281 Olga Mikhailovna Pavlova, Molde PK Kv V55 521 -15 16.jun Dalaråa Sunndal PK
+139 281 Jan-Erik Langebeck, Fredrikstad PK 521 +22 11.mai Fredrikstad Fredrikstad SS
ny 286 Sveinung Natvik, Årdal SSL 520 ny 15.jan Røti Årdal SSL
ny 286 Yngve Storbrua, Arendal PK 520 ny 14.okt Stueneshallen Arendal PK
-117 286 Kristian Kristiansen, Tromsø PK 520 -21 3.aug Brosebanen Tromsø PK
+119 286 Liss-Kristin Olsen Saur, Mo PK Kv 520 +18 3.jun Rana Åenget Pistolbane Mo PK
+27 286 Martin Rushfeldt Krüger, Mo PK 520 +2 15.jun Mo i Rana Mo PK
-117 286 Thomas Vikan Strøm, Viking PK og RK 520 -21 24.feb Buran Trondhjems PK
-34 292 Kenneth Eliussen Kristoffersen, Kopervik PK 519 -8 19.jan Kopervik Kopervik PK
+104 292 Frode Paulsen, Hjørungavåg PK 519 +15 27.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 292 Lars Eknes, Kongsberg PK Menn Jr 519 ny 11.aug Mjøen Årdal SSL
ny 292 Grim Sæterbø, Bæverdalen PK 519 ny 2.jun Dalaråa Sunndal PK
ny 292 Dag Ola Myklebust, Ørsta/Volda PK V55 519 ny 3.feb Ørsta samfunnshus Ørsta/Volda PK
ny 292 Ronny Ståle Pedersen, Mo PK V55 519 ny 3.jun Rana Åenget Pistolbane Mo PK
ny 298 Ramzan Said-Huseynovich Ilyasov, Haugesund PK 518 ny 29.sep "Kuleisen" Haugesund PK
ny 298 Erik Eknes, Kongsberg PK Menn Jr 518 ny 11.aug Mjøen Årdal SSL
+89 298 Arnstein Leif Myklebust, Ørsta/Volda PK 518 +13 10.feb Skytterhallen Molde PK
-77 298 Heikki Andre Toivonen, Aron SK Drammen 518 -14 23.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 298 Gudmund Koran, Trondhjems PK V65 518 ny 8.sep Jonsvannet Trondhjems PK
-90 298 Jørn Stefan Opdahl, Tana-Nesseby PK 518 -16 27.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 304 Lars Torje Hoel, Narvik PK 517 ny 16.mar NARVIK Narvik PK
ny 304 Jan Erik Lunde, Sola PK V55 517 ny 25.sep Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 306 Tom Sveinson, Rauland PK V55 516 ny 17.aug Åres Farris SS - Larvik
-113 306 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK V55 516 -21 7.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 306 Kristian Brage Hånes Sætre, Narvik PK 516 ny 16.mar NARVIK Narvik PK
+291 309 Frode Brenden, Oslo PK 515 +66 10.aug Løvenskiold Bærum PK
-154 309 Jon Arvid Kleppe, Tysnes SSK V55 515 -28 13.okt Bømlohallen Bremnes PK
-176 309 Erik Andrè Ellingsen, NOP/Vatne 515 -31 15.sep Svartemyr NOP/Vatne
+69 309 Ole Georg Christensen, Birkenes & Lillesand SSL V55 515 +9 11.aug Flakke Birkenes & Lillesand SSL
ny 309 Johnny Salvesen, Kristiansand PK 515 ny 24.mar KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
+305 309 Ingunn Green, Farris SS - Larvik Kv 515 +72 17.aug Åres Farris SS - Larvik
+23 309 Trond Tanke, Tromsø PK V55 515 +1 3.aug Brosebanen Tromsø PK
+69 309 Stein Kjetil Medema, Kr.sand Garnison PK 515 +9 25.aug KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
ny 317 Astrid Klara Mjøen, Ørland PK Kv 514 ny 14.mai Sankthansholet Ørland PK
ny 317 Cato André Syvertsen, Vigra og Valderøy PK V55 514 ny 25.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-12 317 Hans-Petter Bruce Ulven, Trondhjems PK V65 514 -5 24.feb Buran Trondhjems PK
+2 317 Rolf Johan Dillevik, Mysen PL V73 514 -3 11.mai Fredrikstad Fredrikstad SS
-16 321 Morten Lien, Ørsta/Volda PK 513 -6 27.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+123 321 Stian Fossan, Steinkjer PK 513 +18 10.aug Lerkehaug Steinkjer PK
ny 321 Harald Berge, Førde PK 513 ny 29.sep Florø Florø PK
-82 321 Frank Henning Lillebuen, Åsane PK 513 -17 13.okt Bømlohallen Bremnes PK
-106 321 Svenn Mikal Bergeng, Kirkenes PK 513 -20 27.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 326 Lars Petter Kolle, Steinkjer PK V55 512 ny 10.jun Lerkehaug Steinkjer PK
+118 326 Sæbjørn Langhelle, Vaksdal SSK V55 512 +17 7.aug Ardalen Vaksdal SSK
ny 326 Magnar Skrettingland, Birkenes & Lillesand SSL V55 512 ny 11.aug Flakke Birkenes & Lillesand SSL
+130 326 Steinar Myhre, Mo PK V65 512 +21 15.jun Mo i Rana Mo PK
-13 326 Ketil Andre Høglund, Sarpsborg PK 512 -6 11.mai Fredrikstad Fredrikstad SS
ny 326 Hans Jakob Johannessen, Tromsø PK 512 ny 3.aug Brosebanen Tromsø PK
ny 332 Jonas Bernhard Hjelen, Eide og Fræna PK 511 ny 6.okt Bollitun Eide og Fræna PK
-111 332 Per Christian Lie, Bærum PK V55 511 -21 15.jun Løvenskiold Bærum PK
-   332 Unn Tove Myrheim Djuplasti, Mo PK Kv 511 -3 15.jun Mo i Rana Mo PK
