Alle på topp: VM Fin   2018 Klasse: Menn Kv Menn Jr Kv Jr oppdatert 16.juni 2018
vurd.krav: - 581 573 571 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 595 Pål Hembre, 582 Karin Isaksen 294 skyttere
2017 pl Navn, Klubb klasse Sum 2017 Dato type Sted Arr.
+4 1 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 586 +8 25.feb Buran Trondhjems PK
-   2 Ingar Woll, Bærum PK 580   - 19.feb Ekeberg OKTS
+9 3 Lasse Hovd, Bærum PK 579 +5 26.mai Myhrespiten Hokksund PK
+4 4 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 575   - 22.apr Trondheim Trondhjems PK
+42 5 Peder Sperstad, Bærum PK V50 574 +12 19.feb Ekeberg OKTS
+11 6 Einar Morten Landsem, Støren SSK 573 +1 21.feb Rindal Rindal SS
+2 6 Gunrid Kjellmark, Trondhjems PK Kv 573 -2 2.jun MVM Thun CISM Suisse
+25 8 Roar Haugan, Støren SSK 572 +5 3.jun Dalaråa Sunndal PK
+44 9 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 570 +9 4.apr Bråstein Sandnes PK
-3 10 Håvard Hoff, Ørland PK 569 -7 1.feb Brekstad Ørland PK
+28 11 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK 568 +5 25.mar Trondheim Trondhjems PK
+125 12 Jan Eirik Roska, Vadsø SSK 567 +21 22.apr Varangerbotn Tana-Nesseby PK
-10 12 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 567 -13 12.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 12 Harald Strømmegjerde, Sunndal PK 567 ny 21.jan Vestneshallen Vestnes PK
+59 15 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv V50 566 +9 20.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+6 15 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V50 566 -3 20.jan Kopervik Kopervik PK
+4 17 Ingeborg Gran, Steinkjer PK Kv V50 565 -4 2.apr Lerkehaug Steinkjer PK
-10 18 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv V50 564 -11 25.mai WC München ISSF
+2 18 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 564 -6 15.mai Sankthansholet Ørland PK
+7 20 Anne Mette Sæteren, Bærum PK Kv 563 -5 9.apr Ekeberg OKTS
ny 20 Kenneth Bjørheim Eik, Stavanger PK 563 ny 6.mai Bjergsted Hafrsfjord PK
+17 22 Morten Jørgensen, Kirkenes PK V50 562 -1 28.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+99 22 Per Størker Haugnes, Kristiansund PK V50 562 +15 28.jan Bjørnehaugen Kristiansund PK
+36 24 Are Wivestad, Sandnes PK V50 561 +1 4.apr Bråstein Sandnes PK
+2 25 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 560 -8 21.jan Vestneshallen Vestnes PK
ny 25 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK V50 560 ny 15.mai Drammen Aron SK Drammen
ny 27 Pål Martin Kvalsvik, Vigra og Valderøy PK 557 ny 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 27 Frode Knutsen, Trondhjems PK V50 557 ny 31.jan Buran Trondhjems PK
+71 29 Yuri Tsaplin, Hafrsfjord PK 556 +4 4.apr Bråstein Sandnes PK
+8 29 Viggo Olden, Ørland PK 556 -8 1.feb Brekstad Ørland PK
+8 29 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V50 556 -8 24.feb Kopervik Kopervik PK
+125 29 Lars Moe Løset, Rindal SS 556 +12 21.feb Rindal Rindal SS
+121 33 Helge Olden, Ørland PK V60 553 +9 1.feb Brekstad Ørland PK
ny 33 Kristian Lund, Hafrsfjord PK 553 ny 6.mai Bjergsted Hafrsfjord PK
+132 35 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK 552 +9 29.apr Sankthansholet Ørland PK
-9 36 Arild Inge Wollan, Støren SSK V50 550 -18 3.jun Dalaråa Sunndal PK
