50 beste i VM Grov kl. Åpen siste 365 dager per 18.oktober 2019
Vurderingskrav :578 Norsk bestenotering: 596 Pål Hembre
pl sum Navn, Klubb kl Dato Stat. Sted Arrangør
1 580 Pål Hembre, Bærum PK V55 17.aug.19 Løvenskiold Bærum PK
2 575 Ingar Woll, Bærum PK 01.apr.19 Ekeberg OKTS
2 575 Pål Hembre, Bærum PK V55 28.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
4 574 Runar Magnussen, Sola PK 28.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
5 572 Ingar Woll, Bærum PK 16.nov.18 Ekeberg OKTS
6 571 Lasse Hovd, Bærum PK   16.nov.18   Ekeberg OKTS
6 571 Ole Henning Fjeld, Namnå PK 04.nov.18 Bangshallen Brumunddal PK
8 570 Ole Henning Fjeld, Namnå PK 28.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
8 570 Ole Henning Fjeld, Namnå PK   08.jun.19 E-cup Århus Dansk Sk.Union
10 569 Ole Henning Fjeld, Namnå PK 11.feb.19 Hamar Hamar SSK
10 569 Hugo Kjetså, Evje PK 10.jan.19 Evje Evje PK
10 569 Frank Lien, Ringerike PK V55 28.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
13 568 Runar Magnussen, Sola PK 23.sep.19 EM Bologna ESC
13 568 Lasse Hovd, Bærum PK 24.nov.18 Løvenskiold Bærum PK
13 568 Lasse Hovd, Bærum PK   28.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
16 567 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 10.nov.18 Brekstad Ørland PK
16 567 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 23.sep.19 EM Bologna ESC
16 567 Ingar Woll, Bærum PK   28.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
19 566 Tor Jonassen, Sandnes PK V55 23.feb.19 Kopervik Kopervik PK
19 566 Frank Lien, Ringerike PK V55 16.nov.18 Ekeberg OKTS
19 566 Håvard Hoff, Ørland PK   30.jun.19   Skatval Stjørdal PK
19 566 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 23.mai.19 Jonsvannet Trondhjems PK
19 566 Ole-Harald Aas, Bærum PK 28.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
24 565 Ingar Woll, Bærum PK   25.feb.19   Ekeberg OKTS
24 565 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 02.aug.19 Utvorda Sitter IL PK
24 565 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 16.jun.19 Blikshavn Kopervik PK
24 565 Gunn Heidi Sønsterud Haugen, Numedal SSK Kv 28.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
24 565 Rune Walsøe Kanstad, Lyngsalpene PK V55 03.aug.19 Brosebanen Tromsø PK
24 565 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv 28.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
24 565 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv 29.sep.19   "Kuleisen" Haugesund PK
31 564 Peder Sperstad, Bærum PK V55 26.feb.19 Ekeberg Oslo PK
31 564 Ole Henning Fjeld, Namnå PK 13.jul.19 Sankthansholet Ørland PK
31 564 Stian Aleksander Andersen, Trondheim SS   16.jun.19   Myråsen Selbu PK
34 563 Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik V73 07.apr.19 Bommestad Farris SS - Larvik
34 563 Roar Hembre, Trondheim SS V55 16.jun.19 Myråsen Selbu PK
34 563 Frank Lien, Ringerike PK V55 13.jul.19   Sankthansholet Ørland PK
34 563 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 16.jun.19 Myråsen Selbu PK
34 563 Arild Inge Wollan, Støren SSK 16.jun.19 Dalaråa Sunndal PK
34 563 Ole-Harald Aas, Bærum PK   10.aug.19   Løvenskiold Bærum PK
34 563 Erik Christian Bache, Åsane PK 28.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
41 562 Håvard Hoff, Ørland PK 13.jul.19 Sankthansholet Ørland PK
41 562 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK   08.sep.19   Jonsvannet Trondhjems PK
41 562 Jakob Kråkevik, Odda PK V65 10.feb.19 Odda Odda PK
41 562 Håvard Hoff, Ørland PK 02.aug.19 Utvorda Sitter IL PK
41 562 Ingar Woll, Bærum PK   13.jul.19   Sankthansholet Ørland PK
41 562 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V55 28.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
47 561 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 28.apr.19 Sankthansholet Ørland PK
47 561 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 16.jun.19   Dalaråa Sunndal PK
47 561 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv 16.jun.19 Blikshavn Kopervik PK
47 561 Frank Lien, Ringerike PK V55 02.sep.19 Buttentjern Ringerike PK
47 561 Ole Henning Fjeld, Namnå PK   05.mai.19 int Plzen SSK Plzen Slovany
47 561 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 16.jun.19 Dalaråa Sunndal PK