ny 332 Thomas Fagervold, Ørland PK 511 ny 15.sep Sankthansholet Ørland PK
ny 336 Leif Roger Nylund, Nordkapp PK 510 ny 25.mai Kvenvikmoen Alta SSK
+73 336 Jørn Eirik Lillevoll Henriksen, Skånland PK V55 510 +9 16.mar NARVIK Narvik PK
ny 336 Tommy André Utheim, Lindesnes PK 510 ny 13.jan Kvinesdal Kvinesdal PK
+4 336 Robert Mettälä-Larsson, Stord PK 510 -3 13.jun stord pistolklubb Stord PK
-14 336 Yngve Lund Bråthen, Trondheim SS V55 510 -6 24.feb Buran Trondhjems PK
+38 336 Eirik Andreassen, Oslo Vestre SS 510 +3 26.feb Ekeberg Oslo PK
-84 342 Johnny-Leo Ludviksen Jernsletten, Tana-Nesseby PK 509 -18 6.okt Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 342 Tormod Strand, Farris SS - Larvik V55 509 ny 17.aug Åres Farris SS - Larvik
ny 342 Levi Hjertvikrem, Aukra PK 509 ny 21.sep Skytterstadion Aukra PK
+118 342 Geir Udnæs, Sarpsborg PK V55 509 +19 11.mai Fredrikstad Fredrikstad SS
+32 342 Arne Johnny Gill, Greipstad PK V73 509 +2 7.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 342 Richard Markla Mallon, Florø PK 509 ny 29.sep Florø Florø PK
ny 348 Jan Erik Brandbu, Mysen PL V73 508 ny 11.mai Fredrikstad Fredrikstad SS
ny 348 Petter Rosså, Jørpeland PK 508 ny 10.feb JØRPELAND Jørpeland PK
+30 348 Eivind Harald Klausen, Oslo PK V55 508 +2 26.feb Ekeberg Oslo PK
ny 351 Jenny Louise Hervard, Bærum PK Kv Jr 507 ny 15.jun Løvenskiold Bærum PK
+65 351 Gjermund Jansen, Sarpsborg PK V55 507 +7 11.mai Fredrikstad Fredrikstad SS
-21 353 Knut Inge Hildonen, Tana-Nesseby PK 506 -8 27.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 354 Espen Aria Slorafoss Hayati-Karun, Brumunddal PK 505 ny 3.mar Brumunddal Brumunddal PK
ny 354 Kim Andre Larsen, Arendal PK 505 ny 4.mar Stueneshallen Arendal PK
-185 354 Arvid Lande, Stord PK V73 505 -36 13.okt Bømlohallen Bremnes PK
+72 354 Robert Ilievski, Greipstad PK 505 +7 24.mar KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
ny 354 Thor Egil Eik, Arendal PK 505 ny 14.okt Stueneshallen Arendal PK
ny 354 Nils-Ronny Andresen-Simensen, Birkenes & Lillesand SSL 505 ny 11.aug Flakke Birkenes & Lillesand SSL
ny 360 Roy Andre Wahl, Trondhjems PK 504 ny 24.feb Buran Trondhjems PK
-16 360 Alf Johnsen, Greipstad PK V55 504 -8 12.mai Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 360 Geir Øia, Arendal PK 504 ny 14.okt Stueneshallen Arendal PK
ny 360 Ole Jakob Wølstad, Hafrsfjord PK 504 ny 10.feb JØRPELAND Jørpeland PK
-16 364 Harald Ræge, NOP/Vatne V73 503 -8 30.apr Svartemyr NOP/Vatne
ny 364 Ole Christian Ødegaard, Blinken M&P V55 503 ny 25.feb Ekeberg OKTS
+271 364 Tiril Fredrikke Schüller, Porsgrunn PK Kv U16 503 +73 10.feb Geiteryggen Grenland PK
-45 364 Kjell Magne Iversen, Tana-Nesseby PK 503 -14 4.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
+48 368 Stig Erling Johnsen, Tana-Nesseby PK 502 +2 27.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
-129 368 Gunnar Laurhammer, Bremnes PK 502 -28 13.jan bremnes Bremnes PK
+118 368 Dag Ståle Strømstad, Kongsvinger SS 502 +20 13.jan Brumunddal Brumunddal PK
-88 368 Oddvar Skirbekk, Hamar SSK V73 502 -21 8.apr Hamar Hamar SSK
+238 368 Tor Ståle Sørli, Sandnessjøen PK V55 502 +56 10.jan Leland Sandnessjøen PK
+116 368 Morten Ludvigsen, Sarpsborg PK V55 502 +19 12.jan Kulås Sarpsborg PK
ny 368 Jørgen Vik, Ørland PK 502 ny 28.apr Sankthansholet Ørland PK
+65 368 Jan Arvid Bjerkestrand, Hafrsfjord PK 502 +5 25.sep Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 376 Richard Aaserud, Ringerike PK 501 ny 13.jun olledalen Asker SK
+33 376 Terje Moen, Fredrikstad PK V55 501   - 11.mai Fredrikstad Fredrikstad SS
-51 378 Henning Harry Thorsen, Hafrsfjord PK 500 -15 16.jun Blikshavn Kopervik PK
-84 378 Øyvind Birger Mathisen, Bærum PK V73 500 -21 15.jun Løvenskiold Bærum PK
ny 378 Olav Håland, Egersund PK 500 ny 13.jan Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 378 Øistein Holm Haagensen, Oslo Vestre SS V55 500 ny 26.feb Ekeberg Oslo PK
+78 378 Tommy Stråbø Brakstad, Hafrsfjord PK 500 +9 15.sep Svartemyr NOP/Vatne
ny 383 Rolf Einar Nilssen, Sandefjord PK V55 499 ny 17.aug Åres Farris SS - Larvik
+82 383 Bjørn Lyder Hervard, Bærum PK V73 499 +10 15.jun Løvenskiold Bærum PK
ny 383 Frode Island Bergan, Lardal R & PK 499 ny 7.apr Bommestad Farris SS - Larvik
