Luft-Sprint - individuell cup - 2018 pr 16. juni 2018
4 beste av 12 månedsbeste teller i Cupen  Rødt tall = Laveste tellende resultat, grå tall er ikke med blant de 4 beste resultat
pl navn, klubb klasse diff Sum Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des
1 Pål Hembre, Bærum PK V50   1182 295 298 291 296 293              
2 Ingar Woll, Bærum PK 3 1179 295 295 289 293 294 295
3 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK V50 8 1171   295 297 287 292              
4 Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK   6 1165 291   292 292 290              
5 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 3 1162 293 287 286 296
6 Ove Eugen Horgen, Bærum PK V60 15 1147 288 289 286 282 284              
7 Line Nor, Bærum PK Kv 13 1134   284 272 283 281 286            
8 Silvia del Zotto, Bærum PK Kv V50 24 1110 280 283 262 285
9 Andreas Tømmerbakke, Bærum PK V70 7 1103 271 282   267 283              
10 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK Menn Jr 225 878 291 294 293                  
11 Håvard Hoff, Ørland PK 20 858 291 281 286
12 Alf Magne Heskja, Haugesund PK V60 2 856 291 282 283                  
13 Viggo Olden, Ørland PK   3 853 284 288   281                
14 Luca Abele Piciaccia, Bærum PK V50 7 846 280 281 285
15 Kjetil Risåsen, Bærum PK   42 804 268 274   262                
16 Tim Leo Czternasty Hembre, Bærum PK Menn U12 6 798 253 265   280                
17 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 213 585 296 289
18 Kjell Erik Olaisen, Haugesund PK V50 1 584 291   293                  
19 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK   5 579   292 287                  
20 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V50 1 578 287 291
20 Roald Stallemo, Kristiansand PK V50 - 578 291 287                    
22 Victoria Wold Bremvåg, Ørland PK Kv U12 2 576   286   290                
23 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 2 574 285 289
23 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 - 574   288 286                  
23 John Lothe, Haugesund PK   - 574 287   287                  
26 Ingeborg Gran, Steinkjer PK Kv V50 1 573 292 281
27 Jon Kristian Ulvin, Trondhjems PK   1 572     287 285                
28 Atle Bergsrud, Bærum PK   1 571 284     287                
28 Terje Bjørlo Olsen, Bærum PK - 571 285 286
30 Kristoffer Stangvik Røssing, Sunndal PK   1 570 287 283                    
31 Malin Vik, Ørland PK Kv U12 1 569   285   284                
32 Frank Istad, Kristiansund PK 3 566 282 284
33 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK   1 565   289 276                  
33 Bernardus Van Rijn, Kristiansand PK   - 565 279 286                    
33 Geir Yngvar Haugsnes, Haugesund PK - 565 284 281
33 Per Størker Haugnes, Kristiansund PK V50 - 565   281 284                  
37 Frank Roy Haugland, Oppegård SL V60 5 560 288   272                  
38 Kirstin Dorothea Jensen, Kristiansund PK Kv Jr 1 559 274 285
38 May Britt Jensen, Kristiansund PK Kv - 559   284 275                  
40 Morten Jensen, Støren SSK   1 558 284 274                    
41 Thea Mari Hovin Landsem, Støren SSK Kv U16 2 556 277 279
42 Elin Leirvik, Trondhjems PK Kv 2 554     271 283                
43 Jon Dag Repstad, Kristiansand PK V60 14 540 269 271                    
44 Ragna Marie Folstad, Støren SSK Kv 1 539 265 274
45 Bjørn Harald Brakstad, Sunndal PK Menn U16 2 537 266 271                    
46 Liv Fritzvold, Bærum PK Kv V70 5 532 258 274                    
47 Emil André Istad, Kristiansund PK Menn Jr 3 529 265 264
48 Finn Jarle Sørli, Stjørdal PK   1 528   272 256                  
49 Kristin Ragnfrid Bakka, Kristiansand PK Kv V50 4 524 262 262                    
50 Anikken Kvanlid Endresen, Haugesund PK Kv 2 522 254 268
51 Martha Birkeland, Haugesund PK Kv 11 511 241   270                  
52 Maiken Hellem Dahl, Ørland PK Kv U12 8 503   236   267                
52 Kenneth Swan, Kristiansund PK - 503 249 254
54 Sofie Rønningsgrind, Trondhjems PK Kv U16 12 491     246 245                
55 Sara Ndapandula Haugnes, Kristiansund PK Kv U14 8 483   249 234                  
55 Henning Bortne, Bærum PK SH 1 - 483 236 247
57 Tobias Bekken, Støren SSK Menn U12 191 292       292                
57 Tomas Dahl, Ørland PK   - 292   292                    
