Standard - individuell cup - 2018 pr 16. juni 2018
4 beste av 12 månedsbeste teller i Cupen  Rødt tall = Laveste tellende resultat, grå tall er ikke med blant de 4 beste resultat
pl navn, klubb klasse diff Sum Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des
1 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50   2233 558 554 554 562 559 548            
2 Einar Morten Landsem, Støren SSK 14 2219 539 553 551 561 554
3 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK   23 2196 547 547 540 550   552            
4 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 6 2190 543 553   542 552 533            
5 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK 19 2171 550 544 538 539 525 516
6 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK   88 2083 525   511 527 520 502            
7 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK   10 2073 517 523   523 510              
8 Hans Johansen, Trondhjems PK V70 38 2035 514 508 510 503
9 Odd Steinar Mathisen, Tana-Nesseby PK V50 7 2028 505 497 517 509                
10 Bjørn Egil Martinsen, Tana-Nesseby PK V50 5 2023 523 499 501 500                
11 Hans Carsten Bøe, Trondhjems PK V50 2 2021 500 478 514 490 517
12 Bård Ankar Kostamo Olsen, Tana-Nesseby PK   27 1994 491 480 503 520                
13 Hans-petter Bruce Ulven, Trondhjems PK V60 80 1914 466 478 454 493   477            
14 Elin Leirvik, Trondhjems PK Kv 1 1913 475 459 488 489 461
15 Stig Erling Johnsen, Tana-Nesseby PK   147 1766 431 412 456 467                
16 Are Wivestad, Sandnes PK V50 147 1619     533 550   536            
17 Ingar Woll, Bærum PK 2 1617 537 543 537
18 Roar Haugan, Støren SSK   9 1608 538     532 538              
19 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V50 23 1585   531 530 524                
20 Arild Inge Wollan, Støren SSK V50 4 1581 531 522 528
21 Roar Skeisvoll, Kopervik PK V50 7 1574 525 534   515                
22 Kristian Roger Johansen, Kopervik PK   23 1551 515 508   528                
23 Roger Gösta Persson, Tana-Nesseby PK V50 12 1539 514 498 527
24 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V70 10 1529 514 518   497                
25 Jørn Stefan Opdahl, Tana-Nesseby PK   9 1520 486 513 521                  
26 Magne Granøien, Støren SSK 6 1514 480 514 520
27 Marius Grinius, Hafrsfjord PK   9 1505     504 488   513            
28 Johnny-Leo Ludviksen Jernsletten, Tana-Nesseby PK V50 3 1502 495   504 503                
29 John Lothe, Haugesund PK 12 1490 469 503 518
30 Kenneth Eliussen Kristoffersen, Kopervik PK   12 1478 464 509   505                
31 Raymond Hildonen, Tana-Nesseby PK V50 36 1442 459   483 500                
32 Kjell Magne Iversen, Tana-Nesseby PK V50 28 1414 446 499 469
33 Yngve Lund Bråthen, Trondhjems PK V50 6 1408 441 473 494                  
34 Knut Inge Hildonen, Tana-Nesseby PK V50 10 1398 476   456   466              
35 Thomas Vikan Strøm, Viking PK og RK V50 37 1361 454 475 432
36 Babak Shafizadeh, Kopervik PK   129 1232 372 397   463                
37 Marius Westgård, Hafrsfjord PK   144 1088     543     545            
38 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 17 1071 528 543
39 Kenneth Bjørheim Eik, Stavanger PK   5 1066     535     531            
40 Tor Helge Haltvik, Frosta SSL   31 1035       519 516              
41 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V60 4 1031 517 514
42 Rolf Hindal, Haugesund PK   2 1029   517   512                
42 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK   - 1029   514 515                  
