50 beste i Std kl. Menn Junior/Ungdom siste 365 dager per 18.oktober 2019
Vurderingskrav :552 Norsk bestenotering: 554 Per Einar Lund
pl sum Navn, Klubb kl Dato Stat. Sted Arrangør
1 559 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK Menn Jr 16.aug.19 Løvenskiold Bærum PK
2 554 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK Menn Jr 17.sep.19 EM Bologna ESC
3 552 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 17.sep.19 EM Bologna ESC
4 549 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 16.jun.19 Løvenskiold Bærum PK
5 547 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 16.aug.19 Løvenskiold Bærum PK
6 546 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 27.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
7 545 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK Menn Jr 13.jul.19 WC Suhl ISSF
8 544 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK Menn Jr 27.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
9 540 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 18.mai.19   Løvenskiold Bærum PK
10 539 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 09.aug.19 Løvenskiold Bærum PK
11 537 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK Menn Jr 18.mai.19 Løvenskiold Bærum PK
12 535 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK Menn Jr 09.aug.19   Løvenskiold Bærum PK
13 520 Tommy Schüller, Porsgrunn PK Menn Jr 22.sep.19 Brevik Porsgrunn PK
14 514 Tommy Schüller, Porsgrunn PK Menn Jr 10.mai.19 Brevik Porsgrunn PK
15 513 Jakob Nes-Lorentzen, Tromsø PK Menn Jr 02.aug.19   Brosebanen Tromsø PK
16 506 Bjørn Harald Brakstad, Sunndal PK Menn U16 14.sep.19 Bjørnehaugen Kristiansund PK
16 506 Bjørn Harald Brakstad, Sunndal PK Menn U16 24.feb.19 Bollitun Eide og Fræna PK
18 500 Bjørn Harald Brakstad, Sunndal PK Menn U16 03.mar.19   Vestneshallen Vestnes PK
19 498 Jakob Nes-Lorentzen, Tromsø PK Menn Jr 17.sep.19 EM Bologna ESC
20 490 Erik Eknes, Kongsberg PK Menn Jr 22.sep.19 Brevik Porsgrunn PK
21 482 Tobias Skaarstad, Sola PK Menn U16 27.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
22 478 Tommy Schüller, Porsgrunn PK Menn Jr 27.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
23 476 Tommy Schüller, Porsgrunn PK Menn Jr 19.okt.18 Brevik Porsgrunn PK
24 473 Jakob Nes-Lorentzen, Tromsø PK Menn Jr 13.jul.19 WC Suhl ISSF
25 472 Daniel Olaussen, Melhus PK Menn U16 09.apr.19 Støren Skytesenter Støren SSK
26 467 Tor-Andre Kristoffersen Bang, Horten O. PK Menn Jr 16.mar.19 Bommestad Farris SS - Larvik
27 459 Tobias Skaarstad, Sola PK Menn U16 09.jun.19   JØRPELAND Jørpeland PK
28 455 Oliver Tobias Aas, Ørland PK Menn Jr 10.nov.18 Brekstad Ørland PK
29 452 Erik Eknes, Kongsberg PK Menn Jr 13.jul.19 WC Suhl ISSF
30 447 Daniel Olaussen, Melhus PK Menn U16 11.mai.19   Skatval Stjørdal PK
31 444 Tim Leo Hembre, Bærum PK Menn U14 27.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
32 443 Jøran Thomsen, Kopervik PK Menn Jr 22.feb.19 Kopervik Kopervik PK
33 435 Tim Leo Hembre, Bærum PK Menn U14 09.aug.19   Løvenskiold Bærum PK
34 395 Tim Leo Hembre, Bærum PK Menn U14 16.aug.19 Løvenskiold Bærum PK
35 385 Sondre Risan Haltvik, Frosta SSL Menn U14 22.apr.19 Støren Skytesenter Støren SSK
36 377 Ole Johan Gregersen, Kopervik PK Menn Jr 22.feb.19   Kopervik Kopervik PK
37 370 Tom André Skigelstrand, Kopervik PK Menn U16 22.feb.19 Kopervik Kopervik PK
38 354 Glenn Arne Garmo, Porsgrunn PK Menn Jr 19.okt.18 Brevik Porsgrunn PK
39 351 Oscar Fabian Gundersen, Sarpsborg PK Menn U16 16.feb.19   Kulås Sarpsborg PK
40 343 Sondre Risan Haltvik, Frosta SSL Menn U14 11.mai.19 Skatval Stjørdal PK
41 335 Sondre Risan Haltvik, Frosta SSL Menn U14 11.apr.19 Vinne Verdal SSL
42 277 Thomas Vestmo, Tromsø PK Menn Jr 02.aug.19   Brosebanen Tromsø PK
43 219 Luka Daniel Tarannikov Wahl, Trondhjems PK Menn U14 06.sep.19 Jonsvannet Trondhjems PK
44 117 Jens Herland Kristiansen, Kr.sand Garnison PK Menn U14 24.feb.19 KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
45 103 Julian Madsen, Arendal PK Menn U16 28.jan.19   Stueneshallen Arendal PK