+26 383 Frode Andre Krøvel, Ørsta/Volda PK 499 -2 3.feb Ørsta samfunnshus Ørsta/Volda PK
+4 383 Bård Terje Løklingholm, Stord PK 499 -6 13.jun stord pistolklubb Stord PK
ny 383 Kristian Langeland, Porsgrunn PK 499 ny 8.mar Brevik Porsgrunn PK
+269 383 Roger Ulstein, Vigra og Valderøy PK 499 +77 6.okt Bollitun Eide og Fræna PK
-248 383 Morten Kaarby, Alta SSK 499 -46 25.mai Kvenvikmoen Alta SSK
-158 391 Svein Ole Nesje, Oslo PK V55 498 -33 26.feb Ekeberg Oslo PK
+42 391 Tore Jonny Kjeldsberg, Alta SSK V55 498 +1 25.mai Kvenvikmoen Alta SSK
+223 393 Vidar Vinje Paulsen, Hafrsfjord PK 497 +55 25.sep Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 393 Arild Sundet, Frosta SSL 497 ny 10.apr Sannan skytesenter Steinkjer PK
-101 395 Svein Norfinn Krakeli, Eide og Fræna PK V55 496 -25 6.okt Bollitun Eide og Fræna PK
-94 395 Asbjørn Solheim, Bremnes PK V65 496 -24 13.jan bremnes Bremnes PK
ny 395 Bjørn Ivar Pettersen, Farris SS - Larvik V55 496 ny 7.apr Bommestad Farris SS - Larvik
ny 395 Kjell Arne Kalland, Førde PK V55 496 ny 30.mai Florø Florø PK
+57 395 Stig Kåre Pedersen, Narvik PK V55 496 +3 16.mar NARVIK Narvik PK
-55 395 John Terje Berg, Vadsø SSK 496 -17 6.okt Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 395 Kristian Nordmo Karlsen, Finnsnes PK 496 ny 23.feb Finnsnes Finnsnes PK
ny 402 Gudmund Helle Larsen, Sola PK V55 495 ny 29.sep "Kuleisen" Haugesund PK
+128 402 Tor Andre Opås, Evje PK V55 495 +24 11.aug Flakke Birkenes & Lillesand SSL
ny 402 Alfred Bjarte Bruvik, Florø PK V65 495 ny 15.jun Florø Florø PK
ny 402 Marius Helstad, Trondhjems PK 495 ny 10.okt Buran Trondhjems PK
+93 402 Kenneth Økland, Skånland PK V55 495 +16 16.mar NARVIK Narvik PK
+49 407 Gjermund Nygårdseter, Kongsvinger SS 494 +3 23.sep Ekeberg OKTS
+165 407 John Richard Blitzner, Egersund PK V55 494 +35 12.mai Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 407 Audun Kvandal, Odda PK 494 ny 11.jul Sankthansholet Ørland PK
+201 410 Arnim Roger Frank Svaleng, Alta SSK V65 493 +49 3.aug Brosebanen Tromsø PK
+70 410 Geir Atle Bruvik, Florø PK 493 +9 15.jun Florø Florø PK
ny 410 Bjørn Kristensen, Askim PK V55 493 ny 12.jan Kulås Sarpsborg PK
+34 410 Zoran Vojnovic, Arendal PK 493 -2 4.mar Stueneshallen Arendal PK
ny 410 Ingmar Svortevik, Florø PK 493 ny 30.mai Florø Florø PK
ny 415 Raymond Hildonen, Tana-Nesseby PK 492 ny 4.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 415 Torstein Cato Langmo, Sarpsborg PK 492 ny 12.jan Kulås Sarpsborg PK
-49 415 Svein Olav Haarberg, Bodø SSK V55 492 -16 29.jun Bestemorenga Bodø SSK
+229 415 Svein Arne Karlsen, Stord PK V55 492 +65 13.jun stord pistolklubb Stord PK
-63 419 Wenche Solbakken, Aron SK Drammen Kv V55 491 -19 23.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
+169 419 Gøran Roland, Vestnes PK 491 +36 20.jan Vestneshallen Vestnes PK
ny 419 Stig Bertil Sivertsvik, Stjørdal PK 491 ny 30.jun Skatval Stjørdal PK
+304 422 Kjetil Risåsen, Bærum PK 490 +124 15.jun Løvenskiold Bærum PK
-95 422 Anders Egil Lund, Sarpsborg PK V55 490 -25 12.jan Kulås Sarpsborg PK
-121 422 Tomas Dahl, Ørland PK 490 -30 30.jun Skatval Stjørdal PK
+80 422 Tore Viggo Martinsen, Sarpsborg PK V55 490 +12 12.jan Kulås Sarpsborg PK
ny 426 Jarle Johanson, Haugesund PK 489 ny 29.sep "Kuleisen" Haugesund PK
+93 427 May Britt Jensen, Kristiansund PK Kv 488 +15 10.feb Skytterhallen Molde PK
ny 427 Reidulf Herrmann, Verdal SSL 488 ny 26.feb Vinne Verdal SSL
+44 427 Heine Gulliksen, Stord PK V65 488   - 29.jan Prestegardsskogen Stord PK
ny 430 Ragnar Torgersen, Sola PK 487 ny 29.sep "Kuleisen" Haugesund PK
ny 430 Finn Eric Tjørve, Kvinesdal PK V55 487 ny 12.mai Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 432 Amanda Kristine Hansen, Fredrikstad SS Kv 486 ny 11.mai Fredrikstad Fredrikstad SS
-66 432 Kristin Hemmer Mørkestøl, Oslo PK Kv 486 -22 26.feb Ekeberg Oslo PK
+83 432 Arnt Børtveit, Stord PK V73 486 +12 31.jan Prestegardsskogen Stord PK
ny 432 Tor Egil Hannestad, Brumunddal PK 486 ny 13.jan Brumunddal Brumunddal PK
ny 436 Anders Lucas Gunnestad, Hamar SSK V73 485 ny 8.apr Hamar Hamar SSK
+116 436 Knut Tore Forberg, Bergen PK SH 1 485 +19 13.okt Bømlohallen Bremnes PK
ny 436 Mahran Alhadad, Årdal SSL 485 ny 11.aug Mjøen Årdal SSL
ny 439 Rolf Kristian Johansen, Kristiansund PK V55 484 ny 29.sep Bjørnehaugen Kristiansund PK