44 Tore Kristian Rothaug, Trondhjems PK 8 1021 419 222 380
45 Per Størker Haugnes, Kristiansund PK V50 5 1016   509 507                  
46 Jon Kristian Ulvin, Trondhjems PK   1 1015 515     500                
47 Ole-Martin Berge Haga, Sandnes PK 5 1010 504 506
48 Olga Mikhailovna Pavlova, Molde PK Kv V50 1 1009   503 506                  
49 Steinar Huneide, Hjørungavåg PK   1 1008   506 502                  
50 Arnstein Leif Myklebust, Ørsta/Volda PK 12 996 496 500
51 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V60 10 986   475   511                
52 Svein Kristian Risa, Hafrsfjord PK   13 973     483     490            
53 Kim Henrik Bertheussen Tafjord, Ørsta/Volda PK 4 969 469 500
54 Henning Harry Thorsen, Hafrsfjord PK V50 6 963     499     464            
55 Frode Andre Krøvel, Ørsta/Volda PK V50 4 959   487 472                  
56 Erik Stai, Levanger SSL V70 1 958 488 470
57 Kjetil Flaa Rødsjø, Ørland PK   7 951 502   449                  
58 Kjell Åke Lappen Andresen, Verdal SSL V70 4 947       466 481              
59 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK V50 11 936 466 470
60 Arnstein Liberg, Frosta SSL   3 933       476 457              
61 Ketil Ingilæ, Tana-Nesseby PK   1 932 441 491                    
62 Stein Meyer, Vestnes PK V50 14 918 446 472
63 Jan Inge Johansen, Tana-Nesseby PK   1 917 461     456                
64 Kim Vater, Haugesund PK V60 38 879   463   416                
64 Linda Basma, Tana-Nesseby PK Kv - 879 440 439
66 Jarle Bjølverud, Molde PK V60 8 871   416 455                  
66 Sun Bore, Time PK Kv - 871     420     451            
68 Rasmus Risa, Hafrsfjord PK 2 869 424 445
69 Arne Johan Ervik, Ørland PK   7 862 407   455                  
70 Kjetil Hansen, Hafrsfjord PK   2 860     497     363            
71 Terje Eik-Nes, Haugesund PK 1 859 428 431
72 Roar Troset Larsen, Trondhjems PK V60 18 841       431 410              
73 Siv Brudevoll, Vestnes PK Kv V50 15 826   418 408                  
74 Fredrik Styve, Haugesund PK 5 821 397 424
75 Leif-Jarle Tirevoll, Hjørungavåg PK   6 815   425 390                  
76 Arne Kolbjørnsen, Haugesund PK V50 1 814   359   455                
77 Jan Verner Gjertsen, Molde PK 8 806 435 371
78 Hartti Ruuben Kristola, Hafrsfjord PK V60 1 805     385     420            
79 Cecilie Therese Gjelsten, Vestnes PK Kv 1 804   378 426                  
80 Emil Frøvik, Haugesund PK 14 790 393 397
81 Wieslaw Maciak, Molde PK V50 23 767   381 386                  
82 Sven-Thore Sletten, Kopervik PK   17 750   406   344                
83 Tore Dammerud, Hjørungavåg PK V50 25 725 362 363
84 Raymond Ivan Løvik, Vestnes PK   89 636   324 312                  
85 Alexander Westad, Molde PK Menn Jr 41 595   299 296                  
86 Lasse Hovd, Bærum PK 41 554 554
87 Øyvind Stolt Sund, Hafrsfjord PK   7 547     547                  
87 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv - 547 547                      
89 Håvard Hoff, Ørland PK 2 545 545
90 Gunrid Kjellmark, Trondhjems PK Kv 4 541   541                    
91 Magnus Idar Strømdal, Trondhjems PK V50 2 539 539                      
91 Frode Mølland, Greipstad PK - 539 539
93 Vidar Solheim, Eide og Fræna PK   2 537   537                    
94 Morten Jørgensen, Kirkenes PK V50 1 536         536              
94 Viggo Olden, Ørland PK - 536 536
96 Morten Antonsen, Ørland PK   2 534     534                  
97 Harald Strømmegjerde, Sunndal PK   4 530   530                    
98 Geir Yngvar Haugsnes, Haugesund PK 7 523 523
