Luftpistol 40 - individuell cup - 2018 pr 09. desember 2018
4 beste av 12 månedsbeste teller i Cupen  Rødt tall = Laveste tellende resultat, grå tall er ikke med blant de 4 beste resultat
pl navn, klubb klasse diff Sum Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des
1 Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik V70   1463 358 365 365 367           360 366  
2 Ole Morten Valø, Askim PK V50 13 1450 354 368 351 361 367
3 Ove Eugen Horgen, Bærum PK V60 1 1449 350 359 358 366 364       348 346 360  
4 Rune Hammer, Aron SK Drammen V60 2 1447 366 364   357     353   353 355   360
5 Frank Roy Haugland, Oppegård SL V60 3 1444 363 350 347 362 355 364
5 Egil Roland, Porsgrunn PK V50 - 1444 359   353 358         356 363 356 364
5 Terje Storholt, Oslo PK V60 - 1444 362 354 363   349   349   341 361 358  
8 Per Arve Iversen, Farris SS - Larvik V50 4 1440 354 365 365 356
9 Tom Lauritzen, Bodø SSK V60 7 1433 357 359 356           355   361  
10 Vilde Sunde, Sandnes PK Kv U16 3 1430 353 343 352 365         353 359 348  
11 Helge Olden, Ørland PK V60 1 1429 348 359 345 346 352 358 360
12 Tommy Schüller, Porsgrunn PK Menn U16 6 1423 340 344 346 360             362 355
13 Jostein Utstrand, Ørland PK V50 1 1422 358 361             350 352 351  
13 Gjermund Jansen, Sarpsborg PK V60 - 1422 357 359 342 355 351 346 336
15 Harald Andreas Sæle, Porsgrunn PK V50 2 1420   345 349 360         353 344 353 354
16 Luca Abele Piciaccia, Bærum PK V50 11 1409 344 357 346 348             358  
17 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK V60 13 1396 329 354 346 338 344 329 352
18 Geir Udnæs, Sarpsborg PK V50 1 1395   349 350             354 333 342
19 Odd Willy Aas, Fredrikstad SS V60 2 1393 333 345 353           341 341 354 333
20 Anders Egil Lund, Sarpsborg PK V60 4 1389 339 354 349 347 301 322 334
21 Henrik Lindeman, Bærum PK V50 4 1385 348 338   352 347              
22 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen V50 5 1380     338             345 355 342
23 Tim Leo Czternasty Hembre, Bærum PK Menn U12 13 1367 341 334 327 315 329 348 344
23 Sture Schølin, Bodø SSK V60 - 1367 345 342 338 342                
25 Øystein Nirisen, Porsgrunn PK V60 7 1360 323 341 327 340           336 322 343
26 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK V50 8 1352 321 342 340 349
26 Andreas Tømmerbakke, Bærum PK V70 - 1352 340 333   336 343              
28 Erik Stai, Levanger SSL V70 10 1342   333         334     336 339  
29 Kåre Louis Angvik, Horten O. PK V60 6 1336 319 345 334 313 338 293
29 Liv Fritzvold, Bærum PK Kv V70 - 1336 319 336   330 339         329 331  
31 Pål Nag Aas, Aron SK Drammen V60 2 1334   333   341 332           328  
32 Tore Østvold, Aron SK Drammen V70 4 1330 335 317 335 343
33 Thea Mari Hovin Landsem, Støren SSK Kv U16 8 1322 324 263 326 341 313         325 330  
34 Tore Viggo Martinsen, Sarpsborg PK V50 1 1321 337 331 301             320 329 324
35 Jon Dag Repstad, Kristiansand PK V60 2 1319 311 324 339 327 310 329
36 Adrian Halle, Stavanger PK Menn U16 8 1311 285   317           334 336 324  
37 Jostein Engesmo, Støren SSK V60 11 1300 318 334 312 331 301         317    
38 Rolf Snorre Susegg, Steinkjer PK V70 29 1271 327 310 322 312
39 Oscar Fabian Gundersen, Sarpsborg PK Menn U16 17 1254 281 300 313 314           309 318  
40 Jarle Løklingholm, Stord PK Menn U16 7 1247 280   310             330   327
41 Roar Ludvigsen, Bergen PK V60 75 1172 299 293 284 296
