Alle på topp: VM Fin   2018 Klasse: Menn Kv Menn Jr Kv Jr oppdatert 22.februar 2018
vurd.krav: - 581 573 571 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 595 Pål Hembre, 582 Karin Isaksen 162 skyttere
2017 pl Navn, Klubb klasse Sum 2017 Dato type Sted Arr.
+4 1 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 581 +3 31.jan Buran Trondhjems PK
-   2 Ingar Woll, Bærum PK 580   - 19.feb Ekeberg OKTS
+44 3 Peder Sperstad, Bærum PK V50 574 +12 19.feb Ekeberg OKTS
+13 4 Einar Morten Landsem, Støren SSK 573 +1 21.feb Rindal Rindal SS
+2 5 Håvard Hoff, Ørland PK 569 -7 1.feb Brekstad Ørland PK
+2 6 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 568 -7 31.jan Buran Trondhjems PK
ny 7 Harald Strømmegjerde, Sunndal PK 567 ny 21.jan Vestneshallen Vestnes PK
+13 8 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V50 566 -3 20.jan Kopervik Kopervik PK
-7 9 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 564 -16 31.jan Buran Trondhjems PK
+29 10 Morten Jørgensen, Kirkenes PK V50 562 -1 28.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+111 10 Per Størker Haugnes, Kristiansund PK V50 562 +15 28.jan Bjørnehaugen Kristiansund PK
+15 12 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 560 -8 21.jan Vestneshallen Vestnes PK
ny 13 Frode Knutsen, Trondhjems PK V50 557 ny 31.jan Buran Trondhjems PK
ny 13 Pål Martin Kvalsvik, Vigra og Valderøy PK 557 ny 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+139 15 Lars Moe Løset, Rindal SS 556 +12 21.feb Rindal Rindal SS
+22 15 Viggo Olden, Ørland PK 556 -8 1.feb Brekstad Ørland PK
+137 17 Helge Olden, Ørland PK V60 553 +9 1.feb Brekstad Ørland PK
+22 17 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK 553 -10 31.jan Buran Trondhjems PK
+279 19 Ola Eirik Bolme, Rindal SS V50 549 +25 21.feb Rindal Rindal SS
+229 20 Per Martin Marum, Trondhjems PK V70 545 +13 31.jan Buran Trondhjems PK
+47 21 Kristoffer Stangvik Røssing, Sunndal PK 544 -14 11.feb Skytterhallen Molde PK
ny 21 Marius Haugerud, Bodung PK 544 ny 22.jan Ekeberg OKTS
-1 21 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 544 -26 1.feb Brekstad Ørland PK
ny 24 Knut Narve Skogland, Trondhjems PK 543 ny 31.jan Buran Trondhjems PK
+22 25 Eirik Tjugen, Ørsta/Volda PK 542 -20 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+214 26 Hans Carsten Bøe, Trondhjems PK V50 541 +8 31.jan Buran Trondhjems PK
+73 27 Roar Skeisvoll, Kopervik PK V50 540 -12 20.jan Kopervik Kopervik PK
ny 27 Bård Ankar Kostamo Olsen, Tana-Nesseby PK 540 ny 28.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+277 29 Arne Gujord, Bæverdalen PK V50 539 +16 21.feb Rindal Rindal SS
+108 29 Jan Eirik Roska, Vadsø SSK 539 -7 28.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+291 29 Frank Roy Haugland, Oppegård SL V60 539 +18 19.feb Ekeberg OKTS
+59 32 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK 538 -16 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+221 33 Olga Mikhailovna Pavlova, Molde PK Kv V50 536 +5 4.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
+51 33 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V70 536 -19 31.jan Buran Trondhjems PK
+113 35 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V60 535 -10 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+32 36 Rune Kristian Hansen, Trondhjems PK V50 534 -24 31.jan Buran Trondhjems PK
+100 37 John Lothe, Haugesund PK 533 -13 20.jan Kopervik Kopervik PK
+193 37 Olaf Isaksen, Kristiansund PK V60 533 -1 28.jan Bjørnehaugen Kristiansund PK
+174 39 Bent Nørkov, Trondhjems PK 531 -6 31.jan Buran Trondhjems PK
+258 40 Sven Tore Verstad, Ørsta/Volda PK V50 530 +6 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+50 41 Hans Johansen, Trondhjems PK V70 529 -25 31.jan Buran Trondhjems PK
