Finpistol - individuell cup - 2019 pr 17. februar 2019
4 beste av 12 månedsbeste teller i Cupen  Rødt tall = Laveste tellende resultat, grå tall er ikke med blant de 4 beste resultat
pl navn, klubb klasse diff Sum Jan Feb Mar Apr Mai Jun Jul Aug Sep Okt Nov Des
1 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK     1141 570 571                    
2 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv 21 1120 560 560
3 Oddvin Blindheim, Vigra og Valderøy PK V55 48 1072 532 540                    
4 Henrik Holen, Vigra og Valderøy PK   19 1053 545 508                    
4 Jon Arne Brekken, Sunndal PK V65 - 1053 520 533
6 Arne Vemund Bækken, Hamar SSK V55 2 1051 521 530                    
7 Geir Øverås, Vestnes PK   11 1040 527 513                    
8 Leif-Jarle Tirevoll, Hjørungavåg PK 2 1038 510 528
9 Are Andreas Berg, Ørsta/Volda PK   25 1013 506 507                    
10 Frode Paulsen, Hjørungavåg PK   6 1007 495 512                    
11 Frode Andre Krøvel, Ørsta/Volda PK 21 986 487 499
12 Roger Ulstein, Vigra og Valderøy PK   77 909 466 443                    
13 Terje Reitan Bolli, Vigra og Valderøy PK   83 826 367 459                    
14 Vlad Sacaleanu, Ørsta/Volda PK 252 574 574
15 Geyr Runar Jensen, Hamar SSK   1 573   573                    
16 Morten Jørgensen, Kirkenes PK   5 568 568                      
17 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK 1 567 567
18 Finn Robert Lund, Grenland PK   1 566   566                    
19 Marianne Ullvassveen, Ull SS Kv 6 560 560                      
20 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK 2 558 558
21 Jonny Skevik, Aron SK Drammen V55 1 557   557                    
22 Jakob Kråkevik, Odda PK V65 1 556 556                      
23 Gunn Heidi Sønsterud Haugen, Numedal SSK Kv 3 553 553
24 Esten Murbreck, Hamar SSK V55 3 550   550                    
25 Harald Andreas Sæle, Porsgrunn PK   1 549   549                    
26 Tore Stensby, Løiten SS 1 548 548
26 Espen Sivertsen, Greipstad PK   - 548   548                    
28 Per Olaf Tofsland, Grenland PK   1 547   547                    
28 Olaf Åvitsland, Evje PK V55 - 547 547
30 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv 1 546 546                      
30 Stian Tønnesen, Greipstad PK   - 546   546                    
30 Espen Alexander Halvorsen, Farris SS - Larvik - 546 546
30 Roy Andre Hanssen, Bodø SSK   - 546 546                      
34 Marilyn Johansen, Kr.sand Garnison PK Kv 1 545   545                    
34 Jan Eirik Roska, Vadsø SSK - 545 545
34 Terje Storholt, Oslo PK V65 - 545   545                    
37 Egil Roland, Porsgrunn PK V55 2 543   543                    
37 Hans Petter Løberg, Brumunddal PK - 543 543
39 Gabor Imre Nyheim-Igari, Årdal SSL   1 542 542                      
40 Onar Torbjørnsen, Kopervik PK   1 541 541                      
40 Anders Næss, Molde PK - 541 541
40 Bjørn Aage Matheson Orø, Bodø SSK V55 - 541 541                      
40 Per Furset, Stord PK V55 - 541 541                      
44 Tore Myrvold, Brumunddal PK 1 540 540
45 Jon Helland Bogstrand, Bodø SSK   1 539 539                      
45 Carl-Frederik Natvig Andreassen, Oslo PK   - 539 539                      
45 Åge Ånensen, Stord PK - 539 539
45 Reidar Hestnes, Egersund PK V55 - 539 539                      
45 Holger Hanssen Vilter, Bodø SSK V65 - 539 539                      
