Luftpistol 40 - individuell cup - 2018 pr 22. april 2018
4 beste av 12 månedsbeste teller i Cupen  Rødt tall = Laveste tellende resultat, grå tall er ikke med blant de 4 beste resultat
pl navn, klubb klasse diff Sum Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des
1 Ove Eugen Horgen, Bærum PK V60   1433 350 359 358 366                
2 Vilde Erga Sunde, Sandnes PK Kv U16 20 1413 353 343 352 365
3 Luca Abele Piciaccia, Bærum PK V50 18 1395 344 357 346 348                
4 Jostein Engesmo, Støren SSK V60 100 1295 318 334 312 331                
5 Thea Mari Hovin Landsem, Støren SSK Kv U16 41 1254 324 263 326 341
6 Frank Roy Haugland, Oppegård SL V60 194 1060 363 350 347                  
7 Helge Olden, Ørland PK V60 8 1052 348 359 345                  
8 Henrik Lindeman, Bærum PK V50 14 1038 348 338 352
9 Andreas Tømmerbakke, Bærum PK V70 29 1009 340 333   336                
10 Tim Leo Czternasty Hembre, Bærum PK Menn U12 7 1002 341 334   327                
11 Liv Fritzvold, Bærum PK Kv V70 17 985 319 336 330
12 Jon Dag Repstad, Kristiansand PK V60 11 974 311 324 339                  
13 Bjørn Harald Brakstad, Sunndal PK Menn U16 10 964 296 326 342                  
14 Sofie Rønningsgrind, Trondhjems PK Kv U16 123 841 241 292 308
15 Tor Inge Brokjøb, Stavanger PK V70 105 736 365   371                  
16 Jostein Utstrand, Ørland PK V50 17 719 358 361                    
17 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V60 10 709 345 364
18 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V70 2 707   353 354                  
19 Arild Inge Wollan, Støren SSK V50 5 702 357 345                    
20 Per Størker Haugnes, Kristiansund PK V50 14 688 341 347
21 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V60 17 671   351   320                
22 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK V50 8 663 321 342                    
23 Frode Nilsen, Bærum PK V60 1 662 329 333
24 Rolf Snorre Susegg, Steinkjer PK V70 25 637 327 310                    
25 Arne Sandstøl, Sandnes PK V50 23 614   299 315                  
26 Kristin Ragnfrid Bakka, Kristiansand PK Kv V50 4 610 300 310
27 Helge Asbjørn Moe, Steinkjer PK V70 4 606 312 294                    
28 Adrian Halle, Stavanger PK Menn U16 4 602 285   317                  
29 Daniel Olaussen, Melhus PK Menn U16 101 501 242 259
30 Einar Jarle Grytdal, Støren SSK V50 47 454     243 211                
31 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv V50 73 381 381                      
32 Anne Mette Sæteren, Bærum PK Kv 1 380 380
33 Peder Sperstad, Bærum PK V50 6 374     374                  
34 Ingeborg Gran, Steinkjer PK Kv V50 2 372 372                      
35 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK V50 7 365 365
35 Arnt Olav Flønes, Stavanger PK V60 - 365     365                  
37 Elisabeth Lotsberg, Lillestrøm OP Kv 2 363 363                      
38 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V50 1 362 362
39 Bjørn Harald Vik, Ørland PK V50 3 359 359                      
39 Ann Kristin Tegle, Stavanger PK Kv V50 - 359 359                      
41 Geir Lunde, Klepp MSL V50 6 353 353
42 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V60 4 349   349                    
43 Åge Lier, Stjørdal PK V60 3 346   346                    
43 Hans Carsten Bøe, Trondhjems PK V50 - 346 346
43 Livar Gudmestad, Sandnes PK V50 - 346     346                  
46 Hilde Knudsen Holter, Stavanger PK Kv V50 2 344 344                      
46 Maya Waldeland, Stavanger PK Kv U14 - 344 344
48 Rolf Toven, Nesset PK V60 7 337     337                  
49 Harald Ræge, NOP/Vatne V70 3 334     334                  
50 Erik Stai, Verdal SSL V70 1 333 333
51 Ståle Nordeng, Trondhjems PK V50 1 332     332                  
52 Kjell Åke Lappen Andresen, Verdal SSL V70 7 325   325                    
53 Annie Rein Havn, Sitter IL PK Kv Jr 3 322 322
54 Lise Sørlie Bach, Støren SSK Kv 2 320 320                      
54 Ola Todal, Trondhjems PK V60 - 320 320                      
56 Turid Gulestø, Selbu PK Kv V50 14 306 306
57 Bård Roe Heggdal Flore, Sitter IL PK Menn U16 2 304 304                      
57 Harald Setsaas, Selbu PK V60 - 304     304                  
59 Olav Ingvar Vedvik, Sitter IL PK V60 6 298 298
60 Olav Jørgen Bjørkås, Sitter IL PK V50 1 297     297                  
61 Per Erik Wiggen, Steinkjer PK V60 8 289 289                      
62 Magnus Mork Mulvik, Kristiansund PK Menn U14 11 278 278
63 Reidar Owe, Skudenes PK V70 8 270 270                      
64 Sara Ndapandula Haugnes, Kristiansund PK Kv U14 13 257     257                  
65 Iver Nybø Botterli, Kristiansund PK Menn Jr 1 256 256
66 Arne Kolbjørnsen, Haugesund PK V50 12 244   244                    
67 Anja Helene Ørsnes, Sitter IL PK Kv Jr 15 229 229                      
68 Talita Nilsen, Steinkjer PK Kv 80 149 149