NAIS Fin - individuell cup - 2018 pr 15. august 2018
4 beste av 12 månedsbeste teller i Cupen  Rødt tall = Laveste tellende resultat, grå tall er ikke med blant de 4 beste resultat
pl navn, klubb klasse diff Sum Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des
1 Frank Lien, Ringerike PK V50   1178 294 295 295 294 290 287 285          
2 Arild Inge Wollan, Støren SSK V50 18 1160 284 285 292 286 295 287
3 Geir Yngvar Haugsnes, Haugesund PK   2 1158 291 280 291 290 286 283            
4 Roar Haugan, Støren SSK   1 1157 293 294 288 282   266            
4 Håvard Hoff, Ørland PK - 1157 285 290 289 293
6 Einar Morten Landsem, Støren SSK   2 1155 289 284   291 291              
7 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V50 2 1153 287 281 288 281 288 290            
8 Vidar Solheim, Eide og Fræna PK 4 1149 283 292 289 285
9 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen   3 1146 289 289 281 287                
10 Terje Storholt, Oslo PK V60 1 1145 279 288   286 289 282            
11 John Lothe, Haugesund PK 5 1140 287 279 284 280 282 287
12 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK   11 1129 278 274     283 286 282          
13 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V70 2 1127   281 278   278   290          
14 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 6 1121 282 281 274 268 284
15 Ramzan Said-Huseynovich Ilyasov, Haugesund PK   1 1120 275 277 284 274 284              
16 Jan Christian Fjeld, Ringerike PK V50 7 1113 278 277 280   278              
17 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V60 1 1112 273 284 275 276 271 277
18 Knut Inge Kjesbu, Verdal SSL   4 1108 276 277   277 278              
19 Roger Feed, Horten O. PK   4 1104   274 265 279 286              
20 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen V50 3 1101 287 267 272 275
21 Knut Henning Våge, Haugesund PK V50 2 1099   266 274 284 275              
22 Magne Granøien, Støren SSK   1 1098 271 280 267   280 261            
23 Nils Oddvar Midtun, Ringerike PK 7 1091 272 280 273 266
24 Bjørn Egil Martinsen, Tana-Nesseby PK V50 4 1087 277 259 283 268                
25 Thomas Vikan Strøm, Viking PK og RK V50 22 1065 264 274       260 267          
26 Geir Kåre Flo, Ringerike PK V50 10 1055 258 257 263 277 256
27 Terje Eik-Nes, Haugesund PK   2 1053 268 263 271 251   251            
28 Dag Ståle Strømstad, Kongsvinger SS V50 35 1018 255 257 237         269        
28 Odd Sigurd Korsnes, Haugesund PK V50 - 1018 263 245 260 250
30 Kim Vater, Haugesund PK V60 2 1016 250 247 249   260 257            
31 Stein Jørgensen, Sandefjord PK V60 12 1004   240 246 249 269              
32 Terje Rødseth, Eide og Fræna PK 1 1003 246 255 242 260
33 Arne Kolbjørnsen, Haugesund PK V50 6 997 170 241 260 237 258 238            
34 Gjermund Nygårdseter, Kongsvinger SS V50 25 972 257 235 237         243        
35 Fredrik Styve, Haugesund PK 28 944 241 227 207 269
36 Roar Troset Larsen, Trondhjems PK V60 34 910   255 254 148 253              
37 Pål Hembre, Bærum PK V50 27 883       295   295 293          
38 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V60 11 872 289 290 293
39 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 7 865       288   289 288          
40 Tor Helge Haltvik, Frosta SSL   3 862 289     294 279              
41 Asmund Broks, Farris SS - Larvik V70 5 857 283 292 282
41 Bjørn Johan Mariboe, Ringerike PK   - 857 287 283 287                  
43 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK   2 855   282 287       286          
44 Aina Margrethe Bogø, Verdal SSL Kv 1 854 198 240 208 208
45 Åge Olaussen, Haugesund PK V50 4 850     141 234 244 231            
46 Jan Eirik Roska, Vadsø SSK   3 847 286   278 283                
46 Morten Jørgensen, Kirkenes PK V50 - 847 282 282 283
48 Irene Nyheim, Eide og Fræna PK Kv 5 842 224 172 222 224                
49 Viggo Olden, Ørland PK   3 839 288   276     275            
