Finpistol - individuell cup - 2018 pr 16. juni 2018
4 beste av 12 månedsbeste teller i Cupen  Rødt tall = Laveste tellende resultat, grå tall er ikke med blant de 4 beste resultat
pl navn, klubb klasse diff Sum Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des
1 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50   2312 581 586 575 570   570            
2 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 23 2289 568 574 572 575 564
3 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 40 2249 564   558 560   567            
4 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK   16 2233 553 552 568     560            
5 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 16 2217 544 546 564 563
6 Stig Arne Haugen, Trondhjems PK   34 2183   542 541 552   548            
7 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK   21 2162 538 527   548 549              
8 Hans Johansen, Trondhjems PK V70 22 2140 529 534 540 537
9 Elin Leirvik, Trondhjems PK Kv 60 2080 521 509   534   516            
10 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK V50 20 2060 523 507   510 520              
11 Knut Inge Hildonen, Tana-Nesseby PK V50 50 2010 506 509 489 506
12 Frode Kolvik Paulsen, Hjørungavåg PK   65 1945 469 484   488 504              
13 Einar Morten Landsem, Støren SSK   234 1711   573 570     568            
14 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 19 1692 570 559 563
15 Harald Strømmegjerde, Sunndal PK   3 1689 567 560       562            
16 Kenneth Bjørheim Eik, Stavanger PK   4 1685       560 563 562            
17 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv V50 27 1658 566 532 560
18 Morten Jørgensen, Kirkenes PK V50 7 1651 562   543   546              
19 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V50 5 1646   556   536 554              
20 Jan Eirik Roska, Vadsø SSK 2 1644 539 538 567
21 Eirik Tjugen, Ørsta/Volda PK   15 1629 542 540   547                
22 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V60 18 1611 535 531   545                
23 Kristian Roger Johansen, Kopervik PK 9 1602 520 543 539
24 Hans Carsten Bøe, Trondhjems PK V50 4 1598 541 535       522            
25 Marius Grinius, Hafrsfjord PK   5 1593       529 528 536            
26 Jon Arne Brekken, Sunndal PK V60 5 1588 518 520 550
26 Frank Roy Haugland, Oppegård SL V60 - 1588   539 515 534                
28 Jørn Stefan Opdahl, Tana-Nesseby PK   8 1580 519   534 527                
29 Kenneth Pedersen Hopstad, Støren SSK 1 1579 523 511 545
30 Odd Steinar Mathisen, Tana-Nesseby PK V50 31 1548 522   512 514                
31 Svenn Mikal Bergeng, Kirkenes PK   10 1538 511   514   513              
32 Olga Mikhailovna Pavlova, Molde PK Kv V50 41 1497 478 536 483
33 Arnstein Leif Myklebust, Ørsta/Volda PK   17 1480 477 505   498                
34 Frode Andre Krøvel, Ørsta/Volda PK V50 40 1440 471 501     468              
35 Helmi Solhaug, Lillestrøm OP Kv V50 117 1323 389 465 469
36 Ingar Woll, Bærum PK   169 1154   580       574            
37 Gunrid Kjellmark, Trondhjems PK Kv 11 1143       570   573            
38 Peder Sperstad, Bærum PK V50 5 1138 574 564
39 Håvard Hoff, Ørland PK   3 1135   569     566              
40 Ingeborg Gran, Steinkjer PK Kv V50 7 1128       565 563              
41 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv V50 5 1123 559 564
42 Per Størker Haugnes, Kristiansund PK V50 2 1121 562 559                    
43 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK   4 1117 560 557                    
44 Are Wivestad, Sandnes PK V50 2 1115 561 554
45 Anne Mette Sæteren, Bærum PK Kv 1 1114       563 551              
46 Arild Inge Wollan, Støren SSK V50 15 1099       549   550            
47 Per Martin Marum, Trondhjems PK V70 10 1089 545 544
48 Helge Olden, Ørland PK V60 2 1087   553     534              