42 Sofie Rønningsgrind, Trondhjems PK Kv U16 26 1146   241 292 308 258     288   252    
43 Daniel Olaussen, Melhus PK Menn U16 51 1095 242     259 270       288   278  
44 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK 6 1089 363 370 356
45 Kjetil Skogshagen, Farris SS - Larvik V50 12 1077 365   350               362  
46 Erik Sveum, Aron SK Drammen V50 15 1062 358   350 354                
47 Jan Helge Tofte, Stord PK V50 23 1039 341 352 346
48 Arild Inge Wollan, Støren SSK V50 11 1028 357 345               326    
49 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv 2 1026 341   348 337                
50 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V60 7 1019 349 328 342
51 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V60 14 1005   351   320 334              
52 Harald Ræge, NOP/Vatne V70 10 995     334           325 336    
53 Jan Petter Røsok, Sarpsborg PK V70 10 985 337 324 324
54 Petter Mandt, Grimstad SS V60 3 982 335   316               331  
55 Morten Ludvigsen, Sarpsborg PK V50 7 975 336 340 299                  
56 Bjørn Harald Brakstad, Sunndal PK Menn U16 11 964 296 326 342
57 Kjell Åke Lappen Andresen, Verdal SSL V70 7 957   325               325 307  
58 Arne Sandstøl, Sandnes PK V50 26 931   299 315           317      
59 Einar Jarle Grytdal, Støren SSK V50 22 909 243 211 225 230
60 Karl Gustav Roland, Porsgrunn PK V70 24 885 312                 294 279  
61 Birger Terje Garthus, Bærum PK V70 1 884                 302 290 292  
62 Øyvind Stene, Sarpsborg PK V60 28 856 277 287 292
63 Helge Kristiansen, Porsgrunn PK V60 39 817 261 256 300                  
64 Sigrid Annie Åsjord, Bodø SSK Kv U16 25 792           338   213     241  
65 Morgan Bunes, Bærum PK 38 754 369 385
65 Ole-Harald Aas, Bærum PK   - 754         376       378      
67 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv V50 2 752 381             371        
67 Siv Marit Løvhaug, Dokka PK Kv - 752 380 372
69 Anne Mette Sæteren, Bærum PK Kv 4 748 380       368              
70 Ingar Woll, Bærum PK   6 742             376 366        
71 Ingeborg Gran, Steinkjer PK Kv V50 4 738 372 366
72 Ann Helen Aune, Mysen PL Kv Jr 1 737 370 367                    
73 Tor Inge Brokjøb, Stavanger PK V70 1 736 365   371                  
74 Frank Lien, Ringerike PK V50 9 727 368 359
75 Espen Alexander Halvorsen, Farris SS - Larvik V50 1 726 363   363                  
76 Jonny Skevik, Nedre Eiker PK V50 1 725   362   363                
77 Geir Ove Næss, Aron SK Drammen V50 6 719 358 361
78 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V60 10 709 345 364                    
79 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V70 2 707   353 354                  
80 John Olav Sundal, Tysnes SSK V60 10 697 358 339
81 Unni Heidi Ramsvik Halvorsen, Farris SS - Larvik Kv 7 690 344   346                  
82 Per Størker Haugnes, Kristiansund PK V50 2 688 341   347                  
83 Gunnar Nordgård, Bodø SSK V60 4 684 340 344
84 Liv Ingrid Kavli, Oslo PK Kv V60 6 678 333 345                    
85 Bjørn Aage Matheson Orø, Bodø SSK V60 10 668 336 332                    
86 Rolf Johan Dillevik, Mysen PL V70 1 667 340 327
86 Håvard Aurlien, SF Ørn Menn U16 - 667   337 330                  
88 Frode Nilsen, Bærum PK V60 5 662   329 333                  
89 Mia Glückstad, SF Ørn Kv U14 18 644 326 318
90 Anders Dingstad, Askim PK V50 3 641                 330 311    