+152 36 Kjell Stuland Johansen, Trondhjems PK V60 550 +10 12.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
+48 36 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V70 550 -5 22.apr Trondheim Trondhjems PK
+32 36 Jon Arne Brekken, Sunndal PK V60 550 -8 3.jun Dalaråa Sunndal PK
+51 40 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 549 -5 26.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+258 40 Ola Eirik Bolme, Rindal SS V50 549 +25 21.feb Rindal Rindal SS
+5 42 Eirik Tjugen, Ørsta/Volda PK 547 -15 28.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+61 42 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V60 547 -4 2.apr Lerkehaug Steinkjer PK
+205 44 Per Martin Marum, Trondhjems PK V70 545 +13 31.jan Buran Trondhjems PK
ny 44 Bård Ankar Kostamo Olsen, Tana-Nesseby PK 545 ny 22.apr Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+77 44 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 545 -2 12.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
ny 44 Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK 545 ny 15.apr Drammen Aron SK Drammen
+104 44 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V60 545   - 28.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+19 49 Kristoffer Stangvik Røssing, Sunndal PK 544 -14 11.feb Skytterhallen Molde PK
ny 49 Marius Haugerud, Bodung PK 544 ny 22.jan Ekeberg OKTS
+88 49 Terje Fallmyr, Rissa PK V50 544 -2 29.apr Sankthansholet Ørland PK
ny 52 Knut Narve Skogland, Trondhjems PK 543 ny 31.jan Buran Trondhjems PK
+136 52 Kristian Roger Johansen, Kopervik PK 543 +3 24.feb Kopervik Kopervik PK
ny 52 Odd Bjorheim, Hå PK V60 543 ny 4.apr Bråstein Sandnes PK
+82 55 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK V50 542 -4 2.jun Lerkehaug Steinkjer PK
+99 55 Erik Andrè Ellingsen, NOP/Vatne 542 -2 8.mai Svartemyr NOP/Vatne
+324 57 Thomas Vikan Strøm, Viking PK og RK V50 541 +34 25.feb Buran Trondhjems PK
+183 57 Hans Carsten Bøe, Trondhjems PK V50 541 +8 31.jan Buran Trondhjems PK
+32 59 Hans Johansen, Trondhjems PK V70 540 -14 22.apr Trondheim Trondhjems PK
+41 59 Roar Skeisvoll, Kopervik PK V50 540 -12 20.jan Kopervik Kopervik PK
+245 61 Arne Gujord, Bæverdalen PK V50 539 +16 21.feb Rindal Rindal SS
+259 61 Frank Roy Haugland, Oppegård SL V60 539 +18 19.feb Ekeberg OKTS
+60 61 Erik Stai, Levanger SSL V70 539 -8 21.apr Selbuhallen Selbu PK
+251 64 Magnus Uglemsmo, Selbu PK 538 +16 17.mar Selbuhallen Selbu PK
ny 64 Sten Haga, Kirkenes PK V60 538 ny 5.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
+326 64 Jon Magnar Frislid, Ørsta/Volda PK 538 +33 28.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 67 Marius Grinius, Hafrsfjord PK 536 ny 10.jun Bjergsted Hafrsfjord PK
+187 67 Olga Mikhailovna Pavlova, Molde PK Kv V50 536 +5 4.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
+182 67 Livar Gudmestad, Sandnes PK V50 536 +4 4.apr Bråstein Sandnes PK
+14 70 Jan Olav Furuborg, Greipstad PK 535 -20 22.mar Nodelandshallen Greipstad PK
-3 71 Rune Kristian Hansen, Trondhjems PK V50 534 -24 31.jan Buran Trondhjems PK
ny 71 Jørn Stefan Opdahl, Tana-Nesseby PK 534 ny 11.mar Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+296 71 Elin Leirvik, Trondhjems PK Kv 534 +24 22.apr Trondheim Trondhjems PK
+156 74 Olaf Isaksen, Kristiansund PK V60 533 -1 28.jan Bjørnehaugen Kristiansund PK