ny 439 Roy Wollvik, Stavanger PK 484 ny 25.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
-91 439 Bjørn Teigseth, Trondhjems PK V55 484 -27 10.okt Buran Trondhjems PK
+230 439 Ragnar Seljåsen, Arendal PK 484 +72 14.okt Stueneshallen Arendal PK
ny 443 Vegard Øksendal Haaland, Greipstad PK 483 ny 24.mar KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
+52 443 Terje Reitan Bolli, Vigra og Valderøy PK 483 +4 25.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
-5 443 Dag Tore Fosli, Narvik PK 483 -13 16.mar NARVIK Narvik PK
ny 443 Per Arve Heggset, Sunndal PK V55 483 ny 2.jun Dalaråa Sunndal PK
+83 447 Asbjørn Nordnes, Leirfjord SSK V55 482 +11 10.jan Leland Sandnessjøen PK
-87 447 Fredrik Edvardsen, Leirfjord SSK 482 -27 10.jan Leland Sandnessjøen PK
ny 447 Ole Petter Tjørve, OKTS V55 482 ny 12.mai Kvinesdal Kvinesdal PK
+250 447 Bertil Jonassen, Kristiansund PK 482 +92 3.feb Ørsta samfunnshus Ørsta/Volda PK
+18 447 Terje Pettersen, Narvik PK V65 482 -7 16.mar NARVIK Narvik PK
ny 447 Arne Kvam, Bærum PK V55 482 ny 10.aug Løvenskiold Bærum PK
ny 447 Svein Morten Elbert, Asker SK V65 482 ny 13.jun olledalen Asker SK
ny 447 Gunnar Teigland, Tysnes SSK V65 482 ny 13.okt Bømlohallen Bremnes PK
-123 455 Øystein Homdrom, Arendal PK 481 -33 4.mar Stueneshallen Arendal PK
ny 455 Øyvind Bjørnevik, Bremnes PK 481 ny 13.jan bremnes Bremnes PK
ny 457 Aleksander Nerbø, Aukra PK 480 ny 21.sep Skytterstadion Aukra PK
-109 457 Mikal Josefsen, Kirkenes PK 480 -31 4.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 457 Trygve Hval Andersen, Aron SK Drammen V55 480 ny 23.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 457 Kim-Eirik Haugen, Modum PK 480 ny 8.aug Flannum Modum PK
+69 457 Gaute Lyngstad, Oslo PK 480 +8 26.feb Ekeberg Oslo PK
+8 457 Knut Helge Kalliainen, Kirkenes PK V55 480 -9 4.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 457 Are Klausen, Porsgrunn PK 480 ny 8.mar Brevik Porsgrunn PK
-108 464 Egil Vetvik, Eide og Fræna PK V55 478 -32 6.okt Bollitun Eide og Fræna PK
-16 464 Sverre Peder Johan August Widsteen, Mo PK V73 478 -16 3.jun Rana Åenget Pistolbane Mo PK
ny 464 Rune Elefsen, Kr.sand Garnison PK 478 ny 24.mar KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
+17 467 Audun Hauglum Bermingrud, Aron SK Drammen 477 -6 23.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 467 Tor Arne Apalseth, Sandane PK 477 ny 7.apr Florø Florø PK
ny 467 Sigvald Nyberg Karlsen, Bærum PK 477 ny 10.aug Løvenskiold Bærum PK
+132 467 Roy Helge Hundere, Førde PK 477 +27 7.apr Florø Florø PK
-58 467 Alastair Allan Collins, Arendal PK V55 477 -24 14.okt Stueneshallen Arendal PK
-259 467 Ole Thomas Furuseth, Kr.sand Garnison PK 477 -57 7.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 473 Eystein Røset, Selbu PK 475 ny 16.jun Myråsen Selbu PK
+93 473 Knut Norvald Nilssen, Tromsø PK V73 475 +13 3.aug Brosebanen Tromsø PK
ny 475 Erlend Kvalø, Trondhjems PK 474 ny 2.aug Utvorda Sitter IL PK
ny 475 Jan Erik Farevaag, Vennesla PK V55 474 ny 11.aug Flakke Birkenes & Lillesand SSL
ny 475 Astrid Grønlie Olsen, Jørpeland PK Kv 474 ny 10.feb JØRPELAND Jørpeland PK
+8 478 Jarle Oddvar Bjølverud, Molde PK V65 473 -9 29.sep Bjørnehaugen Kristiansund PK
+15 478 Kim Vater, Haugesund PK V55 473 -7 16.jun Blikshavn Kopervik PK
ny 478 Kristian Skjelvik, Jørpeland PK 473 ny 10.feb JØRPELAND Jørpeland PK
ny 481 Ola Andre Bjorland, Evje PK 472 ny 10.jan Evje Evje PK
ny 481 Dag Kristiansen, Aron SK Drammen V65 472 ny 23.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
-16 481 Jan Helmer Kristiansen, Sarpsborg PK V55 472 -17 12.jan Kulås Sarpsborg PK
+114 484 Anders Øyvind Urke-sætre, Vigra og Valderøy PK 471 +20 13.jan Giske kom. hall Vigra og Valderøy PK
-6 484 Gunnar Nyhus, Årdal SSL 471 -15 11.aug Mjøen Årdal SSL
ny 484 Stanley Hommen, Kvinesdal PK 471 ny 12.mai Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 484 Jon Vuku, Verdal SSL 471 ny 26.feb Vinne Verdal SSL
+189 488 Leiv Audun Grasdal, Molde PK V65 470 +64 25.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 488 Johannes Eknes, Kongsberg PK Menn Jr 470 ny 11.aug Mjøen Årdal SSL
ny 488 Jan Tore Trøan, Trondhjems PK 470 ny 8.sep Jonsvannet Trondhjems PK
ny 488 Stein Ove Danielsen, Blinken M&P 470 ny 25.feb Ekeberg OKTS
