Luft-Sprint - individuell cup - 2017 pr 24. november 2017
6 beste av 12 månedsbeste teller i Cupen  Rødt tall = Laveste tellende resultat, grå tall er ikke med blant de 6 beste resultat
pl navn, klubb klasse diff Sum Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des
1 Ingar Woll, Bærum PK     1776 295 297 297 296         294 294 297  
2 Frank Lien, Ringerike PK V50 13 1763 294 294 293 291 295 296 288
3 Asle Frantzen, Åsane PK   12 1751 288 292 294   292 295     287   290  
4 Terje Manfred Teigen Arnesen, Aron SK Drammen V50 1 1750     289 294 293       292 295 287  
5 Jon Aasmund Zapffe Andersen, Aron SK Drammen 7 1743 289 290 291 290 291 292
6 Geir Ove Næss, Aron SK Drammen V50 3 1740 292   290 286 287       293 288 290  
7 Jarle Folkestad, Bergen PK V50 4 1736 291 289 292           289 285 290  
8 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V50 3 1733 287 288 289 284 289 294 286
9 John Lothe, Haugesund PK   2 1731   287 285 285       290 282 292 292  
10 Pål Erik Jensen, Aron SK Drammen   17 1714 282 281 287 296 280       276 283 285  
11 Kjetil Risåsen, Bærum PK 59 1655 273 276 280 277 279 270 258
12 Andreas Tømmerbakke, Bærum PK V60 18 1637 266   282   273       270 271 275  
13 Emil Mathias Endresen, Haugesund PK Menn U12 79 1558   263 260 233       263 259   280  
14 Anikken Kvanlid Endresen, Haugesund PK Kv 19 1539 248 247 255 264 263 262
15 Jon Dag Repstad, Kristiansand PK V60 25 1514 239 254 238 266 253           264  
16 Einar Morten Landsem, Støren SSK   48 1466 292 296 297             292 289  
17 Roald Stallemo, Kristiansand PK V50 18 1448 293 284 289 290 292
18 Alf Magne Heskja, Åsane PK V60 5 1443 288 289 289     291         286  
19 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK   12 1431 284 287 287 287           286    
20 Rune Hammer, Aron SK Drammen V60 18 1413 284 288 278 282 281
21 Atle Bergsrud, Bærum PK   6 1407     286 284         283 275 279  
22 Asbjørn Nikolaisen, Bodø SSK SH 1 5 1402 287   269 280 282         284    
23 Terje Storholt, Oslo PK V60 3 1399 275 275 282 281 286
24 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V60 19 1380 276 270 285             275 274  
25 Wenche Solbakken, Aron SK Drammen Kv V50 6 1374 277   272 274           282 269  
26 Anders Egil Lund, Sarpsborg PK V60 14 1360 280 283 284 263 250
27 Rasim Hodzic, Sarpsborg PK V50 63 1297 262 259             251 253 272  
28 Roar Ludvigsen, Bergen PK V60 36 1261 252 260 266           249   234  
29 Pål Hembre, Bærum PK V50 71 1190 296 296 300 298
30 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 23 1167 291 294 289 293                
31 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK   7 1160 283 290 292           295      
32 Espen Mostad, Fredrikstad SS 11 1149 285 285 290 289
33 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK V60 3 1146 287   286 286 287              
34 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK   1 1145 283 285 286               291  
35 Ronnie Arne Bjørgo, Kristiansand PK V50 5 1140 293 284 274 289
36 Tor Arild Gudmundsen, Tromsø PK V50 4 1136 285     287 282         282    
37 Eskild Skaar, Grimstad SS   7 1129 283 281 288               277  
38 Rune Finstad, OKTS V60 4 1125 284 282 281 278
39 Knut Sverre Gundersen, Sarpsborg PK   12 1113 280 278               283 272  
