NAIS Fin - individuell cup - 2018 pr 22. april 2018
4 beste av 12 månedsbeste teller i Cupen  Rødt tall = Laveste tellende resultat, grå tall er ikke med blant de 4 beste resultat
pl navn, klubb klasse diff Sum Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des
1 Roar Haugan, Støren SSK     1157 293 294 288 282                
2 Geir Yngvar Haugsnes, Haugesund PK 5 1152 291 280 291 290
3 Vidar Solheim, Eide og Fræna PK   3 1149 283 292 289 285                
4 Arild Inge Wollan, Støren SSK V50 2 1147 284 285 292 286                
5 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V50 10 1137 287 281 288 281
6 John Lothe, Haugesund PK   7 1130 287 279 284 280                
7 Ramzan Said-Huseynovich Ilyasov, Haugesund PK   20 1110 275 277 284 274                
8 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 5 1105 282 281 274 268
9 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V60 5 1100 273 284 275 268                
10 Bjørn Egil Martinsen, Tana-Nesseby PK V50 13 1087 277 259 283 268                
11 Terje Eik-Nes, Haugesund PK 34 1053 268 263 271 251
12 Odd Sigurd Korsnes, Haugesund PK V50 35 1018 263 245 260 250                
13 Terje Rødseth, Eide og Fræna PK   15 1003 246 255 242 260                
14 Arne Kolbjørnsen, Haugesund PK V50 95 908 170 241 260 237
15 Einar Morten Landsem, Støren SSK   44 864 289 284   291                
16 Jan Eirik Roska, Vadsø SSK   17 847 286   278 283                
16 Morten Jørgensen, Kirkenes PK V50 - 847 282 282 283
18 Irene Nyheim, Eide og Fræna PK Kv 5 842 224 172 222 224                
19 Knut Inge Hildonen, Tana-Nesseby PK V50 8 834 279   286 269                
20 Jørn Stefan Opdahl, Tana-Nesseby PK 8 826 276 277 273
21 Knut Henning Våge, Haugesund PK V50 2 824   266 274 284                
22 Magne Granøien, Støren SSK   6 818 271 280 267                  
23 Svenn Mikal Bergeng, Kirkenes PK 13 805 265 277 263
24 Svein Norfinn Krakeli, Eide og Fræna PK V60 1 804 262 267 275                  
25 Odd Steinar Mathisen, Tana-Nesseby PK V50 27 777 256   258 263                
26 Einar Andreas Kvam, Vadsø SSK 13 764 261 258 245
27 Jonas Bernhard Hjelen, Eide og Fræna PK   15 749   265 251 233                
28 Kim Vater, Haugesund PK V60 3 746 250 247 249                  
29 Johann Hammerdinger, Haugesund PK V50 5 741 245 245 251
30 Egil Vetvik, Eide og Fræna PK V50 14 727   260 237 230                
31 Fredrik Styve, Haugesund PK   52 675 241 227 207                  
32 Roar Troset Larsen, Trondhjems PK V60 18 657 255 254 148
33 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V60 78 579 289 290                    
34 Håvard Hoff, Ørland PK   4 575 285   290                  
35 Rolf Hindal, Haugesund PK 10 565 282 283
36 Viggo Olden, Ørland PK   1 564 288   276                  
36 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK   - 564   277 287                  
38 Tore Kjølstad, Frosta SSL V50 2 562 285 277
39 Jon Kristian Ulvin, Trondhjems PK   7 555   274 281                  
40 Johnny-Leo Ludviksen Jernsletten, Tana-Nesseby PK V50 2 553 279     274                
40 Knut Inge Kjesbu, Verdal SSL - 553 276 277
42 Helge Olden, Ørland PK V60 3 550 275 275                    
43 Tore Nygaard, Haugesund PK   1 549 274 275                    
44 Kai Henrik Gunderstad, Haugesund PK 2 547 277 270
45 Øystein Sætrevik Meland, Haugesund PK   2 545 270     275                
46 Kjell Magne Iversen, Tana-Nesseby PK V50 15 530     260 270                
47 Kenneth Eliussen Kristoffersen, Kopervik PK 1 529 257 272
47 Tomas Dahl, Ørland PK   - 529 264 265                    
49 Bjørn Nortun, Eide og Fræna PK V50 5 524   261   263                
50 Jostein Engesmo, Støren SSK V60 7 517 261 256
