50 beste i VM Fin kl. Menn Junior/Ungdom siste 365 dager per 11.desember 2019
Vurderingskrav :573 Norsk bestenotering: 586 Jan Erik Eknes
pl sum Navn, Klubb kl Dato Stat. Sted Arrangør
1 578 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK Menn Jr 17.aug.19 Løvenskiold Bærum PK
2 577 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK Menn Jr 25.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
3 575 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK Menn Jr 16.jul.19 WC Suhl ISSF
4 574 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK Menn Jr 16.sep.19 EM Bologna ESC
5 571 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK Menn Jr 10.aug.19 Løvenskiold Bærum PK
6 569 Mattis Czternasty Hembre, Bærum PK Menn Jr 15.jun.19   Løvenskiold Bærum PK
7 565 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 17.aug.19 Løvenskiold Bærum PK
8 563 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 16.sep.19 EM Bologna ESC
9 560 Jakob Nes-Lorentzen, Tromsø PK Menn Jr 16.sep.19 EM Bologna ESC
10 559 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 10.aug.19 Løvenskiold Bærum PK
11 557 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 15.jun.19 Løvenskiold Bærum PK
12 556 Ludvik Hembre, Bærum PK Menn Jr 25.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
13 551 Eirik Myrhaug, Trondhjems PK Menn Jr 10.okt.19 Buran Trondhjems PK
14 545 Tommy Schüller, Porsgrunn PK Menn Jr 25.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
15 541 Jakob Nes-Lorentzen, Tromsø PK Menn Jr 03.aug.19   Brosebanen Tromsø PK
16 538 Tommy Schüller, Porsgrunn PK Menn Jr 10.feb.19 Geiteryggen Grenland PK
17 535 Tommy Schüller, Porsgrunn PK Menn Jr 08.mar.19 Brevik Porsgrunn PK
17 535 Jakob Nes-Lorentzen, Tromsø PK Menn Jr 16.jul.19 WC Suhl ISSF
19 531 Tommy Schüller, Porsgrunn PK Menn Jr 07.apr.19 Bommestad Farris SS - Larvik
20 526 Tim Leo Hembre, Bærum PK Menn U14 25.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
21 525 Daniel Olaussen, Melhus PK Menn U16 24.feb.19   Buran Trondhjems PK
22 524 Tobias Skaarstad, Sola PK Menn U16 29.sep.19 "Kuleisen" Haugesund PK
23 519 Tobias Skaarstad, Sola PK Menn U16 05.jun.19 Bråstein Sandnes PK
23 519 Lars Eknes, Kongsberg PK Menn Jr 11.aug.19   Mjøen Årdal SSL
25 518 Erik Eknes, Kongsberg PK Menn Jr 11.aug.19 Mjøen Årdal SSL
26 509 Tim Leo Hembre, Bærum PK Menn U14 15.jun.19 Løvenskiold Bærum PK
27 506 Daniel Olaussen, Melhus PK Menn U16 16.jun.19   Myråsen Selbu PK
28 502 Eirik Myrhaug, Trondhjems PK Menn Jr 24.feb.19 Buran Trondhjems PK
29 499 Tobias Skaarstad, Sola PK Menn U16 25.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
30 495 Erik Eknes, Kongsberg PK Menn Jr 16.jul.19 WC Suhl ISSF
31 490 Tobias Skaarstad, Sola PK Menn U16 15.sep.19 Svartemyr NOP/Vatne
32 489 Tim Leo Hembre, Bærum PK Menn U14 10.aug.19 Løvenskiold Bærum PK
33 470 Johannes Eknes, Kongsberg PK Menn Jr 11.aug.19   Mjøen Årdal SSL
34 448 Henrik Yttergård-Strand, Støren SSK Menn U16 19.jun.19 Støren Skytesenter Støren SSK
35 446 Henrik Yttergård-Strand, Støren SSK Menn U16 17.jun.19 Støren Skytesenter Støren SSK
35 446 Daniel Olaussen, Melhus PK Menn U16 02.aug.19   Utvorda Sitter IL PK
37 440 Daniel Olaussen, Melhus PK Menn U16 08.sep.19 Jonsvannet Trondhjems PK
38 419 Sondre Risan Haltvik, Frosta SSL Menn U14 10.apr.19 Sannan skytesenter Steinkjer PK
39 417 Isak Bastian Eik, Arendal PK Menn Jr 14.okt.19   Stueneshallen Arendal PK
40 371 Adrian Kristoffersen, Tromsø PK Menn U16 03.aug.19 Brosebanen Tromsø PK
41 362 Sondre Risan Haltvik, Frosta SSL Menn U14 30.jun.19 Skatval Stjørdal PK
42 339 Luka Daniel Tarannikov Wahl, Trondhjems PK Menn U14 08.sep.19   Jonsvannet Trondhjems PK
43 335 Thomas Vestmo, Tromsø PK Menn Jr 03.aug.19 Brosebanen Tromsø PK
44 303 Oscar Fabian Gundersen, Sarpsborg PK Menn U16 12.jan.19 Kulås Sarpsborg PK
45 265 Janis Lapickis-Canders, Molde PK Menn Jr 03.feb.19   Ørsta samfunnshus Ørsta/Volda PK
46 258 Alexander Westad, Molde PK Menn Jr 03.feb.19 Ørsta samfunnshus Ørsta/Volda PK
47 228 Kevin Bob Claassen, Namdal SSL Menn U16 10.apr.19 Sannan skytesenter Steinkjer PK
48 47 Jens Herland Kristiansen, Kr.sand Garnison PK Menn U14 24.mar.19   KRISTIANSAND S Kr.sand Garnison PK