49 Tore Kjølstad, Frosta SSL V50 - 839 285 277 277
51 Rolf Hindal, Haugesund PK   4 835 282 283       270            
52 Knut Inge Hildonen, Tana-Nesseby PK V50 1 834 279   286 269                
53 Erik Stai, Levanger SSL V70 2 832 275 282 275
54 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK   3 829     266   275     288        
55 Jørn Stefan Opdahl, Tana-Nesseby PK   3 826 276   277 273                
56 Gunnar Bjånes, Ringerike PK V50 2 824 282 278 264
56 Kai Henrik Gunderstad, Haugesund PK   - 824 277   270   277              
58 Steinar Frydenlund, Modum PK   4 820 279 273 268                  
59 Kåre Louis Angvik, Horten O. PK V60 8 812 270 266 276
60 Tore Nygaard, Haugesund PK   3 809 274 275     260              
61 Svenn Mikal Bergeng, Kirkenes PK   4 805 265   277 263                
61 Aleksander Olsen, Svalbard Turn Pgr - 805 277 272 256
63 Svein Norfinn Krakeli, Eide og Fræna PK V60 1 804 262 267 275                  
64 Svein Erik Dalland, Tysnes SSK V50 2 802 254 281   267                
65 Odd-Erik Madsen, Bærum PK 5 797 269 259 269
66 Rune Finstad, OKTS V60 2 795       251     266 278        
67 Ole Martin Jørve, Ringerike PK V50 3 792 257 273 262                  
68 Tomas Dahl, Ørland PK 9 783 264 265 254
69 Ove Eugen Horgen, Bærum PK V60 2 781       253   266 262          
70 Odd Steinar Mathisen, Tana-Nesseby PK V50 4 777 256   258 263                
71 Einar Andreas Kvam, Vadsø SSK 13 764 261 258 245
72 Ivar André Risanger Framnes, Haugesund PK   10 754 234 263       257            
73 Jonas Bernhard Hjelen, Eide og Fræna PK   5 749   265 251 233                
74 Eirik Bolsø Todal, Horten O. PK 3 746 261 237 248
75 Johann Hammerdinger, Haugesund PK V50 5 741 245 245 251                  
76 Egil Vetvik, Eide og Fræna PK V50 14 727   260 237 230                
77 Arne Horneland, Haugesund PK 1 726 250 225 251
78 Terje Kolstad, Verdal SSL V50 3 723 237 255     231              
79 Bjørn Espen Schulstock, Tønsberg O. PK   3 720     251 221 248              
80 Jan Martin Berg, Svalbard Turn Pgr 2 718 234 251 233
81 Pål Lafton, Ringerike PK V50 23 695 215 243 237                  
82 Thea Mari Hovin Landsem, Støren SSK Kv U16 24 671       238 197 236            
83 Anne-jeanette Todal Galta, Horten O. PK Kv 6 665 225 199 241
84 Trond Gunnar Christiansen, Haugesund PK   14 651 235 205     211              
85 Ola Fredriksen, Horten O. PK Menn U14 14 637   254 201   182              
86 Arne Gisle Taraldsøy, Haugesund PK 17 620 203 235 182
87 Monica Kolbjørnsen, Haugesund PK Kv 2 618       230 228 160            
88 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 31 587   294         293          
89 Kjetil Bromark, Modum PK 2 585 295 290
90 Ingar Woll, Bærum PK   3 582             294 288        
91 Øystein Tydal Eknes, Åsane PK   4 578   288   290                
92 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK V50 1 577 293 284
92 Kenneth Bjørheim Eik, Stavanger PK   - 577 286     291                
94 Marius Westgård, Hafrsfjord PK   3 574 286     288                
95 Geir Berg, Ringerike PK V50 4 570 292 278
95 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv - 570       282 288              
97 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK Menn Jr 5 565       279   286            
98 Torbjørn Johnsen, Brønnøysund PK 1 564 280 284
99 Åge Lier, Stjørdal PK V60 5 559 280       279              
100 Stian Kristoffersen, Modum PK   1 558 274   284                  
100 Knut Ove Lund, Svalbard Turn Pgr - 558 280 278
102 Ole Morten Langeland, Haugesund PK   1 557   276     281              
103 Jon Kristian Ulvin, Trondhjems PK   2 555   274 281                  
104 Johnny-Leo Ludviksen Jernsletten, Tana-Nesseby PK V50 2 553 279 274
105 Espen Alexander Halvorsen, Farris SS - Larvik V50 2 551       270 281              
106 Lars Erik Fjelldal, Hafrsfjord PK   1 550 271     279                