50 Hugo Kjetså, Evje PK 1 538 538
50 Tom Lauritzen, Bodø SSK V65 - 538 538                      
50 Tommy Schüller, Porsgrunn PK Menn Jr - 538   538                    
50 John Lothe, Haugesund PK - 538 538
50 Asbjørn Nikolaisen, Bodø SSK SH 1 - 538 538                      
55 Trygve Haldorsen, Bremnes PK V55 2 536 536                      
56 Espen Mostad, Fredrikstad SS 3 533 533
56 Eirik Tjugen, Ørsta/Volda PK   - 533   533                    
56 Olaf Isaksen, Kristiansund PK V55 - 533   533                    
59 Sture Schølin, Bodø SSK V65 1 532 532
59 Martin Myking Fintland, Bodø SSK   - 532 532                      
59 Roald Fuglestad, Hå PK   - 532 532                      
59 Bård Ankar Kostamo Olsen, Tana-Nesseby PK - 532 532
63 Jeanette Berg, Grenland PK Kv 1 531   531                    
63 Inge Morten Nordrumshaugen, Brumunddal PK   - 531 531                      
63 Odd Steinar Mathisen, Tana-Nesseby PK V55 - 531 531
66 Atle Audun Turøy, Stord PK V65 1 530 530                      
66 Roar Jacob Lislevand, Evje PK   - 530 530                      
66 Knut Sverre Gundersen, Sarpsborg PK - 530 530
69 Espen Børsum Jensen, Aron SK Drammen SH 1 2 528   528                    
70 Kim Henrik Bertheussen Tafjord, Ørsta/Volda PK   1 527   527                    
70 Rune Finstad, OKTS V55 - 527 527
72 Kristian Roger Johansen, Kopervik PK   1 526 526                      
72 Roar Skeisvoll, Kopervik PK V55 - 526 526                      
72 Thor Jørgen Dybvad, Fredrikstad SS V65 - 526 526
75 Svein Erik Dalland, Tysnes SSK V55 1 525 525                      
76 Johann Bjørn Adamsson, Kopervik PK V55 2 523 523                      
76 Ole Arnfinn Molvær, Lena SS V55 - 523 523
78 Øystein Nirisen, Porsgrunn PK V55 2 521   521                    
78 Tøger Rygh, Jørpeland PK V65 - 521   521                    
80 Sveinung Natvik, Årdal SSL 1 520 520
81 Kenneth Eliussen Kristoffersen, Kopervik PK   1 519 519                      
81 Talin Michelle Vartivarian Haugen, OKTS Kv - 519 519                      
81 Dag Ola Myklebust, Ørsta/Volda PK V55 - 519 519
84 Jørn Stefan Opdahl, Tana-Nesseby PK   1 518 518                      
84 Helge Kristiansen, Sunndal PK   - 518 518                      
84 Arnstein Leif Myklebust, Ørsta/Volda PK - 518 518
87 Roger Hugo Solvang, Mosjøen PK V55 1 517 517                      
88 Jan Ivar Ingebrethsen, Greipstad PK V55 1 516   516                    
89 Arve Guldhav, Kvinesdal PK V55 1 515 515
90 Svenn Mikal Bergeng, Kirkenes PK   2 513 513                      
91 Olga Mikhailovna Pavlova, Molde PK Kv V55 2 511   511                    
92 Tommy André Utheim, Lindesnes PK 1 510 510
93 Arne Johnny Gill, Greipstad PK V73 1 509   509                    
94 Petter Rosså, Jørpeland PK   1 508   508                    
94 Marius Ugge Eliassen, Sarpsborg PK - 508 508
96 Eirik Djønne, Odda PK   2 506 506                      
96 Knut Inge Hildonen, Tana-Nesseby PK   - 506 506                      
96 Gjermund Jansen, Sarpsborg PK V55 - 506 506
99 Ketil Andre Høglund, Sarpsborg PK   1 505 505                      
100 Ole Jakob Wølstad, Hafrsfjord PK   1 504   504                    
101 Tiril Fredrikke Schüller, Porsgrunn PK Kv U16 1 503 503
102 Tor Ståle Sørli, Sandnessjøen PK V55 1 502 502                      
102 Dag Ståle Strømstad, Kongsvinger SS   - 502 502                      