+32 42 Morten Antonsen, Ørland PK 527 -30 1.feb Brekstad Ørland PK
+255 43 Kristin Amundsen Schaug-Pettersen, Bærum PK Kv V50 526 +2 19.feb Ekeberg OKTS
+180 44 Rolf Toven, Nesset PK V60 525 -10 4.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
+76 45 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 523 -24 21.feb Rindal Rindal SS
ny 45 Bjørn Egil Martinsen, Tana-Nesseby PK V50 523 ny 28.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+229 45 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK V50 523 -5 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+245 48 Odd Steinar Mathisen, Tana-Nesseby PK V50 522 -3 28.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+225 49 Knut Arne Landsverk, Marnar PL 521 -7 11.jan Evje Evje PK
+318 49 Elin Leirvik, Trondhjems PK Kv 521 +11 31.jan Buran Trondhjems PK
ny 49 Johnny-Leo Ludviksen Jernsletten, Tana-Nesseby PK V50 521 ny 28.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
ny 52 Frank Nilsen, Trondhjems PK 520 ny 31.jan Buran Trondhjems PK
+136 52 Kristian Roger Johansen, Kopervik PK 520 -20 20.jan Kopervik Kopervik PK
+513 52 Tomas Dahl, Ørland PK 520 +52 1.feb Brekstad Ørland PK
ny 55 Jørn Stefan Opdahl, Tana-Nesseby PK 519 ny 28.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+12 56 Jon Arne Brekken, Sunndal PK V60 518 -40 21.jan Vestneshallen Vestnes PK
ny 57 Johan Ljungstedt, Trondhjems PK 516 ny 31.jan Buran Trondhjems PK
+228 58 Geir Øverås, Vestnes PK 512 -14 21.jan Vestneshallen Vestnes PK
+239 59 Kenneth Eliussen Kristoffersen, Kopervik PK 511 -13 20.jan Kopervik Kopervik PK
+215 59 Svenn Mikal Bergeng, Kirkenes PK 511 -17 28.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+350 59 Bjørn Teigseth, Trondhjems PK V50 511 +9 31.jan Buran Trondhjems PK
+328 62 Yngve Lund Bråthen, Trondhjems PK V50 510 +5 31.jan Buran Trondhjems PK
+382 63 Nils Lennart Røen, Rindal SS 509 +14 21.feb Rindal Rindal SS
+104 63 Frank Istad, Kristiansund PK 509 -34 4.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 65 Kai-Herman Jørgensen, Ørsta/Volda PK 506 ny 4.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
+197 65 Knut Inge Hildonen, Tana-Nesseby PK V50 506 -23 28.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+337 67 Arnstein Leif Myklebust, Ørsta/Volda PK 505 +2 4.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 68 Kåre Inge Viken, Trondhjems PK V60 503 ny 31.jan Buran Trondhjems PK
+305 68 Einar Darre Kaarbø, Vigra og Valderøy PK V50 503 -5 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+245 70 Stein Meyer, Vestnes PK V50 501 -21 4.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
+477 70 Frode Andre Krøvel, Ørsta/Volda PK V50 501 +28 11.feb Skytterhallen Molde PK
+348 72 Kim Henrik Bertheussen Tafjord, Ørsta/Volda PK 499 -1 11.feb Skytterhallen Molde PK
+379 72 Berner Helland, Marnar PL 499 +5 11.jan Evje Evje PK
+495 74 Børge Jørgensen-Dahl, Trondhjems PK V70 498 +31 31.jan Buran Trondhjems PK
+522 75 Raymond Liabø Olsen, Vestnes PK 494 +37 21.jan Vestneshallen Vestnes PK
ny 76 Anders Bruaset, Vestnes PK 490 ny 21.jan Vestneshallen Vestnes PK
+266 77 Jan Erik Loe, Vestnes PK 489 -28 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+527 78 Oddmund Brungot, Ørsta/Volda PK V50 484 +30 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+673 78 Frode Kolvik Paulsen, Hjørungavåg PK 484 +120 4.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
+686 80 Stig Erling Johnsen, Tana-Nesseby PK 483 +131 28.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+401 81 Jarle Bjølverud, Molde PK V60 482 -7 11.feb Skytterhallen Molde PK
ny 82 Jon Skrondal, Rindal SS V60 481 ny 21.feb Rindal Rindal SS
+272 82 Arne Johan Ervik, Ørland PK 481 -33 1.feb Brekstad Ørland PK
