50 beste i Fri kl. Åpen siste 365 dager per 9.desember 2018
Vurderingskrav :554 Norsk bestenotering: 571 John Rødseth
pl sum Navn, Klubb kl Dato Stat. Sted Arrangør
1 546 Ingar Woll, Bærum PK 07.mai.18 Maridalen OKTS
2 538 Ingar Woll, Bærum PK 04.jun.18 Maridalen OKTS
3 536 Morgan Bunes, Bærum PK   18.aug.18   Gøteborg Gøteborgs PSSK
4 535 Ingar Woll, Bærum PK 18.jun.18 Maridalen OKTS
5 531 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 16.jun.18 Skytesenteret Selbu PK
5 531 Morgan Bunes, Bærum PK   25.aug.18 Nord Løvenskiold NSF
7 528 Asle Frantzen, Bergen PK 01.jun.18 Jonahola 50m Åsane PK
7 528 Asle Frantzen, Bergen PK 24.aug.18 Jonahola Åsane PK
7 528 Ingar Woll, Bærum PK   25.jul.18   Maridalen OKTS
10 527 Geir Ove Nyjordet, Lillestrøm OP V50 14.mai.18 Maridalen OKTS
11 525 Ingar Woll, Bærum PK 30.sep.18 Løvenskioldbanen Bærum PK
12 524 Ingar Woll, Bærum PK   18.aug.18   Gøteborg Gøteborgs PSSK
13 523 Ingar Woll, Bærum PK 25.aug.18 Nord Løvenskiold NSF
14 522 Ingar Woll, Bærum PK 23.jul.18 Maridalen OKTS
14 522 Ingar Woll, Bærum PK   24.jul.18   Maridalen OKTS
16 521 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 01.jun.18 Jonsvatnet Trondhjems PK
16 521 Morgan Bunes, Bærum PK 30.sep.18 Løvenskioldbanen Bærum PK
16 521 Peder Sperstad, Bærum PK V50 30.sep.18   Løvenskioldbanen Bærum PK
16 521 Morgan Bunes, Bærum PK 05.aug.18 LK Öckerö Öckerö SKF
20 520 Ingar Woll, Bærum PK 14.mai.18 Maridalen OKTS
20 520 Asle Frantzen, Bergen PK   11.aug.18   Laksevåg Bergen PK
22 516 Anne Mette Sæteren, Bærum PK Kv 30.sep.18 Løvenskioldbanen Bærum PK
22 516 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 02.sep.18 Skytesenteret Selbu PK
22 516 Kjell Jomar Heltne, Florø PK   10.jun.18   Grovastøylen Florø PK
25 515 Lars Rune Korneliussen, Bærum PK V50 30.sep.18 Løvenskioldbanen Bærum PK
26 513 Asle Frantzen, Bergen PK 23.jun.18 Jonahola Åsane PK
27 511 Ingar Woll, Bærum PK   05.aug.18 LK Öckerö Öckerö SKF
28 510 Erik Christian Bache, Åsane PK 01.jun.18 Jonahola 50m Åsane PK
29 508 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK 22.sep.18 Lillegårdsæter Porsgrunn PK
30 507 Haakon Dragsnes Rognes, Trondhjems PK   01.jun.18   Jonsvatnet Trondhjems PK
30 507 Lasse Hovd, Bærum PK 19.mai.18 Åres Farris SS - Larvik
30 507 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 01.jun.18 Jonsvatnet Trondhjems PK
30 507 Erik Christian Bache, Åsane PK   11.aug.18   Laksevåg Bergen PK
34 506 Henning Kihle, Grenland PK V50 24.jun.18 Lillegårdsæter Porsgrunn PK
35 504 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK 16.jun.18 Skytesenteret Selbu PK
35 504 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 05.aug.18 LK Öckerö Öckerö SKF
35 504 Geir Ove Nyjordet, Lillestrøm OP V50 18.jun.18 Maridalen OKTS
38 501 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 30.sep.18 Løvenskioldbanen Bærum PK
39 499 Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik V70 19.mai.18   Åres Farris SS - Larvik
39 499 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 02.sep.18 Skytesenteret Selbu PK
41 498 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 26.mai.18 Skytesenteret Selbu PK
42 497 Jarle Folkestad, Bergen PK V50 23.jun.18   Jonahola Åsane PK
43 495 Hans Torslett, Støren SSK V50 02.sep.18 Skytesenteret Selbu PK
44 494 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK 24.jun.18 Lillegårdsæter Porsgrunn PK
44 494 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK   14.okt.18   Skytterhallen Molde PK
44 494 Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik V70 22.sep.18 Lillegårdsæter Porsgrunn PK
44 494 Pål Hembre, Bærum PK V50 30.sep.18 Løvenskioldbanen Bærum PK
48 493 Svein Erik Dalland, Tysnes SSK V50 23.jun.18   Jonahola Åsane PK
48 493 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK 12.aug.18 Lillegårdsæter Porsgrunn PK
50 492 Jarle Folkestad, Bergen PK V50 11.aug.18 Laksevåg Bergen PK