50 beste i Std kl. Åpen siste 365 dager per 22.oktober 2018
Vurderingskrav :566 Norsk bestenotering: 586 Pål Hembre
pl sum Navn, Klubb kl Dato Stat. Sted Arrangør
1 565 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 15.jun.18 Skytesenteret Selbu PK
1 565 Rune Walsøe Kanstad, Lyngsalpene PK V50 15.jun.18 Brosebanen Lyngsalpene PK
1 565 Pål Hembre, Bærum PK V50 30.jun.18   Løvenskiold Bærum PK
4 564 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 17.aug.18 Jonsvatnet Trondhjems PK
5 562 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 22.apr.18 Trondheim Trondhjems PK
5 562 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK   26.nov.17   Kvinesdalhallen Kvinesdal PK
7 561 Einar Morten Landsem, Støren SSK 09.apr.18 Støren Skytesenter Støren SSK
7 561 Ole Henning Fjeld, Namnå PK V50 19.sep.18 Namnå PK
9 559 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 12.mai.18   Skatval Stjørdal PK
9 559 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 27.jun.18 Jonsvatnet Trondhjems PK
11 558 Morgan Bunes, Bærum PK 30.jun.18 Løvenskiold Bærum PK
11 558 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 07.jan.18   Buran Trondhjems PK
11 558 Ole Henning Fjeld, Namnå PK V50 26.mai.18 Bangshallen Brumunddal PK
14 557 Lasse Hovd, Bærum PK 30.sep.18 Brevik Porsgrunn PK
14 557 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK   27.jun.18   Jonsvatnet Trondhjems PK
14 557 Tor Jonassen, Sandnes PK V50 16.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
17 556 Lasse Hovd, Bærum PK 30.jun.18 Løvenskiold Bærum PK
18 555 Rune Walsøe Kanstad, Lyngsalpene PK V50 12.jun.18   Brosebanen Lyngsalpene PK
19 554 Jakob Kråkevik, Odda PK V60 14.nov.17 Ragdehallen Odda PK
19 554 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 04.feb.18 Buran Trondhjems PK
19 554 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 25.mar.18   Trondheim Trondhjems PK
19 554 Pål Hembre, Bærum PK V50 16.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
19 554 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK 29.nov.17 Kvinesdal Kvinesdal PK
19 554 Lasse Hovd, Bærum PK   26.mai.18   Myhrespiten Hokksund PK
19 554 Einar Morten Landsem, Støren SSK 07.mai.18 Støren Skytesenter Støren SSK
19 554 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv V50 16.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
27 553 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 04.feb.18   Buran Trondhjems PK
27 553 Morgan Bunes, Bærum PK 16.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
27 553 Einar Morten Landsem, Støren SSK 04.feb.18 Buran Trondhjems PK
30 552 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 12.mai.18   Skatval Stjørdal PK
30 552 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 07.jun.18 Jonsvatnet Trondhjems PK
30 552 Lasse Hovd, Bærum PK 16.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
30 552 Geir Berg, Ringerike PK V50 20.nov.17   Ringerikshallen Ringerike PK
30 552 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 16.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
30 552 Einar Morten Landsem, Støren SSK 22.okt.18 Støren Skytesenter Støren SSK
30 552 Roar Haugan, Støren SSK   16.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
30 552 Erik Christian Bache, Åsane PK 03.mai.18 int Plzen Czech sh.fed.
38 551 Einar Morten Landsem, Støren SSK 25.mar.18 Trondheim Trondhjems PK
38 551 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 29.nov.17   Buran Trondhjems PK
38 551 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 29.nov.17 Buran Trondhjems PK
38 551 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK 14.okt.18 Kvinesdal Kvinesdal PK
38 551 Marianne Ullvassveen, Ull SS Kv V50 03.feb.18   Hula Moss PK
38 551 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 08.jul.18 Jonsvatnet Trondhjems PK
44 550 Are Wivestad, Sandnes PK V50 03.apr.18 Svartemyr NOP/Vatne
44 550 Marius Westgård, Hafrsfjord PK   02.mai.18   Bråstein Sandnes PK
44 550 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK 08.jul.18 Jonsvatnet Trondhjems PK
44 550 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK 07.jan.18 Buran Trondhjems PK
44 550 Einar Morten Landsem, Støren SSK   27.jun.18   Jonsvatnet Trondhjems PK
44 550 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 22.apr.18 Trondheim Trondhjems PK
50 549 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv V50 09.okt.18 Songdalen Greipstad PK
50 549 Ole Henning Fjeld, Namnå PK V50 20.jul.18 V-nord Aarhus Aarhus SKF
50 549 Kjell Jomar Heltne, Florø PK 16.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
50 549 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv V50 09.okt.18 Songdalen Greipstad PK