91 Astrid Landsverk, Porsgrunn PK Kv V60 1 640 313     327                
92 Theodor Møller Rørtveit, Tromsø PK Menn U16 25 615 301 314
93 Kristin Ragnfrid Bakka, Kristiansand PK Kv V50 5 610 300 310                    
94 Paul Ingulv Kviteberg, Lyngsalpene PK V70 2 608   311   297                
95 Helge Asbjørn Moe, Steinkjer PK V70 2 606 312 294
96 Frank Johan Martin Løvdal, Verdal SSL V60 7 599                   291 308  
97 Thomas Vestmo, Tromsø PK Menn U16 16 583 303 280                    
98 Christian Nilsen, Bodø SSK Menn U16 11 572 287 285
99 Reidar Owe, Skudenes PK V70 41 531 270                   261  
100 Kristoffer Johansen, Sarpsborg PK Menn U16 41 490 219                   271  
101 Mats Hensema Andersen, Sarpsborg PK Menn U16 87 403 162 241
102 Lasse Hovd, Bærum PK   28 375                 375      
103 Peder Sperstad, Bærum PK V50 1 374     374                  
104 Marianne Ullvassveen, Ull SS Kv V50 4 370 370
104 Ole Henning Fjeld, Namnå PK V50 - 370             370          
106 Eirik Lygre, Bergen PK V50 3 367     367                  
107 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK V50 2 365 365
107 Arnt Olav Flønes, Stavanger PK V60 - 365     365                  
109 Roger Hugo Solvang, Mosjøen PK V50 1 364                     364  
110 Elisabeth Lotsberg, Lillestrøm OP Kv 1 363 363
110 Jan Henrik Eriksen, Bærum PK V60 - 363                     363  
112 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V50 1 362     362                  
113 Per Olaf Tofsland, Grenland PK 2 360 360
113 Lillian Larsen, Lyngsalpene PK Kv - 360 360                      
115 Bjørn Harald Vik, Ørland PK V50 1 359 359                      
115 Ann Kristin Tegle, Stavanger PK Kv V50 - 359 359
115 Elin Veronika Aune, Mysen PL Kv - 359 359                      
115 Stein Alfei, Hamar SSK   - 359                       359
119 Johnny Roger Nilsen, Fredrikstad SS V60 3 356 356
119 Ståle Waagbø, Stavanger PK V60 - 356             356          
121 Geir Lunde, Klepp MSL V50 3 353     353                  
121 Håvard Hoff, Ørland PK - 353 353
121 Thor Inge Jacobsen, Stavanger PK V60 - 353             353          
121 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 - 353               353        
125 Jarle Folkestad, Bergen PK V50 1 352 352
126 Gunnar Langø, Tromsø PK V70 2 350             350          
126 Jakob Kråkevik, Odda PK V60 - 350     350                  
126 Oddmund Fjerdingen, Rømskog PK V60 - 350 350
129 Hans Olav Bjelvin, Mo PK V60 1 349   349                    
129 Petter Aas, Porsgrunn PK V60 - 349     349                  
131 Rune Finstad, OKTS V60 1 348 348
132 Geir Pisani, Bergen PK V50 1 347     347                  
133 Livar Gudmestad, Sandnes PK V50 1 346     346                  
133 Hans Carsten Bøe, Trondhjems PK V50 - 346 346
133 Åge Lier, Stjørdal PK V60 - 346   346                    
136 Maya Waldeland, Stavanger PK Kv U14 2 344       344                
136 Hilde Knudsen Holter, Stavanger PK Kv V50 - 344 344
138 Tor Michael Kristiansen, Aron SK Drammen V60 1 343   343                    
139 Vivi-Ann Evasdatter Vestmo, Tromsø PK Kv V50 2 341 341                      
140 Kjell Ove Torsvik, Farris SS - Larvik V60 1 340 340
141 Torgrim Rønning, Aron SK Drammen V50 1 339 339                      
141 Thorbjørn Johansen, Stange SS V50 - 339     339                  
143 Rolf Toven, Nesset PK V60 2 337 337
144 Steinar Holbø, Grenland PK V60 1 336                   336    