98 Eirik Tjugen, Ørsta/Volda PK   - 523   523                    
98 Eldar Normann Danielsen, Trondhjems PK   - 523           523            
101 Ole Rørvig, Hafrsfjord PK 5 518 518
102 Marius Haugerud, Bodung PK   1 517         517              
102 Jan Eirik Roska, Vadsø SSK   - 517 517                      
102 Thor Inge Jacobsen, Stavanger PK V60 - 517 517
102 Morten Nilsen, Molde PK   - 517     517                  
106 Ramzan Said-Huseynovich Ilyasov, Haugesund PK   1 516       516                
107 Knut Arne Landsverk, Marnar PL 2 514 514
107 Jarl-Edvind Edvardsen, Greipstad PK   - 514 514                      
109 Trond Håkon Seland Forgaard, Greipstad PK   1 513 513                      
110 Erik Andrè Ellingsen, NOP/Vatne 1 512 512
110 Espen Sivertsen, Greipstad PK V50 - 512 512                      
110 Øystein Sætrevik Meland, Haugesund PK   - 512   512                    
110 Tom Roger Ulleland, Eide og Fræna PK V50 - 512 512
114 Knut Henning Våge, Haugesund PK V50 1 511   511                    
115 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V50 1 510           510            
116 Ole Morten Langeland, Haugesund PK 6 504 504
116 Malvin Kåre Molvik, Syvde SSL V60 - 504     504                  
118 Vilde Erga Sunde, Sandnes PK Kv U16 1 503       503                
119 Tomas Skår Bortne, Kopervik PK 1 502 502
120 Svein Olav Hagbø, NOP/Vatne V50 2 500       500                
120 Geir Øverås, Vestnes PK   - 500     500                  
122 Torstein Vikan, Verdal SSL 1 499 499
122 Johann Bjørn Adamsson, Kopervik PK V50 - 499   499                    
124 Kevin Haukelid Slåtten, Jørpeland PK   1 498           498            
125 Obelix Barbala, Trondhjems PK 2 496 496
125 Kristian Lund, Hafrsfjord PK   - 496     496                  
127 Kjell Stuland Johansen, Trondhjems PK V60 1 495 495                      
128 Sven Tore Verstad, Ørsta/Volda PK V50 5 490 490
129 Bjørn Teigseth, Trondhjems PK V50 1 489 489                      
130 Rudi Andre Brochs, Kopervik PK V50 1 488 488                      
131 Tore Kjølstad, Frosta SSL V50 3 485 485
131 Daniel Berge, Jørpeland PK   - 485           485            
133 Jon Magnar Frislid, Ørsta/Volda PK   5 480     480                  
134 Arne Johnny Gill, Greipstad PK V70 1 479 479
135 Alexander Kurpios, Time PK   2 477     477                  
136 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V60 1 476   476                    
136 Berner Helland, Marnar PL - 476 476
138 Sten Haga, Kirkenes PK V60 1 475         475              
139 Kristoffer Rogne Håseth, Vestnes PK   1 474     474                  
140 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK V50 2 472 472
141 Andreas Noteng, Støren SSK   1 471 471                      
141 Eirik Myrhaug, Trondhjems PK Menn Jr - 471       471                
141 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V60 - 471 471
144 Tomas Aarvak, Trondhjems PK   1 470       470                
145 Svenn Mikal Bergeng, Kirkenes PK   1 469         469              
146 Kai-Herman Jørgensen, Ørsta/Volda PK 1 468 468
146 Arild Sundet, Frosta SSL   - 468       468                
148 Jonas Bernhard Hjelen, Eide og Fræna PK   1 467   467                    
148 Geir Sverre Gjendem, Stjørdal PK V50 - 467 467
150 Svein Norfinn Krakeli, Eide og Fræna PK V60 1 466   466                    
151 Carl Alexander Eriksson, Trondhjems PK   3 463 463                      
152 Tor Håkon Betten Åsgård, Kristiansund PK 1 462 462
152 Johann Hammerdinger, Haugesund PK V50 - 462   462                    
