Luftpistol 60 - individuell cup - 2018 pr 16. juni 2018
4 beste av 12 månedsbeste teller i Cupen  Rødt tall = Laveste tellende resultat, grå tall er ikke med blant de 4 beste resultat
pl navn, klubb klasse diff Sum Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des
1 Pål Hembre, Bærum PK V50   2290 574 576 562 572 568 559            
2 Ole-Harald Aas, Bærum PK 24 2266 564 553 567 570 561 565
3 Morgan Bunes, Bærum PK   1 2265 572 564 565 564 563 560            
4 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK V50 13 2252 560 555 555 564 573              
4 Ingar Woll, Bærum PK - 2252 566 562 560 564 557
4 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv V50 - 2252 563 565 559 554 550 565            
7 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK   1 2251 561 562 569 559                
7 Ingeborg Gran, Steinkjer PK Kv V50 - 2251 563 569 558 553 559 560
7 Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK   - 2251 557 568 562 562 559              
10 Einar Morten Landsem, Støren SSK   4 2247 563 567 558 559 553              
11 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 16 2231 562 562 556 551 549
12 Geir Ove Nyjordet, Lillestrøm OP V50 4 2227 559   551 557 560              
13 Anne Mette Sæteren, Bærum PK Kv 3 2224 560 557 544 557 547 550            
14 Kjell Erik Olaisen, Haugesund PK V50 12 2212 546 554 558 554
15 John Lothe, Haugesund PK   4 2208 556 551 550 551                
16 Elisabeth Lotsberg, Lillestrøm OP Kv 1 2207 569 547 541 548   543            
17 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK Menn Jr 2 2205 561 567 559 518
18 Sebastian Halle, Stavanger PK Menn Jr 2 2203 534 558 555 549   541            
19 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V50 1 2202 548 547 562 545                
20 Ranveig Iren Harnes Sunde, Stavanger PK Kv 20 2182 538 543 556 545
21 Jon Kristian Ulvin, Trondhjems PK   9 2173 539 542 549 543                
22 Are Wivestad, Sandnes PK V50 9 2164 538 539 541 546                
23 Amund Carlsen Haugerud, Støren SSK 12 2152 510 548 543 551
24 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK   1 2151 543 536 539 533                
25 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V50 1 2150 535 535 538 542                
26 Hans Petter Norland, Lillestrøm OP V50 20 2130 539 531 524 524 536
27 Silvia del Zotto, Bærum PK Kv V50 6 2124 528 523 537 536                
28 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK   15 2109 519 525 524 526 534              
29 Jostein Johan Nygård Sunde, Sandnes PK 19 2090 533 523 519 515
30 Elin Leirvik, Trondhjems PK Kv 16 2074 505 522 513 534 493              
31 Hans Carsten Bøe, Trondhjems PK V50 19 2055 496 529   526 504              
32 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK V50 34 2021 496 506 502 517
33 Trond Eirik Lundmo, Stavanger PK   5 2016 497 527 518 474                
34 Ragna Marie Folstad, Støren SSK Kv 37 1979 494 495 503 487 480              
35 Henning Bortne, Bærum PK SH 1 27 1952 493 493 489 477
36 Martha Birkeland, Haugesund PK Kv 78 1874 454 452 483 485                
37 Danilo Kaulfuss Fritzsche, Melhus PK   41 1833 475 467 449 442                
38 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 147 1686 562 559 565
39 Helge Lothe Johansen, Stavanger PK   26 1660 562 556 542                  
40 Peder Sperstad, Bærum PK V50 3 1657 551 555   551                
41 Gunrid Kjellmark, Trondhjems PK Kv 3 1654 550 559 545
42 Håvard Hoff, Ørland PK   2 1652 555 561 536                  
42 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK   - 1652 551 557 544                  
44 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 5 1647 541 555 551