+93 74 Frank Peder Hatlenes, Sandnes PK 533 -10 4.apr Bråstein Sandnes PK
+63 74 John Lothe, Haugesund PK 533 -13 20.jan Kopervik Kopervik PK
+103 77 Svein Olav Hagbø, NOP/Vatne V50 531 -10 8.mai Svartemyr NOP/Vatne
+216 77 Roy Strøm, Sitter IL PK 531 +6 29.apr Sankthansholet Ørland PK
+136 77 Bent Nørkov, Trondhjems PK 531 -6 31.jan Buran Trondhjems PK
ny 80 Bjørn Egil Martinsen, Tana-Nesseby PK V50 530 ny 11.mar Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 80 Kenneth Kristoffersen, Kopervik PK 530 ny 7.mar Karmøyhallen Skudenes PK
+218 80 Sven Tore Verstad, Ørsta/Volda PK V50 530 +6 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+310 80 Espen Sivertsen, Greipstad PK V50 530 +25 20.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 84 Frank Nilsen, Trondhjems PK 529 ny 25.feb Buran Trondhjems PK
-11 85 Morten Antonsen, Ørland PK 527 -30 1.feb Brekstad Ørland PK
+213 85 Kenneth Eliussen Kristoffersen, Kopervik PK 527 +3 24.feb Kopervik Kopervik PK
+211 87 Kristin Amundsen Schaug-Pettersen, Bærum PK Kv V50 526 +2 19.feb Ekeberg OKTS
+284 87 Vilde Erga Sunde, Sandnes PK Kv U16 526 +17 4.apr Bråstein Sandnes PK
+32 89 Pål Jarle Talmo, Ørland PK V60 525 -22 29.apr Sankthansholet Ørland PK
+135 89 Rolf Toven, Nesset PK V60 525 -10 4.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
+160 89 Ole Thomas Furuseth, Kr.sand Garnison PK 525 -7 22.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+62 92 Rune Kimo, Rissa PK 523 -21 15.mai Sankthansholet Ørland PK
+214 92 Ronny Lavik, Kr.sand Garnison PK 523   - 20.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+62 92 Thomas Røset, Selbu PK 523 -21 17.mar Selbuhallen Selbu PK
+182 92 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK V50 523 -5 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+166 96 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK V50 522 -7 20.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 96 Per Terje Lænn, Steinkjer PK V60 522 ny 2.apr Lerkehaug Steinkjer PK
+197 96 Odd Steinar Mathisen, Tana-Nesseby PK V50 522 -3 28.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 96 Michael Strøm, Sitter IL PK 522 ny 29.apr Sankthansholet Ørland PK
+174 100 Knut Arne Landsverk, Marnar PL 521 -7 11.jan Evje Evje PK
+113 100 Morten Nilsen, Molde PK 521 -16 26.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 100 Johnny-Leo Ludviksen Jernsletten, Tana-Nesseby PK V50 521 ny 28.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+159 103 Magne Granøien, Støren SSK 520 -9 25.mar Trondheim Trondhjems PK
+462 103 Tomas Dahl, Ørland PK 520 +52 1.feb Brekstad Ørland PK
+351 105 Hans-petter Bruce Ulven, Trondhjems PK V60 519 +26 22.apr Trondheim Trondhjems PK
ny 105 Morten Lien, Ørsta/Volda PK 519 ny 28.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 107 Johan Ljungstedt, Trondhjems PK 516 ny 31.jan Buran Trondhjems PK
+283 107 Yngve Lund Bråthen, Trondhjems PK V50 516 +11 25.mar Trondheim Trondhjems PK
ny 109 Kjell Magne Iversen, Tana-Nesseby PK V50 514 ny 22.apr Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+165 109 Svenn Mikal Bergeng, Kirkenes PK 514 -14 11.mar Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 111 Odin-omar Sakarias Roald, Steinkjer PK 513 ny 2.jun Lerkehaug Steinkjer PK