102 Morten Ludvigsen, Sarpsborg PK V55 - 502 502
102 Stig Erling Johnsen, Tana-Nesseby PK   - 502 502                      
102 Gunnar Laurhammer, Bremnes PK   - 502 502                      
107 Robert Mettälä-Larsson, Stord PK 1 501 501
107 Stian Mc Kean Langebeck, Fredrikstad PK   - 501 501                      
109 Janik Kim Mikkelsen, Kirkenes PK   1 500 500                      
109 Olav Håland, Egersund PK - 500 500
111 Terje Manfred Teigen Arnesen, Aron SK Drammen   3 497   497                    
112 Asbjørn Solheim, Bremnes PK V65 1 496 496                      
113 Bjørn Kristensen, Askim PK V55 3 493 493
114 Torstein Cato Langmo, Sarpsborg PK   1 492 492                      
115 Gøran Roland, Vestnes PK   1 491 491                      
116 Anders Egil Lund, Sarpsborg PK V55 1 490 490
116 Tore Viggo Martinsen, Sarpsborg PK V55 - 490 490                      
118 Tor Andre Opås, Evje PK V55 1 489 489                      
119 Jan-Erik Langebeck, Fredrikstad PK 1 488 488
119 May Britt Jensen, Kristiansund PK Kv - 488   488                    
119 Heine Gulliksen, Stord PK V65 - 488 488                      
122 Anders Arnesen, Grenland PK 1 487 487
123 Arnt Børtveit, Stord PK V73 1 486 486                      
123 Tor Egil Hannestad, Brumunddal PK   - 486 486                      
125 Bård Terje Løklingholm, Stord PK 1 485 485
126 Robert Ilievski, Greipstad PK   1 484   484                    
127 Fredrik Edvardsen, Leirfjord SSK   2 482 482                      
127 Asbjørn Nordnes, Leirfjord SSK V55 - 482 482
127 Bertil Jonassen, Kristiansund PK   - 482   482                    
130 Øyvind Bjørnevik, Bremnes PK   1 481 481                      
131 Ole Thomas Furuseth, Kr.sand Garnison PK 4 477 477
132 John Richard Blitzner, Egersund PK V55 1 476 476                      
133 Astrid Grønlie Olsen, Jørpeland PK Kv 2 474   474                    
134 Kristian Skjeivik, Jørpeland PK 1 473 473
135 Ola Andre Bjorland, Evje PK   1 472 472                      
135 Jan Helmer Kristiansen, Sarpsborg PK V55 - 472 472                      
137 Anders Øyvind Urke-sætre, Vigra og Valderøy PK 1 471 471
138 Finn Eric Tjørve, Kvinesdal PK V55 3 468 468                      
139 Sigurd Stridsklev, Sarpsborg PK V73 1 467 467                      
140 Espen-Andre Bjørklund Olsen, Sandnessjøen PK 1 466 466
140 Per Arne Abrahamsen, Stord PK   - 466 466                      
142 Hans Olav Lee, Hjørungavåg PK   1 465   465                    
143 Oddmund Brungot, Ørsta/Volda PK V55 4 461 461
144 Gunnar Nyhus, Årdal SSL   1 460 460                      
144 Jarle Oddvar Bjølverud, Molde PK V65 - 460   460                    
146 Raymond Liabø Olsen, Vestnes PK 1 459 459
147 Astrid Landsverk, Porsgrunn PK Kv V55 3 456   456                    
148 Ingve Fosse, Stord PK   1 455 455                      
149 Mahan Alhadad, Årdal SSL 1 454 454
150 Ronald Storesæther Eikefjord, Egersund PK V55 2 452 452                      
151 Daniel Berge, Jørpeland PK   1 451   451                    
152 Frode Bjermeland, Vestnes PK 2 449 449
153 Dawid Slawomir Tarnogorski, Hjørungavåg PK   3 446   446                    
153 Leiv Audun Grasdal, Molde PK V65 - 446   446                    
155 Jon Breder Kvam, Lora SS V55 4 442 442
155 Gjermund Nygårdseter, Kongsvinger SS   - 442 442                      
157 Tommy Anthoni Anthonisen, Porsgrunn PK V55 9 433   433                    
