50 beste i VM Grov kl. Åpen siste 365 dager per 21.januar 2020
Vurderingskrav :578 Norsk bestenotering: 596 Pål Hembre
pl sum Navn, Klubb kl Dato Stat. Sted Arrangør
1 580 Pål Hembre, Bærum PK V55 17.aug.19 Løvenskiold Bærum PK
2 575 Ingar Woll, Bærum PK 01.apr.19 Ekeberg OKTS
2 575 Pål Hembre, Bærum PK V55 28.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
4 574 Runar Magnussen, Sola PK 28.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
5 573 Lasse Hovd, Bærum PK 07.des.19 Bommestad Farris SS - Larvik
6 570 Ole Henning Fjeld, Namnå PK   08.jun.19 E-cup Århus Dansk Sk.Union
6 570 Ole Henning Fjeld, Namnå PK 28.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
8 569 Frank Lien, Ringerike PK V55 28.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
8 569 Ole Henning Fjeld, Namnå PK   11.feb.19   Hamar Hamar SSK
10 568 Lasse Hovd, Bærum PK 28.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
10 568 Runar Magnussen, Sola PK 23.sep.19 EM Bologna ESC
12 567 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK   23.sep.19 EM Bologna ESC
12 567 Ingar Woll, Bærum PK 28.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
12 567 Ole-Harald Aas, Bærum PK 23.okt.19 MVM Wuhan CISM
15 566 Håvard Hoff, Ørland PK   30.jun.19   Skatval Stjørdal PK
15 566 Tor Jonassen, Sandnes PK V55 23.feb.19 Kopervik Kopervik PK
15 566 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 23.mai.19 Jonsvannet Trondhjems PK
15 566 Ole-Harald Aas, Bærum PK   28.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
19 565 Marius Westgård, Hafrsfjord PK 16.jun.19 Blikshavn Kopervik PK
19 565 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv V55 28.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
19 565 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv V55 29.sep.19   "Kuleisen" Haugesund PK
19 565 Ole-Harald Aas, Bærum PK 24.okt.19 MVM Wuhan CISM
19 565 Gunn Heidi Sønsterud Haugen, Numedal SSK Kv 28.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
19 565 Kjell Eivind Lund, Kvinesdal PK   24.nov.19   Kvinesdal Kvinesdal PK
19 565 Ingar Woll, Bærum PK 25.feb.19 Ekeberg OKTS
19 565 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 02.aug.19 Utvorda Sitter IL PK
19 565 Rune Walsøe Kanstad, Lyngsalpene PK V55 03.aug.19   Brosebanen Tromsø PK
28 564 Peder Sperstad, Bærum PK V55 26.feb.19 Ekeberg Oslo PK
28 564 Stian Aleksander Andersen, Trondheim SS 16.jun.19 Myråsen Selbu PK
28 564 Eirik Sjemmedal Ekeberg, Grimstad SS   23.okt.19 MVM Wuhan CISM
28 564 Ole Henning Fjeld, Namnå PK 13.jul.19 Sankthansholet Ørland PK
28 564 Ole Henning Fjeld, Namnå PK 17.nov.19 Hamar Hamar SSK
33 563 Ole-Harald Aas, Bærum PK   10.aug.19   Løvenskiold Bærum PK
33 563 Asmund Sigvald Broks, Farris SS - Larvik V73 07.apr.19 Bommestad Farris SS - Larvik
33 563 Frank Lien, Ringerike PK V55 13.jul.19 Sankthansholet Ørland PK
33 563 Arild Inge Wollan, Støren SSK   16.jun.19   Dalaråa Sunndal PK
33 563 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 16.jun.19 Myråsen Selbu PK
33 563 Roar Hembre, Trondheim SS V55 16.jun.19 Myråsen Selbu PK
33 563 Erik Christian Bache, Åsane PK   28.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
40 562 Lasse Hovd, Bærum PK 23.okt.19 MVM Wuhan CISM
40 562 Håvard Hoff, Ørland PK 13.jul.19 Sankthansholet Ørland PK
40 562 Bjørn Berven-Hanssen, Sola PK V55 28.jun.19 NM Skurve Rogaland Sk.krets
40 562 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 08.sep.19 Jonsvannet Trondhjems PK
40 562 Håvard Hoff, Ørland PK 02.aug.19 Utvorda Sitter IL PK
40 562 Jakob Kråkevik, Odda PK V65 10.feb.19   Odda Odda PK
40 562 Ingar Woll, Bærum PK 13.jul.19 Sankthansholet Ørland PK
47 561 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 28.apr.19 Sankthansholet Ørland PK
47 561 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 16.jun.19   Dalaråa Sunndal PK
47 561 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 16.jun.19 Dalaråa Sunndal PK
47 561 Frank Lien, Ringerike PK V55 02.sep.19 Buttentjern Ringerike PK
47 561 Ole Henning Fjeld, Namnå PK   05.mai.19 int Plzen SSK Plzen Slovany
47 561 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv V55 16.jun.19 Blikshavn Kopervik PK