ny 111 Jarl-Edvind Edvardsen, Greipstad PK 513 ny 20.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+24 113 Helge Kristiansen, Sunndal PK 512 -34 3.jun Dalaråa Sunndal PK
+173 113 Geir Øverås, Vestnes PK 512 -14 21.jan Vestneshallen Vestnes PK
+294 115 Bjørn Teigseth, Trondhjems PK V50 511 +9 31.jan Buran Trondhjems PK
+418 116 Bjørn Harald Brakstad, Sunndal PK Menn U16 510 +34 3.jun Dalaråa Sunndal PK
+50 117 Frank Istad, Kristiansund PK 509 -34 4.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
+328 117 Nils Lennart Røen, Rindal SS 509 +14 21.feb Rindal Rindal SS
+145 117 Knut Inge Hildonen, Tana-Nesseby PK V50 509 -20 11.mar Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 120 Adrian Gran, Steinkjer PK Menn Jr 507 ny 2.apr Lerkehaug Steinkjer PK
ny 121 Kai-Herman Jørgensen, Ørsta/Volda PK 506 ny 4.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
+141 121 Johann Bjørn Adamsson, Kopervik PK V50 506 -23 24.feb Kopervik Kopervik PK
+299 121 Kim Henrik Bertheussen Tafjord, Ørsta/Volda PK 506 +6 28.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 121 Stein Kjetil Medema, Kr.sand Garnison PK 506 ny 30.apr Kristiansand Kr.sand Garnison PK
ny 125 Kevin Haukelid Slåtten, Jørpeland PK 505 ny 6.mai Bjergsted Hafrsfjord PK
+279 125 Arnstein Leif Myklebust, Ørsta/Volda PK 505 +2 4.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 125 Eirik Myrhaug, Trondhjems PK Menn Jr 505 ny 22.apr Trondheim Trondhjems PK
ny 125 Lars Sivert Håheim, Hafrsfjord PK 505 ny 6.mai Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 125 Daniel Berge, Jørpeland PK 505 ny 6.mai Bjergsted Hafrsfjord PK
+326 130 Asle Eiken, Ørsta/Volda PK 504 +11 28.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 130 Bjørn Rømma, Viking PK og RK V60 504 ny 22.apr Trondheim Trondhjems PK
+621 130 Frode Kolvik Paulsen, Hjørungavåg PK 504 +140 26.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 133 Trond Håkon Seland Forgaard, Greipstad PK 503 ny 20.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 133 Kåre Inge Viken, Trondhjems PK V60 503 ny 31.jan Buran Trondhjems PK
+240 133 Einar Darre Kaarbø, Vigra og Valderøy PK V50 503 -5 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+464 136 Dagfinn Gjerde, Vadsø SSK V50 502 +46 22.apr Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+410 137 Frode Andre Krøvel, Ørsta/Volda PK V50 501 +28 11.feb Skytterhallen Molde PK
ny 137 Andre Lien, Selbu PK 501 ny 17.mar Selbuhallen Selbu PK
+178 137 Stein Meyer, Vestnes PK V50 501 -21 4.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
-53 137 Jon Kristian Ulvin, Trondhjems PK 501 -54 22.apr Trondheim Trondhjems PK
+443 141 Henning Harry Thorsen, Hafrsfjord PK V50 500 +38 6.mai Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 142 Kjetil Hansen, Hafrsfjord PK 499 ny 6.mai Bjergsted Hafrsfjord PK
+309 142 Berner Helland, Marnar PL 499 +5 11.jan Evje Evje PK
+425 144 Børge Jørgensen-Dahl, Trondhjems PK V70 498 +31 31.jan Buran Trondhjems PK
+276 144 Andreas Kiltvik, Selbu PK 498 -2 21.apr Selbuhallen Selbu PK
+293 146 Tore Jonny Kjeldsberg, Alta SSK V50 497   - 26.mai Kvenvikmoen pistolbane Alta SSK
ny 147 Ivar Arne Knarvik, Ørsta/Volda PK V50 496 ny 28.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 147 Camilla Heggelund Hovd, Bærum PK Kv 496 ny 26.mai Myhrespiten Hokksund PK
+33 147 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V60 496 -45 17.mar Selbuhallen Selbu PK