152 Tormod Sjursen, Haugesund PK   - 462   462                    
155 Frode Kolvik Paulsen, Hjørungavåg PK 2 460 460
156 Gudrun Johnsen, Greipstad PK Kv V70 3 457 457                      
156 Muhsin Candir, Kirkenes PK   - 457         457              
156 Ole Thomas Furuseth, Kr.sand Garnison PK - 457 457
159 Gunnar Aske, Trondhjems PK V50 1 456   456                    
160 Dag Magnus Saxeide, Hafrsfjord PK V50 1 455     455                  
161 Jan Petter Dørmænen, Kirkenes PK V60 2 453 453
161 Finn Olsen, Vestnes PK V50 - 453     453                  
163 Jan Erik Thomsen, Kopervik PK   1 452 452                      
164 May Britt Jensen, Kristiansund PK Kv 2 450 450
165 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK V50 1 449       449                
166 Olav Kirkhus Larsen, Kopervik PK   3 446       446                
167 Camilla Heggelund Hovd, Bærum PK Kv 1 445 445
168 Trond Larsen, Trondhjems PK   1 444 444                      
169 Einar Andreas Kvam, Vadsø SSK   2 442 442                      
169 May Helen Johannessen, Hafrsfjord PK Kv - 442 442
171 Arne Horneland, Haugesund PK   3 439       439                
171 Raymond Liabø Olsen, Vestnes PK   - 439     439                  
171 Frank Istad, Kristiansund PK - 439 439
171 Reinert Hansen, Kopervik PK   - 439   439                    
175 Torbjørn Ånensen, Skudenes PK   2 437 437                      
176 Anders Bruaset, Vestnes PK 5 432 432
176 Tormod Vinje, Vigra og Valderøy PK V50 - 432     432                  
178 Arnold Erling Måsøval-Jensen, Vigra og Valderøy PK V50 3 429   429                    
179 Steven David Bendal, Vigra og Valderøy PK V50 3 426 426
180 Øystein Sporsheim, Molde PK   1 425   425                    
180 Dawid Slawomir Tarnogorski, Hjørungavåg PK   - 425   425                    
182 Kjetil Høyme, Hjørungavåg PK 2 423 423
182 Bjørnar Klokk, Sykkylven PK   - 423   423                    
184 Gøran Roland, Vestnes PK   1 422     422                  
185 Tormod Fremstad, Ørland PK V60 3 419 419
185 Bjørn Arvid Årevik, Syvde SSL V60 - 419     419                  
187 Stian Fossan, Steinkjer PK   1 418       418                
187 Ole-martin Bratteng, Trondhjems PK - 418 418
189 Oscar Hansen, Trondhjems PK   3 415           415            
189 Robert Ilievski, Greipstad PK   - 415 415                      
191 Knut Helge Kalliainen, Kirkenes PK V50 3 412 412
192 Endre Johannessen, Hafrsfjord PK   1 411     411                  
192 Bjørn Magne Holm, Tana-Nesseby PK V50 - 411     411                  
194 Åge Olaussen, Haugesund PK V50 2 409 409
195 Per Magne Hoftun, Time PK V60 1 408     408                  
195 Ole Christian Østraadt Idland Jr., Hafrsfjord PK   - 408     408                  
197 Eric Eldøy, Trondhjems PK 2 406 406
198 Bo Gøran Nilsson, Vadsø SSK V50 1 405 405                      
199 Egil Åslid, Ørsta/Volda PK V60 1 404     404                  
200 Roald Fuglestad, Hå PK 1 403 403
200 Bjørn Moland, Hafrsfjord PK V50 - 403     403                  
200 Geir Flø, Ørsta/Volda PK V50 - 403   403                    
203 Arne Gisle Taraldsøy, Haugesund PK 2 401 401
204 Terje Rødseth, Eide og Fræna PK   1 400   400                    
205 Torbjørn Torkelsen, Hafrsfjord PK V50 2 398           398            
206 Anders Næss, Molde PK 1 397 397
207 Øyvind Rokstad, Stjørdal PK   5 392         392              
208 Richard Berge, Kirkenes PK   1 391         391              
209 Lena Bratteberg, Ørsta/Volda PK Kv 4 387 387
209 Nils Christian Stokke Johansen, Kristiansund PK   - 387   387                    
