Standard - individuell cup - 2018 pr 22. februar 2018
6 beste av 12 månedsbeste teller i Cupen  Rødt tall = Laveste tellende resultat, grå tall er ikke med blant de 6 beste resultat
pl navn, klubb klasse diff Sum Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des
1 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50   1112 558 554                    
2 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 16 1096 543 553
3 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK   2 1094 550 544                    
3 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK   - 1094 547 547                    
5 Einar Morten Landsem, Støren SSK 2 1092 539 553
6 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK   52 1040 517 523                    
7 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V70 8 1032 514 518                    
8 Bjørn Egil Martinsen, Tana-Nesseby PK V50 10 1022 523 499
8 Hans Johansen, Trondhjems PK V70 - 1022 514 508                    
10 Roger Gösta Persson, Tana-Nesseby PK V50 10 1012 514 498                    
11 Odd Steinar Mathisen, Tana-Nesseby PK V50 10 1002 505 497
12 Jørn Stefan Opdahl, Tana-Nesseby PK   3 999 486 513                    
13 Hans Carsten Bøe, Trondhjems PK V50 21 978 500 478                    
14 John Lothe, Haugesund PK 6 972 469 503
15 Bård Ankar Kostamo Olsen, Tana-Nesseby PK   1 971 491 480                    
16 Kjell Magne Iversen, Tana-Nesseby PK V50 26 945 446 499                    
17 Hans-petter Bruce Ulven, Trondhjems PK V60 1 944 466 478
18 Elin Leirvik, Trondhjems PK Kv 10 934 475 459                    
19 Ketil Ingilæ, Tana-Nesseby PK   2 932 441 491                    
20 Yngve Lund Bråthen, Trondhjems PK V50 18 914 441 473
21 Stig Erling Johnsen, Tana-Nesseby PK   71 843 431 412                    
22 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 296 547 547                      
23 Håvard Hoff, Ørland PK 2 545 545
24 Gunrid Kjellmark, Trondhjems PK Kv 4 541   541                    
25 Frode Mølland, Greipstad PK   2 539 539                      
25 Magnus Idar Strømdal, Trondhjems PK V50 - 539 539
27 Roar Haugan, Støren SSK   1 538 538                      
28 Viggo Olden, Ørland PK   2 536 536                      
29 Arild Inge Wollan, Støren SSK V50 5 531 531
30 Harald Strømmegjerde, Sunndal PK   1 530   530                    
31 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK   2 528   528                    
32 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK 3 525 525
32 Roar Skeisvoll, Kopervik PK V50 - 525 525                      
34 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V50 8 517   517                    
34 Rolf Hindal, Haugesund PK - 517 517
34 Jan Eirik Roska, Vadsø SSK   - 517 517                      
37 Kristian Roger Johansen, Kopervik PK   2 515 515                      
37 Jon Kristian Ulvin, Trondhjems PK - 515 515
39 Jarl-Edvind Edvardsen, Greipstad PK   1 514 514                      
39 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK   - 514   514                    
39 Knut Arne Landsverk, Marnar PL - 514 514
42 Trond Håkon Seland Forgaard, Greipstad PK   1 513 513                      
43 Øystein Sætrevik Meland, Haugesund PK   1 512   512                    
43 Espen Sivertsen, Greipstad PK V50 - 512 512
45 Knut Henning Våge, Haugesund PK V50 1 511   511                    
46 Steinar Huneide, Hjørungavåg PK   5 506   506                    
47 Kjetil Flaa Rødsjø, Ørland PK 4 502 502
48 Per Størker Haugnes, Kristiansund PK V50 2 500   500                    
49 Obelix Barbala, Trondhjems PK   4 496 496                      
50 Kjell Stuland Johansen, Trondhjems PK V60 1 495 495
50 Johnny-Leo Ludviksen Jernsletten, Tana-Nesseby PK V50 - 495 495                      
52 Arnstein Leif Myklebust, Ørsta/Volda PK   3 492   492                    
53 Sven Tore Verstad, Ørsta/Volda PK V50 2 490 490
54 Bjørn Teigseth, Trondhjems PK V50 1 489 489                      
55 Rudi Andre Brochs, Kopervik PK V50 1 488 488                      
56 Magne Granøien, Støren SSK 8 480 480
56 Frode Andre Krøvel, Ørsta/Volda PK V50 - 480   480                    
58 Arne Johnny Gill, Greipstad PK V70 1 479 479                      
59 Knut Inge Hildonen, Tana-Nesseby PK V50 3 476 476
59 Berner Helland, Marnar PL   - 476   476                    