ny 488 Tor Oskar Eliseussen, Kirkenes PK V55 470 ny 4.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
+113 493 Linn Therese Hanssen, Arendal PK Kv 469 +23 4.mar Stueneshallen Arendal PK
ny 493 Ole Martin Epland Bentsen, Haugesund PK 469 ny 29.sep "Kuleisen" Haugesund PK
ny 495 Sigurd Stridsklev, Sarpsborg PK V73 467 ny 12.jan Kulås Sarpsborg PK
-36 496 Roar Troset-Larsen, Trondhjems PK V55 466 -24 23.mai Jonsvannet Trondhjems PK
+63 496 Ove Jarle Dahl, Bærum PK V73 466 +2 15.jun Løvenskiold Bærum PK
+177 496 Espen-Andre Bjørklund Olsen, Sandnessjøen PK 466 +57 10.jan Leland Sandnessjøen PK
ny 496 Robert Sten Helgesen, Finnsnes PK V55 466 ny 23.feb Finnsnes Finnsnes PK
ny 496 Thomas Stoknes, Bremnes PK 466 ny 13.okt Bømlohallen Bremnes PK
ny 496 Ola Grønvold, Asker SK V55 466 ny 13.jun olledalen Asker SK
ny 496 Per Arne Abrahamsen, Stord PK 466 ny 31.jan Prestegardsskogen Stord PK
ny 503 Hans Olav Lee, Hjørungavåg PK 465 ny 3.feb Ørsta samfunnshus Ørsta/Volda PK
+3 503 Stig Roland Knutsen, Narvik PK V55 465 -12 16.mar NARVIK Narvik PK
ny 505 Roald Sandnes, Fauske & Sørfold PK 464 ny 3.aug Brosebanen Tromsø PK
ny 505 Gunn Kleiven Skaug, Trondhjems PK Kv 464 ny 8.sep Jonsvannet Trondhjems PK
ny 505 Jørund Opdal Hystad, Stord PK 464 ny 13.jun stord pistolklubb Stord PK
ny 505 Jan Vegard Selin, Stjørdal PK 464 ny 30.jun Skatval Stjørdal PK
+28 509 Linda Teikari Hatlenes, Sandnes PK Kv 463 -7 5.jun Bråstein Sandnes PK
+177 510 Jochen Lauw, Kr.sand Garnison PK 462 +63 25.aug KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
ny 510 Stina-Maria Aune, Trondhjems PK Kv 462 ny 28.apr Sankthansholet Ørland PK
ny 510 Linn Iren Flaate, Stavanger PK Kv 462 ny 25.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
-33 513 Oddmund Ivar Brungot, Ørsta/Volda PK V55 461 -23 3.feb Ørsta samfunnshus Ørsta/Volda PK
ny 513 Rune Lillerust, Førde PK 461 ny 7.apr Florø Florø PK
+164 513 Peter Bergheim, Sandane PK V55 461 +55 7.apr Florø Florø PK
ny 516 Stein Halvdan Høj Jørgensen, Sandefjord PK V55 460 ny 7.apr Bommestad Farris SS - Larvik
+48 516 Jon Olav Holan, Trondhjems PK 460 -3 10.okt Buran Trondhjems PK
-70 518 Raymond Liabø Olsen, Vestnes PK 459 -35 20.jan Vestneshallen Vestnes PK
-63 518 Geir Kåre Flo, Ringerike PK 459 -33 23.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 518 Eirik Kvalsvik, Ørland PK 459 ny 14.mai Sankthansholet Ørland PK
ny 518 Lene Bjørsvik Hoel, Narvik PK Kv 459 ny 16.mar NARVIK Narvik PK
ny 522 Trond Nygaard, Kr.sand Garnison PK 458 ny 25.aug KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
ny 522 Morten Halvorsen, Oslo Vestre SS V65 458 ny 23.sep Ekeberg OKTS
+67 524 Astrid Landsverk, Porsgrunn PK Kv V55 456 +3 3.feb Brevik Porsgrunn PK
+165 524 Øyvind Vaaland, Hafrsfjord PK 456 +62 25.sep Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
+48 526 Ingve Fosse, Stord PK 455 -3 31.jan Prestegardsskogen Stord PK
ny 527 Aksel Martin Lernæs Hamnes, Trondhjems PK 454 ny 8.sep Jonsvannet Trondhjems PK
ny 527 Lars Haakon Duckert, Arendal PK 454 ny 14.okt Stueneshallen Arendal PK
+115 529 Jørgen Endseth Nerland, Stord PK 453 +26 13.jun stord pistolklubb Stord PK
ny 529 Jonathan Leander Claudius, Tromsø PK 453 ny 3.aug Brosebanen Tromsø PK
ny 529 Even Ruud, Aron SK Drammen 453 ny 23.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
-23 529 Audun Freitag, Grimstad SS 453 -24 4.mar Stueneshallen Arendal PK
ny 533 Kristian Korsvik, Stjørdal PK 452 ny 30.jun Skatval Stjørdal PK
ny 533 Rolf Inge Guttormsen, Arendal PK 452 ny 14.okt Stueneshallen Arendal PK
ny 533 Ronald Storesæther Eikefjord, Egersund PK V55 452 ny 13.jan Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 533 Jan-Viggo Solstad, Kvæfjord PK 452 ny 16.mar NARVIK Narvik PK
-150 537 Daniel Berge, Jørpeland PK 451 -54 10.feb JØRPELAND Jørpeland PK
ny 538 Frode Bjermeland, Vestnes PK 449 ny 20.jan Vestneshallen Vestnes PK
ny 539 Henrik Yttergård-Strand, Støren SSK Menn U16 448 ny 19.jun Støren Skytesenter Støren SSK
ny 540 Ingvar Kippernes Kallmyr, Eide og Fræna PK 447 ny 6.okt Bollitun Eide og Fræna PK
ny 540 Petter Taskerud, Brumunddal PK 447 ny 3.mar Brumunddal Brumunddal PK
ny 542 Geir Østvik, Sætermoen PK V55 446 ny 23.feb Finnsnes Finnsnes PK
+93 542 Dawid Slawomir Tarnogorski, Hjørungavåg PK 446 +16 3.feb Ørsta samfunnshus Ørsta/Volda PK