106 Anders Gunbjørnsen, Ringerike PK V60 - 550 273 277
106 Helge Olden, Ørland PK V60 - 550 275 275                    
109 Richard Aaserud, Ringerike PK   1 549   269 280                  
110 Iver-Helge Løvhaug, Hadeland SS 3 546 271 275
111 Øystein Sætrevik Meland, Haugesund PK   1 545 270     275                
112 Tore Myhre, Verdal SSL   2 543   268     275              
113 Hans Carsten Bøe, Trondhjems PK V50 3 540 279 261
114 Kjell Åke Lappen Andresen, Verdal SSL V70 5 535       265 270              
115 Elin Leirvik, Trondhjems PK Kv 2 533   276   257                
116 Ole Christian Gruer, Røyken SL 2 531 277 254
117 Kjell Magne Iversen, Tana-Nesseby PK V50 1 530     260 270                
117 Kjetil Hansen, Hafrsfjord PK   - 530 267     263                
119 Kenneth Eliussen Kristoffersen, Kopervik PK 1 529 257 272
120 Knut Sverre Gundersen, Sarpsborg PK   1 528 261     267                
121 Dag Magnus Saxeide, Hafrsfjord PK V50 1 527 278     249                
122 Frode Kolvik Paulsen, Hjørungavåg PK 2 525 257 268
122 Odin-omar Sakarias Roald, Steinkjer PK   - 525   267     258              
122 Asbjørn Solheim, Bremnes PK V60 - 525 262     263                
125 Atle Audun Turøy, Stord PK V60 1 524 275 249
125 Arnstein Liberg, Frosta SSL   - 524       269 255              
125 Bjørn Nortun, Eide og Fræna PK V50 - 524   261   263                
128 Olaf Ervik, Svalbard Turn Pgr 1 523 263 260
129 Arild Sundet, Frosta SSL   2 521 263     258                
130 Trine Rosenvinge, Brønnøysund PK Kv 1 520 261 259                    
131 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK V50 1 519 266 253
132 Jostein Engesmo, Støren SSK V60 2 517 261     256                
133 Arne Kvam, Bærum PK V60 5 512       274   238            
133 Ole Rørvig, Hafrsfjord PK - 512 251 261
135 Henning Harry Thorsen, Hafrsfjord Pk V50 2 510 246     264                
135 Tore Viggo Martinsen, Sarpsborg PK V50 - 510 258     252                
137 Jan Olav Sæter, Svalbard Turn Pgr 1 509 261 248
137 Raymond Reppen, Brønnøysund PK   - 509 253 256                    
139 Anders Egil Lund, Sarpsborg PK V60 2 507 245     262                
139 Ove Jarle Dahl, Bærum PK V70 - 507 252 255
141 Arnt Roar Gravem, Eide og Fræna PK   6 501 239 262                    
142 Erik Mikkelsen, Verdal SSL   2 499 256 243                    
143 Kristian Skjeivik, Jørpeland PK 5 494 258 236
144 Martin André Sand, Svalbard Turn Pgr   3 491   230 261                  
145 Bernt Åge Hartveit, Åsane PK   1 490   245   245                
146 Morten Ludvigsen, Sarpsborg PK V50 1 489 249 240
147 Tormod Vinje, Vigra og Valderøy PK V50 3 486     251         235        
148 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK V50 3 483     262         221        
148 Ragna Marie Folstad, Støren SSK Kv - 483 246 237
150 Øyvind Vaaland, Hafrsfjord PK V50 1 482 228     254                
151 Sun Bore, Time PK SH 1 1 481 215     266                
152 Steven David Bendal, Vigra og Valderøy PK V50 3 478 236 242
153 Ronny Henning Hansen, Ringerike PK V60 4 474 241   233                  
154 Ragnar Matberg, Verdal SSL V70 2 472 254     218                
155 Arvid Egil Ørjavik, Eide og Fræna PK V50 7 465 232 233
156 Harald Fagervik, Brønnøysund PK V50 1 464 229 235                    
157 Helge Langø, Brønnøysund PK   1 463 221 242                    
158 Truls Martin Anderssen, Horten O. PK 3 460 226 234
159 Ole Ragnar Einar Paulsen, Bærum PK V70 2 458       232     226          
160 Jan Helmer Kristiansen, Sarpsborg PK V50 2 456 222     234                
160 Tor-Andre Kristoffersen Bang, Horten O. PK Menn Jr - 456 231 225
162 Leif-Jarle Tirevoll, Hjørungavåg PK   1 455 202   253                  
163 Kristoffer Tangstad Letnes, Verdal SSL   10 445 229 216                    
163 Jan Arvid Bjerkestrand, Jørpeland PK - 445 223 222
165 Ole-Jacob Jahnsen, Horten O. PK   5 440   253 187                  