144 Hugo Haug, OKTS V50 - 336   336                    
146 Tore Alstadvoll, Frosta SSL V50 1 335 335
147 Lars Eknes, Kongsberg PK Menn U16 1 334     334                  
148 Ståle Ketil Nordeng, Trondhjems PK V50 2 332     332                  
149 Sissel Gunhild Lauten, Namnå PK Kv V50 4 328 328
149 Geir Atle Småvik, Trondhjems PK V50 - 328               328        
149 Tor Henning Dåpan, Grenland PK V70 - 328     328                  
152 Tor Ståle Sørli, Sandnessjøen PK V60 3 325 325
153 Wenche Solbakken, Aron SK Drammen Kv V60 1 324                       324
153 Jan Helmer Kristiansen, Sarpsborg PK V50 - 324   324                    
155 Annie Rein Havn, Sitter IL PK Kv Jr 2 322 322
155 Knut Aamodt, Farris SS - Larvik V60 - 322     322                  
157 Nina Christin Røsvik, Tromsø PK Kv 1 321 321                      
158 Lise Sørlie Bach, Støren SSK Kv 1 320 320
158 Ola Todal, Trondhjems PK V60 - 320 320                      
160 Atle Audun Turøy, Stord PK V60 4 316 316                      
161 Rasim Hodzic, Sarpsborg PK V50 2 314 314
162 Morten Garmo, Porsgrunn PK V60 1 313     313                  
163 Roy Wolvik, Stavanger PK   1 312                     312  
164 Jan Helmen, Aron SK Drammen V60 1 311 311
164 Guri Eknes, Kongsberg PK Kv - 311       311                
164 Thor Jørgen Dybvad, Fredrikstad SS V60 - 311   311                    
164 Per Hagen, Aron SK Drammen V60 - 311 311
168 Vidar Høyer, Farris SS - Larvik V50 3 308     308                  
169 Ronja Bjørlo Syversen, SF Ørn Kv U16 1 307     307                  
170 Turid Gulestø, Selbu PK Kv V50 1 306 306
171 Kjell Arne Kalland, Førde PK V60 1 305     305                  
172 Harald Setsaas, Selbu PK V60 1 304     304                  
172 Bård Roe Heggdal Flore, Sitter IL PK Menn U16 - 304 304
174 Helge Talberg, Mysen PL V60 1 303                     303  
175 Ingunn Green, Farris SS - Larvik Kv 1 302     302                  
175 Lars Inge Aga, Odda PK V60 - 302 302
177 Gerhard Fisch Vågen, Bergen PK V70 1 301     301                  
178 Olav Ingvar Vedvik, Sitter IL PK V60 3 298     298                  
179 Olav Jørgen Bjørkås, Sitter IL PK V50 1 297 297
180 Mads Torkildsen Brodahl, Oslo PK Menn U14 1 296   296                    
181 Janne Annie Albrigtsen, Salangen PK Kv 3 293                     293  
182 Andreas Larssen, Oslo PK Menn U16 1 292 292
183 Magnus Løvhaug, Dokka PK V70 1 291   291                    
184 Per Erik Wiggen, Steinkjer PK V60 2 289 289                      
185 Magnus Mork Mulvik, Kristiansund PK Menn U14 11 278 278
186 Espen Stensletten, Stord PK Menn U16 13 265     265                  
187 Leah Van Der Poel, Tromsø PK Kv U16 6 259   259                    
188 Sara Ndapandula Haugnes, Kristiansund PK Kv U14 2 257 257
189 Iver Nybø Botterli, Kristiansund PK Menn Jr 1 256   256                    
189 Øyvind Jenssen, Kristiansund PK V70 - 256                 256      
191 Rolf Askevold, Bodø SSK V50 3 253 253
192 Rose Mari Yttergård-Strand, Støren SSK Kv V50 5 248                     248  
193 Arne Emil Kolbjørnsen, Haugesund PK V50 4 244   244                    
194 Ingebjørg Tokheim, Porsgrunn PK Kv 3 241 241
195 Anja Helene Ørsnes, Sitter IL PK Kv Jr 12 229 229                      
196 David Kruszynski, Molde PK Menn U12 28 201                     201  
197 Nikolai Normann-Hansen, Horten O. PK Menn U16 48 153 153
198 Talita Nilsen, Steinkjer PK Kv 4 149   149