ny 147 Jostein Eiken, Ørsta/Volda PK 496 ny 28.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 147 Dag Rune Rømma, Storm SS V50 496 ny 22.apr Trondheim Trondhjems PK
ny 152 Bjørnar Amundsen, Greipstad PK 494 ny 22.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+445 152 Raymond Liabø Olsen, Vestnes PK 494 +37 21.jan Vestneshallen Vestnes PK
+393 154 Stian Fossan, Steinkjer PK 493 +20 2.apr Lerkehaug Steinkjer PK
+611 155 Stig Erling Johnsen, Tana-Nesseby PK 492 +140 11.mar Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 156 Carl Alexander Eriksson, Trondhjems PK 491 ny 25.mar Trondheim Trondhjems PK
ny 157 Anders Bruaset, Vestnes PK 490 ny 21.jan Vestneshallen Vestnes PK
+185 158 Jan Erik Loe, Vestnes PK 489 -28 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+503 159 Eystein Jahnsen, Vadsø SSK 488 +57 11.mar Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 160 Babak Shafizadeh, Kopervik PK 487 ny 24.feb Kopervik Kopervik PK
+444 161 Oddmund Brungot, Ørsta/Volda PK V50 484 +30 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+320 162 Jarle Bjølverud, Molde PK V60 482 -7 11.feb Skytterhallen Molde PK
ny 162 Kai Lasse Falla, Greipstad PK 482 ny 20.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+190 164 Arne Johan Ervik, Ørland PK 481 -33 1.feb Brekstad Ørland PK
ny 164 Jon Skrondal, Rindal SS V60 481 ny 21.feb Rindal Rindal SS
ny 166 Terje Bolli, Vigra og Valderøy PK 479 ny 26.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+528 166 Leif-Jarle Tirevoll, Hjørungavåg PK 479 +65 28.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 166 Hans Martin Langø, Trondhjems PK 479 ny 25.mar Trondheim Trondhjems PK
ny 169 Terje Wikstad, Tana-Nesseby PK 478 ny 22.apr Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+440 169 Arne Thomas Wiik, Vigra og Valderøy PK 478 +27 28.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 171 Marius Strøm, Sitter IL PK Menn Jr 477 ny 29.apr Sankthansholet Ørland PK
+430 172 Einar Andreas Kvam, Vadsø SSK 476 +21 11.mar Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+516 173 Leeroy Nedregaard, Vigra og Valderøy PK V60 474 +58 26.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+517 174 May Britt Jensen, Kristiansund PK Kv 473 +58 21.jan Vestneshallen Vestnes PK
ny 174 Tore Kristian Rothaug, Trondhjems PK 473 ny 25.mar Trondheim Trondhjems PK
ny 174 Torbjørn Ånensen, Skudenes PK 473 ny 7.mar Karmøyhallen Skudenes PK
ny 174 Jan Petter Dørmænen, Kirkenes PK V60 473 ny 5.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
+416 178 Oliver Tobias Aas, Ørland PK Menn Jr 472 +14 29.apr Sankthansholet Ørland PK
+365 178 Muhsin Candir, Kirkenes PK 472 -2 5.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
+265 180 Karl Eirik Soldal, Skudenes PK 471 -24 7.mar Karmøyhallen Skudenes PK
ny 181 Hartti Ruuben Kristola, Hafrsfjord PK V60 470 ny 6.mai Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 181 Bjørnar Klokk, Sykkylven PK 470 ny 4.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
+450 181 Linda Teikari Hatlenes, Sandnes PK Kv 470 +27 4.apr Bråstein Sandnes PK
+102 184 Paul Kristian Kristensen, Alta SSK 469 -57 26.mai Kvenvikmoen pistolbane Alta SSK
+502 184 Helmi Solhaug, Lillestrøm OP Kv V50 469 +52 30.apr Ekeberg OKTS
