50 beste i VM Fin kl. Kvinner siste 365 dager per 18.oktober 2019
Vurderingskrav :581 Norsk bestenotering: 582 Karin Isaksen
pl sum Navn, Klubb kl Dato Stat. Sted Arrangør
1 579 Gunn Heidi Sønsterud Haugen, Numedal SSK Kv 23.mai.19 Aronsløkka Aron SK Drammen
2 578 Siv Marit Løvhaug, Dokka PK Kv 28.apr.19 WC Beijing ISSF
3 575 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv 05.jun.19   Bråstein Sandnes PK
4 574 Siv Marit Løvhaug, Dokka PK Kv 29.aug.19 WC Rio de Janeiro ISSF
4 574 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv 15.sep.19 Svartemyr NOP/Vatne
6 573 Siv Marit Løvhaug, Dokka PK Kv 27.mai.19 WC München ISSF
7 572 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv 29.sep.19 "Kuleisen" Haugesund PK
8 571 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv 21.sep.19 EM Bologna ESC
8 571 Ingeborg Gran, Steinkjer PK Kv 10.apr.19   Sannan skytesenter Steinkjer PK
8 571 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv 25.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
11 569 Siv Marit Løvhaug, Dokka PK Kv 21.sep.19 EM Bologna ESC
11 569 Siv Marit Løvhaug, Dokka PK Kv 25.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
13 568 Ingeborg Gran, Steinkjer PK Kv 10.aug.19 Lerkehaug Steinkjer PK
13 568 Ingeborg Gran, Steinkjer PK Kv 10.jun.19 Lerkehaug Steinkjer PK
15 567 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv 13.okt.19   Bømlohallen Bremnes PK
15 567 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv 16.jun.19 Blikshavn Kopervik PK
17 566 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv 27.mai.19 WC München ISSF
18 564 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv 29.aug.19 WC Rio de Janeiro ISSF
18 564 Gunn Heidi Sønsterud Haugen, Numedal SSK Kv 25.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
18 564 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv 18.des.18 Nodelandshallen Greipstad PK
21 562 Gunn Heidi Sønsterud Haugen, Numedal SSK Kv 07.apr.19   Bommestad Farris SS - Larvik
21 562 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv 04.des.18 Songdalen Greipstad PK
23 561 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv 13.des.18 Nodelandshallen Greipstad PK
23 561 Ann Helen Aune, Mysen PL Kv Jr 15.sep.19 EM Bologna ESC
23 561 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv 11.des.18 Nodelandshallen Greipstad PK
26 560 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv 07.feb.19 Nodelandshallen Greipstad PK
26 560 Ingeborg Gran, Steinkjer PK Kv 28.apr.19 WC Beijing ISSF
26 560 Marianne Ullvassveen, Ull SS Kv 12.jan.19 Kulås Sarpsborg PK
26 560 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv 13.jan.19 Kvinesdal Kvinesdal PK
30 559 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 15.sep.19   Sankthansholet Ørland PK
30 559 Marianne Ullvassveen, Ull SS Kv 11.mai.19 Fredrikstad Fredrikstad SS
30 559 Gunn Heidi Sønsterud Haugen, Numedal SSK Kv 27.mai.19 WC München ISSF
30 559 Gunn Heidi Sønsterud Haugen, Numedal SSK Kv 21.sep.19 EM Bologna ESC
34 558 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv 18.des.18 Nodelandshallen Greipstad PK
34 558 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv 09.des.18 Bremnes Bremnes PK
36 556 Ingeborg Gran, Steinkjer PK Kv 27.mai.19 WC München ISSF
37 555 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv 06.des.18 Songdalen Greipstad PK
37 555 Ingunn Marie Edvardsen, Greipstad PK Kv 11.des.18 Nodelandshallen Greipstad PK
39 554 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 16.jun.19   Dalaråa Sunndal PK
39 554 Målfrid Pernille Vannebo, Numedal SSK Kv V55 25.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
39 554 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv 30.apr.19 Svartemyr NOP/Vatne
39 554 Elena Eikevoll Heltne, Florø PK Kv Jr 15.jun.19   Florø Florø PK
43 553 Hege Johnsen, Narvik PK Kv 03.aug.19 Brosebanen Tromsø PK
43 553 Gunn Heidi Sønsterud Haugen, Numedal SSK Kv 21.jan.19 Ekeberg OKTS
43 553 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 02.aug.19   Utvorda Sitter IL PK
46 552 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv 23.sep.19 Kopervik Kopervik PK
46 552 Anne Mette Sæteren, Bærum PK Kv 17.jun.19 Maridalen OKTS
48 551 Elena Eikevoll Heltne, Florø PK Kv Jr 16.jul.19 WC Suhl ISSF
49 550 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv 16.jun.19 Blikshavn Kopervik PK
50 549 Hege Johnsen, Narvik PK Kv 20.okt.18 Narvik Pistolklubb Narvik PK
50 549 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 25.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
50 549 Reidun Ann Støle, Haugesund PK Kv 29.sep.19 "Kuleisen" Haugesund PK