+607 84 May Britt Jensen, Kristiansund PK Kv 473 +58 21.jan Vestneshallen Vestnes PK
ny 85 Bjørnar Klokk, Sykkylven PK 470 ny 4.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
+479 86 Karl-Johan Remvik Karlsen, Ålesund PK 467 -1 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+309 87 Arnold Erling Måsøval-Jensen, Vigra og Valderøy PK V50 465 -39 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+459 88 Idar Moe, Rindal SS V60 462 -11 21.feb Rindal Rindal SS
+505 89 Oliver Tobias Aas, Ørland PK Menn Jr 456 -2 1.feb Brekstad Ørland PK
ny 89 Adrian Hylland, Vigra og Valderøy PK 456 ny 4.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
+340 91 Gøran Roland, Vestnes PK 455 -43 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+384 92 Anders Næss, Molde PK 454 -36 11.feb Skytterhallen Molde PK
ny 93 Anders Øyvind Urke-sætre, Vigra og Valderøy PK 451 ny 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+595 94 Leeroy Nedregaard, Vigra og Valderøy PK V60 448 +32 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+588 95 Kjetil Høyme, Hjørungavåg PK 446 +27 21.jan Vestneshallen Vestnes PK
+598 96 Leif-Jarle Tirevoll, Hjørungavåg PK 445 +31 21.jan Vestneshallen Vestnes PK
+461 97 Siv Brudevoll, Vestnes PK Kv V50 441 -29 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 97 Per Olav Halse, Kristiansund PK 441 ny 4.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
+700 99 Wieslaw Maciak, Molde PK V50 438 +138 4.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
+597 99 Bård Anders Hagenes, Hjørungavåg PK 438 +26 21.jan Vestneshallen Vestnes PK
ny 101 Lars Ove Brekke Frostad, Vestnes PK 434 ny 21.jan Vestneshallen Vestnes PK
ny 102 Bo Gøran Nilsson, Vadsø SSK V50 430 ny 28.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+526 102 Bahige Tabbara, Ålesund PK V60 430 -15 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 104 Kristoffer Rogne Håseth, Vestnes PK 429 ny 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 105 Olav Sæther, Kristiansund PK V70 426 ny 4.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 106 Ansgar Aslaksen, Tana-Nesseby PK V50 424 ny 28.jan Varangerbotn Tana-Nesseby PK
+626 107 Cecilie Therese Gjelsten, Vestnes PK Kv 422 +40 21.jan Vestneshallen Vestnes PK
ny 108 Daniel Sæter, Molde PK 408 ny 21.jan Vestneshallen Vestnes PK
ny 109 Kjell Arne Bjørdal, Ørsta/Volda PK 404 ny 4.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 110 Steffen Smoge Storealme, Hjørungavåg PK 403 ny 21.jan Vestneshallen Vestnes PK
+638 111 Kenneth Tafjord, Vestnes PK 400 +34 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+574 112 Helmi Solhaug, Lillestrøm OP Kv V50 389 -28 19.feb Ekeberg OKTS
+632 113 Jan Arve Wiik, Vigra og Valderøy PK 385 +13 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 114 Reinert Hansen, Kopervik PK 384 ny 20.jan Kopervik Kopervik PK
ny 115 Kenneth Swan, Kristiansund PK 378 ny 4.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
+549 116 Leiv Audun Grasdal, Molde PK V70 377 -52 4.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
+492 117 Jan Brødreskift, Rindal SS V50 372 -79 21.feb Rindal Rindal SS
ny 118 Øystein Sporsheim, Molde PK 371 ny 4.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 119 Ketil Strand Andersen, Kristiansund PK V60 365 ny 4.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
+628 119 Sandra Beate Roald Blindheim, Vigra og Valderøy PK Kv 365 -3 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 121 Andrine Mogstad, Vestnes PK Kv Jr 354 ny 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
+580 122 Dag Lergrovik, Ålesund PK V50 341 -65 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 123 Tormod Fremstad, Ørland PK V60 339 ny 1.feb Brekstad Ørland PK
