50 beste i Silh kl. Menn Junior/Ungdom siste 365 dager per 24.mars 2020
Vurderingskrav :565 Norsk bestenotering: 573 Runar Magnussen
pl sum Navn, Klubb kl Dato Stat. Sted Arrangør
1 553 Mattis Hembre, Bærum PK Menn Jr 11.aug.19 Løvenskiold Bærum PK
2 549 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 19.mai.19 Løvenskiold Bærum PK
2 549 Mattis Hembre, Bærum PK Menn Jr 15.sep.19 EM Bologna ESC
4 548 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 19.mai.19 Løvenskiold Bærum PK
4 548 Mattis Hembre, Bærum PK Menn Jr 18.aug.19 Løvenskiold Bærum PK
6 547 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 16.jun.19   Løvenskiold Bærum PK
7 545 Mattis Hembre, Bærum PK Menn Jr 17.jul.19 WC Suhl ISSF
8 544 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 15.sep.19 EM Bologna ESC
9 539 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 18.aug.19   Løvenskiold Bærum PK
10 536 Mattis Hembre, Bærum PK Menn Jr 19.mai.19 Løvenskiold Bærum PK
11 531 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 16.jun.19 Løvenskiold Bærum PK
12 527 Mattis Hembre, Bærum PK Menn Jr 19.mai.19   Løvenskiold Bærum PK
13 526 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 25.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
14 522 Tommy Schüller, Porsgrunn PK Menn Jr 15.des.19 Brevik Porsgrunn PK
15 511 Mattis Hembre, Bærum PK Menn Jr 25.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
16 504 Tommy Schüller, Porsgrunn PK Menn Jr 14.sep.19 Åres Farris SS - Larvik
17 493 Daniel Olaussen, Melhus PK Menn Jr 11.mai.19 Skatval Stjørdal PK
18 483 Jakob Nes-Lorentzen, Tromsø PK Menn Jr 15.sep.19 EM Bologna ESC
19 473 Tim Leo Hembre, Bærum PK Menn U14 25.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
20 462 Tommy Schüller, Porsgrunn PK Menn Jr 25.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
21 452 Tim Leo Hembre, Bærum PK Menn U14 11.aug.19   Løvenskiold Bærum PK
22 450 Erik Eknes, Kongsberg PK Menn Jr 14.sep.19 Åres Farris SS - Larvik
23 447 Tobias Skaarstad, Sola PK Menn U16 04.okt.19 Sola Skytehall Sola PK
24 446 Jakob Nes-Lorentzen, Tromsø PK Menn Jr 17.aug.19   Bestemorenga Bodø SSK
25 445 Erik Eknes, Kongsberg PK Menn Jr 17.jul.19 WC Suhl ISSF
26 415 Jakob Nes-Lorentzen, Tromsø PK Menn Jr 17.jul.19 WC Suhl ISSF
27 276 Sondre Risan Haltvik, Frosta SSL Menn U16 11.mai.19   Skatval Stjørdal PK
27 276 Jakob Nes-Lorentzen, Tromsø PK Menn Jr 08.mai.19 int ISCH Hannover NSSV
29 107 Even Lilletvedt Toft, Åsane PK Menn U16 22.jun.19 Jonahola Åsane PK