Fripistol - individuell cup - 2018 Fri og Fri B er slått sammen, Fri B-res. trekkes 10 poeng pr 16. juni 2018
4 beste av 12 månedsbeste teller i Cupen  Rødt tall = Laveste tellende resultat, grå tall er ikke med blant de 4 beste resultat
pl navn, klubb klasse diff Sum Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des
1 Ingar Woll, Bærum PK     2142 541 517     546 538            
2 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 59 2083 521 523 518 521
3 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 52 2031 507 519   469 498 507            
4 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK   106 1925 479     505 463 478            
5 Harald Setsaas, Selbu PK V60 448 1477 390 351 360 376
6 Frank Roy Haugland, Oppegård SL V60 511 966 499       467              
7 Morten Arild Schjoldager, Bærum PK V60 18 948         463 485            
8 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V70 23 925 458 467
9 Marius Haugerud, Bodung PK   39 886 431       455              
10 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK   11 875         432 443            
11 Per Martin Marum, Trondhjems PK V70 66 809 399 410
12 Børge Jørgensen-Dahl, Trondhjems PK V70 47 762         348 414            
13 Geir Ove Nyjordet, Lillestrøm OP V50 235 527         527              
14 Lasse Hovd, Bærum PK 20 507 507
14 Haakon Dragsnes Rognes, Trondhjems PK   - 507           507            
16 Arne Olav Halle, Stavanger PK V50 5 502         502              
17 Håvard Hoff, Ørland PK 6 496 496
18 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK   4 492 492                      
19 Einar Morten Landsem, Støren SSK   4 488 488                      
20 Sebastian Halle, Stavanger PK Menn Jr 2 486 486
21 John Lothe, Haugesund PK   4 482   482                    
22 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V50 2 480         480              
23 Per Størker Haugnes, Kristiansund PK V50 1 479 479
23 Kristoffer Stangvik Røssing, Sunndal PK   - 479   479                    
25 Bent Nørkov, Trondhjems PK   2 477 477                      
25 Jon Kristian Ulvin, Trondhjems PK - 477 477
27 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V50 2 475   475                    
28 Leif Helge Egil Øverland, Stavanger PK V60 4 471         471              
29 Erik Stai, Levanger SSL V70 2 469 469
30 Arnt Olav Flønes, Stavanger PK V60 2 467         467              
31 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V60 1 466         466              
32 Tor Helge Haltvik, Frosta SSL 5 461 461
33 Viggo Olden, Ørland PK   3 458         458              
34 Hans Johansen, Trondhjems PK V70 1 457         457              
35 Helge Olden, Ørland PK V60 1 456 456
36 Rune Kristian Hansen, Trondhjems PK V50 1 455 455                      
37 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V60 3 452   452                    
38 Harald Strømmegjerde, Sunndal PK 3 449 449
39 Harald Ræge, NOP/Vatne V70 13 436         436              
40 Bjørn Harald Vik, Ørland PK V50 10 426         426              
41 Olga Mikhailovna Pavlova, Molde PK Kv V50 18 408 408
42 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V60 2 406   406                    
43 Bjørn Teigseth, Trondhjems PK V50 3 403 403                      
44 Hans Carsten Bøe, Trondhjems PK V50 12 391 391
45 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK V50 4 387         387              
46 Tore Kjølstad, Frosta SSL V50 4 383         383              
47 Torstein Vikan, Verdal SSL 2 381 381
48 Anders Næss, Molde PK   2 379   379                    
48 Jarle Bjølverud, Molde PK V60 - 379   379                    
50 Camilla Heggelund Hovd, Bærum PK Kv 3 376 376
51 Jørgen Sæther, Trondhjems PK   48 328 328                      
52 Magne Tjugen, Ørland PK   15 313         313