50 beste i VM Fin kl. Kvinner siste 365 dager per 17.april 2019
Vurderingskrav :581 Norsk bestenotering: 582 Karin Isaksen
pl sum Navn, Klubb kl Dato Stat. Sted Arrangør
1 575 Gunn Heidi Sønsterud Haugen, Numedal SSK Kv 26.jun.18 MNM Säkylä CISM Finland
1 575 Gunn Heidi Sønsterud Haugen, Numedal SSK Kv 26.jun.18 MNM Säkylä CISM Finland
3 574 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 03.aug.18   Sitter Grendehus Sitter IL PK
3 574 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv 05.aug.18 LK Öckerö Öckerö SKF
5 573 Gunrid Kjellmark, Trondheim SS Kv 02.jun.18 MVM Thun CISM Suisse
5 573 Siv Marit Løvhaug, Dokka PK Kv 05.mai.18 int Plzen Czech sh.fed.
7 572 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv 24.jun.18 uttak Buttentjern Bane 5 Ringerike PK
8 571 Ingeborg Gran, Steinkjer PK Kv 10.apr.19 Sannan skytesenter Steinkjer PK
9 570 Gunrid Kjellmark, Trondheim SS Kv 22.apr.18   Trondheim Trondhjems PK
10 569 Ingeborg Gran, Steinkjer PK Kv 23.jun.18 uttak Buttentjern Bane 5 Ringerike PK
10 569 Gunrid Kjellmark, Trondheim SS Kv 15.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
10 569 Anne Mette Sæteren, Bærum PK Kv 24.aug.18 Nord Løvenskiold NSF
10 569 Anne Mette Sæteren, Bærum PK Kv 15.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
10 569 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv 15.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
15 568 Ingeborg Gran, Steinkjer PK Kv 05.aug.18 LK Öckerö Öckerö SKF
16 567 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv 14.okt.18 Kvinesdal Kvinesdal PK
16 567 Gunn Heidi Sønsterud Haugen, Numedal SSK Kv 24.aug.18 Nord Løvenskiold NSF
18 566 Gunn Heidi Sønsterud Haugen, Numedal SSK Kv 15.mai.18   Drammen Aron SK Drammen
18 566 Gunrid Kjellmark, Trondheim SS Kv 29.apr.18 Sankthansholet Ørland PK
20 565 Ingeborg Gran, Steinkjer PK Kv 24.jun.18 uttak Buttentjern Bane 5 Ringerike PK
21 564 Siv Marit Løvhaug, Dokka PK Kv 24.jun.18 uttak Buttentjern Bane 5 Ringerike PK
21 564 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv 08.mai.18 Svartemyr NOP/Vatne
21 564 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 15.mai.18 Sankthansholet Ørland PK
21 564 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv 18.des.18   Nodelandshallen Greipstad PK
21 564 Siv Marit Løvhaug, Dokka PK Kv 15.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
21 564 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv 25.mai.18 WC München ISSF
21 564 Anne Mette Sæteren, Bærum PK Kv 24.jun.18 uttak Buttentjern Bane 5 Ringerike PK
28 563 Gunn Heidi Sønsterud Haugen, Numedal SSK Kv 24.jun.18 uttak Buttentjern Bane 5 Ringerike PK
28 563 Ingeborg Gran, Steinkjer PK Kv 09.sep.18 Sankthansholet Ørland PK
28 563 Ingeborg Gran, Steinkjer PK Kv 25.mai.18 WC München ISSF
28 563 Siv Marit Løvhaug, Dokka PK Kv 25.mai.18 WC München ISSF
28 563 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 03.jun.18 Dalaråa Sunndal PK
33 562 Ingeborg Gran, Steinkjer PK Kv 15.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
33 562 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv 04.des.18 Songdalen Greipstad PK
33 562 Gunn Heidi Sønsterud Haugen, Numedal SSK Kv 07.apr.19 Bommestad Farris SS - Larvik
36 561 Gunn Heidi Sønsterud Haugen, Numedal SSK Kv 15.aug.18 NM Haraland Rogaland sk.kr.
36 561 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv 13.des.18 Nodelandshallen Greipstad PK
36 561 Lillian Larsen, Lyngsalpene PK Kv 16.jun.18 Brosebanen Lyngsalpene PK
36 561 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv 11.des.18   Nodelandshallen Greipstad PK
40 560 Gunn Heidi Sønsterud Haugen, Numedal SSK Kv 23.jun.18 uttak Buttentjern Bane 5 Ringerike PK
40 560 Marianne Ullvassveen, Ull SS Kv 12.jan.19 Kulås Sarpsborg PK
40 560 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv 13.jan.19   Kvinesdal Kvinesdal PK
40 560 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv 07.feb.19 Nodelandshallen Greipstad PK
44 559 Anne Mette Sæteren, Bærum PK Kv 06.aug.18 Maridalen OKTS
44 559 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv 23.sep.18   Blikshavn Kopervik PK
44 559 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv 23.jun.18 uttak Buttentjern Bane 5 Ringerike PK
47 558 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv 09.des.18 Bremnes Bremnes PK
47 558 Ingeborg Gran, Steinkjer PK Kv 23.apr.18 WC Changwon Korea
47 558 Siv Marit Løvhaug, Dokka PK Kv 24.aug.18 Nord Løvenskiold NSF
47 558 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv 18.des.18 Nodelandshallen Greipstad PK