51 Arnt Roar Gravem, Eide og Fræna PK   16 501 239 262                    
52 Erik Mikkelsen, Verdal SSL   2 499 256 243                    
53 Ivar André Risanger Framnes, Haugesund PK 2 497 234 263
54 Terje Kolstad, Verdal SSL V50 5 492 237 255                    
55 Arvid Egil Ørjavik, Eide og Fræna PK V50 27 465 232 233                    
56 Leif-Jarle Tirevoll, Hjørungavåg PK 10 455 202 253
57 Kristoffer Tangstad Letnes, Verdal SSL   10 445 229 216                    
58 Trond Gunnar Christiansen, Haugesund PK   5 440 235 205                    
59 Aina Margrethe Bogø, Verdal SSL Kv 2 438 198 240
60 Aron Låte, Haugesund PK Menn U16 3 435 193   242                  
61 Emil Frøvik, Haugesund PK   26 409 192   217                  
62 Kim Myrbostad, Eide og Fræna PK 3 406 214 192
63 Åge Olaussen, Haugesund PK V50 31 375     141 234                
64 Odd Martin Jørgensen, Eide og Fræna PK   36 339     141 198                
65 Pål Hembre, Bærum PK V50 44 295 295
66 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 5 290 290                      
67 Morten Antonsen, Ørland PK   1 289 289                      
67 Tor Helge Haltvik, Frosta SSL - 289 289
69 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 1 288       288                
70 Øyvind Stolt Sund, Hafrsfjord PK   1 287 287                      
71 Anders Hernes, Ørland PK 1 286 286
71 Marius Westgård, Hafrsfjord PK   - 286 286                      
71 Kenneth Bjørheim Eik, Stavanger PK   - 286 286                      
74 Ola Eirik Bolme, Rindal SS V50 1 285 285
74 Yuri Tsaplin, Hafrsfjord PK   - 285 285                      
74 Bjørn Lindberg, Haugesund PK V50 - 285       285                
77 Kjetil Flaa Rødsjø, Ørland PK 2 283 283
77 Arnold Erling Måsøval-Jensen, Vigra og Valderøy PK V50 - 283     283                  
77 Bård Ankar Kostamo Olsen, Tana-Nesseby PK   - 283       283                
77 Harald Strømmegjerde, Sunndal PK - 283 283
81 Tom Roger Ulleland, Eide og Fræna PK V50 1 282   282                    
81 Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK   - 282       282                
83 Lars Moe Løset, Rindal SS 1 281 281
84 Åge Lier, Stjørdal PK V60 1 280 280                      
84 Kristian Roger Johansen, Kopervik PK   - 280   280                    
84 Jarle Thuen, Haugesund PK - 280 280
87 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK Menn Jr 1 279       279                
88 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK   1 278 278                      
88 Dag Magnus Saxeide, Hafrsfjord PK V50 - 278 278
88 Sigbjørn Andersen, Verdal SSL V50 - 278 278                      
88 Torstein Vikan, Verdal SSL   - 278   278                    
88 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V70 - 278 278
93 Kim Henrik Bertheussen Tafjord, Ørsta/Volda PK   1 277     277                  
93 Bjørn Gunnar Pedersen, Skudenes PK   - 277   277                    
95 Ole Morten Langeland, Haugesund PK 1 276 276
96 Svein Kristian Risa, Hafrsfjord PK   1 275 275                      
96 Erik Stai, Verdal SSL V70 - 275 275                      
96 Bjørn Harald Vik, Ørland PK V50 - 275 275
96 Svein Einar Ellingsen, Skudenes PK   - 275   275                    
100 Arne Kvam, Bærum PK V60 1 274       274                
101 Reidar Solstad, Eide og Fræna PK 1 273 273
101 Jørgen Jansen, Støren SSK   - 273   273                    
103 Rolf Magne Høvring, Haugesund PK V50 1 272 272                      
103 Trond Wiggo Bævre, Bæverdalen PK - 272 272
105 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK   1 271 271                      
105 Arne Gujord, Bæverdalen PK V50 - 271 271                      
107 Jostein Utstrand, Ørland PK V50 1 270 270