166 Aron Låte, Haugesund PK Menn U16 5 435 193   242                  
167 Kåre Erik Andersen, Ringerike PK V70 2 433 225 208
168 Bård Kirkeeng, Horten O. PK   3 430   233 197                  
169 Per Magne Hoftun, Time PK V60 5 425 210     215                
170 Stig Rune Rostad, Time PK 4 421 209 212
171 Sandra Beate Roald Blindheim, Vigra og Valderøy PK Kv 2 419     197         222        
172 Terje Bolli, Vigra og Valderøy PK   9 410     172   238              
173 Emil Frøvik, Haugesund PK 1 409 192 217
174 Marthine Susanne Danielsen-anderssen, Horten O. PK Kv U12 1 408   199 209                  
175 Kim Myrbostad, Eide og Fræna PK   2 406   214 192                  
176 Lene Olsen Westgård, Hafrsfjord PK Kv 4 402 196 206
177 Vasil Bratanov Bratanov, Ringerike PK V60 12 390 190 200                    
178 Odd Helge Olsen, Hafrsfjord PK V60 1 389 184     205                
179 Hans Christian Granhus, Trondhjems PK 4 385 184 201
180 Rolf Yngve Hatlestad, Hafrsfjord PK V60 6 379 195     184                
181 Vårin Masterbakk Karlsen, Svalbard Turn Pgr Kv 6 373   174     199              
182 Gjermund Jansen, Sarpsborg PK V60 4 369 260 109
183 Oddgeir Johan Lygre Haugen, Vigra og Valderøy PK V50 1 368         179     189        
184 Theis Fredriksen, Horten O. PK Menn U14 27 341     178   163              
185 Odd Martin Jørgensen, Eide og Fræna PK 2 339 141 198
186 Åse Trones Jørve, Ringerike PK Kv U16 29 310 117   193                  
187 Øivind Berg, Verdal SSL V60 2 308   142   166                
188 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 16 292 292
188 Lasse Hovd, Bærum PK   - 292           292            
190 Stein Vidar Amundsen, Hamar SSK SH 1 1 291       291                
190 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK - 291 291
192 Mikkel Bast, Aron SK Drammen   1 290       290                
192 Lars Ragnar Knarud, Lunner SL V60 - 290     290                  
192 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv - 290 290
195 Johnny Jenssen, Mo PK   1 289           289            
195 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK   - 289     289                  
195 Jan Henrik Eriksen, Bærum PK V60 - 289 289
195 Morten Antonsen, Ørland PK   - 289 289                      
199 Øyvind Stolt Sund, Hafrsfjord PK   2 287 287                      
199 Jørn Morten Sletta, Lora SS V50 - 287 287
201 Lars Petter Mostad, Oslo PK   1 286       286                
201 Anders Hernes, Ørland PK   - 286 286                      
203 Ola Eirik Bolme, Rindal SS V50 1 285 285
203 Terje Standal, Bremnes PK   - 285       285                
203 Rune Walsøe Kanstad, Lyngsalpene PK V50 - 285     285                  
203 Yuri Tsaplin, Hafrsfjord PK - 285 285
203 Bjørn Lindberg, Haugesund PK V50 - 285       285                
203 Erlend Vidar Larsos Kristiansen, Mo PK   - 285           285            
209 André Trønnes, Narvik PK V50 1 284 284
209 Espen Mostad, Fredrikstad SS   - 284 284                      
209 Arne Lidwin, OKTS V50 - 284               284        
209 Jørn Olsen, Narvik PK - 284 284
209 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv V50 - 284     284                  
214 Ole Thomas Furuseth, Kr.sand Garnison PK   1 283     283                  
214 Kjetil Flaa Rødsjø, Ørland PK - 283 283
214 Bjørn Hugo Kristian Iversen, Tromsø PK V50 - 283     283                  
214 Bård Ankar Kostamo Olsen, Tana-Nesseby PK   - 283       283                
214 Arnold Erling Måsøval-Jensen, Vigra og Valderøy PK V50 - 283 283
214 Harald Strømmegjerde, Sunndal PK   - 283 283                      
220 Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK   1 282       282                
220 Hugo Haug, OKTS V50 - 282 282
220 Rune Hammer, Aron SK Drammen V60 - 282         282              
220 Roy Andre Hanssen, Bodø SSK   - 282         282              
220 Jan Olav Furuborg, Greipstad PK - 282 282