45 Alf Magne Heskja, Haugesund PK V60 2 1645 549 554 542                  
46 Petter Kleiven, Lillestrøm OP V50 11 1634 547 555 532                  
47 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK 8 1626 544 539 543
48 Roald Stallemo, Kristiansand PK V50 14 1612 543 540 529                  
49 Jon Arne Brekken, Sunndal PK V60 6 1606 541 523 542                  
50 Geir Yngvar Haugsnes, Haugesund PK 2 1604 538 534 532
51 Kristoffer Stangvik Røssing, Sunndal PK   16 1588 517 533 538                  
52 Frank Istad, Kristiansund PK   2 1586 527 509 550                  
53 Morten Jensen, Støren SSK 18 1568 530 517 521
54 Line Nor, Bærum PK Kv 3 1565   506 515 544                
55 May Britt Jensen, Kristiansund PK Kv 21 1544 525 504 515                  
56 Kjetil Risåsen, Bærum PK 11 1533 510 514 509
57 Magne Granøien, Støren SSK   50 1483 493 485 505                  
58 Oliver Tobias Aas, Ørland PK Menn Jr 48 1435 488 500 447                  
59 Arne Sandstøl, Sandnes PK V50 27 1408 485 445 478
60 Emil André Istad, Kristiansund PK Menn Jr 24 1384 446 440 498                  
61 Kenneth Frafjord, Stavanger PK   276 1108 548   560                  
62 Terje Bjørlo Olsen, Bærum PK 12 1096 549 547
63 Ann Kristin Tegle, Stavanger PK Kv V50 1 1095 551   544                  
64 Viggo Olden, Ørland PK   4 1091 543 548                    
65 Tor Jonassen, Sandnes PK V50 2 1089 541 548
66 Bjørn Gunnar Pedersen, Skudenes PK   10 1079   546       533            
66 Jon Inge Barseth, Ørland PK   - 1079 534 545                    
68 Olav Melkild, Sunndal PK V50 2 1077 541 536
69 Bernardus Van Rijn, Kristiansand PK   1 1076 536 540                    
70 Tomas Dahl, Ørland PK   7 1069 528 541                    
71 Kirstin Dorothea Jensen, Kristiansund PK Kv Jr 2 1067 521 546
72 Michael Strøm, Sitter IL PK   9 1058 520   538                  
73 Ole Morten Langeland, Haugesund PK   1 1057   537   520                
74 Anders Hernes, Ørland PK 1 1056 528 528
75 Øyvind Kimo, Rissa PK   6 1050 525 525                    
76 Vilde Erga Sunde, Sandnes PK Kv U16 1 1049 528 521                    
77 Finn Jarle Sørli, Stjørdal PK 3 1046 514 532
77 Obelix Barbala, Trondhjems PK   - 1046     524 522                
79 Atle Bergsrud, Bærum PK   7 1039 517     522                
80 Mats Djursvoll Økland, Stavanger PK SH 1 2 1037 511 526
81 Astrid Mjøen, Ørland PK Kv 8 1029 516   513                  
82 Rune Kimo, Rissa PK   6 1023   514 509                  
83 Terje Fallmyr, Rissa PK V50 4 1019 504 515
84 Livar Gudmestad, Sandnes PK V50 5 1014 507 507                    
84 Silje Finsaas, Kristiansund PK Kv Jr - 1014 507   507                  
86 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V60 10 1004 508 496
87 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK V50 4 1000 486   514                  
88 Eirik Myrhaug, Trondhjems PK Menn Jr 14 986   474   512                
89 Irene Mork, Kristiansund PK Kv 1 985 487 498
90 Ola Todal, Trondhjems PK V60 10 975   481 494                  
91 Turid Gulestø, Selbu PK Kv V50 6 969 477 492                    
91 Jostein Engesmo, Støren SSK V60 - 969 492 477
93 Odin-omar Sakarias Roald, Steinkjer PK   6 963 476 487                    
94 Leif Bratteng, Stavanger PK   3 960 472 488                    
95 Ole-Martin Berge Haga, Sandnes PK 6 954 498 456
96 Kenneth Swan, Kristiansund PK   6 948   464 484                  
97 Harald Setsaas, Selbu PK V60 30 918 438 480                    
97 Anikken Kvanlid Endresen, Haugesund PK Kv - 918 453 465
99 Ingrid Marie Haugen, Trondhjems PK Kv Jr 5 913       449 464              
100 Åge Olaussen, Haugesund PK V50 15 898     431 467                