61 Edvin Martin Heggland, Haugesund PK V60 1 475   475                    
62 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK V50 3 472 472
63 Andreas Noteng, Støren SSK   1 471 471                      
64 Kim Henrik Bertheussen Tafjord, Ørsta/Volda PK   2 469   469                    
65 Kai-Herman Jørgensen, Ørsta/Volda PK 1 468 468
66 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK V50 4 464   464                    
66 Kenneth Eliussen Kristoffersen, Kopervik PK   - 464 464                      
68 Kim Vater, Haugesund PK V60 1 463 463
68 Carl Alexander Eriksson, Trondhjems PK   - 463 463                      
70 Johann Hammerdinger, Haugesund PK V50 1 462   462                    
70 Tormod Sjursen, Haugesund PK - 462 462
70 Tor Håkon Betten Åsgård, Kristiansund PK   - 462   462                    
73 Jan Inge Johansen, Tana-Nesseby PK   1 461 461                      
74 Frode Kolvik Paulsen, Hjørungavåg PK 1 460 460
75 Raymond Hildonen, Tana-Nesseby PK V50 1 459 459                      
76 Ole Thomas Furuseth, Kr.sand Garnison PK   2 457 457                      
76 Gudrun Johnsen, Greipstad PK Kv V70 - 457 457
78 Gunnar Aske, Trondhjems PK V50 1 456   456                    
79 Thomas Vikan Strøm, Viking PK og RK V50 2 454   454                    
80 Jan Erik Thomsen, Kopervik PK 2 452 452
81 Stein Meyer, Vestnes PK V50 6 446   446                    
82 Trond Larsen, Trondhjems PK   2 444 444                      
83 Einar Andreas Kvam, Vadsø SSK 2 442 442
84 Torbjørn Ånensen, Skudenes PK   5 437 437                      
85 Arnold Erling Måsøval-Jensen, Vigra og Valderøy PK V50 8 429   429                    
86 Terje Eik-Nes, Haugesund PK 1 428 428
87 Leif-Jarle Tirevoll, Hjørungavåg PK   3 425   425                    
87 Dawid Slawomir Tarnogorski, Hjørungavåg PK   - 425   425                    
89 Kjetil Høyme, Hjørungavåg PK 2 423 423
89 Bjørnar Klokk, Sykkylven PK   - 423   423                    
91 Tore Kristian Rothaug, Trondhjems PK   4 419 419                      
92 Siv Brudevoll, Vestnes PK Kv V50 1 418 418
93 Robert Ilievski, Greipstad PK   3 415 415                      
94 Arne Johan Ervik, Ørland PK   8 407 407                      
95 Eric Eldøy, Trondhjems PK 1 406 406
96 Bo Gøran Nilsson, Vadsø SSK V50 1 405 405                      
97 Fredrik Styve, Haugesund PK   8 397   397                    
98 Emil Frøvik, Haugesund PK 4 393 393
99 Nils Christian Stokke Johansen, Kristiansund PK   6 387   387                    
100 Steffen Smoge Storealme, Hjørungavåg PK   5 382   382                    
101 Hans Christian Granhus, Trondhjems PK 4 378 378
101 Cecilie Therese Gjelsten, Vestnes PK Kv - 378   378                    
103 Jan Arve Wiik, Vigra og Valderøy PK   1 377   377                    
104 Stian Håvås, Haugesund PK 1 376 376
104 Endre Ferkingstad, Skudenes PK   - 376 376                      
106 Annie Tokerud, Greipstad PK Kv 1 375 375                      
107 Babak Shafizadeh, Kopervik PK 3 372 372
108 Kai Lasse Falla, Greipstad PK   2 370 370                      
109 Ivar André Risanger Framnes, Haugesund PK   4 366   366                    
110 Tore Dammerud, Hjørungavåg PK V50 4 362 362
111 Bahige Tabbara, Ålesund PK V60 2 360   360                    
112 Arne Kolbjørnsen, Haugesund PK V50 1 359   359                    
113 Trond Gunnar Christiansen, Haugesund PK 2 357 357
114 Birger Berg, Trondhjems PK V70 15 342 342                      
115 Håvard Hetland, Haugesund PK V50 4 338   338                    
116 Trond Cato Svensli, Vestnes PK 10 328 328
117 Raymond Ivan Løvik, Vestnes PK   4 324   324                    
118 Arne-Gisle Taraldsøy, Haugesund PK   7 317   317                    
119 Jøran Thomsen, Kopervik PK Menn Jr 11 306 306
120 Mantvydas Supila, Haugesund PK   4 302   302                    
121 Magomed Domajev, Haugesund PK V50 23 279   279                    
122 Sandra Beate Roald Blindheim, Vigra og Valderøy PK Kv 22 257 257
123 Catharina Granhus, Trondhjems PK Kv Jr 11 246 246                      
124 Tobias Langåker, Kopervik PK Menn U12 1 245 245                      
125 David Nickolay Ingebrethsen, Greipstad PK 3 242 242
126 Chris Oliver Haanes, Hjørungavåg PK   64 178   178                    
127 Arne Bernhard Taraldsøy, Haugesund PK V70 20 158   158