220 Erik Sveum, Aron SK Drammen V50 - 282       282                
220 Morten Støen, Bærum PK V60 - 282           282            
220 Tom Roger Ulleland, Eide og Fræna PK V50 - 282 282
220 Holger Hallset, Storm SS   - 282             282          
229 Jon Arvid Kleppe, Tysnes SSK V50 1 281       281                
230 Lars Moe Løset, Rindal SS 0 281 281
230 Steffen Johannes Bjertnæs, Ringerike PK   - 281   281                    
230 Arne Taraldsøy, Haugesund PK V70 - 281       148 133              
233 Kristian Roger Johansen, Kopervik PK 1 280 280
233 Åge Ånensen, Stord PK   - 280 280                      
233 Jarle Thuen, Haugesund PK   - 280 280                      
233 Kenneth Johnsen, Narvik PK - 280 280
233 Ronny Lavik, Kr.sand Garnison PK   - 280     280                  
233 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK V60 - 280         280              
233 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK V50 - 280 280
240 Petter Berg, Aron SK Drammen   1 279       279                
241 Sigbjørn Andersen, Verdal SSL V50 1 278 278                      
241 Torstein Vikan, Verdal SSL - 278 278
241 Karl Olav Undheim, Bremnes PK   - 278       278                
241 Anders Røine, OKTS   - 278               278        
241 Jan Erik Hagen, OKTS V50 - 278 278
241 Roar Hilding Bøhmer, Hadeland SS   - 278 278                      
247 Gunnar Teigland, Tysnes SSK V60 0 278       278                
248 Lars Andreas Alfsvåg, Bremnes PK 1 277 277
248 Kim Henrik Bertheussen Tafjord, Ørsta/Volda PK   - 277     277                  
248 Kim-Roar Tønnessen, Horten O. PK   - 277   277                    
248 Bjørn Gunnar Pedersen, Skudenes PK - 277 277
252 Bjørn Tore Espevik, Tysnes SSK   1 276       276                
253 Peter Hirth, Aron SK Drammen V70 0 276         276              
253 Håkon Røsok Arnljot, Kirkenes PK - 276 276
253 Jan Henrik Michaelsen, Kongsvinger SS   - 276 276                      
256 John Olav Sundal, Tysnes SSK V60 1 275       275                
257 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 0 275 275
257 Svein Einar Ellingsen, Skudenes PK   - 275   275                    
257 Livar Gudmestad, Sandnes PK V50 - 275       275                
257 Eskild Skaar, Grimstad SS V50 - 275 275
257 Svein Kristian Risa, Hafrsfjord PK   - 275 275                      
257 Bjørn Harald Vik, Ørland PK V50 - 275 275                      
263 Jørn Aasland, OKTS 1 274 274
263 Knut Erik Bratli, Horten O. PK V50 - 274     274                  
263 Knut Harald Nerland, Steinkjer PK V50 - 274         274              
263 Andreas Solheim Tveråli, Brønnøysund PK - 274 274
263 Ruben Eidesen, Svalbard Turn Pgr   - 274     274                  
263 Wenche Solbakken, Aron SK Drammen Kv V60 - 274       274                
263 Berner Helland, Marnar PL - 274 274
270 Anders Martin, OKTS   1 273               273        
270 Jørgen Jansen, Støren SSK   - 273   273                    
270 Alexander Kurpios, Time PK - 273 273
270 Per Christian Lie, Bærum PK V50 - 273           273            
270 Ivar Andre Ødegård, Stjørdal PK   - 273         273              
270 Ole Jørgen Hegdal Lie, Akademisk SL - 273 273
270 Reidar Solstad, Eide og Fræna PK   - 273     273                  
270 Kenny Andre Hauglum Kolstad, Vigra og Valderøy PK   - 273               273        
270 Morten Krabbesund Krystad, Arendal PK V50 - 273 273
279 Ståle Nestås, Bergen PK   1 272       272                
279 Jan Helge Tofte, Stord PK V50 - 272 272                      
279 Rolf Magne Høvring, Haugesund PK V50 - 272 272
279 Trond Wiggo Bævre, Bæverdalen PK   - 272 272                      
279 Tony Antero Thoresen Roberto, Horten O. PK   - 272   272                    
284 Robert Mettälä-larsson, Stord PK 1 271 271
284 Terje Manfred Teigen Arnesen, Aron SK Drammen V50 - 271       271                
284 Bjørn Magnus Tordhol, Lora SS   - 271         271              
284 Sveinung Kolskår, Stord PK - 271 271