40 Per Størker Haugnes, Kristiansund PK V50 3 1110 274 273 280           283      
41 Gjermund Jansen, Sarpsborg PK V60 9 1101 277 270 275 279
42 Tore Viggo Martinsen, Sarpsborg PK V50 27 1074 264 269               267 274  
43 Christian Bjelland Nymark, Haugesund PK   43 1031   260 256 256       259        
44 Kristin Ragnfrid Bakka, Kristiansand PK Kv V50 5 1026 257 246 266 257
45 Håkon Kabo, Sarpsborg PK Menn U12 144 882 293 295             294      
46 Lars Rune Korneliussen, Ringerike PK V50 2 880     296 295         289      
47 Erik Christian Bache, Åsane PK 6 874 295 291 288
47 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK   - 874   294 288 292                
49 Svein Einar Ellingsen, Skudenes PK   11 863   284     291         288    
50 Jonny Skevik, Nedre Eiker PK V50 3 860 292 282 286
51 Erik Sveum, Aron SK Drammen V50 6 854 284   286               284  
52 Arnt Inge Sandvik, Tromsø PK   3 851 284     277           290    
53 Ole Morten Langeland, Haugesund PK 1 850 286 286 278
54 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V50 1 849   281               283 285  
55 Ove Eugen Horgen, Bærum PK V60 3 846 277     285         284      
56 Jan Berthin Tønnessen, Kristiansand PK V50 1 845 284 276 285
57 Hans Christian Granhus, Trondhjems PK   6 839   274 278             287    
58 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V50 2 837   282 268             287    
59 Bjørn Johannes Øyestaul, Aron SK Drammen V50 6 831 275 279 277
59 Rune Kimo, Rissa PK   - 831 278 276 277                  
61 Mathias Myrland, Oslo PK   2 829                 279 273 277  
62 Aril Røsvik, Tromsø PK V50 2 827 277 267 283
62 Terje Fallmyr, Rissa PK V50 - 827 273 277 277                  
64 Kristoffer Johansen, Sarpsborg PK Menn U14 2 825                 276 270 279  
64 Oscar Fabian Gundersen, Sarpsborg PK Menn U14 - 825 276 272 277
64 Jan Petter Røsok, Sarpsborg PK V70 - 825 275 275               275    
67 Jan-Martin Sørensen, Bodø SSK V50 2 823 281     271           271    
68 Luca Abele Piciaccia, Bærum PK V50 1 822 271 280 271
69 Vivi-Ann Vestmo, Tromsø PK Kv V50 4 818       273 269         276    
70 Jostein Engesmo, Støren SSK V60 3 815 275 267 273                  
71 Kristoffer Stangvik Røssing, Sunndal PK 5 810 269 273 268
72 Ole Martin Grønås, Bodø SSK V50 5 805     264 270 271              
73 Rolf Helge Kristensen Pedersen, Tromsø PK   1 804 248     273           283    
74 Noah Kristiansen, Sarpsborg PK Menn U12 2 802 271 273 258
75 Jonas Ramberg Thorkildsen, Sarpsborg PK Menn U16 1 801   258             271   272  
76 Tim Leo Czternasty Hembre, Bærum PK Menn U12 12 789   265 257   267              
76 Mats Hensema Andersen, Sarpsborg PK Menn U14 - 789 259 267 263
78 Kristian Kristiansen, Tromsø PK   7 782 265     258           259    
79 Danilo Kaulfuss Fritzsche, Melhus PK   4 778   253 262               263  
80 Øyvind Stene, Sarpsborg PK V50 2 776 254 264 258
81 Sølve-Aleksander Kjellbakk, Bodø SSK Menn U16 7 769 248     251 270              
82 Ken Michael Gunderstad, Haugesund PK   63 706   216 239 251                
83 Alexander Brynthe Martinsen, Sarpsborg PK Menn U16 9 697 238 240 219
84 Magomed Rizvanovitsj Edaev, Sarpsborg PK Menn U14 112 585 296                 289    
85 Geir Ove Nyjordet, Lillestrøm OP V50 3 582     290 292                