ny 542 Arne Horneland, Haugesund PK 446 ny 29.sep "Kuleisen" Haugesund PK
+55 545 Olav Ingvar Vedvik, Sitter IL PK V65 444 -5 2.aug Utvorda Sitter IL PK
ny 545 Åge Olaussen, Haugesund PK 444 ny 29.sep "Kuleisen" Haugesund PK
ny 545 Bjarne Peter Storlie Lindman, Sandnes PK 444 ny 5.jun Bråstein Sandnes PK
ny 548 Jon Breder Kvam, Lora SS V55 442 ny 20.jan Vestneshallen Vestnes PK
+144 549 Vegard Whittington Tengelsen, Ogndal IL 441 +48 10.jun Lerkehaug Steinkjer PK
+103 549 Jon Dag Repstad, Kristiansand PK V65 441 +19 24.mar KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
ny 551 Robert Larsson, Stord PK 439 ny 13.okt Bømlohallen Bremnes PK
ny 552 Patrik Ingemar Löfström, Aron SK Drammen 438 ny 23.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
+63 553 Paul Ingulv Kviteberg, Lyngsalpene PK V73 436 -6 3.aug Brosebanen Tromsø PK
ny 553 Jan Zagermann, Haugesund PK 436 ny 29.sep "Kuleisen" Haugesund PK
ny 553 Marius Emil Eriksen, Tromsø PK 436 ny 16.mar NARVIK Narvik PK
ny 556 Øystein Pedersen, Finnsnes PK 435 ny 23.feb Finnsnes Finnsnes PK
ny 556 Thomas Våland Tveit, Finnsnes PK 435 ny 23.feb Finnsnes Finnsnes PK
ny 558 Carl Arne Ask Hofstad, Stjørdal PK 434 ny 30.jun Skatval Stjørdal PK
ny 558 Eivind Olav Nicolaysen, Mo PK V55 434 ny 15.jun Mo i Rana Mo PK
ny 560 Tommy Anthoni Anthonisen, Porsgrunn PK V55 433 ny 3.feb Brevik Porsgrunn PK
+166 560 Andre Moe Stangstuen, Bodø SSK 433 +67 28.jan Hunstad Bodø SSK
ny 562 Lars Erik Vedde Aalhus, Sula SSK 432 ny 13.jan Giske kom. hall Vigra og Valderøy PK
ny 562 Halvor Ove Toreskaas, Kristiansand PK V65 432 ny 24.mar KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
ny 562 Glenn Tallaksen, Arendal PK 432 ny 14.okt Stueneshallen Arendal PK
ny 565 Tore Reinhardt Solberg, Greipstad PK V65 431 ny 7.feb Nodelandshallen Greipstad PK
+131 566 Daniel Hagenes, Åsane PK 430 +40 7.aug Ardalen Vaksdal SSK
ny 567 Linda Basma, Tana-Nesseby PK Kv 429 ny 4.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 567 Tor-Ivar Kristoffersen, Tromsø PK 429 ny 3.aug Brosebanen Tromsø PK
ny 567 Veronica Berven-Hanssen, Sola PK Kv 429 ny 25.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
ny 570 Stig Robert Talberg, Vestnes PK 428 ny 20.jan Vestneshallen Vestnes PK
ny 570 Alexander Finnøy, Birkenes & Lillesand SSL 428 ny 11.aug Flakke Birkenes & Lillesand SSL
ny 570 Knud Erik Svendsen, Kr.sand Garnison PK 428 ny 24.mar KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
-113 573 Anders Bruaset, Vestnes PK 427 -63 20.jan Vestneshallen Vestnes PK
ny 573 Knut Johan Aase, Sogndal PK 427 ny 11.aug Mjøen Årdal SSL
-45 575 Henning Kvam, Vaksdal SSK V65 426 -45 7.aug Ardalen Vaksdal SSK
+101 576 Martin Johannessen, Hafrsfjord PK SH 1 425 +19 25.jun NM Skurve Rogaland Sk.krets
+81 576 Bjørn Steinar Lien Thorvaldsen, Hå PK 425 +6 13.jan Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 576 Tarjei Aslak Basso Mittet, Vanylven SSL 425 ny 13.jan Giske kom. hall Vigra og Valderøy PK
ny 576 Ragnhild Rajala Lautz, Tana-Nesseby PK Kv 425 ny 27.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+176 576 Joakim Paatur Hauge, Birkenes & Lillesand SSL 425 +96 11.aug Flakke Birkenes & Lillesand SSL
ny 576 Charles Didriksen, Bodø SSK 425 ny 28.jan Hunstad Bodø SSK
ny 582 Kai Vidar Farstad, Molde PK 424 ny 25.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 583 Per Andre Mathisen, Sarpsborg PK 423 ny 12.jan Kulås Sarpsborg PK
ny 584 Raymond Aanrud, Modum PK 422 ny 8.aug Flannum Modum PK
ny 585 Rune Irgens-Væting, Grimstad SS 421 ny 14.okt Stueneshallen Arendal PK
ny 585 Odd Ove Stenberg, Kvinesdal PK 421 ny 13.jan Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 585 Paul Erik Engelschiøn Svendsen, Namdal SSL 421 ny 10.jun Lerkehaug Steinkjer PK
ny 588 Robert Kvale, Grimstad SS 420 ny 14.okt Stueneshallen Arendal PK
ny 589 Sondre Risan Haltvik, Frosta SSL Menn U14 419 ny 10.apr Sannan skytesenter Steinkjer PK
ny 589 Kristoffer Letnes, Verdal SSL 419 ny 26.feb Vinne Verdal SSL
ny 591 Simon Lindset, Florø PK 418 ny 29.sep Florø Florø PK
ny 592 Arnt Robert Johnsen, Alta SSK 417 ny 25.mai Kvenvikmoen Alta SSK
ny 592 Isak Bastian Eik, Arendal PK Jr 417 ny 14.okt Stueneshallen Arendal PK
ny 594 Ragna Marie Folstad, Støren SSK Kv 416 ny 19.jun Støren Skytesenter Støren SSK