284 Arne Gujord, Bæverdalen PK V50 - 271 271                      
284 Ole-Martin Berge Haga, Sandnes PK   - 271       271                
290 Lars Kurt Haugen, Skjåk PK 1 270 270
290 Kjetil Ellertsen, Egersund PK   - 270 270                      
290 Jostein Utstrand, Ørland PK V50 - 270 270                      
290 Espen Hole Markusson, Horten O. PK - 270 270
290 Ole Petter Røed, Sandefjord PK V50 - 270         270              
290 Hege Johnsen, Narvik PK Kv - 270     270                  
296 Camilla Heggelund Hovd, Bærum PK Kv 1 269 269
296 Arild Hekkelstrand, Narvik PK   - 269     269                  
296 Tommy André Utheim, Lindesnes PK   - 269     269                  
296 Gisle Huge, Bodø SSK V60 - 269 269
296 Øyvind Birger Mathisen, Bærum PK V70 - 269           269            
296 Ernesto Santos Cagunot, Kr.sand Garnison PK   - 269     269                  
296 Roger Vik, Ørland PK V50 - 269 269
303 Per Størker Haugnes, Kristiansund PK V50 1 268   268                    
303 Hein Arve Varne, Skudenes PK   - 268   268                    
303 Rune Seljevold, Svalbard Turn Pgr - 268 268
303 Arnstein Leif Myklebust, Ørsta/Volda PK   - 268     268                  
303 Tor Håkon Betten Åsgård, Kristiansund PK   - 268         268              
303 Roar Kjerstadmo, Rindal SS - 268 268
303 Frank Nilsen, Trondhjems PK   - 268   268                    
303 Leif Kruse, OKTS V60 - 268               268        
311 Hans Petter Norland, Lillestrøm OP V50 1 267 267
311 Bjørn Håkon Bolkan, Verdal SSL   - 267         267              
311 Espen Sivertsen, Greipstad PK V50 - 267     267                  
311 Aleksander Bakkene Steingrimsen, Ringerike PK - 267 267
315 Stig Erling Johnsen, Tana-Nesseby PK   1 266       266                
315 Kjartan Lindøe, Akademisk SL   - 266               266        
315 Terje Torsen, Ørland PK - 266 266
315 Eirik Arne Sletta, Lora SS   - 266         266              
315 Iver Jørve, Ringerike PK   - 266 266                      
315 Terje Wikstad, Tana-Nesseby PK - 266 266
315 Unn Tove Myrheim Djuplasti, Mo PK Kv - 266           266            
315 Hans-petter Bruce Ulven, Trondhjems PK V60 - 266   266                    
315 Mads Løkås, Narvik PK - 266 266
324 Geir Sivertsen, Åsane PK V50 1 265   265                    
324 Geir Øverås, Vestnes PK   - 265 265                      
324 Bjørn Lyder Hervard, Bærum PK V70 - 265 265
327 Kent Are Gjeseth, Mo PK   1 264           264            
327 Trygve Haldorsen, Bremnes PK V60 - 264       264                
327 Eystein Jahnsen, Vadsø SSK - 264 264
330 Tore Eggen, Verdal SSL   1 263 263                      
330 Frank Johnny Olsen, Svalbard Turn Pgr   - 263         263              
330 Arve E. Røtting, Verdal SSL - 263 263
330 Arne Richard Rishaug, Mo PK V50 - 263           263            
330 Kay Ronnie Østhus Hansen, Haugesund PK   - 263     263                  
335 Asbjørn Nikolaisen, Aron SK Drammen 1 262 262
335 Jan Brødreskift, Rindal SS V50 - 262 262                      
337 Rune Fosseng Olsen, Verdal SSL   1 261 261                      
337 Bård Terje Løklingholm, Stord PK - 261 261
337 Ragnar Lie, Bærum PK V50 - 261           261            
337 John-Christian Bruntveit, NOP-Bergen   - 261   261                    
337 Bjørn Magne Holm, Tana-Nesseby PK V50 - 261 261
337 Ole Martin Grønnås, Bodø SSK V50 - 261         261              
337 Stig Roland Knutsen, Narvik PK V50 - 261     261                  
344 Christian Magnus Quinta Nova, Narvik PK 1 260 260
344 Jens Magnus Glattetre, OKTS   - 260               260        
344 May Helen Johannessen, Hafrsfjord PK Kv - 260 260                      
344 Jon Arne Valen, Haugesund PK V60 - 260 143 117
348 Arne Moris Christensen, Tønsberg O. PK V60 1 259     259                  
348 Jon Helland Bogstrand, Bodø SSK V50 - 259         259              
348 Zoran Vojnovic, Arendal PK - 259 259