85 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK - 582 290 292
85 Roar Haugan, Støren SSK   - 582   292 290                  
88 Peder Sperstad, Bærum PK V50 2 580     290           290      
89 Bjørn Hugo Kristian Iversen, Tromsø PK V50 2 578 289 289
90 Petter Kleiven, Lillestrøm OP V50 1 577 283     294                
91 Geir Berg, Ringerike PK V50 1 576     290 286                
92 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn U16 2 574 287 287
93 Geir Pisani, Bergen PK V50 1 573 285                   288  
94 Viggo Olden, Ørland PK   1 572   284   288                
94 Jon Kristian Ulvin, Trondhjems PK - 572 288 284
96 Ranveig Iren Harnes Sunde, Stavanger PK Kv 1 571                   283 288  
97 Trond Tanke, Tromsø PK V50 2 569 287     282                
97 Olaf Åvitsland, Evje PK V50 - 569 286 283
99 Geir Udnæs, Sarpsborg PK V50 1 568                   284 284  
100 Bjørn Gunnar Pedersen, Skudenes PK   1 567   275     292              
100 Tom Lauritzen, Bodø SSK V60 - 567 288 279
100 Obelix Barbala, Trondhjems PK   - 567   286 281                  
100 Olav Melkild, Sunndal PK V50 - 567 282   285                  
100 Rasmus Gillund-Paulsen, Sarpsborg PK Menn U12 - 567 285 282
105 Håkon Petter Nilsen Omma, Tromsø PK V50 1 566       284 282              
106 Jostein Johan Nygård Sunde, Sandnes PK   1 565                   275 290  
106 Henrik Lindeman, Bærum PK V50 - 565 283 282
108 Hilde Knudsen Holter, Stavanger PK Kv V50 1 564                   287 277  
108 Roar Jacob Lislevand, Evje PK   - 564   281 283                  
108 Thea Mari Hovin Landsem, Støren SSK Kv U14 - 564 282 282
111 Jon Arne Brekken, Sunndal PK V60 1 563 285   278                  
112 Magnus Torstad, Lora SS   1 562                 288 274    
113 Helge Olden, Ørland PK V60 1 561 283 278
114 Ole Morten Valø, Askim PK V50 1 560   277 283                  
114 Jostein Utstrand, Ørland PK V50 - 560   281   279                
116 Lise Sørlie Bach, Støren SSK Kv 1 559 277 282
116 John Sverre Aas, Støren SSK Menn U14 - 559 278   281                  
116 Silvia del Zotto, Bærum PK Kv - 559         279         280    
116 Ronny Lavik, Kr.sand Garnison PK - 559 279 280
120 Arild Inge Wollan, Støren SSK   1 558 277   281                  
121 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK   1 557                   275 282  
122 Jon Ørsund, Sunndal PK 1 556 269 287
123 Odd Erik Lauritzen, Tromsø PK   1 555       281           274    
124 Karl Eirik Soldal, Skudenes PK   1 554         280         274    
124 Tor Michael Kristiansen, Aron SK Drammen V60 - 554 276 278
126 Øyvind Kimo, Rissa PK   3 551 271 280                    
126 Espen Børsum Jensen, Aron SK Drammen SH 1 - 551       274 277              
128 Tor Andre Opås, Evje PK V50 1 550 279 271
129 Tore Østvold, Aron SK Drammen V70 1 549     270 279                
130 Vilde Erga Sunde, Sandnes PK Kv U16 1 548                   280 268  
130 Eivind Johannes Hegna, Lillestrøm OP V60 - 548 278 270
132 Bjørg Wright Kristiansen, Sarpsborg PK Kv V50 4 544                   273 271  
133 Morten Jensen, Støren SSK   2 542 265 277                    
134 Petter Mandt, Grimstad SS V60 2 540 272 268
135 Tomas Dahl, Ørland PK   1 539   269   270                
136 Marius Aleksander Sørensen, Bodø SSK Menn U12 1 538 260     278                