211 Daniel Sæter, Molde PK   1 386     386                  
212 Stig Robert Talberg, Vestnes PK 3 383 383
213 Roy Kristian Istad, Molde PK   1 382     382                  
213 Steffen Smoge Storealme, Hjørungavåg PK   - 382   382                    
215 Hans Christian Granhus, Trondhjems PK 4 378 378
216 Jan Arve Wiik, Vigra og Valderøy PK   1 377   377                    
217 Endre Ferkingstad, Skudenes PK   1 376 376                      
217 Stian Håvås, Haugesund PK - 376 376
219 Annie Tokerud, Greipstad PK Kv 1 375 375                      
220 Lars Kristian Sollid, Hjørungavåg PK V50 4 371     371                  
221 Kai Lasse Falla, Greipstad PK 1 370 370
222 Ivar André Risanger Framnes, Haugesund PK   4 366   366                    
223 Joacim Moen Volle, Vestnes PK   2 364     364                  
224 Bahige Tabbara, Ålesund PK V60 4 360 360
225 Leiv Audun Grasdal, Molde PK V70 2 358   358                    
226 Trond Gunnar Christiansen, Haugesund PK   1 357   357                    
227 Tore Lenhardt Baath Gundersen, Vigra og Valderøy PK 5 352 352
228 Egil Vetvik, Eide og Fræna PK V50 3 349   349                    
229 Birger Berg, Trondhjems PK V70 7 342 342                      
229 Terje Borch, Kirkenes PK V50 - 342 342
231 Håvard Hetland, Haugesund PK V50 4 338   338                    
232 Aina Margrethe Bogø, Verdal SSL Kv 1 337       337                
232 Bjørn Steinar Lien Thorvaldsen, Hå PK V50 - 337 337
234 Tore Bernhoff, Hafrsfjord PK V50 8 329     329                  
235 Trond Cato Svensli, Vestnes PK   1 328   328                    
236 Kurt Tretnes, Vestnes PK 2 326 326
237 Arne-Gisle Taraldsøy, Haugesund PK   9 317   317                    
238 Tonny Bugge, Molde PK   6 311   311                    
239 Idar Ole Svedhaug, Syvde SSL 5 306 306
239 Jøran Thomsen, Kopervik PK Menn Jr - 306 306                      
241 Mantvydas Supila, Haugesund PK   4 302   302                    
242 Odd Helge Olsen, Hafrsfjord PK V60 1 301 301
243 Terje Bolli, Vigra og Valderøy PK   1 300     300                  
244 Bjørn-erik Drage, Syvde SSL   1 299     299                  
245 Bjørnar Sivertsen, Molde PK 2 297 297
246 May Kristin Øvrevik, Stjørdal PK Kv 14 283         283              
247 Magomed Domajev, Haugesund PK V50 4 279   279                    
248 Aleksander Wold Olsen, Vestnes PK Menn Jr 3 276 276
249 Monica Kolbjørnsen, Haugesund PK Kv 4 272       272                
250 Nils Morten Garshoel, Syvde SSL   5 267     267                  
251 Olaf Riksfjord, Vestnes PK V60 2 265 265
252 Piia Johanna Strandman, Syvde SSL Kv 4 261     261                  
252 Nina Lillian Ekremsæter, Syvde SSL Kv - 261     261                  
254 Sandra Beate Roald Blindheim, Vigra og Valderøy PK Kv 4 257 257
255 Dag Kjelstadli, Syvde SSL   5 252     252                  
256 Catharina Granhus, Trondhjems PK Kv Jr 6 246 246                      
257 Tobias Langåker, Kopervik PK Menn U12 1 245 245
258 Birger Ivar Fiskå, Syvde SSL V60 2 243     243                  
259 David Nickolay Ingebrethsen, Greipstad PK   1 242 242                      
260 Magne Rolandsen, Syvde SSL 22 220 220
261 Svein Børresen, Verdal SSL   16 204       204                
262 John Helge Brandsæter, Molde PK   20 184     184                  
263 Chris Oliver Haanes, Hjørungavåg PK 6 178 178
264 Arne Bernhard Taraldsøy, Haugesund PK V70 20 158   158                    
265 Arne Taraldsøy, Haugesund PK V70 10 148       148                
266 Knut Krogsæter, Vestnes PK V50 17 131 131