348 Are Thobias Tysnes, Bærum PK   - 259           259            
348 Bjørn Egil Larsen, Vigra og Valderøy PK   - 259     259                  
353 Anders Vonstad, Mo PK 1 258 258
353 Trond Tanke, Tromsø PK V50 - 258     258                  
353 Tor Magne Ensrud, Åsane PK V50 - 258   258                    
353 Bo Gøran Nilsson, Vadsø SSK V50 - 258 258
353 Jon Skrondal, Rindal SS V60 - 258 258                      
353 May Britt Jensen, Kristiansund PK Kv - 258         258              
353 Mathias Myrland, Oslo PK - 258 258
353 Webjørn Jostein Gamlem, Vigra og Valderøy PK   - 258         258              
353 Rolf Kristian Johansen, Kristiansund PK V60 - 258         258              
362 Roger Marius Myhre, Stord PK 1 257 257
362 Kim Aure, Vigra og Valderøy PK   - 257               257        
362 Trond Egil Bjune, Horten O. PK   - 257   257                    
362 Janina-Simone Krause, Greipstad PK Kv - 257 257
362 Cato Gammeltorp, Lora SS   - 257         257              
367 Bjørn Tore Bakke, Ørsta/Volda PK   1 256     256                  
367 Geir Sverre Gjendem, Stjørdal PK V50 - 256 256
367 Dagfinn Gjerde, Vadsø SSK V50 - 256       256                
370 Oliver Tobias Aas, Ørland PK Menn Jr 1 255 255                      
371 Roger Ulstein, Vigra og Valderøy PK 1 254 254
371 Arnt Børtveit, Stord PK V70 - 254 254                      
371 Øystein Medby, Marnar PL   - 254     254                  
371 Karl Petter Sjømæling, Verdal SSL - 254 254
371 Kjetil Risåsen, Bærum PK   - 254       254                
371 Remi Hermansen, Svalbard Turn Pgr   - 254     254                  
377 Unni Ramsvik Halvorsen, Farris SS - Larvik Kv 1 253 253
377 Heikki Andre Toivonen, Aron SK Drammen   - 253       253                
377 Per Erik Wiggen, Steinkjer PK V60 - 253         253              
377 Dagfinn Kristian Arnold Astrup, Sandnes PK V50 - 253 253
377 Peder Sperstad, Bærum PK V50 - 253             253          
377 John Erik Leithe, Svalbard Turn Pgr   - 253     253                  
377 Raymond Liabø Olsen, Vestnes PK - 253 253
384 Birger Hovland, Haugesund PK   1 252   252                    
384 Bjørn Solheim, OKTS V50 - 252               252        
384 Frode Mølland, Greipstad PK - 252 252
384 Einar Sør-Reime, Sandefjord PK V70 - 252         252              
384 Rune Jobsen, Arendal PK   - 252       252                
384 Kristian Kristiansen, Tromsø PK - 252 252
384 Arne Johan Ervik, Ørland PK   - 252 252                      
384 Aina Irene Thune, OKTS Kv V50 - 252               252        
384 Torstein Liene, Greipstad PK V60 - 252 252
393 Kjetil Tryterud, Ringerike PK   1 251       251                
393 Kjetil Skogshagen, Farris SS - Larvik V50 - 251       251                
393 Rune Amundø, Sula PK - 251 251
393 Odd Willy Aas, Fredrikstad SS V60 - 251 251                      
393 Sverre Peder Johan August Widsteen, Mo PK V70 - 251           251            
398 Terje Vikøren, Tysnes SSK 1 250 250
399 Erik Larsson Aas, Hafrsfjord PK   0 250 250                      
399 Jean Dennis Løvdal Vallee, Støren SSK Menn Jr - 250   250                    
399 Trond Hveding, Narvik PK V50 - 250 250
399 Tor Bjarne Justnæs, Greipstad PK   - 250     250                  
403 Kristin Thune, OKTS Kv V50 1 249               249        
403 Vidar Hallaraune, Brønnøysund PK V50 - 249 249
405 Kenneth Økland, Skånland PK V60 1 248     248                  
405 Anne Marie Joten Bryggen, Lora SS Kv - 248         248              
405 Reidar Haugen, OKTS V60 - 248 248
405 John Agnar Sandvik, Oslo SS V60 - 248           248            
409 Jan Erik Loe, Vestnes PK   1 247 247                      
409 Gert Are Hildrestrand, Vigra og Valderøy PK - 247 247
411 Siv Mariann Aas, Rindal SS Kv V50 1 246 246                      
411 Karl Eirik Soldal, Skudenes PK   - 246   246                    
411 Linn Therese Hanssen, Arendal PK Kv - 246 246
411 Ketil Andre Høglund, Sarpsborg PK   - 246       246                