ny 186 Roy Storberg, Alta SSK 468 ny 26.mai Kvenvikmoen pistolbane Alta SSK
+378 187 Karl-Johan Remvik Karlsen, Ålesund PK 467 -1 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 188 Reinert Hansen, Kopervik PK 466 ny 24.feb Kopervik Kopervik PK
ny 188 Magne Tjugen, Ørland PK 466 ny 15.mai Sankthansholet Ørland PK
ny 190 Anders Strøm Olsson, Skudenes PK 465 ny 7.mar Karmøyhallen Skudenes PK
+286 190 Anders Næss, Molde PK 465 -25 26.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 190 Morten Wirkola, Alta SSK 465 ny 26.mai Kvenvikmoen pistolbane Alta SSK
+206 190 Arnold Erling Måsøval-Jensen, Vigra og Valderøy PK V50 465 -39 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+353 194 Idar Moe, Rindal SS V60 462 -11 21.feb Rindal Rindal SS
+299 194 Jarle Hustoft Gausdal, Steinkjer PK 462 -23 2.apr Lerkehaug Steinkjer PK
ny 196 Karl Einar Ellingsen, Skudenes PK 457 ny 7.mar Karmøyhallen Skudenes PK
ny 197 Adrian Hylland, Vigra og Valderøy PK 456 ny 4.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 197 Robert Ilievski, Greipstad PK 456 ny 22.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 197 Bjørn Magne Holm, Tana-Nesseby PK V50 456 ny 22.apr Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+231 200 Gøran Roland, Vestnes PK 455 -43 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 201 John Magne Berg, Skudenes PK 454 ny 7.mar Karmøyhallen Skudenes PK
ny 202 Dominik Szeremet, Sandnes PK 453 ny 4.apr Bråstein Sandnes PK
ny 203 Bendik Aanundsen, Kr.sand Garnison PK 452 ny 30.apr Kristiansand Kr.sand Garnison PK
ny 204 Anders Øyvind Urke-sætre, Vigra og Valderøy PK 451 ny 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 205 Leif Røkke, Steinkjer PK V70 449 ny 2.apr Lerkehaug Steinkjer PK
+477 206 Kjetil Høyme, Hjørungavåg PK 446 +27 21.jan Vestneshallen Vestnes PK
ny 207 Endre Johannessen, Hafrsfjord PK 445 ny 6.mai Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 208 Jan Romslo, Skudenes PK 444 ny 7.mar Karmøyhallen Skudenes PK
+319 208 Arnim Roger Frank Svaleng, Alta SSK V70 444 -34 26.mai Kvenvikmoen pistolbane Alta SSK
ny 210 Sun Bore, Time PK Kv 443 ny 6.mai Bjergsted Hafrsfjord PK
+469 211 Jon Olav Holan, Trondhjems PK V50 442 +22 12.jun Jonsvatnet Trondhjems PK
+346 212 Siv Brudevoll, Vestnes PK Kv V50 441 -29 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 212 Per Olav Halse, Kristiansund PK 441 ny 4.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
+482 214 Bård Anders Hagenes, Hjørungavåg PK 438 +26 21.jan Vestneshallen Vestnes PK
+585 214 Wieslaw Maciak, Molde PK V50 438 +138 4.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 216 Espen Fiskum, Trondhjems PK 437 ny 22.apr Trondheim Trondhjems PK
ny 217 Lars Ove Brekke Frostad, Vestnes PK 434 ny 21.jan Vestneshallen Vestnes PK
+347 218 Knut Helge Kalliainen, Kirkenes PK V50 433 -35 5.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 218 Jan Arvid Bjerkestrand, Jørpeland PK 433 ny 6.mai Bjergsted Hafrsfjord PK
+408 220 Bahige Tabbara, Ålesund PK V60 430 -15 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 220 Bo Gøran Nilsson, Vadsø SSK V50 430 ny 28.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 220 Alexander Sundstrøm, Alta SSK Menn Jr 430 ny 26.mai Kvenvikmoen pistolbane Alta SSK