49 Bjørn Anton Jakobsen, Trondhjems PK V70 1 1086 536     550                
50 Bård Ankar Kostamo Olsen, Tana-Nesseby PK 1 1085 540 545
51 Øyvind Aurstad, Steinkjer PK V50 7 1078       536   542            
52 Odd Bjorheim, Hå PK V60 3 1075       543 532              
53 Erik Stai, Levanger SSL V70 15 1060 539 521
54 Thomas Vikan Strøm, Viking PK og RK V50 2 1058   541 517                  
55 Bjørn Egil Martinsen, Tana-Nesseby PK V50 5 1053 523   530                  
56 Frank Nilsen, Trondhjems PK 4 1049 520 529
57 Ole Thomas Furuseth, Kr.sand Garnison PK   2 1047     525 522                
58 Vilde Erga Sunde, Sandnes PK Kv U16 3 1044       526 518              
59 Kristin Amundsen Schaug-Pettersen, Bærum PK Kv V50 5 1039 526 513
60 Kenneth Eliussen Kristoffersen, Kopervik PK   1 1038 511 527                    
61 Tomas Dahl, Ørland PK   2 1036   520     516              
61 Jan Arve Wiik, Vigra og Valderøy PK - 1036 385 268 383
63 Hans-petter Bruce Ulven, Trondhjems PK V60 5 1031   512   519                
64 Per Terje Lænn, Steinkjer PK V60 3 1028       522   506            
65 Yngve Lund Bråthen, Trondhjems PK V50 2 1026 510 516
66 Geir Øverås, Vestnes PK   5 1021 512 509                    
67 Frank Istad, Kristiansund PK   6 1015 506 509                    
68 Kjell Magne Iversen, Tana-Nesseby PK V50 2 1013 499 514
69 Kim Henrik Bertheussen Tafjord, Ørsta/Volda PK   8 1005   499   506                
70 Stein Meyer, Vestnes PK V50 6 999 498 501                    
71 Odin-omar Sakarias Roald, Steinkjer PK 7 992 479 513
72 Stig Erling Johnsen, Tana-Nesseby PK   17 975 483   492                  
73 Babak Shafizadeh, Kopervik PK   12 963   487 476                  
74 Jarle Bjølverud, Molde PK V60 23 940 458 482
75 Hartti Ruuben Kristola, Hafrsfjord PK V60 1 939         470 469            
76 Oliver Tobias Aas, Ørland PK Menn Jr 11 928   456   472                
77 Leif-Jarle Tirevoll, Hjørungavåg PK 4 924 445 479
78 Leeroy Nedregaard, Vigra og Valderøy PK V60 2 922 448       474              
79 Terje Bolli, Vigra og Valderøy PK   2 920       441 479              
80 Anders Næss, Molde PK 1 919 454 465
81 Reinert Hansen, Kopervik PK   69 850 384 466                    
82 Marilyn Johansen, Kr.sand Garnison PK Kv 4 846     428 418                
83 Bahige Tabbara, Ålesund PK V60 3 843 430 413
84 Sandra Beate Roald Blindheim, Vigra og Valderøy PK Kv 62 781 365       416              
85 Leiv Audun Grasdal, Molde PK V70 33 748   377     371              
86 Tonny Bugge, Molde PK 118 630 303 327
87 Lasse Hovd, Bærum PK   51 579         579              
88 Sven-Thore Sletten, Kopervik PK   5 574 214 360                    
89 Roar Haugan, Støren SSK 2 572 572
90 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv V50 6 566     566                  
91 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK V50 6 560         560              
92 Pål Martin Kvalsvik, Vigra og Valderøy PK 3 557 557
92 Frode Knutsen, Trondhjems PK V50 - 557 557                      
94 Yuri Tsaplin, Hafrsfjord PK   1 556       556                
94 Viggo Olden, Ørland PK - 556 556
94 Lars Moe Løset, Rindal SS   - 556   556                    
97 Kristian Lund, Hafrsfjord PK   3 553         553              
98 Kjell Stuland Johansen, Trondhjems PK V60 3 550 550
99 Ola Eirik Bolme, Rindal SS V50 1 549   549                    
100 Nils Håvard Dahl, Verdal SSL V60 2 547       547                
101 Johan Nicholay Haarberg, Bærum PK 2 545 545
102 Kristoffer Stangvik Røssing, Sunndal PK   1 544   544                    
102 Marius Haugerud, Bodung PK   - 544 544                      
102 Terje Fallmyr, Rissa PK V50 - 544 544
105 Knut Narve Skogland, Trondhjems PK   1 543 543                      
106 Erik Andrè Ellingsen, NOP/Vatne   1 542         542              
107 Roar Skeisvoll, Kopervik PK V50 2 540 540
108 Arne Gujord, Bæverdalen PK V50 1 539   539                    