411 Svein Børresen, Verdal SSL   - 246       104 142              
416 Anders Hubertz, Horten O. PK 1 245 245
416 Eivind Sæther, Lora SS   - 245         245              
416 Jon Inge Kittelsen, Horten O. PK   - 245   245                    
416 Marius Jensen, Åsane PK - 245 245
420 Helge Atle Rønningsen, OKTS V50 1 244               244        
420 Anders Strøm Olsson, Skudenes PK   - 244   244                    
422 Petter Jørgensen, Røyken SL 1 243 243
422 Rolf Helge Kristensen Pedersen, Tromsø PK   - 243     243                  
422 Jan Harald Vegusdal, Arendal PK   - 243       243                
422 Jon Vuku, Verdal SSL - 243 243
422 Jørn Eirik Lillevoll Henriksen, Skånland PK V60 - 243     243                  
422 Emil Sigurd Skrede Buvarp, Rindal SS   - 243 243                      
428 Asbjørn Velure, Lora SS V50 1 242 242
428 Harald Brandvol, Ringerike PK V50 - 242         242              
428 Jan Olaf Sandvik, Kongsberg PK V50 - 242       242                
428 Stig Gøran Olsen, Åsane PK - 242 242
428 Stig Kåre Pedersen, Narvik PK V60 - 242     242                  
433 Per Anton Øverland, Greipstad PK V60 1 241     241                  
433 Odd Arild Espedal, Hafrsfjord PK - 241 241
433 Stian Christopher Nicolaisen, Haugesund PK   - 241           241            
433 Susann Miranda Kolbjørnsen, Haugesund PK Kv V50 - 241         107 134            
437 Hartti Ruuben Kristola, Hafrsfjord PK V60 1 240 240
437 Runar Jakobsen, Sarpsborg PK   - 240       240                
437 Sven Dörries, Vennesla PK   - 240     240                  
437 Syver Srøbka, Ørland PK V60 - 240 240
437 Nikolai Normann-hansen, Horten O. PK Menn U16 - 240         240              
442 Steinar Nestås, Bergen PK V60 1 239       239                
442 Hans-andre Aadland Høen, OKTS - 239 239
442 Geir Udnes Aamot, Skjåk PK   - 239         239              
442 Hogne Markhus, Tysnes SSK V50 - 239       239                
442 Michael Hill, Åsane PK - 239 239
447 Terje Pettersen, Narvik PK V60 1 238     238                  
447 Heine Gulliksen, Stord PK V70 - 238 238                      
447 Morten Dyrstad, Svalbard Turn Pgr - 238 238
447 Jørgen Hagen Bendiksen, Trondhjems PK   - 238   238                    
447 Anders Aarvik Ripnes, Haugesund PK   - 238 238                      
452 Tor Arne Helland, Verdal SSL V60 1 237 237
452 Frank Lægreid, Åsane PK V50 - 237   237                    
452 Obelix Barbala, Trondhjems PK   - 237       237                
452 Rune Lundsaunet, Verdal SSL V50 - 237 237
452 Kenneth Angeltvedt Lægreid, Åsane PK   - 237   237                    
457 Henrik Vigdal, Ringerike PK   1 236       236                
457 Kurt Klausmark, Brønnøysund PK - 236 236
459 Martin Severin Orrebakken Haugland, Aron SK Drammen   1 235       235                
459 Morten Berg, Kr.sand Garnison PK   - 235     235                  
459 Bjørnar Moen, Rindal SS - 235 235
462 Hans Haugstad Avdem, Lora SS   1 234         234              
462 Jon Erik Hailand, Ringerike PK V70 - 234       234                
464 Kaare Jarl Aresvik, Lora SS V70 1 233 233
464 John Magne Berg, Skudenes PK   - 233   233                    
464 Kato Fjørstad, Ørsta/Volda PK   - 233     233                  
464 Pornnipha Selanok, Jørpeland PK - 233 233
464 John Andre Hansen, Haugesund PK   - 233 233                      
469 Bodil J. Pedersen, Svalbard Turn Pgr Kv 1 232   232                    
469 Mattis Bjørgan, Brønnøysund PK - 232 232
469 Anders Bruaset, Vestnes PK   - 232 232                      
469 Bahige Tabbara, Ålesund PK V60 - 232 232                      
469 Eivind Olav Nicolaysen, Mo PK V60 - 232 232
474 Frank Løvdal, Verdal SSL   1 231         231              
474 Ingebrigt Grimsmo, Svalbard Turn Pgr   - 231         231              
476 Ben Håkon Mølbach, Farris SS - Larvik V50 1 230 230
477 Jon Breder Kvam, Lora SS V50 1 229         229              
478 Frode Nilsen, Bærum PK V60 1 228