+645 124 Raymond Ivan Løvik, Vestnes PK 318 -33 21.jan Vestneshallen Vestnes PK
ny 125 Preben Andre Eikrem, Ørsta/Volda PK 307 ny 4.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
ny 126 Tonny Bugge, Molde PK 303 ny 4.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
+642 127 Øyvind Jenssen, Kristiansund PK V70 302 -49 28.jan Bjørnehaugen Kristiansund PK
+692 128 Aleksander Wold Olsen, Vestnes PK Menn Jr 288 +107 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 129 Øyvind Stolt Sund, Hafrsfjord PK 287 ny 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 129 Daniel Smoge, Hjørungavåg PK 287 ny 21.jan Vestneshallen Vestnes PK
ny 131 Kenneth Bjørheim Eik, Stavanger PK 286 ny 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 131 Alexander Westad, Molde PK Menn Jr 286 ny 4.feb Ørsta kulturhus Ørsta/Volda PK
-78 131 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 286 -275 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
-34 134 Yuri Tsaplin, Hafrsfjord PK 285 -267 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 135 Dag Magnus Saxeide, Hafrsfjord PK V50 278 ny 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
+648 136 Knut Krogsæter, Vestnes PK V50 277 -51 21.jan Vestneshallen Vestnes PK
ny 137 Svein Kristian Risa, Hafrsfjord PK 275 ny 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
-31 138 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK 271 -279 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
+218 139 Kjetil Ellertsen, Egersund PK 270 -243 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 140 Kjetil Hansen, Hafrsfjord PK 267 ny 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 141 May Helen Johannessen, Hafrsfjord PK Kv 260 ny 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 142 Kristian Skjeivik, Jørpeland PK 258 ny 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 143 Ole Rørvig, Hafrsfjord PK 251 ny 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 144 Erik Larsson Aas, Hafrsfjord PK 250 ny 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
+439 145 Henning Harry Thorsen, Hafrsfjord PK V50 246 -216 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 146 Odd Arild Espedal, Hafrsfjord PK 241 ny 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 147 Pornnipha Selanok, Jørpeland PK 233 ny 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 148 Odd Arild Hungnes, Vestnes PK 228 ny 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 148 Øyvind Vaaland, Hafrsfjord PK V50 228 ny 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 150 Jan Arvid Bjerkestrand, Jørpeland PK 223 ny 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 151 Sun Bore, Time PK Kv 215 ny 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 152 Sven-Thore Sletten, Kopervik PK 214 ny 20.jan Kopervik Kopervik PK
ny 153 Ronja Ellertsen, Egersund PK Kv U16 213 ny 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 154 Per Magne Hoftun, Time PK V60 210 ny 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 155 Stig Rune Rostad, Time PK 209 ny 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 156 Norman Arve Urkedal, Hafrsfjord PK 204 ny 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 157 Lene Olsen Westgård, Hafrsfjord PK Kv 196 ny 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 158 Rolf Yngve Hatlestad, Hafrsfjord PK V60 195 ny 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 159 Odd Helge Olsen, Hafrsfjord PK V60 184 ny 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK
ny 160 Sara Wold Olsen, Vestnes PK Kv U16 163 ny 14.jan Giske idrettshall Vigra og Valderøy PK
ny 161 Kristian Smoge, Hjørungavåg PK 136 ny 21.jan Vestneshallen Vestnes PK
+657 162 Malin Olsen Westgård, Hafrsfjord PK Kv Jr 68 -126 31.jan Bjergsted Hafrsfjord PK