137 Liv Fritzvold, Bærum PK Kv V70 4 534 265 269
138 Sten Helge Eilertsen, Tromsø PK   3 531       261 270              
139 Kristian Jakobsen, Sarpsborg PK Menn U14 1 530   284               246    
139 Erhard Lohse, Bergen PK V50 - 530 256 274
141 Rizvan Vakhidovitsj Edaev, Sarpsborg PK   1 529 267                 262    
142 Runar Jakobsen, Sarpsborg PK   5 524   259               265    
143 Svein Roger Knutsen, Trondhjems PK 3 521 266 255
144 Helmer Kristiansen, Sarpsborg PK V50 1 520 255 265                    
145 Oliver Tobias Aas, Ørland PK Menn U16 11 509     263 246                
146 Rune Pedersen, Kristiansand PK 4 505 262 243
147 Ola Todal, Trondhjems PK V60 9 496                   267 229  
148 Oskar Martinius Hansen, Sarpsborg PK Menn U12 8 488 213               275      
149 Christian Nilsen, Bodø SSK Menn U16 15 473 212 261
150 Linnea Meszaros, Sarpsborg PK Kv U12 178 295                 295      
151 Jon Inge Barseth, Ørland PK   2 293       293                
151 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv V50 - 293 293
151 Ole-Harald Aas, Porsgrunn PK   - 293                 293      
154 Frank Roy Haugland, Oppegård SL V60 1 292                     292  
154 Ole Henning Fjeld, Namnå PK V50 - 292 292
156 Edgar Alendal, NOP/Haakonsvern   1 291     291                  
156 Gunn Heidi Sønsterud Haugen, Numedal SSK Kv - 291   291                    
158 Kjetil Skogshagen, Farris SS - Larvik V50 3 288 288
158 Gunnar Langø, Tromsø PK V70 - 288 288                      
160 Hans Petter Norland, Lillestrøm OP   1 287   287                    
160 Mikkel Bast, Aron SK Drammen - 287 287
162 Thorfinn Aksel Larsos, Bodø SSK V50 1 286 286                      
162 Lars Petter Mostad, Oslo PK   - 286                 286      
162 Stian Solstad, Lyngsalpene PK - 286 286
162 Henrik Alexander Gundersen, Sarpsborg PK Menn Jr - 286                   286    
162 Ludvik Paulsen Wigdahl, Ørland PK Menn U12 - 286       286                
162 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK Menn U16 - 286 286
168 Espen Alexander Halvorsen, Farris SS - Larvik V50 1 285                   285    
168 Lasse Nedreberg, Sandane PK   - 285     285                  
168 Per Victor Kjøniksen, Aron SK Drammen V60 - 285 285
168 Styrk Henrik Finne, Åsane PK V50 - 285 285                      
168 Per Gunnar Bryhni, Hamar IL-Pgr V60 - 285 285                      
168 Anne-Cathrine Krüger, Mo PK SH 1 - 285 285
174 Lillian Larsen, Lyngsalpene PK Kv 1 284 284                      
174 Håvard Hoff, Ørland PK   - 284   284                    
174 Theo Karlsen, Sarpsborg PK Menn U12 - 284 284
174 Hugo Kjetså, Evje PK   - 284   284                    
178 Knut Fornes, Sitter IL PK   1 283 283                      
178 Tristan Dahlberg Eriksen, Sarpsborg PK Menn U14 - 283 283
178 Kjell Erik Olaisen, Haugesund PK V50 - 283                 283      
178 Raymond Auestad, Evje PK   - 283   283                    
182 Bjørn Harald Vik, Ørland PK V50 1 282 282
182 May Britt Jensen, Kristiansund PK Kv - 282                 282      
182 Hein Arve Varne, Skudenes PK   - 282         282              
182 Petter Berg, Aron SK Drammen - 282 282
182 Hallgeir Vågenes, Åsane PK V50 - 282 282                      
182 Roger Vik, Ørland PK   - 282       282                
188 Per Arve Iversen, Farris SS - Larvik V50 2 280 280
188 Roy Andre Hanssen, Bodø SSK   - 280 280                      
188 Pål Jarle Talmo, Ørland PK V50 - 280       280                
188 Magnar Anton Støyva, Sandane PK - 280 280
188 Marius Strøm, Sitter IL PK Menn Jr - 280 280                      
188 Rune Norman, Sarpsborg PK V60 - 280 280                      
194 Erik Stai, Verdal SSL V70 1 279 279
194 Tord Esten Murbreck, Hamar IL-Pgr   - 279 279                      
194 Livar Gudmestad, Sandnes PK   - 279                   279    
197 Sebastian Bach, Støren SSK Menn Jr 1 278 278
197 Kirstin Dorothea Jensen, Kristiansund PK Kv U16 - 278                 278      
197 Helge Kristiansen, Sunndal PK   - 278     278                  
197 Gunnar Nordgård, Bodø SSK V60 - 278 278
201 Knut Tore Forberg, Bergen PK V50 1 277                     277  
201 Torgrim Rønning, Aron SK Drammen V50 - 277                     277  
201 Kenneth Swan, Kristiansund PK - 277 277
204 Hugo Haug, OKTS V50 1 276                     276  
204 Miriam Heskja, Åsane PK Kv - 276   276                    
204 Arild Granmo, Melhus PK - 276 276
204 Thomas Rosenvinge, Grimstad SS   - 276     276                  
208 Malin Vik, Ørland PK Kv U12 1 275       275                
208 Sigurd Nilsen, Bodø SSK - 275 275
208 Mona Gjelstad, Farris SS - Larvik Kv - 275                   275    
208 Viggo Nilsen, Lyngsalpene PK   - 275 275                      
208 Maja Skrøvseth Øiamo, Oppdal PK Kv U12 - 275 275
208 Sara Ndapandula Haugnes, Kristiansund PK Kv U12 - 275 275                      
208 Karl Einar Ellingsen, Skudenes PK   - 275                   275    
208 Ole-Fredrik Vikerheim, Sarpsborg PK - 275 275
216 Bjørn Lyder Hervard, Bærum PK V70 1 274         274              
216 Fredrik Berg Forren, Oppdal PK Menn U16 - 274     274                  
218 Ranveig Heggen, Haugesund PK Kv 1 273 273
218 Geir Sivertsen, Åsane PK V50 - 273     273                  
218 Bjarne Johannessen, Sunndal PK   - 273     273                  
218 Tor Håkon Betten Åsgård, Kristiansund PK - 273 273
218 Andreas Alsterlind Kristensen, Tromsø PK   - 273         273              
218 Vibeke Sætre, Bærum PK Kv - 273     273                  
224 Pål Nag Aas, Aron SK Drammen V60 1 272 272
224 Emil Bøhn, Bærum PK Menn U12 - 272     272                  
224 Per Erik Dalén, Oslo PK   - 272                 272      
224 Stein Vidar Amundsen, Hamar IL-Pgr SH 1 - 272 272
224 Hans Olav Bjelvin, Mo PK V60 - 272 272                      
224 Jon Helland Bogstrand, Bodø SSK V50 - 272 272                      
230 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V60 1 271 271
230 Finn Jarle Sørli, Stjørdal PK   - 271 271                      
230 Andreas Noteng, Støren SSK   - 271     271                  
230 Mari Berg Forren, Oppdal PK Kv U12 - 271 271
234 Bjørn Johan Mariboe, Ringerike PK   1 270     270                  
234 Svanhild Storstein, Haugesund PK Kv V50 - 270   270                    
234 Roy Strøm, Sitter IL PK - 270 270
237 Kjetil Forren, Oppdal PK   1 269     269                  
237 Øystein Daniel Wisløff, Sitter IL PK   - 269 269                      
239 Amund Elias Noteng, Støren SSK Menn U12 1 268 268
239 Alf-børge Bonsaksen, Støren SSK   - 268     268                  
239 Unni Ramsvik Halvorsen, Farris SS - Larvik Kv - 268                   268    
242 Martin Rushfeldt Krüger, Mo PK 1 267 267
243 Reidar Owe, Skudenes PK V70 1 266                     266  
243 Svein Granøien, Støren SSK V50 - 266 266                      
245 Marius Øygård, Tromsø PK 1 265 265
246 Øyvind Lund Johnsen, Farris SS - Larvik   1 264                   264    
246 Sindre Heitmann, Lyngsalpene PK   - 264 264                      
246 Martin Granøien, Støren SSK Menn U16 - 264 264
246 Kai André Høglund, Sarpsborg PK   - 264                   264    
246 Egil Rød, Sunndal PK V50 - 264     264                  
251 Kristoffer Rye-Holmboe, Tromsø PK Menn U12 1 263 263
251 Bernt Åge Hartveit, Åsane PK   - 263     263                  
253 Kurt Osvaldsen, Lyngsalpene PK V50 1 262 262                      
253 Edvard Korssjøen Johnsen, Farris SS - Larvik Menn U14 - 262 262
253 Arne Sandstøl, Sandnes PK V50 - 262                     262  
256 Tom Georg Olaissen, Bergen PK   1 261                     261  
257 Svein Ulrik Olsen, Kristiansund PK V70 2 259 259
257 Yngve Lund Bråthen, Trondhjems PK V50 - 259                   259    
259 Mina Henriette Haugan, Tromsø PK Kv U12 1 258         258              
259 Olav Ingvar Vedvik, Sitter IL PK V60 - 258 258
261 Ida-Marie Tretnes Knutson, Kristiansund PK Kv U16 1 257                 257      
261 Morten Ludvigsen, Sarpsborg PK V50 - 257   257                    
261 Rune Berg, Sarpsborg PK V50 - 257 257
264 Kjell Åke Lappen Andresen, Verdal SSL V70 1 256 256                      
265 Gerhard Fisch Vågen, Bergen PK V70 1 255                   255    
266 Øyvind Jenssen, Kristiansund PK V70 1 254 254
267 Håvard Larsen, Rissa PK   1 253   253                    
268 Kristian Eldesvik, Skudenes PK   2 251                   251    
269 Thomas Vestmo, Tromsø PK Menn U16 2 249 249
269 Sebastian Linde Hakimi, Aron SK Drammen   - 249       249                
271 Peter Bergheim, Sandane PK V50 1 248     248                  
271 Gunnar Orthe, Haugesund PK V50 - 248 248
273 Jonathan Leander Claudius, Tromsø PK   1 247         247              
273 Stein Riise, Bergen PK V50 - 247                     247  
275 Frida Bøhn, Bærum PK Kv U14 13 234 234
275 Amund Granøien, Støren SSK Menn U14 - 234 234                      
277 Ståle Nordeng, Trondhjems PK V50 1 233                   233    
278 Hannah Gustavsen, Sarpsborg PK Kv U16 3 230 230
279 Endre Ferkingstad, Skudenes PK   1 229                   229    
279 Terje Westerli, Tromsø PK   - 229       229                
281 Jon Erling Clementsen, Ørsta/Volda PK 3 226 226
281 Frode Øvstedal, Skudenes PK   - 226         226              
283 Knut Ove Bjørlo, Sandane PK   6 220     220                  
284 Aage Nymark, Oslo PK V50 1 219 219
285 Bård Roe Flore, Sitter IL PK Menn U16 8 211 211                      
286 Lauren Johanne Heitmann, Lyngsalpene PK Kv 3 208 208                      
287 Ingrid Torstensen, Bodø SSK Kv 17 191 191
288 Rune Vika, Haugesund PK V50 2 189                     189  
288 Geir Magne Tangstad, Melhus PK   - 189   189                    
290 Odin Olsen, Sitter IL PK Menn U12 17 172 172
291 Rand Vika, Haugesund PK Menn U14 2 170                     170  
292 Magnus Mork Mulvik, Kristiansund PK Menn U14 17 153     153                  
293 Bendik Geving, Sitter IL PK Menn U14 33 120 120
294 Lise-Marie Nygård Olsen, Halden PK Kv Jr 34 86 86