ny 223 Kristoffer Rogne Håseth, Vestnes PK 429 ny 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 224 Marilyn Johansen, Kr.sand Garnison PK Kv 428 ny 22.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 225 Terje Borch, Kirkenes PK V50 427 ny 5.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
ny 226 Kim Vater, Haugesund PK V60 426 ny 7.mar Karmøyhallen Skudenes PK
ny 226 Olav Sæther, Kristiansund PK V70 426 ny 4.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 228 Ansgar Aslaksen, Tana-Nesseby PK V50 424 ny 28.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 229 Olav Kroknes Pedersen, Molde PK Menn Jr 422 ny 26.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+504 229 Cecilie Therese Gjelsten, Vestnes PK Kv 422 +40 21.jan Vestneshallen Vestnes PK
+281 229 Jon Dag Repstad, Kristiansand PK V60 422 -59 30.apr Kristiansand Kr.sand Garnison PK
ny 229 Roger Ulstein, Vigra og Valderøy PK 422 ny 26.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 233 Bjørn Steinar Lien Thorvaldsen, Hå PK V50 419 ny 6.mai Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 234 Stig Rune Rostad, Time PK 418 ny 6.mai Bjergsted Hafrsfjord PK
+512 235 Sandra Beate Roald Blindheim, Vigra og Valderøy PK Kv 416 +48 26.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+420 236 Jan Johansen, Alta SSK V70 415 -19 26.mai Kvenvikmoen pistolbane Alta SSK
ny 236 Geir Tånes, Greipstad PK V60 415 ny 22.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 238 Richard Berge, Kirkenes PK 414 ny 5.mai Vinterveiskaret Kirkenes PK
+472 239 John Sverre Aas, Støren SSK Menn U14 412 +12 3.jun Dalaråa Sunndal PK
+146 240 Jan Verner Gjertsen, Molde PK 410 -96 26.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 241 Daniel Sæter, Molde PK 408 ny 21.jan Vestneshallen Vestnes PK
+432 242 Trond Eidem, Kr.sand Garnison PK V50 407 -16 30.apr Kristiansand Kr.sand Garnison PK
ny 243 Kjell Arne Bjørdal, Ørsta/Volda PK 404 ny 4.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 244 Steffen Smoge Storealme, Hjørungavåg PK 403 ny 21.jan Vestneshallen Vestnes PK
+504 245 Kenneth Tafjord, Vestnes PK 400 +34 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 246 Jochen Lauw, Kristiansand PK 399 ny 30.apr Kristiansand Kr.sand Garnison PK
ny 247 Per Erik Wiggen, Steinkjer PK V60 397 ny 2.jun Lerkehaug Steinkjer PK
ny 248 Morten Holland, Enebakk PK 392 ny 3.mai Buttentjern Bane 5 Ringerike PK
ny 249 Tore Lenhardt Baath Gundersen, Vigra og Valderøy PK 388 ny 26.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 250 Annie Tokerud, Greipstad PK Kv 387 ny 22.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 250 Thor Christian Myhre, Molde PK 387 ny 26.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 252 Frank Stanley Aanensen, Greipstad PK V50 386 ny 20.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+492 253 Jan Arve Wiik, Vigra og Valderøy PK 385 +13 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 254 Jonny Ree, Greipstad PK 384 ny 20.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 255 Øyvind Vaaland, Hafrsfjord PK V50 383 ny 6.mai Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 256 Kenneth Swan, Kristiansund PK 378 ny 4.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
+408 257 Leiv Audun Grasdal, Molde PK V70 377 -52 4.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 258 Christoforos Schuff, Greipstad PK 372 ny 22.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+351 258 Jan Brødreskift, Rindal SS V50 372 -79 21.feb Rindal Rindal SS