109 Magnus Uglemsmo, Selbu PK   1 538     538                  
109 Sten Haga, Kirkenes PK V60 - 538 538
109 Jon Magnar Frislid, Ørsta/Volda PK   - 538       538                
112 Livar Gudmestad, Sandnes PK V50 2 536       536                
113 Jan Olav Furuborg, Greipstad PK 1 535 535
114 Rune Kristian Hansen, Trondhjems PK V50 1 534 534                      
115 Olaf Isaksen, Kristiansund PK V60 1 533 533                      
115 Frank Peder Hatlenes, Sandnes PK - 533 533
115 John Lothe, Haugesund PK   - 533 533                      
118 Svein Olav Hagbø, NOP/Vatne V50 2 531         531              
118 Roy Strøm, Sitter IL PK - 531 531
118 Bent Nørkov, Trondhjems PK   - 531 531                      
121 Kenneth Kristoffersen, Kopervik PK   1 530     530                  
121 Sven Tore Verstad, Ørsta/Volda PK V50 - 530 530
121 Espen Sivertsen, Greipstad PK V50 - 530     530                  
124 Morten Antonsen, Ørland PK   3 527   527                    
125 Pål Jarle Talmo, Ørland PK V60 2 525 525
125 Rolf Toven, Nesset PK V60 - 525   525                    
127 Rune Kimo, Rissa PK   2 523         523              
127 Ronny Lavik, Kr.sand Garnison PK - 523 523
127 Thomas Røset, Selbu PK   - 523     523                  
130 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK V50 1 522     522                  
130 Michael Strøm, Sitter IL PK - 522 522
132 Knut Arne Landsverk, Marnar PL   1 521 521                      
132 Morten Nilsen, Molde PK   - 521         521              
132 Johnny-Leo Ludviksen Jernsletten, Tana-Nesseby PK V50 - 521 521
135 Magne Granøien, Støren SSK   1 520     520                  
136 Morten Lien, Ørsta/Volda PK   1 519       519                
137 Johan Ljungstedt, Trondhjems PK 3 516 516
138 Jarl-Edvind Edvardsen, Greipstad PK   3 513     513                  
139 Helge Kristiansen, Sunndal PK   1 512           512            
140 Bjørn Teigseth, Trondhjems PK V50 1 511 511
141 Bjørn Harald Brakstad, Sunndal PK Menn U16 1 510           510            
142 Nils Lennart Røen, Rindal SS   1 509   509                    
143 Adrian Gran, Steinkjer PK Menn Jr 2 507 507
144 Kai-Herman Jørgensen, Ørsta/Volda PK   1 506   506                    
144 Johann Bjørn Adamsson, Kopervik PK V50 - 506   506                    
144 Stein Kjetil Medema, Kr.sand Garnison PK - 506 506
147 Kevin Haukelid Slåtten, Jørpeland PK   1 505         505              
147 Eirik Myrhaug, Trondhjems PK Menn Jr - 505       505                
147 Lars Sivert Håheim, Hafrsfjord PK - 505 505
147 Daniel Berge, Jørpeland PK   - 505         505              
151 Asle Eiken, Ørsta/Volda PK   1 504       504                
151 Bjørn Rømma, Viking PK og RK V60 - 504 504
153 Trond Håkon Seland Forgaard, Greipstad PK   1 503     503                  
153 Kåre Inge Viken, Trondhjems PK V60 - 503 503                      
153 Einar Darre Kaarbø, Vigra og Valderøy PK V50 - 503 503
156 Dagfinn Gjerde, Vadsø SSK V50 1 502       502                
157 Andre Lien, Selbu PK   1 501     501                  
157 Jon Kristian Ulvin, Trondhjems PK - 501 501
159 Henning Harry Thorsen, Hafrsfjord PK V50 1 500         500              
160 Kjetil Hansen, Hafrsfjord PK   1 499         499              
160 Berner Helland, Marnar PL - 499 499
162 Børge Jørgensen-Dahl, Trondhjems PK V70 1 498 498                      
162 Andreas Kiltvik, Selbu PK   - 498       498                
164 Tore Jonny Kjeldsberg, Alta SSK V50 1 497 497
165 Ivar Arne Knarvik, Ørsta/Volda PK V50 1 496       496                
165 Camilla Heggelund Hovd, Bærum PK Kv - 496         496              
165 Gunnar Terje Olaussen, Melhus PK V60 - 496 496
165 Jostein Eiken, Ørsta/Volda PK   - 496       496                
165 Dag Rune Rømma, Storm SS V50 - 496       496                
170 Bjørnar Amundsen, Greipstad PK 2 494 494