59 Ole-Harald Aas, Bærum PK 1 291 291
59 Morten Antonsen, Ørland PK   - 291   291                    
61 Gunrid Kjellmark, Trondhjems PK Kv 2 289   289                    
61 Petter Kleiven, Lillestrøm OP V50 - 289 289
61 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv V50 - 289     289                  
64 Morgan Bunes, Bærum PK   2 287     287                  
64 Maja Skrøvseth Øiamo, Oppdal PK Kv U12 - 287 287
64 Einar Morten Landsem, Støren SSK   - 287 287                      
67 Haakon Dragsnes Rognes, Trondhjems PK   1 286     286                  
68 Bjørn Harald Vik, Ørland PK V50 1 285 285
68 Hans Petter Norland, Lillestrøm OP V50 - 285       285                
70 Jan Berthin Tønnessen, Kristiansand PK V50 1 284   284                    
70 Tor Inge Brokjøb, Stavanger PK V70 - 284 284
72 Anne Mette Sæteren, Bærum PK Kv 1 283     283                  
72 Knut Fornes, Sitter IL PK   - 283   283                    
72 Arnt Olav Flønes, Stavanger PK V60 - 283 283
75 John Sverre Aas, Støren SSK Menn U14 1 282   282                    
76 Adrian Gran, Steinkjer PK Menn Jr 1 281     281                  
76 Casper Christophersen Ring, Ørland PK Menn U14 - 281 281
76 Jon Arne Brekken, Sunndal PK V60 - 281 281                      
76 Ronny Lavik, Kr.sand Garnison PK   - 281   281                    
76 Jon Inge Barseth, Ørland PK - 281 281
81 Astrid Mjøen, Ørland PK Kv 1 280     280                  
81 Morten Teinum, Kr.sand Garnison PK   - 280   280                    
81 Ludvik Paulsen Wigdahl, Ørland PK Menn U12 - 280 280
84 Helge Olden, Ørland PK V60 1 279     279                  
84 Henrik Yttergård-strand, Støren SSK Menn U14 - 279       279                
84 Obelix Barbala, Trondhjems PK - 279 279
87 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK   1 278       278                
87 Marius Haugerud, Bodung PK   - 278         278              
87 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK - 278 278
87 Peder Sperstad, Bærum PK V50 - 278     278                  
87 Michael Strøm, Sitter IL PK   - 278 278                      
87 Arild Inge Wollan, Støren SSK V50 - 278 278
87 Rune Kimo, Rissa PK   - 278 278                      
87 Vilde Erga Sunde, Sandnes PK Kv U16 - 278     278                  
95 Mari Berg Forren, Oppdal PK Kv U12 1 277 277
95 Geir Vatne, Kristiansand PK   - 277 277                      
97 Sivert Mørch Kirknes, Ørland PK Menn U14 2 275       275                
98 Irene Mork, Kristiansund PK Kv 2 273 273
99 Jostein Johan Nygård Sunde, Sandnes PK   1 272     272                  
100 Annie Rein Havn, Sitter IL PK Kv Jr 1 271 271                      
101 Ingrid Marie Haugen, Trondhjems PK Kv Jr 2 269 269
101 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK V50 - 269   269                    
103 Emil Mathias Endresen, Haugesund PK Menn U12 1 268 268                      
104 Hans-petter Bruce Ulven, Trondhjems PK V60 1 267 267
104 Danilo Kaulfuss Fritzsche, Melhus PK   - 267   267                    
106 Ida-Marie Tretnes Knutson, Kristiansund PK Kv Jr 1 266     266                  
107 Oliver Tobias Aas, Ørland PK Menn Jr 3 263 263
108 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V60 3 260 260                      
108 Silje Finsaas, Kristiansund PK Kv Jr - 260     260                  
110 Åge Olaussen, Haugesund PK V50 3 257 257
111 Odd Ivar Leangen Kristiansen, Sunndal PK Menn U12 3 254 254                      
112 Guro Konstanse Frønsdal, Haugesund PK Kv 1 253 253                      
112 Magne Granøien, Støren SSK - 253 253
114 Bård Roe Heggdal Flore, Sitter IL PK Menn U16 1 252 252                      
115 Arne Sandstøl, Sandnes PK V50 1 251     251                  
116 Eirik Bævre Istad, Kristiansund PK Menn U12 6 245 245
116 Magnus Mork Mulvik, Kristiansund PK Menn U14 - 245     245                  
118 Reidar Owe, Skudenes PK V70 11 234 234                      
119 Catharina Granhus, Trondhjems PK Kv Jr 1 233 233
120 Iver Nybø Botterli, Kristiansund PK Menn Jr 2 231   231                    
121 Arne Horneland, Haugesund PK   7 224     224                  
122 Odin Olsen, Sitter IL PK Menn U14 5 219 219
123 Anja Helene Ørsnes, Sitter IL PK Kv Jr 28 191 191                      
124 Håvard Myren, Sitter IL PK Menn U14 18 173 173