+38 594 Sandra Beate Roald Blindheim, Vigra og Valderøy PK Kv 416 -15 13.jan Giske kom. hall Vigra og Valderøy PK
+26 596 Lars Inge Aga, Odda PK V65 415 -23 10.feb Odda Odda PK
ny 596 Erlend Alexander Hanssen Borge, Kr.sand Garnison PK 415 ny 24.mar KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
ny 598 Jens Gunnar Robstad, Greipstad PK 412 ny 7.feb Nodelandshallen Greipstad PK
+69 598 Dagfinn Hauge, Birkenes & Lillesand SSL 412 -1 11.aug Flakke Birkenes & Lillesand SSL
ny 598 Kasper Henaug, Ringerike PK 412 ny 2.sep Buttentjern Ringerike PK
ny 601 Inge Iversen, Vestnes PK 411 ny 20.jan Vestneshallen Vestnes PK
ny 602 Jan-Magne Opsahl, Namdal SSL V55 410 ny 10.apr Sannan skytesenter Steinkjer PK
+137 603 Talita Bastesen Nilsen, Steinkjer PK Kv 408 +61 10.jun Lerkehaug Steinkjer PK
-88 603 Leeroy Nedregaard, Vigra og Valderøy PK V65 408 -66 13.jan Giske kom. hall Vigra og Valderøy PK
ny 603 Per Ove Sekse, Odda PK V55 408 ny 10.feb Odda Odda PK
ny 606 Morten Bøe, Hafrsfjord PK 406 ny 25.sep Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 606 Kjell Egil Bekkavik, Namdal SSL 406 ny 10.jun Lerkehaug Steinkjer PK
ny 608 Oddgeir Johan Lygre Haugen, Vigra og Valderøy PK SH 1 405 ny 13.jan Giske kom. hall Vigra og Valderøy PK
ny 609 Ivar Gustavsen, Kopervik PK 404 ny 23.sep Kopervik Kopervik PK
+114 610 Adrian Forthun Olsen, Årdal SSL 403 +35 15.jan Røti Årdal SSL
ny 611 John Tellef Håbesland, Evje PK V65 402 ny 4.mar Stueneshallen Arendal PK
ny 612 Dag Kjeldby, Porsgrunn PK 398 ny 8.mar Brevik Porsgrunn PK
-8 612 Anne Lene Breive Ilievski, Greipstad PK Kv 398 -49 7.feb Nodelandshallen Greipstad PK
+181 614 Selma Seljåsen, Arendal PK Kv U16 397 +228 4.mar Stueneshallen Arendal PK
ny 614 Kristin-Monica Solberg, Narvik PK Kv 397 ny 16.mar NARVIK Narvik PK
ny 616 Rolf Johansen, Birkenes & Lillesand SSL V65 394 ny 11.aug Flakke Birkenes & Lillesand SSL
ny 617 Lena Bratteberg, Ørsta/Volda PK Kv 393 ny 10.feb Skytterhallen Molde PK
ny 618 Leif Kvitne, Finnsnes PK V65 390 ny 23.feb Finnsnes Finnsnes PK
ny 618 Richard Andre Helvig, Jørpeland PK 390 ny 10.feb JØRPELAND Jørpeland PK
ny 620 Tore Nørbech, Kristiansund PK V65 388 ny 3.feb Ørsta samfunnshus Ørsta/Volda PK
ny 620 Karsten Alvsvåg, Bremnes PK 388 ny 13.jan bremnes Bremnes PK
+136 620 Raymond Ivan Løvik, Vestnes PK 388 +70 20.jan Vestneshallen Vestnes PK
ny 620 Christopher James Stedman, Florø PK 388 ny 7.apr Florø Florø PK
ny 624 André Thomassen, Mo PK 385 ny 15.jun Mo i Rana Mo PK
ny 624 Ove Tønnessen, NOP/Vatne 385 ny 30.apr Svartemyr NOP/Vatne
ny 624 Olav Ødegaard Ånensen, Stord PK SH 1 385 ny 13.okt Bømlohallen Bremnes PK
ny 624 Per Tarjei Brukaas, Asker SK V55 385 ny 13.jun olledalen Asker SK
ny 628 Odd Jørgensen, Greipstad PK 384 ny 7.feb Nodelandshallen Greipstad PK
+23 629 Cecilie Therese Gjelsten, Vestnes PK Kv 383 -39 20.jan Vestneshallen Vestnes PK
+70 630 Tore Lenhardt Baath Gundersen, Vigra og Valderøy PK 382 -6 6.okt Bollitun Eide og Fræna PK
ny 631 Roger Ulverud, Asker SK 379 ny 13.jun olledalen Asker SK
ny 632 Lars Martin Svensson, Florø PK 378 ny 23.mai Florø Florø PK
ny 633 Joakim Wennevold Reiersølmoen, Arendal PK 377 ny 4.mar Stueneshallen Arendal PK
+117 634 Anette Elvira Jansen Langmo, Sarpsborg PK Kv 375 +38 12.jan Kulås Sarpsborg PK
+61 634 Per Andreas Modahl, Sarpsborg PK V73 375 -17 12.jan Kulås Sarpsborg PK
ny 634 Svein Hagerup, Molde PK 375 ny 3.feb Ørsta samfunnshus Ørsta/Volda PK
-107 637 Jan Inge Johansen, Tana-Nesseby PK 373 -98 27.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+20 637 Kåre Eivind Iversen, Sandnessjøen PK V73 373 -46 10.jan Leland Sandnessjøen PK
ny 637 Mass Langvatn, Ørsta/Volda PK 373 ny 3.feb Ørsta samfunnshus Ørsta/Volda PK
ny 640 Anita Taranger Hagen, Sarpsborg PK Kv 372 ny 12.jan Kulås Sarpsborg PK
+53 640 Nina Iren Hagberg, Vaksdal SSK Kv 372 -21 7.aug Ardalen Vaksdal SSK
ny 642 Adrian Kristoffersen, Tromsø PK U16 371 ny 3.aug Brosebanen Tromsø PK
ny 643 Trond Cato Svensli, Vestnes PK 370 ny 20.jan Vestneshallen Vestnes PK
ny 644 Karl Erik Øyøygard, Trondhjems PK 369 ny 8.sep Jonsvannet Trondhjems PK
ny 645 Mariell Cathrin Solberg, Bodø SSK Kv 368 ny 28.jan Hunstad Bodø SSK
ny 646 Karl Fredrik Tidholm, Kristiansand PK 365 ny 24.mar KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
+84 646 Malene Dæhlin Nygård, Arendal PK Kv 365 +1 4.mar Stueneshallen Arendal PK
