50 beste i Std kl. Åpen siste 365 dager per 18.oktober 2019
Vurderingskrav :566 Norsk bestenotering: 586 Pål Hembre
pl sum Navn, Klubb kl Dato Stat. Sted Arrangør
1 567 Pål Hembre, Bærum PK V55 16.aug.19 Løvenskiold Bærum PK
2 563 Kjell Jomar Heltne, Florø PK 30.mai.19 Florø Florø PK
3 562 Morgan Bunes, Bærum PK   16.jun.19   Løvenskiold Bærum PK
3 562 Lasse Hovd, Bærum PK 18.mai.19 Løvenskiold Bærum PK
3 562 Pål Hembre, Bærum PK V55 18.mai.19 Løvenskiold Bærum PK
3 562 Pål Hembre, Bærum PK V55 27.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
7 561 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 27.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
8 560 Pål Hembre, Bærum PK V55 09.aug.19 Løvenskiold Bærum PK
8 560 Roar Haugan, Støren SSK   13.mai.19   Støren Skytesenter Støren SSK
10 559 Morgan Bunes, Bærum PK 27.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
10 559 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK Menn Jr 16.aug.19 Løvenskiold Bærum PK
12 558 Raymond Thorjussen, Porsgrunn PK   10.mai.19   Brevik Porsgrunn PK
12 558 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 06.jun.19 Buran Trondhjems PK
14 557 Lars Petter Mostad, Oslo PK 06.nov.18 Ekeberg Oslo PK
14 557 Lasse Hovd, Bærum PK   16.jun.19   Løvenskiold Bærum PK
16 556 Ole-Harald Aas, Bærum PK 17.sep.19 EM Bologna ESC
16 556 Bjørn Martin Bruun, Trondheim SS 06.jan.19 Buran Trondhjems PK
16 556 Pål Hembre, Bærum PK V55 16.jun.19   Løvenskiold Bærum PK
19 555 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 28.nov.18 Buran Trondhjems PK
19 555 Kjell Jomar Heltne, Florø PK 29.sep.19 Florø Florø PK
21 554 Roar Haugan, Støren SSK   09.apr.19   Støren Skytesenter Støren SSK
21 554 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 09.apr.19 Støren Skytesenter Støren SSK
21 554 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK Menn Jr 17.sep.19 EM Bologna ESC
24 553 Johnny Jenssen, Mo PK   16.jun.19   Mo i Rana Mo PK
24 553 Ole Henning Fjeld, Namnå PK 25.mai.19 Brumunddal Brumunddal PK
24 553 Ole Henning Fjeld, Namnå PK 02.okt.19 Solør Skytterhall Namnå PK
24 553 Marius Westgård, Hafrsfjord PK   02.apr.19   Svartemyr NOP/Vatne
28 552 Ingar Woll, Bærum PK 08.apr.19 Ekeberg OKTS
28 552 Ole-Harald Aas, Bærum PK 27.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
28 552 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 17.sep.19 EM Bologna ESC
28 552 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 25.apr.19 Buran Trondhjems PK
28 552 Einar Morten Landsem, Støren SSK 22.okt.18 Støren Skytesenter Støren SSK
28 552 Marcus Jan Bertil Fällgren, Porsgrunn PK   10.mai.19   Brevik Porsgrunn PK
34 551 Ole Henning Fjeld, Namnå PK 05.okt.19 Brumunddal Brumunddal PK
34 551 Ole Henning Fjeld, Namnå PK 09.jun.19 E-cup Århus Dansk Sk.Union
36 550 Rune Walsøe Kanstad, Lyngsalpene PK V55 02.aug.19   Brosebanen Tromsø PK
36 550 Roar Haugan, Støren SSK 12.nov.18 Støren Skytesenter Støren SSK
36 550 Bjørn Martin Bruun, Trondheim SS 11.jul.19 Sankthansholet Ørland PK
39 549 Stian Aleksander Andersen, Trondheim SS   18.nov.18   Buran Trondhjems PK
39 549 Bjørn Martin Bruun, Trondheim SS 28.nov.18 Buran Trondhjems PK
39 549 Bjørn Martin Bruun, Trondheim SS 14.jun.19 Myråsen Selbu PK
39 549 Roar Haugan, Støren SSK   11.mai.19   Skatval Stjørdal PK
39 549 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 16.jun.19 Løvenskiold Bærum PK
39 549 Stian Aleksander Andersen, Trondheim SS 06.jan.19 Buran Trondhjems PK
39 549 Sjur I Børve, Odda PK   01.des.18   Odda Odda PK
39 549 Ole Henning Fjeld, Namnå PK 11.jul.19 Sankthansholet Ørland PK
39 549 Magnus Idar Strømdal, Trondhjems PK 03.feb.19 Buran Trondhjems PK
48 548 Ingar Woll, Bærum PK   26.aug.19   Maridalen OKTS
48 548 Jakob Kråkevik, Odda PK V65 01.des.18 Odda Odda PK
48 548 Thomas Johansen, Narvik PK 17.mar.19 NARVIK Narvik PK
48 548 Ole Henning Fjeld, Namnå PK   28.apr.19 E-cup Suhl ESC
48 548 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 06.sep.19 Jonsvannet Trondhjems PK
48 548 Lasse Hovd, Bærum PK 19.nov.18 Hønefoss Ringerike PK
48 548 Jakob Kråkevik, Odda PK V65 15.jun.19   Blikshavn Kopervik PK