ny 260 Øystein Sporsheim, Molde PK 371 ny 4.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 261 Bertel Johannes Kroken, Alta SSK V70 368 ny 26.mai Kvenvikmoen pistolbane Alta SSK
ny 262 Ketil Strand Andersen, Kristiansund PK V60 365 ny 4.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 263 Sven-Thore Sletten, Kopervik PK 360 ny 24.feb Kopervik Kopervik PK
ny 264 John Arne Almedal, Greipstad PK 356 ny 20.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 265 Andrine Mogstad, Vestnes PK Kv Jr 354 ny 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 266 Geir Storholt, Greipstad PK V60 352 ny 20.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 267 Talita Nilsen, Steinkjer PK Kv 347 ny 2.jun Lerkehaug Steinkjer PK
ny 268 Kjell Helge Kulsli Balgård, Steinkjer PK 341 ny 2.apr Lerkehaug Steinkjer PK
+434 268 Dag Lergrovik, Ålesund PK V50 341 -65 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 270 Tormod Fremstad, Ørland PK V60 339 ny 1.feb Brekstad Ørland PK
+454 270 Morten F. G. Hoem, Greipstad PK V50 339 -53 22.mar Nodelandshallen Greipstad PK
+485 272 Arne Sandstøl, Sandnes PK V50 338 -23 4.apr Bråstein Sandnes PK
ny 273 Anne Lene Breive Ilievski, Greipstad PK Kv 337 ny 22.mar Nodelandshallen Greipstad PK
ny 274 Tonny Bugge, Molde PK 327 ny 26.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 275 John Birger Våge, Ørsta/Volda PK 319 ny 28.apr Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+493 276 Raymond Ivan Løvik, Vestnes PK 318 -33 21.jan Vestneshallen Vestnes PK
+489 277 Aina Margrethe Bogø, Verdal SSL Kv 317 -35 2.apr Lerkehaug Steinkjer PK
ny 278 Joakim Bråthen, Molde PK 315 ny 26.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 279 Jennifer Isabell Land Pedersen, Kr.sand Garnison PK Kv 313 ny 30.apr Kristiansand Kr.sand Garnison PK
ny 280 Preben Andre Eikrem, Ørsta/Volda PK 307 ny 4.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 280 Jan Sindre Heltne, Molde PK 307 ny 26.mai Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
+487 282 Øyvind Jenssen, Kristiansund PK V70 302 -49 28.jan Bjørnehaugen Kristiansund PK
ny 283 Stefanie Charlotte Land Pedersen, Kr.sand Garnison PK Kv 301 ny 30.apr Kristiansand Kr.sand Garnison PK
+536 284 Aleksander Wold Olsen, Vestnes PK Menn Jr 288 +107 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 285 Daniel Smoge, Hjørungavåg PK 287 ny 21.jan Vestneshallen Vestnes PK
ny 286 Alexander Westad, Molde PK Menn Jr 286 ny 4.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
+485 287 Thor Morten Grøtan, Steinkjer PK 283 -65 2.apr Lerkehaug Steinkjer PK
+496 288 Knut Krogsæter, Vestnes PK V50 277 -51 21.jan Vestneshallen Vestnes PK
ny 289 Odd Arild Hungnes, Vestnes PK 228 ny 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+514 290 Steinar Paulsen, Asker SK V60 213 -83 6.mar Ekeberg Oslo PK
ny 291 Espen Buås, Kr.sand Garnison PK 211 ny 30.apr Kristiansand Kr.sand Garnison PK
+293 292 Kristin Ragnfrid Bakka, Kristiansand PK Kv V50 165 -296 30.apr Kristiansand Kr.sand Garnison PK
ny 293 Sara Wold Olsen, Vestnes PK Kv U16 163 ny 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 294 Kristian Smoge, Hjørungavåg PK 136 ny 21.jan Vestneshallen Vestnes PK