+56 648 Jan Arve Wiik, Vigra og Valderøy PK 361 -24 27.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 649 Ove Magne Kolgrov, Hjørungavåg PK 356 ny 3.feb Ørsta samfunnshus Ørsta/Volda PK
ny 650 Kjell Gallavara, Alta SSK 355 ny 25.mai Kvenvikmoen Alta SSK
ny 650 Jørgen Pedersen, Verdal SSL 355 ny 26.feb Vinne Verdal SSL
ny 652 Tor-Arne Tandberg, Kristiansand PK 354 ny 24.mar KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
+14 653 Daniel Frøholm Sæter, Molde PK 353 -60 25.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 653 Bjørnar Sivertsen, Molde PK 353 ny 3.feb Ørsta samfunnshus Ørsta/Volda PK
ny 655 Bjørn Sigurd Brekmo, Tromsø PK V65 350 ny 3.aug Brosebanen Tromsø PK
ny 656 Willy Kristian Karlsen, Finnsnes PK V55 349 ny 23.feb Finnsnes Finnsnes PK
+51 657 Karstein Paul Eiken, Hjørungavåg PK V55 348 -35 3.feb Ørsta samfunnshus Ørsta/Volda PK
ny 657 Miroslaw Jozef Gornowicz, Eide og Fræna PK 348 ny 6.okt Bollitun Eide og Fræna PK
ny 659 Ingrid Børslid, Greipstad PK Kv 344 ny 7.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 660 Jarle Andersen, Hafrsfjord PK 343 ny 25.sep Bjergsted Pistolbane Hafrsfjord PK
ny 661 Børge Andersen, Jørpeland PK 342 ny 10.feb JØRPELAND Jørpeland PK
ny 662 Luka Daniel Tarannikov Wahl, Trondhjems PK Menn U14 339 ny 8.sep Jonsvannet Trondhjems PK
ny 663 Joakim Lundbø, Vestnes PK 338 ny 20.jan Vestneshallen Vestnes PK
ny 664 Thomas Vestmo, Tromsø PK Menn Jr 335 ny 3.aug Brosebanen Tromsø PK
ny 665 Dan Hagerup, Molde PK 334 ny 3.feb Ørsta samfunnshus Ørsta/Volda PK
ny 666 Svein Ole Næss, Farris SS - Larvik 333 ny 7.apr Bommestad Farris SS - Larvik
ny 667 Jack Dønnestad, Arendal PK V55 330 ny 14.okt Stueneshallen Arendal PK
ny 668 Oddbjørn Fjelde, Jørpeland PK V65 325 ny 10.feb JØRPELAND Jørpeland PK
ny 669 Håkon Ås, Alta SSK 323 ny 25.mai Kvenvikmoen Alta SSK
ny 670 Stig-André Wirkola Gallavara, Alta SSK 322 ny 25.mai Kvenvikmoen Alta SSK
+18 671 Karl Gustav Roland, Porsgrunn PK V73 321 -73 8.mar Brevik Porsgrunn PK
ny 672 Robert Pawel Dobosz, Førde PK 320 ny 7.apr Florø Florø PK
ny 673 Perry Throndal Røed, Asker SK V55 319 ny 13.jun olledalen Asker SK
ny 674 Dagfinn Knoll, Arendal PK 317 ny 14.okt Stueneshallen Arendal PK
ny 675 Aleksei Sazonov, Stord PK 308 ny 13.jun stord pistolklubb Stord PK
+13 676 Sissel Elisabeth Vernly, Hurum SSK Kv V65 307 -87 23.mai Aronsløkka Aron SK Drammen
ny 677 Oscar Fabian Gundersen, Sarpsborg PK Menn U16 303 ny 12.jan Kulås Sarpsborg PK
+107 678 Viggo Nygård, Arendal PK V55 300 +62 4.mar Stueneshallen Arendal PK
ny 679 Aud Marheim, Asker SK Kv 296 ny 13.jun olledalen Asker SK
-103 680 Aina Margrethe Bogø, Verdal SSL Kv 274 -183 26.feb Vinne Verdal SSL
ny 681 Janis Lapickis-Canders, Molde PK Menn Jr 265 ny 3.feb Ørsta samfunnshus Ørsta/Volda PK
-281 681 Stig-Ove Berntsen, Lyngsalpene PK 265 -238 23.feb Finnsnes Finnsnes PK
+92 683 Alexander Westad, Molde PK Menn Jr 258 -28 3.feb Ørsta samfunnshus Ørsta/Volda PK
ny 684 Michael Rolf Claassen, Namdal SSL 247 ny 10.apr Sannan skytesenter Steinkjer PK
ny 685 Arild Helland, Haugesund PK 246 ny 29.sep "Kuleisen" Haugesund PK
+38 686 Bertel Johannes Kroken, Alta SSK V73 243 -125 25.mai Kvenvikmoen Alta SSK
ny 687 Lisbeth Rødsjø, Støren SSK Kv 242 ny 2.jun Dalaråa Sunndal PK
ny 688 Maja Hansen, Tromsø PK Kv U16 239 ny 3.aug Brosebanen Tromsø PK
ny 689 Kevin Bob Claassen, Namdal SSL Menn U16 228 ny 10.apr Sannan skytesenter Steinkjer PK
ny 690 Sondre Kittelstad, Evje PK 224 ny 10.jan Evje Evje PK
ny 691 Charlotte Haagensen, Oslo Vestre SS Kv V55 212 ny 26.feb Ekeberg Oslo PK
+74 692 Øyvind Jenssen, Kristiansund PK V73 210 -92 29.sep Bjørnehaugen Kristiansund PK
ny 693 Synnøve Settman, Hjørungavåg PK Kv 202 ny 3.feb Ørsta samfunnshus Ørsta/Volda PK
ny 694 Robert Wilhelm Tvedt-Gundersen, Arendal PK V65 191 ny 4.mar Stueneshallen Arendal PK
ny 695 Jørn Roger Olsen, Arendal PK 179 ny 4.mar Stueneshallen Arendal PK
ny 696 Odd Knutsvik, Egersund PK 174 ny 13.jan Kvinesdal Kvinesdal PK
ny 697 Alexander Somby Larsen, Alta SSK 167 ny 25.mai Kvenvikmoen Alta SSK
ny 698 Bartlomiej Stefan Obroslak, Førde PK 153 ny 7.apr Florø Florø PK
ny 699 Jens Herland Kristiansen, Kr.sand Garnison PK Menn U14 47 ny 24.mar KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK