Luft-Sprint - individuell cup - 2018 pr 19. februar 2018
6 beste av 12 månedsbeste teller i Cupen  Rødt tall = Laveste tellende resultat, grå tall er ikke med blant de 6 beste resultat
pl navn, klubb klasse diff Sum Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des
1 Pål Hembre, Bærum PK V50   593 295 298                    
2 Roald Stallemo, Kristiansand PK V50 15 578 291 287
3 Alf Magne Heskja, Haugesund PK V60 5 573 291 282                    
4 Viggo Olden, Ørland PK   1 572 284 288                    
5 Kristoffer Stangvik Røssing, Sunndal PK 2 570 287 283
6 Bernardus Van Rijn, Kristiansand PK   5 565 279 286                    
7 Morten Jensen, Støren SSK   7 558 284 274                    
8 Jon Dag Repstad, Kristiansand PK V60 18 540 269 271
9 Bjørn Harald Brakstad, Sunndal PK Menn U16 3 537 266 271                    
10 Kristin Ragnfrid Bakka, Kristiansand PK Kv V50 13 524 262 262                    
11 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 228 296 296
12 Ingar Woll, Bærum PK   1 295 295                      
13 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 2 293 293                      
14 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 1 292 292
14 Tomas Dahl, Ørland PK   - 292   292                    
14 Ingeborg Gran, Steinkjer PK Kv V50 - 292   292                    
17 Håvard Hoff, Ørland PK 1 291 291
17 Kjell Erik Olaisen, Haugesund PK V50 - 291 291                      
17 Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK   - 291 291                      
17 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK Menn Jr - 291 291
17 Morten Antonsen, Ørland PK   - 291   291                    
22 Gunrid Kjellmark, Trondhjems PK Kv 2 289   289                    
22 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK - 289 289
24 Frank Roy Haugland, Oppegård SL V60 1 288 288                      
24 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 - 288   288                    
24 Ove Eugen Horgen, Bærum PK V60 - 288 288
27 John Lothe, Haugesund PK   1 287 287                      
27 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V50 - 287 287                      
27 Einar Morten Landsem, Støren SSK - 287 287
30 Victoria Wold Bremvåg, Ørland PK Kv U12 1 286   286                    
31 Bjørn Harald Vik, Ørland PK V50 1 285   285                    
31 Malin Vik, Ørland PK Kv U12 - 285 285
33 Atle Bergsrud, Bærum PK   1 284 284                      
33 May Britt Jensen, Kristiansund PK Kv - 284   284                    
33 Jan Berthin Tønnessen, Kristiansand PK V50 - 284 284
33 Geir Yngvar Haugsnes, Haugesund PK   - 284 284                      
37 Knut Fornes, Sitter IL PK   1 283   283                    
38 John Sverre Aas, Støren SSK Menn U14 1 282 282
38 Frank Istad, Kristiansund PK   - 282   282                    
40 Jon Inge Barseth, Ørland PK   1 281   281                    
40 Jon Arne Brekken, Sunndal PK V60 - 281 281
40 Per Størker Haugnes, Kristiansund PK V50 - 281   281                    
40 Ronny Lavik, Kr.sand Garnison PK   - 281   281                    
44 Luca Abele Piciaccia, Bærum PK V50 1 280 280
44 Morten Teinum, Kr.sand Garnison PK   - 280   280                    
44 Silvia del Zotto, Bærum PK Kv V50 - 280 280                      
47 Rune Kimo, Rissa PK 2 278 278
47 Arild Inge Wollan, Støren SSK V50 - 278 278                      
47 Michael Strøm, Sitter IL PK   - 278 278                      
47 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK - 278 278
51 Geir Vatne, Kristiansand PK   1 277 277                      
51 Thea Mari Hovin Landsem, Støren SSK Kv U16 - 277 277                      
53 Kirstin Dorothea Jensen, Kristiansund PK Kv Jr 3 274 274
54 Finn Jarle Sørli, Stjørdal PK   2 272   272                    
55 Annie Rein Havn, Sitter IL PK Kv Jr 1 271 271                      
55 Andreas Tømmerbakke, Bærum PK V70 - 271 271
57 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK V50 2 269   269                    
58 Emil Mathias Endresen, Haugesund PK Menn U12 1 268 268                      
58 Kjetil Risåsen, Bærum PK - 268 268
60 Hans-petter Bruce Ulven, Trondhjems PK V60 1 267 267                      
60 Danilo Kaulfuss Fritzsche, Melhus PK   - 267   267                    
62 Emil André Istad, Kristiansund PK Menn Jr 2 265 265
62 Ragna Marie Folstad, Støren SSK Kv - 265 265                      
64 Oliver Tobias Aas, Ørland PK Menn Jr 2 263   263                    
65 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V60 3 260 260
66 Liv Fritzvold, Bærum PK Kv V70 2 258 258                      
67 Anikken Kvanlid Endresen, Haugesund PK Kv 4 254 254                      
67 Odd Ivar Leangen Kristiansen, Sunndal PK Menn U12 - 254 254
69 Tim Leo Czternasty Hembre, Bærum PK Menn U12 1 253 253                      
69 Magne Granøien, Støren SSK   - 253 253                      
69 Guro Konstanse Frønsdal, Haugesund PK Kv - 253 253
72 Bård Roe Heggdal Flore, Sitter IL PK Menn U16 1 252 252                      
73 Kenneth Swan, Kristiansund PK   3 249   249                    
73 Sara Ndapandula Haugnes, Kristiansund PK Kv U14 - 249 249
75 Eirik Bævre Istad, Kristiansund PK Menn U12 4 245   245                    
76 Martha Birkeland, Haugesund PK Kv 4 241 241                      
77 Maiken Hellem Dahl, Ørland PK Kv U12 5 236 236
78 Reidar Owe, Skudenes PK V70 2 234 234                      
79 Iver Nybø Botterli, Kristiansund PK Menn Jr 3 231   231                    
80 Odin Olsen, Sitter IL PK Menn U14 12 219 219
81 Anja Helene Ørsnes, Sitter IL PK Kv Jr 28 191 191                      
82 Håvard Myren, Sitter IL PK Menn U14 18 173 173