107 Kjetil Ellertsen, Egersund PK   - 270 270                      
109 Odd-Erik Madsen, Bærum PK   1 269       269                
110 Tore Myhre, Verdal SSL 1 268 268
110 Arnstein Leif Myklebust, Ørsta/Volda PK   - 268     268                  
110 Hein Arve Varne, Skudenes PK   - 268   268                    
110 Per Størker Haugnes, Kristiansund PK V50 - 268 268
110 Roar Kjerstadmo, Rindal SS   - 268 268                      
115 Kjetil Hansen, Hafrsfjord PK   1 267 267                      
115 Odin-omar Sakarias Roald, Steinkjer PK - 267 267
117 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK   1 266     266                  
117 Stig Erling Johnsen, Tana-Nesseby PK   - 266       266                
117 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK V50 - 266 266
117 Terje Torsen, Ørland PK   - 266 266                      
117 Terje Wikstad, Tana-Nesseby PK   - 266       266                
122 Geir Øverås, Vestnes PK 1 265 265
123 Thomas Vikan Strøm, Viking PK og RK V50 1 264 264                      
123 Eystein Jahnsen, Vadsø SSK   - 264     264                  
125 Kay Ronnie Østhus Hansen, Haugesund PK 1 263 263
125 Tore Eggen, Verdal SSL   - 263 263                      
125 Arild Sundet, Frosta SSL   - 263 263                      
125 Arve E. Røtting, Verdal SSL - 263 263
129 Jan Brødreskift, Rindal SS V50 1 262 262                      
129 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK V50 - 262     262                  
131 Bjørn Magne Holm, Tana-Nesseby PK V50 1 261 261
131 Rune Fosseng Olsen, Verdal SSL   - 261 261                      
131 Hans Carsten Bøe, Trondhjems PK V50 - 261       261                
134 May Helen Johannessen, Hafrsfjord PK Kv 1 260 260
135 Bjørn Egil Larsen, Vigra og Valderøy PK   1 259     259                  
136 Kristian Skjeivik, Jørpeland PK   1 258 258                      
136 Jon Skrondal, Rindal SS V60 - 258 258
136 Bo Gøran Nilsson, Vadsø SSK V50 - 258 258                      
139 Frode Kolvik Paulsen, Hjørungavåg PK   1 257 257                      
139 Elin Leirvik, Trondhjems PK Kv - 257 257
141 Dagfinn Gjerde, Vadsø SSK V50 1 256       256                
141 Bjørn Tore Bakke, Ørsta/Volda PK   - 256     256                  
143 Oliver Tobias Aas, Ørland PK Menn Jr 1 255 255
144 Karl Petter Sjømæling, Verdal SSL   1 254 254                      
144 Ragnar Matberg, Verdal SSL V70 - 254 254                      
144 Kjetil Risåsen, Bærum PK - 254 254
147 Ove Eugen Horgen, Bærum PK V60 1 253       253                
147 Dagfinn Kristian Arnold Astrup, Sandnes PK V50 - 253   253                    
147 Raymond Liabø Olsen, Vestnes PK - 253 253
150 Birger Hovland, Haugesund PK   1 252   252                    
150 Arne Johan Ervik, Ørland PK   - 252 252                      
152 Tormod Vinje, Vigra og Valderøy PK V50 1 251 251
152 Ole Rørvig, Hafrsfjord PK   - 251 251                      
154 Erik Larsson Aas, Hafrsfjord PK   1 250 250                      
154 Jean Dennis Løvdal Vallee, Støren SSK Menn Jr - 250 250
154 Arne Horneland, Haugesund PK   - 250       250                
157 Jan Erik Loe, Vestnes PK   3 247 247                      
157 Gert Are Hildrestrand, Vigra og Valderøy PK - 247 247
159 Karl Eirik Soldal, Skudenes PK   1 246   246                    
159 Siv Mariann Aas, Rindal SS Kv V50 - 246 246                      
159 Henning Harry Thorsen, Hafrsfjord PK V50 - 246 246
162 Anders Strøm Olsson, Skudenes PK   2 244   244                    
163 Emil Sigurd Skrede Buvarp, Rindal SS   1 243 243                      
163 Jon Vuku, Verdal SSL - 243 243
165 Odd Arild Espedal, Hafrsfjord PK   2 241 241                      
166 Thea Mari Hovin Landsem, Støren SSK Kv U16 3 238       238                