157 Andre Moe Stangstuen, Bodø SSK - 433 433
159 Lars Erik Vedde Aalhus, Sula SSK   1 432 432                      
160 Tore Reinhard Solberg, Greipstad PK V65 1 431   431                    
161 Stig Robert Talberg, Vestnes PK 3 428 428
162 Anders Bruaset, Vestnes PK   1 427 427                      
163 Ragnhild Rajala Lautz, Tana-Nesseby PK Kv 2 425 425                      
163 Charles Didriksen, Bodø SSK - 425 425
163 Bjørn Steinar Lien Thorvaldsen, Hå PK   - 425 425                      
163 Tarjei Aslak Basso Mittet, Vanylven SSL   - 425 425                      
167 Per Andre Mathisen, Sarpsborg PK 2 423 423
168 Odd Ove Stenberg, Kvinesdal PK   2 421 421                      
169 Sandra Beate Roald Blindheim, Vigra og Valderøy PK Kv 5 416 416                      
170 Svein Arne Karlsen, Stord PK V55 3 413 413
171 Jens Gunnar Robstad, Greipstad PK   1 412   412                    
172 Inge Iversen, Vestnes PK   1 411 411                      
173 Jørgen Endseth Nerland, Stord PK 2 409 409
174 Leeroy Nedregaard, Vigra og Valderøy PK V65 1 408 408                      
175 Cato André Syvertsen, Vigra og Valderøy PK V55 3 405 405                      
175 Oddgeir Johan Lygre Haugen, Vigra og Valderøy PK V55 - 405 405
177 Adrian Forthun Olsen, Årdal SSL   2 403 403                      
178 Anne Lene Breive Ilievski, Greipstad PK Kv 5 398   398                    
179 Lena Bratteberg, Ørsta/Volda PK Kv 5 393 393
180 Richard Andre Helvig, Jørpeland PK   3 390   390                    
181 Tore Nørbech, Kristiansund PK V65 2 388   388                    
181 Karsten Alvsvåg, Bremnes PK - 388 388
181 Raymond Ivan Løvik, Vestnes PK   - 388 388                      
184 Odd Jørgensen, Greipstad PK   4 384   384                    
185 Cecilie Therese Gjelsten, Vestnes PK Kv 1 383 383
186 Anette Elvira Jansen Langmo, Sarpsborg PK Kv 8 375 375                      
186 Per Andreas Modahl, Sarpsborg PK V73 - 375 375                      
186 Svein Hagerup, Molde PK - 375 375
189 Kåre Eivind Iversen, Sandnessjøen PK V73 2 373 373                      
189 Jan Inge Johansen, Tana-Nesseby PK   - 373 373                      
189 Mass Langvatn, Ørsta/Volda PK - 373 373
192 Anita Taranger Hagen, Sarpsborg PK Kv 1 372 372                      
193 Trond Cato Svensli, Vestnes PK   2 370 370                      
194 Mariell Cathrin Solberg, Bodø SSK Kv 2 368 368
195 Ove Magne Kolgrov, Hjørungavåg PK   12 356   356                    
195 Jan Arve Wiik, Vigra og Valderøy PK   - 356 356                      
197 Bjørnar Sivertsen, Molde PK 3 353 353
198 Karstein Paul Eiken, Hjørungavåg PK V55 5 348   348                    
199 Ingrid Børslid, Greipstad PK Kv 4 344   344                    
200 Børge Andersen, Jørpeland PK 2 342 342
201 Joakim Lundbø, Vestnes PK   4 338 338                      
202 Dan Hagerup, Molde PK   4 334   334                    
203 Oddbjørn Fjelde, Jørpeland PK V65 9 325 325
204 Oscar Fabian Gundersen, Sarpsborg PK Menn U16 22 303 303                      
205 Janis Lapickis-Canders, Molde PK Menn Jr 38 265   265                    
206 Alexander Westad, Molde PK Menn Jr 7 258 258
207 Sondre Kittelstad, Evje PK   34 224 224                      
208 Synnøve Settman, Hjørungavåg PK Kv 22 202   202                    
209 Odd Knutsvik, Egersund PK 28 174 174
210 Per Gunnar Bryhni, Hamar SSK V65 96 78   78