50 beste i Std kl. Menn Junior/Ungdom siste 365 dager per 17.april 2019
Vurderingskrav :552 Norsk bestenotering: 554 Per Einar Lund
pl sum Navn, Klubb kl Dato Stat. Sted Arrangør
1 533 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 30.jun.18 Løvenskiold Bærum PK
2 527 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 16.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
3 524 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK Menn Jr 30.jun.18   Løvenskiold Bærum PK
4 514 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK Menn Jr 16.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
5 506 Bjørn Harald Brakstad, Sunndal PK Menn U16 24.feb.19 Bollitun Eide og Fræna PK
6 500 Bjørn Harald Brakstad, Sunndal PK Menn U16 03.mar.19   Vestneshallen Vestnes PK
7 476 Tommy Schüller, Porsgrunn PK Menn Jr 19.okt.18 Brevik Porsgrunn PK
8 472 Daniel Olaussen, Melhus PK Menn U16 09.apr.19 Støren Skytesenter Støren SSK
9 471 Eirik Myrhaug, Trondhjems PK Menn Jr 22.apr.18   Trondheim Trondhjems PK
10 467 Tor-Andre Kristoffersen Bang, Horten O. PK Menn Jr 16.mar.19 Bommestad Farris SS - Larvik
11 462 Tommy Schüller, Porsgrunn PK Menn Jr 30.sep.18 Brevik Porsgrunn PK
12 455 Oliver Tobias Aas, Ørland PK Menn Jr 10.nov.18   Brekstad Ørland PK
13 443 Jøran Thomsen, Kopervik PK Menn Jr 22.feb.19 Kopervik Kopervik PK
14 429 Tim Leo Hembre, Bærum PK Menn U14 30.jun.18 Løvenskiold Bærum PK
15 422 Thomas Ollestad Blitzner, Egersund PK Menn Jr 16.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
16 403 Vemund Seim, Egersund PK Menn U16 16.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
17 377 Ole Johan Gregersen, Kopervik PK Menn Jr 22.feb.19 Kopervik Kopervik PK
18 375 Adrian Skjelbred, Egersund PK Menn U16 16.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
19 370 Tom André Skigelstrand, Kopervik PK Menn U16 22.feb.19 Kopervik Kopervik PK
20 354 Glenn Arne Garmo, Porsgrunn PK Menn Jr 19.okt.18 Brevik Porsgrunn PK
21 351 Oscar Fabian Gundersen, Sarpsborg PK Menn U16 16.feb.19   Kulås Sarpsborg PK
22 342 Jøran Thomsen, Kopervik PK Menn Jr 21.sep.18 Blikshavn Kopervik PK
23 335 Sondre Risan Haltvik, Frosta SSL Menn U14 11.apr.19 Vinne Verdal SSL
24 303 Morgan Nesje, Florø PK Menn Jr 02.sep.18   Grovastøylen Florø PK
25 297 Alexander Westad, Molde PK Menn Jr 06.okt.18 Giske Idrettshall Vigra og Valderøy PK
26 234 Tobias Langåker, Kopervik PK Menn U14 21.sep.18 Blikshavn Kopervik PK
27 117 Jens Herland Kristiansen, Kr.sand Garnison PK Menn U14 24.feb.19   KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK
28 103 Julian Madsen, Arendal PK Menn U16 28.jan.19 Stueneshallen Arendal PK