166 Anders Aarvik Ripnes, Haugesund PK - 238 238
168 Tor Arne Helland, Verdal SSL V60 1 237   237                    
168 Obelix Barbala, Trondhjems PK   - 237       237                
170 Steven David Bendal, Vigra og Valderøy PK V50 1 236 236
171 Bjørnar Moen, Rindal SS   1 235 235                      
172 Pornnipha Selanok, Jørpeland PK   2 233 233                      
172 John Magne Berg, Skudenes PK - 233 233
172 Kato Fjørstad, Ørsta/Volda PK   - 233     233                  
172 John Andre Hansen, Haugesund PK   - 233 233                      
176 Bahige Tabbara, Ålesund PK V60 1 232 232
176 Ole Ragnar Einar Paulsen, Bærum PK V70 - 232       232                
176 Anders Bruaset, Vestnes PK   - 232 232                      
179 Monica Kolbjørnsen, Haugesund PK Kv 2 230 230
180 Stian Håvås, Haugesund PK   2 228     228                  
180 Frode Nilsen, Bærum PK V60 - 228       228                
180 Øyvind Vaaland, Hafrsfjord PK V50 - 228 228
180 Kristian Eidesvik, Skudenes PK   - 228   228                    
184 Jan Frode Halvorsen, Haugesund PK   1 227 227                      
185 Tommy Sagmyr, Ørland PK 2 225 225
186 Reidar Owe, Skudenes PK V70 1 224   224                    
187 Jan Arvid Bjerkestrand, Jørpeland PK   1 223 223                      
188 Nils Petter Berdahl, Eide og Fræna PK V50 1 222 222
189 Akram Ya'Arub Akram, Haugesund PK   1 221 221                      
190 Arnt Magne Ugelstad, Eide og Fræna PK   1 220 220                      
191 Torbjørn Ånensen, Skudenes PK 2 218 218
192 Mantvydas Supila, Haugesund PK   2 216     216                  
193 Sun Bore, Time PK Kv 1 215 215                      
194 Patrick Hjelde, Verdal SSL 2 213 213
194 Ronja Ellertsen, Egersund PK Kv U16 - 213 213                      
196 Per Magne Hoftun, Time PK V60 3 210 210                      
197 Stig Rune Rostad, Time PK 1 209 209
198 Sandra Elisabeth Sagmyr, Ørland PK Kv Jr 1 208 208                      
199 Lars-Petter Moe, Ørsta/Volda PK   3 205     205                  
200 Tormod Sjursen, Haugesund PK 1 204 204
200 Norman Arve Urkedal, Hafrsfjord PK   - 204 204                      
202 Arne Gisle Taraldsøy, Haugesund PK   1 203       203                
203 Jonas Gamst, Støren SSK Menn Jr 2 201 201
203 Tore Lenhardt Baath Gundersen, Vigra og Valderøy PK   - 201     201                  
205 Tore Haugland, Skudenes PK   2 199   199                    
206 Tormod Fremstad, Ørland PK V60 1 198 198
207 Sandra Beate Roald Blindheim, Vigra og Valderøy PK Kv 1 197     197                  
208 Lene Olsen Westgård, Hafrsfjord PK Kv 1 196 196                      
209 Rolf Yngve Hatlestad, Hafrsfjord PK V60 1 195 195
210 Arne-Gisle Taraldsøy, Haugesund PK   4 191     191                  
211 Hans Christian Granhus, Trondhjems PK   7 184       184                
211 Odd Helge Olsen, Hafrsfjord PK V60 - 184 184
213 Terje Bolli, Vigra og Valderøy PK   12 172     172                  
213 Oddveig Merete Dahl, Ørland PK Kv - 172 172                      
215 Odd Arve Jørgensen, Eide og Fræna PK V50 7 165 165
216 Bernt Gustav Huseby, Haugesund PK V60 3 162       162                
217 Arne Taraldsøy, Haugesund PK V70 14 148       148                
218 Øivind Berg, Verdal SSL V60 6 142 142
219 Ørjan Gunderstad, Haugesund PK Menn U14 11 131     131                  
220 Lasse Magnus Kulstad, Verdal SSL   5 126   126                    
221 Kristine Melkvik, Verdal SSL Kv Jr 4 122 122
222 Arne Bernhard Taraldsøy, Haugesund PK V70 2 120     120                  
223 Andreas Vallestad, Haugesund PK   9 111 111                      
224 Martin Torvik Hansen, Eide og Fræna PK 25 86 86
225 Malin Olsen Westgård, Hafrsfjord PK Kv Jr 18 68 68