170 Raymond Liabø Olsen, Vestnes PK   - 494 494                      
172 Stian Fossan, Steinkjer PK   1 493       493                
173 Carl Alexander Eriksson, Trondhjems PK 2 491 491
174 Anders Bruaset, Vestnes PK   1 490 490                      
175 Jan Erik Loe, Vestnes PK   1 489 489                      
176 Eystein Jahnsen, Vadsø SSK 1 488 488
177 Oddmund Brungot, Ørsta/Volda PK V50 4 484 484                      
178 Kai Lasse Falla, Greipstad PK   2 482     482                  
179 Arne Johan Ervik, Ørland PK 1 481 481
179 Jon Skrondal, Rindal SS V60 - 481   481                    
181 Hans Martin Langø, Trondhjems PK   2 479     479                  
182 Terje Wikstad, Tana-Nesseby PK 1 478 478
182 Arne Thomas Wiik, Vigra og Valderøy PK   - 478       478                
184 Marius Strøm, Sitter IL PK Menn Jr 1 477       477                
185 Einar Andreas Kvam, Vadsø SSK 1 476 476
186 May Britt Jensen, Kristiansund PK Kv 3 473 473                      
186 Tore Kristian Rothaug, Trondhjems PK   - 473     473                  
186 Torbjørn Ånensen, Skudenes PK - 473 473
186 Jan Petter Dørmænen, Kirkenes PK V60 - 473         473              
190 Muhsin Candir, Kirkenes PK   1 472         472              
191 Karl Eirik Soldal, Skudenes PK 1 471 471
192 Bjørnar Klokk, Sykkylven PK   1 470   470                    
192 Linda Teikari Hatlenes, Sandnes PK Kv - 470       470                
194 Paul Kristian Kristensen, Alta SSK 1 469 469
195 Roy Storberg, Alta SSK   1 468         468              
196 Karl-Johan Remvik Karlsen, Ålesund PK   1 467 467                      
197 Magne Tjugen, Ørland PK 1 466 466
198 Anders Strøm Olsson, Skudenes PK   1 465     465                  
198 Morten Wirkola, Alta SSK   - 465         465              
198 Arnold Erling Måsøval-Jensen, Vigra og Valderøy PK V50 - 465 465
201 Idar Moe, Rindal SS V60 3 462   462                    
201 Jarle Hustoft Gausdal, Steinkjer PK   - 462       462                
203 Karl Einar Ellingsen, Skudenes PK 5 457 457
204 Adrian Hylland, Vigra og Valderøy PK   1 456   456                    
204 Robert Ilievski, Greipstad PK   - 456     456                  
204 Bjørn Magne Holm, Tana-Nesseby PK V50 - 456 456
207 Gøran Roland, Vestnes PK   1 455 455                      
208 John Magne Berg, Skudenes PK   1 454     454                  
209 Dominik Szeremet, Sandnes PK 1 453 453
210 Bendik Aanundsen, Kr.sand Garnison PK   1 452       452                
211 Anders Øyvind Urke-sætre, Vigra og Valderøy PK   1 451 451                      
212 Leif Røkke, Steinkjer PK V70 2 449 449
213 Kjetil Høyme, Hjørungavåg PK   3 446 446                      
214 Endre Johannessen, Hafrsfjord PK   1 445         445              
215 Jan Romslo, Skudenes PK 1 444 444
215 Arnim Roger Frank Svaleng, Alta SSK V70 - 444         444              
217 Sun Bore, Time PK Kv 1 443         443              
218 Jon Olav Holan, Trondhjems PK V50 1 442 442
219 Siv Brudevoll, Vestnes PK Kv V50 1 441 441                      
219 Per Olav Halse, Kristiansund PK   - 441   441                    
221 Bård Anders Hagenes, Hjørungavåg PK 3 438 438
221 Wieslaw Maciak, Molde PK V50 - 438   438                    
223 Espen Fiskum, Trondhjems PK   1 437       437                
224 Lars Ove Brekke Frostad, Vestnes PK 3 434 434
225 Knut Helge Kalliainen, Kirkenes PK V50 1 433         433              
225 Jan Arvid Bjerkestrand, Jørpeland PK   - 433         433              
227 Bo Gøran Nilsson, Vadsø SSK V50 3 430 430
227 Alexander Sundstrøm, Alta SSK Menn Jr - 430         430              
229 Kristoffer Rogne Håseth, Vestnes PK   1 429 429                      
230 Terje Borch, Kirkenes PK V50 2 427 427
231 Kim Vater, Haugesund PK V60 1 426     426                  
231 Olav Sæther, Kristiansund PK V70 - 426   426                    
233 Ansgar Aslaksen, Tana-Nesseby PK V50 2 424 424
