Alle på topp: VM Grov   2019 Klasse: A B C oppdatert 17.februar 2019
krav 570 540 505 Trykk Ctrl-F for tekstsøk
Res. skutt siste 21 dager uthevet Norsk bestenotering: 596 Pål Hembre 46 skyttere ( -243 )
2018 pl Navn, Klubb klasse Sum 2018 Dato type Sted Arr.
+111 1 Hugo Kjetså, Evje PK 569 +44 10.jan Evje Evje PK
+6 1 Ole Henning Fjeld, Namnå PK 569 -2 11.feb Hamar Hamar SSK
+3 3 Ingar Woll, Bærum PK 557 -16 21.jan Ekeberg OKTS
+41 4 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv 556 +5 19.jan Kopervik Kopervik PK
+121 5 Roar Jacob Lislevand, Evje PK 551 +31 10.jan Evje Evje PK
+44 6 John Lothe, Haugesund PK 550 +1 13.jan bremnes Bremnes PK
+111 7 Terje Storholt, Oslo PK V65 547 +24 3.feb Brevik Porsgrunn PK
+171 8 Eirik Andreassen, Oslo Vestre SS 543 +48 21.jan Ekeberg OKTS
+14 9 Lars Ragnar Knarud, Lunner SL V55 542 -19 21.jan Ekeberg OKTS
ny 10 Peder Sperstad, Bærum PK V55 540 ny 21.jan Ekeberg OKTS
+30 11 Olaf Åvitsland, Evje PK V55 537 -15 10.jan Evje Evje PK
+27 12 Roar Skeisvoll, Kopervik PK V55 533 -21 19.jan Kopervik Kopervik PK
+99 13 Kristian Roger Johansen, Kopervik PK 531 +6 19.jan Kopervik Kopervik PK
+36 14 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK 527 -22 3.feb Brevik Porsgrunn PK
+48 14 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V55 527 -17 10.feb Skytterhallen Molde PK
+62 16 Jan Helge Tofte, Stord PK V55 524 -15 29.jan Prestegardsskogen Stord PK
+184 17 Trygve Haldorsen, Bremnes PK V55 520 +39 13.jan bremnes Bremnes PK
+174 18 Göran Anders Martin, OKTS 516 +32 21.jan Ekeberg OKTS
+124 19 Øystein Nirisen, Porsgrunn PK V55 510 -6 3.feb Brevik Porsgrunn PK
+44 20 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK 507 -36 13.jan Kvinesdal Kvinesdal PK
+65 20 Svein Erik Dalland, Tysnes SSK V55 507 -28 13.jan bremnes Bremnes PK
+196 20 Egil Roland, Porsgrunn PK V55 507 +46 3.feb Brevik Porsgrunn PK
ny 23 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK V55 505 ny 7.feb Nodelandshallen Greipstad PK
ny 24 Kim Henrik Bertheussen Tafjord, Ørsta/Volda PK 499 ny 10.feb Skytterhallen Molde PK
+130 25 Asbjørn Solheim, Bremnes PK V65 497 -12 13.jan bremnes Bremnes PK
+86 26 Kenneth Eliussen Kristoffersen, Kopervik PK 490 -35 19.jan Kopervik Kopervik PK
+58 27 Jon Arne Brekken, Sunndal PK V65 488 -47 20.jan Vestneshallen Vestnes PK
+193 27 Geir Kåre Flo, Ringerike PK 488 +32 21.jan Ekeberg OKTS
+223 29 Roald Fuglestad, Hå PK 487 +106 13.jan Kvinesdal Kvinesdal PK
+135 30 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK 485 -19 10.feb Skytterhallen Molde PK
+188 31 Frode Andre Krøvel, Ørsta/Volda PK 483 +26 20.jan Vestneshallen Vestnes PK
ny 32 Gunnar Laurhammer, Bremnes PK 481 ny 13.jan bremnes Bremnes PK
ny 33 Arve Guldhav, Kvinesdal PK V55 479 ny 13.jan Kvinesdal Kvinesdal PK
+117 34 Arne Johnny Gill, Greipstad PK V73 477 -36 7.feb Nodelandshallen Greipstad PK
+198 35 Børge Kjartan Lindøe, Akademisk SL 462 +32 21.jan Ekeberg OKTS
+188 36 Tor Andre Opås, Evje PK V55 450 -2 10.jan Evje Evje PK
ny 37 Finn Eric Tjørve, Kvinesdal PK V55 430 ny 13.jan Kvinesdal Kvinesdal PK
+138 38 Robert Mettälä-Larsson, Stord PK 400 -99 31.jan Prestegardsskogen Stord PK
+247 39 Gjermund Nygårdseter, Kongsvinger SS 388 +118 13.jan Brumunddal Brumunddal PK
ny 40 Tore Reinhard Solberg, Greipstad PK V65 358 ny 7.feb Nodelandshallen Greipstad PK
+241 41 Dag Ståle Strømstad, Kongsvinger SS 345 +67 13.jan Brumunddal Brumunddal PK
+236 42 Svein Arne Karlsen, Stord PK V55 288 -6 29.jan Prestegardsskogen Stord PK
+137 43 Terje Manfred Teigen Arnesen, Aron SK Drammen 280 -214 3.feb Brevik Porsgrunn PK
ny 44 Jon Breder Kvam, Lora SS V55 144 ny 10.feb Skytterhallen Molde PK
+216 45 Ingve Fosse, Stord PK 127 -228 29.jan Prestegardsskogen Stord PK
ny 46 Bernt Mathisen, Stord PK 89 ny 29.jan Prestegardsskogen Stord PK