50 beste i Luft 40 kl.  Kvinner Junior/Ungdom siste 365 dager per 19.februar 2018
Vurderingskrav :376 Norsk bestenotering: 381 Linn Iren Flaate
pl sum Navn, Klubb kl Dato Stat. Sted Arrangør
1 356 Kirstin Dorothea Jensen, Kristiansund PK Kv Jr 09.des.17 Meråker Meråker IR
2 355 Kirstin Dorothea Jensen, Kristiansund PK Kv Jr 10.des.17 Meråker Meråker IR
3 353 Vilde Erga Sunde, Sandnes PK Kv U16 06.okt.17   Blåsenborg Stavanger PK
3 353 Vilde Erga Sunde, Sandnes PK Kv U16 19.jan.18 Blåsenborg Stavanger PK
5 350 Vilde Erga Sunde, Sandnes PK Kv U16 24.nov.17 Blåsenborg Stavanger PK
6 349 Vilde Erga Sunde, Sandnes PK Kv U16 08.des.17   Blåsenborg Stavanger PK
6 349 Vilde Erga Sunde, Sandnes PK Kv U16 20.okt.17 Bråstein Sandnes PK
8 347 Kirstin Dorothea Jensen, Kristiansund PK Kv Jr 26.nov.17 Gamle meierikjelleren Sunndal PK
9 343 Jenny Louise Hervard, Bærum PK Kv Jr 01.apr.17 NM Mysen Mysen PL
9 343 Vilde Erga Sunde, Sandnes PK Kv U16 02.feb.18 Blåsenborg Stavanger PK
9 343 Kirstin Dorothea Jensen, Kristiansund PK Kv Jr 03.des.17 Bjørnehaugen Kristiansund PK
12 342 Kirstin Dorothea Jensen, Kristiansund PK Kv Jr 16.sep.17   Bjørnehaugen Kristiansund PK
13 340 Vilde Erga Sunde, Sandnes PK Kv U16 13.okt.17 Blåsenborg Stavanger PK
13 340 Vilde Erga Sunde, Sandnes PK Kv U16 21.nov.17 Bråstein Sandnes PK
13 340 Kirstin Dorothea Jensen, Kristiansund PK Kv Jr 19.nov.17   Vestneshallen Vestnes PK
16 339 Kirstin Dorothea Jensen, Kristiansund PK Kv Jr 19.feb.17 Gamle meierikjelleren Sunndal PK
16 339 Kirstin Dorothea Jensen, Kristiansund PK Kv Jr 12.mar.17 Gamle meierikjelleren Sunndal PK
18 338 Vilde Erga Sunde, Sandnes PK Kv U16 12.des.17   Bråstein Sandnes PK
19 337 Silje Engdahl Finsaas, Kristiansund PK Kv Jr 03.des.17 Bjørnehaugen Kristiansund PK
20 335 Ida-Marie Tretnes Knutson, Kristiansund PK Kv Jr 09.des.17 Meråker Meråker IR
21 334 Jenny Louise Hervard, Bærum PK Kv Jr 29.sep.17   Kolsås Bærum PK
22 333 Vilde Erga Sunde, Sandnes PK Kv U16 27.des.17 Blåsenborg Stavanger PK
22 333 Thea Mari Hovin Landsem, Støren SSK Kv U16 28.des.17 Støren Skytesenter Støren SSK
24 332 Kirstin Dorothea Jensen, Kristiansund PK Kv Jr 19.mar.17   Bjørnehaugen Kristiansund PK
24 332 Jenny Louise Hervard, Bærum PK Kv Jr 27.sep.17 Kolsås Bærum PK
26 331 Silje Engdahl Finsaas, Kristiansund PK Kv Jr 19.nov.17 Vestneshallen Vestnes PK
27 329 Ida-Marie Tretnes Knutson, Kristiansund PK Kv Jr 10.des.17   Meråker Meråker IR
28 326 Ida-Marie Tretnes Knutson, Kristiansund PK Kv Jr 16.sep.17 Bjørnehaugen Kristiansund PK
29 324 Thea Mari Hovin Landsem, Støren SSK Kv U16 13.jan.18 Støren Skytesenter Støren SSK
29 324 Kirstin Dorothea Jensen, Kristiansund PK Kv Jr 05.mar.17   Vestneshallen Vestnes PK
31 322 Vilde Erga Sunde, Sandnes PK Kv U16 10.nov.17 Blåsenborg Stavanger PK
31 322 Thea Mari Hovin Landsem, Støren SSK Kv U16 29.jan.18 Støren Skytesenter Støren SSK
31 322 Annie Rein Havn, Sitter IL PK Kv Jr 21.jan.18   Utvorda Sitter IL PK
34 321 Silje Engdahl Finsaas, Kristiansund PK Kv Jr 19.mar.17 Bjørnehaugen Kristiansund PK
35 320 Thea Mari Hovin Landsem, Støren SSK Kv U16 15.jan.18 Støren Skytesenter Støren SSK
36 318 Thea Mari Hovin Landsem, Støren SSK Kv U16 21.jan.18   Brekstad Ørland PK
36 318 Ida-Marie Tretnes Knutson, Kristiansund PK Kv Jr 19.mar.17 Bjørnehaugen Kristiansund PK
38 288 Silje Engdahl Finsaas, Kristiansund PK Kv Jr 19.feb.17 Gamle meierikjelleren Sunndal PK
39 286 Sofie Rønningsgrind, Trondhjems PK Kv U16 19.nov.17   Kolstad Trondhjems PK
40 279 Karine Haug Jacobsson, Trondhjems PK Kv Jr 19.nov.17 Kolstad Trondhjems PK
41 263 Thea Mari Hovin Landsem, Støren SSK Kv U16 18.feb.18 Støren Skytesenter Støren Sportsskytterklubb
42 261 Thea Mari Hovin Landsem, Støren SSK Kv U16 12.feb.18   Støren Skytesenter Støren SSK
43 258 Kathrine Sylte, Støren SSK Kv U16 15.mar.17 Støren skytesenter Støren SSK
44 241 Sofie Rønningsgrind, Trondhjems PK Kv U16 18.feb.18 Kolstad Trondhjems PK
45 229 Anja Helene Ørsnes, Sitter IL PK Kv Jr 21.jan.18   Utvorda Sitter IL PK