234 Olav Kroknes Pedersen, Molde PK Menn Jr 2 422         422              
234 Cecilie Therese Gjelsten, Vestnes PK Kv - 422 422                      
234 Jon Dag Repstad, Kristiansand PK V60 - 422 422
234 Roger Ulstein, Vigra og Valderøy PK   - 422         422              
238 Bjørn Steinar Lien Thorvaldsen, Hå PK V50 3 419         419              
239 Stig Rune Rostad, Time PK 1 418 418
240 Jan Johansen, Alta SSK V70 3 415         415              
240 Geir Tånes, Greipstad PK V60 - 415     415                  
242 Richard Berge, Kirkenes PK 1 414 414
243 John Sverre Aas, Støren SSK Menn U14 2 412           412            
244 Jan Verner Gjertsen, Molde PK   2 410         410              
245 Daniel Sæter, Molde PK 2 408 408
246 Trond Eidem, Kr.sand Garnison PK V50 1 407       407                
247 Kjell Arne Bjørdal, Ørsta/Volda PK   3 404   404                    
248 Steffen Smoge Storealme, Hjørungavåg PK 1 403 403
249 Kenneth Tafjord, Vestnes PK   3 400 400                      
250 Jochen Lauw, Kristiansand PK   1 399       399                
251 Per Erik Wiggen, Steinkjer PK V60 2 397 397
252 Morten Holland, Enebakk PK   5 392         392              
253 Tore Lenhardt Baath Gundersen, Vigra og Valderøy PK   4 388         388              
254 Annie Tokerud, Greipstad PK Kv 1 387 387
254 Thor Christian Myhre, Molde PK   - 387         387              
256 Frank Stanley Aanensen, Greipstad PK V50 1 386     386                  
257 Jonny Ree, Greipstad PK 2 384 384
258 Øyvind Vaaland, Hafrsfjord PK V50 1 383         383              
259 Kenneth Swan, Kristiansund PK   5 378   378                    
260 Christoforos Schuff, Greipstad PK 6 372 372
260 Jan Brødreskift, Rindal SS V50 - 372   372                    
262 Øystein Sporsheim, Molde PK   1 371   371                    
263 Bertel Johannes Kroken, Alta SSK V70 3 368 368
264 Ketil Strand Andersen, Kristiansund PK V60 3 365   365                    
265 John Arne Almedal, Greipstad PK   9 356     356                  
266 Andrine Mogstad, Vestnes PK Kv Jr 2 354 354
267 Geir Storholt, Greipstad PK V60 2 352     352                  
268 Talita Nilsen, Steinkjer PK Kv 5 347           347            
269 Kjell Helge Kulsli Balgård, Steinkjer PK 6 341 341
269 Dag Lergrovik, Ålesund PK V50 - 341 341                      
271 Tormod Fremstad, Ørland PK V60 2 339   339                    
271 Morten F. G. Hoem, Greipstad PK V50 - 339 339
273 Arne Sandstøl, Sandnes PK V50 1 338       338                
274 Anne Lene Breive Ilievski, Greipstad PK Kv 1 337     337                  
275 John Birger Våge, Ørsta/Volda PK 18 319 319
276 Raymond Ivan Løvik, Vestnes PK   1 318 318                      
277 Aina Margrethe Bogø, Verdal SSL Kv 1 317       317                
278 Joakim Bråthen, Molde PK 2 315 315
279 Jennifer Isabell Land Pedersen, Kr.sand Garnison PK Kv 2 313       313                
280 Preben Andre Eikrem, Ørsta/Volda PK   6 307   307                    
280 Jan Sindre Heltne, Molde PK - 307 307
282 Øyvind Jenssen, Kristiansund PK V70 5 302 302                      
283 Stefanie Charlotte Land Pedersen, Kr.sand Garnison PK Kv 1 301       301                
284 Aleksander Wold Olsen, Vestnes PK Menn Jr 13 288 288
285 Daniel Smoge, Hjørungavåg PK   1 287 287                      
286 Alexander Westad, Molde PK Menn Jr 1 286   286                    
287 Thor Morten Grøtan, Steinkjer PK 3 283 283
288 Knut Krogsæter, Vestnes PK V50 6 277 277                      
289 Odd Arild Hungnes, Vestnes PK   49 228 228                      
290 Steinar Paulsen, Asker SK V60 15 213 213
291 Espen Buås, Kr.sand Garnison PK   2 211       211                
292 Kristin Ragnfrid Bakka, Kristiansand PK Kv V50 46 165       165                
293 Sara Wold Olsen, Vestnes PK Kv U16 2 163 163
294 Kristian Smoge, Hjørungavåg PK   27 136 136