101 Frode Andre Krøvel, Ørsta/Volda PK V50 14 884 429 455
102 Svein Einar Ellingsen, Skudenes PK   326 558   558                    
103 Marius Westgård, Hafrsfjord PK   5 553       553                
104 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 1 552 552
105 Haakon Dragsnes Rognes, Trondhjems PK   1 551     551                  
106 Bjørn Egil Martinsen, Tana-Nesseby PK V50 9 542   542                    
107 Adrian Gran, Steinkjer PK Menn Jr 2 540 540
108 Jan Berthin Tønnessen, Kristiansand PK V50 1 539   539                    
109 Julie Lekven Frafjord, Stavanger PK Kv 1 538     538                  
110 Runar Magnussen, Sola PK 1 537 537
110 Bjørn Harald Vik, Ørland PK V50 - 537   537                    
110 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V60 - 537       537                
113 Hein Arve Varne, Skudenes PK 2 535 535
113 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V60 - 535 535                      
113 Hilde Knudsen Holter, Stavanger PK Kv V50 - 535     535                  
116 Alf-Børge Bonsaksen, Støren SSK 1 534 534
117 Morten Arild Schjoldager, Bærum PK V60 2 532         532              
117 Jon Ørsund, Sunndal PK   - 532   532                    
119 Morten Rustad, Lillestrøm OP V50 3 529 529
119 Knut Fornes, Sitter IL PK   - 529   529                    
121 Ranveig Heggen, Haugesund PK Kv 1 528 528                      
122 Per Størker Haugnes, Kristiansund PK V50 2 526 526
123 Jostein Sander, Lillestrøm OP V50 3 523 523                      
124 Ronny Lavik, Kr.sand Garnison PK   3 520   520                    
124 Thor Inge Jacobsen, Stavanger PK V60 - 520 520
126 Eivind Johannes Hegna, Lillestrøm OP V60 4 516 516                      
127 Karl Einar Ellingsen, Skudenes PK   1 515   515                    
128 Egil Rød, Sunndal PK V50 4 511 511
129 Morten Teinum, Kr.sand Garnison PK   1 510   510                    
130 Roy Strøm, Sitter IL PK   4 506     506                  
131 Ivar Iversen, Trondhjems PK V50 1 505 505
132 Trond Damhaug, Rissa PK V50 3 502     502                  
133 Tor Helge Haltvik, Frosta SSL   1 501   501                    
133 Eirik Tjugen, Ørsta/Volda PK - 501 501
135 Ida-Marie Tretnes Knutson, Kristiansund PK Kv Jr 2 499     499                  
136 Hans-petter Bruce Ulven, Trondhjems PK V60 8 491   491                    
137 Tim Leo Czternasty Hembre, Bærum PK Menn U12 2 489 489
138 John-arne Singsåsmo, Støren SSK   3 486     486                  
139 Norunn Beate Bendiksen Bolstad, Vestnes PK Kv V50 2 484   484                    
140 Magne Tjugen, Ørland PK 4 480 480
141 Geir Vatne, Kristiansand PK   1 479 479                      
141 Synnøve Søvik Botterli, Kristiansund PK Kv - 479   479                    
143 Runar Holm, Lillestrøm OP V50 4 475 475
144 Hilde Hornslien Rustad, Lillestrøm OP Kv V50 1 474 474                      
145 Julie Synnøve Sæther, Ørland PK Kv 1 473 473                      
146 Svein Roger Knutsen, Trondhjems PK 4 469 469
147 Geir Øverås, Vestnes PK   2 467     467                  
148 Stian Fossan, Steinkjer PK   19 448 448                      
149 Guro Konstanse Frønsdal, Haugesund PK Kv 19 429 429
150 Inge Haveråen, Sitter IL PK   3 426     426                  
151 Christian Steinar Moan, Støren SSK   1 425 425                      
152 Kristian Eidesvik, Skudenes PK 9 416 416
153 Oskar Alexander Bratlie, Ørland PK   1 415 415                      
154 Oddveig Merete Dahl, Ørland PK Kv 5 410 410                      
155 Arne Horneland, Haugesund PK 10 400 400
156 Catharina Granhus, Trondhjems PK Kv Jr 1 399     399                  
157 Arne Olav Halle, Stavanger PK V50 49 350           350            
158 Adrian Halle, Stavanger PK Menn U16 28 322 322