50 beste i VM Grov kl. Åpen siste 365 dager per 16.juni 2018
Vurderingskrav :578 Norsk bestenotering: 596 Pål Hembre
pl sum Navn, Klubb kl Dato Stat. Sted Arrangør
1 583 Morgan Bunes, Bærum PK 17.jun.17 Løvenskiold Bærum PK
1 583 Pål Hembre, Bærum PK V50 17.jun.17 Løvenskiold Bærum PK
3 582 Pål Hembre, Bærum PK V50 01.jul.17 NM Sankthansholet Ørland PK
3 582 Pål Hembre, Bærum PK V50 04.okt.17 mil LK Thun CISM Suisse
5 581 Pål Hembre, Bærum PK V50 17.jul.17 Løvenskiold Bærum PK
5 581 Pål Hembre, Bærum PK V50 03.okt.17 mil LK Thun CISM Suisse
7 580 Pål Hembre, Bærum PK V50 16.sep.17 E-cup Karlstad Svensk Sportsk.Forb.
8 578 Pål Hembre, Bærum PK V50 15.aug.17 MNM Boden CISM Sverige
9 577 Pål Hembre, Bærum PK V50 31.jul.17 EM Baku ESC
9 577 Lasse Hovd, Bærum PK 26.mai.18 Myhrespiten Hokksund PK
11 576 Pål Hembre, Bærum PK V50 15.aug.17 MNM Boden CISM Sverige
12 574 Gunrid Kjellmark, Trondhjems PK Kv 21.jun.17   Jonsvatnet Trondhjems PK
12 574 Aina Sandstøl, Sandnes PK Kv V50 13.aug.17 Flakke Loner Birkenes & Lillesand SSL
12 574 Morgan Bunes, Bærum PK 09.apr.18 Ekeberg OKTS
15 573 Ingar Woll, Bærum PK   08.jun.18   Ekeberg OKTS
16 572 Lasse Hovd, Bærum PK 03.mai.18 Buttentjern Bane 5 Ringerike PK
17 571 Morgan Bunes, Bærum PK 01.jul.17 NM Sankthansholet Ørland PK
17 571 Gunrid Kjellmark, Trondhjems PK Kv 01.jul.17 NM Sankthansholet Ørland PK
17 571 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK 03.sep.17 Jonsvatnet Trondhjems PK
20 568 Ingar Woll, Bærum PK 17.jul.17 Løvenskiold Bærum PK
20 568 Arild Inge Wollan, Støren SSK V50 03.jun.18   Dalaråa Sunndal PK
22 567 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 10.sep.17 Sankthansholet Ørland PK
23 566 Lasse Hovd, Bærum PK 03.mai.18 Buttentjern Bane 5 Ringerike PK
23 566 Morgan Bunes, Bærum PK   31.jul.17 EM Baku ESC
23 566 Ingar Woll, Bærum PK 16.apr.18 Ekeberg OKTS
23 566 Ingar Woll, Bærum PK 11.sep.17 Ekeberg OKTS
23 566 Stian Aleksander Andersen, Trondhjems PK   03.sep.17   Jonsvatnet Trondhjems PK
28 565 Ingar Woll, Bærum PK 30.apr.18 Ekeberg OKTS
28 565 Ingar Woll, Bærum PK 09.apr.18 Ekeberg OKTS
28 565 Jan Arild Myrhaug, Trondhjems PK   21.jun.17   Jonsvatnet Trondhjems PK
28 565 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 04.aug.17 Sitter Sitter IL PK
28 565 Morgan Bunes, Bærum PK 30.apr.18 Ekeberg OKTS
28 565 Runar Magnussen, Sola PK   31.jul.17 EM Baku ESC
34 564 Runar Magnussen, Sola PK 11.mai.18 int ISCH Hannover NSV
34 564 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 18.jun.17 Myråsen Selbu PK
34 564 Ingar Woll, Bærum PK   27.nov.17   Ekeberg OKTS
34 564 Petter Kleiven, Lillestrøm OP V50 15.aug.17 MNM Boden CISM Sverige
34 564 Gunrid Kjellmark, Trondhjems PK Kv 01.jun.18 MVM Thun CISM Suisse
34 564 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 29.apr.18   Sankthansholet Ørland PK
40 563 Runar Magnussen, Sola PK 01.jul.17 NM Sankthansholet Ørland PK
40 563 Ingeborg Gran, Steinkjer PK Kv V50 10.jul.17 Tromsdal Verdal SSL
40 563 Roar Hembre, Trondhjems PK V50 13.jul.17   Jonsvatnet Trondhjems PK
40 563 Ingar Woll, Bærum PK 23.apr.18 Ekeberg OKTS
44 562 Bjørn Martin Bruun, Trondhjems PK V50 01.jul.17 NM Sankthansholet Ørland PK
44 562 Ingar Woll, Bærum PK   05.mar.18   Ekeberg OKTS
44 562 Ingar Woll, Bærum PK 02.okt.17 Ekeberg OKTS
47 561 Ingar Woll, Bærum PK 11.des.17 Ekeberg OKTS
48 560 Britt Elena Wollan, Støren SSK Kv 01.jul.17 NM Sankthansholet Ørland PK
48 560 Morten Nygård Bergheim, Kristiansund PK 01.jul.17 NM Sankthansholet Ørland PK
48 560 Arild Inge Wollan, Støren SSK V50 04.aug.17 Sitter Sitter IL PK